PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egemen Korkmaz l Yardımcı Antrenör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

M.S.SOFU
22.11.2009, 21:35
sana yapılan ayıptır
neyse önyargı yapmayalım ayrıntıları bekliyoruz...

oulcan_ts
22.11.2009, 21:35
Bencede biraz bekleyelim bi bildiği vardır heralde başkanın..

futbalski60
22.11.2009, 21:36
En yakın zamanda bir açıklama bekliyoruz kaptan.

Ahmet Karadeniz
22.11.2009, 21:50
zaten son zamanlarda cok lakayık top oynutyordu egemen bence cezayı haketti

Emre B.
22.11.2009, 21:51
Kaptana yazık oldu.

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 21:52
Abi tamam bende şaşırdım ama bir düşünün yediğimiz golü en yakın örnek bugünkü 3. gol kimin hatasıydı?

Biraz ağır olmuş ama birşeyler olması lazımdı..

A.Ali Karanis
22.11.2009, 21:54
Kötü performans sergiliyordun,doğrudur kaptan,ancak kadro dışı kalacak kadar kötü değildin..sana gelene kadar birçok kişinin kadro dışı kalması lazımdı..

Sinem Yılmaz61
22.11.2009, 21:55
Kadro disi birakilmasi büyük bir Hata gercekten, yazik oldu...

Hasan61
22.11.2009, 22:02
Gökhan hariç hiçbir oyuncunun k.dışı kalmasının ardında saha içi sebepler olduğunu düşünmüyorum.
Biraz bekleyelim elbette çıkar kokusu

Zeki Akyol
22.11.2009, 22:03
Bence kadro dışı kalmamalıydı :(

Murat'
22.11.2009, 22:04
Neden kadro dışı bırakıldığını anlayabilsem birşeyler yazacağım ama anlayamıyorum ki?

_SeRKaN_
22.11.2009, 22:19
Neden kadro dışı bırakıldığının kokusu yarın çıkar...Benim düşüncem yemiş olduğumuz 3. goldeki hatası bile takımı ciddiye almadığının göstergesidir...

albatros
22.11.2009, 22:24
Neden kadro dışı bırakıldığının kokusu yarın çıkar...Benim düşüncem yemiş olduğumuz 3. goldeki hatası bile takımı ciddiye almadığının göstergesidir...

ben de şöyle birşey düşünüyorum
maçtan sonra başkan ya da yönetimden birileri soyunma odasına takımı haşlamaya gitmiştir.egemen de engin de agrsif insanlar.o sırada bir gerginlik çıktıysa bu iki oyuncumuz kadro dışı bırakılmış olabilir.
diğerlerinin kadro dışı kalması zaten Allah'ın emri

Mustafa Cem Şeyhoğlu
22.11.2009, 22:24
Formsuz olabilir ama kadro dışı bırakılmayı haketmedi.

Erdem Koltuk
22.11.2009, 22:29
Kaptan olması nedeni ile kadro dışı kaldı.Tek sebebi bu batık geminin KAPTANI olmak ve gemisini kurtaramamak.........

Kader KORELİ
22.11.2009, 22:38
Hüseyin çok daha iyi bir kaptandi.

Fatih Özkan
22.11.2009, 22:42
Neden kadro dışı bırakıldı çok merak ediyorum...

Halil Atalay
22.11.2009, 22:43
neden neden neden ?????

Harun-61
22.11.2009, 22:45
Egemen'in neden kadro disi kaldigini herkes gibi bende merak ediyorum...

bunu Sn. Sener aciklamak zorunda. !!

gecen sezon ki performansini düsündükce, hayretler icinde kaliyorum, resmen nazar degdi keske kaptanlik verilmeseydi.

.

Mustafa Ayazoğlu
22.11.2009, 22:56
Bir şeyler yapmak istiyor kabul , taraftara oynamakta güzel ! Alkış poh poh vs vs.. Taraftara 3 lü çektirmekte güzel ! Her maç rakipten 3 gol yiyen bir takımın stoperi olmak nasıl peki!

Geçen yıl Konyaspor, Denzilispor, Sivasspor bu yıl Manisaspor, Diyarbakırspor vs vs bu maçların hepsinde mağlubiyetin baş sorumlularındandır.

Egemen'in kalitesi belli, Egemen'den stoper felan olmaz !

http://www.ligtv.com.tr açınız geçen yıldan beri genilen golleri izleyin !

Bekir
22.11.2009, 22:57
Şe Egemenin yanındaki K Simgesini Tayfuna yazsak

Murat'
22.11.2009, 22:58
Bir futbolcu formsuz diye kadro dışı bırakılmamalı.

erik
22.11.2009, 23:02
egemen bence Şenol Hoca gelince afedilir ama diğerleri sanmıyorum.

61_Serhat_61
23.11.2009, 00:01
yazik ettiler sana egemen...
hem kaptanligin alindi hemde bu yetmezmis gibi kadro disi ettiler seni...
yazik yazik yazik...

Emre B.
23.11.2009, 00:30
Adam formsuz olabilir ama asla ruhsuz değil.Yüreğiyle oynayan bir oyuncu.Neden kadro dışı bırakılır?Öz evlat olmadığı için mi?

EMiRHAN61
23.11.2009, 00:36
fatih ve gökdenizin laneti takım üzerinde

kaptan olan ve 61 giyenlerin durumu gözler önünde.

corleone
23.11.2009, 00:58
neden neden neden ?????

birilerinin ahı tutuyor bu takımı biz neden diye sormaya devam edelim, egemen kimdir ki bu takımın kaptanı oldu, ne yaptı? yıllarını verenlere verdiğimiz hediye küfür oldu yıllarca, egemenin sadece bu sene yaptığı hataları bizden birileri yapsa sülalesinde isim kalmazdı, hala yazık oldu mazık oldu diyoruz,

daha hangi takımı bile tuttuğu belli olmayan bir adamı kaptan yaparken bugünleri düşünmeliydi bazıları....

Salih Kara
23.11.2009, 01:01
Bunu kesinlikle haketmedin.

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 01:02
Bence vardır yaptığı bir şeyler..

Enes
23.11.2009, 01:10
Vay be Kaptan.
Senin hakkında bukadar olumsuz yorum yapılacağına inanmazdım..
Sen futbolcu değilmişsin,ancak 2.ligde oynarmışsın..
Bugün iyi değildin ya ondan bu yorumlar bidahaki maç iyi oynarsan yine süpermen olursun yine gladyatör olursun...
Sen sıkma canını ,İnşallah uzun yıllar başarı ile giyersin bu formayı...

irfan61
23.11.2009, 01:11
Şu takımda en son kadro dışı kalacak futbolcuların başında geliyor.

Serdar Ersoy
23.11.2009, 01:12
egemen neden kadro dışı kaldı ? beğendiğim bir futbolcuydu ama kadro dışı kaldıysa vardır bir sebebi !

r9emre
23.11.2009, 01:16
kadro dışı kalması bir hata kesinlikle ama kaptanlıktan alınması çok doğru bir karar

lazo_61
23.11.2009, 01:35
son golde adamın çizgiden çevirdiği top bardağı taşıran damla oldu.sen bu takımı hakedemedin.bizide kendinide mahvettin

Ömer TOPAL
23.11.2009, 01:37
nedenini en çok merak ettiğim ikinci kişi

28TS61
23.11.2009, 01:43
egemenin konusunu elbet aciklanir

h@msi61
23.11.2009, 04:02
Kaptanligi kaldiramadi Egemen, umarim bandini birakip eski formuna geri doner...

Ali Sırrı
23.11.2009, 04:25
Bu olaylardan en çok üzüldüğüm bir kişide sensin egemen.. Umarım aksi bir şey çıkmaz hakkında, inşallah "kurunun yanında yaşta yanar" tezimi çürütecek birşeyin çıkmaz..

antagonist
23.11.2009, 05:44
3-1 biten Kasımpaşa maçı sonrasında İstanbul Yeşilköy’de yenen yemek Trabzonspor’da bardağı taşıran son damla oldu. Teknik heyet ile yolları ayırmaya zaten karar vermiş olan yönetim, takım üzerinde de sert ve radikal kararlar aldı. Önce yemekte yaşananları FANATİK farkıyla aktaralım... Moralsiz idareciler ve futbolcular Trabzon yolculuğu öncesinde aynı masaya oturdular. Ancak ağızlardaki bakla çok geçmeden ortaya çıktı, idari menacer Caner Çuvalcıoğlu kaptanlık konusunun yeniden görüşüleceğini, ağır para cezalarının kesileceğini, kadro dışılar olacağını açıkladı. Bunun üzerine kaptan Egemen Korkmaz, “O zaman bizim alacaklarımız da ödensin” diyerek rest çekti ve masayı birkaç arkadaşıyla beraber terk etti. Bu haber Başkan Sadri Şener’i de çileden çıkardı. Zaten kafasında bazı oyuncuların ismi bulunan Şener, kadro dışıların arasına Egemen’i de ekledi.

Kaynak: Fanatik

Mesut
23.11.2009, 07:33
haber ne kadar doğru bilemem ama sendemı egemen hadi sende git fifaya al takımını song unu tony engini tikuzukuzu yu hadi gidin fifaya hadi daha gitmedinizmi.burdamısınız hala

Ertan 51
23.11.2009, 08:02
Sen Hüseyin den sonra benim koçlar gibi kaptanımsın Egemen,senin yerine kim gelirse gelsin kaptanlık sıfatı ona emanet duracaktır.Kendi iş bilmezliklerini başkalarına mal edenler de elbet bedelini ödeyecektir.

mehmetali61_55
23.11.2009, 08:09
egemenin kadro dışı kalmasına bende bir mana bulamadım

FANATIK61
23.11.2009, 08:10
Bana göre Fatih Tekke geliyor diye Egemenden Kaptanlik alinmistir. Tayfun veya Tolga'da seve seve aldiklari kaptanligi Fatih Tekke abimizdir diye ona vereceklerdir.

Kader KORELİ
23.11.2009, 08:31
Arkadaslar tamin ediyorumki olay söyle gerçeklesti:

Ben ve gördügüm kadar birçok Trabzonsporlu daha Egemen´in kaptanligindan memnun degildik, önderlik yapamiyordu takima.
Yönetimde sanirsam böyle düsünüyordu ve dünkü maçtan sonra
bunu futbolculara açikladi. Is böyle olunca Egemen buna bir sekilde
tepki gösterdi. Ve Egemen ya daha önceden kadro disi birakilmalar belirlenmis futbolcular arasina eklendi yada o esnada onun gibi herhangibi bir sekilde tepki gösteren futbolcularin kadro disi birakilmalarina karar verildi diye düsünüyorum.

F.Erdem
23.11.2009, 08:32
kaptanlığı aldınız anlarım.

ama bunu adamın yüzüne söyleyip sonra da tepkisiz kalmasını bekleyemezsin.adam da alcaklarını isteyecektir tabi.. ama bu rest işinde onunla beraber birkaç kişi de masadan kalktıysa bu iş organize olmuş olur, gruplaşma da hoş olmaz.

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 09:23
Yazıklar olsun bu kararı her kim verdiyse ya da sebep olduysa...şu işe bak geçen sene taraftara üçlü çektiren , yere göğe sığdıramadığımız üstelik sezon başında kaptan yaptığımız adamı bizim sevgili yönetimimiz kadro dışı bıraktı... komik ötesi ..

