PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

ibrahim
31.12.2012, 14:31
Yılbaşından önce kampa girmek deli saçmalığından başka bir şey değil. Türkiyede nasıl bilmiyorum ama dünyanın her yerinde ayın 31.12 ve 01.01i tatildir.

Otoriteyi böyle sağlayacağını zannediyorsa Şenol hoca yanılıyor. Takıma en büyük zararı kendisi veriyor farkında değil adam...

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 14:32
Yılbaşından önce kampa girmek deli saçmalığından başka bir şey değil. Türkiyede nasıl bilmiyorum ama dünyanın her yerinde ayın 31.12 ve 01.01i tatildir.

Ramazan ve Kurban bayramında maç oluyor ama..

Ömer SEVİNÇ
31.12.2012, 14:32
Lafı- güzaf.

Adam iki günde 8bin TL kazanıyor.

Sezon başından beri top oynadığı maç yok.

Karısı ile arası bozulduğu için izin istemiş almış.

2 gün erken gitmiş..

Gelmediyse cezasını çekecek. Yönetimin ya da hocanın başkaca hatalar yapmış olması, Colman'a bunu yapma hakkı vermez.

Bunun aksini söyleyenlerin amacı gözümde hocaya ya da yönetime vurmaktır. Başka da bir şey değil.

Bu kadar sözlerim.

Cezasını çekmesin diyen yok zaten. Suç varsa ceza da vardır. Colman özelinde bütün futbolcuları her sene suç işlemeye zorlayanlarda sıkıntı. Kimse gelmek istemiyor, gelmemeye maçası yiyen sadece Colman..

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 14:33
Cezasını çekmesin diyen yok zaten. Suç varsa ceza da vardır. Colman özelinde bütün futbolcuları her sene suç işlemeye zorlayanlarda sıkıntı. Kimse gelmek istemiyor, gelmemeye maçası yiyen sadece Colman..

Gelmemeye maçası yiyor diye "yönetim satmaya çalışıyor", "hoca bitirmeye çalışıyor" diye hikaye anlatılmayacak o zaman..

Ömer SEVİNÇ
31.12.2012, 14:35
mac seciyor tespitlerinin dayanagi nedir acaba..bu adam oynadigi her macta
90 dakika mucadele eden bir adam..kotu oynadigi maclarda dahi mucadeleci
bir futbolcu..mac seciyor degil takim dokuluyor bu nedenle takimin en iyilerinden
biri olan colman goze batiyor..ayni olcan'in volkan'in janko'nun goze battigi gibi..
surekli futbolculari topa tutarken bu takimdaki futbolcularin ayni anda dokulmesi,
hepsinin ayni anda formsuz olmasi size garip gelmiyor mu?
colman gidince daha iyisi gecelek mi?hani futbolcu kazanmada ustune adam
tanımadiginiz gunes'iniz niye bu adamlari kazanamiyor.
colman gitsin,volkan gitsin,janko gitsin,henri gitsin,serkan gitsin,zokora gitsin,
yasin gitsin,olcan gitsin,halil gitsin,emerson gitsin..
acin bakin basliklara herkes(kendimi de dahil ediyorum) bu adamlardan bir kacini gondermek istiyor..futbolcularin bu denli degersizlestirildigi bir trabzonspor daha hatirlamiyorum..
biri de cikip bu futbolcularin cogu niye takimda kalmaktan mutsuz diye
sormuyor..biri de cikip herkes yilbasi sonrasi kampi toplarken bizimkiler niye
dalga gecer gibi ayin 29una kamp koyuyor demiyor..
neymis,isleri buymus toplanacaklarmis..yani yilbasini aileleriyle gecirseler
kiyamet kopacak..yilbasinda herkes bir araya gelir bizim efsane felsefecimiz
yilbasina kamp koyar..yok boyle bir yanlis..
sanirsin bu erken toplanmalarin cok faydasini goruyoruz..yok o gec geldi yok bu erken geldi muhabbetlerinden baska bir halta yaradigi da yok hani..
bir de bunu savunmak icin buraya colman'in aldigi ucreti koyanlar var.
ee bende soruyorum senol gunes'in iki senedir aldigi paralarin yuzde kacini
hak ederek aldi acaba..yapmasi gereken isin yuzde kacini yapti acaba..
hoca isini duzgun yapmadigi icin oyuncularda bu sekilde davraniyor..herkes kacmaya bakiyor..

Noktayı koymuşsun hocam. Tebrik ederim.

Faik Yılmaz
31.12.2012, 14:37
Yönetim Colmanı satmayı kafaya koymuş....

Kamuoyu hazırlığı yapılıyor....

Önce nefret ettir sonra sat......

Plan bu....

ibrahim
31.12.2012, 14:38

30 gün formdan düşeceği göze alınıp oruç tutmalarına izin veriliyor. Aynı şekilde bayramlardada izin alınabiliyor. Yiyosa izin vermesin kulübü bi dilekçeye bakar Avrupada. Futbolcu köle değil. İnanclarina göre yaşıyorsa bunu engelleyemezsin.

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 14:40
30 gün formdan düşeceği göze alınıp oruç tutmalarına izin veriliyor. Aynı şekilde bayramlardada izin alınabiliyor. Yiyosa izin vermesin kulübü bi dilekçeye bakar Avrupada. Futbolcu köle değil. İnanclarina göre yaşıyorsa bunu engelleyemezsin.

Bayramlarda maç oluyor ne izni.. Oruca izin veren de var vermeyen de..

Aykut Kocaman vermemişti mesela..

Yılda 3-5 trilyon kazanan adam geçecek bu detayları..

Mustafa Demir
31.12.2012, 14:44

onu otbol federasyonuna sorcaksin

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 14:45
onu otbol federasyonuna sorcaksin

O zaman Türkler de maça gelmesin "bana ne bayramdı gelmedim" desin.

alper*
31.12.2012, 14:52
Yabancı futbolcu konusundaki görüşüm bu sene çok değişti. Bana göre Colman gibi bir oyuncunun yerine onun kadar kaliteli olmasa da istikrarlı bir Türk yerleştirebiliriz. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan adamlardan çok çektik.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.12.2012, 14:56
Yahu yönetim sadece adamın gelmediğini resmi kanallardan kayda aldı;
ne bezdirmesi, ne göndermesi...
Normal şartlarda cezasını keser yoluna devam ederler.
Ama Colman'ın Colman gibi oynadığını görmeyeli çok çok çok uzun zaman oldu.
Kaldı ki her sezonda da maç seçmiştir.
Çok iyi bir takım oyuncusu bence Gustavo ama takımın üzerine çıkacak şımarıklıkların cezasız kalması bence adil değil.
C.Ronaldo - Messi - Iniesta eğer kampa gününde katılabiliyorsa;
Zokora, Olcan, Alanzinho, Sapara zamanında katılaibiliyorsa;
Onur Recep Kıvrak zamanında gelebiliyorsa sen de geleceksin arkadaş.
Milyon dolarlık sporcusun,
ilkokul veledi gibi "bugün canım istemiyor" diye kampı ekemezsin,
ekersen cezayı yersin...

Neden bu kadar önemsendi ve başka yönelere çekilde anlamak zor.
Adamın yaptığı disiplinsizlik ve cezası var.
Bunda anlaşılmayan ne var.

Ha bu adam Colman'dır, emektardır, ceza vermeyelim diyorsanız;
ben adaleti zedeleyeceğinizi düşünürüm. Bence olmaz.

Giderse muhabbeti dönmüş,
emin olun bu sezon takıma zaten çok bir katkısı olmadı.
Bu kafa ile Brezilyalı Bobo gibi olur sonu giderse;
piyango vurur da istanbul'a gidebilirse amenna ama yok da konuşulduğu gibi Belçika'ya falan gitme derdindeyse;
Kayserispor, İBB, Antep, Antalya turuna başlar şimdi aldığı paraların yarısına;
Taş yerinde ağırdır diye boşuna dememişler...

Oğuzhan Fidan
31.12.2012, 15:03
henrique gibi oyuncuya izin veriliyodaa neden colmana verilmiyo ?? ne yapmaya çalışıyo bu yöneticiler ?? bu adamla alıp veremediklerimi var bizmi bilmiyoruz ! zarar görüyoruz bu tip oyuncuları taraftarın önüne atmaya çalışmakla

Tolga
31.12.2012, 15:04
Colman izin istemiş ve verilmemiş mi ? ? ?

Ömer Öztürk
31.12.2012, 15:04

Plan bu....

abi senin nasıl bir bakış acın varyaa
adam kampa gelmemiş
suc yönetimin :)))

Faik Yılmaz
31.12.2012, 15:13
abi senin nasıl bir bakış acın varyaa
adam kampa gelmemiş
suc yönetimin :)))

şimdi ile ilgili söylemiyorum.....

neyse cezasını fazlasıyla çeksin ve çekecek........

yancak önetimin genel adam satma yöntemi bu.....

sadece sezon arası ya da en geç öbür sezonun başı satılacağını söylüyorum.....

Burakta yarım sezon , Selçukta tam 1 yıl önce Gsye gideceğini söylemiştim.....

Belki biraz ilgisiz görünebilir ama bu olayda büyütülüp gitmesi için kullanıalcak bahanelerden biris olucak....

geç gelmişse gelmiş.... verirsin okkalı bir ceza bir daha gelmez.....

Furkan Özdem
31.12.2012, 15:20
Soner geldiğinde colmanla beraber müthiş ikili olacaklarını düşünüp sevinmiştim. İkisi de doğru dürüst oynamadı koca ilk yarı. Üstüne her zamanki yılbaşı sorunu.. Hale bakın.

DeAgLeMaNyAq
31.12.2012, 15:22

Plan bu....

Yönetime başka konularda sallarım ama Colman konusunda asla katılmıyorum. Bu takım 2010-2011'de şampiyonluğa giderken Colman ligin son haftaki Karabük maçı öncesindeki İBB maçında sarı kart görüp cezalı duruma düşmek ve erken tatile çıkmak için her şeyi yapmıştı. Akabinde kampa da Jaja ve Alanzinho ile birlikte geç katıldı. O günlerde de sürekli noter tespiti yapılıyordu. Yönetim o zamanda mı Colman'ı satmak için nefret ettirme planını devreye soktu?

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 15:29
Colman 2 gün erken gitti.

henrique gibi oyuncuya izin veriliyodaa neden colmana verilmiyo ?? ne yapmaya çalışıyo bu yöneticiler ?? bu adamla alıp veremediklerimi var bizmi bilmiyoruz ! zarar görüyoruz bu tip oyuncuları taraftarın önüne atmaya çalışmakla

Okuyun arkadaş biraz..

Ömer Öztürk
31.12.2012, 15:54
colman tam reis olmuş 2 gun erken gıdecek 2gun gec gelecek canı ıstedimi oynayacak iyi valla takımda en sevdıgım adam ama şu hareketler nefret ettiriyor

bahadır2561
31.12.2012, 16:13
Senol Gunes'in yaptigi su hareketi savunma cabalari Senol Gunesin hakli oldugundan degil de olaydan pay cikar mi umudundan kaynaklaniyor sanki. .

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 16:22
Colman neden 2 gün erken gitti?!?? Baldzinin dügünü falan mi varmis, sakat adam 2 gün erken izine gitti diye cok büyük ayricalik yapilmis havasi yaratiliyor, bende almanyada kurban, ramazan bayraminda rapor alip gitmiyorum ise ayip mi, günah mi? Vb

Rapor alıp gitmiyorsan ayıp bence.

Adamların resmi tatillerinde " bu benim bayramım değil " deyip çalışıyorsan o ayrı..

Giallorossi
31.12.2012, 16:26
Gönderilmesi gereken ilk kisi.

Mollasalihoğlu
31.12.2012, 17:12
Almanyada kac milyon müslüman var?!?! Bu kadar müslûmanin dini bayrami hica sayilirsa, onlarin yaptigi en büyük ayip budur yani, neydi anahtar kelime entegrasyon, e bizde asimile olmayalim diye ugrasmayalim mi?!? Ayrica onlarin bayraminda biz calissak, onlara zarar olur, her gün 2 kati fazla yazar calistigin yere:)

Benim bayramımda kaçarım, onlarınkini istemem yan cebime koy. Nasıl işine geliyorsa yani.. :)

Erbay
31.12.2012, 17:25
Colman maç falan seçmiyor net(bu bana göre tabii) istikrarsız futbolcu. Kapasitesinin tavanı çok yüksek, ligin yıldız oyuncularından; ama tabanı da o "tavana göre" epey düşük. Şu haliyle bile şöyle düşününce takımdaki 1 numaralı oyuncum olur orası ayrı.

