PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Burçak
10.01.2010, 01:56
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/616A5F61625F636162615163626B63616B666873A28B9AA9.j pg (http://forum.bordomavi.net/15.html#galeri)

Fatih Özkan
10.01.2010, 01:57
Mevcut kadroda satılmasından en büyük üzüntüyü duyacağım insandır selo..

Milli Takım'ın da vazgeçilmezi olacaktır...
İnanıyorum!

LazAnisT
10.01.2010, 02:33
Taraf olduğunu söylemiştim.Kötü oynasada görmemezlikten gelirim:)

cınar#7
14.01.2010, 22:46
çok kötüydü,dikkatlice izledinmi gerçekten yaptığı çoğu hareketin hatalı oldugu gözlemlenebilirdi maçta..aldıgı her topuda geriye oynaması şaşırttı beni,ileriye attığı dikine paslar ve oyun kurmasıyla düşünürdüm ben selçuk'u..

toparlaması lazım,selçuk böyle oynarsa ilk 11i unutsun artık sezerde geldi rekabet var..

yaranozlu
14.01.2010, 22:47
gitgide daha iyi oluyor. Pas hatalarını azaltıp dikine oynamayı öğrendi. Geçen seneye kıyasla ilerletti futbolunu. Aferim Selçuk, böyle devam

cınar#7
14.01.2010, 22:50
gitgide daha iyi oluyor. Pas hatalarını azaltıp dikine oynamayı öğrendi. Geçen seneye kıyasla ilerletti futbolunu. Aferim Selçuk, böyle devam
aynı oyuncuyumu izledik?:) gitgide daha kötü oluyo gibide..

izzet
14.01.2010, 22:58
Yahu ben Selcugu 2 yarim Sezondur begenmiyorum :S

Samet Yildirim
14.01.2010, 23:00
Begendim böyle devam...hem hammalik hem pas yapmak kolay degil...

Erdem Keser
14.01.2010, 23:00
Aferin Selçuk.Aklıyla oynadı, biraz daha sert oynadın mı çok daha iyi olacaksın.

Özge
14.01.2010, 23:02
2.yarı takımla birlikte o da toparlandı.Lige kadar daha iyi olacak.

sametaydin
14.01.2010, 23:32
Selçukta çok büyük form düşüklüğü var. Normalde böyle kötü oynamaz. Selçuk gibi bir oyuncunun standartların daha üstünde olması gerekir. Oyun içindeki bazı tercihleri de çok yanlış. En kısa zamanda kendini düzeltmeli.

Murat'
14.01.2010, 23:34
Selçuk tuhaf bir oyuncu gerçekten de.

İyi mi oynadı kötü mü oynadı ben de bişiy anlamadım.

psikopat_hamsi
15.01.2010, 00:22
valla bazıları iyiydi diyor bazıları kötüydü diyor, bakış açısı diyelim biz buna. ben selçuk'u ve oyununu seviyorum belki o yüzden bana öyle gelmiş olabilir ama iyi oynadı bence. orta alandaki pas trafiğini gayet iyi yönetti. kötü oynadı diyenler sadece hücumdayken mi izledi maçı bilemiyorum ama topu defanstan alıp dağıtan selçukla colmandı.

gerenimo
15.01.2010, 01:14
maçın başındaki kaos da tüm takı gibi selçukta kötüydü. abcak ikinciyarı gayet iyi oynadı. soğukkanlıydı pas ttafiğini iyi yönetti. selçuk bu takımın gizli kahramanı. göze batmadan işini yapıyor.

Sefa Murat Dokuz
15.01.2010, 01:16
Her zaman söylüyorum potansiyelinin %20si ile oynuyor.

Kubilay ŞAHİN
15.01.2010, 01:46
Orta Saha Direncine Ceyhun Olmadığı Zaman Dayanamıyor..

Serkan Yanına Gelerek Bir Nevi Yükünü Azalttı.. Ve Hata Yapmasından Kurtardı..

Fakat Acayip Şekilde Güçsüzlük Var.. Aman Selçuk Lazımsın Bize..

Dursun Kaplan
15.01.2010, 09:44
Çok pas hatası ile oynadın Selçuk. Ama takımda olmazsa olmaz adamlardan birisin.

Dün akşam ki zeminde ayakta duramadın neredeyse. Güçsüz gördüm seni biraz. En kısa zamanda toparlanırsın inşallah.

tslover
15.01.2010, 11:36
iyisin ama herkes biliyor sen çok daha iyisini yapabilirsin.

yakarcı
16.01.2010, 11:11
ara paslarına hastayım

futbalski60
16.01.2010, 11:42
Şu oyuncunun yanında daha dinamik, daha dirençli bir oyuncu oynasa performansı önemli ölçüde artacaktır.

Fatih Özkan
16.01.2010, 12:22
Şu oyuncunun yanında daha dinamik, daha dirençli bir oyuncu oynasa performansı önemli ölçüde artacaktır.

Şüphesiz...

Zeki Akyol
18.01.2010, 11:09
iyisin ama herkes biliyor sen çok daha iyisini yapabilirsin.

Aynen bırde ben Sadrı Şener dönemınden sonra Trabzonspora gelen oyuncular içinde en mutlu olduğum transfer cunku alamazlar dıye düşünüyordum :)

el_conquistador
18.01.2010, 13:28
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66736

Mira_61
18.01.2010, 13:39
Ey gidi pislig tv...
Selçuk Şahin,Selçuk İNAN'ın kramponunun tozunu alabilir mi ?

asilhamsi
18.01.2010, 13:58
selcuk-sezer birbirini cok iyi tamamlar..

Koray
18.01.2010, 14:53
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66736

Saçmalamışsın Selçuk, Gökhan'ın yaptığı mallıkların sorumlusu bizmiyiz hayret bişeysiniz ha...

Bide sevinmişmiş utanmadan söylüyorsun.

Yunus Emre SEYHAN
18.01.2010, 15:26
Gökhan gidince bir kesim tepki göstereceği bir oyuncu arayışına giriyor..

Hüseyin-Gökhan-Selcuk vs böyle gider...

peker61
18.01.2010, 15:48
Gene yumurtlamışlar bir yerlerinden tövbe yarabbi..

mehmets61
18.01.2010, 21:21
selçuk yalanladı böyle bir şey olmadıgını söyledi...

Ali Tunahan Güllü
18.01.2010, 21:39
Evet Selçuk yalanladı bu haberi..

TSigalko
18.01.2010, 22:35
Selçuk’un Colman isyanı(!)

Yerel bir gazetede ,bir köşe yazarının Selçuk ile Colman arasında bir sorun varmış gibi göstermesi üzerine Genç futbolcu isyan etti. Selcuk bu gün Barbekü partisinde kendisine bir yerel gazetede Colmanla arınızda sorun varmış şeklinde bir haber çıktı .a Colman ile arınızda sorun varmı şeklinde sorulan bir soru üzerine” Ben Trabzon dışında olduğum içinde gazete okuyamıyorum.Sn köşe yazarı 'nın bu tür bir iddiada bulunduğunu sizden öğreniyorum. Ama eğer dediğiniz gibi yazmışsa bu kesinlikle doğru değil. Ben Trabzonspor'da mutluyum.Trabzonspor forması giymekten de gurur duyuyorum.Kimseylede ,takım arkadaşlarımla bir sorunum yok
İSTATİSKLERE BAKIN
Bakın benim ne Colmanla ne de herhangi bir takım arkadaşımla aramda, en küçük bir sorun var.Beni tanıyanlar nasıl bir insan olduğumu ,nasıl bir karakterde olduğumu da iyi bilir. Bu yalan iddia beni üzmekten öteye geçmez. Sizden duyduğumda önce şaka yaptığınızı zannettim. Trabzonsporun maç kasetlerini alın bakalım.Colman 20 topla buluşuyorsa 18 inin pasını ona kim atmış. Colmanla aramda sorun yok aksine çok iyide dostuz. Böyle bir iddia tamamıyla saçmalıktır.Colman burda ona sorun bakalım aramazda sorun varmıymış ?.Takım içinde beklide en iyi diyaloğum olan futbolculardan biri Colmandır.Bunun niye çıktığını da anlamış deyilim.

Mert67
20.01.2010, 11:30
"Arda beni de şaşırttı"

Trabzonspor kampında Alanzinho'dan sonra sıradaki konuğumuz takımın orta sahadaki önemli isimlerinden Selçuk İnan. Sorularımıza cevapları ve tavırlarıyla yaşından çok daha olgun bir futbolcu imajı çizen Selçuk, Trabzonspor'un şampiyonluğu sonuna kadar zorlayacağına inandığının altını çiziyor.

Editörümüz Hilmi Sever'in gerçekleştirdiği bu röportajla sizleri baş başa bırakıyoruz...

-Antalya'da kamp günleri nasıl geçiyor?
"Gerçekten çok iyi hazırlanıyoruz, bunu da oynadığımız kupa maçıyla gösterdik. Taktiksel anlamda çok büyük işler şu an için yapamasak da fiziksel olarak çok iyi durumdayız. Çünkü gerçekten çok iyi çalıştık ve en erken toplanan takımlardan biriyiz. Bu ikinci etap çalışmalarımız, bu çalışmalarımızı da lige yansıtmak istiyoruz."

-Ersun Yanal'ın senin için önemi nedir?
"Ersun Hoca'nın yeri ben de çok ayrıdır. İki transerimde de Ersun Yalan'ın imzası vardı. Çanakkale'den Manisa'ya gelişimde de Manisa'dan Trabzon'a gelmemde de çok etkili oldu. Ondan öğrendiğim çok şeyler var, futbol anlayışım da onun sayesinde değişti ve gelişti. Ersun Hoca'nın bende çok ayrı bir yeri vardır."

http://www.sporx.com/img/2010/01/201263975237.jpg

-Ersun Yanal olmasa Trabzonspor'a gelir miydin?
"Trabzonspor'a gelmem de Ersun Hocamın payı çok büyük. Çünkü o benim eski hocamdı ve buraya gelmemi çok istedi. Ben de buraya isteyerek geldim, yalnızca Ersun Hocam istediği için gelmedim. Çünkü başkanımız ve yöneticilerimiz gerçekten çok ilgilendiler ve beni istediler. Bunun neticesinde de Trabzonspor'a transfer oldum."

-Trabzonspor'un 2000. golünü atarak tarihe geçtin...
"Evet bunu da ertesi gün gazetelerden öğrendim. Bana nasip oldu, bunun için de ayrıca mutluyum."

