PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Faik Yılmaz
23.10.2012, 11:35
hadi yazdıklarına itirazım yok diyelim şuan kendinle çelişmedinmi peki ??

oynamayan oyuncuya kimse para vermicekse ve bizim yönetimde ve teknik heyet satmak istiyorsa neden oynatılmıyor bu adam ??

Kamuoyunun muhtemel tepkisini önlemek için......

Takımda yıldız denilecek satıldığında para edebilecek tek adam Colman.....

E takır takır oynarken satılsa " böyle adamda satılırmı" derdi kamuoyu...

ama çıkartırsın bak zaten oynamak istemiyor balonu....

sonra peşindende kimse Trabzonspordan büyük değildir dersin piyasanın gazını alırsın olur biter.....

ha birde gitmek istiyordu zorlamı tutacaktık adamı dedinmi millet bırakın peşinden koşmayı düşman bile kesilir ona....

Tıpkı Burakta olduğu gibi.....

Ve kimse demezki geçen seneki kötü halimizde bile ilk 8 haftada 13 gol atmıştık.....

şimdi neden atamıyoruz...

eminim sizde demezsiniz....

yani özetle kamuyounu susturmak için oy-na-tıl-mı-yor.....

Hüseyin Başoğlu
23.10.2012, 11:43
Kamuoyunun muhtemel tepkisini önlemek için......

Takımda yıldız denilecek satıldığında para edebilecek tek adam Colman.....

E takır takır oynarken satılsa " böyle adamda satılırmı" derdi kamuoyu...

ama çıkartırsın bak zaten oynamak istemiyor balonu....

sonra peşindende kimse Trabzonspordan büyük değildir dersin piyasanın gazını alırsın olur biter.....

ha birde gitmek istiyordu zorlamı tutacaktık adamı dedinmi millet bırakın peşinden koşmayı düşman bile kesilir ona....

Tıpkı Burakta olduğu gibi.....

Ve kimse demezki geçen seneki kötü halimizde bile ilk 8 haftada 13 gol atmıştık.....

şimdi neden atamıyoruz...

eminim sizde demezsiniz....

yani özetle kamuyounu susturmak için oy-na-tıl-mı-yor.....

bakın şuan yine hikaye uydurdunuz yazık cidden yazık :) yazdıklarınız birbirini tutmuyor

fatih tekke,gökdeniz karadeniz 8 er milyon euroya satılmısken hangi taraftar laf etti yıldız isim satılırmı die ??

kaldıki colman bu yaz satılsaydı transfer rekoru kırıp gidicekti büyük ihtimal 7+emerson teklif etmislerdi geciyor sanırsam simdi aklımda değil emersonun bonservisi...ki colmanın satılması ilk cıktıgında çoğunluk burda piyasa ederi bulunursa satılmalıda dedi bir tek işe duygusal bakanlar yok mok etti....

bırakın bu işleri hikaye uyduruyorsunuz resmen hem diyorsunuzki oynamayan futbolcuyu kimse almaz burak a öle yapmalıydık hemde colmanı satmak için oynatmıyorlar diyorsunuz cidden büyük bir tutarsızlık var...bahane ararlarsada aha bak 5 dk dusundum buldum ben mesela satmak isteseler bu yaz kampta bir futbolcuyla aralarında olay cıkartılırdı üstüne birde bu karı mevzusunu cıkartırlardı hop 3 gune yollarlardı :)

birde sıkışınca hemen konu değiştirmeye calısma cabanızı anlamıyorum hemen konu değiştirip konuyu burak a ordanda bu seneki gol sayımıza lafı getirmeye çalışmanız gözümde sizi yeteri kadar aciz ve artniyetli gösterdi oyüzden buda size son yazım istediğiniz gibi hikaye yazmaya devam edin siz sadece acıyorum..

Uğur Ö.
23.10.2012, 11:44
Bursa maçında artık sahada olur.2 ay geçti.Sakatlığı da geçti.Üstüne birde antreman yapıyor kaç haftadır.Zokora-Colman-Sapara üçlüsünü görürüz herhalde hafta sonu

Hüseyin Başoğlu
23.10.2012, 11:52
Bursa maçında artık sahada olur.2 ay geçti.Sakatlığı da geçti.Üstüne birde antreman yapıyor kaç haftadır.Zokora-Colman-Sapara üçlüsünü görürüz herhalde hafta sonu

zor hocam hiç beklemeyin öle bir şeyi ...daha adam yeni iyileşti antreman yapıcak hazır hale felan gelicek antalya macından sonra büyük ihtimal..

Jackdaniels
23.10.2012, 11:56

Sağlık ekibi açıkladı tam olarak iyileşmesi için 2 haftası daha varmış 2 haftada idman eksikliği yani dönüşü 1 ayı bulacak... Eee bide Şenol hoca faktörü var tabi malum manevi evladı barışı kesermi acaba ???

Punisher-61
23.10.2012, 13:19
Bence senol günes colmani bu olay yüzünden sildi...

Adamin ayaginda ne var allah askina biseyler mi koptuda bu kadar sürdü???
Hepsi hikaye...

Colmani artik senol günesi. Kurbanlar listesine ekleyelim..

Jaja janko adrian jebrin sercan kaya eren albayrak

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
23.10.2012, 16:17
Takımla çalışmalara haftaya başlayacak dolayısıyla en iyi ihtimalle Akhisar maçında oynar. Basının iyileşsse de oynamaz tezi ister istemez doğru çünkü Soner, Sapara ve Zokora öyle kolay kesik yiyecek oyuncular değil. Ancak bu Colman'ın eksikliği hissedilmediğinin anlamına gelmez...

Nadir Bekar
24.10.2012, 02:20
http://inciswf.com/ccccolmanccc__mp3.swf

birtane yaaaa

Mert Pasa
24.10.2012, 11:17
kurban eren albayrak? el insaf

CEMEFKER
24.10.2012, 13:07
Acaba bu kadar özlediğimiz Colman'ın ruh hali bizim gibi özlem dolu mu ? Bu adam bize geleli 4 sene oldu, efektif olarak oynadığı, kurtardığı maçların sayısına bakıyorum 10'u geçmez.

Kalitesine, kapasitesine birşey demiyorum, ancak kapasitesinin % 100'ünü bırakın 60-70'ini dahi ortaya koymuyor.

İlk yılında Colman'da Ersun Hoca döneminde (o da kendisini kanıtlamak için olsa gerek) çıkış yapmak, parlamak isteyen bir adamın gayreti vardı. Daha sonra Şenol Hoca döneminde bir maç var, on maç olmayan , istikrarsız bir Colman ortaya çıktı.

Şenol Hoca döneminde bir tek deplasmandaki İnter maçını hatırlıyorum Colman'ın. O maçta Zokora ile kendisine hayran kalmıştım. Sonrasında bize Avrupa maçlarının arkasından ligde olmayan bir Colman'ı ustalıkla alıştırdı kendisi ....

Colman'ın yeteneği kendisini Avrupaya taşıyacak, vasatın üstü kluplerin dikkatini çekecek, kafi gelecek kadar. Ve bu yeteneğinden bizi mahrum etmesi sözleşmesinin bitmesini bekliyor sorusunu akla getiriyor.

Sezon başında oğlunun okul sorunu olduğundan şehirden, takımdan ayrılmak istemesi sorun olmuştu hatırlarsak.....Sonrasında ne oldu sakat olduğu söylenerek kendisine izin verildi, ülkesine gitti, geldi. Bugünlerde ise sakatlığı iyileşse bile sezon başı kaçırdığı antrenmanlar ve sonrasında takımda bulunmaması nedeniyle forma kavuşması için uzun bir süre alacağı söyleniyor.....Bu süre bana göre sezonun ortasını bulur ve ara transferde de Avrupa'da bir soluk alır diye düşünüyorum. Kendisi de rahatlar kendisine umut bağlayanları da rahatlatır.

Vkgz
24.10.2012, 13:21
özledik AĞIR adam.cidden özledik .

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.10.2012, 02:12
yukarıda bahseldiği kadaar ötü bir karakter olma ihtimalini bile düşünmek istemiyorum.
Kendi adıma seviyorum ben bu çocuğu;
evet çok istikrarlı değil,
maç seçiyor, ehlikeyif, tez canlı..
Bizim gibi biraz işte;
Arjantin'de bir Trabzon varsa kesin orasındandır Arjantin'in...

