PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cem Papila Protesto Edildi!

Emin Danışmaz
24.05.2008, 16:13
Kdz.Ereğlide düzenlenen futbol şenliğinde davetli olarak Ereğli ve Zonguldak'ta yetişmiş futbol ve spor adamlarının katılımıyla renklenen organizasyona davet edilen;

BJK Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam
Gençlerbirliği Oftaş'tan Orhan Şam
Kayserispordan Mehmet Eren
U16 Milli takım kaptanı Muhammed Demir
ve hakem müsvettesi cem papila katılmıştır.

İlk konuşmacı Ertuğrul Sağlam'ı taraftar bağrına basmıştır.

Sonraki konuşmacı müsvette papila 1000 Trabzonspor taraftarı tarafından Trabzonspor bayrağı açılarak protesto edilmiştir. (Ereğlinin küçük Trabzon olduğu kendisine bir kere daha hatırlatılmıştır)

ÜNAL
24.05.2008, 16:16
:alkış::alkış::alkış:

Trabzonsporlu,Trabzonspor'a yakışanı yapandır..!

Erkut Ay
24.05.2008, 16:16
en güzel protesto olmuş....

Egemen Yılmaz
24.05.2008, 16:17
çok güzel olmuş

SDanışmaz
24.05.2008, 16:18
Burası TrabZonguldak!

forza61ts
24.05.2008, 16:18
tebrıkler... helal olsunn ....

AKSOY_61
24.05.2008, 16:21
ne diyim ellerine sağlık

Burçak
24.05.2008, 16:22
tebrikler kardeşlerimize.

Hotaman
24.05.2008, 16:22
O maçı unutmuş değilim. Ben Papilla'dan çok daha Adil Sinem adlı o adaletten uzak yan hakeme kin güdüyorum!

Emirhan Makul
24.05.2008, 16:25
tebrikler ereğli

Arif Timurcioğlu
24.05.2008, 16:28
Burası TrabZonguldak! Helal olsun size bizim uşaklar...

Erkan
24.05.2008, 16:30
Kendilerinden baska bir davranis zaten beklemiyordum:).... Tebrikler,... O mac yuzunden acile kaldirilmistim...:mad: Bana hayatimin en aci gunlerinden birini yasatan papila ve arkadaslarini Tebrik (!) Ediyorum... :mad:

28TS61
24.05.2008, 16:32
resimlerde varmi arkadaslar

yns61
24.05.2008, 16:36
tebrikler zonguldak

Cem Akyüz
24.05.2008, 16:39
helal olsun renkdaşlarımıza

Kazım Uzunboy
24.05.2008, 16:41
Süper yapmışlar helal olsun:alkış:

Emin Danışmaz
24.05.2008, 16:43
resimlerde varmi arkadaslar

Resimler yok ballim,çalıştığım için ayak üstü uğradım,ama düşünmedim de değildi.

Mert67
24.05.2008, 16:49
Burası Kdz.Ereğli;)
Protesto da küfür de vardı gerçi ama o yaptıklarından sonra denilenler az bile:mad:

ccd6167
24.05.2008, 16:50
helal usaklar size.zaten yigenide sevmiyo amcasini..

Mert67
24.05.2008, 16:57
Emin ağbi 1000 kişi yokdu ya orda.

Bekir Çetin
24.05.2008, 16:57
helal olsun bize yanlış yapanlar er geç alır cevabını hemde memleketi bile olsa

Ali Bektaş
24.05.2008, 17:14
Helal olsun umarım terbiyesiz biraz olsun utanmıştır

iril
24.05.2008, 17:14
tebrik ederim. o 1000 arkadaşla grur duyuyorum.

nemo_61
24.05.2008, 17:16
selami bu işi kesin sen organize ettin dimi ?:D:D
iyi bi ders olmuştur ona

Muhammed KOÇ
24.05.2008, 17:16
bize heryer
TRABZON ! :alkış::alkış::alkış:
tek büyük

Mehmet Fatih Yavuz
24.05.2008, 17:19
vur gözüne kazmayı..
evde vitrinde masa üstünde ne varsa kırmıştım o herif yüzünden..

beter ol papila..

a f s
24.05.2008, 17:21
http://medya.zaman.com.tr/2008/05/24/cempapila.jpg

Zonguldak' ın Ereğli İlçesinde düzenlenen spor şenliğine katılan Cem Papila' ya bir grup Trabzonsporlu taraftarın ettiği küfürlü tezahurat sonrası grup polis nezaretinde stat dışına çıkartıldı.

Zonguldak' ın Ereğli ilçesinde düzenlenen spor şenliğine başta Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam olmak üzere eski FIFA kokartlı hakemlerden Cem Papila katıldı. Zonguldak ve bölgesinden çıkan sporcular ve spor adamlarının bir araya getirildiği spor şenliğinde ilk olarak etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen komite üyelerine plaket verildi. Daha sonra ise geçilen konuşmalarda kürsüye davet edilen FIFA kokartlı Zonguldaklı eski hakem Cem Papila' ya karşı tribünde bulunan bir grup Trabzonsporlu taraftarlar küfürlü tezahurata başladı.

Hakem Cem Papila, "Bu tür olayları yaşamak istemiyoruz. Ancak ben 23 yıl boyunca yaptığım görev dolayısıyla bu tür kötü tezahurata maruz kalıyoruz." dedi. Bunun üzerine ise protokol tribününden Cem Papila' ya destek geldi. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise bu tür olayların spor camiası içerisinde oluşmaması için çok çaba sarf ettiklerini ancak yinede engel olunamadığını kaydetti.

Küfürlü tezahurat yapan taraftar grubu, emniyet ekiplerinin müdahalesi sonrasında stattan çıkartıldı. Spor şöleninin sunuculuğunu yapan Ömer Tekcan ise sporun kardeşlik ve güzel ahlak içerisinde yapılması gereken bir dal olduğunu Mustafa Kemal Atatürk' ün, "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim" sözleri ile bir kez daha hatırlattı.

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=693627

Bizi yakmasaydın da şimdi pişman olmasaydın Cem Papila daha iyi olmaz mıydı?

Badaloğlu
24.05.2008, 17:21
Bence en güzel transferden bile daha güzel bir haber.Orada 1.000 kişi olmasına da gerek yok!... Varsın orda 100 kişi olsun.Önemli mi? Önemli olan onun hala daha yaptığı haksızlığı unutmadığımız bilmesidir.Ömrünün sonuna kadar da bunu unutmayacağız, unutturmayacağız!...

Arkadaşlar biraz detay alabilirmiyiz? Yani orada konuşmasını kestiniz mi? konuşmasına izin verildi mi? tepkileri ne oldu? v.s.

Mehmet Fatih Yavuz
24.05.2008, 17:23
mezara kadar aklımda bu herif benim.
kimse silemez.

levent bıçakçıyı akmerkez girişinde gördüm. arabadan aşağı atlıyordum.....

ikisine hakkım helal değil.
söke söke alacam nam-ı mahşerde..

