PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

SEDAT
28.08.2012, 01:40
Aykut var onun yerinde hiç sorun olmaz gidişi.

* Günün şakası bana göre...

mustebaTS
28.08.2012, 01:42

Kesinlikle katılıyorum size :D

Hotaman
28.08.2012, 02:08
Para yüzünden bu davranışlara hak verilmesini anlayamıyorum. Tamam seviyoruz ediyoruzda bu adamlar masaya oturunca ben de kulübü seviyorum ama profesyonelim demiyorlar mı? Szymek bu konuda bir sözü vardı, sanırım onu imza yapmalı.

Fatih Öztürk
28.08.2012, 02:11
Otoriteye saygısızlık yok!Trabzonsporun huzuruyla oynamaya kimsenin hakkı yok.disiplin kurulu gerekli cezayı verip,tüm futbolculara örnek gösterilmeli.Trabzonspora hiç kimse zarar veremez.

ESER
28.08.2012, 02:29
* Adam takımın hamalı 4 yıldır nerdeyse hala Barış Özbek, Tayfun Cora, Mustafa Yumlu'yla aynı parayı alıyor. Valla Colman bu hareketi yapıyorsa bir bildiği vardır derim ben...

Sedat bu adama sozlesmeyi silah zoruyla imzalatmiyorlar,sozlesme imzalarken fiyatini koyamiyorsa sikayet etmeye trip atmaya ve ariza cikarmaya da hakki yok.

MuratB.
28.08.2012, 03:27
Problem olacağını sanmıyorum kalır yine atar Galatasaray'a.

İskender Çakmak
28.08.2012, 06:25
Bu tür krizleri yönetmeyi Kayseri'den öğrendim. Direk a2 takım biraz kadro dısı kalsın hatasını anlayacaktir. Göndermek büyük hata olur. Sözleşme feshi falan amatorluktur.

Faik Yılmaz
28.08.2012, 08:33
Colmanın sözleşmesi 31.05.2013 tarihinde doluyor....

Yani yeni mukavele imzalanmazsa sene sonu bedelsiz Gsye ya da herhangi bir takıma gidebilir.....

yönetim her zaman olduğu gibi zorla tutacak değiliz der olur biter.....

Ali İhsan
28.08.2012, 08:46
Sorun sadece Colman'daysa bir iki hafta kadrodışı kalıp takıma döner, çoğu oyuncuya da iyi mesaj olur, bugüne kadar hep taviz vermiş camia olarak.

Sorun sadece Colman'da değil, yönetim de onu satmak istiyor ve bu tezgahı beraber yapıyorlarsa geçmiş olsun, hiç olmazsa Soner var der, gelecek paranın olumlu kullanılmasını temenni etmekten başka elimizden bişey gelmez.

Ali İhsan
28.08.2012, 08:48

Yani yeni mukavele imzalanmazsa sene sonu bedelsiz Gsye ya da herhangi bir takıma gidebilir.....

Colman'ın sözleşmesi 2016'da bitiyor, dönem harici sözleşme yenilemeler(eski sözleşme feshedilmeden yapıldıysa) TFF'de direk oyuncu sayfasında gözükmüyor. Oyuncu sayfasında Oyuncu Hareketleri sekmesinde yenilenmiş sözleşmeyi görebilirsin.

Faik Yılmaz
28.08.2012, 08:51
Colman'ın sözleşmesi 2016'da bitiyor, dönem harici sözleşme yenilemeler(eski sözleşme feshedilmeden yapıldıysa) TFF'de direk oyuncu sayfasında gözükmüyor. Oyuncu sayfasında Oyuncu Hareketleri sekmesinde yenilenmiş sözleşmeyi görebilirsin.

Trabzonspor resmi sitesinden aldım bu tarihi.....

dediğiniz gibiyse çok sdaha güzel kadro dışı bırakırsın bir kaç haftaya kendine gelir.....

Ali Can
28.08.2012, 08:53

bu iyi haber ipler bizim elimizde

Mollasalihoğlu
28.08.2012, 08:58
http://skorer.milliyet.com.tr/colman-depremi/-/detay/1587484/default.htm

Milliyet de sözleşmenin 2016'da bittiğinden habersiz, ağzında salyalarla bir haber yapmış :)

Komik ve acizler..

Faik Yılmaz
28.08.2012, 09:11

Milliyet de sözleşmenin 2016'da bittiğinden habersiz, ağzında salyalarla bir haber yapmış :)

Komik ve acizler..

Yahu bende 2016 da bitiyor diye biliyordum....

en doğrusu Trabzonspor resmi sitededir diye oraya bakma gafletinde bulundum....

hala 2013 yazıyor....

işte biz bu profesyonellerden ( ! ) başarı bekliyoruz....

Ali Can
28.08.2012, 09:12

Komik ve acizler..

milliyet çalışmalara başlamış

Mollasalihoğlu
28.08.2012, 09:13
Yahu bende 2016 da bitiyor diye biliyordum....

en doğrusu Trabzonspor resmi sitededir diye oraya bakma gafletinde bulundum....

hala 2013 yazıyor....

işte biz bu profesyonellerden ( ! ) başarı bekliyoruz....

Sen bilebilirsin öyle de bunlar hemen yanına gs fb eklemişler.. Niyet belli..

Faik Yılmaz
28.08.2012, 09:15
Sen bilebilirsin öyle de bunlar hemen yanına gs fb eklemişler.. Niyet belli..

evet niyet bellide bizim Başkanında çok sağlam duracağını zannetmiyorum....

inşallah Burakta olduğu gibi saçma sapan bir madde koydurmamıştır sözleşmeye....

Burak Sahin
28.08.2012, 09:15
Aykut var onun yerinde hiç sorun olmaz gidişi.

bencede zamaninda aurelioda buna benzer kücük rakamlardan dolayi elden kacmisti noldu aurelio gitti sampiyonluklar yasadi biz onun yerine adam bile alamadik...ama simdi durum öyle degil allahdan aykut reyiz fazlasiyla durumu kurtarir....

kürşat61
28.08.2012, 09:22
Gitmek istiyorsa gönderelim adamı zorla klübe bağlayacak halimiz yok

Tunç Tosun
28.08.2012, 09:37
Zokora, Soner, Adrian, Alanzinho, Barış, Aykut tan ikisi oynar göbekte. Çokta iş :)
Hiç olmadı alırız 1461 den Sercan dı, Jebrin di birini onu koyarız yine oynar..

macuka
28.08.2012, 09:42
colman i fazla buyutuyorsunuz bence, iyi oynadigi maclar olmustur.
mac secen bir oyuncu oldugu icin sevmedigim bir oyuncu idi kendisi.
Boyle gidecek olmasi ise buyuk yanlis, adam sessiz sedasiz kac senedir bizde, illa ceza mi vermek lazimdir... bu oyuncu bu hale nasil gelmistir.

Bir suru top kaybi yapan ve kosu km sinin yarisi kaptirdigi topun pesinde kosmak olan bir adam icin uzulmeyecegim yanliz. Sapara ya onun kadar sans versinler ondan 5 kat faydali olur.

Faik Yılmaz
28.08.2012, 09:42
Yahu azıcık morali bozulan herkes giderse kim top oynayacak...

Colman takımda azıcık kalburüstü 3-4 oyuncudan biridir....

ne demek gitmek istiyorsa gitsin....

4 yıl daha mukavelesi var hiç bir yere gidemez.....

burası dingonun hanı değil....

profesyonel bir klüp.....

Mollasalihoğlu
28.08.2012, 09:44
Yahu azıcık morali bozulan herkes giderse kim top oynayacak...

Colman takımda azıcık kalburüstü 3-4 oyuncudan biridir....

ne demek gitmek istiyorsa gitsin....

4 yıl daha mukavelesi var hiç bir yere gidemez.....

burası dingonun hanı değil....

profesyonel bir klüp.....

Aynen.. 2016'ya kadar "sözleşme" imzalıyorsan ya oynayacaksın ya da söylenen parayı getireceksin.. En kötü 2016'ya kadar A2.. Artık öyle sorun çıkaranı 3'e 5'e bakmadan gönderme işini bırakmak lazım..

İdris Toksoy
28.08.2012, 09:44
colman benim gözümde, tüm futbol kariyerini trabzonda tamamlayacak bir oyuncuydu. pirlo gibi seviyordum kendisini. pürüzler bir giderilse bu düşüncem devam edecek. inşallah takımda mutlu bir şekilde kalmaya devam eder.

TSknbkTS
28.08.2012, 10:25
Bence göndermeden ibreti alem yapmak lazım.Gerekirse futbol kariyerini bitireceksin ki bir daha kimsenin biti kanlanmasın.

Erdem Koltuk
28.08.2012, 10:32

Ciddiye alinacagini hic dusunmemistim. Alinmis.

delikoyun
28.08.2012, 11:03
bence 7-8 milyon euro alınabiliyosa satılsın aksi halde sivastan erman kılıç ve eneramoya karşılık verilsin mecnunda onu fenere satsın

Onur
28.08.2012, 11:08

Ortaklığın Adresi
:
MEHMET ALİ YILMAZ TESİSLERİ HAVAALANI ALTI TRABZON

Telefon ve Faks No.
:
0462 325 09 67 / 0462 328 09 73

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su
:
0462 325 09 67 / 0462 328 09 73

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı?
:
Hayır

Özet Bilgi
:
PROFESYONEL FUTBOLCUMUZ GUSTAVO ALEJANDRO COLMAN'İN SÖZLEŞMESİNİN UZATILMASI KONUSUNDA ANLAŞMA SAĞLANMIŞTIR.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcumuz Gustova Alejandro Colman'ın kulübümüz ile olan sözleşmesinin 2015-2016 futbol sezonu sonuna kadar (5 yıllık) uzatılması konusunda futbolcu ile anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;

-2011-2012 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2012-2013 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2013-2014 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2014-2015 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2015-2016 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret ödenecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Sinan Ayaz
28.08.2012, 12:02
Ben 4-5 milyon euro kazanacağımıza Colman'ı süründürmeyi tercih ederim

since1967_
28.08.2012, 13:39
Arkadaşlar bi durun bakalım işin aslı astarı bi çıksın. Hemen astınız adamı. İşe yaramayan bir sürü topçuyla aynı parayı alıyor adam hak ettiğini verelim ve kalsın derim.

İdris Toksoy
28.08.2012, 14:06
Allah aşkına şu adamı takımda tutalım.

