PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egemen Korkmaz l Yardımcı Antrenör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31

Oğuz ZEYTİN
06.05.2011, 17:58
inanilmaz ama guzel yukarida bir yazi yazdim dogruladin icin sagol, bu iste bizim tibik taraftar profili muhtesem. Zaten bu profildeki taraftarlara güvenerek bu yönetim bu isleri yapiyor ya. ne diyeyim bize iyi oluyor. bravo egemene tepkiyi devam tsnin parasini kendi parasiymis gibi starlardan esirgeyen onun yerine ferhat-cale-tayfun-baris-sezer-mehmet cakir gibi sacma oyunculari kadrosunda tutan yönetime bravo. Biz 9 puan öndeyken yine parasina kiyamiyan bir klas forvetle sampiyon olacagimiza gidib Polan 3 sinif oyunculari getiren yönetime bravo.

Mükemmel taraftar lazistanlı,

Kendi fikirlerine destek arayıp beğenmediklerine de çamur atacağına, bir yazıdan PROFİL çıkaracağına biraz dikkatli yazıver de anlayalım ne dediğini!

Bir! Senin eleştirdiğin yönetimi ben de eleştirmiştim, nerede mi? Bir önceki sayfada ama dur zahmet etme, yorulma.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917595220&postcount=6964

"Cumartesi günü medyadaki haberleri yalanlayan bir yönetim var.

Ve yönetimin üyesi yalanlamayı yalanlıyor.

İşte Trabzonspor budur!

Milyonlarca samimi sevdalısına rağmen cebi para dolu bir grup sevgisiz ve bir o kadar beceriksiz insanların elindedir.

Allah bize sabır vermiş. Ne de olsa avunmak için hazırız: Gönüllerin şampiyonuyuz.

Kandıralım kendimizi yine.

Kısacası sorun Egemen, Ceyhun, Selçuk, Umut değildir. Sevinçlerimizi onlarla yaşadık. Sürekliliği sağlaması gereken ise YÖNETİMdir. Yönetimin istikrar yakaladığı tek alan ise KAOS YARATMAK.

Muhalefetsiz, arkasında bunca destekle ancak bu kadar hata yapılır."

Okudun mu laz? Anladın mı? Şimdi bir PROFİL daha çıkar bakalım. Yoksa PROFİLİNİ beğenmediğin bu adam seninle aynı şeyleri mi yazmış? Bak sen Allah'ın işine...

Yine zahmet etme, düşünüp yorulma. Yardımcı olayım: Yönetimin hatalarını (bana göre) çatır çatır yazarım, bu demek değildir ki oyuncuyu da alıp başımın üstüne çıkarayım. Geçmişte yaşattıkları için teşekkür ederim. O profesyonelce düşünüp başka takım gidecek ve rakibim olacaksa başarı filan dilemem.

*

DeAgLeMaNyAq
06.05.2011, 19:53
Bir tane a2 den adam alsak ölürmüyüz ilk 18 e yazık değilmi neden böyle bir aptallık yapıyoruz mantıklı bir açıklaması varmı

Bende bundan rahatsızım ama yönetim böyle bir fırsat kolay kolay gelmez diyip şampiyonluk için her türlü krediyi vermiş hocaya. Bu takım şampiyon olursa sırf federasyondan 15 milyon TL alacak. Üstüne bir de şampiyonlar liginden bir o kadar para gelecek. Sezon sonuna kadar ödenecek 100-200 bin TL kulüp için çerez parasıdır. Ancak önümüzdeki sezonuda yavaş yavaş düşünmeleri gerekiyor. Şuan A2'den alınabilecek tek oyuncu var o da Hüseyin Kayıkçı. Demek ki hoca ona pek fazla güvenmiyor. Yeni sezonda bir ihtimal Hasan Ahmet Sarı'yı geri alabiliriz...

Asi Çaykaralı61
06.05.2011, 21:57
Egemen'in imza atmasını en çok isteyen birisi olarak kalacağına da inanıyorum ;)

Lazistan
06.05.2011, 22:37
Mükemmel taraftar lazistanlı,

Kendi fikirlerine destek arayıp beğenmediklerine de çamur atacağına, bir yazıdan PROFİL çıkaracağına biraz dikkatli yazıver de anlayalım ne dediğini!

Bir! Senin eleştirdiğin yönetimi ben de eleştirmiştim, nerede mi? Bir önceki sayfada ama dur zahmet etme, yorulma.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917595220&postcount=6964

"Cumartesi günü medyadaki haberleri yalanlayan bir yönetim var.

Ve yönetimin üyesi yalanlamayı yalanlıyor.

İşte Trabzonspor budur!

Milyonlarca samimi sevdalısına rağmen cebi para dolu bir grup sevgisiz ve bir o kadar beceriksiz insanların elindedir.

Allah bize sabır vermiş. Ne de olsa avunmak için hazırız: Gönüllerin şampiyonuyuz.

Kandıralım kendimizi yine.

Kısacası sorun Egemen, Ceyhun, Selçuk, Umut değildir. Sevinçlerimizi onlarla yaşadık. Sürekliliği sağlaması gereken ise YÖNETİMdir. Yönetimin istikrar yakaladığı tek alan ise KAOS YARATMAK.

Muhalefetsiz, arkasında bunca destekle ancak bu kadar hata yapılır."

Okudun mu laz? Anladın mı? Şimdi bir PROFİL daha çıkar bakalım. Yoksa PROFİLİNİ beğenmediğin bu adam seninle aynı şeyleri mi yazmış? Bak sen Allah'ın işine...

Yine zahmet etme, düşünüp yorulma. Yardımcı olayım: Yönetimin hatalarını (bana göre) çatır çatır yazarım, bu demek değildir ki oyuncuyu da alıp başımın üstüne çıkarayım. Geçmişte yaşattıkları için teşekkür ederim. O profesyonelce düşünüp başka takım gidecek ve rakibim olacaksa başarı filan dilemem.

*
evet haklisin o yazdin yaziyi aynisini bende yazmis olabilirim. ama ben bizim yöneticiler gibi dik ve inatci degilim hataliysam kabul ederim ve bu konuda hakliymissin özur dilerim, ama böyle guclerimizi birbirimize kullanacagimiza niye birseyler yapmiyoruz. ben yurt disinda kaliyorum sizler daha iyi bilirsiniz yokmu bu tsnin büyük bir taraftar grup. söz sahibi olabilecek. almanyada öyle sif yasadim sehir hamburgda öyle degil.

izzet
07.05.2011, 21:46
Adam profesyönel, sonuc ne olursa olsun, yapilacak birsey yok.

Ama kaptanlik müesesesini artik Trabzonsporla Gönül Bagi olanlara vermenin daha dogru olacagini düsünüyorum.

bordo61
08.05.2011, 12:23
Egemenin mi hiç suçu yok ?

Şampiyonluğa oynayan bir adamın gidip başka takımlarla görüşmeye oturması suç değil mi

Hadi suç olmasa da etik mi

3 hafta daha bekleyin demek çok mu zor.

Bırakın bu işleri , Bu futbolda etik , formaya saygı fln yok.

Varsa yoksa para.

Her türlü saygısız davranışın adı da profesyonellik oldu. Kılıfı da hazır

Eğer bu yazılanlar gerçekse tabi

DeAgLeMaNyAq
08.05.2011, 22:10
Geçen haftaki etkili oyunundan biraz uzaktı. Saha zemini diğer oyuncularımızı olduğu gibi Egemen'i de çok zorladı...

Harun CAN
08.05.2011, 22:36
Transfer haberleri ne kadar doğru bilinmez ama Egemen'in bedeni sahada aklı başka yerlerde.!!!

Nonserviam
08.05.2011, 22:48
Bu ne hal egemen, heyecanın gitmiş!

volkan_627
08.05.2011, 23:08
ya egemen transfer haberlerinden etkilenmiş ya da egemen bjk ye imza atmış. bu akşamki heyecansız halinin başka açıklaması olamaz...

Asi Çaykaralı61
08.05.2011, 23:09
Egemen üstüne düşeni yaptı daha da iyisini yapabilir

Egemen'den açıklama gelmeden inanmayın haberlere

Selçuk Demircioğlu
09.05.2011, 03:42
Kafa olarak bitmiş gibiydi...Belli etti gittiğini ben hissettim..Kötümü oynadı hayır...Suya sabuna dokunmadı..Yinede verdiği mücadeleden dolayı tebrikler..

DeAgLeMaNyAq
09.05.2011, 04:00
Lig TV bir de maçın yıldızı olarak seçmiş. Dalga mı geçiyorlar mesaj mı gönderiyorlar anlamadım...

Sami Kuk
09.05.2011, 09:20
İnanmayın yazanlarmı var halaa:D

EGEMEN BEŞİKTAŞTAAAAA KABUL EDİN

Dün bir programda adamlar gelecek sezon Bjk nin kadrosunu sayıyordu. Defansta egemeni garanti yazmışlardı bile.Daha ne olsun..

Eren Karaahmetoğlu
09.05.2011, 09:27
Egemen'in dün neyini beğenmediniz? Bu haberler çıkmamış olsa, helal olsun Egemen yazacaktınız.

Bırakın yahu.

Hüseyin İlkin
09.05.2011, 12:15
Egemenin mi hiç suçu yok ?

Şampiyonluğa oynayan bir adamın gidip başka takımlarla görüşmeye oturması suç değil mi

Hadi suç olmasa da etik mi

3 hafta daha bekleyin demek çok mu zor.

Bırakın bu işleri , Bu futbolda etik , formaya saygı fln yok.

Varsa yoksa para.

Her türlü saygısız davranışın adı da profesyonellik oldu. Kılıfı da hazır

Eğer bu yazılanlar gerçekse tabi

Başka takımlarla görüşüp sahada mücadele etmekten kaçınsa haklı olabilirsin ama terinin son damlasına kadar mücadele ettiği sürece sorun yok.

Turgay Atalay
09.05.2011, 13:33
Öylesine geçiştirdiğin bir maç oldu adeta...

sefatoyer
09.05.2011, 15:22
tebrikler kaptan.
seni çok seviyoruz:)

HH_52
09.05.2011, 15:24
Bizim Yönetim bizim Taraftarları uyutmaya devam etsin...

Az önce Sinan Enginde açıkladı Egemenin gelecek sezon Beşiktaşın formasını giyeceği...:(

Sefa
09.05.2011, 15:26
Dün akşam Egemen bence iyiydi Antep maçını baz alırsak o kadar iyi değildi ama o maçta çok üst düzey oynamıştı.. Dün akşam Egemen görevini yaptı neyini beğenmediniz anlayamadım..

FC-ST-PAULI-61
09.05.2011, 15:29
Bencede Besiktasa gidecek ama Sinan Engin hicbisey bilmiyor.Ona göre Volkan Sen de devre arasinda Galatsaraya transfer olmustu

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 15:42
Takımımızda kalması gereken futbolcularımızdan sadece bir tanesi :)

Semih Aydın
09.05.2011, 15:45
We all dream of a team of Egemens, a team of Egemens, a team of Egemens. :)
TyRuW0rzL7c

Süperdin Egemen. :alkış:

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 20:11
Egemen'de son bir kaç gün!

Egemen Korkmaz’da son dakika…

Trabzonspor’un adı sürekli Beşiktaş’la anlaştı yönünde anılan futbolcusu Egemen Korkmaz ile önümüzdeki günlerde yeniden masaya oturulacağı öğrenildi.

Trabzonspor’un Egemen Korkmaz ile önümüzdeki 2-3 gün içerisinde yeniden masaya oturup tüm konuları konuştuktan sonra anlaşıp anlaşmayacağı kesinleşecek. Egemen’in Trabzonspor’un şartlarına karşılık ne isteyeceği merak ediliyor.

