PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Muhammed
30.01.2011, 21:33
Bende ilk yarıda kendisini çok beğenmiştim. Çıkartılınca çok şaşırdım açıkçası.

bahadır2561
30.01.2011, 21:36
Kırmızı kesin yerdi çıkamsı normaldi anormal olan onun yerini dolduramadıgımızdır..

Alın işte Kahlenberg'i

Mert Oğuzlu61
30.01.2011, 21:38
senin sorunun ne, para mı ?

Onur
30.01.2011, 21:40
Gereksiz sarı kartlarından birini daha yedi. Ama onun dışında iyi oynadı. Bastı, pres yaptı. Şenol hoca hakemi(!) göz önünde bulundurup oyundan aldı. Haklıydı da...

Yavuz Hasan
30.01.2011, 23:22
erken bi kart gördü ve agresif oyununa devam etti

iyi oynuyordu ama kırmızı görmesi olağandı

futbalski60
30.01.2011, 23:30
Colman bu takımın önemli bir oyuncusudur Hocanın ne yapıp edip üzerinde durması lazım.

FC-ST-PAULI-61
30.01.2011, 23:33
Colman iyi oynadi.Herzaman 90 dakika oynamali bence

Dogan
30.01.2011, 23:34
Neden çıktı anlamadım. En azından bir şeyler yapmaya çalıştı ilk yarıda.

Mellih
30.01.2011, 23:39
sarısı olduğu için çıkardı.

Dogan
30.01.2011, 23:41
sarısı olduğu için çıkardı.
Sarısı olduğu için uyarsaymış keşke.

Özge
30.01.2011, 23:48
İlk yarının sonlarında toparlanmıştı.Colman'ın çıkması doğru değildi.

Ahmet Başkaya
30.01.2011, 23:50
Ben Colman'ın psikolojik bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum cidden .

Eleştirmek adına değil harbiden yorumlama eksiği var bu çocuğun hakem 1 dakika önce uyarmışken taraftar deli dana gibi ıslıklarken aynı dengesizliği amaçsız yere niye yapar bir insan sarı kart alır .

Ve ilk değil bu .

Süleyman Baykan
31.01.2011, 00:39
Orta sahada durağan halde iken birden hızlanıp rakip stoperlere pres yapmana bunu gören Umut'un sana eşlik etmesine ve rakip stoperlerin telaşlanıp topu taca atmasına bitiyorum bugün fena değildi sarısı olduğu için ve fazla hurs yaptığı için kırmızı kart olmasın diye oyundan aldı Şenol Hoca.

Fatih
31.01.2011, 00:42
Güvenemediğim adamlardan biri oldu çıktı.

Cengiz Çubukcu
31.01.2011, 00:43
bence de kötü değildi, Engine kurban etti onu Şenol hoca...

mit_o
31.01.2011, 01:47
bence de çıkarmaması lazımdı 2.yarı şenol hoca colman'ı her ne kadar son haftalarda iyi oynamasa da o çıktıktan sonra orta saha çok boşaldı

Mesut
31.01.2011, 02:08
Güneş Colman'la kapıştı

Devre arasında Trabzon soyunma odasında tansiyon zirve yaptı. Şenol Güneş, Colman'a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi, Arjantinli oyuncu elindeki pet şişeyi yere fırlattı. Bu hareket sonrası Trabzon'un hocası patladı: “Takımı sabote mi ediyorsun!”

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/1/31/fft1mm1334833.jpg
Kartların havada uçuştuğu, gerilimin zirve yaptığı zorlu maçın devre arasında Trabzonspor soyunma odasında tansiyonun çok yüksek olduğu ortaya çıktı.

Futbolcularına yönelik konuşma yapan teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıdaki performansından memnun kalmadığı Gustavo Colman’a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi. Trabzon’un hocası bu sözlerinin ardından, Arjantinli futbolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı.

Ağır ceza geliyor

Nitekim Trabzonspor ikinci yarıya çıktığında Colman sahada yoktu. Güneş, Arjantinli orta saha oyuncusunun yerine İbrahima Yattara’yı oyuna dahil etti. Yaşanan gerginlikten Başkan Sadri Şener ve idarecilerin de haberdar olduğu öğrenildi. Yönetimin, Güneş’in ileteceği rapora göre Gustavo Colman’a ağır bir para cezası vereceği, hatta Arjantinli orta saha oyuncusunun kadro dışı bırakılabileceği ifade edildi.

Fanatik

Madshine
31.01.2011, 02:12
sarısı olduğu için çıkarılmasına komik deniyor. colman'ın performansı son maçlarda yerlerde. colman kötü oynayınca çok çirkefleşiyor. yaptığı çoğu hareket kasti ve kartlık. ikinci yarı çıkmasa bir diğer kırmızı kart gören oyuncumuz olacaktı.

Samet Yildirim
31.01.2011, 02:16
Ciktigi icin elestiriyor bazi arkadaslar haketten gülünc.

11 futbolcunun hepsi cikabilirdi bugün kimsede itiraz edemezdi.

Colman yaptigi diziplinsiz hareketlere ve bilerek sari kart yiyip erken gitmenin hatta ve hatta gec gelmenin hesabini versin sahada oynayarak !

İsa
31.01.2011, 02:18
Yerine bir adam alınmazsa ihanet sayarım...

Chiko
31.01.2011, 03:30
Güneş Colman'la kapıştı

Devre arasında Trabzon soyunma odasında tansiyon zirve yaptı. Şenol Güneş, Colman'a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi, Arjantinli oyuncu elindeki pet şişeyi yere fırlattı. Bu hareket sonrası Trabzon'un hocası patladı: “Takımı sabote mi ediyorsun!”

Kartların havada uçuştuğu, gerilimin zirve yaptığı zorlu maçın devre arasında Trabzonspor soyunma odasında tansiyonun çok yüksek olduğu ortaya çıktı.

Futbolcularına yönelik konuşma yapan teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıdaki performansından memnun kalmadığı Gustavo Colman’a, “İkinci yarıda oyunda yoksun” dedi. Trabzon’un hocası bu sözlerinin ardından, Arjantinli futbolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı.

Oyuna devam edemeyeceğini öğrenen Colman, elindeki pet şişeyi sert şekilde yere fırlattı. Bu sert tepki, 2-0’lık skordan ötürü hayli gergin olan Şenol Güneş’i daha da kızdırdı. Bordo-Mavililer’in hocası, “Ne yapmaya çalışıyorsun. Takımı sabote mi ediyorsun” diyerek, Colman’a bağırdı.

Ağır ceza geliyor

Nitekim Trabzonspor ikinci yarıya çıktığında Colman sahada yoktu. Güneş, Arjantinli orta saha oyuncusunun yerine İbrahima Yattara’yı oyuna dahil etti. Yaşanan gerginlikten Başkan Sadri Şener ve idarecilerin de haberdar olduğu öğrenildi. Yönetimin, Güneş’in ileteceği rapora göre Gustavo Colman’a ağır bir para cezası vereceği, hatta Arjantinli orta saha oyuncusunun kadro dışı bırakılabileceği ifade edildi.

Fanatik
Bunu yazmak icin girdim. Inanamadim.. Gecen hafta Colman aynisini yapmisti, tepkim kendime demisti..
Ulan Colman, sende yaptinya bunu.. Insallah olumsuz bir sonuc cikmaz..
Haber dogruysa tabiki..

DeAgLeMaNyAq
31.01.2011, 03:32
Fanatik Gazetesi'nin haberine ancak Antalya maçı kadrosunda Colman'ı görmediğimde inanırım. Onun dışında böyle bir şey gerçekleşmezse de yaptıkları adamlık değildir. Soyunma odasına ne zamandan beri gazete muhabirlerini alıyorlar acaba? Yada takım içerisinde köstebek mi var ki bu tip şeyler gazeteye servis ediliyor?

Diğer yandan her ne kadar inanmasam da bu senaryonun doğru olduğunu var sayarsak, Colman'da artık eski rayından çıkmış demektir...

TUNCAY HİÇYILMAZ
31.01.2011, 03:44
Colman ilk yarıda o şekilde gereksiz sarı kart yiyince hoca onu çıkardı oyundan. Bana göre o sarı kartı yemeseydi Burak çıkabilirdi oyundan.

Chiko
31.01.2011, 04:07
Colman ilk yarıda o şekilde gereksiz sarı kart yiyince hoca onu çıkardı oyundan. Bana göre o sarı kartı yemeseydi Burak çıkabilirdi oyundan.
Hocam Burak'i cikarmizdi diye düsüniyorum.
Ilk yarida herkes Burak ve Hoca'yi elestirdi, Burak patlama yapti.
Senol Hocanin Buraga güveni cok büyük. Her an iyi bir is yapar diye düsüniyor.
Burak sinyalleri 5-6 hafta önce verdi, cok büyük bir düsüsü var. Kendisi toparlanmasi lagzim..
Colman ise bir türlü gecen senelerin havasina giremedi. Bakalim artik, zaman ne getirecek..

delikoyun
31.01.2011, 09:29
oyuncuları eleştirmeyin hata 4 3 3 te colman selçuk engin biz bacelona değiliz xavi-inesta -pedro aynı özelliklerde değiller

delikoyun
31.01.2011, 09:32
bence acilen orta alana engin ceyhun alanzinho colman selçuk ilerde tek forvet jaja
emin olun bjk yı yeneriz bizi çözdüler kimse göremiyor herkes takımını bizi yenmek üzere kurdu kalabalık orta sahamızla yeniden dirirliriz güçlü adam eksilten top geçmeyen pas yapabilen orta alan bizi zafere ulaştırır

Tayfun
31.01.2011, 09:47
Önümüzdeki zorlu süreçte kesinlikle ağırlığını ortaya koyması gerek...