İnşallah kaçmaz bir tarafa... :)

Mollasalihoğlu
25.10.2012, 02:14
Şenol Güneş:

Bazı haberlerin kısıtlı bazı haberlerin de bilgi eksiğine dayalı yanlışlarla sunulduğunu ifade eden Güneş, "Biz hiçbir işimizi gizli yapmıyoruz. Takım şehrin ve taraftarın takımıdır. Ama iş yaparken bazen yönetici, seyirci, medya gibi ortamlardan uzaklaşmak istiyoruz. Yanlış bilgi veriliyorsa bu verenlerin kendi eksikliğidir. Colman'ın sakatlığını göremiyorsanız bu sizin kötü niyetinizdendir. Herkesin gördüğü tabloyu farklı sunmaya çalışmak art niyettir. Spekülasyonlar çok çiğ. Bu tip haberleri yapmayalım. Hepsine de cevap vermek istemiyoruz. oyuncu tercihlerini eleştirebilirsin ama ilgisiz konularda yetersiz bilgiler aktarmak yanlış. Colman henüz bugün idmana başladı.

Dip.Ing.Mag.
25.10.2012, 07:38
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11808

Dünün idman görüntüleri. 6. Resimdeki hareketi yapan biri sakat olamaz. Colman
Düzelmiş bu belli. Sadece kondisyon eksiği vardır.

Hüseyin Başoğlu
25.10.2012, 10:38
Şenol Güneş:

Bazı haberlerin kısıtlı bazı haberlerin de bilgi eksiğine dayalı yanlışlarla sunulduğunu ifade eden Güneş, "Biz hiçbir işimizi gizli yapmıyoruz. Takım şehrin ve taraftarın takımıdır. Ama iş yaparken bazen yönetici, seyirci, medya gibi ortamlardan uzaklaşmak istiyoruz. Yanlış bilgi veriliyorsa bu verenlerin kendi eksikliğidir. Colman'ın sakatlığını göremiyorsanız bu sizin kötü niyetinizdendir. Herkesin gördüğü tabloyu farklı sunmaya çalışmak art niyettir. Spekülasyonlar çok çiğ. Bu tip haberleri yapmayalım. Hepsine de cevap vermek istemiyoruz. oyuncu tercihlerini eleştirebilirsin ama ilgisiz konularda yetersiz bilgiler aktarmak yanlış. Colman henüz bugün idmana başladı.

yok olurmu canım ! hoca yalan sölüyor !! resmen yönetimde maddi sıkıntılar var satıcak tek oyuncuda colman kaldı ama bütün yaz boyunca satmak için bahane bulamadılar ! hala daha bahane arıyorlar colmanı satmak için yoksa colman çok iyi geçen halı sahada öttürmüş hatta

M.S.SOFU
25.10.2012, 13:36
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11808

Dünün idman görüntüleri. 6. Resimdeki hareketi yapan biri sakat olamaz. Colman
Düzelmiş bu belli. Sadece kondisyon eksiği vardır.

kondisyonu iyi olmayan colman hiç çekilmez
madem sakat iyice iyileşsin öyle dönsün
kondisyon sorununu halletsin iyice
varsın iki üç hafta daha izlemeyelim.
zaten takım daha oyunu oturtamadı.

Yasin Altuntas
25.10.2012, 15:35
kondisyonu iyi olmayan colman hiç çekilmez
madem sakat iyice iyileşsin öyle dönsün
kondisyon sorununu halletsin iyice
varsın iki üç hafta daha izlemeyelim.
zaten takım daha oyunu oturtamadı.

Colman bildim bileli Kondisyon Problemi olmayan bir Futbolcu. Sadece Gücsüz oldugu zaman cok cekilmez oluyor. Fakat Su anki durumumuzda öyle bir Colman'a bile raziyim.

ilhan
25.10.2012, 17:55
Colman sakat.
Adrian "geçen sene" yeterince şans buldu.
Janko, hazır değil.
Emre, daha çömez.
Alanzinho, bir var iki yok.
Vittek, ???????
Halil, takım savunmasına yardım ediyor. Mevki ???
Olcan ve Volkan, beyinleri ayaklarına hükmetmiyor.
Yasin ve Soner, "kalite" kokuyorlar ama zaman lazım.
Taraftar beklentisi; Barça gibi, Man. City gibi, B. Münih gibi, Juventus gibi "bu sezon" rakibi yarı sahaya hapsedip kedi fare oyunu oynar gibi futbol izlemek...
* * *

Sonrada Zokora başlığında "Zokora hücuma neden katkı yapmıyor" diye eleştiriler var. Emerson başlığında "Emerson bindirme yapmıyor" diye eleştiriler var.

Menüdeki yemek aynı; servisi değiştirmeye gerek yok. Bu menünün sosu Colman'dır. Sossuz yemeği de kimse sevmez.

Hüseyin Başoğlu
25.10.2012, 20:21
antalya macına bekliyoruz reis...özlettun artuk...

mertacar
26.10.2012, 12:00
özledik be reyiz :(

Hatice Aslan
26.10.2012, 23:53
Sen gittin ya herkes şair oldu
Sen gittin ya herkes arapaslarını arar oldu
Sen gittin ya herkes şizofren oldu
Senle geçen umursamaz dakikaların kıymetini bilemedik.

Kimbilir kaç şizofren daha sana şarkı yazacak
Kimbilir kaç saçma sapan şiirlere maruz kalacağız
Ortasahana geri dönde bitsin bu çile
Yoksa Ruh ve Sinir hastanesine gidecek herkes, ben bile.

demir
27.10.2012, 01:01
malesef futbolda oyuncular ozleme gore degıl performansa gore oynuyor ustelık senol gunesın sıstemınde 11 e secılen oyuncunun 11 den cıkmasıda cokzor yanı colmamın ısıde cokzor kadroya gırmekde gercekten zorlanmalıkı ozaman ozledıgınız colmanı ızleyebılın yoksa colman oynasa ne olur oynamasa ne olur en fazla ıkı sene sonra soner turkıyeyı sallayacak zaten..

Hamdi Karamahmutoğlu
27.10.2012, 01:45
Neredesin Esmer çocuk.

İbrahim CİHAN
28.10.2012, 21:09
şiddetle arıyoruz seni colman. nerde o milimetrik paslar.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 21:10
Gel vefasız, gel vicdansız; çağırmazdık acil olmasa..

Onur Şeref
28.10.2012, 21:18
Boynuma dolayayım gel artık.

AYYILDIZ
28.10.2012, 21:53
Yeter artik geleceksen gel be Colman.

Fatih Özkan
28.10.2012, 21:54
Kramponlarını orta sahaya bırakman bile yeterli olacaktır.

Veysel
28.10.2012, 22:02
Gel artık be olum

MuratJ
28.10.2012, 22:04
Gustavo Colman > Şenol Güneşx99999999999999999999999999999999999999999999 9999999999

Jaja > Şenol Güneşx99999999999999999999999999999999999999999999 9999999999

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 22:15
colman style bile yazarım dönmen için olm :) final paslarında takımda banko bir adam olması lazım dön lan hayırsız...

sifuni
29.10.2012, 15:42
Gözlerim yolda beklerim ama Sen gelmez oldun :(

Mollasalihoğlu
29.10.2012, 15:46
"Colman'ın sakatlığını göremiyorsanız bu sizin kötü niyetinizdendir."

M.S.SOFU
30.10.2012, 12:10
içim ürperüyor....ya evde yoksan :D

Emrah Akcagöz
30.10.2012, 15:24
Gelir gelmez üstün bi performans beklemeyiz umarım. Bu adam uzun zamandır takımla birlikte değil.

Necmettin ALTUNTAŞ
30.10.2012, 15:35
Ancak devrenin sonuna doğru gerçek performansını görebileceğimizi zannediyorum.

Yasin Altuntas
31.10.2012, 02:40
Ilk Onbirde basla, O kurban oldugum bandanani Orta Sahanin ortasina birakip soyunma odasina git yeter be kocum.

İleli
31.10.2012, 05:18
colman orta sahayi yonetirken bukadar kotu oynamiyordu takim en azindan!

deneme61
31.10.2012, 05:26
su anda oynasa bıle gerçek performansından uzak olacaktır

Alihan Ertürk
01.11.2012, 18:05
Müjdemi isterim.. Son antrenmandaki çift kale maçta oynamış reis!

alper*
01.11.2012, 18:06
Bir gazetede, devre arasında satılacağını okudum. Teklif bekleniyormuş.

