PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk İnan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

devilkid
05.04.2009, 17:29
adamın ayağı kırılsa koltuk değnekleriyle oynuyacak...bi kenarda otur be kardeşim...

Ömer SEVİNÇ
05.04.2009, 17:29
Bir de yuhlayanları alkışladı beyzade. Sanki top oynamış gibi..

Ahmet Kuru
05.04.2009, 17:32
İşin garip tarafıda o Ömer...
Alkış tutuyor...
Ben elimden geleni yapıyorum ama olmuyor ne yapayım dercesine...
Galiba Selçuk'ta renk körlüğü var...
Tribünü Manisa sanıyor...
Beyaz giymek ona iyi gelmiyor...Gecici renk körlüğüne sebep oluyor anlaşılan...

Gökhan KAN
05.04.2009, 17:34
Alındığında en çok sana sevinmiştim şimdi çok üzülüyorum...

komdere
05.04.2009, 17:41
Alkışlaması yetmedi, hırsından üzerindekini kulübeye fırlattı.
Yazık, bu şehir kimselere bu kadar TAHAMMÜL etmedi....

UmutBaykan
05.04.2009, 17:42

Bide o var ya döktürdü sahada asist yaptı gol attı herşeyi yaptı taraftarı alkışlıyor.Allahım ne günlere kaldıkk

Mustafa Gegüç
05.04.2009, 17:43
bir iki iyi maç oynayıp da adam yerine koyulanlardan birisi... birde tribe bağlamıyor mu :confused: Allahım sen sabır ver bu taraftara

Uğur Ö.
05.04.2009, 17:45
artist midir nedir anlamadım sen alkışlayacağına adam gibi top oyna sonra gel

yakup tekin
05.04.2009, 17:50
Maalesef sorumluluk almayan, korkak oynayan bir yapısı var. Sahda kaldığı süre içerisinde "top bana gelmesinde nere giderse gitsin" havasıyla hareket ediyordu. Belki seyircinin onu yuhalaması yanlış ama biz karadeniz insanıyız. Gördüğümüzü bir şekilde tez elden ifade etmeyi severiz. Onun için Selçuk'un seyircinin tepkisini anlaması ve kendisini düzeltmesi gerekmektedir. Ne isabetli pas atabildi, ne takımı hücuma kaldırabildi, ne de rakibe doğru düzgün basabildi. Tabi burada bana göre en büyük tepkiyi alması gereken Ersun hocadır. Oyuncusunun bu durumunu gördüğü halde yedek kulübesinde onun yerine koyabilecek gençleri hazır tutmaması olacak iş değil. Selçuk oynayamıyorsa yavaş yavaş gençleri monte et takıma kardeşim. Hüseyin den meded bekleyeceğine onları değerlendir. Neyse... Yine olan biz taraftara oldu. Kendi sahamızda puan kaybettik ve kahrolan yine biz olduk. Bu durum maalesef futbolcularımızın ve teknik heyetin pek umurunda değil. En azından ben öyle düşünüyorum.

Terzioğlu
05.04.2009, 18:06
Yürü git Selcuk ne bu formayi ne de bu takimi hak ediyorsun. Biktim seni izlemekten bu takimi kaldiramiyorsun.

ilhan
05.04.2009, 18:09
Sen futbolcunu ıslıkla, yuhala, her hareketinde homurdan sana neden bunları yapıyorsun diye sormasın sen çık Selçuk ne yapıyorsun? oğlum de. Bugün kötüydü veyahut iyiydi hiç girmiyorum. Hiçbir takımın futbolcusu saha içerisinde yuhalanmayı, ıslıklanmayı haketmiyor. Bu kadar kolay olmamalı böyle şeyler.

ensar6161
05.04.2009, 18:09
selçuk kaç maçtır kötü oynayarak taraftarın bu tepkisini hak etti ama taraftarda selçukun bu tepkisini hak ediyor...türkiye liglerinde takıma zerre kadar katkısı olmayan bir taraftar profili..kendi kendine bağıran 3-5 kişi...yaratıcılıkta sınır tanımayan bjk taraftarının marşlarını çevirip bağıran bir taraftar grubu...inanın söylesene bize hoca,bayraklarla donatalım dört bir tarafı bunları televizyondan duyunca utandım...sahadaki oyuncudan yaratıcılık bekleyen arkadaşlar birazda siz çalışın

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 18:10
Selçuk, birilerinden çok güzel tribündekiler nasıl alkışlanırı öğrenmiş.. Aferin,aferin böyle devam et..

Mustafa K. Demirbaş
05.04.2009, 18:11
herkes haddini bilecek yeter artık ya kimse Trabzonspor dan ve bu taraftardan büyük değildir

ilhan
05.04.2009, 18:13
Herkes işini yapacak. Selçuk formsuz ise oynatılmayacak. Oynadığında taraftarın günah keçisi olarak ilan edeceği son insanlardan bir tanesidir. Bugün Selçuk'un yaptığını yapması gereken isim Tayfun'du. Daha 25 dakika olmuş sen adamı yuhalıyorsun. Önce o zihniyetin değişmesi lazım.

Selçuk'un formunu geçtik davranışını konuşuyoruz. Tek nedeni eleştirdiğim zihniyettir.

Emre GÜRDAL
05.04.2009, 18:15
selcuk lıgın ılk yarıısndas oynanan ankaragucu macı ıle beıtmıstır son.

Bekir
05.04.2009, 18:22
en son selcukla ilgili yazdıgım mesajdan dolayı 2 hafta ceza aldım..cezam bitti yine selcuga yazıyorum..inşallah guzel oynar beni utandırırsın..inşallah yine gecem mac gibi oynamaz benim 2 hafta daha ceza almama neden olmazsın..
selcuk senle ilgili cok seyler yazmak istiyorum..yanımda olsan 2 3 dk konuşsam rahatlarım butun stresim gider...burda yazmak isterdim ama ceza almak istemiyorum...

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 18:38
selçuk sen trabzona gelmeden önce neydinki şimdi paşa artist olmuş alkışlamalar filan ama sen korkma sen sahada yatsan bile hocan oynatır seni hiç öyle kızma....

oyuncular gelip geçicidir kutsal olan TRABZONSPOR formasıdır...

zafer6161
05.04.2009, 18:38
selçuk kötü oynamış olabilir ama suç onda değil,onun kötü oynadığını görmeyen hoca da,selçuk ne yapsın,hoca oynatıyor işte,selçuğunda maçtan önce hocaya beni ilk 11 de oynat diye yalvaracağı olmayacağından dolayı suç hocada

Semih
05.04.2009, 18:45
Yuhalamayacaksın...

Maç boyu yuhaladın zaten, motivasyonu sıfırladın.
Bir de çıkarken niye oynamadın diye yuhalıyorsun.

Yaz döneminde gönderirsin, biter. Niye zorla performansı düşürüyorsun!

Bu kadar mı duygusal zeka yoksunuyuz!

Ondan sonra niye alkışladı...

Taraftarına el hareketi çeken futbolcular geçti bu ligden...

Ahmet Kuru
05.04.2009, 18:54
Bir futbolcunun taraftarı alkışlayıp tepki koymaya hakkı yok...
Hele ki 10 maçtır sahada bir ruh gibi gezen birinin hiç yok..
Neymiş efendim hoca oytanıyormuş onun suçu neymiş..
İyi bari Selçuk'u da Başkan aldı...Bütün suç başkanın Selçuk ak kaşık...
Görürsem söylerim...

Semih
05.04.2009, 19:13
Selçuk'un aklığı karalığı değil mesele, insanlığı.

Beni de yuhalasınlar , ben de alkışlarım.

Futbolcuyu motive etmesini öğreneceğiz önce.

Muhammet
05.04.2009, 19:14
Bir futbolcunun taraftarı alkışlayıp tepki koymaya hakkı yok...
Hele ki 10 maçtır sahada bir ruh gibi gezen birinin hiç yok..
Neymiş efendim hoca oytanıyormuş onun suçu neymiş..
İyi bari Selçuk'u da Başkan aldı...Bütün suç başkanın Selçuk ak kaşık...
Görürsem söylerim...

Önce, taraftarın yuhalamaya hakkı yok. Onu yapanı ben alkışlamakla kalmam, bir daha yüzlerine bakmam, taraftardan saymam.

Ahmet Kuru
05.04.2009, 19:19
Önce, taraftarın yuhalamaya hakkı yok. Onu yapanı ben alkışlamakla kalmam, bir daha yüzlerine bakmam, taraftardan saymam.
Niye yokmuş?
Hadi 25.dk da Tayfun'un yuhalanması mantık dışı kabul...
Ama maç sonunda,sahada hiçbir icraat yapmamış üstüne birde son 10 haftadır böyle olan bir futbolcuyu yuhalamak gayet norma...
Sen futbolcu olarak yüzüne bakma taraftardan saymazsın,bakalım sonuç ne oluyor...Öyle birşey olursa eğer ikimizde bekleyip görürüz sonucunu...

Muhammet
05.04.2009, 19:22
Bana göre yok efendim. Yok. Takımın morale, galibiyete ihtiyacı var. Ondan önemlisi desteğe ihtiyacı var. Her kaçan pozisyondan sonra eller kollar hareketlerle küfür ederse taraftar, yuhlarsa, ben futbolcu olsam orada, oynayamam, moralim bozulur, daha da kötü oynarım. Biraz da taraftar sebep bu futbola.

Onlar beni yuhlayacak, küfür edecek, hakaret edecek, ben onlardan destek beklerken, en azından tribünde. Sonra ben öylece kalacağım mı? Kalmam. Tepkimi koyarım. Selçuk da koyduysa iyi yapmış.

gustavo_colman
05.04.2009, 19:27
olmadı bugunde

Hekimoğlu
05.04.2009, 19:27
Taraftara da tepki koyarmış beyzade manisa çıkacak gibi bu sene doğru layık olduğun takıma baskı yok birşey yok hadi canım.

Samet Yildirim
05.04.2009, 19:28
Yine mi yuhlama...ben izlemedim ama yuhlamak yanlissss...yuhladin haftaya daha iyi oynick...ah ah

Gökçebey
05.04.2009, 19:43
Selçuk hatalarına ve çok düşük performansına rağmen oyundan çıkarken tarafımızdan (BMN + Vakfıkebirliler) alkışlanmış, oyundan çıktıktan sonra da kendisine tezahürat yapılmıştır. Herşeye rağmen kendisi Trabzonspor'un futbolcusudur.

ilhan
05.04.2009, 19:44
Selçuk hatalarına ve çok düşük performansına rağmen oyundan çıkarken tarafımızdan (BMN + Vakfıkebirliler) alkışlanmış, oyundan çıktıktan sonra da kendisine tezahürat yapılmıştır. Herşeye rağmen kendisi Trabzonspor'un futbolcusudur.

Ben de sizi alkışlıyorum Gökçe abi.
:alkış::alkış::alkış:

TS-Tiryaki
05.04.2009, 20:19
Cok formsuz coook. Ilk yaridaki o Mükemmel Selcuk`tan eser yok.:( Ne oldu bu cocuga??:(

alper*
05.04.2009, 20:21
Selçuk da patladı.

Yavuz Hasan
05.04.2009, 20:52
bu adamıda mahfettin ersun yanal

Sefa
05.04.2009, 20:54
Selçuk'u oyundan aldı inanamadım. Görevlide şaşırdı heralde Serkan oyundan alındı dedi :D

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 21:00
Haftaya ilk 11'de görmek istemediğim oyuncuların başında geliyor. Artık Selçuk'un kulübeye gitme vakti geldi..