"MİLLİ TAKIM'DA BANA ÇOK AZ ŞANS VERİLDİ"

-A Milli Takım'a yalnızca iki kez çağırıldın. Bu konuda kendine bir hata buluyor musun? Yoksa başka nedenler mi vardı?
"Benim görüşüm hocanın tercihi nedeniyle böyle oldu. Yoksa performans olarak bir çok zaman hakettiğimi düşünüyorum. Milli Takım'a gittiğimde de Fatih Hocam yalnızca bir kez forma şansı verdi ve bu şansımı da pek iyi kullanamadım. Ama bu çok az bir şanstı. Daha sonraki maçlarda da oynatılabilirdim. Ancak kesinlikle hocanın tercihidir, kimseye kızgın ya da kırgın değilim. Kendimde de çok hata buluyorum, o takımda oynamak için daha iyi olmalıyım. Bundan sonra Milli Takım'da sürekli oynayacağımı düşünüyorum."

-Gökhan Ünal Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra Trabzon'daki baskıdan şikayet etti. Sence de böyle büyük bir baskı var mı?
"İlk geldiğimde o baskıyı hissetmiştim ancak artık onları anlamaya başladım. Onlara da hak vermemek elde değil, çünkü 25 yıllık bir özlem var. Bu tepkiyi abarttıklarında takıma da zarar verdiğini artık onlar da biliyorlar. Bu kadar baskı kurmalarına gerek yok, baskı kurdular, eleştirdiler hiç bir faydası olmadı. Hepsinin artık bizi desteklemesi gerekiyor, çünkü şampiyonluk ancak böyle gelir. Buradan da taraftarlarımıza bizi daha çok desteklemeleri için çağrıda bulunuyorum."

"GÖKHAN TÜRKİYE'NİN EN İYİ YERLİ GOLCÜSÜ"

-Gökhan Ünal ile yakın arkadaş olduğunuzu biliyoruz. Gökhan'ın gidişi seni nasıl etkiledi ve bu transferi bekliyor muydun?
"Aslında bu transferi bekliyorduk. Gökhan Ünal da gitmek istiyordu. Çok büyük bir baskı altında olduğunu hissediyordu. Asılnda hiç kimseyle bir sorunu yoktu, ne yönetimle ne de bizimle. Futbolcu olarak bence Türkiye'nin en iyi yerli golcüsüdür. Ama bazen futbolda istediğiniz kadar yetenekli olun bazen yeterli olmuyor, bir şeyler ters gidiyor. Kendi adımıza üzüldüm, çünkü bizim için büyük bir kayıptır. Ama onun için de seviniyorum, çünkü istediği bir şey oldu. Ona yeni takımında da başarılar diliyorum."

-Hugo Broos'tan Şenol Güneş dönemine geçiş nasıl oldu? Trabzonspor Şenol Güneş ile neler yapabilir?
"Kıyaslama gibi olmasın ama ikisinin de tarzı çok farklıydı. Şenol Hoca yerli bir hoca daha önce önemli başarılar kazanmış bir isim. Türk futbolcusuna nasıl davranacağını çok iyi biliyor. Saha dışında çok neşeli ve iyi bir insan, antrenman ve maçlarda da disiplinden kesinlikle taviz vermiyor. Takımı çok iyi çalıştırıyor ve Bunun sonucunda da formayı hakedene teslim ediyor."

-Şampiyonluk şansınızı nasıl görüyorsun?
"Şampiyonluk şansımızı diğer takımların şansı kadar görüyorum. Çünkü hiçbir şey bitmiş değil. Fenerbahçe nasıl 8-9 maçlık bir seri yakaladıysa biz de bunu başarabiliriz. Böyle bir seriyle zirveyi yakalayabiliriz."

"SON ZAMANLARDA DEFANSİF OYNUYORUM"

http://www.sporx.com/img/2010/01/201263975291.jpg

-Ön liberoda görev yapıyorsun. Öncelikle bu mevkii de oynamaktan memnun musun diye soruyum?
"Ön liberoda oynamaktan memnunum, çünkü kendi mevkiim. Takımımızda iki ön libero oluyor, bunların biri biraz daha defansif, biri de biraz daha ofansif oluyor. Son zamanlarda ben hep defansif tarafta oynadım, bu beni rahatsız etmiyor. Çünkü hocam hangi yönümü ön plana çıkarmak istiyorsa ben de onu başarmaya çalışıyorum.z Bundan da rahatsızlık duymuyorum."

-Ön liberoda oynamaktan memnunum olduğunu söyledin ama yeteneklerine de baktığımız zaman oyun kurabiliyorsun, ayağına hakimsin ve sert şutların var. Klasik bir 10 numaranın özelliğini taşıyorsun...
"Çanakkale Dardanelspor ve Genç Milli Takımlarda 10 numara pozisyonunda oynuyordum. 10 numarada oynamak bir Türk oyuncu için çok daha zordur. Çünkü bir iki pas atamayınca kimsenin tahammülü kalmıyor. Bu zamanda da klasik bir 10 numara kalmadı. Artık tüm takım koşuyor, bir kişi koşmayınca takıma olumsuz yansıyor. Hocam isterse biraz daha ofansif oynayabilirim ama şu an oynadığım yerden memnunum."

"ARDA BENİ DE ŞAŞIRTTI"
http://www.sporx.com/img/2010/01/201263975307.jpg
-Şampiyonluğa oynayabiliriz dedin ama kadro kalitesi olarak Trabzonspor biraz yetersiz görülüyor...
"Dışarıdan öyle görebilirler ama bu takımda forma giyen biri olarak kadro kalitemizi yetersiz görmüyorum. Tek tek ele aldığımız da takımımız, üç büyüklerle rahat bir şekilde boy ölçüşebilir."

-Manisaspor'da Arda Turan ile aynı evi paylaştın. Arda'nın bu kadar kısa sürede ülkenin en popüler futbolcusu olacağına inanıyor muydun?
"Arda'nın kısa sürüde bu kadar popüler olması beni de şaşırttı ama zamanla bu noktalara geleceğine kesinlikle inanıyordum. Çünkü çok yetenekli ve çok iyi bir insan. Onu bu kadar önemli yerlerde görmekten dolayı gerçekten çok mutlu oluyorum, çok sevdiğim bir insan. Aile yapısıda çok düzgün, yakından tanıdığım bir arkadaşım. Futbolculuk yeteneklerini zaten herkes biliyor. Bu kadar büyük bir yıldız olacağını zaten biliyordum."

-Arda ile Avrupa'da bir gün aynı takımda birlikte oynamak ister misin?
"İnşallah böyle bir şey olur. Arda ile olsun ya da olmasın Avrupa'da inşallah futbol oynarım."

"AVRUPA'DA MUTLAKA OYNAMAK İSTİYORUM"

-Hedeflerin neler?
"İlk önce Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istiyorum ve mutlaka Avrupa'da oynamak istiyorum.2

-Hangi ligleri takip ediyorsun?
"En çok İspanya ve İngiltere ligini takip ediyorum."

-Önemli bir isim olduğun için senden sürekli gol ya da goller bekleniyor. Taraftarlar seni daha fazla ön planda görmek istiyor...
"Sizin dediğiniz gibi her zaman gol atmak ve attırmak zor oluyor. Bazı maçlarda istemediğiniz şeyler olabiliyor. Bu değişkenlik olabiliyor ama son zamanlarda da fazla defansif oynadığım için gol ya da asist yapamıyorum."

-Trabzonspor'da özlenen birlik-beraberlik ortamı oluştu mu? Şenol Güneş'in gelmesilye birlikte Vali, Emniyem Müdürü, Belediye Başkanı ve bir çok önemli kuruluş Trabzonspor'a büyük destek verdi. Siz bu desteği hiskediyor musunuz?
"Bu desteği yavaş yavaş hissetmeye başladık. Takım olarak hep birlik ve beraberlik içindeydik, dışarıdaki olaylarla pek ilgilenmiyorduk. Ama şu an şehirdeki birlik ve beraberlik bizi de olumlu etkiliyor."

Röportaj: Hilmi SEVER
FOTO: Ahmet TÜRKOĞLU

20.01.2010
Kaynak : Sporx.com

SefaÇetinKulak
20.01.2010, 11:36
O da yatmaya alıştı . Kendine gelmesi lazım .

yakarcı
20.01.2010, 11:51
çok kaliteli bir oyuncu

Murat Hızal
21.01.2010, 12:23
Takımın en düzgün,en istikrarlı ve en yetenekli futbolcularının başında geliyor.

Alihan Ertürk
22.01.2010, 15:20
Sözleşmesi ne zaman bitiyor acaba ?

Resmi sitede 1 Ocak 2010 yazıyor.Eğer öyleyse çoktan bitti .. :S

Fatih Özkan
22.01.2010, 15:31
Çok çok daha iyi olacak!
Ben inanıyorum!

Abd.kalaycı
22.01.2010, 17:42
Selçuk’un Colman isyanı(!)

Yerel bir gazetede ,bir köşe yazarının Selçuk ile Colman arasında bir sorun varmış gibi göstermesi üzerine Genç futbolcu isyan etti. Selcuk bu gün Barbekü partisinde kendisine bir yerel gazetede Colmanla arınızda sorun varmış şeklinde bir haber çıktı .a Colman ile arınızda sorun varmı şeklinde sorulan bir soru üzerine” Ben Trabzon dışında olduğum içinde gazete okuyamıyorum.Sn köşe yazarı 'nın bu tür bir iddiada bulunduğunu sizden öğreniyorum. Ama eğer dediğiniz gibi yazmışsa bu kesinlikle doğru değil. Ben Trabzonspor'da mutluyum.Trabzonspor forması giymekten de gurur duyuyorum.Kimseylede ,takım arkadaşlarımla bir sorunum yok
İSTATİSKLERE BAKIN
Bakın benim ne Colmanla ne de herhangi bir takım arkadaşımla aramda, en küçük bir sorun var.Beni tanıyanlar nasıl bir insan olduğumu ,nasıl bir karakterde olduğumu da iyi bilir. Bu yalan iddia beni üzmekten öteye geçmez. Sizden duyduğumda önce şaka yaptığınızı zannettim. Trabzonsporun maç kasetlerini alın bakalım.Colman 20 topla buluşuyorsa 18 inin pasını ona kim atmış. Colmanla aramda sorun yok aksine çok iyide dostuz. Böyle bir iddia tamamıyla saçmalıktır.Colman burda ona sorun bakalım aramazda sorun varmıymış ?.Takım içinde beklide en iyi diyaloğum olan futbolculardan biri Colmandır.Bunun niye çıktığını da anlamış deyilim.

