PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : C.Ronaldo'dan Şaşırtan Sözler

Ahmet Karadeniz
25.05.2008, 10:24
A Milli Takım'ı kızdıracak sözler
31 golle Avrupa Gol Kralı olan Cristiano Ronaldo, Türk Milli Taktımı ve Türk futbolcularını tanımadığını söyledi.:mad:

Ozan
25.05.2008, 13:26
Daha kapsamlı bir açıklama olsaydı daha iyi anlardık görüşlerini ama burdan da anlaşılabiliyor . Kaynak nedir ?

Muhammet
25.05.2008, 13:27
Ronaldo'dan şaşırtan sözler

http://www.hurriyet.com.tr/_np/1365/5651365.jpg

“Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye’yi hiç tanımıyorum. Ne bir kulübünü, ne Milli Takımı’nı, ne de bir oyuncusunu. Zorlu bir rakip olabilir ama biz de mükemmel takımız.”

Vatan Gazetesi'nden Gökmen Özdemir'in haberine göre; Manchester United ile geçtiğimiz çarşamba Moskova’da Şampiyonlar Ligi kupasını havaya kaldıran, Premier Ligi şampiyon olarak tamamlayan, attığı 31 golle Avrupa Gol Kralı olan Cristiano Ronaldo, EURO 2008’i kazanarak bu sezonu hat-trickle tamamlamak istediğini söyledi.
‘BİZİM İÇİN ZOR OLACAK’
“Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye’yi hiç tanımıyorum. Ne bir takımını, ne Milli Takımı’nı, ne de bir oyuncusunu. Fakat geçmişten gelen bilgilerimle bizi sert bir takımın beklediğini söyleyebirim. Türkiye genelde teknik ama sert olan futbolculardan kurulu sert bir takım olarak bilinir. Bizim için zorlu bir rakip olabilirler. Fakat şunu da söylemeliyim... Türkiye’den daha çok bizim ne yapacağımız önemli. Çünkü biz mükemmel bir takımız. Mükemmel futbolcularımız var ve daha da mükemmeli arıyoruz.”
‘DAHA ATACAĞIM GOLLER VAR’
Sezonun geneli, EURO 2008 ve kendisinin Real Madrid’e gideceği yönündeki haberlerle ilgili olaraksa şu ifadeleri kullandı: “Çok iyi bir sezon geçirdim. Ama işim daha bitmedi. Atacağım gollerin hepsini atmadım. Buraya da sakladım. EURO 2008’i kazanarak sezonu taçlandırmak, onurlandırmak istiyorum. Herkesin benden beklentisi bu. Fakat anneme bile kupayı kazanacağıma dair söz vermedim. Verdiğim söz, kupayı kazanmak için elimden geleni yapacağım şeklinde...
‘TRANSFERLE HAVAYI BOZMAM’
Transferle ilgili konuşmak istemiyorum. Şu anda Milli Takım’dayız. Ama turnuva sonunda ya da ona yakın bazı haberler alabileceğinizi belirteyim. Bu konuyla ilgili olarak bir daha konuşmayacağım. Takım arkadaşlarıma ve Scolari’ye karşı sorumluluklarım var. Onları yerine getirmeliyim. Burada transfer konuşulmaz. Geldiğimden beri muhteşem bir takım havası seziyorum. Bunu bozmak istemem. Ben de bu takımın bir parçasıyım. Scolari zaten geçen gün bunu herkese söyledi. ’Biz Ronaldo için değil, o bizim için oynayacak’sözlerine katılıyorum Scolari’nin...
‘TEKME OLAYINI KONUŞMADIK’
Sabah hem Scolari hem de Carvalho ile uzun uzun konuştuk. Ama finaldeki o pozisyon (Carvalho’nun tekmesi) için kelime bile etmedik. Çünkü ben de Carvalho da Scolari de futbolu kazanmak için oynuyoruz. Futbolun içerisinde böyle pozisyonlar var. Üzerinde fazla durmamak lazım. En sonunda burada aynı forma ile kupa kazanmak için sahaya çıkacağız. Zaten Carvalho da benim en çok görüştüğüm arkadaşlarımdan bir tanesi.
‘ÇOK SABIRSIZLANIYORUM’
Hedefim, EURO 2008’i de kazanıp uzun ve güzel bir tatile çıkmak. Gece yatarken yastığa kafamı koyduğumda içim huzurlu uyumak istiyorum. Ülkeme karşı görevimi yerine getireceğim. Formamı son ana kadar gerektiği gibi terletip, zafere ulaşmak için oynayacağım. Burada takım arkadaşlarımla bunun planlarını yapıyoruz. İyi bir takımız. Mükemmeliz. Bunu herkese göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

TSelif
25.05.2008, 13:29
Çok şımarmış bu :rolleyes:
Sayın Terim efendi oku bu uşağın dediklerini ona göre yap takımını :mad:

Kazım Uzunboy
25.05.2008, 13:29
Bunun cevabını sahada verir Millilerimiz :mad:

Gürkan
25.05.2008, 13:30
Bunlar nasıl profesyonel anlamadım. sen bu işten ekmek yiyosun, işin bu senin, şampiyonlar liginde oynuyosun diğer maçları hiç izlemez misin. en büyük rakibin chelsea , fb onunla oynamış belki eleyebilirdide. sanki dersin kupalara hiç katılmamış afrika ülkesiyiz. neijeryanın yanında minik bir devlet ligimizde yok 5 bin nüfuslu.

neyse artık öğrenir.

Mira_61
Yakında tanırsın diyesim geliyor ama Terime güvenemiyor ki insan:mad:

Uzunoğlu
Bunun cevabını sahada verir Millilerimiz :mad:

emin misin ?

Gürkan
25.05.2008, 13:31
Daha kapsamlı bir açıklama olsaydı daha iyi anlardık görüşlerini ama burdan da anlaşılabiliyor . Kaynak nedir ?

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=25.05.2008&Newsid=180346&Categoryid=5

28TS61
25.05.2008, 13:31
zaten hic sempati duymuyordum, simarigin teki

Kazım Uzunboy
25.05.2008, 13:33
Habere karşı babamın yorumu ;

El adama kendini tanıtır :)

SuperGaZii
25.05.2008, 13:37
aslinda iyi oldu, gaza gelir bizimkiler :D

Nebiye
25.05.2008, 13:39
Bişi olmaz.Rahat bırakın uşağı.
Tanışacaklar nede olsa :p

TSelif
25.05.2008, 13:42
Bişi olmaz.Rahat bırakın uşağı.
Tanışacaklar nede olsa :p

Terim tanıtacak işte bakalım :D :mad:

Gürkan
25.05.2008, 13:43
Yıllar evvel Trt de dönen bir reklam vardı. Türkiyenin tanıtımı ile ilgili. amerikada vatandaşa soruyorlar Türkiye biliyormusunuz diye bir çogu hiç duymadım derken bir tanesi afrikada bir ülke sanırım demişti. aklıma o geldi.

