PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Remzi Giray Kaçar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]

Ali İhsan
10.11.2013, 20:47
Haftaya gene bu oynayacak, nerede 1461'deki cesur Mustafa hoca...

Haftaya Mustafa-Caner ikilisi çıkmalıdır...

cakalkerem
10.11.2013, 20:49
hastalığına üzülmüştüm ama keşke sahalara dönmeseydin bıraksaydın futbolu..emin ol Trabzon'a daha fazla yararaın olurdu

Adem Akyüz'
10.11.2013, 20:50
Haftaya gene bu oynayacak, nerede 1461'deki cesur Mustafa hoca...

Haftaya Mustafa-Caner ikilisi çıkmalıdır...

Zeki (maalesef) - Mustafa - Caner - Kadir.. Hoca bu akşam biraz ders aldıysa 1461 savunması tekrar buluşur

Cengiz Çubukcu
10.11.2013, 20:59
Girayin bir sucu yok, giray asla basrol stoper oynayamaz yani mutlaka bir akil stoperin yaninda oynamasi ve arkasindan birinin supurmesi sart...bu gorevi takimda yapacak tek Adam da yumlu:)

Onur Akyüz
10.11.2013, 21:03
Adam pimi çekilmiş bomba mübarek, işin kötü tarafı patlıyor da.

Ufuk
10.11.2013, 21:05
yazıklar olsun! futbolu bırakması gereken bir adam bu!

zaten yaptığı fauller ve kademe hatalarıyla takıma zarar veriyordu.

bir de adriana yaptığı terbiyesizlikle güne damga vurdu.

bu adama kaptanlık vermişti biz. bir takımda kaptanlık yapacak adam, takım arkadaşıyla kavga etmez!

bu takımdan gidene kadar yakandayım giray efendi. bırak futbolu git siyaset yap.

Bi ara genclerliler hakeme saldırırken sakim olum felan dedi giray. Adrian sanane bro gel sen dedi. Sonra ne oldu bisi oldu mu?

İ. SARAL
10.11.2013, 21:11
Giray oynayacağı için maalesef yenileceğiz demiştim öyle de oldu. Gerçekten sahada görünce utanıyorum. Hocanın da başını yakacak.

Bartuğ13
10.11.2013, 21:18
Bi ara genclerliler hakeme saldırırken sakim olum felan dedi giray. Adrian sanane bro gel sen dedi. Sonra ne oldu bisi oldu mu?

gördüğümüz kadarıyla adriana sataştı sen kim oluyorsun gibilerinden. zokora girayı tutmaya çalıştı yoksa adrianın üzerine yürüyordu.

allah kahretsin ki bu adama kaldık önümüzdeki haftada da. yumlu ve aykut cezalı. bambayı oynatmak zorunda kalacak giray efendinin yanında.

of ki ne offffffff.

Adem Akyüz'
10.11.2013, 21:19
gördüğümüz kadarıyla adriana sataştı sen kim oluyorsun gibilerinden. zokora girayı tutmaya çalıştı yoksa adrianın üzerine yürüyordu.

allah kahretsin ki bu adama kaldık önümüzdeki haftada da. yumlu ve aykut cezalı. bambayı oynatmak zorunda kalacak giray efendinin yanında.

of ki ne offffffff.

Yumlu'nun 3 maç dolmadı mı yahu ? Elazığ, Kasımpaşa, Gençlerbirliği maçlarında oynamadi.

cakalkerem
10.11.2013, 21:21
giray unutmuş maç oynamayı her pozisyonu faul

gabriel omar
10.11.2013, 21:23
Çoktan kulübeye çekilmeliydi.Hoca hangi mantıkla hala ısrar ediyor anlamak güç.Giray hata yaptıkça o ,ha benim koçuma deyip sahaya sürüyor adamı.

Yaşar
10.11.2013, 21:25
Bırakın yedek olmayı, tribünde bile oturtmam bu haliyle onu.
Tribüne çıkacaksa bilet parasını alırım vallahi.
Bu nasıl bir rezilliktir?

İ. SARAL
10.11.2013, 21:29
Vallahi billahi bu adamı gördükçe niye futbolcu olmadım diye kendime kızıyorum. Futbolcu olmak bu kadar basit demek ki.

FC-ST-PAULI-61
10.11.2013, 21:36
Bunun sözlesmesini uzatirlar görürsünüz.

Mert'
10.11.2013, 21:38
Bunun sözlesmesini uzatirlar görürsünüz.

aynisini yazmak icin girdim bende sözleşmesi uzatılır görürsünüz

serdaracıl
10.11.2013, 21:42
Futbolla alakasi yok beyfendinin

nchls
10.11.2013, 22:05
töbe estagfurullah yazıyorum yazıyorum siliyorum. siniri mi alamıyorum. siz nasıl bu takımda oynuyorsunuz , nasıl

Hqmi
10.11.2013, 22:07
futbola tepki olarak doğmuş çok belli.

Cafer Bulur
10.11.2013, 22:10
Senin yerinde olsam birak baska bir kulübe gitmeyi yarin kramponlarimi birakir mesela bir güres sporuna baslardim.

Fatih Özkan
10.11.2013, 22:47
Defol git Giray!

SEDAT
10.11.2013, 22:49
* Senin futbolcu olduğun güne...

OrkHun
10.11.2013, 22:50
Git la bu takımdan!!
La hakkı at haunları dışarı!!

İgzas-61
10.11.2013, 22:55
Umarım bu yazıyı görürsün Giray çok açık ve net söylüyorum bu takımın oyuncusu değilsin, olamazsın...

Mert Acar
10.11.2013, 23:00
sözleşme uzatırlarsa,yazık .

Bartuğ13
10.11.2013, 23:10
Yumlu'nun 3 maç dolmadı mı yahu ? Elazığ, Kasımpaşa, Gençlerbirliği maçlarında oynamadi.

doğrudur dolmuş allahtan.ben unutmuşum kasımpaşa maçını. umarım yumlu 11e döner ve bambayla ikili olur. yoksa girayla bizim takım en az ikilik olur.

matalar
10.11.2013, 23:57
GİRAY YAZILDIĞI KADAR KÖTÜ FUTBOLCU DEĞİL.
ama hastalığından sonra formu gittikçe düştü.
yoksa şampiyon olduğumuz sene müthişti.

sametaydin
11.11.2013, 00:00

Dostum futbolcu iyi veya kötü olması önemli değil. Hastalığından sonra bozuldu demişsin napalım düzelmiyor işte. Bu futbolcu trabzonsporun istediğini veremiyorsa istediği kadar iyi futbolcu olsun bir önemi kalmaz. Futbolcu iyi futbolcu oldugunu sahada göstermeli. Giray bunu öceden yapıyorsa da artık yapamıyor iyi oyuncu oldugunu gösteremiyor. İyi oynamıyor.

Fatih
11.11.2013, 00:34
Allah'ın adını vererek söylüyorum...

GİT

Furkan Özdem
11.11.2013, 00:57
Bölgesel amatör ligden herhangi bir stoperi girayın yerine koysak bi farkı olmaz.

Samet Berber
11.11.2013, 01:47
Futbol hayatını noktalaması herkesin yararına olur.

Burak
11.11.2013, 07:48
Artık yerin yok maalesef.

İ. SARAL
11.11.2013, 08:39
Bu adam ne zaman iyi futbol oynadı ki. 5 yıl boyunca 10 maç belki sayarsınız. Hadi ilk yıllar acemiydi ulan 5 yıldır bir adam kendini hiç mi geliştiremez ayıp yahu.

Turgay Atalay
11.11.2013, 09:54

Giray yazıldığından da kötü futbolcu, kötü bile az. Şampiyon olduğumuz sene egemen gibi, Glowacki gibi has stoperlerimiz bu adamın açıklarını kapatıyorlardı. Aykut-Giray asla yan yana oynamamaları gereken, birbirinin aynısı, basit hatalara müsait, savunmadan akıllıca top çıkarmadan bi haber adamlar.

Giray sana "git" demiyorum "defol" diyorum.

a f s
11.11.2013, 10:22
Futbolcu olmanın bir de bu yanı var maalesef. Giray'ın Trabzonspor için iyi niyetle mücadele ettiğine inanıyorum. Formsuzluğunun biraz da psikolojik olduğunu düşünüyorum. Formu düşen her futbolcuyu 'defol git' demek şık gelmiyor bana.

Futbolcular sadece fizik taktik olarak değil psikolojik olarak ta formda olmalı. Ya sevgimizle ya nefretimizle boğuyoruz futbolcuları bazen dengemiz yok.

Antonio
11.11.2013, 14:34
artık giraydan ne köy olur ne kasaba, takasta kullanalım...

Yiğit Gayretli
11.11.2013, 14:52
Adam eksik kaldığında halı sahaya rica minnet götürdüğümüz, kendi kendine hırs yapan abiler gibi.

Topu alamadı mı çim biçme makinasına dönüşüyor.

Oğuzhan
11.11.2013, 17:08
Giray bey iki bilet alıyoruz ama eleştirme imkanımız var mı acaba sizi 2 bilet sonuçta 2 bilete oyuncu mu eleştirilir. 3-4 tane daha bilet alayım ben bir dahaki maç o zaman eleştirecem bu seferlik hakkım yok.

