PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Çetin
07.05.2009, 16:18
Takımımızın başarılı oyuncularından Selçuk İnan gündeme yönelik değerlendirmelerde bulundu.

“Yanlış yorumlar beni üzdü”
Öncelikle Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ayrılışının ardından kendisine yönelik yapılan yorumlara cevap veren Selçuk İnan sözlerine şöyle başladı: “Bu her takımda olabilecek bir durum. Takımı Ersun Yanal kurdu ancak sözleşmeler teknik direktörle değil kulüple yapılır. Elbette onun gidişi hepimizi üzdü ama bundan etkilenmedik. Çünkü biz profesyonel futbolcularız. Paramızı kulüp ödüyor. Herkes gelip geçici kulüp ise kalıcıdır. Bu bilinçle hareket ediyoruz. Geçen hafta yaşadığım hastalık nedeniyle son 3 antrenmana katılamadım. Gribal enfeksiyon geçirdim. Bu süreçte sağlık kurulumuz tarafından serum tedavisi uygulandı. Kötü durumdaydım, yorgundum ama Ahmet hocayla görüşerek görev verilmesi halinde Kayserispor maçında oynayabileceğimi söyledim. Ancak kendisi daha büyük sorun yaşamamak adına olsa gerek beni kadroya almadı. Ancak oynamamam farklı yorumlara neden oldu. Bunların arasında eski futbolcu abimiz Serdar Bali’nin “Ben onun hasta olduğuna inanmıyorum. Ersun Yanal’ın gidişine üzüldü ve kulübe tepki gösteriyor. Bence o yüzden oynamıyor” şeklindeki sözleri beni çok etkiledi. Bugüne kadar gerek onun gerekse de diğer yorumcuların benimle veya takımla ilgili değerlendirmelerine hiçbir şey demedim. Bu onların işidir. Ama karakterime ve adamlığıma da asla laf söyletmem. Serdar ağabeyin yaptığı bu değerlendirme beni son derece üzmüştür. Bu konuda çok hassasım. Beni tanımadan bilmeden, böyle yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum. Böyle konular araştırılarak kamuoyuna aktarılır. Bilgi almadan insanlar akıllarına geleni söylerse toplum da yanlış yönlendirilir. Umarım bir daha böyle bir durumla ne ben ne de arkadaşlarım karşılaşırız”

Sen kimi bizim taraftarımıza bakma Selçuk, adam gibi adam olmak zordur, sen zoru başarmışsın futbolunla da bunu taçlandırırsın umuyorum.

demir
07.05.2009, 16:22
turkıyede oynadıgı bolgede ondan ıyısını ben bılmıyorum suan oynadıgı takım baska olsa kesınlıkle mıılı futbolcu ıdı yada terim olmasa

Cafer Bulur
07.05.2009, 16:22
Cafer abi Geyikli köyündenim dersen akraba çıkarız ? :D

Not: Yeri değil biliyorum kusura bakmayın :)
Agasarin sugören mahallesindenim.

Enistemin bir tanesi geyiklidendir.

Selcuk bu hafta sonu ilk de oynamali diyorum ve isin icinden siyriliyorum.:)

halil ibo
07.05.2009, 16:30
Seviyeli,terbiyeli,usturuplu kapak değil ÖRNEK olsun.Yağız bir delikanlının da ihtiyarlara örnek olabileceğini gösterdin ya Allah iyiliğini versin.Seni şimdi daha çok seviyoruz.

Jackdaniels
07.05.2009, 16:39
turkıyede oynadıgı bolgede ondan ıyısını ben bılmıyorum suan oynadıgı takım baska olsa kesınlıkle mıılı futbolcu ıdı yada terim olmasa

Vah vah o Türkiye liginin haline o zaman...

YaTTaRaKüPeSi
07.05.2009, 22:14
SERDAR BALİ selçuk inan a yaptığın kötü ELEŞTİRİN için KINIYORUM seni

Muhammed
07.05.2009, 22:15
Resmi sitemizden haberin böle verilmesi Serdar Baliye mesajdır. Bali çekmiş gibi konuşmasın artık.

demir
07.05.2009, 22:27

bıldıgın varsa sole yoksa ....

Jackdaniels
08.05.2009, 00:38
bıldıgın varsa sole yoksa ....

Bildiğimde bilmediğimde bana kalsın boşver sen yorma kafanı sana göre selçuk inan bana göre x kişi...Bence ligimiz selçuk inanlarla dolu.

EmreTS61
08.05.2009, 09:00
helal olsun selçuk sana acıklamaların harıkaydı... işte trabzonun oyuncusu böyle efendi olur sen bitanesin selcukkk....

Mollasalihoğlu
08.05.2009, 10:15

Saysana 4-5 tane oyunun 2 yönünü de oynayabilen Türk oyuncu..

Mert67
08.05.2009, 11:10
Aferim Selçuk.Televizyonda daha çok görünebilmek için bol keseden sallayanlara ağzının payını güzel vermişsin.

Uğur Ö.
08.05.2009, 19:14
zaten bize gelenin değeri yarı yarıya düşüyor neden yahu kardeşim az bişey değer bilelim

demir
08.05.2009, 19:51
Bildiğimde bilmediğimde bana kalsın boşver sen yorma kafanı sana göre selçuk inan bana göre x kişi...Bence ligimiz selçuk inanlarla dolu.

hala cumle kalabaşıgı yapıyorsun bısey bılıyorsan verılerle konus bılmıyorsan cevabını veremeyecegın seylerı yazma ıllada bıse yazacaksan yazarsın ısmı karsısınada ıstatıstık yada nedenlerını yazarsın helal ustam derım haklısın derım ama yoksa lutfen maksat mesaj sayım artsın dıye sonu olmayan yazdıgında bır sonuca ulasılamayan cumleler kurma ;)

miaksoy
08.05.2009, 21:52
kiymetini bilmek , kusturmemek lazim. cok faydali bir futbolcu.

Samet Yildirim
08.05.2009, 22:31
3.defa tebrik ediyorum yürü be selcuk kim tutar seni

Mollasalihoğlu
09.05.2009, 00:20
Yarın ve bu sezonun kalan diğer maçlarında ağırlığını koyman dileğiyle kardeşim..

Jackdaniels
09.05.2009, 00:40
hala cumle kalabaşıgı yapıyorsun bısey bılıyorsan verılerle konus bılmıyorsan cevabını veremeyecegın seylerı yazma ıllada bıse yazacaksan yazarsın ısmı karsısınada ıstatıstık yada nedenlerını yazarsın helal ustam derım haklısın derım ama yoksa lutfen maksat mesaj sayım artsın dıye sonu olmayan yazdıgında bır sonuca ulasılamayan cumleler kurma ;)

Öncelikle üyelik tarihimle yazdığım msj sayısına bakarsan msj sayım artsın die yazmadığımı anlarsın...İkincisi bana göre Selçuk İnan orta sınıf bi oyuncudur bunu sana verilerle açıklamama gerek yok zira futbol bilgisi bu kadar kıt olan birine verilerle açıklama yapmak abesle iştigal olsa gerek ;)

Mollasalihoğlu
09.05.2009, 00:45
Saysana 4-5 tane oyunun 2 yönünü de oynayabilen Türk oyuncu..

@jackdaniels

buna cevap yok mU?

Jackdaniels
09.05.2009, 00:50
@jackdaniels

buna cevap yok mU?

Ayhan-Mehmet Topal-Mehmet aurelio-İbrahim dağaşan daha sayıyimmi??? Bu arada selçuk inanmı oyunu iki yönlü oynuyo? Benim bildiğim selçuk inan oyunu iki yönlü değilde 360 derece oynuyo zira topu ayağına aldığında topun etrafında tavaf yapmadan duramıyo kendisi...

Mollasalihoğlu
09.05.2009, 00:51
Ayhan-Mehmet Topal-Mehmet aurelio-İbrahim dağaşan daha sayıyimmi??? Bu arada selçuk inanmı oyunu iki yönlü oynuyo? Benim bildiğim selçuk inan oyunu iki yönlü değilde 360 derece oynuyo zira topu ayağına aldığında topun etrafında tavaf yapmadan duramıyo kendisi...

Daha sayma, ben alacağımı aldım..

Samet Yildirim
09.05.2009, 01:10
SELCUK INAN büyük yetenek...bunu göremeyenler futboldan anlamiyor demekdir...

Burak_52
09.05.2009, 01:16
ayhan ve ibrahim dağaşan la kıyaslanamaz bile
topal ve aurelio da sadece defansif yönlü oyuncular selçuk ise hem ofans hem defans yönü iyi busene harika golleri ve birçok asisti var
ve 23 yaşında sağ ve sol ayak

Jackdaniels
09.05.2009, 01:20
ayhan ve ibrahim dağaşan la kıyaslanamaz bile
topal ve aurelio da sadece defansif yönlü oyuncular selçuk ise hem ofans hem defans yönü iyi busene harika golleri ve birçok asisti var
ve 23 yaşında sağ ve sol ayak

Biz uyumaya devam edelim elalem şampiyonluğa oynasın diyosun yani...

Mollasalihoğlu
09.05.2009, 01:24
Biz uyumaya devam edelim elalem şampiyonluğa oynasın diyosun yani...

İbrahim Dağaşan bizde olsa biz şampiyon olacaktık öyle mi??

Jackdaniels
09.05.2009, 01:25
İbrahim Dağaşan bizde olsa biz şampiyon olacaktık öyle mi??