MarceloTS
25.05.2008, 13:43
2 günde adammı oldun ronaldo türkün gücünü bilmeyenin sonu bellidir büyüklerine sor bakalım zamanında çok ..muşuz size

ilhan
25.05.2008, 13:49
Hem Middlesbroug'la maçları olacak Tuncay'ı görecek hem de milli takımdan kimseyi tanımıyorum diyecek :) Gerçi böyle bir demeç vermişse bile Ronaldo'dan beklerim. Çok fazla şımarık ;)

safakkocbıyık
25.05.2008, 13:54
düzenlendi

TSezgin61
25.05.2008, 13:54
-------------

TSezgin61
25.05.2008, 13:58
böyle birsey dedigini sanmiyorum, ama beklerim... medyanin carpitmasidir

1- fener daha yeni elendi sampiyonlar liginden
2- galatasaray uefa, süper kupayi aldiginidami duymadi
3- TÜRKIYEMIZ DÜNYA 3. OLDUGUNDA DAHA DOGMAMISMIYDI
4- istanbul gibi bir dünya sehrimiz varken, millet gelmek icin can atarken böyle bir aciklama????
5- TRABZON IMPARATORLUGUNU TANIMAMASI...

eger gercekten bunlara ragmen bir aciklama olduysa, "dagdan indim sehire"!!!
zavallim...
dikkat cekmek isterken, karizmayi cizdirmis:D

F.Tütüncü
25.05.2008, 14:01
Hem Middlesbroug'la maçları olacak Tuncay'ı görecek hem de milli takımdan kimseyi tanımıyorum diyecek :) Gerçi böyle bir demeç vermişse bile Ronaldo'dan beklerim. Çok fazla şımarık ;)

Emre kaç senedir ingiltere'de zaten. Onu hiç mi görmemiş. Bence açıklamalar tam olarak böyle değildi. Çarpıtılmış bence. Bizi gaza getirmek için. Eğer Ronaldo'nun açıklamaları doğruysa "tempra" olmuş demektir. Ne diyelim Şampiyonada Temprayı Hacı Murat yapmasını biliriz...

sümela61
25.05.2008, 14:01
Türk Milli Takımı'nı tanımak istiyorsan, burada Milli Takım hakkında yazılmış bazı cümleleri oku... oku ki, gör bak bir Milli Takım kendi vatandaşları tarafından nasıl yerden yere vuruluyor... bu sayfaları okuyabilseydin eminim "biz Türkiye'ye en az 5 atarız" derdin...

sonra da burda "vay efendim sen nasıl olur da 5 atarız dersin" diye tepki alırdın... :)

yani siz "5 atarız" diyemezsiniz", ancak biz "5 yeriz" diyebiliriz hesabı... :)

TSezgin61
25.05.2008, 14:11
Türk Milli Takımı'nı tanımak istiyorsan, burada Milli Takım hakkında yazılmış bazı cümleleri oku... oku ki, gör bak bir Milli Takım kendi vatandaşları tarafından nasıl yerden yere vuruluyor... bu sayfaları okuyabilseydin eminim "biz Türkiye'ye en az 5 atarız" derdin...

sonra da burda "vay efendim sen nasıl olur da 5 atarız dersin" diye tepki alırdın... :)

yani siz "5 atarız" diyemezsiniz", ancak biz "5 yeriz" diyebiliriz hesabı... :)

iyide sayin abim, ben burda milli takimimizi yerden yere vuran birisini suan görmedim...:(

fubolculari elestirmistir belki yanlis anlamissindir

pReN@_61
25.05.2008, 14:22
Bunun cevabını sahada verir Millilerimiz :mad:İnşallah...
artist ronaldo

Kadir
25.05.2008, 14:23
Ronaldo akıllı ol :D

DNA-TS
25.05.2008, 14:32
bunun cevabını sahada m,lli futbolcularımıızn vermesi gerekir...İMPARATOR artık bu röportajı futboculara okuturmu yoksa soyunma odasına mı asarak onları motive eder orasını bilemem ama bu maçta gerekn cevabı ronaldoya vermelerini çok istiyorum...sabırsızıkla maçı bekliyorum.....

Emirhan Makul
25.05.2008, 14:32
Ronaldo'dan Türkiye'yi kızdıracak sözler!"Türkiye yi hiç tanımıyorum. Ne bir kulübünü, ne Milli Takımı'nı, ne de bir oyuncusunu"