Ali Can
28.08.2012, 14:30
takımdan yollamayalım, öyle kendi halinde a2 antremanına çıksın, yada 1461 kiralansın

PoWeRLoRD
28.08.2012, 14:37
kayseri'nin amrabath'ta uyguladığı stratejiyi uygulayacaksın.
rakibine peşkeş çekmektense, nasıl olsa sözleşmesi var yolla a2'ye burnu sürtsün baktın olmuyo getir 10 milyon euro'yu git kardeşim de kafasına göre takılsın..

çiftlik değil burası her isyan çıkaranın yanına kar kalmasın artık..

Ali Can
28.08.2012, 14:42
kayseri'nin amrabath'ta uyguladığı stratejiyi uygulayacaksın.
rakibine peşkeş çekmektense, nasıl olsa sözleşmesi var yolla a2'ye burnu sürtsün baktın olmuyo getir 10 milyon euro'yu git kardeşim de kafasına göre takılsın..

çiftlik değil burası her isyan çıkaranın yanına kar kalmasın artık..

kesinlikle katılıyorum

DeAgLeMaNyAq
28.08.2012, 15:52
Hasan Yener, "Colman'ın sakatlık sorunu var. Adale sorunu bun nedenle bir kaç antrenmana da çıkmadı. Videoton maçında 1 devre oynadı, ama istenilen verim alınamadığı için oyundan çıktı. Yine sakatlığı devam ettiği için Elazığspor maçında oynamadı. Colman kadroda olursa 11'de yer alır, değilse sağlık sorunu var demektir. Bunun başka bir izahı yok" şeklinde konuştu.

Bu nasıl bir mantık. Hasan Yener Colman hiçbir şekilde yedek kalamaz diyip alenen hocanın işine karışıyor...

İdris Toksoy
28.08.2012, 15:59
Hasan Yener, "Colman'ın sakatlık sorunu var. Adale sorunu bun nedenle bir kaç antrenmana da çıkmadı. Videoton maçında 1 devre oynadı, ama istenilen verim alınamadığı için oyundan çıktı. Yine sakatlığı devam ettiği için Elazığspor maçında oynamadı. Colman kadroda olursa 11'de yer alır, değilse sağlık sorunu var demektir. Bunun başka bir izahı yok" şeklinde konuştu.

Bu nasıl bir mantık. Hasan Yener Colman hiçbir şekilde yedek kalamaz diyip alenen hocanın işine karışıyor...

ama olsun, doğruya doğru. colman trabzonda bulunduğu sürece 11 i hak eder.

muratt
28.08.2012, 16:21
Kesinlikle SATILMAMALI.. Elde tutmak için, mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapılmalı.. Takımda kalan son yıldız oyuncu, takımın beyini..
İki yıl önce elimizde Xavi-Iniesta gibi Colman-Selçuk vardı, biz daha Selçuk'un yerini nasıl doldururuz diye düşünürken, Colman'ı satmak takımın beynini bitirmek demek.

Ücreti iyileştirilsin, tavan ücret verilsin (Zokorya 1.6m verilen yerde, Adrian'ın bonservise 5m verilen yerde, Colman'a 2m verilir), bir şekilde ikna edilsin..

Sakatlık bilmeyen, belli seviyenin altına düşmeyen, futbol aklı olan, teknik bir yıldız oyuncu bulmak isteseniz bulamazsınız, bulsanız en az 6-7m verirsiniz, o da Trabzon'a gelirse, ve gelip uyum sağlarsa faydalı olur belki..

Selçuk, Egemen, Jaja, Burak hep yönetim ve Şenol Hoca hatalarından gitti, bari bu adamı kaçırmayın...

muratt
28.08.2012, 16:23
Yıldız futbolcuları elde tutmak, mutlu etmek Trabzonspor'un öncelikli çözmesi gereken bir sorun haline geldi.. Bu işte Şenol Hoca'ya düşer birazda..

macuka
28.08.2012, 17:42
Yıldız futbolcuları elde tutmak, mutlu etmek Trabzonspor'un öncelikli çözmesi gereken bir sorun haline geldi.. Bu işte Şenol Hoca'ya düşer birazda..

Colman Yildiz mi??? :) Saskinim! Bizi ne hale getirdiler valla...:)

İskender YILMAZ
28.08.2012, 17:45
Colman Yildiz mi??? :) Saskinim! Bizi ne hale getirdiler valla...:)

Kim yıldız Barış Özbek mi, Aykut Akgün mü ? Colman total futbolun gerektirdiği düzeyde oyunun iki yönünü oynayan, takım kalitesinin her zaman üstünde olmuş, kreatif, klas ve yıllardır takım içinde belli bir seviyeye ulaşmış bir oyuncu. Gün itibariyle takımdan gönderilecek belki de son adam. Colman kalitesinde bir adamı bulur muyuz meçhul, bulsak bile inanılmaz bir maliyeti olur ve uyum sağlayıp sağlayamayacağı ayrı bi muallak olur. Colman candır, sıkıntıları giderilip takımda kalmalı.

Yaşar
28.08.2012, 18:04
Trabzonspor hocasına ve formasına saygısızlık eden, Trabzonspor'u istemeyen bir adamın Trabzonspor takımında işi yoktur.
a-2 takımına gönderileceğini ve teklif gelirse satılacağını düşünüyorum.

Kasım Hilal
28.08.2012, 18:12
Kim yıldız Barış Özbek mi, Aykut Akgün mü ? Colman total futbolun gerektirdiği düzeyde oyunun iki yönünü oynayan, takım kalitesinin her zaman üstünde olmuş, kreatif, klas ve yıllardır takım içinde belli bir seviyeye ulaşmış bir oyuncu. Gün itibariyle takımdan gönderilecek belki de son adam. Colman kalitesinde bir adamı bulur muyuz meçhul, bulsak bile inanılmaz bir maliyeti olur ve uyum sağlayıp sağlayamayacağı ayrı bi muallak olur. Colman candır, sıkıntıları giderilip takımda kalmalı.

Colman'ın klasını geçtim kendisini inanılmaz denilmeyecek bir maliyete bulduk. Yine bulabiliriz. Hiçkimse kendini vazgeçilmez görmemelidir. Edebinden çıkanın cehennemin dibine kadar yolu var. İnşallah sene sonuna kadar A2'de kalır.

Mete DORUK
28.08.2012, 18:15
Bi orta alanda dert yoktu ya hemen orayida halledin. Janko transferi hikaye olur orta sahanin belkemigi olmazsa...

halil ibo
28.08.2012, 18:23
A2 onun ateşini biraz alır diye düşünüyorum.İnşallah aklını başına devşirir.
Fakat harlanırsa ve konuşulduğu gibi alıcısıda varsa delikanlı gibi çıkıp ortaya ister.
Yüksek bonservis bedeli istersin -satmamak için- kadro dışı kalmaya devam eder.
Bir süre sonra affedip 18'e alırsın ama yine oynatmazsın.
İbretlik bir hikaye olur.Başka biri de böyle birşeye cesaret edemez.
(Bu söylediklerim üç ibn.lerden biri gerçekten istiyorsa geçerli.Yok eğer başka problem varsa sorumlular problemin çözümü için azami düzeyde mesaisini harcamalıdır.Kaybedilecek oyuncu değildir)

Joomla!
28.08.2012, 18:37
Bu niye artistlesti şimdi durup dururken?

Fatih ÇOLAK
28.08.2012, 18:57
Cezayı hakedecek bir davranış yapmışsa (yazılan-çizilen şeyler doğru ise) gider paşa paşa cezasını çeker. En fazla 1-2 hafta içinde pişman olur döner.

Yönetim satmak gibi bir aptallık yapmamalı. Bunun için 2 sebebim var benim:

1-Colman'ın bu takım için çok önemli bir futbolcu olması,
2-Canı sıkılan disiplinsizlik yapar ve aynı taktiği uygulayarak takımdan ayrılmak ister.

Yönetim akıllı davranmalı, ne olursa olsun Colman satılmamalı...

fteotdgs
28.08.2012, 19:00
Istanbul'un uc kucuklerine ne para verirlerse versinler yollanmasin da ne yaparlarsa yapsinlar. Gerisi beni ilgilendirmiyor. Zaten uzun bir zamandir pek hayrini gormuyorduk, (Istanbul'a gitmesi disinda) kaybi beni uzmez.

Serdar A
28.08.2012, 19:00
Janko başlığını arıyordum , nereye geldim...

Onur Civelek61
28.08.2012, 19:09
Colman gidemezsin... :(

Kereşenli
28.08.2012, 19:13
Kapı gibi sözleşmesi var, hiçbir yere gidemez. Piyasa değeri en az 10 milyon Euro'dur, bu parayı veren takım varsa satılsın, yoksa sözleşmesinin sonuna kadar A2'yle antrenmanlara çıksın ya da derdi ne adam gibi anlatsın gereken yapılsın.

Burak Sahin
28.08.2012, 19:20
her musibette bir hayir var derler belkide soner esip gececek firtina gibi, devre arasina kadar colmanin esamesi okunmayacak, a2 ye göndermek sorun degilde 2-3 mac puan kaybi yaparsak ardi ardina onda sonra denize düsen yilana sarilir hesabi yapmayalimda....

AYYILDIZ
28.08.2012, 19:33
Sadri Sener yarin Colman problemini cozer.

Mustafa AYDIN
28.08.2012, 19:55
Colman'ı harcamak kimseye fayda sağlamaz.A2 ye gitmesi değer kaybından başka bir işe yaramaz,sene sonundada bedava gider.Onun için oturup konuşulmalı ve kulüp için faydalı olacak bir kararda mutabık kalınmalı.

sessizkral_1
28.08.2012, 20:27
www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11309&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

adamsın !!!

SDanışmaz
28.08.2012, 20:28
Takımımızın Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman son günlerde yaşanan gelişmeler nedeniyle Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve takım arkadaşlarından özür diledi.