Colman bence 2010-2011 sezonunda iyi değildi. Kendine göre iyi değildi çünkü önliberoya geçmişti. Adamın en iyi maçları ileri sarkık oynadığı maçlar. Önlibero'da ağırlığı yüzünden hapsoluyor o bölgede. Gol asist şut istatistikleri dibe vurdu ki bu adam yanlış hatırlamıyorsam 2009'da sadece ilk yarıda 9 gol atmıştı. 2 senedir doğru dürüst top oynadığı yok. Hele bu sezona başlangıcı, Videoton maçının ilk yarısında bir oyunu var rezalet, sakatlığı, dönüşü derken tamamen kayıp.

Ceza konusunda... Gelmezsen yersin cezayı arkadaş bu kadar basit :) Uçaktayken konmadı bu kural, biliyordu daha önceden.

Sibel
31.12.2012, 17:27
Tolga'nın annesi yoğun bakımda can savaşı verirken o adam kalesinde idi.
Colman'ın izinsiz bu tavırlarının savunulacak bir yönü yok.
Diğer konular tartışılır elbet.

Hüseyin Başoğlu
31.12.2012, 17:33
colmanı savunanları cidden anlamıyorum...

klupten değil futbolcudan yöne olursanız futbolcu kampada gelmez maddede koydurur vs.vs.

artvints
31.12.2012, 19:38
hacım bi saçını kestir, değişiklik iyi gelir...

Tolga
31.12.2012, 22:20

Bir an anneme birşey oldu sandım :) Üstüme alındım valla .

Yapmayın böyle şeyler . . .

ANIL
31.12.2012, 23:19
gs dahil herkese satılabilir

Sefa
31.12.2012, 23:31
Kulüpte futbolcu yönetimi 0(sıfır) hal böyleyken ben futbolcuya kızamıyorum..

MDanışmaz
01.01.2013, 19:23
Bu sene ne katkı vermişte tatilini uzatıyor beyfendi ilk olarak senin gelip ikinci yarıya hazır olman lazım..

Samet Türkmen
01.01.2013, 21:55
Keşke böyle bitmeseydi.

Hatice Aslan
01.01.2013, 22:38

:alkış::alkış:

İskender YILMAZ
01.01.2013, 23:11

Tolga'yla elin gavurunu kıyaslayamazsın. Yani duygusal bağlamda kıyaslayamazsın. Tolga bu takımın kaptanı, taraftarın sevgilisi, öz Trabzonspor'lu, en hasından. Bizim gibi beşikten mezara onun Trabzonsporluluğu. Trabzonspor'un bir golüne dünyaları verecek cinsten.

Elin gavurunda bu hissiyatı, duyarlılığı oluşturman inanılmaz zor bir durum. He dillere pelesenk olmuş 'profosyonellik' olayı devreye giriyor burada. Colman'da bu durumu geldiği günden beri tartışıyoruz zaten.

Yaptığının anlaşılır bir tarafı yok, yani normal bir kulüp olduğumuzu varsayarsak. Ama Trabzonspor teknik ve idari açıdan elle tutulur hiç bir tarafı olmayan şekilde yönetiliyor, yazık oluyor bizlere.

Fatih
01.01.2013, 23:30
Colman'ın profesyonelliği bankamatikten parayı çekene kadar.

Fatih Özkan
02.01.2013, 00:39
Kulüpte futbolcu yönetimi 0(sıfır) hal böyleyken ben futbolcuya kızamıyorum..

Ne alakası var Sefa ?
Tüm takım bırakıp gitsin madem...
Ben kızarım da söverim de...
Dünyanın parasını alıyorsun, GS maçından önce Arjantin'e gitmişsin zaten...
Daha ne olacaktı ?

ErtuGrul
02.01.2013, 01:27
Noter tasdikinden falan anlamaz bunlar. Kadro dışı bırakılıp A2 ile takılsın biraz...

delikoyun
02.01.2013, 10:16
henriqe vittek janko emre halil varken forvet ransferi yanlış pozisyon üretemiyoruz gol kaçırma sorunumuz yok pozsiyona giremiyoruz rakipten top çalamıyoruz dönen topları alamıyoruz rakibe kendi yarı sahasında baskı uygulayamıyoruz sebebi orta alanda colman tarzı 2 oyuncumuz yok gereksiz transfer yapıyoruz ihtiyacı karşılamıyor adrian alanzinho sapara soner kız gibi oynuyorlar güçsüzler rakiplere direnemiyoruz takım savunması çöküyor orta alanda yalnız zokora baskısı yeterli olmaz 2 oyuncu daha şart colman tarzı olamlı colmanın durumu iç açıcı değil

Sibel
02.01.2013, 10:19
Tolga'yla elin gavurunu kıyaslayamazsın. Yani duygusal bağlamda kıyaslayamazsın. Tolga bu takımın kaptanı, taraftarın sevgilisi, öz Trabzonspor'lu, en hasından. Bizim gibi beşikten mezara onun Trabzonsporluluğu. Trabzonspor'un bir golüne dünyaları verecek cinsten.

Elin gavurunda bu hissiyatı, duyarlılığı oluşturman inanılmaz zor bir durum. He dillere pelesenk olmuş 'profosyonellik' olayı devreye giriyor burada. Colman'da bu durumu geldiği günden beri tartışıyoruz zaten.

Yaptığının anlaşılır bir tarafı yok, yani normal bir kulüp olduğumuzu varsayarsak. Ama Trabzonspor teknik ve idari açıdan elle tutulur hiç bir tarafı olmayan şekilde yönetiliyor, yazık oluyor bizlere.

Bu ne sinir yahu:eek:
Bismillah. Tolga'yı bahsini ettiğniz konuda zaten kimseyle kıyaslamam.
Takım duygusu bakımından yazmadım. Kişisel sebepler olarak ele aldım.
Elin gavuru olarak değil, insan olarak yani.
Yaptığının hiç bir mantıklı sebebi yok Colman'ın.

Tayfun
02.01.2013, 10:35
Her şey iyi giderken neden Colman sorun çıkarmaya başladı, yönetime soralım birde.
Nasreddin Hoca demiş ya hırsızın hiç mi şuçu yok o misal . . .

delikoyun
02.01.2013, 12:13
yazıklar olsun ki şu adamın mevkiinde 2 oyuncu getirip onu kapının önüne koyamadık yazıklar olsun bizim hocaya ve yönetime

İskender YILMAZ
02.01.2013, 14:10
Bu ne sinir yahu:eek:
Bismillah. Tolga'yı bahsini ettiğniz konuda zaten kimseyle kıyaslamam.
Takım duygusu bakımından yazmadım. Kişisel sebepler olarak ele aldım.
Elin gavuru olarak değil, insan olarak yani.
Yaptığının hiç bir mantıklı sebebi yok Colman'ın.

Iı iyi de ben sinirlenmemiştimki.. :)

Tek anlaşılabilir tarafı kendisinin hem teknik hem idari açıdan patronları sayılabilecek şahısların bile ne yaptıklarından bihaber olması.

ilhan
02.01.2013, 14:30
İşte bu örnek Sibel'cim, bizim (Türk futbolcular ve Türk futbolu) bakışımız ile Avrupalı, Amerikalı futbolcuların bakışı arasındaki farkı gösteriyor. Onlar futbola bizim kadar duygusal bakmıyorlar.

leviathan_-1461
02.01.2013, 14:35
Sadri Şener'e sıcak para lazım....

Klübün kısa vadeli borçları 80 milyona vurmuş.....

ödemelerde , transfer taksitlerinde ciddi aksamalar başlamış.....

O ya da bu şekilde satılırsa güzel para kazandıracak.....

güzellikle takır takır oynarken gitse taraftar tepki gösterecek.... bu yüzden sorunlu gibi gösterilmesi lazım..... ( kendiside sorunlu biraz bunu kabul ediyorum ama defolup gitsin denilecek kadarda değil )

İşte sizinde anlamadığınız gerçekte bu maalesef.....

Sallamaya devam..

Bir futbolcu iyi oynayıp para ederken satmak varken kötü oynadığı zaman hiçe satmanın daha karlı olduğunu senin gibiler düşünür..

Faik Yılmaz
02.01.2013, 14:49
Sallamaya devam..

Bir futbolcu iyi oynayıp para ederken satmak varken kötü oynadığı zaman hiçe satmanın daha karlı olduğunu senin gibiler düşünür..

Evet bugünde satılacağı meydana çıktı.....ne büyüktesadüf değilmi..... ?

Evet sallayanlar var doğrudur ama ben değilim bu..

Birileri sallıyor sizi ve bir güzel uyutuyor bu arada takımı parsel parsel satıyor.....

Bir şey soracağım size ve sizin gibilere.... Colman geç geldi oynamıyor vesaire..yani görevini yapamıyor...bu yüzden gitsin diyorsunuz...

Şenol Güneşte takımın alması gereken puanların yarısını alamadı oda görevini yapamadı , yönetimde takımı yabancı çöplüğüne çevirdi....bunlara neden sesiniz çıkmıyor.....

Bu takımda aksayan bir tek Colman mı ?

Hatice Aslan
02.01.2013, 14:54
Arapaslarının hatrına sustuk, sürekli saçını düzeltmen sempatik gösterdi sen, senin gibileri.. Maç seç isteyince oyna istemeyince top kaptırma rekoru kır.. Herşeye eyvallahta 1461 Trabzon'da ki uşakların günahı ne? Oradakiler Trabzonspor formasının hayalini kurarken biraz dikkat çekip A takıma çıkmak için uğraşırken siz ve sizin gibilerin ruhsuzluğunu izlemek zorunda mıyız? Ya bi gidin Allah aşkına!

Faik Yılmaz
02.01.2013, 14:56
Yönetim Colmana gitmesi için baskı yapacak yerde bahaneler arayacak yerde Barış Özbekide gönderse ya ?

Herif 2 senedir yattığı yerden para lıyor dalga geçiyor resmen.....

Ama O da antrenmana geç kalmıyor değil mi ?

Tiz vurun Colmanın kellesini takım şampiyonluğa oynasın......

Hatice Aslan
02.01.2013, 14:59
Yönetim Colmana gitmesi için baskı yapacak yerde bahaneler arayacak yerde Barış Özbekide gönderse ya ?

Herif 2 senedir yattığı yerden para lıyor dalga geçiyor resmen.....

Ama O da antrenmana geç kalmıyor değil mi ?

Tiz vurun Colmanın kellesini takım şampiyonluğa oynasın......

Yönetimde olsam ilk göndereceğim kişilerin başında Barış Özbek gelir... Diğer fazlalıklarıda satamazsam gidip transfer yasağı kalktıysa eğer Ankaragücü'ne bedelsiz kiralardım. 1461 Trabzon'a yollayalım derdim ama o takımıda bozmaya dağıtmaya psikolojilerini alt üst etmeye gerek yok.

Faik Yılmaz
02.01.2013, 15:03
Bazı arkadaşların anlamak istemediği şu....

Takımda Colman sorunu yok.....

Takımda genel bir disiplin ve yönetim sorunu var.....

leviathan_-1461
02.01.2013, 15:08
Evet bugünde satılacağı meydana çıktı.....ne büyüktesadüf değilmi..... ?

Evet sallayanlar var doğrudur ama ben değilim bu..

Birileri sallıyor sizi ve bir güzel uyutuyor bu arada takımı parsel parsel satıyor.....

Bir şey soracağım size ve sizin gibilere.... Colman geç geldi oynamıyor vesaire..yani görevini yapamıyor...bu yüzden gitsin diyorsunuz...

Şenol Güneşte takımın alması gereken puanların yarısını alamadı oda görevini yapamadı , yönetimde takımı yabancı çöplüğüne çevirdi....bunlara neden sesiniz çıkmıyor.....

Bu takımda aksayan bir tek Colman mı ?

Ben kesin gitsin, asılsın kesilsin diye birşey demedim, ceza verilsin hemde en ağırı..İlk kez olmadı bu olay..

Yok bu adamdan daha bir şey olmaz derlerse, ederinide bulursa yollasınlar.. Sonuçta ilk ayrı sahada olduğunda bas bas ben gitmek istiyorum diye bağırdığı zamanlar oldu..

Şenol hoca eleştirilmez değildir tabiki eleştireceksin, ama bu eleştiri, bu adamın takımın başında ne işi var, gitmedimi daha şeklinde olmamalı bu eleşitriler(seni kast etmedim)..

Ben şahsen yerine şehri takımı tanıyan, başarılı olacağına camia olarak inanacağımız bir adam gelmeyecekse gelmesini istemem.... Sen Sadri başkan gidecek yerine Hacıosmanoğlu gelecek dese istermisin, ama Ali ağaoğlu gelecek desek ne düşünürsün..