Dursun Kaplan
23.11.2009, 09:37
Senmisin evinde 25 tane silah barındıran. :cool:

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 09:42
Egemen'i beğenmiyorum, bir çok maçta nerdeyse yenilen tüm gollerde %100 hatası var!

Kasımpaşa maçında yenilen 3. golde adama basmıyor pres yapmıyor bile ! Çok acı çok
Kaptanlığı alıyorsan eğer kadro dışı bırakıyorsan ilerde Egemen bu takıma fayda sağlamaz demetir.

Egemen'i artık kaybettik, yok göstermelik ise sonradan affedilecekse ayıp edilmiştir.

S.DEMİRCİ
23.11.2009, 10:52
başından itibaren bu takımın oyuncusu olmadığını söyledim..
bu başlıktada yazdım..
ama eğer çok geçerli bir sebebi yoksa kadrodışı kalması çok yanlış..

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 11:00
3-1 biten Kasımpaşa maçı sonrasında İstanbul Yeşilköy’de yenen yemek Trabzonspor’da bardağı taşıran son damla oldu. Teknik heyet ile yolları ayırmaya zaten karar vermiş olan yönetim, takım üzerinde de sert ve radikal kararlar aldı. Önce yemekte yaşananları FANATİK farkıyla aktaralım... Moralsiz idareciler ve futbolcular Trabzon yolculuğu öncesinde aynı masaya oturdular. Ancak ağızlardaki bakla çok geçmeden ortaya çıktı, idari menacer Caner Çuvalcıoğlu kaptanlık konusunun yeniden görüşüleceğini, ağır para cezalarının kesileceğini, kadro dışılar olacağını açıkladı. Bunun üzerine kaptan Egemen Korkmaz, “O zaman bizim alacaklarımız da ödensin” diyerek rest çekti ve masayı birkaç arkadaşıyla beraber terk etti. Bu haber Başkan Sadri Şener’i de çileden çıkardı. Zaten kafasında bazı oyuncuların ismi bulunan Şener, kadro dışıların arasına Egemen’i de ekledi.

www.fanatik.com.tr

ahmetto
23.11.2009, 11:05
Böyle bir sebeble kadro dışı kalmıssa yuh diyorum yönetime.Adam kaptan olarak takımın sözcülügünü yapacak tabiki.

Uğur Ö.
23.11.2009, 11:18
Egemen'i beğenmiyorum, bir çok maçta nerdeyse yenilen tüm gollerde %100 hatası var!

Kasımpaşa maçında yenilen 3. golde adama basmıyor pres yapmıyor bile ! Çok acı çok
Kaptanlığı alıyorsan eğer kadro dışı bırakıyorsan ilerde Egemen bu takıma fayda sağlamaz demetir.

Egemen'i artık kaybettik, yok göstermelik ise sonradan affedilecekse ayıp edilmiştir.

Aynen bütün gollerde hatası var adamın neredeyse.Belki bilmediğimiz bazı şeylerde vardır ama futboluyla hakediyor

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 11:20
Hiçbir futbolcu rest çekip, masadan kalkıp gidemez bence.

Gökhan Bozyiğit
23.11.2009, 11:44

Kaynak: Fanatik

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr/)

Sevgili Süleyman ve Kazım, Egemen'i tanıdığım kadarıyla bu şekilde davranacak karakterde biri değil. Oyuncuların uzun zamandır paralarını alamadıklarını biliyorum ama Egemen bu konuyu dert etmiyordu. Trabzon'u, Trabzonluları ve Trabzonspor'u çok seven ve takımda uzun yıllar kalmayı düşünen Egemen gibi saha dışında efendi ve ağırbaşlı bir oyuncu böyle davranmaz. Davranmış olsa bile bunun altında mutlaka başka çok önemli sebepler olmalı.

Olayın gerçek sebebini öğrenebilirsem buraya yazacağım.

Arkadaslar tahmin ediyorumki olay söyle gerçeklesti:

Ben ve gördügüm kadar birçok Trabzonsporlu daha Egemen´in kaptanligindan memnun degildik, önderlik yapamiyordu takima.
Yönetimde sanirsam böyle düsünüyordu ve dünkü maçtan sonra
bunu futbolculara açikladi. Is böyle olunca Egemen buna bir sekilde
tepki gösterdi. Ve Egemen ya daha önceden kadro disi birakilmalar belirlenmis futbolcular arasina eklendi yada o esnada onun gibi herhangibi bir sekilde tepki gösteren futbolcularin kadro disi birakilmalarina karar verildi diye düsünüyorum.

Dışarıdan öyle gözükebilir ama içeriden bakınca, Egemen takım arkadaşları tarafından saygı gören, güvenilen ve en önemlisi arkadaşlarına sözünü dinletebilecek takımdaki belki de tek oyuncu.

Gökhan Bozyiğit
23.11.2009, 11:47
Hiçbir futbolcu rest çekip, masadan kalkıp gidemez bence.

Bugün bende soracaktım ama şimdi gördüm Bir Kaptanın Görevi nedir? (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19446) başlığında bir üyemiz sağolsun sormuş bile;

Egemen'le telefonda görüştüm, "Öyle kadrodışı falan filan konuşulan bir yemek olmamış, konuşulan bir durumda yok, birazdan antrenmana çıkacağını" ona tebliğ edilmiş bir şey olmadığını, medyadaki haberlerin yalan olduğunu söyledi. Egemen'in ağzındandır.

Zeki Akyol
23.11.2009, 12:20
Hiçbirşey sebebsız değildir mutlaka nedenı vardır demiştik kaptan tabıkı takımı savunur futbolcuların dilidr lakin o gergin ortamda sınırler gerilmişken başkana bole cıkışması hıcde kabul edılecek davranış değil...

antagonist
23.11.2009, 12:25
Sevgili Süleyman ve Kazım, Egemen'i tanıdığım kadarıyla bu şekilde davranacak karakterde biri değil. Oyuncuların uzun zamandır paralarını alamadıklarını biliyorum ama Egemen bu konuyu dert etmiyordu. Trabzon'u, Trabzonluları ve Trabzonspor'u çok seven ve takımda uzun yıllar kalmayı düşünen Egemen gibi saha dışında efendi ve ağırbaşlı bir oyuncu böyle davranmaz. Davranmış olsa bile bunun altında mutlaka başka çok önemli sebepler olmalı.

Gökhan'cım ben gazetedeki haberi aktardım sadece. Yoksa ben de Egemen'in kadro dışı kalmasını "saçma" bulanlardanım.;)

Ömer SEVİNÇ
23.11.2009, 12:42
Benim tahminim kaptanlığının alınacağını söylemişlerdir. Egemen de buna tepki göstermiştir.

Mira_61
23.11.2009, 12:46
Tüm kalbimle suçsuz olduğuna inanıyorum Egemen'in.

majesty_61
23.11.2009, 12:57
biz burdan isyan ettik egemen kaptan olunca .....daha dün gelen adamı kaptan yaptınız diye....futbolu paradan başka hiç bir şey görmeyen.....stoper olarak çok eksikleri olan .....sırf sağa sola zıplıyor diye yürekli dediğiniz adamın yüreğini gördük ....trabzonspor büyük kuluptür kimsenin parası trabzonsporda kalmaz.. kalmadı da....egemen efendi belki bugün paranı alamadın tam.. ama yarına kesin alırsın ...trabzonspor da kimsenin parası kalmaz .....paranı al ve nere gideceksen git....senin yüzünden BMN den 1 ay ceza yedim ve bugün haklı olduğumu herkes gördü...bize paragöz adamlar diye gerçek yürekli futbolcular lazım .....yürekli adamı dışarda aramaya gerek yok içimizde çok var ....kendi adamımımızdan başka kimseden bize fayda yok .......sayın bmn yöneticileri bana verdiğiniz 1 ay ceza dan sonra haklılığımı görmenizi isterim

oguz altinbas
23.11.2009, 13:17
rezillikten başka bir sey değil.eğer gazetelerin yazdıkları doğru ise bir takım kaptanına yakışmayacak işler yapmiş.bu takımda eskiden kaptan olup parasını alamayıp sadece trabzonspor askı ve forması için mücadele eden insanları hepimiz biliyoruz.ayrıca sanki paralarını alsalar farklı oynacaklar egemene inanmıyorum.ayrıca bizim takımda para için oynacak adama ihtiyacımız yok....sunu egemen kafasına sokmak lazım TRABZONSPOR'DA BUGÜNE KADAR HİÇ BİR FUTBOLCUNUN ALACAKLARI KALMAMIŞTIR...

anth
23.11.2009, 13:18
Daha Beşiktaş maçından öce futbolculara ödeme yapılmadı mı? Ne parası?

tuncay1984
23.11.2009, 13:19
la habunu nerden bulduguz yaww

.....
23.11.2009, 13:31
Gladyatör Egemensin sen. Trabzonsporun Kaptanısın!

Tolunay Abdioğlu
23.11.2009, 13:49
Daha Beşiktaş maçından öce futbolculara ödeme yapılmadı mı? Ne parası?

Bende bunu merak ediyorum.

Erkan
23.11.2009, 13:58
DHA nin haberinden alintiliyorum.
"Bazı futbolcular kadro dışı bırakılacak. Kaptanlığı da yeniden gözden geçireceğiz" şeklindeki tepkisine, "O zaman sizde ödemeleri zamanında yapın" diyerek sert çıktığı ve bu çıkışının başkan Sadri Şener'in kulağına gittiği için kadro dışı bırakıldığı iddia edildi. Eger bu nedenle dolayi kadro disi kaldiysa yonetime yaziklar olsun diyorum, Egemen'in yerinde ben de olsam ayni tepkiyi verirdim. Nedemek, kaptanligi da yeniden gozden gecirecegiz? Eger Egemen'in kaptanligiyla bir sorunlari variysa adam gibi soylenmesi gerektiginin taraftariyim bu sekilde soylenmez.

Reşit
23.11.2009, 14:00
hadi yaptınız bir yanlıs kaptanlı aldınız kadro dısı bırakmakta nedir. bu adamı affetseniz 2-3 hafta sonra onun kafasında yer eden bu olay yüzünden rahat oynayabilirmi . şimdi gidipte kaptanlıgı kime vereceksin o kadar lider oyuncu var ki hangisini seçecegimizi sasırdık

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2009, 14:02
akhilleus80 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2781615#post2781615)
Egemen'le telefonda görüştüm, "Öyle kadrodışı falan filan konuşulan bir yemek olmamış, konuşulan bir durumda yok, birazdan antrenmana çıkacağını" ona tebliğ edilmiş bir şey olmadığını, medyadaki haberlerin yalan olduğunu söyledi. Egemen'in ağzındandır.

Arkadaşlar üstteki yazıyı okumadınız heralde!

abanoz61
23.11.2009, 14:11
Bana göre Fatih Tekke geliyor diye Egemenden Kaptanlik alinmistir. Tayfun veya Tolga'da seve seve aldiklari kaptanligi Fatih Tekke abimizdir diye ona vereceklerdir.
aynen arkadaşım sana kat.tılıyorum çok doğru bir tespit

Oğuzhan Fidan
23.11.2009, 14:31
futbolcuların hocayı sevmeyişi ve ödenmeyen alacaklarında üst üste gelmesiyle bu çatlak meydana geldi.ancak bu demek değilki sen trabzonsporun menfaatini düşünmeyeceksin.kusura bakmasınlar ama hiçkimse görevini layıkıyla yerine getirmiyo..