Yok o sadece 1 tanesi bizim takıma bikaç dağaşan lazım...

Mollasalihoğlu
09.05.2009, 01:25
Yok o sadece 1 tanesi bizim takıma bikaç dağaşan lazım...

Başlarına da koy ZD oooh tadından yenmez..

Burak_52
09.05.2009, 01:26
renkdaş ilk senede bir çok yeni oyuncu alınmış birbirlerini hala çok iyi tanıdıklarını düşünmüyorum ve bu oyuncular bizi avrupaya götürdü bunlara destek olmak lazım geçen seneki sezonu düşününce ben şuanda çok mutluyum colmanı ve selçuk u yetersiz buluyosun bunlar daha 23 yaşında 1-2 sene sonra performansları yükselmesse o zaman haklısın

Jackdaniels
09.05.2009, 01:28
[QUOTE=Burak_52;2222908]renkdaş ilk senede bir çok yeni oyuncu alınmış birbirlerini hala çok iyi tanıdıklarını düşünmüyorum ve bu oyuncular bizi avrupaya götürdü bunlara destek olmak lazım geçen seneki sezonu düşününce ben şuanda çok mutluyum colmanı ve selçuk u yetersiz buluyosun bunlar daha 23 yaşında 1-2 sene sonra performansları yükselmesse o zaman haklısın[/QUOTE

İnşallah yükselsin takım daha iyi yerlere gelsin ben tükürdüğümü seve seve yalarım...

Yunus Emre SEYHAN
09.05.2009, 22:14
Oyuna girdikten sonra ortasahamız toparlandı..

innocence
09.05.2009, 22:44
bazı yorumları okuyunca "acaba serdar bali mi yazıyor bunları " diye düşünmeden edemiyorum.

Samet Yildirim
09.05.2009, 22:52
toparladi orta sahaya biraz...

_SeRKaN_
09.05.2009, 22:54
Oyuna sonradan girdi pekte etkisi olmadı...

Cafer Bulur
10.05.2009, 01:24
Selcugu mutlaka kazanmamiz lazim.

Bursa macinda orta sahada serkan,hüseyin ve colman ile oynatilmali.

Selcuk 1-2 mac kazanildi diye devre disi birakilacak oyuncu degildir.

Yavuz Hasan
10.05.2009, 01:49
ben maçı izlemedim yapılan yorumlara bakıyorum

bi kısım oynadığı sürede pek etkili olmadı diyor

diğer bi kısım girdikten sora orta sahayı toparlıdı diyor

bakmakla görmek arasında ki fark bu olsa gerek

ensar6161
10.05.2009, 04:16
SELÇUK lütfen nasıl kaliteli bir oyuncu olduğunu tüm türkiyeye göster...buün biraz parladın ama gerçekte sen başkasın çok fazlasısın...

tslover
10.05.2009, 08:09
iyiydi top tuttu pas attı güzel güzel

dimsag
10.05.2009, 12:37
ben maçı izlemedim yapılan yorumlara bakıyorum

bi kısım oynadığı sürede pek etkili olmadı diyor

diğer bi kısım girdikten sora orta sahayı toparlıdı diyor

bakmakla görmek arasında ki fark bu olsa gerek
bende şaşırıyorum maçı izledim olumlu bir hareket göremedim aksine 2 önemli pozisyonda topu aktaramadı boşuna dil dökmeyin bu futboluyla ancak hedefsiz takımların oyuncusu olur hiç bir şekilde maç içerisinde ağırlığını koyamayan biri birileri ona bu takımın manisaspor olmadığını doğru düzgün izah etmesi gerek

Mollasalihoğlu
10.05.2009, 12:49
bende şaşırıyorum maçı izledim olumlu bir hareket göremedim aksine 2 önemli pozisyonda topu aktaramadı boşuna dil dökmeyin bu futboluyla ancak hedefsiz takımların oyuncusu olur hiç bir şekilde maç içerisinde ağırlığını koyamayan biri birileri ona bu takımın manisaspor olmadığını doğru düzgün izah etmesi gerek

Yavuz Selimspor'da çok var di mi Selçuk gibi top kapabilen, adam geçebilen, top saklayabilen, şut çekebilen, arapas atabilen oyuncu??

dimsag
10.05.2009, 12:55
Yavuz Selimspor'da çok var di mi Selçuk gibi top kapabilen, adam geçebilen, top saklayabilen, şut çekebilen, arapas atabilen oyuncu??
gerçekten ben futboldan hiç anlamıyorum böyle yıldız!!!! bir oyuncuyu göremiyorum

Erdem Keser
10.05.2009, 12:59
Yahu Allah aşkına bi bırakın gidin be.Yani susayım diyorum olmuyor.Maçı hangi gözlerle seyrediyorsunuz ?

65.dakikaya Kocaeli'nin hakimiyeti altında geçen oyun Selçuk'un oyuna girmesiyle Trabzonspor'un kontrolüne girdi.Bu dakikadan sonra takımın pas yapmasının , ayağa oynamasının sebebi kim , ilk toplar kimden çıkmış maçın tekrarını Trt 3 'de seyreder görürsün.Alanzinho , Yattara ile yaptığı verkaçlar , oyunu boş alana açması , takımı rahatlatması Selçuk'un oyun zekasının bu takım için ne denli önemli olduğunun bir göstergesiydi.
Nedir bu yahu.Spiker adamın ismini zikretmiyorsa , o adam kötü oynamıştır mantığı artık mide bulandırıcı olmaya başladı.Yani dünkü maçtan sonrada şöyle yorumlar geliyorsa diyecek tek söz ; yazık.

Erbay
10.05.2009, 13:01
Selçuk'u toparlanmış gördüm. Oyuna girdikten sonra yararlıydı. Orta sahada pas yapamıyorduk, girdiği gibi rahatlattı takımı. Dinlenmiş, kendine gelmiş.

Mollasalihoğlu
10.05.2009, 13:17
gerçekten ben futboldan hiç anlamıyorum böyle yıldız!!!! bir oyuncuyu göremiyorum

En azından kendini biliyorsun.. O da bir maharet..

dimsag
10.05.2009, 15:21
@chovy
Yani dünkü maçtan sonrada şöyle yorumlar geliyorsa diyecek tek söz ; yazık.
@Mollasalihoğlu
En azından kendini biliyorsun.. O da bir maharet..

haklısınız kardeşim bana yazık böyle bi değeri göremiyorum alın sizin olsun inşALLAH seneye bu takımdan gider....

TSercaN
10.05.2009, 15:29
hem sizin olsun diyorsun, ama sonrasinda INSALLAH gider diyorsun.. bizim oluyorsa bu adam nasil gidiyor :)

Erdem Keser
10.05.2009, 15:34
Selçuk'tan önce gitmesi gereken bu beyinlerdir.

La havle yaaa:) Selçuk'un futbolunu tartışmakta bu ağızlara kaldı ya ; kusura kalma Selçuk:p

oguzhann
10.05.2009, 15:46

La havle yaaa:) Selçuk'un futbolunu tartışmakta bu ağızlara kaldı ya ; kusura kalma Selçuk:p
:alkış::alkış::alkış:selçuk inan bile kötü topçu oldu...bir takımın taraftarı kendi takımı hakkında ancak bu kadar olumsuz düşünebilir.

Lancet_61
10.05.2009, 17:17
valla nasıl maç izliyorsunuz bilmiyorum...serkan yattı maçta...hüseyin tek kaldı orda top kazanacak adam olarak selçuk da olmayınca...selçuğun olmaması pas organizasyonlarımızı aksattı..2.yarı selçuk girdikten sonra ortasahanın toparlanmasını gör(e)meyenler! selçuğu eleştirip durmasın bizim de sinirimizi bozmasın lütfen...selçuğun ölüsü bu takımda banko oynar

ilhan
10.05.2009, 17:26
İyi ki oyuna girdin Selçuk. :) En azından ben rahatladım. Gardımız düşmüştü orta sahada. Hem de çok fena.

dimsag
10.05.2009, 18:06

çok bilen arkadaş zorunamı gitti...
@Lancet_61
bizim de sinirimizi bozmasın lütfen
bozulursa ne olur...
hadi ben anlamıyorum daha 5 hafta önce oyundan çıkarken yuhalayan taraftar anlamıyor buraya yorum yazan benim gibi düşünenler anlamıyor bir bilen sizlersiniz..
fikrimi beyan ediyorum beğen yada beğenme ben hakaret etmiyorsam sen bana hiç etme...

Emre ÖZTÜRK
10.05.2009, 18:09
selcuk dün sonradan girmesine rağmen etkili oldu ortasahayı toparladı...

Erdem Keser
10.05.2009, 18:18

Yok , benim gitmedi ama senin gitmiş belli ki:)

dimsag
10.05.2009, 18:25
Yok , benim gitmedi ama senin gitmiş belli ki:)
benim için vasat bir oyuncu öylede kalacak şu saatten sonra şuraya yorum yazmanın bir anlamı yok durduk yere bu başlığın hit olmasına katkım olmasın inşALLAH siz haklı çıkarsınız....

Erdem Keser
10.05.2009, 18:31
benim için vasat bir oyuncu öylede kalacak şu saatten sonra şuraya yorum yazmanın bir anlamı yok durduk yere bu başlığın hit olmasına katkım olmasın inşALLAH siz haklı çıkarsınız....