Sibel
02.01.2013, 15:09
İşte bu örnek Sibel'cim, bizim (Türk futbolcular ve Türk futbolu) bakışımız ile Avrupalı, Amerikalı futbolcuların bakışı arasındaki farkı gösteriyor. Onlar futbola bizim kadar duygusal bakmıyorlar.

Biz duygusalız o ayrı mesele.:)
Demek istemiştim ki söz konusu bir anne iken insan görevini bırakmıyor da Colman keyfine işini yapmıyor. Futbola duygusal bakmasına gerek yok.
Kendimi anlatamıyor hissettim.(:

Samet Yildirim
02.01.2013, 15:12
Haketten cok abartmaya basladi...

cakalkerem
02.01.2013, 15:31
eee colman efendi bakalım sonuç nereye varacak

TSemih61
02.01.2013, 15:32
Daha demin haberlerde fb gs ve bjk'nin bugün kampa girdiği gördüm. Bizim takım niye Aralık 29'da toplandı anlayamadım ben. Çoğu futbolcu yılbaşını kampta geçirmek istemez herhalde.

cakalkerem
02.01.2013, 15:33
her sene böyle olmuyor mu?Buna kısaca kapris diyorlar HOCa kaprisi

61_Hasan_69
02.01.2013, 16:05
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/397747_533096213375116_1485338012_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/483210_533095906708480_1672560707_n.jpg

burrows
02.01.2013, 16:08
Daha demin haberlerde fb gs ve bjk'nin bugün kampa girdiği gördüm. Bizim takım niye Aralık 29'da toplandı anlayamadım ben. Çoğu futbolcu yılbaşını kampta geçirmek istemez herhalde.

kac gundur bunu anlatamadik..herkes yanlis bir tek senol gunes dogru..
futbolcu kampa gec geliyorsa cezasi verilsin ama bu sacmalikta es gecilmesin.
sonra futbolcular niye hocayi sallamiyor..sallamaz tabii.
kendi egosuna yenik dusmus bir adami kim niye taksin..ceza verselerde
ceremesini yine takim cekiyor..futbolcu zaten essek yukuyle para aliyor.uc bes kurus onlara koymaz.
isleri bu noktaya vardirmadan futbolcularla iyi iliskiler kurmak lazim..
ama nerde..colman gec geldi..hemen hadim edelim kurtulalim.
nasilsa senol gunes'in kendisine karisan yok..basarisiz oldukca kiymete binen
tek adamdir senol gunes..
takim iki senedir gram top oynamaz sonra herkes colman mac seciyor
diye adami elestirir..iki senedir herkes mi mac seciyor..hoca da 17 haftadir
mac mi seciyor..anlamadim ben..

Ilelioglu
02.01.2013, 16:12
Colman kadro disi kalmayi hak etti bence, ayni sekilde Alan ile Henri'de.

..

gabriel omar
02.01.2013, 16:19
Cezasını çekmeli hiç kuşkusuz.Madem bir kural konmuş ona uyacaksın bu kadar basit.

Ama öte yandan hakikaten kampı yılbaşından sonra toplasak daha mı iyi olur diye düşünüyorum bende.

Adem Köse
02.01.2013, 16:25
Yönetimin bu konuda yaptığı en büyük hata , gitmek isteyen adamı göndereceksin. Gitmek isteyen adamı tutamazsın , hiçbiryerde tutamazsın. Real Madrid bile olsa gitmek isteyen adamı tutamazsın. Arsenal tutabildi mi Van Persie yi... Sözleşmesi sona ermesine 1 yıl kala da sözleşmesini yenileyeceksin. Yenilemiyor mu satacaksın. Taraftara çıkıp bizimle sözleşme yenilemiyor bizde zarar etmemek için sattık diyeceksin.

endlessdeath
02.01.2013, 16:26
ee takım kötü gidince 1 veya 2 gün önceden topluyorlar ne katıcaksa takıma bence zihinler boşaltılmalı reset atmalı arkadaş yoksa takımı zor toparlarsın teknik direktör hatasıdır bu açık ve nettir

Ilelioglu
02.01.2013, 16:28
Ilk yari adam gibi oynasaydilar, kampta yilbasindan sonraya birakilirdi, ama ilk yarida cok kötü bir performans ortaya koydular, hemen hemen hepsi.

..

gabriel omar
02.01.2013, 16:36
Ilk yari adam gibi oynasaydilar, kampta yilbasindan sonraya birakilirdi, ama ilk yarida cok kötü bir performans ortaya koydular, hemen hemen hepsi.

..

Şampiyon olduğumuz sezon da devre arası kampı yılbaşından önceydi yanılmıyorsam.Yani bunun performansla bir alakası yok Şenol hocanın adeti böyle.

Ertan1982
02.01.2013, 17:11
kamp tarihi Senol Günesin hatasi.Yilbasindan sonra toplasaydi biyeri mi eksik kaliyordu.bugüne kadar kampta kosmaktan fazla ne yaptilar.bir yalan uydurdular takim olmak mis bunlardan takim felan olmaz.bu kadar düz ve vasat oyunculardan bir halt olmaz.

Hatice Aslan
02.01.2013, 17:14
Alanzinho ve Henrique'nin kampa bu akşam katılması bekleniyor. Colman'dan ise henüz haber yok. (Lig TV)

Doğru mudur acep?

Yiğit Gayretli
02.01.2013, 17:17
Yahu sanki bütün futbolcular kamp tarihinden dolayı bayrak açmış, kazan kaldırmış gibi konuşmuyor musunuz... Aklım almıyor yemin ediyorum!

İkisi izinli, biri izinsiz gelmeyen futbolcu var. Diğer 20 küsür adamın alayı zamanında gelmiş ve hayatından memnun. Hala yok "Şenol Hoca hata etti", "yılbaşından önce kamp mı olurmuş" lafları... Bunları okuyan insan sanar ki takım birbirine girdi bu mevzu yüzünden.

Sefa
02.01.2013, 17:33
Ne alakası var Sefa ?
Tüm takım bırakıp gitsin madem...
Ben kızarım da söverim de...
Dünyanın parasını alıyorsun, GS maçından önce Arjantin'e gitmişsin zaten...
Daha ne olacaktı ?

Sen futbolcu yönetemezsen gider ki zaten tüm takım gitti.

Teofilo olayı patlattı her şeyi. Yönetim süründürmek yerine elden çıkarmaya baktı.

Ee topçularda gördü ki olay çıkartan gidiyor niye duralım ?

Dünyanın parasını gittiği yerde de alacak muhtaç değil salak hiç değil :)

Futbolcuların takıma aidiyeti yok, olamaz da yönetemezsen gider bu kadar basit..

DeAgLeMaNyAq
02.01.2013, 19:27
1-2 gün geç gelir diyordum ama adam abarttı 5 gündür kayıp. Görünen o ki olan bize olacak. Şenol Hoca formayı bu saatten sonra kolay kolay vermez...

Hüseyin Başoğlu
02.01.2013, 19:39
1-2 gün geç gelir diyordum ama adam abarttı 5 gündür kayıp. Görünen o ki olan bize olacak. Şenol Hoca formayı bu saatten sonra kolay kolay vermez...

vermesin abi zaten hatta colman gelmesin daha....kamp dönemi çok önemli....bunun en büyük örneği gs de meloda gördük....zaten ilk yarı yoktu bu saatten sonrada olmasın ...

Sibel
02.01.2013, 19:52
Gelince ne diyecek merak ediyorum.

Veysel
02.01.2013, 20:17
Hain !

cakalkerem
02.01.2013, 20:22
gelirse eğer bir açıklaması olacaktır

bahadır2561
02.01.2013, 20:23
Gelince ne diyecek merak ediyorum.

Kampi yilbasindan onceye alarak muhtesem is cikarmissinz.
Bu 2 gunluk surede de takim olup hemende kolej havasini yakalamissiniz tebrikler, diyebilir

cakalkerem
02.01.2013, 20:27
yahu bu sezon başındada en erken biz toplandık güç depolamak için ama sonuca bakın....yarım devre koşamayan takım ortaya çıktı

Turan Bebek
02.01.2013, 20:30
Kim olursa olsun gitmek isteyen getirir parasını gider...başkalarından azıcık ışık gördüler mi başlıyorlar kıçını başını oynatmaya. Göndereceksin kardeşim...bu takıma önce ruhunu verebilecek, kaybettiğinde üzüntüden bir sonraki maça kadar kendine gelemeyenler lazım.

cakalkerem
02.01.2013, 20:34
Ander istiyormuş doğrumu acaba eğer doğru ise birileri ile takasta kullanılabilir.....

Veysel
02.01.2013, 20:54
Ander istiyormuş doğrumu acaba eğer doğru ise birileri ile takasta kullanılabilir.....

Ander nedir Anderlecht mi ?

Proof
03.01.2013, 09:57
Arkadas kampa katilmismi?

Murat 61
03.01.2013, 12:20
Görüntü vermiş mi beyefendi ???

Yiğit Gayretli
03.01.2013, 12:33
Seneye gelirsin herhalde...

Asi Çaykaralı61
03.01.2013, 13:21
Gustavo Colman ilk geldiği günden beri Trabzonsporun en iyi en önemli futbolcularındna bir tanesi olmuştur bende kabul ediyorum ama memleketinden dönmesinde her zaman rötar olması kesinlikle kabul edilebilir bir mesele değildir iyi bir teklif gelirse gönderilsin biliyorum yeri zor dolar onun için öz evlat alacaksın yok mu vardır neden olmasın arayacaksın ki bulacaksın

zafer6161
03.01.2013, 13:21
resimdeki falcao y muş,öyle diyorlar :D

orhan42
03.01.2013, 23:00
% yıldır bizde..Allah aşkına şampiyon olduğumuz sene gösterdiği performansı genele yayabildi mi?Batalla kadar olabildi mi misal?Maç seçer,top kaybeder basmaz,kamplara katılışı olaydır.Kardeşim babanın hayrına oynamıyprsun..Gideceksen gideceğim de ve git..

Hüseyin Hatırlı
03.01.2013, 23:01
Aklını başına al uşağum, yersin tekmeyi!

Hamdi Karamahmutoğlu
03.01.2013, 23:29
Akıllı ol Kara uşak. (=

İskender YILMAZ
04.01.2013, 00:37
Colman kusura bakma ama bardağı taşırdın reis, gidesin varsa kapı orda. ([] --> Habu da kapı olsun.) Aha işte orda. Çeker gidersin, ayıp denen bir şey var.

Ilelioglu
04.01.2013, 02:18
Şampiyon olduğumuz sezon da devre arası kampı yılbaşından önceydi yanılmıyorsam.Yani bunun performansla bir alakası yok Şenol hocanın adeti böyle.

Dogru, bence yilbasindan sonraya birakmali Kamp isini. Birazda empati yapsin.

..

DeAgLeMaNyAq
04.01.2013, 02:35
Çok yüzsüz gördüm ama bu kadarı da fazla...

alper*
04.01.2013, 09:58
Noterin kendinden fazla idmana katıldığı tek topçu :)

hasancebi81
04.01.2013, 10:12
Kesinlikle Colmanı savunmak gibi bir niyetim yok ama birde onun tarafından ve hatta geç katılan Henrique ve Alanzinho tarafından düşünün olayı. Adamlar burdan İstanbula, İstanbuldan Amsterdam yada Londra bir aktarma daha. Ordan Kendi ülkelerinin başkentine, ordanda kendi yaşadıkları şehire. En iyi şartlarda 24 saat, jetlag, yorgunluk vs. Geçen senede aynı şeyler oldu. Yine kampa geç katılmışlardı.

Antalyada en erken kampa başlayan takım biziz. Sene başındada öyleydi. Ne oldu? çokmu süper kondüsyon yaptık. 29 unda değilde 2 veya 3 ocakta toplasan adamları kümemi düşeriz. bu adamlar yabancı, Aralık 24 te Noel var, önemli bu adamlar için, sonrada Yılbaşı. Bu adam ailesi ile dostları ile Noelini Yılbaşısını kutlasa öyle gelse moral motivasyon açısından daha iyi olmazmı. Antremanlarda daha istekli arzulu çalışkan olmazmı. Futbolcuları takıma küstürmekte üstüne yok Şenol Hoca. Diğer takımların hepsi 2 yada 3 ocakta başladılar kamplarına. Hadi göreceğiz bu extra 4 günde takıma nekadar kondüsyon yüklediğini.

Ben oyuncuların hiçbirinin Şenol Hocayı sevdiğini, ona saygı duyduğunu, yada onu dinlediğini zannetmiyorum. Yazık, takımı bitirdi.

Fatih Özkan
04.01.2013, 10:53
İyi de bu adam GS maçından önce gitti zaten Arjantin'e...
Daha ne anlayışı gösterilecek ki ?

hasancebi81
04.01.2013, 11:00
İyi de bu adam GS maçından önce gitti zaten Arjantin'e...
Daha ne anlayışı gösterilecek ki ?