25.05.2008 11:19http://www.haberturk.com/2008/05/25/kuturesim/ronaldo_portekiz.jpg Dünyanın şu anda en iyi futbolcusu konumunda bulunan Portekizli Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takım kampında Vatan’dan Gökmen Özdemir'e konuştu. Manchester United ile geçtiğimiz çarşamba Moskova’da Şampiyonlar Ligi kupasını havaya kaldıran, Premier Ligi şampiyon olarak tamamlayan, attığı 31 golle Avrupa Gol Kralı olan Ronaldo, EURO 2008’i kazanarak bu sezonu hat-trickle tamamlamak istediğini söyledi. Ronaldo ilk maçtaki rakipleri olan ay-yıldızlılarımız için şunları söyledi:
‘BİZİM İÇİN ZOR OLACAK’
“Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye’yi hiç tanımıyorum. Ne bir takımını, ne Milli Takımı’nı, ne de bir oyuncusunu. Fakat geçmişten gelen bilgilerimle bizi sert bir takımın beklediğini söyleyebirim. Türkiye genelde teknik ama sert olan futbolculardan kurulu sert bir takım olarak bilinir. Bizim için zorlu bir rakip olabilirler. Fakat şunu da söylemeliyim... Türkiye’den daha çok bizim ne yapacağımız önemli. Çünkü biz mükemmel bir takımız. Mükemmel futbolcularımız var ve daha da mükemmeli arıyoruz.”
‘DAHA ATACAĞIM GOLLER VAR’
Sezonun geneli, EURO 2008 ve kendisinin Real Madrid’e gideceği yönündeki haberlerle ilgili olaraksa şu ifadeleri kullandı: “Çok iyi bir sezon geçirdim. Ama işim daha bitmedi. Atacağım gollerin hepsini atmadım. Buraya da sakladım. EURO 2008’i kazanarak sezonu taçlandırmak, onurlandırmak istiyorum. Herkesin benden beklentisi bu. Fakat anneme bile kupayı kazanacağıma dair söz vermedim. Verdiğim söz, kupayı kazanmak için elimden geleni yapacağım şeklinde...
‘TRANSFERLE HAVAYI BOZMAM’
Transferle ilgili konuşmak istemiyorum. Şu anda Milli Takım’dayız. Ama turnuva sonunda ya da ona yakın bazı haberler alabileceğinizi belirteyim. Bu konuyla ilgili olarak bir daha konuşmayacağım. Takım arkadaşlarıma ve Scolari’ye karşı sorumluluklarım var. Onları yerine getirmeliyim. Burada transfer konuşulmaz. Geldiğimden beri muhteşem bir takım havası seziyorum. Bunu bozmak istemem. Ben de bu takımın bir parçasıyım. Scolari zaten geçen gün bunu herkese söyledi. ’Biz Ronaldo için değil, o bizim için oynayacak’sözlerine katılıyorum Scolari’nin...
‘TEKME OLAYINI KONUŞMADIK’
Sabah hem Scolari hem de Carvalho ile uzun uzun konuştuk. Ama finaldeki o pozisyon (Carvalho’nun tekmesi) için kelime bile etmedik. Çünkü ben de Carvalho da Scolari de futbolu kazanmak için oynuyoruz. Futbolun içerisinde böyle pozisyonlar var. Üzerinde fazla durmamak lazım. En sonunda burada aynı forma ile kupa kazanmak için sahaya çıkacağız. Zaten Carvalho da benim en çok görüştüğüm arkadaşlarımdan bir tanesi.
‘ÇOK SABIRSIZLANIYORUM’
Hedefim, EURO 2008’i de kazanıp uzun ve güzel bir tatile çıkmak. Gece yatarken yastığa kafamı koyduğumda içim huzurlu uyumak istiyorum. Ülkeme karşı görevimi yerine getireceğim. Formamı son ana kadar gerektiği gibi terletip, zafere ulaşmak için oynayacağım. Burada takım arkadaşlarımla bunun planlarını yapıyoruz. İyi bir takımız. Mükemmeliz. Bunu herkese göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Vatan

Cem Balcı
25.05.2008, 14:45
bu artiste gereken cevabı sahada vericez...

Cagdas Topal
25.05.2008, 14:55
ronaldo cok sımarmıs portekizin bugüne kadar ne basarısı war bizden yukarı bir basarısı warsa söyleyin euro 2004 te fnal yapmaktan baska ne war bide dünya kupasında 3. olduk

keske türkiye ye gelsen de bu sözleri burda etseydin hangi güvenlik gücleri alırdı acaba seni :rolleyes:

Uzunoğlu
25.05.2008, 14:55
Ronaldo dalga geçecek bizimle. Söylemesi bile zor ama bu böyle olacak. Fatih terimin kurduğu takıma ronaldo tek başına 3 gol atar :)

Hasan Ayvenli
25.05.2008, 14:56
merak etmesin maçtan sonra tanır
yav serbest olsa da burda şu herife bi güzel sövsem. nası ayar oluyom anlatamam

Uzunoğlu
25.05.2008, 14:58
merak etmesin maçtan sonra tanır
yav serbest olsa da burda şu herife bi güzel sövsem. nası ayar oluyom anlatamam

sövsen ne olacak duyacak mı seni gireceğin günaha değmez :)

Cagdas Topal
25.05.2008, 14:59

ya bence en güzel cewap bugüne kadar portekizin en büyük basarısı ney ? euro 2004 te final oynamak bizde dünya kupasında 3. olduk hangi basarı daha büyük acaba ?

Hasan Ayvenli
25.05.2008, 15:00

rahatlıyorum abi. orjinal küfürler çıkıyo bu adama söverken :D

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:02
ya bence en güzel cewap bugüne kadar portekizin en büyük basarısı ney ? euro 2004 te final oynamak bizde dünya kupasında 3. olduk hangi basarı daha büyük acaba ?

Adam 3 gün önce yılın en büyük kupasını kaldırdı. Bu bir bireysel başarıdır. Biraz mantıklı olalım. 1996 da avrupa şampiyonasına gittik diye türkiye ayağa kalktı bizim başarımız ne. Bir jenerasyon geldi dünya kupasında üçüncü olduk sonra ne oldu. Türkiye ile portekizi karşılaştırmak doğru değil.

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:03
rahatlıyorum abi. orjinal küfürler çıkıyo bu adama söverken :D

sen söv o zaman orjinallerini banada ilet :)

fincher
25.05.2008, 15:06
kim bu adam,hangi takımda oynuyor...

UmutBaykan
25.05.2008, 15:06
Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun,adam olacak bir insan..artis resmen bu biyerleri kalkmış.

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:08
Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun,adam olacak bir insan..artis resmen bu biyerleri kalkmış.

Ya onun yerinde kim olursa olsun aynı olur sinir yapmaya gerek yok

The Legend
25.05.2008, 15:08
bu adam herhalde dağda yaşıyor. bizi tanımayan utansın.

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:09
Ya şimdi siz ronaldonun türkiyeyi tanımadığını söylemesini ciddi ciddi gerçek mi sanıyorsunuz :)

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:12
Adam 3 gün önce yılın en büyük kupasını kaldırdı. Bu bir bireysel başarıdır. Biraz mantıklı olalım. 1996 da avrupa şampiyonasına gittik diye türkiye ayağa kalktı bizim başarımız ne. Bir jenerasyon geldi dünya kupasında üçüncü olduk sonra ne oldu. Türkiye ile portekizi karşılaştırmak doğru değil.

haklısın karsılastırmıyorum milli takım olarak daha iyi oldugumuzu söylüyorum onların sadece bireysel basarıları war ...

türkiye > portoküz

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:14
haklısın karsılastırmıyorum milli takım olarak daha iyi oldugumuzu söylüyorum onların sadece bireysel basarıları war ...

türkiye > portoküz

Daha mı iyiyz :) Bunu söyleyen birisiyle bu konuyu tartışmayı sürdüremiyeceğim kusura bakma

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:14
Ya şimdi siz ronaldonun türkiyeyi tanımadığını söylemesini ciddi ciddi gerçek mi sanıyorsunuz :)

kusura baqma biz öyle acıklama yaptıgına inanıyoruz tıpki dün ermenistana bazı türklerin oy atması we sonucunda 10 puan alması gibi ;)

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:15
Daha mı iyiyz :) Bunu söyleyen birisiyle bu konuyu tartışmayı sürdüremiyeceğim kusura bakma

ya arkadasım ben sana diyorum ki portekiz milli takımının ne basarısı war ?