Mira_61
24.05.2008, 17:24
İnsan olana bayağı dokunur.Ama insan olana:rolleyes:Tebrikler:alkış:

Uzunoğlu
24.05.2008, 17:25
her şeyi geçtim telegolde, benim annemde Trabzonlu diyip bize şirin görünmeye çalışmıyormuydu fitil oluyordum

eys_61
24.05.2008, 17:25
Has olmuş :)
Tebrikler,teşekkürler.

Badaloğlu
24.05.2008, 17:34

Zonguldak' ın Ereğli İlçesinde düzenlenen spor şenliğine katılan Cem Papila' ya bir grup Trabzonsporlu taraftarın ettiği küfürlü tezahurat sonrası grup polis nezaretinde stat dışına çıkartıldı.

Zonguldak' ın Ereğli ilçesinde düzenlenen spor şenliğine başta Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam olmak üzere eski FIFA kokartlı hakemlerden Cem Papila katıldı. Zonguldak ve bölgesinden çıkan sporcular ve spor adamlarının bir araya getirildiği spor şenliğinde ilk olarak etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen komite üyelerine plaket verildi. Daha sonra ise geçilen konuşmalarda kürsüye davet edilen FIFA kokartlı Zonguldaklı eski hakem Cem Papila' ya karşı tribünde bulunan bir grup Trabzonsporlu taraftarlar küfürlü tezahurata başladı.

Hakem Cem Papila, "Bu tür olayları yaşamak istemiyoruz. Ancak ben 23 yıl boyunca yaptığım görev dolayısıyla bu tür kötü tezahurata maruz kalıyoruz." dedi. Bunun üzerine ise protokol tribününden Cem Papila' ya destek geldi. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise bu tür olayların spor camiası içerisinde oluşmaması için çok çaba sarf ettiklerini ancak yinede engel olunamadığını kaydetti.

Küfürlü tezahurat yapan taraftar grubu, emniyet ekiplerinin müdahalesi sonrasında stattan çıkartıldı. Spor şöleninin sunuculuğunu yapan Ömer Tekcan ise sporun kardeşlik ve güzel ahlak içerisinde yapılması gereken bir dal olduğunu Mustafa Kemal Atatürk' ün, sözleri ile bir kez daha hatırlattı.

Ulan adi herif, oradaki insanlar sizin yaptığınız hakemlik mesleğe küfür etmediler.Olayı genele yaymaya çalışmanın alemi yok! 23 sene işimiz yokta sana küfür edeceğiz!!! Ama şimdi sana bir ömür boyu küfür edeceğiz.23 sene az, sana öldükten sonrada küfür edeceğiz.Daha ötesi var mı? Ahlak abidesine bakın! Utanmazda, arlanmaz, kaybana herif...Ayarım kaçtı gene, nerden açtınız şu başlığı?:mad:

Küfür sadece Papila edilmiş ve tepkinin nedeni de bellidir.Sayın Papila, Trabzonspor taraftarı seni untmadı! unutmayacakta...

Ömer Tekcan denen sunucu Atatürk'ün sözü olan "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim" dediğini hatırlattı! Bak sen büyük iş yaptı. Ama Atatürk o maçı izleseydi acaba bu sözü özellikle Papila için söylediğini söylemezmiydi? Adamın yaptığı yanına kâr kaldı.Onu nerde görürsek yüzüne haykırmak boynumuzun borcudur...

Eyyamcı, satılmış Papila... Ahlak sadece tribünlere değil, kara gömlekliler içinde geçerli olmalıdır.

[KAPLAN]
24.05.2008, 17:35
Tebrikler güzel kardeşlerim...

Selman
24.05.2008, 17:38
Süpersiniz arkadaşlar.Trabzonspor taraftarının kendine yapılanı unutmadığını gösterdiğiniz için teşekkürler.Küfür mü etmişler Papila'ya?Az bile yapmışlar.Emek hırsızı seni.

ilhan
24.05.2008, 17:41

Şimdiye kadarki yaşantımda belki de ilk göreceğim şampiyonluğa engel olan bu ismi hiç ve yüzü hiç unutmayacağım.

Ya merak ediyorum bir insan hayatı boyunca o satılmış damgasını nasıl taşır? Hiç vicdanı sızlamayacak mı?

Allah'a havale ediyorum. Bela okumak bana göre birşey değil.

TSelif
24.05.2008, 17:41
Sen bir pisliksin bizim için ve ömrümüzün sonuna kadar da pislik olarak kalacaksın papila efendi! Ha yanına bıçakçıyı da ekleyelim unutmadan :mad:
Az bile yaptı o şerefli insanlar sana az bile :mad:

magicyattara
24.05.2008, 17:42
O maçı unutmuş değilim. Ben Papilla'dan çok daha Adil Sinem adlı o adaletten uzak yan hakeme kin güdüyorum!

Açık ofsaytı kaldırmamıştı ş....siz.Papila milyonlarca Trabzonsporlunun ahıyla yaşıyor.Bu kadar insanın hakkını çalan biri nasıl bir vicdanla yaşar...
İnanıyorum ki bir gün çıkıp,bilerek yaptığı o katliamı itiraf edecektir.

Adem Erdoğan
24.05.2008, 17:42
Emin ağbi 1000 kişi yokdu ya orda.

Tam olarak nerdeydi bu organizasyon.

yns_emre61
24.05.2008, 17:43
ohhhhhh iyi oldu tebrikler taraftarımıza

Özge
24.05.2008, 17:43
Tebrikler arkadaşlar.Bu adama yapılanlar az bile. :mad:

ssparrow(61)
24.05.2008, 17:44
Tebrİkler Helal Olsun

Mert67
24.05.2008, 17:46
Tam olarak nerdeydi bu organizasyon.
Beyçayırında

Mert67
24.05.2008, 17:49
Bir resim organizasyondan

SDanışmaz
24.05.2008, 17:50
Ömer Tekcan denen sunucu Atatürk'ün sözü olan "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim" dediğini hatırlattı! Bak sen büyük iş yaptı. Ama Atatürk o maçı izleseydi acaba bu sözü özellikle Papila için söylediğini söylemezmiydi? Adamın yaptığı yanına kâr kaldı.Onu nerde görürsek yüzüne haykırmak boynumuzun borcudur...

Eyyamcı, satılmış Papila... Ahlak sadece tribünlere değil, kara gömlekliler içinde geçerli olmalıdır.

Ahmet Abi aynı düşünceleir paylaşıyoruz.. Onlara gelince normal, bize gelince ahlaksızlık :mad:

Mehmet Fırat
24.05.2008, 17:56
Trabzonspor'umuzun 5 yılını çalan, emek hırsızı, adi herif!.. Bu yapılanlar sana az bile! :mad:

Adem Erdoğan
24.05.2008, 17:59
Beyçayırında

Beybataklık stadı derdik oraya.Şimdi gerçekten Beyçayırı olmuş.:)

Erkan
24.05.2008, 18:02
Basligin adini degistirebilirmisiniz? Bu mac daha bitmedi cunku...