Colmanın anlayışa filan ihtiyacı yok zaten bu saatten sonra. Sezon başından beri sakatlık, izin vs. O zaten koparmış bağlarını. Ben Alan ve Henrique için dedim daha çok. Ama geçen sene ve ondan önceki senede aynı şeyi yaptı Hoca. Yine Colman ve diğer oyuncular ile problem yaşadı. Hatta hafızam yanlış hatırlatmıyorsa, önemsiz bir kupa maçından önce Colman izin istemişti hocadan Arjantine erken gitmek için, hocada izin vermemişti. Oda lig maçında kırmızı görüp cezalı duruma düşürdü kendini bilerek. Hocada inat etti göndermedi. Bu gibi durumları yönetemiyor hoca bence. Sırf bu yüzden Ünalı tekrar geri çağırdı zaten. Oyuncu ilişkileri 0 adamda.

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 11:03
Colman yapar! Bu takımın her şeyi o! Efsane o!

Gelirken Jaja'yı da getir hacı. Alkollü olsun... vişnevotkavişnevotka

hasancebi81
04.01.2013, 11:15
Colman yapar! Bu takımın her şeyi o! Efsane o!

Gelirken Jaja'yı da getir hacı. Alkollü olsun... vişnevotkavişnevotka

Eğer benim yorumuma ironi yaptıysan şöyle diyeyim. Kamp 29 unda ise 29 unda burda olmak zorunda. Jajayıda hiçbirzaman savunmadım, savunmamda. Sarhoş sarhoş idmana gelen adam 40 gol atsada bi işe yaramaz. Colman kafasında bitirdi diyorum zaten. Bu saatten sonra gelmesede olur.

Hüseyin Başoğlu
04.01.2013, 11:17
geldiğin gibi git....

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 11:37
Eğer benim yorumuma ironi yaptıysan şöyle diyeyim. Kamp 29 unda ise 29 unda burda olmak zorunda. Jajayıda hiçbirzaman savunmadım, savunmamda. Sarhoş sarhoş idmana gelen adam 40 gol atsada bi işe yaramaz. Colman kafasında bitirdi diyorum zaten. Bu saatten sonra gelmesede olur.

Bir şahsı direk muhatap alarak yazsaydım ya adını belirtirdim ya da alıntı yapardım...

Ömer SEVİNÇ
04.01.2013, 11:44
Sahada yüzlerinden nur akan bu leş takımı izlemektense yüzde 50'si "karaktersiz", yüzde 40'ı "içkici, disiplinsiz" olan 2011 kadrosunu izlemeyi o kadar isterdim ki..

MuratJ
04.01.2013, 11:45
ayın 3ü, 4ü normal. benim gözümde 1 gün bile geç kalmadan geldi adam. sizin şenol güneşinizi anca siz çekersiniz rahat bırakın adamı. vişnevotka falan yazan yönetici arkadaş jaja gitti takım zaten inanılmaz disiplinli herkes meyve suyu yada zemzem suyu falan içiyor. inanılmaz yani zaten Trabzonspor topçuları 5. sınıf olsun önemli değil meyve suyu içsinler yeter. ne güzel Trabzonspor'unuz var kafanızda. kafanız nasıl onuda tam çözemedim ama neyse.

kısacası colman 1 gün bile geç kalmadan geldi benim gözümde. bende colman olsam anca bugün gelirdim.

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 11:46
ayın 3ü, 4ü normal. benim gözümde 1 gün bile geç kalmadan geldi adam. sizin şenol güneşinizi anca siz çekersiniz rahat bırakın adamı. vişnevotka falan yazan yönetici arkadaş jaja gitti takım zaten inanılmaz disiplinli herkes meyve suyu yada zemzem suyu falan içiyor. inanılmaz yani zaten Trabzonspor topçuları 5. sınıf olsun önemli değil meyve suyu içsinler yeter. ne güzel Trabzonspor'unuz var kafanızda. kafanız nasıl onuda tam çözemedim ama neyse.

kısacası colman 1 gün bile geç kalmadan geldi benim gözümde. bende colman olsam anca bugün gelirdim.

Seni ilgi ve hayretle takip ediyorum :)

MuratJ
04.01.2013, 11:47
Sahada yüzlerinden nur akan bu leş takımı izlemektense yüzde 50'si "karaktersiz", yüzde 40'ı "içkici, disiplinsiz" olan 2011 kadrosunu izlemeyi o kadar isterdim ki..

aynen öyle benim kafamdaki Trabzonspor sahada futbol oynayan sportif başarı hedefleyen bir futbol takımı. iyi aile çocuklarını, meyve suyundan başka birşey içmeyen tuhaf tipleri içerisinde barındıran bir cemiyet değilki. sahada başarılıysa bu takımın parçaları sahada işlerini yapıyorsa ben ağzımı zerre açıp laf demem hiçbirine. o kadroda ki oyuncular yapıyordular. en başta jaja. bazı tipler var bu takım taraftarları arasında futbolcuları kendi evlerine aldıkları insanlar sanıyorlar heralde. neyse şimdi mutlulular takım tuhaf tuhaf leş dolu ama hepsi çok iyi birer melek. nurlu hemde. ya su içerler ya meyve suyu. 10. olmuşuz önemli mi!

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 11:53
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6mSjnu7nyy8

Bizim taraftarımız bugünlerden bugünlere nasıl geldi Ya Rab?

Hüseyin Başoğlu
04.01.2013, 11:54

işte yetkili bir gözün olmadığı için okadar kimsenin umrunda değilsinki bir bilsen....

işçi-işveren ilişkileri gayet açık ve net oyüzden kimsenin senin gözüne ihtiyacı yok ...

hasancebi81
04.01.2013, 11:59
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6mSjnu7nyy8

Bizim taraftarımız bugünlerden bugünlere nasıl geldi Ya Rab?

27 sene şampiyonluk görmeden... 27 sene sonrakinininde kupasını alamayarak.

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 12:02
27 sene şampiyonluk görmeden... 27 sene sonrakinininde kupasını alamayarak.

Bunların hiç biri ahlaksızlığın dibine vurmuş futbolcuları koruyup kollamanın bahanesi olamaz. Orada verilen mesajı farklı algılamışsınız.

hasancebi81
04.01.2013, 12:03
işte yetkili bir gözün olmadığı için okadar kimsenin umrunda değilsinki bir bilsen....

işçi-işveren ilişkileri gayet açık ve net oyüzden kimsenin senin gözüne ihtiyacı yok ...

Taktın işçi işveren olayına. Şirketler aldıkları yanlış kararlardan dolayı CEO (Chief Executive Offcer) larını değiştiriyor. Partiler yanlış kararları yüzünden başkanlarını değiştiriyor. Takımlar yanlış kararları yüzünden teknik direktörlerini değiştiriyor.

Patron ayrıdır yönetici ayrıdır. Şenol Güneş bir yöneticidir ve takımı iyi yönetmediğini söylüyorum ben.

Patron olayına gelince bu takımın patronu benim, sensin, bu forum, ve bu takıma destek ve gönül veren insanlardır. Şenol Hoca, Sadri başkan ve diğerleri sadece bizim bu takımı yönetmeleri için başa getirdiğimiz insanlardır. ve şuanda bu insanların doğru şeyler yapmadıklarını düşünüyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

hasancebi81
04.01.2013, 12:07
Bunların hiç biri ahlaksızlığın dibine vurmuş futbolcuları koruyup kollamanın bahanesi olamaz. Orada verilen mesajı farklı algılamışsınız.

Bu oyuncuyu bu hale getirende hiçmi suç yok. 4 sene önce böyle değildi. Demekki iyi yönetilmiyor oyuncu. Ben antrenör olsam takımımda böyle disiplinsizliğe asla izin vermem. Kadro dışı sonrada gönderirim. Ama geçen senede yaptı bunu Colman ne oldu, şimdi Alan ve Henriqueyede örnek oldu. Benim demek istediğimde Şenol Hocanın takımda yeterli displini sağlayamadığı. Yani anlıcan Şenol Hocayı takan yok.

alper*
04.01.2013, 12:09
http://www.itusozluk.com/image/abiler_173050.jpg

Ahlaksızlığın dibine vurmuş futbolcu nasıl oluyor merak ettim. Sahada hakemi dudağından falan mı öpüyor? Ya da rakip takım oyuncusuna parmak mı atıyor? Beyler kızımıza damat aramıyoruz. Ama bu düşüncede olanlar için yukarıdaki nurani yüz ifadesine sahip kardeşlerimize lisans çıkartılmasını öneririm.

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 12:13

Ahlaksızlığın dibine vurmuş futbolcu nasıl oluyor merak ettim. Sahada hakemi dudağından falan mı öpüyor? Ya da rakip takım oyuncusuna parmak mı atıyor? Beyler kızımıza damat aramıyoruz. Ama bu düşüncede olanlar için yukarıdaki nurani yüz ifadesine sahip kardeşlerimize lisans çıkartılmasını öneririm.

Jaja'nın ve Colman'ın ilah edilişine bundan başka şekilde destek verilemezdi herhalde :)

Kampa pişkin pişkin geç gelmek, antrenmana zil zurna sarhoş gelmek en önce "iş ahlakına" terstir. Gerisi de toplumların değer yargılarına göre değişir...

alper*
04.01.2013, 12:22
Ben de diyorum ki zemzem suyu ile yıkanan hangi futbolcu 14 gol 2 asist yapmış?

Anlıyorum, hepimiz Şenol Güneş gibi hem iş ahlakı hem de yetenekleri yüksek bir sürü oyuncumuz olsun isteriz. Atatürk’ün ‘Memleketini en çok seven, işini en iyi yapandır’ sözünü hatırlatmak istiyorum. Önemli olan işin nasıl icra edildiğidir. Sonuçtur. Değer yargılarınıza uymadığı için eleştirdiğiniz adam şampiyon olduğumuz sene direkt olarak 18 puan kazandırdı takıma. Bu 18 puanın 6'sı Mollasalihoğlu'nun bize aktarageldiği sıkıldım gidiyorum hadisesinden sonra kazandırılmıştır.

Colman'ı ben de pek sevmiyorum. Maç seçtiği için. Ama iş Jaja ve iş ahlakaı meselelerine sıçrayınca bu mesajı yazdım.

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 12:29
Ben de diyorum ki zemzem suyu ile yıkanan hangi futbolcu 14 gol 2 asist yapmış?

Anlıyorum, hepimiz Şenol Güneş gibi hem iş ahlakı hem de yetenekleri yüksek bir sürü oyuncumuz olsun isteriz. Atatürk’ün ‘Memleketini en çok seven, işini en iyi yapandır’ sözünü hatırlatmak istiyorum. Önemli olan işin nasıl icra edildiğidir. Sonuçtur. Değer yargılarınıza uymadığı için eleştirdiğiniz adam şampiyon olduğumuz sene direkt olarak 18 puan kazandırdı takıma. Bu 18 puanın 6'sı Mollasalihoğlu'nun bize aktarageldiği sıkıldım gidiyorum hadisesinden sonra kazandırılmıştır.

Colman'ı ben de pek sevmiyorum. Maç seçtiği için. Ama iş Jaja ve iş ahlakaı meselelerine sıçrayınca bu mesajı yazdım.

Ya ben açık açık yazamıyorum ya da okuyanlar olarak sizler işinize geldiği gibi anlıyorsunuz.

Jaja'nın verdiği katkıyı inkar etmiyorum! Fakat bu onun ahlaki problemleri olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Aynı şekilde Colman'ın da...

Bu adamların işi sadece sahaya çıkıp top oynamak değil. Antrenman sahası da onların iş yeri. Kulüp tesislerinden içeri adım attıkları her dakika için mesaideler.

İsteyen futbolcu alkol de kullanır gece dışarı da çıkar. Ama hiç bir futbolcu sabah antrenmana leş gibi, bitik vaziyette gelemez. Gelirse Jaja olur, Adriano olur, Ronaldinho olur. (Hep de Brezilya'lılardan çıkmış hırtlıklar :) )

alper*
04.01.2013, 12:40
Jaja'nın verdiği katkı ortada ise sorun yok. Gerisi bizi ilgilendirmez onu ilgilendirir. Zaten senin de söylediğin gibi gelirse ne olduğu aşağı yukarı belli.

bahadır2561
04.01.2013, 12:58
Madem o kadar disiplinlisiniz satin gitsin adami ya da kadro disi birakin suresiz
Gorelim ne kadar delikanlisiniz
Colman bence de zamaninda gelmistir

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 13:06
Yazın da döner ustaları, fırıncılar çalışmasa... Yazın komple tatile çıkıp kışın gelseler bence vaktinde gelmiş olurlar.

bangkook_61
04.01.2013, 13:08
Colman 1 hafta geç gelmiştir. İşin tırı vırısı yok. Yarın senin mesai saatini sabah 7 ye çektiklerinde dersin benim gözümde ben zamanında yani 8 buçukta geldim. Patronda aferin çok güzel yapmışsın der.
Colman'ı savunan adam Trabzonspor'un büyüklüğünü kavrayamamış ve kompleksinden gece uyuyamayan bir adamdır. Sen bu işten 1 milyon 250 bin Euro kazanıyorsan köpek gibi hocanın belirlediği günde geleceksin. Colman efsaneymiş. Colman madem iyi bonservisini veren birini de bulur elbet hazret.

alper*
04.01.2013, 13:09
Sen bu işten 1 milyon 250 bin Euro kazanıyorsan köpek gibi hocanın belirlediği günde geleceksin.