Colman’la bugün bir görüşme yapan Teknik Direktörümüz Güneş, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Güneş Medya Merkezimiz aracılığıyla yaptığı bilgilendirmede şu görüşlere yer verdi: “Oyuncumuz Gustavo Colman ile ilgili Videoton’la oynadığımız UEFA Avrupa Ligi müsabakası öncesinde bazı istenmeyen gelişmeler yaşandı. Elbette bizim için son derece önemli olan bu oyuncumuzun sebep olduğu gelişmeler hem kendisine hem de kulübümüze zarar verdi. Bugün itibariyle kendisiyle yaptığım görüşmede ise yaşananlardan üzgün olduğunu, moralinin de bozulduğunu vurguladı. Görüşmemizde gerek benden gerekse de arkadaşlarından özür dilediğini, takımdan ayrılmak istemediğini, aksine kalarak daha fazla çalışıp yine katkı yapmak istediğini söyledi. Elbette bizim açımızdan hata yapan mutlaka ceza alacaktır ama yapılanlardan ders almak da önemlidir. Bu aşamada zihinsel dinlenmeye ve fiziksel çalışmaya ihtiyacı olduğuna inandığımızdan Colman’ı Videoton’la oynanacak olan rövanş maçının kadrosuna almıyoruz. Kendisi burada hazırlıklarını sürdürecek ve dönüşümüzde kendisini düzelterek tekrar takımla birlikte olmaya devam edecek. Kamuoyunun da konuyu şekliyle değerlendirmesini istiyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11309&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

İskender YILMAZ
28.08.2012, 20:29
Takımımızın Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman son günlerde yaşanan gelişmeler nedeniyle Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve takım arkadaşlarından özür diledi.

Colman’la bugün bir görüşme yapan Teknik Direktörümüz Güneş, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Güneş Medya Merkezimiz aracılığıyla yaptığı bilgilendirmede şu görüşlere yer verdi: “Oyuncumuz Gustavo Colman ile ilgili Videoton’la oynadığımız UEFA Avrupa Ligi müsabakası öncesinde bazı istenmeyen gelişmeler yaşandı. Elbette bizim için son derece önemli olan bu oyuncumuzun sebep olduğu gelişmeler hem kendisine hem de kulübümüze zarar verdi. Bugün itibariyle kendisiyle yaptığım görüşmede ise yaşananlardan üzgün olduğunu, moralinin de bozulduğunu vurguladı. Görüşmemizde gerek benden gerekse de arkadaşlarından özür dilediğini, takımdan ayrılmak istemediğini, aksine kalarak daha fazla çalışıp yine katkı yapmak istediğini söyledi. Elbette bizim açımızdan hata yapan mutlaka ceza alacaktır ama yapılanlardan ders almak da önemlidir. Bu aşamada zihinsel dinlenmeye ve fiziksel çalışmaya ihtiyacı olduğuna inandığımızdan Colman’ı Videoton’la oynanacak olan rövanş maçının kadrosuna almıyoruz. Kendisi burada hazırlıklarını sürdürecek ve dönüşümüzde kendisini düzelterek tekrar takımla birlikte olmaya devam edecek. Kamuoyunun da konuyu şekliyle değerlendirmesini istiyoruz”

Trabzonspor.org.tr

Adamım gerekeni yapmış, güzel günler bekliyor bizi .. :)

Hürgün Aygün
28.08.2012, 20:33
Çok sevindim.Janko'nun Trabzon'a inmesinden sonra harika oldu bu haber.Çok güzel bir gün.:)

ibrahim
28.08.2012, 20:35

Trabzonspor.org.tr

berkan402
28.08.2012, 20:38
4 milyon euroya satılsın...alper potuk alınsın...

herkes karlı çıksın bu durumdan

DeAgLeMaNyAq
28.08.2012, 20:40
3 gündür malzeme verdin yeter. Hadi bakalım Colman inşallah bizleri mahcup etmezsin...

Gurpas
28.08.2012, 20:43
Artik is zamani

Oruç
28.08.2012, 20:43
Olay kapanmıştır.

Fatih ÇOLAK
28.08.2012, 20:45
Antep maçı senin Colman, fırtına gibi dön...

Onur Şeref
28.08.2012, 20:53
Mevzu bu kadar. Adamsın.

erik
28.08.2012, 21:00
Colman seni o kadar çok seviyorum ki.Hareketlerin bizi üzmüştü ama bu tavrın beni çok sevindridi.İnşallah takım ve sen çok daha iyi olacaksınız.Zokora-Colman ve Ali müthiş orta saha.Arada da Soner oynar vay anam vay.

Mert67
28.08.2012, 21:01
Aferin Gustavo. İnşallah bu sene senin yılın olucak.

Onur Şeref
28.08.2012, 21:03
-----------Onur----------

Celutska-Giray-Bamba-Cech
----------Zokora----------
-----Colman------Soner---
Volkan---------------Olcan
-----------Janko----------

Formda olan bu kadro varya ligi patates eder benden söylemesi.

M.S.SOFU
28.08.2012, 21:05
açıklamayı şenol güneşin yapması önemli
colmanın özür dilemesi güzel
takımın vazgeçilmezlerinden
bizim için anlamı büyük
ne kadar her zaman %100 performans ile oynayamasada bizim için önemli

Ömer Faruk61
28.08.2012, 21:10
Barış Memiş ‏@BarisMemis
Gustavoya destek lazım onu sahsen cok sevıyorum..

Erdem Koltuk
28.08.2012, 21:23
Videoton macinin kadrosuna almamis. Bir kerede sasirt ya. Bir kere ters kose yap beni. Ulan adamlar birbirini olduruyodu, cinayet isliyordu Melo olay kapandi ertesi mac ilk 11 deydi. Sen neye kime ceza veriyosun? Kucuk beyinli adam ya. Yeter artik!!! Elenip gidecen o boktan takima kime ceza veriyosun sen neyin disiplinini sagladigini saniyosun. Dus artik su takimin yakasindan. Laflara bak zihinsel olarak hazir olmasi icin almamismis. Cildirdim artik zerre kadar tahammulum kalmadi Senol Gunese

Ömer SEVİNÇ
28.08.2012, 21:30
Lan ne yaptı da ceza aldı bu adam arkadaş? Birisi de yazsın şuraya kimse bir şey söylemiyor.

Hami_41
28.08.2012, 21:32
Hadi bakalım şimdi kenidni gösterme zamanı...

ThePatriot61
28.08.2012, 21:34
Kafasinda 0,1 % gitme gibi bir düsüncesi varsa hemen gitsin. Konu ama para ise haklidir. Baris Özbek,Vittek ,Halil bunlar bile Colman dan daha fazla aliyorlar.

Bera B.
28.08.2012, 21:56
Kadroya alınmamasını şaşkınlıkla karşılıyorum.

Ömer SEVİNÇ
28.08.2012, 22:06
Lan ne yaptı da ceza aldı bu adam arkadaş? Birisi de yazsın şuraya kimse bir şey söylemiyor.

Arkadaşlar kabul edin hepimiz aynı durumdayız, kimse Colman'ın ne yaptığını bilmiyor:) Kedi kesip satanist ayin yaptığından korkuyorum.

Erdem Koltuk
28.08.2012, 22:12
Arkadaşlar kabul edin hepimiz aynı durumdayız, kimse Colman'ın ne yaptığını bilmiyor:) Kedi kesip satanist ayin yaptığından korkuyorum.

Zokora napsin bu durumda, o da ozur dilemeli bence:)

İskender Çakmak
28.08.2012, 22:14
Ben böyle kadrodışı olaylarını çok sevmem ama disiplin için de bazen mecbur kalıyor takımlar. İyi oldu neler olabileceğini gördü en azından o ve diğer futbolcular. Özür dilemesi bir olgunluktur. O da bu takımın bir parçası ve onu çok seviyoruz.

Erdem Koltuk
28.08.2012, 22:22
Ben böyle kadrodışı olaylarını çok sevmem ama disiplin için de bazen mecbur kalıyor takımlar. İyi oldu neler olabileceğini gördü en azından o ve diğer futbolcular. Özür dilemesi bir olgunluktur. O da bu takımın bir parçası ve onu çok seviyoruz.

Peki ne yapti?

Suçu ne?

Niye kadro disi kaldi, niye ozur diledi?

Kaynak?

Ufuk
28.08.2012, 22:28
Adam ol dur durduğun yerde seni seviyoruz. Oğlunu bahane etme gitme kal be yanımızda.. Bari sen gitme.

Cyzio
28.08.2012, 22:29
" Bu aşamada zihinsel dinlenmeye ve fiziksel çalışmaya ihtiyacı olduğuna inandığımızdan Colman’ı Videoton’la oynanacak olan rövanş maçının kadrosuna almıyoruz..."

Daha ligin ikinci haftasında bir futbolcunun "zihinsel dinlenmeye ve fiziksel çalışmaya ihtiyacı olması..." Yorum yok.

İnşaallah yanılıyorumdur ama, az biraz insanın ruhunun yüze yansımasını anlıyorsam; fotoğrafından anladığım:

Adios Colman.

.

Oruç
28.08.2012, 22:36
Adam çıksa perşembe günü kötü oynasa ne Colman kalırdı ne de hocası.

Her haltı da bilmeyelim be. Yahu Colman'ı maçtan maça gören insanlarız. Yapmayın etmeyin.

Erdem Koltuk
28.08.2012, 22:39
Adam çıksa perşembe günü kötü oynasa ne Colman kalırdı ne de hocası.

Her haltı da bilmeyelim be. Yahu Colman'ı maçtan maça gören insanlarız. Yapmayın etmeyin.

Kuzey kore milli takimindan bahsediyosun sanki?

Ne bu her konuda hocayi savunma cabalari?

Alex ile Aykut net bir sekilde kavga ediyorlar. Baskanindan, hocasina kim ne dusunuyor, ne konusuyor biz bile goruyoruz???

Colman ne yapti ne oldu olay ne?? Niye bilmeyelim?

Senol Gunes'e birakalim degil mi o en iyisini bilir.

İdris Toksoy
28.08.2012, 22:43
colmanda gelisme var mi

Sefaenes
28.08.2012, 23:09
özür dilemis güzel ama kadroya alinmamis olmasi kötü haber acaba burda kim cezalandiriliyor turu gecemeszek acaba ceza vermekle iyi mi yapmis olacagiz. Para cezasi yeterdi. Alex bile 18 kadroya alinirken biz bütün takima ceza veriyoruz neyse insallah bu sene birdaha böyle olay yasanmaz. Bu istanbul takimlarida sözlesmeli oyuncumusu ayartmasina acaba ceza yokmu

DeAgLeMaNyAq
28.08.2012, 23:27
Şenol Hoca bu konuda katıdır. Kafası karışık oyuncuyu asla oynatmaz. Umut'un da Liverpool maçının kadrosundan son anda çıkarıldığını hatırlayın...

must61
28.08.2012, 23:44
Bu işin tatlıya bağlanarak sonuçlanacak olması bu sezon yapılan tüm transferlerden daha önemli.