Daha önce yazmıştım, devreye girmeli artık

kudu_61
31.01.2011, 10:05
bence kesinlikle gön-de-ril-meli kaç maçtır yatıyor hesaplayamadım çok özellikleri olan bir futbolcu ama bi isteksizlik var ve bu istekszlik nedendir bilinmez hiç gitmedi

10 numara
31.01.2011, 10:44
oyuncuları eleştirmeyin hata 4 3 3 te colman selçuk engin biz bacelona değiliz xavi-inesta -pedro aynı özelliklerde değillerengin pedro nun pozisyonunda oynuyor....maalesef jaja-selçuk-colman üçlsü orta sahada oynuyor böylece direncimiz düşük oluyor...

Ali Tunahan Güllü
31.01.2011, 10:47
İnşallah fanatik gazetesinin haberi doğru değildir.

cyberentalpi
31.01.2011, 11:35

Bencede insallah dogru degildir.
Colman ve Selcuk birlikte iyi olunca Ts daha farklı oluyor.
Su an isteyecegimiz en son sey bu tip olaylar. basin bunu bekliyor Ts yi yıkmak icin

Kemhacıoğlu
31.01.2011, 11:39

soyunma odaları bbg evimi. nerden biliyor fanatik gazetesi bu olayı. eğer doğruysa bence bu olaydan çok daha ciddi birşey var; o da takımı gazetecilere satan adamların soyunma odasında olduğudur.

colman ne yapmaya çalışıyor artık anlamakta zorlanıyorum...

bASTURk
31.01.2011, 11:45
Haber hikaye tarzı yazılmış.Burada bir sabote varsa o da bize karşı,başarımıza karşıdır!

''İkinci yarı oyunda yoksun'' gibi bir ifade olamaz.Buna karşılık şişe fırlatılabilir.Ama tekrar hocanın ''takımı sabote ediyorsun'' gibi bir çıkışı olamaz.Kahpelerin oyunları devam ediyor!Hani sürekli dedikleri ''fenere yenilirlerse dağılırlar'' saçmalığının altını doldurma çabası içindeler.Başaramayacaklar!

Elbette Colman da kendine gelecektir.Sezona çok yüksek tempoyla başlayıp sonlara doğru düşmesindense(ersun dönemindeki gibi) sonradan açılması daha hayırlıdır.

Enes Ünal Kaya
31.01.2011, 12:06
ben colman'dan beklerim böyle bir davranış her oyundan alınışında yapıyor bunu

Trabzon34
31.01.2011, 12:27
Ben olayın doğru olmadığını düşünüyorum. ama bu olaydan bağımzıs olarak bir alternatife ihtiyacımız var..
Alan - annan takası vardı bir ara o olsa iyi olur aslında..
Bu arada Objektif olalım arkadaşlar.. dün iyi olan kaç yabancımzı vardı?
jaja ? yattara?...

hamucera
31.01.2011, 13:00
Trabzonspor'un rakiplerinin ilk önceliği gol yememek veya atmak değil, ilk öncelik orta alanda Selçuk-Colman arasındaki pas trafiğini engellemek, onu engelleyemeyen takımlar perişen oluyor, ama eğer engellenirse o zaman orta alanda rahat olamıyor ve hücuma top çıkaramıyoruz,

bunu fener akşam çok iyi yaptı tabi bunda Engin'in de orta alana kaymasının etkisi oldu, Colman eski hüviyetine bürünüp uzun toplar atmaya başlamazsa sadece Selçuk ile olacak iş değil

Atakan
31.01.2011, 13:05
Güneş Colman'la kapıştı

Ağır ceza geliyor

Fanatik

Haber doğru ise Colman 2 haftadır aynı şeyi yapıyorsun. Ayıp gerçekten. Bir şey oynadığın da yok. Bir form tutsan da izlesek seni be Colman.

Hürgün Aygün
31.01.2011, 13:18
Haber doğruysa yaptığı büyük terbiyesizlik...

Efendioglu
31.01.2011, 13:41
Colman kazanılmalı bize sezon sonuna kadar gerekli bu arada antalya maçının muhtemel kadrosunu vereyim

Serkan-Mustafa-Giray-Cale(Ferhat)
Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Umut-Jaja

Sefa Murat Dokuz
31.01.2011, 14:02
Colman'ı atılabilir diye alıyorsun oyundan hocam tamam da sakat oyuncu yerine sakat adam koyuyorsun adam koşamıyor kırmızı görüyor. Colman'ı kırmızı görebilir diye mi aldı bilmiyorum ama orta sahada az biraz koşup pas yapan bir o vardı.

Dursun Kaplan
31.01.2011, 14:33
Haber doğruysa yaptığı büyük terbiyesizlik...

Ya tutarsa.

Emrullah
31.01.2011, 14:35
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe maçında teknik direktör Şenol Güneş ile Arjantinli oyuncu Gustavo Colman arasında yaşandığı iddia edilen tartışmanın gerçeği yansıtmadığını belirterek, takımda alınan mağlubiyetin vermiş olduğu üzüntünün dışında bir problemin bulunmadığını belirtti.

Haber61.net

Erbay
31.01.2011, 14:38
Bu kadar geride oynayamıyor işte, ısrar etmemek lazım. Colman gibi bir oyuncudan sıfır verim aldık nerdeyse.

erolizmts
31.01.2011, 15:16
Eğer haberdeki olay yaşandıysa ve Şenol hoca Colman'a "takımı sabote mi ediyorsun!" dediyse nokta atışı yapmış demektir.

Daha maçın ilk dakikalarında Colman ilk tekmeyi yerleştirdi rakibine ve oyun bir anda gerildi. Ama beyimiz yılmadı 2-3 dakika sonra tekrar bir sert giriş yaptı. Aklı başında herkes biliyor ki, bu maçı sakin olan taraf kazanacaktı. Biz bunun avantajını kullanamadık ve fitili ateşleye kişi de Colman oldu. Yaptığı hareketler bariz kartlıktı ve ilk 10 dakikada oyundan atılabilirdi. Bildiğin sabote. Gereksiz yere ortamı gerdi gereksiz yere sert oynadı. Çıkmasaydı da sahada fazla kalmayacaktı.

Bildiğin kopuk oynuyor açıkcası. Sanki umurunda değil şampiyonluk. Neredeyse her maç aynı sertlik ve gereksizce tansiyonu yükselten hareketler. Allahtan yanındaki adam Selçuk. Colman'ın her hatasını telafi etmeye çalışan, onun yapması gerekenleri yapmak için deli gibi efor sarfeden bir partneri var. Colman fazla sırıtmıyor doğal olarak.

Deniz Tosunoğlu
31.01.2011, 15:25
Arkadaslar. Senol hocanin dedigi gibi: Tuzaga düsmeyelim!!!

Canberk
31.01.2011, 15:27
Bu tür haberlere inanmamalıyız bence.
O yapıda bir insan gibi durmuyor Colman.

LaZ_KoPaT
31.01.2011, 15:46
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe maçında teknik direktör Şenol Güneş ile Arjantinli oyuncu Gustavo Colman arasında yaşandığı iddia edilen tartışmanın gerçeği yansıtmadığını belirterek, takımda alınan mağlubiyetin vermiş olduğu üzüntünün dışında bir problemin bulunmadığını belirtti.

Haber61.net

sevindirici bir haber. dun colman asiri sinirliydi sebebini anlamadim genelde sakin bir yapisi olan bir insan

Atakan
31.01.2011, 15:48
Dün yapmasa bile geçen hafta buna benzer bir şey yapmıştı. Neyse toparlanmalı Colman. Biz ona güveniyoruz ve neler yapabileceğini biliyoruz. Hadi koçum.:)

Onur Civelek61
31.01.2011, 15:51
Haberi doğru olarak kabul edelim.Napsaydı Colman.Oyunda yoksun 2.yarı.Tamam hocam yorulmuştum zaten.Bugün üstümde bi ağırlık var gibi iyi olur benim içinde mi deseydi?
Tepkiler normaldir (olmuşsa).Olmaması gerekir o ayrı bişey.Bu çok gereksiz bi konu.Colman böyle böyle yaptı demek Avni Aker de yuhalanması gerekir demektir.Bunu da yaparsak Colman'ı unutun derim...

Muhammed
31.01.2011, 16:06
Şenol Hocam ne yap et bu adamdan verim al lütfen. Yerlileri verdiğin önemin yarısını bunlara versen yeterdi.

