PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egemen Korkmaz l Yardımcı Antrenör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

_SeRKaN_
06.01.2009, 22:55
Defansta tek ayakta kalan isim olarak göze battı...

yaranozlu
06.01.2009, 23:10
caleden daha iyi sol bek olduğu çok net. ama orda harcamak mantıklı mı bilemiyorum.

Fatih
06.01.2009, 23:13
Ortada oynaması daha isabetli olur.

erik
07.01.2009, 00:27
caleden daha iyi sol bek olduğu çok net. ama orda harcamak mantıklı mı bilemiyorum.
Hocam insaf başka da bir şey demiyorum.Nasıl görmek istiyorsanız öyle görüyorsunuz.Egemen evet benimde çok sevdiğim aslan yürekli bir oyuncumuz ama sol bekte hiç iyi oynuyamıyor.Caleyle kıyaslamanız bile hata.Cale sol bekte bana sorarsanız çok iyi.Tek eksik yanı ileri çıkamaması çıktığı zamanda topu iyi kullanamaması.Peki Egemen sol açığa ne kadar çıktı bugün?

TSKara61
07.01.2009, 01:51
Egemen'den solbek olmaz zaten Giray'da gobekte gorev alacak kadar yeterli degil.

Süleyman50
07.01.2009, 08:50
bu senenin en iyi transferlerinden, tam bir savaşçı.........

Burçak
07.01.2009, 20:18
Daha çok evde zaman geçirmeyi seven Egemen Ezgi çiftinin sevimli mi sevimli bir köpekleri var. Adı Pato. Gerçi Ezgi Naz olduktan sonra biraz pabucu dama atılmış
Trabzonspor Dergisinin konuğu Egemen Korkmaz'ı hem kendi ağzından hem de eşinden dinledik.

Daha ilk soruda başlığımız çıktı. Sahada aslanlar gibi mücadele eden, zaman zaman agresif görünen Egemen'in eşi Ezgi hanım soruyu sorar sormaz, eşinin evde sahadaki gibi agresif olmadığını, tam tersine sakin bir ruh hali içerisinde olduğunu söyleyiverdi. Egemen'in bir diğer özelliği de tespih koleksiyoncusu olması. Ezgi hanım Egemen'in yetişme tarzından ötürü Osmanlı kültürünü yansıttığını belirtmesi ise ortaya müthiş bir kompozisyon çıkarttı. Eşi Ezgi Hanım hem başlığı hem de fotoğrafın konusunu verdikten sonra soru cevap şeklinde geçen sohbetimize başlıyoruz. Söz öncelikle Ezgi Hanım'ın…
Genelde sahada sert ve agresif olan sporcular özel hayatlarında ise tam tersi bir ruh hali içerisinde oluyor. Bu durum Egemen için de geçerli mi?
Aynen öyle. Sahada başka evde başka oluyor. Aslına bakarsınız Egemen'in tek tahammül edemediği şey haksızlıktır. Haksızlık söz konusuysa hemen tepkisini gösterir. Evde genelde çok sakindir.
Egemen'in maç içinde size göre bir haksızlığa uğradığını gördüğünüzde tepkisinin nasıl olabileceğini tahmin ediyor musunuz?
Bazen evet tahmin ediyorum. Gergin olduğunda, sürekli çekiştirildiğinde, kasti hareket sonrası sinirleniyor.
Şu ana kadar Trabzon'da hiç maça gittiniz mi?
Henüz gitme fırsatım olmadı. Bunda bebeğimin küçük olmasının büyük etkisi var. Ben maçı statta izlemeyi çok seviyorum. Çünkü evde izlemek çok zor. Televizyon başında hop oturup hop kalkıyorum. Stadyumda neler olup bittiğini görebiliyorsunuz. En azından en çabuk şekilde size haberi geliyor.
Trabzonspor taraftarları hakkında neler diyeceksiniz? Sporcuyu sevdiği zaman sahiplenen bağrına basan bir yapıları var.
Maça henüz gitmediğimden müsabakadaki ilgiyi bilemiyorum ama sokakta taraftarlar her türlü sevgilerini gösteriyorlar. Egemen'i bağırlarına basmışlar, benimsemişler. Bunu hissetmek de hoşuma gidiyor açıkçası. Zaten ilk Trabzon'a geldiğimizde taraftarlar bizi çok güzel karşıladı. O an zaten taraftarın kalitesini anladık.
Ezgi Hanım'la başladığımız sohbete Egemen'le devam ediyoruz.
http://www.haber61.net/images/news/egemen_korkmaz.jpg
Karakter olarak Karadeniz insanına benziyorsun. Bu özelliğin kentte yaşamanı daha çok kolaylaştırıyor galiba.
Evet bu konuda haklısınız. Benim de yöre insanı gibi silah ve tespihe düşkünlüğüm var. Trabzon'da da bu tarz şeylerin fazlasıyla ilgi gördüğünü gözlemledim. Ama düşkünlüklerinin bu kadar fazla olduğunu bilmiyordum. Transferim öncesinde Trabzonlu birçok arkadaşım bana yöre insanını anlatıyordu. Zaten Türkiye geneline baktığımızda Trabzonlu olan o kadar çok futbolcu var ki. Şimdi işin içine girince anlatılanların ne kadar doğru olduğunu anladık.

Hobilerin arasında balık tutmanın da yer aldığını öğrendik. Karadeniz mutfağında da balık çok önemli bir yer tutuyor. Sen bu konuda neler söylersin?

Açıkçası gelmeden önce balık konusunda bu şehrin bu kadar bereketli olduğunu bilmiyordum. Ben de deniz olan bir yerde büyüdüm. Yaz aylarım deniz kenarında geçerdi. Fakat balık tutmak gibi bir merakım olmamıştı. Trabzon'a gelince bir anda balık yemeye ve balık tutmaya karşı içimde bir tutku oluştu. Bir kere deniz çok bereketli. Balığa çıkıp da boş dönmek gibi bir şey olmuyor. Beni cezbeden noktalardan biri de bu. Şimdi fırsatını buldukça balık tutmaya gidiyorum. Ege denize girme konusunda gerçekten bambaşka bir yer. Ama burası da balık konusunda farkını hissettiriyor.
Trabzon'a gelmeden önce bu şehir hakkındaki düşünceleriniz neydi geldikten sonra neler değişti?
Gelmeden önce özelikle yabancı oyuncuların Trabzon'a gelip uyum sürecini atlatamadıklarını duydum. Hatta oyuncuların eski performanslarına oranla düşüş yaşadıklarını öğrendim. Ama bu aslında kişinin kendisiyle alakalı. Biz sade yaşamı benimsemiş bir aileyiz. Geceleri dışarıda vakit geçirmeyi sevmiyoruz. Evde olmayı ve yine evde dostlarımızla vakit geçirmeyi tercih ettiğimiz için hayatımızda bir değişiklik olmuyor. Evde film izliyoruz, puzzle yapıyoruz. Son 3 aydır da hayatımızda kızımız Ezginaz olduğu için vaktimizin nasıl geçtiğini anlamak bile zor oluyor.
Egemen ev konusunu açınca yeniden Ezgi Hanım'a dönüyoruz ve hemen daha sohbetin başında evde sahadakinden farklı bir görüntü sergilediğini söylediği Egemen'in nasıl bir eş olduğunu soruyoruz.
Peki Egemen evde nasıl bir eş. Örneğin ev işlerinde size yardımcı oluyor mu?
Egemen çok güzel sandviç yapar. Hatta en büyük özelliği budur. Diğer işlerde ise ben pek fazla fırsat vermiyorum. Zaten evde olan benim. O antrenmanlardan yorgun geliyor. Bu yüzden pek fazla bir şey yaptırmam ona. Egemen eve geldiğinde yemeğinin hazır olmasını bekler. Ben de bu konuda elimden geldiğince hassas davranıyorum. Biraz da büyüme şekliyle alakalı. O yüzden de biraz bu şekilde yani Osmanlı tarzı diyebiliriz buna. Ben zaten Egemen'e fırsat vermem. Ona dikkat ederim, anlayışlı olmaya çalışırım.
Konu ev işlerinden açılmışken nasıl zaman geçirdiklerini de merak ettik.
Kendi aranızda oynadığınız oyun var mı?
Puzzle yaparız saatlerce uğraşırız. Film izleriz
Evli olan bazı oyuncular ev düzenlerinin bozulmaması için evlerini transfer oldukları şehre taşımazlar. Siz ise bu şekilde yapmadınız.
Bu soruya Ezgi Hanım cevap veriyor.
Valla ben neresi olursa olsun eşimle gelirim. Yarım sezon bile olsa eşimin yanında olmak isterim. Bu benim hayatımı olumlu etkiliyor. Sonuçta eşim benim her anımda yanımda olmalı. Böyle arzu ederim. Çünkü en büyük destekçim O.