Hüseyin Başoğlu
01.11.2012, 18:11
Bir gazetede, devre arasında satılacağını okudum. Teklif bekleniyormuş.

oynamayan futbolculara teklif veren kulup varsa :)

henriqie adrian barış cech tayfun vittek niye hala bizde:D

Tolga
01.11.2012, 18:12
Seveyim mi söveyim mi bilemedim anasını satayım.1 dk sonra yazılır mı o :)

alper*
01.11.2012, 18:16
oynamayan futbolculara teklif veren kulup varsa :)

henriqie adrian barış cech tayfun vittek niye hala bizde:D

Gazetenin genel yayın yönetmeninden öğrenebilirsin, haberi yapan o :)

Yaşar
01.11.2012, 18:53
Mevcut Trabzonspor takımının durumu Colmanlarla, Jajalarla düzelecek gibi değil ne yazık ki...
Takımın oynamaya çalıştığının adı her neyse(futbol değil kesinlikle) takımda oynamayı bilen kimse yok.

cakalkerem
01.11.2012, 19:20
colman malesef yeterli değil.......satılsada olur en azından yabancılardan kurtuluruz....

Mehmet SELEN
03.11.2012, 22:21
Arkadaşlar Colmanın durumu nedir bilen var mı?

Punisher-61
06.11.2012, 07:12
Senol günes gitmesini istiyor özel sebeblerden dolayi..

Ama bu gidisle senol günes önce gidecek ve colman kalacak...

Senol günes nsil olurdu milleti özel hayatina bu kadar karisir... Trabzon kulübü sanki askeriye

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Fatih Silik
06.11.2012, 11:17
$öylede bir durum var...ya dönecek Colman bildigimiz Colman degilse artik?

Korkmuyorum degil...sonra buna bakilarak bu da cimcimeye kaptirilirsa herhalde burda sava$ cikar...

Erbay
06.11.2012, 11:21
Dünkü orta sahayı görünce, takımı düzeltmesine gerek yok nefes aldırsın yeter.

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 11:22
Dünkü orta sahayı görünce, takımı düzeltmesine gerek yok nefes aldırsın yeter.

dünkü maçta orta sahada 80 dk sorun yoktuki ? haa iyi bir colmanla dahada iyi olur orasına lafım yok ama son 10 dakika haricinde orta sahada bir düsüs yoktu..

Erbay
06.11.2012, 11:24
Her topu geriye ve yana atıp sıkıştırdı orta saha. Her maç da sonlara doğru çöküyor bu bölge, tesadüf değil.

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 11:26
Her topu geriye ve yana atıp sıkıştırdı orta saha. Her maç da sonlara doğru çöküyor bu bölge, tesadüf değil.

yapma hocam soner ve adrian sürekli ileriyi dusundu iyi paslar attı...zokorada onlara zaman zaman katıldı zaman zamanda oynaması gerektiği gibi basit oynadı...

Erbay
06.11.2012, 11:28
Ben Soneri beğenmedim valla. Ataklarda ilk paslara dikkat ettim. Çok sıkıştırıyoruz orada oyunu. Zokora uzun oynamak zorunda kalıyor hooop top rakipte.

Gamze
06.11.2012, 11:58
Colman'ın ayaklarından çok beynine ihtiyaç var.

Vkgz
06.11.2012, 13:13
Dön usta

grigandalf1967
06.11.2012, 19:14
yeter artık dön de topla şu takımı

Kereşenli
06.11.2012, 19:18
Önümüzdeki transfer döneminde takımından ayrılacağını düşünüyorum.

Tuğrul
06.11.2012, 19:28
Videoton maçında da Colman vardı.

Onluda onsuzda ben bir değişmeyeceğini düşünüyorum.

Hoca değişmeli.

DeAgLeMaNyAq
07.11.2012, 02:23
Videoton maçında da Colman vardı.

Onluda onsuzda ben bir değişmeyeceğini düşünüyorum.

Hoca değişmeli.

Videoton maçında kafası transferde olan bir Colman vardı. Yeniden forma giydiğinde yine aynı Colman olursa hiçbir şey değiştirmez tabii...

alper*
07.11.2012, 09:08
Colman'a ümit bağlamak, ne kadar zor durumda olduğumuzu gösteriyor.

Çünkü hatırladığım kadarıyla Colman istikrarlı olarak istifade etme imkanımız olmayan bir oyuncuydu, maç seçiyordu.

Serhat ŞAHİN
07.11.2012, 11:21
Colman'a ümit bağlamak, ne kadar zor durumda olduğumuzu gösteriyor.

Çünkü hatırladığım kadarıyla Colman istikrarlı olarak istifade etme imkanımız olmayan bir oyuncuydu, maç seçiyordu.

aynen.
istikrar malesef sıfır.
oynadığında oynuyor ama maç çok seçiyor. 1 oynuyor 10 yatıyor.

Ömer SEVİNÇ
07.11.2012, 14:32
Devre arasında gönderilecek büyük ihtimalle. Ondan sonra da nasıl Jaja'yı hala arıyorsak Colman'ı da aramaya devam edeceğiz. Sağolsun hocamızın kadro dağıtmakta üstüne yok.

Hüseyin Başoğlu
07.11.2012, 14:35
Devre arasında gönderilecek büyük ihtimalle. Ondan sonra da nasıl Jaja'yı hala arıyorsak Colman'ı da aramaya devam edeceğiz. Sağolsun hocamızın kadro dağıtmakta üstüne yok.

böyle taraftara böyle hoca...

canna52
07.11.2012, 14:46
gelse de çok birşey değişmez. sorun çok daha büyük trabzonsporda..

Anıl C
07.11.2012, 14:55
aynen.
istikrar malesef sıfır.
oynadığında oynuyor ama maç çok seçiyor. 1 oynuyor 10 yatıyor.

Keyif adamidir colman. Bize batalla gibi gorev adami lazim

Hürgün Aygün
07.11.2012, 15:08
Akhisar maçında sahada olur mu acaba?

Ömer SEVİNÇ
07.11.2012, 15:10
böyle taraftara böyle hoca...

Söyleyeceğın lafların, anlatacağın fikirlerin varsa söyle de bilgilenelim. Yoksa da böyle içi boş, anlam içermeyen cümlelerle kalabalık yapma.

Hüseyin Başoğlu
07.11.2012, 15:13
Söyleyeceğın lafların, anlatacağın fikirlerin varsa söyle de bilgilenelim. Yoksa da böyle içi boş, anlam içermeyen cümlelerle kalabalık yapma.

aslında çok basit bir şey söyledim...böyle taraftara böyle bir hoca...

hani diyorsunuz ya hoca kadro dağıtıyor oyuncuları kacırıyor diye...

en basitinden umutu burak ı bu taraftar kaçırmıstır daha örnekleride vardır....eğer senol hoca denildiği gibi oyuncu kacırtıyorsa bunu bu taraftardan görüp yapıyordur diyorum bende...

Ömer SEVİNÇ
07.11.2012, 15:21
aslında çok basit bir şey söyledim...böyle taraftara böyle bir hoca...

hani diyorsunuz ya hoca kadro dağıtıyor oyuncuları kacırıyor diye...

en basitinden umutu burak ı bu taraftar kaçırmıstır daha örnekleride vardır....eğer senol hoca denildiği gibi oyuncu kacırtıyorsa bunu bu taraftardan görüp yapıyordur diyorum bende...

Kimi kaçırtmışım? Adamı kaçırtmayın diyoruz işte. Futbolculara ilkokul bebesi muamelesi yapmanın anlamı yok. Bunların hepsi koskoca yetişkin adamlar. Futbolunu oynuyor, takım için yapması gerekenleri yapıyorsa gerisi kendini bağlar.

Özel hayatında naparsa yapsın adam. Hepimiz çalışıyoruz. Akşam gece kulübüne gittik diye patron gelip bizi işten mi atabilir mi yahu? Hoca aynısını Jaja'ya da yaptı. Yabancı oyunculara karşı son derece disiplinli, taviz vermez olan hocamız nedense yerli oyunculara karşı ise melek suratlı oluyor. Kendisine ana bacı küfür eden Engin'i hemen affedebiliyor ama Jaja içki içiyor diye kadrodan yollatıyor.

Sakatmış. Sen onu külahıma anlat.

Hüseyin Başoğlu
07.11.2012, 15:47
Kimi kaçırtmışım? Adamı kaçırtmayın diyoruz işte. Futbolculara ilkokul bebesi muamelesi yapmanın anlamı yok. Bunların hepsi koskoca yetişkin adamlar. Futbolunu oynuyor, takım için yapması gerekenleri yapıyorsa gerisi kendini bağlar.