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2011, 16:21
Habere itibar sıfır ancak Ankaragücü maçını es geçersek.

Fenerbahçe mağlubiyetinin yegane sorumlusu lk yarıyı özellikle 2. gole kadar tekrar tekrar izleyin

Elini kolunu sallayarak geziyor sahaya ! Kaptırdığı topun haddi hesabı yok.

Takımı sabote etti resmen !

muribbi
31.01.2011, 16:27
Habere itibar sıfır ancak Ankaragücü maçını es geçersek.

Fenerbahçe mağlubiyetinin yegane sorumlusu lk yarıyı özellikle 2. gole kadar tekrar tekrar izleyin

Elini kolunu sallayarak geziyor sahaya ! Kaptırdığı topun haddi hesabı yok.

Takımı sabote etti resmen !

adamın oyun stili bu. bu maçtamı gözünüze battı?

Berkedogan
31.01.2011, 16:32
Gene başladılar bizi karıştırmak için haberlere doğru olsa bile engini kaybetmedi şenol hoca colmanımı silecek boş işler bunlar.

Harun-61
31.01.2011, 16:36
kendine gel artik!!!

Fatih
31.01.2011, 16:50
Şenol Hoca'nın verdiği krediyi bu maçla tüketmiş oldu.Bundan sonraki maçlarda umarım beklediğimiz Colman sahada olur.

Özge
31.01.2011, 16:52
Yıpratmak için yapıyorlar ve yapmaya da devam edecekler inanmayın;)

Sibel
31.01.2011, 19:18
Colman'ın bu umursamaz ruhu,yani ruhsuzluğu beni bitiriyor...Bu kalite böyle olmamalı!

Murat SİSMAN
31.01.2011, 19:41
Eleştiriye eyvallah ama,yalan dolan haberlerle oyuncularımızı yerin dibine sokmayalım.

Alp Yavuz 13
01.02.2011, 00:10
colman düzelecektir en kısa zamanda arjantinlim benim :)

tslover
01.02.2011, 10:15
Colman'ı bu kadar çabuk silemezsiniz.Hemen hemen her maçta Colman'ın çıkması da ayrıca kötü bence ama hocanın mutlaka vardır bir bildiği

Mustafa Yılmaz.20
01.02.2011, 10:32
Şenol Hoca'nın verdiği krediyi bu maçla tüketmiş oldu.Bundan sonraki maçlarda umarım beklediğimiz Colman sahada olur.
Buna hiç katılamıyorum. Aksine yabancıların kredisi yok ama bazı yerli oyuncuların çok fazla olduğunu düşünüyorum. Colman maçta Engin,Burak ya da Selçuk'tan daha kötü değildi.

Ayrıca genel olarak söylüyorum, çok kötü oynadığımız bir maçtan sonra bütün suçu -kim olursa olsun- bir futbolcuya yüklemek çok saçma.

Mustafa ÖZDEMİR
01.02.2011, 10:58
bir sıkıntısı var heralde...

Ilelioglu
01.02.2011, 18:30
Olmuyor Colman son maclardaki performansin icler acisi
daha fazlasini yapabilirsin.

Daha iyi oynadigin dönemleri biliyoruz, ne yap et ilk on birdeki
yerini saglamlastir.

;):)

İlker ToSun
01.02.2011, 20:40
satılması için üzerine tezgah hazırlanacak yeni ismin Colman olacağını aylar evvel yazmıştım. Yanılmadım ne yazık ki.

Colman ile takımın bağları kopsun diye ellerinden geleni yapıyorlar.

Colman kafaca problem yaşıyor gibi gözüküyor çünkü hakettiğini alamıyor resmen emeği sömürülüyor.

Derhal hak ettiği verilmelidir, çünkü Colman bu takımın temel taşıdır ve takımda mutlaka tutulmalıdır

Fatih
01.02.2011, 21:17
satılması için üzerine tezgah hazırlanacak yeni ismin Colman olacağını aylar evvel yazmıştım. Yanılmadım ne yazık ki.

Colman ile takımın bağları kopsun diye ellerinden geleni yapıyorlar.

Colman kafaca problem yaşıyor gibi gözüküyor çünkü hakettiğini alamıyor resmen emeği sömürülüyor.

Derhal hak ettiği verilmelidir, çünkü Colman bu takımın temel taşıdır ve takımda mutlaka tutulmalıdır
Merak ettim şimdi neymiş Colman'ın hakettiği?

İlker ToSun
01.02.2011, 21:23
Merak ettim şimdi neymiş Colman'ın hakettiği?

ücretinde iyileştirme

Fatih
01.02.2011, 21:28
ücretinde iyileştirme
İyileştirme yapıldığında performansı artacak diyorsun yani.:)
Bence hiç etik değil.

İlker ToSun
01.02.2011, 21:33
İyileştirme yapıldığında performansı artacak diyorsun yani.:)
Bence hiç etik değil.

bir çalışan, verdiği hizmetin ve harcadığı emeğin karşılığını alamadığını hissettiği an çalıştığı kuruma karşı aidiyet duygusunu kaybetmeye başlar ve verimsizleşir.

bunun etiğe ters hiçbir yanı yoktur. insan çalıştırmanın belli başlı kuralları ve gereklilikleri vardır.

yönetim ücretlendirme sistemi, hoca forma dağıtımıyla adaleti sağlamak zorundadır. bu adalet sağlanamadığı anda huzursuzluk başlar ve takım zarar görür.

colman'ın yarısı kadar parayı hak etmeyenler colman ile eşdeğer veya ondan fazla para alıyorsa gün gelir colman "ben salak mıyım arkadaş" diye sorar kendine.

ve bir kaç haftadır bu sorgulama içinde olduğu hissine kapılıyorum

Fatih
01.02.2011, 23:38
Kötü oynadığında da aynı uygulama yapılacaksa benim için problem yok İlker.:)

İlker ToSun
01.02.2011, 23:48
Kötü oynadığında da aynı uygulama yapılacaksa benim için problem yok İlker.:)

Fatih söylediğin lafın tıpatıp aynısını Sadri Şener de söylemişti ama ne yazık ki futbolun düzeni böyle işlemiyor :)

ki Colman takım içindeki konumu ve kalitesi sebebiyle en yüksek ücreti alan 3 kişiden biri olması lazım. Eğer bu 3 kişiden veya en fazla 5 kişiden biri değilse veya kendisinden daha faydasız isimlerle arasında ciddi farklar varsa burada adaletsiz var demektir ve bunun da Colman'ın kafasını karıştırması çok doğal.

Bu kafa karışıklığına ulaşan bir profesyonel de "demek ki ağlamayana meme yok" der ve ona göre davranır.

ysfemr
02.02.2011, 00:27
Fatih söylediğin lafın tıpatıp aynısını Sadri Şener de söylemişti ama ne yazık ki futbolun düzeni böyle işlemiyor :)

ki Colman takım içindeki konumu ve kalitesi sebebiyle en yüksek ücreti alan 3 kişiden biri olması lazım. Eğer bu 3 kişiden veya en fazla 5 kişiden biri değilse veya kendisinden daha faydasız isimlerle arasında ciddi farklar varsa burada adaletsiz var demektir ve bunun da Colman'ın kafasını karıştırması çok doğal.

Bu kafa karışıklığına ulaşan bir profesyonel de "demek ki ağlamayana meme yok" der ve ona göre davranır.

vaktıyle erdınc ın kafası da karısacak dıye artırıma gıdıldı kulube soylendıgıne gore 100 trılyona patladı sımdı colman ı yukseltırsen yarın egemen dıger gun umut un kafası karısır bu karısıklıgı da artık 100 trılyon temızlemeye yetmez sozlesmede neyse ona oynayacak yoksa sezer badura devam...

DeAgLeMaNyAq
02.02.2011, 14:53
Soyunma odaları mahrem yerlerdir. Orada tartışmada olabilir. Colman’la yaşanan diyalogun dışarı yansımasını nasıl buluyorsunuz?

Kim yansıttı bilmiyorum ama bu bir ayıptır. Colman oyundan alındığı için üzülmüştür, doğrudur. Konuşmaya değer bir konu değildir. Dışarı yansıtan kişinin düşüncesini bilmiyorum. Çirkindir. Kendim yaptım diye düşünüyorum. Çünkü benim takımımdan biri yaptı bunu. Basit bir konuydu.

Bunu sızdıran kimse derhal bulunup görevine son verilmeli...

Travelair
02.02.2011, 15:08
Szymkowiak sendromu

ince_memed
02.02.2011, 15:36
sahada ne zaman kart görecek diye korkuyla bekliyorum her hareketi faul...

Emrah Akcagöz
02.02.2011, 16:16
Maçı izleyememiştim dün akşam izledim Colman birşeyler yapmaya çalışmış hakemin gösterdiği kart çok ucuz olmuş eğer o mantıkla devam etseydi emre ve topuz kırmızı kartlıktı. Colmanı yerin dibine sokmaya gerek yok maç içerisinde gözüme en çok çarpan Engin'in umursamaz tavrı oldu keza Giray'ın basit hataları da cabası..