Çağatay_
24.05.2008, 18:05
O maç dün gibi aklımda.Ereğliye teşekkürler.Toplu halde küfürü tasvip etmiyorum ama olmuş artık arada kaynamış gitmiş :D

Adem Erdoğan
24.05.2008, 18:07
Seçimlerde yediği darbeden sonra yine memleketinde aldığı bu tepki aklını fazlasıyla yerine getirmiştir.Ama ne çare...

Çağatay_
24.05.2008, 18:08
Seçimler bu işe neden karıştı onu da anlayabilmiş değilim.

Osman Yavuz
24.05.2008, 18:08
Satılmış papilaya çok güzel oldu bu.

SDanışmaz
24.05.2008, 18:27
Seçimler bu işe neden karıştı onu da anlayabilmiş değilim.

Bir partiden milletvekili adayıydı ;)

Neyse siyaset yok ;)

Koray
24.05.2008, 18:31
Cem Papila cehennemin ateşinde kavrulsam orda bile aklımda olacaksın...

Unutmadık unutmayacağız...

Kobalas61
24.05.2008, 18:42
küfür etmişlermiş sporcunun ahlaklısını severmiş

Ahlak Denen Şey Sende Var Mı Adi Herif

vurgun_kiz_61
24.05.2008, 18:44
Cok iyi oldu Papilaya keske resimde olsaydi...

Mustafa K. Demirbaş
24.05.2008, 18:54
tebrikler, bize heryer Trabzon

Cagdas Topal
24.05.2008, 19:40
süper protesto etmişsiniz arkadaslar :alkış:

trabZONguldak :alkış:

DKaraduman
24.05.2008, 19:56
Helal olsun Abi.
Zonguldakta harbiden çok Trabzonlu var ya bi ara gitmiştik 2 dakkada milletle kaynaşmıştık hemşerim falan:D

Emin Danışmaz
24.05.2008, 19:58

Küfürlü tezahurat yapan taraftar grubu, emniyet ekiplerinin müdahalesi sonrasında stattan çıkartıldı. Spor şöleninin sunuculuğunu yapan Ömer Tekcan ise sporun kardeşlik ve güzel ahlak içerisinde yapılması gereken bir dal olduğunu Mustafa Kemal Atatürk' ün, "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim" sözleri ile bir kez daha hatırlattı.

Polisin nezareinde falan çıkan yok burada bu haberi kim yapmışsa alırım onun aklını,o ÖMER de ancak orada zurna çalar.Elinde mikrofon ile zurnalık yapar kusura bakayın sinirden bazı argo kelimeler kullanım.ÖZÜR DİLERİM

LazAnisT
24.05.2008, 19:59
Bir iki kere canlı yayında seyrettim.Adamın hakikaten ciiddi psikolojik problemleri var.Çok fazla üstüne gitmemek lazım.

Bize Heryer Ereğli:eek:

Emin Danışmaz
24.05.2008, 19:59
Helal olsun Abi.
Zonguldakta harbiden çok Trabzonlu var ya bi ara gitmiştik 2 dakkada milletle kaynaşmıştık hemşerim falan:D

Abisi EREĞLİ küçük TRABZON, burada yabancılık cekmez hemserilerim.:)

Emin Danışmaz
24.05.2008, 20:07
selami bu işi kesin sen organize ettin dimi ?:D:D
iyi bi ders olmuştur ona

Ben varken SELAM iye burada ekmek düşmez :)

Uğurtan
24.05.2008, 20:11
Unutmadık elbette, unutmayacağız da hakkımızı da helal etmeyeceğiz.. Ancak böyle platformlarda o kişiliksiz şahsiyete huzur dolu anlar yaşatmadınız için tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.. İyiki varsınız, iyiki varız.. :) Bize heryer Trabzon.. :)

Can basten
24.05.2008, 20:31
Utanmış mıdır ki? Hiç sanmıyorum ben... :mad:

Cafer KILIÇSOY
24.05.2008, 20:42
Utanmış mıdır ki? Hiç sanmıyorum ben... :mad:

Utanmak için insanda karakter olmalı Can

Mayls
24.05.2008, 21:10
Küfürlerin neden edildigini düsünüyordur ... (Nokatil kismi kendiniz doldurun artik)

hodlu
24.05.2008, 21:15
Ne yapsak rövanşı almış olamayız o kişi bizi yakmıştır...

Kazım Uzunboy
24.05.2008, 21:46
Taraftar Papila isyanıhttp://www.spor61.net/images/news/cem_papila.jpgTrabzonsporlu bir grup taraftar, FİFA kokartlı eski hakemlerden Cem Papila'ya tepki gösterdi.
Taraftar Papila isyanı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen 'Futbol Şenliği' etkinliklerine katılan FIFA kokartlı eski hakemlerden Cem Papila'yı konuşma yaptığı sırada Trabzonspor bayrağını açan bazı taraftarlar protesto etti.

Taraftarların aleyhinde tezahüratlarına rağman konuşmasını sürdüren Cem Papila'ya tribünde bulunan diğer vatandaşlar ise destek verdi. Papila konuşmasında, "Biz yıllardan beri sahalarda küfrü önlemeye, ahlaklı ve düzgün sporcular yetiştirmeye çalışıyoruz. Evet yapmış olduğum işten dolayı ve hakemlik mesleğinde de hata kaçınılmaz sonuç olduğu için, bu yörenin bölgenin insanı olmama, hatta kökenim biraz da Trabzon'a dayanmasına rağmen böyle tepkiler görüyorum" ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı gibi 2002-2003 sezonunda, İstanbul'da Fenerbahçe ile oynanan ve 2-2 sona eren karşılaşmadan sonra Trabzonspor'un şampiyonluğu kaybetmesi aradan yıllar geçmesine rağmen halen unutulmadı.

Lee ve Fatih Tekke'nin attığı gollerle Trabzonspor 2-1 öne geçtiği karşılaşmada maçın orta hakemi Cem Papila bordo mavili takımın penaltısını vermemiş ve karşılaşma sona
ermişti.

spor61.net

Mehmet Fatih Yavuz
24.05.2008, 22:12
şimdi bu spor61 e ne diyeyim ki.
ulan doğru haber yapın..
2-2 biten penaltının verilmediği maçın hakemi emeklilik arefesinde olan(o dönem) metin tokat.

papilanın yönettiği maç 2-1 bitti. bir sene evvel.

Burçak
24.05.2008, 22:15
fatih skoru yine yakın yazmışlar. ya 4-4 yazsaydılar :))

Mehmet Fatih Yavuz
24.05.2008, 22:18
yahu gir tff nin sitesine. bilgi bankasından kontrol etmen bağlantı hızına göre 30 sn ile 1 dk arasında..

haber yazıyorsun oraya..
insanlar okuyor...

erhank
24.05.2008, 22:19
helal olsun kardeslerime.

Emirhan Çorumlu
24.05.2008, 22:20
Ohhhhhhhhhhh Ad.... Papila!!! Trabzonspor 4 Ever! Herzaman, Heryerde en büyük Trabzon ;)

oskanonur
24.05.2008, 23:03
en cok bu yonumuzu seviyorum. Bize yapilan iyiligi de kotulugu de unutmuyoruz ve herkese hakettigi cevabi layikiyle en iyi ve organize sekilde veriyoruz. Hepinize cok tesekkur ediyorum renkdaslarim.