Öte yandan Beşiktaş'ın etkin isimlerinden eski futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot, “Ersan Gülüm çok değerli bir oyuncu; ama Beşiktaş'taki durumu soru işareti. Onun yeri Egemen Korkmaz'la Dolar mı; dolmaz. Egemen iyi bir futbolcu; ama Beşiktaş'ta oynamak bambaşka bir şey.

Daha önce Bursa macerası var, 16 numaralı formayla oynuyor. Beşiktaş taraftarı bunu ne kadar kabul eder, bunu bilemiyorum; ama bildiğimi tek bir şey var Egemen Beşiktaş'ta” iddiasında bulundu.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=82915

Misina
11.05.2011, 13:49
50 bin dolardan dolayı Aurelloyu elimizden kaçırmıştık zamanında.Egemenin istediğiyle kulübün önerdiği rakam arasında 500 bin euro olduğu söyleniyor.500 binden dolayı Egemen gibi üst düzey bir stoperi kaybetmeyiz umarım

Ertan 51
11.05.2011, 13:56
Para pul için bu camiadan koparsan Bursalı Egemen olarak hafızalarda kalacaksın kaptan sakın bunu unutma(her türlü;))
Biz seni yüreğinle oynadığın için çok sevdik,biz seni adam gibi adam olduğun için çok sevdik,yoksa o istediğin paralara stoper bulmak zor değil,
yakma kendini,taş yerinde ağırdır,yaşın tecrüben bunu biliyor olmanı gerektirir.

mehmets61
11.05.2011, 14:45
gitmek istemeyen parayı sorun etmez. bence kulüp taviz vermemeli 500 bin avro az bir fark degil.taviz vere vere bu hallerdeyiz.

Ömer Yüce
11.05.2011, 15:25
Eğer konu paraysa ki bence para yani neden UEFA'yı bile garantilemeyen takıma gitsin, bunu daha öncede Bursa'ya yapmıştı. Tabiki futbolcu para talep edecek. Anlaşılmazsa gider yapacak birşey yok...

Turgay Atalay
11.05.2011, 16:14
Gideceğine inanmıyorum, inanmak istemiyorum belki de

Asi Çaykaralı61
11.05.2011, 19:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7297-6S7Z2D0K.jpg

Ömür Karadeniz
13.05.2011, 18:12
Beyler bugün eve gelirken Egemenin evinin camında satılık yazısı gördüm.Evi bize çok yakın.Bu bjkye transfer olduğunun en büyük kanıtı kanımca.

Emre EFENDİOGLU
13.05.2011, 18:57
Profesyonellikmiş, sanki biz profesyonelce sevdik bu takımı.
"Modern futbolun" nimetleri işte. Bu sene soğuduğum kadar futboldan hiç soğumamıştım.

Fatih Özkan
13.05.2011, 18:59
Profesyonellikmiş, sanki biz profesyonelce sevdik bu takımı.

Çok doğru söyledin...

Cengiz Çubukcu
13.05.2011, 20:25
Beyler bugün eve gelirken Egemenin evinin camında satılık yazısı gördüm.Evi bize çok yakın.Bu bjkye transfer olduğunun en büyük kanıtı kanımca.

madem evi size yakın git ona bizi bırakmamasını söyle :)

DNA-TS
13.05.2011, 20:34
eğer haberler doğruysa yolu acık olsun.emekleri için teşekkür etmeliyiz.

gokhan_61_
13.05.2011, 22:47
biz sampiyon olalim da nereye giderse gitsin

Mert67
13.05.2011, 22:53
Ah be Egemen, bir kaç ay önce futbolu Trabzon'da bırakmak istediğini söylüyordun. Bu taraftar seni bu kadar severken neden gidersinki.Para herşey mi?

metehan
13.05.2011, 22:58
50 bin dolardan dolayı Aurelloyu elimizden kaçırmıştık zamanında.Egemenin istediğiyle kulübün önerdiği rakam arasında 500 bin euro olduğu söyleniyor.500 binden dolayı Egemen gibi üst düzey bir stoperi kaybetmeyiz umarım

500.000 Euro'nun 1.000.000 TL (eski parayla 1 trilyon TL) ettiğini hatırlatmak isterim :) Öyle bir söyledin ki sanki çerez parası :)

Ogün YAZICI
13.05.2011, 22:59
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92309 beşiktaşta egemenin bölgesinde toraman ersan sivok var muhtemelen egemeni alternatif veya geniş rotasyon için alacaklardı ama şu haberin sonunda samsunsporun genç stoperi ile anlaşıldığı söyleniyo acaba vazgeçilmiş olabilirmi egemenden

Sefa
13.05.2011, 23:32
Etti 200 Bin TL bilerek Federasyona ödediğimiz ceza. 300'ü geçecek son 2 haftada kesin gibi..

Eğer Egemen ile anlaşamadığımız nokta bu paradan az ise demeyeceğim kalmayacak.

Murat'
13.05.2011, 23:53
Yolu açık olsun, verdikleri için teşekkürler.

Bursaspor'dan da bu şekilde ayrılmıştı Egemen, bizden de ayrılışı pek farklı olmayacak gibi.Sözü edilen 500 bin euro bazılarına az gelebilir ama bence 1.1 milyon lira öyle hiç de küçümsenecek bir fark değil.

bangkook_61
14.05.2011, 00:33
500 bin euro değildir aradaki miktar. Zaten şu an aldığı para 750 bin euro. Beşiktaş 1.2 milyon verdi. Egemen'e de buna yakın bir teklif verilmiştir o da reddetmiştir.

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 11:46
Egemen'den imza sözü

SEZON sonu sözleşmesi bitecek isimlerden olan Egemen Korkmaz, basında yer alan "Beşiktaş ile anlaştı" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Şampiyonluk mücadelesi verdikleri bir dönemde bu tip haberler duymak istemediğini kaydeden...

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/05/14/671x324/20133038786.jpg?87415869722

SEZON sonu sözleşmesi bitecek isimlerden olan Egemen Korkmaz, basında yer alan "Beşiktaş ile anlaştı" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Şampiyonluk mücadelesi verdikleri bir dönemde bu tip haberler duymak istemediğini kaydeden Egemen, "Şampiyon olursak, sözüm var Trabzon'a imza atacağım" dedi.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/05/14/egemenden-imza-sozu

volkan_627
14.05.2011, 12:28
sözü var egemen in şampiyon olursak imza atacak. ya olamazsak??? şampiyon olduğumuzda sadece egemen değil her oyuncu bize gelmek için can atacak ama o zaman da biz beğenmeyeceğiz. egemen umarım gitmezsin ama eğer gidersen de yolun açık olsun. bu takıma herşeyini verdin. buna inanıyoruz. kalsan kral olacaktım ama sen istanbul u seçtin. eğer gidiş haberlerin doğruysa yapılacak birşey yok. o siyah beyaz forma sana ne kadar yakışır, ne kadar karga olabilirsin bilemem ama bu istanbul seni de yutar elbet...

Uğur Ö.
14.05.2011, 14:04
Asıl şampiyon olursak istediğin yere gidersin mantığa bak.

Hasan Nasrallah
14.05.2011, 22:12
üst düzey futbolcuymuş hadi be hiç üst düzey görmesek bizi kandırcaklar

Oruç
14.05.2011, 22:44
Yahu iki dakikada adamı ne hale getirdiniz, yazık. Gitse de kalsa da aynı benim gözümde. Adam elinden geleni yaptı oynadığı zamanlarda. Kaldı ki ömür boyu bizle kalacak değil ya, istediği yerde oynama hakkı var. Mecbur mu bizimle oynamaya ? Adam sanki bizim gibi Trabzonspor taraftarı. Adam Trabzonspor futbolcusu. Hala bunu ayırt edemeyenler/etmek istemeyenler var. Hayret bir şey.

DeAgLeMaNyAq
15.05.2011, 22:34
Geçen haftaki oyununa göre daha hareketliydi özellikle Jaja kendisine birçok pozisyon hazırladı...

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 23:10
Egemen elinden gelenin en iyisini yaptın tebrik ederim seni Egemen

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2011, 23:45
helal olsun sana ...

Harun CAN
15.05.2011, 23:47
Giderayak yine ayar etti kendine... Daha önce de yaptı bunu, yahu kol denen uzuv aynı zamanda bir denge unsurudur Egemen<.! Daha önce de en az 4-5 kere rakip topa vururken can havliyle önüne atlar gibi yapıyosun ama kollar arkada. Neydi o Holmen'in golü... Tamam halay çeker gibi açma kolları ama çolak kamil gibi neden hemen iki kolunu birden arkaya saklıyon.! Kollar olmadan denge mi olur...

Özge
16.05.2011, 02:58
Hücumlara oldukça fazla katkıda bulundu yine.Kritik müdahalesi de oldu.Son söz olarak umarım gitmezsin.

Samet Yildirim
16.05.2011, 03:06
Pek inanmasamda umarim gitmezsin...

Ugur Kursad
16.05.2011, 03:14
500.000 Euro'nun 1.000.000 TL (eski parayla 1 trilyon TL) ettiğini hatırlatmak isterim :) Öyle bir söyledin ki sanki çerez parası :)

bugün egemen ayarında alınabilecek bir yerli stoper var mı ? varsa bonservisi ne kadardır ? ya da yabancı bir defans takviyesine verilecek bonservis ne kadardır ? ve o yabancının takıma uyumu garanti midir ?

500 bin euro bizler için büyük paralar olabilir ama trabzonspor için olmamalıdır ... 3 yıldan bir bucuk milyon euro desen zaten o paranın mislini yapacağın transfere harcayacaksın aynı şekilde bu selcuk içinde geçerli .

Hüseyin İlkin
16.05.2011, 12:27
Sol bek olarak bir iki sene daha kalsan.

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 17:01
Cale'nin 1 sezonda yapamadığı Egemen 2-3 maçda yaptı ;)

Sibel
18.05.2011, 00:04
Gitme Egemen,gitmeeee...

Gurpas
18.05.2011, 17:50
Gidersen adam değilsin

Burak TOSUN
18.05.2011, 18:20
Cale'nin 1 sezonda yapamadığı Egemen 2-3 maçda yaptı ;)
Ne 1 sezonu, 3 sezondur izliyoruz Cale'yi, 3 sezondur yapamadığını yaptı.

Ercan DEMİRCİ
18.05.2011, 20:15
bjk ye gitme gibi bir hata yapmaz inşallah....

Serdær
18.05.2011, 20:54
Türkiye'de Trabzonsporda verilen değerin kendisine verileceğini zannetmiyorum..

Eğer aklı varsa kalır ..

Yoksa Zafer Biryol,Murat Hacıoğlu,Önder Turacı gibi olur sonra futbol hayatı biter.

Şampiyonlar Liginde mi oynamak yoksa UEFA'da mı ?

Seni her anlamda bağrına basan taraftar mı , yoksa kaç senelik kaptanını bir anda gönderen Beşiktaş mı ? Şimdi Nihat Kahvecide olduğu gibi ..

Düşün Egemen ..

Fatih Özkan
20.05.2011, 02:37
Gidecek ne var ?
Ben anlamıyorum İstanbul'da ne var yani ?

Armağan Dere
20.05.2011, 02:40
Gidin abi gidin siz de rahat edin bizde!!!..Gidin Allah aşkına gidin!!!

Turgay Atalay
20.05.2011, 08:54
Başkan gitmek istediğini belirtmiş, git git istanbul da mok var, seneye sıradan bir anadolu kulübünde bulursun kendini.Herkes bizim gibi ağzının içine bakmayacaktır.