''Her oyuncunun yeri doldurulur,hiçbir oyuncu kulüpten üstün değildir'' klişelerini bir kenara bırakırsak Colman bu takımın en önemli ismidir.

diskus
28.08.2012, 23:47
zaten mac seciyordu senede 5 ile 10 mac iyi oynardi bundan sonra onuda yapmaz gibime geliyor.insaallah ben yanilirim.

ilhan
29.08.2012, 00:49
Trabzonspor taraftarının da zihinsel dinlenmeye ihtiyacı var. Ne yani maçlara gelmesin mi hiç kimse?

SEDAT
29.08.2012, 01:12
* Colman'da insan, onunda kötü günleri olabilir. Yanlız çabuk adam harcıyoruz camia olarak maşallah...

must61
29.08.2012, 01:26
* Colman'da insan, onunda kötü günleri olabilir. Yanlız çabuk adam harcıyoruz camia olarak maşallah...

Kesinlikle.Soner'in 2 haftalık performansı Colman'ı harcamak için yeterli görülüyor.

Süper Ligde Colman ayarında , sorunsuz ,oyunu çift yönlü oynayabilen , Trabzon'da oynamayı kabul edecek 3 oyuncu var mıdır ?

Anca 3 isim sayılır.Biri de yine bizden gitmedir.

Selçuğu tutamadık belki elimizde ama Colman'ı kendi elimizle göndermek takıma
büyük ihanet olur.

Yaşar
29.08.2012, 02:02
Özür dilemiş de olsa 1-2 hafta dinlenmesi kendi açısından iyi olacaktır.

hamdi_61
29.08.2012, 08:12
"......

Adios Colman.

.

tam olarak bunu yazmak için girmiştim başlığa :)

Faik Yılmaz
29.08.2012, 08:18
Şenol Hocanın sorunu olan herjangi bir oyuncuyu takıma kazandırma becerisi maalesef "0".....

belirli kalıpları aşmadan 20 senedir Teknik Direktörlük yapıyor.....

Ya adam biraz motive eder takımı oyuncuları....

oynamka isteyen oynar oynamak istemeyen oynamaz....

gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır.....

sanki klüp değil heneke çayırları herkes istediğini yapıyor....

Gökhan BAYRAK
29.08.2012, 08:41
şenol hoca almış colman'ı karşısına konuşmuş.

colman da hocasından ve arkadaşlarından özür dilemiş.

hocası da bu özrü kabul etmiş.

aralarında geçen konuşmanın en özet hali bu.

eee sonuçta şenol hoca oyuncusunu kazanmış, ona yaklaşımı sayesinde colman özür de dilemiş.

hala daha yok şenol hoca harcar, yok şenol kaprislidir, takıntılıdır, bilmem neler.

yaa bir gidin arkadaş yaa...

herif maça çıkmak istememiş, idmanı terk etmiş, sağa sola bağırıp çağırmış, ondan sonra hiçbirşey yokmuş gibi:

"gel colman kardeş, sensiz olmuyor, al şu formayı mı diyeceksin"?

bu diğer futbolculara bir hakarettir.

halı sahada maç yapmıyoruz beyler, koskoca trabzonspor kulübünden bahsediyoruz.

yok öyle artistlik, kapris, hava cıvadan sonra formaya konmak.

kimse Trabzonspordan büyük değildir.

ama yook, illa şenol hocaya giydirilecek ya, birşey bulunur dimi?

Faik Yılmaz
29.08.2012, 08:52
Şenol Hoca'nın açıklamasından bir parça.....

"Bu aşamada zihinsel dinlenmeye ve fiziksel çalışmaya ihtiyacı olduğuna inandığımızdan Colman’ı Videoton’la oynanacak olan rövanş maçının kadrosuna almıyoruz."

Hadi zihinsel dinlenmesi kendi takıntılarından oldu.... Peki fiziksel çalışmaya ihtiyacı olması da Colmanın suçumu. sezon başından beri kaç tane kamp yaptık sezon başı hala oyuncuların fiziksel çalışmaya ihtiyacı olmasınden hiç Şenol Hocanın sorumluluğu yokmu....

Ne demişlerdi Hami'nin yerine Özcan Bizatiyi alırken... takıma kondisyon yükleyecekti...Ersun Yanalın yardımcısıydı profesyoneldi....

Bence satır aralarındaki sözleri Şenol Hocanın ve teknik heyetin başarısızlığını ayan beyan belli ediyor zaten.....

iş bunları görebilmekte....

Ali Can
29.08.2012, 09:03

eee sonuçta şenol hoca oyuncusunu kazanmış, ona yaklaşımı sayesinde colman özür de dilemiş.

hala daha yok şenol hoca harcar, yok şenol kaprislidir, takıntılıdır, bilmem neler.

herif maça çıkmak istememiş, idmanı terk etmiş, sağa sola bağırıp çağırmış, ondan sonra hiçbirşey yokmuş gibi:

çok iyi yazmışsın eline sağlık

Gökhan BAYRAK
29.08.2012, 09:03
3 maç yapmış takımda sadece 45 dakika süre almış bir topçunun maç eksiği vardır.

idmanı sabote eden, küskün olan topçu istediği kadar idmanda yer alsın ama kendisini vermedikten sonra fizik ve mental olarak kendisine birşey katamaz.

futbol oynamamış, hayatında idman yapmamış adam bilmez fiziksel çalışmanın ne demek olduğunu.

bazı şeylere sadece okumakla birşeyler görülmez. orada ne anlatılmak istendiğini kavramak lazım.

kaldı ki hepsi bir yana, fizik kondisyondan ziyade zihinsel dinlenme daha baskın rol oynamıştır colman'ın maç kadrosuna alınmamasında.

elin arjantinlisi artistlik yapacak, benim şenol hocam da adamı bir maç oynatmadı diye eleştirilecek.

zihniyete gel...

Faik Yılmaz
29.08.2012, 09:07
yönetim istediği oyuncuyu alacak, satacak ; hoca seyredecek....

isteyen oyuncu antrenman yapacak, isteyen yatacak ; hoca seyredecek.....

Maçta isteyen oynayacak , canı sıkılan yatacak ; hoca seyredecek.....

gitmek isteyen gidecek ; kalmak isteyen kalacak.....

peki hoca ne iş yapacak.....

Hocanın görevi sadece tvlere çıkıp felsefi konuşmalar yapmak mıdır ?

En büyük zaafımızda bu : sevdiğimiz adamlara olmadık payeler verip ilahlaştırıyoruz..... sonra başarısız oluncada nerde hata yaptık diyoruz.....

İdris Toksoy
29.08.2012, 09:10
çok sevindim colmana :)

Gökhan BAYRAK
29.08.2012, 09:10
yok arkadaş temayı arayacağım harbiden...

Burak Sahin
29.08.2012, 09:26
sana verilecek en iyi ceza kardes alperin bu takima hemen bu sene kazandirilmasidir, tabi biraz pahali bir ceza ama süper olurdu:)

İbrahim Keleşoğlu
29.08.2012, 11:18
colmandan beklemedigim ve canımı sıkan haraketler :/

Yasin Altuntas
29.08.2012, 11:21
Konu kapansin artik. Istanbul Medyasina o kadar laf atiyoruz, ama adam özür diledigi halde hala birsey aramaya calisiyoruz.

Gol, Goller, Asist, Asistlerle geri dönmen dilegiyle.

ibrahim
29.08.2012, 11:28
Konu kapansin artik. Istanbul Medyasina o kadar laf atiyoruz, ama adam özür diledigi halde hala birsey aramaya calisiyoruz.

Gol, Goller, Asist, Asistlerle geri dönmen dilegiyle.

Aynen ya.

Irdelemeyin kardesim. Desmeyin. Tamam diyin birakin. Yalan bile konusuyosalar, özür dilemediyse bile biz bunu böyle kabul edelim, öyle bilelim. Cokmu zor??

recdodo
29.08.2012, 11:34
Zoko
Colman-Soner

Bu dizilişte Colman ikinci senesinde olduğu gibi 10 gol ve 10 asist barajını rahatlıkla geçecektir... Yeterki kendine gelsin ve aradaki buzlar tamamen erisin...

İslam Sezer
29.08.2012, 11:51
bir sürü adam sırf eleştirmek adına boş boş şeyler yazıyorlar,bir de ciddi ciddi pozlar vermişler sanki konu atomun parçalanması.
ya futbolcu dediğin adam zaten birkaç istisna dışında genelde cahil,şımarık,kolay demoralize olan kişiler.colman da el memleketinde sıkıntı yapmış,ceza yüksek olunca artistliğin boyutunu arttırmış ama transfer sezonu bitmek üzere olduğu için mecburen yelkenleri indirmek zorunda kalmış.
bizimkiler de affedeceklerdi zaten colman cephesinde bir yumuşama olursa.
sonuç izleyin ama abartmayın,gerisi dedikodu başka da birşey değil,niye kurcalayıp duruyoruz,niye sıkıntı ve kavgalardan gizliden gizliye mutlu oluyoruz ki.
bana mutsuzluk için çözülmeyen şike,gasp edilmiş hakkımız yetiyorda artıyor bile.
yoksa burak gitmiş,şu gelmiş,colman küsmüş dağın haberi olmamış umurumda değil.
aziz yıldırımın da dediği gibi s.....fenerbahçeyi der geçerim.

muratt
29.08.2012, 11:54
Colman'ın gazı alınmalı, aldığı ücret iyileştirilmeli (en azından Zokora seviyesine getirilmeli) ve mutlu edilmelidir.. 4 yıldır sorunsuz oyununun ve yaptığı katkının karşılığı verilmeli, takdir gördüğünü hissetmeli.. Karşınızdaki futbolcu bir insan, makine değil..

Erdem Koltuk
29.08.2012, 12:02
bir sürü adam sırf eleştirmek adına boş boş şeyler yazıyorlar,bir de ciddi ciddi pozlar vermişler sanki konu atomun parçalanması.
ya futbolcu dediğin adam zaten birkaç istisna dışında genelde cahil,şımarık,kolay demoralize olan kişiler.colman da el memleketinde sıkıntı yapmış,ceza yüksek olunca artistliğin boyutunu arttırmış ama transfer sezonu bitmek üzere olduğu için mecburen yelkenleri indirmek zorunda kalmış.
bizimkiler de affedeceklerdi zaten colman cephesinde bir yumuşama olursa.
sonuç izleyin ama abartmayın,gerisi dedikodu başka da birşey değil,niye kurcalayıp duruyoruz,niye sıkıntı ve kavgalardan gizliden gizliye mutlu oluyoruz ki.
bana mutsuzluk için çözülmeyen şike,gasp edilmiş hakkımız yetiyorda artıyor bile.
yoksa burak gitmiş,şu gelmiş,colman küsmüş dağın haberi olmamış umurumda değil.
aziz yıldırımın da dediği gibi s.....fenerbahçeyi der geçerim.