Bu kadar sağlam temeller üzerine kurulduğu anlaşılan evliliğin başlangıcını Ezgi Hanım'a sorduk hemen.
Kaç yıllık evlisiniz ve ilk bebeğinizin olacağının müjdesini nasıl verdiniz?
3 Yıllık evliyiz. Bursaspor'da tesislerdeydi Egemen. Elimde ultrason kağıdıyla birlikte gittim ve sürprizi orda yaptım.

Tepkisi ne oldu?
Valla ilk tepki doğal olarak sarılmak oldu. Şok oldu ve istediğimiz zamanda olduğu için ikimiz de çok sevindik.
Peki Egemen bebeğini ilk kucağına aldığında neler hissetin?
Ben sevincimi de üzüntümü de çok belli eden biri değilim. Kucağıma epey bir süre almadım. Elimin pek ayarı yoktur. Zarar verebilirim diye korktum açıkçası. Tedirgin oldum. Bu durum bir ay kadar sürdü. Son 20 gündür bol bol alıyorum kucağıma. Almadığım günlerin tadını çıkarmaya çalışıyorum.
Bu soru çok sorulur ama anlatılması zordur. Baba olmak nasıl bir duygu?
Nasıl söyleyeyim. Nasıl olduğunu anlatamıyorum ama en büyük şey neydi aslında biliyor musunuz; kamplarda hep garibime giderdi herkes çocuğunun resimlerini odalarına koyardı. Ben de derdim ki çok abartılıyor. Evlilerin hepsi bunu yapardı. Anlamsız gelirdi bana. Ama şimdi valla ben bile yapıyorum. Sürekli bilgisayarımı açıp kızma bakıyorum. İnsan özlüyor.
Söz duygudan açılmışken bir de Ezgi Hanım'a soralım dedik.
Futbolcu eşi olmak nasıl bir duygu?

Zorlukları var ama keyifli ve heyecanlı da aynı zamanda. Her hafta farklı bir maçın heyecanını onunla yaşıyorsunuz. Kamp olayları zor oluyor ama bunun dışında güzel.

Bazı futbolcu eşlerinin isyanı oluyor. “Keşke” diyorlar. Sizin keşkeleriniz oldu mu?
Yok olmadı. Ben bilerek bu adımı attım. Sıkıntısı sadece kamp olayı. Her işte olduğu gibi bu işin de zorlukları var. Bunu da baştan kabul ettik zaten. Yani işin özü, şikayetçi değilim.
Egemen'le nasıl tanıştınız?
Kuzenimin düğününde tanıştık. Nikahta, özel bir günde tanıştık. Tanışmamıza rağmen çok görüşemedik. Sadece telefonda görüşebiliyorduk. Ara sıra Egemen Ankara'ya gelip gidiyordu. Aramızda çok büyük bir elektriklenme oldu. Zaman bizi evliliğe getirdi

Sporcu olmasaydın ne olurdun Egemen?
Valla hayalimde beden eğitimi öğretmenliği vardı. Ailemde dedem, kuzenlerim sahil herkes hemen hemen öğretmen. Ben de sporu sevdiğim için beden eğitimi öğretmenliğini tercih ederdim sanırım. Aslında hem futbol oynamak hem de üniversiteye gitmeyi çok istiyordum. O havayı yaşamak mutlu ederdi beni ama olmadı.
Futbolun dışında ilgilendiğin spor dalı var mı?
Aslında yok gibi. Biraz masa tenisi, basketbol falan.
Şu anda sana İlhan Mansız gibi buzda kay deseler kayabilir misin?
Valla imkansız. İnanın Bursa'da o kadar kaldım. Dağa kaç kez gittin deseler toplam 2'den fazla değildir. O da evlendikten sonra, 4 senede 2 kere çıktım. Kayma zevkim yok. Benim kayma anlayışım farklı. Kayacaksan dağa gideceksin. Bileceksin ya da öğreneceksin ama ben hiç istemedim. Bir de yaptığımız spordan dolayı da kaymak zor olur.

Trabzon'un tarihi ve turistik yerleri oldukça fazla. Gezme fırsatınız olmadı mı?

Şimdi şöyle diyeyim. Geçen sene gezmeye geldik buraya. Biz tatil boyunca bir yerde kalmayız. Sürekli gezeriz. Bu sene de gemiyle Avrupa turu düşünüyoruz.
Bongalow evlerde kalmayı çok istiyorduk ama nasip olmadı. Karadeniz'in doğasına hayran kaldım. Av merakım olduğu için doğa benim için çok önemli. Karadeniz'in doğası da mükemmel
Kızınızın adını Ezginaz koydunuz. Eşinizin adı da Ezgi. Bu fikir nerden çıktı?
Valla benim aklıma birden geldi. Erkek olsaydı adını Egemen koyacaktım. Egemen olsun ya da Ege olsun istiyordum. Naz ismi annesinin aklında vardı. Ben de Ezgi Naz olsun dedim. Zaten çocuğumuzun olacağını öğrendiğimizde cinsiyeti konusunda aklımızdan hiçbir şey geçmemişti. Ama biraz zaman geçtikten sonra kız olmasını istedim. Çünkü ailemizde kız çocuğu az sayıda. Kız özlemimiz vardı. O da Ezgi Naz sayesinde gerçekleşti.
Egemen'in evdeki halini biraz daha öğrenmek için benzer soruyu Ezgi hanıma tekrarladık
Egemen evde nasıldır?
Sevgisini de üzüntüsünü de çok fazla belli edemez. Ama özel günlerimizi asla atlamaz. Bu konuda da uyumluyuzdur. İkimizin istekleri de hemen hemen aynıdır.
Ailenle uzaktasınız özleminizi nasıl gideriyorsunuz?
Egemen cevaplıyor.
Aslında herkes ailesine düşkündür ama ben fazla düşkünüm galiba. Gerçi biraz erken ayrıldım yanlarından. Henüz 17 yaşındaydım. Kartalspor'a gittim. Buna rağmen ailemi en uzun görmediğim süre 2 aydır.
Öğretmen çocuğusun. Onların futbolcu olmana bakış açısı nasıl oldu?
Futbolu tercih etmeme hiçbir şey demediler. Babam elimden tutup beni götürmedi ama yasak da koymadı. Bana bıraktılar. Annem tepkiliydi okumamı istiyordu. Lise son sınıf öğrencisiyken futbola başladım.
Gerçi bu yıl Trabzonspor bu duyguyu az tattı. İnşallah da yaşamaz. Takım mağlup olduğu zaman Egemen bunu eve yansıtıyor mu?
Doğal olarak Ezgi Hanım cevaplıyor
Valla pek konuşmayız. Çok soru sormam ona. Sonra üzüntüsü hafifleyince normale döner. Ama gerçekten birlikte üzülüyoruz.
Trabzon halkının futbola olan ilgisini bir bayan olarak nasıl görüyorsunuz?
İnanılmaz. Bursa'da da taraftarın çok yoğun ilgisi vardı ama ben burada çok şaşırdım. Özellikle bayanların ilgisi beni şaşırttı. Trabzonspor'a karşı inanılmaz sevgileri var ve bana göre bu çok güzel olduğu kadar Trabzon'a özel bir şey.
Egemen en çok korktuğun şey nedir?
En büyük korkum Allah göstermesin sevdiklerimi kaybetmektir…
Çok uyumlu bir çift gibi gördük sizi. Bunun temel taşları nedir size göre. Eşler birbirine nasıl yaklaşmalı?
Sevgi saygı gerçekten önemli bize göre. (Ezgi hanım söze giriyor) Aslında eşlerin aynı yöne bakabilmesi, birbirlerini anlaması da çok önemli. Saygı ve sevgi tamamlayıcı oluyor.