Yerel gazetelerin asli amacı Trabzonsporu karıştırmak heralde hep böyle haberler yapıyorlar diyelimki kavga ettiler sonuçta onlarda insan ve barışırlar insan hergün karısı ile kavga ediyor sonrada barışıyor değilmi.

Salih Edip
23.01.2010, 01:44
en iyi adamımız bence , komple bir oyuncu.

Miraç Atalay Çiftçi
23.01.2010, 02:50
Ünal Karaman'a yakın markaj yap Selçuk.
Tut, çek, sıkıştır.
Öğren o gizili kodları.
Sen ne yaptın ÜNal abi de...

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 02:01
:D

http://img.haberler.com/galeri/92/trabzonspor-0-2-denizlispor_b.jpg

.....
24.01.2010, 02:06
"Arda beni de şaşırttı"

Trabzonspor kampında Alanzinho'dan sonra sıradaki konuğumuz takımın orta sahadaki önemli isimlerinden Selçuk İnan. Sorularımıza cevapları ve tavırlarıyla yaşından çok daha olgun bir futbolcu imajı çizen Selçuk, Trabzonspor'un şampiyonluğu sonuna kadar zorlayacağına inandığının altını çiziyor.

Editörümüz Hilmi Sever'in gerçekleştirdiği bu röportajla sizleri baş başa bırakıyoruz...

-Antalya'da kamp günleri nasıl geçiyor?
"Gerçekten çok iyi hazırlanıyoruz, bunu da oynadığımız kupa maçıyla gösterdik. Taktiksel anlamda çok büyük işler şu an için yapamasak da fiziksel olarak çok iyi durumdayız. Çünkü gerçekten çok iyi çalıştık ve en erken toplanan takımlardan biriyiz. Bu ikinci etap çalışmalarımız, bu çalışmalarımızı da lige yansıtmak istiyoruz."

-Ersun Yanal'ın senin için önemi nedir?
"Ersun Hoca'nın yeri ben de çok ayrıdır. İki transerimde de Ersun Yalan'ın imzası vardı. Çanakkale'den Manisa'ya gelişimde de Manisa'dan Trabzon'a gelmemde de çok etkili oldu. Ondan öğrendiğim çok şeyler var, futbol anlayışım da onun sayesinde değişti ve gelişti. Ersun Hoca'nın bende çok ayrı bir yeri vardır."

http://www.sporx.com/img/2010/01/201263975237.jpg

-Ersun Yanal olmasa Trabzonspor'a gelir miydin?
"Trabzonspor'a gelmem de Ersun Hocamın payı çok büyük. Çünkü o benim eski hocamdı ve buraya gelmemi çok istedi. Ben de buraya isteyerek geldim, yalnızca Ersun Hocam istediği için gelmedim. Çünkü başkanımız ve yöneticilerimiz gerçekten çok ilgilendiler ve beni istediler. Bunun neticesinde de Trabzonspor'a transfer oldum."

-Trabzonspor'un 2000. golünü atarak tarihe geçtin...
"Evet bunu da ertesi gün gazetelerden öğrendim. Bana nasip oldu, bunun için de ayrıca mutluyum."

"MİLLİ TAKIM'DA BANA ÇOK AZ ŞANS VERİLDİ"

-A Milli Takım'a yalnızca iki kez çağırıldın. Bu konuda kendine bir hata buluyor musun? Yoksa başka nedenler mi vardı?
"Benim görüşüm hocanın tercihi nedeniyle böyle oldu. Yoksa performans olarak bir çok zaman hakettiğimi düşünüyorum. Milli Takım'a gittiğimde de Fatih Hocam yalnızca bir kez forma şansı verdi ve bu şansımı da pek iyi kullanamadım. Ama bu çok az bir şanstı. Daha sonraki maçlarda da oynatılabilirdim. Ancak kesinlikle hocanın tercihidir, kimseye kızgın ya da kırgın değilim. Kendimde de çok hata buluyorum, o takımda oynamak için daha iyi olmalıyım. Bundan sonra Milli Takım'da sürekli oynayacağımı düşünüyorum."

-Gökhan Ünal Fenerbahçe'ye transfer olduktan sonra Trabzon'daki baskıdan şikayet etti. Sence de böyle büyük bir baskı var mı?
"İlk geldiğimde o baskıyı hissetmiştim ancak artık onları anlamaya başladım. Onlara da hak vermemek elde değil, çünkü 25 yıllık bir özlem var. Bu tepkiyi abarttıklarında takıma da zarar verdiğini artık onlar da biliyorlar. Bu kadar baskı kurmalarına gerek yok, baskı kurdular, eleştirdiler hiç bir faydası olmadı. Hepsinin artık bizi desteklemesi gerekiyor, çünkü şampiyonluk ancak böyle gelir. Buradan da taraftarlarımıza bizi daha çok desteklemeleri için çağrıda bulunuyorum."

"GÖKHAN TÜRKİYE'NİN EN İYİ YERLİ GOLCÜSÜ"

-Gökhan Ünal ile yakın arkadaş olduğunuzu biliyoruz. Gökhan'ın gidişi seni nasıl etkiledi ve bu transferi bekliyor muydun?
"Aslında bu transferi bekliyorduk. Gökhan Ünal da gitmek istiyordu. Çok büyük bir baskı altında olduğunu hissediyordu. Asılnda hiç kimseyle bir sorunu yoktu, ne yönetimle ne de bizimle. Futbolcu olarak bence Türkiye'nin en iyi yerli golcüsüdür. Ama bazen futbolda istediğiniz kadar yetenekli olun bazen yeterli olmuyor, bir şeyler ters gidiyor. Kendi adımıza üzüldüm, çünkü bizim için büyük bir kayıptır. Ama onun için de seviniyorum, çünkü istediği bir şey oldu. Ona yeni takımında da başarılar diliyorum."

-Hugo Broos'tan Şenol Güneş dönemine geçiş nasıl oldu? Trabzonspor Şenol Güneş ile neler yapabilir?
"Kıyaslama gibi olmasın ama ikisinin de tarzı çok farklıydı. Şenol Hoca yerli bir hoca daha önce önemli başarılar kazanmış bir isim. Türk futbolcusuna nasıl davranacağını çok iyi biliyor. Saha dışında çok neşeli ve iyi bir insan, antrenman ve maçlarda da disiplinden kesinlikle taviz vermiyor. Takımı çok iyi çalıştırıyor ve Bunun sonucunda da formayı hakedene teslim ediyor."

-Şampiyonluk şansınızı nasıl görüyorsun?
"Şampiyonluk şansımızı diğer takımların şansı kadar görüyorum. Çünkü hiçbir şey bitmiş değil. Fenerbahçe nasıl 8-9 maçlık bir seri yakaladıysa biz de bunu başarabiliriz. Böyle bir seriyle zirveyi yakalayabiliriz."

"SON ZAMANLARDA DEFANSİF OYNUYORUM"

http://www.sporx.com/img/2010/01/201263975291.jpg

-Ön liberoda görev yapıyorsun. Öncelikle bu mevkii de oynamaktan memnun musun diye soruyum?
"Ön liberoda oynamaktan memnunum, çünkü kendi mevkiim. Takımımızda iki ön libero oluyor, bunların biri biraz daha defansif, biri de biraz daha ofansif oluyor. Son zamanlarda ben hep defansif tarafta oynadım, bu beni rahatsız etmiyor. Çünkü hocam hangi yönümü ön plana çıkarmak istiyorsa ben de onu başarmaya çalışıyorum.z Bundan da rahatsızlık duymuyorum."

-Ön liberoda oynamaktan memnunum olduğunu söyledin ama yeteneklerine de baktığımız zaman oyun kurabiliyorsun, ayağına hakimsin ve sert şutların var. Klasik bir 10 numaranın özelliğini taşıyorsun...
"Çanakkale Dardanelspor ve Genç Milli Takımlarda 10 numara pozisyonunda oynuyordum. 10 numarada oynamak bir Türk oyuncu için çok daha zordur. Çünkü bir iki pas atamayınca kimsenin tahammülü kalmıyor. Bu zamanda da klasik bir 10 numara kalmadı. Artık tüm takım koşuyor, bir kişi koşmayınca takıma olumsuz yansıyor. Hocam isterse biraz daha ofansif oynayabilirim ama şu an oynadığım yerden memnunum."

"ARDA BENİ DE ŞAŞIRTTI"
http://www.sporx.com/img/2010/01/201263975307.jpg
-Şampiyonluğa oynayabiliriz dedin ama kadro kalitesi olarak Trabzonspor biraz yetersiz görülüyor...
"Dışarıdan öyle görebilirler ama bu takımda forma giyen biri olarak kadro kalitemizi yetersiz görmüyorum. Tek tek ele aldığımız da takımımız, üç büyüklerle rahat bir şekilde boy ölçüşebilir."

-Manisaspor'da Arda Turan ile aynı evi paylaştın. Arda'nın bu kadar kısa sürede ülkenin en popüler futbolcusu olacağına inanıyor muydun?
"Arda'nın kısa sürüde bu kadar popüler olması beni de şaşırttı ama zamanla bu noktalara geleceğine kesinlikle inanıyordum. Çünkü çok yetenekli ve çok iyi bir insan. Onu bu kadar önemli yerlerde görmekten dolayı gerçekten çok mutlu oluyorum, çok sevdiğim bir insan. Aile yapısıda çok düzgün, yakından tanıdığım bir arkadaşım. Futbolculuk yeteneklerini zaten herkes biliyor. Bu kadar büyük bir yıldız olacağını zaten biliyordum."

-Arda ile Avrupa'da bir gün aynı takımda birlikte oynamak ister misin?
"İnşallah böyle bir şey olur. Arda ile olsun ya da olmasın Avrupa'da inşallah futbol oynarım."

"AVRUPA'DA MUTLAKA OYNAMAK İSTİYORUM"

-Hedeflerin neler?
"İlk önce Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istiyorum ve mutlaka Avrupa'da oynamak istiyorum.2

-Hangi ligleri takip ediyorsun?
"En çok İspanya ve İngiltere ligini takip ediyorum."