Bu bakış açısıyla zor her şey.

bangkook_61
04.01.2013, 13:15
Bu bakış açısıyla zor her şey.

Yok daha kolay. Madem dünya starı bir efsane kendisi paketinin fiyonkunu da kendi bağlar. Avrupa'nın devleri sıraya girdi kendisi için.

Sibel
04.01.2013, 13:21
Hoşgeldin. Naber?

İdris Toksoy
04.01.2013, 13:25
geldi mi ekselans?

bahadır2561
04.01.2013, 13:26
Valla bende gece niye uyuyamiyorum diyordum bos yere doktora flan gittim komplekstenmis
Eyv ilac tedavisine basliyorum hemen

bahadır2561
04.01.2013, 13:27
Madem o kadar delikanlisiniz sozlesmesini feshedin niye 3 kurusun hesabini yapiyorsunuz
Bide yok colman takim bulsun yok bilmem ne

bangkook_61
04.01.2013, 13:34
Madem o kadar delikanlisiniz sozlesmesini feshedin niye 3 kurusun hesabini yapiyorsunuz
Bide yok colman takim bulsun yok bilmem ne

3 kuruş mu ? Biz bu adamın bonservisine 2.5 milyon euro kendisine ise senelik 1.250.000 eurodan 5 senelik kontrat yaptık. Ben bu adamın gitmesi için niye para vereyim yahu aptal mıyım ? Madem kendisi bir dünya starı 4 Ocakta kampı başlayan bulsun kendine bir kulüp. Getirsin bonservisini sonra istediği yere gitsin.

Haa ama gidemiyorsa o sözleşmeye uygun hareket edecek. Herkes Henrique'ye kızıyor çünkü zayıf halka. Kimsenin adamların memleketi uzak diye yalandan anlayış göstermesine gerek yok. Colman'ın az buçuk iyi maçı var diye yok hoş görelim yok hak verelim falan. Aykut Akgün Çinli olsaydı geç gelseydi görürdük bu hoş yaklaşımları da.

burrows
04.01.2013, 13:41
colman gelmesi gereken zamanda gelmistir.normali bu olmaliydi..
takim 2sinde toplanmis olsaydi guney amerikalilarla bir sorun kalmamis olurdu.ama
tabi futbolcularla iletisim kuramayip unal'i tekrar goreve cagiran
hocadan boyle seyler beklemek olmaz tabi.
kopek gibi gelmek zorundaymis..gelmedi ne yapabildin yani?en fazla uc bes kurus
ceza verirsin..yada jaja gibi colman'ida gonderirsin.yine zararli cikan trabzonspor olur..
futbolcu transferinden zerre anlamayan bir hoca bir colman daha
bulabilir mi?jaja gitti yerine kimi alabildiler..aldiklari adamlar jajanin uc bes gomlek
alti adamlar..yaptigida cok buyuk ahlaksizlik sanki..yilbasini ailesiyle
cevresiyle gecirebilmek 3-4 gun kampa gec katildi..
kaldi ki bu takimda herkes gorevini tam yapiyor mu..sene de 2 milyon euro ya yakin bir para alan senol gunes herseyi cok mu duzgun yapiyor..
iki sene de transferde yakalanan basari orani ortada..
harcanan paralarin hesabini hocadan sorun o zaman da kulubun menfaatini
dusundugunuzu anlayalim..
takim senol gunes'in oyuncagi olmus ses seda yok ama 29 aralika kamp koyan
hocayi sallamayan colman'i hemen asalim..
son hareketiyle gozumde biraz daha buyudu Colman..
kac senedir 2-3 gunluk kamp yuzunden tonla oyuncu kusturuluyor.ayiptir yahu.
kampi diger takimlarin toplandigi ocak 2 ye koysan olmaz mi be adam?neyin
inadidir..
bir de alanzinho ve henriqe ekstradan izinliymis..takim 29unda onlar 31inde
kampa katilmalari gerekiyormus..
31 aralik..tarihe bak..yani filozof diyor ki yilbasini yollarda gecirin ne olacak.
bu hocayi takmayip kafalarina gore hareket eden uc futbolcuyuda kutluyorum.
sumo gurescisi henriqeyi bile kutluyorum..senol gunes'e iyi ders verdiniz..

bahadır2561
04.01.2013, 13:53
3 kuruş mu ? Biz bu adamın bonservisine 2.5 milyon euro kendisine ise senelik 1.250.000 eurodan 5 senelik kontrat yaptık. Ben bu adamın gitmesi için niye para vereyim yahu aptal mıyım ? Madem kendisi bir dünya starı 4 Ocakta kampı başlayan bulsun kendine bir kulüp. Getirsin bonservisini sonra istediği yere gitsin.

Haa ama gidemiyorsa o sözleşmeye uygun hareket edecek. Herkes Henrique'ye kızıyor çünkü zayıf halka. Kimsenin adamların memleketi uzak diye yalandan anlayış göstermesine gerek yok. Colman'ın az buçuk iyi maçı var diye yok hoş görelim yok hak verelim falan. Aykut Akgün Çinli olsaydı geç gelseydi görürdük bu hoş yaklaşımları da.

Tamam iste bende diyorum ki adam gec geldi ya NE YAPACAKSIN?
Antrenmana cikmaya devam edecek mi takimla beraber
Kampa erken katilan kolej havasi yaratan hepsi ii niyetli olan oyuncularla berabr mi takilacak?
Filozofumuz yilbasini dusunememisse cezasini oyuncu niye ceksin

gudoz81
04.01.2013, 13:55

yanlız ortadaki amca düzeni bozuyor.
nasıl oturuş o öyle ayırmış bacakları :)

bangkook_61
04.01.2013, 13:56
colman gelmesi gereken zamanda gelmistir.normali bu olmaliydi..
takim 2sinde toplanmis olsaydi guney amerikalilarla bir sorun kalmamis olurdu.ama
tabi futbolcularla iletisim kuramayip unal'i tekrar goreve cagiran
hocadan boyle seyler beklemek olmaz tabi.
kopek gibi gelmek zorundaymis..gelmedi ne yapabildin yani?en fazla uc bes kurus
ceza verirsin..yada jaja gibi colman'ida gonderirsin.yine zararli cikan trabzonspor olur..
futbolcu transferinden zerre anlamayan bir hoca bir colman daha
bulabilir mi?jaja gitti yerine kimi alabildiler..aldiklari adamlar jajanin uc bes gomlek
alti adamlar..yaptigida cok buyuk ahlaksizlik sanki..yilbasini ailesiyle
cevresiyle gecirebilmek 3-4 gun kampa gec katildi..
kaldi ki bu takimda herkes gorevini tam yapiyor mu..sene de 2 milyon euro ya yakin bir para alan senol gunes herseyi cok mu duzgun yapiyor..
iki sene de transferde yakalanan basari orani ortada..
harcanan paralarin hesabini hocadan sorun o zaman da kulubun menfaatini
dusundugunuzu anlayalim..
takim senol gunes'in oyuncagi olmus ses seda yok ama 29 aralika kamp koyan
hocayi sallamayan colman'i hemen asalim..
son hareketiyle gozumde biraz daha buyudu Colman..
kac senedir 2-3 gunluk kamp yuzunden tonla oyuncu kusturuluyor.ayiptir yahu.
kampi diger takimlarin toplandigi ocak 2 ye koysan olmaz mi be adam?neyin
inadidir..
bir de alanzinho ve henriqe ekstradan izinliymis..takim 29unda onlar 31inde
kampa katilmalari gerekiyormus..
31 aralik..tarihe bak..yani filozof diyor ki yilbasini yollarda gecirin ne olacak.
bu hocayi takmayip kafalarina gore hareket eden uc futbolcuyuda kutluyorum.
sumo gurescisi henriqeyi bile kutluyorum..senol gunes'e iyi ders verdiniz..

İnsanlar hezeyan içinde. Değil 29 aralık tatil koymaz ise PATRON hiç bir yere gitme hakkın yok. İngiltere'de 1 Ocak'ta maç yapıyorlar niye oyuncular mızmızlanmıyor. Jaja'da savunulmuştu aynı sebeplerle. Oysa adam ligin 17. haftasına bile çıkmadan gitti ve kampa da 1 hafta geç gelmişti. Bahanesi de hepimizi duygulandırdı tabi. Ailesel problemler :( Bugün de Twente'ye imza atamamış ailesel problemlerden dolayı. Zararlı çıkan TRabzonspor olurmuş. Yahu lafa değen adam Jaja Arabistan'da dahi 6 ay oynayamadı oradan ülkesinde 6 ay dahi oynayamadı. Gelsin taraftarımız keriz belliki parasını ödediği oyuncu sevdiği takımın umrunda değil ve bundan çok hoşnut. Gel Jaja biz de oyna arada gol at asist yap ligin son haftasındaki maçlara çıkma dert değil. Ailen önemli tatile erken çık geç gel.

Sen takım karşısında oyuncuyu savunursan kurumsal olarak kaybedersin. Herkes Trabzonspor Dingo'nun ahırı muamelesi görsün istiyor. Özellikle taraftarı.

Şenol Güneş ve ya yönetim transfer de başarısız olabilir. Sahada başarısız olabilir. Hiç önemli değil. Eğer başarısızlarsa gitmeliler.

Gidip 2 tane kıçıkırık Avrupa'nın hiç bir takımında (rakamla 0) tutunamayan ciğeri beş para etmez, ışıklarda şampanya kadehleri tokuşturan adam için Şenol Güneş'i silmem. Şenol Güneş'i sahadaki performansı için eleştiririm. Gitsin derim ve 1,5 senedir de diyorum. Çünkü ben formayı düşünüyorum, içndekileri değil.

alper*
04.01.2013, 14:02
http://i50.tinypic.com/287q26g.jpg

:)

Tayfun
04.01.2013, 14:09
Ooooo paşa gelmiş !
Geç gelirim, tatilimi uzatırım, zıytarırım poz veririm, nasıl olsa bu kulüp dingonun ahırı onların gözünde...

bangkook_61
04.01.2013, 14:09
Tamam iste bende diyorum ki adam gec geldi ya NE YAPACAKSIN?
Antrenmana cikmaya devam edecek mi takimla beraber
Kampa erken katilan kolej havasi yaratan hepsi ii niyetli olan oyuncularla berabr mi takilacak?
Filozofumuz yilbasini dusunememisse cezasini oyuncu niye ceksin

Yahu arkadaşım kendimi analatamıyorum heralde olay yılbaşı değil. Kampı çek 2 Ocak'a bu adam yine geç gelecek. Yılbaşında İngiltere liglerinde maç oynanıyor. Bunların ailelleri yok mu ?

Colman'ın hiç bir yere gideceği de yok zaten. Şenol Güneş'te bir oyuncu portföyü olmadığından giden hiç bir adamın yerini dolduramıyoruz.

Ben patron olsam böyle davranışlara müsamaha göstermem. Satış listesine koyarım. Böyle bitirelim.

bahadır2561
04.01.2013, 14:20
Yahu arkadaşım kendimi analatamıyorum heralde olay yılbaşı değil. Kampı çek 2 Ocak'a bu adam yine geç gelecek. Yılbaşında İngiltere liglerinde maç oynanıyor. Bunların ailelleri yok mu ?

Colman'ın hiç bir yere gideceği de yok zaten. Şenol Güneş'te bir oyuncu portföyü olmadığından giden hiç bir adamın yerini dolduramıyoruz.

Ben patron olsam böyle davranışlara müsamaha göstermem. Satış listesine koyarım. Böyle bitirelim.

Yaa koskoca ing nasil bir tutuyorsun bizi kaldi ki ispanya italya almanyada da oynanmiyor spesifik bi durumu getirip koyuyorsun onumuze
Neyse uzamasin mesele colman kamp tatil degi,l mesele ANLAYISLI olmak
2 gun gec baslatsan nolacak olecek msin?