Tolga
11.11.2013, 17:15
Giray bey iki bilet alıyoruz ama eleştirme imkanımız var mı acaba sizi 2 bilet sonuçta 2 bilete oyuncu mu eleştirilir. 3-4 tane daha bilet alayım ben bir dahaki maç o zaman eleştirecem bu seferlik hakkım yok.

Giray'ın bu dahi fikrinden hareketle kulübe ek gelir sağlayacak "Eleştiri Kombinesi" işine girmeli yönetim.

Tanesi 500 TL olmalı, 100 liralık olunca beğenmiyor Giray.

1 tane alan her maç yalnız 1 oyuncuyu eleştirebilir.

5 tane alan 2 yerli+1yabancı birde hocayı.

10 tane alan her maç serbest eleştirisini yapabilir.

50 ve üzerine akaryakıt alışverişlerde "%23 Giray İndirimi" olsun.

Sonuçta fakir adam tarafından sahiplenilmesin futbolcularımız, parası olmayan sevsin, olan sövsün ...

:D

Samet Yildirim
11.11.2013, 19:11
Cek git hayatimizdan...

Skandal !

Hocada hoca degilki hala Girayi oynatan hoca tartisilir..

Bir insan inadina ceza alanin cevresinde gereksiz fauler yapar mi ? Buna ancak dangalaklik denir.

Fatih Birinci
11.11.2013, 21:39
Aman giraya bela okumayin arkasinda BMN yönetimi var hemen cezayi keser

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

matalar
11.11.2013, 22:29
ben seviyorum girayı.öncelikle bir çok futbolcuda olmayan ahlak onda var.
efendi adam.formasınıda terinin son damlasına kadar terletir.mücadeleden kaçmaz.
mesela bi adrian gibi colman gibi kaçak oynarken göremezsiniz.
sadece formsuz olduğu için bu kadar hakareti haketmiyor.
gerideki sayfalara bakmadım ama eminim bu son döneme kadar eleştirilen bi adam değildi.

Giray CAN'dır

matalar
11.11.2013, 22:31
şöyle bi 100 sayfa geri sarayım dedim :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9002&page=122

SEDAT
12.11.2013, 00:10
* Kısa ve net : Defol

Oruç
12.11.2013, 00:26
Giray psikolojik olarak dip yapmış durumda. Şu formuyla oynamaması hem onun için hem de bizim için iyi olacak.

İ. SARAL
12.11.2013, 10:08
Sahada olduğu hiç bir maçı izlemek istemiyorum.

Bartuğ13
13.11.2013, 15:51
inşallah hakkındaki transfer haberleri doğrudur.
ister rusya ister çok sevdiği bayıldığı pasifikteki adalara transfer olsun.
yeter ki gitsin bu takımdan.
yolu açık olsun.

Hami_41
13.11.2013, 16:18
şöyle bi 100 sayfa geri sarayım dedim :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9002&page=122

Maalesef biz böyleyiz renkdas futbolcularımizi bur maçla vezir bir diğer maçta da rezil ilan ediyoruz.
Bu takım bu yüzden ileriye gidemiyor. Yilda 30-40 tane gol atar adam bu maç atamaz anasina soverler sonra başka takıma gidince neden gitti der bir daha soverler sen topçu olsan böyle bir takimda oynamak istermisin.
Ayrıca böyle bir takımı Giray gibi benimseyen sahiplenen kaç topçu bulabilirsin?

Cagdas Topal
13.11.2013, 16:50
Böyle bir haber var forzada :D

FORZA TV ÇOK ÖZEL HABER...

KADRO DIŞI BIRAKILAN VE FUTBOL YAŞANTISINA DEVAM ETMEK İSTEYEN İBRAHIM TORAMAN İCİN TRABZONSPOR İLE TAKAS KONUSUNDA ANLAŞILDI ..

İBRAHİM TORAMAN LİGİN 2. YARISINDA TRABZONSPOR FORMASI GIYERKEN BEŞİKTAŞ TRABZONSPORDAN REMZİ GİRAY KAÇAR''I TRANSFER ETTİ ..

matalar
13.11.2013, 22:43
Maalesef biz böyleyiz renkdas futbolcularımizi bur maçla vezir bir diğer maçta da rezil ilan ediyoruz.
Bu takım bu yüzden ileriye gidemiyor. Yilda 30-40 tane gol atar adam bu maç atamaz anasina soverler sonra başka takıma gidince neden gitti der bir daha soverler sen topçu olsan böyle bir takimda oynamak istermisin.
Ayrıca böyle bir takımı Giray gibi benimseyen sahiplenen kaç topçu bulabilirsin?

malesef öyle.
bu millete burak gibi adamlar lazım.
burak gibi selçuk gibi kaçıp giderse şerefsiz olur, giray gibi kalırsa defolup gitmesi gereken müsvedde bi kişilik olur.
ben anlamıyorum bu futbol sadece başarıdan ibaretmidir.
eğer öyleyse anadolu takımlarına feneri gs'yi veya bjk'yi tuttuğu için neden kızıyoruz.
neden rizeliler fenerli diye kızılıyor.
madem futbol sadece başarıdan ibaret bu durum gayet normal.

gelelim konumuza girayın bu zamana kadar yamuk bir hareketini gören varmı.
ahlakına laf söyleyecek varmı.
formanın hakkını mücadele anlamında vermiyor diyen var mı.
formsuz diye adama bu kadar hakaret eden TARAFTARCIKLAR....

ASIL SİZ DEFOLUN...

Mert'
13.11.2013, 23:03
Şampiyonlukta iyi oynuyordu emegine saygımız sonsuz ama inanılmaz kötü bu sezon

Fatih
13.11.2013, 23:12
Twitterdan taraftara gider yapan Giray efendi bu taraftar olmasa o paraları nasıl kazanacak?Bir futbolcunun taraftarı eleştirme hakkı yoktur herkes işini yapacak.

Fatih Birinci
13.11.2013, 23:35
efendi adam.formasınıda terinin son damlasına kadar terletir.mücadeleden kaçmaz.
gerideki sayfalara bakmadım ama eminim bu son döneme kadar eleştirilen bi adam değildi.

Giray CAN'dır

Giray can ise sen futboldan anlamiyosun.ersun yanal bizdeyken onu bosuna yedek birakmiyodu

Mert Oğuzlu61
13.11.2013, 23:47
malesef öyle.
burak gibi selçuk gibi kaçıp giderse şerefsiz olur, giray gibi kalırsa defolup gitmesi gereken müsvedde bi kişilik olur.
eğer öyleyse anadolu takımlarına feneri gs'yi veya bjk'yi tuttuğu için neden kızıyoruz.

ASIL SİZ DEFOLUN...

şu yorumları okurken gülüyorum. millet bu adamı niye eleştiriyor diye oturup düşüneceği yerde futbol dışında her türlü mevzudan girip adamı illa pohpohlayacak bir konu bulunuyor, sonrasında suçlu bir şekilde taraftar oluyor, üstüne bide defolup gidin lafınıda taraftar yiyor.

burda mesele futbol, konuyu tutup adamın ahlakına kültürüne bilmem nesine getirmeyi nasıl beceriyorsun ibretlik bir durum gerçekten.

Terzioğlu
14.11.2013, 00:48
Rusya ikinci veya ücüncü ligine transfer olman dilegiyle..gördügüm en dengesiz savunma oyuncularindan. Rezalet resmen.

drose61
14.11.2013, 00:57
Hayır sanki Giray'ı istediler İstanbul takımları da o geri çevirdi.Giray hiç bir zaman Burak,Egemen veya Selçuk seviyesinde olmadı ki.

alper*
14.11.2013, 09:45
Takımdan ayrılması gündemdeymiş. Yeni sözleşme teklifini kabul etmemiş. Volkan Şen ile birlikte Serdar Aziz transferinde takas ihtimali varmış.

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/trabzonda-tek-gundem-transfer_3_Detail_35_342812.htm

sifuni
14.11.2013, 15:03
Takımdan ayrılması gündemdeymiş. Yeni sözleşme teklifini kabul etmemiş. Volkan Şen ile birlikte Serdar Aziz transferinde takas ihtimali varmış.

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/trabzonda-tek-gundem-transfer_3_Detail_35_342812.htm

Serdar Aziz GS'ye gönderilmedigi icin küsmemis miydi ?

Mustafa Hazıroğlu
14.11.2013, 15:21
Giray'ın ahlakına bir şey diyemem. Ahlakı falan da beni hiç ilgilendirmiyor zaten. Benim için önemli olan sahada sergilediği futboldur. Giray şampiyon olduğumuz sezonda fena değildi. Şu son 2 yıldır inanılmaz düşüşte ve ben şu an için Giray'ın Ptt futbolcusu olduğunu düşünüyorum o da tecrübesinden dolayı. Tam anlamıyla yetenek fakiri bir futbolcu.

ARTIK GİTMELİ !