10-61
02.02.2011, 17:22
kim olursan ol şenol hocaya yaptığın tam bir terbiyesizlik!!kendine gel ve sadece ''işini'' yap colman efendi.bazı arkadaşlar da ücretinde iyileştirme falan demişler ne alakası varsa?sanki extradan ne yaptı ki bunu hakedecek?sözleşme yaparlarken sanki haklarından azına imza atıyorlar da bir de iyileştirme yapacağız.

mehmet83
02.02.2011, 20:59
Ne oldu adamim sana ya? Elinden geleni yap ve sene sonunda bu takim sampiyon olunca zaten sana istedigin verilir. Sensiz bu takimin tadi tuzu yok.

Asi Çaykaralı61
02.02.2011, 21:52
Colman bence bekleneni sahaya yansıtamıyor malesef

Ama ben zamanla daha da iyi olacağına inanıyorum :)

KUTADGU
02.02.2011, 22:29
Antalya maçında ilk 11'de olacak ve şampiyonluğa yürüyüşün kilit oyuncularından birisi olduğunu gösterecek dosta düşmana...

exelans_25
02.02.2011, 23:36
aslanım noldu sana bu aralar

ysfemr
03.02.2011, 00:17
bence kotu oynamanın verdıgı stres le bu tur hareketler yapıyo formu arttıkca o da duzelir

Samet Yildirim
03.02.2011, 01:32
Bu macta müthis bir performans bekliyorum.

Vkgz
03.02.2011, 11:11
Engin 'e zamanında taviz verildiği için hocaya karşı bu tip davranışlar artmış olabilir oyuncular arasında.

Umarım hatasını anlar topunu oynar.
İyi bir oyuncu kendine yazık etmemeli

sethfilo
03.02.2011, 14:14
Sezon sonu şampiyon olunsun yada olunmasın çok daha iyi bir oyuncu alınıp taliplerine verilmesi taraftarıyım herkesin aşırı derecede büyüttüğü kadar bir oyuncu değil.

Davut Özdemir
03.02.2011, 23:05
Adamımsın...Göster kendini...Avatardaki gibi o formayıda giyersin inşallah

Yiğit SARI
03.02.2011, 23:12
Gerçek performansınız gösteremiyor.

Osman Erdoğan
04.02.2011, 13:30
bence colmandaki performans düşüklü senol hoca yüzünden bir futbolcu bir oynatıp bir oynatmayıp ne yapmaya calışıor anlamıom istikrar onemli bir macda kötü oynayablir ama bu colman bence yanlış yapıo şenol hoca colman bu takımda her zaman olmalı

Sibel
05.02.2011, 19:32
Yarınki maçta çok şey beklediklerimden Colman,ve de inandıklarımdan.. Dilerim iyi iş çıkarır:sevinç2:

COLMAN_28
05.02.2011, 19:42
Hadi colmanim eğer görev verirse Şenol hoca göster kendini ver şu milletin dersini...Hocada dahil, engine verilen değer sana verilse çok şeyler olacak ama yok..:alkış::alkış:

Fatih
05.02.2011, 23:50
bence colmandaki performans düşüklü senol hoca yüzünden bir futbolcu bir oynatıp bir oynatmayıp ne yapmaya calışıor anlamıom istikrar onemli bir macda kötü oynayablir ama bu colman bence yanlış yapıo şenol hoca colman bu takımda her zaman olmalı
Tabi ya sen Arjantin'e gitmek için kırk takla at izni kopar sonra da kafana göre geri dön Şenol Hoca da affetsin kadroya alsın oyundan çıkarınca da tepki göster Şenol Hoca suçlu evet bu kadar hoşgörü fazla.

TSezgin61
06.02.2011, 00:18
bunlari simartan jaja heralde...

Mollasalihoğlu
06.02.2011, 01:17
alejandro Alejandro, şarkı bile yaptırdım senin için oyna az :D

ahmet aydın
06.02.2011, 03:49
gol atma vakti geldi artik

jaymz
06.02.2011, 04:07
Sezon sonu şampiyon olunsun yada olunmasın çok daha iyi bir oyuncu alınıp taliplerine verilmesi taraftarıyım herkesin aşırı derecede büyüttüğü kadar bir oyuncu değil.

:alkış::alkış::alkış: ne yazık ki dogru.. büyük hedefler için yetersiz.. ama su an için mecburuz.. iyi colman Türkiye liginde iş yapar ama daha iyisi rahat bulunur ve alınır..

Travelair
06.02.2011, 10:23
Disiplinsizlik yaptığı doğru ama ona has bir durum değil. Yabancılar birbirlerinden etkileniyorlar. Futbolcu olarak da o kadar kolay vazgeçilecek bir futbolcu değil. Hele ki piyasasını yükseltmeden

Sefa Murat Dokuz
06.02.2011, 13:57
Colman'a güveniyorum bugün. Mutlaka oynamalı.

Dursun Kaplan
06.02.2011, 18:03
Takımın en iyisiydi.

F.Erdem
06.02.2011, 18:08
Pas trafiğinde yavaş kaldığını düşünüyorum.

Sibel
06.02.2011, 18:36
Bu maçın en istikrarlı ismi Colmandı benim için...Sahanın en iyisiydi bence.

DeAgLeMaNyAq
06.02.2011, 18:38
Colman sezon boyunca nasılsa o şekilde oyununu ortaya koydu. Ne eleştirilecek kadar kötüydü ne de göklere çıkartacak kadar iyi...

Özge
06.02.2011, 18:54
Ben beğendim bu maçta Colman'ı.Sahanın en iyisiydi diye biliriz.

.....
06.02.2011, 20:11
Çok çalıştı çabaladı ama olmadı. Sağlık olsun.İnşallah kendini daha da düzeltir.

Sibel
06.02.2011, 20:31
Şuana kadar izlediğim en hatasız paslı Colman'dı:)

Fatih
06.02.2011, 21:00
Geçen haftaya oranla iyidi.

Misina
06.02.2011, 22:09
İstediği zaman oynayan istemediğinde yürüyen bir oyuncu.Güvensiz.

Canberk
07.02.2011, 03:44
Kornerler ona geçince biraz daha etkili olduk ama yinede gol bulamadık.
Maçın genelindede iyi bir top oynadı.

Turgay Atalay
07.02.2011, 10:23
Bazen el freni gibi ataklarımızı mahfetse de, genel olarak beğendim dün

Arif Timurcioğlu
07.02.2011, 12:05
10 numara pozisyonuna geri dönmeli asistler ve gollerini arar olduk şu sıralar.

Samet Yildirim
07.02.2011, 15:23
Eskisi gibi oynadi yani cok iyidi kendisini tebrik ediyorum.

tslover
07.02.2011, 16:01
Colman gibi adamımız varken ondan bu kadar az faydalanmak cok üzücü.bunda bence3 senol hocanın kabahati var diye düşünüyorum.iyi de oynasa her maçta colman mı çıkması lazım!!

Osman Yavuz
07.02.2011, 16:19
Bu maçta da eleştiriliyorsa pes yani diyorum.Maçı kazanmak isteyen tek oyuncumuz bence Colman'dı. Müthiş istekliydi.Her yere saldırdı.Geçen seneki Colman'la kıyaslamak çok büyük hata olur.Çünkü adam geçen sene ofansif ağırlıklı oynuyordu.

Firtina52
07.02.2011, 16:20
Dün güzel bir performans düzenledi.
Artik Duran toplari mutlaka, Colman cekmeli.

Sefa Murat Dokuz
07.02.2011, 16:43
Colman için en isabetli yorum yapanlardan biri olarak görüyorum kendimi. Bazı oyuncuları yeri gelir gereksiz eleştiririm ama Colman dün kendi oyununu sergileyemedi.O verkaçlar falan hiç yoktu ilk yarı iyi koştu onun dışında 2.yarı çıkması isabet oldu. Ama bizim taraftarımız bence Colman'ın sahada takıma ne verdiğini analiz etme konusunda sıkıntılı. Bence Şenol Hoca'da aynı. Ben şahsen ligin ilk devresi Colman'ı hiç beğenmiyordum. Fener maçında sahanın en iyisiydi oyundan alındı.Nasıl çıkarırsın orda Colman'ı anlayamadım. Ama bu karşılaşmada vasat bir görüntü çizdi.

Ilelioglu
07.02.2011, 16:46
Aferin Colman her mac seni böyle görmek istiyoruz...!

;):)

LaZ_KoPaT
12.02.2011, 17:54
yine cok kotu bir mac cikartti colmani anlamis degilim ikinci yari acayip bir dusus icerisinde ya dinlendirilmeli yada dinlemeli soylenenleri

Erbay
12.02.2011, 17:57
Rezil oyununa devam ediyor, ayakta duracak hali yok.

SEDAT
12.02.2011, 17:57
- Son pasın hariç çok ama çok kötüsün Colman resmen yürüyosun...

Fatih
12.02.2011, 18:00
Asisti süperdi gerisi malum.

mda61
12.02.2011, 18:07
Sanki sol tarafa geçince daha iyi oynadı ama genel olarak çok güçsüz kalıyorsun Colman.