SDanışmaz
24.05.2008, 23:48
en cok bu yonumuzu seviyorum. Bize yapilan iyiligi de kotulugu de unutmuyoruz ve herkese hakettigi cevabi layikiyle en iyi ve organize sekilde veriyoruz. Hepinize cok tesekkur ediyorum renkdaslarim.

BU onun ikinci başına gelen olay,geçen senede festivalde bu müsvetteyi yuhlamıştılar.Bu dersini hala almamış.

MehmetGÜRSOY61
24.05.2008, 23:56
helal olsun valla tebrikler

Erdal
25.05.2008, 00:02
Trabzonspor u Trabzonspor dostlarını unutmayalım ... Ama meğer ki onları unuttuk, Trazonspor düşmanlarını sakın unutmayalım sakın... mümkünse görüldüğü yerde yüzüne tükürülecekler listesi hazırda tutulmalı Şekip mosturoğlu seni de unutmadık.....

CAFER ÖZER
25.05.2008, 00:44
Demekki adamın zoruna gitmiş.
O zaman yeni sezona hazır olun.
Bu FB uşağının çıktığı bir spor proğramı var.O gün o proğramın telefonlarını klitleyip,Mesaj ve mail yağmuruna Tutatlım.
Yanılmıyorsam Kanal 1de proğram yapıyor.
Yeni sezon açılsın.
Küfür tabiki hoş karşılanacak bir davranış değil ama Cem Papila gibilerine ne yapılsa azdır.
Sen insanların meğeini çal bir maçta 18 hata yap bunların 17 tanesi Trabzonspor aleyhine olsun ondan sonra Utanmadan sıkılmadan Ben Sporcunun zeki çevik ve ahlaklı olanını severim sözünü söyle,Sende Ahlak ne gezer ahlaksız adam.
Daha bitmedi bu hesap kapanmayacak.
Ölene kadar bu hesabı kapatmayacağız.
Türkiye tarihinde ilktir.Bir hakemin 30-40 bin kişiyi sokaklara dökmesi.
Sende ahlak ne gezerki ahlaktan bahsediyorsun.Sen gelecek sezon yapacağın proğramları düşün şimdiden.
FB li dostlarına Söyle belki seni kurtarırlar.

KUTADGU
25.05.2008, 01:13
Son derece haklı bir tepki verilmiş anladığım kadarıyla..
Sadece Trabzonspor'a yaptığı şerefsizlik değil.
Adamlığa, insanlığa, haysiyet ve şerefe kan doğramıştı Papila denen yüzsüz...

Unutmadık, unutmayacağız da bu soysuz, şeref fukaralarını...

Ellerinize, ayaklarınıza, ağızlarınıza sağlık hepinizin..

Güç budur işte..
Güç burda işte.

TheCrow
25.05.2008, 01:27
bu mahlukatın programı başlayınca hepimiz mail atalım,"bu orda olduğu sürece programı izlemeyeceğiz" diye.

Talat YAVUZ
25.05.2008, 01:27
cem papilayı pıyon olarak gorduğum için pekte kızasım gelmiyor...

Mustafa Uzuner 61
25.05.2008, 01:32
ya afedersiniz ama şampiyonluğu elimizden almış ezikbahçeye vermiş ne protestosuylan öcümüz alınacak yüz defa suratına tükürsem gene öcümü alamam

Canİlker
25.05.2008, 01:34
hiçte centilemn olmayacağım... orada küfür edip benim duygularıma tercüman olan arkadaşlarımıza teşekkürler edip önlerinde saygıyla eğiliyorum.. helal olsun size.

Fatih Ersoy
25.05.2008, 02:31
Utanmadan çıkıp birde "aslında bende biraz trabzonluyum" demez mi gelde deli olma !...

alper*
25.05.2008, 02:59
Bu sene şampiyonluğa oynarsak kesinlikle önümüze Cem Papila gibi herifler çıkmayacaktır,adım gibi eminim.

yaranozlu
25.05.2008, 08:17
ben bu adama fazla yüklenildiğini düşünüyorum, sanki öbür hakemlerden farklı. Al birini vur ötekine, o maçta da özellikle yan hakem hata yaptı, duran toptan ofsayt golünü hayatımda ilk kez o maçta izledim. Gökdenizin kesilen gollük pozisyonlarını olmayan ofsaytları belirleyen de aynı yan hakemdi. O hakemi bulup ağzını burnunu patlatılsa hiç üzülmem, bilakis bu olayın içinde bulunmak isterim.

Hakemlerin en aşağılığı Mutlu Çeliktir, 2 numara da çapulcu Çulcu geliyor aklıma ama bu liste çok uzar.

Muhammet
25.05.2008, 09:01
Eski FIFA kokartlı hakemlerden Cem Papila'nın konuşma yaptığı sırada bir grup, Trabzonspor flaması açarak aleyhte slogan attı.
Papila, ''Yaptığımız işin gereği hatalarımız da olabilir. Ne yazık ki bu tür tepkiler de olabiliyor, ancak üzüldüm'' diye konuştu.
Sağlam ve Papila, taraftarların forma, şapka ve defterlerini imzaladı.

Kaynak ligtv.com.tr

-----------------------------

Varlıbaş61
25.05.2008, 09:49
Taraftar Papila isyanı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen 'Futbol Şenliği' etkinliklerine katılan FIFA kokartlı eski hakemlerden Cem Papila'yı konuşma yaptığı sırada Trabzonspor bayrağını açan bazı taraftarlar protesto etti.

Taraftarların aleyhinde tezahüratlarına rağman konuşmasını sürdüren Cem Papila'ya tribünde bulunan diğer vatandaşlar ise destek verdi. Papila konuşmasında, "Biz yıllardan beri sahalarda küfrü önlemeye, ahlaklı ve düzgün sporcular yetiştirmeye çalışıyoruz. Evet yapmış olduğum işten dolayı ve hakemlik mesleğinde de hata kaçınılmaz sonuç olduğu için, bu yörenin bölgenin insanı olmama, hatta kökenim biraz da Trabzon'a dayanmasına rağmen böyle tepkiler görüyorum" ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı gibi 2002-2003 sezonunda, İstanbul'da Fenerbahçe ile oynanan ve 2-2 sona eren karşılaşmadan sonra Trabzonspor'un şampiyonluğu kaybetmesi aradan yıllar geçmesine rağmen halen unutulmadı.