Atomun parcalanmasi ile ilgili bir paragraf yazsana.

Burda birilerinin yazdiklarina bos bos konusmalar diyosun kendin bos bos yazmissin. Daha Colman'in net bir sekilde ne yaptigini bilen yok koskoca forumda. Neymis adamin sucu? El memleketinde sorun yaratan cahil simarik Colman'in sucu neymis bana bi acikla?

İdris Toksoy
29.08.2012, 12:11
benim transferim colmandır.

İslam Sezer
29.08.2012, 12:22
Atomun parcalanmasi ile ilgili bir paragraf yazsana.

Burda birilerinin yazdiklarina bos bos konusmalar diyosun kendin bos bos yazmissin. Daha Colman'in net bir sekilde ne yaptigini bilen yok koskoca forumda. Neymis adamin sucu? El memleketinde sorun yaratan cahil simarik Colman'in sucu neymis bana bi acikla?

.
açıklayacak olan ben değil yönetim,ancak açıklanmadığına göre demek ki açıklanmaması gerekiyor problemin büyümemesi için.
örneğin otelde erken yatılacak dendi ama adam yatmadı evli olduğu halde başka bir kadın getirdi içkili alem yaptı,bunu duyan hoca ceza verilmesini istedi ancak olay gizli tutuldu adamın düzeni iyice mahvolmasın diye olamaz mı al sana bir senaryo.
.
ben 60 yaşını devirmiş efsane hocaya güvenirim.futbolcuların şımarıklığı ve cahilliği derken şunu kastediyorum.
futbolcular büyük çoğunluk eğitimsiz ve genç yaşlarında büyük paralara kavuşuyorlar ve doğal olarak bu süreci zor atlatıyorlar,yani hakaret amaçlı yazmıyorum durum tespiti yapıyorum.
.
Sanki atomun parçalanmasını yazıyorlar dedim üstüne alınmışsın,ben yazabilirim iddiasında olmadım ama madem ki üstüne alındın yaz da görelim,anlatta öğrenelim.

peker61
29.08.2012, 13:07
Colmanın kalması çok iyi oldu iyi moralli bi colman bu ligi alır götürür

Yaşar
29.08.2012, 13:22
Colman'ın gazı alınmalı, aldığı ücret iyileştirilmeli (en azından Zokora seviyesine getirilmeli) ve mutlu edilmelidir.. 4 yıldır sorunsuz oyununun ve yaptığı katkının karşılığı verilmeli, takdir gördüğünü hissetmeli.. Karşınızdaki futbolcu bir insan, makine değil..

Yok öyle canı isteyen adamın ücrretinin iyileştirmesi falan.
O zaman herkes ''ücret iyileştirmesi adına'' bir takım sorunlar çıkarır, takımda huzur falan kalmaz.
Aldığı para maç başları ile beraber 1,5 milyon Euro(3,3 milyon Tl) gayet iyi para.

outlaws61
29.08.2012, 13:52
Yok öyle canı isteyen adamın ücrretinin iyileştirmesi falan.
O zaman herkes ''ücret iyileştirmesi adına'' bir takım sorunlar çıkarır, takımda huzur falan kalmaz.
Aldığı para maç başları ile beraber 1,5 milyon Euro(3,3 milyon Tl) gayet iyi para.

Takıma katkısı apaçık ortada. Colman aldığı paranın daha fazlasını hakediyo bence. 1.5 alıyosa 2 verceksin. 2 alıyosa 2.5 verceksin. Her maç en çok koşan listesinde tepede olan bu adam bu takımın en önemli en değerli oyuncusudur. Bırakın para muhabbeti yapmayı.

gustavo_colman
29.08.2012, 14:05
Takıma katkısı apaçık ortada. Colman aldığı paranın daha fazlasını hakediyo bence. 1.5 alıyosa 2 verceksin. 2 alıyosa 2.5 verceksin. Her maç en çok koşan listesinde tepede olan bu adam bu takımın en önemli en değerli oyuncusudur. Bırakın para muhabbeti yapmayı.
:alkış: aynen katılıyorum kaç senedir takımda bir kere sesi çıkmamış adam o da hepimiz gibi insan kötü zamanları olabilir ayrıca özrünü dilemiş uzamadan kapatmak lazım bu konuyu . Colman Trabzonspora gelmiş en iyi yabancılardan biridir bu nedenle daha çok sahip çıkılmalı . . .

Hatice Aslan
29.08.2012, 18:07
En önemli transfer Marc Janko.
En sevindiren - heyecanlandıran transfer Gustavo Colman. :)

Mert67
29.08.2012, 23:54
Adam çıkıyo özür diliyo suçlu yine Şenol hoca oluyo. :D

Ahmet KESKİN
30.08.2012, 02:01
Colman seni cok seviyorum ama önce takım .

Mert Pasa
30.08.2012, 07:26
Kendine geldi herhalde,bildigimiz Colman'a donmusdur insallah,yapdigin tek suc Christmas'da iki gun fazla memlekette kalmak olsun biz ona alistik.

AYYILDIZ
31.08.2012, 00:42
Helal olsun Colman.Ruhsal sorunlar.

28TS61
31.08.2012, 00:59
gidebilirsin artik sana gerek kalmadi.

h@msi61
31.08.2012, 01:02
azicik adam olsaydin da su mactan once problem cikarmasaydin. Mutlusundur simdi...

ibrahim
31.08.2012, 01:04
Senol Günes - Colman restlesmesinde kazanan taraf Colman! Tebrik ederim seni aslanim benim!!!

delikoyun
31.08.2012, 01:05
çok ayıp etti çok çok elenme nedenimiz onun yokluğu tecrübesiz sonerle oynadık alanzinho ya çok iyi eşlik ederdi.soner yerini dolduramadı soner güçlenmek zorunda yoksa (oyunbozan colman) a mahkumuz

bordo(61)mavi
31.08.2012, 01:43
aferim colman efendi,,, şimdi keyifli keyifli huzurlu bir şekilde yatağında uyu... ne de olsa sen kazandın!!!

Erdem Koltuk
31.08.2012, 01:53
Beyler hayirdir?

Daha adamin sucunu bilen yok???

Ozur diledigini biliyoruz!!!!

Eee? Daha ne?

Senol Gunes egosudur bu. Colman agziyla kus tutsa bu macta oynayamazdi.

Adamlar cinayetin esiginden donen Melo'yu, kiskanc Aykut diyen Alex'i kullanmasi gereken yerde kullaniyor, biz Senol Gunes Ego Sistemine takiliyoruz!!!

Sonra burda Colman'a kiziyorsunuz.

Faik Yılmaz
31.08.2012, 08:15

Evet Macaristanın 2. sınıf takımına 2 maçta 210 dakikada bir gol bile atamayan yakımın hocasına " giydirmemeye " devam edin....

Uefada döküldük bu kafa ve kadro ile ligdede dökülmeye devam edeceğimiz ayan beyan ortada....

ama siz sakın laf dokundurmayın Şenol Güneş Hazretlerine.....

Batuhan
31.08.2012, 10:20
Liverpool'da Umut,
Videoton'da Colman...

Bu filmi daha önce seyretmiştik, bravo Colman.

Mert Pasa
31.08.2012, 11:13
sapla samani karistirmayalim

Videoton'a elenmek elestiri sebebidir,Formasini yere atacak hale gelen adamla oturup anlasmak ,ona ozur diletmek buyuk adam isidir,dusmanlik yapmaya firsat aramak Trabzonsporluya yakismaz.

ilhan
31.08.2012, 13:19
Colman ben sende suç bulmam. Bir mahalle takımını sen yoksun diye eleyemiyorsak lige havlu atalım daha iyi. Ama sen görüyorsun yani durumu, lazımsın bu takıma.

Turgay Atalay
31.08.2012, 13:41
Liverpool'da Umut,
Videoton'da Colman...

Bu filmi daha önce seyretmiştik, bravo Colman.

Bir kulübün kaderi bir futbolcunun ayağına bakacaksa, o kulüp değil tur geçmek, batsın, yerin dibine batsın...Rakip Videoton denen köy takımı yahu.

wolf_43_61
31.08.2012, 17:04
Bir kulübün kaderi bir futbolcunun ayağına bakacaksa, o kulüp değil tur geçmek, batsın, yerin dibine batsın...Rakip Videoton denen köy takımı yahu.
köy takımı deme yahu takımın macını izlemeye başbakan gelmiş sen köy takımı diyorsun,
sadri bey macı izlemeye gittimi ?

Turgay Atalay
31.08.2012, 17:12
köy takımı deme yahu takımın macını izlemeye başbakan gelmiş sen köy takımı diyorsun,
sadri bey macı izlemeye gittimi ?

Farzedelim ki Macaristanın bir numaralı takımı olsun, ne farkeder...Sadri Şener maçtaydı, ne yapsın o mu oynasın:)

Hatice Aslan
31.08.2012, 17:24
Elenince suçu onun bunun üzerine atmayın millet. Colman özür diledi ama beni kadroya almayın demedi, Soner elinden geleni yaptı.. Maçta Colman olsaydı da çok birşey değişmeyecekti sabaha kadar oynasak yine o defansı açamayacaktık mantıklı düşünün sonra bu adam yüzünüzü güldürdüğünde sakın ola gelip bu başlığa koçum benim adamsın gibi şeyler yazmayın.

outlaws61
01.09.2012, 01:27
Evet Macaristanın 2. sınıf takımına 2 maçta 210 dakikada bir gol bile atamayan yakımın hocasına " giydirmemeye " devam edin....

Uefada döküldük bu kafa ve kadro ile ligdede dökülmeye devam edeceğimiz ayan beyan ortada....

ama siz sakın laf dokundurmayın Şenol Güneş Hazretlerine.....

Siz kendinizle çelişiyosunuz aynı anda hem hocaya hem kadroya sallamışsınız. Şimdi siz söyleyin kadro kötüyse hoca napsın hoca kötüyse kadrodaki oyuncular napsın ? İlla birilerine giydirilcekse Şenol Güneş'ten önce çok adam var..