Ne kadar önemli , ne kadar önemli:) İnan ki Selçuk da bu gece uyuyamaz:p

balli_kuymak
10.05.2009, 18:51
bencede vasat ve güçsüz bir futbolcu...bazen oyunda olduğunun farkında bile olmuyoruz...

LazAnisT
11.05.2009, 10:35
Selçuğu oyunda olduğu kısa süreder çok beğendim.İnşallah Ahmet Hocayla beraber oda formunu yükseltir ve ona güvenenleri mahçup etmez.

mkmsas
11.05.2009, 12:02
Tamam Selçuk'u yeri geldi mi eleştiriyoruz, beğenmediğimizi söylüyoruz, beklentilerimizi tam olarak karşılayamadı diyoruz..

Ama Selçuk'u karşılaştırdığımız oyuncular, Selçuk'a hakaret gibi oluyor vallahi.. Kendi takımımızda olsa, bir an önce gönderilsin diye kampanya açaçağımız futbolcular badem gözlü oluveriyor birden..

Şu maçta oyunun başından beri etkisiz ve güçsüz kalan orta sahamızı, oyuna girişiyle toparladığı ve oyunun dengesini lehimize çevirdiği gerçeğini görmeyenler bir zahmet at gözlüklerini çıkarsınlar..

Hem Colman başlığında da vaktiyle yazmıştım..

Song kötü,Tayfun kötü,Hüseyin kötü, Colman kötü,Selçuk kötü,Yattara kötü,Umut kötü,Gökhan kötü,Yattara kötü..Ulan bu takım nasıl şampiyonluğa oynuyor?

peker61
11.05.2009, 12:30
Selçuk bu takımda oynamalı ondan iyisi yok çünkü şu anda ..

İslam Sezer
11.05.2009, 12:49
selçuk'un ölüsü malesef hüseyinden iyidir.hüseyin oynuyorsa selçuk mutlaka oynamalıdır.
bana kalırsa ben hüseyinin mevkisinde selçuk'u oynatır colmanın yanında serkanı oynatırdım.
solda alanzinho sağda yattara.

Gamze
11.05.2009, 12:57
Şampiyonlar ligi ve şampiyonluk için son 3 hafta...

Bütün Trabzonsporluların ortak isteği son 3 haftadaki maçlarımızı kazanıp olabileceklerin en iyisine hazır olmak. Gelinen bu kritik noktada başarıya yine mevcut kadromuzda olan futbolcularımızla ulaşacağız.

Bu sebeble futbolcularımızın başlığında zaman zaman çeşitli sebeblerden dolayı gecikmelerin görüldüğü forum genel kurallarının şiddetle uygulacağını ve hatta forum genel kurallarının cümle içerisinde bulunan “rencide edici” diye tabir ettiğimiz mesajlara sezon bitene kadar titizlikle hiçbir şekilde müsade edilmeyeceği bilgisini üyelerimizle paylaşırız.

BMN Forum Yönetimi

oguzhann
11.05.2009, 14:39
pas trafiği selçuk-colman ikilisine bırakılmalı.tekniği yüksek.eksi yönü bazen çok top eziyor ...

Sefa Murat Dokuz
12.05.2009, 18:17
Selçuğu almak için çok uğraştık daha 23 yaşında çok uzun yıllar var önünde çok daha iyi olacak.

Lancet_61
12.05.2009, 18:42
@Lancet_61
bozulursa ne olur...
hadi ben anlamıyorum daha 5 hafta önce oyundan çıkarken yuhalayan taraftar anlamıyor buraya yorum yazan benim gibi düşünenler anlamıyor bir bilen sizlersiniz..
fikrimi beyan ediyorum beğen yada beğenme ben hakaret etmiyorsam sen bana hiç etme...

ne hakareti...nereyi okuyosun sen...ben kimseye hakaret falan etmedim...klavye delikanlılığı yapmaya gerek yok kardeşim...başlıkta huzurlu olalım şu son 3 hafta deniliyor ben de katılıyorum...

Hüseyin İlkin
13.05.2009, 14:19
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1773-4X1I4S4U.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1773-9L9R5W2D.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1773-6Y3B6D3S.jpg

Samet Yildirim
15.05.2009, 23:28
aksam antremanda selcuku ilk 11 de gördüm colman ile...serkan ise yedeklerle beraber di...hayirlisi

resimlere göre tabi:)

ilhan
17.05.2009, 22:22
Hüseyin ile beraber maçın yıldızıydı.

Ömer SEVİNÇ
17.05.2009, 22:24
Perişan halde.

Sene sonunda takımdan ayrılacakmış gibi duruyor.

Sefa Murat Dokuz
17.05.2009, 22:27
Perişan halde.

Sene sonunda takımdan ayrılacakmış gibi duruyor.

Olamaz yani başka bir maç mı izledim, özellikle ilk yarı mükemmeldi Selçuk, hele havadan gelen bir topta 2 kişi arasında bir top aldı Selçuk mu bu dedim kendi kendime. Gayet başarılıydı.

ÖmerFarukYılmaz
17.05.2009, 22:28
Ayakta kalanlardandı..

Fakat ismini bilmesem Selçuk demem..

ilhan
17.05.2009, 22:31
Takımın ilk yarıdaki bütün hücumlarında vardı hemen hemen. Hüseyin ile sezon başından beri bu kadar uyumlu oynamamıştı. Hüseyin ileriye doğru yol alınca Selçuk onun arkasını kollamaya çalışıyordu. Hüseyin'in bu akşamki parmak ısırtan performansının arkasında yatan ismin Selçuk olduğunu görmemek zor değil.

Ömer SEVİNÇ
17.05.2009, 22:32
Yahu madem Selçuk ve Hüseyin müthiş ötesi oynadılar neden oyunun kontrolü Bursa'daydı, pozisyon bulmakta zorluk çektik?:)

Çok yavaş kalıyor Selçuk.

Hayır cidden bu Selçuk müthiş oynayan Selçuk'sa kesinlikle bir ortasaha almamız lazım.

Erdal
17.05.2009, 22:34
Uymadın ya Serdar abiye...Halden anladın ya...Kırıldım dedin ya....Benim gözümde çok büyüdün çok...Ha futbol? Sen zaten topçusun....

ilhan
17.05.2009, 22:35
Oyunun kontrolünün Bursa'da olduğu zamanı gördük biz Ömer. En azından ben gördüm. :)

Gökhan KAN
17.05.2009, 22:37
Ne iyi ne kötüydü fena değildi..Topa vuracağı zaman hemen ayaklarına yattı Bursalılar..

Ömer SEVİNÇ
17.05.2009, 22:39
Allah'tan sen bu futbol denen şeyden pek anlamıyorsun ilhan:)

orhan52
17.05.2009, 22:40
oyunun tıkandığı anlarda güzel paslar atmaya çalıştı ve mücadele etti.umut çok güzel bir hava topu attı ama umut alamadı.

ilhan
17.05.2009, 22:42
Anlamak için bir çabam yok Ömer. Zaten anlasam buralarda pek yazı yazmam. :)

Özge
17.05.2009, 23:02
İlk yarı orta sahada ayakta kalan isimlerden biriydi.Fena değildi.Sanırım yorulduğu için oyundan çıkardı Ahmet Hoca.

_SeRKaN_
18.05.2009, 00:15
Fazla ön plana çıkmadı bu maçta sadece görevini yerine getirmeye çalıştı...

Cafer Bulur
18.05.2009, 00:18
Selcuk bugün görevini yapanlar arasindaydi,ben begendim.

Oyundan cikarilmasina bir anlam verememistim,hem de ferhat oyunda iken.

Buna ragmen selcugun oyundan cikmasi takimi cok olumuz yönde etkilemedi kanimca.

Kubilay ŞAHİN
18.05.2009, 00:22
Selçuğu Gerçekten Özlemiştik.. Bu Maç Çok Bekledim Uzaktan Bi Golünü ama Olmadı..
Teşekkürler Selçuk..

Lancet_61
18.05.2009, 01:00
ilk yarının hüseyinle beraber en iyisiydi..umarım ciddi bi sakatlığı yoktur

Muhammet_61
18.05.2009, 01:30
Arkadaşlar ben Selçuğ'un bu derece kötü oynayabileceğini bir türlü kendime ve gözlerime inandıramıyorum.
Sezon başında tutuk başladı sonraları ise toparladı. İkinci devreden itibaren inanılmaz bir düşüş içerisinde. Bu maçta da vasatın çok altındaydı. Defansif anlamda zaten sıkıntıları var ve zaten ondan beklentimiz o yönde değil. Ancak hücumda da bir etkinliğini göremiyoruz. Çoğu topu eziyor ve yanlış kullanıyor. Aslında kollektif düşünebiliyor yani futbol zekası var ancak bir türlü uygulamaya sokamıyor.
Son haftalarda Hasan Üçüncü'yü tercih ederdim doğrusu..
Umarım kendisini toparlar ve daha da geliştirir.

matrix5782
18.05.2009, 03:34
colmanla acil yer değiştirmesi lazım selçuk öne colman arkaya olursa daha faydalı olur

Mesut
18.05.2009, 07:35
iyiydin iyi orta saha kaptanla sana kaldı çok yük bindi üstünüze

F.Erdem
18.05.2009, 09:18
kısa bir ara sana yaramış gerçekten.
başarılı işler yaptın bu maçta da..