Ayhan Yüksek
20.05.2011, 11:41
Egemen gitmemeli, hiçbir mantıklı yönü olamaz istanbula gitmesinin,belki çocuğunun geleceği için, hele hele ahı vahı gitmiş gs ye asla gitmemeli,kaldı ki gs nin başında onu en iyi zamanında Milli Takıma almayan Terim var, kendisini seviyoruz inşaallah kalır ama Başkanın onu sanki geri plana attığı çokta önemsemediği izlenimi aldım açıklamalarından buna kırgınlığıda olabilir,haklıda bu iş bu zamana kalmamalıydı,samimi bir şekilde görüşülseydi kendisiyle eminim çoktan atmıştı imzayı.

ysfemr
20.05.2011, 15:51
adamsın.............:(

Cemalettin Taşkın
20.05.2011, 15:54
vay be herkesin gideceğini üşünürdüm ama egemenin gideceğini hiç düşünmezdim.

gitsin görsün .....

DeAgLeMaNyAq
20.05.2011, 20:03
Başkan bile Karabükspor maçı Egemen'in Trabzonspor'daki son maçı diye resmen açıklama yaptı. Daha da gitme gitme diye naralar atmaya gerek yok. Bugüne kadarki hizmetleri için teşekkürler. Profesyonel futbolda duygusallığa yer yok. Nihayetinde Egemen Trabzon'un yetiştirdiği bir oyuncu da değil. Bursa'dan nasıl aldıysak aynı şekilde BJK'de bizden bedelsiz aldı. Tek üzüldüğüm nokta her ne amaçla olursa olsun, başta Egemen dahil olmak üzere hem bizim hem BJK yönetiminin bu transferi ısrarla yalanlamış olmasıdır. Diğer yandan BJK'de Cisse'ye bile 16 numaralı formayı giydirmemişlerdi. Bu durumda 16 numaralı formaya veda edecektir. Daha öncesinde 5 numarayı giyiyordu ama belki de 61'i tercih eder kim bilir...

murat karahasan
20.05.2011, 21:04
Bjk kadroya giremez görürsünüz kendini bitirdi bende onu akıllı biri zannedersin çok boş kafaliymis giysinde görsün trabzonun kıymetini o zaman anlar.

Fatih Özkan
20.05.2011, 21:18
Hangi akıl ve mantıkla gidiyorsun ki BJK'ye ?
Çok sevmiştik...

inception61
20.05.2011, 21:26
EŞİNİN TUTUMU YÜZÜNDEN İSTANbulu tercih etMİŞ MİŞ diyorum söylenti hani TRABZON küçük bir anadolu şehri ya büyük alış veriş merkezleri yokmuş
IQ seviyesi düşük olan insanlar topçu oluyor ve pastanın büyük bir kısmını yiyor bize kırıntı kalırsa artık:D
HER ŞEY PARA DEĞİL ÖLÜRKEN ARKANDAN NE KADAR ZENGİN ADAMDI DİYE KİMSE DEMEZ:) ADAM GİBİ ADAMDI DEMELİ::cool:
BİRAZ TÜRK FİLMİ gibi oldu egemen hizmetlerin için teşşekkürler bundan sonra ki futbol hayatında başarılar dilerim:)

Kereşenli
20.05.2011, 21:29
Egemen'e istediği parayı vermeyip gitmesine izin veren yönetime yazıklar olsun. Gönül isterdi ki Egemen takımda kalsın ama gitmek istiyorsa da kendi bilir. Ama hangi mantıkla Beşiktaş'ı tercih etti anlamıyorum.

Emre GÜRDAL
20.05.2011, 21:30
asıl şimdi bursa-beşiktaş arası sorun büyüçek hele egemen 16 numarayı giyerse hepten iş cıgrından çıkacak...

Berat
20.05.2011, 21:30
Nasıl geldiyse öyle gidiyor. Yolun açık olsun büyük profesyonel(!)

bordo(61)mavi
20.05.2011, 22:14
3'lü çektirmelerini özleyecem ama Beşiktaş jimnastik kulübününde başarılar dilemiyorum sana,,, Çünkü ne de olsa bjk bizim rakibimiz artık sende seneye rakibimiz olacaksın... İstanbulda kaybolmaman dileğiyle :)

Sibel
20.05.2011, 22:20
Keşke...Ve keşke..

AYYILDIZ
20.05.2011, 22:27
Giderse gitsin.Burada mutlusun taraftar seni seviyor ne isin var macera aramaya.Bu adam cidden Bursa'lilarin dedigi gibiymis.

61_Hasan_69
20.05.2011, 22:33
vayy be karaktersizin tekiymişsin...Bursalı arkadaşlar demiştide inanmamıştım..huylu huyundan vazgeçmez sonuçta..2 sene sonrada bjk yi yarı yolda bırakır gidersin...

DeAgLeMaNyAq
20.05.2011, 22:48
vayy be karaktersizin tekiymişsin...Bursalı arkadaşlar demiştide inanmamıştım..huylu huyundan vazgeçmez sonuçta..2 sene sonrada bjk yi yarı yolda bırakır gidersin...

Son bir kez daha formamızı giyecek bir oyuncu için karaktersiz kelimesini kullanmak bize yakışmaz. Egemen'in futbola bakış açısı farklı demek ki. Bizden İstanbul takımlarına giden çok oyuncu oldu ama hiçbirinin öyle olağanüstü performanslar sergileyip, gittiği takımın maskotu olduğunu hatırlamıyorum. Geçmiş dönemden bir Aurelio, Ogün ve Abdullah bir süre FB'de oynadı ama nihayetinde onlar da bir şekilde kulüpten ayrılmak zorunda kaldılar. Zaten İstanbul takımları kolay kolay bizden bonservisiyle oyuncu transfer etmemiştir. Gökhan Ünal haricinde birini İstanbul'a sattığımızı hatırlamıyorum. Gökhan Ünal hiç değilse bize fena olmayan bir para ve Burak Yılmaz'ı kazandırdığı için taraftar gözünde ciddi bir antipati toplamamıştır. Ama Egemen'in kulübe para kazandırmadan gitmesi ister istemez tepki doğuracaktır...

Bu arada Lig TV'nin antrenman görüntülerinde Egemen, Engin'e el hareketi çekiyordu. Hiç yakıştıramadım... :)

sefatoyer
21.05.2011, 01:40
Çok sevmiştik çook...

Sinan Ayaz
21.05.2011, 02:08
kafası karışık adamlarla şampiyonluk mucadelesi veriyoruz yönetim resmen şampiyonluğu hediye etti takımın iskelet oyuncularına zamanında para vermeye kıyamayanlar şimdi onların yerini doldurmak için milyon euroları sayarlar

Ömer TOPAL
21.05.2011, 02:54
bana bu sezon gidecekleri tahmin et şöyle bir liste yap bakalım hangi tahminlerin tutacak deselerdi..O listenin en sonuna egemen yazardım..kimbilir belki onun adını hiç yazmazdım..aklımın ucundan geçmezdi...! çok şaşırdım bu duruma...Kalitelimi evet giderse yeri boşmu kalır HAYIR...o mevkiden kimler geldi geçti tabiki yönetim akıllı olursa egemenin kalitesinde veya daha iyi birini alabilir...

hizmetlerin için teşekkür ediyorum...Bordo Mavi formayı sırtından çıkartana kadar seviyorum seni..siyah beyaz veya baska bi renk giydiğin gün sende digerleri gibi sevimsizssin gözümde...! Futbolun kuralı buysa gelmek ve gitmek varsa, taraftarlık da bu, kusura bakmasın kimse...Rakibimin topcusunu sevemem...

SEDAT
21.05.2011, 04:01
- Hiç almayanın 2 milyon euro aldığı takımda sen 1milyon euroya göbek atıyorsan , o takımda sıradan bir paspas olmak o zaman yakışır sana ...

bangkook_61
21.05.2011, 06:29
Egemen'in anlaştığı parayı biz de rahatlıkla verebilirz. Egemen'in niyeti yoktu bence imzalamaya. Egemen'i çok beğenen biri olarak kendisini çok arayacağımız sanmıyorum. Tek kötü yanı bonservis verip yeni oyuncu alacağız o kadar. Bir Selçuk değil.

Egemen'i Egemen yapan biziz. Bu takım Şenol Hoca ile top oynamaya başladı. Bross dönemindeki performansları da hatırlıyoruz. Egemen gitsin Beşiktaş'ın da yaşasın dip performanslarını. Bazı oyuncular her yerde olmazlar. Taş yerinde ağırdır. Savunmaya yardım etmeyen Beşiktaş yabancılarıyla, hücumcularıyla kendisine şans diliyorum, zira çok ihtiyacı olacak.

Turgay Atalay
21.05.2011, 10:10
Elekten ilk elenen un parçası olacaksın istanbulda ve arkana baktığında seni bağrına basacak bir tane dahi taraftar bulamayacaksın.

Mahmut Keleş
21.05.2011, 11:10
ben farklı düşünüyorum.. sonuçta adam bizim gibi duygusal değil... ve de TRABZONSPOR lu değil... profesyonel oyuncu evli çocugu var... istanbul hayatı her zaman ön plandadır.. belli bir kazanımı ve adı elde etti... Artık o adı kullanacak ve istanbul da yaşayacak... çocugunun okulu gelişmesi filan... Bir de o açıdan bakmak lazım... Ben teşekkür ediyorum... Hala aldığı paranın hakkını vererek oynuyor...

Emre7
21.05.2011, 11:14
sağladığın kattığın bütün emekler için ayrı ayrı teşekkürler. Üzüldüm...

Ertan 51
21.05.2011, 11:16
3 sefer yazdığımı sildim değiştirdim,ne desem olmuyor,biz seni sevmiştik,kahramanımız yapmıştık,bizim formayı sana çok yakıştırmıştık ama hepsi yalan olmak üzere,yakma kendini.

talsuv61
21.05.2011, 11:18
Bunun için altyapıya önem vermeliyiz. Başka şehirden gelenler para için veya istanbul şehri için fırsatını buldular mı Trabzonu satarlar.Altyapımızdan gelen Trabzonlu oyuncular böyle bir şey yapmaz.
Ama altyapıya ist. takımları kadar bile önem vermiyoruz.

Egemen de nasıl geldiyse öyle gidiyor. Kariyeri için değil, para veya istanbul için gidiyor. Trabzondan istanbula gidenlerin yıldız olarak kaldığı nerde görünmüş !

zafer6161
21.05.2011, 11:22
egemen şimdi kesin gidecekmi,daha 3 gün önce demedimi kimseyle görüşmedim,lig bitsin konuşacağız dedi,gitiğini nerde duyduydunuz,kendimi dedi,,,

bugrahankazaz
21.05.2011, 11:30
gittimi noldu beyler ? bir anda şoka girdim gitti bilmem yakışmadı falan

Ufuk Bayraktar61
21.05.2011, 11:35
Arkadaşlar saçma sapan bir haber yüzünden yorum yapmayın. Sadri Şener'in söylediğini bilmiyoruz. Yapılan habere bakarsanız zaten Sadri başkan hem egemen bu sene aramızdan ayrılacak diyor hem daha görüşmedik diyor. Saçmalık. Ben bu haberi ilk duyduğumda aynı sizin gibi tepki verdim eve gelince araştırdım ve spor 61 sitesinin haberi çıktı. Bazı sitelerimiz ve Facebook gruplarımız hürriyet vari davranıyolar takıma karşı.