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:18
ya arkadasım ben sana diyorum ki portekiz milli takımının ne basarısı war ?

50 yıl sonra dünya kupasına gittik diye sevinen insanlardan oluşmadığını biliyorum sadece :)

96 yılında Fatih Terim bizi avrupa şampiyonasına götürdüğü için mi ön plana çıktı yoksa avrupa şampiyonasında madara ettiği için mi :)

Bilipte konuşalım lütfen. Portekiz dediğin yer brezilya menşeli bir ülke. Takımlarıda yıldız dolu. Mesela bizim en iyi futbolcumuz avrupada hangi takımda oynuyor onların en iyi futbolcusu hangi takımda oynuyor :)

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:25
50 yıl sonra dünya kupasına gittik diye sevinen insanlardan oluşmadığını biliyorum sadece :)

96 yılında Fatih Terim bizi avrupa şampiyonasına götürdüğü için mi ön plana çıktı yoksa avrupa şampiyonasında madara ettiği için mi :)

Bilipte konuşalım lütfen. Portekiz dediğin yer brezilya menşeli bir ülke. Takımlarıda yıldız dolu. Mesela bizim en iyi futbolcumuz avrupada hangi takımda oynuyor onların en iyi futbolcusu hangi takımda oynuyor :)

olaya lütfen bireysel baqma bizim en iyi oyuncumuz nerde onların en iyi oyuncusu nerde ben sana bir soru sordum dime basarısı warmı ? sen hala bunu bana sölemedin he basarıysa al dünya kupası 3. lügü portoküz in en büyük basarısı euro2004 te final bu kadr basit demek aynı dişte takımız ....

yada ülkeler sıralamasına baq baqim ya bizim 1 sıra yada 2 sıra önümüzde hatta gerimizde bile olabilir ...

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:27
olaya lütfen bireysel baqma bizim en iyi oyuncumuz nerde onların en iyi oyuncusu nerde ben sana bir soru sordum dime basarısı warmı ? sen hala bunu bana sölemedin he basarıysa al dünya kupası 3. lügü portoküz in en büyük basarısı euro2004 te final bu kadr basit demek aynı dişte takımız ....

Türkiye portekize gol atsın başarılı sayacağım türkiyeyi :) Şovenist milliyetçilik hiç iyi bir şey değildir insanın gerçekçiliğini alır götürür.Ronaldo şu anda dünyanın en değerli futbolcusu bakalım bizim takımdan kim tutacak onu

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:31
Türkiye portekize gol atsın başarılı sayacağım türkiyeyi :) Şovenist milliyetçilik hiç iyi bir şey değildir insanın gerçekçiliğini alır götürür.Ronaldo şu anda dünyanın en değerli futbolcusu bakalım bizim takımdan kim tutacak onu

dünyada artistler coktur bir anda ayagı kayar gider rahat ol sen bir kahraman bulunur milli takımımızda onu zaptedecek ...

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:32
dünyada artistler coktur bir anda ayagı kayar gider rahat ol sen bir kahraman bulunur milli takımımızda onu zaptedecek ...

O artist dediğin futbolcu bir anda çıkmadı ortaya:)

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:36
O artist dediğin futbolcu bir anda çıkmadı ortaya:)

rahat ol bir anda söndürürüz ozaman ...

ssparrow(61)
25.05.2008, 15:37
ronaldo malı cahilse biz napalım

eys_61
25.05.2008, 15:38
kim bu adam,hangi takımda oynuyor...
:alkış::D
Tokat gibi cevap!

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:50
:alkış::D
Tokat gibi cevap!

daha cocuk abisi zamanla oda ögrenecek mesela türkiye macından sonra ögrenir diye tahmin ediyorum inş yerden kalkmaz macta sinirlenmiş numarası yapıyoya ona uyuz oluom futbol oynuosunuz lem karı gibi oynanmaz oyun faul yapılacak tabi , şu ronaldoyu servetemi bıraksak yaw daha sert faul yapıo :D

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:51
daha cocuk abisi zamanla oda ögrenecek mesela türkiye macından sonra ögrenir diye tahmin ediyorum inş yerden kalkmaz macta sinirlenmiş numarası yapıyoya ona uyuz oluom futbol oynuosunuz lem karı gibi oynanmaz oyun faul yapılacak tabi , şu ronaldoyu servetemi bıraksak yaw daha sert faul yapıo :D

Shevchenko yuda servete bırakmıştık zamanında :)

Cagdas Topal
25.05.2008, 15:55
Shevchenko yuda servete bırakmıştık zamanında :)

sen eski servetle şimdiki serveti bir tutuyorsan o senin ayıbın , hem servet cok sert fauller yapıyor diye röneldö yu o tutsun dedm

Erkan
25.05.2008, 15:56
Hasan????:D

Hasan Ayvenli
25.05.2008, 15:57
Hasan????:D

heh hasanı sal peşine sürmenelim benim yer onu yer :D

Uzunoğlu
25.05.2008, 15:59
heh hasanı sal peşine sürmenelim benim yer onu yer :D

Hasan işte ronaldonun yıldızını söndürecek tek futbolcu :)

Uzunoğlu
sen eski servetle şimdiki serveti bir tutuyorsan o senin ayıbın , hem servet cok sert fauller yapıyor diye röneldö yu o tutsun dedm

Ronaldoyu tutsaydı chealse tutardı :)

Mayls
Sanirim medyamizin tipik bir gaza getirme vakasiyla karsi karsiyayiz :)

Hasan Ayvenli
25.05.2008, 16:00
kırmızı kart görene kadar sakatladı kırdı kırdı. yoksa 10 kişi devam ederiz :D

Cagdas Topal
25.05.2008, 16:02

ronaldo chelsea macında ne yaptı ya abi sen harbi baska baska maclar mı izliyorsun şüphelenmeye basladım ronaldo asagı ronaldo yukarı ben böle bir futbolcu bilmiyorum ...

Kazım Uzunboy
25.05.2008, 16:03
Sanirim medyamizin tipik bir gaza getirme vakasiyla karsi karsiyayiz :)
Olabilir aslında :rolleyes:

Mustafa K. Demirbaş
25.05.2008, 16:12
senı adam yerıne koyan kım zaten ronaldo

Emirhan Makul
25.05.2008, 16:21
ronaldo aklını alırız merak etme

Mayls
25.05.2008, 16:38
ronaldo aklını alırız merak etme
Emre Asik, Sabri... O bizim aklimizi almasinda :D

OYılmaz
25.05.2008, 18:11
Tanıştırırız Ronaldo... ertesi yaz tatilede gelirsin !