Ömer Öztürk
04.01.2013, 14:25
takımı yılbasından once toplama kararı aldıklarında ben ve her Trabzonsporlu bılıyorduki colman kampa zamanında gelmeyecti he birtek colman icin kampın zamanını degısecek degil tabi ama benım merak ettigim yılbası gunu kapmta olan dıger futbolcuların ne hissettigidir .......

Sibel
04.01.2013, 14:31
Kirli sakal yapmış:cool:

Alihan Ertürk
04.01.2013, 14:36
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/12451-2H9T1C2F.jpg

Reis!

Gurpas
04.01.2013, 14:59
Bide adam gibi top oynasan tadından yenmessin ama işte...

ibrahim
04.01.2013, 15:34
................

mkmoglu
04.01.2013, 15:59
bu adami hala daha trabzonsporumuzun üzerine tutuyorsunuz yazıklar olsun bu adam ne oynadiki dünya iyi futbolcu 30 maçın 20-22 sinde iyi oynayandir.. colman bir hiçtiir,,

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 17:00
Yaa koskoca ing nasil bir tutuyorsun bizi kaldi ki ispanya italya almanyada da oynanmiyor spesifik bi durumu getirip koyuyorsun onumuze
Neyse uzamasin mesele colman kamp tatil degi,l mesele ANLAYISLI olmak
2 gun gec baslatsan nolacak olecek msin?

Ne demek koskoca İngiltere ligi? Burası ahır mı? Burada karın tokluğuna, zevkine falan mı oynanıyor futbol?

Arap liginde topçular kafalarına göre sezon ortasında tatile çıkıp 5 hafta kala mı dönüyor? Öyle ya nasıl olsa Arap ligi...

Bamba kurban bayramında "Ben ülkeme gidiyorum 4 gün sonra geleceğim" dese he tamam mı diyeceğiz?

cakalkerem
04.01.2013, 17:04
gelmiş mi niye gelmiş ki bakalım mantıklı bir açıklama yapılacak mı?

burrows
04.01.2013, 17:06
Sen takım karşısında oyuncuyu savunursan kurumsal olarak kaybedersin. Herkes Trabzonspor Dingo'nun ahırı muamelesi görsün istiyor. Özellikle taraftarı.

.

biz takim tarafindayiz dostum..jaja'nin gitmemesini de o nedenle istedik..
kotulediginiz jaja gibi futbolcular sayesinde bu efsane dediginiz adam hala gorevde..
madem surekli ingiltereden dem vuruyorsunuz..tevez'i bilirsiniz..
adamin kulube bir kufretmedigi kaldi..ama adamlar ne yapti..bir sekilde
geri kazandi..simdi catir catir oynuyor..
kaliteliyse futbolcunun nazinida cekeceksin..trabzonpsor'un adini saha da madara eden,
gelen gidenin vurdugu bir takim yaratan senol gunesin iki senedir nazini ceken bu camia birakinda colman'in nazini da ceksin..
kaldi ki ortada cok buyuk bir olay yok..bu adam daha bir iki sene oncesine
kadar takimda en az maasla oynayan adamdi..takimin en sorunsuz
adamiyken simdi en sorunlu futbolcu haline geliyorsa sucu hoca da ararim..
ligdeki takimlarin yuzde doksan besi 2-3 ocakta toplanirken senin
yilbasindan bir gun onceye kamp koyman gereksiz guc gosterisidir..
otorite bende demek istedi ama rezil olmakla kaldi..
herkes yine bildigini okudu..20 saatlik ucak yolcugu olan bir yerden yilbasindan
bir gun once adami getirtmek zor..
basimizda senol gunes degil de futbolcularla iletisimi iyi olan
bir hoca olsa ne sorun kalir ne de baska birsey..
bir de colman ne yapti diyenler var..son iki sene de hoca basta olmak uzere kimsenin bir sey yaptigi yok..takimin yuzde doksani dokuluyor.
illa birilerine fatura kesecekseniz bunun adresi iyi oldugunda takima sinif atlatan takimin bir futbolcusu degil
takimin basindaki hoca'dir..

Hüseyin Başoğlu
04.01.2013, 17:08
hala colmanı savunan ya anlamıyorum ya cidden klup değil futbolcu sempatizanlığı bu....

oldu olucak klubu jaja colman ve teofilonun üzerine yapalım herkes rahatlasın....

alper*
04.01.2013, 17:12
Senin Şenol Güneş'i savunduğun gibi adam da Colman'ı savunuyor, ne var olamaz mı? Forum değil mi burası?
Görüşünü eleştir anlarım da görüşünü açıklamasından sana ne? Gerçekten de futbolcuyu çok seviyordur olamaz mı (yız)?

bahadır2561
04.01.2013, 17:33
Ne demek koskoca İngiltere ligi? Burası ahır mı? Burada karın tokluğuna, zevkine falan mı oynanıyor futbol?

Arap liginde topçular kafalarına göre sezon ortasında tatile çıkıp 5 hafta kala mı dönüyor? Öyle ya nasıl olsa Arap ligi...

Bamba kurban bayramında "Ben ülkeme gidiyorum 4 gün sonra geleceğim" dese he tamam mı diyeceğiz?

Anlamiyacak bisey de yazmadim ki.
Peki ispanya almanya italya fransa da mac yapmayan ulkeler arasinsa onlar da mi ahir liginda oynuyor?

Alp Yavuz 13
04.01.2013, 17:39
:) colman hoca ya ne dedi acaba :)

" hocam alarmı kurmayı unutmuşum " ondan geç kaldım

Seviyorum Ulan Seniii !!!!

Yiğit Gayretli
04.01.2013, 17:45
Anlamiyacak bisey de yazmadim ki.
Peki ispanya almanya italya fransa da mac yapmayan ulkeler arasinsa onlar da mi ahir liginda oynuyor?

O mesajın anafikri şuydu; demek ki oynanabiliyormuş. Hristiyan bir ülkede yılın ilk gününde maç yapılıyorsa dünyanın her yerinde yapılabilir demektir.

bahadır2561
04.01.2013, 17:57
O mesajın anafikri şuydu; demek ki oynanabiliyormuş. Hristiyan bir ülkede yılın ilk gününde maç yapılıyorsa dünyanın her yerinde yapılabilir demektir.

Iyi de ben mac yapilamaz demedim ki zaten.
Ara verilmis millet tatile cikiyor ki bunlar yilda 2 kez gidiyorlar dunyanin obur tarafina
Ha diyeceksin gelen nasl geliyor her insanin mizacinin bir olmadigini sen benden daha ii bilirsin
Anlayisli ol bu adam gecen yilda boyle yapti 2 gun extra ver ya da haksizlik olacagini dusunuyorsan kampi gec tarihe al herkes izinli olsun
Benim derdim bu
Aykut vb. gecikse patlarsiniz diyor bu olay yuzunden sahsim olark ben hic bir kelam etmem cunku adam hakli
Lanet olsun ki millet fazlasiyla onem veriyo yilbasi olayina sevdiklryle birlikte olup eglenmek vakit gecirmek istiyorlar
Otorite saglamak oyle olmaz
Colman gecen yil gec mi geldi suresiz kadrodisi pafla antrenman ya da direk satacaksin bak bakayim obur sene gelmeyen varmi ha varsa onlara da aynisini yapacaksin
Para cezasi cokta umrundaydi Colman'in gostermelik ceza veryorlar
Bu arada bu soylediklerim basit seyler herkes yapar
Zor olan yildiz ve "sorunlu" denilen oyuncularla basa cikabilmektir
Ornegin tevez,balotelli,melo gibi

Veysel
04.01.2013, 18:24
Ayıp ediyorsun Colman taraftarın sevgisi suistimal edip yönetime aklınca ayak yapıyorsun...

Erbay
04.01.2013, 18:44
Son iki senedir sıradan bir oyuncunun vereceği katkıdan fazla ne verdi takıma Colman. Jaja'yı zerre savunmadım ama adam en azından(ki en çoğundan) takımı sırtlıyordu. Ama daha fazlasını yapmayıp eğlenmeyi tercih ediyordu. Ki ceza verirken bunların hiçbir önemi yok. Takıma katkı, yetenek falan ne önemi var ceza verirken. Sen kurala uydun mu ondan haber ver. Kural koyulurken bir sebep bildirdin mi ondan haber ver.

Colman'a müsahamaha göster-----> hoca disiplinsiz.
Hoca disiplinli-----> hoca anlayışsız.

Hoca kuralı koymuş, belki takımda eksiklik gördü ondan önce koydu kampı ne diyebiliriz ki.

endlessdeath
04.01.2013, 18:53
Bu adamın kafasını karıştıran menajerini bi yakalayıp konuşmak lazım kime göndermeyi planladığını merak ettim :) sonrada şenol hoca konuştu bu colman ı ikna etti nasıl ikna etti tabii ki tolreansı var şenol hocanın yoksa adam neyine güvenip geç gelsin yanında işe yaramaz henriqre ile beraber

Çetocan
04.01.2013, 22:00
Colman :) Ah Colman Senide Tartısmaya Basladık(:

Hatice Aslan
04.01.2013, 22:02
Adam sezon başında Benfica'ya gitmek istiyordu.. Gitmek isteyeni durdurunca ters tepti silah zoruyla maça çıkıyor gibi hali vardı zaten.

Hüseyin Başoğlu
04.01.2013, 22:09
Adam sezon başında Benfica'ya gitmek istiyordu.. Gitmek isteyeni durdurunca ters tepti silah zoruyla maça çıkıyor gibi hali vardı zaten.

bunu sezon başında biri söylemişti ama kim ya...hatta fena eleştirilmişti hatırlıcam ama dur bakalım kimdi acep :D:D:D:D

Hatice Aslan
04.01.2013, 22:12
bunu sezon başında biri söylemişti ama kim ya...hatta fena eleştirilmişti hatırlıcam ama dur bakalım kimdi acep :D:D:D:D

Sadece bir kişi değil İlhan reizde söyledi.

titanic
04.01.2013, 22:35
colmanın suyu buharlaşmaya başladı,yıldız futbolcuyu idare etmesini bileceksin lafını söyleyen arkadaş seni esefle kınıyorum.Colman mı yıldız? Aldığı paranın dahi hakkını veremeyen bir oyuncunun bu kadar rahat hareket edebiliyor olmasına ben anlam veremıyorum.Onu gectım bu yıne bıraz futbolcuya benzıyor.O henriqe neye güvenerek,geç katılıyor analmıs değilim.

DeAgLeMaNyAq
04.01.2013, 22:58
Benfica istese alırdı Colman'ı bizimkiler zaten para gördüler mi oyuncu satmaya bayılırlar. Ama o iş belli ki menajerlerin doldurmasıydı...

DNA-TS
04.01.2013, 23:03
yattaranın katara satılma mevzusu vardı birara. sonra olmadı derken yok sakattı yok bilerek oynamadı falan... gene sadri şener dönemiydi galiba..

Hatice Aslan
04.01.2013, 23:05
Çok pis işler var.. Takım dağılmış şekilde gitmek isteyenlerin sayısı fazla.. Trabzonspor için hayırlısı olsun.

gabriel omar
04.01.2013, 23:06
Tavrını net belirlesin artık.Gitmek istiyorsa satılsın zira gönülsüz aşktan doğan çocuk abdestsiz oluyor .

ilhan
04.01.2013, 23:46
Benfica istese alırdı Colman'ı bizimkiler zaten para gördüler mi oyuncu satmaya bayılırlar. Ama o iş belli ki menajerlerin doldurmasıydı...

Yönetimle hoca oturup konuşuyorlar satılması için. Şenol hoca "Onu da satarsak kimi oynatacagız" minvalinde bir söz ediyor. Sonra transferine izin çıkmıyor. Benfica istiyordu
Ama medyaya yansıyan kadar para söz konusu değildi.

Süleyman Eruyar
05.01.2013, 00:05
Kampa geç katılan oyuncuların hiçbir kusuru yok,
Adamların tek önem verdikleri güne kamp koyarsan böyle olur
Ne olurdu yılbaşından sonra başlasaydık
Herkesten önce başladık çalışmaya
Birşey değişecekmiş gibi,

Yunus Emre SEYHAN
05.01.2013, 00:37
3 gün geç kalmasına ragmen aceleyle gelmiş, bandanasını unuttuğuna göre

Cihad Varlı
05.01.2013, 01:00
Ulusal medyanın yıllardır oynadığı oyun bu . Hep aynı senaryo . Trabzonspor oyuncuları mutsuz , içerde isyan var , takımda arkadaşlık yok , çatlak sesler var uzar da gider . Oyuna gelmemek lazım .

Samet Yildirim
05.01.2013, 02:37
Gec gelmis foto larda mutlu görünüyor hernekadar gülecek bir durum olmasada güzel ben gitmek istedigini felan düsünmüyorum.
Insallah eski formunu yakalar cok faydasi olur Adrian-Colman-Zokora müthis olur.

