PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Remzi Giray Kaçar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Ibrahim Gaygusuz
07.12.2009, 19:41
Cokta fazla gormemek lazim bu yuz asikligini Giraya kendisi oynamak istiyor tam sansimi buldum diyor yerine gonderilmesi dusunulen bi Song geliyor hatta kaptan olarak yerini aliyor sahada. Bence moralsiz olmasi normal. Senol Gunes biraz ilgilenir biseyi kalmaz, daha hirsli olur

Tolunay Abdioğlu
07.12.2009, 19:46
Kırılmak yok Giray.

Daha çok çalışıp o formayı hakederek giymen gerekiyor.

Gökhan BAYRAK
07.12.2009, 21:03
acaip gıcık kaptım sana giray.

yanağını okşayan, elini tutan şenol hocaya trip yaptın ya, gözümden düştün, bir daha da giremezsin...

Oğuzhan İnce
07.12.2009, 21:20
egemen'i çok sevmeme rağmen ondan daha iyisin giray,song afra tafra yapınca hhırs profesyonellik sen yapınca acemilik ihnaet olur ama olsun,sen bu takıma lazımsın

hamucera
07.12.2009, 21:47
oladı bir takımdan ayrılmada ilk lafı hakkımı helal etmiyorum olacaktır,

BAHADIR33
07.12.2009, 21:51
koskoca adamlarsınız yahu.surat yapmak da neyin nesi. gider hocanla konuşursun.eksiklerini öğrenir daha çok çalışırsın. yeteneğin varsa formayı alırsın.

İsa
07.12.2009, 21:54
Neler yaşadığını bilmiyoruz.
Büyük bir heyacanla hazırlandığı maçta son anda yedek kalmış olabilir.Anlık bir psikoloji ile morali bozulmuş olabilir.
Şu forumdaki herkes kadar Trabzonsporlu olduğunu düşünüyorum.Olur böyle şeyler.

M.S.SOFU
07.12.2009, 22:28
morali bozuk olabilir
insanları morali bozuk diye suçlamaya kimsenin hakkı yok
siz sevgilinizden ayrıldığınızda size kimse sorabiliyor mu moraliniz niye bozuk diye?
bence taraftar da artık haddini aşıyor gibi geliyor bana...
iyi adam sizi menun edeceğim diye maç sonu çıksın bir de şebeklik etsin
allah allah ya
şov programımı kardeşim maç
adam belki ciddiyeti seviyor

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 22:32
Şenol hocaya ne demiş ben orayı kaçırdım?

SüRMeNe_6161
07.12.2009, 22:57
Girayın Hiç Yüzü Gülmüyo Dikkat Ettınızmı..

sasmaz
08.12.2009, 00:18
ya beyler bakıyorum yorumlara guluyorum gecen hafta bu takımın en isi giray ve ceyhun oynamıo yerlerine song ve egemen oynuyo kadro dısı kalan 2 futbolcu bunların biri fifaya verio alacaklarının faizi için bide kulup aleyinde konusuo yerel gazeteye hakaret edio öteki paramı verin ocakta gitcm diyo sonra geliolar hemen oynuyolar gecen hafta yanen takımda bu takımın en ii 2 adamı yedek ceyhun gene 25
dk oynuo ve sahada tek olmayan giray tepkisinde sonuna kadar haklı kulup te böle adamlar oynasın sonra gulsunmu bence cok kişilikli bi çocuk helal olsun ben olsam daha beter yaparımmm bu adam sahaya cıkıp herzaman elinden geleni yapmıştır bu kulupte böle adamlar oldugu surece basarı gelicekkk.Sen 35 -36 yaşındaki song u kazanmaya çalışacagına 23-24 yaşındaki Girayı kazan hem sen hem Türk futbolu kazansın.Bu kafayla nereye kadar gider Türk futbolunun geleceği.

miaksoy
08.12.2009, 00:25
ya beyler bakıyorum yorumlara guluyorum gecen hafta bu takımın en isi giray ve ceyhun oynamıo yerlerine song ve egemen oynuyo kadro dısı kalan 2 futbolcu bunların biri fifaya verio alacaklarının faizi için bide kulup aleyinde konusuo yerel gazeteye hakaret edio öteki paramı verin ocakta gitcm diyo sonra geliolar hemen oynuyolar gecen hafta yanen takımda bu takımın en ii 2 adamı yedek ceyhun gene 25
dk oynuo ve sahada tek olmayan giray tepkisinde sonuna kadar haklı kulup te böle adamlar oynasın sonra gulsunmu bence cok kişilikli bi çocuk helal olsun ben olsam daha beter yaparımmm bu adam sahaya cıkıp herzaman elinden geleni yapmıştır bu kulupte böle adamlar oldugu surece basarı gelicekkk.Sen 35 -36 yaşındaki song u kazanmaya çalışacagına 23-24 yaşındaki Girayı kazan hem sen hem Türk futbolu kazansın.Bu kafayla nereye kadar gider Türk futbolunun geleceği.

Senol hoca yonetimin kadro disi biraktigi futbolculari kaybetmemek icin boyle bir tercih yapmis olabilir. Giray'dan da en verimli sekilde faydalanacagini dusunuyorum. Senol hocanin adalet duygusuna guveniyorum. Formayi hakedene verecektir.

sasmaz
08.12.2009, 00:28
Tabi giray düştü demi gözünüzden haklısınız o formayı giymek için son gücüyle hırsı iyi niyetiyle çalışırken song olsun egemen olsun klüpten alacaklarını istesin alamazsak oynamıyoruz desin gitsin biri fifaya dava açsın sonra bunlar omuzlarda olsun giray yerlerde sizin için iyi olan futbolcular demi .Girayda hata aslında haklısınız klube ihanet etmediği için sezon başı sırf trabzonspora söz verdiği için beşiktaşın teklifini geri çevirip ADAMLIK YAPTIGI İÇİN.

sasmaz
08.12.2009, 00:39
Ben en çok kimden korkarım biliyomusun aksoy kardeşim kadroya giripte oynamayıpta gülen futbolcudan korkarım . O futbolcudan hiçbişey bekleme surat yapan adam ın içinde her zaman bi oynama hırsı sorumlulugu vardırki oynayıp hem takıma hem kendine faydası olsun ister .SANA SORUYORUM sen hangi futbolcu tercihini tercih edersin.Girayda insan , tepkisi insani bi tepkidir Giray trabzona gelmeden önce milli takıma kadar yükselmiş bi isim .Kaybetmek çok kolay ama giray ceyhun gibi gençleri kazanmak lazım bunlar bizim geleceğimiz ; 35 yaşındaki songmu trabzonsporun geleceği .Ve dediğim gibi geçen haftanında en başarılı isimlerinden biri giray kadro dışı kalmış futbolcular oynatılıyo böyle bi mantık anlayış olurmu sizce.Fenerbahçenin hali ortada kadroya girmeyen oynamayanlar disko barlardan çıkmıyo ne hale geldi takım bi anda düşüşe geçti o yüzden karekterli ve profesyonel futbolcular lazım camiamızaki başarıyı yakalayalım artık.

miaksoy
08.12.2009, 00:46
Ben en çok kimden korkarım biliyomusun aksoy kardeşim kadroya giripte oynamayıpta gülen futbolcudan korkarım . O futbolcudan hiçbişey bekleme surat yapan adam ın içinde her zaman bi oynama hırsı sorumlulugu vardırki oynayıp hem takıma hem kendine faydası olsun ister .SANA SORUYORUM sen hangi futbolcu tercihini tercih edersin.Girayda insan , tepkisi insani bi tepkidir Giray trabzona gelmeden önce milli takıma kadar yükselmiş bi isim .Kaybetmek çok kolay ama giray ceyhun gibi gençleri kazanmak lazım bunlar bizim geleceğimiz ; 35 yaşındaki songmu trabzonsporun geleceği .Ve dediğim gibi geçen haftanında en başarılı isimlerinden biri giray kadro dışı kalmış futbolcular oynatılıyo böyle bi mantık anlayış olurmu sizce.Fenerbahçenin hali ortada kadroya girmeyen oynamayanlar disko barlardan çıkmıyo ne hale geldi takım bi anda düşüşe geçti o yüzden karekterli ve profesyonel futbolcular lazım camiamızaki başarıyı yakalayalım artık.

Ben Giray'in tepkisini yadirgamiyorum. Begendigim bir futbolcu. Sabrederse hakettigi formayi giyeceginden eminim. Cunku Senol hocanin iyi niyetli oldugunu dusunuyorum. Dagilmis bir takimi toparlamaya calisiyor. Biraz sabir her seyin ilaci olacak. Herkes icin.

Gökhan BAYRAK
08.12.2009, 08:44
yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar.

oynamadı diye üzülebilir, morali bozuk olabilir, suratı asık olabilir, hepsini kabul edebilirim.

fakat benim şenol hocam senin yanağını okşayacak, elini tutacak, yüzüne bakacak, sen dönüp ona bakmayacaksın bile, hocana trip yapacaksın!yok öyle birşey.

kimsin sen maldini mi?tabiki yedek kalacaksın.alanzinho 12 maç kadroya giremedi.kaç kere trip yaptı?

dediğim gibi moralin bozuk olabilir, oynamayı aşırı şekilde arzulayabilirsin ama hocana böyle trip yapamazsın.haddini bileceksin.yoksa yarın yine oftaş denginde bir takımda yer bulursun kendine...

Koray
08.12.2009, 10:06
İyi de nerde trip yapmış Şenol Hoca'ya ben oarası anlamadım, nerde izlediniz siz ?

İslam Sezer
08.12.2009, 10:52
olur böyle şeyler giraz lazım bu takıma o çok iyi bir Trabzonsporlu yorumlarımızda bunu gözardı etmeyelim.song gider hatta egemen bile gider ama o kalır.iyi bir futbolcu ayrıca.

OLCAY ÇAKIR
08.12.2009, 13:01
Benim önümde dünya devi bir abi-stoper oynuyor olsa,onu izlemeye devam ederdim..

Song Türkiye içinde bir şans.

Sezgileri müthiş bence.

Yaşıyla alakalı düşüklüğü oluyorsada göze batan bir durumu yok..

Giray seni seviyoruz.