Özel hayatında naparsa yapsın adam. Hepimiz çalışıyoruz. Akşam gece kulübüne gittik diye patron gelip bizi işten mi atabilir mi yahu? Hoca aynısını Jaja'ya da yaptı. Yabancı oyunculara karşı son derece disiplinli, taviz vermez olan hocamız nedense yerli oyunculara karşı ise melek suratlı oluyor. Kendisine ana bacı küfür eden Engin'i hemen affedebiliyor ama Jaja içki içiyor diye kadrodan yollatıyor.

Sakatmış. Sen onu külahıma anlat.

ya bırak hemen kendine alınmalık yapma bu taraftar özel hayatında adam anasıyla bacısıyla karısıyla bir yere gittiğinde bile utanmadan ana bacı küfretti orda o adamın yediği küfürü bu dünyada yiyen futbolcu yok ...burak adam gol kralı iken daha geçen sene 2-3 mac gol atamadı die havaalanında kim küfretti ?? adam twitterdan bile söledi ben böle küfürü hak edick naptım die....anaokulu bebesi muamelesi ypasanız bu adamlar mutlu olur ama insan muamelesi bile yapamıyor bu taraftar boşver sen jajaymış bilmem neymiş senol hocanın yolladıgı adamların şuan ne oldugu belli bu taraftarın yollattıgı futbolcularında ne kadar basarılı oldukları ortada...

Ömer SEVİNÇ
07.11.2012, 16:01
ya bırak hemen kendine alınmalık yapma bu taraftar özel hayatında adam anasıyla bacısıyla karısıyla bir yere gittiğinde bile utanmadan ana bacı küfretti orda o adamın yediği küfürü bu dünyada yiyen futbolcu yok ...burak adam gol kralı iken daha geçen sene 2-3 mac gol atamadı die havaalanında kim küfretti ?? adam twitterdan bile söledi ben böle küfürü hak edick naptım die....anaokulu bebesi muamelesi ypasanız bu adamlar mutlu olur ama insan muamelesi bile yapamıyor bu taraftar boşver sen jajaymış bilmem neymiş senol hocanın yolladıgı adamların şuan ne oldugu belli bu taraftarın yollattıgı futbolcularında ne kadar basarılı oldukları ortada...

Burak'ın takımdan ayrılmak için kendine bahane ürettiğini düşünüyorum. Ama onlar bana küfür etti:( tribine girmesine hiç gerek yoktu. Bu taraftarın onu gayet sevdiğini de çok iyi biliyordu. Dediğim gibi kendine bahane üretti.

Ama bunların yeri burası değil. Tek isteğim hocanın egolarını falan bir kenara bırakıp Colman'ı kazanma yoluna gitmesi. Yoksa kaybeden biz oluyoruz.

Ömer Öztürk
07.11.2012, 17:53
noldu bu adama ayagımı kırıldıda bız bılmıyoruz don artık be reiz

Hüseyin Başoğlu
07.11.2012, 19:53
http://www.ligtv.com.tr/haber/colman-geri-donuyor

hadi allahın izniyle :)

Emirhan Yazıcı
07.11.2012, 21:44
Üşüyoruz Colman Reyiz !

Hadi Artık Dön Sahalara

cakalkerem
07.11.2012, 22:39
Şenol hocanın sarılacağı son dal bu artık...göreceğiz sonuclarını

ANIL
08.11.2012, 10:52
Gustavo Colman fırtınası
Teknik direktör Şenol Güneş, bu sezon ligde hiç forma giymeyen Arjantinli oyuncu Gustavo Colman'ı sakatlığının geçmesinin ardından çift kale maçta oynattı. As takımda oynayan Colman, hazır bir görüntü sergiledi.

cakalkerem
08.11.2012, 10:53
Göreceğiz bakalım nasıl oynayacak...adama kurtarıcı damgası vurduk ne hikmetse

Alican Altunbaş
08.11.2012, 10:55
Üşüyoruz reyizz lafının anlamını bulduğu adam:)

Oğuzhan
08.11.2012, 11:01
Ayagi kopsa geri cikardi ya kac hafta oldu

Gurpas
08.11.2012, 13:16
Colman Soner Adrian

annttiigs
08.11.2012, 13:51
gazetelerin hazır oynayacak laflarına çok inanmak istemiyorum. antremanlara başladı ama daha oynayacak seviyeye geldi mi bilemem. gazeteler bayağı bayağı fişteklme kurumu olarak çalışıyor.

vfor
08.11.2012, 13:56
bir kere daha CÖ (Colman'dan Önce) ve CS (Colman'dan Sonra) diye ayıracağız futbolumuzu ;)

OnurKul
08.11.2012, 15:21
Sezon başlarken yaptıkları ile soğuttu kendinden.

ANIL
10.11.2012, 18:27
return of the king

Hami_41
10.11.2012, 20:04
Kaldığı yerden devam ediyor colmandante :) Yürrüü be kibar çocukkkk

Yiğit Gayretli
10.11.2012, 21:00
Ulan bir de müslüman olsan...

Uğur Ö.
10.11.2012, 21:02
Adamın dibisin.Rakibi ısıran yapını sevdim ben Colman :)

Hami_41
10.11.2012, 21:04
Ulan bir de müslüman olsan...
:D bizim topçuların eksiği bizim gözümüzde hiç bitmiyecek :)

antagonist
10.11.2012, 21:05
Özlemişiz reis.

Bandanan olalım, tak bizi.

Fatih
10.11.2012, 21:06
Adam kendini belli ediyor.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 21:06
Hazır olmasa bile hırslı olması yetti...

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 21:08
varlığı yetti...

Erbay
10.11.2012, 21:10
Pres yapan tek oyuncuydu herhalde :)

Hürgün Aygün
10.11.2012, 21:13
O kadar özlemişiz ki varlığı bile rahatlatıyor izlerken.Her zamanki gibi her topa koştu, hırslıydı takıma çabuk uyum sağladı reyiz.:)

Tolga
10.11.2012, 21:20
Biri Colman mı dedi :)

Soner Albayrak
10.11.2012, 21:28
Özlemişiz.

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 21:29
Biliyorum sen bir meleksin, bize yardım için gönderildin :)

Serdær
10.11.2012, 21:30
Ölüsü bile yeter.

Çok iyiydi.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 21:31
oyun basında dk 1 idi galiba saçma br top kaybetti 2 li mücadelede adama yetişemedi sonra bıraktı...

dedim aha herhalde hazır değil çıkartır hoca onu ...

affet reis ben seni bilemedim :S

h@msi61
10.11.2012, 21:38
Ortasaha dedigin boyle olacak, top kapacak, pas atacak, rakibe basacak. Her seyi yapti bugun Colman..

İskender YILMAZ
10.11.2012, 21:38
Canını yediğim, saç bandına kurban. Nasıl özlemişim arkadaş ya. Allah bir daha ayrılık vermesin reyiz, varlığın yeter. :)

Tolga
10.11.2012, 21:42
Maşallah ! ! !

Biz yine de yazalım . . .

ilhan
10.11.2012, 21:43
Çok mu müthişti?
Hayır.
Harika mı oynadı?
Hayır.
*
Ama ruh, cesaret, hırs, azim sahadaydı. Adamın dibi..

Yunus Danışmaz
10.11.2012, 21:44
Allah'ına kurban. Büyüksün Colman....

serdaracıl
10.11.2012, 22:00
Erkek gibi oynadı helal olsun. Gözümüz Bayram etti sayende. Allah'ına kurban kaptan

SAFA
10.11.2012, 22:03
Gözümüz gönlümüz açıldı be :)

Berat Akçay
10.11.2012, 22:08
Preslerini özlemişim :)

Vkgz
10.11.2012, 22:11
hoşgeldin Ağır ve Büyük Adam

61_Hasan_69
10.11.2012, 22:30
Onun değilde Halilin kaptan olarak sahaya çıkması skandaldı bence

unaLhso
10.11.2012, 22:48
Sensiz hayat yerin dibine batsınnn :)

f1bekir
10.11.2012, 22:49
Özledik la, valla özledik...

Ömer SEVİNÇ
10.11.2012, 22:50
Gıdısını sevdiğim. Gitme la bir yere.

Yaşar
10.11.2012, 22:50
Ortasahada Zokora oynadığı müddetçe çok daha topların peşinden koşaraın Reis.
Mücadelen için teşekkürler.

Misina
10.11.2012, 22:52
Yaklaşık 3 ay futboldan uzak kalmanın açlığını göremedim isteksiz bir Colman vardı sahada.

sessizkral_1
10.11.2012, 22:55
Futbolcu nedir sorusunun cevabı

AYYILDIZ
10.11.2012, 22:57
Ozlemisiz vallahi.