Murat'
12.02.2011, 18:09
Sahada yürümekten başka birşey yapmadı, Şenol Güneş de buna 90 dakika sabretti, olacak iş değil.

Mellih
12.02.2011, 18:14
Uzun zamandır Colmanı bu kadar iyi görmemiştim. toplara çok iyi bastı.. o iyi olduğunda selçukta rahatlıyor.
dahada koyması lazım.. bundan iyilerinide izlemiştik çünkü.

Uğur Ö.
12.02.2011, 18:16
Ben yanlış maç mı seyrettim galiba.Allah aşkına biri Colmanın pas yüzdesini söylesin.İlk defa bu kadar pas hatası yaptığını gördüm.

Paksoy
12.02.2011, 18:17
- Son pasın hariç çok ama çok kötüsün Colman resmen yürüyosun...
Abi adam kaç top kesti,görmedinmi ,çok pas hatası yaptı sadece,bence yararlıydı

DeAgLeMaNyAq
12.02.2011, 18:22
Ben Colman'ın yürüyerek oynadığı düşüncesine kesinlikle katılmıyorum. Rakibi kovalaması ve mücadelesi bir çok oyuncumuzdan daha fazla. Ama pas hataları gerçekten ona yakışmayacak derecede artmaya başladı. Fakat Ceyhun girince de, hücum anlamında takımı atağa kaldırma konusunda bize eski günlerini hatırlatmadı değil...

yorumsuz6117
12.02.2011, 18:26
Kötü Kötü Kötü

Erbay
12.02.2011, 18:27
Colman öne doğru basan belki de tek oyuncu ama top ona geldiğinde çok çok kötüydü bugün. Yani bir orta saha oyuncusu rakip presinde bu kadar dağılmamalı. Bas Colman'a al topu bas Colman'a al topu çok rahattı rakip.

Fatih Özkan
12.02.2011, 18:31
Çok top ezdin Colman...
Çok pas hatası yaptın...
Nasıl bir oyuncu olduğunu bilmesek...

SEDAT
12.02.2011, 18:33
Abi adam kaç top kesti,görmedinmi ,çok pas hatası yaptı sadece,bence yararlıydı

- Çok laubali oynuyor , eski Colman'ın yarısı bile yok bence...

Tolunay Abdioğlu
12.02.2011, 18:47
O attığın pas varya o attığın pas. :)

Guti atsa 1 yıl konuşurlar.

ApoCaN28
12.02.2011, 18:49
İlk yarı çok kötüydün ama sonra toparladın . Sen oynarsan orta saha da hücum da rahatlıyor =)

Mesut
12.02.2011, 19:43
genel olarak iyiydi ama maç esnasında çileden çıkardığı anlarda oldu.
ceza sahamızın önünde çalım yapma colman gözünü seveyım bu maçda gol olmadı belki ama ilerki maçlarda bedelini ağır öderiz.

Atakan
12.02.2011, 19:51
Normal bir futbolcu olarak baksak iyi oynuyor. Ama bildiğimiz Colman bundan kat ve kat üstün. Selçuk ve Colman takımın en önemli 2 ismi.Eski performansını da geçecektir.Ona güvenim tam.:)

Son olarak süper bir asist yaptın.:)

Özge
12.02.2011, 19:54
Colman asistiyle eskilere götürdü beni:)Klasik asistini yaptı diyelim.Defansif olarak iyiydi.Top kaybetti fakat kazandıklarını da görmek lazım.

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:33
Colman bence daha iyi oynayabilecek kapasite bir futbolcu ben zamanla daha da iyi olacaktır kanaatindeyim

Canberk
12.02.2011, 20:44
Bugün çok kötüydün,maç boyunca herkes sana saydı sövdü,ama o son goldeki pasın beni bitirdi.
Tebrikler Colman .

ozzy!
12.02.2011, 21:21
Colman yedeğe çekilmeli , bu performans ile 2 ligde bile oynayamaz malesef. Eski günlerine dönmeni bekliyoruz Colman :)

AYYILDIZ
13.02.2011, 00:34
Colman bence cok mucadele etti iyi oynadi.Asist yapti.Bir sagda bir soldaydi.Ben begendim.

BizeHerYer61
13.02.2011, 00:37
Bu maçta geçen haftalara göre daha iyi bir performans sergiledi. Eski Colman'a dönmeni büyük bir istekle bekliyorum.

ibrahim
13.02.2011, 01:07
Bugün sahada olmasaydin yandiydik yol gecen hanina dönecekti orta sahamiz. Yaptigi asist mükemmeldi.

Ali İhsan
13.02.2011, 01:26
Kimimiz çok beğenmiş, kimimiz yerden yere vurmuş, bu nasıl bir uçurum anlayamadım.

Ben oyun olarak normal buldum ama mücadele ve istek olarak bu sezonun en iyi Colman'ı vardı sahada. Belli ki kafa olarak bu devre daha çok sahada olacak.

Chiko
13.02.2011, 01:41
Duran toplari artik sen kullan, Alejandro. ;)

iboandibo
13.02.2011, 01:53
Bugün colmanı pek beğenmesemde hem çıkış yaptığı haftalardan önceki maçlarına benzettim.Tam böyle aşırı top kayıplarından sonra bi düzelme oluyordu.İnaşllah önümüzdeki hafta güzel oyununa başlarsın bu 3 puanın moraliyle

MehmeTS_ADANA
13.02.2011, 01:57
colmanı hiç beğenmem bir çok sebebi var ama en önemli sebebi çok kritik yerlerde kritik top kayıpları yapıyor

outoftime
13.02.2011, 01:59
serbest oynamalı colman
adam kesici değil pasör

dimsag
13.02.2011, 02:14
ayağındaki topu kaybetti geri almak için faul yaptı ilk golü sayesinde yemiş olduk.. asisti güzeldi,, iyi oynamıyor yorumcularda aynı şeyi söylüyor

Samet Yildirim
13.02.2011, 02:52
2 haftadir formu artiyor...

61_Hasan_69
13.02.2011, 02:54
topsuz oyunda muhteşeme yakın oynadı eski o korkak colman değilde her topa giren koşan mücadele eden bi colman vardı sahada ancak toplu oyunda biraz daha iyi ollması gerek..

Erkin Ekşi
13.02.2011, 07:30
helal sana colman. asistlerini gollerle taclandirman dilegiyle...

BALKAN 06
13.02.2011, 07:49
hep dibe doğru gidecek değildikya
colman ile birlikte uçuşa geçiyoruz inşallah...

Varlıbaş61
13.02.2011, 11:31
her maç, iyi veya kötü oynadığı konusunda çok büyük fikir ayrılıkları yaşanan tek oyuncu sensin herhalde...

sana güveniyorum...

Emre Bekar
13.02.2011, 11:37
O pas neydi öyle colman.:D

Yiğit SARI
13.02.2011, 12:16
Çok top kaybetti çok top kaptı. Enteresandı :D

Dursun Kaplan
13.02.2011, 15:50
Colman gibi adamlar 89 dk. kötü oynar, 90. dk. bir pas atar maçı alırsınız.

FC-ST-PAULI-61
13.02.2011, 15:57
Seni Seviyorum Colman aynen böyle devam et kocum benim, At gibi kosuyor ve müthis paslar atiyor

Taner Tonbil
13.02.2011, 16:53
haftaya macin yildizi olur bak görün ..

Ali Tunahan Güllü
13.02.2011, 21:22
İşte bu Colman hep böyle.

tanjugunduz
13.02.2011, 22:10
bence colman jaja yüzünden kötü oynuyor çünkü senol hocam ilerde jajaya forma cıkaracagım diye onu daha geri cekti oda orada tuhaflasıyor rakipten topu kapıyor ama olumlu kullanamıyor unutmayın ki colman selcuk 2 lisi sayesinde o punaları topladık bence sorun su colman biraz daha onde olmalı geride cok yuk bınıyor ona ileride olursa son pasta yaptıgı gibi 2 pas atar dugumu çözer bence senol hoca biraz farklı taktikler ve dizilişler belirlemeli rakipler biiz iyice cozdu dikkate din selcukla colmana top geldimi rakip asla oynatmıyor en kotu faul yapıyor oyuncularımıza bunun cozumu soyle olabilir ceyhun arkada tek on libero onlerinde selcuk colman sonra ileri 2 liye veya 3 luye kimi koyarsan koy yeri geldi burak jaja yeri geldi engin umut burak veya pawel işte sorunumuz bence colmanı ve selcugu biraz daha önde oynatabilmek bunu cozduk mu bence gerisi gelecektir diye dusunuyorum...

bangkook_61
13.02.2011, 22:22
Colman garip adamsın vesselam :)

Kaan
13.02.2011, 23:52
"Maç kazandırdı mı?"cıların adamı. :) 90 dakika asisti dışında bir şeyi yok. :) Ben pek beğenmedin şahsen..

Serdar Ersoy
13.02.2011, 23:54
Burak Yılmaz'dan sonra maçın adamıydı.

Maçın geniş özetinde bile colmanı izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız...

Adamsın...

Kaan
13.02.2011, 23:57
Burak Yılmaz'dan sonra maçın adamıydı.