Harun Karadeniz
18.05.2009, 11:09
Kısa bir aradan sonra istediğimiz gibi olmasada Selçuk döndü daha iyisini yapabileceğini herkes biliyo.

Samet Yildirim
18.05.2009, 13:53
oyundan alinmasi kesinlikle futbol ruhuna aykiriliydi ! neden alindi anlamadim

ben cok begendim

Erbay
18.05.2009, 14:19
Oyundan çıkarılmamalıydı. Selçuk çıkıp Giray girdi :) Rinus Michels gelsin anlatamaz bana bu değişikliği.

Samet Yildirim
23.05.2009, 22:41
Iyi oynicakdir diye düsünüyorum...

Emre
24.05.2009, 00:34
Selçuk garip bir oyuncu tam çözemedim futbol yeteneği var ama istediği zaman kullanıyo sadece umarım son 2 hafta kullanmak ister

Kazım Uzunboy
24.05.2009, 09:00
Selçuk’tan zirve yorumu

Başarılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan, hedeflerine ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/5/18_255773_selcukzirve4233.jpg

Eskişehirspor maçının çok zorlu geçeceğini ancak kendilerine güvendiklerini belirten Selçuk, “Sezon başından beri peşinde koştuğumuz hedefler var. Şimdi bunlara, bu kadar yaklaşmışken zirveden kopmak istemiyoruz. Kendimize güveniyoruz. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Burak_52
24.05.2009, 09:02
selçuk ne zamandır suskun eskişehir e patlayabilir

Cem Balcı
24.05.2009, 22:49
inşallah bidahaki sezon böyle bir selçuk izlemeyiz!!

Erdem Keser
24.05.2009, 22:50
Kimse hakkında yorum yapamamış ama bugünkü maçın bana göre yıldızlarından birisiydi.Geri gelip her topu kullanmasıyla , takımın ayağa pas yapmasında ,ayağa oynamasındaki kilit isimdi.Müthiş yönetti.Bunun yanında Umut'a gönderdiği milimetrik gol pozisyonuyla , direkte patlayan şutuylada önemli tehlikeler yarattı.
Teşekkürler Selçuk...

Osman Yavuz
24.05.2009, 22:51
inşallah bidahaki sezon böyle bir selçuk izlemeyiz!!
Valla bugün Selçuk çok iyi gollük paslar attı.Eğer bugünkü performans için konuşuyorsan bence gayet iyiydi.Oyundan çıkmasının sebebi sarı kart görmemesi içindir bence.

Hüseyin İlkin
24.05.2009, 22:52
Bence de maçın yıldızlarındandı Selçuk. :)

annttiigs
24.05.2009, 22:52
iniesta'nın türk versiyonu diyorum ona. alan daraltma var güçlü

paslı oynamayı biliyor
daha ne istiyoruz ki ?

Terzioğlu
24.05.2009, 22:54
Bugün bende begendim. Iyi oynadi. Böyle devam..

Ballistic
24.05.2009, 22:54
Kimse hakkında yorum yapamamış ama bugünkü maçın bana göre yıldızlarından birisiydi.Geri gelip her topu kullanmasıyla , takımın ayağa pas yapmasında ,ayağa oynamasındaki kilit isimdi.Müthiş yönetti.Bunun yanında Umut'a gönderdiği milimetrik gol pozisyonuyla , direkte patlayan şutuylada önemli tehlikeler yarattı.
Teşekkürler Selçuk...

chovy yine döktürmüşsün selçuk için ama haklısın bu adam için söylenecekler azbile kaptanda yine harikaydı bugün:)

Muhammet
24.05.2009, 22:55
Arada tutuk kaldı ama kalan dakikalarda, bu da maçın yüzde doksanı oluyor :), gayet iyiydi. :ok

ApoCaN28
24.05.2009, 22:58
Fena değildi...

_SeRKaN_
24.05.2009, 23:14
Maçın genelinde fena değildi...Hele o vurmuş olduğu top kaleye girse müthiş bir gol olacaktı...

Kubilay ŞAHİN
24.05.2009, 23:26
Attığı Paslar Aldığı Toplar Birde Vurduğu Şut Gol Olsaydı..:)

Sen Bize Lazımsın Selçuk..:)

Cafer Bulur
24.05.2009, 23:38
Fena degildi,görevini yapti denebilir.

Yine ustalik kokan bir ara pasi atti umuta ama sonuc gelmedi.

Selcuk gelecek sezon futbolunu daha da olgunlastiracaktir.

unique
24.05.2009, 23:56
İyiydi iyi; yılın golünü çakacaktı az kalsın:)

Yazici_61
25.05.2009, 00:10
selcuk aslinda daha güzel oyniyor! Bugün fena degildi!

Cem Akyüz
25.05.2009, 00:17
Selçuk çok iyi bir oyuncu seneye çok iyi işler yapacağından zerre kadar şüphem yok

İskender66
25.05.2009, 00:23
O şutun gol olsaydı belki de yılın golü olurdu. Tekniğin üst seviyede. Bugün iyi oynadın. Tebrikler :alkış:

asilhamsi
25.05.2009, 01:08
her zamankinden daha iyi oynadı..Sorumluluk aldı takımı ataga kaldırdı..Sut attı..asist yaptı atak kesti...

Bu arada benim izlediğim macların(tüm macları izledim:)bir ikisi dısında hep vasatın cok cok üzerinde oynadı..Bence iyi bir sezon gecirdi..

Mehmet Fırat
25.05.2009, 01:26
Ha bu adama laf eden çarpılır valla. :)

Fatih BALTA
25.05.2009, 01:37
Seneye hep buşekilde devam.Uzaktan vurduğu sut gol olsaydı.Hasret kaldık böyle gollerine.

Kadir
25.05.2009, 01:39
O direkten çıkan topuna yazık oldu .
Selçuk iyidir .

Reşit
25.05.2009, 01:42
Her ne hİkmetse ben bu adami gerrard a benzetİyorum :d

poetricus
25.05.2009, 09:45
Selçuk'u oyundan alıp sahaya Ferhat'ı sürene ne demeli?
Neyse...
Teşekkürler Selçuk.

Harun-61
25.05.2009, 10:03
dün cok iyidin Selcuk....

fakat diger maclarda nerde idin sorusunu da es gecmiyorum ?

oguzhann
25.05.2009, 10:51
hamivari bir şut çıkardı gol olsa jeneriklikti.

Oktay AKKUŞ
25.05.2009, 10:54
Selçuk'u oyundan alıp sahaya Ferhat'ı sürene ne demeli?
Neyse...
Teşekkürler Selçuk.

Girayin Hataları Defansa Bi Önlem Almayı Gerektirmiştir.

Adem Erdoğan
25.05.2009, 10:56
Merak ettim şimdi.Ferhat'ı bu takıma kim getir(t)mişti.

Muhammet
25.05.2009, 10:58
Yerine Ferhat niye girdi onu anlamadım. Neyse, Selçuk iyiydi dün. Dün herkes iyiydi. :p

Sefa Murat Dokuz
25.05.2009, 14:45
2 haftadır çok iyi oynuyor Selçuk geçen haftada oyundan alınana kadar ço iyiydi.

Ibrahim Gaygusuz
25.05.2009, 15:16
Demedi demeyin :) Selcuk haftaya fenere golunu yazar

Lancet_61
25.05.2009, 15:58
belinden rahatsız olduğu için alınmış olabilir...bunun dışında mantıklı bi açıklama yoktur heralde

Uğur Ö.
25.05.2009, 16:06
şimdi diyorumda 1 hafta öncesine kadar selçuk hakkında bir tane bile olumlu cümle yoktu şimdi ne oldu maça göre yetenek belirlenir neyse oyunu 2 yönlü oynayan hemde iyi oynayan bir futbolcu

Erbay
25.05.2009, 16:33
Çok iyiydi. Hele Umut'a attığı pas mükemmeldi. Direkten dönen şut nasıl falso aldı öyle. Kale arkasındaki kameradan izlerken sanki biri gözlerime masaj yaptı.

bordox
25.05.2009, 16:38
Elimizdeki en önemli yıldız adayı bence,oynarsa veya sahaya 4/4 lük çıkarsa çok maçı tek başına alabilecek bir yetenek.
İnşallah bunların farkındadır.

Birtan Karaman
25.05.2009, 17:33
Hiç Beğenmedim . Umut'a Attığı Pas Ve Direkden Dönen Top Dışında Pek Gözükmedi .

Oyundan Alınmasında Suç Bulmuyorum .

Onur Akyüz
25.05.2009, 17:33
ligin en iyi ortasahası bence,

az sabır da!

Mira_61
25.05.2009, 17:34
Ben beğendim.Ayrıca uzun bir aradan sonra şut attı.:)
Özledik attığın golleri.İnşallah fenere atarsın bir tanede güzel bir kapanış yaparız.