Samet Demir
10.11.2012, 22:58
İsteksizce 10 km koşmuş sahada :)

Oğuzhan
10.11.2012, 23:03
Zokora da şu Colman'ın yarısı kadar adamlara bassa adamlar pas yapamayacaklar hiç. Arkadaş Zokora izliyor adamları deli oluyorum ya basmıyor sadece izliyor karşılarına geçip. 10 metrede oyun oynuyorsun bari gelen adama sert bas da ürksün adam.

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 23:28
Özlemişiz valla.

KoRNea
10.11.2012, 23:33
Tolga yokken kaptanlık bandı bu adamda olmalı. Sorumluluk seven yapısı var Colman ın, pazubandı dahada istekli hale getirir Gustavo yu :)

diskus
10.11.2012, 23:52
colman isteklimi degilmi diye 5 dakikada anlasiliyor ve bugün cok istedi.

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:01
Sen uzun süre oynama, sonra bir akşam çık sahaya şık hareketlerine kaldığın yerden devam et.. Sen insan mısın Colman?
Adamın kalitesi paçalarından akıyor yahu. Hırslıydı, istekliydi ve en çok koşanlardan biriydi(yanlış hatırlamıyorsam 2.sıradaydı) daha da iyi olacak eminim.

Sefa
11.11.2012, 00:02
cCc Gustavo Colman cCc

Hüseyin Başoğlu
11.11.2012, 00:05
Colman çok kötüydü keşke oynamasa idi keşke transfer dönemi gitseydi...

bak bak bak bari bu maçtan sonra yapma beah :( :D:D:D:D

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:07
Seni sahada görmek istemiyorum Colman! Barış Özbek daha iyi oynayıp katkı sağlardı, tez zamanda gitmen dileğiyle!

:cool:

Hüseyin Başoğlu
11.11.2012, 00:21
Benden özenip taktığın bandananın hakkını veremiyorsun...Ama suç sende değil seni oynatanda !!! Aykut varken seni oynatan Hoca istifa etmeli

uuu :/

Alper Beyazay
11.11.2012, 00:22
Bu adamı yemin ediyorum çok başka seviyorum. Bir oyuncumuz gibi değil, sanki böyle akrabammış gibi,abim gibi, neden bilmiyorum ama o derece seviyorum Colman'ı.

Emre GÜRDAL
11.11.2012, 00:23
Senin soldan alip saga actigin oyuna kurban olayim..

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:24
Artık duygularımı ifade etmenin zamanı geldi.. Seni çok başka seviyorum Colman. İşte bundan ters tepki gösteriyor söyleyeceklerim aksini söylüyorum belli olmasın diye, gara bandanalım gözumun nuru..

Yiter ya yiter başlığın haline bak yiter :D

Hüseyin Başoğlu
11.11.2012, 00:26
Yiter ya yiter başlığın haline bak yiter :D

çok yanlış yerden vurdun ama :D:D efendiliğime veriyorum devam ettirmiyorum :P ettiremiyorum demiyorumda işte yersen :D:D

Alper Beyazay
11.11.2012, 00:29
Rahat bırakır mısınız Colman'ı. Rica ediyorum gençler n'apıyorsunuz siz ? :D

Gustavo, imzalasana bir 5 sene daha ? Futbolu bırakırsan da gel İstanbul'a taşın ? Olmadı klüpte çalışırsın. Gitme lan Arjantin'e, lütfen.

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:30
çok yanlış yerden vurdun ama :D:D efendiliğime veriyorum devam ettirmiyorum :P ettiremiyorum demiyorumda işte yersen :D:D

Yahu böyle yapmasam devam ettireceksin sonra forumdan 1 hafta uzaklaştırma alıcaz hiç gereği yok :D

Sacit
11.11.2012, 00:32
Özletti yaramaz..

Gustavo'nun hırslı oyunu ile maç kazandılar, bunun dışında bir ışık yok

Ilelioglu
11.11.2012, 00:33
Özlemisiz, ilk mac olmasina ragmen tatmin etti. :)

Acidim ama, tek basina kostu durdu 90 dakika. Ne Sapara ne Adrian yardim etmediler.

..

Hüseyin Başoğlu
11.11.2012, 00:33
küstüm giderim bende ozaman hıh :O

Samet Yildirim
11.11.2012, 01:17
Klas adam...

Fatih Öztürk
11.11.2012, 01:47
Trabzonspor şampiyonluğa gidecekse Colman gibi ruhuyla savaşan futbolcularla gider.bugün için bizim Fernandesimizdir Colman.Colman sönmeyen bir yıldız.umarım istikrara bağlarsında hiç yoktan heba olan senemizde resitalini izleriz.

onur_alabuga_61
11.11.2012, 04:38
satılacak en son ADAMdır...eğer colmanı satarlarsa işte o zaman hep desteklediğim sadri şenere sallamya başlarım..

sifuni
11.11.2012, 04:45
Hos geldin Colmandante :)

Çakıroğlu İhsan
11.11.2012, 13:22
Adam 6 hafta top oynamadı(benc bu kadr ağır sakatlığı yoktu) ama yine takımda en çok koşan isim en çok mücadele eden pas alıp vermeye çalışan futbolun estetik yönlerini oynayan oydu sen başkasın bambaşkasın colman :(

Travelair
11.11.2012, 13:26
İyi futbolcu farkını belli ediyor. O zaman diğerlerinin eksiklikleri ve yetersizlikleri daha net ortaya çıkıyor. Bu açıdan geri dönmesi faydalı. Hoşgeldin

canna52
11.11.2012, 15:23
yanındakiler gibi, rakibi stoper gibi geri çekilerek beklemiyor, aksine ilk top aldığı anda basarak oyun kurmasını engelliyor.

ne zaman ki diğer ortasaha oyuncuları da geri çekilip rakibin gelmesini beklemez, önde basar, pres yapar ve oyun kurmasına izin vermezse o zaman oyun üstünlüğünü elimize alır rahat rahat maç izleriz.

Giallorossi
11.11.2012, 16:25
Bakti Zokora'da is yok adam resmen iki kisi yerine pres yapti. Müthistin müthis

M.S.SOFU
11.11.2012, 17:29
colmana çok sövdüm top kaptırıyor diye,gitsin filan dedim
hay ben o dilimi.... :D

Ömer Öztürk
11.11.2012, 17:32
hesapta zokoranın yapması gereken baskıyı tek basına yaptı cok özlemişizz reiz

bordoylamavi
11.11.2012, 17:58
srlçuk ve colman ne kadar önemli iki oyuncuymuş bunu zamanla anlıyoruz

Taner Tonbil
11.11.2012, 18:07
Colman-Adrian-Soner orta sahasi istiyorum...

Önlerinde Yasin - Janko - Emre

Osman Yavuz
11.11.2012, 21:26
Adam sanki 6-7 haftadır oynuyor. Böyle bir ciğer yok. Nazar değmesin koçuma.

Sefa Murat Dokuz
12.11.2012, 00:45
Oynamayı özlemiş

Turgay Atalay
12.11.2012, 09:11
Bandanana kurban, futbolcu adam ya futbolcu.

Faruk Türk
12.11.2012, 10:56
Cok iyiydi.. , bayadir oynamadi, ama o hareketleri, topu almasi, paslari.. özledik abi..
YazIk sezon sonu gidecek gibi...

Hani Adrian Sapara colman Soner.. bu 4lü orta sahada türkiye ligini yerle bir edebilir...

Faik Yılmaz
12.11.2012, 11:47
Valla özledik hemde çok özledik.....

orta sahanın dinamosusun sen....

Yunus Danışmaz
12.11.2012, 13:15
Şimdiye kadar hiç bir futbolcunun ismini formalarımın arkasına yazdırmadım.. Sen ilk olacaksın heralde.. Seviyoruz seni reyiz...

Cafer Bulur
12.11.2012, 22:31
Colman futbolu,bizde colman i özlemisiz burasi kesin.

Umarim colman daha önce yasadigi istikrar,mac secme sorunlarini yasamadan istikrarli bir sekilde yoluna devam eder.

Ama surasi kesin,colman takimin en yetenekli oyuncularindan belki de en yeteneklisi bunu kullanmali.