Sizin için Trabzon'da yöresel mutfak diyince aklınıza gelen yer ve yemek nedir?
Egemen devam ediyor söze

Valla laz böreği çok güzel ama bunun dışında Kalkanoğlu pilavcısında da çok vakit geçiriyorum. Mükemmel bir yer. Özellikle sadece pilavın olduğu yer ilk kez gördüm. Sadece pilav yapan bir yerin olduğunu duyduğumda çok garibime gitmişti. Ancak gidip tadına bakınca farkı anladım.
Kitap okumayı sever misin Egemen?
Evet çok seviyorum ama bu aralar kızımla daha çok vakit geçiriyorum. O yüzden zamanım olmuyor diyebilirim. Siyasi kitap okumayı çok severim ama son dönemlerde güncel kitapları takip ediyorum. Haberleri izlerim. Futbol elbette önemli ama hayatın diğer gerçekleri de var. Hayatı da yaşamak ve takip etmek gerek.
GİDİŞAT ŞAMPİYONLUĞU GETİRECEK GİBİ
Takımın gidişatı ile ilgili olarak neler söylemek istersin
Valla ben iyi diye düşünüyorum. Eleştiri olacak tabiî ki, katılıyorum ama bir yere kadar. Takım için kötü oynuyor deniyor zaman zaman. Türkiye liginde her hafta iyi oynayan bir takım gösterir misiniz? Bizim genel olarak Gaziantep maçı dışında kötü oynadığımız müsabaka yok. En azından mücadele ediyoruz. Çizgimiz iyi. Trabzonspor'da bu yıl hedefler çok büyük. Gidişat şampiyonluğu getirecek gibi. İnşallah sezon sonunda şampiyon oluruz. Eşim de burada bu mutluluğu yaşamak istiyor.
TESADÜFEN FUTBOLCU
Ailemdeki tek futbolcu benim. Benim futbolcu olmam tamamen bir şanstı. Balıkesirspor altyapısında oynuyordum zevk için. Benim şansıma ilk oynadığım hafta 1 cezalı, 2 sakat oyuncu var. Bunlar da stoperdi. Mecburen tercih edildim. O sırada takımımız liderdi ve şampiyon olduk. Birine fırsat verilecekti o da ben oldum ve oynadığım ilk maçta da çok iyiydim. Oradan gruplara gittim. İzlemişler. Nihayetinde buralara kadar geldim. Aklımda futbolcu olmak yoktu. Tamamen zevk için futbol oynuyordum. Anne baba da öğretmen olunca, ister istemez okumaya yöneliyorsunuz.
Röportaj: Emel BEKLEMİŞ
Fotoğraflar: Nuri BEKAR
Kaynak: Trabzonspor Dergisi

Muhammet
07.01.2009, 20:42
Tesbih koleksiyonu. :)

:alkış:

Terzioğlu
07.01.2009, 20:49
Seviyorum seni Egemen :) Herseyinle.

M.S.SOFU
09.01.2009, 11:29
tam trabzonlu bi kafa kağıdında yazmıyor.

Gökhan KAN
09.01.2009, 11:58
fatih hoca köpeğin olsun...egemen

yaranozlu
09.01.2009, 12:29
Hocam insaf başka da bir şey demiyorum.Nasıl görmek istiyorsanız öyle görüyorsunuz.Egemen evet benimde çok sevdiğim aslan yürekli bir oyuncumuz ama sol bekte hiç iyi oynuyamıyor.Caleyle kıyaslamanız bile hata.Cale sol bekte bana sorarsanız çok iyi.Tek eksik yanı ileri çıkamaması çıktığı zamanda topu iyi kullanamaması.Peki Egemen sol açığa ne kadar çıktı bugün?

egemenin iyi bir sol bek olduğunu söylemedim. ama caleden iyi solbek olmak için fazla yetenekli olmak gerekmiyor. en azından adam geçirmiyor arkasına, top kesiyor. ileriye fazla çıkmasına gerek yok ama çıksa bile ondan iyi olacağını düşünüyorum. İnsafsızlık mıdır bu? Eskişehir maçındaki gerizekalı hareketiyle bütün takımı ve camiayı zan altında bırakan ki hakem doğru karar verse 3 puanı nasıl alacağımızı merak ettiğim ve bu olumsuzluklara neden olan Caleye ben mi insafsızlık yapıyorum? Bu tür amatör hareketleri yapmayacağına inandığım için Egemeni Caleye tercih ederim. Egemen sol açığa çıkmamış olabilir, mümkünse Cale de hiç çıkmasın!..

M.S.SOFU
09.01.2009, 12:59
mubarek sayfadayız...

6Şafak Aydın1
09.01.2009, 22:27
valla Ronaldo`nun ortalari bile herhalde defansin arkasina saklanan forvetlere ulasamaz... ot gibi duruyolar orda kisa direk ön direk arka direk 0. Nada.

biraz teknik olsa Egemen kanat bile oynar ya. Sol ayakli iyi ortalari var yok degil.

x_man
09.01.2009, 22:47
ya bu adam sol bek oynayamaz ya hayret birşey

ApoCaN28
09.01.2009, 22:52
Solda da fena değildi...

Muhammet
09.01.2009, 22:54
Solda elinden geleni yaptı.

Yalnız, ileri gittiğinde orta kesemedikten sonra devşirmenin bir anlamı yok.

Cafer Bulur
09.01.2009, 23:20
Hücuma elinden geldigince destek verdi .
Genelde basarili bir mac cikardi.Gercekten de cale den cok daha etkisiz degildi.

Tunga
10.01.2009, 03:28
Dergimizdeki Egemen röportajının bence en keyifli yeri:

* Peki Egemen bebeğini ilk kucağına aldığında neler hissetin?
Ben sevincimi de üzüntümü de çok belli eden biri değilim. Kucağıma epey bir süre almadım. Elimin pek ayarı yoktur. Zarar verebilirim diye korktum açıkçası. Tedirgin oldum. Bu durum bir ay kadar sürdü. Son 20 gündür bol bol alıyorum kucağıma. Almadığım günlerin tadını çıkarmaya çalışıyorum.

:)

Cem Akyüz
10.01.2009, 03:47
Serdar Özkan iyi bilir Egemen'in elinin ayarını:)

Muhammet
10.01.2009, 05:25
Bu aynı zamanda yeni doğmuş bir bebeğin bir babaya neler hissettirdiğini de çok iyi vurguluyor. Egemen istemeden çok hoş şeyler söylemiş belki de. :)

Baba adamsın Egemen. :)

Tolunay Abdioğlu
10.01.2009, 11:04
61.Sayfa Yorumu :=)
Çok Hırslı Bir Oyuncu..
Defans dakı 2 vazgeçiLmez oyuncudan 1 i :=)
Başarılarının Dewamını Dilerim ..

talibim
12.01.2009, 17:53
bmn forumda hakkında yazılan yazıların hepsini okuduğum tek isim.
daha genç yaşında bi ekololdu,zannımca.
dergideki röportajıyla biraz daha iyi tanıdık.
DUA'm şu dur ki;ligin son haftası fenerbahçe maçında şampiyonluk kupasını alalım,hakem maçı bitirsin,ben tribünden sahaya gireyim sahanın ortasıda egemen'e sarılayım,ağlyalım.saha ana baba günü olsun,alem şampiyon görsün.(Amin)

Muhammet
12.01.2009, 18:27
Vay, sayfa 61'e gelmiş. :p

Egemen, sevildin sayıldın, kral adam oldun vesselam. :)

Hasan Nasrallah
13.01.2009, 16:51
sakalını uzat egemen
solda oynama egemen
kafa atma egemen
yine gol at egemen
colmandan sonra en sevdiğim egemen(şaka hepinizi çok seviyorum)

Cafer Bulur
13.01.2009, 21:26
En istikrarli futbolcularimizdan.
Hazirlik macinda dahi belli bir cizgide oynamaya devam ediyor.
Cale nin su anki durumunu gördükten sonra solbeke de kaydirilabilecegini düsünüyorum.

Dursun Kaplan
15.01.2009, 16:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/900-3O0S3T7Y.jpg

Semih
15.01.2009, 17:49
Egemen, senin gibi güçlü bir oyuncuya ilk kez şahit oluyorum bu takımda...

Dikkatimden kaçan varsa affola..

Muhammet
15.01.2009, 22:59
Umut:

"Yok mu koşu aleti falan? Uğraşamam bunlarla."

:D

Remzi
15.01.2009, 23:07
Egemen bi değişik çıkmış fotografta :D

Emo91
15.01.2009, 23:19
bu takimi gercekden herkez sevmis durumda....

gemen gercekden süper oynuyor, song ile stili uyusdugu icin cok iyi ortak görüntüsü veriyorlar...

insallah fener macinda performanslarinin üzerine koyarlar...

ApoCaN28
15.01.2009, 23:23
Fotodaki Egemen mi?? ...:D

Vural Kuyumcu
16.01.2009, 05:14
adam mübarek kapi gibi songlada ne güzel üyüsiolar iki kapi gecit yok:D:D:D

Birtan Karaman
16.01.2009, 11:22
Konuşmaya gerek yok Joker Resmen ne dersen , Nerde görev versen oynuyor.

Hasan Nasrallah
16.01.2009, 14:32
Egemen, senin gibi güçlü bir oyuncuya ilk kez şahit oluyorum bu takımda...

Dikkatimden kaçan varsa affola..