Murat Engin Akyüz
14.11.2013, 16:47
Tek iyi yaptığı işi,yani kesiciliği yapamıyor artık.Çok faul aldırıyor rakibe,çok dengesiz müdahaleleri var.Saha dışındaki tutumları ayrı bir komedi zaten.Artık kafa olarak da fizik olarak da toparlayabileceğini ve eski güvenini kazanabileceğini zannetmiyorum.3e 5e bakmadan gönderilmeli.1461'deki Oğulcan(özellikle) ve Alim daha çok hak ediyor bu formayı giymeyi.Caner için çok umutlu değilim,gelmesine de şaşırmıştım açıkçası.

matalar
16.11.2013, 21:35
giray sadece formsuz.
girayın diğer takımlardaki stoperlerden eksiği yok.sadece ve sadece formsuz.

benim eleştirim hakaretlere.
kadroda oynamasın denilebilir ama giray gibi adam bu hakaretleri haketmiyor.
giray Trabzonu seviyor ama böyle gönülden bağlı adamları küstürmekte üzerimize yok.
ayrıca giray trabzona gelmeden bjk de onu almak istiyordu ama o bizi seçti.

ve son sözüm ahlakı beni ilgilendirmez diyen arkadaşlara.
kriteriniz sadece formda ve başarılı futbolcular ise size emre belözoğlu-caner erkin gibi adamlar yakışır.

Tolga
16.11.2013, 22:11
2 yıldır formsuz hatta 2.5 yıldır. Kulübünü benimseyen adam taraftarına laf etmez ayrıca. Bizi tercih etmiş olması iyi güzel de gram yararı olmayan adamın bi 2 yıl daha form tutup twitter'dan bana taraftarlığı öğretmesini mi bekleyeceğim ?

Bu Giray'ı savunma çabası yararsız.

matalar
16.11.2013, 22:20
2 yıldır formsuz hatta 2.5 yıldır. Kulübünü benimseyen adam taraftarına laf etmez ayrıca. Bizi tercih etmiş olması iyi güzel de gram yararı olmayan adamın bi 2 yıl daha form tutup twitter'dan bana taraftarlığı öğretmesini mi bekleyeceğim ?

Bu Giray'ı savunma çabası yararsız.

elini vicdanına koy öyle konuş kardeş.
gram yararı olmadımı sence.
bu sene formsuz anladık ama Trabzonsporun yıllardır defans sorunu yoktu.
forvet sorunu yüzünden geçen sene çile çektik.
giray bu sene herkesin gözünde tukaka oldu.
giray benin babamın oğlu değil.
sevdiğim bi futbolcu.TS formasını hakettiğini düşündüğüm bi adam.
kaç senedir defansın yükünü çeken bu adama bukadar hakaret edilmesine üzülüyorum

Mustafa Hazıroğlu
16.11.2013, 22:22
kriteriniz sadece formda ve başarılı futbolcular ise size emre belözoğlu-caner erkin gibi adamlar yakışır.

Evet formda ve basarili futbolcular lazim bu takima. Cunku takimdan nefret etmemi sagliyo bu tarz yetenek fakiri futbolcular.

Mustafa Hazıroğlu
16.11.2013, 22:24
kaç senedir defansın yükünü çeken bu adama bukadar hakaret edilmesine üzülüyorum

Elimizi vicdanimiza koyunca 3 puan vermiyorlar. Birak 3 puani vicdanla ahlakla iyi futbol oynanmiyo. Birakin bu ahlak ayaklarini Allah askina.

Tolga
16.11.2013, 22:32

Şampiyon olduğumuz sezondan sonra Giray'da gözle görülür bir artış oldu olmadı buna takılmıyorum, geçen sezon kalp rahatsızlığı oldu inşallah yeniden nüksetmez, fakat Giray hep kalabalık oldu. Yani hep sıradandı.

Oynadı, yüreğini koydu bunlar oldu, Olmadı demiyorum fakat biz hastalandığında, iyi kötü Giray bizim en kötü altyapıda görev yapar, antrenör yaparız yine kulüpte kalır dediğimiz dönemin hemen ardından kalktı 2 forma aldınız diye laf edemezsiniz söyleminde bulundu.

Eğer sen bu olaylar yaşanırken gördüysen, yada olaylardan haberdarsan, sen elini vicdanına koy.

Ben çok rahatım çünkü sonuna kadar sahiplendiğim mesajlar hemen arka sayfalarda.

Bu yanlış kabul edilecek bir yanlış değil, hiç olmayacak zamanlarda siyasete girmek, yada taraftara laf yetiştirmek benim vicdansız olmama yeterli.

gabriel omar
16.11.2013, 22:34

Hocam Giray ne zaman defansın yükünü çekti ?Bunu Girayı eleştirmek için söylemiyorum ama Giray her zaman yardımcı aktördü.

Ki o halde bile,2010-2011 sezonun haricinde düzgün oynadığı bir sezon gösteremezsin.Ne ara Giray bizim yükümüzü çekmiş acaba ?

Gereksiz yerilmesine karşıyım ama senin ki de gereksiz bir övme olmuş.

cimlagava
17.11.2013, 03:49
giray sadece formsuz.

giray Trabzonu seviyor ama böyle gönülden bağlı adamları küstürmekte üzerimize yok.

Renktaş çok uzun bi cevap yazmıştım bitirene kadar aktif gezinti sürem doldu kaybettim mesajı kısaca açıklarsam.

1) Rabia
2)Başbakanla fotoğraf , volkan'a edilen küfrü haklı bulanların ağzının payını verme, başbakana hakaret edene haddini bil demesi.

Mevzu siyasi yani son dönemde.

Bir de yaptığı hizmetleri uzunca yazmıştım ama şimdi sadece 2011'deki Inter maçı diyeyim. Ptt topçusu diyenler ötede beride anlatırlar biz Inter'i deplasmanda şöyle yendik böyle yendik. Sanki kendi çıktı sahaya. 90 dk savunmaya yapan bir Trabzon ve defansta ptt topçusu. Diğer hizmetlerini de bilirsin 6 yıldır bu takımda sonuçta.

BMN siyasi kutuplaşmada taraf olmamalı. Yani başbakanı seviyor diye adamın gitmesini istersen öteki de seviyor diye kalmasını ister. Bu Trabzonspor'a çok zarar verir.

Son dönemde çok formsuz umarım düzelir olmadı teşekkür edilip yollar ayrılır. Bunun kararını da teknik heyet verir. İki bilet alınca kendini camianın sahibi sananlar değil.

serdaracıl
17.11.2013, 07:17
İki bilet aldım ve takımın sahibiyim var mı ötesi. Yeter artık şu taraftarın üzerine gidip durmayın.

Tolga
17.11.2013, 09:03
Gördüm şerefli siyasileri de. Siyasi görüşü ne olursa olsun sen Trabzonspor'un futbolcususun.

Hele ki taraftara taraftarın haklı olduğu konularda zıt gitmek, kendini üstün görmek Trabzonspor futbolcusuna yakışmaz.

Volkan Şen ve Giray'ın dahil olduğu 7-8 oyuncunun bu kulübe zerre faydası olmadığı gibi yaptıkları işlerle "İçimizdeki İrlandalılar" olduğundan benim şüphem yok.

Çok büyük adamsa bu ülkenin başbakanı, dünya lideriyse, adalet timsali bir müslüman ise o kupa 2023 kere haklıya verilirdi.

Boş boş siyaset konuşacağız illa ki.

Mert Oğuzlu61
17.11.2013, 11:58
Renktaş çok uzun bi cevap yazmıştım bitirene kadar aktif gezinti sürem doldu kaybettim mesajı kısaca açıklarsam.

1) Rabia
2)Başbakanla fotoğraf , volkan'a edilen küfrü haklı bulanların ağzının payını verme, başbakana hakaret edene haddini bil demesi.

Bir de yaptığı hizmetleri uzunca yazmıştım ama şimdi sadece 2011'deki Inter maçı diyeyim. Ptt topçusu diyenler ötede beride anlatırlar biz Inter'i deplasmanda şöyle yendik böyle yendik. Sanki kendi çıktı sahaya. 90 dk savunmaya yapan bir Trabzon ve defansta ptt topçusu. Diğer hizmetlerini de bilirsin 6 yıldır bu takımda sonuçta.

BMN siyasi kutuplaşmada taraf olmamalı. Yani başbakanı seviyor diye adamın gitmesini istersen öteki de seviyor diye kalmasını ister. Bu Trabzonspor'a çok zarar verir.

Son dönemde çok formsuz umarım düzelir olmadı teşekkür edilip yollar ayrılır. Bunun kararını da teknik heyet verir. İki bilet alınca kendini camianın sahibi sananlar değil.

al işte bir tane daha... yok arkadaş mevzuya kafa mı basmıyor, milleti tahrik etmek için mi yazıyorlar anlamıyorum ama yine cevap vereyim,

inter maçında sahada alanzinho, henrique, halil, sapara, vittek, cech gibi isimlerde vardı, bunlar TS topçusu mu ?! benim gözümde PTT topçusu bile değiller, şansa bala tolga nın müthiş refleksleriyle kırk yılda bir avrupada büyük takım yendik, giray o maçta oynadı diye büyük topçu mu oldu şimdi ?

milletin topçusu taraftar tepkisi yemeyeyim, onların gözüne gireyim diye var gücüyle asılır maçlara, her türlü dikkat çekici hareketi saha içi saha dışı yapar taraftarı mest eder, bizimkilerse tam tersi, hem oynamıyorlar hemde dötleri bize kalkıyor. TS mi dingonun ahırı mı zaten son 3 yıldır ne olduğumuzu çözemedim freni patlamış kamyon gibiyiz rezil bir durumdayız, 3 kuruşluk adama 10 kuruş veriyoruz, yetenek fukarası adamlara kariyerleri boyunca kazanamayacakları paraları enayi gibi bastık, şimdi tepemize çıkıyorlar ''adam oldular'' ya (!) kulüpte tepeden tırnağa değişmesi gereken çok şey var.