Erbay
23.11.2009, 14:38
Egemen'e haksızlık yapıldı.

S.DEMİRCİ
23.11.2009, 15:09
umarım geçerli bir sebepleri vardır..
bu takımın oyuncusu olduğuna inanmasamda bu yapılan çok yanlış..

alpozan61
23.11.2009, 15:16
bence Egemen bunu haketti

lazanya61
23.11.2009, 15:25
egemen kim ya, adam olan bursa maçından sonra stadda şov yapmaz az da olsa bir zamanlar ekmeğini yediği kulübe saygı duyardı, bu adamı gönder başka takıma trabzon maçından sonra seyirciye şirin gözükmek için takla üstüne takla atar.

keşke gitse de kurtulsak

Mira_61
23.11.2009, 15:38
İhale Egemen'e kaldı.Ne güzel iş yahu.:)
Üzülme Egemen.
Onlar aldattıklarını sanıyorlar ama aldanmadık.Sen Allah'ın izniyle bize daha çok üçlü çektirteceksin.

Fatih Özkan
23.11.2009, 16:12
Kadro dışı bırakılmasına anlam veremedim...
Yapılacak açıklamayı bekliyorum...

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 16:15
Bence vardır yaptığı bir şeyler..

Bencede yoksa sebebsiz yere neden kaptan kadro dışı kalsın.

bahadır2561
23.11.2009, 17:10
bu kadar kötünün içinde iyi oldugun ıcın kadro dışısın...

bahadır2561
23.11.2009, 17:12
Bencede yoksa sebebsiz yere neden kaptan kadro dışı kalsın.
sebepsiz yere bir suru sey yapan yonetımden mi sebep beklıorsunuz...
alın size sebep..
x sahıs yıldız degıldır.
x sahıs mısyonunu tamamlamıstır
x sahıs yaşlıdır..

eger neden istıyorsanız minareyı calan kılıfını hazırlamıstır bile...

Kadir
23.11.2009, 17:25
Kadro dışı bırakılacak başka adam yoktu galiba..

Sinem Yılmaz61
23.11.2009, 17:27
Egemen niye kadro disi birakildini halen anlamis degilim, birisi bunu bana acikliya bilir mi acaba?

Mustafa AYDIN
23.11.2009, 17:43
Fazla geri gitmeden dün Kasımpaşanın attığı 3.gole iyi bakın.Takımı 2-1 mağlup bir kaptanı izleyin.Tek bir maça tek bir pozisyona bağlamak doğru değil ama,o hareket insanı çileden çıkarmaya,o futbolcunun niyetini anlamaya fazlasıyla yeter.

Doğru olduğu kadar geç alınmış bir karardır.Bunu genel olrak söylüyorum sadece Egemen için değil.

bahadır2561
23.11.2009, 17:45
egemenın dunku mactakı hatası 2.goldekı topu kanatlara degılde ortaya uzaklastırmasıdır..

hatice_61
23.11.2009, 18:01
egemen bunu hak etmedi oynamayan o kadar oyuncu varken egemen kadro dışı kaldı

28TS61
23.11.2009, 19:03
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=47959

http://www.haber61.net/images/news/egemen_taraftar.jpg

bestrafer
23.11.2009, 19:11
Saha dışı bir olayla kadro dışı bırakıldığını düşünüyorum. Bu takımın en agresif oyuncuları Egemen ve Engin Baytar. Birisi iyi oynuyor birisi sahaya çıkmıyor zaten. Biri kaptan öbürü Trabzonlu. Takımda o kadar kötü oyuncu varken bu iki oyuncunun da diğer 3 oyuncuyla birlikte kadro dışı kalması çok da normal gelmiyor bana. İlla ki bir tartışma, olay olmuştur. Sanki takımın içinde bile bir derin devlet var. Hiçbir şey doğrudan anlatılmıyor ki hep dolaylı yollardan ve tam bir açıklama yapılmadan anlatılıyor.

miaksoy
23.11.2009, 19:13
iyi niyetli, gayretli ve hirsli olabilirsin ama iyi bir stoper oldugunu dusunmuyorum. Ucuncu golde neden adami takip etmeyi biraktin anlamadim. hala hayretler icindeyim.

Muhalif
23.11.2009, 19:29
Egemen'in arkasındayım. Birileri oturdukları koltuklardan kalkmamak için kurban arıyordu, Egemen de bıçağa uygun düştü demek ki... Yazık. Yönetim İstifa!

avniaker
23.11.2009, 19:41
yenildiğimiz tüm maçlarda egemenin de imzası var gözlerinizi açıp iyi bakın artık trabzonspora layık gördüğünüz kaptan a bakın

ESER
23.11.2009, 19:46
Egemen'in arkasındayım. Birileri oturdukları koltuklardan kalkmamak için kurban arıyordu, Egemen de bıçağa uygun düştü demek ki... Yazık. Yönetim İstifa!
:alkış:

aynen ..

herzamanki gibi tipik bir sadri sener sovu sadece...ona dokunulmasin da kimin kellesi giderse gitsin zaten azicik dokundunmu da ver misketlerini kustum gidiyorum der kendileri...

tamam misketlerini veriyoruz nolur kus de git artik..

avangart61
23.11.2009, 20:09
sadece sunu bılıyorum egemen bır kaptan olarak futbolcuların alacakları konusunda sıkıntıyı yönetime bildırdı ayrıca engin şimdiye kadar 7 milyar para aldı bu kulüpten daha ne dıyeyım yedıler paraları bunlar

avangart61
23.11.2009, 20:18
böyle külüpmü yönetılır ahpap cavuş ilişkisi bırı gıgıyor bırı gelıyor ben su takımı trabzon dısından bırı alsın sampiyon yapmazsa ne olayım işte ornek şamil ekincı
meh.ali yılmazıda gorduk şenoluda gorduk trabzonspor rant kapısı olmus bu taraftarrın coktan ayağa kalkması lazım bu yonetımı gondermesı lazım traftar derneklerı nerde acaba tabı onlarda yemlenıyorlar trabzonun ilçelerı özellıkle beşikdüzü vakfıkebır kalkın ayağa trabzonspor sadece trabzon merkezi değil

ESER
23.11.2009, 20:37
egemenin masadan kalkip rest cekme hikayesi de yattara filmine benzemesin sakin:rolleyes: adami zorla satmaya kalktilar hatta basin toplantisi bile duzenledi yattara..kendi istegiyle mi oldu tabi ki hayir.. bi baskanin gozu onunde futbolcu ondan habersiz gidecem yaygarasi koparacak kameralar onunde sov yapacak, olacak is degildi ki zaten kimse de yemedi.. sonra cikip katarlilara 10 milyona bu is olurdu dedik onlarda verdi, sozumuzden donemezdik diyenlerde bu zihniyetlerdi, yani yattara isi bir filmdi tepkileri onlemek adina..
yuzden ben egemenin yada baska bir futbolcunun hele ki kendileri bu kadar baski altindayken cikip baskana yoneticilere rest ceksin,,, biz bu filmleri daha oncede gorduk .. baskanimiz cok sever boyle sovlari,, yattara - fatih tekkede filmlerinde gorduk bu isleri,, hatta kulubu izin vermedigi icin imza atamayan zafer yeleni karakteri bozuk olarak sunmustu taraftara ( ama ayni adami bi sene sonra kimseye sormadan aldi hem de sakat sakat ya neyse ) Burasi elmaspor armutspor degil ve baskanda abromovich gibi kokune para saymadi kulubun,, bu keyfiyet , laubali zihniyet nedir boyle? biz bunlardan mi basari bekliyoruz... bunlarin tek derdi yuzleri unutulunca piyasaya cikip reklam yapmaktir,, simdiki de oyle anternatif olarak servis edilen de..

orhan52
23.11.2009, 21:31
diyarbakır maçındada topa kendini atmıştı ama golü engelleyememişti.dünkü pozisyona gelince topu hızlı diye oyuncunun yetişemeyeceğini düşündü sanırım. orada sadece bir zamanlama hatası vardı.takım kötü oynadığı ve gol atamayacağı ortada idi.egemenin pozisyonu psikoljik çöküştür.konsantrenin bozulmasıdır.egemen bana göre türkiyenin en iyi stoperidir.kesinlikle affedilip takıma kazandırılması lazım.gerekirse egemen için kampanya başlatmamız lazım.diğerleri kesinlikle gönderilmeli

Fazla geri gitmeden dün Kasımpaşanın attığı 3.gole iyi bakın.Takımı 2-1 mağlup bir kaptanı izleyin.Tek bir maça tek bir pozisyona bağlamak doğru değil ama,o hareket insanı çileden çıkarmaya,o futbolcunun niyetini anlamaya fazlasıyla yeter.

Doğru olduğu kadar geç alınmış bir karardır.Bunu genel olrak söylüyorum sadece Egemen için değil.

tarkan57
23.11.2009, 23:54
Egemen bu takımda en son kadro dışı kalacak futbolcu..Başta kaleci bozuntusu slyva ve g.ünal ve ne için geldiğini ne yapmak istediğini hala çözemediğim engin...

egemen konusunu net bilmiyorum ama takımda çalışan ve mücadele eden futbolculardan...diğerleri mümkünse bu takımdan uzaklaşssın a2 takımında bunlardan çok var..yazık.. g.ünal slyva ve engin..

mashal61
24.11.2009, 00:08
Egemen bu takıma onu kadro dışı bırakan yönetimden daha uzun süre hizmet edecektir. En azından ben öyle düşünüyorum. Egemen'e destek olmak gerek. Yeni gelecek hoca mutlaka takıma katacaktır diye düşünüyorum.

ince_memed
24.11.2009, 02:42
neymıs yemekte alacaklarımız ödensız demiş,ödeyin kardeşim para vermessenız ne dıye oynasın adamlar,egemende kadro dısıysa tum takım kalmalı,akıllanmıyor kardesım bunlar,tjıkuzu yu abdullah hoca adam edememıs senmı edıcen,engını kımse adam edememıs senmı edıcen,hoca da abartmıstı ama alanzınhoyu son 5 dk al oyuna dersen senınde sonun böle olur.

Mehmet Fatih Silik
24.11.2009, 07:09
Diyarbakirspor'daki yedigimiz 2.ci golden sonra "Bu mu gecen sezon ki Egemen?" demi$Tim...ve ümitle bekledim düzelmesini...ama kadro di$i kalmasi icimi sizlatsada bana göre dogru bir karar....oturup dü$ünmesi lagzim...kac mactir cok kötü...

S.DEMİRCİ
24.11.2009, 08:39
diyarbakır maçındada topa kendini atmıştı ama golü engelleyememişti.dünkü pozisyona gelince topu hızlı diye oyuncunun yetişemeyeceğini düşündü sanırım. orada sadece bir zamanlama hatası vardı.takım kötü oynadığı ve gol atamayacağı ortada idi.egemenin pozisyonu psikoljik çöküştür.konsantrenin bozulmasıdır.egemen bana göre türkiyenin en iyi stoperidir.kesinlikle affedilip takıma kazandırılması lazım.gerekirse egemen için kampanya başlatmamız lazım.diğerleri kesinlikle gönderilmeli
eğer türkiyenin en iyi stoperi egemense vay halimize..