Onun içindirki,yüzün gülsün diyoruz..

cobts28
08.12.2009, 15:20
Giray için ne dediysem çıktı ben söyleyincede eleştirildim tepki aldım girayı alacagımıza aykutu alsaydık diyede ısrarla yazdım o zaman yani girayla yollar ayrılmalıdır bence.

sasmaz
08.12.2009, 15:37
Gökhan bayrak ve cots28 kardeş yanlı msj yazıyosunuz gibi geldi banada .ok dogru song iyi adam ama , iyi adamdı yaşı geldi takıma bi faydası yok artık fizik olarakta çok düştü ve siz trabzonsporu fifaya şikayet eden birini savunmanızda çok çok tuafıma gitti.Spor ahlakına uyuyormu egemenle songun para için yaptıkları klubumuze . ATATURK NE DEMİŞ ; BEN SPORCUSUN ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKLISINI SEVERİM . Sporcuda önce bi ahlak olcak sonra sporuna futboluna bakıcaksın .Girayın kendi kişilik karekteride oratadadır futboluda .Milli takıma gittiği dönemde geldi trabzonsporla anlaştı sırf 1 defa söz verdiği için . DEDİĞİM GİBİ SİZE KLUBÜ FİFALARA ŞİKAYET EDECEK ADAMLAR LAZIM.Bu kafala devam edelim bakalım Trabzon camiası nereye kadar başarı beklicek görüceğiz.Türk futboluna Giray gibi kişilikli futbolcular lazım .Oldu ya adam geçen haftabın en iyilerinden biri olsun oynasın tekmeye kafa soksun 1 hafta geçsin kadro dışı kalan futbolcular ilk 11 de oynasın ve kaptan olarak giray da surat yapmasın oldu tabi .Şaka gibi yorumlarınızı okuyorum siz yanlı yazıyosunuz gibi geldi bana hem birazcık. SONG tan gelecek bekleyen bi camiadan nasıl şampiyonluklar bekliceksiniz onuda çözmüş değilim .

Cafer Bulur
08.12.2009, 17:39
Bu sekilde devam ederse Trabzonspor taraftari kendisine haklarini helal etmeyebilir.:)

cem arin
08.12.2009, 17:49
sorun yokken sorun yaratmak da bizlere mahsus birsey oslagerek. hicbirsey yok ortada bizler oyuncularin mimiklerinden kendimize dersler cikariyoruz ve bir oyuncuyu yollayip digerini silip atiyoruz.

61karradeniz61
08.12.2009, 18:02
kendine gel giray ....ocakta song afrika kupasina gidecek ...lazimsin bize

Cafer Bulur
08.12.2009, 18:32
Oynadigi maclarda da girayin basarili oldugu söylenemez.

Gs macindaki hatalari herkesin malumu.

Demek istedigim oynamak icin bu kadar hirsli olan biur oyuncunun daha az hatayla oynamasi gerektigidir.

Giray i severim ama o asik yüzünü biraz dizginlemesi gerek.

Zeki Akyol
08.12.2009, 18:42
egemen'i çok sevmeme rağmen ondan daha iyisin giray,song afra tafra yapınca hhırs profesyonellik sen yapınca acemilik ihnaet olur ama olsun,sen bu takıma lazımsın

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Yorumlarda adamı hemen sılmışler :) ya tamam suratı asık ama oynamak istiyor oynayamıyor şans buldu ıyı değerlendıremedı (gs Maçı)
belkıde kendıne kızıyor ...ama yedekte olsa bu takıma Giray lazım

Dursun Kaplan
09.12.2009, 18:23
https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1193022297-12092009.jpg&W=400

https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1525094312-12092009.jpg&W=400

https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1731203662-12092009.jpg&W=427

https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1034638996-12092009.jpg&W=400

Bera B.
09.12.2009, 18:29
Vay anasını bomba gibi çıkmış :D

SDinc
09.12.2009, 18:33
Şu , şans buldu ama değerlendiremedi diyip Gs maçı örneğini verenlere ; bu adam ligde 8 maça çıktı sadece aklınıza Gs maçımı geldi diye sorarım.

Hasan61
09.12.2009, 18:47
Nedense gs maçı dışında örnek veren yok kötü oynadığına,demek ki diğer maçlarda kötü oynamamış.
Birde gs maçında iyi oynayan savunma oyuncusu kim vardı merak ettim?

Samet Yildirim
09.12.2009, 19:36
İyi de nerde trip yapmış Şenol Hoca'ya ben oarası anlamadım, nerde izlediniz siz ?
Senol Hoca girayin üzgün oldugunu görünce yanina gitti ve morelini düzeltmeye calisti vs. vs. giray halanda yok hocam yok felan diyor teseliyi kabul etmiyor felan...
neyse önemli degil giray iyi bir oyuncu aslinda ama bazi eksiklikleri var düzeltmeden zor alir bu formayi...

Bekir
10.12.2009, 01:15
Senol Hoca girayin üzgün oldugunu görünce yanina gitti ve morelini düzeltmeye calisti vs. vs. giray halanda yok hocam yok felan diyor teseliyi kabul etmiyor felan...
neyse önemli degil giray iyi bir oyuncu aslinda ama bazi eksiklikleri var düzeltmeden zor alir bu formayi...
Girayın eksikleri olabilir ama Rakipleri Egemen ve Song bu sezon Giraydan çok daha fazla eksik gözüküyor...
Bu takımda şuan en iyi defans oyuncusu bence Giraydır...

ESER
10.12.2009, 01:34
girayin oynamak istedigi kabul edilebilir fakat camianin etrafinda butunluk sagladigi ve hepimizin cok seyler bekledigi hocamiza daha geleli 5 gun olmusken afra tafra yapmasini yadirgadim acikcasi.. giray bunu daha once ersun hocaya da yapmisti, bunun adi profesyonellik degil, hoca oynatmiyorsa kabahati hocaya kesip afra tafta yapacagina eksiklerini gozden gecir yada hocanin neden boyle bir karar verdigini anlamaya calis.. kamerun milli takiminin kaptani dururken yada turkiyenin en tecrubeli savunmacilarindan biri dururken tabi ki ilk tercih onlar olacak,. genc bir adamin formayi kapmasi icin sadece formda olmasi degil formunun zirvesinde olmasi lazim ki guven duyulabilsin,, mesela 2 - 3 sene oncesine kadar ikinci ligde oynayan gokhan gonul sadece formda olmakla kalmadi ustun bir performans sergiledi ve degisilmez oldu yada manisadan gsye gelen hakan balta... once rustunu ispat et sonra afra tafra yapmaya kalk..
giray kendini formda hissediyor olabilir ama bir nesta - puyol da degil.. oyleyse hocasina saygi duyacak ve onunde oynayanlarla s,dik yaristirmak yerine onlardan daha fazla sey ogrenecek ki o formayi kapsin bir daha birakmamak uzere

sasmaz
10.12.2009, 06:34
http://img46.imageshack.us/img46/8150/93402020.jpg

sasmaz
10.12.2009, 06:37

Ya SAMET sende amma yanak surat meraklısısın ya demek giray fenerbahçeli EDU gibi her maç kendi kalesine gol atsa adamı taşlıcanız yollarda . Ya şu kafa yapınızı değiştirin artık genç ve geleceği Olan bi adam giray ve oynadıgı maçların çogundada çok başarılıydı sen takmışsın GS maçına . Ona bakarsan DİYARBAKIRSPOR maçında sen uçtun attın demi kafa golünü GİRAY ATMADI.Herşeyin altında bişey aramaktan vazgeçin elinizde olan degeri bilin giray şu an ayrılıyorum desin lig takımlarının hepsi ister .SERVET örneği fenerbahçe adamı yolladı servet fenerden sonra iyice degere binmedimi.Giray adam gibi adam profesyonel ve geleceği olan genç bi sporcu ben ona güveniyorum zaten sen ve 1-2 kişi hariç çogu çok olumlu konuşuyo dikkatimi çekti.GİRAYA SONSUZ GÜVENİYORUM konusundada sonuna kadar haklıdır yattarayı sonradan oyuna sok bakalım surat nasıl yapıyo ki 1000 defa yaptı.Boş işlerle ugraşmayı bıraksın herkes ELİNDE OLAN DEGERİ GÖRSÜN DESTEK OLSUN ...

.....
10.12.2009, 07:32
sasmaz abi resim güzel olmuş eline sağlık.

mustafadinç
10.12.2009, 09:09
Geçen yıl aynı olayı Ersun Hocaya yapmıştı burası Hacettepe değil kardeşim burası büyük kulüp yedekte kalırsın gerekirse 18 e de almazlar sen çalışmana bak ama bu Giray benim gözümde bir hiç....
(bir futbolcu giden hocasına " sana hakkımı helal etmiyorum" diyorsa yazıklar olsun)

Cemalettin Taşkın
10.12.2009, 09:27
song ve egemenin arkasında yedek beklemesi biraz ayıp oluyor bence giraya.

Serdar Ersoy
10.12.2009, 09:34
bence ayıp olmuyor ikiside tecrübeli defans oyuncuları zamanı geldiğinde girayda oynuyor..

mustafadinç
10.12.2009, 09:58

Ben hoca olsam Song ile Egemenin olduğu yerde onları oynatırım bu iş hatır gönül meselesi değil,Giray genç adam bekleyecek.

cobts28
10.12.2009, 10:31
Takasta kullanılabilir örnegin şu ali turanla aydın süper ikili bide bizim giraya bak hiç bişey katamadı futboluna verilen şansları degerlendiremedi çalışmıyor demekki tembel gece hayatıda varmış.

Koray
10.12.2009, 11:56
Trabzon'da bi gece hayatı var o da uyumak...

Cafer Bulur
10.12.2009, 12:15
Birakin song ve egemen i,tayfun ve ceyhunun arkasinda da yedek bekleyebilir giray,bunda ayip diye bir sey sözkonusu olamaz.

Giray sabredip sadece isine bakmalidir,oynayacagi hatta sürekli oynayacagi zamanlar da mutlaka gelecektir.

Bekir
10.12.2009, 12:48
Takasta kullanılabilir örnegin şu ali turanla aydın süper ikili bide bizim giraya bak hiç bişey katamadı futboluna verilen şansları degerlendiremedi çalışmıyor demekki tembel gece hayatıda varmış.
Her sayfada savunduğun Engin Baytar'da her türlü şey varken,gelip burada Girayın gece hayatı varmış demen gerçekten komik...