Fatih Birinci
17.11.2013, 13:23
al işte bir tane daha... yok arkadaş mevzuya kafa mı basmıyor, milleti tahrik etmek için mi yazıyorlar anlamıyorum ama yine cevap vereyim,

inter maçında sahada alanzinho, henrique, halil, sapara, vittek, cech gibi isimlerde vardı, bunlar TS topçusu mu ?! benim gözümde PTT topçusu bile değiller, şansa bala tolga nın müthiş refleksleriyle kırk yılda bir avrupada büyük takım yendik, giray o maçta oynadı diye büyük topçu mu oldu şimdi ?

milletin topçusu taraftar tepkisi yemeyeyim, onların gözüne gireyim diye var gücüyle asılır maçlara, her türlü dikkat çekici hareketi saha içi saha dışı yapar taraftarı mest eder, bizimkilerse tam tersi, hem oynamıyorlar hemde dötleri bize kalkıyor. TS mi dingonun ahırı mı zaten son 3 yıldır ne olduğumuzu çözemedim freni patlamış kamyon gibiyiz rezil bir durumdayız, 3 kuruşluk adama 10 kuruş veriyoruz, yetenek fukarası adamlara kariyerleri boyunca kazanamayacakları paraları enayi gibi bastık, şimdi tepemize çıkıyorlar ''adam oldular'' ya (!) kulüpte tepeden tırnağa değişmesi gereken çok şey var.

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

İ. SARAL
17.11.2013, 14:16
Giray'ı savunanlar tamamen rabia işareti yaptı diye siyaseten sevenler başka bir açıklaması olamaz. Giray kesinlikle 5 yıldır Trabzonspor'un topçusu olmadığını kanıtlamıştır. 5 yılda iyi oynadığı maç sayısı 10-20 daha fazla olamaz.

Mustafa Hazıroğlu
17.11.2013, 18:55

1) Rabia

Şu an PTT topçusudur Giray. Aksini söyleyemezsin.

Bu arada İnter maçında yeterince pozisyon verdik zaten. Giray değil Tolga ve Zokora'nın olağanüstü performansıyla kazandık maçı.

matalar
17.11.2013, 21:58
girayın rabia işareti yaptığımdan haberim yok.
yapmışsa iyi yapmış orası da ayrı.
ama giraya bu kadar hakaret edenlerin bu olaya takık oldukları anlaşılıyor.
neyse ne anlatsam hava gazı oluyor.
adam son bir senedir ne badireler anlattı.
yani giray gidince yerine puyol'u alacağımız için sorun yok...

Tayfun
18.11.2013, 13:45
Giray'a sempatim vardı ilk zamanlar, twt'da taraftarla girdiği diyalog ile düştü gözümden.

Giderse yokluğu hissedilmez, şuan olduğu gibi.

Alika87
18.11.2013, 18:22
Rabia Mabia umrumda degil. Iki yildir asiri formsuz. Rakibe kontrolsiz dalmalar, gereksiz fauller, sürekli kollarini kullanmalar, toplari bam güm ileri vurmalar. Bunlar yüzünden Giray'i aramayacagiz kanatindeyim.

Samet Türkmen
18.11.2013, 21:43
Mısır topraklarına büyük bir nükleer atıp dev bir çukur açılmalı.İçine Giray da koyulup üstü kapatılmalı.

matalar
18.11.2013, 23:29
ANLAŞILDI çoğunun derdi giray ile değil Rabia ile.
o zaman fazla söze hacet yok.

Sibel
18.11.2013, 23:49
Giray'a sempatim vardı ilk zamanlar, twt'da taraftarla girdiği diyalog ile düştü gözümden.

Giderse yokluğu hissedilmez, şuan olduğu gibi.

Aynen katılıyorum.
"iki bilet alıp"

Alihan Ertürk
19.11.2013, 00:19
İki bilet alıp seni göndersek ya buralardan?

Yanlış anlaşılmasın ikinci bilet dönüş bileti değil.. Önce İstanbul'a, sonra uzak diyarlara. Kış kış...

Yiğit Gayretli
19.11.2013, 08:15
Futbolcuyu severken iyi, yererken; maksatlı...

Bu mantığı anlayamadım. Siyasi emeller içeriyor gibi maalesef. Bir güruh var ki karşın tarafın attığı adımı siyasi görüşüne hakaret sayıyor.

Giray konusunun bu şekilde açıklanması da çok acı. He Giray'a o sebepten de kızabilirim, istemeyebilirim. Kimseyi bağlamaz.

Ama, "hırsızın hiç mi suçu yok?" yahu...

Turgay Atalay
19.11.2013, 08:55
Bazıları kafasını kuma sokmuş, altından konuşup duruyor, ne derseniz deyin, anlayabilecekleri kendi düşündükleri kadar...Bize ne Girayın siyasi görüşünden, iyi oynasın da istediği hareketi yapsın sahada. Girayın Trabzonsporda miadı dolmuş kardeşim, anlayıverin artık şunu.

Veysel
19.11.2013, 08:59
Bazıları kafasını kuma sokmuş, altından konuşup duruyor, ne derseniz deyin, anlayabilecekleri kendi düşündükleri kadar...Bize ne Girayın siyasi görüşünden, iyi oynasın da istediği hareketi yapsın sahada. Girayın Trabzonsporda miadı dolmuş kardeşim, anlayıverin artık şunu.

Ya burda millet Giray'ın kötü oynamasına laf edenlere laf eden yok siyaset üzerine vuruyorlar ona laf var ama sen çok filozof şekilde yorumladın aşağılara inersen okursun

Turgay Atalay
19.11.2013, 09:05
Ya burda millet Giray'ın kötü oynamasına laf edenlere laf eden yok siyaset üzerine vuruyorlar ona laf var ama sen çok filozof şekilde yorumladın aşağılara inersen okursun

İki üç sayfa okudum arkadaşım, millet adamın formuna laf ederken, bir kısım atgözlüklüler işi siyasete çekerek adamı savunma pozisyonuna geçiyorlar. Sen de oku bakayım, kaç kişi rabia işareti yaptı diye takımdan gitsin yazmış, bize ne yaptığından, niye anlamamak için ısrar ediyorsunuz?

Veysel
19.11.2013, 09:11
Ben ne diyorum sen ne cevap veriyorsun :)

Turgay Atalay
19.11.2013, 09:43
Ben ne diyorum sen ne cevap veriyorsun :)

arkadaşım benim yazdığım şey "matalar" ve onun gibi düşünenlere, ne oldu da sen üstüne alındın?

ilhan
19.11.2013, 10:27
Şu an Trabzonspor'dan aldığı parayı ona verecek süper lig takımı var mıdır acaba? Sözleşmede iyileştirme istiyor üstelik. Aldığı paradan bize ne demeyi çok istiyorum ama bu kadar alıp böyle kötü oynayınca insanın canı sıkılıyor.

Samet Türkmen
19.11.2013, 13:11
Giray sadece kötü futbol oynuyor. Mısır'daki durumla alâkalı eleştirilmiyor.Bence bu sadece kuruntu.

Emrah Akcagöz
19.11.2013, 13:49
Bu sayfaya nükleer bomba atıp yok edesim var belki Giray da yok olur bizim takımdan.

Samet Türkmen
19.11.2013, 14:22
Gitmiyorsa piçaklayacaksın.

Bayraktaroğlu
19.11.2013, 15:02
Savunmada yaşadığı sakatlık ve yerli alternatif sorununu çözmek isteyen Galatasaray, Giray Kaçar için devreye girdi. Trabzonspor'da mutsuz olan ve bir dönem kadro dışı kalması bile gündeme gelen Giray için sarı kırmızılı takım devreye girdi. Gökhan Zan'ın form tutamaması ve sakatlığı yüzünden kadroda kendine yer bulamaması, defans hattında tek yerli olarak Semih Kaya'yı bırakmıştı. Onun da milli takımda sakatlanmasıyla, savunmanın ortasında Türk oyuncu kalmadı. Ceyhun Gülselam'ı son antrenmanlarda o bölgede deneyen mancini, yabancı sınırlaması yüzünden defansa yerli takviyesi de istedi.

Toraman rafa kalktı
Galatasaray daha önce Beşiktaş'tan ayrılma ihtimali olan olan İbrahim Toraman'a yönelmişti. Ancak savunma oyuncusuna devre arasında çıkabilecek bir af ve İbrahim'in takım antrenmanlarından uzak olması transferin askıya alınmasına sebep oldu. Tugay Kerimoğlu ve Bülent Tulun'un yerli defans oyuncuları arasında Giray Kaçar'ı Mancini'ye önermesiyle başlayan transfer serüveni için Galatasaray düğmeye bastı.

GALATASARAY'IN YILDIZI PREMİER LİG YOLCUSU / TIKLA OKU

Giray'ın sözleşmesi bitiyor
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan futbolcu, yeni mukavele imzalamamasından dolayı bir ara kadro dışı kalmak üzereydi. Bordo mavililer Giray'a gelen tekliflerden haberdar ve sezon sonunda elinden bedavaya kaçırmak istemiyor. Bu doğrultuda hareket edecek olan bordo mavili yönetim, Giray'a gelebilecek bir teklifi de kabul edecek. Hacettepe'den 2 milyon Euro'ya transfer edilen Giray'ın şu an bonservis bedeli Transfermarkt değerlerine göre 4 milyon Euro. Ancak Galatasaray'ın Giray'a 1 milyon Euro ödeyerek bu transferi bitirmeyi planladığı öğrenildi.