Lee ve Fatih Tekke'nin attığı gollerle Trabzonspor 2-1 öne geçtiği karşılaşmada maçın orta hakemi Cem Papila bordo mavili takımın penaltısını vermemiş ve karşılaşma sona ermişti.

ya bu spor 61'e dalacam artık ya
anlattıgı maçın hakemi metin tokat idi.
papila'nın yönettiği maçı 2-1 kaybetmiştik.
fatih kafayla nefis bi gol atmıştı..

ismail tüfekçi
25.05.2008, 11:40
Taraftar Papila isyanı

Lee ve Fatih Tekke'nin attığı gollerle Trabzonspor 2-1 öne geçtiği karşılaşmada maçın orta hakemi Cem Papila bordo mavili takımın penaltısını vermemiş ve karşılaşma sona ermişti.

ya bu spor 61'e dalacam artık ya
anlattıgı maçın hakemi metin tokat idi.
papila'nın yönettiği maçı 2-1 kaybetmiştik.
fatih kafayla nefis bi gol atmıştı..
Galiba yanlışın var o it bir önceki yılki maçta bizi harcamıştı 3.2 yenilmiştik allah belasını verecek

ismail tüfekçi
25.05.2008, 11:45
Utanmadan hata diyor ben eski hakem şu an gözlemci ismet cengizle zaten kulaklarını çınlatıyorum sürekli küfür selamı yolluyorum inşallah selamlarım papillaya gidiyordur mert ölür namı yürür papilla yaşadıkca küfür yersin ölde kurtul bu ızdıraptan

littlebighorn
25.05.2008, 11:50
Yattara' nın önündeki topa eliyle vuran Fenerbahçe' li sanırım Ümit Özat idi, kaçırması mümkün olmayan bir pozisyondaydı. bir de üzerinde çok durulmayan Rüştü' nün karşı karşıya pozisyonda havada çift tekme ile Fatih'i indirdiği pozisyon da kesin penaltı idi. Yan hakem de problemliydi ama asıl suç Cem Papila' nındı.

mrt_tpc61
25.05.2008, 11:54
:alkış::alkış::alkış:

:alkış::alkış:

töre61
25.05.2008, 11:57
aslında yan hakemi de haklamak lazım

Varlıbaş61
25.05.2008, 12:07
Galiba yanlışın var o it bir önceki yılki maçta bizi harcamıştı 3.2 yenilmiştik allah belasını verecek

benim hatırladğım kadarıyla
2-1 kaybetmiştik o maçı we
ilk golleri ofsayt idi
ikinci gol ise penaltı deildi
vb..
17 net hatası wardı aleyhimize

suratına tükürsen yağmur yağıyor dicek

Burçak
25.05.2008, 12:10
sana neler demek istiyorum papila. ama kendime ceza vermem gerekir burda.
sen tahmin edersin ne dediklerimi. :mad: :mad:

ilhan
25.05.2008, 12:44
30 Nisan 2005'de oynadığımız ve 2-1 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle biten maçın hakemiydi. Bariz ofsayttan gol atmışlardı. Penaltımız verilmemişti. Papila tüm insiyatifini Fenerbahçe lehine kullanmıştı. Bütün kararlar aleyhimizeydi.

SDanışmaz
25.05.2008, 12:55
sana neler demek istiyorum papila. ama kendime ceza vermem gerekir burda.
sen tahmin edersin ne dediklerimi. :mad: :mad:

Duyguların tercüme edildi için rahat olsun ;)

Misina
25.05.2008, 13:48
Çok güzel olmuş fakat son olmamalı bu herifin ömrünün sonuna kadar yaptığı rezilliğin yüzüne vurulması lazım.

pReN@_61
25.05.2008, 14:10
HELAL OLSUN Renkdaşlarımıza...

serkanisp
25.05.2008, 16:08
AFGANIN KİNİNDEN TRABZONUN ŞERRİNDEN KORKMALISIN..

forza61ts
25.05.2008, 16:10
o bin kişiyı tek tek alınlarından opuyorum helalolsun usaklar sıze...

asikaplan
25.05.2008, 16:11
yumurta falan atsaydınız adam yazık ya helak olmuştur durduk yere kötü olmuş güsel oldu ama eksik kanımca:D

selokal61
25.05.2008, 16:20
Gurur duydum Ereğlideki renktaşlarımızla hepsinin gözlerinden öpüyorum...

Kasım Hilal
25.05.2008, 17:33
Ah ulan bir de resim olsa idi keşke..

Barış Mayda
25.05.2008, 17:50
valla helal olsun ereglili arkadaşlar tff görsün unutulmayan davaları ve aklını başına alsın

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.05.2008, 18:44
O maç günü de söylemiştim
şimdi de söylüyorum...

Allah versin belasını....

poetricus
25.05.2008, 21:06
Züğürt tesellisi...
Olsa olsa; "O gün yediğin herzeyi unutmadık." anlamına gelebilir. Rövanş aldığımız falan yok.
Cem Papila bize verdiği zararın bedeli olarak ne ödedi? Sayemizde TV starı oldu. Hakem kökenli olup da TV yıldızlığına terfi edenlerin geçmişte Trabzonspor'a zarar vermiş olmak gibi ortak özelliklerinin olması tesadüf eseri midir?
Bu hesap bu kadar kolay kapanamaz, kapanmamalı.
Bir TS taraftarı olarak her iki cihanda Papila'dan alacaklı olduğuma inanıyorum.
Kendimizi kandırmayalım.

O maç günü de söylemiştim, şimdi de söylüyorum:
Allah versin belasını....
Ben de...

Nytre
25.05.2008, 23:58
haksizliga olan isyanimizdan , bize haksizlik edenleri yuce Rabbim korusun...

ellerinize saglik...

bu serefsiz omur boyu bunu hak ediyor...

Anıl Caner
26.05.2008, 00:33
ne rövanşı allahınızı severseniz.

giden şey şampiyonluk. 96'da son gidişinde kaç kişinin canını feda ettiği şampiyonluk. şampiyonluğu yakan 3 isim var, bıçakçı,papila,sinem.

en güzel protestolardan birisi yapılarak uyarı verilmiştir kendisine.

rövanş, şampiyonluğun alındığı gün bu şerefsizlerin isimlerinin tek tek okunup,gittikleri her yerde utandkları zaman alınacak.

aynı eylemi tüm medyanın yankılanacağı yerde ve aynı şekilde şanlı TRABZONSPOR bayrağı açılarak yapmak lazım.

bizler gibi milyonlarca trabzonspor taraftarının bu adamın üzerinde hakkı vardır.helal edebilecek olan da bizden değildir.

ÖmerFarukYılmaz
26.05.2008, 01:04
Burası TrabZonguldak!

Kanka ağzınıza sağlık....

61mehmet61
26.05.2008, 01:48
ne olursa olsun küfür olayına karşıyım. bence ıslıklansaydı, yuhalansaydı daha iyi olurdu. böylece konuşmasını yapamazdı ve yuhalayanlar stad dışına çıkarılmazdı. haklıyken haksız duruma düşmeyelim. müslüman asla küfür etmez.