Ertan 51
21.05.2011, 11:36
egemen şimdi kesin gidecekmi,daha 3 gün önce demedimi kimseyle görüşmedim,lig bitsin konuşacağız dedi,gitiğini nerde duyduydunuz,kendimi dedi,,,
Başkanın beyanatı vardı 1-2 gün önce ondan etkilendik,tabi o beyanatın aslı astarı varmı onu da bilmiyoruz.Karanti olmamakla birlikte genel hava gideceği yönünde.

Yazdıktan sonra gördüm üstte Ufuk doğru söylüyor olabilir,
bende o yönde yazdım net değil diye ama genel kanı gitti yönünde.

Ertan 51
21.05.2011, 11:58
Şimdi transfer başlığında da Oğuz Zeytin arkadaşımız diyor ki Egemen bjk ile anlaştı.Forumdan 2 arkadaşımla da paylaştım ilerde beni teyit edeceklerdir diyor,haa bjk ile anlaşmasını bozar:) kalırsa bişi diyemem diyor.
Yani Egemen'in gittiğini nerden çıkardınız a bir cevap daha.

zafer6161
21.05.2011, 12:05
başkanın öyle bir açıklaması yokki,kendi ağzından duydunuzmu,ben şimdiye kadar egemen gidecek diye bir haber duymadım,,,lig bitiminde oturup konuşacaklar işte...her denilen şeye inanmayın,ayrıca selçukta kalacak...

EMRAH ERTEMOĞLU
21.05.2011, 12:17
Kalırsan seviniriz , gidersende yolun açık olsun verdiğin emekler için teşekkürler.

Ozan Yazıcı
21.05.2011, 12:21
Haydan gelen huya gider. Bedava ve küstürerek geldin, aynen öyle gidiyorsun.
Hadi eyvallah.

Asi Çaykaralı61
21.05.2011, 14:55
Egemen'den ve yönetimden Resmi açıklama henüz gelmedi.Ben Resmi açıklama gelmeden inanmıyorum sizlerde inanmayın

DeAgLeMaNyAq
21.05.2011, 15:26
Valla o haber sadece yerel bir internet sitesinin ortaya attığı yalan bir iddiadan ibaretse ve bu şekilde ulusal kanalların spor haberlerine konu olabiliyorsa Türk medyası bitmiş demek ki. Ben haberin doğruluğuna inanıyorum kendimizi kandırmaya gerek yok. Her yönetici birbirinden çelişkili ifade kullanıyor.

Recep Denizer çıktı Egemen'le bir sorun yok haftaya sözleşme imzlayacağız dedi.
Nevzat Şakar çıktı Egemen'le daha görüşmedik sezon bitince görüşeceğiz dedi.
Hasan Yener çıktı biz teklifimizi yaptık onun istediğiyle arasında uçurum yok dedi.
Nevzat Aydın çıktı Egemen BJK'le ön protokol imzaladı dedi.

O kadar yönetici varken başkan tabii ki direk konuşmamıştır. Kaldı ki Serdal Adalı'ya 2 farklı kanalın canlı yayınında Egemen soruldu. İkisinde de ilgileniyoruz derken ki surat ifadesinden bu işin bittiğini çok rahat anlayabilirsiniz...

Mehmet Yusuf
21.05.2011, 15:29
engine nasıl hareket çekmiş öyle ya :)
1:52 dk ya iyi bakın.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92726

SDanışmaz
21.05.2011, 16:30
Egemen Bjk'ye gitti ya hemen Milli takım kadrosuna alındı..

Cengiz Çubukcu
21.05.2011, 16:37
bu kadar alıngan olmayın arkadaşlar, Egemen de gördü ki en sonunda oldu bu iş aklı var ve kalacak inşallah...

Ali Yerlikaya
21.05.2011, 16:41
bu kadar alıngan olmayın arkadaşlar, Egemen de gördü ki en sonunda oldu bu iş aklı var ve kalacak inşallah...

Abi iddaa ya girerimki BJK nin vaadlerinden biride milli takimdir sonucda oda cok iyi biliyorki o bizde oldugu sürece Levent Kizil serefsizi onu milli takimdan uzak tutucakdi, ama BJK ya lafi gecmedigi icin oraya imzayi atinca milli sorunuda halolmus oldu...

Egemen milli takima secilmeseydi bizde kalicak diye dusunurdum ama suan 100000% Egemen BJK'de...

Alihan Ertürk
21.05.2011, 16:58
Yolun açık, gittiğin kulüp ile aranda sorunlar olsun.. Hocana kafa at, başkanı tokatla.. Kadro dışı kal, camiayı karıştır..

bahadır2561
21.05.2011, 17:06
Nasıl geldiyse öyle de gitti. .

Hamdi Karamahmutoğlu
21.05.2011, 17:07
Egemen Korkmaz'ın takımda kalacağına inanıyorum.

Nihal Ayvaz
21.05.2011, 17:08
Egemen'in ağzından duymadıkça inanmıyorum bu haberlere.Daha bişeyler kesin olmadan arkasından sallamak ne kadar kolay ya..

Bizden gitse bile bu lafları haketmiyor.

BiZe HeR YeR 61
21.05.2011, 17:15
Egemen bizli bırakmaz o haberlere inanmayın.

gluteus
21.05.2011, 17:23
ArkadaŞlar egemen bene gİtmek İstİyor ondan bİr tÜrlÜ İmzalamiyor. ÇÜnkÜ bjk İle adi geÇen rakam zaten hakettİĞİ bİr mİktar bİz vermedİysek zaten o kadar gİtsİn hakkidir. Ama bence yİne de bİze yakiŞan Şekİlde uĞurlamaliyiz onu bİze İyİ katki verdİ. Onun gİbİ oyun kurabİlen ve lİder karakterlİ bİr defans almaliyiz yerİne. Haaa gİdecek amma gİttİĞİ yerde bİzdekİ performansi gÖsteremeyecek emİnİm.

Murat SİSMAN
21.05.2011, 18:04
Son zamanlar ne kadar verimsiz olsada,Yattara gidiyorsa Egemen'e hiç üzülmem.Özellikle İstanbul takımlarına gidiyorsa.

Ilelioglu
21.05.2011, 18:08
Umarim gitmez Egemen Korkmaz, burada milli takima kadar yükseldi, insallah kalir.

;)

esra61
21.05.2011, 18:17
gidicek deseler egemen inanmazdım sezon başında ama artık sende yolcusun gibi......verdiğin emekler için teşekkürler ama stadın ortasında çektirdiğin üçlüler hala hafızamda..keşke trabzonsporlu egemen olarak kalsaydın..........(lig bitmeden anlaşma olayınıda senden beklemezdim açıkcası)

zafer6161
21.05.2011, 19:01
Bir başka iddia Çağdaş

Medyada yer alan iddialara göre Bir dönem Beşiktaş formasını giyen, sonra da Trabzonspor’a transfer olan ama Bordo-Mavi formaya aşkla bağlanan Çağdaş Atan geri dönüyor.

Egemen Korkmaz’ın Beşiktaş’a transfer olmasıyla birlikte harekete geçen Bordo-Mavili yönetim yerli alternatifler arasında ilk sıraya Çağdaş’ı koydu ve bu oyuncuyla el sıkıştı. Çağdaş’ın, kulübüne Trabzonspor için baskıda bulunacağı da kaydedildi

kesin gittimi şimdi:(

Misina
21.05.2011, 19:07
Umarım seni milli takıma kadar yükselten camiayı bırakıp gitmezsin

irfan61
21.05.2011, 19:24
engine nasıl hareket çekmiş öyle ya :)
1:52 dk ya iyi bakın.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92726Devam da ediyor hareketlerine yine el-kol haretketlerine. :)

Mustafa Yüksek
21.05.2011, 20:34
BJk'ye transferin ilk meyvesi. Çıldıracam ya. Gözümüzün içine sokuyorlar işte. İstanbul karması yapıyoruz diyorlar. Ulan Oğuz Çetin senin var ya....

Mesut AKYILDIZ
21.05.2011, 20:50
Bana sanki 2009 yılında Gökhan Ünal, Engin Baytarla beraber yönetim tarafından kadro dışı bırakıldıktan sonra yönetimle yıldızı bir türlü barışmadı gibi geldi ve bu da sözleşme imzalamamasında önemli bir etken olabilir...Yolu açık olsun verdiği emek için teşekkürler.....

Ömer SEVİNÇ
21.05.2011, 20:56
Yıllarca alma, alma, Beşiktaş'a transfer olduğu zaman milli takıma alınsın adam. İşte böyle de rezil bir durum var ortada.

Ilelioglu
21.05.2011, 21:40
Yıllarca alma, alma, Beşiktaş'a transfer olduğu zaman milli takıma alınsın adam. İşte böyle de rezil bir durum var ortada.

Bunlar bilindik seyler, mesela Hakan Balta Manisaspor'da iken milli takima alinmiyordu, gese transfer edince hop milli takimda.

Yazik.

:rolleyes:

Mert67
21.05.2011, 21:40
Milli takım'a çağrılmasıyla da Bjk'ye transferi onaylanmış oldu. Herşey için teşekkürler Egemen. Keşke gitmeseydin.

Emirhan Makul
21.05.2011, 21:48
Nasıl geldiyse öyle de gitti. .

En iyi yorum bu olsa gerek.

Düşmanımıza gitmiştir , hayırsız olsun , başarı yakalayamasın , ayakları bulaşsın.

İstanbul lobisinin Allah belasını versin ki transferden hemen sonra milli takıma seçilecek bir kuvvet var ellerinde.

Ömer SEVİNÇ
21.05.2011, 21:52
Beşiktaş'ta kaybolup gideceğini düşünüyorum. Çağdaş falan gibi 10 maç oynar, sene sonunda Bursa'ya geri döner..

bordo61
21.05.2011, 22:05
Oğuz abinin (Zeytin) Beşiktaş camiasında çok önemli tanıdıkları var benim bildiğim.

Sezon ortasında başka takımla anlaşmak bana çok ters geliyor , anlayamıyorum

Ali Tunahan Güllü
21.05.2011, 22:09
Ya gitme işte.

-Samet
21.05.2011, 22:27
Bizim için yaptıkların için teşekkürler Egemen.

Hürgün Aygün
21.05.2011, 22:35
Ömer Güvenç(Lig Tv Bjk Muhabiri):Egemen tamam diyebiliriz.
Şimdi söyledi Lig Tv'de Şansal Büyüka'ya.:(

Eren Karaahmetoğlu
21.05.2011, 22:38
Teşekkürler mi?

Bursasporlular haklı çıkmaya çok yakın. Demin Ömer Güvenç Maraton'da Beşiktaş transfer haberi verirken Egemen'den bahsetmeye tenezzül dahi etmedi. Şansal duramadı sordu, Egemen'e tamam diyebiliyor muyuz diye. Evet tamam dedi, önemsemedi bile. Sanırım bu iş gerçekten kesinleşmiş.

Eğer bu haberler doğru çıkarsa, yani Bursasporlular haklı çıkarsa, beş para etmez adamın tekiymişsin Egemen. Hiçbir oyuncuyu sevmeyeceğim artık. Duygularımızla oynanıyor. Başka bir şey değil. Hayatımdaki en önemli şey Trabzonspor. Ajitasyon gibi oluyor ama, gerçekten bu tarz transferleri hazmedemiyorum.

Artık bütün futbolculara MAL gözüyle bakacağım. Eşyadan farkları yok çünkü. Profesyoneller ya anasını satayım. Kendilerini bu MAL sınıfına sokan da yine malesef futbolcuların ta kendileri.

Daha da diyecek bir şeyim yok.