-Önemli bir isim olduğun için senden sürekli gol ya da goller bekleniyor. Taraftarlar seni daha fazla ön planda görmek istiyor...
"Sizin dediğiniz gibi her zaman gol atmak ve attırmak zor oluyor. Bazı maçlarda istemediğiniz şeyler olabiliyor. Bu değişkenlik olabiliyor ama son zamanlarda da fazla defansif oynadığım için gol ya da asist yapamıyorum."

-Trabzonspor'da özlenen birlik-beraberlik ortamı oluştu mu? Şenol Güneş'in gelmesilye birlikte Vali, Emniyem Müdürü, Belediye Başkanı ve bir çok önemli kuruluş Trabzonspor'a büyük destek verdi. Siz bu desteği hiskediyor musunuz?
"Bu desteği yavaş yavaş hissetmeye başladık. Takım olarak hep birlik ve beraberlik içindeydik, dışarıdaki olaylarla pek ilgilenmiyorduk. Ama şu an şehirdeki birlik ve beraberlik bizi de olumlu etkiliyor."

Röportaj: Hilmi SEVER
FOTO: Ahmet TÜRKOĞLU

20.01.2010
Kaynak : Sporx.com

İlk geldiğinde Benim Büyük Takıma gelmek gibi bir amacım vardı Trabzonspora geldim. Artık öyle bir hedefim yok çünkü Trabzonspordan büyük yok.

Böyle bir açıklaması var mıydı yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

Mustafa Yılmaz.20
24.01.2010, 02:09
İlk geldiğinde Benim Büyük Takıma gelmek gibi bir amacım vardı Trabzonspora geldim. Artık öyle bir hedefim yok çünkü Trabzonspordan büyük yok.

Böyle bir açıklaması var mıydı yoksa ben mi yanlış biliyorum ?
Tam olarak öylemi hatırlamıyorum ama büyük takıma gitmek hedefim vardı ve artık gerçekleştirdim gibi birşey söylemişti.

Bana göre mevcut kadroda şu an için en iyi orta saha oyuncusu.Aynı zamanda karakteri çok düzgün bir futbolcu.Onu önümüzdeki yıllarda kaptan olarak görmek istiyorum

Özge
24.01.2010, 17:59
Pek adı duyulmadı ama iyiydi bence.

Osman Yavuz
24.01.2010, 18:01
Ortasahanın görünmeyen kahramanıydı bana göre çok iyi ynadı.Tebrikler Selçuk.

SefaÇetinKulak
24.01.2010, 18:01
Geride kalıyor çok . Artık sorumluluk alması lazım .

Sezgin Öztürk
24.01.2010, 18:05
Selçuk böyle devam sahada ne görevi verilirse yerine getirityor helal olsun...

Kubilay ŞAHİN
24.01.2010, 18:06
Ortasahanın en etkili elemanı..

Hele topları gelip defanstan alıp ileri uzun atması varya.. Bitiriyor beni..

Tebrikler Selçuk..

Ali Can
24.01.2010, 18:06
yeri geldi defansa yardım etti..
yeri geldi hücum yaptı ben selçuğun performansından memnunum..

Hasan61
24.01.2010, 18:07
Çok gösterişli oynamasada takım için olmazsa olmaz..
Selçuk olmazsa savunmadan nasıl çıkarız merak ediyorum.
İyi ki varsın Selçuk..

Hakan Karadirek
24.01.2010, 18:07
Her zaman boyle oyna, canimi ye Selcuk .

Kaan
24.01.2010, 18:08
Ortasahanın görünmeyen kahramanıydı bana göre çok iyi ynadı.Tebrikler Selçuk.

+ 1967. :cool:

A.Ali Karanis
24.01.2010, 18:08
Çok iyiydin selçuk.ayağına sağlık.

hos_cocuk61
24.01.2010, 18:10
Bugün Colman ile beraber çok pas hatası yaptılar. Bunun sebebi bence, ağır ve futbol oynamayı engelliyen saha koşulları idi. Bence Colman'ın yerine Selçuk çıkmalı idi.

Böyle sahalarda teknik oyuncular sorun çekebiliyor.

Selçuk yetenekli bir oyuncu, en iyi özelliklerinden biride uzaktan attığıı şutlar bunları ben görmek istiyorum. Hiç yoktan teşebbüs etmeli.

Samet Yildirim
24.01.2010, 18:46
Selcuku herzaman begeniyorum yine begendim

psikopat_hamsi
24.01.2010, 19:12
hocanın selçuk'u daha defansif oynatmasından kaynaklı olarak hücumda fazla görülmüyor ve hasret kaldığımız şutları göremiyoruz ama her zaman dediğim gibi yine ortasahadaki pas trafiğini iyi yönetti, zaman zaman da defansa gelip top çıkardı. böyle devam selçuk.

Fatih Özkan
24.01.2010, 19:14
Yaptığı pas hataları vardı...
Önceki maçlara nazaran daha da geride oynatıyor onu Hoca...
Bu sebeple fazla görünmüyor...
Zemin de aşırı bozuldu zaten maç esnasında...

Uğur Ö.
24.01.2010, 19:52
İlk kez bukadar çok beğendim gerçekten ne yaptığını biliyor

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 19:56
Güzel oynadı bencede artık daha fazla defansif oynuyor..

Ahmet Faruk
24.01.2010, 21:45
Mükemmel bir oyun, mükemmel bir görüş, mükemmel bir insan.

Allah nazardan saklasın...

Şu anda oynadığı alanı en iyi dolduran Türk Oyuncu...

yakarcı
24.01.2010, 21:47
çok iyi duran top kullanıyo arkadaşlar ortalarını izleyin selçukun

ilhan
24.01.2010, 22:52
Birazcık gösterişli oyna Selçuk. :)
Nazar değmesin.
;)

eyinc
25.01.2010, 00:01
takımın gizli kaptanı. top kayıpları yaptı yapacakta dünyada varmı top kayıpsız oynayan oyuncu. takımı geride ii organize ediyor toparlıyor milli takımımız için ismini yazmaya başlasak iyi olacak.

Sinan_Ts61
25.01.2010, 00:05
Cokk iyidir bence macdaa...hakkini verdi;);)

Uğurtan
25.01.2010, 02:43
Gizli gizli işini yapmay hemde iyi yapmaya devam ediyor..

Her maç belli bir standardı var.. Bunun altına düştüğünü görmedim henüz..

Zaman zaman üstüne çıkabiliyor.. Daha da geliştireceğini düşünüyorum..

Kafa vuruşun gol olsaydı bize birini hatırlatıcaktın.. :)

Fatih Özkan
25.01.2010, 02:44
Milli Takımda görmek istiyorum kendisini!

BALKAN 06
25.01.2010, 07:50
aman nazar değmesin
selçuk sen bizim her şeyimizsin
eksik olma...

b_m_61
25.01.2010, 09:01
Bence de iyi oynadı, tam bir takım oyuncusu.

Külünkoğlu
25.01.2010, 09:08
Sahanın en iyi üç oyuncusundan en iyisiydin. Tebrikler Selçuk nazar almayasun. :)

Koray
25.01.2010, 09:56
Orta sahanın İmparatoru...

Harun-61
25.01.2010, 10:08
Gerrrad'imiz.... ;)

Tolunay Abdioğlu
25.01.2010, 10:09
Aynen böyle devam.

Nazar değmesin.

Emrah Akcagöz
25.01.2010, 10:15
Gerrrad'imiz.... ;)
Gerrard şutlarıyla maçı çevirebiliyor..:)

Selçuk maçı çevirmese de ara sıra o güzel şutlarını çekse iyi olur eyy gidi ne atmıştı geçen sene belediyeye aşırtma..:rolleyes:

Ayrıca dün iyiydi baya tek şanssızlığı yediğimiz golde top ayağına çarptı içeri girdi sağlık olsun..

Abd.kalaycı
25.01.2010, 10:15
hocanın selçuk'u daha defansif oynatmasından kaynaklı olarak hücumda fazla görülmüyor ve hasret kaldığımız şutları göremiyoruz ama her zaman dediğim gibi yine ortasahadaki pas trafiğini iyi yönetti, zaman zaman da defansa gelip top çıkardı. böyle devam selçuk.

Yaptığı pas hataları vardı...
Önceki maçlara nazaran daha da geride oynatıyor onu Hoca...
Bu sebeple fazla görünmüyor...
Zemin de aşırı bozuldu zaten maç esnasında...

Güzel oynadı bencede artık daha fazla defansif oynuyor..

Selçuk evet ön libero gbi oynuyor çünkü Colmann hücuma dönük oynuyor defansımızda bir kişinin önde karşılaması gerekiyor bu durum çok fazla mücadele etmesini gerektiriyor öyle oluncada güç kaybediyor son goldeki kafa ile aşırtması mükemmeldi hakeminde ofsayttaki Serkanı es geçip Umuta göre oynatması mükemmeldi.

Gökhan Döner
25.01.2010, 10:33
Havada yarım vole süperdi

Erdem Koltuk
25.01.2010, 13:02
Sözleşmesi resmi siteye göre bitmiş gözüküyor.Anlamadım...Niye yenilenmiyor sözleşme,acilen yenilenmeli..

Halit Akyüz
25.01.2010, 14:13
Sözleşmesi resmi siteye göre bitmiş gözüküyor.Anlamadım...Niye yenilenmiyor sözleşme,acilen yenilenmeli..
Resmi sitedekiler yanlış...

Erdem Keser
25.01.2010, 16:20
Gerrard şutlarıyla maçı çevirebiliyor..:)

Selçuk maçı çevirmese de ara sıra o güzel şutlarını çekse iyi olur eyy gidi ne atmıştı geçen sene belediyeye aşırtma..:rolleyes:

Ayrıca dün iyiydi baya tek şanssızlığı yediğimiz golde top ayağına çarptı içeri girdi sağlık olsun..
Şut çekmiyor yada fırsat bulup da çekemiyor ama artık denemeli.
Ayrıca topla beraber içe girmeli.Bunun dışında takımı yine çok iyi yönetiyor.

Bir tebrikde benden gelsin kaptana:)

Emrah Akcagöz
25.01.2010, 16:24
Şut çekmiyor yada fırsat bulup da çekemiyor ama artık denemeli.
Ayrıca topla beraber içe girmeli.Bunun dışında takımı yine çok iyi yönetiyor.