Bahattin Aydın
26.05.2008, 03:51
helal olsun valla :)..tebrikler

Burçak
26.05.2008, 09:55
Zonguldakta olaya şahit olanlar bilir. bu görüntü o güne ait sanırım ??
Türksesi gazetesinde bu haber ve foto var .

http://img365.imageshack.us/img365/316/papnu5.jpg

töre61
26.05.2008, 10:20
fenerli papilaya az bile yaptılar.bunun amca kızı var nisan....bana papilanın koyu bnir fener taraftarı olduğunu söylemişti

Badaloğlu
26.05.2008, 11:12
Züğürt tesellisi...
Olsa olsa; "O gün yediğin herzeyi unutmadık." anlamına gelebilir. Rövanş aldığımız falan yok.
Cem Papila bize verdiği zararın bedeli olarak ne ödedi? Sayemizde TV starı oldu. Hakem kökenli olup da TV yıldızlığına terfi edenlerin geçmişte Trabzonspor'a zarar vermiş olmak gibi ortak özelliklerinin olması tesadüf eseri midir?
Bu hesap bu kadar kolay kapanamaz, kapanmamalı.
Bir TS taraftarı olarak her iki cihanda Papila'dan alacaklı olduğuma inanıyorum.
Kendimizi kandırmayalım.

Ben de...

Hocam çok doğru bir konuya temas ettiniz.Gerçekten bu tv'lerin baş köşelerine oturttukları ve son dönemlerde adlarını yarşma proğramlarında duyuran bu kara gömleklilerin geçmişte Trabzonspor'a yapmış oldukları hainlikler ortak özellikleri mi acaba?

Bende bu işin rövanşı felan alındığı kısmına katılmıyorum.Çünkü bu şarkı bitmez!...Aslında şimdi bu olanları gördükten sonra yapmamız gereken bir şeyi yapmadığımızı fark ettim.Her ne kadar taraftarımız o maçı unutmamış olsada zaman içerisinde haksızlığa uğradığımız bu maç geçmişin tozlu sayfalarında kalacağı için bir şey ifade etmeyeceğini vermiş olduğumuz tepkinin ise sadece tatlı bir tebessüm ile anılmasına gönlüm razı gelmedği için şöyle bir şey düşünüyorum...

Bizler 30 Nisan günü Cem papilaya kin kusma günü olarak ilan edelim.Haksızlığa karşı haykırma günü olarak bugünü kabul edip, Cem Papila'ya her 30 Nisan günü protesto edelim arkadaşlar.BUnun içinde yapmamız gereken medeni şekilde beyfendiyi protesto edip, bu işi unutmadığımızı kendisine hatırlatalım diyorum.

Yanılmıyorsam Trabzon'da bu protesto 1 kere daha Atatürk anıtına çelenk koyularak yapılmıştı.Ama devamı gelmeyince bir şey ifade etmedi.İşte Ereğli bu konuda bize bir ışık olmuştur.Haklı tepkimizi ömrümüzün sonuna kadar sanalda da olsa burada yerine getirelim, bu konuda haberler yapalım ve ilgili kurumlara faks ve mail atalım.Her 30 Nisan'da bu şerefsizliği burada analımistiyorum...

Yanılmıyorsam aslen Artvinli bu Papila, hanımı Beşikdüzlü ondan Trabzon'lu sayılırım deyip duruyor.Biz kendisini Trabzon'lu görmüyor ve kabul etmiyoruz.Mümkünse ağzına dahi Trabzon kelimesi almasın.

Gürkan
26.05.2008, 11:31
Bizler 30 Nisan günü Cem papilaya kin kusma günü olarak ilan edelim.Haksızlığa karşı haykırma günü olarak bugünü kabul edip, Cem Papila'ya her 30 Nisan günü protesto edelim arkadaşlar.BUnun içinde yapmamız gereken medeni şekilde beyfendiyi protesto edip, bu işi unutmadığımızı kendisine hatırlatalım diyorum.

Güzel bir fikir hem geçmiş haksızlıklara hemde sonradan deneyeceklere cevap olabilir.

şunu eklemek istiyorum. katılımın fazla olması açısından her 30 nisan yerine mesela her yıl nisan ayının son pazar günü olabilir. böylece çalışan okuyan herkes katılabilir bu protestoya.

Atalay
26.05.2008, 11:34
Aynen 30 nisan'ı unutmayalım unutturmayalım....!!Sadece Cem Papoş degil şekip vede levoş ta unutulmasın!!

KUTADGU
26.05.2008, 11:40
Aynen 30 nisan'ı unutmayalım unutturmayalım....!!Sadece Cem Papoş degil şekip vede levoş ta unutulmasın!!

Ve dahi futbol dünyasının bütün yumuşakcaları....

Nytre
26.05.2008, 12:03
biz trabzonsporlular olarak cok hircin ve dusunmeden davraniyoruz bazen. ofkemize hakim olamadigimiz gibi medyanin kotu niyetli kullanacagi `malzemeler` veriyouz.

cem papilaya kufur degil de daha zekice tepki koysaydik ya da o gunu ve yaptigi igrencligi anlatan bir pankart yapsaydik daha guzel olurdu. `trabzonspor taraftari kufur etti` degil `trabzonspor taraftari o gunu unutmadi` diye haber cikabilirdi.

bundan sonra ne yapilabilir ? cem papila - bulent demirlek - bunyamin gezer ve bundan onceki hakem ve federasyonun yanli kararlarina , diger kuluplerin cirkin oyunlarina tepki olarak 30 nisan gunu yaptigimiz TEMIZ FUTBOL yuruyusunu her sene temsili olarak bu siteden herkese hatirlatabiliriz.

bu bariz haksizliklari ve kotu niyetleri bir haber formatinda derleyip bunu gelecek 30nisanda bordomavi.netinanasayfaasina koyabiliriz.

buna yenileri tabiki eklenecek cunku onlar oyle yasiyorlar. eklendikce bizde sesimizi daha gur cikaracagiz.

Emin Danışmaz
26.05.2008, 13:40
Arkadaşlar ben buraya RÖVANŞ alındı derken;Olayın kapatıldığı bahsi sakın akıllarınızdan geçmesin.
Bazı yorumlara bakıyorumda sanki bu sonuç ortaya çıkıyor intibası uyanıyor bende.Umarım yanılıyorumdur.

Bu hakem müsvettesinin burada yaşamış olduğu ikinici protestodur bu olay.İlki EREĞLİ ÇİLEK FESTİVALİNDE yaşandı ve bu ikinci protestodur.Bu ikincisi gerçekten çok iyi oldu.

Diğer bir dipnot,KENDİSİ ZONGULDAK tan CHP milletvekili adayı idi ve seçilememiştir.Sanırım bunuda halkımızın nasıl yorumlayıp kendisine gereken cevabı verdiği sonucu ortaya çıkıyordur.

Emin kardeşim, bu tarz duyumları buraya yazmak doğru değildir! Eğer ispat edemeyeceğiniz bir duyumsa ki; o zaman bizide sıkıntıya sokarsınız.Çünkü söylediklerinizi ispat edemezseniz iftiracı durumuna düşersiniz, suç işlemiş olursunuz.Bizde bu konuda zor duruma düşebilriz.Lütfen bu tarz dedikoduları buraya taşımayalım.Normal şartlar altında o maçı izleyen sporseverler hakemin notunu zaten verdiler.

Emin Danışmaz
26.05.2008, 13:45
Hocam çok doğru bir konuya temas ettiniz.Gerçekten bu tv'lerin baş köşelerine oturttukları ve son dönemlerde adlarını yarşma proğramlarında duyuran bu kara gömleklilerin geçmişte Trabzonspor'a yapmış oldukları hainlikler ortak özellikleri mi acaba?