ünal baba unutulmaz oda egemen gibi güçlüydü
kaptanımızda fena deyil hani o konuda

Uğur Ö.
16.01.2009, 16:29
Umut:

bu yoruma ben koptum:alkış::D

M.S.SOFU
16.01.2009, 23:13
Umut:

nıhaaaaaaaaa :D

OYılmaz
19.01.2009, 13:20
Onun adı Xman
Sanki dersin Batman

Seni seviyoruz Xman :)

Birtan Karaman
19.01.2009, 16:21
Guiza yı kitler egemen ;)

Burak_52
22.01.2009, 00:53
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/34-2I9U1D2F.jpg

karşısındaki forvet in pisikolojisini düşünemiyorum.he bu daha sinirlenmemiş hali

Reşit
22.01.2009, 01:22
yönetimin yaptıgı hamsi festivaline gittik sırayla futbolculardan imza alıyodum.en son colmandan imzayı almıstımki ortalarda bi adam tesbih sallıyo . milletde onlan resim çekiliyodu . bi bakdım egemen. wuu sanki kabadayıya benziyodu elinde salladığı tesbihiyle . korka korka çekildik resmi :D :D :D

TSKara61
22.01.2009, 02:58
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/900-3O0S3T7Y.jpg

Bu ne ya poster gibi cikmis sanki duvara yapismis alttarafi duvardan cikiyor gibi:D

Dali'nin surreal calismalarina aday :D

TSKara61
22.01.2009, 03:03
http://ui16.gamespot.com/879/metalgearsolid4coming20041110055234468_2.jpg

Snake

Muhammet
22.01.2009, 07:18
Gülizar ağlayacak. :p

TSKara61
22.01.2009, 09:39
Metal Gear Solid 3'u oynayanlar anlar. :D

Egemen Aragones'in avina cikti

http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/877/877581/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots--20080529085710628.jpg

http://www.mtv.com/games/video_games/images/promoimages/d/dime/video_game_heros/metal_gear_solid_3_snake_ea.jpg

Hüseyin İlkin
24.01.2009, 10:09
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/958-0P7A9K0M.jpg

Egemen , Güiza 'yı yer :)

Ali Tunahan Güllü
25.01.2009, 13:03
hadi gülizarı bitir egemen:D

Tayfun
25.01.2009, 15:24
Guiza Egemen'i görünce altına bırakır zaten :)

lazanya61
25.01.2009, 15:54
Guiza Egemen'i görünce altına bırakır zaten :)
bence de kaçırır, hem altına kaçırır hem gol kaçırır

Hüseyin İlkin
25.01.2009, 17:02
Song ile birlikte yine rakip için korkulu rüya olacak bugün .

Maçtan sonra , her zaman ki gibiydi .

Seni seviyoruz mesajlarını atmaya geliriz buraya :)

Berk
25.01.2009, 21:14
Harikaydın Egemen, başka söze gerek yok..:alkış:

Mira_61
25.01.2009, 21:22
Sahanın en iyisiydin.Allah seni başımızdan eksik etmesin Egemenim.:)

Muhalif
25.01.2009, 21:47
Kaç yıldır yazarım forumda bir adama bu kadar çok övgü dizdiğimi hatırlamıyorum, zira bu kadar övgüyü hak edecek, her maç aynı istikrarda ve kalitede oyuncumuz olmamıştı pek... Bir maç kurtarıp üç maç yatan veya tribünlere oynayıp kral olan topçulardan çok istikrarlı ve takımına yararlı olan oyuncuyu ödüllendirmeliyiz taraftar olarak ki bunu en çok Egemen hak ediyor... Tebrikler...

Mustafa K. Demirbaş
25.01.2009, 21:56
:alkış:senin hakkında söylenecek tek şey var sana helal olsun:alkış::alkış::alkış:

Muhammet
25.01.2009, 22:00
Çok iyi oynadı bugün. Sağolsun.. :)

Terzioğlu
25.01.2009, 22:12
Has adamsin Egemen. Yine müthis bir mac cikardin. Tebrikler..

Alibeyoglu
25.01.2009, 22:13
en iyi transferlerimizden

ÜNAL
25.01.2009, 22:15
Song-Egemen güzel iş çıkarıyor özellikle gelen pozisyonları def etmesi takdire layık.

erol_izm
25.01.2009, 22:20
Kemal Serdar'ı anımsatıyor bana. Servet'le birlikte ligin tartışmasız en iyi 2 yerli oyuncusundan biri olmasına rağmen Terim'in bu adama gıcığını kabul edemiyor.

Dursun Kaplan
25.01.2009, 22:26
Egemen, bildiğin Egemen.

Helal olsun baba. :alkış:

Hüseyin İlkin
25.01.2009, 22:29
Song ile birlikte yine rakip için korkulu rüya olacak bugün .

Maçtan sonra , her zaman ki gibiydi .

Seni seviyoruz mesajlarını atmaya geliriz buraya :)

Sahanın en iyilerindendi .

Bu adama hayranım , iyi ki Trabzonspor'dasın ;)

Fatih Terim bu sefer görmüştür seni , evet evet görmüştür .

Terzioğlu
25.01.2009, 22:31
Senden baskasi yalan Egemen.

SpLeNDidTuRK
25.01.2009, 22:31
Sahanın en iyilerindendi .

Bu adama hayranım , iyi ki Trabzonspor'dasın ;)

Fatih Terim bu sefer görmüştür seni , evet evet görmüştür .

Fatih Terim utanmıştır inşallah kendinden. Böyle bir adam vardı da biz neden almıyoruz diye yakınmıştır kendi kendine.. İspanya maçında ilk 11'sin;)

h@msi61
25.01.2009, 22:34
Tekmeye kafa soktu, muthisti. Helal olsun sana, helal olsun....

Dursun Kaplan
25.01.2009, 22:35
Egemen, " sen Fatih Terim gibi birini haketmiyosun. Daha iyilerine layıksın." İyi böyle. :)

TS-Tiryaki
25.01.2009, 22:42
Helal olsun sana EGEMEN. Helal olsun. Süpersin. Bombasin. Mükemmelsin. Inanilmazsin. Helal olsun, Helal olsun, Helal olsun. Aldigin para kurusuna kadar Helal olsun.

Seni Milli takima cagirmayanlarida yerin dibine soktun yine. Seni ayakta alkislamak istiyorum.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

onurts61
25.01.2009, 22:42
Ne diyebilirimki , mukemmel kelimesi bile bugunku mucadeleni tarif edemez , seni bize kim kazandirmissa sagolsun , keske hepsi senin gibi savassa bakiniz gokhan unal

_SeRKaN_
25.01.2009, 22:44
Bugün tek kelimeyle mükemmeldi...

Cafer Bulur
25.01.2009, 22:47
Bugün tek kelimeyle mükemmeldi...
Bence mükemmel degil,muhtesemdi.:)
Yüregi ile oynuyor ve takim arkadaslarini resmen atesliyor.
Iyiki egemen i almisiz,transferinde emegi gecenlere bir kez daha tesekkürler.
Biyonik adam egemen,seni seviyoruz.

Misina
25.01.2009, 22:54
Bravo Süpermen Hem böyle Devam et.

Remzi
25.01.2009, 22:55
Terim bugün canlı canlı izledi. Görmüştür artık o gözleri egemeni!

Tebrikler Egemenim her zamanki gibi süperdin:)

Terzioğlu
25.01.2009, 22:57
Dayanamiyorum bir kez daha yaziyorum mükemmelsin Egemen seni öve öve bitiremiyorum.

Armağan Dere
25.01.2009, 23:00
ÇAYKARALI_61 tarafından yazılan
Bursa maçında oynamamak için kırmızı kart gördü canla başla oynuyormuşmuşya.....kalas....

''Sana 2 ay önce yazdığım bu mesajdan dolayı özür diliyorum''...sen 1 numarasın Helal olsun Egemen...

macka61
25.01.2009, 23:08
helal olsun gerçekten canını dişine takıp oynuyor canla başla mücadele ediyor

Özge
25.01.2009, 23:36
Süperman Egemen:)Yine çok iyiydin gladyatör.Tebrikler.

TolgaTopçu61
25.01.2009, 23:37
gercekten müthis oynadi...
Helal olsun...

Harun-61
25.01.2009, 23:49
sanada Helal Olsun Egemen.

ApoCaN28
26.01.2009, 00:14
Alkışlar sana ve Song' a ayrı ayrı gelsin...

Fatih
26.01.2009, 00:17
Hatasız oyunlarından birini oynadı gene.

Artık doğal karşılıyorum:)

Koray
26.01.2009, 00:18
Sakallarına kurban Hacı...

TSercaN
26.01.2009, 00:18
supersin egemen

ilhan
26.01.2009, 00:25
Abartmıyorum. :) Heykeli dikilesi adamsın vesselam.