Bir tebrikde benden gelsin kaptana:)
Kaptanlık pazubandı da başka bi yakıştı..:alkış:

Daim olur inşallah..

ilhan
25.01.2010, 17:40
Yarı vole karışık şutu gol olsaydı, Xavi'nin golünü vuruş olarak andıracaktı. :)

Adem Köse
25.01.2010, 17:54
Yanarımda bu cocugun ofans özelliklerinden yeterince faydalanamıyoruz ya ona yanarım:) Şenol hoca da böyle düşünüyor ki Sezerle Ceyhun u alınca Selçuk u ileri çıkarttı ve sayesinde 3. golü de attık. Keşke tam bir ön libero alabilsek çok daha faydalı olacagını düşünüyorum.

Kazım Uzunboy
25.01.2010, 17:57
@İlhan

O vole gol olsaydı maç farka giderdi. Daha bir coşardı uşaklar. :)

gerenimo
25.01.2010, 19:00
takımın organizatörü. bu sezon her maç vasatın üzerinde oynuyor. takımı iyi idare etmeye başladı. performansı daha da artar umarım.

Süleyman50
26.01.2010, 11:14
bu takımın vazgeçilmezlerinden...

Erbay
26.01.2010, 12:00
Selçuk'un arkasında bir futbolcu oynamalı. Bu olmadıkça, top sürüp şut çekmesini, yine ileriye gidip final pasını vermesini beklemeyin. Risk alamıyor. Doğru da yapıyor. Çünkü önünde oynayan en defansif oyuncu Colman :) Selçuk müthiş özveriyle oynuyor. Aslında bence o bölgenin oyuncusu değil. Arkasında bir oyuncu olmalı. Son dakikalarda Ceyhun-Selçuk gibi. Selçuk-Colman olunca işler yürümüyor bence. Özellikle Colman formsuz olunca. Colman ilk yarının en çok top kaybeden futbolcusuydu. Ağır olduğu için geri dönüşlerde rakibi yakalayamıyor Colman. Selçuk'a çok yük biniyor. Sağ kanattan Serkan'ın yardımlarıyla nereye kadar gidecek bilmiyorum.

Gerrard'ın arkasında Masquerano, Lampard'ın arkasında da Essien veya Mikel, Xavi'nin arkasında da Yaya Toure oynuyor.

Abd.kalaycı
26.01.2010, 12:46
Selçuk'un arkasında bir futbolcu oynamalı. Bu olmadıkça, top sürüp şut çekmesini, yine ileriye gidip final pasını vermesini beklemeyin. Risk alamıyor. Doğru da yapıyor. Çünkü önünde oynayan en defansif oyuncu Colman :) Selçuk müthiş özveriyle oynuyor. Aslında bence o bölgenin oyuncusu değil. Arkasında bir oyuncu olmalı. Son dakikalarda Ceyhun-Selçuk gibi. Selçuk-Colman olunca işler yürümüyor bence. Özellikle Colman formsuz olunca. Colman ilk yarının en çok top kaybeden futbolcusuydu. Ağır olduğu için geri dönüşlerde rakibi yakalayamıyor Colman. Selçuk'a çok yük biniyor. Sağ kanattan Serkan'ın yardımlarıyla nereye kadar gidecek bilmiyorum.

Gerrard'ın arkasında Masquerano, Lampard'ın arkasında da Essien veya Mikel, Xavi'nin arkasında da Yaya Toure oynuyor.

Çok güzel yazmışsın be.
Yalnız bir konu var eksik kalmış,geçen yıl Selçuğun arkasında Hüseyin oynuyordu çok iyi defans yapıyordu onada pas atamıyor diye kızıyorduk .

Mollasalihoğlu
26.01.2010, 12:54
Çok güzel yazmışsın be.
Yalnız bir konu var eksik kalmış,geçen yıl Selçuğun arkasında Hüseyin oynuyordu çok iyi defans yapıyordu ona da pas atamıyor diye kızıyorduk .

Pas atamıyordu, şut çekemiyordu, risk alamıyordu..
Demek ki işi o değilmiş :)

Cem Akyüz
27.01.2010, 01:07
Yabancı olsaydı en iyisi ilan edilirdi..Gerçi benim gözümde ligin en iyi orta saha oyuncusu

Emre Çömez
27.01.2010, 01:27
bir tanesin ;)

ilhan
27.01.2010, 22:38
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3480-2Y9J1T2V.jpg

Önündeki çocuk adına ben teşekkür ederim.
:)

SEDAT
27.01.2010, 22:43

- İlhan iyi yakalamışsın nasılda gülüyor kereta :)

Mira_61
27.01.2010, 22:51
Çok güzel bir kare.:)
Maç içinde izleyebildiğimiz kadarıyla (!) iyiydi.
Tebrikler Selçukcan.:)

Özge
27.01.2010, 22:53
İlhan iyi yakalamışsın:D

Ali Tunahan Güllü
27.01.2010, 23:05
Hayırsever Selçuk:)

Fatih Özkan
28.01.2010, 00:57

Güzel yakalamışsın (:

İsa
28.01.2010, 01:02
Takımdaki Selçukların,Umutların çoğalmasını istiyorum...

Erdem Keser
28.01.2010, 01:33
Şu berbat rezil sahada bile muhteşem bir oyun çıkarmış.Ayağına sağlık kaptan.

ApoCaN28
28.01.2010, 10:44
Helal Selçuk =)

tslover
28.01.2010, 13:21
İmkanımız olsa da Selçuk'u klonlasak:D

.....
28.01.2010, 13:25
İmkanımız olsa da Selçuk'u klonlasak:D

Bence de :)

ilhan
30.01.2010, 21:15
Maşallah..
Maşallah...
Maşallah...

41 kere...

Süleyman KANTAR
30.01.2010, 21:16
maçın yıldızı kesinlik le

Kaan
30.01.2010, 21:17
Sahanın en iyilerindendi Selçuk.

Orta sahanın bel kemiği.

Erbay
30.01.2010, 21:22
Xavi İnan. :)

Mahmut Baran
30.01.2010, 21:25
Maşallah..
Maşallah...
Maşallah...

41 kere...

bendende o kadar

İlker ToSun
30.01.2010, 21:28
attığı frikik şahaneydi, keşke gol olsaydı.

en büyük katkısı sayesinde artık defanstan ileriye topu daha doğru çıkartıyoruz

Emrah KabuL
30.01.2010, 21:29
Colman'dan bilmem kaç kat daha iyisin Selçuk.. her yer de sen varsın.. Zaten Colman'da sana ayak uydurabilse ortasahamız bu kadar boş kalmayacak.. Tebrikler.

ilhan
30.01.2010, 21:31
Umut'a attığı ve Umut'a çarpıp sonra direkten dönen topu bu ülkede hiçbir adam atamaz. Kafasını kaldırdı, baktı Umut top istiyor hemen kesti topu Umut'a doğru. Eliyle istese böyle pas atamaz.

Özge
30.01.2010, 21:52
Çok iyiydin bugün de.Selçuk'suz ortasaha nasıl olur düşünemiyorum.Nazar değmesin.

Ali Tunahan Güllü
30.01.2010, 21:55
Maçın gizli kahramanı derler ya aynen öyle..

Hasan61
30.01.2010, 22:20
Her yönüyle ben futbolcuyum diye bağırıyor.

Reşit
30.01.2010, 22:22
ortasahamızın bel ğömüğü :D sana helal olsun

ApoCaN28
30.01.2010, 22:41
Görünmüyor ama çok iyi işler yapıyor . =)

Mesut
30.01.2010, 22:42
türk oyuncu olarak ortada en iyisi selçukda iyisi yok

gerenimo
30.01.2010, 22:48
çok iyi oynadı. takımın beyni.

Hüseyin İlkin
30.01.2010, 22:50
Maçın yıldızı konusunda oyumu sana atmasam da, maçın yıldızıydın bence. :alkış:

KUTADGU
30.01.2010, 22:51
Muazzam!

Harikulade!

bangkook_61
30.01.2010, 22:52
Topçu bu ya. İzlediğim her dksından büyük keyif alıyorum adamın. Futbol zekası yüksek yetenekli adamın hali başka

Sezgin Öztürk
30.01.2010, 22:53
Gerçekden harika oynuyor takımı maestro gibi yönetiyor...top ayağına geldiğinde adeta rahatlatıyor takımı böyle devam Selçuk...

Emrah Akcagöz
30.01.2010, 22:53
Ahh birde o frikik gol olsa tam olacaktı süpersin böyle devam..

Mollasalihoğlu
30.01.2010, 22:54
Müstakbel kaptan..

Serdar A
30.01.2010, 22:55
Xavi İnan. :)

Xavi'ye iltifat etmiş olmalısınız .

Sefa Murat Dokuz
30.01.2010, 22:57
İlk yarı harika oynadı. 2.yarı biraz düştü ama yine de iyiydi.

Cafer Bulur
30.01.2010, 23:00
Takimin en iyilerindendi.

Yüksek pas yüzdesiyle oynadi ve hücuma da destek verdi.

Frikigi de harikaydi,gol olmayi haketmisti.

Mellih
30.01.2010, 23:01
hakkaten çok başarılı oynuyor.. o bölgede ceyhun ve sezer'in de perdormanslarını yükseltmeleri gerekir bence.. daha önümüzde kupa maçları ve derbiler var.. selçuk bu gidişle (90 dk oynayarak) yorgun düşebilir..

Harun-61
30.01.2010, 23:13
iyi ki bu takimdasin...

2 ay önceye kadar seni cok elestiriyordum...

ÖZÜR DILERIM Selcuk...

.

Samet Yildirim
30.01.2010, 23:34
Maestro gibi evar allah

Hasan61
30.01.2010, 23:36
Maç sonu röportajındaki kullandığın düzgün Türkçe ve kendinden emin tavrından dolayı bir kez daha tebrik ederim.

TolgaTopçu61
30.01.2010, 23:37
Sadece bir dilegim var,serbest vuruslari Selcuk kullanmasin...
Önemli firsatlari bastan kaybetmis oluyoruz böylece...
Ama yoksa saglam oynuyor...

Fatih Özkan
30.01.2010, 23:39
iyi ki bu takimdasin...

2 ay önceye kadar seni cok elestiriyordum...

ÖZÜR DILERIM Selcuk...

.

Keşke herkes böyle bir erdemde bulunabilse... :alkış::alkış:

antagonist
30.01.2010, 23:40
Sözleşmesi gelecek sene bitiyor. Bu sezon sonunda sözleşmesini 4-5 yıl daha uzatmamız lazım...