Cafer Bulur
05.04.2009, 21:06
Selcuk kötü oynadi ama yuhalanmasi cok yanlisti.
Futbolcuyu kazanmak zor,kaybetmek ise kolaydir.
Maalesef taraftarimiz yine kolay olani secmistir.

Samet Yildirim
05.04.2009, 21:59
Yahu birakin su yuhlamayi kardesim alala...ondan sonra tarafta örevini yapmis nerde yapmis kendi cocuguna yuhlayarak mi...birakin gidin ya..

TFF duy sesimi ve seyirciziz oynama cezasi ver ! rica ediyorum...

TolgaTopçu61
05.04.2009, 22:02
Selcuk herzamanki gibi kötüydü,taraftar bunu yuhlayabilir Selcuk'un cevap vermemesi gerekirdi sakin olmali, iyi oyna en güzel cevabi vermis olurdun...

Hamdi Karamahmutoğlu
05.04.2009, 22:48
Bence yuhalayan taraftarlar ayıp ettiler.
Tamam Selçuk formsuz, takımın geri kalanı çok mu formda?
Ya da Ersun Yanal görmüyor mu formsuz olduğunu, çeksin kızağa.

Adem Erdoğan
05.04.2009, 23:11
Ne Selçuk'a ne de taraftara kızmıyorum.Onu taraftarın önüne atandadır bütün suç.

Berk Akçay
05.04.2009, 23:16
Selçuk kesinlikle ama kesinlikle yedek kulübesinie oturtulmalı artık yeter. Sahada sadece yürüyor faydası yok bize...

macka61
05.04.2009, 23:19
bencede yedek oturmalı bir kaç hafta hem bu selçuk için hemde trabzon için yararlı olur yerine bence ceyhun oynatılmalı kafasını ve fiziksel gücünü toplar hemde yedek kaldığı için belki hırs yapar daha iyi performans gösterir

ApoCaN28
05.04.2009, 23:30
Offfffffffffff OFffffffffff

TSezgin61
05.04.2009, 23:32
taraftarin yuhlamasi yanlisti. selcugun verdigi cevapta yalnisti.

kipirdamada yok... bundanda ümidi kestim. gecelim diger futbolcumuza

senol 6116
06.04.2009, 00:13
Selçuk un yeteneği bu kadarsa hoca oynatmamalı ,ne gerek var yuhalamaya

Sefa Murat Dokuz
06.04.2009, 00:17
Selçuk kendini de yakıyorsun taraftarıda kendine iyice küstürüyorsun, isteğini göremiyoruz.

Hüseyin İlkin
06.04.2009, 00:37
İki hafta sonra taraftarı alkışlamazsan kırılırım bak Selçuk'cum...

Böyle devam et, doğru yoldasın.

Mollasalihoğlu
06.04.2009, 00:39
Yuhalayın..

yuhalayarak takıma kazandırdığınız(!) oyunculara birini daha eklersiniz..

muratd61
06.04.2009, 00:43
selçuk kafaya takma lütfen yuhlanmayı.bence gayet iyi oynuyosun ileri geri sürekli çalışıyosun.hırsın azmin mücadelen gayet iyi.bu takımın en önemli as oyuncularından birisin.seni seviyoruz selçuk

psikopat_hamsi
06.04.2009, 01:32
hacanın yedek bırakacağını sanmıyorum eğer bırakırsa ki bence de yanlış yapmış olur selçuğu hepten kaybederiz. beşiktaşla oynanan kupa maçında belini tutarak çıktıktan sonra eskisi gibi oynayamıyor ama kötü olduğunu da düşünmüyorum. biraz etkili forvetlerimiz olsa defans arkasına çok iyi paslar atabiliyor. takım kötüyken bir oyuncunun ıslıklanması çok saçma geliyor bana. büyüklüğümüzü gösterip destek olma zamanıdır. ben ankaradayım trabzondaki renkdaşlarımdan isteğim eğer izin veriliyorsa antrenmanı izlemeye gidin ve takıma özellikle selçuğa yapılanlardan dolayı selçuğa biraz destek olun.

Ahmet Kuru
06.04.2009, 09:28
Bana göre yok efendim. Yok. Takımın morale, galibiyete ihtiyacı var. Ondan önemlisi desteğe ihtiyacı var. Her kaçan pozisyondan sonra eller kollar hareketlerle küfür ederse taraftar, yuhlarsa, ben futbolcu olsam orada, oynayamam, moralim bozulur, daha da kötü oynarım. Biraz da taraftar sebep bu futbola.

Onlar beni yuhlayacak, küfür edecek, hakaret edecek, ben onlardan destek beklerken, en azından tribünde. Sonra ben öylece kalacağım mı? Kalmam. Tepkimi koyarım. Selçuk da koyduysa iyi yapmış.
26 haftadır alkışlıyoruz,bu hafta değil ama haftaya diyoruz...Ne değişti Selçuk açısından...26 hafta boyunca destek ver,bir yuhalamada tepki versin...
Soruyorum ya...
Selçuk kim ya?
Hangi mantıkla tepki veriyor?
Hangi haklılık ve gururla?
Ben olaylara iyimser yaklaşmayı seven ve uygulayan insanım...Fakat herşeyinde bişr sınırı vardır...
Destek verildiğinde nasıl yüzü gülüyorsa,yuhalandığında boynunu eğecek akşam evine gittiğinde düşünecek,ben nerde yanlış yapıyorum...
Yoksa ortalık güllük gülistanlık değil,niye futbolcular öyle sansın...
Tepki gerekli olduğunda gerekli yerde verilmeli...
Burası ne Manisa nede Kayseri...

Cengiz Çubukcu
06.04.2009, 09:31
dün maçı izlemedim daha sonradan özetlere baktım ve yuhalandığını daha sonradan öğrendim..tam bize yakışır bir manzara ..Selçuk kendi jenerasyonundan üst düzey takımda oynayan hemen hemen tek oyuncu olarak kaldı, ama onu da bizim taraftar bitirecek.... ülkemizde orta sahanın ortasında oyunu iki yönlü oynayan oyuncu sıkıntısı çekilirken adama sabır göstermeyip yuhalıyoruz....

Uğur Ö.
06.04.2009, 10:00
bu takım mahalle takımı değil aldığı parayı türkiyede kaç kişi alıyor sanıyor parasının ve bu formanın hakkını vermediği sürece ıslıklanması(belirli kraterde)çok ama çok normal bende ıslıklardım

x_man
06.04.2009, 13:32
dün fena değildi aslında sorun oyun sistemimizde bu sistemle oyuncularımızdan performans alamıyoruz başta en kabahatli ersun yanaldır

Tayfun
06.04.2009, 13:34
Dün oyundan alındıktan sonra tribüne doğru alkış yaptı Selçuk ayıptır sorması bu tepki niye yuhalandın olabilir ama sen kalkıp taraftara tepki koyamazsın ! Oynadığın yer Trabzonspor !

LazAnisT
06.04.2009, 13:35
Dün oyundan alındıktan sonra tribüne doğru alkış yaptı Selçuk ayıptır sorması bu tepki niye yuhalandın olabilir ama sen kalkıp taraftara tepki koyamazsın ! Oynadığın yer Trabzonspor !Bence o alkışı tepki anlamında yapmadı..Yüzünde öyle bir ifade yoktu

Erbay
06.04.2009, 14:46
Selçuk'un yuhalanması ayıptır, kim olursa olsun ayıptır. O, senin futbolcun nasıl yuhalarsın. Selçuk kötü oynuyor evet. Arayı da iyi değerlendirmemiş. Toparlanması lazım, bu futbolla yedek kalır.

Jackdaniels
06.04.2009, 15:05
Her duran topun başına geçmiyomu deli oluyorum yaa vurabilse gam yemicem ama oda yok...

Yavuz Hasan
06.04.2009, 15:14
Dün oyundan alındıktan sonra tribüne doğru alkış yaptı Selçuk ayıptır sorması bu tepki niye yuhalandın olabilir ama sen kalkıp taraftara tepki koyamazsın ! Oynadığın yer Trabzonspor !
valla ben onun yerinde olsam "hadin lan" şeklinde hareket yapardım az bile yapmış

senin o taraftar dediğin trabzonspor un futbolcusuna küfür ederken kaç tane akrabasını olaya katıyo bi bak bakalım

oynadığı yer trabzonmuş pehh

sizin küfürler ettiğinizde insan evladı

Uğur Ö.
06.04.2009, 15:35
yuhalamay bişey demicem ama küfür gibi ucube bir şeyi bende (edildiyse) kabul etmem ve daha büyük hareketler yapabilirdim

fetih aydın
06.04.2009, 15:47
Bence Colman olsa daha az tepki çekerdi...:)

futbalski60
06.04.2009, 16:48
Ortada takım oyunu varsa Selçuk çok etkili olur takım oyunu yoksa Selçuk yok olur.

psikopat_hamsi
06.04.2009, 16:56
ben hala orta alanda iyi bir top dağıtıcı olduğunu düşünüyorum ama bu maçta aldığı tepki çok kötü oldu hoca bu hafta 11den kesse iyice soğuyacak 11de oynasa her hatasında tribünden tepki alacak daha da kötü olacak ama ben yine de hocanın bu hafta ilk 11de şans vermesini bekliyorum. umarım takım olarak iyi oynar ve alırsak bu maçı herkesin özgüveni yerine gelecek.

Samet Başdağ
06.04.2009, 18:22
sende yuhalama trabzonspor taraftarısın.ne oldu yuhaladında gol mü atti adam?yok.daha beter kötü oynadı.ama suç ne futbolcuda ne de taraftar da bu oyuncuları bu duruma getiren ersun hocada.bazıları çıkıp diyorki ersun hoca ne yapsın girip gol mü atsin. yok girip gol atmasin,maç içinde beynini kullanarak gol attırsın.2354234 maçtır 23532 milyon gol pozisyonu kaçıran 2 forvetin varsa oynatmayacaksın.1-2 maç gol kaçırdı die isaaci kesti ama şunu unuttu yattara yokken bizim golleri isaac atti hoca isaac.

Yavuz Hasan
06.04.2009, 21:43
selçuk aşağı yukarı ikinci yarının başından beri performans düşüklüğü yaşıyor

fakat buna rağmen hermaç iki üç gollük pas atıyor ama forvetler atamıyor

forvetlerin gol atamaması takımdaki bütün futbolcuları olumsuz etkiliyor

ersun yanal ın ısrarı yüzünden bütün takım yıpranıyor

OZDEN61
06.04.2009, 22:22
selcuk yuhalanmıstır ama cıkarkenki alkış hareketi hoştu. ondan fazlasını bekliyoruz galiba. attığı topları forvetler ayagında tutamıyor yada atamıyorki. su an sahada gorevi en cok olan futbolculardan biri. ahmakinho lar gol atamadığı için göze cok batıyor.

iso_4939
06.04.2009, 22:27
aslında taraftar yuhalaya bılır ıslıklayabılır ama sen bır trabzonspor da oynuyorsan sen seyırcıye donupte alkıs yapamazsın...ayıptır ben yakıstıramadım ..

hAtes
06.04.2009, 22:29
Resmen bitiriyoruz adamı yaew..Gökhanla Umut FB maçında o kadar pasına rağmen gol atamadıktan sonra büyük düşüş var...