Selman
26.01.2009, 00:27
Tebrikler en sevdiğim bursalı:)

Pek iş düşmedi ama söz verdiğin gibi oynadın, helal olsun.

kudu_61
26.01.2009, 00:57
eğer bu siteye giriyorsan ve sana yazılanları okuyorsan şunu bil egemen sen tam bir karadeniz dalgasısın hırçınlığınla yıkıyor parçalıyorsun yıllardır bu forma altında senin gibi hırslısını çok az gördüm başarılar egemen duruşun yeter.

uğurts
26.01.2009, 00:59
eğer bu siteye giriyorsan ve sana yazılanları okuyorsan şunu bil egemen sen tam bir karadeniz dalgasısın hırçınlığınla yıkıyor parçalıyorsun yıllardır bu forma altında senin gibi hırslısını çok az gördüm başarılar egemen duruşun yeter.
:alkış::alkış::alkış:

sifuni
26.01.2009, 01:31
insallah sinior Terim seni seref tribününden görmüstürr ve artik cagirir Milli Takima zaaten stoper sikintisi var Fildisi ile yapacagimiz hazirlik Macina cagirir ardindan Ispanyaya karsi 11de oynatirda rahat mac izleriz

M.S.SOFU
26.01.2009, 01:43
seni milli takıma almayan fatih terime çakarım...

Öztürk Adem
26.01.2009, 01:47
Abartmıyorum. :) Heykeli dikilesi adamsın vesselam.
Abartıyorsun :D:D:DMacıın yıldızı ıdı bence

Özkan Erdem
26.01.2009, 01:47
Seni hepsinden ayrı seviyorum valla Egemen. Uzun bir stoper olmamana rağmen hava topu vermiyorsun, yapıştığın adamı gücünle yıldırıyor ama kart görmüyorsun. İlk müdahelelerde hayatta sektirmiyorsun bir de hırsınla takımı ateşliyorsun.

Allah seni sakatlıklardan, cezalardan, nazarlardan korusun.. :)

Ba®ış
26.01.2009, 01:48
Tebrikler en sevdiğim bursalı:)

Pek iş düşmedi ama söz verdiğin gibi oynadın, helal olsun.
la ne bursalısı :) Balıkesirli benim bildiğim

Allah transferinde kim emeği geçmişşe bin türlü muradını versin.çok isabetli bi transfer :alkış:

ferhaTS87
26.01.2009, 02:01
fatıh terım az bıse onuru varsa bu mactan sonra yuze kızarmalıydı daha cok sey var solenecekte ceza almak ıstemıyorum

b_m_61
26.01.2009, 02:05
Yine süper oynadı hemde bizim için en önemli maçta.Egemen bu takımda en çok sevdiğim oyunculardan inşallah futbolu Trabzonspor'da bırakır :) Bu adama lakap bulmamız lazım :) Ben Volverin'e benzetiyorum ya da kurt adam diyelim :D

hAtes
26.01.2009, 03:14
egemen süperdim, hele o tekmeye kafa uzattığın pozisyon, ne diyebilirim ki
bence songla birlikte oynamak seni daha da geliştiriyor, daha da iyi olacaksın, milli takıma çağrılırsın inş

Ertan 51
26.01.2009, 08:12
Egemeeeen
tam bir Trabzonspor karakterinde futbolcusun
bayılıyorum hırsına,forma aşkına,özverine
hiç eksik olma inşallah,Allahım nazardan saklasın
Kaptan böyle devam et gönlümüzün en güzel yerindesin...

sismolog61
26.01.2009, 08:34
Seni hepsinden ayrı seviyorum valla Egemen. Uzun bir stoper olmamana rağmen hava topu vermiyorsun, yapıştığın adamı gücünle yıldırıyor ama kart görmüyorsun. İlk müdahelelerde hayatta sektirmiyorsun bir de hırsınla takımı ateşliyorsun.

Allah seni sakatlıklardan, cezalardan, nazarlardan korusun.. :)
Amin....:alkış:

Mehdi
26.01.2009, 08:59
Hırsınla,azminle dün beni kendine yine hayran bıraktın Egemen.İyilierin en iyisiydin.Kocaman alkışı hakkediyorsun.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/969-1K2Q8U5C.jpg

Hüseyin Bağdat
26.01.2009, 09:07
Helal olsun.Dün sahadaki en iyilerden biriydin.Tekmeye kafa koymanda ayrı bir güzellik,ayrı bir hırs...

Hep böyle oynamaya devam et.Seni miili takım için düşünmeyenler,düşünmek zorunda kalacaklar...

OYılmaz
26.01.2009, 10:31
Egemen sen nasıl birisin 300 Spartalı sana saldırsa yerle bir edersin =) dün imparatoryüs terim izlemiştir milli takımımızda Gökhan Zan , Hakan Balta ,Emra Aşık,Sabri Sarıoğlu gibi kariyeri başarılı Arsenal ve Barcelona takımlarının takibinde olan oyuncular olduktan sonra Egemenin milli takıma girme şansı yüzde 3.6 gibi

Süleyman50
26.01.2009, 10:34
tebrikler Egemen, herzamanki gibi tam bir savaşçıydın.......

Adem Erdoğan
26.01.2009, 10:43
Egemen sen nasıl birisin 300 Spartalı sana saldırsa yerle bir edersin =) dün imparatoryüs terim izlemiştir milli takımımızda Gökhan Zan , Hakan Balta ,Emra Aşık,Sabri Sarıoğlu gibi kariyeri başarılı Arsenal ve Barcelona takımlarının takibinde olan oyuncular olduktan sonra Egemenin milli takıma girme şansı yüzde 3.6 gibi

Leonidas

http://www.sethskim.com/Leonidas.jpg

Uğur Ö.
26.01.2009, 11:03
aldığın paralar sonuna kadar helal olsun seni bu kulübe getirenede helal olsun bi insan bu kadar mı iyi oynar ne diyelim söylenecek söz yok hırsı mükemmel egemen 1 puyol 2 :D

Mert67
26.01.2009, 11:22
Takımı için bu kadar savaşan.Sakatlanmayı göze alan fakat demir gibi vücüduyla hiç sakatlanmayan bir adam görmedim.
Ayakta alkışlanacak adamsın Egemen.Teşekkürler.

Dursun Kaplan
26.01.2009, 11:34

Cem Balcı
26.01.2009, 11:50
helal olsun egemen dice söz yok...

onur_alabuga_61
26.01.2009, 12:12
abi helal olsun bn senin gibi defans görmedin bu takımda valla son 10 yılın en iyi ikilisiniz songla

Birtan Karaman
26.01.2009, 12:13
Açık net Konuşuyorum Bu adamı bu maçtan sonra milli takıma almayan adamın futbol bilgisine şaşarım

Tansu Onur Erdoğan
26.01.2009, 12:17
stepanovdan sonra dedim 10 yıl böyle adam gelmez bize büyük konusmusum egemen hırsıyla tam bit bütün tam bir defans oyuncusu
cok seviyoruz seni egemen insallah jübileni bizde yaparsın

trab61
26.01.2009, 12:17
mukemmel bir adam ya hayranim ben egemene. gercekten tesekkurler. boyle futbolcu gormedim ben ya. bu kadarmi istekli ayaga kafasini sokan her yere atlayan adam gormedim ben. sanki 40 yillik trabzonlu gibi. takimda en sevdigim futbolcular arasinda yer aliyor. gladyatör egermen.

trab61
26.01.2009, 12:19
su adam nasil olurda milli takima cagirilmaz ben anlamiyorum daha ne yapmasi lazim. turkiyen acik ara abartmayarak soyluyorum turkiyedeki her defans oyuncusundan iki gomlek ustundur. en az. seni seviyoruz hic bir zaman cizgini bozma.

Fatih Kuloğlu
26.01.2009, 12:23
Süpermen Egemen

Mesut
26.01.2009, 13:15
şu yardımlaşmayı forvetlere ders olarak verseler

Süleyman50
26.01.2009, 13:17
songla beraber savunmanın sigortası.........

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 13:24
süpüersin egemen süper....

Enes
26.01.2009, 13:54
Egemende sakatlık yaşarım korkusu yok can havliyle atıyor kendını topa.
Tebrikler..:alkış:

Kadir
26.01.2009, 13:55
Büyük adamsın Egemen !

Sümeyye Şahin
26.01.2009, 14:47
ilk alındığında egemene hiç şans verilceni sanmıyodum giray song olacağını tahmin ediyodum ama egemen sonuna kadar bu formanın hakkını veriyo hele dünkü ayağa kafa koyması...teşekkürler hacı:D

Samet Yildirim
26.01.2009, 15:01
MÜKEMMEEEEEEL

fatih terim adami hasta etme böyle bir futbolcu türkiyede yoook...al su cocugu milli takima koy yanina serveti golyemeden bitirirz maclari

pReN@_61
26.01.2009, 15:02
Süpermen çok iyi maç çıkardı...Tebrik ederim.

peker61
26.01.2009, 15:31
Fatih terim bizim tarafı izlemiyodu heralde artık şimdide almazsa egemeni bunda art niyet ararım (gerçi terimin art niyetindende şüphem yok)

Uğur Ö.
26.01.2009, 15:34
eğer bu adamın yerine gökhan zan oynarsa fatih terimin art niyetli olduğu çok anlaşılır

Sadullah KAPICIOĞLU
26.01.2009, 15:34
TAKIMIN en YÜREKTEN oynayan oyuncusu.