Emre GÜRDAL
05.01.2013, 11:25
Benim duydugumda şuydu colman hakkinda sezon başinda benfica kulubü biizim yönetimle gorusuyk ve trabzonspor yonetimi colmani satma karari aliyo bunu şenol hocaya iletiyolar senol hoca karsi cikiyo satmayin diye..yoneticilerden biri gidiyo colmana xiyoki biz yonetim olarak seni satacaktik ama senol hoca izin vermedi ne olxuysa ondan sonra oldu colman hocayla ters dustu ve colman sakatt degildi kendini trabzonsporun disinda tuttu...gelinene nokta ortada zaten...
F

Proof
05.01.2013, 11:35
Oyuncu satma konusunda herzaman basarisiz olduk zaten.

Yattaraya 10 milyon verdiler yollamadik.
Benfica Colmani istedi, yine vermedik.

Yattara zaten elimizde patladi, Colmanin gidis hatti da iyi sayilmaz..

ANIL
05.01.2013, 12:22
işe yaramaz artık satın şunu.

Yavuz Hasan
06.01.2013, 22:01
Ya takımın yarısını yollayacaksin ya hocayı

MuratJ
06.01.2013, 22:26
şampiyonlar liginde tur atlayan galatasaray kampına muslera ve melo bu akşam dahil olmuşlar. ilk yazdığım yorumda olduğu gibi benim adamım colman aslında erken bile dönmüştür. teknik direktörlüğü bilmeyen şenol güneşin gazına gelip colmanıda yemesine müsade etmeyin ey Trabzonspor taraftarları. ortada colmandan kaynaklanan bir sorun yok. 2 yıldır teknik direktör sorunu var bu takımda.

Misina
06.01.2013, 22:49
http://www.youtube.com/watch?v=MhANE6-ffO0

Gustavo Colman 2012-2013 Gitmek için her şeyi yapıyor ama...

Çağatay_
06.01.2013, 23:03
http://www.youtube.com/watch?v=MhANE6-ffO0

Gustavo Colman 2012-2013 Gitmek için her şeyi yapıyor ama...

Çok güldüm :D :D

Ali İhsan
06.01.2013, 23:10
1 Ocak hristiyanların bayramı falan değil, hala bunu yazanlar var, Noel yılbaşına bir hafta kala oluyor(25 aralık) ve hristiyan ülkelerde genelde tatil olur ve bizde de o vakitte oyuncular tatildeydiler.

1 Ocak dünyanın her yerinde yılbaşı olarak kutlanır, neyin adetidir niye kutlanır bilmem ama 1 Ocak kutsal falan değil, 1 Ocak'ta gelmemesi tamamen Trabzonspor'u ve ikinci yarıyı ne kadar umursamadığını gösterir...

Başka takımlar şöyle böyle falan deyip, hocaya gıcık olup oyuncuları savunma hastaları yılda kaç gün tatil yapıyorlar acaba?

özçelik61
07.01.2013, 10:05
1 Ocak hristiyanların bayramı falan değil, hala bunu yazanlar var, Noel yılbaşına bir hafta kala oluyor(25 aralık) ve hristiyan ülkelerde genelde tatil olur ve bizde de o vakitte oyuncular tatildeydiler.

1 Ocak dünyanın her yerinde yılbaşı olarak kutlanır, neyin adetidir niye kutlanır bilmem ama 1 Ocak kutsal falan değil, 1 Ocak'ta gelmemesi tamamen Trabzonspor'u ve ikinci yarıyı ne kadar umursamadığını gösterir...

Başka takımlar şöyle böyle falan deyip, hocaya gıcık olup oyuncuları savunma hastaları yılda kaç gün tatil yapıyorlar acaba?

1 ocak kutsaldır hocam Mekkenin fethi bu tarihte gerçekleşmiştir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
07.01.2013, 10:27

Colman değerli bir oyuncu,
Kaybedilmesini asla istemem ama tespitler çok doğru,
Hıristiyanlıkta kutsal olan Noel o da 1 Ocak'tan önce.

Yani Colman'ınki biraz keyfi.
Ayrıca milyonlarca dolar kazanan birisi de bazı fedakarlıkları yapabilmeli,
Nuri Şahin, Mesut Özil, Arda turan sanıyor musunuz ki Kurban Bayramında 10 gün tatil yapabilecekler?
Ya da geç dönerlerse izinlerinden "ne olacak canım adamın dini bayramı" derler...

Sözleşme yaparken ne kadar dakik ve profösyonellerse bu insanlar kamplara da aynı ciddiyette yaklaşmalıdırlar.
Bence cezasına razı olmalı ve özür dilemelidir takım arkadaşlarından.

Böyle bir disiplinsizlik de futbolcuyu satmak için yeterli değildir bence.
Ha teppki olarak satılsın deniliyorsa o da yanlıştır;
bir şekilde takımdan ayrılmak isteyen oyunculara bir yan yol açılmış olur;
sadece maddi ceza yeterlidir Colman için.

Eğer ille de gitmek istiyorsa mümkünse ya yurt dışına satılmalıdır rakipleri güçlendirmemek adına;
yurt içine satılacaksa da Antep'in Kayseri'nin yaptığı gibi yüksek bir bedel talep edilmeli en azından maddi olarak değerlendirilmelidir tüm oyuncular.

cakalkerem
07.01.2013, 10:31
bir an önce sonuca bağlanmalı...her en olacaksa olsun artık

delikoyun
07.01.2013, 10:53
wolsbugdan kahlenberg i kiralayalım derim bence çok faydalı olur colman trzı 2 oyuncu kiralayalım colmanda gitmek istiyorsa tutmaya gerek yok yolu açık olsun

kürşat şen
07.01.2013, 12:54
bu adamın hayatla sorunu var sanırım...

AYYILDIZ
07.01.2013, 13:23
Sadri Sener geldikten sonra;
1.Yattara'nin Katar mevzusunda Sadri Beyin yonlendirmeleriyle suclu Yattara ilan edildi.Hatta sakat olmasina ragmen sakat degil soylemleri oldu.
2.Gokdeniz yildiz kategorisinden cikartildi.
3.Selcuk,Burak,Egemen,Jaja,Engin hain ilan edildi.
4.Sirada heralde Colman var.
4 senede butun futbolcularin sorunlu ilan edilmesi ilginc.

DeAgLeMaNyAq
07.01.2013, 15:08
Sadri Sener geldikten sonra;
1.Yattara'nin Katar mevzusunda Sadri Beyin yonlendirmeleriyle suclu Yattara ilan edildi.Hatta sakat olmasina ragmen sakat degil soylemleri oldu.
2.Gokdeniz yildiz kategorisinden cikartildi.
3.Selcuk,Burak,Egemen,Jaja,Engin hain ilan edildi.
4.Sirada heralde Colman var.
4 senede butun futbolcularin sorunlu ilan edilmesi ilginc.

Kısmen doğru ama Yattara ve Gökdeniz örneklerine katılamam. Can Karyağdı Yattara'nın evine giderek röportaj yapmıştı. Yattara orada bana çok iyi para veriyorlar ailemi düşünmek zorundayım ayrıca burada çocuklarımın okul problemi var diyip durdu. Gökdeniz de özel hayatındaki olaylardan dolayı Trabzon'dan kaçmak için fırsat arıyordu. Sadri Şener kadar futbolcuları medyanın önüne atan birisi yoktur. Hele ki 2011 yılında şampiyonluğa koşarken TRT'de Stadyum'a katılmıştı orada Yattara'yı da herkesin önünde resmen tehdit etmişti...

cakalkerem
07.01.2013, 15:32
-----------Sadri Şener-----------

---------Colman Jaja------

---------------Nevzat Ağa----------------

okeye dördüncüde bulundu.......bize de çay içmek düşer anca

Fatih Öztürk
10.01.2013, 15:59
Bir iki haftaya aramıza dönecek gibi.hoca Colmanın etrafını oluşturmak istiyor.bir dön pir dön lan şerefsiz:)

Murat 61
10.01.2013, 16:02
Ulan Colman ne adamsın.

Peygamberliğini ilan etsen sana tapacak olan adamlar var sen nelerle uğraştırıyorsun bizi.

Hadi çabuk dön artık yeter da.

Emrah Akcagöz
10.01.2013, 16:22
Adamım yanlış sularda yüzüyorsun. Kendine gel.

Hüseyin Başoğlu
10.01.2013, 16:37
şenol hocanın colmana ve volkana gösterdiği sabırın artık değerini bilmeli bu 2 arkadaş.....1 dönem oynamadın huzursuzluk çıkardın ama hala hoca senden övgü dolu sözlerle bahsediyor ve azcık uğraşsan oynatacığını söylüyorsa bundan sonrası sende colman ya adam akıllı kendini ver yada git...

Kubilay ŞAHİN
10.01.2013, 16:38
Sana verilmeyen faulden sonra rakip oyuncuya gidişini sevdim ben.. Tekme tokat daldı dalacak diyorum.. Zevk veriyor insana..

Hatice Aslan
10.01.2013, 16:39
Cemaat kur müridin olalım diyor herkes. Cemaat falan kurma sen reis adam gibi oyna şu davranışlarını düzelt o yederli.

artvints
10.01.2013, 18:36
o değilde, topu şöyle sağ ayağının dışıyla soldan sağa doğru önüne alıp oyunun yönünü değiştirmeni özledim...

evrents
10.01.2013, 18:57
Colman biran önce toparlan artık takımının sana ihtiyacı var.

zizu41
10.01.2013, 21:30
Bu takımda istemediğim bir adam. Ruhsuz takımı zor anında hep yalnız bırakan. Her sezon başı ve devre arasında pişkince takıma geç katılan şımarık bir oyuncudur.

Atakan
10.01.2013, 21:32
Geri dön reis.

mertacar
12.01.2013, 13:30
aslında en çok eksikliğini hissettiğimiz adamsın.çok ihtiyacımız var sana reis,kendine gel artık.

Yunus Danışmaz
12.01.2013, 13:38
Oyna biraz daaa işte!!

Enes
12.01.2013, 22:30
Oyuna girer girmez diğer futbolculara bile bi özgüven geldi.
Biraz dikkat etsen kendine ,neler yapacaksın neler...

Hüseyin Başoğlu
12.01.2013, 22:35
sene başı gitmeni istedim...halada gitmeni istiyorum...ama kalıcaksan kaliteni ortaya koy dahada iyisini yaparsın...

delikoyun
12.01.2013, 22:38
oyunda ruh gibiydi bence hırslı olmalı adriana eşlik edecek tek oyuncu sapara olcan adrian colman bu 4lü mutlaka ısrar edilmeli yalnız forvette vittek şart savunmaya da aykut tu transfer etmeliler

DeAgLeMaNyAq
12.01.2013, 22:57
Ruh gibi gezinmesi biraz fiziksel eksikliğinden ama buna rağmen her fırsatta topu ona attılar o ise hiç kendini kasmadı. Yalnız hocanın söylediğine göre kenardan aldığı talimat oyunu soğutması yönündeymiş...

Yaşar
12.01.2013, 23:01
Arkadaşları çalışıyor iken kendisi yatmakta ve tatil yapmakta idi.
O nedenle iyi oynamasına rağmen oyuna girişini yanlış buluyorum...

canibus
12.01.2013, 23:05
Arkadaşları çalışıyor iken kendisi yatmakta ve tatil yapmakta idi.
O nedenle iyi oynamasına rağmen oyuna girişini yanlış buluyorum...

Kirmizi karttan sonra yapilacak en dogru hamleydi. Sonucta kazanmak icin oynuyoruz.

Yiğit Gayretli
12.01.2013, 23:11
Gamsııııııııız
Vicdaaaaansıııız
Ben seeensiz ne yapaaarım şimdi
Sööööyleee

Yunus Danışmaz
12.01.2013, 23:15
Laubali hareketleri gole sebep oldu.. Bu taraftar çok sevdi seni ama gitmek isteyene this is the door....

serdaracıl
12.01.2013, 23:23
Mutlaka kazanilmali

Yiğit Gayretli
12.01.2013, 23:28
Gustavo çok duygusal bir adam. Eğer ciddi anlamda silmediyse Trabzon'u kafasından, alalım en pahalısından bir akustik gitar, gidelim kapısına.

Boş mukaveleye parmak basmazsa bir şey bilmiyorum.

ibrahim
12.01.2013, 23:29
Sahaya girdikten sonra ilk 5 dakika özellikle takip ettim. Basta Emre Güral olmak üzere topsuz alanda olan herkese gitmesi gereken yeri gösterdi. Onun dedigi yere giden adam is yapti. Adam futbolu biliyor abi. Orta sahanin kontrolünü eline alsa cok sey kazandirabilir takima.