Hüdai Pervaneli
06.04.2009, 22:34
Selcuk seni seviyorum ama YAptigin hareket yanlis di

psikopat_hamsi
06.04.2009, 23:03
Selcuk seni seviyorum ama YAptigin hareket yanlis di

onun yaptığı yanlıştı da taraftarın yaptığı alkışa şayan hareketlerdi demi. :cool:

güneyli
06.04.2009, 23:27
Yuha karşı alkışla karşılık verdi.Yatıştırıcı ve seyirciye siz her zman haklısınız tarzında bir alkış.Yani kırmızı kartlık bir hareket yok..Seyircimiz artık bu tür hareketleri kendine yapılmış olarak görüyorsa, öfkesine kurban arıyorsa, bittiğimizin resmidir...

Cem Akyüz
07.04.2009, 01:11
Çok iyi oyuncu ama şu anda formsuz ayrıca yuhlayanları kınıyorum toparlanacaktır gerçek Selçuğun bu olmadığını hepimiz biliyoruz

sifuni
07.04.2009, 01:20
Takim coook cok yeni ama su 8 aylik sürecte o kadar baski, o kadar stresse soktuk ki adamlari bir yas yaslandirdik sorsaniz sanki yillardir Trabzonda gibiymis gibi geliyordur onlara.Taraftarimiz tezahürat bilmiyor destek vermiyor ama oyuncunun moralini bozmayi pek bi beceriyor.Isliklamayi cok seviyor admalar 10 dk. itibaren isliklaniyorlar .

M.S.SOFU
07.04.2009, 03:31
umarım 2 hafta dinlenirsin...

ErtuGrul
07.04.2009, 06:59
Takma kafana selcuk...seni manisaya ilk geldigin yildan beri takip ediyorum...sen bu ulkenin enonemli oyuncularindan birisin..insallah kisa zamanda form tutarsin...hemen koyverme kendini...

Erdem Keser
07.04.2009, 10:49
http://img15.imageshack.us/img15/264/grnt120.jpg

ilhan
07.04.2009, 19:35
Forma çok kıyak olmuş kanka :)

Cafer Bulur
07.04.2009, 19:54
Ben selcuk dan ne beklenildigini anlamis degilim.
Evet,selcuk cok iyi bir sezon oynamadi ama genel olarak da cok kötü degildi.
Dolayisiyla yuhalanmayi haketmedi.
Selcuk büyük takimlarin kücük düsünceli taraftarlari oldugunu da unutmamali ve toparlanmanin yollarina bakmalidir.
Bana göre selcuk hacettepe macinda da ilk 11 de olmalidir.

psikopat_hamsi
07.04.2009, 19:59
Ben selcuk dan ne beklenildigini anlamis degilim.
Evet,selcuk cok iyi bir sezon oynamadi ama genel olarak da cok kötü degildi.
Dolayisiyla yuhalanmayi haketmedi.
Selcuk büyük takimlarin kücük düsünceli taraftarlari oldugunu da unutmamali ve toparlanmanin yollarina bakmalidir.
Bana göre selcuk hacettepe macinda da ilk 11 de olmalidir.

hocanın da ilk 11de oynatacağından eminim, oyuncuyu küstürmek istemiycektir ki bence doğru olan da bu ve ben de kötü oynadığını düşünmüyorum. hacettepe maçında colman yattara alanzinho birlikte oynarsa üstündeki yük kalkacak ve daha rahat oynayacaktır ama hocanın artık bu üçlüyü beraber oynatması şart.

Samet Yildirim
08.04.2009, 18:11
Macta abartildigi gibi kötü görmedim..orta bir performans göstermis..

macin tekrarini izleken cok sastim bukadar tepki bu futbola diye mi ? saka sandim..

izlemeden önce hacettespor macinda yedek demistim ama tekrarini izledim ilk 11 oynamali(oynamasa hata olmaz)

AYYILDIZ
09.04.2009, 00:50
Selçuk İnan bence kötü oynamıyor çok koşuyor mücadele ediyor daha iyi olabilmesi için forvetinde ayağında top tutabilmesi lazım her verdikleri top geri dönüyor Colman ile Selçukta robot değilki 90 dk koşsunlar yoruluyorlar normal olarak.Bizde tek sorun forvettir.

Kubilay ŞAHİN
09.04.2009, 02:18
Selçuk İnan bence kötü oynamıyor çok koşuyor mücadele ediyor daha iyi olabilmesi için forvetinde ayağında top tutabilmesi lazım her verdikleri top geri dönüyor Colman ile Selçukta robot değilki 90 dk koşsunlar yoruluyorlar normal olarak.Bizde tek sorun forvettir.

Aynen Katılıyorum :)

muribbi
10.04.2009, 17:39
yuhlamaya takılmamak gerek. o an dışarı kim çıkarsa çıksın yuhlanacaktı. selçukta bunun farkındadır.

otuken55
10.04.2009, 20:06
selçuk'un hatası sezona fazla iyi başlaması
hüseyin gibi yetersizlik abidesi olsaydı vasata yaklaştığında alternatifsiz ve yıldız ilan edilebilirdi
halbuki vasatken bile kötü damgası yiyebiliyor selçuk

Tanju
10.04.2009, 20:18
Selçuk takımda iyi oynayanlardan, ama işte kurunun yanında oynadığından yaş da yanıyor...
Bir de ben A.Aker'deki seyircinin tepkilerine pek itibar etmiyorum....

Lancet_61
10.04.2009, 21:08
umarım yarın da sahada olur..bi de özlediğimiz şutlarından çıkarır da bir kaç tane susması gerekenleri susturur...

özçelik61
10.04.2009, 22:10
selçuk bence diğerlerine nazaran daha az sırıtan bir oyun sergiliyor çok koşuyor yoruluyor topu aldığında ne xavi gibi pas yapabileceği bir partneri var(hüseyin-colman) ve ne de ilerde topu kontrol edebilen saklayabilen oyonu tutabilen nobre gibi bir forvetimiz varr..biraz gerçekçi olmamız lazım selçuk daha iyi olacak

oguzhann
10.04.2009, 22:30
forvetler formsuz diye her şey onlara yükleniyor.hüseyin yetersiz diyoruz bence şu oyunuyla selçuk da yetersiz umarım sezon başındaki gibi oynamaya başlar.

şahinler61
10.04.2009, 22:37
selçuk'un hatası sezona fazla iyi başlaması
hüseyin gibi yetersizlik abidesi olsaydı vasata yaklaştığında alternatifsiz ve yıldız ilan edilebilirdi
halbuki vasatken bile kötü damgası yiyebiliyor selçuk

:alkış:imza

Serdær
11.04.2009, 13:30
Selçuk şut çek artık şut .

Nerde olursa olsun vur.

Uğurtan
11.04.2009, 20:59
Bugün ortalama olarak beğendim Selçuğu..

Tabi birde not eklemek gerek 2 asist yaptı..

Berk
11.04.2009, 21:14
Son maçlara göre iyi oynadı Selçuk.Bugün beğendim, ancak oyundan alınmasına anlam veremedim..

Sefa Murat Dokuz
11.04.2009, 21:15
İdare ederdi. Yine diğerlerinden daha hırslıydı.

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 21:16
Bugün iyilerdendi. Onun yerine Hüseyin'in çıkmasını tercih ederdim, hoca tercihini Selçuk'tan yana kullandı.. İki asisttin içinde teşekkürler Selçuk.

erolizmts
11.04.2009, 21:20
Daha kötü oynayan Colman yerine oyundan alınması yanlıştı. Oyundan alındıktan sonra resmen top yapamayan bir takım vardı sahada.

Özge
11.04.2009, 21:56
İyi oynadı bugün.Oyundan alınması yanlıştı.Kötü oynadığı haftalarda alınmadı bu hafta alındı kötü bir değişiklikti.:)

Lancet_61
11.04.2009, 22:03
selçuğun bu takımın orta sahasında ne ifade ettiğini azcık bu işten anlayan adam 2.yarıya baktığında görür

pReN@_61
11.04.2009, 22:10
2 asist yaptı..

Samet Yildirim
11.04.2009, 22:11
gecen hafta orta oynamisti bugün daha olumlu oynadi

miaksoy
11.04.2009, 22:22
Oyundan cikinca eksikligi hissedildi. Selcuk - Isaac degisikligi hataliydi.

is_mail61
11.04.2009, 22:24
biraz toparlamış kendini sonunda güzel oynadı bu hafta ama hala ilk yarıdaki performansı yok

Cafer Bulur
11.04.2009, 23:16
Vasat bir oyun ortaya koydu.

Ama selcugun yerine isaac in oyuna girmesinin de bence mantikli bir tarafi yoktu.

Selcuk ciktiktan sonra 4 forvete döndük ve hacettepe oyunu forse etmeye basladi.

Hekimoğlu
11.04.2009, 23:30
Hüseyinden fazla geri pas yaptı iyice soğudum selçuktan.

Mehmet Zeki
11.04.2009, 23:41
2 assist yapti Selcuk bugun. Tebrik ediyorum onu.

TolgaTopçu61
12.04.2009, 00:01
Hicbir düzelme göremedim,Selcuk ayni Selcuk...

otuken55
12.04.2009, 00:04
Daha kötü oynayan Colman yerine oyundan alınması yanlıştı. Oyundan alındıktan sonra resmen top yapamayan bir takım vardı sahada.
belki de biz böyle düşünebilelim diye bunu yaptı

güneyli
12.04.2009, 00:47
Gösterişsiz oynadığı için iyi ve kötü oynadığı bile farkedilmiyor.Selçuk iyi futbolcudur.Biraz bu aralar morali bozuk.

İdris Toksoy
12.04.2009, 01:08
selçuğun oyunda varlığı yeter.her daim ilk 11de oynatılmalıdır,yorgunluk haricinde.

Ahmet Kuru
12.04.2009, 01:21
Bugün iyiydi..
En azından geçen haftalarla kıyaslarsak öyleydi...
Takımdaki yeri ve önemi belli,mühim olan sağlayacağı katkı...
Ben bu sene için ümidimi kestim açıkcası...
Fakat seneye çok farklı bir Selçuk izleyeceğimizden hiç şüphem yok...

Özkan Erdem
12.04.2009, 03:09
Oyundan çıkınca daha net anlaşıldı Selçuk'un sistemimizdeki önemi. Orta üçlümüz Hüseyin, Selçuk ve Colman arasında ileri geri çalışan tek isim Selçuk ancak ne Colman kadar ileri gidiyor ne de Hüseyin kadar geri geliyor. Savunmayı hücum hattına bağlayan en önemli adam olmasına rağmen gösterişsiz futbol oynadığı için gereğinden fazla eleştirildiğini düşünüyorum.

Bir düşüş yaşadığı gerçek ama herkes kadar. Gördüğüm kadarıyla da toparlıyor. Oyundan çıkarılmasıysa bana tuhaf gelen bir tercihti.

Burak_52
12.04.2009, 09:47
selçuk oyundan çıktı ortasahamız resmen yok gibiydi
ben beğendim selçuk u

AKSOY_61
12.04.2009, 12:29
Oyundan çıkınca daha net anlaşıldı Selçuk'un sistemimizdeki önemi. Orta üçlümüz Hüseyin, Selçuk ve Colman arasında ileri geri çalışan tek isim Selçuk ancak ne Colman kadar ileri gidiyor ne de Hüseyin kadar geri geliyor. Savunmayı hücum hattına bağlayan en önemli adam olmasına rağmen gösterişsiz futbol oynadığı için gereğinden fazla eleştirildiğini düşünüyorum.