Gidiyorsan yolun açık falan olmasın. Seni adam gibi zamanında tutamayan yönetime de, şampiyonluğa giderken Beşiktaş gibi Türkiye'nin en büyük 3 şerefsizinden biriyle görüşmeye, hatta anlaşmaya; seni bu kadar seven, baş tacı yapan Trabzonspor taraftarına açık açık ihanet etmeye cürret edebilen sana da ayrı ayrı lanet osun.

Yine gidiyorsan, umarım bugünlerini mumla arayacak konuma düşersin.

Tüm bu haberler yalansa ve gitmiyorsan, hala başımın üstünde de yerin var. Keşke gitmesen be Egemen.

Mehmet Zeki
21.05.2011, 22:39
Teşekkürler mi?

Bursasporlular haklı çıkmaya çok yakın. Demin Ömer Güvenç Maraton'da Beşiktaş transfer haberi verirken Egemen'den bahsetmedi bile. Şansal duramadı sordu, Egemen'e tamam diyebiliyor muyuz diye. Evet tamam dedi, önemsemedi bile. Kesinleşmiş bu iş gerçekten sanırım.

Eğer bu haberler doğru çıkarsa, yani Bursasporlular haklı çıkarsa, beş para etmez adamın tekiymişsin be Egemen.

:alkış:

.....

-Samet
21.05.2011, 22:50
Savunmada bu sene bize en çok katkıyı yapan oyuncu olduğun için , mücadele ettiğin için tekrar teşekkürler Egemen.

Ne yapsaydım yalvarsa mıydım aman kal nolur kal diye , orası senin futbol ahlakına ve karakterine kalmış.

Kendi giden bir futbolcuya kal diyecek birisi değilim , o onun karakterini gösterir ( ne için gittiğine bağlı olarak ).

Ben senin sahada ortaya koydukların ve katkıların için teşekkür ediyorum tekrar.

İsteyen istediği yere çeksin ;)

Gökhan KAN
21.05.2011, 22:56
Gidince okkalı bir mesaj yazarım heralde..

irfan61
21.05.2011, 23:05
Bizim için yaptıkların için teşekkürler Egemen.Ben bu teşekkür olayını anlamıyorum.Biz egemene teşekkür edeceğimize onun bize teşekkür etmesi gerek.

Eren Karaahmetoğlu
21.05.2011, 23:08
Sahadaki katkıları için teşekkür bekleyen adam, şampiyonluğa giderken gidip Beşiktaş'a imza atmaz. İki yüzlülük yapmaz. Benim futbol ahlakım yok. Sadece Trabzonsporum var. Ve hazmedemiyorum. En önemli oyuncularımızdan birinin ligin ortasında İstanbul'a İstanbulluların deyimiyle kapak atmasını hazmedemiyorum. Bugüne kadar Galatasaraylı, Fenerli, Beşiktaşlı arkadaşlarımın, her oyuncu İstanbul'a gelmek ister, merak etme, parasını verince koşa koşa gelirler söylemlerine kendimden çok emin bir şekilde karşı çıktığım için hazmedemiyorum. İstanbul yalakaları ekranlarda Trabzonsporumu yok sayıp Trabzonsporlu oyuncuları her gün İstanbul'un farklı bir takımına satmasına has...r lan ordan dediğim için hazmedemiyorum. Bu herife, bu heriflere bu kadar güvendiğim için hazmedemiyorum.

Tek büyük var. O da Trabzonspor. Yıllardır bunu böyle bildiğim, böyle yaşadığım için Trabzonspor'un yok sayılmasını hazmedemiyorum.

Belki de çok fazla anlam yüklüyorum bir oyuncuya. Bilemiyorum. Aynı şey Selçuk için de geçerli.. Ama sanırım o kalacak.

Yönetime zaten ne desem boş artık. Bir tek onu hazmedebiliyorum malesef. Çünkü yönetim benim için hiçbir anlam ifade etmiyor. Ama bu adamlarla, bu sene olmasa bile öbür sene şampiyon olacağımıza o kadar inanıyordum ki ben. Hala da inanıyorum. Ama işte, teker teker İSTANBUL'A KAPAK ATMALARINI hazmedemiyorum.. Olayların iç yüzünü, neler yaşandığını falan da bildiğim yok. Haberlere göre yorumluyorum sadece.. Bilen varsa da anlatsın, öğrenelim. Çünkü gerçekten Egemen'e hak vermek istiyorum.. He bir de bu Egemen Beşiktaş'ta haberi çıktığında, sırf o gün bile iki tane Beşiktaşlı arkadaşımla tartıştığım için de utanıyorum. Zerre kadar inanmıyordum çünkü.

Tüm bunları tekrar söylüyorum, bu haberler doğruysa diye yazıyorum.

Doğru olmaması için de keşke elimden bir şey gelse diyorum. Keşke kalsan Egemen diyorum. Birlikte nice kupalar kaldırsak, şampiyonluklar yaşasak diyorum. O zaman teşekkürün en kralını zaten görür. Bugüne kadar verdiği emeklerde de taraftarın sevgisini, yani teşekkürünü göremediyse de, kördür. Neyse.

Belki de yarın bu saatlerde şampiyonluk sevincinden sokaklarda koşuyor olacağız. Belli mi olur.

Ömür Karadeniz
21.05.2011, 23:17
Teşekkürler mi?

Bursasporlular haklı çıkmaya çok yakın. Demin Ömer Güvenç Maraton'da Beşiktaş transfer haberi verirken Egemen'den bahsetmeye tenezzül dahi etmedi. Şansal duramadı sordu, Egemen'e tamam diyebiliyor muyuz diye. Evet tamam dedi, önemsemedi bile. Sanırım bu iş gerçekten kesinleşmiş.

Eğer bu haberler doğru çıkarsa, yani Bursasporlular haklı çıkarsa, beş para etmez adamın tekiymişsin Egemen. Hiçbir oyuncuyu sevmeyeceğim artık. Duygularımızla oynanıyor. Başka bir şey değil. Hayatımdaki en önemli şey Trabzonspor. Ajitasyon gibi oluyor ama, gerçekten bu tarz transferleri hazmedemiyorum.

Artık bütün futbolculara MAL gözüyle bakacağım. Eşyadan farkları yok çünkü. Profesyoneller ya anasını satayım. Kendilerini bu MAL sınıfına sokan da yine malesef futbolcuların ta kendileri.

Gidiyorsan yolun açık falan olmasın. Seni adam gibi zamanında tutamayan yönetime de, şampiyonluğa giderken Beşiktaş gibi Türkiye'nin en büyük 3 şerefsizinden biriyle görüşmeye, hatta anlaşmaya; seni bu kadar seven, baş tacı yapan Trabzonspor taraftarına açık açık ihanet etmeye cürret edebilen sana da ayrı ayrı lanet osun.

Tüm bu haberler yalansa ve gitmiyorsan, hala başımın üstünde de yerin var. Keşke gitmesen be Egemen.
Merak ediyorum,futbolcular biz profosyeneliz diye bas bas bağırıyorlar ya,anasını satayım bu totti del piero puyol vs. bunlar profosyonel değilmi başladıkları takımlarda futbolu bırakıyorlar.Galiba biz Türkler çok profosyoneliz.

irfan61
21.05.2011, 23:19
Merak ediyorum,futbolcular biz profosyeneliz diye bas bas bağırıyorlar ya,anasını satayım bu totti del piero puyol vs. bunlar profosyonel değilmi başladıkları takımlarda futbolu bırakıyorlar.Galiba biz Türkler çok profosyoneliz.+Steven Gerard.

-Samet
21.05.2011, 23:42
Belki de yarın bu saatlerde şampiyonluk sevincinden sokaklarda koşuyor olacağız. Belli mi olur.

Aklımdaki tek şey bu , başka hiçbirşeyi düşünmek istemiyorum .

lazkerem
22.05.2011, 00:15
Adamın bjkye transfer söylentisi bile milli yaptı kendisini niye burda kalsinki

Onur
22.05.2011, 00:27
Medya Egemen'i bjk ye transfer etti. Sizlerde resmen bavulu hazırladınız. Arkadaşlar bir sakin. Daha sezon bitmemiş. Kulüple görüşmemiş. Şampiyon olamazsak- ki büyük ihtimal olamayacağız- başkan üzerindeki tepkiye karşılık bir kaç önemli adım atabilir. Bunlar Selçuk ve Egemen hamleleri olabilir.

Bekleyip görmek lazım.

Asi Çaykaralı61
22.05.2011, 00:49
Milli takımımıza çağrılmışsın başarılar dilerim Milli takımımızda da ;)

Sinan Ayaz
22.05.2011, 01:14
Adamın bjkye transfer söylentisi bile milli yaptı kendisini niye burda kalsinki

bjk madem bu kadar büyük takımdı neden 1 tane kötürüm ismaili gönderebiliyolar milli takıma

Ercan DEMİRCİ
22.05.2011, 02:36
bjk madem bu kadar büyük takımdı neden 1 tane kötürüm ismaili gönderebiliyolar milli takıma
bjk de yerli mi var milli takımda oynasın:)

Cem Akyüz
22.05.2011, 02:46
Bir netleşsin bizimde söyleyeceklerimiz olacaktır elbet

DeAgLeMaNyAq
22.05.2011, 03:44
Medya Egemen'i bjk ye transfer etti. Sizlerde resmen bavulu hazırladınız. Arkadaşlar bir sakin. Daha sezon bitmemiş. Kulüple görüşmemiş. Şampiyon olamazsak- ki büyük ihtimal olamayacağız- başkan üzerindeki tepkiye karşılık bir kaç önemli adım atabilir. Bunlar Selçuk ve Egemen hamleleri olabilir.

Bekleyip görmek lazım.

Egemen mevzusu medyanın söylentisiyle olan bir iş değil. BJK resmen Egemen'e talip olduğunu dile getirdi. Egemen'de gitmek istedi. Kulüple görüşmediğini nereden çıkarıyorsunuz. Hasan Yener canlı yayında Egemen'le görüştüklerini ve teklifimizi sunduğunu söyledi. Üstüne Nevzat Aydın'da BJK'le anlaştığını açıkladı. Daha ne kanıt isteniyor ki? Adam evini bile satılığa çıkarmış siz daha hâla bavulunu hazırladınız diyorsunuz. Bavulunu hazırlatan biz değiliz kendisi...

Tolga
22.05.2011, 05:14
Egemen'i Egemen yapan yer Bursa değil Trabzonspor'dur.Sıradan bir stoperken tek üstünlüğü hırslı futboluydu.Bunu Bursaspor'da asla gösteremezdi çünkü sıradan bir Anadolu Kulübü konumundaydı bursaspor.Ama oynadığı 3 sezonda 2 kez şampiyonluk yarışında olan bir takımda futbol oynaması onu Egemen yapmıştır.

Gitmesine asla birşey diyemem.Kim bilir belki Beşiktaş'lıdır.Belki artık burada yapamıyordur.Eyvallah ama seni sen yapan bir kulübe fazla birşey kazandırmadan en önemli rakiplerinden birine bedelsiz imza attığı için kırgın olurum.

Giderse canı sağolsun yolu açık olsun.Kalırsa Allah razı olsun.Aradaki farkları biz onun açısından göremeyiz o bizim açımızdan göremez.Ama giderse de yas tutmak olmaz.Hepimiz insanız tek farkımız ve ayrıcalığımız Biz Trabzonspor'luyuz . . .

Murat SİSMAN
22.05.2011, 07:51
Maç kadrosunda yok Egemen sabah sabah söylemek istemezdim.

zahido
22.05.2011, 08:41
Allah var Egemeni cok seviyordum ve gitmesini istemezdim..