S.DEMİRCİ
24.11.2009, 08:40
iyi niyetli, gayretli ve hirsli olabilirsin ama iyi bir stoper oldugunu dusunmuyorum. Ucuncu golde neden adami takip etmeyi biraktin anlamadim. hala hayretler icindeyim.
1.gol....
stoper topu cezasahasının önüne indirirmi?

Süleyman50
24.11.2009, 08:42
kadro dışı kalmasını son derece yanlış buluyorum, bir futbolcu bu kadar kolay harcanmamalı inşallah gelen hoca tekrar kadroya alır...

Özgür60
24.11.2009, 20:16
kadro dışı kalmasını son derece yanlış buluyorum, bir futbolcu bu kadar kolay harcanmamalı inşallah gelen hoca tekrar kadroya alır...
sana aynen katılıyorum inş tekrar gelen hoca kadroya alır alırda zaten

İskender Çakmak
24.11.2009, 21:20
kasımpaşa maçında çok eleştiriliyor maçı izlemediğim için yorum yapamıyorum ama üzüldüm inşallah affedilir ama bu takıma geri döndükten sonra ne kadar eskisi gibi olur tartışılır

adem73
24.11.2009, 21:31
yönetimin kadro dışı kararları çok yanlış.hoca geçen seneki oturmuş kadronun içine etti.adamlar bir hafta kadroda ertesi hafta yok.alanzinho yu bitirdi zaten.yönetim suçunu örtbas etmek için bunları kadro dışı bıraktı.hazirandan beri ücret ödenmiyor kulupte.

güneyli
24.11.2009, 22:26
Sunulan sebeplere pek itibar etmem genelde.Kamuoyuna açıklanan sebepler genellikle asıl sebebe perdedir genellikle.İşin aslını bilmiyoruz ,bilmeyeceğiz gibide.Affedilirse başkanın kafa koparma kızgınlığına,affedilmezse bilmediğimiz bir nedene yoracağım.

avniaker
24.11.2009, 23:01
ne faydası var trabzonspora bize 3lü çektirecek kolbastı oynayacak kaptan değil sahada futbol oynayan bir kaptan lazım

.....
24.11.2009, 23:54
Şöyle 40 50 sayfa geriye bakıyorum.

-Neydin be Egemen ? Neden böyle Oldun ?

Tekrar eski Kaptanımızı istiyoruz. En kısa zamanda.

İHSAN
25.11.2009, 00:35
Nazar mı deydi yahu?

ESER
25.11.2009, 12:16
baskan gene taraftarin gozunu boyadigini saniyor.. bilindigi uzere cok sever bu isleri.. sadri sener show a tam gaz devam,,, efendim bu arkadaslar sorunlu ... yattara misyonunu doldurdu, gokdeniz yildiz degil , fatih tekke paragoz , zafer yelen karaktersiz .. ersun hoca yetersiz .. peki baskan senin vasfin ne? roportaj delisi arkadasin hacisalihoglunun vasfi ne? egemeni disla ahmeti mehmeti kov ama utanmadan o koltukda oturmaya devam et..

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 12:20
ne faydası var trabzonspora bize 3lü çektirecek kolbastı oynayacak kaptan değil sahada futbol oynayan bir kaptan lazım

Hepsini yapıyordu zaten. Sorun oynadığı futbolda değil, eğer yaptıysa gösterilen hatalarında.

lazrail8989
25.11.2009, 12:53
baskan gene taraftarin gozunu boyadigini saniyor.. bilindigi uzere cok sever bu isleri.. sadri sener show a tam gaz devam,,, efendim bu arkadaslar sorunlu ... yattara misyonunu doldurdu, gokdeniz yildiz degil , fatih tekke paragoz , zafer yelen karaktersiz .. ersun hoca yetersiz .. peki baskan senin vasfin ne? roportaj delisi arkadasin hacisalihoglunun vasfi ne? egemeni disla ahmeti mehmeti kov ama utanmadan o koltukda oturmaya devam et..
:alkış::alkış::alkış:

Nihal Ayvaz
25.11.2009, 13:31
Daha bi kaç ay önce ona takımın ruhu diyorduk..O da ruhsuzlar ordusuna katıldı.

Umarım kolay affedilir ve eski kaptan Egemen geri döner.Bu takımın ruhtan başka hiçbişeye ihtiyacı yok..

Kaan
25.11.2009, 13:33

Kesinlikle katılıyorum. :):alkış:

Uğur Ö.
25.11.2009, 13:38
Şöyle eski yorumları okudumda ben dahin herkes inanılmaz övüyor ne oldu bu adama anlamıyorum bu sene gerçekten çok kötü

hamucera
25.11.2009, 20:58
Şöyle eski yorumları okudumda ben dahin herkes inanılmaz övüyor ne oldu bu adama anlamıyorum bu sene gerçekten çok kötü

sanırım Egemen biraz da eski haline döndü, eleştirebilirsiniz Serdar Bali'yi ama çok mantıklı konuştu, geçen sene herkesin yüklendiği Hüseyin topları kesiyordu, iyi yada kötü kullanıyordu ayrı mesele, enine oynuyormuş, geçen sene Egemen ve Song Hüseyinden seken topları topluyordu, ama bu sene orta sahadan gelen geçiyor ve sonucu da ortada,

geçen yılın flaş defansı Song, Egemen bu sene her maçta hata yaptı,

bence çok ta mantıklı konuştu

Ali Yerlikaya
26.11.2009, 12:39
Yönetimdeki kaos onu cok etkiledigi belli, gayet kaliteli bi oyuncu TR de yere göge sigdirilamayan Servetten hic bi eksigi yok bence ama takim halen oturmadigindan ve ön liberolarin defansif yönu zayif kalinca ikili göbege cok yük biniyor ve hatalar zinciri olusiyorr.

Kadro disiligi bence cok sürmez 1-2 haftaya takima girer-

bangkook_61
26.11.2009, 14:51
sanırım Egemen biraz da eski haline döndü, eleştirebilirsiniz Serdar Bali'yi ama çok mantıklı konuştu, geçen sene herkesin yüklendiği Hüseyin topları kesiyordu, iyi yada kötü kullanıyordu ayrı mesele, enine oynuyormuş, geçen sene Egemen ve Song Hüseyinden seken topları topluyordu, ama bu sene orta sahadan gelen geçiyor ve sonucu da ortada,

geçen yılın flaş defansı Song, Egemen bu sene her maçta hata yaptı,

bence çok ta mantıklı konuştu

katılmıyorum. bu sene en iyi oynadığı maç mesela bjk macıydı ama yine yenildik. songda müthişti o maç. bu işler psikoloji hep. sahada 11 oyuncu var. 10 tanesi canla başla mücadele ediyor. gökhan denen zat yatıyor. umut mücadele ediyor ama başaramıyor. her maçta 4-5 pozisyon hazırlıyosun forvetlerine atsınlar diye. beceremiyolar. rakip ilk şutunda gol buluyor. sen bu durumda defans ve kaleciye yüklenmiş oluyosun daha çok. oysa o topu kaleye sokabilsen defansta rahatlıcak tribünde sahadakilerde. egemen de topun dışarı çıktığı kesin olana kadar adamını kovalayacak. ben egemen in mill takımda da oynayabilecek biri olduğuna inanıyorum. önder turacı nın gökhan zan ın stoper diye övüldüğü bir ülkede egemen iyi bir oyuncudur

M.Kılıç50
26.11.2009, 15:00
Flash Flash Flash... yoksa egemen´in, son dönem yasanan Şike olaylarinda baglantisi´mi var ve o nedenlemi kadro disi birakildi....

örn. Diyarbakirspor Maci :D

yok Şaka bir yana hala bir aciklamanin olmamasi cok ilginc... diger dördü+nü anlarimda Egemen, bir Kaptan öyle kolay kolay futbolu begenilmedi diye kadro disi kalmaz ;)

Murat Erdem
26.11.2009, 17:20
Diyarbakır maçında ki topa atlayışı, adamın kariyerini bitirdi.

61_Serhat_61
28.11.2009, 04:10
Flash Flash Flash... yoksa egemen´in, son dönem yasanan Şike olaylarinda baglantisi´mi var ve o nedenlemi kadro disi birakildi....

örn. Diyarbakirspor Maci :D

yok Şaka bir yana hala bir aciklamanin olmamasi cok ilginc... diger dördü+nü anlarimda Egemen, bir Kaptan öyle kolay kolay futbolu begenilmedi diye kadro disi kalmaz ;)
bencede...
diger isimleri TV de duydugumda normal diyordum ama egemeni duydugumda adeta sok oldum...
kendi kendime kasimpasa macini gözümden gecirdim acaba egemen nerde hata yapti neden kadro disi birakildi diye düsündüm ama bi sonuca varamadim...
bencede isin icinde var biseyler ama tabiki o Trabzonspordan cikmaz... ;)

Kereşenli
28.11.2009, 17:11
Egemen takımdan ayrılmak istiyormuş diye bir haber okudum. Giderse üzülürüm, bu yönetim yüzünden yıldızlarımızı teker teker kaybediyoruz.

61_Serhat_61
28.11.2009, 17:30
Egemen takımdan ayrılmak istiyormuş diye bir haber okudum. Giderse üzülürüm, bu yönetim yüzünden yıldızlarımızı teker teker kaybediyoruz.
senol günes hocamiz birakmayacaktir bu futbolculari bence hemen af edecektir...

28TS61
28.11.2009, 18:29

her okudugun habere inanmicaksin. hele türk medyasina asla

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 18:31
egemen son maçlarda sanki gidecekmiş havasında ...

sametaydin
28.11.2009, 18:53
Gitmek isteyen oyuncular bu takımda tutulmasın. Egemen de gitmek istiyorsa gitsin.

Serdær
28.11.2009, 19:40
Şenol Güneş geldikten sonra Egemen'in eski performansında olabileceğini zannetmiyorum.

Kaptanlık'ın kendisinden alınma tramvasını yaşabilir.

Bu sebepten dolayı uygun bir bonservise satılabilir .

Kadir
28.11.2009, 19:57
Harcamak üzereyiz galiba.. Harcayanlara yazıklar olsun.

M.Kılıç50
28.11.2009, 20:07
Egemen bizi öyle kolay kolay birakmaz... siz hic merak etmeyin ;)

deneme61
28.11.2009, 20:08
egemen uzun yıllar bu formaya hızmet edecektır..

yorumsuz6117
28.11.2009, 22:03
Egemen Korkmaz'dan şaşırtıcı çıkış
28 Kasım 2009 Cumartesi 20:55
Trabzonspor'da kaptanlığı alınıp kadro dışı kaldıktan sonra bu durumu kabullenemeyen Egemen Korkmaz gitmek istedi.

Kasımpaşa yenilgisinden sonra hayli çalkantılı günler geçiren Trabzonspor'da bazı futbolcular yol ayrımına geldi. Bordo-Mavili yönetimin kadro dışı bıraktığı futbolculardan Egemen, kendisine yapılan bu davranışa hayli içerledi. Deneyimli futbolcunun bu nedenle önümüzdeki günlerde Trabzonsporlu yöneticilerle masaya oturacağı, 'Artık Trabzonspor'a yararlı olacağıma inanmadığınıza göre paramı verin, ara transfer döneminde kendime kulüp bulayım' diyeceği öğrenildi.