MehmetGÜRSOY61
25.05.2008, 18:27
çok artiss bu ronaldooo ey gidi ronaldoo sen TÜRKLERİN tırnagı olamazsın boşa röportaj yapma :D

alper*
25.05.2008, 18:30
Yalan söylüyor kanıtını koyarım biraz sonra arkadaşlar.

İŞTE KANITI :

http://img374.imageshack.us/img374/381/nurivscronaldodt3.jpg

Tanıyor kertenkele.

ÖzGür Ayar
25.05.2008, 18:34
Ben böyle açıklamalar yapıcağını sanmıyorum. Yok eğer yaptıysada sahada cevabını veririz diyecek durumda değiliz. 1 beraberlik şansımız var oda portekiz maçı değil bence. Yindede açıklamaları yaptıysa ronaldodur ne yapsa yeridir 1 numaralı topçu zibidi :)

Mehmet Fırat
25.05.2008, 18:49
Ronaldo'nun şımarık olduğu doğru. Ama futboluna kimse laf edemez. Forvet oyuncusu olmamasına rağmen 42 gol atmış ve hem ligde, hem Şampiyonlar Ligi'nde gol kralı olmuş, ayrıca İngiltere'de yılın futbolcusu ödülünü kazanmış ve büyük ihtimal Avrupa ve Dünya'da da yılın futbolcusu olacak bir oyuncudan bahsediyoruz. Ve tabii takım olarak da, lig ve Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu...

Bizim defans maalesef berbat. Finalde Ronaldo'nun Essien'e attığı 2 çalım aklıma geldikçe, Sabri'ye, İ.Kaş'a fazla şans veremiyorum. Belki durdurabilecek tek adam G.Gönül olabilirdi ama o da sakatlandı.

Şimdi asıl konuya dönersek, böyle açıklamalar hoş değil (tabii gerçekten de yaptıysa). Ama oynadığı ülke olan İngiltere'de her maç öncesi rakibi küçümseyen açıklamaları çok duyuyoruz. Özellikle Ronaldo'nun hocası Ferguson'dan. Büyük ihtimal ondan görmüştür. :)

Ahmet Karadeniz
25.05.2008, 18:51

zaten 2 yarı oyle bir tutuki chealse 2 yarı m.united hiç bir varlık gosteremedi bu oyuncunun ne kadar cımardıgı peanltı atışları sırasında yopa geliş şeklinde de belli oluyorr ronoldo once penaltı atmasını ogrensiz ama gene drogbaya dua etsin kırmızı kartı gormesiydi saun kupa chealse nin olcaktı
ben milli takımımıza guveniyorum bizim oyuncularımız canlarını vererek oynarsalar yenemiyecegi takım yoktur lütfen milli takımımıza sahip cıkalım.

Koray
25.05.2008, 18:54
Haber yalan..
Milli takımı gaza getirmeye çalışıyolar böyle haberler yaparak...

Hüdai Pervaneli
25.05.2008, 18:57
Ronaldo'nun şımarık olduğu doğru. Ama futboluna kimse laf edemez. Forvet oyuncusu olmamasına rağmen 42 gol atmış ve hem ligde, hem Şampiyonlar Ligi'nde gol kralı olmuş, ayrıca İngiltere'de yılın futbolcusu ödülünü kazanmış ve büyük ihtimal Avrupa ve Dünya'da da yılın futbolcusu olacak bir oyuncudan bahsediyoruz. Ve tabii takım olarak da, lig ve Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu...

Bizim defans maalesef berbat. Finalde Ronaldo'nun Essien'e attığı 2 çalım aklıma geldikçe, Sabri'ye, İ.Kaş'a fazla şans veremiyorum. Belki durdurabilecek tek adam G.Gönül olabilirdi ama o da sakatlandı.

Şimdi asıl konuya dönersek, böyle açıklamalar hoş değil (tabii gerçekten de yaptıysa). Ama oynadığı ülke olan İngiltere'de her maç öncesi rakibi küçümseyen açıklamaları çok duyuyoruz. Özellikle Ronaldo'nun hocası Ferguson'dan. Büyük ihtimal ondan görmüştür. :):alkış::alkış::alkış:

sanada bu yakisir

Terzioğlu
25.05.2008, 19:48
Bazilari (bizim icimizden) daha dua etsin Türkiye'mizin gol bile atamamasi icin..asil beni üzen böyle cümleleri kuranlar oluyor..gercekten cok yazik..her ne olursa olsun Milli takimimizin arkasinda durmaliyiz, desteklemeliyiz.

Uzunoğlu
25.05.2008, 19:54
Bazilari (bizim icimizden) daha dua etsin Türkiye'mizin gol bile atamamasi icin..asil beni üzen böyle cümleleri kuranlar oluyor..gercekten cok yazik..her ne olursa olsun Milli takimimizin arkasinda durmaliyiz, desteklemeliyiz.

Aklınız duygularınızın gerisinde kalırsa cebiniz daima hayal kırıklıklarıyla dolu olur !!!

Terzioğlu
25.05.2008, 20:04
Aklınız duygularınızın gerisinde kalırsa cebiniz daima hayal kırıklıklarıyla dolu olur !!!

Benim yazdigimin senin yazdiginla ne alakasi var? Bizden bazilari sirf Trabzonspor'dan Tolga disinda oyuncu yok diye, Fatih Tekke yok diye, TD Fatih Terim diye Milli takimin gol atamamasi icin dua ediyor!

Uzunoğlu
25.05.2008, 20:07
Benim yazdigimin senin yazdiginla ne alakasi var? Bizden bazilari sirf Trabzonspor'dan Tolga disinda oyuncu yok diye, Fatih Tekke yok diye, TD Fatih Terim diye Milli takimin gol atamamasi icin dua ediyor!

Onlar dua etmiyorlar atamayacaklarını görüyorlar. Bende diyorum ki gol atarsak bu turnuvanın sürprizini yapmış oluruz:) Fatih Terimin yaptığı kadro rezil olma kadrosudur.

Terzioğlu
25.05.2008, 20:13
Fatih Terim'den en az sizin kadar bende nefret ederim ama bu milli takimimizi desteklememem icin bir sebeb degildir benim icin. Onlar dua etmiyormus. Ben burda yazilanlara bakarim. Ayrica milli takimimizin cok kaliteli futbolculara sahip oldugunu düsünüyorum ve bu turnuvada dogru taktik ve dogru dizilis ile en az yari finale cikariz diye iddia ediyorum.