Bende bu işin rövanşı felan alındığı kısmına katılmıyorum.Çünkü bu şarkı bitmez!...Aslında şimdi bu olanları gördükten sonra yapmamız gereken bir şeyi yapmadığımızı fark ettim.Her ne kadar taraftarımız o maçı unutmamış olsada zaman içerisinde haksızlığa uğradığımız bu maç geçmişin tozlu sayfalarında kalacağı için bir şey ifade etmeyeceğini vermiş olduğumuz tepkinin ise sadece tatlı bir tebessüm ile anılmasına gönlüm razı gelmedği için şöyle bir şey düşünüyorum...

Yanılmıyorsam Trabzon'da bu protesto 1 kere daha Atatürk anıtına çelenk koyularak yapılmıştı.Ama devamı gelmeyince bir şey ifade etmedi.İşte Ereğli bu konuda bize bir ışık olmuştur.Haklı tepkimizi ömrümüzün sonuna kadar sanalda da olsa burada yerine getirelim, bu konuda haberler yapalım ve ilgili kurumlara faks ve mail atalım.Her 30 Nisan'da bu şerefsizliği burada analımistiyorum...

Yanılmıyorsam aslen Artvinli bu Papila, hanımı Beşikdüzlü ondan Trabzon'lu sayılırım deyip duruyor.Biz kendisini Trabzon'lu görmüyor ve kabul etmiyoruz.Mümkünse ağzına dahi Trabzon kelimesi almasın.

Rövanş alındı derken,unutuldu olayı sakın akıllarde yer almasın.UNUTMADIK,UNUTMAYIZ,UNUTTURMAYACAĞIZ

TheRapZoNe
26.05.2008, 14:16
cem papila o kadar Trabzonsporlunun hakkini calmayi nasil goze almissa, bu tur protestolari da kabullenmeli, her firsatta kendisini savunmaya calisarak daha da aciz duruma gelmemeli. Kendisine tepki gosterenler, protesto edenler ( kufur kismini tasvip etmiyorum) sag olsun.

Kasım Hilal
26.05.2008, 14:24
Müstehaktır..
Kendilerine ne edilse yeridir ama küfür istisna...
Bir taraftan küfrü önlemeye çalışırken bir taraftan Cem Papilla yüzünden ağzımızı kirletmek bize yakışmadı..
Bir de haber başlıklarını okudum daha da sinirlendim..
Hemen hemen medyanın tamamı bizim küfürlerden bahsetmiş..
İmaj zedelenmesi bu olsa gerek..

OYılmaz
26.05.2008, 14:45
O maç dün gibi aklımda şe...siz Cem papila !!!

MehmetGÜRSOY61
26.05.2008, 14:48
beter olsun cem papila

Cemalettin Taşkın
26.05.2008, 15:43
protesto ile kalmış iyi ki dövmemişler :)

Mert67
26.05.2008, 16:38
Ünlüler karmasının maçını yönetecekti.Ama o protestodan sonra defolup gitti.

xunutulmazx
26.05.2008, 18:08
boşverin şu adamı ya..istanbul medyasının maşası iste...

SDanışmaz
26.05.2008, 19:13
Zonguldakta olaya şahit olanlar bilir. bu görüntü o güne ait sanırım ??
Türksesi gazetesinde bu haber ve foto var .

http://img365.imageshack.us/img365/316/papnu5.jpg

Evet o güne ait ;)

ÜNAL
26.05.2008, 19:29
Helal olsun Zonguldaklılara gene..

Nasıl oldun papi?:)

sirkan
26.05.2008, 20:47
iste gercek taraftar..!
o adami gördügüm yerde yüzüne tükürmeyen ne olsun..!!!!

ccd6167
26.05.2008, 20:55
valla bnde zonguldakta yasıyorum..adamı yıgenı bıle adam yerıne koymoyur o kadr serefsiz..

ugurTS1989
26.08.2008, 19:13
gecenlerde bı spor porgramında gordum trabzonspora ılk c.papılayla basladılar tabıı o fener macını hatırlatarak bınlerce ksının sokaga dokuldugunu hatırlatarak,ıstıfanın o zamanda yapıldıgını hatırlatarak ;c.papıla:tabı bende o bolgenın cocuguyum ts nın sampıyonlugunu bende ısterım falan fılan ısın ıcınden sıyrılmalar .........:D

only ts
26.08.2008, 20:37
yatacak yeri varmı acaba

Kara Mert61
26.08.2008, 21:22
utanmadan yorumcu diye alıyolar bu herifi bi de kanallara...istanbul yalakası...

Recep Alkan
26.08.2008, 21:24
bize her yer TRBZON
helal olsun :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

10-61
26.08.2008, 21:57
O adi herifi gördüğümde yüzüne tükürmezsem Serdar Bali olayım:rolleyes:

Recep Alkan
26.08.2008, 22:04
ınsallah ıkısını bır gorursunde bır tasla ıkı kus olur :D

orhunnn
26.08.2008, 23:03
bizi yaktı fener macında wermedi penaltımız sampiyon olcaktık blkide cıkmıs hala programlar penaltı yorumluo

Adil ÖZGÜR
26.08.2008, 23:15

:alkış: Örgütlü toplumun müspet manadaki müdafaları her zaman alkış alır, istediği sonucu elde eder. Haklı dava kutsaldır. Türkiyede birileri bu işleri menfi emelleri uğruna örgütleniyor, çeteler işin altından çıkıyor. Birileride öldürülen adamın yerine anıt dikiyor, gül bırakıyor. Bizler dostluk için engel olan bu gibi menfi olaylara her zaman tepkimizi unutmamamız lazımdır. :alkış::alkış::alkış:

matalar
26.08.2008, 23:28
türk futbolunda böyle pislikler temizlenemiyor malesef.biri gidiyor biri geliyor. ayrıca protesto çok güzel olmuş.

matalar
26.08.2008, 23:31
vur gözüne kazmayı..
evde vitrinde masa üstünde ne varsa kırmıştım o herif yüzünden..

beter ol papila..
kazmayı gözüne soksun. sapınıda ..... anladınız işte

UmutBaykan
26.08.2008, 23:33
Çok gördüm cem papilayı hatta yüzüne de dedim ben trabzonsporluyum diye..

Çetin
26.08.2008, 23:55
cem papillanın çıktığı programı izleyen o adama katkı yapan sakın Trabzonspor'luyum demesin. lütfen bu konuya dikkat edelim.

KemaL_Ts
27.08.2008, 15:59
cem papila bir *** dir!!!! nefret ediyorum ondan... bir de ben görsem onu!!!