Bir düşüş yaşadığı gerçek ama herkes kadar. Gördüğüm kadarıyla da toparlıyor. Oyundan çıkarılmasıysa bana tuhaf gelen bir tercihti.

aynı şeyleri yazıcaktım.

Uğur Ö.
12.04.2009, 13:02
çıkmadı gitti diyenler şimdi çıkmasını istemiyorla nasıl iş bu

Hüseyin İlkin
12.04.2009, 13:07
çıkmadı gitti diyenler şimdi çıkmasını istemiyorla nasıl iş bu

Bunda anlamayacak bir şey yok.

Kötü olduğu maçta, ondan daha iyi oynayanlar çıkınca nasıl anlam veremiyorsak. Dünde o iyiyken, ondan daha kötüler varken onun çıkmasına anlam veremiyoruz...

blackrain61
12.04.2009, 13:13
Selcuk eskiye göre iyiydi, yani vasatti.Vasat olmasinin sebebini topu gereginden ayagindan fazla tutmamasiydi. Eskiden kendi etrafinda bir tur dönmeden topu vermiyordu. Ama yinede benim bekledigim Selcuk Inan degil. Umarim kendini toparlar.

alper*
12.04.2009, 13:14
2 asist yaptı bu arada.

senol 6116
12.04.2009, 13:41
İnşallah ilk iki hafta attığı sert ve isabetli şutları tekrar atmaya başlar. Gol de bekliyoruz Selçuk'tan.Gol atınca eksiklerini görmezden gelebilirim.

Samet Yildirim
12.04.2009, 13:50
Selcukdan ne beklenir bilmiyorum ama selcuk 2 macta gecer notu aldi bende...selcuk önemli bir futbolcu bizim icin

x_man
12.04.2009, 17:03
umut ve tayfuna verilen şanslara bakınca selçuk ve gökhana biraz haksızlık yapıyoruz gibi geliyor ne olursa olsun bizim futbolcumuz bunlar ıslıklanmayı küfürü haketmiyor kimse küfürü haketmiyorya

Muhammed
12.04.2009, 18:59
Kesinlikle iyi oynadı. Sadece gösterişsiz bir futbolu var. Sahada kendisine verilen görevi yapıyor sadece.

Uğur Cira
12.04.2009, 20:35
"çıkması gereken maçlarda çıkarılmaz, çıkmaması gereken maçlarda çıkarılır":D

Cem Akyüz
13.04.2009, 15:42
yeteneklerini biliyoruz oda formsuz bir dönemden geçiyor..Selçuk önümüzdeki sezon çok daha iyi işler yapacaktır

Adem Erdoğan
13.04.2009, 15:51
Kesinlikle iyi oynadı. Sadece gösterişsiz bir futbolu var. Sahada kendisine verilen görevi yapıyor sadece.

:alkış:

Takımda doğru düzgün bir forvet olmamasının ıstırabını çekiyor.
Yattara gibi.

Faruk UYSAL
13.04.2009, 16:15
Oyundan erken alınmasına sevindim; zira değerini daha iyi anladık.

Gösterişsiz oynadığı konusu çok güzel bir tespit. Zaten çok efor sarfettiği ve çok güzel gollük paslar attığı maçlardan sonra bile fazla eleştirilmesi de aynı sebepten olsa gerek. Şöyle şahane attığı uzun pastan önce orta sahada rakiplerinden birinin belini şöyle güzel bir şekilde kırsa veya yatırsa kaldırsa bütün olumsuz eleştiriler bir anda biter diye düşünüyorum. Hatta öyle inanıyorum ki bazı taraftarlar için, o estetik hareketleri yapsın, gollük paslar atmasa da olur.
Ha tabii gönül ister ki oyuncumuz hem mücadele etsin, hem rakiplerinin belini kırsın, hem de harika paslar ve goller atabilsin. Kimbilir, belki zamanla o da olur.

Erbay
13.04.2009, 16:29
Ben bu maçta beğendim Selçuk'u. Son haftalara göre toparlanmış gördüm. Oyundan çıkmasını anlamadım açıkçası.

Osman Yavuz
13.04.2009, 18:36
Valla bu maçta çıkmaması gerektiğini düşündüğüm nadir isimlerden biriydi.Bir de yerine alınan adamı görünce tam hayretler içinde kaldım.Çıkması gerektiği maçlarda çıkmayıp bu maçta çıkmasını bozulan moralinin alkışlatılarak tekrar yerine getirilme çabası olarak değerlendiriyorum.

Muhammed
13.04.2009, 22:25
Sarı kart sınırında olduğu içinde oyundan alınmış olabilir.

Kubilay ŞAHİN
14.04.2009, 13:45
Bu Maçta Belli Bir Seviye Üstteydi.. Daha İyi İstiyoruz Seni Selçuk Daha İyi..

ApoCaN28
14.04.2009, 13:54
Aslında biraz dinlense fena olmaz malum her maç 11 yorar insanı bu hafta dinlensin sivasta çoştursun ...

Fatih Ay
14.04.2009, 14:22
maçtan sonra düşündüğümde her futbolcuyla ilgili bi yorum yapabiliyorum ama selçuk için yapamıyorum...belki takıma derinden bi etkisi var ama ben göremiyorum..hatta bazen fizikleri benzediği için hüseyinden ayırt edemiyorum..farkını ortaya koyması lazım...

Erdem Keser
14.04.2009, 15:17
Selçuk saçlarını sarıya boyat.

Mustafa Calik
14.04.2009, 17:03
nSROuiJQHh0

Zeki Akyol
14.04.2009, 17:10
Selcuk en kötü olduğu zaman bıle asıst yaparak maca damga vurabılme yeteneğine sahıp özellıkle son hafta ebn ıyı oynadığını düşünüyorum..zira kullandığı ıkı serbest atışta golle sonuçlandı :)

Ama yinede G.bırlıği karşisinda dinlendırılmelı Faty Papy nın nasıl oynadığını görmüş olurduk

Serhat
15.04.2009, 01:04
Sarı kart sınırında olması birazda kaçak güreşmesine sebep oluyor kanımca...
Gençlerbirliği maçı çok önemli olsada bence Sivas maçında onun savaşçı kimliğine ve agresif bi selçuğa daha çok ihtiyacımız olacağı kanaatindeyim...

TSKara61
15.04.2009, 02:45
Bu cocuk gol atsin ya. Gol sevincini ozledim valla.

ErtuGrul
15.04.2009, 08:23
Aferim selcuk hep boyle ol...sana ben inaniyorum...hacettepe macinda selcuk olmayinca ortasaha nehale geldi hep beraber gorduk...Selcuk Trabzonspor'a Unal'dan sonra gelmis en yetenekli yerli ortasaha adamidir...selcuk gibi yetenekler zor yetisiyor..degerlerimize sahip cikalim...

EmrahYalçınalp
15.04.2009, 15:21
Yüzyıl içinde boş zamanlarında Almanca felsefe kitapları okuyan Van Kedisi göreceğime inanırdım da, Selçuk konusunda bu kadar yanılacağıma inanmazdım.

TheCrow
15.04.2009, 15:32
Selçuk ilk kez şampiyonluğa oynamanın baskısını taşımakta zorlanıyor olabilir,ama bu çocukta yetenek olduğu kesin.Mental eksikliklerini de giderip tecrübe kazanınca Türkiye'nin en iyi ortasaha oyuncusu olacağına inanıyorum.

Fatih
15.04.2009, 18:31
Selçuk saçlarını sarıya boyat.
Çok manidar ama anlayana.:)

Muhammed
15.04.2009, 19:40
Su adamın pesini bırakın. O sahada görevini yapıyor. Ama herkes ne hikmetse yedek bırakmasını istiyor. Türkiye'de mevkisinde tek. Oyunun 2 yönünü bu kadar dengeli kullanabilen baska bir oyuncu olduğuna inanmıyorum. Lütfen sahip çıkalım küme düşmüş takımdan şampiyonluğa oynayan takıma geldi. Geçiş dönemi yaşıyor.

Ahmet Kuru
15.04.2009, 19:49
Ben seneye merak ediyorum...
Colman ile kasıp kavuracaklar ligi...
Ama o alkış hareketini hiçbir zaman da unutmam...

Alpayer
15.04.2009, 19:50
Ben seneye merak ediyorum...
Colman ile kasıp kavuracaklar ligi...
Ama o alkış hareketini hiçbir zaman da unutmam...
O alkış hareketi o şuursuzluğa az bile bence, ben bile evde kafayı yedim yapılanlar karşısında.

Ahmet Kuru
15.04.2009, 19:54
O alkış hareketi o şuursuzluğa az bile bence, ben bile evde kafayı yedim yapılanlar karşısında.
Gün gelir biri formayı yeere atar da,ozaman görürüm ben sizi...

miaksoy
15.04.2009, 20:16
Su adamın pesini bırakın. O sahada görevini yapıyor. Ama herkes ne hikmetse yedek bırakmasını istiyor. Türkiye'de mevkisinde tek. Oyunun 2 yönünü bu kadar dengeli kullanabilen baska bir oyuncu olduğuna inanmıyorum. Lütfen sahip çıkalım küme düşmüş takımdan şampiyonluğa oynayan takıma geldi. Geçiş dönemi yaşıyor.

Selcuk bence de iyi. 3 golu 5 asisti var. Forvetlerin degerlendiremedigi cok sayida golluk pasini saymiyorum.
Oyunu gosterissiz olabilir ama son macta oyundan alindiginda orta sahada hakimiyeti tamamen kaybettigimiz de bir gercek.

annttiigs
15.04.2009, 20:49
selçuku olumsuz yönde eleştirmek ( hele ki yıkıcı eleştirmek ) aklımın almadığı bir şey. Bu adam orta sahada sürekli alan daraltan sürekli pas açısı kapatan bir adam. Bırakın da omuz omuza oynamayı versin. Topu ayağında iken 3 kişiye vermeyen en kötü ihtimalle faul alan bir güç ayrıca.

Erdem Keser
15.04.2009, 20:54
Bunu anlayamıyorlar ne yazık ki.Selçuk'un topla beraber kendi etrafında dönmesinden gına gelmiş bazılarına.Yahu adam ayağındaki topu kaptırmıyor , markajdan kurtulan olmayıncada topu vermiyor , bir şekilde ayağında tutuyor o top bizde kalıyor.
Bazılarınca ortasahamızın en verimsiz oyuncusu olduğu iddia edilen Selçuk'un sezon istatistiği ise ; 3 gol , 7 asist.

TSKara61
15.04.2009, 21:02
Selcuk yetenekli ve gelecegi parlak bir oyuncu. Ama kondisyonunu ve hizini arttirmasi lazim, cunku bence orta sahada yeterli varligi gosteremiyor. Bazen resmen agirligini koyup orta sahayi yonetiyor, ama diger zamanlar ise komple ortaliktan kayboluyor. Gelecekte daha istikrarli ve etkin bir oyun bekliyorum kendisinden.

Kubilay ŞAHİN
15.04.2009, 21:23
Bunu anlayamıyorlar ne yazık ki.Selçuk'un topla beraber kendi etrafında dönmesinden gına gelmiş bazılarına.Yahu adam ayağındaki topu kaptırmıyor , markajdan kurtulan olmayıncada topu vermiyor , bir şekilde ayağında tutuyor o top bizde kalıyor.
Bazılarınca ortasahamızın en verimsiz oyuncusu olduğu iddia edilen Selçuk'un sezon istatistiği ise ; 3 gol , 7 asist.