Samet Yildirim
25.05.2009, 17:36
cok begendim ya...mükemmel paslar atti ama nedense yine oyundan alindi...ahmet hocada selcuka takti kafayi sanirim

ilhan
25.05.2009, 17:37
Sezonun açılış golünü sen atmıştın Avni Aker'de. Kapanışı yapmakta sana düşer. Şöyle 30-35 metreden. Ne dersin Selçuk? :)

Emre
25.05.2009, 19:05
Sezonun açılış golünü sen atmıştın Avni Aker'de. Kapanışı yapmakta sana düşer. Şöyle 30-35 metreden. Ne dersin Selçuk? :)

Selçuğun hiç gol falan atacağını düşünmüyorum zaten atsaydı antep maçında o kadar pozisyon geçti eline atardı 10 pozisyondan en az 1 tanesinin beni şaşırtırmı bilmiyorum ama şaşırtamaz herhalde

ilhan
25.05.2009, 19:17
Sen düşünmek zorunda değilsin zaten. Sadece sen değil kimse düşünmek zorunda değil. Ama ben düşünüyorum. Bir insana ne düşüneceğini söyleyecek durumda değil kimse zaten. :)

Mustafa Ayazoğlu
25.05.2009, 19:54
Selçuk İnan iyi şut özelliğini daha fazla kullanması gerek !

poetricus
25.05.2009, 20:05
Giray'ın hataları defansa bir önlem almayı gerektirmiştir.
Ne de güzel önlemmiş, sevsinler!

EmrahYalçınalp
25.05.2009, 21:40
Ben de dün beğenenlerdendim. Genel olarak sezon boyunca sukut-u hayal, o ayrı. Ama hakkını vermek lazım, dün ideale yakındı. "Devamı gelir umarım" demeyi isterdim ama sezon bitti. Seneye daha iyi olmasını umuyorum.

Murat'
25.05.2009, 21:44
Attığı füze gol olsaydı gerçekten de muhteşem olacaktı..Haftaya fenere golü var...

Özge
26.05.2009, 19:52
İyiydi.İyi mücadele etti.İlk yarıdaki şutu gol olmalıydı.

Mesut
26.05.2009, 22:10
oyunu hem defansıf hem ofansif oynayan ender futbolculardansın çok değerlisin yeteneklisin gelecek sezon daha iyi olacagına süphem yok

maydin
26.05.2009, 22:31
ne oldi selçuğa anlamadım inş. seneye iyi olur.

Oktay AKKUŞ
26.05.2009, 22:33
Selçuğun Yanına Tam Anlamıyla Defansif Oynayan Bi Ön Libero Tipi Orta Saha Gelsin Coşar Bu Çocuk:)

M.S.SOFU
27.05.2009, 15:24
şimdi diyorumda 1 hafta öncesine kadar selçuk hakkında bir tane bile olumlu cümle yoktu şimdi ne oldu maça göre yetenek belirlenir neyse oyunu 2 yönlü oynayan hemde iyi oynayan bir futbolcu
uzun zamandır bu foırumdasın muhtemelen sana yakıştıramadım bu sözleri
bilmezmisin bizim taraftarın özelliğidir bu
bi maç vezir
bi maç rezil....
alış artık ama olmuyo :D....

EmrahYalçınalp
28.05.2009, 06:42
Maça göre değil de beton helva yeme biçimine göre mi futbolcuyu değerlendireceğiz?

Ali İhsan
28.05.2009, 10:12
Maça göre değil de beton helva yeme biçimine göre mi futbolcuyu değerlendireceğiz?

Sen de haklısın abi de bir maçlık demek istemiş arkadaş.

Sezon genelinde iyiydi. Çok ofansif oynamamasına rağmen asistler yaptı, goller attı. Çoğumuzun beklentilerinin altında kalması normal, çünkü ondan çok daha iyi şeyler bekleniyordu. Ben açıkçası bunun biraz daha üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Yetersiz görmüyorum, oynadığı mevkiye göre yeterli, ama çok daha fazlasını beklemeyin derim.

oguzhann
28.05.2009, 11:11
biraz daha önde ve daha serbest oynarsa bütün istatistiklerinde artış olacaktır.

Kadir
28.05.2009, 13:18
Orta sahada oyuncu çift yönlü oynama yeteneğine sahip olan yetenekli bir futbolcu Selçuk .
Herkes gibi bende sağlam bir ön libero alınırsı şöyle en zencisinden :) Selçuk'un daha verimli olacağını düşünüyorum .

Mollasalihoğlu
28.05.2009, 14:50
Ankaraspor maçında sezonu açtığın gibi güzel bir gol ile sezonu kapat bakalım Selçuk :)

Adem Erdoğan
28.05.2009, 14:52
Yattara'nın yokluğunda sağ açık olarak oynatılmasını bekliyorum.Bence gerçek mevkisi sağ açık.

ucubergin
28.05.2009, 16:13
Ne alakasi var Adem!?

Adem Erdoğan
28.05.2009, 16:22
Sağ taraftaki defansif açığı kapatabiliriz ayrıca Tayfun'un 3 5 haftada bir yaptığı muz ortalardan her maçta 3 5 tane görürüz diye düşünüyorum.Hem de kaleye daha fazla şut çekebilir.:)

Uğur Ö.
28.05.2009, 17:22
ben sizin maç içinde nasıl oynadığını söyliyen mesajlara kızmıyorum geçen haftaya kadar takımda yeri olmaması lazım diyenler şimdi kıymetini biliyor ee ne oldu şimdi 1 haftada yetenekleri mi geri geldi yoksa 1 hafta önce yeteneksizmiydi

kalavara
28.05.2009, 23:35
barış yurduseven'e inat selçuk bu takımın banko 11 oyuncusudur!!! kim ne dersin desin...

oguzhann
29.05.2009, 12:23
Yattara'nın yokluğunda sağ açık olarak oynatılmasını bekliyorum.Bence gerçek mevkisi sağ açık.
bir kanat oyuncusu kadar fazla ileri-geri yapamaz

Birtan Karaman
31.05.2009, 12:15
Ligin İkinci Yarısında 1 En Fazla 2 Maç Doğru Düzgün Oynadın Be Selçuk .
Nerde İlk Yarıdaki Selçuk ! Seneye Daha İyi , İstikrarlı Olmalısın

evrents
31.05.2009, 15:42
Selçuk dün maçta hayalet gibi dolaştı.

S.DEMİRCİ
31.05.2009, 16:14
sezonun hayal kırıklığı.. umarım gelecek sezon gerçek kimliğini sahaya yansıtır..

Samet Yildirim
31.05.2009, 16:27
Iyi oynayamadi olabilir...seneye daha iyi olacakdir...ama fazla beklenti altina sokmamak lazim sonucta 10 numara oynamyior...

Kaan
31.05.2009, 16:28
Nerede Manisa'daki Selçuk ???

Ahmet Kuru
31.05.2009, 16:37
Seneye çok daha iyi olacaklar arasında görüyorum Selçuk'u.

real_rock
31.05.2009, 17:25
Bir yıl boyunca kendi ekseni etrafında dönüp durdu.Ayakta duracak hali yok ve isteksiz.Seneye kesinlikle yollanmalı.Trabzonspor deneme tahtası değil.Beyfendinin keyfinimi beklicez!

Terzioğlu
31.05.2009, 17:33
Dünde kötü oynadi. Sezon sonu takasta kullansak iyi olur.

Cagdas Topal
31.05.2009, 17:33
Selcugu begenmeyenlere soruyorum , eger sezon içerisinde defansın arkasına yolladıgı topları umut ve gökhan golle sonuclandırsaydı sizin gözünüzde nasıl bir izlenim bırakırdı selcuk ? Selcuk ' un sanssızlıgı bu kadar acemi forvetlerle beraber oynaması mı ?

Samet Yildirim
31.05.2009, 17:47
selcuk inan gönderilir mi ya...

hehehehe haketten gülüyorum...

Adem Köse
31.05.2009, 17:58
Bence bizim ortasaha da farklı bir düzene geçmemiz gerek yoksa bu çocuktan verim alamıyoruz, o kadar maç yaptı daha tam olarak nerede oynuyor ne görevde anlamadım gitti. Birkaç maçta Hüseyinin yerine çekilmişti ve çok beğenmiştim.Neden kimse ön liberoda denemiyor bu çocuğu anlamadım.

Samet Berber
31.05.2009, 19:00
Selçuk gibilerde var değil mi Yvuz Selim'de :) ?

el_conquistador
01.06.2009, 05:17
Selçuk gibilerde var değil mi Yvuz Selim'de :) ?

:alkış::alkış::alkış::D:D:D

Gece gece iyi güldürdün beni. Herhalde Ayman'i cok özledik, ne bileyim:D. Adam Gökhan'dan sonra en cok asisti yapmis, ama kötü oluyor. Nasil bir istir anlamadim. Sezon basinda, genc ve yetenekli olan, gelecegi parlak olan oyuncular, tekrar TS'yi secmeye basladilar diye seviniyorduk.

Lancet_61
01.06.2009, 12:01
hüseyin giderse millet selçuğa saracak diye korkuyorum valla...hüseyin kalsın bari de adam eleştiri dalgalarını hafifletsin:)

Yavuz Hasan
01.06.2009, 14:47
Selcugu begenmeyenlere soruyorum , eger sezon içerisinde defansın arkasına yolladıgı topları umut ve gökhan golle sonuclandırsaydı sizin gözünüzde nasıl bir izlenim bırakırdı selcuk ? Selcuk ' un sanssızlıgı bu kadar acemi forvetlerle beraber oynaması mı ?
onlar görülmez renkdaşım onlar görünmez

beğenilmesi için gol atması lazım

yattara gibi şov yapması lazım

ortasahadan gol atması aşırtma atması lazım

çalışkan futbolcu değil istedikleri artis futbolcu

Cem Akyüz
01.06.2009, 14:48
Selçuk çok iyi bir futbolcu

S.DEMİRCİ
01.06.2009, 23:09
bu sezonki perfrormansı beğenilmeyebilir ama kötü veya vasat futbolcu lafı komik.. gerçekten komik...