Yanlış anlamayın benim için farketmez,futbolcunun gece hayatı beni ilgilendirmez....

karatasof
10.12.2009, 12:55
Giray kendisine uzatılan mikrofonlara haykırır;
''Hugo Broos'a da hakkımı helal etmiyorum.''
Yanında yatan takım arkadaşı Giray'a seslenir.
''Uyan oğlum uyan!
Kötü bir rüya gördün herhalde....''

UğuR
10.12.2009, 13:20
Trabzon'da bi gece hayatı var o da uyumak...

Yattara da öyle diyor....:)

Koray
10.12.2009, 13:23
Yattara gece hayatını Trabzon'da geçirmiyor ki Uğur abi açmıyor onu buralar, Bodrum paklıyor onu anca :))

mustafadinç
10.12.2009, 14:57

1-Ali TURAN ile Aydın TOSYALı ya bir bakın wikipediden ikiside Kayseri Amatör küğme takımlarından gelmişler biz alsak kıyamet kopar amatörlerlemi şampiyon olucaz diye..

2-Ali TURAN nasıl ikili oluyor bu sene hep sağ bek oynadı

3-Diyelimki süper ikililer peki iki yıldır bizim maçlarda neredeler her yakaladığımızda ezip geçtik...

4-Song,Egemen,Giray,Tayfun bunlar ligin en iyi stoperleri ama orta saha ayağında top tutamadığı zaman sorun yaşanıyor defansın üzerine rakip orta sahasıyla topyekün geliyor.

sasmaz
10.12.2009, 15:57
Beyler burada hiç boşuna siyasi konuşmalar kafa çelici konuşmalar yapmayın kim kimin ne oldugunu çok iyi biliyo nedense benim yaptıgım yorumlara cvp bile verebileniniz yok Herkes gider Giray KAÇAR Kalır yönetimde taraftarda biliyo onun ne kadar trabzonsporlu oldugunu . Zaten sizin gibi insanlar monotonlaşmış kafa yapılarından dolayı bu türk futbolu gerilemedimi.Burası haccetepe oftaş değil dediğiniz takımdan bi bakın baklaım nerdese türk milli takımı çıktı sallarken az yavaş sallayın arkadaşlar oftaş olsun gençlerbirliği türkiyenin ajax ı barcelonası alt yapı ve çıkardıgı futbolcularla.Ümit özatı gökhan gönülleri geremisi daha kimleri sayalım hepsi gençlerbilirğinde yıldızlaşıp türk ve avrupa futbolu vitrinine çıkmadımı.Sizde burda surat yaptı gönderin diyin dediğim gibi size TRABZONSPORU FIFAYA ŞİKAYET EDEN PARASINI ALMADI DİYE AYRILMAK İSTEYEN KİŞİLİĞİNDE futbolcular yaranıyo .Şu engin baytarı savununa burayada gelip girayın gece hayatı varmış diyen arkadaşa ben de dahil herkes güldü ya az bari inanılcak şeyler yazın burada.Giray kaçarı sezon içinde ankarada dahil trabzonda olsun akşam 1 kişi dışarıda göörmüşmüdür ya pardonda.BOŞ İŞLERLE UGRAŞMAYIN bu yazıları kimlerin yazdırdıgını çok iyi biliyorum kimse cahil değil bişeyde aklınızda kalsın bu yazıları yazdıranlar gider GİRAY KAÇAR KALIR BU TAKIMDA .

sasmaz
10.12.2009, 16:00
trabzon'da bi gece hayatı var o da uyumak...

koray tebrİk ederİm kardeŞİm msjin ainmiŞtir. Bende okuyunca gÜldÜm gİrayin gece hayati varmiŞ trabzonda hemde , fikra gİbİ yorum yaziyolar:)

M.S.SOFU
10.12.2009, 16:22
arkadaş tabi olacak gece hayatı-gerçi var mı yok mu bilmiyorum ama böyle hayal ürünü üzerinede yorum yapıyoruz :)-

adam bekar mı bekar,çıkıyor topunu oynuyor mu oynuyor olacak tabi...
evde çoluk çocuk olsa ona bakar
ne yapsın adam evde tek başına
internet,tv bi yere kadar
her insan gibi o da çıkıp eğlenmek ister...
yani gece hayatı var mı yok mu bilmiyorum ama varsa bile ben normal karşılarım...

Oğuzhan İnce
10.12.2009, 16:34
yahu seni de ekşiden bi iki suser la takasta kullansak,ne takıntın var giray'a anlamadım ki stoper akraban fln mı var klube kapak atmaya uğraşan?

mustafadinç
10.12.2009, 16:41
Beyler burada hiç boşuna siyasi konuşmalar kafa çelici konuşmalar yapmayın kim kimin ne oldugunu çok iyi biliyo nedense benim yaptıgım yorumlara cvp bile verebileniniz yok Herkes gider Giray KAÇAR Kalır yönetimde taraftarda biliyo onun ne kadar trabzonsporlu oldugunu . Zaten sizin gibi insanlar monotonlaşmış kafa yapılarından dolayı bu türk futbolu gerilemedimi.Burası haccetepe oftaş değil dediğiniz takımdan bi bakın baklaım nerdese türk milli takımı çıktı sallarken az yavaş sallayın arkadaşlar oftaş olsun gençlerbirliği türkiyenin ajax ı barcelonası alt yapı ve çıkardıgı futbolcularla.Ümit özatı gökhan gönülleri geremisi daha kimleri sayalım hepsi gençlerbilirğinde yıldızlaşıp türk ve avrupa futbolu vitrinine çıkmadımı.Sizde burda surat yaptı gönderin diyin dediğim gibi size TRABZONSPORU FIFAYA ŞİKAYET EDEN PARASINI ALMADI DİYE AYRILMAK İSTEYEN KİŞİLİĞİNDE futbolcular yaranıyo .Şu engin baytarı savununa burayada gelip girayın gece hayatı varmış diyen arkadaşa ben de dahil herkes güldü ya az bari inanılcak şeyler yazın burada.Giray kaçarı sezon içinde ankarada dahil trabzonda olsun akşam 1 kişi dışarıda göörmüşmüdür ya pardonda.BOŞ İŞLERLE UGRAŞMAYIN bu yazıları kimlerin yazdırdıgını çok iyi biliyorum kimse cahil değil bişeyde aklınızda kalsın bu yazıları yazdıranlar gider GİRAY KAÇAR KALIR BU TAKIMDA .

Ne demek yani futbolcunun parası verilmeyecek ödeme yapılmayacak sonrada çıkıp oynayacak ve biz ondan başarı bekleyeceğiz bir Giray tutturmuşsunuz iyi giden tekere çomak sokmaktan başka bir şey değil oynamadı diye bir sürü tantana yaptınız oynadıda gördük nasıl oynadığını elini kolunu sallayan geldi gol attı he bizim topçumuzdur oynaması gerekiyorsa oynar ama bu durumda oynayamaz onada şenol Güneş karar verir kim oynarsa ben onu desteklerim ama ortada bir Song-Egemen olayı var ve çok başarılılar bunuda herkes görüyor.Hacettepe kulübü küçük kulüp orada oynar Trabzonda beklenti var Hacettepe Gs yi yenemedi diye kimse hesap sormaz ama Trabzonda Gs ile beabere kalsan kimse mutlu olmaz aradaki fark bu.

Bekir
10.12.2009, 16:49
Ne demek yani futbolcunun parası verilmeyecek ödeme yapılmayacak sonrada çıkıp oynayacak ve biz ondan başarı bekleyeceğiz bir Giray tutturmuşsunuz iyi giden tekere çomak sokmaktan başka bir şey değil oynamadı diye bir sürü tantana yaptınız oynadıda gördük nasıl oynadığını elini kolunu sallayan geldi gol attı he bizim topçumuzdur oynaması gerekiyorsa oynar ama bu durumda oynayamaz onada şenol Güneş karar verir kim oynarsa ben onu desteklerim ama ortada bir Song-Egemen olayı var ve çok başarılılar bunuda herkes görüyor.Hacettepe kulübü küçük kulüp orada oynar Trabzonda beklenti var Hacettepe Gs yi yenemedi diye kimse hesap sormaz ama Trabzonda Gs ile beabere kalsan kimse mutlu olmaz aradaki fark bu.
Herkes görüyor derken??
Benim bu sene gördüğüm Song ve Egemen,Giray kadar iyi değillerdi...
Giray'ın Gs maçı dışında oynadığı maçlarda performansı gayet iyiydi...
Ama Song ve Egemen neredeyse her maç hatalı oynadılar,Song ve Egemen kaliteli oyuncular ama bu sene değil çol başarılı,başarılı bile değiller...
Bana kalsa stoperde Songu da Egemeni de oynatmam...
Giray-Ceyhun ikilisi daha iyidir..

Dursun Kaplan
10.12.2009, 16:57
Giray’dan Ts Club şıklığı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3145-2U9F1P2R.jpg

Takımımızın başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar, dergimizin Aralık sayısında Ts Club ürünlerini tanıtmak için objektif karşısına geçti.

Giray’ın birbirinden şık kıyafetleri tanıttığı fotoğraflardan bazıları:

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3145-5K3N5P2E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3145-3C4J0N7U.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3145-2P6Y4F5P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3145-9T6F8P9R.jpg

mustafadinç
10.12.2009, 17:07
sokaktan geçen adamı çevir giray kadar oynar arka tarafı koskocaman adamlar vızır vızır yanından geçiyor hocalarla helalleşmeyi bıraksında önce kendine baksın.

Oğuzhan İnce
10.12.2009, 17:11
sokaktan geçen adamı çevir giray kadar oynar arka tarafı koskocaman adamlar vızır vızır yanından geçiyor hocalarla helalleşmeyi bıraksında önce kendine baksın.
bu sokaktan geçen adam kimmiş merak ettim herbaşlıkta aynı adam bizim bütün futbolculardan iyi oynuyor.ya ben futboldan anlamıyorum ya da başka başka giraylar izliyoruz,şu takımın elindeki en kalitali defans elemanıdır giray.

Cafer KILIÇSOY
10.12.2009, 17:18
Yazdıklarınıza dikkat etmeniz dileklerimle, iyi forumlar.