Formsuz Olduğu Maçlarda bu Topları Kaptırması Olmuyor.. :) Formsuzsa bile kaptırmyacak..:)
Şaka Bir Yana Biz Selçuktan Daha Üstün Performans Bekliyoruz..
Çünkü Onda Bunu Yapacak Kabiliyet Var..

Seneye Daha İyi Olacaktır Performası Eminim..

Samet Yildirim
15.04.2009, 21:28
SELCU INAN önemli bir futbolcu...türkiyenin en yetenekli isimlerden birisi orta sahada..gayet olumlu oynuyor seneye daha iyi olcakdir...

Lancet_61
15.04.2009, 23:48
selçuk bi daha ki maçta bütün takımı çalımla hatta dön bi daha çalımla..sonra geri dön 35 metre falan uygundur..oralardan sağlam bi şut çıkar..çatala gitsin..anca böyle biter bu eleştiriler

Ahmet Faruk
16.04.2009, 08:34
Colmanla anlaşsınlar, ikisinden birisi ceza sahasına daha çok girsin...

EmrahYalçınalp
16.04.2009, 08:55
selçuk bi daha ki maçta bütün takımı çalımla hatta dön bi daha çalımla..sonra geri dön 35 metre falan uygundur..oralardan sağlam bi şut çıkar..çatala gitsin..anca böyle biter bu eleştiriler
Demagoji... Duyan da Selçuk cidden oynuyor da biz görmüyoruz sanacak.

Selçuk o dediklerini yapmasın. Sadece top stoperlerdeyken kendini boşa çıkartsın, adamlar 60 m top şişirmek zorunda kalmasınlar. Bu nasıl yıldız oyuncudur yahu, defanstan aldığı tek top yok.

Volkan Sarı
16.04.2009, 09:55
Selçuk İnan fuzuli topcu...

Adem Erdoğan
16.04.2009, 10:29
Alex de Souza'nın fuzuli olduğu kadar.;)

Karşılaştırma yapmıyorum.Takıma kattıkları ve kazandırdığı puanlar açısından söylüyorum.

UğuR
16.04.2009, 10:30
Selçuk bu maçda gol bekliyorum senden.....uzaktan vur.....vurmadan gol olmaz...

Erdem Keser
16.04.2009, 10:35
Evet , evet fuzuli topçu.
Bizde sanki bu maçları hiç seyretmiyor , hiç bir naneden de anlamıyoruz...
Açın bakın aldığımız puanların yüzde kaçına katkıda bulunmuş diyoruz olmuyor.İleride top tutamayan iki tane adam , arkasında geriye tek top yapmaktan zevk alan bir önliberoya sahip olduğumuz sürece bu adamlar sürekli ileri - geri çalışmak , rakiplerine nazaran iki katı daha fazla efor sarfetmek , geride alan daraltmak zorundadır diyoruz bu da anlaşılmıyor.Sürekli ısıtılıp ısıtılıp önümüze konan Syzmkowiak örneğinde o takımın yapısıyla şuan ki kadronun yapısı bir değil diyoruz ama bu da olmuyor."Pas verdikten sonra boşa kaçmıyor" dediler videolarla benzer bir pozisyon sonrasında Tayfun'a yarattığı gol pozisyonunu ortaya koyduk bu da anlaşılmadı sanırım.
Neyse demek ki geçen sene ve ondan önceki senelerde izlediğimiz Selçuk İnan farklı bir Selçuk'tu , yada Selçuk'u aslında hiç izlemedik diyelimde çıkalım işin içinden:)

Lancet_61
16.04.2009, 10:35

Selçuk o dediklerini yapmasın. Sadece top stoperlerdeyken kendini boşa çıkartsın, adamlar 60 m top şişirmek zorunda kalmasınlar. Bu nasıl yıldız oyuncudur yahu, defanstan aldığı tek top yok.

sana göre demagoji..selçuktan herkes gibi ben de daha fazlasını bekliyorum ama bu kadar eleştiriyi de haketmiyor adam

asilhamsi
16.04.2009, 14:10
selçuk çok önemli bir ortasaha oyuncusu yetenekleri aşikar.Bu nedenle ondan beklenti büyük...Beklentilerin tamamını karşılamasa da bence iyi bir sezon geçiriyor.Bir kaç maç dışında çok eleştirilecek tarafı yok...Üstelik hücuma katkısı en fazla olan bir iki oyuncudan biri(son maç iki asist yaptı)..Önümüzdekş sezon yanında oynayan ön libero biraz daha topa yatkın bir oyuncu olursa selşuğun performansı en az %30 artar..

Koray
16.04.2009, 14:17
Selçuk olmadığında orta sahanın Hacettepe maçının ikinci yarısında ne hale geldiğinin gözden kaçmaması lazım...

Selçuk bu takımın en önemli 3 oyuncusundan biri...

ErtuGrul
16.04.2009, 14:50

Defanstan gelip top almiyor bu nasil yildiz futbolcu...demogojinin kralini yapmissin....

b_m_61
16.04.2009, 14:58
Selçuk istikrarsız ve bence bunun asıl nedeni fizik olarak yeterince dayanıklı olmaması.Haftalar ilerledikçe düşen bir form grafiği var.Zaman zaman yerine Ceyhun oynatılıp dinlendirilmeliydi (Ya da Faty).

Osman Yavuz
16.04.2009, 15:01
Selçuk olmadığında orta sahanın Hacettepe maçının ikinci yarısında ne hale geldiğinin gözden kaçmaması lazım...

Selçuk bu takımın en önemli 3 oyuncusundan biri...İlk söylediğine katılıyorum ama ikincisi konusunda aynı fikirde değilim.Bu sezon bize bu takım için çok önemli olduğunu 5-6 maç dışında gösteremedi.Ayrıca niye ön libero olarak hoca onu denemiyor anlamış da değilim.Top kapma konusunda Hüseyin'den kötü olduğunu düşünmüyorum.Hem kaptığı topları olumlu kullanabilmesi çok büyük avantaj olur takım için.

b_m_61
16.04.2009, 15:14
Selçuk'un kendi etrafında dönmesinden sıkılanlar Emre Belözoğlu'nu hiç seyretmiyor heralde.Adamın 10 senedir yaptığı tek şey topu ayağına alıp, 360 derece dönüp en yakınındakine pas vermek.Sağolsun Terim Efendi de hala milli takıma alıyor onu.

EmrahYalçınalp
16.04.2009, 15:37
Defanstan gelip top almiyor bu nasil yildiz futbolcu...demogojinin kralini yapmissin.Ne demek istediğini anlamadım ama ya demagojinin ne demek olduğunu bilmiyorsun, ya da yazdığım şeyin ne olduğunu anlamadın. Selçuk bu sene bu kadar yoğun oynamasına rağmen üzerine 1 gr koyamadı. Bunun suçu bende değil herhalde. Eldeki kadrodaki yeterliliği de bence çok önemli değil. Selçuk geldiğinde Aurello, Syzmek olacak diyorduk, ola ola Adem Koçak oldu. Onun adına da üzgünüm, takım adına da.

Emo91
16.04.2009, 15:48
selcuk cok iyi bir oyuncu, tartismasiz!
colman ve hüseyin ile uyumu gayet iyi!

bazi kisilerin dikkatini cekmesede gercekden önemli isler yapiyor orta sahada!
pas yüzdesi iyi, top tutabiliyor, frikik kullanabiliyor, sutu iyi, defansi iyi, ara paslari atiyor (forvetler simdiye kadar pek kullanamadi bu paslari)!!

böyle devam, önemli futbolcusun selcuk inan!!!

Uğur Ö.
16.04.2009, 18:20
Selçuk İnan fuzuli topcu...
:mad:şakamı helal olsun sana xavi gelse memnun kalmaz bu taraftar

güneyli
16.04.2009, 21:08
Fuzuli aynı zamanda erdemli ve yüksek değerlerle donanmış anlamına da gelir.Bu anlamıyla Selçuk fuzuli bir oyuncu.

Trabzonizm
17.04.2009, 00:18
sakin ha sakin ha sakin yarin kart göreyim deme kurbanin olayim selcuk abi

Süleyman50
17.04.2009, 09:32
bir türlü istediğimiz performansı gösteremedi kalitesi bu değil....

ilhan
17.04.2009, 09:44
Bence de Selçuk İnan fuzuli bir futbolcudur. Bizim neyimize savunmadan aldığı topları rakip defansın arasında sanki bilgisayar başında ölçüm yapmış gibi bırakan adam, bizim neyimize forvetlerin formsuz olduğu bir çok maçta ileride hücum presini yapmaya çalışan adam, bizim neyimize top kullanma becerisi çok iyi olan bi adam, bizim neyimize her maç aynı ritmde mücadele eden ve nedense spiker adını telafuz etmiyor diye "bu maç kötüydü" diye lanse edilecek adam, bizim neyimize en kötü olduğu maçta bile yaptığı asistler ve hazırladığı pozisyonlar sonrası takımın galibiyetinde başrol oynayan adam.

Bizim neyimize Selçuk. Ne de olsa biz almasak kimse almazdı Manisa'dan.

ErtuGrul
17.04.2009, 10:47
Ne demek istediğini anlamadım ama ya demagojinin ne demek olduğunu bilmiyorsun, ya da yazdığım şeyin ne olduğunu anlamadın. Selçuk bu sene bu kadar yoğun oynamasına rağmen üzerine 1 gr koyamadı. Bunun suçu bende değil herhalde. Eldeki kadrodaki yeterliliği de bence çok önemli değil. Selçuk geldiğinde Aurello, Syzmek olacak diyorduk, ola ola Adem Koçak oldu. Onun adına da üzgünüm, takım adına da....
Adem kocak cok kaliteli bir oyuncu,Selcuk'u Adem kocak ile ayni kefeye koyman Selcuk'tan birsey eksiltmez...Uzerine 1 gram koyamayan adam uzerinden kac gram eksiltti? Bir zamanlar sikca kullanilan bir laf vardi forumda "sigara bir Ataturk'e yakisiyordu birde Atay baskana" diye...Futbol topu Selcuk'a cok yakisiyor be..birde Trabzonspor formasi ile olunca daha bir guzel oluyor..demogoji lafina fazla takilmayin lutfen ne anlama geldigini ortalama bir zekaya sahip olan herkez bilir...

Ali İhsan
17.04.2009, 12:43
Selçuk'un kendi etrafında dönmesinden sıkılanlar Emre Belözoğlu'nu hiç seyretmiyor heralde.Adamın 10 senedir yaptığı tek şey topu ayağına alıp, 360 derece dönüp en yakınındakine pas vermek.Sağolsun Terim Efendi de hala milli takıma alıyor onu.

Selçuk kendi etrafında genelde topu kaybetmemek ve faul kazanmak için dönüyor. Özellikle rakip yarısahayı biraz geçince aldığı faulleri nasıl gol pozisyonlarına çevirdiğini iyi biliyoruz. Hava toplarına hakim forvetimiz ve kafacı stoperlerimiz olmadığı için çoğu güzel ortası boşa gidiyor.

Selçuk konusunda hayal kırıklığına uğrayan çoğu kişi sanırım onu hızlı sanıyorlardı. Ağır ama akıllı bir oyuncu. Ne Hüseyin gibi top benden gitsin diyor, ne de Colman gibi direk dikine çalıma gidip top kaptırmıyor(Colman'ı severim, takımda risk alanlardan biri, top kayıpları normal ama daha da azaltacak umarım), topu en garanti şekilde hücuma aktarmayı düşünüyor.