Adem Erdoğan
02.06.2009, 12:03
Emreciksin gönderildi İlhan, Burak da yolcu

Devre arasında Ankaragücü´nden büyük umutlarla transfer edilen Gökhan Emreciksin´in Fenerbahçe macerası sadece 6 ay sürdü.

Geldikten kısa bir süre sonra polise alköllü yakalanan genç futbolcunun gece hayatına düşkün olduğunu görüp, kendisini uyaran Başkan Aziz Yıldırım’ın, aynı tavrın devam ettiğini görünce, Emreciksin’in biletini kestiği öğrenildi. Yöneticilere, “Gönderin gitsin” talimatı veren Yıldırım’ın sözleri üzerine, Gökhan’dan kendisine kulüp bulması istendi. Bu arada İlhan Parlak ve Burak Yılmaz’dan da kendilerine kulüp bulmalarının istendiği belirlendi.

Selçuk sen büyük topçu olacaksın.Seviyoruz seni.

Ali İhsan
02.06.2009, 12:16
Sadece Ersun Yanal'ın kendisinin üzerine çok düşmesi yüzünden bu adama kötü futbolcu damgası yapıştıranlar var.

Selçuk bu sezon iyiydi, beklediğimizden iyi olmasa bile bu ligde her takımda banko oynayabilecek ve kendini de daha da geliştirebilecek bir oyuncu. Ortasahamızda top kullanabilen oyuncuya hasret kalmıştık, Colman ve Selçuk bu sezon gözümüzün pasını sildiler biraz. Seneye çok daha fazla katkı bekliyoruz o ayrı.

ApoCaN28
02.06.2009, 12:32
Bazı maçlarda çok kötüydü ama ben buna tamamen sürekli aynı kadro çıkmanın etkisi olduğunu düşünüyorum...

Muhammed
02.06.2009, 18:43
Selçuk parayı istanbulu herşeyi geride bırakıp trabzona geldi. Tabi sizin cok sevdiğiniz trabzonlu futbolcular enginin hayali fenerde oynamak özer istanbul boğazını cok sever. Selçuk en cok saygıyı hakeden futbolculardan biridir bu takımda.

hamucera
02.06.2009, 19:33
Selçuk parayı istanbulu herşeyi geride bırakıp trabzona geldi. Tabi sizin cok sevdiğiniz trabzonlu futbolcular enginin hayali fenerde oynamak özer istanbul boğazını cok sever. Selçuk en cok saygıyı hakeden futbolculardan biridir bu takımda.

anlayana, oysaki ankaraspora attığı gol sonraki hafta golü, ibbye attığı haftanın golü, bunları atarken selçık çok iyiydi.

Sefaenes
02.06.2009, 21:47
Selcuk bu sene cok iyi degildi ama bu onumuzdeki sezon kötü olacak anlamina gelmez. Ben kendisinden daha cok seyler bekliyorum

Cem Akyüz
02.06.2009, 22:26
Selçuk çok iyi bir oyuncu bence öyle aşırıda kötü oynamadı bu sene..Önümüzdeki sene çok iyi bir Selçuk izleyeceğimizi düşünüyorum

doktor
02.06.2009, 22:34
bence selcuk yiprandigi zamanlarda ersun hocanin onda israr etmesi bizde kotu intiba birakti yedek kalsaydi bir sure daha iyi toparlanabilirdi,seneye daha iyi olacak insallah..

Tunga
02.06.2009, 22:45
Aman Doktor, Selçuk'a bir çare :)

TSKara61
03.06.2009, 03:41
Selcuk'tan daha kaliteli Turk orta saha oyuncusu soyleyin bana. Simdi o listedekilerden hangisi bizim takimimiza gelir diye de bi sorun kendinize. Degerlerimize sahip cikalim.

Selcuk'a karsi bu kadar antipati beslenmesinin sebebini anlamiyorum. Hic bir zaman kotu oynamadaki. En kotu zamaninda bile hep vasatti. Formda oldugunda da neler yaptigini hepimiz biliyoruz.

Ali İhsan
03.06.2009, 09:21
Selcuk'tan daha kaliteli Turk orta saha oyuncusu soyleyin bana. Simdi o listedekilerden hangisi bizim takimimiza gelir diye de bi sorun kendinize. Degerlerimize sahip cikalim.

Selcuk'a karsi bu kadar antipati beslenmesinin sebebini anlamiyorum. Hic bir zaman kotu oynamadaki. En kotu zamaninda bile hep vasatti. Formda oldugunda da neler yaptigini hepimiz biliyoruz.

Selçuk Ersun Yanal'a duyulmaya başlayan ani nefretin saha içindeki yansıması oldu. Takımın en iyi ortasaha oyuncusu olmasına rağmen, ciddi hatalar yapmamasına rağmen oynatılmaması istendi. Oysaki takımın her kornerini, duran topunu başarıyla kullanan, her an uzun mesafeli şut ve yüzde yüzlük gol pası tehdidi bulunan bir oyuncuyu kenarda tutsaydı Ersun hoca daha da çok eleştirilirdi.

Selçuk için en büyük şanssızlık beklentilerin çok büyük olmasıydı, gelir gelmez bir Gerard performansı beklendi. Haliyle o kadar da iyi oynayamadı ve sonuçta çok tepki aldı. Kötü gittiğimiz dönemde bir tane uzaktan gol atsaydı eleştiriler onda birine inerdi. Skor taraftarı olunca farzdır gol atamayan oyuncunun gönderilmesi...

Açıkçası benim de beklentilerimin biraz altında kaldı ama gayet iyi bir oyuncu olduğunu ve uzun yıllar bize başarıyla hizmet edebileceğini gördüm. Selçuk, Colman, Cale, Sylva, Egemen, Gökhan, Alanzinho, Ceyhun seneye bu takımın yine bankoları olurlar. Yani geçen sene çok başarılı bir transfer dönemi yaşamışız.

Samet Yildirim
03.06.2009, 15:54
Seneye cok daha iyi olacakdir

Dogan
03.06.2009, 17:33
Takımın en değerli futbolcusu bence Selçuktur.

Ahan avatarımı da değiştirdim:)

EmreBir61
12.06.2009, 15:18
Bu Nasıl Sakatlık?
Tarih 4 Haziran 2009 Perşembe... Yer İstanbul Bayrampaşa'daki Okan Buruk Spor Tesisleri... Saat 23.30...

Halı sahada kıran kırana bir maç var. Kimse gözünü budaktan sakınmıyor. Hele birisi var ki, adeta canını dişine takmış. Hatta sakatlığı bile göze almış. "Gazozuna" diyebileceğimiz bu "halı saha maçı"nı bir profesyonel edasıyla oynayan, tekmeye kafasını uzatan isim aslında tanıdık...

O kişi, Fatih Terim ile arasının limoni olduğu herkesçe bilinen Milli Takımımız'ın eski kaptanı Emre Belözoğlu'ndan başkası değil...

Daha bir gün önce "sağ arka adalesindeki zorlanma" nedeniyle Milli Takım kadrosundan çıkartılan Belözoğlu, onlarca seyircinin şaşkın bakışları arasında halı sahada top koşturuyor. Hem de bu sezon hiç olmadığı kadar sağlam bir görüntü sergileyerek. Sahada kimler yok ki... Hakan Şükür'den, Uğur Boral'a, Hasan Şaş'tan Selçuk İnan'a bir çok ünlü profesyonel, suni çimdeki gece maçında hem stres, hem ter atıyor...

Emre'nin takımı F.Bahçeli Burak, Trabzonlu Selçuk İnan, Sakarya'da kiralık oynayan G.Saraylı Özgürcan, oyuncu Tolga Sayışman ve kuzeni Volkan'dan oluşuyor... Rakip takımın kaptanlığını G.Saray'dan kopan Hasan Şaş yapıyor. Kadrodaki diğer isimler ise F.Bahçe'den Uğur Boral, futbol yorumcusu Hakan Şükür ile kardeşi Gökhan Şükür, ortak arkadaş Barış ile herkesin "korçi" diye çağırdığı bir başka ortak arkadaş. Yani takımlar güçlü...

ŞAŞ'TAN LINCOLN ESPRİSİ

Maç kıran kırana geçiyor ve Emre döktürüyor. Uzaktan şutlar, sert fauller, dar alanda driplingler. Kısacası "sakatlık" nedeniyle Milli Takım'dan çıkartılan Emre Belözoğlu "turp gibi"... Fatih hoca görse bir gün önce kadrodan çıkarttığı bu Emre'yi gözü kapalı geri alıp ‘banko' onbire koyar. Maç kafa kafaya gidiyor. Bir Emre'nin takımı öne geçiyor, bir Hasan Şaş'ın.. Zaman zaman da gerilim artıyor.

Böyle anların birinde, hani sağ arka adalesi sakat olan Emre var ya, takım arkadaşı Uğur Boral'a öyle bir giriyor ki, sanırsınız bir dünya derbisi oynanıyor. "Ne yapıyorsun yaa?" diye bağıran Uğur, anında arkadaşına sert tepkisini koyuyor. Emre hiç altta kalmadan cevabı yapıştırıyor: "Top oynuyoruz kardeşim..." Esprili yapısıyla tanınan Hasan Şaş bu maç sırasında da hünerini gösteriyor. Hakan Şükür'e bir gol pası veren Şaş, "Bu pası G.Saray'da Lincoln veriyor, karşılığında da 6 milyon Euro alıyor" deyip herkesi kırıp geçiriyor.