Mehmet Fatih Silik
01.09.2012, 02:44
O yoktu diye elendik diyemem...sonucta ne yapip edip o takimi eleyeceksin...20 dak. 9 ki$i oynasanda eleyeceksin...
Yaptigi affedilsede ben affetmiyorum...böyle önemli bir macin arefesinde bu yapilmamaliydi...sene sonu bana göre gidicidir...

Bekir
03.09.2012, 00:03
Nerelerdesin panpa olmuyor sensiz

ibrahim
03.09.2012, 00:20
Colman 2 - 0 Senol Günes

Hadi yine öndesin. Köfte seni...

Arif Timurcioğlu
03.09.2012, 01:38
Allah aşkına geri dönde oyna şu takımda.

Trabzonspor 61
03.09.2012, 01:41
Bu adamın kıymetini bilmek lazım.:alkış::alkış:

Chovy
03.09.2012, 01:53
Ccc Üşüyoruz colman reyiz ccC şaka bir yana colman yokken ortasahada akıllıca topu dikine oynayacak adam yok. colman+soner+zokora+mental olarak sağlam olcan çok iş yapar, çok can yakar

erenslash
03.09.2012, 02:04
Colman kesinlikle satılmamalıdır.Ücretine zam yapılmalıdır.Ve okul işine eğer bahane değilse hemen çözüm bulunmalıdır.Colman satılıcaksa kesinlikle yurtdışında portoya veya ona benzer kalitede bir takıma en az 10 milyon euroya satılmalıdır.Yalnız bu sene colmana ihtiyacımız var.Colmanın yanına hemen alper alınmalıdır.

Onur Şeref
03.09.2012, 02:08
Tülayyyy aşkım nolur dön Tülayyyy!

Tyler Durden
03.09.2012, 02:21
o meshur haykiris cuk oturdu:D

erenslash
03.09.2012, 02:27
takıma ve futbolculara,hocaya,colmana yönetimindeki bazı kişilerin oynadığı bir komplo var ama hayırlısı kokusu ilerki zamanda ortaya çıkar

phobia
03.09.2012, 10:20
Bu adamı satan satanisttir. Bunu satacana mustafayı satsınlar satanı başımda gezdirecem..

İdris Toksoy
03.09.2012, 10:22
colman topladın mı kafanı?

endlessdeath
03.09.2012, 12:02
Herkesin hatası olur kafasını karıştıran menajeri veya kulüpler varsa bunların sesi kesilmelidir ve para cezası bu gibi yabancıların anladığı tek dildir.

Dawsofield
03.09.2012, 12:12
olay basit. bizim takıma üretkenlik lazım. üretkenlik icin colman lazım.

SAFA
03.09.2012, 12:57
Gel ulan gel Soner'le seni beraber izlemek istiyoruz .

Ogün YAZICI
03.09.2012, 13:13
şenol burnunu sürtemedi colmanın...yine düştü eline...

Kubilay ŞAHİN
03.09.2012, 13:21
Bu sezon Colman ve Alan ortasahada oynamadan kesinlikle maç kazanamayız.. Bu bir gerçektir arkadaşlar..

Hatice Aslan
03.09.2012, 18:14

Seni çok seviyom aşkım bidanem nirdesiiiğğğnnn.

:D

Şaka bir yana..

Emerson , Colman , Janko takıma katıldıklarında çok daha iyi durumda olacağımızı düşünüyorum.
Asi çocuğu çok özledik..

Fatih ÇOLAK
04.09.2012, 22:27
Ve reis geri döndü. Tekrar antremanlarda:

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11373-6F3R5A6C.jpg

Hatice Aslan
04.09.2012, 22:34
Efsane geri döndü!

Hayır hayır abartmıyorum (:

cakalkerem
04.09.2012, 22:41
Şenol Hoca'nın burnu sürtüldü galiba

Hüseyin Hatırlı
04.09.2012, 22:50
şenol burnunu sürtemedi colmanın...yine düştü eline...

Şans verdiler mi adama sürtebilsin, iki maç kaybettin mi Colmanın kucağına atarlar adamı.

erenslash
04.09.2012, 22:59
alternatifin yok:) alperi alıcaksın ve birde baba yabancı ortasaha bakalım sürtüyor mu sürtmüyor mu yönetim gereksiz topçularla doldurdu takımı bu colman işinde yönetimin de hatası vardır orası kesin korkuyorlar imkan olsa bunu da 5 milyon euroya ucuza satıp paralar indira gandi yaparlar ama tırsıyolar taraftardan bu kadar ayrıldı colman giderse başlarına gelecekleri biliyorlar

İleli
05.09.2012, 00:55
soner ve zokonun onunde oynamali 10 numara pozisyonunda...

bladex61
05.09.2012, 01:48
Şenol Hoca'nın burnu sürtüldü galiba

:D :D :D

colman-zokora
----soner----

bu üçlü çok iş yapar

Gurpas
05.09.2012, 08:43
İnşallah Sivas maçında oynarsın Soner Colman Zokora Alanzinho

Paksoy
05.09.2012, 09:47
daha hala Colman Soner ikilisini yan yana izleyemedik.

61trabzonomer
05.09.2012, 10:57
gel artık dostum yaa toparlama zamanı geldi geçiyor.

İdris Toksoy
05.09.2012, 13:42
güzel habeeeer

.....
05.09.2012, 13:46
Ula Videoton ve Antep maçlarında oynasaydın ne olurdu ?

Yine de geri gelmen güzel. Umarım en kısa zamanda formayı alırsın.

Ilelioglu
05.09.2012, 14:19
Videoton maclarinda eksikligini hissettik. Kötü oynadigi ilk macta bile sahada kalmaliydi. Zaten eksik olan kadrodan kesilmeli bizim icin cok kötü oldu.

Bundan sonrasi iyi olsun bare.

..

Hatice Aslan
05.09.2012, 17:15
soner ve zokonun onunde oynamali 10 numara pozisyonunda...

Foruma üye olduğumdan beri hep bunu yazıyorum. 10 numara pozisyonunda oynamalı.

Serdar A
05.09.2012, 18:36
Colman'ı 10 numara (http://en.wikipedia.org/wiki/Trequartista#Attacking_midfielder) oynatmanın bir takım handikapları olacaktır .
Bunun en başında ise Colman'ın yaratıcı bir oyuncu olmasına rağmen gol pozisyonuna girebilen bir oyuncu olamaması geliyor . Topsuz oyunda eksikleri var ve bu eksikler genellikle çeviklik , hızlanma gibi fiziksel sınırları yüzünden aşamıyor .
Diğer taraftan , rakibe tüm alanda baskı yapabilen , keskin futbol zekasıyla etrafında hareketli oyuncular olursa her maç asist üretebilecek kapasitede . Olumlu etkisi olacağı muhakkak ama , Colman'ı oraya koyabilmek söylendiği kadar kolay değil .

Oğuzhan Fidan
05.09.2012, 18:39
colmansız asla :) olmuyo işte fenerde alex TRABZONDA colman

İskender YILMAZ
05.09.2012, 19:31
Şenol Hocanın Colman'a, Samet Aybaba'nın Fernandes'e yüklediği görev tarzında bir görev vermesi gerektiğini düşünüyorum. Tamam Colman bence de Fernandes'deki top kabiliyetine sahip değil ama hepimiz ilk sezonundaki Colman'ın istatistiklerini biliyoruz. Ki Colman'ın o günden sonra kendini ne kadar geliştirdiğini de unutmayalım. Ve Soner - Zokora - Colman üçlüsü gibi bir gerçeğimiz var artık. Colman diğer iki ismin önünde oynarsa üçüncü bölgede çok iş yapar.

. . . . . . . Zokora . . Soner . . . . . .

. . Volkan . . . Colman . . . Olcan . .

. . . . . . . . . . Janko . . . . . . . . . .

Hatice Aslan
05.09.2012, 20:10
Colman'ın o kadar çok gol pozisyonuna girememesi hocanın verdiği görevle alakalı olmasın?

Bknz: G.Colman: hocam defansif görev veriyor ben işimi yapıyorum.
Bknz: Geçen sezon kaleye yaklaşıp doğrudüzgün şut bile çekememesi ve her topu Burak'a vermesi gibi..

Sen bu adama vereceksin gazı ver kaptanlığı vermiyomusun takımın 2.kaptanı yap 10 numarada her maç fırtına estirir.

Atakan
05.09.2012, 20:25
Çok fena bir dönüş beliyorum.

atakan61
05.09.2012, 21:00
colmansız asla :) olmuyo işte fenerde alex TRABZONDA colman

Katılıyorum.Alex'de güzel oynuyor Colman'da.:dvl:

Hürgün Aygün
05.09.2012, 22:14
Sivasspor maçıyla müthiş bir dönüş yapar inşallah.

cakalkerem
05.09.2012, 22:17
valla geçen seze kupa maçında antalyaya elendiğimiz zaman colman yine oynatmamıştı şenol bey......adam normal değil.....sonrasında maç giderken colmanı oyuna aldın .....yok arkadas bu savunma futboluyla 8 savunma oyuncusuyla oynanmaz

Hatice Aslan
05.09.2012, 22:53
HATANIN NERESİNDEN DÖNERSEN KAR

Bir anda öfke patlaması yaşayan Colman, kulübün ve Şenol Güneş'in önemli hamleleriyle beraber tekrardan takıma kazandırıldı. Colman'ın, Şenol Güneş ve yönetim ile yaptığı görüşmelerin oldukça olumlu geçtiği öğrenildi. Colman'ın gerek idmanlarda gerekse şehirde dolaşırken oldukça mutlu olması dikkatlerden kaçmıyor.

İDMANLARDA GÖZE BATIYOR

Kafasındaki soru işaretlerini tamamen silen Colman'ın, idmanlarda gösterdiği performansı bu sezon Trabzonspor'un en iyi transferi olacağı şeklinde yorumlandı.

erenslash
06.09.2012, 01:22
bu çocuk bana göre yerli ve delikanlı bir çocuk.bunu da küstürmesin yönetim.bana göre herşeyden önce adamlığıyla bir çok yerli oyuncudan türkiyede çok çok daha iyi ve futbol tekniğiyle bunun yanına çok iyi bir ortasaha alsak biraz da isim yapmış bak colman nasıl motive olur.Ama bu genede bahane olmamalı ücretine ne gerekiyorsa zam yapılsın böle adam avrupada zor alırsın şu aşamada.