Ben hep Selçuk Hüseyin'i keser Serkan da böylelikle ortasahadaki dinamizm eksikliğimizi giderir diye düşünüyordum. Serkan çok sakatlık yaşadı pek deneyemedik.

Tabi bir bel sakatlığı geçirdi, etkisi nedir bilinmez ama ondan önce çok daha formdaydı orası kesin. Puan kayıplarının yoğunlaştığı dönemlerde takımın kötü oynayanlarından biriydi. Ama Selçuk doğru kullanılırsa çok faydalı olacak bir oyuncudur. Şu anda takımda görünmez işlerin çoğunu da o yapıyor. Biraz daha formunu yükseltirse hep beraber göreceğiz kalitesini.

Zeki Akyol
17.04.2009, 13:05
Hadi Bugün ceza sahası dışından sert bir şutla gol at."Orta içeriye, savunmadan seken top. Selçuk gelişine çook sert bir şuuut veee gooooooooooool." BU SESİ DUYALIM SELÇUUUUK !!!!

Uğur Ö.
17.04.2009, 14:37
Fuzuli aynı zamanda erdemli ve yüksek değerlerle donanmış anlamına da gelir.Bu anlamıyla Selçuk fuzuli bir oyuncu.
:)tamam ozaman yanlış bir kelime hatası olmuş

Sefa Murat Dokuz
17.04.2009, 22:31
Attığın bir güzel şut ve asist dışında pek de bişey yapmadın aslında.

ilhan
17.04.2009, 22:33
Çok beğendim. Yine orta sahada harika bir mücadele, yine nokta paslar ve şimdiye kadar hiç farketmediğim top kesişleri. Savunma arkasına hep top atıyordun artık deplase bile olabiliyorsun. Aynen böyle devam Selçuk. Yolun, yolumuz açık..

Hüseyin İlkin
17.04.2009, 22:41
Geçenlerde Tayfun'a demiştim, kritik bölgede adam geçme. Risksiz oynayın diye. İkinci devre Gençlerbirliği'nin geldiği dakikalarda, Selçuk kapalının önünde topu ayağından açınca kaptırdı. Terse açtılar ve epey tehlikeli bir atak oldu. Başlangıcı burasıydı. Böyle pozisyonlarda dikkatli olun, skor zaten sıkıntılıydı..

Tebrikler.

M.S.SOFU
17.04.2009, 22:41
son dakikada ki asistin olmasaydı buraya neler neler yazacaktım ama...
asistin hatırına..

Cem Akyüz
17.04.2009, 22:45
bu maçta gerçek Selçuktan bazı kesitler izledik.Çok daha iyi olacağını hepimiz biliyoruz

EmrahYalçınalp
17.04.2009, 22:52
Çok beğendim. Yine orta sahada harika bir mücadele, yine nokta paslar ve şimdiye kadar hiç farketmediğim top kesişleri. Savunma arkasına hep top atıyordun artık deplase bile olabiliyorsun. Aynen böyle devam Selçuk. Yolun, yolumuz açık..
İlhan, tamam, futbol matematik değil. Tamam, genel geçer kuralları da zaman zaman farklılık gösterebilir. Tamam, bazen bazı oyuncular üzerinde farklı görüşler oluşabilir. Ama lütfen! Selçuk'u bu akşam beğendiğini söyleyen bir Trabzonsporlu görmek beni gelecek için hayal kırıklığına uğratıyor. Aynen devam, öyle mi? Şu Selçuk o kadar iyi ki, böyle devam etmeli...

Bence;
Selçuk bu maçta da birçok maçta olduğu gibi etkisiz ve sıradandı. Millet "Selçuk İnan" dendiğinde araba markası zannediyorken ben burada "alın şu adamı" diyordum. Başkası varsa alınmasın, aklımda bir de Berat var, benim kadar ısrar eden... E ama yok işte, olmuyor. Bu mudur yani Trabzonspor'un ortasahasını yönetecek adam?

İnşallah ben yanılıyorumdur ama, şu futbolunun bile beğeneni çıkıyorsa zaten futboldan aynı şeyi de anlamıyormuşuz. Normal yani, beğenen beğenmeye devam etsin. Allah da yolunu açık etsin Selçuk'un. Ne diyeyim başka?

Samet Yildirim
17.04.2009, 22:56
cok begendim...ii isimlerdendi

ilhan
17.04.2009, 22:58
Benim Selçuk'u beğenmem sizi neden hayal kırıklığına uğratsın ki Emrah abi? Mesela sizin sezon başından beri Selçuk'un beklentilerinizin altında olmasını dile getirmenizi anlayabiliyorum. Ama Selçuk'un bu seneki katkıları asla ve asla inkar edilmeyecek düzeydedir. Bugün attığımız iki golün asistini yapmış, bunun yanında bir çok pozisyonu hazırlamış, yetmiyor gibi oyunu her zamanki gibi iki yönlü oynamış Selçuk'u beğenmemin nesi hayal kırıklığı?

Kaldı ki bugün özellikle dikkat ettim. Selçuk savunmadan top almıyor, saklanıyor deniliyor. Ama bugün izlediğim Selçuk hiç kaçmıyordu ya da saklanmıyordu. Aksine Egemen ve Song'tan ısrarla top istediği pozisyonlarda mevcuttu. Trt3'de tekrarı gösterilince herkes bir kez daha baksın lütfen. Ama bizim savunma oyuncularımız biraz ezber oynuyor.

Muhammet
17.04.2009, 23:04
Bence iyiydi bugün Selçuk.

Fatih
17.04.2009, 23:05
Saraçoğlundaki Selçuk İnan'ı gördükten sonra bu tip performanslar bana aperatif geliyor.

cınar#7
17.04.2009, 23:07
çok begenicilecek birşey yoktu,sadece iyiydi denilebilinir..

Great White
17.04.2009, 23:20
Top ona gelince kendimi sağlıklı ve güvende hissediyorum:)

Bu bir reklam repliğine benzedi ama neyse:D

Selçuk, sen bu takıma her zaman lazım olduğunu bir kez daha ispatladın :ok

macka61
17.04.2009, 23:30
uzaktan şutu ve asisti güzeldi inşallah daha iyi olur

İdris Toksoy
17.04.2009, 23:33
uzaktan şutu ve asisti güzeldi inşallah daha iyi olur

inşallah...

İbrahim CİHAN
17.04.2009, 23:38
çaktırmadan asist kralı olabilir :) şutu da iyiydi.. tam kapasite oynamadı kesinlkle ama asistiyle kendini kurtardı biraz olsun.. daha iyi performans bekliyoruz ondan hepimiz.. inşallah olcak da;):)

Uğur Cira
17.04.2009, 23:39
maçta hiç cesaretli değildi.top istemedi.bir de şunu aklım almıyor.
atak yapacağız.top songda .song topu egemene atıyor.egemen songa.sonrada şişiriliyor bu toplar.burada topu gidip defans oyuncularından alıp atağı devam ettirmek kimin görevi?
yada böyle bir tatkiğimiz yok ve şişirme oynuyoruz.
bence bu işi 3 oyuncudan biri yapmalı.
hüseyin,colman,selçuk
hüseyini geç
colmanda biraz daha forvete yakın oynuyor.
e ozaman selçuğa iş düşüyor.dikkat ederseniz hiç organize atak geliştiremedik.bence selçuk daha cesaretli ve hızlı oynamalı.hele maçta aklıma bir pozisyon geldi.top selçukta .ayağında topu fazla bekletti.arkasından adam gelip aldı topu.
arkadaşlar bence bizim takımın en önemli sorunu selçuk ve colmanın gerekli oyun kurma işininde yetersiz olmaları.
selçuğun daha çok fırın ekmek yemesi lazım..

Burak_52
17.04.2009, 23:40
hüseyin ve colman ın etkisiz oldğu bi maçta bu performans bence gayet iyi

Great White
17.04.2009, 23:41
hüseyin ve colman ın etkisiz oldğu bi maçta bu performans bence gayet iyi

İşin özü bu zaten ama anlayana:)

mehmetdoğan
18.04.2009, 00:03
bence de iyiydi bugün ama biraz daha iyi olacağına inanıyorum

Arif Timurcioğlu
18.04.2009, 00:06
Bugün güzel oynadın kalan maçlardada inş. böyle oynarsın kaleyi yoklamaya devam.

psikopat_hamsi
18.04.2009, 00:11
her zaman iyiydi ama forvetler formsuz olunca onun da çabaları gözardı ediliyordu. hüseyin ve colmanın formsuzluğuna rağmen hem defansa hem ofansa katkısı oldu daha da iyi olacak.

Cafer Bulur
18.04.2009, 00:16
Bu macta selcugu hic begenmedim,vasati asamadi.

Son haftalardaki düsük performansi bu aksam da devam etti.

Umarim haftaya toparlar,ona cok ihtiyacimiz olacak cünkü.

Misina
18.04.2009, 00:26
Silkin artık Selçuk.

Colakoglu
18.04.2009, 01:06
Toparlanmaya basladi,böyle devam

Adil ÖZGÜR
18.04.2009, 01:13
Bence Selçuk bize göre değil, ben bir öneri yapayım, Selçuğu Ankara'ya verelim, Artık Özer'i alalım. Biz kârlı çıkarız. Aynı Hüseyin gibi, Nisan ayında yağan kar gibi, ufacık güneşte, rüzgarda eriyip gidiyor.

Adem Erdoğan
18.04.2009, 01:25
Yapma be Adil abi.
Gidenin arkasından ağlamak var sonradan.:)

Selçuk iyi futbolcu.

senol 6116
18.04.2009, 01:26
Gol paslarıyla övgüyü hakediyor

Özge
18.04.2009, 01:54
Benim Selçuk'u beğenmem sizi neden hayal kırıklığına uğratsın ki Emrah abi? Mesela sizin sezon başından beri Selçuk'un beklentilerinizin altında olmasını dile getirmenizi anlayabiliyorum. Ama Selçuk'un bu seneki katkıları asla ve asla inkar edilmeyecek düzeydedir. Bugün attığımız iki golün asistini yapmış, bunun yanında bir çok pozisyonu hazırlamış, yetmiyor gibi oyunu her zamanki gibi iki yönlü oynamış Selçuk'u beğenmemin nesi hayal kırıklığı?

İlhan Yattara'nın golünde asist falan anlamam ben.O golün asisti olamaz bence.:)

Osman Yavuz
18.04.2009, 01:55
Selçuk saçını sarıya boyat;)

Dogan
18.04.2009, 02:04
Bugünkü Selçuk için kötü diyenler bıraksın futbol izlemeyi. Gayet net sanırım.

Adem Erdoğan
18.04.2009, 02:05
Çektiği şutta gol diye ayağa fırladım.Çok iyi vurdu.Hem de sol ayakla.Bence kredisi çok fazla.

Faruk UYSAL
18.04.2009, 02:07
Bence Selçuk bize göre değil, ben bir öneri yapayım, Selçuğu Ankara'ya verelim, Artık Özer'i alalım. Biz kârlı çıkarız. Aynı Hüseyin gibi, Nisan ayında yağan kar gibi, ufacık güneşte, rüzgarda eriyip gidiyor.
Özer'i, hatta alabiliyorsak Murat Ceylan'ı da alalım ama Selçuk'u hiçbir yere vermeyelim. Gerekirse kenarda otursun. Aurelio'nun kulüpte kalması için gereken çabayı göstermedik, sonra çok aradık.

güneyli
18.04.2009, 02:11
Duygusal çocuktur.Selçuk kaliteli oyuncudur.Elleşmeyin selçuğa.Daha selçukun %40 ları dolaşıyor sahalarda.Bize çok yarayacak.