Muhammet*
26.01.2009, 15:40
KORKMAZ egemen

Sefa Murat Dokuz
26.01.2009, 16:04
Helal olsun aslan parçasına...

sifuni
26.01.2009, 16:25
ilk alındığında egemene hiç şans verilceni sanmıyodum giray song olacağını tahmin ediyodum ama egemen sonuna kadar bu formanın hakkını veriyo hele dünkü ayağa kafa koyması...teşekkürler hacı:D

aynen bende giray ile songu düsünüyordum egemenin hic forma sansi olmadigini düsünüyordum ama adam süper cikti böyle devam.daha bizde kaptanlik yapacak

Harun-61
26.01.2009, 16:29
Seviyorum bu adami yaaa !

Anıl C
26.01.2009, 16:31
arkadaslar milli takımda ispanya macında torres-villa ikilisini durduracak tek defans oyuncusu

Tayfun
26.01.2009, 17:02
Süperdin Egemen helal ..!

Kaan
26.01.2009, 19:15
Aslanlar gibi mücadele etti. :)

Süpersin Egemen !

Seviyoruz seni... :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.01.2009, 21:23
arkadaslar milli takımda ispanya macında torres-villa ikilisini durduracak tek defans oyuncusu

İmparataoner Milli takıma çağırırsa gerçekleşebilir... :)

Onur Civelek61
26.01.2009, 22:14
Yüreğiyle oynadı.Harikaydı.Tebrikler Egemen:)

muratd61
26.01.2009, 22:23
dün o kadar iyi oynadınki her atağı sen kestin her kafa topuna sen çıktın..hatta öyleki songu 3-4 pozisyon dışında göremedim..:D...2 kişilik oynadın egemenim..allah nazardan saklasın seni..:)

M.S.SOFU
26.01.2009, 22:56
allah nazardan saklasın...

Adil ÖZGÜR
27.01.2009, 00:12
Ne iyi etti de Trabzonspora geldi. Takımın vazgeçilmezi, Egemen,

Onur Akyüz
27.01.2009, 03:14
superman egemen
boyle cagirdik tribune,superdi yine:)

Gürkan
27.01.2009, 10:48
Hava toplarına vurdugu kafalara bır bakın, zaten nasıl bir oyun tarzı oldugunu anlarsınız. süpersin.

Emre ÖZTÜRK
27.01.2009, 10:55
benim gözümde avrupanın en iyi stoperlerinden biri.Kesinlikle milli takıma alınmalı.Yüreğiyle oynayan bir insan milli takım için neler yapmazki....Villa yı gebertir yinede geçirmez:D:D

ApoCaN28
27.01.2009, 11:32
Alınmasın milli takıma o kadar ş..... arasında...
Moraliniz bozmasın o da biliyo f.terimi...

Onur Şeref
27.01.2009, 14:34
Cesur yürek!..

Mollasalihoğlu
27.01.2009, 15:00
ispanya maçı var ya çağırır tabi fatihello milli takıma adamımı..
koysun emre aşık emre güngör ikilisini ispanya maçında da adamsa..

Terzioğlu
27.01.2009, 15:44
Bakalim Fildisi Sahillerine karsi yapacagimiz hazirlik macinin kadrosuna alacak mi. Mac 10 Subat'ta oynanacak.

SarR52
28.01.2009, 02:52
allah nazaardan saklasınn .. .. sinyor terim çağıracakmı bakalım milli takıma ..
haa şu var kesin çağırır ama oynatmazzzz ... oynatırsada 30 da falan çıkarır.. fener maçında suratı turşu gibydi zaten bu takım nasılda böle oynar , kötü oymları lazım , burdan topçu çağırmamam lazım der gibiii ... gene ayar oldum akşam akşamm yaaaa

Travelair
28.01.2009, 09:46
Kim transfer edilirse edilsin, bu sene ki en iyi transfer sensin. Aynı tempoya devam. Helal olsun. Maşallah

Burak
28.01.2009, 10:00
Bakalim Fildisi Sahillerine karsi yapacagimiz hazirlik macinin kadrosuna alacak mi. Mac 10 Subat'ta oynanacak.

Insallah edılır, Drogbayı tutabılecek tek adam su anda hem yapıs kalıp, hem de performans ıtıbarıyle

asil suskun
28.01.2009, 10:10
milli takimi cokdan hak etti

Sezgin Öztürk
28.01.2009, 12:51
bir edfans oyuncusunun bu kadar sevildiğini EGEMEN gösterdi bizi seni gerçekten seviyoruz bee GLADYATÖR!!!

M.S.SOFU
28.01.2009, 14:21
ispanya maçı var ya çağırır tabi fatihello milli takıma adamımı..
koysun emre aşık emre güngör ikilisini ispanya maçında da adamsa..
fatih terim de o ikiliyi çıkaracak g.t yok....

SuperGaZii
28.01.2009, 15:50
fatih terimde macdaydi, artik almasi lazim egemeni

Mira_61
28.01.2009, 15:53
Almasın Egemeni.Mümkümse bizim hiçbir oyuncumuzu çağırmasın.Kusura bakmayın ama o kadar karaktersizin bulunduğu sözde milli takıma bizim gözümüzden sakındığımız futbolcularımız çağırılmasın.

oguzhann
29.01.2009, 15:18
en iyi yerli stoper ötesi yok!

Hüseyin İlkin
30.01.2009, 10:30
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1021-4X5D1H8P.jpg

Emre ÖZTÜRK
30.01.2009, 11:01
egemenin yerinde olsam eğer fildişi ve ispanya ile oynanacak maçlara çağrilmassam ve başka bir maçta çağrilirsam terim gidene kadar milli formayı giymem.fatih terim kadar egoist bir hoca görmedim.Adamın öyle bir yapısı varki insanı gıcık ediyo hele kasılmaları adamı çileden çıkarıyo.Sanki küçük dağları o yaratmış tövbe tövbe...Egemen şu dönem milli formayı giymezse birdaha giymesin.Adam daha ne yapacak anlamıyorum!!!!yine emre aşık ile emre güngör ü çağirsin.Hani onlar R.carvalho ile J terry ikilisi yaa(takımlarında forma giyemiyolar!!!!)

ASLAN YÜREKLİ EGEMEN SENİ SEVİYORUZ

Fatih Kuloğlu
30.01.2009, 11:18
egemenin yerinde olsam eğer fildişi ve ispanya ile oynanacak maçlara çağrilmassam ve başka bir maçta çağrilirsam terim gidene kadar milli formayı giymem.fatih terim kadar egoist bir hoca görmedim.Adamın öyle bir yapısı varki insanı gıcık ediyo hele kasılmaları adamı çileden çıkarıyo.Sanki küçük dağları o yaratmış tövbe tövbe...Egemen şu dönem milli formayı giymezse birdaha giymesin.Adam daha ne yapacak anlamıyorum!!!!yine emre aşık ile emre güngör ü çağirsin.Hani onlar R.carvalho ile J terry ikilisi yaa(takımlarında forma giyemiyolar!!!!)

ASLAN YÜREKLİ EGEMEN SENİ SEVİYORUZ

Her kelimesine katılıyorum...

Fatih Kuloğlu
31.01.2009, 18:21
Süpersin süpermen

tirabzonli
31.01.2009, 18:22
Yine maçın adami Egemen'di bence.Kaptan Mağara Adamı böyle devam

Berk
31.01.2009, 18:27
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1030-9S6D8N9P.jpg

Gökhan KAN
31.01.2009, 18:27
Süpermen-Gladyatör ne desek az..............

TS-Tiryaki
31.01.2009, 18:32
Bugün yine süperdi. Tebrikler Gladyatör Egemen.

ApoCaN28
31.01.2009, 18:33
Kaptan Mağara Adamı...:D
Süperdi yine...

Remzi
31.01.2009, 18:33
Egemen her zamanki gibi Süpersin!:)

Özge
31.01.2009, 18:37
Süperman Egemen:)Yine çok iyiydin.Song'la birlikte uyumları çok iyi.Hırsını seviyorum senin.Serkn oyundan çıkarken alkışlaması da süperdi:D

Mira_61
31.01.2009, 18:38
Yine döktürdün Hacım.:):D
İmPARAtor aynen devam ediyoruz...Gözleri sıkıca yumuyoruz...:D

Great White
31.01.2009, 18:40
Rakip takım taraftarı olsam uyuz olurdum sana, hatta nefret ederdim herhalde..