TARAFTAR 'SELÇUK' DEDİ
Trabzonspor'da Egemen'den kaptanlığın alınmasının ardından bu göreve kimin getirileceği tartışmaları başladı. Başkan Sadri Şener, kaptanlığa Tayfun veya kaleci Tolga'dan birinin getirilebileceğini ancak son kararı yeni teknik direktörün vereceğini açıklarken, taraftarın gönlünde başka bir isim olduğu ortaya çıktı. İnternet sitesi medyatrabzon.'un yaptığı ve 1456 kişinin katıldığı ankette 528 oy alan Selçuk İnan 1. çıktı.

İnternetspor

avniaker
28.11.2009, 22:09
olmaz olsun egemeniniz yaa kim bu adamki bu kadar önemsiyorsunuz ne yaptı trabzonspor için bana kimse kaptan muhabbeti yapmasın geçmişi neki trabzonda kaptan oldu vah trabzonsporumun haline bunlarıdamı görecektik

Tanju
28.11.2009, 22:20
Egemen iyidir hoştur ama kaptanlık biraz ağır geldi düşüncesindeyim, Yattara'nın defansta oynayanı Egemen :) İkisininde şov yönü bizi etkiledi...

Emrah KabuL
28.11.2009, 22:26
Egemen'i geçen sene Egemen yapan şüphesiz Song'du.. Song ne zaman kesik yedi Egemen gözümüze sıradan bir stoper gibi geldi.. şu an gerçekten de öyle ne yazık ki.. arkadaşın da dediği gibi 3'lü çektirmesi tipik Yattara sempatikliği yarattı bizlerde.

avniaker
29.11.2009, 10:43
verin paramı gideyim demiş egemen maraton un haberine göre "anca gidersin egemen"

Mira_61
29.11.2009, 12:41
Onu bu hale getirenler utansın.

Tyler Durden
29.11.2009, 12:57
Gitmek isteyeni tutmamak lazim.Gule Gule

achil
29.11.2009, 13:01
ne gitmesi ne istemesi...bırakın adamı rahat öyle defans nerden bulaksınız sonraaa

akhilleus80
29.11.2009, 13:59
Merhabalar Hayırlı Bayramlar, Egemen benim yakın dostumdur ve hemen hemen hergün telefonla görüşürüz, Egemen'in üzüldüğünü ve kadro harici durumu hazmekte güçlük çektiğini, anne ve babasının şu anda ona psikolojik destek olmak için Trabzon'da olduklarını ve olup bitenleri büyük sükunet içerisinde takip ettiğini biliyorum. Ama Egemen, hiçbir suretle ve hiçbir konuda medyaya gitmek istediğini söylemedi. Durumdan istifade etmek için bazı menajerler aracılığıyla asıllı asılsız haberler geliyormuş kendisine ama hiçbirine itibar etmiyor, zaten bu oyunlara gelecek bir insan da değil. Herşeyi yönetimin ve Şenol Hoca'nın vereceği kararlar belirleyecek. Kendi ağzından söyledikleri ve konuşmalarımızdan çıkardıklarım bunlardır. Yalan haberlere ve söylentilere itibar ederek ne Trabzonspor'a ne de Egemen'e lütfen haksızlık etmeyelim.

sametaydin
29.11.2009, 14:13
Merhabalar Hayırlı Bayramlar, Egemen benim yakın dostumdur ve hemen hemen hergün telefonla görüşürüz, Egemen'in üzüldüğünü ve kadro harici durumu hazmekte güçlük çektiğini, anne ve babasının şu anda ona psikolojik destek olmak için Trabzon'da olduklarını ve olup bitenleri büyük sükunet içerisinde takip ettiğini biliyorum. Ama Egemen, hiçbir suretle ve hiçbir konuda medyaya gitmek istediğini söylemedi. Durumdan istifade etmek için bazı menajerler aracılığıyla asıllı asılsız haberler geliyormuş kendisine ama hiçbirine itibar etmiyor, zaten bu oyunlara gelecek bir insan da değil. Herşeyi yönetimin ve Şenol Hoca'nın vereceği kararlar belirleyecek. Kendi ağzından söyledikleri ve konuşmalarımızdan çıkardıklarım bunlardır. Yalan haberlere ve söylentilere itibar ederek ne Trabzonspor'a ne de Egemen'e lütfen haksızlık etmeyelim.

Benim de kadro dışı bırakılan 5 oyuncudan ne olacağını en çok merak ettiğim oyuncu Egemen. Bu kadronun iskelet oyuncularından.Ben şahsen gitmesini istemem. Ama gitmek isteyen hiçbir oyuncunun da bu takımda tutulması taraftarı değilim.Buradaki bazı arkadaşlar ben de dahil çıkan haberlere istinaden kızgınlıkla yorum yapmışızdır.

Fatih
29.11.2009, 14:23
Şenol Hocanın Egemen'le çalışmak isteyeceğini düşünüyorum.

Fatih Kuloğlu
29.11.2009, 14:24
Bu takımda en sevdiğim ve gitmesini en son istiyeceğim kişi gitmek isteyeceğini kesinlikle zannetmiyorum ama çok istersede hiç kimse ve hiç bişey Trabzonspordan büyük değil

Mustafa Çolak
29.11.2009, 14:36
Şenol Hoca'nın Egemen'i Bırakacağını Zannetmiyorum.

canim TS
29.11.2009, 15:14
Vai bee, Egemen kötü oldu. Sovmen oldu.

Bence Egemen kalacak Insallah . Böyle gidecek felan aciklamalar da yaptigini inanmiyorum.

Sinem Yılmaz61
29.11.2009, 15:46
Yazik, bugün ve bir uzun zamana kadar seni göremicez malesef..

Ilelioglu
29.11.2009, 19:29
En kisa zamanda aramiza tekrar katilacaktir ama o zaman daha iyi bir Egemen görmek istiyoruz...;)

Murat Erdem
29.11.2009, 19:46
Egemen maçı izlemeye geldi mi A.Aker'e.

avniaker
29.11.2009, 22:25
Egemen maçı izlemeye geldi mi A.Aker'e.

neden soruyosun kardeşim gelse nolur gelmese nolur

ESER
29.11.2009, 23:53
neden soruyosun kardeşim gelse nolur gelmese nolur

gelmemesi takima ne kadar aidiyet hissettigini gosterir, gelmesi ise ben bu takimin futbolcusuyum ve bu camianin bir parcasiyim demek... ha gelmedigi icin de elestirilemez tabi ama bundan cikarim yapan taraftara haksizsin boyle dusunemezsin de denilemez,, milyon dolar aliyorsan milyon dolarlik sorumluluk sahibi olacaksin,, egemene yapilani yanlis bulsam da o ne olursa olsun kaptan gibi davranmali cunku yarin oburgun takima geri donecektir , sikinti yaratir boyle isler..

Fatih Özkan
29.11.2009, 23:55
Merakla bekliyoruz Egemen...
Umarım dönüşün muhteşem olur!

TRABZ'10'_61
30.11.2009, 03:29
Beklİyoruz senİ egemen ....defansin egemenİ

akhilleus80
30.11.2009, 11:58
"Egemen maça gelmedi, evde ligtv karşısında hop oturup hop kalktı, galibiyete çok sevindi." Egemen korktuğu yada takımla birlikte olmamak için değil çok seveninin olduğunu ama bazı art niyetli ya da durumdan istifade edebilecek iş güzarların yaratabileceği olası çirkinliklerin tarafı olmamak için stadda değildi.

Ertan 51
30.11.2009, 12:16
Sen benim yine kahramanımsın yine kaptanımsın Egemen,
anlamadan dinlemeden insanları yok saydığımız için etrafımızda kimse kalmıyor,
her keze bir kulp bula bula takımda oynatacak 11 i bulmakta zorlanacağız bu gidişle,yapmayın etmeyin biraz höşgörü ve anlayış lütfen,gerçek dost dar günde belli olur onuda unutmayın.

M.S.SOFU
30.11.2009, 12:20
"Egemen maça gelmedi, evde ligtv karşısında hop oturup hop kalktı, galibiyete çok sevindi." Egemen korktuğu yada takımla birlikte olmamak için değil çok seveninin olduğunu ama bazı art niyetli ya da durumdan istifade edebilecek iş güzarların yaratabileceği olası çirkinliklerin tarafı olmamak için stadda değildi.
valla mantıklı bir iş yapmış
bencede stada gelmesin
bir kaç kendini bilmez çıkar sayar söver
kaybederiz ondan sonra güzelim topçuyu

umarım şenol hoca ile tekrar mevkiine döner...

orhan52
30.11.2009, 14:04
kim peki servet mi? ukrayna ve fb nin milanla yaptığı maçlarda shevchenkoyu her pozisyonunda nasıl kaçırdığını herkes biliyor.gökhan zan mı?her milli maçı facialarla dolu.önder turacımı? onuda gördük bosna ve kasımpaşa maçlarında.

eğer türkiyenin en iyi stoperi egemense vay halimize..

Berk
30.11.2009, 14:12
Neredesin dost?

Travelair
30.11.2009, 14:29
Egemen delikanlı çocuktur. Delikanlılığı da tutabilir fakat bayramda artık dargınlık olmaz

oguzhann
30.11.2009, 15:45
banko geri döner,dönmeli.

İskender Çakmak
30.11.2009, 19:19
bugün son dakika başlığında egemen ile ilgili bir haber okudum inşallah doğru değildir Egemen sevdiğimiz bir futbolcu takımdan böyle ayrılmasını istemem

Serdær
30.11.2009, 19:54
Egemen Bursa'da yıllık 700 bin lira alıyordu. Bizimle yıllık 800 bine el sıkıştıktan sonra Bursa 850 teklif etti ama Egemen kabul etmeyerek bize geldi. Hatta, Bursa'da kaldığım sürece Milli Takıma seçilemem, oysa benim Milli Takım hedefim var ve bunu Trabzon'da başarabilirim de, bunu başarabilmek alacağım ücretten daha önemli demiştir. Dikkat ediniz bu rakkamlar Türk Lirası cinsindendir.

Bu bilgi, o tarihte Bursaspor yönetiminde etkin bir görevi olan çok yakın bir arkadaşımdan bizzat dinlediğim bir bilgidir. Ayrıca, Bursa kulübünün bir oyuncuya yıllık 1.5 milyon gibi bir rakam vermesi mümkün değildir. O tarihte, kapılarına dayanan hacizlere istinaden acil gereken 400 bin lirayı temin edebilmek amacıyla, bakan Faruk Çelik'in işadamlarına çağrı yaptığını Bursa'da yaşayan herkes basından takip etmiştir.

Asıl haksızlık ise Egemen'e paracı yakıştırması yapılmış olmasıdır. Takım arkadaşlarının kadro dışı bırakılacağını ve tüm oyunculara nakit tahsil edilmek üzere para cezası verileceği kaptan olarak kendisine tebliğ edildiğinde, ''5 ay önce almaları gereken peşinatın bile henüz üçte birini alabilmiş arkadaşlarımın bu parayı nakit ödemesi mümkün değildir, ödeme yaparsanız ben ve arkadaşlarım cezaya razıyız'' dediği için kadro dışı bırakılıp taraftarın önüne atılmıştır. Sağolsun bizim taraftar da bunu iyi kullanmış ve üzerine ekleyerek kahve köşelerinde dedikodu malzemesi yapmayı başarmıştır.