Yasin Altuntas
06.09.2012, 16:04
COlman Sivas'a karsi patlayacak gibi bir his var icimde.

Hatice Aslan
08.09.2012, 23:17
Maçı izleyen arkadaşım ilk önce dehşet! dedi..
Çok iyi oynamış tam bir beyin görevi yapmış.

Mollasalihoğlu
09.09.2012, 18:39
Göreyim seni...

Ilelioglu
09.09.2012, 18:49
Sözlesmesi simdiden yenilense iyi olur, yoksa seneye "Selcuk Inan tarifesi" uygulayabilir.

..

Sefa
09.09.2012, 18:57
Sözlesmesi simdiden yenilense iyi olur, yoksa seneye "Selcuk Inan tarifesi" uygulayabilir.

..

2016'ya kadar sözleşmesi var..

Ilelioglu
09.09.2012, 21:20
2016'ya kadar sözleşmesi var..

TFF'nin sitesinde 2013 yaziyor.. http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1168294

Transfermarkt'da ise 2016...:)

..

ibrahim
09.09.2012, 21:25
Her sey kontrolümüz altinda. Tert etmayn! :):)

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcumuz Gustova Alejandro Colman'ın kulübümüz ile olan sözleşmesinin 2015-2016 futbol sezonu sonuna kadar (5 yıllık) uzatılması konusunda futbolcu ile anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;

-2011-2012 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2012-2013 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2013-2014 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2014-2015 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret,
-2015-2016 futbol sezonu için 1.155.000-EUR garanti ücret ödenecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=160278

Ilelioglu
09.09.2012, 21:28
TFF'ye bir daha bakmam o halde....:)

..

Sefa
09.09.2012, 23:20
TFF'ye bir daha bakmam o halde....:)

..

Oyuncu hareketlerinde yazıyor 2016'ya kadar uzatıldığı :)

alper*
12.09.2012, 15:56
Melo köpeğin olsun biz gezdirelim Gustavo ♥
Overlok makinesi ol biz ayağına gelelim Gustavo ♥
Bankadan kredi çek kefilin olalım Gustavo ♥
Toki'den ev al, peşinatı biz ödeyelim Gustavo ♥
Biz hapşuralım sen çok yaşa Gustavo ♥
Doktorlar dizisi ol, sabah akşam izleyelim Gustavo ♥
Sen kal biz gidelim Gustavo ♥
Karadeniz Tv'de program yap her gün horon oynayalım Gustavo ♥
Telefonun çalsın özel görüşmem var de, stadı boşaltalım Gustavo ♥

:):):):):)

endlessdeath
13.09.2012, 13:45
iyi kafasını kim karıştırdıysa hangi kulüp artık o kulübün sesi kapatıldı yani neyseki inşallah buraktaki gibi sözleşmede 5milyon euro getiren götürür yoktur ya da işte buna benze saçma birşey bonservisi ne kadar kulüpte mi bilmiyorum bu kısım da önemli

Yunus Danışmaz
13.09.2012, 13:53
Reyiz sen olmayınca olmuyor anla işte halimizi....

canna52
13.09.2012, 21:00
bir futbolsever olarak daha büyük bir lige gitmesini isterim. bence bizde miadını doldurdu ama o gitse bi 10 sene bekleriz benzeri gelene kadar.

Hürgün Aygün
14.09.2012, 17:56
Sakatlanmış maalesef.2-3 Hafta takımdan ayrı kalacak deniyor.İnşallah önemli bir şeyi yoktur şikebahçe maçına yetişir.

yorumsuz6117
14.09.2012, 17:57
Şaka gibi valla.

KazazogLu
14.09.2012, 18:53
Şaka gibi valla.

Şakadan öte artık.Kararımı değiştirdim nasipse ortopedi seçecem artık takıma doktor lazım.

Hatice Aslan
14.09.2012, 21:57
Bugün TrtSpor'da Nevzat başgan konuştu. Eksiklerimiz var Soner,Colman sakat Serkan hasta dedi.
Ben maçı bekliyorum hiç değilse Zokora'nın yanında Colman olsunda umutlanalım diyorum ama olmuyor olmuyor.

Samet Yildirim
14.09.2012, 22:00
A2 macinda sakatlanip ciktigini biliyoruz zaten.

Fazla süpriz degilki sasanlara ben sasiyorum...

Soner Albayrak
14.09.2012, 22:04
Sakatlığının derecesi ne acaba merak ediyorum..

MuratJ
14.09.2012, 22:35
Şenol Güneş'ten yakasını kurtarıp sahalara kendisini bi an önce atmalı. Takımın Şenol Güneş'ten çok Colman'a ihtiyacı var.

Kaan
14.09.2012, 22:40
A2 macinda sakatlanip ciktigini biliyoruz zaten.

Fazla süpriz degilki sasanlara ben sasiyorum...

Sakatlığının ciddi olmadığı, tedbir amaçlı oyundan çıktığı yazıyordu. ;)

Samet Yildirim
14.09.2012, 22:56
Sakatlığının ciddi olmadığı, tedbir amaçlı oyundan çıktığı yazıyordu. ;)

1 hafta sürsede ciddi degildir :)

Yavuz Hasan
16.09.2012, 21:41
Colman olcan volkan adrian neden oynamadı

Sakatlık mı var

Yoksa engin e dısıplınsızlıkten ceza veremeyen adam kendine göre millete disiplin cezası mı kesiyor

İdris Toksoy
17.09.2012, 10:35
fener maçında muhakkak oynamalı.

Turgay Atalay
17.09.2012, 13:23
fener maçında muhakkak oynamalı.

Sakatlığı 4 hafta sürecekmiş, 10 gün izin alıp ülkesine gitmiş. Bu da demektir ki Colman en az 6 hafta yok.

Ligos61
17.09.2012, 13:26
colman bence artık gitmek isiyor kulüp ile bağları tamamen kopmuş gibi.devre arasına kadar sakat hazır değil bahaneleri ile oyalayıp transfer olur

Sadettin_
17.09.2012, 15:10
colman sezonu kapattı bence bu sezon colmansızız malesef . 1 ay yoksa o 3 ay demektır . e gerı dondugundede form tutmasını beklersek gecmıs olsun colmanı yok gıbı dusunun

İdris Toksoy
17.09.2012, 15:12
Sakatlığı 4 hafta sürecekmiş, 10 gün izin alıp ülkesine gitmiş. Bu da demektir ki Colman en az 6 hafta yok. hadi yaa

Gökhan Uzun
17.09.2012, 15:18
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11476&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Sadettin_
17.09.2012, 15:28
şenol güneş belasına bulaşan adam zor düze çıkar. sonun jaja gibi olmaz inşallah colman. şenol güneş şunu unutmasın bu takıma colman kadar hizmet etmemiştir kendisi benim gözümde. ve colman Trabzonspor için şenol güneş'ten daha önemli bir değerdir. Tez zamanda ona kavuşuruz inşallah.
bu lafları soylemek senın haddın bıle degıl . senol gunes colmana dusman falan degıl . fenerbahcelı yada galatasaraylı da degıl. Kesın bıldıgım bır sey var yaptıgı ısı senden cok daha ıyı bıldıgı.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 15:55
Aksilikler üstüste geldi. 4 senedir sakatlık yaşamayan adamın sakatlanacağı tuttu...

Hatice Aslan
17.09.2012, 15:56
''Var bunda bir bit yeniği'' diye düşünmek istemiyorum...
Başka bir problem olsa Q7 olayı gibi mutlaka tartışılırdı, zira adam bizim gözdemiz ve medyada bu fırsatı kaçırmazdı, tıpkı çıkan kavga olayı gibi..

Sakatlarımız artık geri dönmeli!

Bud Spencer
17.09.2012, 16:27
ne zaman ve nerde yirtilmis baglari?

iyilesene kadar, form tutana kadar ilk yari biter

allahtan sapara takasi gerceklesmedi

Sefa
17.09.2012, 16:31
Fenerbahçe'nin sağlık ekibine bir de bizimkine bakıyorum da onlar özel hastaneyken biz sağlık ocağı..

Hatice Aslan
17.09.2012, 16:32
İki ihtimal var..
Ya gerçekten adelesinde yırtık oluştu (ki aldığım haber doğruysa böyle değil)
Ya da kafasını toplaması için izin verildi.

cem1990
17.09.2012, 16:35
fenerbahçe'nin sağlık ekibine bir de bizimkine bakıyorum da onlar özel hastaneyken biz sağlık ocağı..

:d :d :d

Göktuğ Altuntaş
17.09.2012, 17:55
bence sakatlık konusu tamamen hikaye devre arası gider büyük ihtimal malesef.

Faruk Türk
17.09.2012, 17:57
Giderse eger, benficanin bize vermek istedigi 7 Milyon Euroyu kabul edelim , tabi o zaman hala isterlersee

Hatice Aslan
17.09.2012, 18:20
Durun yahu kimsenin biyere gittiği yok. Soner'de sakat ne zaman döneceği tam belli değil o da mı gidiyor yoksa?

serdar
17.09.2012, 18:59
Alper Pozugu almis olsaydik böyle bir sakatligi kaldirabilirdik... Gelecek haftalarda ligden kopabiliriz...

yorumsuz6117
17.09.2012, 19:22
Nasıl bir sağlık ekibimiz var arkadaş zorla bela okutuyorlar ya. Çok kötü oldu bu.

Ogün'
17.09.2012, 19:25
Trabzonda sakatlanmak da yasak!!!

Sacit
17.09.2012, 19:38
Bu ne saçmalıktır, neler oluyor bu kulüpte ?
madem sakattı neden söylenmedi şimdiye kadar ? neden şimdi açıklama yapılıyor ?

Bu nasıl sakatlıktır da bu kadar uzun olacakmış ? Yahu bu kulüpte kimseye güvenmeyecek miyiz ?

Hatice Aslan
17.09.2012, 19:41
Bu ne saçmalıktır, neler oluyor bu kulüpte ?
madem sakattı neden söylenmedi şimdiye kadar ? neden şimdi açıklama yapılıyor ?

Bu nasıl sakatlıktır da bu kadar uzun olacakmış ? Yahu bu kulüpte kimseye güvenmeyecek miyiz ?

1461 maçında sakatlandığı söylenmişti. Nevzat başgan Trtspor'a verdiği roportajda dile getirmişti.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 19:55
Nasıl bir sağlık ekibimiz var arkadaş zorla bela okutuyorlar ya. Çok kötü oldu bu.