Maçın geniş özetinde bile colmanı izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız...

Adamsın...

O zaman Colman'ı değerlendirebilmek için sadece Colman'ı izlemek gerekiyor Serdar abi. Maç içerisinde pek gözükmüyor ama iyi demek ki.

Yanılıyor olabilirim yorumlarımda da bir maçta sadece Colman'ı izlemek hoş olmaz yahu. :D

Serdar Ersoy
14.02.2011, 00:00
O zaman Colman'ı değerlendirebilmek için sadece Colman'ı izlemek gerekiyor Serdar abi. Maç içerisinde pek gözükmüyor ama iyi demek ki.

Yanılıyor olabilirim yorumlarımda da bir maçta sadece Colman'ı izlemek hoş olmaz yahu. :D

Maç içinde gözüküp aslında boş adam olmasından iyidir Kaancım. Colmanı izleyin dememde ki amaç biraz daha dikkatli bakın manasında.

Colman bu takımın en ağır yükünü taşımaktadır. İleriyi mi düşünsün, geriye mi yardım etsin orta sahayı mı ayakta tutsun ?

Emirhan Makul
14.02.2011, 00:00
Colman'a kötü diyen çarpılır gerçekten.

Adam itinasız geride ön libero mevkinde ve orta sahada önüne gelene basıyor ediyor top kapıyor ve çok doğaldır ki o mevkinin en büyük özelliğidir topda kaybediyor. Ama bizim çok bilen taraftar top kaybettiği anları izlediği diğer zamanlarda göbeğini kaşıdığı için "ulen bu adamda çok güçsüz hep top kaybediyor bundan adam olmaz ya bak yine faul yaptı" oluyor :D

Hatta bu nidalar ;

Smek gibi bir adam gelmesi lazım ya nerde o eski smek ya
Çok çelimsiz ya
Çok faul yapıyor ya
Hiç koşmuyor hep mıymıntı

La adam ömrü hayatı boyunca maç sonunda ki en çok koşanlar listesinden aşşağa inmedi ve çelimsiz dediğiniz adam faullerle rakiplerini inletiyor.

Gattosuyo beğenen futbol alimleri colmanı neden beğenmediniz Allah aşkına bir söyler misiniz ?

Bir kere şunu anlayın bu adam ya ilerde ya geride görev yapar şuanda ki işi geride pislikleri toparlamak ve amelelik yapmak ama ondan istenen forvet arkasında kaleye sert vuruşlar ara paslar goller amuda kalkmalar felan hee oldu.

KoRNea
14.02.2011, 00:11
Yazılanların aksine sivas maçında çok top kaybettiğini düşünmüyorum, defansif görevini tam anlamı ile yaptı ayrıca. Kapanış olarak da güzel bir asist :) Ayaklarına sağlık Colman.

DeAgLeMaNyAq
14.02.2011, 02:55
O mevkide oynayan bir oyuncunun top kaybı yapması gayet doğal. Jaja bile ondan fazla top kaybediyor. Bende Colman'ın ilk yarıdaki performansına yaklaştığını düşünüyorum. Üstelik sürekli pres yapma azmiyle de beni mest ediyor. Ama bir çoğumuzun kafasında hala Ersun Yanal ve Hugo Bross döneminde hücuma oynayan Colman olduğundan, sürekli eski Colman yok diyip duruyorlar...

mit_o
14.02.2011, 02:57
colman da burak gibi maç boyunca iyi değildi ama biri 2 gol atarak takımı kurtardı diğeri de son golün pasını vererek hem kendini hem takımı kurtardı :)
ne diyim daha da iyi olmaları dleğiyle...

bASTURk
14.02.2011, 17:51
Silkinmesi yetti galibiyete.Sezona iyi başlayıp sonra düşmesindense, ilerleyen haftalarla birlikte form tutması daha iyidir.

Ilelioglu
14.02.2011, 17:55
Su istikrari bir yakalasa varya cok büyük islere imza atacak ama bir var bir yok halen.

Osman Yavuz
15.02.2011, 12:54
2 haftadır maçı en çok isteyen oyuncumuz.Defansif anlamda müthiş bir oyun sergiledi.

Attığı pası ligde atabilecek oyuncu sayısı bir elin parmakları kadar.

En büyük sorunumuz uzun bir süredir Selçuk Colman ikilisini aynı anda iyi oynarken göremiyoruz.İkisi de aynı seviyede olduğu zaman tatlarından yenmiyorlar.

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 15:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-9G6S5R9E.jpg

zokoto
16.02.2011, 16:45
Resmi Web Sitesi için;
http://www.gustavocolman.com/

bASTURk
16.02.2011, 18:48
Artık rakip sahada daha fazla kullanılmalı.Böyle bir yeteneği ön liberoya gömülü oynatmanın izahı yoktur.Önde baskıyı iyi yapan ve yöneten Colman'ı daha fazla hücumda görmek istiyorum.

İlker Akçay
16.02.2011, 18:53
Uşağun siftahını hala yapmadın :cool: Gözümden kaçmadı bilesin,artık zamanıdır ;)

Asi Çaykaralı61
17.02.2011, 16:00
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-5H2T2S5E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-7N4Z7I7L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-1G5P4W2W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-9B0I5M3T.jpg

Dursun Kaplan
17.02.2011, 16:22
Adamım ya. :)

muratt
17.02.2011, 17:43
gecen yil takim kotu oldugu icin cok iyi gozukuyodu, bu yil takim iyi gittigi icin biraz silik kaliyor.. aslinda adam hep ayni topu oynuyor.. Xavi gibi adamdir benim gozumde... Xavi-Iniesta = Selcuk-Colman, en azindan takimlarindaki fonksiyonlari olarak..

Davut Özdemir
17.02.2011, 18:01
Yakışırrr:)

Süleyman Eruyar
18.02.2011, 11:16
Colman'dan esintiler

http://www.facebook.com/video/video....99113&comments

Davut Özdemir
18.02.2011, 11:57
Video görüntülenemiyor..! Linkte bir problem olabilirmi

Colman'dan esintiler

http://www.facebook.com/video/video....99113&comments

Paksoy
18.02.2011, 12:04
Evet linkde problem var.

Süleyman Eruyar
18.02.2011, 12:07
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1860867962852&oid=148427865199113&comments

Bera B.
18.02.2011, 21:42
Sesi mükemmel gerçekten.

Ali Tunahan Güllü
18.02.2011, 23:24
Kralsın Colman.

Berat
19.02.2011, 00:26
Şampiyon oluyoruz,bütün takım Tv'de. Colman gitarıyla döktürüyor.Sonra Jaja rap söylüyor.Finalde ise Yattara-Umut-Cale kolbastı ekibi var.

Amin.

sifuni
19.02.2011, 00:36
Şampiyon oluyoruz,bütün takım Tv'de. Colman gitarıyla döktürüyor.Sonra Jaja rap söylüyor.Finalde ise Yattara-Umut-Cale kolbastı ekibi var.

Amin.

biz sampiyon olunca egelence harbiden cok olur.:)

Nonserviam
19.02.2011, 22:26
:) senin o sırma saçlarına kurban olayım ya.

Semra
21.02.2011, 10:30
Rakipten top çalışı ile kendine hayran bırakıyor ama top kaptırınca yakıştıramıyorum, kabullenemiyorum da! Colman daha temkinli olmalısın, gol attıracak akıllıca paslarına, raikibi zora sokacak hamlelerine çok ihtiyacımız var.

Fatih
21.02.2011, 22:07
Nerde geçen seneki Colman...

ibrahim
21.02.2011, 22:10
Rakipten top çalışı ile kendine hayran bırakıyor ama top kaptırınca yakıştıramıyorum, kabullenemiyorum da! Colman daha temkinli olmalısın, gol attıracak akıllıca paslarına, raikibi zora sokacak hamlelerine çok ihtiyacımız var.
Helal :alkış::alkış:
Bi adam anca böyle analiz edilebilirdi :D

izzet
21.02.2011, 22:11
Nerde geçen seneki Colman...

Bunu yazmak icin girmistim bende.

Vkgz
21.02.2011, 22:11
Çok kötü değil ama çok iyide değili, Selçukta aynı ayarda olunca hücuma tam destek olamıyorlar.

DeAgLeMaNyAq
21.02.2011, 22:13
Ceyhun'un oynaması Colman'a yarar dedik ama öyle olmadı. Nerde oynadığını da pek anlamış değilim. Geçen haftaki performansından uzaktı. Hatta önceki sezonlarda attığı ince ara paslardan sonra bu maçta atmaya çalıştığı pasları görünce şaşıp kalıyorum...

Harun-61
21.02.2011, 22:32
vasat dahi degil...

kötü...!!!

:(

mit_o
21.02.2011, 22:47
vasat vasat vasat kendine çeki düzen ver artık !!!

Özge
21.02.2011, 22:55
Bana göre çok kötü değildi ama eski Colman'dan eser yok.