BURAK DOGU
10.12.2009, 17:25
yazdıklarınıza dikkat etmeniz dileklerimle, iyi forumlar.

yazdiklarimiza dİkkat edİyoruz... EĞer yazdiklarimizda bİr Şey gÖrÜyorsan Önce Özelden mesaj atarsin sonra neyİn hatali olduĞunu dÜŞÜnÜyorsan sÖylersİn sonra gerekİyorsa dÜzeltİlmesİ gereken bİrŞey, asabİyetle sÖyledİysek dÜzeltİrİz... Kafana gÖre bu olmamiŞ dİyİp mesaji komple sİlersen buradan da tepkİyİ alirsin...

BURAK DOGU
10.12.2009, 17:26

girayla beraber bi sprint atta görelim o zaman

Koray
10.12.2009, 17:33
Şuan ki Egemen'i izledikçe Giray'a hak vermemek elde değil, bende olsam benimde moralim bozulurdu...

SDinc
10.12.2009, 17:48
Yahu ne bağnaz insanlarsınız..
Ne biliyorsunuz yedek kaldığı için suratının asık olduğunu?
Hiç bu adamların insan olduğunu düşünmüyormusunuz ? Onlarında bir sosyal yaşamı var , onlarında mutlu , kötü günleri var. Ne biliyorsunuz annesinin hastalanmadığını yada ne bileyim bir akrabasının ölmediğini ?
Yazarken biraz dikkatlice yazalım. Ayriyetten bir kişinin kendi hakkını helal etmemesi en doğal hakkıdır.
Efendim neymiş ; sokaktan geçen birisi ondan daha iyi defans yaparmış. Bu adam ligde 8 avrupada 2 maça çıktı ve hazırlık maçları dahil Gs maçı hariç hatasını söyliyebilirmisiniz ?
Geçin dalganızı efendim.

Cafer KILIÇSOY
10.12.2009, 17:49
yazdiklarimiza dİkkat edİyoruz... EĞer yazdiklarimizda bİr Şey gÖrÜyorsan Önce Özelden mesaj atarsin sonra neyİn hatali olduĞunu dÜŞÜnÜyorsan sÖylersİn sonra gerekİyorsa dÜzeltİlmesİ gereken bİrŞey, asabİyetle sÖyledİysek dÜzeltİrİz... Kafana gÖre bu olmamiŞ dİyİp mesaji komple sİlersen buradan da tepkİyİ alirsin...
Buraya üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır. Forum Kuralları da anlaşılır ve açıktır. Bana cevap verme zahmetinde bulunacağınıza bu kuralları okuyunuz.

BURAK DOGU
10.12.2009, 19:49
Buraya üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır. Forum Kuralları da anlaşılır ve açıktır. Bana cevap verme zahmetinde bulunacağınıza bu kuralları okuyunuz.

biz o kuralları senelerdir biliyoruz merak etmeyiniz... koyun buraya sildiğiniz yazıyı koyabiliyorsanız nedir üslupsuz yada forum kurallarına aykırı olan onu açıklayın o zaman...

kafanıza göre mesajı silipte burada birde bana üslup tartışması yapmayınız...

.....
10.12.2009, 20:12
Egemen-Giray

Bu takımın defansı böyle olmalı. Geleceğimizi düşünüyorsak olmalı!

M.S.SOFU
10.12.2009, 23:39
girayla ikili mücadeleye girecek babayiğidi merak ediyorum

mustafadinç
11.12.2009, 08:02
girayla beraber bi sprint atta görelim o zaman

ben hazırım ortamı hazırla eğer 50 metrede 10 metre fark atmazsam o zaman her şeye kabul.Burada konuştuğumuz ben değilim Giray arda kadar ağır bir futbolcu her fırsatta yatırıp kaldırıyor takım 3-0 galip gelmiş biz burada Giray neden oynamadıyı tartışıyoruz hem bu konu gereksiz hem de Giray gereksiz.Göndersinler gitsin sıkışırsak Ceyhun-Tayfun var onlar oynar en azından kapris yapmazlar Ceyhun A Milli takımda banko oynuyor geliyor bizde yedek kalıyorda kapris yapmıyor bu Giraya ne oluyor onu anlamıyorum.

BURAK DOGU
12.12.2009, 09:14
ben hazırım ortamı hazırla eğer 50 metrede 10 metre fark atmazsam o zaman her şeye kabul.Burada konuştuğumuz ben değilim Giray arda kadar ağır bir futbolcu her fırsatta yatırıp kaldırıyor takım 3-0 galip gelmiş biz burada Giray neden oynamadıyı tartışıyoruz hem bu konu gereksiz hem de Giray gereksiz.Göndersinler gitsin sıkışırsak Ceyhun-Tayfun var onlar oynar en azından kapris yapmazlar Ceyhun A Milli takımda banko oynuyor geliyor bizde yedek kalıyorda kapris yapmıyor bu Giraya ne oluyor onu anlamıyorum.

sabah sabah güldürdünüz beni Allahta sizi güldürsün... burada futbol konuşuyoruz değil mi :) giray başka bir spor yapıyor da onun üzerine mi konuşuyoruz diye düşündüm bir an...

Zeki Akyol
12.12.2009, 13:27
Giray ; formayı istiyor ne var bunda belkide bızler bu takımın yedeği olmaya bıle razıyız lakın o Trabzonlu değil olaya profosyonel bakıyor oynamak ıstıyor sırası gelır oynar aşırı trip yapması anlamsız lakın ben bu takımda yedekte olsa onu görmek istiyorum

Melek
12.12.2009, 13:37
Sürekli oynasa eksiklerini kapatıcak bir oyuncu,forma hakkı tanınmalı artık..

Ilelioglu
12.12.2009, 23:41
Heran formayi kapabilir...:)

Özge
13.12.2009, 21:10
Bugün neşeliydi:)

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:28

Allah bozmasın (:

BURAK DOGU
14.12.2009, 14:38

artık avatarına onur yerine girayın gülen bi resmini koyarsın:D

matalar
15.12.2009, 01:50
yazık oluyor adama ama bu aralar egemen-song eski formlarını yakaladı.
ama arada bir değişiklik fena olmaz.şenol hocanın girayada bazen şans vermesi lazım...

iboandibo
15.12.2009, 02:03
çok iyi bir insan bi kaç kere yolda görüp konuştum.Sanki beni tanıyan bir insan gibiydi çok efendi çok dürüst Trabzonun gerçekten böyle insanlara ihtiyacı var abim kardeşim gibi görüyorum gerçekten

Kereşenli
15.12.2009, 11:33
İyi takımın yedekleri de iyi olmalı. Sen çok iyi bir futbolcusun, çok çalış kendini geliştirmeye çalış. Er ya da geç sen de milli takımda oynayacaksın.

oguzhann
15.12.2009, 12:26
adamı yedekte gördükçe içim acıyor.

mustafadinç
16.12.2009, 10:31
sabah sabah güldürdünüz beni Allahta sizi güldürsün... burada futbol konuşuyoruz değil mi :) giray başka bir spor yapıyor da onun üzerine mi konuşuyoruz diye düşündüm bir an...

Eyvallah Burak.

gcolman
17.12.2009, 17:15

Eskişehirspor maçında Youla gibi adama adım attırmamıştı yalnız o maçta değil oynadığı maçlarda Song ve Egemenden daha mı kötüydü?Anlamıyorum sizin mantığınızı...Defans bloğumuz artık Song ve Giraydan oluşmalı!!!

ESER
17.12.2009, 17:26
kazanan takim bozulmaz, duz mantik belki ama bence isleyen bi mantik.. iki mac ustu uste gol yemeden kazanmis ve 50 ye yakin maci beraber oynamis savunma gobegini bozmanin bir mantigini goremiyorum. kendisine guvenen bir futbolcunun oynamak istemesi nolmal ama bunu takim icinde soruna da donusturmemeli.. sonucta o sahaya 11 kisi cikacak ve bu takdir hocanindir.. girayin oynamamasina gosterdigi tepki bence yerinde oynayan ve kendisinden kat kat tecrubeli , abisi yasindaki adamlara bir saygisizlik bence,,

mustafadinç
17.12.2009, 17:26
Eskişehirspor maçında Youla gibi adama adım attırmamıştı yalnız o maçta değil oynadığı maçlarda Song ve Egemenden daha mı kötüydü?Anlamıyorum sizin mantığınızı...Defans bloğumuz artık Song ve Giraydan oluşmalı!!!

Hangi youlaya adım attırmadı ne alakası var bencede youla elini kolunu sallaya sallaya oynadı yani sizin şu pişmiş aşa su katma olayınızı çözmüş değilim takım şakır şakır oynuyor 3 maçta 1 gol yemişiz 6 gol atmışız daha defansı değiştir yok forvet transfer et vs ligin en çok gol atan ikinci takımıyız beğenmediniz gitti Egemenin tipini beğenmiyorsan veya şahsi gıcığın varsa ayrı konu ama futbolda Egemen 75 tane giray eder bunu futboldan anlayan herkes anlar.

mustafadinç
17.12.2009, 17:27
kazanan takim bozulmaz, duz mantik belki ama bence isleyen bi mantik.. iki mac ustu uste gol yemeden kazanmis ve 50 ye yakin maci beraber oynamis savunma gobegini bozmanin bir mantigini goremiyorum. kendisine guvenen bir futbolcunun oynamak istemesi nolmal ama bunu takim icinde soruna da donusturmemeli.. sonucta o sahaya 11 kisi cikacak ve bu takdir hocanindir.. girayin oynamamasina gosterdigi tepki bence yerinde oynayan ve kendisinden kat kat tecrubeli , abisi yasindaki adamlara bir saygisizlik bence,,

İşte budur aklın yolu birdir be kardeşim.