Sacit
25.05.2008, 20:23
bu adam kendıni beğenmiş artisin biri.. böyle insanları kaale almayacan..

Dogan
25.05.2008, 20:25
Servet tanıtır ona kendini merak etmesin:D

Muhammed KOÇ
25.05.2008, 20:40
bilmesin bilmesin.. ezberletmeye gidiyoruz..

Arif Timurcioğlu
25.05.2008, 21:00
Bunun ağızının payını sahada vermek lazım o zaman bizi yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Uzunoğlu
25.05.2008, 21:05
Fatih Terim'den en az sizin kadar bende nefret ederim ama bu milli takimimizi desteklememem icin bir sebeb degildir benim icin. Onlar dua etmiyormus. Ben burda yazilanlara bakarim. Ayrica milli takimimizin cok kaliteli futbolculara sahip oldugunu düsünüyorum ve bu turnuvada dogru taktik ve dogru dizilis ile en az yari finale cikariz diye iddia ediyorum.

Türk milli takımı bırak yarı finali 1 puan alsın başarılıdır benim gözümde

GolaMTuRi
26.05.2008, 03:19
Onlar dua etmiyorlar atamayacaklarını görüyorlar. Bende diyorum ki gol atarsak bu turnuvanın sürprizini yapmış oluruz:) Fatih Terimin yaptığı kadro rezil olma kadrosudur.

O kadar da abartmayin yahu,kadronun rezil olduguda yalan, mehmet topuz ve umit karan disinda alinmasi gerekenlerin hepsi kadroda.Savunmadaki problemleri cozdugumuz takdirde hem cekleri hemde isvicreyi yenebilecek gucteyiz.
Gorende amator futbolcular oynayacak sanir.Portekiz kagit ustunde cok guclu bir takim, quaresma,ronaldo,simao gibi adamlari durdurmak zor ama emre,nihat,arda,hamit,gokdeniz gibi adamlar iyi gununde oldugu takdirde hersey yapabilirler..
Sirf fatih terim yuzunden yok bir puan alsin basaridir,yok gol atsin surpriz olur diyenleri anlamakta gucluk cekiyorum..Milli takimi bile dalga malzemesi olarak gorenler var, yazik..

Kazım Uzunboy
26.05.2008, 03:36
Eğer Portekiz'in karşısına bugünkü takım çıkarsa hiç şansımızın olmadığı çok açık..

Bahattin Aydın
26.05.2008, 03:59
ay yıldızın gölgesinde kaybolacağı günü beklesin az kaldı :)

Egemen
26.05.2008, 04:12
ronaldo :)

AFGUR!! :)

Cengiz Çubukcu
26.05.2008, 08:15
Tanımıyor olabilir , cahil birine benziyor zaten :) en azından dürüst olmuş...

_SeRKaN_
26.05.2008, 08:34
Tanıtırız..:)

Burçak
26.05.2008, 08:49
Ronaldo gibi bi futbolcu için komik açıklamalar.
ama varya ben bizim medyanın bile haberdeki sözleri çarpıtmış olabileceğini düşünüyorum.

yoksa hiç bir yerde Türkiyenin adını duymamış, herhangi bir takımının adını duymamış böyle ünlü bi futbolcu yoktur.
hadi kasımpaşa ismini duymadın avrpa maçları oynayan okadar takımın isminidemi duymadı.
ben , bizim medyanın milli takıma gaz vermek için böle bişi uydurduğunu düşünüyorum.
yoksa fatih teimle olacak iş değil bu :)

Uzunoğlu
26.05.2008, 09:18
O kadar da abartmayin yahu,kadronun rezil olduguda yalan, mehmet topuz ve umit karan disinda alinmasi gerekenlerin hepsi kadroda.Savunmadaki problemleri cozdugumuz takdirde hem cekleri hemde isvicreyi yenebilecek gucteyiz.
Gorende amator futbolcular oynayacak sanir.Portekiz kagit ustunde cok guclu bir takim, quaresma,ronaldo,simao gibi adamlari durdurmak zor ama emre,nihat,arda,hamit,gokdeniz gibi adamlar iyi gununde oldugu takdirde hersey yapabilirler..
Sirf fatih terim yuzunden yok bir puan alsin basaridir,yok gol atsin surpriz olur diyenleri anlamakta gucluk cekiyorum..Milli takimi bile dalga malzemesi olarak gorenler var, yazik..

Maça ne kaldı şurada yanlış bilmiyorsam 7 hazirandaydı :) Bakalım kim gol atacak bizde semih mi :)

Arif Timurcioğlu
26.05.2008, 15:53
Maça ne kaldı şurada yanlış bilmiyorsam 7 hazirandaydı :) Bakalım kim gol atacak bizde semih mi :) Gene bu takımı nihat kurtarır o olmasa fatih terimin vay haline zaten.

Dursun Kaplan
26.05.2008, 15:59
Hiç OsmanLı tokatı yememiş gaLiba..:rolleyes:

Umut ÖZTÜRK
26.05.2008, 16:46
Hadi Klüpleri tanımıyor diyelim :) ki imkansız. Under 21 takımında defalarca Portekizi yendiğimiz zaman o da U-21 takımının oyuncusuydu. Acaba Nuri Şahin ler Sezer Öztürk ler Caner Aydın ları ın Portekiz ağlarına attığı golleri hayırlamıyormu? Bıraksın bu işleri sahtekar artist önce penaltı kullanmayı öğrensin. Hırt..

Umut ÖZTÜRK
26.05.2008, 16:47
ronaldo :)

AFGUR!! :)

HAhahaAHAHHA

Nytre
26.05.2008, 17:13
adam tanimiyor olabilir. biz niye kizalim ki buna. tanimiyorsa onun ayibi banane... macta tanisiriz.

Mayls
26.05.2008, 17:19
Ronaldo gibi bi futbolcu için komik açıklamalar.
ama varya ben bizim medyanın bile haberdeki sözleri çarpıtmış olabileceğini düşünüyorum.

yoksa hiç bir yerde Türkiyenin adını duymamış, herhangi bir takımının adını duymamış böyle ünlü bi futbolcu yoktur.
hadi kasımpaşa ismini duymadın avrpa maçları oynayan okadar takımın isminidemi duymadı.
ben , bizim medyanın milli takıma gaz vermek için böle bişi uydurduğunu düşünüyorum.
yoksa fatih teimle olacak iş değil bu :)
Ben de böyle düsünüyorum. Hadi Sampiyonlar Ligi'ni gercekten takip etmiyorsun. Tuncay "Yilin en kötü transferi" secildi , o kadar mac kazandirdi Ingiltere'de, onlari da mi duymadin :D Haber dogru olsa zaten kaynak belirtilirdi. Ama tek kaynak Türk bir gazeteci. Acikcasi Ronaldo'nun siradan bir Türk gazeteye aciklama yapacagini hic sanmiyorum.