Mancini tamam dedi
Mancini'n de bu transfere onay verdiği, defans hattındaki yerli oyuncu sayısının artması için Giray'ı kadroda görmek istediği ifade edildi. Giray Kaçar'ın da Galatasaray'a gelmek istediği, sözleşmesini de sezon sonuna kadar kesinlikle yenilemeyeceği belirtildi. Trabzonspor yönetiminin ise eli kolu bağlandı. Defans hattındaki sorunlarla boğuşan bordo mavililer, Giray'ı da ellerinden kaçırmak üzere. Eğer Galatasaray bu transferi resmiyete dökerse, Trabzonspor'dan bir futbolcuyla daha anlaşmış olacak.

Tuğrul
19.11.2013, 19:09
Menajeri piyasasını yükseltmek için medya'ya asparagas bilgiler servis ediyor. Giray'ın transferde elini güçlendirmek için haberler yapıldığını düşünüyorum.

Giray gibi geniş alanda oynayamayacak. Her an takımını sabote edecek tavırları olan. Topu geriden başlatamayan ve saklayamayan bir adam istanbul'un 3 büyük takımında oynamayamaz.

M.Yumlu ve Giray gibi kazma nitelikli oyuncular artık demode kaldı. Büyük takımsak bu oyunculardan bir an önce kurtulmalıyız.

matalar
19.11.2013, 19:27

Giray CAN'dır

malesef öyle.

ASIL SİZ DEFOLUN...

giray sadece formsuz.

1) Rabia

girayın rabia işareti yaptığımdan haberim yok.
yapmışsa iyi yapmış orası da ayrı.
ama giraya bu kadar hakaret edenlerin bu olaya takık oldukları anlaşılıyor.
neyse ne anlatsam hava gazı oluyor.
adam son bir senedir ne badireler anlattı.
yani giray gidince yerine puyol'u alacağımız için sorun yok...

Mısır topraklarına büyük bir nükleer atıp dev bir çukur açılmalı.İçine Giray da koyulup üstü kapatılmalı.

İki üç sayfa okudum arkadaşım, millet adamın formuna laf ederken, bir kısım atgözlüklüler işi siyasete çekerek adamı savunma pozisyonuna geçiyorlar. Sen de oku bakayım, kaç kişi rabia işareti yaptı diye takımdan gitsin yazmış, bize ne yaptığından, niye anlamamak için ısrar ediyorsunuz?

arkadaşım benim yazdığım şey "matalar" ve onun gibi düşünenlere, ne oldu da sen üstüne alındın?

turgay atalay

yazılanları okurken at gözlüklerini çıkarırsan okuduğunu anlarsın.
benim giray hakkında yazdıklarıma bakarsan siyasi bir şeyle girayı savunmadığımı görürsün.
bi futbolcunun formsuz olması ona hakaret edilmesini gerektirmeyeceği hakkında yorum yazdım.
bu yoruma karşılık girayın rabia işareti yaptığı için gönderilmesi gerektiği yazılınca konu oraya kaydı.
giray hakkında yazdıklarım yukarıda at gözlüklerini çıkarıp tekrar okursan belki okuduğunu anlayabilirsin.
selametle.

cakalkerem
19.11.2013, 23:25
bırak artık yeterli....

Sefaenes
20.11.2013, 10:15
giray gidebilir ama bu asla gidecegi takim gs olmamali 1 kurus asagi olsun ama su fb kadar serefsiz camia olmasin.

Mert'
20.11.2013, 11:06
İnşallah gs ye gidersin rakibin gücü baya düşer

Ahmet Kuru
20.11.2013, 11:15
bizden gitsinde kime giderse gitsin....

İ. SARAL
21.11.2013, 09:11
Giray salatasaray'a gitsin bayram edeceğim. Kesinlikle öyle bir mallık yapmazlar.

Mesut
21.11.2013, 09:44
Şoktayım Giray'a yazılan yorumlara bak.
6-7 yıldır formamızı layıkıyla giyen fedakarlıktan kaçmayan adama yazılan yorumlara bakın.
Bu kadar nankörlük bu kadar performansa dayalı yorumlar olamaz.İğrençsiniz.
Yolun açık olsun Giray.

İdris Toksoy
21.11.2013, 09:50
son iki sene hariç, giray adam gibi topunu oynamıştır.

unaLhso
21.11.2013, 11:17
Son zamanlarda itici gelsede verdiği emekleri unutmam.Adam kafasını,burnunu takım için feda etti.Bazıları gibi yatarak para kazanmadı.

Bedri Sertkaya
23.11.2013, 17:02
Giray'ı kötülemeyin Mustafa Yumlu giray'ın yanında futbolcu bile değil.Giray hastalandı arkadaşın dediği gibi.Şimdi böyle bir oyuncuyu dışlayıpda Mustafa gibi dengesiz amatör bir adamı kazanmak yanlış olur!

UğuR
28.11.2013, 15:04
Trabzonspor'un devre arasında elden çıkarmayı düşündüğü Giray çok sayıda takımın transfer listesine girerken, Kasımpaşa ile büyük oranda anlaşma aşamasına geldi.
Teknik Direktör Şota Arveladze'nin takımda görmek istediği futboluyla ilgli yapılan temaslardan olumlu sonuç alındı. Bordo-Mavili yönetimin bonservis konusunda sorun çıkarma eğiliminde olmadığı Giray, büyük bir aksilik çıkmazsa ikinci devre Kasımpaşa formasını giyecek.

Tolga
28.11.2013, 15:05
Haydi bakalım inşallah. Şu forma hayırlısıyla üstünden bir çıksın da, ben o gün görüşeceğim seninle.

bordomavi1
28.11.2013, 15:17
Tamam giray kötü oynuyor ama bu söylenenleri de haketmiyor

Adam senelerdir takım için savaşıyor, kendini paralıyor, ağzını burnunu kırıyor.

BU SÖYLENENLERİ HİÇ HAKETMİYOR.

Atakan
28.11.2013, 15:22
Tamam giray kötü oynuyor ama bu söylenenleri de haketmiyor

Adam senelerdir takım için savaşıyor, kendini paralıyor, ağzını burnunu kırıyor.

BU SÖYLENENLERİ HİÇ HAKETMİYOR.

Burak ve Selçuk da kendini paraladı, savaştı bu takım için.

Üçünün de yaptığı ihanettir, takımı taraftarı satmaktır.

bordomavi1
28.11.2013, 15:24
Giray napmış da ihanet etmiş bu takıma ?

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atakan
28.11.2013, 15:58
Giray napmış da ihanet etmiş bu takıma ?

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim takımım da taraftarım da diğer takımlardan diğer taraftarlardan ayrıdır. Bu takım onca zorluklarla bu takımın "taraftar"ı olan futbolcularla statükoyu yıkmıştır. Bu taraftar Giray'ın en zor günlerinde herkese göstermeyeceği ilgiyi, desteği göstermiştir. Gecemiz gündümüz Trabzonspor yahu. Ben rüyamda da Trabzonspor'u görüyorum kalktığımda da o haftadaki maçı düşünüyorum. Hepimiz dişimizden tırnağımızdan arttırıp takıma destek olmaya çalışalım, niye? Futbolculuğunu zaten tartışmayacağım biri olan Giray efendi kendi siyasi görüşü üzerinden 2 bilet bilmem ne diyip taraftara artistlik yapsın diye.

Yok öyle bir dünya.

bordomavi1
28.11.2013, 16:29
Benim takımım da taraftarım da diğer takımlardan diğer taraftarlardan ayrıdır. Bu takım onca zorluklarla bu takımın "taraftar"ı olan futbolcularla statükoyu yıkmıştır. Bu taraftar Giray'ın en zor günlerinde herkese göstermeyeceği ilgiyi, desteği göstermiştir. Gecemiz gündümüz Trabzonspor yahu. Ben rüyamda da Trabzonspor'u görüyorum kalktığımda da o haftadaki maçı düşünüyorum. Hepimiz dişimizden tırnağımızdan arttırıp takıma destek olmaya çalışalım, niye? Futbolculuğunu zaten tartışmayacağım biri olan Giray efendi kendi siyasi görüşü üzerinden 2 bilet bilmem ne diyip taraftara artistlik yapsın diye.

Yok öyle bir dünya.

Girayın twit olayını fazla bilmiyorum. Ondan yorum yapmayacağım ama hatırladığım kadarıyla giraya twit atan arkadaş da kışkırtıcı bir twit atmıştı.

fadigaTS
28.11.2013, 16:34
2-0 dan 3-2 yenildiğimiz gençler maçı sonrası hala forma değiştirmeye çalışıyor.Benim için bitmiştir.

Veysel
28.11.2013, 16:39
Girayın twit olayını fazla bilmiyorum. Ondan yorum yapmayacağım ama hatırladığım kadarıyla giraya twit atan arkadaş da kışkırtıcı bir twit atmıştı.

Aynen damarına bastı diye cırlayan var herkese demedi o lafı üstüne alınan alındı

Fatih Birinci
28.11.2013, 16:49
Giray'ı kötülemeyin Mustafa Yumlu giray'ın yanında futbolcu bile değil.Giray hastalandı arkadaşın dediği gibi.Şimdi böyle bir oyuncuyu dışlayıpda Mustafa gibi dengesiz amatör bir adamı kazanmak yanlış olur!