ESER
17.12.2009, 17:53
İşte budur aklın yolu birdir be kardeşim.

uzerimizde dunya sorun varken birde aman giray kardesimiz bozulacak oynamazsa diye endiselenmeyelim durduk yere dimi ama:)
ersun hocayla yasamis oldugu helallik vermeme :) krizi sehir efsanesi degil de dogruysa buna kayitsiz kalinmamaliydi yonetim tarafindan.. ersun hoca onu TS a kandirmakla fazlasiyla odemistir ona olan hakkini;) dusene bir tekme atmak kimseye yakismaz..yarin da senol hocaya yapmaz insallah boyle coluk cocuk varyatalari.. hakedenin hakki da kalmaz bir yerde.. bende kendimce cok calistigimi dusunuyorum ama hayalini kurdugum hayata ulasamiyorum bir turlu:) kime kizmaliyim giray kardes? ;):)

Bekir
20.12.2009, 23:13
Bu stoperlerin arasında da oynatılmıyorsan,git bu takımdan Giray...

İsa
21.12.2009, 01:07
Çalış çalış, daha çok çalış...

Jackdaniels
21.12.2009, 03:23
Şu egemenden çokmu kötü bence kesinlikle değil oynaması gerekki bizde ilerisi için bi fikirde bulunalım trabzonsporun stoperi olurmu olmazmı die....

ErtuGrul
22.12.2009, 04:18
Sabret Giray...ben sana inaniyor ve guveniyorum..bu ligin en iyi Turk stoperi sensin..

28TS61
22.12.2009, 14:31
yarin ilk 11 desin. egemen sakatmis. gecen haftalarda yüzünü asiyordun. simdik göster kendini o zaman

hamucera
23.12.2009, 22:40
acaba sana hakkını helal eden varmı, helal olsun yine saldın kendini, o pozisyonda nasıl öyle vurdurursun ardaya

Harun-61
23.12.2009, 22:43
yarin ilk 11 desin. egemen sakatmis. gecen haftalarda yüzünü asiyordun. simdik göster kendini o zaman

Arda'nin karsisinda rezil oluyor.

hamucera
23.12.2009, 23:19
ben bir şey demeyeceğim

Terzioğlu
23.12.2009, 23:30
Benim gözümde hic bir zaman siradan bir oyuncudan fazlasi olamadi.

Samet Yildirim
24.12.2009, 00:24
Benim bir sorum olacak ?!?!

Sana stoper oynamayi kim ögreti ??

Feci kötü...

Harun CAN
24.12.2009, 00:34
ot gelmiş saman gider derler ya.. ! ya insan bi kendini geliştirir, azıcık beynini ayaklarıyla birleştirir ki futbol oynansın... adı egemen değil ama tadı aynı egemen :)

sametaydin
24.12.2009, 00:34
Yok yok olmuyor. Hep aynı hatalar. Ölümcül hatalar, maçı kaybettiren hatalar. Olmuyor giray olmuyor.

Serdær
24.12.2009, 00:35
Şuanda , Giray Trabzonspor'da 18 kişilik kadro içersinde yedek oynayabilecek bir oyuncudur..

AYYILDIZ
24.12.2009, 00:40
Yorum yapılmayacak kadar kötü.

28TS61
24.12.2009, 00:46
2. golde sol ayagiyla topa girecegine sag ayagiyla topa kayiyor.
sen ne bicim defanssin. iki hafta önce surat asiyordun oynamiyorum diye.
peki neden oynamadigini hic düsündünmü

Ilelioglu
24.12.2009, 01:24
Bugün gördümkü bize Forvetin yani sira birde iyi bir Stoper lazimmis...:cool:

Süleyman50
24.12.2009, 08:38
Bugün gördümkü bize Forvetin yani sira birde iyi bir Stoper lazimmis...:cool:

evet kesinlikle doğru bir tespit, bu iş girayla filan olmaz...

Alptuğ
24.12.2009, 09:00
Şuanda , Giray Trabzonspor'da 18 kişilik kadro içersinde yedek oynayabilecek bir oyuncudur..

bu giray alternatif bile olamaz

Dursun Kaplan
24.12.2009, 09:13
Tatile erken girmişsin belli.

Erbay
24.12.2009, 11:15
Hayatımda gördüğüm en kötü stoper performanslarından biriydi. Kendini ne zannediyor da bu kadar kötü oynama cesaretini gösteriyor anlamış değilim.

Fatih Özkan
24.12.2009, 11:53
Kötüydün Giray!

karatasof
24.12.2009, 12:20
Kendisini oynatmadığı için ayrılan hocasına hakkını helal etmeyen arkadaş!
Sana ayrılırken hakkını helal edecek birileri olacak mı?
Bunu hiç düşündün mü?
Arda'ya iki pozisyon ikram ettin.
İlkinde ikramını geri çevirmedi.
İkincisinde Onur'a takıldı.
Bu sefer sen düşmeyi bile bilemediğinden SAKATLANDIN!
Ne boş adamlar almış bu Yönetim diye hep söylüyorum ya galiba EN BOŞ olanı sensin.
Yok galibası malibası yok.
EN BOŞ TRANSFER SENSİN.

yorumsuz6117
24.12.2009, 12:23
Arda orda itti galiba Giray'ı.

Cafer Bulur
24.12.2009, 12:27
Arda orda itti galiba Giray'ı.
O kadar itmeyle düsecekse Ts formasini giymeye kalkmasin!

ozcan_asanoglu
24.12.2009, 12:30
Giray tam bir hayal kırıklığı..Arda'yı gecenin kahramanı yaptı..Elalemin gençleri-yedekleri fırsat buldu mu anasını ağlatıyor, bizimkiler de bizleri...yazık, vallahi yazık...

BAHADIR33
24.12.2009, 12:37
inşallah yanılmışımdır ama bana orada sakatlanmış numarası yaptın gibi geldi.

Cafer Bulur
24.12.2009, 12:54
inşallah yanılmışımdır ama bana orada sakatlanmış numarası yaptın gibi geldi.
Yanildin,orada giray yere bir sekilde ters düstü.

Numara yoktu orada ama dün gece cok kötü bir giray vardi...

hamucera
24.12.2009, 13:10
Giray duat etsin Song'a Song Arda'yı tahatsız etmese, kademeye iyi girmese Arda akşam rezil den öte edecekti Giray'ı, oysaki ben umutluydum, artık devre arası iyi yüklenilirse oda kendine çeki düzen verirse birşeyler olabilir mi ?

anth
24.12.2009, 13:21
Kiralık verilsin mümkünse...

Özge
24.12.2009, 14:37
Sahadaydın ama aklın başka yerdeydi sanırım Giray.

Kubilay ŞAHİN
24.12.2009, 14:39
Siz Şu Adama Biraz Daha Oynatın Bakalım Neler Olacak..

Geçen Sene Önüne Çicek Güller Serdiğiniz Adamı Bu Sene Yerden Yere Vuruyorsunuz..

lazo1967_61
24.12.2009, 14:45
Giray abim niye oynamiyorsun anlamis degilim. Allah askina yetenekli oldugunu bizde biliyoruz ama niye oynamiyorsun niye?
Bu takim senin icin buyuk bir sans bunu ogrenmelisin

ApoCaN28
24.12.2009, 14:52
Kötüydün umarım düzelirsin

Uğur Ö.
24.12.2009, 17:29
En büyük eksikliği saha görüşü ve markaj eksikliği 2 tane yediğimiz goldede hatası var İlk golde bir arkana bak adam var mı diye bütün takım topa odaklanıyor ve 2. gol neredeyse oynadığı tüm maçlarda kaçırıyor adamı ve golü yiyoruz İnşallah düzeltirsin eksikliklerini

Ali Tunahan Güllü
24.12.2009, 17:30
Kötüydü malesef..

sametaydin
24.12.2009, 17:32
İki gs maçında da oynadı. İkisine de bakın aynı golü yedik. İkisi de girayın hatası. Tıpatıp aynı hatalar hemde.

Emrah Akcagöz
24.12.2009, 18:50
Cobts28 diye biri vardı Giray Trabzonsporun futbolcusu olamaz diyince herkes kızıyodu meğer adam haklıymış yorumlar bunu doğruluyor..:)

MuratJ
24.12.2009, 18:52
Önümüzdeki seneyi düşünürsek bir sonraki sezon için kadromuza kalitelisinden yeni 2 stoper katmalıyız diye düşünüyorum. Birini Orhan Şam yaparsak çok güzel olur aslında gerektiğinde stoper oynar gerektiğinde sağ bek. Ki böyle bir sağ beke ihtiyacımız var kademe bilen birisine. Ömer'le falan olmaz bu işler.

Jackdaniels
25.12.2009, 02:44
Niyeyse yıldız adayı diye aldığımız oyuncuların aslında hiçte öyle olmadıklarını sırayla bol bol görüyoruz bu sene malesef buna girayda eklendi yazık....

ahmetto
25.12.2009, 08:58
Bize geldikten sonra futbolunu ilerleteceğine tam tersi oluyor.Üzülüyorum maalesef.Çenesi yerine ayaklarını konuştursa iyi olacak birde.

Kereşenli
26.12.2009, 15:07
Giray abim niye oynamiyorsun anlamis degilim. Allah askina yetenekli oldugunu bizde biliyoruz ama niye oynamiyorsun niye?
Bu takim senin icin buyuk bir sans bunu ogrenmelisin

Yazdıklarına katılıyorum Giray çok yetenekli bir futbolcu fakat Trabzonspor'da oynayacak kapasiteye sahip değil. Belki ilerleyen zamanda kendini geliştirebilir ama şu an Trabzonspor'a zarar veren futbolcu.

Orhan Kahraman
27.12.2009, 16:43
Daha çok tecrübeye ihtiyacı var bence

lazajan
27.12.2009, 18:22
giray banko oynamalı egemen yada song kesılmelı ikisi fazla

isimsiz_61
28.12.2009, 15:46
Daha çok tecrübeye ihtiyacı var bence
bencede....

matalar
31.12.2009, 00:51
oynamamak onu etkilemiş belliki.pozisyonlara konsantre olamıyor.
çok adam kaçırıyor.takımda en çok sevdiğim oyunculardan birisi.

Kereşenli
31.12.2009, 19:47
giray banko oynamalı egemen yada song kesılmelı ikisi fazla

Bugün anladım ki bizim bazı taraftarlarımız futboldan anlamamalarına rağmen konu hakkında yorum yapmayı çok seviyorlar. Song bu sezon performansı ile göz dolduruyor senin şu dediğine bak? Song gibi bir futbolcuyu kesip yerine Giray gibi takıma katkı sağlamayan ve yaptığı basit hatalar sayesinde takıma veren bir futbolcuyu mu oynayacaksın? Egemen Giray'a on basar, Giray yetenekli bir futbolcu olabilir ama şu an bizim takımda oynayacak kadar iyi değil hele de Song ve Egemen'i kesecek kadar iyi değil.