Samet Yildirim
12.01.2013, 23:38
Istek ve arzusunu begendim..

Yaşar
12.01.2013, 23:44
Kirmizi karttan sonra yapilacak en dogru hamleydi. Sonucta kazanmak icin oynuyoruz.

Ben doğruluğunda veya yanlışlığında değilim.
Girdikten sonra takkma katkı yaptığını da söylüyorum.
Fakat işin hak hukuk kısmı var.
Soner , Aykut, Zeki Yavru'ya yarın çık oyna dediğinde, adam karşına bugünkü durumu koyarsa söyleyecek lafın kalmaz.

Hüseyin Başoğlu
12.01.2013, 23:44
Gustavo çok duygusal bir adam. Eğer ciddi anlamda silmediyse Trabzon'u kafasından, alalım en pahalısından bir akustik gitar, gidelim kapısına.

Boş mukaveleye parmak basmazsa bir şey bilmiyorum.

güven verse ben ona orkestra bile götürürmde bana güven vermiyor:D

canibus
12.01.2013, 23:47
Ben doğruluğunda veya yanlışlığında değilim.
Girdikten sonra takkma katkı yaptığını da söylüyorum.
Fakat işin hak hukuk kısmı var.
Soner , Aykut, Zeki Yavru'ya yarın çık oyna dediğinde, adam karşına bugünkü durumu koyarsa söyleyecek lafın kalmaz.

Bende sizin gibi düsünüyorum oynamasi haksizlik zaten ilk 11 de degildi, yanliz en azindan bu macta oyuna girmesi gerekiyordu ve girdi.

MuratJ
12.01.2013, 23:52
kaleci onurdan sonra bu takımın en iyi futbolcusu. çok özel bir isim. benim için efsanedir.

serdaracıl
13.01.2013, 00:29
Ne olursa olsun yeri ayrı.

artvints
13.01.2013, 00:38
bazen özensiz oynuyosun, yapma.

Uğur Ö.
13.01.2013, 00:43
Oynamak isterse ve fiziki olarak dinçse mevkisinin en iyilerinden.Ama gördüğüm en istikrarsız topçulardan.

Kubilay ŞAHİN
13.01.2013, 12:33
Yanıltmadın la beni..

Tuğrul
13.01.2013, 15:30
Topu sürebilen, çalım atabilen bir oyuncu değil. Top da saklayamıyor.

Emre Güral defansın arkasına yaptığı koşulara pas atmadı. Hep yana ve geriye oynuyor.

Fizik olarak temposu çok düşük. Isıran ve kovolayan bir oyuncu olmaktan uzak.

Yerine oynatılan Alanzinho'yu kesemez.

Ömer Faruk61
13.01.2013, 17:50
Kilit Adamsın Colman Sen oynarsan Adrian daha da iyi olur.Lütfen kendine gel..Toparlan....

Trabzon-Spor-61
13.01.2013, 18:03
Bence Colmanin iyi oynadigi bi sezon vardir sadece, o'da ilk sezonu. Ikinci sezonu idare eder, ondan sonrasi berbat.

Hemen gönderilmeli, degeri belli degilken, yoksa birgün unutulacak takimda, ve 1-2 milyona satilacak.

Sefa
15.01.2013, 23:05
Sen Reissin sensiz olmaz..

Mehmet Fatih Silik
15.01.2013, 23:07
Ilk 11 kur desen Onur, Bamba ve Zokora'dan sonra gelecek bel kemiginin 4. parcasi olarak yazarim onu tahtaya

Veysel
15.01.2013, 23:07
Yeni takımıyıla bir dahaki sezonda başarılar diliyorum Colman

Emre GÜRDAL
15.01.2013, 23:23
Sen yoksan hep bir eksigiz...dön artik...

Yiğit Gayretli
15.01.2013, 23:24
İsteyince oluyormuş demek ki... Azıcık iste yeter.

Cihad Varlı
15.01.2013, 23:25
Ben beğendim. Çok güzel soğuttu oyunu. Ayağa risksiz oynadı. Vittek'e attığı arapas da çok iyiydi. Böyle devam Gustavo, adamsın.

MuratJ
15.01.2013, 23:53
topu ayağına alıyor sonra bi kafasını kaldırıyor ya bitiyorum ben. adam tam bir ortasaha. kral ya kral. efsane!!!

A. Aydın
15.01.2013, 23:54
Sorumluluk verilirse daha iyi olacak.
Colman oyuna girince herkes Colmanın ayağına atıyor topu.
Gerektiğinde oyunu soğutuyo, gerektiğinde hücüm oynamamızı sağlıyo.
2. yada 3. kaptanlık verilirse çok daha iyi olacak.

MuratJ
15.01.2013, 23:56
Sorumluluk verilirse daha iyi olacak.
Colman oyuna girince herkes Colmanın ayağına atıyor topu.
Gerektiğinde oyunu soğutuyo, gerektiğinde hücüm oynamamızı sağlıyo.
2. yada 3. kaptanlık verilirse çok daha iyi olacak.

katılıyorum özelliği olan buna yatkın becerisi karakteri olan futbolcular kaptan olmalı. geçen sene ki fb maçı bu düşüncemi perçinlemişti. zokora ve colman bu takımın kaptanlarından ikisi olmalı.

1. tolga
2. zokora
3. colman

ideal kaptanlık sıralaması.

Samet Yildirim
15.01.2013, 23:57
Haketten kaliteli adam...

DeAgLeMaNyAq
16.01.2013, 00:17
2 maçtır oyunu soğutma görevini yapıyor ben saldıran Colman'ı özledim...

sessizkral_1
16.01.2013, 00:50
lig maçında yedeğe çekilirse artniyet ararım

helede sahada aykutu görmek istemiyorum

OnurKul
16.01.2013, 00:53
Oynamaya niyeti yok ama bugün biraz kıpırdandı... Bel bağlamamak lazım...

Hüseyin Başoğlu
16.01.2013, 01:02
bugün bir fark hissettirdi umarım devamını getirir....

Giallorossi
16.01.2013, 02:05
Gelecek iki mac iyi oynar sonra kiş uykusuna cekilir.

Gurpas
16.01.2013, 08:24
Colman ağır çekim top oynuyorsun

cakalkerem
16.01.2013, 08:51
colman iyi topçu arkadaşlar...onsuz top oynayamıyoruz burası biir gerçek...topu ayağında tutan kimse yok.....mersin İ.Y maçındada gözüktü kü orta sahamız yokken defansın arasına atılan her top tehlike yaratıyor...Colman oynadığı zaman iyi kumaş...

Tolunay Abdioğlu
19.01.2013, 11:59
Bel bağlamamak lazım diyen arkadaşlar var. Onsuz takım 2 seviye birden düşüyor.Bu bir gerçek. Kendisini toparladıktan sonra oynaması gerekiyor. Oynamaması hem kendisine hem de Trabzonspor'a zarar. İyi bir Colman'a herzaman ihtiyacımız var.

sem61
20.01.2013, 18:10
maaşını artırmak gerek . artırınca performansı artıyor ya ondan!!

Arif Timurcioğlu
20.01.2013, 18:29
Ne oynuyoda bel bağlayacağız sayın colman hazretlerine.

Veysel
20.01.2013, 18:31
Bu durumun baş aktörlerinden burda 2-3 futbol cahilini kandırabilirsin ama gerçek Trabzonspor taraftarını kandıramazsın. Sezon sonu seni görmeyiz inşallah.

Ugur Kurucelik
20.01.2013, 22:37
Bu adama Şl maçları hariç son iki senede iyi sövdüm. Bundan sonra 15 gol 30 asist yapsa bile gözüme giremez. Şu artisti sezon öncesi satmadıkya çok büyük fırsat kaçırdık. Futbolcu değil manken sanki. Saçıyla başıyla oynamaktan futbol oynamıyor beyfendi.

Misina
20.01.2013, 22:54
Kafasında Trabzonspor bitmiş artık 3-5 milyon ne kadar ederse satılması lazım zorla oynuyor oynamıyor yürüyor sahada.

balli_kuymak
20.01.2013, 23:18
Yeter artık Colman git şu takımdan, plaj futbolu oynarsın ancak bu halinle.

ilhan
20.01.2013, 23:55
Emerson'un verdiği pasta top ayağının altından kaçar ve gol yeriz. Colman ne zaman top kaptırsan mutlaka kalemizde tehlike oluyor. Takım sana muhtaç ama senin hiç umurunda değil ya.. En çok o dokunuyor.

Hüseyin Başoğlu
20.01.2013, 23:57
biz bu sene en büyük hatayı sende yaptık colman....benficanın para +emerson teklifini geri çeevirmicektik emersona para vermemiş olurduk o paraylada alperi alırdık sene başı sen sağ biz selamet....

Sefa
21.01.2013, 00:00
Adamın altına kuyu kaz göndermeye çalış göndereme oynatma sakat de ne kadar kötülük var yap sonra Colman niye böyle, Colman'ın neden umrunda değil..

Biraz empati soruların cevabı..

alper*
21.01.2013, 00:00
Emerson'un verdiği pasta top ayağının altından kaçar ve gol yeriz. Colman ne zaman top kaptırsan mutlaka kalemizde tehlike oluyor. Takım sana muhtaç ama senin hiç umurunda değil ya.. En çok o dokunuyor.
Halısaha maçlarda, ortalıkta huzuru kaçıran bir adam vardır hani. Sen şuraya git, sen niye pas atmıyorsun, kardeşim az geri gelin diye... İşte o adam genelde toptan en az anlayan adamdır. Dikkat edin en beceriksizidir sahanın. Ama konuşur da konuşur. Milletin keyfini kaçırır. Sonra en becerikli adamları bile küstürür. Millet eli belinde oynamaya başlar. Sonra 45 dk.'da maç biter.

Colman da böyle küstürüldü bence. Bu adam her zaman maç seçmiştir, evet. Ama bu adamın bir standardı vardı iyi kötü. Bu adam geldiğinde, "Rakiplerim çok ama hedefim Arjantin milli takımı" demiş biridir. Bu adam nereden nereye geldi.

Erbay
21.01.2013, 00:05
Oyuna girişi ve sonrasındaki tavırları hakkında yorum yapsam en az 1 ay ceza alırım. Sen de mi Colman :)

AYYILDIZ
21.01.2013, 00:36
Arkadaslar Colman ne yapsin.Teofilo-Yattara-Egemen-Burak-Selcuk-Engin-Ceyhun hepsi mi sucluydu.Sorun baska yerde.

Ergin Varlibas
21.01.2013, 01:24
Arkadaslar Colman ne yapsin.Teofilo-Yattara-Egemen-Burak-Selcuk-Engin-Ceyhun hepsi mi sucluydu.Sorun baska yerde.

Ben sana soyleyim arkadas.

Teofilo gitti takimlarda da tutunamadi, takim icindeki arkadaslariyla kavga falan etti.
Engin icin bi arkadas, onunla bakkala kadar bile gitmem demisti, o da oyle birisi malum taniyorsundur.
Burak ve Selcuk Trabzon sehirinde yasamak istemediklerinden dolayi gitti.
Ceyhun Gulselamdan bahsediyorsan, o adam GS den de ayrildi, bos bi oyuncu.
Yattara son 2 sezon 1-2 mac iyi oynamistir heralde, misyonunu tamamlamisti.

Umarim yararli olmustur

Enes Ünal Kaya
21.01.2013, 02:05
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/312368_323860857724394_1798718310_n.jpg

Eyy Ruh Neredesinn

Yaşar
21.01.2013, 02:06
Bugün herkes gibi o da kötüydü, o yüzden bugünü baz alarak konuşmayacağım.
Ama adam yatarken, çalışan arkadaşları vardı.
bugün o arkadaşları her harhangi bir sorunları olmamasına rağmen tribünde iken; Colman sahaya girdi ve yürüdü.
Bu benim zoruma gitti ki, o tribündeki takım arkadaşının nasıl zoruna gitmesin?

delikoyun
21.01.2013, 10:27
hırslı oynamayacaksa yollansın orta sahanın ortası hırsı olmayan oyuncular için değildir.hırslı oyna colman yada git

Tolga
21.01.2013, 10:27
Kim diyebilir ki hoca seve seve görevinin başında ? Oda 2. kısmı yerine getirmekte zaten.

DeAgLeMaNyAq
22.01.2013, 02:51
Colman'ın en büyük silahı attığı derinlemesine ara paslarıydı. Bizim forvetlerimiz ise zar zor koşuyor gibiler o yüzden ne Colman bu topları atma, ne de hücum oyuncuları top alma derdinde...

alper*
22.01.2013, 08:20
Herkes kendine yakışanı ister. :)
Ben yine de herkesin işini severek yapmasından yanayım.