Semih
27.08.2008, 16:01
Sanırım ömrü boyunca bu gerçekle yüzleşecek:)

Cenk Zihni
27.08.2008, 16:05
Ayakta alkışlamak lazım bu kardeşlerimizi.
Değil 1000 kişi,
1 kişi bile prostesto etse yeter.
Dün birbirleriyle kanlı bıcaklı olup,
bugun birbirlerini yalayanlara inat,
bu taraftara yapılanları her fırsatta inadına inadına yüzlerine vurmak gerek..

calypso
27.08.2008, 16:09
nedense bizim canımızı yakan hakemler sonra tv lerde yorumcu oluyor, nasıl bir çıkar çarkı dönüyor burdan bile belli..
ist. takimlarinin istenmeyen adam ilan ettikleri hakemlerin tv de yorum yapmasini birakin, onlari bir daha gorebilen var mi?
adami onbinlerce kisi protesto ediyor, halk sokaklara dokuluyor..onu yorumcu diye tv ye cikariyorsun hatta o takimi yorumlatiyorsun.. sonra da futbolda siddet nasil önlenir diye ahkam kesiyorsun.

TSercaN
27.08.2008, 16:09
Müstehaktır..
Kendilerine ne edilse yeridir ama küfür istisna...
Bir taraftan küfrü önlemeye çalışırken bir taraftan Cem Papilla yüzünden ağzımızı kirletmek bize yakışmadı..
Bir de haber başlıklarını okudum daha da sinirlendim..
Hemen hemen medyanın tamamı bizim küfürlerden bahsetmiş..
İmaj zedelenmesi bu olsa gerek..

onlar once kendi yaptiklari yalakaliklardan bahsetsin!!! kendi yaptiklari cirkefliklerden bahsetsin once!!

bizlerin kufurleri onlarin insalarin hakkini almalarinin yaninda hic mi hic kalir!!

onlar kendilerini adam yerine koyuyorsa biz onlarin pasalariyizdir!

b_m_61
29.08.2008, 18:16

:alkış: Örgütlü toplumun müspet manadaki müdafaları her zaman alkış alır, istediği sonucu elde eder. Haklı dava kutsaldır. Türkiyede birileri bu işleri menfi emelleri uğruna örgütleniyor, çeteler işin altından çıkıyor. Birileride öldürülen adamın yerine anıt dikiyor, gül bırakıyor. Bizler dostluk için engel olan bu gibi menfi olaylara her zaman tepkimizi unutmamamız lazımdır. :alkış::alkış::alkış:

Çok iyi fikir uygulamak lazım.Sadece kendisi değil dostumuz düşmanız bize yapılan kötülüğün yanına kar kalmıyacağını görücektir.Bir daha böyle birşeye yeltenicek hakemlerde iki kere düşünücektir.Belki de yeltenemeyecekler :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

garlangufa61
30.08.2008, 14:41
Yapanların ellerine ağızlarına sağlık.Cem papişi unutmuycaz unutturmuycaz.Yoksa ş....sizlerin yaptıkları yanlarına kar kalır.

brutalize
30.08.2008, 15:07
endi yariya endi bayburtun dereleri papila nerde büyüttün o goca m...leri

POYRAZ
30.08.2008, 15:33
O emek hirsizini hala unutmus degilim.

Mustafa AYDIN
31.08.2008, 00:12
Gittiğin her yerde tokat gibi yüzüne çalınacak satılmış olduğun.

Adil ÖZGÜR
31.08.2008, 00:33
nedense bizim canımızı yakan hakemler sonra tv lerde yorumcu oluyor, nasıl bir çıkar çarkı dönüyor burdan bile belli..
ist. takimlarinin istenmeyen adam ilan ettikleri hakemlerin tv de yorum yapmasini birakin, onlari bir daha gorebilen var mi?
adami onbinlerce kisi protesto ediyor, halk sokaklara dokuluyor..onu yorumcu diye tv ye cikariyorsun hatta o takimi yorumlatiyorsun.. sonra da futbolda siddet nasil önlenir diye ahkam kesiyorsun.

:cool::cool: Bütün eylemler mutlaka müşterektir. Tek ve ferdi olması düşünülemez. Mutlaka dayanak noktaları vardır. Kullandıkları medot tekili değil çoğulu temsil ettiğinden bazen TV lerde bazen başka merkezlerde mutlaka kesişirler. Onlar birbirine hem yakın ve de hem çok uzaktırlar.

:):) Maçı seyir ederken trübünün arasından birisi çıkar, çatlak sesi ile hamsi hamsi diye eline sazı alır, bakarsın her tarafta aynı alaycı uslüp, aynı tavır. Sahalardaki hakemleride bu zihniyette,:D:D

Çetin
31.08.2008, 11:51
:cool::cool: Bütün eylemler mutlaka müşterektir. Tek ve ferdi olması düşünülemez. Mutlaka dayanak noktaları vardır. Kullandıkları medot tekili değil çoğulu temsil ettiğinden bazen TV lerde bazen başka merkezlerde mutlaka kesişirler. Onlar birbirine hem yakın ve de hem çok uzaktırlar.

:):) Maçı seyir ederken trübünün arasından birisi çıkar, çatlak sesi ile hamsi hamsi diye eline sazı alır, bakarsın her tarafta aynı alaycı uslüp, aynı tavır. Sahalardaki hakemleride bu zihniyette,:D:D

cem papila ve türevlerinin çıktığı hiçbir programı izlemeyerek reytinglerine katkı sağlamamış oluruz bu konuda tüm arkadaşları uyarmak istiyorum. şampiyonluğumuzu çalan böyle hırsızlara prim vermeyelim.

b_m_61
31.08.2008, 15:52
cem papila ve türevlerinin çıktığı hiçbir programı izlemeyerek reytinglerine katkı sağlamamış oluruz bu konuda tüm arkadaşları uyarmak istiyorum. şampiyonluğumuzu çalan böyle hırsızlara prim vermeyelim.

O programı arasıra izlerdim çok sevmezdim ama can sıkıntısından.Ne zamanki papila o programa çıkmaya başladı 1 kere izlemedim.10 dakika bakmışlığım sadece midem bulandı gördükce.O programın yapımcısı olan kişiden de tiksiniyorum artık.

mehmet yıldırım
31.08.2008, 16:06
bordomavi insanların 20 yıllık hayallerini gömen bu itin isminden dolayı adı cem olan tüm arkadaşlarımla ilişkiyi kestim....

CAFER ÖZER
01.09.2008, 12:00
Telegol
Türk Televizyonlarının cesur, objektif spor programı Telegol 31 ağustos Pazar akşamı yine dopdolu...

Cumartesi Ayrıca Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer takımların da konuşulacağı, tartışılacağı Telegol’de birbirinden ilginç ve çarpıcı röportajları bulabilirsiniz...

Kavganın, hakaretin değil futbolun ve haberin konuşulacağı Telegol’de Serhat Ulueren, Ziya Şengül,Gökmen Özdenak, Orhan Ertanhan ve Cem Papila yorumlarıyla programda olacak...

Futbol ve haber adına herşey Telegol’de olacak...
Telegol Kanaltürkte Cem Papilanın katıldığı Proğrama Odaklanalalım,
Telegol her pazar akşam Kanaltürkte
Unutmayın
Kanaltürkte Mesaj ve Mail yağmuru olsunki adam rahat proğram yapamasın
Herhalde ilk proğram BJK maçından sonra Olur.