Osman Yavuz
12.11.2012, 22:33
Sağlam özlemişiz be adamım. Sen olmasan pres yapacak adam yok.

kalkanbalığı
13.11.2012, 10:17
Colman top oynamıyor. Topla Tango yapıyor... :D

Tansu Onur Erdoğan
13.11.2012, 10:22
duruşun yetiyo, colman'ım

leviathan_-1461
13.11.2012, 15:13
Topla oynadığı zamanlar müthiş, ilerde top tutamama pas bağlantısının olmama sorununu halledeceğe benziyor..Fakat topsuz oyunda colman pek iyi değil, bazen oyundan kopuşlar yaşıyor, form tuttuğunda inşallah onlarıda halleder..Sonuçta ilk maçıydı maç ritminin olmaması normal..defansif yönünü dahada geliştirirse zokoraya gerek kalmayabilir, soner yada sapara eşliğinde daha verimli bir ortasaha olabilir..

61Cem61
14.11.2012, 15:54
Son kalede sensin işte sende gittiğinde tekrar gibi görüp yeniden yapılanacağız.

CesurHamsi
14.11.2012, 16:13
"Xabi Alonso"

Bordo_MaviM_61
17.11.2012, 01:04
Takım Colman'la bir gömlek üst futbol oynuyor ama Colman olmayınca tipik bir Anadolu takımı kimliğine bürünüyor.
No:8, No:17 ve Colman gibi oyuncular takımlara sınıf atlayıp sıradanlıktan uzaklaştırıyor.

Alper Beyazay
17.11.2012, 04:25
Senin o son dakikaya kadar öyle pres yaptığını gören diğer oyuncular kıskanmıyor mu ? Biraz örnek alın şu adamı ya. :D

DeAgLeMaNyAq
19.11.2012, 21:59
Takımın en kötülerindendi yine de mücadeleyi bırakmadı sonuna kadar savaştı...

sessizkral_1
19.11.2012, 22:12
2 maçtır oynuyor 2 maçtır yeniyoruz

Tesadüf mü?

Mehmet Fatih Silik
19.11.2012, 22:14
Macin son dakikasina kadar ko$uyor, mücadele ediyor ve top caliyor...uzun bir sakatliktan sonra oynadigi ikinci mac...

Onu ele$tirmek haksizlik olur...

Fatih
19.11.2012, 22:18
İlk yarı kötü ikinci yarı iyidi klasik Colman iniş çıkışı :)

Hürgün Aygün
19.11.2012, 22:36
İlk yarı çok fazla pas hatası yaptı ama ikinci yarı düzeldi.Hiç yoktan son saniyeye kadar mücadelesini sonuna kadar sürdürüyor.Colman'sız olmuyor ki bu sezon o yokken bunu neredeyse her maçta gördük.:)

Ergin Varlibas
19.11.2012, 22:50
Bazen oyle amator seyler yapiyor ki anlamakta gucluk cekiyorum

ilhan
19.11.2012, 22:50
Sen kötü oynarken bile çok güzel gözüküyorsun. :)
*
20 metre öteye hatalı pas atıp sonra o topun peşinden koşup kapmaya çalışma gayretine hastayım. Senden başkası yapmaz bunu.

MuratJ
19.11.2012, 22:53
Bu adam öyle büyük bir futbolcu ki kötü olduğu maçta bile takıma çok faydalıydı. Basmaları, ısırmaları mücadele isteği çok faydalı oldu. Fernandes'den sonra ligde ki en iyi en kaliteli ortasaha oyuncusu. Çok önemli bir oyuncu.

Sefa
19.11.2012, 22:57
Hürgün avatarını değiştir..

Ogün YAZICI
19.11.2012, 23:00
kötü oynadı, kendini bulamadı diyorlar.istediklerini desinler takıma sihirli değnek gibi değdi.90.dakikada stoper oyuncusuna pres yapabiliyor.keşke herkes senin gibi oynasa...

Soner Albayrak
19.11.2012, 23:01
İyi ve kötü Colman'ın sahada durması yeterli.

Fatih Özkan
19.11.2012, 23:02
Bu adam çok farklı...
Dursun yeter.

Hüseyin Başoğlu
19.11.2012, 23:19
verim noktasında kötüydü şenol hocada dedi ama niyeti ve mücadelesi varlığı yetti :)

ibrahim
19.11.2012, 23:40
Bide top rakipteyken yan yan üzerine dogru kosmuyormu???? Offf off ooooffff!!!!

Yasin Altuntas
20.11.2012, 00:36
Su adami cok kötülüyoruz, pas hatasi yapiyor diyoruz ama adam iki mac oynadi, iki macida kazandik. Belki en iyisi degil ama adamda bir hirs var, bir mücadele var, özveri var bu bile bazen yetiyor.

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 00:39
Su adami cok kötülüyoruz, pas hatasi yapiyor diyoruz ama adam iki mac oynadi, iki macida kazandik. Belki en iyisi degil ama adamda bir hirs var, bir mücadele var, özveri var bu bile bazen yetiyor.

kötülüyorsak sevdiğimizden özlediğimizden :):)

annttiigs
20.11.2012, 01:59
kötülüyorsak sevdiğimizden özlediğimizden :):)

ayı yavrusunu severken boğarmış :)

onur_alabuga_61
20.11.2012, 02:32
colmansız olmuyor abi bugün eskiye göre kötü oynadı ama o bile gözüme güzel gözüktü...

Alika87
20.11.2012, 02:32
bugün cok pas hatasi yapti, ama dikine yada süpriz pas oynamaya calisan tek oyuncu colmandi.

Ergin Varlibas
20.11.2012, 03:01
bugün cok pas hatasi yapti, ama dikine yada süpriz pas oynamaya calisan tek oyuncu colmandi.

Bazen gereksiz yerlede yapiyor, malesef bugun cok kotuydu, ozverili olmasi bunu degistirmez. Ama haftaya falan duzelir

Alika87
20.11.2012, 03:38
Bazen gereksiz yerlede yapiyor, malesef bugun cok kotuydu, ozverili olmasi bunu degistirmez. Ama haftaya falan duzelir

insallah, bazen sacma sacma paslar oynadi, ama riske giren tek oyuncuydu. Iyi degildi, ama daha iyi olacak, fizik olarak hazir görünüyor, biraz mac eksigi var ama yakinda eski colmani izleyecegiz insallah.

Faik Yılmaz
20.11.2012, 08:48
Orta sahada koşan rakibi bozan arada güzelde paslar çıkaran Colmanı çok özledik.....

Evet pas hatalarıda yaptı hemde çok önemli hatalar ama oynamaya çalışan bir Colman gördük.....

Kaptırdığı topların tehlikeli olmasını birazda Zokoranın yokluğuna bağlıyorum ben....

Orta saha ile defans arasında büyük boşluklar vardı bu maçta...

Turgay Atalay
20.11.2012, 09:00
İlk yarı birşeyler yapmaya çalıştı, çırpındı durdu, ikinci yarı yorgunluktan pek varlık gösteremedi. Yine de onu saha da görmek güven veriyor.

Mete DORUK
20.11.2012, 16:31
Gustavo Colman Sözleşme Bitişi : 31.05.2013

Yönetime Duyurulur...

Turgay Atalay
20.11.2012, 17:02
Gustavo Colman Sözleşme Bitişi : 31.05.2013

Yönetime Duyurulur...

TFF sitesinde "Futbolcu Bilgileri" bölümünde Gustavo Colmanı bulup, "Oyuncu Hareketleri" bölümüne bakarsan Colmanın sözleşmesinin 31.05.2016 tarihinde sona erdiğini(yani sözleşme uzatıldığını) görürsün...Önce bir araştıralım....

Hamza Yilmaz
20.11.2012, 17:07
TFF sitesinde "Futbolcu Bilgileri" bölümünde Gustavo Colmanı bulup, "Oyuncu Hareketleri" bölümüne bakarsan Colmanın sözleşmesinin 31.05.2016 tarihinde sona erdiğini(yani sözleşme uzatıldığını) görürsün...Önce bir araştıralım....Acikcasi Colmanin sezon sonunda ayrilmak isteyip yönetimde satacagini düsünüyorum. Yönetim izin verse sezon basinda gidecekti zaten Benficaya.

Turgay Atalay
20.11.2012, 17:11
Acikcasi Colmanin sezon sonunda ayrilmak isteyip yönetimde satacagini düsünüyorum. Yönetim izin verse sezon basinda gidecekti zaten Benficaya.

Olabilir, gelecek ne gösterir bilinmez. Yukarıdaki arkadaş gereksiz uyarı yapmış, o yüzden yazdım o mesajı.

MuratJ
20.11.2012, 18:53
Acikcasi Colmanin sezon sonunda ayrilmak isteyip yönetimde satacagini düsünüyorum. Yönetim izin verse sezon basinda gidecekti zaten Benficaya.