Çağatay_
26.05.2008, 17:38
Düşünmenize gerek yok ne dediğini ben dinledim.Haber yapmışlar, Ronaldo Türkleri kızdıracak falan.Dinledim haberi tabiki.Daha sonra kendi ağzından olan açıklama direkt verildi, şaşırdım.

Adamın dediği şey, "Dürüst olmak gerekiyorsa bugünkü Türk milli takımının oyunculuarını ve takımlarını tanıdığım söylenemez.Daha önce karşı karşıya gelmedim.Ama bildiğim birşey var, o da Türk takımının çok yırtıcı olduğu.Bildiğimize güre Türk futbolu hem teknik hem de sert.Zor bir rakip olacaktır ama asıl önemli olan onların ne yapacağı değil, bizim ne yapacağımız.Biz mükemmel bir takımız"

Adam gayet normal ve dürüst bir açıklama yapmış.Aklımda kalanlar genel hatları ile bunlar.Gayet güzel bir şekilde bize hakkımızı teslim ederken kendi takımını övmekten de geri durmamış.Bu açıklamalar turnuva önceleri normal.Adam bunu diyecek kadar salak olsa, dünyanın en büyük topçusu olamazdı.

ÜNAL
26.05.2008, 17:56
Tanışırız arkadaşlar..:)

--no problem---;)

Murat'
26.05.2008, 18:26
yani ronalda kafayı yemiş...yaaa tuncay ile oynadın yaaa.nasıl bilmezsin...sonra emre var...

ÜNAL
26.05.2008, 18:29
Gözdağı veriyor olmasın aklınca:rolleyes:

Hasan61
26.05.2008, 20:53
haklı dün suarez diye birini tutamayan takım ronaldo'yu nasıl tutsun

Fatih BALTA
27.05.2008, 02:09
Bu haberin çoğu masa başında yazılmış gibi geliyor bana.

Kazım Uzunboy
27.05.2008, 04:24
Hayr yalan yok..

Tv'de izlemiştim..

Kazım Uzunboy
27.05.2008, 12:52
Hasan Üçüncü'yü milli takıma alsalardı Ronaldo'yu bu şekle sokardı :D

http://img80.imageshack.us/img80/483/64788376wd1.jpg

Uzunoğlu
27.05.2008, 12:57
Ronaldo bizden kimleri ne şekle sokacak bilinmez :)

safakkocbıyık
27.05.2008, 13:16
Bu haberin çoğu masa başında yazılmış gibi geliyor bana.

bana da ;)

İdris Toksoy
27.05.2008, 13:18
vuslata az kaldı yavrum.tanıtacağız sana TÜRKİYE'yi.

Osman Yavuz
27.05.2008, 13:28
Ronaldo'yu sevmem açıkçası ama bu yazılanlara da kesinlikle inanmıyorum.Adam kendi liginde oynayan Tuncay'la hiç karşılaşmadı mı bugüne kadar.Ya da Fenerbahçe'yi duymadı mı?Adamlar çeyrek finale çıktı.Burada yazılanlara göre hiç bir Türk takımının adını duymamış.Yüzde yüz yalan haber.

LazAnisT
27.05.2008, 13:42
Gaza gelmeyin arkadaşlar.Haberin yalan olduğu belli.Aklı sıra Fatih Terimin milli takımı gaza getirmeye çalışıyorlar.

Atakan
27.05.2008, 13:44
Tanışırız arkadaşlar..:)

--no problem---;)

Hasan Üçüncü'yü milli takıma alsalardı Ronaldo'yu bu şekle sokardı :D

http://img80.imageshack.us/img80/483/64788376wd1.jpg

:D:D:Dsüper ya. evet no problem

psikopat_hamsi
27.05.2008, 21:32
arkadaş biraz cahil gibi.hiç bilmesen 2002 dünya kupasını izlemişsindir :D neyse artık cevabı sahada vereceğiz.fazla kalmadı nasıl olsa :D

LazAnisT
27.05.2008, 22:34
Mattheus'da şaşırmış.Şaşırmayan sadece biziz galiba..

Türkiye bu gruptan çıkamaz !.."

Almanların efsanevi futbolcusu Lothar Mattheus milli takımımızın da bulunduğu A Grubu'nu Eurosport'a değerlendirdi.

Alman teknik adam milli takımımızı grubun en güçsüz takımı olarak adlandırdı ve "Türkiye bu gruptan çıkamaz" dedi.
İsviçre'nin ev sahibi olmasından dolayı Türkiye'ye göre daha avantajlı olduğunu kaydeden ve "Türkiye duygusal motivasyon kredisinden kullanıyor" açıklamasını yapan Mattheus 2 sene önce oynanan olaylı Türkiye-İsviçre maçının bu şampiyonada yerini dostluğa bırakması dileklerini de iletti.
Türkiye'nin eleme gruplarında hiç de iyi performans göstermediğini ve deplasman maçlarında sıkıntı yaşadığını söyleyen Mattheus grubun en güçlü takımı olarak Portekiz'i gösterirken tecrübeli Çeklerin yaşadığı sakatlıkların bu turnuvada kendilerine ayak bağı olabileceğini kaydetti.

(Ligtv.com.tr)

TUNCAYSUN
28.05.2008, 09:01
Mattheus'da şaşırmış.Şaşırmayan sadece biziz galiba..

Türkiye bu gruptan çıkamaz !.."

Almanların efsanevi futbolcusu Lothar Mattheus milli takımımızın da bulunduğu A Grubu'nu Eurosport'a değerlendirdi.

Alman teknik adam milli takımımızı grubun en güçsüz takımı olarak adlandırdı ve "Türkiye bu gruptan çıkamaz" dedi.
İsviçre'nin ev sahibi olmasından dolayı Türkiye'ye göre daha avantajlı olduğunu kaydeden ve "Türkiye duygusal motivasyon kredisinden kullanıyor" açıklamasını yapan Mattheus 2 sene önce oynanan olaylı Türkiye-İsviçre maçının bu şampiyonada yerini dostluğa bırakması dileklerini de iletti.
Türkiye'nin eleme gruplarında hiç de iyi performans göstermediğini ve deplasman maçlarında sıkıntı yaşadığını söyleyen Mattheus grubun en güçlü takımı olarak Portekiz'i gösterirken tecrübeli Çeklerin yaşadığı sakatlıkların bu turnuvada kendilerine ayak bağı olabileceğini kaydetti.