OLAY SOĞUKLUĞUN İSPATI

Geceyarısı biten maçı Emre Belözoğlu'nun takımı 2 farkla kazanıyor. Gecenin sonunda ise akıllarda "Bu Emre nasıl oldu da Milli Takım'dan çıkartıldı. Bunun neresi sakat?" soruları kalıyor. Ve ne ilginçtir ki Emre pazar günü de Beylerbeyi'ndeki halı sahada G.Saraylı Arda ve Acun Ilıcalı ile maç yapıyor. Bu olayların ana fikri ise belli...

Terim, sadece ‘Milli Takım'a almadı' denmesin diye Emre'yi kadroya çağırıyor ama kesinlikle oynatmıyor. Çünkü Emre, Terim'den kart cezalısı.

vatan

x_man
13.06.2009, 12:21
selçuk ada gibi adamdır fb bizden daha fazla para alarak gidebilirdi ama o bizi seçti yetenkli bir oyuncu seneye çok güveniyorum ona Allah nazarlardan saklasın başarılı kılsın

fish_bone
13.06.2009, 12:23
KesisnLikLe iyi furboLcu. KaLiteLi bi Defansif Orta saha iLe baraber, göbekte iLk11 oynamaLı. ÖnLerinde de CoLman.

^^MeRWee^^
15.06.2009, 19:19
Kendisinden beklediğimizin altında bir performans gösterdi bu sezon daha iyi olmalı...

esirgolge
15.06.2009, 20:27
ilk haftalar da bizi cok umutlandirdi yeni gökdeniz geliyor diye düsündük fakat ondan sonraki haftalarda inanilmaz bir düsüse gecti artik kendi potansiyelini görmeli

Onur Liman
17.06.2009, 18:02
Golleriyle Bizi Çok Etkiledi İlk Haftalarda Güzelde Goller Attı Ama Devamını Getıremedı Insallah Bu Sezon Devamını Getır.

Dogan
17.06.2009, 18:18
Bu adamın görevi gol atmak değil arkadaşlar. Yeni Gökdeniz falan, güldürmeyin adamı:D

Fazla da yorum yapmak istemiyorm hali hazırda avatarım olduğu için.

Trabzonspor'un bence en değerli yerli oyuncusudur.

ince_memed
18.06.2009, 00:29
bu forumda transferde kimin adı geçerse geçsin hemen iyi olur iyi adamdır yazılıyor,ilk haftalarda çok iyi harika,sezon sonu gitsin klaması hata falan.sevmede de nefret etme de de çok erken karar verip hemen yargılıyoruz..selçuk ilk alındıgında bende cok sevinmiştim.gecen sezon itibarı ile düşüşe geçti ama takım iyi değildiki,bence egemen ve slvia dışında istikrarlı biraz da cale,dısında kımseyi iyi göremedim..saygılar....

Cem Akyüz
20.06.2009, 02:52
iyi futbolcu olduğundan zerre kadar şüphen yok bu seneyi adaptasyon süreci olarak sayıyorum ve seneye gerçek Selçuk'u göreceğimizi düşünüyorum

Tolunay Abdioğlu
04.07.2009, 18:53
Tjikuzu ve Engin'in gelişiyle performansının baya artıcağını düşünüyorum..

SDinc
04.07.2009, 19:01
Ben bu adamı nedense hiç mi hiç beğenmiyorum. Geçen sezonun ilk haftalarında bayaa göze hoş bir futbol oynuyordu ancak sonradan bozdu. Trabzonspor'a uygun birisi değil bence.

[KAPLAN]
04.07.2009, 20:07
Kendi ekseni etrafında dökmekten başka pek birşey yapmadı. Ne ofansı ne de defansı hakkıyla yapabiliyor. Ancak iyi bir yedek olur, nadiren attığı güzel ara pasları işe yarayabilir. Zira bu sene ilk 11'de oynayabileceğini sanmıyorum.

oguzhann
04.07.2009, 20:48
şişkin ortasaha rotasyonu içerisinde haksız bir şekilde formasını kaybetmesinden korkuyorum.selçuk çok yetenekli bir oyuncu,bu formayı da sonuna kadar haketmiş bir adam.

gerenimo
04.07.2009, 21:10
;2426474']Kendi ekseni etrafında dökmekten başka pek birşey yapmadı. Ne ofansı ne de defansı hakkıyla yapabiliyor. Ancak iyi bir yedek olur, nadiren attığı güzel ara pasları işe yarayabilir. Zira bu sene ilk 11'de oynayabileceğini sanmıyorum.

Selcuk bu sene neler yapmış. direk bir çok gole etki ettiğini görebiliyoruz.
29 mac 2.420 dakika, 1x yedekten girmis, 9x oyundan alinmis
3 gol
10 Asist (242 dakika)
5 2. derecede Asist (gol olan atagin baslangicini yaratmak yada Asist yapan futbolcuya Asist yapmak demek.)

istatistikler forum üyesi el conquistador adlı arkadaşımızdan alıntıdır.

annttiigs
04.07.2009, 21:48
;2426474']Kendi ekseni etrafında dökmekten başka pek birşey yapmadı. Ne ofansı ne de defansı hakkıyla yapabiliyor. Ancak iyi bir yedek olur, nadiren attığı güzel ara pasları işe yarayabilir. Zira bu sene ilk 11'de oynayabileceğini sanmıyorum.

nadiren derken??? nadir kelimesinin anlamını bilmediğinizi varsayıyorum.. Adama uyabilen bir tane daha orta saha olsa,
"colmanı onun yanına çok yanaştırmadılar nedense ( solda oynattılar )"
selçuk'un verimi bir o kadar artardı. %90 aldığı topları arkadaşına kazandıran bir adam. Ayağındaki topu 3 kişi bassa da vermeyen en kötü ihtimalle faul kazanan bir adam. ne yapsın size bilmem ki. Taptığımız yattara bizi her seferinde "oram çekti buram ağrıyor" diya yarıda bırarkırken, Selçuk denen kişi sakat sakat vasat'ın altına düşmeden sürekli oynamış biridir.

Alihan Ertürk
04.07.2009, 21:49
Selçuk bu sezon çok daha iyi olacak ..

Hem bizi şampiyon yapacak hemde milli takımda yer alacak. ( İnşallah :S )

Samet Yildirim
05.07.2009, 13:22
Tempo tempo temposunu arttiracagini düsünüyorum...cok katkisi olur...

Muhammed
05.07.2009, 13:42
Hem futboluyla hem de efendi kişiliğiyle bu kulübe çok yakışıyor Selçuk...

nekop
08.07.2009, 14:38
Takımın en değerli oyuncularından biri, ortasahanın beyni bu sezon büyük patlama bekliyorum Selçuk'tan..

oguzhann
08.07.2009, 14:39
Tempo tempo temposunu arttiracagini düsünüyorum...cok katkisi olur...
ortada oynayan bütün topçularımız ağır kaldı geçtiğimiz sezon.kampta umarım bu açık kapatılır,dediğiniz gibi tempo şart.

Cem Akyüz
08.07.2009, 15:04
Bu sene gerçek Selçuğu izleyeceğimizi düşünüyorum

Faruk BERBER
08.07.2009, 16:14
Hüseyin'in gitmesiyle kendine gelir diye düşünüyorum...

Yunus Güneş
08.07.2009, 17:15
Geçen sezon partneri biraz kötüydü bu sene daha iyi olacaktır..

Burak_52
09.07.2009, 00:07
yanındaki arkadaşı (tijikuzu) ile geçen seneden daha çok pas alışverişinde bulunacığından rakip takımın orta sahasını yoracaklar selçuk dan bu sezon daha fazla gol ve asist izleyeceğiz gibi

karim@benzema10
09.07.2009, 01:07
selçuk için tespitlerim şu olacak,özgüven eksikliğinin olduğunu ve sorumluluk almaktan kaçındığına

inanıyorum.yeteneklerini yeterince kullanamadığını düşündüğümüz ve daha çok katkı yapmasını

bekliyorum.'mesela hiç top süremiyor?selçuktan ınıesta gibi çalım atmasını beklemiyoruz ama kendi

şutunu yaratabilmesi için dripling yapması lazım ki etkili ataklar yapabilelim.

Ömer TOPAL
09.07.2009, 09:44
selcugu seviyorum yanlıs anlasılmasın; bi cacık olmaz ondan bu yılda...umarım yanılırım

Arif Timurcioğlu
09.07.2009, 14:38
Selçuk umarım geçtiğimiz sezona sünger çekip bu sene bir patlama yaparsın çok şeyler bekliyoruz senden.

hamibasoglu
09.07.2009, 14:39
ya yok mu bu adamın talibi?
verin gitsin.
bu takıma ne verdi ki geçen sene? bu sene de versin?
hiç bir beklentim yok.inşallah Hoca da anlar da 11 e almaz.

Yunus Emre SEYHAN
09.07.2009, 14:55
ya yok mu bu adamın talibi?
verin gitsin.
bu takıma ne verdi ki geçen sene? bu sene de versin?
hiç bir beklentim yok.inşallah Hoca da anlar da 11 e almaz.
3 gol ve yaklaşık 10 asist. (yaptığı asistler basit asistler değil.. yoktan var ettiği pozisyonlar )
Ayrıca 2 topu direkten döndü......
Bence böyle oyunu çift yönlü oynayıp bu kadar yararlı olan bu maliyette bir oyuncu zor buluruz :)

Selçuk şuan başka takımda oynasa cok daha farklı gözle bakılır..