Sinan_Ts61
30.01.2010, 23:54
valla selcuk cok iyi bir futbolcu..bugünde bir topu direkten geldi sonra engin atti golu:D

Ümit Tekşan
30.01.2010, 23:56
Top Selçuğa geldiğinde çok rahat hissediyorum kendimi, çünkü hakikaten ne yapacağını bilen bir futbolcu. Helal sana Selçuk, öyle devam et.

Ilelioglu
30.01.2010, 23:56
Takima katkisi büyük.....;)

Mustafa Yüksek
30.01.2010, 23:57
Sözleşmesi gelecek sene bitiyor. Bu sezon sonunda sözleşmesini 4-5 yıl daha uzatmamız lazım...

Çok önemli bir nokta..Seneye anlamsız transfer dedikoduları başlar...Selçuk'un da yıpranmaması için şimdiden uzun bir sözleşme imzalamak lazım...Nazar olmasın çok iyi gidiyor bu sene de...

Erdem Keser
30.01.2010, 23:58
Takımın gizli değil, açık açık en büyük en önemli kahramanı.

Selman
31.01.2010, 00:15
Fevkaledenin fevkinde oynadı :)

İlhan'ın bahsettiği pası izleme imkanı olan arkadaşlar tekrar izlesin.Top havada giderken ben oturduğum koltukta mest oldum.Süperdi.

AKSOY_61
31.01.2010, 00:19
takımda acilen sözleşme imzalanması gerekn futbolculardan biri.

ilhan
31.01.2010, 00:21
Rakip baskı yapıyor. Top Selçuk'un ayaklarında. Savunmaya dönüyor. Ama arkasından öyle bakmıyor. Hemen pozisyon değiştiriyor ve topu tekrar bana at diyor. Kaçmıyor, gizlenmiyor.

Bu akşam fevkaledenin fevkindeydi Selçuk.
Bayıldım abi.

Ahmet Faruk
31.01.2010, 00:31
Allah nazardan saklasın.
Yani bizim takımda herkesin örnek alması gereken bir oyuncu.
Maçtan önce de Liverpool-Bolton maçı vardı.
Gerard alınca topu hep Selçuk geldi aklıma.

Hani gizli falan değil, gerçekten çok ama çok açık takımın yıldızı.
Ama bugün anladım ki, stattan izlemek çok daha zevk veriyor...

LazAnisT
31.01.2010, 00:34
Selçuk konusunda taraf olduğumu çok önceleri yazmıştım.Kötüde oynasa onu eleştirmek içimden gelmiyor.
Karakterini,kişiliğini ve gitgide olgunlaşan futbolunu dahada çok sevmeye başladım.Bizi mahçup etmediği içinde kendisine çok teşekkür ederim.

AYYILDIZ
31.01.2010, 00:39
Selçuk İnan gerisi yalan.

hos_cocuk61
31.01.2010, 00:41
Maçın belli bölümlerinde çok iyi oynadık. Bu iyi oyunda 2 kişi gözüme daha çok çarptı, Engin ve Selçuk.

Maçın kahramanı Engin'di; fakat maçın gizli kahramanı Selçuk.

Selçuk'u ağzım açık izledim diyebiliriz. Takımı çok iyi yöneltti, oyunu sağa sola iyi yadı. Pres yemesine rağmen çok rahattı, başka oyuncu olsa eli ayağına karşır yanlış pas atar yada topu ayağından çıkarır, nereye giderse gitsin derdi.

Selçuk; Colman ve Engin ile iyi üçgenler kurup iyi paslar yaptılar. Bu üçgene arasıra Alan'da katıldı

Maçı izler iken işte benim istediğim Selçuk bu dedim.

Muhammed
31.01.2010, 01:17
Milli takımın başına yabancı bir teknik direktör gelsede 1 numaralı orta saha Selçuk olsa milli takımda.

Mollasalihoğlu
31.01.2010, 01:18

Giderse dayanamam.. aman dikkat..

Yasin Altuntas
31.01.2010, 02:02
Takimin gizli Beyni Gösterisli oynamasina gerek yok isini fazlasiyla yapiyor ve Colmanla beraber Takimin Bas Trafigini ayarliyor

Osman Yavuz
31.01.2010, 02:08
Tek kelimeyle süperdi.Engin'le birlikte maçın yıldızıydı.Takımı çok iyi yönetti arkadan.Geldiği günden beri son iki haftadaki performansına ulaşamamıştı.Şenol hocayla o da bir çıkış içinde.Nazar değmesin.

psikopat_hamsi
31.01.2010, 03:10
Her zamanki Selçuk. Yine çok iyi oynadı. Frikiği gol olsaydı keşke. Tebrikler ve teşekkürler.

Fatih Özkan
31.01.2010, 03:46

Çok dikkat edilmesi gerekilen bir konu...
Derhal uzatılmalı...
Çok çok daha iyi olacak zamanla...
Milli Takım'ın da vazgeçilmezi olacak! :cool:

ugurozturk
31.01.2010, 04:57
senol gunesle birlikte citayi yukseltenlerden.

yakarcı
31.01.2010, 09:31
çok iyi orta kesiyo çok tehlikeli ortaları var

ilhan
31.01.2010, 10:46

Önümüzdeki sezonun sonunda görüşür bizimkiler.
:rolleyes:

Tolunay Abdioğlu
31.01.2010, 11:01
Biraz daha gösterişli oynasa parmakla gösterilir Selçuk.

Gerçekten Trabzonspor'un ortasahası Selçuk'la kıvama geldi.

Tayfun
31.01.2010, 11:11
Freekick gol olsa süper olacaktı. Selçuk sen de bu maçta alkışı hakedenlerdendin ....

Onur Civelek61
31.01.2010, 12:11
Sorumluluk alıyor.Orta sahada ayağında çok cesurca top tutuyor.Kritik paslar dağıtıyor.Helal olsun :)

Kara Mert61
31.01.2010, 12:45
Adamımsın...Bu takımda alternatifi olmayan tek oyuncu olduğunu düşünüyorum...İnşallah uzun yıllar hizmet edersin..

ibrahim_yattara
31.01.2010, 13:04
duran topları orta olarak kullandığındada topu kesinlikle en karışık ve şaşırtıcı bölgeye atıyor..

duran topları bu şekilde kullanan birde alex var memlekette başkada yok.. o özelliğini çok seviyorum..

bu özellik ceyhun eriştede vardı soldan değilde sağdan kullanacağımız faul atışı olsun korner olsun her vuruşu cezasahasında karambol yaratırdı..

serdaracıl
31.01.2010, 13:05
Büyük bir futbolcu olduğunu her maç yeniden gösteriyorsun

Mustafa Çolak
31.01.2010, 13:09
Tebrikler Selçuk, Takımıın Vazgeçilmezlerindensin.

futbalski60
31.01.2010, 14:57
Selçuk İnan - Abi ben lisansımı iptal ettiriyorum.
Gökhan Ünal - Hayırdır ne oldu ?
Selçuk İnan - Barcelona maçını izliyorum şuan Xavi ve İniesta futbolcuysa biz futbolcu filan değiliz.

Aman Selçuk kendini bu kadar düşürme bence oynadığın maçları izlemiyosun sanırım Türk Futbolu'nun en önemli yeteneklerindensin :)

sifuni
31.01.2010, 14:57
Macın yıldızında oyumu engin baytara verdim ama bence macın diğer bir yıldızı selcuk inandı iyi oynadı müthiş paslar ortalar yaptı frikiğide gol olsaydı süper olurdu ama zaaten o pozisyondan sonra gol geldi

Mollasalihoğlu
31.01.2010, 15:00
Umut'a "çarptırdığı" pozisyonda yaptığı orta MUHTEŞEMDİ !

Fatih YAZICI
31.01.2010, 15:06
Selçuk, dün tam 98 kez topla buluşmuş.
4 dakika 24 saniye topla oynayan Selçuk, tam 76 isabetli pas yapmış.
Yaptığı isabetli pas kadar sahada topla buluşan bile yoktu.

Selçuk, takımın dinamosu. Herşeyi..

28TS61
31.01.2010, 15:08

bu bilgileri nerden görebiliyoruz?

Fatih YAZICI
31.01.2010, 15:13
Bi' yerden okudum ben :)

sifuni
31.01.2010, 15:29

çarptırdığı ççç onu bile selçuk yapmış helal :D

Oğuzhan İnce
31.01.2010, 20:30
sözleşme konusunda bi problem olmaz sanırım:)
artık Trabzonspor'lu Selçuk olduğunu kanıtlama zamanı bas 5 yıllık imzayı,izlerken biri vuracak düşecek diye korkulur mu yau korkuyorm işte:)hem de takımın en sağlam top saklayan adamı bu:)

ilhan
31.01.2010, 20:40

Süper tespit.

Harika, harika, harika... 41 kere, 82 kere, 164 kere maşallah. :alkış:

* * *

Bu arada topu ayağında saklamak için kendi ekseninde dönüyor. Futbolda bunun adı top saklama, topu en iyi şekilde kullanmak için pozisyon alma ve rakibi ekarte etme olarak nitelendirilir. Ama bunu "Ulan bu adam topla ileriye gidemiyor, ikide bir etrafında dönüyor" diye düşünen üstün(!) futbol görüşüne sahip taraftarımız da var. Dün bizzat şahit oldum. Adam topun üzerinde dönüyor diye küfür yedi. :) Garip bir durumdu. :rolleyes:

orhan52
01.02.2010, 00:55
yaklaşık iki üç hafta önce selçuk u eleştirenlerden geçilmiyordu ve ben taraftar profilimiz hakkında kötü şeyler düşünmeye başlayacaktım ki neyse yorumlar düzeldi.herkesin görüşüne saygı duymak gerekir ama selçukun geldiğinden beri yaptıkları ortada.attığı goller, yaptığı asistler,kaptığı toplar,attığı paslar ve golcülerin selçuktan alıp da kaçırdığı yalan asistler.bunları bile bile haksız yere çok eleştiriliyordu.

Fatih Özkan
01.02.2010, 00:56
Bir arkadaşın da dediği gibi böyle devam ederse bu takımda efsane olur Selçuk!
Allah ayırmasın!

Gökhan ARSLAN
01.02.2010, 03:21
İnşallah hep böyle gider bozmaz..

Abd.kalaycı
01.02.2010, 09:16
Geçen yıl Selçuk için "ERSUNUN TORPİLLİSİ" diyordu muhteşem taraftarımız hatta bazı maçlarda duydum bizim öz çocuklarımız neden oynamıyor diyorlardı bu Selçukta kim "Ersunla beraber defolsun gitsin" diyorlardı ama aradan geçen süreçte çok kişinin fikri değişmiş bravo Selçuk...
Küçük bir not;;;Selçuk,u bizimle beraber Fenerbahçe de istedi ama onlarla görüşmedi bile direk Trabzona geldi.