(Ligtv.com.tr)

buda Türkiyeyı fazla tanımamıs herhalde
:)):)

bulutus
28.05.2008, 09:56
Adam lafini esirgemeyen bi adam. gecen avusturyada bi gazetede röportaj vermis. avusturyalilar avusturyanin sansi ne olur diye sormuslar oda büyük bir muzice olmazsa gruptan cikamazsiniz demis :)

Samet Berber
28.05.2008, 11:10
Duygusal motivasyon kredisinden mi kullanıyoruz . ?

Fanatik28
01.06.2008, 22:27
Bu sözleri sarfetmesindeki en büyük etken, hala Ümit Milli takimdaki 4-2 lik yenilgiyi unutamamasidir herhalde. Tuncay`li Ümit Milli takimimiz.

mehmet83
04.06.2008, 23:31
Aslinda fazla kizmamak lazim. Bu tip seyler maci dahada heyecanli hale getiriyor. Aslinda Nihat'ta cikip biseyler dese fena olmaz(ama Nihat asla yapmaz oyle bisey.) Bu tip seyler Nba'de, Nfl,de ne bilim butun spor dallarinda oluyo. Dedigim gibi heyecanin ust seviyeye cikmasina sebep oluyor. Sonucta Ronaldo'nun Turkiye'yi ve Turkiye'den en azindan bi kac takimi tanigini hepimiz biliyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
04.06.2008, 23:41
Hala bu adama hayranlık duyan birileri varmı???:cool:

#10 Fietra
05.06.2008, 00:09
Ya sözleri çarpıtılmıştır ya da kızdırmak amacıyla söylenmiştir.Hadi Türkiye'yi tanımıyorsun Trabzonspor'u da mı tanımıyorsun!

Samet Türkmen
05.06.2008, 00:13
Size birşey söyleyeyim biz bu gruptan çıkarsak portekiz çıkamaz. Çünkü bu grubun favorisi portekiz değil Çek Cumhuriyeti'dir bana göre. Ya biz ya Portekiz diyorum. Ronaldo ve diğerleri kendilerini birinci göre dursun.

Tayfun
05.06.2008, 15:07
Tanıtacağız merak etmesin:hırr

Murat Aydın
05.06.2008, 16:27
yalannn...

EMine_61
05.06.2008, 17:00
Tanıtacağız merak etmesin:hırr

umarım tanıştığına pişman olmaz :D

Gökhan ÖZDEMİR
05.06.2008, 19:50
şampiynlar ligini felanda takip etmiyo heralde.

o.l.c.a.y
06.06.2008, 18:17
yine boyundan buyuk laflar etmıs onu gomerler o cıme sahada gorur kim oldugumuzu

Terzioğlu
06.06.2008, 18:48
http://img210.imageshack.us/img210/7961/fffti3.png

Türk futbolcusu tanimayana bakin hele :D

Trkz61
06.06.2008, 18:53
Milli takımda iyi performans gösteremiyor.Öperler bunu turnuvada.

Hünkar
07.06.2008, 15:30
beyni sulanmıştır ya da kayışı sıyırmııştır yada hep yakmıştır balataları..gençliğine vermek lazım...

Cüneyt Canlıca
07.06.2008, 23:56
ben tanıyamadım bizim topçuları ronaldo tanımıyormuş çokmu...

Harun-61
07.06.2008, 23:58
bize karşı Vasat`dı, fakat % 50 oynadı.
okadar köü idik di, fazlası gerekmedi !!!

.

Dursun Kaplan
07.06.2008, 23:59
bize karşı Vasat`dı, fakat % 50 oynadı.
okadar köü idik di, fazlası gerekmedi !!!

.

Adamın % 50 side yetiyo baksana...

tsmetu
08.06.2008, 13:48
A Milli Takım'ı kızdıracak sözler
31 golle Avrupa Gol Kralı olan Cristiano Ronaldo, Türk Milli Taktımı ve Türk futbolcularını tanımadığını söyledi.:mad:

Ona birşey göstermemişmi bizim topcular onun için tanımıyordur.

28TS61
08.06.2008, 14:06
sabri bana birakin demisti ama ben bisey goremedim sabriden :D

dinceraydogan
08.06.2008, 15:48
pek de haksız değilmiş dünkü oyundan sonra

Ozan
08.06.2008, 18:03
..................

Ozan
08.06.2008, 18:04
sabri bana birakin demisti ama ben bisey goremedim sabriden :D

Sabri zaten sonradan girdi oyuna ve karşılaştıkları tek pozisyonda da Ronaldo'ya takılarak birkaç metre uçtu ve pozisyonun devamında da gol yedik . Faul mü diye tartışılabilir tabiki ama sonuç böyle oldu malesef . Ronaldo ise mükemmel oynamadı ama yeterli düzeyde oynadı bence .

trabzonlu_ts61
16.11.2008, 15:17
ronaldonun sözleri çarpıtıldı basın toplantsında türkleri tanımam dedi beni yanlış anladılar sadece bilgim olmadığını söyledim diyor? :S

trabzonlu_ts61
16.11.2008, 15:18
http://img210.imageshack.us/img210/7961/fffti3.png

Türk futbolcusu tanimayana bakin hele :D

kardeşş seni çok kıskandım yaa :( ahh bende görsem ronaldoyu :S

refik
16.11.2008, 15:20
şaka mısın kardeşim sen ya:) resmi koyan ronaldonun yanındaki değil.yanındaki kişi nuri şahin:)

trabzonlu_ts61
16.11.2008, 15:22
şaka mısın kardeşim sen ya:) resmi koyan ronaldonun yanındaki değil.yanındaki kişi nuri şahin:)
biliyorum :D sanırım ben yanlış anlaşıldım n eysee:D
allah için ronaldonun futboluna laf söylenemez bilekleri süper hele dün stoke city maçında süperdii bilekler yerinde durmuyor ya :S

alper*
16.11.2008, 15:23
başlık açıldığında doğan çocuklar artık kendi kendine çişe gidebiliyor.

Ali Tunahan Güllü
16.11.2008, 22:00
başlık açıldığında doğan çocuklar artık kendi kendine çişe gidebiliyor.

aynen :D:D