Abi bence çoğu oyuncunun veremediğini vermiş takıma :)

Ama daha iyi olmalı.....

Koray
09.07.2009, 15:01
Selçuk'u beğenmeyenlere akıl sır erdiremiyorum...

SDinc
09.07.2009, 15:30
Ceyhun'un yedeği olmasını istediğim futbolcu. Ha baktık Ceyhun genç ilk haftalarda hata yapıyor o zaman as olabilir ancak şu anki duruma göre Ceyhun'a değişmem.

ince_memed
09.07.2009, 15:36
güle güle kaptan yolun acık olsun...

yorumsuz6117
09.07.2009, 16:12
selçuk geçen sene ilk 5 haftada iyiydi süper golleride vardı.. 5 haftadan sonra müthiş bi düşüş yaşadı..önümüzdeki sezon forma şansı bulabilirmi bilmiyorum engin,colman,tjikuzu,ceyhun varken..

Ali İhsan
09.07.2009, 16:14
Birilerine Ayman lazım galiba. Yok yok onlara Hasan Üçüncü müstehaktır...

Serdar A
09.07.2009, 16:39
Ligimizde Iniesta , Fabregas yok . Olan yerliler içerisinde en iyi 3-4 ortasaha oyuncusundan biri .

Hücum ve defansta en dengeli isim . Özveriyle oynayan , parayı sorun etmeyen , Trabzonspor ruhunu yansıtabilecek oyunculardan biri .

Bu ne anormal bir değerlendirme kriteridir ki Selçuk beğenilmiyor . Dersinki Premier ligde şampiyonluğa oynayan takımız .

Kadir
09.07.2009, 16:52
Selçuk gibi bir adamımız var ve laga luga yapıyoruz .

Orhan Aydın
09.07.2009, 16:56
bir zahmet az çok beğenelim bu adamı artık:)
bence geçtiğimiz sezon gerçek selçuk u izleyemedik

Hasan61
09.07.2009, 17:01
bir orta sahadan ne beklenir ki
pres yapıyor
top kazanıyor
topu savunmadan çıkarıp hücum hattına taşıyor
asist yapıyor
sezonluk gol ort. 6-7 gol seviyesine çıkarması lazım birtek
ligde onun gibi oyunu iki yönlü oynayan oyuncu sayısı çok çok az

Ömer SEVİNÇ
09.07.2009, 17:21
Beklediğim Selçuk bu değildi ama bu Selçuk bile ligdeki bütün takımlarda banko ilk 11 çıkar. Abartmanın lüzumu yok. Selçuk bir Xabi Alonso olmayabilir ama biz de Liverpool değiliz.

Seneye daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kasım Hilal
09.07.2009, 17:21
OYnayacak, oynatacak inşallah!

KUTADGU
15.07.2009, 10:03
Bu sene gerçek anlamda tüm yeteneklerini ve oyun içindeki liderlik özelliklerini göstereceğine inancım tam.

Bunun yanında oldukça profesyonel yapısını da beğeniyorum.

Mollasalihoğlu
15.07.2009, 10:21
Ondaki yetenek bizi bir üst seviyeye çıkarabilecek düzeyde..
Umarım bu sene %100e yakın performansla oynar..

oguzhann
15.07.2009, 12:57
selçuk'un kalitesini sorgulayanın futbol bilgisini sorgularım!

Paksoy
15.07.2009, 13:03
selçuk'un kalitesini sorgulayanın futbol bilgisini sorgularım!

bence tek eksiği var ,çabuk pas alış verişi yapmıyor,topu ayağında tutuyor

oguzhann
15.07.2009, 13:09
eksiksiz olamaz zaten kimse.fakat yeteneksiz diyenleri gördüm,sözüm onlara.

Ömer SEVİNÇ
15.07.2009, 13:13

Ula dur editle o yorumu. Selçuk'a ağır diyeni chovy dövüyor:D

Paksoy
15.07.2009, 13:15
Ula dur editle o yorumu. Selçuk'a ağır diyeni chovy dövüyor:D

selçuk ağır demedim. topu ayağında tutuyor oyunu yavaşlatıyor dedim:D

Muhammet*
15.07.2009, 15:08

Garanti oynama isteğinden olabilir...

İslam Sezer
15.07.2009, 15:19
bence belindeki ağrı kronik bir problem.manisadaki oyunununa göre bizdeki durağanlığı ve çekingenliği bundan.doğru dürüst şut bile çekemiyor oysa manisada etkili şutlarla ya gol atıyor ya da kaleyi etkiliyordu.

fish_bone
15.07.2009, 15:28
Tijikuzu'nun geLmesiyLe daha ofansif oynayabiLecek. Ve Manisa'da ki gibi daha çok uzaktan goL atabiLecektir. Türkiye'de ki en etkiLi orta saha ikiLisi oLmaya adayLar Tijikuzu ve SeLçuk. Ernst ve Fink'i saymazsak tabii :D

Deniz-
15.07.2009, 17:09
kim ne derse desin selçuksuz orta saha düşünülemez.yaptığı asistler mükemmel.orta sahanın dinamosu.

Samet Yildirim
15.07.2009, 18:38
Selcuk Inan bizim icin cok önemli

Bekir
17.07.2009, 10:45
Selçuk defans oynamasın

http://www.fotomac.com.tr/2009/07/17/im/3705566F1A83594E915B6C60x.jpg

Sakatlığı geçen Selçuk dünkü idmanda alkış topladı. Bir ara savunma hattında görev yapan tecrübeli oyuncu, yan top çalışmasında bütün tehlikeleri uzaklaştırınca Song, Broos'a "Hocam Selçuk'u burada oynatmayın. Bize formayı unutturur" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Emrah Akcagöz
19.07.2009, 19:17
Çok sevdiğim bi oyuncu ama bu sene yedek kalacak gibi görünüyor...

oguzhann
20.07.2009, 23:31
http://www.bestspor.com/haber/maxi_88492318316.JPG

özçelik61
21.07.2009, 10:21
kesinlikle colman yerine selçuk oynamalı...inşallah bross belçikadan tanıyorum ayaği ile colman için bu çocuğu yedek bırakmaz..tiji-selçuk-engin-yattara-babiç..orta sahamız boyle olmalı

Yunus Güneş
21.07.2009, 14:45
Kesinlikle katılmıyorum kim hakediyorsa o oynasın bu sırlar colman hakediyor gözüküyor.........

özçelik61
21.07.2009, 15:40
bence selçuk colman dan epey gömlek üstün...colman ağir bir futbolcu evet isabetli pas yüzdesi var ama takım atağa çıkarken ağir vasıta kamyon gibi yavaş bekliyor çalım atarken kendide inanmıyor pek atacağina çok yavaş..kumaşı var ama asla selçuk un yerine oynatmam

Ertuğrul_
21.07.2009, 15:43
şu takımda en sevidgim oyuncu ama gunu gununu tutmuyo sezon bası superdi sonradan piyasada yoktu

futbalski60
21.07.2009, 16:23
Bu sene gerçek anlamda tüm yeteneklerini ve oyun içindeki liderlik özelliklerini göstereceğine inancım tam.

Bunun yanında oldukça profesyonel yapısını da beğeniyorum.

Yeni sistemde buna ihtiyacımız var bu sezon orta saha oyuncularımız daha öz verili olmalı daha çok hücuma çıkmalı Selçuk da bana göre bunu yapabilecek bir oyuncu geçen yıl alternatifi yoktu ama bu sene alternatifi var artık beklentilere cevap verme zaman geldi Selçuk.

Gökhan KAN
21.07.2009, 22:22
Aferin Selçuk süpersin...Madrid boşuna Alonsoyla uğraşıyor seni alsınlar 50 milyon edersin..

Ali Can
21.07.2009, 22:37
çeşke çektiği şut gol olsaydı çok süper vurdu topa helal :alkış:

Koray
21.07.2009, 22:46
Yanlız Engin'e pas vermek istemiyormuş izlenimi yarattı bende, saçmalıyor da olabilirim :))

ilhan
21.07.2009, 22:49
Yok öyle değil Koray, Engin çok oynamak istiyor topla. Selçuk ise riske girmek yerine daha garanti pas yapmayı tercih ediyor. Engin açığa çıkınca Selçuk iyi top bırakıyor. Ama kalabalığa girince Selçuk ona top atmıyor. :D

Bu arada Selçuk-Zafer-Engin pas varyasyonlarına bayıldım. Çok seri ve ayağa kısa paslar. Futbolun bu güzelliklerini izlemek güzeldi. :)

Samet Berber
21.07.2009, 22:51
Takımda beğendiğim tek isim desem yalan olmaz .

Çok iyiydin Selçuk .

Özge
21.07.2009, 23:30
İlk yarıda müthişti Selçuk.Çok iyi toplar attı.Attığı her top pozisyon oldu.Direkten dönen şutu keşke gol olsaydı.Gerçek Selçuk'u bu sene daha iyi göreceğiz sanırım.

macka61
22.07.2009, 00:06
bugün maçta iyiydi araya iyi paslar attı hele şutu çok iyiydi gol olsaydı jenerik gol olurdu