Bu kadar mı agresif ve hatasız oynanır yahu:cool:

İbrahim CİHAN
31.01.2009, 18:41
mükemmel... süper ötesi.. Maşallah..

Emre ÖZTÜRK
31.01.2009, 18:42
acaba birileri daha ne kadar görmezlikten gelecek bu adami

Uğur Ö.
31.01.2009, 18:43
egemene rakip olmak istemezdim gerçekten tam bir gladyatör (bence bir film yapılmalı)

.....
31.01.2009, 18:43
Rakip takım taraftarı olsam uyuz olurdum sana, hatta nefret ederdim herhalde..

Bu kadar mı agresif ve hatasız oynanır yahu:cool:

Ve aynısını yapıyorlarda :)

fb maçında Egemen nasıldı diyom fblilere yok ya ben hiç beğenmiyom onu dedi :D:D

EEE Bende olsam bende beğenmem :D:D:D:

Sadullah KAPICIOĞLU
31.01.2009, 18:45
Ya süperdin egemen ya. Seni hep eski topçularımıza benzetiyorum. Sakallarınıda sakın kesme. Senin hırsının göstergesi.

Ömer TOPAL
31.01.2009, 18:46
bu adamı tutup fatih terimin gözüne sokucaksın....!

Atakan
31.01.2009, 18:56
Egemen süperdin.Her zamanki gibi.Devam et.

unique
31.01.2009, 19:09
Müthiş hırslı, mücadeleci. Bence şu an ligdeki en iyi Türk stoper; en yakın milli maçta da çağrılmazsa tam skandal olur Fatih Terim için.

Umut ÖZTÜRK
31.01.2009, 19:09
41 kere maşallah. Aman nazar değmesin!!

http://s7b.directupload.net/images/090131/9bhcs4iu.jpg (http://www.directupload.net)

Samet Yildirim
31.01.2009, 20:07
süper süper süper...

_SeRKaN_
31.01.2009, 20:37
Egemen aynı Egemen inşallah bu oyununu sezon sonuna kadar devam ettirir ve mutlu sona ulaşmamızda pay sahibi olur...

MİSSE_MİSSE
31.01.2009, 20:44
wolverin desek daha yakısır bence tipide benziyor

Fatih Kuloğlu
31.01.2009, 20:48
Egemen süperdin.Her zamanki gibi.Devam et.
Sadece gözünemi :D

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 20:49
egemen süpersin gerçekten her topa atlıyor canla başla çalışıyor inşallah hep böyle...

Kıvanç Çuvalcı
31.01.2009, 21:04
ahanda buraya yaziyorum bir gun trabzona kaptan olacak.

Yasin İriş
31.01.2009, 21:10
gladiator....

Kaan
31.01.2009, 21:11
Maçtan sonra taraftara 3lü çektirmesi harikaydı ! :alkış: :D

Hasan61
31.01.2009, 21:15
seni milli takıma almayanlar utansın..........

Tansu Onur Erdoğan
31.01.2009, 21:43
valla alınmasın milli takıma bu sene hedefe kilitlendik şimdi allah göstermesin gider sakatlanır falan fatih hoca emre aşığını alsın yeter ona

asil suskun
31.01.2009, 21:45
milli takimi hak ediyor

sercann53
31.01.2009, 21:47
Egemen Song sylva.. İşte basarinin En önemli adamlari...

_SaMeT_
31.01.2009, 21:48
Gladyatör yine her zamanki gibiydi.Alıştık sana artık.

Ali Yerlikaya
31.01.2009, 21:48
Kesinlikle milli takimi hak ediyor müthis bi performans sergiliyor Servetten hic bi eksigi yok ins milli takimin artik vazgecilmezleri arasina karisir.
Ama su futbol cahili terim olicak teknik dirketör bozuntusu kiskancligindan zor cagirir.

_SaMeT_
31.01.2009, 21:49
ahanda buraya yaziyorum bir gun trabzona kaptan olacak.

Bencede ve kaptanlığıda kaldıracak kapasitede..

Muhammet
31.01.2009, 21:49
Bu adam her zaman aynı. Her zaman iyi oynuyor. :)

Oktay AKKUŞ
31.01.2009, 21:50
Boşuna aLmadık ya. geçen seneki stoperlere bakıyorum da aLLah'a şükrediyorum :P

Emre GÜRDAL
31.01.2009, 22:41
bu aksma bı topa uctu en az 5 metre uctu helal supermen egemen devammm

Onur Şeref
31.01.2009, 22:45
Arkadaş ben bu adamı çözemedim Nasıl bir insan ya seviyoruz seni Egemen!.

Arif Timurcioğlu
31.01.2009, 22:47
Tam bir gladyatör, milli takımı çok hakediyor sanırım sinyora milli takıma alacak.

Harun-61
31.01.2009, 22:57
Gladyatör...

Süpersin Egemen...
aynen devam...

AKSOY_61
31.01.2009, 23:12
hava toplarının hepsi ondaydı nerdeyse
nasıl bi mücadele gücüyle inanılmaz koşuyor.
keşke biraz daha hızlı olsaydı.ama yine de süper

İgzas-61
31.01.2009, 23:15
Egemen süpersin başka söze gerek yok

pReN@_61
31.01.2009, 23:18
Süpermeeeeeeeen !

Çağrı Bilici
31.01.2009, 23:20
savunmamız süper gerçekten egemen de bir harika

6Şafak Aydın1
31.01.2009, 23:37
Tadindan yenmiyor vallahi takim Ankaragücü`ne yazik olacak.

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:43
Yine savunmada agir bir tank gibi durdu ve gecit vermedi.
Tebrikler ve tesekkürler egemen.

akin0834
31.01.2009, 23:43
gladyatör süpersin..milli takımda görmek istiyoruz seni..ne top geçiyor ne adam...song siylva egemen üçlüsü olduğu sürece zor gol yeriz!

Gürkan
01.02.2009, 00:22
Tek kelime ile harika.

zafer6161
01.02.2009, 01:22
http://img218.imageshack.us/img218/8246/nazar3inchlargefm1.jpg

maydin
01.02.2009, 01:26
bu nasi hırs ya müthişsin seninle gurur duyuyoruz.

kudu_61
01.02.2009, 07:26
Dev bir dalgadir Karadeniz
Hirçin
Asi
Heybetli.
Çocuklarini da kendine benzetmis hani
coskulu ve dingin
Düsmana kartal
Dosta güvercin
Günese tutkun

sen işte busun

kudu_61
01.02.2009, 07:30
seni fener maçını canlı gözle izledikten sonra milli takıma çağırmayan hocaya hoca demem tıpkı uefa kupasını kaldıran tekkeyi çağırmayan takımın hepsi sakatken bile gökdenizi yanında oturtan hocaya hala hoca demediğim gibi.

Ertan 51
01.02.2009, 07:38
ne kadar övgü ne kadar iltifat gerekiyorsa hak ediyorsun
tıpkı üstteki renktaşlarımın duygularıma tercuman olduğu gibi
Egemen Kaptan EKSİK OLMA sen başkasın

Bahattin Aydın
01.02.2009, 13:25
Egemen futbolun kadar bizleri coşturmanda harika..mükemmel 3lü çektiriyorsun :D

oguzhann
01.02.2009, 13:25
3lü videosu?

Bahattin Aydın
01.02.2009, 13:41
3lü videosu?

onu çeken birileri yok sanırım :(..en azından lig tvye ulaşbilecek biri varsa onlar görüntüye alıyorlardı..

Gökhan ÖZDEMİR
01.02.2009, 13:42
Bu adamdan top geçmezz

Tayfun
01.02.2009, 14:35
Süpersin Egemen aynen devam ediyorsun hiç bozma . :)

KuTs@L__pLaK@61
01.02.2009, 14:43
egemen senin allahına kurban be seni o pis bursasporluların elinden aldıkya benden mutlusu yok seni trabzona kazandıran zatın elini öpmek lazım çatlayın ezik bursalılar

28TS61
01.02.2009, 14:45
o sakalini neden öyle birakiyor bi sormak lazim
sampiyon olunca kescek yada borda maviye boyicak heralde :)

Ba®ış
01.02.2009, 14:48
yine harika bi maç çıkardı.ne adam geçirdi ne de top.ayrıca maç sonunda çektirdiği 3'lü de görülmeye değerdi:)

Sinan Ayaz
01.02.2009, 14:49
bu kadar yürekli oyuncu bidaha gelmez trabzonsporumuza soyadı gibi korkusuz bi adam tek kelimeyle gladyatör

blackrain61
01.02.2009, 14:50
Diger defans oyunculari Song, Cale, Tony Silva ile Egemini Allah nazarda saklasin, hep daha basarili olsunlar.Tebrikler....

seyyah61
01.02.2009, 16:35
TSL'nin tartismasiz en iyi defans hattinin önemli iki oyuncusundan biri.
Helal olsun, defansin göbegindeki iki oyuncunun bu kadar kisa süre icinde böyle uyum göstermesi inanmasi güc bir olay.