M.Kılıç50
05.01.2010, 00:05
karsiyaka macinda sakatlandi herhalde...
kötü birseyi yoktur Insallah... :(

yakarcı
09.01.2010, 10:45
begenmiyorum çok yavaş

Mollasalihoğlu
09.01.2010, 10:57
Oftaş'ta oynadığına benzer bir oyun göremedik daha..

Ali Tunahan Güllü
09.01.2010, 15:58
Evet tecrübe eksikliği olabilir ama oda oynaya oynaya kazanılır..

Arif Timurcioğlu
09.01.2010, 23:12
Transferine en çok sevinen insanlardanım, geleceğimiz dedik ama böyle kendinini geliştirmeden oynamaya devam ederse zor.

Emrah Akcagöz
09.01.2010, 23:37
Cobts28 haklıymış..

Kubilay ŞAHİN
09.01.2010, 23:53
Biraz Daha Kendine Güvenin Gelsin Giray..

Biz Sana Güveniyoruz Sen Kendine Güvenmiyorsun..

Ilelioglu
09.01.2010, 23:55
Hic güven vermiyor ama oynadikca düzelir gibi geliyor bana.

sametaydin
10.01.2010, 00:51
Walla ne kadar maç oynadıysa hep kötüydü. Sırıtmadığı bir iki maç vardır ya da yoktur. Giraydan daha fazlasını bekliyordum açıkçası. Egemen de vasat. En iyi stoperimiz şundan 1 ay önce yollamaya çalıştığımız song. Onunda sezon sonu sözleşmesi bitiyor sanırım. Yani önümüzdeki sezon bu mevkiye iyi transfer yapılmazsa çok zorluk yaşayacağız ligde.

LazAnisT
10.01.2010, 02:07
Aslında Oftaşta oynadığı oyunun aynısını oynuyor.Giray bu kadar arkadaşlar.Adam ağır ve hala profosyenel olmamamış.Aynı zamandada zeki değil.

Serdar A
10.01.2010, 02:12
Bu gün iki asist yaptı .

Önündeki orta alan oturursa , Onur'da olduğu gibi Giray'da da ısrar edilirse olur .

Olur mu ? Olmaz .

Gökhan KAN
10.01.2010, 02:14
Ben savunmamızın topu oyuna iyi soktuğuna inanıyorum. Önündeki adamlar baskıdan kurtulamıyorlar.

sametaydin
10.01.2010, 11:40
Bu gün iki asist yaptı .

Önündeki orta alan oturursa , Onur'da olduğu gibi Giray'da da ısrar edilirse olur .

Olur mu ? Olmaz .

Tabi gönül ister ki giraya da sabredelim oynadıkça olgunlaşsın. Ama bu oyunla zor. Orta alan oturursa demişsiniz. Aslında güzel bir noktaya değindiniz. Orta alan defans arasındaki uyum çok iyi olmalı. Ama bunun için o pas yapabilme yeteneği olması gerekiyor. Malesef bizim savunma oyuncularımızın hiçbiri bu tarz oyuncu değil ve hep ileri top şişirmek zorunda kalıyoruz. Oyuncu orada riske girmek istemiyor, kendine güvenemiyor vs yanlış pas atma düşüncesiyle ve en kestirme yol ileri vuruyor. Halbuki defansta bir tane ayağı yumuşak, iyi pas yapan bir oyuncu olsa, hem orta sahamızı daha verimli kullanırız hem de daha organize ataklar geliştirebiliriz. İki tane olursa zaten süper olur. Fakat giray da bu ekstra özellikleri bıraktım, sanki temelde bir sorun varmış gibi duruyor. Belki de erken yargılıyorum ama bana böyle geldi. yani onurdan biraz farklı durumu sanki.

ilhan
10.01.2010, 11:42
Dün kaç tane pas hatası yaptığını sayabilen oldu mu? Hatta kaç tane topun bizim kalemize tehlikeli olarak döndüğünü gören oldu mu?

Niye rahat oynamıyor anlamıyorum. Halbu ki, gelişim gösterebilecek bir futbolcu. İddia ediyorum Tayfun Cora daha iyi oynar stoperde.

Ali Tunahan Güllü
10.01.2010, 16:33
Israr edilmesi lazım..

Arif Timurcioğlu
10.01.2010, 18:40
Dün kaç tane pas hatası yaptığını sayabilen oldu mu? Hatta kaç tane topun bizim kalemize tehlikeli olarak döndüğünü gören oldu mu?

Niye rahat oynamıyor anlamıyorum. Halbu ki, gelişim gösterebilecek bir futbolcu. İddia ediyorum Tayfun Cora daha iyi oynar stoperde. hemde 2 gömlek üstün oynar. Girey niye tedirgin oynuyo anlamıyorum sanki oranın oyuncusu değil.

Özge
10.01.2010, 20:49
Giray'la olmayacak bu iş.Çok hatalıydı.Böyle bir rakibe karşı da böyle basit hatalar olmaz.

maxim
10.01.2010, 21:29
Ben Giray'ın oynadıkça sağlamlaşacak tarzda bir futbolcu olduğuna inananlardanım...

Kendisini Egemen'den ayıran en önemli özelliği, topu kullanmak istemesi ve sürekli hücuma pas çıkarma çabası. Bir de fizik üstünlüğü var.

Israr edilmesinden yanayım.

Samet Yildirim
10.01.2010, 22:45
Almanyada en fazla 2.ligde oynar...

Top kullanma sifir...Kademesi berbat...rakip takim top cevirirken giray nereye kayacagini bile bilmiyor..

M.S.SOFU
11.01.2010, 00:13
egemenden kaçan topları kesmesi güzeldi.defansta bizim fm de sweeper diye belirttiğimiz pozisyonda oynamalı
en azından pozisyonlarda egemenini arkasında kalmalı
çünkü egemen hava toplarında sektiriyor.
defansta sipob görevi üstlenmeli.dünkü maçta egemenin kaçırdığı topları iyi kesti,ayrıca sağ bekimiz ömer ileri çıktığı zamanlarda arka bölümü kapatanı oyuncu oldu.

SDinc
11.01.2010, 18:14
Küstürüldü.

Uğurtan
13.01.2010, 04:42
Bu arkadaş Ersun hocaya giderken hakkım helâl değil diyendi değil mi?

Duysun bende etmiyorum varsa elbette..

Kendisinden birşey olacağına var olan inancımı aldı..

Ne oyun var ne de duruş..

futbalski60
14.01.2010, 02:52
Arka arkaya 3-4 maç oynarsa kendine gelecektir bence. Kendine güveni yok, oyuna da fazla motive olamıyor Hacettepe'deki Giray'ı özledik gerçekten umarım verilen şansları iyi değerlendiir çok yetenekli bir oyuncu.

yaranozlu
14.01.2010, 22:59
giray beni çok düşündürüyor. beklediğimin çok çok altında performans gösteriyor. Kafa topları fena değil aama yerden paslarda facia. İnş. maç eksikliği ve zemindendir. Yıllarca stoperimiz olmasını bekliyorum.

Samet Yildirim
14.01.2010, 22:59
Bundan stoper olmaz...feci kötü...

ugurozturk
14.01.2010, 23:16
cok kotuydu; omeri cok zor durumlarda birakti; kaptigi toplari oyuna sokamadi... TS'ye geldi geleli izledigim en kotu Giraylardan biri vardi bugun sahada..

en kisa zamanda toparlanman dilegiyle.. ama ilk 11 icin kapasiten hala yeterli degil.. bunu bilip; buna gore calissan iyi olur.

Erbay
14.01.2010, 23:31
Berbat oynuyor.

psikopat_hamsi
15.01.2010, 00:31
bu maçta kötüydü özellikle maçın başlarında hücumdayken bir top kaptırdı kalemizde pozisyon oldu. topu oyuna sokmasında da problem var. çok çalışman lazım giray çookk...

Hamza Yilmaz
15.01.2010, 02:26
cobts28 diye biri vardi hep elestiriyordu Girayi, Bank Asya topcusu filan, niye öyle dedigini simdi anliyorum. Cok kötü bir stoper bence... Bundan birsey olmaz..

Fatih Özkan
15.01.2010, 02:32
Bu arkadaş Ersun hocaya giderken hakkım helâl değil diyendi değil mi?

Duysun bende etmiyorum varsa elbette..

Kendisinden birşey olacağına var olan inancımı aldı..

Ne oyun var ne de duruş..

Bu söz de moda oldu...
---
Cidden kötü oynuyor Giray...
Toparlaması lazım kendini...
Yoksa forma bulması çok zor...

Arif Timurcioğlu
15.01.2010, 03:15
Baki Mercimek'i gördükten sonra giray bana puyol gibi geldi. Ayrıca haksızlık etmeyelim iyi yanlarıda vardı havatoplarında rakibe fırsat tanımadı.

BALKAN 06
15.01.2010, 08:11
transferine en çok sevindiğim oyunculardandı
en çok hayal kırıklığı yaşadığım oyuncu da giray oldu
çok kötü çoook,sabredilecek gibi değil,
yavuz selim den:D bir stoper koy valla girayın sırıttığı kadar sırıtmaz kadroda...

LaZ_KoPaT
15.01.2010, 08:14
giray song kupada diye oynuyor yoksa senol hocada oynataak degil biz nasil goruyorsak senol hoca iki goruyordur elinde olmadan oynatiyor kupa maclarinda idare edin sizde arkadaslar :D takimda en sevmedigim topcu ya artist kendini bi sey saniyor buna nasil 2.8 milyon dolar verildi aklim almiyr

Harun-61
15.01.2010, 12:24
Kafa Toplarina hakim, fakat topu oyuna sokamiyor...

vur gitsin....bi ara Senol Hoca bayaa bi kizdi

bordo61
15.01.2010, 16:34
Giray böyle oynarsan formayı zor alırsın.