Lütfen yanlış bilgilerle insanları yanıltmayalım.

Alıntıdır ..

ince_memed
01.12.2009, 02:20
senol hocada yerın garantı merak etme egemen kardes

Ali İhsan
01.12.2009, 10:35
Egemen'in bu sezon ciddi düşüş yaşadığı bir gerçek ama bu kadro dışı olayında çok yıpranmazsa geriye daha sağlıklı döneceğine inanıyorum...

S.DEMİRCİ
01.12.2009, 11:01
kim peki servet mi? ukrayna ve fb nin milanla yaptığı maçlarda shevchenkoyu her pozisyonunda nasıl kaçırdığını herkes biliyor.gökhan zan mı?her milli maçı facialarla dolu.önder turacımı? onuda gördük bosna ve kasımpaşa maçlarında.
bizim maçları seyretmiyorsun herhalde...

Mira_61
01.12.2009, 12:50
Egemen Bursa'da yıllık 700 bin lira alıyordu. Bizimle yıllık 800 bine el sıkıştıktan sonra Bursa 850 teklif etti ama Egemen kabul etmeyerek bize geldi. Hatta, Bursa'da kaldığım sürece Milli Takıma seçilemem, oysa benim Milli Takım hedefim var ve bunu Trabzon'da başarabilirim de, bunu başarabilmek alacağım ücretten daha önemli demiştir. Dikkat ediniz bu rakkamlar Türk Lirası cinsindendir.

Bu bilgi, o tarihte Bursaspor yönetiminde etkin bir görevi olan çok yakın bir arkadaşımdan bizzat dinlediğim bir bilgidir. Ayrıca, Bursa kulübünün bir oyuncuya yıllık 1.5 milyon gibi bir rakam vermesi mümkün değildir. O tarihte, kapılarına dayanan hacizlere istinaden acil gereken 400 bin lirayı temin edebilmek amacıyla, bakan Faruk Çelik'in işadamlarına çağrı yaptığını Bursa'da yaşayan herkes basından takip etmiştir.

Asıl haksızlık ise Egemen'e paracı yakıştırması yapılmış olmasıdır. Takım arkadaşlarının kadro dışı bırakılacağını ve tüm oyunculara nakit tahsil edilmek üzere para cezası verileceği kaptan olarak kendisine tebliğ edildiğinde, ''5 ay önce almaları gereken peşinatın bile henüz üçte birini alabilmiş arkadaşlarımın bu parayı nakit ödemesi mümkün değildir, ödeme yaparsanız ben ve arkadaşlarım cezaya razıyız'' dediği için kadro dışı bırakılıp taraftarın önüne atılmıştır. Sağolsun bizim taraftar da bunu iyi kullanmış ve üzerine ekleyerek kahve köşelerinde dedikodu malzemesi yapmayı başarmıştır.

Lütfen yanlış bilgilerle insanları yanıltmayalım.

Alıntıdır ..
Buyrun işte.En başından beri tahmin ettiğim gibi.
Her zaman yanındayız Egemen.Dilerim Alahtan kuyunu kazmaya çalışanlar daha derin kuyuları boylasın.

S.DEMİRCİ
01.12.2009, 14:24
egemen olayı baştan aşağı yanlış..
.. alınması yanlış
.. kaptan yapılması yanlış
..kadroya girmesi yanlış
.. kaptanlığının alınması yanlış
.. kadrodışı bırakılması yanlış

Dursun Kaplan
01.12.2009, 14:35
Yeniden hoşgeldin. :)

orhan52
01.12.2009, 14:35
egemen olayı baştan aşağı yanlış..
.. alınması yanlış
.. kaptan yapılması yanlış
..kadroya girmesi yanlış
.. kaptanlığının alınması yanlış
.. kadrodışı bırakılması yanlış

seninle egemeni tartışmaya gerek yok

UğuR
01.12.2009, 14:37
Cezalıydın (!!!) affedildin (?*?)
Şenol Güneş geldi,camia yine bi hareketlendi,Sende bilirim delikanlı adamsındır,herşeye rağmen çık topunu oyna,oyna ki cevabını sahada ver,yoksa ağzınla kuş tutsan bu dedikodular bitmez...

Ben sana inanıyorum.... gene üçlü çektireceksin bu taraftara...

Tolunay Abdioğlu
01.12.2009, 14:39
Hoşgeldin.

Cevapları sahada vermen dileğiyle.

61_Serhat_61
01.12.2009, 16:35
iyiki af edildin egemen...
sensiz defans taraftarsiz TRABZONSPOR maci demektir...

Harun-61
01.12.2009, 16:44
3'lü cektirmeni özledik Kaptan.....

Hürgün Aygün
01.12.2009, 17:44
haydi ankaragücü maçında iyi performans bekliyoruz senden

Murat Erdem
01.12.2009, 18:12
Egemen, yeni bir sayfa açarsın inşallah.

iboandibo
01.12.2009, 22:01
aramıza yeniden hoşgeldin kaptanlık başkasının olsun egemeni yeniden aramızda göremk isteriz o savaçcı kimliği ile

TSercaN
01.12.2009, 22:08
Gladyator! Supermen! Tek basina muhtesem 4 lu :)

Ali Tunahan Güllü
01.12.2009, 22:17
Hayırlı olsun Egemen İnşallah herşey daha iyi olacak:)

ApoCaN28
01.12.2009, 22:25
Kaptan olarak değil de Kaptan Mağara Adamı Gladyatör olarak savaşmanı bekliyorum =)

oulcan_ts
01.12.2009, 22:45
Benim bildiğim egemen hava topuna çıktığında rakibi çeksede,vursada o topa vurur bırakmaz ve hocaya derki ben oynıcam hocam der !

mashal61
01.12.2009, 22:56
Şenol hocayla birlikte bu kadro harici olayı tamamen geride kalmalı ve Egemen mutlaka tekrar kazanılmalıdır.

SüRMeNe_6161
01.12.2009, 23:27
Geldiğinden Beri Topa Kafayla Uzaklaştimaya Caliştigi Zaman Hep Risk Altında Kalıyoruz Biraz Daha Dikkatli Olması Lazım Harika Oynuosun..

asilhamsi
02.12.2009, 00:30
sahsen giray-ceyhun ikilisini cok begendim.Ustelik ceyhun topu geriden oyuna soktu..O nedenle egemenin iyi bir yedek olabilecegini dusunuyorum..

akhilleus80
02.12.2009, 15:52
Egemen'e kaptanlık iade edildi. Şenol Güneş, akşam antrenmanından önce Egemen'e bu göreve devam etmesini istemiş. Ancak Egemen, "Hocam nasıl uygun görürseniz ama kaptanlık beni çok yıprattı, yine de elimden geleni yaparım." dediğini öğrendim.

ts_61
02.12.2009, 16:41
Son dönemde yaşananlaradan en çok etkilenenlerden gibi. Fotoğrafllarda çok boynu bükük ve üzgün bir hali var.

hamucera
02.12.2009, 17:46
Egemen kaptan oldu performansı düştü, elinden alınmasında fayda var diyenler şimdi Egemenin 4. kaptan olmasının ayıpp olduğunu eskisi gibi olması gerektiğini savunmaya başladı,

Mira_61
02.12.2009, 17:48
Başın öne eğilmesin.Aldırma Gönül.:)

Cengiz Çubukcu
02.12.2009, 17:52
bizim Egemenden beklentimiz yine eski günlerde olduğu gibi canını dişine takarak oynaması ve ona yapılan haksızlıklara karşı kendini göstermesidir...

Ali Tunahan Güllü
02.12.2009, 17:53
Moral bozmaz İnşallah..

.....
02.12.2009, 18:04
Sen bu takımın GLADYATÖRÜSÜN. Kim ne derse desin herkese futbolunla en iyi cevabı vereceğine inanıyoruz.

oguzhann
02.12.2009, 21:11
geçen seneki egemen'i istiyoruz,yanındayız!

unique
02.12.2009, 21:45
Şenol Güneş ile beraber geçen seneki formunu yakalayavak bence.

_SeRKaN_
02.12.2009, 23:12
Egemen bu moral bozukluğuyla maçlardan sonra daha 3'lüde çektirmez...

Muhalif
02.12.2009, 23:43
Gönlümde kaptansın, adamsın be... Dosdoğru yolunda yürümeye devam et adamım, gerisi hikaye...

DEEP BLUE
03.12.2009, 21:47
Geldiğin gün yazdığım mesajımda, ''hoşgeldin geleceğin kaptanı'' demiştim sana... Hoşgeldin demiştim, ama asla güle güle demeyeceğim... Benim kaptanım sensin Egemen...

Efsane olmak kolay değil elbet, ama farkında mısın bilmiyorum, bunun için çok büyük bir fırsat var önünde... Çık ve Egemen gibi yüreğini koymaya devam et sahaya... Verilmeyeni kopararak al yeniden... Bu güç sende fazlasıyla var, biliyoruz... Biliyoruz ve seni seviyoruz... Haydi Cesur Yürek!!!

Süleyman50
04.12.2009, 08:49
Darılacak bir şey yok

http://www.fotomac.com.tr/2009/12/04/im/32881724F8933A40B4695FC5x.jpg

Egemen , birinci kaptanlıktan 4. kaptanlığa getirilmesinin kendisi için sorun olmayacağını söyledi. Egemen, "Görevler verilir, alınır. Bunda darılacak bir şey yok. Önemli olan takımın başarısı. Farklı yerlere çekilip takım yıpratılmamalı" dedi.

Harun-61
04.12.2009, 10:26
Görevler verilir, alınır. Bunda darılacak bir şey yok. Önemli olan takımın başarısı. Farklı yerlere çekilip takım yıpratılmamalı" dedi.