Amatör birisi varsa o da senin gibi futbol cahilleridir.mustafa candir trabzonsporun en formda ve en hirsli futbolcusudur.net oglu net

Tolga
28.11.2013, 17:23
Bu kulübün emeğini çalanlara göğüs geren, onlara destek çıkan başbakanın elini neden sıktın diye soran taraftar Giray için şerefsizse ve üzerine alınan bizlerde öyleysek şike yoktur zaten.

calavera
28.11.2013, 23:15
Hazır GS istiyoken 1-2 milyona satsak süper olur. Ya da yektayla takas

Anıl C
28.11.2013, 23:19
Hazır GS istiyoken 1-2 milyona satsak süper olur. Ya da yektayla takas

Fanatik haber geçmiş ğs serdar aziz icin 6 milyon tl'ye anlaştilar diye.

İ. SARAL
29.11.2013, 09:22
Ya ğs ne yapsın bunu inanmayın böyle haberlere. Serbest bıraksak Elazığ falan alır.

İ. SARAL
29.11.2013, 09:23
Dün kadroda yokmuş inş. kurtulacağız. Bamba, Mustafa, Aykut, Caner yeterli.

Harun-61
29.11.2013, 10:45
Arkadaslar,

haksizlik yapiyorsunuz. Twit olayindan öncede Giray pek iyi oynamiyordu fakat bu sekilde agir elestiriler almiyordu.

Oftas'tan geldigi günden beri bu forma'ya hizmet etmis, en iyisini yapmaya calismis. Twit polemiginden dolayi adami 2 günde harcadik.

Gideceksede bu sekilde olmamali.

.

ANIL
04.12.2013, 11:22
girayın gönlünde yatan takım fenermiş :mad: . şimdi spor manşette lütfi özel söyledi.

Tolga
04.12.2013, 16:13
İnşallah

İ. SARAL
05.12.2013, 09:04
Yahu ne şikecileri ne ğs si bu adamı serbest bırakalım almak isteyen takımları görürsünüz.

oflubektas
09.12.2013, 17:46
Yabancı sayısı seneye 5'e düşecekken, millet fellik fellik yerli stoper arıyorken biz hazırda olan, 5 senedir her maç elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, topu kullanmak konusunda sıkıntıları olsa da her maç terinin son damlasına kadar mücadele eden adamı yollayacağız.

İnşallah aramayız...

Sefa
09.12.2013, 18:35
Rize'ye gidiyormuş.. Başbakan'ına daha iyi yaranamazdı.. Hadi yine iyisin köftehor..

Samet Berber
09.12.2013, 18:37
Gitmesini 4 gözle beklediğim futbolcu bozuntusu.

sifuni
09.12.2013, 18:39
Güzeeeeeeel :)

Mehmet Fatih Silik
09.12.2013, 18:44
Emeklerin icin te$ekkürler Giray...
Kalp sorunundan ötürü eski formuna kavu$amadin...
Yolun acik olsun...

Enisc
09.12.2013, 18:49
Herşeye rağmen

   http://s14.directupload.net/images/131209/oiajcrji.png     http://s14.directupload.net/images/131209/oiajcrji.png      http://s14.directupload.net/images/131209/oiajcrji.png
Türkiye Kupası - Süper Kupa - Lig Şampiyonluğu

Teşekkürler Giray..

Gökhan Topsakal
09.12.2013, 20:03
çok şükür

cakalkerem
09.12.2013, 20:06
gitmiş mi?

DeAgLeMaNyAq
09.12.2013, 20:12
Şampiyon kadrodan kalan 5 isimden biriydi. Alanzinho da sezon sonunda gidince geriye sadece Onur, Mustafa ve Colman kalacak...

cakalkerem
09.12.2013, 20:13
onlarda yeter

TSemih61
09.12.2013, 20:50
Akşamımı şenlendirdi. Kurtulduğumuz bir futbolcu daha.

Mert'
09.12.2013, 21:07
Şampiyonlukta emekleri büyüktü emekleri için teşekkür etmek lazım yolu açık olsun..

ibrahim
10.12.2013, 01:30
Hadi yallah geldiğin yere. Almulaya selam. Bay bay. ;)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Murat'
10.12.2013, 09:59
Sana bişey diyen çarpılır :D

Yaklaşık 1,5 yıl önce Giray için atılan bir mesaj...Kavanoz dipli dünya

Emirhan Makul
10.12.2013, 10:30
Rizeye satacak olmamıza seviniyorum, çok maç kaybettirir rizeye.

reisoğlu61
10.12.2013, 10:46
nankör olmayalim arkadaslar, nede olsa bize 26 sene sonra sampiyonlugu tattirmis bir takimin kadrosundaydi.
bu seneki kötü performansindan dolayi yargilamak yanlis olur.

delikoyun
10.12.2013, 10:49
bence yumlu giray bamba aykut demir bence hepsi kalmalı bunların ayarında stoper alın 4 milyon euro isterler hele giray bence hiç gitmemeli savunma çok aksıyor zaten gerçi hiç bir yerimiz sağlam değil ama ara dönemde asıl bölge mendireğimiz ön libero sorunu bence golcüdende önemli 2 ön libero şart fizik gücü üst düzey olmalı gerekirse kiralanmalı mutlaka 2 ön libero şart sonra golcü alanzinho adiran janko volkan şen gibi oyuncuları yollayıp yerlerine 4 oyuncu katamazsak vay halimize başkanda hocada gider
ara transfer de 4 oyuncu almak zordur kimse iyi oyuncusunuda vermez dolayısıyla avrupa taranmış olmalı özellikle fransa liginden 2 ön libero kiralanabilir golcüden bile önemli bence başkan hızlı hareket edip 4 kaliteli oyuncu kiralayabilir avrupa kurmayları tarafından taranmış olmalı bence önce kiralık deneyip oyuncu alalım sonra kötü çıkınca kendimizi yırtıyoruz satmak için

Mesut
10.12.2013, 18:21
Burada ki insanların bir çoğu kendi siyasi görüşü için Giray'a tepkili başka açıklaması yok.
Yoksa bu adam bu kadar kolay harcanacak adam değil.
Mücadalesinden hırsından savaşından oynadığı müddetçe vazgeçmemiştir.Son dönemlerde kötü oynadı diye bumu sizin adamlığınız.
2 bilet olayı diye mi bu kadar tepki.
Bende diyorum 2 bilet aldı diye kimse kimseye küfür edemez.Hele ki Giray gibi adama.Tekmeye kafa uzatmaktan çekinmeyen adama.
Siz burada stada giden insanlarla çekirdekçi diye yıllarca dalga geçtiniz la ki o çekirdekçiler sayısı hiçde az değil.
Adamlara maça geleceğine hiç gelmesinler dediniz.
Ne olduda la şimdi Giray 2 bilet dedi diye stada gidenleri savunmaya başladınız.
Siyasiniz iğrençlikten başka birşey değil.

Yavuz Hasan
10.12.2013, 18:35
gidiyorsa hayırlı olsun en azından para kazanalım şampiyon olduğumuz sene üst sınırlarını zorlayarak oynamıştı

futbolcular gelir-gider katkı sağlar-sağlayamaz baki olan trabzonspor

TSemih61
10.12.2013, 20:46
Bazıları Giray hakkında yapılan eleştrileri ısrarla siyasi tarafa çekiyor. Amaçları ne anlayamadım. Ah bir de kendi görüşünün tersinde olsaydı Giray'a ilk önce onlar saldırırlardı.

DEEP BLUE
10.12.2013, 20:54
Oynadığı süre içinde elinden geleni yapan, kupalar kazanan, tekmeye kafa sokan, bir yanlışını görmediğimiz bir oyuncumuzun arkasından bu kadar ağır sözler söylemeyi çok yanlış buluyorum. Vicdan denen şeyi bu kadar ayağa düşürmeyelim lütfen...

Emeklerin için binlerce kez teşekkürler Giray kardeşim... Yolun ve bahtın hep açık olsun...

Anıl C
10.12.2013, 21:08
Güzel insan
Bundan sonraki hayatinda basarilar

Gökhan Topsakal
10.12.2013, 22:45
nankör olmayalim arkadaslar, nede olsa bize 26 sene sonra sampiyonlugu tattirmis bir takimin kadrosundaydi.
bu seneki kötü performansindan dolayi yargilamak yanlis olur.

Kötü performansından ziyade, insanlık dışı tutumundan ötürü bahtiyarım... darısı başkanın başına..

Samet Türkmen
10.12.2013, 23:28
Selam ben 2 biletlik taraftar. Gitmişsin,bahtiyâr olduk. 444444444

Alper Beyazay
10.12.2013, 23:39
Yolun açık olsun Giray. Sana siyasi görüşünden dolayı nefretini kusanlarda burada durmayıp partilerinin mitinglerine gitsinler.

Murat'
11.12.2013, 09:17
Yolun açık olsun Giray, şampiyon olan takımdan kim gittiyse hiç kimsenin yeri dolmamıştır, senin de yerin dolmayacak emin ol. Gittikten sonra anlaşılır elbet kıymetin.

Ahmet Kuru
11.12.2013, 10:04
Siyaset üzerinden Giray a eleştiri oklarını çevirenleri samimi bulmadığım gibi ,onlarında yeri burası değil, mensup oldukları siyasi partilerin il /ilçe başkanlık binalarıdır.!