Erkin Ekşi
18.04.2009, 02:15
sağ ve sol ayağı bir olan futbolcuyu her zaman severim.

bizde ne forvet(ler) var soluda yok sagida adam ortasaha iki ayaginida cok guzel kullanabiliyor selcuk bu takimda kalmali ve kalacaktirda.

ErtuGrul
18.04.2009, 03:11
Seneye cok daha iyi bir Selcuk izleyecegiz...Selcuk Turk futbolunun lider ismi olmaya adim adim ilerliyor...

psikopat_hamsi
18.04.2009, 05:18

abi naptın ya özer farklı tip bir futbolcu selçuk farklı. alanzinho ve yattara gibi sadece hücuma yönelik, defansa yardım etmeyen ortasahası olan takımın 11 ine özeri de sokarsak her maç en aşağı 2-3 gol yeriz. hem bildiğim kadarıyla özer sağ açıkta oynuyor selçuk'un yerinde değil. ayrıca selçuk bence dün colman ve hüseyin yokları oynarken ortasahayı toparlayan isimdi asistini de yaptı. biraz top kaybı yapıyor ama zamanla daha da iyi olacaktır.

Uğurtan
18.04.2009, 08:17
Ofsayt koksa da pozisyon Selçuğun yapması gerekenlerden biri de buydu.. Aralara kaçmak ve asist yapmak.. Bunu görebilmek güzeldi.. Ayrıca 2. yarıda birçok oyuncu oyundan düşerken Selçuk orta alanda iyiydi.. Daha iyi olacak inşallah..

ilhan
18.04.2009, 09:04
İlhan Yattara'nın golünde asist falan anlamam ben.O golün asisti olamaz bence.:)

Topu Yattara'ya melekler vermedi ki Özge'cim. Topu Yattara'yla Selçuk buluşturdu. :)

Erbay
18.04.2009, 10:34
Pasarası yaparak toplar kazanması ve onları iyi kullanması çok iyi. İkinci yarı daha iyi oynadı. İlk yarı pek göremedim. Oyun içerisinde kayboluyor bazen. İlk yarıda Selçuk oynuyor mu diye sorduğumda herkes birbirine baktı.

Erdem Keser
18.04.2009, 10:44
Selçuk bugün oyunun defansif yönünü oynadı.Ofansta çok iyi değildi ama yine akıllı futboluyla asistini yapmayı başardı.Oyunun ofansif yönünde kötü diyebiliriz ; nitekim her maç forvetlerimizi en az iki kez kaleciyle karşı karşıya bırakan o derin toplarını bugün yapamadı , normaldir.:)

Kim ne söylerse söylesin hoca Selçuk'u ikinci bölgede kullanmak istiyor , ama sene başından beri genel olarak forvetlerimizin yetersizliklerinden dolayı buraya Lincoln'ü de, Alex'i de koysak aynı sayıda topla buluşurdu sanırım.
Ayrıca Selçuk'u şuraya verelim , yerine şunu alalım mesajlarını ciddiye almıyorum.Almanızıda tavsiye etmiyorum.Bu ülkede o kadar çok otorite var ki , sanarsınız kendileri teknik adam yada scout.

Uefa kupası kadrosunda yer alan ama ilk 11'de forma giyemeyen , yine o zamanın ulemaları tarafından tek top ve fazla göze batmayan oyunu sebebiyle aynı dönemin Galatasaray'ın da oynayamaz dedikleri Tugay'ı anımsıyorum.:)Eyy gidi...
Aynı mentalitedeki bir arkadaşımla Everton - Liverpool Fa Cup maçını seyrederken Arteta hakkında da benzer söylemler geçiyordu , o yüzden ziyanı yok:)

Harun-61
18.04.2009, 10:48
Erdem kizacak diye, su basliga elestiri mahiyetinde birsey yazmaya korkuyorum :) :)

.

Erdem Keser
18.04.2009, 10:55
Ne alakası var be Harun abi:) Oyuncu eleştirilemez diye bir kural yok ki , yada ben öyle bir kural koymadım:D

Eleştirilsin ama mantıklı ve tutarlı olunmak kaydıyla.
Ayrıca bu adam benim arkadaşım yada aile dostum da değil :rolleyes: Sadece futbolunu beğeniyorum.

Harun-61
18.04.2009, 11:38
Ne alakası var be Harun abi:) Oyuncu eleştirilemez diye bir kural yok ki , yada ben öyle bir kural koymadım:D

Eleştirilsin ama mantıklı ve tutarlı olunmak kaydıyla.
Ayrıca bu adam benim arkadaşım yada aile dostum da değil :rolleyes: Sadece futbolunu beğeniyorum.

:)

Latife olsun diye yazdim Erdem...

Selcuk gelecek yillarda Trabzonspor'a cok büyük katkida bulunacak, buna eminim. Kapasitesinin % 60'ni görüyoruz su anda.....daha iyi olacak insa.

sevgiler Erdemcim :)

Hüseyin Kurt
18.04.2009, 11:41
Sorumluk aldığı zaman top istediği zaman nasıl oynadığını görüyoruz.
Hep böyle istekli olsan tadından yenmez.

EmrahYalçınalp
18.04.2009, 11:55
Benden kaynaklanan sorunlar var demk ki :) Mdem çoğunluk beğenmiş, hatta "hep böyle ol" diyenler bile var, hakkatten bir garezim oluşmuş Selçuk'a. Çünkü bence gerçekten maçta bile değildi, bırakın kötü olmayı... Colman ve Hüseyin'den bahsetmiyorum, onlar da çok kötüydü. Ben bu sene umduğum Selçuk'u hiç göremedim. Bundan sonra görebileceğimi de sanmıyorum ama, madem bu kadar iyi(imiş), ben görmeyeyim de o hep böyle süper oynasın. Ben Selçuk'u tam bir hayal kırıklığı olarak değerlendiriyorum. Umarım daha iyi olur ama gerçekten çooook daha iyisini hayal etmiştim. Sonuçta zaman diye birşey var ve birilerini haklı çıkartmakta da üstüne yok. Bekleyip görelim.

ilhan
18.04.2009, 11:57
Emrah abi,

Sezon başında Gökhan'dan beklentilerinde çok fazlaydı. Hatta Fatih Tekke'den daha iyi dediğini anımsıyorum. Yanlışsam düzeltirsen sevinirim. Dediğim gibi Selçuk'tan senin ne beklediğini bilemediğimiz için senin onun form grafiğinden memnun olmamanı anlayabiliyorum şahsen. Bazı maçlarda benimde hoşuma gitmeyen performansları oluyor. Ama o kadar da kötü değil yani, bana göre. :)

Samet Yildirim
18.04.2009, 11:58
bu orta sahayi selcukzuz düsünemiyorum...helal olsun cocuga heso-colman döküldü tek ayakda kalan isimdi orta sahada...

Mustafa Önal
18.04.2009, 12:02
uzun süre sonra ilk defa bu kadar diri selçuk görebildim. hasret kaldığımız şutlarından 2 tanesini dün çekti. uzun zaman sonra ilk defa bu kadar mücadele gücü yüksekti. istediğimiz selçuk yoluna dönmeye başlamış.

tekrar form tutmaya başladığını gözlemledim.

Ahmet Karadeniz
18.04.2009, 13:23
selcuk yarım sezon boyunca top oynamadı bence ersun hoca 1 maç oynatmasa belki kendine gelir cunku yerini garantide gordugu için ekstra bir iş almıyor bi maç yedek kalsın ozman anlar diye dusunuyorum

Özkan Erdem
18.04.2009, 14:14
Hücuma katkısı fazla olmasa da takım savunması adına fena işler yapmadı gençlerbirliği maçında. Rakipten topu kim alsa karşısında Selçuk'u buldu. Gökhan'ın golünde asistini de yaptı. Yattara'nın golünden önceki pası da verdi ama ona asist yazılması gibi bir durum olmaz. Aldığı pastan sonra 4-5 kişiyi geçip şutu da 25 metreden attı Yattara.

Neyse sonuç olarak Selçuk'a kötü demek ayıp olur bence. Beklediğimiz Selçuk bu değil elbette ama onun da ortaya çıkabilmesi için takımın genelinin daha iyi bir performans göstermesi gerek. Yoksa Selçuk hücuma gitme fırsatı bulamayacak.

Gökhan KAN
18.04.2009, 14:15
Yanındakilerine göre çok daha iyiydi...

_Ali_Osman_
18.04.2009, 14:29
Son maçlarına göre analiz yapılırsa bu maçta çok çok daha iyidi...90. dakikadaki asisti çok güzeldi...

Özge
18.04.2009, 14:55
Topu Yattara'ya melekler vermedi ki Özge'cim. Topu Yattara'yla Selçuk buluşturdu. :)
İlhan, Selçuk aynı pozisyonda topu Umut'la buluştursa ne olacaktı peki?:)

Süleyman50
18.04.2009, 17:39
verdiği gol pası çok güzeldi...

Cem Akyüz
18.04.2009, 17:40

sanki bilmiyosun Özgeovic:)

Özge
18.04.2009, 18:38
sanki bilmiyosun Özgeovic:)
Biliyorum ama İlhan öyle bir dedi ki sanki Selçuk kime atsa gol olacakmış gibi:)

Muhammet*
18.04.2009, 18:45
dün biraz olsun eski performansına yaklaştı

alper*
18.04.2009, 18:47
Ersun Hocamızın torpilli oyuncusu.
Ziya-Ayman , Ersun-Selçuk. Arada birkaç asistlik bir fark var.

Adem Erdoğan
18.04.2009, 18:50
Alper, o birkaç asist bize çok puan kazandırdı bu sezon.:)

alper*
18.04.2009, 18:54
Her tercih bir vazgeçiş olduğuna göre kaybettirdikleri de olsa gerek :)

Adem Erdoğan
18.04.2009, 18:57
Bardağın dolu tarafı boş tarafından daha fazla.;)

Belli bir açıdan bakınca boş tarafı daha fazla gözüküyor.Her açıdan bakmak lazım.:)

Hutame
18.04.2009, 20:22
Koçum Selçuk,aldığın paralar sonuna kadar helal olsun..3 gol 9 asist..

erik
18.04.2009, 20:34
Selçuk iki haftadır bence iyi oynuyor.İnşallah Sivas maçında daha iyi olur.

Mustafa Calik
18.04.2009, 23:15
http://www.haber61.net/images/gallery/129/24.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p25.htm)

ilhan
19.04.2009, 12:05

Boşta gördüğü adama attı. Yattara kendini boşa çıkardı Selçuk topu önüne attı. Şimdi sen öyle bir soru soruyorsun ki -yapsaydı, -etseydi- ye geliyor.

Biliyorum ama İlhan öyle bir dedi ki sanki Selçuk kime atsa gol olacakmış gibi:)

Öyle ima içeren mesajımı göstermeni rica ediyorum. Bi zahmet.;)

Ama vardı. ;)

Tayfun
20.04.2009, 11:37
Selçuk son 2 maçtır iyi oynuyor aferin .