Helal Olsun, Olgunluk bu olsa gerek...

talibim
04.12.2009, 13:15
http://85.17.148.165/images//news/102886.jpg
” çünkü onun üçlemesi demek; tapınmak demektir, kutsal kitap demektir”
” … Maddi varlıklar dünyasının son bulup gayb alemin başladığı noktada. Rabbin meleği belirdi. Şeffaf kanatlarıyla. Çok güçlü ve güzel görünümlü biri ve doğruldu o en yüksek ufukta iken. Bir başka inişini de gördü onun Allah’tan gelen nur yüküyle. Ve bahşedildi bahşedilecek olan. İlk yağmurlar vaktinde bordo yağmur sağnaklarıyla birlikte Rabbin meleği belirdi. Şeffaf kanatlarıyla. Çok güçlü biri ve güzel görünümlü ve doğruldu o en yüksek ufukta iken. Mavi renginde ince bir şerit takip ediyordu onu. Olacak olanı oldurması için… ”
Memnuniyetsiz yüzler toplaşıyordu. Sessizce toplaşıp fısıldaşıyorlardı. Toplaşıp: Broos’un ipi çekilmeli diyorlardı bu akşamüzeri. Oysa Broos kurtulacak diyordu Renaud ve karadeniz sislerinde geziniyordu. GÜNEŞ VE PATLAMA! 13.Eylül. 2009′un akşamüzeri İstanbul Olimpiyat Stadyumunda İBBspor’un Trabzonspor’a karşı oynadığı maç: 1-6 tamamlanıyordu. O akşamüzerinden önce bunu işaret eden hiçbir şey yoktu ve o akşamüzeri az rastlanan beklenmedik bir şey daha oluyordu. Trabzonspor’un altı golunden üçünü bir savunmacı kaydediyordu. Egemen’in üçlemesi.
Bu gollerin ilk ikisi kararlı ve huşunetle gelinip kudretli ve tartışmasız kafa vuruşlarıyla tamamlanan tipik savunmacı gollerindendi. Orta, koşu ve gol: Egemen’in üçlemesi. Rakip savunmanın adam, alan paylaşımı hatalarından sözetmek mümkün de koca cüsseyile üzerinize doğru gelen Egemen’in önü çıkabilmek orada durabilmek her zaman cesaret edilebilecek şey değil. Ama o üçüncüsü, üçüncü! nerdeyse Zlatan’vari ! Biraz daha hantal biraz daha beceriksizcesi! س و س ve biraz da tavşan hikayesi burdayım ve burdayım da! kelimenin tüm karşılıklarında ‘ağır’ bu adamın o nahiyede o kalabalığın içinde o kadar çabuk düşünüp o hantal bacakları o kadar hızlı hareket ettirmesinin ancak onun golden sonra işaret/ şahadet parmağını kaldırarak göge bakmasıyla açıklayabiliyorum: böylelikle gögün üçlemesi tamamlanıyordu ve vahdaniyet. Egemen’in üçlemesi!
Egemen’in fotoğrafı
Egemen’in fotografı üzerine düşünmek cezbedici bir o kadar bereketli. Sahadaki Egemen imgesi (imge için John Berber-Görme biçimleri sayfa 10 ) ise düpedüz nostaljik. Nostalji soylu bir his pekala devrimci bile olabilir. Geçmişiyle münasebeti gayet sakat bir ülkede Egemen ayrık bir tip. Onu seyretmekte bir müze duygusu var!( dinsel yanlarını düşünelim müzelerin.) Eksik olmayan sakalı, uzun saçları, güçlü, hantal yapısıyla 70′lerin muhteşem Trabzonspor takımından fırlmamış gibi. Egemen’in imgesi üzerine düşünmek Trabzonlular için neyin yanlış yapıldığı, neyin bir daha yapılamayacağına, neyin tekrar -ama yeniden- nasıl yapılabileceğine dair bir takım fikirler verebilir. Dedik ya nostalji unsuru Egemen. Nostalji: Geçmişle münasebet sıhhatli kurulabildiğinde ve muhasebe doğru yapıldığında pekala devrimci bir hisse de dönüşebilir. Bizans’ı alt edebilmiş yeğane anadolu takımı olan 70′lerin Trabzonspor’u da öyle değil miydi?
3 kasım 1982 Balıkesir doğumlu -hani insan Fatsa’lı olsaydı ya diye gönül geçirmiyor değil.- 1999′da Balıkesirspor’da zaten futbola da orda başlıyor.2000′de Kartalspor’da 2001′de Bursaspor’da hızlı bir şekilde yükseliyor. Ancak sivil düzeydeki bu hızlı yükselişi kamu düzeyinde bir karşılık bulamıyor ”milli” takım seçicilerinin ilgisine onsekiz yaş altı için 2, ondokuz ya altı için 6, yirmibir yaş altı için 4 kez mazhar olabiliyor. A takım içinse hiç davet alamıyor. Bursaspor için altı sezonda 155 karşılaşmada oynuyor ve sadece 5 gol kaydına muaffak olabiliyor zaten bütün bir kariyeri boyunca 3′ü bir maçta olmak üzere sadece 9 gole ismini yazdırabiliyor. 2008 yazında zahire toptancısı gibi alım yapan Trabzonspor’daSong’la beraber iş tutmaya başlıyorlar. 2009 yazından itibarende kulubten son firar eden Trabzonlu, Hüseyin’in boşaltığı kaptanlık görevini ifa ediyor. İfa ediyor zira Avni Aker’de bu biraz da ödenmesi gereken bir bedel.
Her ne kadar benim doğdugum yıl formasını çıkarmış olsa da okuduklarıma binayen galiba bir tek Terim’in dahil olmadığı Türkiye tarzı stoperlerin tipik örneği ya da Türkiye tipi stoper okulunun tipik mezunlarından. Haddimi çokca aşarak biraz teknik ayrıntıya gireyim; ne’menem şeydir bu Türkiye tipi stoper? Topla beraber alabildiğine maharetsiz, topa da rakibe de gaddar oysa ikisinin de canı var! Fundamental (temel bilgi mi demeli? ) olarak kısıtlı, boyuna posuna nazaran hava hakimiyeti zayıf, illa ki cengaver! beter markajcı. Zaman zaman ağır görünütüsünden umulmayacak kadar seri. Kimi vakit tüm kazmalığının rağmına hucumda acayip işler yapmaya kabil. – Santranın oralardan şamdel goller atmak. Bir maçta üçlemek gibi. – Ölümcül bir sakarlık yapma ihtimali her vakit baki. Her dem yüksek motivasyona muhtaç, motivasyonu ise ağır bir asabiyet, bir sinir harbi, hır-gür perverlik telakki etmiş garip bir zihniyetin evladı. Eyvallah kavgacılık savunmacılığın şanındandır da Terim’in, Özalan’ın, Korkmaz’ın vardırdıkları raddede bu kavgacılık enikonu itici oluyor ama Egemen bunun ayarını tutturabilmiş görünüyor. Öte yandan arafta biri Egemen; Ercan, Ömer Erdogan’gillerin bir seviye yukarısında Bülent, Servet’gillerin bir tık altında . Sabırsızlığıyla maruf Trabzon tribünleri bir seviye yukarı çıkabilmesini bekliyor. Umalım.
Hülasa hayatın her alanında olduğu gibi gitgide tek düzeleşen, herkesin herkese benzeştiği futbol aleminde hiç değilse saçı sakalıyla ayrık duran bir adam Egemen Korkmaz. Başka bir gözle de seyredebilecek nadir top işçilerinden.

Dursun Kaplan
04.12.2009, 13:36
Biz senin bize üçlü çektirmeni sevdik Egemen. :)

majesty_61
06.12.2009, 11:05
kim ne derse desin egemenden stoper olmaz....trabzonspora hiç yakışmıyor ...egemenin savunmada olduğu bir trabzonsporun şampiyon olması imkansız.....hava toplarına çıkamaz, topu oyuna sokamaz ,top uzaklaştırmayı bilmez(savunmada bi prensip var top geldiği yöne uzakştırılır sağolsun egemen bey nereye giderse gitsin mantığıyla onadığı için çok gol yedirdi bize)...ne iş yarar bu adam anlayamadım gitti...ama helal olsun bizim taraftara futbolu ne kadar iyi biliyor ...adam sırf sağa sola iyi zıplıyor, iyi numara yapıyor, milletlen dalaşıp kendini yere atıyor diye bu adamı tuttunuz ....helal olsun benim büyük taraftarıma futbolu gerçekten çok iyi biliyor....bize adam gibi adam lazım ....maçta gidip adama tokat atıp kendini yere bırakan, penaltı yaptırmak için geri ters takla atan futbolu çirkinleştiren trabzonsporumuza yakışmayacak bu oyunculardan kurtulmalıyız....bize adam gibi adamlar dürüst gerçek yürekli adamlar lazım

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 11:22
kim ne derse desin egemenden stoper olmaz....trabzonspora hiç yakışmıyor ...egemenin savunmada olduğu bir trabzonsporun şampiyon olması imkansız.....hava toplarına çıkamaz, topu oyuna sokamaz ,top uzaklaştırmayı bilmez(savunmada bi prensip var top geldiği yöne uzakştırılır sağolsun egemen bey nereye giderse gitsin mantığıyla onadığı için çok gol yedirdi bize)...ne iş yarar bu adam anlayamadım gitti...ama helal olsun bizim taraftara futbolu ne kadar iyi biliyor ...adam sırf sağa sola iyi zıplıyor, iyi numara yapıyor, milletlen dalaşıp kendini yere atıyor diye bu adamı tuttunuz ....helal olsun benim büyük taraftarıma futbolu gerçekten çok iyi biliyor....bize adam gibi adam lazım ....maçta gidip adama tokat atıp kendini yere bırakan, penaltı yaptırmak için geri ters takla atan futbolu çirkinleştiren trabzonsporumuza yakışmayacak bu oyunculardan kurtulmalıyız....bize adam gibi adamlar dürüst gerçek yürekli adamlar lazım

Doğru Puyol'un Cannavaro'nun yanında sırıtıyor Egemen ...

Satılmalı ... ::)

Kredin sonsuz Egemen ....

majesty_61
06.12.2009, 12:23
yok daha neler

Samet Yildirim
06.12.2009, 19:02
Egemende bugün daha iyidi umarim gecen seneki gibi en yakin zamanda olur..

Hic öyle kaptanlik alinmis felan sikinti oldugunu görmedim...egemeni tebrik ediyorum umarim böyle devam eder...

ensar6161
06.12.2009, 19:03
giray varken egemenin kenarda oturması gerekir

Serdær
06.12.2009, 19:09
giray varken egemenin kenarda oturması gerekir

Kesinlikle katılıyorum.

Egemen'den sezon ortasına yaklaştığımız şu günlerde çok fazla performans alabileceğimizi zannetmiyorum.

Giray'ı değerlendirmek gerekir.

Özge
06.12.2009, 19:35
İlk yarı tutuktu biraz ama 2.yarı iyi oyunla o da kendine geldi.

Harun CAN
07.12.2009, 00:35
bazen beyni ayaklarına hükmedemiyo gibi ! birden coşup dengesiz hamleler yapıyo.mücadele halinde olan takım arkadaşına yardıma giderken o durumda bile çok sert ve dengesiz müdahele yapıyo. 10-20-30 metrelik pas atma kabiliyeti çok zayıf.giraydan fazlası yok.!

Koray
07.12.2009, 10:41
Artık yerine Giray oynamalı, kimse kendini bulunmaz hint kumaşı sanmasın...

Cafer Bulur
07.12.2009, 12:43
Ben de egemen i biraz savruk gördüm.

Görünen o ki kapatanligin alinmasi ve kadrodisi kalmasi egemen i etkilemis.

Egemen bunlari asmali ve yeniden bir baslangic yapmalidir.Egemen e bu takimin ihtiyaci var.

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 12:44
Morali bozuk çok hata yapıyor hiç bir topu olumlu kullanamadı..

Tolunay Abdioğlu
07.12.2009, 12:45
Aklı maçta değildi.

ESER
07.12.2009, 12:50
adami taraftara sov yapmak icin kadro disi birak, sevenlerinin gozundeki degerini dusurmeye kalk sonra hicbisey olmamis gibi oynamasini bekle.. bu adamlar da insan.. egemen krizi yonetimin abuk subuk islerinden birisi sadece..ben bu yonetimin hocayi da sov yapmak icin harcayacagindan eminim.. sonra da cikip senol gunes hoca degildi der bu zihniyet..