Hüseyin Bağdat
01.02.2010, 09:18
Yine sade ve güzel oynadın. Her zaman iyi olman dileğiyle...

nbay
01.02.2010, 10:34
gizli kahraman bence saha içinde,bir maçta oynamasın o zaman takıma katkısı anlaşılır..

a f s
01.02.2010, 11:36
Selçuk tebrikler kardeşim. Yine sana yakışan şekilde oynadın.
O şutların sadece direkleri dövmeyecek eminim.

:alkış:

Mira_61
01.02.2010, 13:06
Tebrikler cancağızım.:)
Sözleşme meselesini de hemen halledelimde darlanmayalım boş yere.:)

asilhamsi
01.02.2010, 13:47
kesinlikle gizli kahraman defansa yaklasıp top alıyor.Surekli sorumluluk alıyor..Selcugun varlıgı ancak yoklugunda anlasılır..

psikopat_hamsi
01.02.2010, 14:00
kesinlikle gizli kahraman defansa yaklasıp top alıyor.Surekli sorumluluk alıyor..Selcugun varlıgı ancak yoklugunda anlasılır..

Kayserispor maçında büyük çoğunluk eksikliğini hissetmişti. O günden beri de değeri daha çok biliniyor.

Hasan Nasrallah
01.02.2010, 14:02
geri zekalı bros forvet arkası oynatmaya çalışıyordu adamı

Zafer Fidan
01.02.2010, 20:00
Bana göre türkiyenin en iyi yerli orta saha oyuncusu.

yakarcı
01.02.2010, 20:51
arkadaşlar selçukun ceza alanına ortalarını izleyin *********** isabet açısından alex den daha iyi inanılmaz isabetli ortalar kesiyo

Burak_52
01.02.2010, 21:01
selçuk basit futbolunla herkesin beğenisini kazandın inş böyle devam

Hasan61
01.02.2010, 21:09
Hiçte gizli kahraman falan değil,herşey apaçık ortada bu takımın çıkışındaki,güzel futbolundaki en önemli oyunculardan birisi
Savunmadan top alıp,takımı hücuma çıkaran;duran toplarda tehdit yaratan,çok yüksek pas yüzdesine sahip,asist yapıyor,takıma baktığımızda savunmanın önündeki kişi ama benim görevim savunma ileride ne işim var demiyor,asist yapıyor.....daha ne olsun
Umarım söz. uzatılır ve uzun süre bizimle kalır

AKSOY_61
01.02.2010, 22:22
Arkadaşlar biz selçuğu 2.5 milyon euroya mı almıştık.
Aklımda böyle kalmış eğer doğruysa padevaya aldık.
Acilen sözleşme imzalanmalı.

Egemen
01.02.2010, 22:52
Diyarbakır maçında harikaydın.. goller de gelince dadından yenmeyecek :)

.....
01.02.2010, 22:52
Kadroya ilk kimi yazarsın deseler Selçuk derim.

Mustafa Çolak
01.02.2010, 23:01
O Frikik Gol Olmalıydı Be Abi :)

Yasin Altuntas
01.02.2010, 23:10
O Frikik Gol Olmalıydı Be Abi :)

Olsun döndü 30 sn. sonra gol oldu önemli Golü atmak degil iyi oynamak ve Selcuk hem yürekten hemde iyi oynuyor

ilhan
01.02.2010, 23:12
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3532-3X7G6N6X.jpg

Şenol hoca işi biliyor. Eğer Selçuk'u Burak'la beraber o koşturmadıysa, ben bir şey bilmiyorum.

Fatih Özkan
01.02.2010, 23:15
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3532-3X7G6N6X.jpg

Şenol hoca işi biliyor. Eğer Selçuk'u Burak'la beraber o koşturmadıysa, ben bir şey bilmiyorum.

Güzel bir detay...
Bence de Şenol Hoca'nın işidir bu...

ilhan
03.02.2010, 19:26
Üzerine ölü toprağı atılmış gibiydi. Toparlan Selçuk. Sana her daim ihtiyacımız var.

Erbay
03.02.2010, 19:28
O arta saha kurgusunda Selçuk her maç mükemmel oynamak zordunda. Değişmeli orta saha. Selçuk-Colman... Sadece biri formsuz olunca takım çöküyor. İkisi formsuz olunca :(

Ömer SEVİNÇ
03.02.2010, 19:33
Olur böyle şeyler Selçuk takma kafana ;)

eyinc
03.02.2010, 19:39
selçuk bugün beklenenin altındaydı. ama takım olarak öyleydik. umut bile eskisi kadar koşmadı. takımda bir yorgunluk var sanırım. olur böyle şeyler. desteğe devam.

Mellih
03.02.2010, 19:45
selçuk bugün beklenenin altındaydı. ama takım olarak öyleydik. umut bile eskisi kadar koşmadı. takımda bir yorgunluk var sanırım. olur böyle şeyler. desteğe devam.
Colman kötüyse tüm takım şaşırıyor, hele sahada yoksa hepten oyun kuramıyoruz.. Selçuk pozisyonları başlartıyor, Colman ilk paslaşacağı oyuncu.. Colman sahada değilse o kadar iyi oyun kuramıyor.. Colman; Selçukla Alanzinho-Engin-Serkan arasında köprü kuruyor..

Mert Oğuzlu61
03.02.2010, 19:54
kaleciylen karşı karşıya çok uygun bir pozisyondan yararlanamadı atsa 1-0 olacak çirkef ibb liler çanakkale geçilmez yapmayacak belkii daha zevkli bir mücadele olacaktı.

bu tip maçlarda gol kaçırmayacaksın, tamam kaçırırsın ama abartmamak lazım, bu golü nasıl kaçırdı şaştım kaldım, vasattı... colman durunca oda duruyor.

bangkook_61
03.02.2010, 20:05
Colman kaç maçtır iyi değil ama Selçuk hep iyiydi. Yorum yapmak içim yorum yapmayalım. Her oyuncunun kötü günü olur abartmayın.
Bide belirteyim Colman ı beğenirim. Ortasahamız oyunu iki taraflı oyunculardan kurulu olduğu için oldukça mutluyum. Colman bu takımdan kesilecekse daha iyisi gelmeli bu konuda. Ne başka bir Alanzinho ya ihtiyacımız var ne de eskisi gibi Hüseyin e. Eğer Colman olmayacaksa bir gömlek daha iyisi olmalı.

Fatih Özkan
03.02.2010, 20:05
Kaçırdığın pozisyona inanamadım...
Ama olur böyle...
Yeter ki eleyin şunları!

LaZ_KoPaT
03.02.2010, 20:28
golu kacirmasa atsa bence yine fark atardik. olsun selcuk her zaman bu takim icin sonuna kadar mucadele eden bir adam. hatasini telafi edecektir diger macta.

SEDAT
03.02.2010, 20:29
- Bu takımda son saniyeye kadar çıkmayacak adamların başındasın kötüde oynasan ama işte ne yaparsın..

- Sana her zaman inanıyorum..

Cafer Bulur
03.02.2010, 20:54
Bu aksam son derece kötü oynadi.

Bunlar bir tarafa kacirdigi gol selcuga yakismadi,orada topu soluna degil sagina cekmeliydi.

Samet Yildirim
03.02.2010, 21:25
Ilk defa döküldügünü gördüm.

murat
03.02.2010, 21:30
Selcuk cok kotu degildi bence sadece yorgunluk vardi. Devamli ayni futolculara yuklenmemek lazim ayni hatayi Ersun hocada yapti. Telafisi olan bir macti sezer veya ceyhun oyniyabilirdi bence boylece selcukta dinlenmis olurdu.

Özge
03.02.2010, 22:13
İyi değildi bugün.Uzun zamandan beri bu kadar kötü gördüm onu.

Zafer Fidan
03.02.2010, 22:14
Burak seni Istanbul gecelerine mi götürdü? Hic begenmedim. Ama ara sira bu tür maclar olacak.

Armağan Dere
04.02.2010, 00:33
Selçuk bu takımın değişmez oyuncususun!..Ancak bugün seni beğenmedim.İnşallah daha iyi olacaksın..Başarılar Selçuk İnan

Ali Tunahan Güllü
04.02.2010, 01:00
Kötüydü malesef yorgun olduğu belliydi..

Sinan_Ts61
04.02.2010, 02:28
Cokk begendim bir (futbolcu)ama bugün ku oyunu hic güzel degildir .
Selçuk bu takımın değişmez oyuncularindan biri;)insallah daha iyi olurcaksin güveniyorum sana.;)

Çakıroğlu İhsan
04.02.2010, 03:34
Topu kaldıramadın serbest vuruşta ayar ettin beni :D

r9emre
04.02.2010, 08:01
Geldiğinden beri ilk defa bu kadar kötü gördüm Selçuk'u umarım toparlar kendini hafta sonuna kadar

Hakan Karadirek
04.02.2010, 16:19
Sen ve Colman kotu olunca, butun takim kotu oluyor be Selcuk .

Murat'
04.02.2010, 17:26
Ah be Selçuk o golü atsaydın farka gidebilirdik.

Ilelioglu
04.02.2010, 18:08
Bence sahanin en kötülerinden biri idi ama bu sadece bu maclik böyle idi...:cool:

Mustafa Yüksek
04.02.2010, 18:11
Nazarlık bir maç diyelim...Sana güvenim sonsuz Selçuk...Bu takımın geleceğinde şampiyonluk varsa, o kadroda sen kesinlikle olacaksın...

Fatih Özkan
04.02.2010, 22:48
Arada herkesin kötü oynama hakkı vardır (:
Sağlık olsun, nazarlık olsun...
Bir daha olmasın :D :D

Orhan Kahraman
04.02.2010, 22:51
Sen ve Colman kotu olunca, butun takim kotu oluyor be Selcuk .

Aynen öyle ama ikisinin de ne yaptığını bir türlü anlayamıyorum belki daha çok şey bekliyorum onundan kaynaklanıyor

Sinan_Ts61
04.02.2010, 23:06
manisa karisinda cok iyi seyler yapacak selcuk güveniyorum ben;)

hamucera
05.02.2010, 21:36
gs ile yapılan kupa maçından sonra Selçuk soyunma odasında

- siz bunu hazmedebiliyormusunuz, ben hazmedemiyorum ve siz hazmedebiliyorsanız size de diyecek bir şey bulamıyorum.