Uğur Demircioğlu
15.01.2010, 16:39
Daha genç ya ben henüz konuşmak için erken olduğunu düşünüyorum.Bu takım zamanında Erdinç d'haene gibi stoperler de gördü.Şimdi o zamanları düşününce Giraya biraz daha şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Uğur Ö.
15.01.2010, 21:04
Kötü,profosyonel futbolcu bu kadar basit hata yapmamalı

Koray
17.01.2010, 11:35
Giray bu ne telaş ben bile ümidimi keseceğim yakında...

Açık ve net saçmalamaya başladın.

yakarcı
17.01.2010, 11:57
Yedek kulÜbesİnden diŞari Çikmaz bol bol

Uluç
22.01.2010, 20:55
Son 1 haftadır çok mutlu görünüyorsun :) Allah bozmasın..
Hazır Song yokken eline geçen fırsatları iyi değerlendir :)

Salih Edip
23.01.2010, 01:39
giray iyi çalışmıyor anlaşılan

Özge
24.01.2010, 17:27
Diğer maçlarına oranla iyiydi.Çok net bir hatası yoktu.

Ali Tunahan Güllü
24.01.2010, 17:30
Bu maçta gerçekten güzel oynadı o kafa vuruşuda gol olsaydı:)

Eren Karaahmetoğlu
24.01.2010, 17:31
Harikaydın bugün Giray.

ahamitokutan
24.01.2010, 17:33
giray nihayet kendini bulmaya başladın.böyle devam aferin.

Dursun Kaplan
24.01.2010, 18:16
Bugün o kadar pozisyonda gol atamadınya ona yanarım. :D

Kubilay ŞAHİN
24.01.2010, 18:20
Güvenimi boşa çıkartmadın Teşekkürler Giray..

Takımda güven veren bir oyuncusun bu performansının daha da yükselmesi dileğiyle..

Bi de şu toplar gol olsaydı..:)

Ali Can
24.01.2010, 18:23
kornerlerde çok etkiliydi...
bide golün olsaydı dadundan yenmezdi :D:D

ApoCaN28
24.01.2010, 18:27
Ha gayret 30. kafaya gol olucak =)

Şaka Bir Yana İyiydi =)

Samet Yildirim
24.01.2010, 18:39
Gereksiz islere girmedi böyle devam

psikopat_hamsi
24.01.2010, 18:46
sonunda beklediğimiz giray sahadaydı. duran toplarda şanssızdı yoksa gol de atardı. nazar değmesin böyle devam.

Kazım Uzunboy
24.01.2010, 22:06
Bir gol hakkıydı cidden ama girmedi bir türlü. :)

Enes Başkaya60
24.01.2010, 22:22
Güzel performasn tebrikler...

Cafer Bulur
24.01.2010, 22:30
Savunmada fazla is düsmedi,bol bol da ileri cikma firsati buldu.

Bir de savunmadan cikardigi toplari oyunda tutabilse daha iyi olacak.

Harun-61
24.01.2010, 23:30
kafa hakimiyeti cok iyi Giray'in..

az kalsin atiyordu birtane..

eyinc
24.01.2010, 23:43
bugün takım olarak gerçekten çok iidik. skorer bir stoperimiz olacak sanırım çok iidin umarım hep böyle devam edersin.

Fatih Özkan
25.01.2010, 01:44
Direkten dönen top gol olsa şahane olacaktı (:

Uğurtan
25.01.2010, 02:42
Ben hâlâ Giray'ın Trabzonspor'un stoperi olamaycağını düşünüyorum..

Bugün pek iş düşmese de bir gelişimde göremiyorum kendisinde..

Tolunay Abdioğlu
25.01.2010, 12:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3459-0H7L0M7C.jpg

AKSOY_61
25.01.2010, 13:04
Karşımızda bank asya takımı olduğu için defansta hiç zorlanmadı hep ileriye çıktı.

Abd.kalaycı
25.01.2010, 13:15
Karşımızda bank asya takımı olduğu için defansta hiç zorlanmadı hep ileriye çıktı.

Karşımızdaki takımı kötü görerek küçümseyerek aslında kendi galibiyetimizi ve süper oyunumuzu küçülttüğümüzn farkındamıyız acaba bence bu Sivas kötü takım değil biz mükemmel oynadık Hakan Şükür şöyle dedi;;;
Liderin 13 puan gerisindesiniz maça çıkıyorsunuz müthiş bir coşku ile oynuyorsunuz ve diyorsunuzki bu yarış bensiz olmaz.

Süleyman50
26.01.2010, 11:17
ileriye çıkışlarında çok etkiliydi, şansı yoktu...

Erbay
26.01.2010, 11:52
Giray'da düzelme görüyorum. Bariz bir hata yaptığını görmedim.

Adem Köse
26.01.2010, 15:35
Israr edilmeli... Gelecek sezon ki defans blogumuzu oluştaracak kişilerden biri , göbekte oynayan futbolcular arasında ayagına en iyi hakim olan oyuncu... Bizde daha tam olarak bu özelligi gösteremedi ama bu cocukta o yetenek fazlasıyla var , hem bu özelligi sayesinde milli takıma çagırılmıştı. Hava hakimiyeti de üst düzey... Birçok karışık dönem atlattı , İnşallah geride bırakmıştır hepsini ve daha iyi olacaktır.

UğuR
28.01.2010, 00:11
Giray Kaçar'ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3482-8K5W7F8I.jpg

Başarılı futbolcumuz Giray Kaçar maçtan sonra yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Gerçekten zor saha şartlarında mücadele ettik. Ne top sürebildik ne de pas verebildik. Gerekli mücadeleyle turu atladık. Önemli bir maçtı ve kazanmayı bildik. Orduspor’u da çok iyi bir mücadele ortaya koydukları için tebrik ediyorum.

Sivasspor maçında gerçekten iyi bir mücadele ettik. İlk 35 dakika orta sahayı bile geçemediler. Bu futbolumuzun zamanla üzerine çıkacağımıza inanıyorum. Bugün iyi oynamadık doğru ama mücadeleyi ortaya koyduk. Bundan sonraki müsabakalarımızı bu sahada nasıl oynayacağımızı bilmiyorum”

Fatih Özkan
28.01.2010, 00:56
Bana iyi oynadı gibi geldi...

Miraç Atalay Çiftçi
28.01.2010, 01:25
Gizli forvet Giray.
Kaleye isabet, daha çok.

ApoCaN28
28.01.2010, 10:44
Az Kaldı Gol Atıcak =)

aurora
28.01.2010, 15:11
Giray büyük umutlarla geldi ama bana göre ortalama bir oyuncu. Hani oynasada olur oynamasada tarzından bir oyuncu. Birde maç içerisinde kale önünden kafa ile gol atmaya çalışıp da topu herseferinde ya kaleciye nişanlaması yada auta atması var tabi. Bir zamanlar eskiler bilir Osman diye defans oyuncumuz vardı 90 lı yıllarda. Uzun boyuyla hep rakip ceza sahasında kafa topunu vurmayı mutlaka başarırdı ama hep auta atardı. Onu hatırlıyorum Girayın bu vuruşlarını görünce.

Mesut
28.01.2010, 15:15
2 maçdır güzel oynuyor allah bozmasın

ESER
28.01.2010, 15:27
Giray büyük umutlarla geldi ama bana göre ortalama bir oyuncu. Hani oynasada olur oynamasada tarzından bir oyuncu. Birde maç içerisinde kale önünden kafa ile gol atmaya çalışıp da topu herseferinde ya kaleciye nişanlaması yada auta atması var tabi. Bir zamanlar eskiler bilir Osman diye defans oyuncumuz vardı 90 lı yıllarda. Uzun boyuyla hep rakip ceza sahasında kafa topunu vurmayı mutlaka başarırdı ama hep auta atardı. Onu hatırlıyorum Girayın bu vuruşlarını görünce.

giray vasat degil, vasatin ustu hatta iyi bir defans oyuncusu, kendisinin helallik alip vermesi disinda buyuk capta olumsuz bir elestiriyi hakettigini dusunmuyorum, eksikeri vardir , her futbolcunun oldugu gibi ama kesinlikle kaliteli bir futbolcu oldugunu dusunuyorum,. bugun emre asik , gokhan zan gibiler milli futbolcuysa ben giraya vasat yada kotu futbolcu demem.. ulke sartlari baz alindiginda bence kaliteli bir defans oyuncusu..

nbay
28.01.2010, 15:34
giray iki maçtır formda bayağa,özellikle hucumda kafa toplarındada etkili oluyor,bu gidişle önümüzdeki haftalarda gollerini izlememiz süpriz olmayacaktır..
songun gelmesiyle umarım kesilen isim giray olmaz,song lazım bu takıma ama kesinlikle egemen kesilmeli,son maçlarda çok savruk oynuyor ve rakibe çok top veriyor,bu sektirdiği topları da temizleyecek birisi her zman olmuyor malesef.. song geldikten sonra girayla oynamalılar kanımca..

tans
28.01.2010, 18:28
hem egemen in eksiklerini kapatıyor hem bütün toplarda giray var. ayrıca korner ve serbest vuruşlarda çok etkili. geleceğin milli takım bizimde şuan en iyi oyuncumuz. song geldiği zaman egemen kulübeye...

serdaracıl
29.01.2010, 12:10
Giray çok iyi form yakaladın. Harikasın. Böyle devam.

İsa
29.01.2010, 12:13
Geldiği zaman en umutlu olduğum özelliği siyah kuşak sahibi olmasıydı.

Ama hala usta bir tekmeyle herhangi birini yere indirdiğini göremedim...

Erbay
30.01.2010, 21:36
Tazameta karşısında 77 kere sağa sola dönen sen miydin Giray?

Özge
30.01.2010, 21:56
O pozisyonda Tazemeta deli etti resmen Giray'ı.

Kaan
30.01.2010, 21:59
Giray iyiydi bugün.

Tazemeta'nın pozisyonunda döndü falan diyorsunuz yapılacak en iyi savunmayı yaptı.

bangkook_61
30.01.2010, 22:06
Yenilen golde defansa koşmalıydı egemeni yapayalnız bıraktı yürüdü resmen o pozisyonda

Mesut
30.01.2010, 22:32
bir kaç hatan var ama genel performansı değerlendireceksek iyisin
eğer defansdan biri kesilecekse bu şuanki performansında egemen(song için)

ApoCaN28
30.01.2010, 22:33
Yenilen Gol tamamen defans hatası (4 lü bir hata )

Genel Olarak iyiydin Aslanım =)

Serdar A
30.01.2010, 22:48
İyi bir stoper kazanıyoruz .