Ama sonucta 3 sene bizde layikiyla oynadi ve mucadele etti..

Ayrica bizede bonservissiz gelmisti..

Burda yadirgadigim tek husus eger dedikleri gibi devre arasinda besiktasla gorusmusse ayip etmisitr aksi halde istedigi yere gider tabi..

Onur Civelek61
22.05.2011, 10:38
Keşke kalsaydın diyeceğim ama belli ki para ve şampiyonluk hatta milli takım hayalin var.İyi ki gittin Egemen...!

Asi Çaykaralı61
22.05.2011, 11:01

Egemen'in maç kadrosunda olmadığı haberini nerden aldınız kaynak nedir ?

talsuv61
22.05.2011, 11:42
İyi de adam bize nasıl geldiyse, öyle gidiyor. Böyle gelirken, mesele yoktu da giderken mi mesele var!
Bunun için daima söylüyorum altyapı altyapı altyapı...

-Samet
22.05.2011, 12:11

Nasıl ya ?

irfan61
22.05.2011, 12:25
Egemen'in maç kadrosunda olmadığı haberini nerden aldınız kaynak nedir ?Ligtv deki kuş beyinliler Egemen'i ilk 11'e yazmamış ondan diyordur kadro da yok diye.

-Samet
22.05.2011, 12:26
Çok büyük saçmalık yazmamaları.Takımdan ayrılacak diye maçta oynamayacağı nerden çıktı , hele hele böyle önemli bir maçta.

Birtan Karaman
22.05.2011, 12:43
Son maçın belkide...

KARAGOZLUM
22.05.2011, 12:51
eger egemen gidecek olursa cok ayip eder...gozumden tamamen duser
fakat bence yonetim bu yil sinifta kaldi....egemen selcuk bedava gidecek ve yeni duzgun bir transfer yok...jaja haricinde...o da ne oldugu belli olmayan guvenilir bir adam degil...yani sadri sener yonetimi elindeki kadronun en onemli iki silahini bedavadan rakiplerine hediye edecek bu gidisle cok yazik

ahmet aydın
22.05.2011, 13:09
Ne kötü bir yıl şampiyonluk kaçmış yattara egemen gitmiş selçuk un durum belirsiz...Şerefsizler futboldan soguttu bizi

apachi61
22.05.2011, 13:13
Ne kötü bir yıl şampiyonluk kaçmış yattara egemen gitmiş selçuk un durum belirsiz...Şerefsizler futboldan soguttu bizi

Klasik trabzonspor yönetim anlayışı kardeşim bu şaşılacak birşey değil. Alışık olman lazım

Asi Çaykaralı61
22.05.2011, 13:23
Ligtv deki kuş beyinliler Egemen'i ilk 11'e yazmamış ondan diyordur kadro da yok diye.

Egemen'i ilk 11'de oynatmamak gibi bir karar vermez sanırım Şenol Hoca

Mustafa Gegüç
22.05.2011, 14:05
Teşekkürler mi?

içimden geçenleri aktarmışsın, avrupaya gidecek olsa belki bu kadar gücüme gitmez ama Türkiyede herhangi bir takıma, hele de o üç şerefsiz takımlardan birine gidecek olma düşüncesi bile mide bulandırmaya yetiyor.

Ali Tunahan Güllü
22.05.2011, 14:13
Gidince okkalı bir mesaj yazarım heralde..

Aynen öyle.

hamucera
22.05.2011, 14:19
Olası transferden sonra Avni Aker'deki ilk maçta Egemen'e ne hissediyorsun sorulduğunda vereceği demeç sanırım şu şekilde olur,

"burada çok güzel günlerim geçti, ama bizler profesyoneliz şartlar öyle gerektirdi, Trabzonspor taraftarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Artık takımımın başarısı iin ter döküyorum buradan 3 puan alıp yolumuza devam edeceğiz"

Ibrahim Gaygusuz
22.05.2011, 16:42
Bu kalpler seni unutmicak

Muhalif
22.05.2011, 17:55
Gittiyse de helal olsun, kaldıysa da... Oynadığı süre içinde aldığı paranın hakkını fazlasıyla vermiştir. 2-3 senedir tavan ücret alıp takıma hiçbir şey katmayan Yattara ile kıyaslayın yeter. Profesyonel oyuncudur Bursaspor'dan bize de bedelsiz gelmişti, şimdi gidişi de bedelsiz oluyorsa buna diyecek bir sözüm yoktur kendi adıma. Ben de futbolcu olsam gittiğim kulüple en fazla 2 yıllık sözleşme yaparım ve her daim bonservisim elimde olsun isterim mesela, tercih meselesi bu iş.
Şu takımda Selçuk ve Onur ile birlikte en yararlı 3 transferden biriydi. Onur daha 1 senedir oynamaya başladı dersek en yararlı iki adam Selçuk ve Egemen'di takımda. Şimdi böyle bir adama 1.5 milyon veriyorlarsa sen de en azından 1.3 milyon verip 200 bin için düzenini bozma diyebilmelisin. Bunu da kabul etmeyebilir ayrı konu ama sanmıyorum Egemen'e böyle bir teklifle gidildiğini. Ayrıca kaptanlığının alındığı olaylardan sonra bir gönül kırgınlığı da vardı yönetime karşı sanırım.
Hasılı kelam lig bitmeden imza atmış olsa bile sakatlanma pahasına can siperane oyunundan hiç ödün vermeden 3 sene takımımızın formasını layıkıyla taşıdığı için kendisine teşekkür ediyorum. Keşke kalsaydı, yeri zor dolar... Ama gidişinin müsebbibi Egemen'den ziyade yönetimdir diye düşünüyorum.

Cemalettin Taşkın
22.05.2011, 18:16
beşiktaşa gittiği milli takıma seçilmesinden belli. trabzonlu olarak milli takıma gidemedi. beşiktaşa gidecek haberi bile milli yaptı adamı.

bu da trabzonspora bakışı gösteriyor.

Erkan SUİÇMEZ
22.05.2011, 22:41
teşekkürler emeklerin için . hep bizimle kal..

Cengiz Çubukcu
22.05.2011, 22:43
Egemen kal lütfen kal, yönetime de sesleniyorum bu adamı bırakmayın...

Emirhan Ömeroğlu
23.05.2011, 08:36
Gittiğine inanamıyorum Egemen'in umarım gitmemiştir.

Hüseyin Bağdat
23.05.2011, 09:14
Lütfen gitme. Yarım kalan işimizi tamamla öyle git. Sana ihtiyacımız var...
Şampiyon olalım istediğin yere git...

haltun
23.05.2011, 10:45
bu hafta belli olur heralde kalıp kalmayacağı

Efendioglu
23.05.2011, 17:16
Göreceksiniz beyler ne Selçuk nede Egemen gidecek bu takımdan İstanbul basınının uydurmalarına inanmayın Allah Rızası için bırakın kafasını toplasın herkes.Sakin kafayla futbolcular düşündüğünde anlayacaklardır bulundukları camianın büyüklüğünü Selçuk topa vurmayı bilmezken Trabzonspor'da efsane olma yoluna kadar geldi karar onun...

Asi Çaykaralı61
23.05.2011, 17:16
Egemen hakkında hayırlısı olsun vermiş olduğun emeklerden dolayı teşekkürler

Tyler Durden
23.05.2011, 17:22
Egemen ve Selçuk gitti

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84128 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84128)
yaa yettin artik..
her basliga ayni haberi niye koyuyorsun?hayirdir mesaj sayin mi az?

Fatih
23.05.2011, 17:31
Gitme ne olur diye yalvaracak değilim fakat Allah var geldiğinden beri cansiperane mücadele etti tekmeye kafa uzattı emekleri için teşekkür etmek boynumuzun borcudur.

Yunus Emre AYAZ
23.05.2011, 17:35
egemen giderse tüm trabzonsporlular ona çok kırılır çünkü gönülden yaptığı işle gönülden sevildi yazık olur her iki tarafada eğer giderse..

TSelif
23.05.2011, 17:37
Egemen burayı okur musun bilmem ama sana tek bir şey diyeceğim.
Bu sene kalleşçe elinden alınan bir şampiyonluk var . Bütün bunlara şahit oldun .. Hala daha o adilerin kapısına gidip futbol oynayacaksan sana hiç bir şey demem.. yolun açık olsun ..
Unutma her şey para değildir bunu TRABZONSPORda çok daha iyi anlamış olduğunu umuyorum :)

Uluç
23.05.2011, 17:41
Her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştın. Gidersen emeklerin için teşekkür ederiz eğer kalırsan baş tacısın..

KeeN
23.05.2011, 17:42
Arkadaşlar Egemen gitme gitmeme meselesini biraz empati yaparak düşünün. Egemen'in ve Selçuk'un gitmesi beni de derinden üzüyor. Ama empati yapınca adamlara da pek bi kızasım gelmiyor. Misal: Bir şirkette çalışıyorsunuz, özel bir şirket, ortam falan her şey güzel, hayat da güzel ve maaşınız 1.750 TL. İşinizde iyi olduğunuz için aynı sektörden başka bir firma size iş teklifinde bulunuyor ve size 4.000 TL garanti maaş teklif ediyor. Bir düşünün bakalım gider misiniz, kalır mısınız? Cevabınız evet ise Egemen'e kızma hakkınız yok.

Egemen'e nasıl kızarız. Beşiktaş veya bir başka takımın verdiği ücret ile Trabzonspor'un verdiği rakam arasında dağlar kadar fark olmaz. Örnek 1 milyon Euro'ya 1,1 milyon Euro. Böyle bir farkta Egemen yine Beşiktaş'ı seçmişse o zaman kızmakta haklıyız. Ama onun haricinde adam gelmiş kaç yaşına elbette para için yapıyor bu işi. Adamın işi bu tabi ki para neredeyse oraya gidecek. Bundan tabii hak mı var.

Madalyonun diğer yüzü ise futbolcunun Trabzonlu olması. Eğer futbolcu Trabzonlu ise ve böyle dik durabiliyorsa ne mutlu onlara şimdi Gökdeniz ve Fatih Tekke'nin ne kadar büyük ve Trabzonspor'u seven futbolcular olduklarını daha iyi anlıyorum.

Özge
23.05.2011, 17:42
Emeklerin için teşekkürler ama bu yaptığını unutmayacağız.Güle güle.

sethfilo
23.05.2011, 17:43
Arkadaşlar gönül verdiğiniz takımın TRABZONSPOR olduğunu unuttunuz sanırım bir çoğunuz bu takımdan kimler gitti kimler geldi evet Egemen takıma layıkıyla hizmet etti ancak ah vahlarla uğraşamayız bu yaştan sonra ne Egemen TRABZONSPOR'daki başarısını yakalar nede Selçuk kalırlarsa her zaman büyük kulüplerin agzını sulandıran sembol olurlar giderlerse zaten yoruma bile gerek yok en basit örneği Abdullah Ercan yaşamıştır ( sayarsak örnekler bitmez o ayrı )

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 18:02
29 resmi maç ve hepsi ilk on bir

2 gol - 3 asist

10 sarı kart

*

Teşekkürler Egemen!

Mehmet Dinç
23.05.2011, 18:07
Teşekkürler Egemen yolun ve bahtın açık olsun.Yalnızca beni inceten tekbirşey var oda sezon devam ederken bjk ile anlaşman.