Ben bu dedikodu meraklılarından nefret ediyorum işte. Konuşacak yer ararlar genelde de takımın en değerli ismine sararlar. Yahu bu tarz mesajları silsin yönetici arkadaşlar bu nedir ya! Yok ayrılmak isteyecek yok Benfica yok bilmem ne!

Fernandes'ten sonra ligde ki en kaliteli ortasaha oyuncusu bu adam. Futbol içinde konuşacak tonlarca şey var. Adam 2 haftadır döndü takımda gözle görülür hava değişimi var bunu konuşun. Basmalarını, mücadelesini, hırsını, duruşunu, kalitesini, takıma olan üstün faydalarını konuşun. Yabancı olmasına rağmen Trabzon'u bu kadar sevip sahiplenmesini konuşun. Barış Özbek'in yıllık maaşı kadar paraya gözünü kırpmadan 5 yıllık sözleşme basmasını konuşun. Bu adam efsanedir artık bu forma için. İnşallah hiç bizden ayrılmayacak futboluda burada bırakacak.

Cafer Bulur
20.11.2012, 19:14
Dün aksam colman cok pas hatasi yapmasina ragmen bence takimin iyilerindendi.

Özveriyle mücadele etti,kostu cabaladi ve sorumluluk aldi.

Mac ritmini yakaladiginda daha iyi ve etkili bir colman sahada olacaktir,buna inaniyorum.

Şentürk
20.11.2012, 22:25
Sağdan 4. Colman'ın oğlu :)

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/59672_390451031028335_626895301_n.jpg

MuratJ
20.11.2012, 22:56
Şu yukarıda resime bakınca yemin ediyorum gözlerim doldu. Sana kurban olurum ben Colman. Sen ne harika bir adamsın böyle. Ulan ne olursa olsun buradan hiç gitme 10 yıl daha burada bizimle kal. Jubile yap öyle git. Alem efsane görsün. Yemin ediyorum gözlerim yaşardı.

Hatice Aslan
21.11.2012, 00:16
Sensiz Trabzonspor olmuyormuş bunu anladık.

sifuni
21.11.2012, 11:40
Sağdan 4. Colman'ın oğlu :)

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/59672_390451031028335_626895301_n.jpg

:D cok güzel

alper*
21.11.2012, 11:44
Vay Mateo'ya bak sen :) Maaşallah :)

özçelik61
21.11.2012, 12:07
sıradan topçu, kimse yükseklere çıkarmasın iyi oynadığı maç sayısı bir elin parmağı....kız gibi yumuşak, saçma sapan pas hataları, hucüma çıkarken tanker gibi ağır kalkması vs dua etsin ordu maçında arkasını toplayan her yere koşan soner vardı yoksa o top kayıpları çok pahalıya mal olurdu...kimse sakatlıktan yeni çıktı edebiyatı yapmasın trabzonsporda oynayan bir orta saha oyuncusu aynı maçta takım hücüma çıkarken minimum 3-4 top kaybetmez,, kaybedemez..

Turgay Atalay
21.11.2012, 12:46
sıradan topçu, kimse yükseklere çıkarmasın iyi oynadığı maç sayısı bir elin parmağı....kız gibi yumuşak, saçma sapan pas hataları, hucüma çıkarken tanker gibi ağır kalkması vs dua etsin ordu maçında arkasını toplayan her yere koşan soner vardı yoksa o top kayıpları çok pahalıya mal olurdu...kimse sakatlıktan yeni çıktı edebiyatı yapmasın trabzonsporda oynayan bir orta saha oyuncusu aynı maçta takım hücüma çıkarken minimum 3-4 top kaybetmez,, kaybedemez..

He Colman sıradan topçu, Yasin iyi öyle mi?(yasini öven mesajına ithafen) Öyle öyle hı hı...

Ergin Varlibas
22.11.2012, 17:13
Gozlerim Szymkowiak gibi bir yildiz gormese, sana yildiz diyecegim ama...

MuratJ
22.11.2012, 20:27
Gozlerim Szymkowiak gibi bir yildiz gormese, sana yildiz diyecegim ama...

Szymkowiak'ta yıldızdı, Colman'da yıldız. Ben ikisinide yıldız diyorum. Çünkü ikiside yıldız. Oyun stilleri birebirde aynı değil bence buda var. Colman bence şuanda bizim takımın en önemli, en büyük oyuncusu.

oflubektas
22.11.2012, 22:53
Varlığı bile yetiyor. Son Ordu maçında çok top kaptırdı ama 45-65. dakikalar arasında biraz vites yükseltince; attığı paslar, delici koşular ve hücum presle maçı almamızı sağlayan faktörlerden biri oldu. Göbekte ondan iyisi yok, varsa oynatacaksın. Zaman zaman maç seçer, bazen hiçbir işe yaramadan serseri mayın gibi dolaşır ama, oyuna konsantre olduğunda tadına doyum olmuyor.

Ergin Varlibas
23.11.2012, 00:33
Bana gore Colman iyi bir oyuncu ama yildiz degil.

Jaja bir yildiz, Szmykowiak, Fatih Tekke, Alex, Hagi, Fernandes...

Şentürk
23.11.2012, 01:29
Dikine oynayan ortasaha oyuncusu top kaptırır buna bu kadar takılmayın.Tam bir comandante kendisi.Uzun yıllar bizde oynayacak.

Cafer Bulur
23.11.2012, 22:16
Dikine oynayan ortasaha oyuncusu top kaptırır buna bu kadar takılmayın.Tam bir comandante kendisi.Uzun yıllar bizde oynayacak.

Aynen,colman in zokoradan daha cok pas hatasi yapmasi bu nedenle gayet dogal.

Colman i begenmekle birlikte kendisini daha verimli oynayabilecek kapasitede oldugunu düsünüyorum.

Oğuzhan
23.11.2012, 22:21
Bana gore Colman iyi bir oyuncu ama yildiz degil.

Jaja bir yildiz, Szmykowiak, Fatih Tekke, Alex, Hagi, Fernandes...

JAJA dedin de aklıma geldi gene :((((

Lucass Neil'e yaptıkları asla unutulmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=NkCYUfcNfQg

Yunus Danışmaz
23.11.2012, 22:30

Naptın kardeşim ya:(:(:(

Turan Bebek
23.11.2012, 22:47
bu takımın orta sahası önce colman-zokora...sonra yanında kimi oynatırsan oynat.

Ergin Varlibas
24.11.2012, 16:33

Haha oyle de Jaja Trabzonspor degerlerine yakismayan bir oyuncu malesef. Her ne kadar yetenek olarak Turkiye oylesini gormemis olsa bile :(

E. Okan Bülbül
24.11.2012, 18:19
Ah be Jaja seni doya doya izleyemedim ya çok şanssız hissediyorum kendimi

M.S.SOFU
24.11.2012, 22:25
jaja konusuna pek girmek istemem ama çok yetenekli oyuncuydu
lakin ilerde kaptırdığı toplarla beni deli ediyordu
böyle bir gerçekte var
ancak ikinci symkowiak vakasıydı,yani takıma bu kadar kısa zamanda bu kadar katkı sağlayacağını aklımın ucundan bile geçirmiyordum

cakalkerem
24.11.2012, 23:23
colman oyunu çift taraflı oynayamıyor malesef

ihsan candas
25.11.2012, 05:35
ne zaman yerli statüsüne geçiyor ?

Ergin Varlibas
25.11.2012, 05:43
colman oyunu çift taraflı oynayamıyor malesef

Al iste.. Colman Turkiye liginde oyunu cift tarafli oynayabilen sayilir ortasahalardandir. Onun en onemli ozellige de budur

Tolunay Abdioğlu
25.11.2012, 12:40
Colman çift yönlü oynayamıyorsa kimse oynayamıyordur herhalde. :) O kadar baskıyı yapan bir adam, dikine oynayıp arkadaşlarını pozisyona da sokuyorsa o büyük topçudur. Colman bu takımın vazgeçilmezidir. Bunu futboldan anlayan herkes rahatça görebilir.

cakalkerem
25.11.2012, 12:50
kaç tane maçında 2 kişi geçip gol pası verdi diye merak ediyorum...Tamam Selçuk varken gerideydi ama şimdi takım onun üzerinde...geçen hafta en çok top kaybeden isteksiz oynayan colman değilmiydi...bilemiyorum ben yanlış maç izledim herhalde.....benim isediğim çift yönlü oyuncu Selçuk gibi olmalı.....Ortaları iyi olmalı adam eksiltmeli pres yapmalı koşmalı.....Colman koşuyor deli danalar gibi.....