Misina
21.02.2011, 23:04
40 yaşındaki Alex fb'yi taşıyor bizim en kilit oyuncumuz'da ise tık yok

Hürgün Aygün
21.02.2011, 23:28
Müzikteki performansını sahalarda da görsek keşke eski Colman'ı özledik.

dimsag
21.02.2011, 23:29
bir şeyler yapmak istiyor belli her zaman sahada en çok koşan 3 oyuncumuzdan birisi ama yani icraat yok bu maçta ceyhunda oynamasına rağmen colman yine kayboldu gitti

Kaan
21.02.2011, 23:29
Günlerdir bekliyoruz, haftalardır bekliyoruz, aylardır bekliyoruz..

Yok arkadaş, eski Colman yok.

Yerine Ceyhun denenebilir birkaç hafta.. Bilmiyorum bana mı öyle geldi ama Colman oyundan çıkınca daha iyi oynadı sanki takım.

ilhan
21.02.2011, 23:32
Bende Kaan'a üzülerek katılıyorum. Colman'da ciddi anlamda bir vasatlık var. Bu tip yorumlar kolay kolay yapmam. Ama gerçektende bildiğimiz, alışılagelmiş Colman bu değil. Bize iyi bir Colman lazım. İlk yarı önliberosuz oynayan tek takımdık ve Selçuk-Colman ikilisi izleyenleri hayran bırakıyordu. Şimdi yük hep Selçuk'un omuzlarına binmiş durumda. Colman'a ihtiyacımız var. İyi bir Colman'a tabii ki.

TSelif
21.02.2011, 23:38
Ahmet Ağaoğluna göre Colman'a iyileştirme sözü verildiği halde bu yapılmamış ve Colman'ın bu tavrı büyük ihtimal bu yüzdenmiş.
Doğru mu bilmiyorum ama doğru ise yanlış yaptık. Ya söz vermiceksin ya da verdin mi yapacaksın .

sifuni
22.02.2011, 00:05
yine kötüydü performans düsüklügüdeki sebep hangisi ise giderlimeliydi para ise iyilestirme yapilmaliydi zamaninda.artik birkac hafta dinlendirmenin zamani geldi gibi sanki...

futbalski60
22.02.2011, 00:47
5-10 dakika özellikle hücumda baya etkili oldu ama hemen düştü oyundan neden böyle kötü oynuyor anlamış değilim arkadaslarıyla pek dialoğu yok sahada.

erolizmts
22.02.2011, 00:54
Beğenmiyor olsamda alternatifsizdir. Ne Ceyhun ne Sezer nede bu kadro içinde başka bir futbolcu Colman'ın alternatifi olamaz. Transfer döneminde yaptığımız en büyük hatadır bu mevkiye alternatif oyuncu almamamız. Bu yüzden çok olağanüstü durumlar haricinde ilk 11'de mutlak olması gereken bir oyuncu. Ama sezon sonu takımda kalması için bir neden göremiyorum. Daha iyisi bulunabilir.

Toraman
22.02.2011, 01:16
Çok üst düzey bir oyuncu değil ne yazık ki.

Ali Yerlikaya
22.02.2011, 01:16
Geldin geleli seni daima savundum be Colmandante, ama artik bende pes ettim...
Bence gelicek sezon senin yerine saglam bi oyuncu alinmali, bu karar hem senin hemde bizim hayrimiza olicak gibi...

Bugün nedense bana cok yavas geldin yaaa, en cok ona sasirdim süratli olmadigini biliyordum ama bugün yavas cekime mc seyrediyor gibiydim...

Samet Yildirim
22.02.2011, 01:50
Sol cizgide oynayamaz cünkü oranin adami degil.

Yinede kötü degildi.

ma80
22.02.2011, 02:36
her maç aşırı baskı yiyor stili üstünlük kurmasına izin vermiyor,biraz dinlendirilmeli hatta alanzinho ilk 11 diye cırlıyor.

werg
22.02.2011, 04:17
En azından mücadele etti ne diyim tek tesellim bu hemde sezonun ilk devresindeki en iyi adamlarımızdan birisi için bu yorumu yapmak üzücü

demir
22.02.2011, 04:31
duzelecek duzelecek....

Erbay
22.02.2011, 08:29
Kaç maçtır kötü oynuyor. Ne yapıyosun Gustavo :)

Turgay Atalay
22.02.2011, 09:14
Bu düşüşe bir anlam veremiyorum. Haftalardır sürer mi yav, yönetimin ve teknik ekibin bu adamı karşılarına alıp konuşması lazım. Kötü yani çok kötü. Defansta yoktu, ofansta yok, neredeydi bu Colman?

Dursun Kaplan
22.02.2011, 09:21
Çok koşuyor dediğimiz Umut Bulut ilk yarı en çok koşan ilk beşte yok ama göklerde. Colman ilk yarının en çok çalışan ve koşan ismi ama yerlerde. Bu işte bir terslik var.

Gurpas
22.02.2011, 09:36
Şampiyonluğa gittiğimiz bu yolda yetersiz kalıyor

Tatar Kemal
22.02.2011, 09:42
Sadri başkan devreye girip maaşını artırırsa yine eski formuna kavuşacaktır. tek sıkıntısı bu. yönetimin bu tür acemiliklerden vazgeçmesi gerek. çok şükür takım kazanıyor, kazandığını futbolcuna vereceksin. maalesef ticari futbolun kuralı bu.

Onur
22.02.2011, 09:46
Dün çıkana kadar yine en çok koşan futbolcumuzdu. Ve böyle kalmaya devam edecek. Fakat sezonun büyük kısmında arkasında süpürücü orta saha (Ceyhun, Sezer, Barış) olmadığı için geriye monte edildi(oldu). Dün arkaına Ceyhun gelince gayet iyi oynadı. Şenol hocanın Colman'ı kötü oynadı diye çıakrttığına ihtimal vermiyorum. Zirâ her aldığı topu 30 metreden kaleye vuran Jaja kadar kötü değildi. Taktik icabı çıktı. Alan girdi maçı kazandırdı.

Colman & Selçuk ikilisinin arkasına süpürücü bir orta saha, önüne de pas alabilecek hücum oyuncuları koy(a)madığımız sürece tam anlamıyla başarılı olmamız zor...

Bir diğer konu maaş... Eğer Colman maaşında yapılmayan iyileştirmeden dolayı oynamıyorsa -tıpkı Yattara'nın bir dönem yaptığı gibi- derhal yollanmalı. Aksi halde her zam almak istediğinde 6-7 maç bilerek oynamaz alır zammı. Heralde bunu bizden iyi bilen biri yoktur bu ülkede...

Davut Özdemir
22.02.2011, 09:57
Colman ve Selçuk mücadele gücü yüksek oyuncular,dün colman yerinde oynamadı, sol tarafta çok etkili olamıyor bunu hep söylüyoruz. Hemen linç etmeye gerek yok, şampiyonluk yolunda her topçuya ihtiyacımız var bu takımdaTebrikler colman daha iyi olman ümidiyle

Fatih
22.02.2011, 12:08
Sadri başkan devreye girip maaşını artırırsa yine eski formuna kavuşacaktır. tek sıkıntısı bu. yönetimin bu tür acemiliklerden vazgeçmesi gerek. çok şükür takım kazanıyor, kazandığını futbolcuna vereceksin. maalesef ticari futbolun kuralı bu.
Nerde kaldı profesyonel sözleşme?

Mollasalihoğlu
22.02.2011, 12:27
Savunulacak yanı yok, saklanıyordu dün adeta.. Olmadı..

F.Erdem
22.02.2011, 12:39
Trabzonsporun en çok koşan oyuncusu vasattı,ama yine de belirli bir seviyenin üstündedir bana göre.Ve duran topları colman kullanmalı.

Emrah Akcagöz
22.02.2011, 12:43
Dün akşam kendisini hiç beğenmedim. Böyle olmamalı daha iyisini bekliyoruz..

erolizmts
22.02.2011, 13:44
Çok koşuyor dediğimiz Umut Bulut ilk yarı en çok koşan ilk beşte yok ama göklerde. Colman ilk yarının en çok çalışan ve koşan ismi ama yerlerde. Bu işte bir terslik var.

Önemli olan çok koşmak veya az koşmak değil. Önemli olan şey verimli olabilmesi. Alex ligin belkide en az koşan oyuncusudur ama bu ligin tartışmasız en iyisidir. Adam tek başını takımını taşıyor. Fenerbahçe değil Alexbahçe.

trab61
22.02.2011, 14:16
bence egemen yok diye perfonmansi dusuk. cok guveniyorum colmana. egemen geldikten sonra gene muthis isler yapacak.

Mert Oğuzlu61
22.02.2011, 14:19
bize imzayı attıktan sonra ''arjantin milli takımı'' demiştin, hedefin buydu.

takım şampiyon olursa bu hedefine ulaşman için büyük bir adım atmış olacaksın, farkındasın dimi ?

kendine gel.

