PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Formasını Sadece Giymek İçin Değil Onu Hakkıyla Taşımak İçin Buradasınız!

Nytre
24.05.2008, 13:26
Yonetimimiz son gunlerde yaptigi transferlerle ne kadar ciddi oldugunu ve bu ise ne kadar gonul verdiklerini herkese kanitladilar ve hepimizin takdirini kazandilar. Kendilerine calismalarinda basarilar diliyorum.

Trabzonsporumuzun yaptigi transferlerden anlasildigi kadariyla `genc` `azimli` `istekli` `hirsli` bir kadroyu olusturarak tum TRABZONSPORLULARIN istedigi HIRCIN KARADENIZ FIRTINASINI olusturmayi hedefliyorlar.

Aldigimiz genc futbolcularimizin iclerindeki heyecanin , coskunun , istegin seviyesini bilemeyiz ancak TRABZONSPOR FORMASININ insana ne kadar heyecan kattigini hepimiz biliriz.

Trabzonsporumuzun transfer ettigi ve bu sezon transfer edecegi genc futbolcularina buradan seslenmek ve onlara TRABZONSPOR TARAFTARI SIZDEN NE BEKLIYOR demek icin bu konuyu actim.

Trabzonspor taraftari sizden TRABZONSPOR FORMASINI giymekle hic bir sey bitmedigini , aksine herseyin BASLDIGINI anlamanizi istiyor.

Karadeniz Firtinasi gordunuz mu hic hayatinizda ? Denizin nasil sahili saatlerce dovdugunu izlediniz mi ? Ruzgarin nasil agaclari bir o yana bir bu yana nasil attigini biliyor musunuz ? ...

Biliyorsaniz iyi. Bilmiyorsaniz denizin kenarindan ayrilmayin... Izlemek icin bekleyin... Karadeniz Firtinasi ne ise Trabzonspor da odur...

Siz her bir dalga olacaksiniz denizde , vuracaksiniz sahillere durmaksizin. Sizi iten milyonlarca taraftar olacak arkanizda , hic usanmayacak onlar , yeter ki O FORMAYI HAKKIYLA GIYMESINI BILIN!....

TRABZONSPOR KULTURUNE . HAYATINA . ONURUNA . GURURUNUA , SANINA , TARIHINE , TARAFTARINA , BEKLENTILERINE , CENTILMENLIGINE YAKISAN DAVRANISLAR DISINDAKI DAVRANISLARDAN HER ZAMAN SAKININ...!

artik buradasiniz... kendinizi guvende hissettiginiz kadar sorumlu da hissedin.

bu guzel onurlu gururlu kutsal formayi sadece giymek icin degil onu hakkiyla tasimak icin buradasiniz.

Biz de sizin yaninizdayiz...

TRABZONSPOR FORMASINI SADECE GIYMEK ICIN DEGIL , ONU HAKKIYLA TASIMAK ICIN BURADASINIZ...

Nytre
24.05.2008, 13:29
kusura bakmayin basligi eksik yazmisim. can basten arkadasima ilettim durumu. umarim degistirir en kisa zamanda.

ilhan
24.05.2008, 13:32
En yaşlısı 23 yaşında olan transferlerimize bu kadar baskı yapmak doğru değil. Hepsinin bir uyum süreci olacaktır. Onlara destek olmalıyız , her zaman yanlarında olmalıyız ki onlarda hangi takımda oynadıklarının bilincinde olsunlar.

Akif Gür
24.05.2008, 13:37
abi bu dediklerin olsa sorun kalırmıki zaten...inşallah hepsi formanın hakkını vericek

Nytre
24.05.2008, 13:38
trabzonspor taraftari her futbolcusunu bagrina basar , evladi gibi sever , cocugu gibi kizar.

bu genc arkadaslari baski altina almaktan cok trabzonsporumuzun nasil bir kulup oldugunu ve onlardan ne istedigimizi belirtmemiz gerektigini dusundum.

biz hedefimizi gosterelim... onlardan da o hedefe dogru kosmalarini bekleyelim.

Erkut Ay
24.05.2008, 13:42
zamana bırakalım derim her biri Trabzonsporu tercih edip imza atıyorsa zaten farkındalar potansiyelin...
zaten ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır diğer türlü hep kaybedebilirsin bana göre....

Miraç Atalay Çiftçi
24.05.2008, 13:44
Biliyorsaniz iyi. Bilmiyorsaniz denizin kenarindan ayrilmayin... Izlemek icin bekleyin... Karadeniz Firtinasi ne ise Trabzonspor da odur...
İşte budur...
Teşekkürler...

ÖmerFarukYılmaz
26.05.2008, 10:52
Bordo Mavi formayı giyecek oyuncular arasında, eliyle attığı golü inkar etme yalanına sığınmış ve rakibinin emeğini çalmış oyuncular olamaz!

Bu şekilde onurlu mücadele etmeyide unutmasınlar...