Emre GÜRDAL
07.12.2009, 13:06
nekadar kaptanlıgı alınsada yonetıem ters dussede o sahaya cıktıgın zman helekı trabzonspor forması gıyıyosan savasackaısn ne ıcıcn mucadele ettıgını bıleceksın sen takıma tarfatarafa kusme luxsune sahıp degılsın

nbay
07.12.2009, 14:02
herkesin tartışmasız en çok sevdiiği oyuncuların başında geliyor,seyirci de kendisine sonsuz güveniyor,ve büyük takımın kaptanlığına getirilmiş bir oyuncu olarak kimse gidip yönetime "o zaman sizde paramızı verin" deme lüksüne sahip değildir.bu klüp daha önceki yıllardada haftalarca belki aylarcada oyuncusuna para ödemedi,ama hiç bir kaptan bu duruma isyan etmedi,geçtiğimiz sene takır takır paralarını alırken şimdi en ufak bir parasızlık durumunda isyan edecek bir oyuncu bu takımın kaptanı olamaz,son derece doğru bir karardı kaptanlığın alınması ve kadro dışı kalması..egemen çoğu seyircimizin sadece oyununa ve hareketlerine bakıp gerçek kimliğini göremediği bir oyuncudur ne yazıkki..

Terzioğlu
07.12.2009, 14:24
Egemen'e güvenim sonsuz. Bu takimin degismez oyuncularindan biridir benim icin. Dünkü maci cok iyi olmasada ondan önce oynadigi maclara göre daha iyiydi. Umarim en kisa zamanda bize eski Egemen'i izletir.

karatasof
07.12.2009, 14:31
''Yüzünden düşen bin parça'' deyimi dünkü maçta oynayan Egemen ile yedekte kalan Giray için cuk oturan bir tabirdi.
''Bizim futbolcumuz çok duygusal'' deyimini de doğruluyordu bu ekranlardan taşan suratlar.
Oysa profesyonelliğin gereğini yapan Song ne kadar ''sevinçli ve istekliydi'' aynı maçta.
O halde Yaşasın Profesyonellik!

mustafadinç
07.12.2009, 16:28
Yüreği ile oynuyor sıfır hata ile oynadı topu oyuna sokma konusundada Song dan daha iyi stoper gerktiğinde dan diye şişirir helal olsun seviyorum bu çocuğu kalede ben olsam önümde oynamasını çok isterdim ölümüne oynuyor yakışıyor bizim takıma.

Süleyman50
07.12.2009, 16:30
inşallah moral bozukluğunu en kısa zamanda üzerinden atarsın...

mustafadinç
07.12.2009, 16:31
Takım kaptanı önce arkadaşlarının hakkını arar Egemen doğruyu yapmıştır yönetim futbolcuların paeasını vermediği sürece takım yine düşüşe geçecektir.Acilen ödeme yapılmalı takım ikinci yarıda fırtına gibi esecekse para verilmeli,Şenol hoca bu konuları konuşupta anlaşmıştır umarım.

Murat Erdem
07.12.2009, 16:40
aidetini kaybetdi gibi, kadro dışı olayından sonra.

Mira_61
07.12.2009, 22:03
Aslandır O.Bunu da atlatacak.
Güveniyorum Egemen'e.:)

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 22:31
Yüreği ile oynuyor sıfır hata ile oynadı topu oyuna sokma konusundada Song dan daha iyi stoper gerktiğinde dan diye şişirir helal olsun seviyorum bu çocuğu kalede ben olsam önümde oynamasını çok isterdim ölümüne oynuyor yakışıyor bizim takıma.

Eğer bu maçtaki performansından söz ediyorsan hangi maçı izledik anlamıyorum.

Bu maçta yüreğiyle oynadığına dair bir posizyon görmedim sanki zorla oynatıyormuşuz gibi davrandı bana göre.Oyuna sokma konusunda ise zaten tam bir facia hiçbir topu olumlu kullanamadı her topu ya rakibe yada taça filan attı.Songun iyi performansı sayesinde yine çok göze batmadı ama kadro dışı meselesinden yaralandığı kesin...

SüRMeNe_6161
07.12.2009, 22:58
Hadi Genemen Toparla Kendini..

Süleyman50
11.12.2009, 08:52
İnşallah kadro dışı ve kaptanlık olayından çok fazla etkilenmezsin...

mustafadinç
11.12.2009, 09:19
Eğer bu maçtaki performansından söz ediyorsan hangi maçı izledik anlamıyorum.

Bu maçta yüreğiyle oynadığına dair bir posizyon görmedim sanki zorla oynatıyormuşuz gibi davrandı bana göre.Oyuna sokma konusunda ise zaten tam bir facia hiçbir topu olumlu kullanamadı her topu ya rakibe yada taça filan attı.Songun iyi performansı sayesinde yine çok göze batmadı ama kadro dışı meselesinden yaralandığı kesin...

Bu maç derken A.Gücü maçından bahsettim evet maçı izledim ve defansı Egemen ve Song u çok beğendim bütün tv yorumcularıda çok beğenmiş sıfır hata ile oynadılar A.Gücü nün pozisyonu yoktu ama siz tabii bir Giray sevdası tutturdunuz gidiyorsunuz geçen yıl Giray efendi için Song harcandı bu sene sıra Egemendemi? Geçen yıl Giray oynadı Eskişehirde Ceza sahasında çalım atayım derken kaptırdı youla ya durum 3-2 oldu öldüm öldüm dirildim Allahtan Umut vardıda attı golü kurtardı bizi.

Dursun Kaplan
11.12.2009, 09:26
Her yönden profosyonel bir futbolcu olduğuna inanıyorum. Her oyuncunun inişli çıkışlı dönemleri vardır. Egemen'de şu anda o dönemlerden birini yaşıyor. Trabzonspor taraftarının onu ne kadar çok sevdiğinin farkında Egemen. ;)

Ilelioglu
12.12.2009, 23:46
Bir düsüs icerisinde ama toparlayacaktir kendini.

Ali Tunahan Güllü
13.12.2009, 18:42
Egemendeki düşüş devam ediyor eğer böyle giderse biran önce kulübeye çekilmesi lazım..

Terzioğlu
13.12.2009, 19:03
Bence bugün gayet iyi oynadi. Form grafigi giderek yükseliyor.

Samet Yildirim
13.12.2009, 19:04
Ben cok begendi gecen seneye döndü gibi...

Murat'
13.12.2009, 19:24
Song'la ikisi bir başka oynuyor gerçekten de.

Harun-61
13.12.2009, 19:29
gecen sene ki Egemen'i izledik bugün...

her kafa topunu aldi herhalde....

aynen devam...

Mira_61
13.12.2009, 19:37
Toparlandı.Daha da iyi olacak.;)
Daha önce dediğim gibi Aslandır O Aslan.
Yerin dibine sokacak kuyusunu kazanları.

Harun CAN
13.12.2009, 21:24
ya bu adam neden arada panik ataklık yapıyo ve topa müdahale ederken hırsla topa girip boşa tekme sallıyo ? neden 10 metrelik 20 metrelik ip gibi paslar atamıyo ? bence çok eksiği var...

Özge
13.12.2009, 21:33
Beğendim bugün.Toparlanmış gibi gözüktü.Performansını arttırarak devam Egemen.

Murat'
13.12.2009, 21:50
Her ne kadar iyi oynasa da yüzünde bir mutsuzluk sezdim ben.

_SeRKaN_
13.12.2009, 23:11
Bugün defanstan çıkışlarında çok top şişirdi...Yinede görevini yaptı...

exelance
13.12.2009, 23:15
ya bu adam neden arada panik ataklık yapıyo ve topa müdahale ederken hırsla topa girip boşa tekme sallıyo ? neden 10 metrelik 20 metrelik ip gibi paslar atamıyo ? bence çok eksiği var...
Aynı düşüncedeyim..İnşallah eksiklerini tamamlar diyeceğim ama bu yaştan sonra tamamlar mı bilemem..

Hqmi
13.12.2009, 23:34
Bir ara kırmızı kart görecek diye korktum.

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:14
Git gide toparlaması sevindirici...
Yüzünde bir mutsuzluk ifadesi var gibi...
Toparla Egemen...
Utandırman gereken çok kişi var...
Fener maçından sonra hemen içeri kaçma 3'lü çektireceksin bizlere İnşallah (:

senol 6116
14.12.2009, 06:40
Bugün iyiydi.Ama sol kanadımızdan ve çizgiden ortalanan bir topta topa bilerek dokunmadı,çok büyük riskti,daha önce benzer bir gol yemiştik.Ayrıca hırs ile siniri karıştırmaması gerekiyor,gereksiz sinir takıma zarar verir.

Dursun Kaplan
14.12.2009, 09:07
Muhteşem ikili tekrar geri döndü.

Song'la beraber bel kemiğimizsiniz stoperde.

Tebrikler.

Hüseyin Bağdat
14.12.2009, 09:13
Eski günlerinde geri döndü. Yine hırslı,istekli oynuyor. Yine o eski bildiğimiz gibi savaşıyor...

endlessdeath
14.12.2009, 20:54
fener maçında daha da hırslı ol çünkü lidere ulaşma yolunda önemli adım olacak inşallah yeneriz feneri alemi titretiriz.Kontrol bizde olsun yeter panik yapmadan en hırslı bir o kadar da akıllı haydi koçum benim

oguzhann
14.12.2009, 23:06
dik oyna,hırslı oyna,basit oyna.yanındayız.

TSercaN
14.12.2009, 23:08
Gladyator Egemen! Ne olursa olsun herzaman seni destekliyorum!

SüRMeNe_6161
14.12.2009, 23:48
Gladyator Egemen Eski Halıne Donuyor..

matalar
15.12.2009, 01:41
bide kafa toplarını göbeğe indirmese.
adam kafayı en tehlikeli bölgeye indiriyor ve göbekten mermi gibi şutlar geliyor.
biraz daha çapraza göndermesi lazım.kasımpaşa maçında da yaptı aynı şeyleri dünkü denizli maçındada.
ama bi toparlamış kendini.

umraniye34
15.12.2009, 01:43
gattuso egemen :)

iboandibo
15.12.2009, 01:59
yüzü hala asık.ilk onu düzeltmesi lazım arkadaşlar buraya yorumları yazarken futbolcularımızın okuyabileceğini düşünerek yazsak daha iyi olur.çünkü eminim ki her futbolcu Türk olanlar özellikle bordamavi.net forumu takip ediyorlardır.yabancılar da Türk arkadaşlarının yardımı ile veya çeviri felan yaparak okuyordur illaki

Kereşenli
15.12.2009, 11:37
Egemen'in psikolojik desteğe ihtiyacı var, kaptanlığı elinden alındı sonra kadro dışı bırakıldı. Şimde tekrar performansının yükseldiğini görüyoruz, bu yönetimin yaptığı çok büyük bir ayıptır. Bir oyuncuya yapabileceğimiz en kötü şeyi yaptık ama o yinede çok çalışarak eski performansını gösterecektir ben buna inanıyorum. Sen ne olursa olsun Song'la beraber bu takımın liderisin.

Süleyman50
15.12.2009, 11:47
inşallah en kısa zamanda bozuk olan moralinde düzelir, bu takımın senin gibi futbolculara çok ihtiyacı var...

nbay
15.12.2009, 11:52

kesinlikle katılyıorum,karşıladığı her top alakasız yerlere gidiyo,rahat pozisyonları bile kontrolsüz şekilde harcıyo.. song kapamasa eksiklerini bu kadar başarılı görünmezdi