Ibrahim Gaygusuz
22.02.2011, 15:44
Belkide boyle yetenekli bi orta saha daha gelmez ama boyle istikrarsiz bi adamda daha gelmez. Ne oldu bu adama halen anlamiyorum

Tunay ERDEM
22.02.2011, 15:48
sezon sonu gönderilmeli, keyfini bekleyecek halde değiliz artık. dün resmen takımı sabote etti, saç baş yoldurdu bize.

winner
22.02.2011, 16:56
Evet koşuyor dün de koştu ama top ayağındayken efektif hareketleri yok son dönemde.
Ne kendisi pozisyona girebiliyor ne de arkadaşlarını sokabiliyor.Bizim ihtiyacımız olan oyuncu top kullanabilen bir oyuncu.
Çok rahat yapabildiği şeyler, çok kaliteli ama bir sıkıntı var belli.

Berkedogan
22.02.2011, 20:42
çok koşuyor ilk yarının en fazla koşan adamıydı manisa maçında ama ikili mücadelelerde çok zayıf kaldı düzgün pas attığını görmedim bir an önce düzelmeli takımın iyi bir colmana ihtiyacı var şampiyonluk yolunda.

Uğur Ö.
23.02.2011, 19:47
Defans şuanda hiçbir şekilde oyun kuramıyor.Bu Selçuk ve Colmanın okadar rahatını bozuyorki belkide Egemen sakatlandığından beri olan düşük performanslarının en büyük sebebi bu.

Cafer Bulur
23.02.2011, 22:28
Ücret iyilestirmesine aldigi olumsuz cevaptan sonra performansinda ciddi bir düsüs yasadigini düsünüyorum.

Devre arasinda onun mevkiisinde oynayan bir oyuncu almaliydik,o zaman colman a bagli kalmazdik.

Su haliyle bile bundan sonra ilk11 deki yerini alacaktir ama düzelme olur mu onu zaman gösterecek.

sessizkral_1
24.02.2011, 13:30
Herkes diyor Colman'ın performansı düştü.

Katılmıyorum.Geçen 9 gol ve bir çok asist yapan colman bu sene ortada yok ?

Neden?Çünkü Şenol hocanın siteminde Colman defansif ortasaha gibi. rakip kapandığında zaman zaman ileri çıkıp oyun kuran bir oyuncu halina geldi.Koyun bu adamın forvet arkası bir yere ondan sonra değerlendirme yapın.Ben Colman'ın en son ne zaman şut çektiğini hatırlamıyorum.

Colman rakibe basan bir oyuncu.Jaja gibi mücadele etmeyen bir oyuncu olsaydı daha ofansif kullanılabilirdi.Ancak savunma yönüde iyi olan bir oyuncu olduğu için bu yönde kullanıyor.

ugurozturk
26.02.2011, 01:07
senol hoca ersun hocaya gore daha geride oynatiyor colmani, forvet arkasindan bir on liberoya donustu resmen. eski kimligini kazanbilmesi icin bir kac mac kaleye yakin oynatilmali.

yine de manisa macinda yaptigi pres ve caldigi toplarla ortasahada selcuktan daha iyi bir goruntu verdi.. bana gore ilk yarinin ceyhunla birlikte en iyisi idi

Samet Yildirim
26.02.2011, 02:02
Colman geri cekildi diyenlere katilmiyorum nasil geri cekildi ?

Gecen sene senol hoca geldiginde söyle oynatiriyordu..

-------------Umut-------------
-??--------Alan---------??
-------Colman--Selcuk--------
Solda genelde Engin oynardi sagda ise genelde bizi o dönem deli eden Burak...

Bu sene ?? yine ayni sadece alan ilk 11 de yok jaja var okadar. Yani nasil geri cekilmis onu anlamadim.

mit_o
26.02.2011, 02:04
Üzerinde ki ölü toprağını atman dileğiyle kayseri maçında !

Miraç Atalay Çiftçi
26.02.2011, 02:05
Şampiyonlukta senin iyi oyununun etkisi yadsinamaz. Oyna Colman, oyna.

DeAgLeMaNyAq
26.02.2011, 05:02
Colman geri cekildi diyenlere katilmiyorum nasil geri cekildi ?

Gecen sene senol hoca geldiginde söyle oynatiriyordu..

-------------Umut-------------
-??--------Alan---------??
-------Colman--Selcuk--------
Solda genelde Engin oynardi sagda ise genelde bizi o dönem deli eden Burak...

Bu sene ?? yine ayni sadece alan ilk 11 de yok jaja var okadar. Yani nasil geri cekilmis onu anlamadim.

Ersun Yanal zamanında orta ikili Hüseyin-Selçuk'tan oluşuyordu. Colman bazen sol kenara kayıyordu, bazen de orta iklinin önünde oluyordu. Ama asla şu an ki pozisyonunda değildi. Hugo Bross döneminde ise Alanzinho kesik yediğinden forvet arkası pozisyonunda genelde Colman oluyordu. Bu da onu daha fazla gol pozisyonuna sokuyordu. Colman pas hatalarını biraz daha indirgeyip, geçmiş dönemde Guti tarzındaki ara paslarını atabilirse kusursuz olacaktır. Arada bir de kaleyi uzaktan yoklaması lazım. Yoksa mücadele ve pres anlamında Colman'ın bir eksiğinin olduğunu düşünmüyorum. Ücretine zam yapılmadı diye, orta alanda deli danalar gibi saldıran bir oyuncu olamaz...

Burak_52
26.02.2011, 11:51
eski colman dönmeli artık heleki bu kadar az maç kalmışken

Samet Yildirim
27.02.2011, 02:26
Ersun Yanal zamanında orta ikili Hüseyin-Selçuk'tan oluşuyordu. Colman bazen sol kenara kayıyordu, bazen de orta iklinin önünde oluyordu. Ama asla şu an ki pozisyonunda değildi. Hugo Bross döneminde ise Alanzinho kesik yediğinden forvet arkası pozisyonunda genelde Colman oluyordu. Bu da onu daha fazla gol pozisyonuna sokuyordu. Colman pas hatalarını biraz daha indirgeyip, geçmiş dönemde Guti tarzındaki ara paslarını atabilirse kusursuz olacaktır. Arada bir de kaleyi uzaktan yoklaması lazım. Yoksa mücadele ve pres anlamında Colman'ın bir eksiğinin olduğunu düşünmüyorum. Ücretine zam yapılmadı diye, orta alanda deli danalar gibi saldıran bir oyuncu olamaz...
O dönem icin olabilir ama Senol Günes geldigi günden itibaren hep ayni yerde oynatiliyor.

Gol atmasina felan gerek yok zaten, yeterki selcuka toplu ve topsuz oyunda cok katki saglasin. Arada bir gol veya assist yapsa yeter.

Semra
27.02.2011, 12:12
Colman, gözlerinde kazanma arzusunu görmek istiyorum.
Bol şanslar.

Sibel
27.02.2011, 13:43
Bugün Selçuk yoksa sana büyük iş düşüyor..

Mert Zaman
27.02.2011, 15:10
Gecen Seneye Göre Daha Kotu Performansı . . .

güneyli
27.02.2011, 16:34
Bugün başka bir oyun oynayacak...Veya oynamalı...3 güney amerikalı bizi dağıtmadan karşıyı dağıtırlarsa kolay maç olur...

Samet Berber
27.02.2011, 16:38
Bugün yükün fazlalaştı Colman ancak altından kalkabileceğine inanıyorum .

Murat SİSMAN
27.02.2011, 16:39
Selcugun olmaması onu her zamankinden daha fazla kosturucak suphesız

Özge
27.02.2011, 16:45
Selçuk'un yokluğunda orta sahanın yükü sende olacak Colman.Haydi artık açılmanın tam sırası.:)

Osman Yavuz
27.02.2011, 16:47
Sana her zamanki gibi sonsuz bir güvenim vr.Selçuk'un yokluğunda görevin, sorumlulukların daha da arttı.Layıkıyla üstesinden geleceksin buna eminim.Hadi uşağum coştur bizi.:)

MehmeTS_ADANA
27.02.2011, 17:28
valla ben colmanın geçen seneki performansınıda bu sezonki performansınıda hiçbeğenmiyom bu adamı çok dikkatli izliyom kesinlikle kaçak dövüşüyor.en tehlikeli yanı ise riskli yerlerde gereksiz hareketler yapıp takımı zor durumda bırakıyor.bu adamın kapasitesi bu kabul etmek lazım.ben transfer başlığındada hep dedim paraya kıyıp ilk olarak colmanı yedek bırakacak tartışılmayacak bı adam bulmalıyız diye.eğer öyle bi adam alsaydık selçukun performansıda çok artardı bence caleden sonra en zayıf halka

exelance
27.02.2011, 20:00
Colman bir bakıyorum iğne deliğinden ip geçirir gibi paslar atıyor bir bakıyorum önündeki rakip adama pas veriyor..bu Colman anladım ki biizm takımda oynayacak seviyede değil.seneye kadroda düşünülmemeli..(kayseri maçının ilk yarısı itibariyle..maçın 2.yarısı sper oynasada görüşüm değişmez)

Hami KüçüKAslaN
27.02.2011, 22:26
harikaydın bugün

Ali Tunahan Güllü
27.02.2011, 22:29
Colman bugün çok iyiydi yine çok güzel bir asist yaptı ileride ve geride başarıyla oynadı.
Ama kopukluk var Colmandan kaynaklanmayan bir kopukluk.