EmrahYalçınalp
20.04.2009, 11:52
Emrah abi,

Sezon başında Gökhan'dan beklentilerinde çok fazlaydı. Hatta Fatih Tekke'den daha iyi dediğini anımsıyorum. Yanlışsam düzeltirsen sevinirim. Dediğim gibi Selçuk'tan senin ne beklediğini bilemediğimiz için senin onun form grafiğinden memnun olmamanı anlayabiliyorum şahsen. Bazı maçlarda benimde hoşuma gitmeyen performansları oluyor. Ama o kadar da kötü değil yani, bana göre. :)

Doğru söylüyorsun, sene başında Gökhan'dan beklentim bu mevcut halinin çok daha üzerindeydi. Ama yine de, dikkat edersen, gol ve asist sayısını buraya taşıyıp "aslında fena da gözükmüyor" demiyorum ;) Hatta ayağına dolanıp başkasının önüne düşen pozisyonların asist sayılmasını da komik buluyorum. Yine de bu takım tek forvet oynayacaksa bu Gökhan olmalıdır diyorum.

Selçuk konusuna dönecek olursak, temel düşüncem şu: Umut Bulut koşar. Çünkü koşmak zorundadır, daha üst düzey bir özelliği yoktur. Halısahada oynarken bile, eğer çok iyi bir takımdaysan ve kendini yeterince iyi görmüyorsan biraz daha fazla koşarsın ki zayıflıkların göze gelmesin. Ama Yattara koşmazsa analrım, Alex koşmaz, anlarım... Ama Ayman koşacak kardeşim!

Şimdi, Selçuk hem koşup hem yaratıcı işler yapacaksa eyvallah. Ama "o kadar koştuktan ve mücadele ettikten sonra..." diye başlayan cümleler kurulacaksa, koşma o zaman güzel kardeşim. Hocan istese de "yeterince" koş o zaman. Çünkü koşan adam çok. Oyun sıkıştığında sen koş koş dur, hiçbir işe yaradığı olmuyor. Ben Selçuk'tan koşmasını ya da mücadele etmesii beklemiyorum ki bunları yaptığında "iyi oynadı" diyeyim. Onu Hüseyin yapacak, Serkan yapacak, oynarsa Ferhat falan yapacak. Selçuk yapmasın demiyorum ama, önce top oynasın biraz, sonra gerekirse koşsun, mücadele etsin. Ben "fayda" tartışması yapmıyorum Selçuk'la ilgili. Ama yetenek tartışması yapıyorum. Ve kendi kendime "bu adam Szymek, Alex, Aurello gibi yaratıcı zekası üst düzeyde olan bir adam değilmiş" diyorum mesela. Benim hayal kırıklığı anlayışım da burdan ileri geliyor. Evet, Szymek Selçuk kadar koşmazdı. Koşmasın zaten. Ama koştururdu milleti! Biz Gökhan'ı eleştiriyoruz hep. Adamı kaç kere dikine paslarla topla buluşturabildik ki? Ben mi atacağım o topları? Ayda yılda bir kez atıldığında atan yine ya Selçuk ya Colman oluyor. Bunu da tartışmıyorum. Ama "yeterince" bu işi yapamıyorlar. Skor üretemiyorlar... Herkes "Selçuk iyi oynadı" diyor mesela. Bence son dakika asisti sayılmazsa hiç birşey yapmadı. Ya da şöyle söyleyeyim: Onun yapıpta Ayman'ın yapamayacağı hiç birşey yapamadı o maçta. O yüzden de diyorum ki, Selçuk ve Colman dursunlar, tamam. Ama bastırıp 7-8 mio euro'yu bir tane "the boss" al. Sonra onun etrafında Selçuk'la Colman yine mücadele etmeye devam etsinler, başım üstüne... Ama Selçuk bu takımın derleyip toparlayıcısı olamadı, olamayacak gibi de ne yazık ki.

Eğer benim hatam Selçuk'tan bunları yapmasını beklemekse, evet, özür dilerim, abartılı bir beklentide bulunmuşum. Bana Manisa'daki oyunuyla bunları yapabileceği izlenimi veriyordu, ama benim hatam demek ki.

Bu arada, dün Kayserispor'dan ayrılan Ragıp ile bir sohbetimiz oldu. Önce Gökhan'ı sordum, sadece "çok, çok iyidir" dedi. Selçuk konusu gündeme gelince de "o kadar çok koşarsa senin dediklerini yapamaması normal" cevabı verdi. Bu konuda zaten ben de farklı düşünmüyorum. Diyorum ki, daha toplu oyun içine olacak donanımın varsa niye nispeten niteliksiz adamların yapacağı kadar yoruyorsun kendini? Daha diri, daha oyunun içinde ve daha ofansif katkısı olması gereken bir adam değil mi Selçuk? Bence, değil(miş). Öyleyse, evet, iyi bir adam, elde tutulsun. Ama daha iyisi alınsın. Bence Cale de abartılı bir oyuncu değil ama, takımını şampiyon yapan solbek mi var? E babası Carlos işte, onu da görüyoruz. Ama Selçuk'un durduğu yer doğrudan takımın karakterini etkileyen yer. Yine dursun, ama yanında Hagi, ilk zamanlarındaki Emre, Szymek, Marco, Alex, bizim eski Yuri gibi bir adam da dursun. Bu adamların oyun tarzları da birbirlerinden oldukça farklı ama, bir dil birlikleri olduğu da kesin. Ben Selçuk'tan da bu karakterde bir oyun bekliyordum. Şimdi anlıyorum ki çoğunluğun böyle bir beklentisi yokmuş ve bu beklenti de beni bağlarmış, hataymış. Tamam, sorun yok o zaman. Selçuk böyle oynamaya devam etsin, ama bu takıma daha donanımlı ve vasıflı bir ortasaha oyuncusu mutlaka kazandırılsın. Selçuk'un yerine ya da yanına, hiç öyle bir takıntım yok.

Faruk UYSAL
20.04.2009, 14:53
Emrah renktaşım, devre arasında zaten sizin de düşündüğünüz görevi üstlenebilmesi adına takıma önce Tabata, o alınamayınca da Yusuf kazandırılmaya çalışıldı. Bu oyunculardan biri alınabilseydi tahminime göre Selçuk büyük ihtimalle Hüseyin'in yerine oynayacaktı.

Özge
20.04.2009, 15:33
Boşta gördüğü adama attı. Yattara kendini boşa çıkardı Selçuk topu önüne attı. Şimdi sen öyle bir soru soruyorsun ki -yapsaydı, -etseydi- ye geliyor.

Öyle ima içeren mesajımı göstermeni rica ediyorum. Bi zahmet.;)

Ama vardı. ;)Tamam hallettik bu konuyu aramızda:):D

Koray
20.04.2009, 16:12
Gelecek sezon için Hüseyin'le sözleşme yenilemeyip,Selçuk'u ön liberoya Hüseyin'in yerine monte etmeliyiz,bence...

Gerçek yeri zaten ön libero orda daha başarılı olacaktır eminim ki ve bi ön libero için üstün özelliklere sahip bi futbolcumuz olur...

Hep istemiyoruz mu Hüseyin,şut çeksin,gerektiğinde adam geçsin,topu iyi ve hızlı kullansın,defansa olduğu gibi ofansada yardımda bulunsun,mücadeleyi hiç bırakmasın ?.. Ee bunların hepsi Selçuk'ta var zaten.

Elimizde zaten çok iyi bi ön libero varken niye yana yana ön libero arayalım ki ?.. Selçuk'un şuan ki oynadığı mevkiye Tabata ve Mehmet Topuz tarzı adam alalım bir taşla çok kuş vuralım :D

Samet Yildirim
20.04.2009, 17:43
Koray

Selcuk ya ikilinin ön liberosu olur yada su anki oynadigi yerde oynar...tek ön libero oynatilmasi yanlis olur bence:)

ilhan
20.04.2009, 19:36
Emrah abi,

Selçuk ne çok ofansif ne de çok defansif bir futbolcu. İkisinin tam ortasını tutturamamış, saha içerisinde hoca hangi rolü daha fazla üstlenmesini istiyorsa onu yapıyor. Bizim orta sahamız çok koşan ve çok mücadele eden isimlerden kurulu değil. Yani bir Selçuk bir de Colman bu istediğimizi yapıyor. Yattara ve Alanzinho topu aldıklarında etkili isimler. Saha içi yalancı pres dışında pek koşmazlar. Ama maçı koparaca yetenektedirler. Onları Selçuk ve Colman'ın beslemekten başka çaresi yok.

Selçuk her maç aynı şekilde sahada mücadele ediyor. Savunmadan top alacağı yerde savunma topu ona atmıyor ki. Yahu son Gençlerbirliği maçında bizzat gördüm. Adam kendini boşa çıkarıyor bana atın diyor ama nedense ne Song ne de Egemen ilk ona atmıyor. Alışmışlar aldıkları her topu Hüseyin'e veriyorlar.

Ben açıkcası Selçuk'un %40-60 arası kapasite ile oynadığını düşünüyorum. Skora katkı anlamında yaptıklarını görünce beni tatmin ediyor. Bu sezon daha fazlasını beklemem.

Gökhan Ünal'dan sezon başında beklentilerinizden sonra hatta Fatih'ten daha iyi dedikten sonra sorumsuz ve vurdumduymaz performanslarını da Selçuk başlığında olduğu gibi uzun uzadıya değerlendirmenizi bekliyorum açıkcası.

Çagman
20.04.2009, 20:21
Alper, o birkaç asist bize çok puan kazandırdı bu sezon.:)

emin olmamız gereken bir şey var her duran topu selcuk kullanıyor benim gorusurum Şu ki yattara o duran toplarda daha etkili selcuga gore tasvip et yada etme.
2. olarak yukarıdaki arkadas güzel yazmıs ersun hocadan torpilli bir futbolcu selcuk mac boyunca 5 duran top kullansan 1 mac olmasada 2 veya 3. macta bir duran toptan bir sekilde kesin asist yapacaksın haksızmıyım? hee birde ersun hoca sezon sonu gidecek olursada selcuga piyasa yaptırıyor bu gozden kacmamalı derim ben.

Ömer SEVİNÇ
20.04.2009, 20:25
Sivas maçında araya atacağın paslara ihtiyacımız var. Kafanı topla, ayaklarını bileyle, sahaya çık, Sivas'ı yık. Güveniyorum sana.

Adem Erdoğan
21.04.2009, 09:35
emin olmamız gereken bir şey var her duran topu selcuk kullanıyor benim gorusurum Şu ki yattara o duran toplarda daha etkili selcuga gore tasvip et yada etme.
2. olarak yukarıdaki arkadas güzel yazmıs ersun hocadan torpilli bir futbolcu selcuk mac boyunca 5 duran top kullansan 1 mac olmasada 2 veya 3. macta bir duran toptan bir sekilde kesin asist yapacaksın haksızmıyım? hee birde ersun hoca sezon sonu gidecek olursada selcuga piyasa yaptırıyor bu gozden kacmamalı derim ben.

Selçuk sadece duran toplarda etkili değil.Asistleri ise sadece duran toplar değil.

Selçuk'a piyasa yaptırıyor alıp götürecek onu da öylemi.
Selçuk gibi adamı elimizden kaçırırsak biz sürünmeyi hakediyoruz.

Emre B.
21.04.2009, 09:50
Son haftalarda ki formsuzluğunun sebebi sarı kart sınırında olması olabilir.Gerçekten kumaşı çok iyi.En kötü maçında bile öyle paslar atıyo ki, cetvelle ölçülmüş gibi.