Berke6198
25.11.2012, 13:06
Allah aşkına Jaja demeyin bana :( Gerçi Brezilya'da Jaja gibi binlerce oyuncu varda gidip kimse bakmıyor.

Berke6198
25.11.2012, 13:07
Colman'ın özelliklerini şöyle bir göz önünden geçirecek olursak: Top çalma,rakibi rahatsız etme, atak hazırlama,kısa ve uzun pasları başarılı bir şekilde atabilme...

Mollasalihoğlu
25.11.2012, 14:33
Colman'ın 50-60 metreye yaptığı onlarca asist var geldiği günden beri.

sifuni
25.11.2012, 16:35
Colman'ın 50-60 metreye yaptığı onlarca asist var geldiği günden beri.

Tayfun Cora'ya bile böyle asist yapti adam :)

Hatice Aslan
25.11.2012, 20:25
Colman için oyunu çift yönlü oynayamıyor diyen adam kesin başka birini izlemiştir.

Mollasalihoğlu
25.11.2012, 21:39
Tayfun Cora'ya bile böyle asist yapti adam :)

Tayfun Reis'i hatırladım hüzün doldum şimdi :D

Ömer SEVİNÇ
25.11.2012, 22:20
Jaja'nın satılmasında emeği geçen herkesin amk gazetesi okumasını dilerim.

Colman'ın yeri ayrı.

Kubilay ŞAHİN
25.11.2012, 23:13
Colmansız ve Colmanlı Trabzonspor'u görünce hala yıldız değildir diyen arkadaşlar izlediğiniz Aykut Akgün veya Barış Özbek olmasın?

r9emre
25.11.2012, 23:19
Bence Szymek de Colman da yıldız değildi. Ama üst düzey iki yönlü bu lige gelmiş nadir orta sahalardandı. Yıldız Hagi'dir, yıldız Alex'tir, yıldız Jaja'dır. Kimse kusura bakmasın.

Ergin Varlibas
26.11.2012, 02:44
Tayfun Reis'i hatırladım hüzün doldum şimdi :D

Hahah

Emrah Akcagöz
26.11.2012, 12:52
Bence Szymek de Colman da yıldız değildi. Ama üst düzey iki yönlü bu lige gelmiş nadir orta sahalardandı. Yıldız Hagi'dir, yıldız Alex'tir, yıldız Jaja'dır. Kimse kusura bakmasın.
Aman Jaja deme "Alkolikten yıldız mı olurmuş ?" demeye başlarlar hemen.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2012, 22:04
Pas hatası rekorı kırdı. Hele ki her fırsatta üç kişi arasına dalmasıyla hayal kırıklığıydı...

SAFA
26.11.2012, 22:04
Yaptığı hatalar sorumluluk almanın yaptıracağı hataların ötesindeydi ...

ophius
26.11.2012, 22:14
Pas hatası rekorı kırdı. Hele ki her fırsatta üç kişi arasına dalmasıyla hayal kırıklığıydı...

ortasahanın ortasında tek başına oynadığını gördüğünü düşünüyorum
şu adama laf atmayın bari ya...

Yasin Altuntas
26.11.2012, 23:08
Ayakta alkisliyorum Sabri süzünden. Ben olsam ciddi söylüyorum Halil olsun Olcan olsun Adrian olsun hepsine Tekme tokat dalmistim yemin ediyorum.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2012, 23:09
ortasahanın ortasında tek başına oynadığını gördüğünü düşünüyorum
şu adama laf atmayın bari ya...

Durduk yere adamı kötülemek bize bir şey kazandırmıyor ki. Hadi biz taraflıyız ama maçın bitiminde 3 ayrı spor programına baktım hepsinde Colman çok kötüydü dendi...

Hatice Aslan
27.11.2012, 00:30
O spor programları haftalarca oynamayan Colman'ı ilk maçına çıktığında bile eleştirdi. Ama İstanbul takımlarından birinde olsaydı kral ilan edilirdi..

Emirhan Makul
27.11.2012, 00:32
Kötü hemde çok kötü oynadığını düşünüyorum fakat eleştirmek istemiyorum çünkü Colman'ın da Şenol Güneş yüzünden oynamadığını düşünenlerden biriyim, "Hoca gitse sevinecekler" listesinde bana göre, takım içinde ki sorunları bilemediğimden dolayı itham etmek istemem.

SensitiveLord61
27.11.2012, 00:39
İlk golde Serkan önüne geçmese engelleyecekti vuruşu kamaranın .

Erbay
27.11.2012, 01:48
Ondan başka riske giren yok.

OnurKul
27.11.2012, 02:50
Sezon başında yaptığın numara yüzünden takım ne hale geldi... Gideceksen git arkadaş. Kalacaksan da maç içinde karar ver, oynayıp maçı kazandıracak mısın, yoksa ortalıkta dolanacak mısın? Maç içinde bile performansın dalga dalga.

özçelik61
27.11.2012, 09:48

aynı görüşteyim..

leviathan_-1461
27.11.2012, 14:01
Topla oynarken ülke standartlarının üzerinde ancak topsuz oyunda hiç yok..futbolun yüzde 50 si toplu oyunsa yüzde 50 si topsuzdur..Hele hele ön libero gibi oynuyorsan topsuz oyun, duracağı yeri bilmek,mücadele etmek dahada önem kazanıyor..Bizim taraftarımız ise colmanın koşmasına aldanıyor, colman çoğu yattara vari boşa koşup pres yapıyor..İnsan pres yaparken bir bakmazmı etrafına takım ne yapıyor..Colman 2. yarı tek ön libero oynuyor gidip raikip takımın sahasının ortalarında pres yapmaya kalkıyor, topu alsa hekrkes tarafından göklere çıkarılacak ama alamadığında geride ne oluyor kimse farkında değil.. Serkan adamın karşısına geçmiş yapacağı hamleyi bekliyor colman yan taraftan kendince rakibe basmaya geliyor, rakip atıyor ikisinin ortasından geçiyor, yani bizim oyuncuları bile bazı poziyolarda bozuyor..

Tavsiyem colmanın iki ön liborunun önünde pas dağıtıcı oyun kurucu forvet arkası posizyonunda oynaması..

Cafer Bulur
27.11.2012, 22:32
Dün aksam cok ama cok kötüydü.

Özellikle servetin golünde yedigi calim colman a yakismadi.

yorumsuz6117
30.11.2012, 01:21
Kötüsün Colman.

Hatice Aslan
30.11.2012, 01:25
Ne derseniz diyin, sahada olması bile yetiyor..

Gurpas
30.11.2012, 08:42
Sahada olması yetiyor diyoruz iyi güzelde attığı pasların abartısız yazıyorum %70 i rakibe gidermi arkadaş.

Turgay Atalay
30.11.2012, 10:20
Aşırı laubali pas hataları yaptı

Ilelioglu
30.11.2012, 20:39
Sezon sonu isterse gönderilsin (fiyatta makul olursa) ama oraya kadar adam gibi oynasin.

..

yorumsuz6117
30.11.2012, 23:45
1 sezonda 2-3 maç üst düzey oynar onun dışında vasatı geçemez. Sezon sonu gönderilebilir.

FC-ST-PAULI-61
30.11.2012, 23:51
Colman Takim icin cok önemli.Herkes Alper,Soner Colmanli bir Orta Saha
hayal ediyor Adamlar Colmani gönderiyor.

Mehmet Fatih Silik
01.12.2012, 04:03
Colman sakatliktan yeni cikti...düzelecegine inaniyorum...o yokken orta saha resmen okeye dönüyordu...dön babam dön dön babam dön...arada Tolga'da katiliyordu veya Onur...
Colman hata da yapsa takimi ileriye ta$iyor...oyun zekasi bu kadar yüksek olan bir oyuncunun hata yapmasi anormal kar$ilanmasin...
Son iki macta yaptigi pas hatalari coktu evet ama dedigim gibi sakatliktan yeni cikti...kac hafta yoktu...

orhan42
01.12.2012, 08:49
Maçları radyodan takip ediyorum mecburen.Urfa maçında hem takımı hem de Colman'ı canlı seyretme fırsatını buldum..Attığı pasların %70'i rakibe gitti.Takım kötüydü Colman da...

güneyli
01.12.2012, 17:44
Colman koşuyor yoruluyor..Ayak uyduran olmayınca sinirleniyor..Bu aralar hep sarı kartla idare ediyor..Kırmızıya çok yakın..Yinede farklı..