Adam istediği siyasi partiye,siyasi lidere gönül verebilir, sevebilir de.Sizene kardeşim? Herkes dört dörtlük taraftarlığını yapıyorda sorun Giray ın siyasi görüşü:) Şaka gibisiniz...

Ben ilk geldiği zamanlardan beri sevmem ''pimi çekilmiş bombaydı '' benim için her zaman...

Hakkında hayırlısı olur inşAllah...

ibrahim
11.12.2013, 11:11
Siyasi görüşüm Trabzonspor. Mecliste el ele hakkımızı yiyenlerin kaba etlerini kurtaran adamlardan kime yavşarsa yavşasın silerim. İsterse babamın oğlu olsun. Kalabalık yapmasın, yok olsun.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Hüseyin Başoğlu
11.12.2013, 11:14
İnsanları uğurlamayı öğrenmemiz lazım artık..Kötü oynadığı maçlar çoğunlukta olsada onunla beraber 3 kupa kaldırdık..Emekleri için teşekkürler allah yolunu açık etsin..

Taner Gündoğdu
11.12.2013, 11:48
yolun açık olsun

Fatih Özkan
11.12.2013, 11:51
Emeğin için teşekkürler.

İskender YILMAZ
11.12.2013, 12:08
Bu sezona kadar ki süreçte hep çok sevdiğim ve genel olarak beğendiğim, en kötü TSL için kalbur üstü olarak gördüğüm bir oyuncuydu Giray Kaçar. Bu sezon maddi manevi değerini sildi, süpürdü. Yine de şampiyonluğumuzda emeği büyüktü, 3 kupa gördü. Her şey için teşekkürler, yolu bahtı açık olsun.

Cenkhan
11.12.2013, 16:33
Fener'e timsah yaptırdığımız maçtaki kritik oyunculardan biriydi, hatırasına saygım var. Yalnız genel itibariyle kötü futbolcuydu; inşallah gidişinde bir problem çıkmaz.

Yeniden yapılanmanın vakti geldi, senelerdir sürünüyoruz. Darısı muadilleri olan Mustafa, Zeki, Zokora, Volkan ve Batuhan'ın başına.

reisoğlu61
17.12.2013, 14:31
http://www.haberts.com/trabzonspor/giray-kacardan-sok-eden-davranis-h18828.html

DeAgLeMaNyAq
07.01.2014, 15:47
GS'ye gideceğine falan inananlar vardı ama Giray 2 senedir doğru dürüst top oynamıyor zaten rahatsızlığından sonra iyice koptu. Memleketini tercih etmesi onun açısından iyi olmuş...

Veysel
07.01.2014, 16:07
Herşey için teşekkürler Giray'ım yolun açık, şansın bol olsun.

Anıl C
07.01.2014, 16:09
yolun açık olsun...

Tayfun
07.01.2014, 16:10
Sanırım Antalyaspor'a gidecek.

Serkan Balcı'dan sonra Antalyaspor'a itelediğimiz ikinci isim. Var ol Antalya ! :)

Sibel
07.01.2014, 16:11
Keşke laflarına dikkat etseydin de seni şampiyon kadronun kafası, burnu kırılan Giray'ı olarak hatırlasaydım.
Görüşmemek üzere.

Ertan1982
07.01.2014, 16:13
Sampiyonluk sezon da emeklerine tesekür ederim.Kalan hayatinda basarilar dilerim.

Ibrahim Gaygusuz
07.01.2014, 16:14
Giray eski Giray degildi. Yinede doktugun kan var bu takim icin, yolun acik olsun.

Adem Akyüz'
07.01.2014, 16:19
Keşke hep 2010/2011 sezonundaki gibi kalabilseydin. 2 biletlik taraftarlar olarak biz seni şampiyon kadronun efsanelerinden görüyorduk ama kendi değerinin kendin düşürdün.. Yolun açık olsun..

Ibrahim Gaygusuz
07.01.2014, 16:22
Ediittttttttttr

Erbay
07.01.2014, 16:24
Güle güle Giray. Seni hep iyi hatırlamaya çalışacağım süt oğlan.

cewat
07.01.2014, 16:29
Yolunda bahtında açık olsun inşallah.

Mert'
07.01.2014, 16:37
Yolu açık olsun şampiyonluk sezonunda büyük özveri ile oynadın umarım başarılı olursun yeni takımında..

Mehmet Mangan
07.01.2014, 17:06
2 biletlik(!) futbolcusun.
Allah Antalyaspor taraftarının yardımcısı olsun.

İ. SARAL
07.01.2014, 17:07
Allahım sana şükürler olsun.

Mert Oğuzlu61
07.01.2014, 17:11
http://61spor.net/Haber/giray-kacar-antalyaspor-da.html

gitti... elveda...

Oğuzhan
07.01.2014, 17:12
Tam takımını bulmuş, büyük takımda sadece mücadele gücü yüksek olmakla futbol oynanmaz. Oyun zekası, top tekniği olacak büyük takımın stoperinde.

İdris Toksoy
07.01.2014, 17:13
yolun açık olsun giray

Muhteva
07.01.2014, 18:13
Şampiyon kadronun çelik zırhlı defansı yolun açık olsun orada da küfür etmeye yeltenen olursa lafı suratına yapıştır..

Sefa
07.01.2014, 18:16
Gittin diye sevindik yanımıza geldin Serkan gibi..

Anıl C
07.01.2014, 18:17
Gittin diye sevindik yanımıza geldin Serkan gibi..

Yalniz degilsin iste :)

20Colman
07.01.2014, 18:21
Yolun açık olsun Giray Kaçar, Her iki takım içinde hayırlısı olur inşallah.

bordoylamavi
07.01.2014, 19:33
iyi bir futbolcuydu egemenle çok iyi bir ikili olmuşlardı ama kendini yeterince geliştiremedi. oftaş dan geldiği günü hatırlıyorum da uzun süre yedek ti egemen song ikilisinin arkasında. sonra girdi 11 e ama dediğim gibi geliştiremedi kendisini. ama antalyasporun tarihindeki en iyi stoperi olur onu da söyliim. teşekkürler giray antalyada başarılar

Mert Zaman
07.01.2014, 19:35
Yolun açık olsun Giray Kaçar hayırlı uğurlu olsun.

axelman
07.01.2014, 19:40
Güle güle yürekli adam yolun açık olsun.

Ogün YAZICI
07.01.2014, 19:51
volkan karaktersizini savunmak için çocuğunun rızkından kesip maça gelen taraftara "2 biletlik adam" dedin...çıkıp özür dileme lütfunda bile bulunmadın...defol git...

Fatih Birinci
07.01.2014, 19:53
Giray acaba antalya da iki biletli taraftar görecekmisin?

ilhan
07.01.2014, 20:02
Antalyaspor'da boş tribünlere oynayınca anlar 2 biletin değerini...

2010-11 sezonundaki performansını ve bu sezon taraftarı aşağılamanı asla unutmayacağım. Bol şanslar.

Oğuz ZEYTİN
07.01.2014, 20:27
Kimi insan (futbolcu) vardir; degerdir, basarilariyla hatirlanir. Hastalandiginda (sakatlandiginda) uzulursun onun icin, dua edersin.

Kimi futbolcu vardir; insan degildir. Hor gordugu taraftarin iki bilet parasiyla Bmw'ye binince kendini bir bok zanneder. Sonra baska taraftarin iki bilet parasiyla bonservisi alinir. Ticari meta gibi oradan oraya gider.

Ve insan kaderini yasar. Kendi secimleridir aslinda kaderi. Ilk kategoride olma sansi varken, iki biletlik degeri dahi olmayan pacavraya donmek cok kolaydir. Bu arkadasimiz zamaninda dualarimizi aldi, simdi benden beddua aliyor.

Kendi secimi...

Alihan Ertürk
07.01.2014, 20:32
2010-2011 sezonunda kazandığımız şampiyonlukta verdiği emekler, akıttığı kanlar için teşekkürler.

Futbol hayatında başarılar.

Oruç
07.01.2014, 20:45
Yolu açık olsun.