DJTT
23.05.2011, 18:13
inanilmaz birsey.. önce sampiyonluk sonra gitti yaprak dökümü gibi takimimiz da dökülüyor. Ben bul Süperligin.... Hep mi böyle gidecek ya?
bir sene iyi oluyor derken tüm oyuncularimizi ayartiyorlar ve onlar Avrupa istanbul deyip gidiyorlar! ben avrupadayim ve hic memmun degilim o durumdan. Burda ne var? Allahim sen bize yardim et!!!!!:mad::mad::mad::mad:

Misina
23.05.2011, 18:21
Böyle bir adamı elinde tutamayan yönetime yazıklar olsun !

Kereşenli
23.05.2011, 18:22
Beşiktaş'ta ne yapacaksın be adam? Kal işte takımda ya. :(

Cengiz Çubukcu
23.05.2011, 18:22
ben hala bir umut onun gitmeyeceğine inanıyorum...eğer giderse de o zaman söyleyeceklerim var....

Mustafa Cem Şeyhoğlu
23.05.2011, 18:32
Bu haberleri gördükçe, Gökdeniz, Fatih ve Hami'yi "Trabzonspor'u değil parayı seçtiler." diyerek taraftarın önüne atanlardan bir kez daha tiksindim.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 18:56
Kendinizi inandırın artık. 1 hafta içinde BJK prensipte anlaşıldığına dair bilgiyi borsaya bildirecek. Şampiyon olsaydıkta gidecekti bir şey değişmedi...

Alihan Ertürk
23.05.2011, 18:57
yaa yettin artik..
her basliga ayni haberi niye koyuyorsun?hayirdir mesaj sayin mi az?

Olur mu?.. Her sayfada, her başlıkta olmalı..

esra61
23.05.2011, 19:01
herkes gitmekte özgür ama lig devam ederken anlaşman olmadı be gladyatör......
yolun açık olsun ama bjkde kusura bakma başarılı olmanı dilemek hiç içimden gelmiyo..yazık etdin kendinede sana değer verenleride.......

h@msi61
23.05.2011, 19:02
Gule gule, yolun acik olsun...

MuratJ
23.05.2011, 19:06
yönetim istifa yönetim istifa yönetim istifa!!!

Özkan
23.05.2011, 19:10
Bize yaramayan Egemen ve Selçuk rakiplerimiz olmasından utandığım şerefsiz p....lere de yaramasın. İnşallah ikisinin de futbol hayatı acı bir şekilde biter ve yiyecek ekmeğe muhtaç olurlar.

Ahmet Başkaya
23.05.2011, 19:13
Ne Egemen Ne Selçuk bu adaletsizlikleri gördükten sonra çekip de istanbul eziklerine imza atarsa zerre umrumda olmaz . Nasıl Ağız dolusu o şerefsizlere sövüyorsam bunlara daha çok söverim .

Yahu ne için gidiyorsunuz allah aşkına 200 milyar için falan mı kusura bakmayın para içinse hepiniz defolun umrumda olmaz.

Hüseyin İlkin
23.05.2011, 19:15
Her şey için teşekkürler Egemen.

Alihan Ertürk
23.05.2011, 19:15
Ne Egemen Ne Selçuk bu adaletsizlikleri gördükten sonra çekip de istanbul eziklerine imza atarsa zerre umrumda olmaz . Nasıl Ağız dolusu o şerefsizlere sövüyorsam bunlara daha çok söverim .

Yahu ne için gidiyorsunuz allah aşkına 200 milyar için falan mı kusura bakmayın para içinse hepiniz defolun umrumda olmaz.

Nokta (.):alkış::alkış::alkış:

Koray
23.05.2011, 19:16
Demek ki devre arası çıkan söylentiler doğruydu takımı şampiyonluk peşinde koşarken para peşinde koşan kim varsa s...irsin gitsin.

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 19:19
ben hala bir umut onun gitmeyeceğine inanıyorum...eğer giderse de o zaman söyleyeceklerim var....

Cengiz Abi,

Şimdi söyleyin, beklemeyin.

Cengiz Çubukcu
23.05.2011, 19:24
Cengiz Abi,

Şimdi söyleyin, beklemeyin.

sorun paraysa eğer arada çok mu fark var? yok eğer sorun İstanbulda yaşamaksa cehenneme kadar yolu var!!!

Ahmet Başkaya
23.05.2011, 19:28
sorun paraysa eğer arada çok mu fark var? yok eğer sorun İstanbulda yaşamaksa cehenneme kadar yolu var!!!

Yahu Cengiz Abi varsın arada 400 milyar fark olsun yahu . Allah rızası için senin evine aylık kaç lira para giriyor ?

Nasıl aç mı kalıyorsun . ?

Bu adamların aylık eline geçen para bizim eve yıllık giriyor güllük gülüstanlık geçiniyoruz . İnsan şerefi için yaşar yahu şerefi bundan büyük zenginlik mi olur yemişim parasını .

~~

Ama profosyonel bunlar anasını satım hep bizi bulurlar zaten .

Gerard , Totti bunlar amatör .

DJTT
23.05.2011, 19:31
Süper fm de egemen dogrulamis bjk transferi. Dogrumudur?

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 19:34

Abi,

Sizinle konuşmuştuk, anlaşmayı. Detaylarını bilmiyorum, borsaya bildirdiklerinde ücretini öğreniriz.

Bildiğim tek şey ayrılmayı kafaya koymuş. Beşiktaş taraftarından tepki yiyeceğini bile bile gittiğine göre, 16 numarayı orada giyemeyeceğine göre para için gitmiştir diye düşünüyorum.

Cengiz Çubukcu
23.05.2011, 19:34
Yahu Cengiz Abi varsın arada 400 milyar fark olsun yahu . Allah rızası için senin evine aylık kaç lira para giriyor ?

Nasıl aç mı kalıyorsun . ?

Bu adamların aylık eline geçen para bizim eve yıllık giriyor güllük gülüstanlık geçiniyoruz . İnsan şerefi için yaşar yahu şerefi bundan büyük zenginlik mi olur yemişim parasını .

~~

Ama profosyonel bunlar anasını satım hep bizi bulurlar zaten .

Gerard , Totti bunlar amatör .

para işine bir şey demem Ahmet çünkü herkesin hesabı başkadır , bunun yanında Egemen bizi sıçrama tahtası olarak kullandı bunu da bilelim nasıl Bursadan bir çırpıda ayrıldıysa bizden de aynı şekilde ayrılıyor kendisine çok iyi bir profosyonel derdim hakikaten tam bir profosyonelmiş sahada tamamen işine odaklanırmış ...bir de bütün röportajlarını takip ederdim hep taraftarı gaza getirici şeylere pek girmediğini görür derdim ki ''bu adam sadece işini yapıyor''....o yüzden şimdi asıp kesersek bursalıların durumuna düşeriz, hiç gerek yok..cehenneme kadar yolu var....

kofol
23.05.2011, 19:43
Eğer giderse , oynadığı süre boyunca formasının hakkını vermiş bir futbolcuya ; yolun açık olsun diyip alkışlayarak göndermek gerekiyor.
Egemen'ler gelecek gidecek, Trabzonspor baki kalacak.
Egemen gibi elinden gelenin en iyisini vermiş bir futbolcuya başka takıma gitti diye kin duymak büyüklüğümüze yakışmaz.

Erbay
23.05.2011, 19:43
Sen de gidersen ... git.

orhan42
23.05.2011, 19:47
Abdullah , Ogün, Gökdeniz, Fatih...liste uzaaar gider..egemen de bu listede..3 yılda hoş bi sada bıraktın gönüllerde gidiyorsun ama Beşiktaş taraftarı adamı yer bitirir iki hatada haberin vardır umarım:(

Cengiz Çubukcu
23.05.2011, 19:53
Abi,

Sizinle konuşmuştuk, anlaşmayı. Detaylarını bilmiyorum, borsaya bildirdiklerinde ücretini öğreniriz.

Bildiğim tek şey ayrılmayı kafaya koymuş. Beşiktaş taraftarından tepki yiyeceğini bile bile gittiğine göre, 16 numarayı orada giyemeyeceğine göre para için gitmiştir diye düşünüyorum.

para için giden oyuncuya vallahi de billahi de lafım olmaz (hayatta paraya değer vermem) , ama ne yalan söyleyeyim kendimi bir gökdeniz şike yaptığında aldatılmış hissettim bir Egemen'in şu yaptığında....

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 19:59
para için giden oyuncuya vallahi de billahi de lafım olmaz (hayatta paraya değer vermem) , ama ne yalan söyleyeyim kendimi bir gökdeniz şike yaptığında aldatılmış hissettim bir Egemen'in şu yaptığında....

Boşverin abi, daha iyisini alırız. Hem Giray, Egemen'den daha iyi bir sezon geçirdi bence.

Trabzonspor'dan gidip başarılı olmuş kim var? Hele Beşiktaş'a?

Dogan
23.05.2011, 20:13
İsterse yıllık 10 milyon euro için gitmiş olsun, daha lig bitmeden gidip başka takımla anlaşmak "adamlık" değildir. Bursaspor taraftarına hak vermeye başladım şahsen.

Ömer Kibar
23.05.2011, 20:28
Zamanında Bursa'dan bize nasıl geldiyse şimdi de bizden aynı şekilde gidiyor..Fazla üzülmemek lazım..

Sibel
23.05.2011, 20:29
Maç sonu gözlerini görmesem,kalemini kıracaktım.Yine de,kırdın bizi,ne diyelim...Yaptıkların için sağol,yolun açık olsun.BJKda ancak sönersin gibime geliyor.

Muhalif
23.05.2011, 20:42
Helal olsun... Şunu neden kabullenmiyorsunuz anlamıyorum. Adam bedava geldi, elinden gelenin en iyisini yaptı, bu takım için sakatlandı, sakat oynadı bir daha sakatlandı ama tekmeye kafa sokmaktan kaçmadı. Nasıl ceketini alıp geldiyse, yine ceketini alıp gidiyor. Egemen Trabzonspor'a gelmeden önce de aynı Egemen'di. Sadece gelişime açık bir oyuncu olduğundan topu oyuna sokma konusunda da Türkiye'de bir numara oldu Trabzonspor'da. Ben kendisinden razıyım, Allah da razı olsun... Biz bahis-şike yapan öz evlatlar gördük de sineye çektik, terinin son damlasına kadar akıtan,savaşan, işini yapan ve çekip giden adam arkasından konuşmak ayıp olur!
Selametle git Egemen... Allah senin gibi kazandığının hakkını sonuna kadar veren herkesin yolunu açık etsin...

Gokdeniz-61-
23.05.2011, 21:09
Huylu huyundan vazgecermi =) bursadan nası geldiyse bizdende öyle gitti şaşılacak bi durum yok Herşey İçin saol Egemen

MuratJ
23.05.2011, 21:25
akıllı mısın, mal mısın ? göreceğiz.

yinede en büyük suç her zaman bu klubü yönetemeyen yönetimdedir.

blackrain61
23.05.2011, 21:30
Yönetim anlasmak istemedigini inaniyorum.Isteseydi, daha ligin basinda anlasirlardi. Arti bu adamin elinden kaptanlik alinmadi ve halen ben sebebini bilmiyorum, bilen varsa da yazsin lütfen. Simdi adamdan sadakat bekliyoruz. Bu yönetimle bu kadar. Gitmesini ben cok dogal karsiliyorum. Elimizdekini kaybederiz, sonra Zoka´yi yuttururlar bize...

ilhan
23.05.2011, 21:32
Bjk ile önümüzdeki hafta imzalıyor.

İskender YILMAZ
23.05.2011, 21:33
Bjk ile önümüzdeki hafta imzalıyor.

Kesin mi bu ?

Benim hâlâ umudum var.

ilhan
23.05.2011, 21:35
Kimsenin umutlarını kırma ya da moralini bozma gibi bir amacım yok arkadaşlar. Ama vaziyet budur. Hatta bugün bjknin ligtv muhabiri Atakan yazmış twitterdan.