Sabredelim , destek olalım .

Cafer Bulur
30.01.2010, 23:11
Genel olarak fazla is düsmedi,tazameta ya karsi basinin döndürülmesi eksi yönüydü.

Samet Yildirim
30.01.2010, 23:35
2 mactir begeniyorum özellikle kisa pas yapmasi olumlu kupa macinda ankaragücüne karsi beni deli etmisti sanirim hoca uyarmis felan. 10 metre paslari giray icin yeterli

bangkook_61
31.01.2010, 00:20
Arkadaşlar bilmiyorum maçı nasıl izliyorsunuz. Maçın tekrarını verirse trt kaçırmayın izleyin Giray ı özellikle. Herkes Egemen i asmış kesmiş ama Giray dı asıl kötü olan. Adamın bayağı bi zamanlama problemi var ben beğenemiyorum ne bileyim. Bence iyi bir stoper değil.

Alptuğ
31.01.2010, 01:20
Giray iyiydi bugün.

Tazemeta'nın pozisyonunda döndü falan diyorsunuz yapılacak en iyi savunmayı yaptı.

nasıl bir savunma anlayışınız var adam giraya tam 6 kez ters tarafına çalım denedi hepsini de giray yedi
yattaramız dahi hiç kimseye bu kadar rezil edecek çalım atmamıştır üstelik bu pozisyonda çok büyük savunma hatası yaparak resmen asist yaptı tazemetaya

daha önce de dediğim gibi alternatif olarak bile görmek istemem girayı takımda çok ağır kalıyor sert müdahalerde bulunuyor rakibe kritik yerlerde faul kazandırıyor tek artısı gözümde hava toplarındaki hakimiyeti

Ali Tunahan Güllü
31.01.2010, 01:28
Bence Giray son 2 maçtır iyi oynuyor.
Artık en sevmediğim uzun top sevdasınıda bırakmış gibi duruyor..

Yasin Altuntas
31.01.2010, 02:03
Valla ben Begendim Zamanla Takimin Lideri olabilir Potansiyel var

b_m_61
31.01.2010, 03:08
Tazemeta pozisyonun hoşgörülecek tarafı yok tabi ama o pozisyonda kendini rezil etmesinin sebebi pozisyonun başlangıcı bana göre. Kayıp düşerek kendi hatasıyla topu kaybedince panik yaptı, ondan sonraki hareketlerine tekrar bakın telaştan eli ayağı dolanmış haldeydi. Yerde yatıp seyretmek yerine hemen fırlayıp hatasını telafi etmek için didinmesini görünce ona çok fazla kızamadım ancak iyi bir stoper soğukkanlı olmalı mutlaka. İlk kez Giray'ı böyle şaşırmış gördüm son olur inşallah. Biraz karizmayı çizmiş olsada :) ligimizin standartlarına göre çok önemli bir stoper olduğunu düşünüyorum.

hay1699
31.01.2010, 03:26
Tazemeta pozisyonun hoşgörülecek tarafı yok tabi ama o pozisyonda kendini rezil etmesinin sebebi pozisyonun başlangıcı bana göre. Kayıp düşerek kendi hatasıyla topu kaybedince panik yaptı, ondan sonraki hareketlerine tekrar bakın telaştan eli ayağı dolanmış haldeydi. Yerde yatıp seyretmek yerine hemen fırlayıp hatasını telafi etmek için didinmesini görünce ona çok fazla kızamadım ancak iyi bir stoper soğukkanlı olmalı mutlaka. İlk kez Giray'ı böyle şaşırmış gördüm son olur inşallah. Biraz karizmayı çizmiş olsada :) ligimizin standartlarına göre çok önemli bir stoper olduğunu düşünüyorum.

arka planda egemende yedi o calimlari, isin kotusu! 50 bin dolara bile oynamayan bir topcu iki stoperimizi yatirip kaldirdi!

Fatih Özkan
31.01.2010, 03:43
İyiydi bu maç ama o yatıp kalktığı pozisyon yakışmadı...
Çok daha soğukkanlı olması gerekirdi...

Erdem Keser
31.01.2010, 04:59
Bu ligden dönemlik performansları çok iyi olup büyük takımlarda oynama şansına erişen bir çok savunma oyuncusu geçti;

İsmail Güldürenler, Tolga Seyhanlar, Yalçınlar, Erman Güraçarlar v.s

Umarım yanılırım, ama topla meziyeti olmadığı için ilerisi için kendisinden umutlu değilim.Maalesef kendisi klasik Türk stoperi.

Ertan 51
31.01.2010, 07:39
Ofans ta ne kadar iyi işler yapıyorsan,asıl görevin olan defans ta o kadar kötü işler yapıyorsun Giray'ım.Yediğimiz golde saf saf baktın adam bom boş kaldı golü attı bu 1,
Tazı-meta seni Şeva'nın Servet'i düşürdüğü duruma düşürdü bu 2.(hiç yakışmadı sana)
Hırsına hayranım ama bir şeyleri eksik yapıyorsun inşallah giderir baş tacı olursun ama bu gidişle bizi çok yakacağa benziyorsun.

LaZ_KoPaT
31.01.2010, 08:02
onumuzdeki haftada oynarsin egemenin kart cezalisi oldugu icin sonra kulubeye. elimizde bi tek sen varsin diye oynatiyordu hoca. defansta seni gorunce icim rahat etmiyor nedense giray.

yakarcı
31.01.2010, 09:29
iyi degildi

bahadır2561
31.01.2010, 14:07
berbattı......

Osman Pervaneli
31.01.2010, 14:18
performansini bende begenmedim dogrusu

serdar
31.01.2010, 16:00
Bence iyidi... Ama topu oyuna sokmasini ögrenmeli...

Cafer Bulur
03.02.2010, 21:01
Tum a karsi zaman zaman zorlandi ama durumu idare etti.

Oynadikca daha iyi olacak gibi....

Samet Yildirim
03.02.2010, 21:11
Allahini seversen birak su attigi uzun mesafeli toplari ya rica ediyorum yalvariyorum birak lütfen...

Özge
03.02.2010, 22:39
Uzun top atmak nerden çıkıyor Giray ya yapamıyorsun bırak lütfen.

Sefa Murat Dokuz
03.02.2010, 23:17
beğenmedim, adamını 10 kez kaçırdı.

Halit Aydın
04.02.2010, 20:12
Her kornerde kafa vuran kişi olduğun halde bunları bir türlü gole çeviremiyorsun.

Sinan_Ts61
04.02.2010, 23:08
berbati ne yazik ki...

.....
07.02.2010, 17:29
Pek fazla hatasını görmedim.

Geliştiriyor kendini Giray. Kendisine inanıyor ve güveniyoruz.

Alptuğ
07.02.2010, 17:38
giray aynı giray
bi değişiklik yok
sıradan bi defans adamı onun kadar oynayabilir rispi hatırlatıyor bana
geçen hafta tazemata karşısındaki hataları
bu hafta da direkten dönen manisanın topunda rakibe müdahale etmeyip geri geri kaçması nasıl bir savunma anlayışıdır
çalım ye madem kademene gelsinler
umarım bu hafta egemen-song ikilisine geri döneriz

Dursun Kaplan
07.02.2010, 17:59
Pek oyunda görünmemesine rağmen, Song ile birlikte iyi bir ikiliydi bugün.

Song Giray'a bişe bırakmadı zaten. :)

Samet Yildirim
07.02.2010, 18:01
Begendim böyle devam.

Yasin Altuntas
07.02.2010, 18:13
Isaac´i iyi kontrol altinda tuttu ve o gereksiz Uzun paslarida yapmayi birakti

Faruk UYSAL
07.02.2010, 18:44
giray aynı giray
bi değişiklik yok
sıradan bi defans adamı onun kadar oynayabilir rispi hatırlatıyor bana
geçen hafta tazemata karşısındaki hataları
bu hafta da direkten dönen manisanın topunda rakibe müdahale etmeyip geri geri kaçması nasıl bir savunma anlayışıdır
çalım ye madem kademene gelsinler
umarım bu hafta egemen-song ikilisine geri döneriz

Direkten dönen top öncesi rakibin önünde gerekli seti oluşturdu fakat top ayaklarının arasından geçti.
Stoper oynayan oyuncu çalım yediği anda rakip, kaleciyle karşı karşıya kalır, onun için de geri geri gitmesini gayet mantıklı buluyorum.
Ayrıca onun sayesinde geçen yıl önleyemediğimiz basit kafa gollerini de yemiyoruz artık.
Bu maçta uzun top kullanmayı da bırakmış gördüm.
Sonuç olarak gayet iyiydi.

Sinan_Ts61
07.02.2010, 18:46
Fena degildir...;)

Fatih Özkan
07.02.2010, 19:08
Ben bu maçta beğendim Giray'ı...

Sefa Murat Dokuz
07.02.2010, 19:12
1 pozisyonda İsaac topun üstünden atlayınca bakkala gittin, önceki maçlara göre pasların daha isabetliydi artın bu, paslara çok dikakt etmelisin.Şişirme topların bizim forvetlerin 10-15 metre uzağına düşüyor.

Oğuzhan İnce
07.02.2010, 19:14
çok iyiydin giray
yine söylüyorum bu ülkedeki en iyi 3 türk stoperden birisin,

boşver sen ortasahadan enseyle gol atamayan stoperi sevmez bizim taraftar

Özge
07.02.2010, 20:42
Fazla hatası yoktu.Genel olarak iyiydi.

Hürgün Aygün
07.02.2010, 20:44
egemen'i keser der misiniz?

yaranozlu
07.02.2010, 21:45
oynadıkça daha iyi oluyor, eski maçlara oranla daha iyiydi. song giray olur gibi geliyo bana. egemn de çalışsın biraz bence.

Cafer Bulur
07.02.2010, 21:51
Cok fazla pozisyonlarda gözükmedi,cok fazla da is düsmedi.

isimsiz_61
08.02.2010, 12:43
gittikçe kendini geliştiriyor.ama biraz agresif mi ne...

Osman Pervaneli
08.02.2010, 12:44
fazla hatasini görmedim macta, gittikce iyiye gidiyor