Ufuk
04.10.2020, 16:45
Giray Youtubeda Trabzonspor ile ilgili içerik üretiyor. Bilmeyen varsa haberi olsun istedim. Sağda solda sırf Trabzonlu olduğu için Trabzonspor yorumcusu gözüken adamlar olacağına böyle dışarıdan gelip Trabzonspor'u benimsemiş isimlerin yorumlamasını tercih ederim. Abone olup, beğenelim pls :alkış:

https://youtu.be/5NXW2k3N1ro?t=499

korkusuzmaraz
05.10.2020, 17:40
https://youtu.be/s5Y7WZOYcp4
Kendisinin en son 3 saat once paylastigi video bu. Bir videosunda gecen sezon ankaragucunde metin diyadin ile calistigini onun yardimciligini yaptigini soylemisti ve bundan sonra hocalik yapmaya devam edip etmicene henuz karar vermedigini soylemist. Ama eger trabzonspordan teklif gelirse bunu kesinlikle degerlendirecegini de soylemisti. Videolarina gelince ben beveniyorum olumlu ve realist konusuyor. Bence butun trabzonsporlularin takip etmesi gereken bi insan.

korkusuzmaraz
05.10.2020, 23:18
https://youtu.be/s5Y7WZOYcp4
Kendisinin en son 3 saat once paylastigi video bu. Bir videosunda gecen sezon ankaragucunde metin diyadin ile calistigini onun yardimciligini yaptigini soylemisti ve bundan sonra hocalik yapmaya devam edip etmicene henuz karar vermedigini soylemist. Ama eger trabzonspordan teklif gelirse bunu kesinlikle degerlendirecegini de soylemisti. Videolarina gelince ben beveniyorum olumlu ve realist konusuyor. Bence butun trabzonsporlularin takip etmesi gereken bi insan.
Haa şunu da söyliyim adam futbolu biraktiktan sonra antalyaya yerlesti orada yasiyor. Videolarini da hep orada cekiyor. Kimi zaman evinde bir odada kimi zaman da evinin bahcesinde. Ziyaret edip yuzyuze gorusmek istiyen varsa antalyaya gitmesi gerekiyor :)

https://eksisozluk.com/giray-kacar--1586419?p=19

karabela
06.10.2020, 12:03
Ben de takip ediyorum yorumları da fena değil içerden de bilgi alıyor hatta bir video da Newton hocanın futbolcular tarafından çok beğenildiğini hocamızın çok iyi ve farklı bir hoca olduğunu söyledi inşallah da öyle olur

jpositve
29.04.2022, 02:20
https://youtu.be/EaJxAwxsaSw
Kendisiyle ilgili 30 aralik 2021 de soyle bi vidoe hazirlanmis. Hakikatten trabzonapor dan ayrildiktan sonra bir kez olsun ne sehre gelmis ne de canli macini staddan izlemis. Ama neyse ya olsun adam gayet guzel efendice youtube da video cekiyor :) meyve veren agaci taslamayalim simdi.

Ilgili kanalin giray ka ilgili baska videoları da varmis. Sanirim aralarinda mevzu var veya girayi kafaya takmislar. Ne diyelim milletin isi gucu yok ugrastiklari seylere bak 4 temmuz 2021 ve 31 mart 2022 tarihli 2 video daha buldum ilgili kanalin girsy kacar hakkindaki

https://youtu.be/gvgcb3msJf8

https://youtu.be/OyjNRHTFUpo

Ufuk
29.04.2022, 05:07
https://youtu.be/EaJxAwxsaSw
Kendisiyle ilgili 30 aralik 2021 de soyle bi vidoe hazirlanmis. Hakikatten trabzonapor dan ayrildiktan sonra bir kez olsun ne sehre gelmis ne de canli macini staddan izlemis. Ama neyse ya olsun adam gayet guzel efendice youtube da video cekiyor :) meyve veren agaci taslamayalim simdi.

Ilgili kanalin giray ka ilgili baska videoları da varmis. Sanirim aralarinda mevzu var veya girayi kafaya takmislar. Ne diyelim milletin isi gucu yok ugrastiklari seylere bak 4 temmuz 2021 ve 31 mart 2022 tarihli 2 video daha buldum ilgili kanalin girsy kacar hakkindaki

https://youtu.be/gvgcb3msJf8

https://youtu.be/OyjNRHTFUpo

Arkadaş kimdir, Giray'la ne problemi var bilmiyorum ama aşırı boş yapmış. Ben de gitmiyorum şehre, yeni stadyumda hiç maç izleyemedim. Ona mı kaldı milletin Trabzonsporluluğunu sorgulamak?

Son dönemlerde izlemedim Giray'ı ama izlediğim dönem her videoda ben yorum yapıyorum, şu konuşuluyor bu konuşuluyor diye taraftar gibi gündemdeki isimleri yorumluyordu. Sanki özel istihbarat veriyormuş gibi transfer tutturamıyor falan diyor. Zeki Amdouni yerli oynayamıyor cahil falan demiş ama gayet de oynayabilir yerli statüsünde. :)

Şu üç video neden takip etmediğimi açıkladı bana.

Sefer A.
29.04.2022, 05:10
Arkadaş kimdir, Giray'la ne problemi var bilmiyorum ama aşırı boş yapmış. Ben de gitmiyorum şehre, yeni stadyumda hiç maç izleyemedim. Ona mı kaldı milletin Trabzonsporluluğunu sorgulamak?

Son dönemlerde izlemedim Giray'ı ama izlediğim dönem her videoda ben yorum yapıyorum, şu konuşuluyor bu konuşuluyor diye taraftar gibi gündemdeki isimleri yorumluyordu. Sanki özel istihbarat veriyormuş gibi transfer tutturamıyor falan diyor. Zeki Amdouni yerli oynayamıyor cahil falan demiş ama gayet de oynayabilir yerli statüsünde. :)

Şu üç video neden takip etmediğimi açıkladı bana.
yalakanin teki uzak durmak gerek kendisinden... he Giray da evet abartiyor falan filan itici basliklar atiyor ama az çok samimi oldugunu düsünüyorum genel olarak, vidyolarina çok bakmasam da...
Diger salaga da bakmiyorum 1 2 vidyosundan sonra, garip biri, misal 2011'i sorsan akpnin suçu yok dij güjler yüzünden kupa bize gelmedi der

Ufuk
29.04.2022, 05:13
yalakanin teki uzak durmak gerek kendisinden... he Giray da evet abartiyor falan filan itici basliklar atiyor ama az çok samimi oldugunu düsünüyorum genel olarak, vidyolarina çok bakmasam da...
Diger salaga da bakmiyorum 1 2 vidyosundan sonra, garip biri, misal 2011'i sorsan akpnin suçu yok dij güjler yüzünden kupa bize gelmedi derTrabzonla ilgili çöpü bile takip ediyorum, bunu takip etmemissem bir sebebi olmalı. Kesin bir videosuna falan sinirlenip takipten cikmısımdir. :)

Sefer A.
29.04.2022, 05:15
Trabzonla ilgili çöpü bile takip ediyorum, bunu takip etmemissem bir sebebi olmalı. Kesin bir videosuna falan sinirlenip takipten cikmısımdir. :)
Heh iste ayni ben :D

jpositve
05.09.2023, 22:32
https://twitter.com/giraykacar/status/1698772526728417533?s=20
O kadar hakli ki ayni tiplerden forumda da var.

Muhamm3d
05.09.2023, 23:01
https://twitter.com/giraykacar/status/1698772526728417533?s=20
O kadar hakli ki ayni tiplerden forumda da var.Abdülhamid olayını anlamak aslında çok zor değil ama işte sürü psikolojisi. Mille anlamadan etmeden milli sporcuya yükleniyorlar. Giray'da boş yapmış. Evet bende o tiplerdenim hocam. İyi forumlar.

jpositve
05.09.2023, 23:25
Abdülhamid olayını anlamak aslında çok zor değil ama işte sürü psikolojisi. Mille anlamadan etmeden milli sporcuya yükleniyorlar. Giray'da boş yapmış. Evet bende o tiplerdenim hocam. İyi forumlar.
https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1697931124335354235?s=20
Eee ayni seyi soyluyoruz giray da bence ebrar karakurtu destekleme amacli yazmadi mi o tweeti yoksa bana mi oyle geldi.

https://i.hizliresim.com/cw4lw0n.jpeg
Gerci aklima geldi de bu 31 mart 2019 yerel secimlerinde hani iatanbulda ekrem imamoglu ile binali yildirimin kapistigi ve istsnbul srcimlerinin iptal edilip tekrarlandigi gibi olaylarin oldugu donem akp yi destekliyordu. O zaman da aktif futbol hayati bitmis 2016 yazinda futbolu goztepede birakmisti. Goztepede iken de bir grup muhalif hesabi paylasip bunlari desifre edin diyordu. Eksi sozluk uyesi insanlar da onun surekli hukumet yanlisi tweetler attigini soyluyorlar.

https://www.fotomac.com.tr/ptt_birinci_lig/2016/07/21/hain-avcisi-giray-kacar-1469052787

https://m.yeniakit.com.tr/amp/haber/744869/eski-trabzonsporlu-futbolcudan-erdogan-aciklamasi

https://eksisozluk1923.com/giray-kacar--1586419?p=19

Muhamm3d
05.09.2023, 23:40
https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1697931124335354235?s=20
Eee ayni seyi soyluyoruz giray da bence ebrar karakurtu destekleme amacli yazmadi mi o tweeti yoksa bana mi oyle geldi.

Gerci aklima geldi de bu 16 nisan 2017 referandumunda baskanlik sistemi gelsin diyen evetcilerdendi. O zaman da aktif futbol hayati bitmis 2016 yazinda futbolu goztepede birakmisti.O konuları bilmiyorum ama bu attığı tweette Ebrar'ı savunanlara laf ettiğini düşündüm. Destek yerine aksine bir tavır sanki.

jpositve
05.09.2023, 23:49
O konuları bilmiyorum ama bu attığı tweette Ebrar'ı savunanlara laf ettiğini düşündüm. Destek yerine aksine bir tavır sanki. referandumda yaptimi bilmiyorum ama mayis 2018 secimlerinde erdogan tweeti atmis. Neyse siz haklisiniz sanirim duman solistini elestirmis guya ve duman solisti ve onun gibi dusunen insanlardan oturu ulke bu haldeymis. Yorumlarda da milet giraya giydirmis. Nevzat aydin bile girayin tweetinin altina yorum yazip siyasi konularda tweet atmamasini tavsiye ediyor.