Sağlık ekibini iyileşme süreci konusunda eleştirebilirsiniz ama sakatlanan bir oyuncunuda suç atmak anlamsız. Ha Giray konusunda eleştirilebilirler mesela. Çünkü daha tam iyileşmeden antrenmana çıkmasına hatta hazırlık maçı oynamasına izin verdiler...

Samet Yildirim
17.09.2012, 19:57
2.derece yirtik kötü oldu.

Futbol bu insallah hemen düzelir.

Hangi oyuncu sakatlansa "nebicim saglik ekibi bu" lafindan biktim...

Punisher-61
17.09.2012, 21:12
Bana bu sakatlik olayi hic inandirici gelmiyor.... kulüb herseyi aciklamiyor.. colman bence kopma noktasina geldi....

zaten sakatligi var diye hafif idman yapiyordu simdide ne yirtigi???? cok komik..hele idmanda yasanan olayi net olarak kimse aciklamadi..

Hatice Aslan
17.09.2012, 21:15
Colman idmana çıkmıyordu ki? Sakatlığı vardır tamam bende tedirgin oldum da başka sorun olsa anında damlardı medyaya.

diskus
17.09.2012, 21:23
hikaye! ben bu sakatlik isine inanamiyorum.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 21:25
Bu sakatlığa inanmayanlar Hoca'yı yalancılıkla suçladıklarının farkında mı peki?

Hatice Aslan
17.09.2012, 21:35
Adam 1461 maçında sakatlandı oyundan çıktı sonra da idmana çıkmadı diye biliyorum. Nevzat Şakar'a inanmıyorsunuz bari Şenol Güneş'e inanın :)

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 21:38
Adam 1461 maçında sakatlandı oyundan çıktı sonra da idmana çıkmadı diye biliyorum. Nevzat Şakar'a inanmıyorsunuz bari Şenol Güneş'e inanın :)

1461 değil A2 maçı...

Emre ÖZTÜRK
17.09.2012, 22:37
Colman'ın ilk defa bu kadar uzun süreli sakatlandığını görüyorum.Sonu hayırlı olur inşallah

Hatice Aslan
17.09.2012, 22:41
1461 değil A2 maçı...

1461 maçında diyolar abi. Herneyse sonuçta gerçekten sakatlanmış adam.

Ogün YAZICI
17.09.2012, 23:14
trabzonsporda oynadığı 4 sezonda neredeyse çift hanelere bile ulaşmayacak kadar maç kaçıran colman bu sezona 6 resmi müsabakanın 5'inde oynamayarak başlıyor ve önümüzdeki 4-5 maçta da sahada olmayacak.işte colman'ı bu hale getiren zihniyet bu takımı şampiyonluğa taşıyan kadroyu dağıtan zihniyetin ta kendisidir.!

DeAgLeMaNyAq
17.09.2012, 23:36
1461 maçında diyolar abi. Herneyse sonuçta gerçekten sakatlanmış adam.

Yok yanlış. 1461 maçında oyundan çıkmadı 90 dakika oynadı...

Legolas77
19.09.2012, 19:09
Yok yanlış. 1461 maçında oyundan çıkmadı 90 dakika oynadı...

kesin bilgi a2 macında sakatlandı

Murat SİSMAN
20.09.2012, 13:40
Arkadaşlar faceden arkadaşı ile görüştüm,Dün öğle yemeğinde beraberlermiş.Colman'ın çocuklarının okulu için İstanbulu düşündüğünü söylüyor.
Benfica ilede görüşüyormuş aynı zamanda.

Tolga
20.09.2012, 15:37
Arkadaşlar faceden arkadaşı ile görüştüm,Dün öğle yemeğinde beraberlermiş.Colman'ın çocuklarının okulu için İstanbulu düşündüğünü söylüyor.
Benfica ilede görüşüyormuş aynı zamanda.

Bunu buraya yazmayacaktın . . .

İdris Toksoy
20.09.2012, 15:41
üzme bizi colman.

TSezgin61
20.09.2012, 16:06
fener veya besiktas alir, gitmek istemesi yeterli...

Tolga
20.09.2012, 16:30
fener veya besiktas alir, gitmek istemesi yeterli...

FB orta saha bolluğu, BJK'de para kıtlığı yaşarken, Kimparator'un da yazılanlara göre Colman aşkı varsa üzerine alınma lütfen :) Saçmalık olurdu bence . . .

Hatice Aslan
20.09.2012, 19:46
Colman ülkesine gitmemiş miydi? Yahu her kafadan bir ses çıkıyor.. Çocuklarının okulu vs diye daha önceden de haberler çıkmıştı medyamız sağolsun. İstanbul'un önüne zorla atıyorlar ;) Bugün de bir haber çıktı, Colman'ı takımda kalması için Zokora'nın ikna ettiği yönünde..
Adam nasıl olsa sakat ya herkes birşeyler söylesin dursun bakalım göreceğiz hangisinin doğru olup olmadığını.

Ilelioglu
20.09.2012, 20:52
Ah bu okullar...

..

serdaracıl
20.09.2012, 21:15
Devlet okulunda okusun. Eskiden özel okul mu vardi

Cengiz Çubukcu
20.09.2012, 21:19
Gorunen o ki bu sezon son yili olacak

Ilelioglu
20.09.2012, 21:19
Devlet okulunda okusun. Eskiden özel okul mu vardi

Empati yap biraz, Colman'in yerinde sen olsan öyle mi yapardin? Paran var herseyin var, tabiki cocuklarinin en iyi yerlerde en iyi sartlar altinda egitim almasini isterdin.

..

TheCrow
21.09.2012, 10:55
Empati yap biraz, Colman'in yerinde sen olsan öyle mi yapardin? Paran var herseyin var, tabiki cocuklarinin en iyi yerlerde en iyi sartlar altinda egitim almasini isterdin.

..

Atmasaydı 4 yıllık imza, onu da ben mi düşüneceğim?..

bestrafer
21.09.2012, 10:59
Atmasaydı 4 yıllık imza, onu da ben mi düşüneceğim?..

E gitsin o zaman, onu da mı sen düşüneceksin?

TheCrow
21.09.2012, 11:02
E gitsin o zaman, onu da mı sen düşüneceksin?

Mantığa bak hızaya gel, adam 2014 e kadar imza atarken çocuğunun büyüyeceğini düşünememiş mi, ortada karşılıklı bir sözleşme var mı,var. Bir taraf sözleşme kurallarına uyuyor mu, uyuyor. Şimdi adam gelecek, ben "bu sözleşme kurallarına uymuyorum" diyecek, sebep de çocuğunun okulu, çocuk hep aynı yaşta kalmayacak herhalde, hatırlatmamız mı lazım?

bestrafer
21.09.2012, 11:06
Mantığa bak hızaya gel, adam 2014 e kadar imza atarken çocuğunun büyüyeceğini düşünememiş mi, ortada karşılıklı bir sözleşme var mı,var. Bir taraf sözleşme kurallarına uyuyor mu, uyuyor. Şimdi adam gelecek, ben "bu sözleşme kurallarına uymuyorum" diyecek, sebep de çocuğunun okulu, çocuk hep aynı yaşta kalmayacak herhalde, hatırlatmamız mı lazım?

Ohoooo yanlış anladın üstad, demek istedim ki gitmek isteyeni ne diye eleştiriyorsun? İstiyorsa gider zaten. İstemeyen oyuncuyu tutmanın kimseye yararı olmaz ki?

TheCrow
21.09.2012, 11:11
Ohoooo yanlış anladın üstad, demek istedim ki gitmek isteyeni ne diye eleştiriyorsun? İstiyorsa gider zaten. İstemeyen oyuncuyu tutmanın kimseye yararı olmaz ki?

Tabi ki öyle, ben gitmek istiyor diye eleştirmedim, ama çocuğunun okulunun bahane olarak öne sürülmesi çok mantıksız. Ayrıca gitmek isteyen gidemez, bunu futbolcuların kafasına zamanında sokamadığımız için bu hale geldik. Sözleşmesi devam eden hiç kimse takımını razı etmeden gidemez.

bestrafer
21.09.2012, 11:19
Tabi ki öyle, ben gitmek istiyor diye eleştirmedim, ama çocuğunun okulunun bahane olarak öne sürülmesi çok mantıksız. Ayrıca gitmek isteyen gidemez, bunu futbolcuların kafasına zamanında sokamadığımız için bu hale geldik. Sözleşmesi devam eden hiç kimse takımını razı etmeden gidemez.

Çocuğunun okulu bahane olabilir bence. Evet imzalayarak saçmalamış ama okul geçerli bir sebeptir. Allah bilir Akyazı Projesi dahilinde yabancı okul sözünü almıştır. Yoksa diğer türlü bir İspanyol'un çocuğuna Türkçe eğitim istememesi gayet normal.

İkinci konuda da haklısın abi. Kafasına sokmaktan ziyade klüp yapısından kaynaklı bir şey bu. Futbolcudan iyi niyet bekliyoruz ama milyon dolarların oynadığı bir ortamda çok zor bir şey bu. Sen 1,5 m € verirsin, Galatasaray 2,5 m € verir. Aradaki fark tam 1 milyon. Sen ömür boyu çalışsan 1 milyon Euro'yu bir arada görebilir misin abi?

TheCrow
21.09.2012, 11:33
Çocuğunun okulu bahane olabilir bence. Evet imzalayarak saçmalamış ama okul geçerli bir sebeptir. Allah bilir Akyazı Projesi dahilinde yabancı okul sözünü almıştır. Yoksa diğer türlü bir İspanyol'un çocuğuna Türkçe eğitim istememesi gayet normal.

İkinci konuda da haklısın abi. Kafasına sokmaktan ziyade klüp yapısından kaynaklı bir şey bu. Futbolcudan iyi niyet bekliyoruz ama milyon dolarların oynadığı bir ortamda çok zor bir şey bu. Sen 1,5 m € verirsin, Galatasaray 2,5 m € verir. Aradaki fark tam 1 milyon. Sen ömür boyu çalışsan 1 milyon Euro'yu bir arada görebilir misin abi?

Peki bu futbolcu sakatlanıp sezonu kapatsa parasını alacak mı, alacak. Kötü oynasa, ya da hiç kadroya giremese garanti parasını alacak mı, alacak. Sözleşme böyle bir şey, sonuna kadar gereğini yaparsın, sonra beğenmiyorsan gidersin. Kendine güveniyorsan 1'e imza atmazsın, 3 istersin, zorla değil yani.