Hüseyin İlkin
01.02.2009, 16:40
Neredeyse her maç mı mükemmele yakın oynuyor , helal olsun demekten başka diyebilecek bir söz bırakmıyor bizede . Sakallarına kurban Egemen .

Mira_61
01.02.2009, 16:42
http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=35505308907&ref=mf
Kesme Egemen sakallarını.:)

Yasin Berber
01.02.2009, 17:14
Birincisi ben egemeni sakallı olmasını istiyorum ona daha güzel bir renk hava katıyorr yakında hac yaparsa birde süper olur:D Her neyse egemende kafalara tekme atmak ölümüne koşmak varr egemen değişilmez bir oyuncuu

Burak Tokal
01.02.2009, 17:20
EGEMENnon ... Harikasın :D

Mustafa K. Demirbaş
01.02.2009, 17:28
Egemen bize 3 lü çeksene:)
seviyoruz seni süperman

Emiroğlu
01.02.2009, 18:25
Egemen , adamsın !
Hırs'ın kelime anlamısın be kardeşim.

Seni kim bu takıma getirdiyse , ondan da , senden de allah razı olsun.

Seni milli takıma almayan Terime'de Top olsun.

Sümeyye Şahin
01.02.2009, 18:44
hacım ya...açılın trabzonsporun kahramanı rakiplerin korkulu rüyası süpermen geliyo....:D

KUTADGU
01.02.2009, 18:57
Takdirle ve teşekkürle izliyorum seni.

Hırsın, kazanma azmin tek kelime ile büyülemekte beni.

Yakıştığın yerdesin.

İyi ki de burdasın.

Hep böyle devam etmen dileğiyle.
Hep böyle devam edeceğin inancıyla..

Saygıyla eğiliyorum önünde.

Barış Mayda
01.02.2009, 19:09
egemenin hırsı beni mutlu ediyor tekmeye kafa sokuyor sert oynuyr maçtan hiç kopmuyor valla takımda en cok kimi begeniyorsunuz derseniz ilk 11 e egemeni koyardım:-)

Paksoy
01.02.2009, 20:13
karadenizin, trabzonspor un yapısına uygun futbolcular inatçı sert güçlü hatasız .song egemen

Alibeyoglu
01.02.2009, 20:46
milli takimda olmasi gereken bir isim

TSercaN
01.02.2009, 22:00
Seni milli takima cagirmayan zihniyet utansin!

Sen gercek bir savascisin! Seni cok seviyoruz! Aynen boyle devam!

vice
02.02.2009, 10:18
Şuan için kendi mevkisinde en iyi yerli oyuncu, milli takımı kesinlikle hakediyor.

Semih
02.02.2009, 10:24
Milli takıma gidememesinden son derece hoşnutum.
Onun performansı milli takıma değil, bize lazım.
Sakatlanır, bir şey olur Allah göstermesin.
Fatih Terim bugüne kadar nasıl yaptıysa, bugün de baksın başının çaresine.
Milli duygularım köreldi, nefret ettim milli takımdan:)

Uğur Ö.
02.02.2009, 12:46
benc milli takıma gitmesin nolur nolmaz bu performansı gören takımlar hemen almak ister:D

Hasan Habip Özbay
02.02.2009, 17:14
lay lay lay lay egemen korkmaz sen süpersin forma için oynayan herkese teşekkürler

David Beckham
02.02.2009, 17:30
Song şef sen Gladyatör helal olsun ikinizede !

oguzhann
02.02.2009, 19:00
oleeeeyyy süpermen egemen oleyyyyyy süpermen egemen oleyyyy.süpermen vücuduna eğemenin kafasını monteleyip pankart yapılmasını öneriyorum.renkli olur...

macka61
02.02.2009, 19:03
çok iyiydi canla başla mücadele ediyordu her zamanki gibi

NuDGeRR
02.02.2009, 20:21
gitmesini istemeyen arkadaslar bir yerde haklılarda milli takımda onun yerinde gökhan zan diye bi basketbolcu oynuyo ya bu manzarayı göruncede Egemen ha bundan daha mı kotu deyip fatih terimin kulaklarını cınlatıyorum..

ertek_ts61
03.02.2009, 12:35
egemen'in futbolcu özellikleri yanında ankaraspor maçında dikkatimi çeken özelliği tribün çok seviyor onu...bütün futbolcular soyunma odasına giderken geri çağırdık ordan el salladı ama dayanamadı geldi..:) böyle futbolcuyu seviyorum ben..ayrıca kolbastı oynanırken dikkat ettim song oynarken kalktı alanzinho'yu oyuna kaldırdı..kaynaşmasına yardımcı olmak adına...sadece saha içinde sorumluluk almıyor egemen song'dan öğrendiklerinin yanında bütünleyici bir etekn olmuş takımda...böyle canını dişine takan adama helal olsun denir...bursa taraftarı boşuna gladyatör demiyormuş..:) ben de Truvalı Egemen diyorum...:) farklılık olsun...:D

Kadir
03.02.2009, 12:37
En sevdiğim oyuncu galiba .

Egemen Korkmaz bu formayı yıllarca giyer .
Ah birde Fatih efendi Milli Takım'a alsada Gökhan Zan işkencesinden kurtulsak .

Mehmet_Mercanlı
03.02.2009, 14:56
Maşaallah , kuvvete illa billahhttp://tbn2.google.com/images?q=tbn:gC-mCNPCcm6GiM::http://www.myday-tr.com/dosya/solmenu/20.11.2006-16.11.29.906~nazar%2520boncu%C4%9Fu.jpg (http://www.myday-tr.com/dosya/solmenu/20.11.2006-16.11.29.906~nazar%20boncuğu.jpg)

Murat Erdem
03.02.2009, 18:41
Bir başka müthiş transfer başarısı daha.
Bizde oynamasında emeği olan herkeze minnettarım.
Fatih Terim efendi ALLAH adaletli olanı sever.
Anladın sen onu !

ApoCaN28
03.02.2009, 18:52
Milli takıma çağrılması ona ayrı bi güven verecektir o yüxden isterim milli takımda olmasını ancak...
Gitmesin sakatlanır felan nemize lazım...:D

Terzioğlu
03.02.2009, 21:04
Artik Milli takima cagirilmasi kacinilmaz. Bu adam dehset birsey. Ispanya'da Puyol varsa bizde Egemen var.

Gökhan Zan'i Torres ve Villa karsisinda düsünemiyorum.

Ali Tunahan Güllü
03.02.2009, 21:24
o fatih terim denen şahsiyet seni yine almayacak milli takıma çünkü milli takıma gitmen için terimin mafyasından olmak lazım ama sen bizim savaşçımızsın...

Vural Kuyumcu
03.02.2009, 21:35
SÜperman sÜperman sÜperman egemen

trab61
04.02.2009, 02:44
ben egemene hastayim. en sevdigim futbolcular arasinda. boyle bir yapi olurmu adamda. sakalllarida cok cok hosuma gidiyor. rakip korkar ondan bee.
tartismasiz turkiyenin yerli veya yabanci en iyi defans oyuncusu. tabiiki songla beraber. belki biliga zorlar kendisini. cok ama cok seviyorum seni supermen.
fatih terimin almamasi imkansiz bu satten sonra. eger almassa demekki sahsi problemi vardir onla.

kudu_61
04.02.2009, 04:33
fener maçının en iyi oynayan futbolcusuydu kesinlikle terim o maçı izledi eğer çağırmazsa (ki o egemenin sadece o maçlık performansı değildi) terimin taraf bir hoca olduğundan oynattığı tanınmayan futbolcunun transferinden pay aldığına emin olacağım neyse boşverin terimi HIRSIN YETER EGEMEN SEVDİK SENİ

is_mail61
04.02.2009, 04:36
egemen bir numara ya kaptan mağara adamı mubarek millet korkuo ondan bence:D

irfan61
04.02.2009, 10:42
Artik Milli takima cagirilmasi kacinilmaz. Bu adam dehset birsey. Ispanya'da Puyol varsa bizde Egemen var.

Gökhan Zan'i Torres ve Villa karsisinda düsünemiyorum.Ben düşünüyorum ve çok gülüyorum :D haşat edecekler bizim savunmayı.

Süleyman50
04.02.2009, 10:44
Milli takımı çoktan hakeetti ama görmek istemeyenler var.............

.....
05.02.2009, 02:35
Glatyatör özledim seni beee :) Su Cuma da bi gelmedi gitti :):)