Ruh mu istiyorsunuz işte ruh, işte istek,

seviyoruz seni Selçuk helal olsun.

Mira_61
05.02.2010, 22:28
Eğer ağzından bunlar çıktıysa ben sana kurban olayım Selçuk.:)
Helal olsun sana.

Yasin Altuntas
06.02.2010, 00:01
Takim Lideri ariyorduk iste bu

Sadece Mac icinde biraz daha Oyunu yönetse yani Oyunculari azarlasa taktik verse Milli Takimin Kilit Oyuncusu bile olabilir

.....
06.02.2010, 00:03

- siz bunu hazmedebiliyormusunuz, ben hazmedemiyorum ve siz hazmedebiliyorsanız size de diyecek bir şey bulamıyorum.

Seviyoruz Seni Selçuk.

SSS :)

mkmsas
06.02.2010, 00:24
Bu olayı dinleyince insan Serdar Bali'yi "hayırla" anmadan duramıyor...

ilhan
06.02.2010, 01:43
Alınman için imzalar, avatarlar, propagandalar vs. her bir şeyi yapıyorduk kendimizce. Ben bizzat Manisa'da yaşayan arkadaşlarımla, hatta Manisaspor alt yapısında oynayan elemanlarla konuşmaya çalışıp transfer sürecini birinci ağızlardan öğrenmeye çalışıyordum. Caner Erkin ile aynı odayı paylaşmış birisiyle tanışma fırsatım olmuştu Manisasporlu. O artık kimden öğrendiyse "Selçuk Trabzonspor'a hayırlı olsun" dediğinde artık bitmişti transfer benim nazarımda.

Daha sonra gelme sürecin, Fenerbahçe dedikoduları, transferin uzaması gibi problemler sürerken "Yüreğimden geçen takıma gitmek istiyorum" diyerek rengini belli ediyordun. O zamandan belliydi nasıl bir karaktere sahip olduğun.

Geçtiğimiz sene "Efsane" sıfatını kendine yapıştıran, geçmişte Trabzonspor'a iyi ve başarılı hizmetler vermiş birisi tarafından "takımı sabote ediyor" diye suçlandın. Kulüp bunu umursamadı! Yine kendini aklamak için çıktın açıklama yaptın. Ama şunu da iyi biliyordun. Biz sana inanıyorduk!

Geldiğimiz noktada Şenol Güneş'in en çok güvendiği isimsin. Gerek sahadaki futbolun, gerekse olgunluğun ve adamlığın ile güzel olan her şeyi hak ediyorsun.

Sana şunu tüm samimiyetimle söylüyorum Selçuk. Galatasaray maçındaki futbolu biz de hazmedemedik, biz de! Tıpki geçen sene Sivasspor maçındaki futbolu hazmedememiz gibi!

Seviyoruz seni!

İlle de Selçuk İnan!

.....
06.02.2010, 02:01
Alınman için imzalar, avatarlar, propagandalar vs. her bir şeyi yapıyorduk kendimizce. Ben bizzat Manisa'da yaşayan arkadaşlarımla, hatta Manisaspor alt yapısında oynayan elemanlarla konuşmaya çalışıp transfer sürecini birinci ağızlardan öğrenmeye çalışıyordum. Caner Erkin ile aynı odayı paylaşmış birisiyle tanışma fırsatım olmuştu Manisasporlu. O artık kimden öğrendiyse "Selçuk Trabzonspor'a hayırlı olsun" dediğinde artık bitmişti transfer benim nazarımda.

Daha sonra gelme sürecin, Fenerbahçe dedikoduları, transferin uzaması gibi problemler sürerken "Yüreğimden geçen takıma gitmek istiyorum" diyerek rengini belli ediyordun. O zamandan belliydi nasıl bir karaktere sahip olduğun.

Geçtiğimiz sene "Efsane" sıfatını kendine yapıştıran, geçmişte Trabzonspor'a iyi ve başarılı hizmetler vermiş birisi tarafından "takımı sabote ediyor" diye suçlandın. Kulüp bunu umursamadı! Yine kendini aklamak için çıktın açıklama yaptın. Ama şunu da iyi biliyordun. Biz sana inanıyorduk!

Geldiğimiz noktada Şenol Güneş'in en çok güvendiği isimsin. Gerek sahadaki futbolun, gerekse olgunluğun ve adamlığın ile güzel olan her şeyi hak ediyorsun.

Sana şunu tüm samimiyetimle söylüyorum Selçuk. Galatasaray maçındaki futbolu biz de hazmedemedik, biz de! Tıpki geçen sene Sivasspor maçındaki futbolu hazmedememiz gibi!

Seviyoruz seni!

İlle de Selçuk İnan!

:alkış: :alkış:

İlhan abi Allah senden razı olsun. Bir Oyuncu ancak bu kadar güzel anlatılırdı. Teşekkürler...

cem arin
06.02.2010, 02:20
severiz kendisini,has usak bizim oralarin deyimiyle! üzerine yazilacak cok sey var ancak uzun uzun laf etmeye ne hacet! Has usak iste! o magrur yüzüyle,sahadaki agir abimiz,futboluyla oldugu kadar kisiligiyle de! varsin bir iki dümbelek sevmeyiversin onu! bize ne!

Fatih Özkan
06.02.2010, 02:21

Farklısın Selçuk!
Allah her zaman bu forma ile en iyi şekilde oynamanı nasib etsin...

SDinc
06.02.2010, 13:43
Futbolculuğunu çok beğeniyorum. Müthiş oynadığı bir maçtan 4 gün sonra yorgunluklar olabilir.

hemanyah
06.02.2010, 13:45
Asıl yerı forvet arkası selcugun colmandan daha yaratıcı pasları var cunku colmanla yer degıısmelı bence colman daha defansıfff sselcuk daha ofansıf oynamalı

Erdal
06.02.2010, 14:29
Ben hala özür bekliyorum Serdar abi den Selçuk adına...Bir gün görürsem diyeceğimde...Selçuk beklemiyor olabilir..Ben bekliyorum...Özür dilemelisin Serdar Bali....

KUTADGU
06.02.2010, 14:39
Daha önce yazdım yine yazıyorum.

Bu Selçuk'ta ne torpil varmış arkadaş!

türkiyem61
06.02.2010, 21:56
ligde en cok isabetli pas yapan 2./3. futbolcu

albatros
06.02.2010, 22:28
teşekkürler Selçuk.sadece iyi bir futbolcu değilsin, çok iyi bir insansın.

Fatih Özkan
06.02.2010, 22:30
Daha önce yazdım yine yazıyorum.

Bu Selçuk'ta ne torpil varmış arkadaş!

Çok güzel bir konuya değindin...
Hele Avni Aker'de bu çocuğa edilen küfüler aklıma geldikçe...

ilhan
07.02.2010, 13:23
Şu forumda senin içinde "Yan gelip yatıyor" laflarını gördüm ya, pes diyorum. Sen böyle "yan gelip yatmaya" devam et Selçuk. Hayatımda senin gibi "yan gelip yatanı" görmedim. Barcelona'da Xavi, bizde de sen "yan gelip yatıyorsun".

İlker ToSun
07.02.2010, 17:03
eksikliği en çok hissedilen o oldu.

Muhalif
07.02.2010, 17:50
Stoperlerden gelip topu alan, sonra da genellikle dikine oynayan veya oyunu açan adamımızdı. Bugün olmayışı en çok hissedilen adamdı. Selçuk sanırım şu an kadromuzda bulunan tüm oyuncular içinde en vazgeçilmezi.

Kaan
07.02.2010, 17:51
Kesinlikle lazım takıma. :)

tslover
07.02.2010, 18:13
Sen olmayınca eksik bizim takım,eksik bişeyler..

Fatih Özkan
07.02.2010, 19:03
Eksikliğin hissediliyor...

Sefa Murat Dokuz
07.02.2010, 19:27
Yokluğunda orta sahadaki pas hataları hemen %100 artış yaşadı.

Sinan_Ts61
07.02.2010, 19:29
Bugün ne yazikki göremedik selcuk u .Eksikliğin hissediliyor..:)

Semih
07.02.2010, 20:24
Ben hala özür bekliyorum Serdar abi den Selçuk adına...Bir gün görürsem diyeceğimde...Selçuk beklemiyor olabilir..Ben bekliyorum...Özür dilemelisin Serdar Bali....

Selçuk İnan kabul etse o özrü, ben etmem.

Özge
07.02.2010, 20:37
Selçuk olmayınca ortasaha bocalıyor.

Mira_61
07.02.2010, 21:26
Çok aradık seni.
Tez zamanda iyileş.:(

ilhan
07.02.2010, 22:41
Bugün hiçbir organize pozisyonumuz yoktu. Selçuk bu kombinasyonları çok iyi sağlıyordu. Savunmadan bir Allah'ın kulu gidip top almıyor. Song-Giray ikilisi geleni gideni şişiriyor. Ceyhun'dan savunmadan top almasını beklerdim. Ama o cesareti gösteren, o sorumluluğu almaya girişen yok yok yok yok. Selçuk'un olmayışı kendisinin değerini daha iyi anlamamızı sağladı.

Yaz Selçuk'un ismini, doldur geriye kalanları.

Harun-61
08.02.2010, 01:14
bilhassa ilk yarim saat kendini o kadar aratti ki...

Takim Beyni Selcuk, bu kesin.

Cem Akyüz
08.02.2010, 02:27
Selçuk olmadan olmuyor

ensar6161
08.02.2010, 02:35
Selçuk bugün yerine oynayanlar bence seni aratmadı ama kesinlikle 11 de oynaması gereken sensin...umarım maçı izlerken ceza sahası dışından vurulan şutların ne kadar etkili olduğunu görmüşsündür...takımda en iyi şut atan oyuncu sen olmana rağmen hiç şut çekmiyorsun..umarım şansını daha çok denersin

demir
08.02.2010, 02:37
selcuk ofansif oynadıgında gercekten buyuk yıldız muamelesı goruyor selcuk cok yonlu bır oyuncu ozellıkle cıftlıberolu sıstemlerde bırazdaha serbest oynarsa mukemmel bir yıldız olur

Mustafa ÖZDEMİR
08.02.2010, 11:02
orta dahada ne kadar lazım olduğunu dün gördük. onuda çok aradık...