Ali İhsan
23.05.2011, 21:35
Emeklerin için teşekkürler. Çok faydan oldu ama buraya kadarmış.

Umarım Selçuk gitmez. Onun gidişini bu kadar kolay hazmedemem...

aaahmet61
23.05.2011, 21:37
gitti birşey değil neden bonservis parası almadan yolluyoruz selçuk ve egemeni.bariz yönetim hatası var.

Adem Erdoğan
23.05.2011, 21:49
Alacağımız defansa verilecek bonservis acaba Egemen'e verilecek paradan daha mı az olacak.

Gelecek olan adam Egemen kadar kendini benimsetecekmi?

Yönetim bu takımda sevilen futbolcu istemiyor sanki.

Ozan Yazıcı
23.05.2011, 22:09
Yaşasın, işte şimdi Çağdaş'ı transfer edebiliriz.

güneyli
23.05.2011, 22:16
Haydan gelen huya gider türü bir gidiş..Yolun açık olsun..

Vkgz
23.05.2011, 22:32
Karabük maçından sonra trübünlere el sallamak süreyle güle güle demiştir kendisi. Selametle......

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 22:33
Yaşasın, işte şimdi Çağdaş'ı transfer edebiliriz.

Valla bence Çağdaş aradığımız oyuncu değil. Evet sol ayaklı olması ve uzaktan isabetli şut ve paslarıyla Egemen'le benzeşen yanları var. Ancak bizde oynadığı dönemden hatırladığım kadarıyla Egemen gibi takımı ateşleyip hırslandıran bir yapısı yoktu. Üstelik yaşıda 32'ye geliyor. Bize Egemen'in eksikliğini hissetirmeyen ve 27-28 yaşını aşmamış yerli bir stoper lazım...

pReN@_61
23.05.2011, 22:41
Yolun açık olsun, nedelim..

Hekimoğlu
23.05.2011, 22:46
Kalan sağlar bizimdir.

ahamitokutan
23.05.2011, 23:11
Valla bence Çağdaş aradığımız oyuncu değil. Evet sol ayaklı olması ve uzaktan isabetli şut ve paslarıyla Egemen'le benzeşen yanları var. Ancak bizde oynadığı dönemden hatırladığım kadarıyla Egemen gibi takımı ateşleyip hırslandıran bir yapısı yoktu. Üstelik yaşıda 32'ye geliyor. Bize Egemen'in eksikliğini hissetirmeyen ve 27-28 yaşını aşmamış yerli bir stoper lazım...

Çağdaşın hakkını yemeyelim.Trabzon forması altında oynarken attığı gollerden sonraki sevinçlerinde yüzündeki hırs ifadesini unutuyoruz gibi.O da Egemen gibi bedavaya gitmişti ama avrupaya gitmişti.Ve yanlış hatırlamıyorsam istemeyerek gitmişti.32 çok ileri bir yaş değil 2 sene daha oynar bence.hem de tecrübeli.Alırsak glowacki'yi gönderip yerine daha efektif bir yabancı da alabiliriz.Tabi bizim yönetimden böyle bir hamle beklemiyorum orası ayrı :(

Mira_61
23.05.2011, 23:14
Volkan'ın sarf ettiği cümleleri duyuyormusun ? Bunlar sadece Trabzonspor taraftarının şahsına mı ? Sana,Selçuk'a,tüm takıma edilmiştir bu hakaret.Sen eğer bunu yutarsan diyecek hiçbir şeyim yok Egemen.

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:15
Git Egemen git...
Profesyonellik değil mi ?
Ben o denileni yapamıyorum işte...
Beddularım seninle olacak...

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 23:30
Çağdaşın hakkını yemeyelim.Trabzon forması altında oynarken attığı gollerden sonraki sevinçlerinde yüzündeki hırs ifadesini unutuyoruz gibi.O da Egemen gibi bedavaya gitmişti ama avrupaya gitmişti.Ve yanlış hatırlamıyorsam istemeyerek gitmişti.32 çok ileri bir yaş değil 2 sene daha oynar bence.hem de tecrübeli.Alırsak glowacki'yi gönderip yerine daha efektif bir yabancı da alabiliriz.Tabi bizim yönetimden böyle bir hamle beklemiyorum orası ayrı :(

Benim kastettiğim hırs daha farklı. Oyun yapısı itibariyle Egemen'in duruşu çok farklı. Yoksa Giray'da hırslı bir oyuncu sayılır. Avrupa'ya istemeyerek değil kendisi gitmek istedi. Zaten Ersun Yanal'da Çağdaş'tan memnundu. O gitti diye Egemen'i almıştık. 32 yaş tabii ki çok ileri bir yaş değil ama 2 sene için birinden faydalanmaktansa daha uzun süre bize faydası olacak birini transfer etmeliyiz. Brozek'lerin alınmasından sonra Glowacki şu aşamada gönderilmez zaten sözleşmesi de devam ediyor. İkinci bir yabancı stopere ise karşıyım...

Murat KARAKURT
23.05.2011, 23:33
Volkan'ın sarf ettiği cümleleri duyuyormusun ? Bunlar sadece Trabzonspor taraftarının şahsına mı ? Sana,Selçuk'a,tüm takıma edilmiştir bu hakaret.Sen eğer bunu yutarsan diyecek hiçbir şeyim yok Egemen.
BU volkan ne dedi acaba ?

BizeHerYer61
23.05.2011, 23:58
Bu sene istanbul ahlaksızlığını göre göre gidiyorsun ya, cehennemin dibinede gitsen kimsenin umrunda değilsin. Öyle takımını 2 maçla bırakan adamlar ağızlarıan TRABZONSPOR adını alıpta kirletmesinler. Bu güne kadar yaptıkların için eyvallah gerisi içinde inşallah sönersin ve ararsın bu takımı..

Asi Çaykaralı61
23.05.2011, 23:59

Ne demiş ki Volkan ?

Cem Akyüz
24.05.2011, 00:05
Arkadaş bizden kim istanbul'a giderse ben lanet ederim.Anlamam ben profosyonellik falan kimsede anlatmaya çalışmasın.Bir Totti bir Gerrard olabiliyor musun bütün mesele budur benim için.Forma aşkı para sevdasından daha önemlidir

vse61
24.05.2011, 00:24
Herşey için teşekkürler süpermen

Ahmet Başkaya
24.05.2011, 01:01
Profosyonellikten ödün vermeyin .

Çekin gidin anasını satım ben de profosyonel taraftarım zerre üzülmem şerefsizim . Kalırsan kahraman gidersen beter ol !

Bülent Bayraktar
24.05.2011, 01:36
bizden giden hangi oyuncu tutunabilmişki ????????????

Cem Zırıh
24.05.2011, 01:57
:) dun bursaya bugun bize yarin bjk ye :D marco nun sonu neyse oda oyle olacak onu egemen yapan bursa'da ki formu deil Trabzonspor'daki formudur Milli takim a secilmesinin sebebi bursa degil trabzonspor'dur :) yaziklar olsun :) kesinlikle ne ersan i nede ibrahim toraman 'i kesemez yedek kalir :)

AYYILDIZ
24.05.2011, 02:07
Selcuk Inan:"Paranin Satin Alamayacagi Seyler Vardir"

bangkook_61
24.05.2011, 02:29
Egemen 16 numarayı Beşiktaş'ta da giy, yoksa profesyonelliğin yarım kalır.

Lazistan
24.05.2011, 04:24
uzun yaza bilirim ama sizin profil heb ayni size yaziklar olsun be kim gitdiyse pesinden böyle yapiyorsunuz, hic uzatmayacam simdik ts taraftar profilinden utaniyorum, siz bizi berbat yöneten yönetimleri öyle bir isini kolaylastiriyorsunuz ki. Baba anlatirdi eski ts yi, o zamanlar yöneticiler degil biz taraftarlar belirlerdik diyor transferi. gitmesini istemedimiz gitmezdi, simdi. egemene neler yapildi neler, onun kadar hak eden oldumu yine parayi. delikanli. bjk git 2 hafta senin formanla gezmeyenin cocogu fenerli olsun. siz tembelsiniz trabzondaki taraftar, toplan yuruyus yap egemenin yeri belli dir, yollamasinlar. adam tabi isteyecek 1,3 milyonu, ceyhun 800 kazma umut 1milyon aliyor. ama siz cekirdek cigiynayin maclarda burada da egemene laf atin.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2011, 04:38
Egemen 16 numarayı Beşiktaş'ta da giy, yoksa profesyonelliğin yarım kalır.

Giyemez. O formayı yıllardır kimseye vermiyorlar. Önceki takımlarında 16'yı giyen Cisse'ye bile vermediler o formayı. 61 giyerse sürpriz olur ama ben 3-4-5'ten birini bekliyorum...

Sefa
24.05.2011, 05:26
İstanbul'a gidenin başarısız olması için tüm beddualarımı ederim. Profesyonellik ise bu da profesyonellik neden rakibimin başarılı olmasını isteyeyim ki ? Eğer gittiysen İnşallah başarısız olursun..

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 12:19
Şakar, iç transferde Egemen Korkmaz'ın gitmekten yana tavır kullandığını belirterek, "Egemen'in Trabzonspor'a iyi hizmetleri oldu ama tavrını gitmekten yana kullandı. Selçuk İnan ile görüşmelerimiz sürüyor. Kendisi bize net bir şey diyemiyor. Milli maç sonrası bu konuyu çözüme kavuşturacağız. Başkanımız da Selçuk ile görüşecek ve konuyu bağlayacağız" dedi.

Keleşoğlu
24.05.2011, 12:32
vay be keşke biz de profosyonel olabilsek.. 2 gündür ölü gibiyim profosyonellik bunun neresinde?

memoFli
24.05.2011, 12:38
Yapacak bişey yok.Futbol ve profosyonellik bunu gerektiriyor.Adam zaten Trabzonlu değil ki kaldıki bugüne dek hangi Trabzonluya sahip çıkıldı bu kulupde ortada...!!!
Feneve yada cincona gitmesinden se bjk ye gitmesi iyidir..Hizmetlerin için teşekkür ederiz..

Samet Türkmen
24.05.2011, 12:42
Şu yapılan haksızlıklara rağmen gidebiliyorsa defolsun. Ama yok yönetimde adama hakkı olan parayı vermiyorsa yazıklar olsun.

DJTT
24.05.2011, 12:44
saka gibi!!!

zafer6161
24.05.2011, 12:50
ne profesyonellik miş ya,bunlar hiç mi takım tutmaz,hiç mi bi takıma gönülden bağlı kalmaz anlamadım,herşey paramı,
sizin yerinizde olmak için değil binler yüzbinler dünyada milyarlarca insan var,şan şöhret para huzur her şey var işte,,o beğenmediğin para bu forumda en az 1000 kişinin sülalesini bakar,,,,

şimdi git,en fazla 2 sene sonra çok açık diyorum bank asyaya kadar düşeceksin....

DJTT
24.05.2011, 13:05
Biz kendimize sormamiz lazim yavas yavas. Oyuncular kupa kazaniyor ligte kil payila sampiyon oluyor ve tarbzonsporda mutlu degiller neden? inanilmaz birsey!!!!!günahdir günah>>>betduga etmek istiyorum ama. Olan Trabzonsporumuza oluyor Yönetime degil!

ozzy!
24.05.2011, 13:06
Güle güle.

hanifta
24.05.2011, 13:07
ulan bizim içimiz yanıyo şampiyon olamadık diye,gidecekseniz gidin 3 kuruş fazla para için....