PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:10
üç kuruş için yaptığın hareketlere bak sanki takımı şampiyon yapmışta zam istiyor aldığın parayı beğenmiyorsan defol git takımdan sahada dolaşmaktan vazgeç yoksa o formayı başka bir tarafına giydirirler

Uslup mü sert ! Böyle adam'a(Colman'a) az !:alkış::alkış::alkış::alkış:

Dursun Kaplan
26.09.2010, 18:21
üç kuruş için yaptığın hareketlere bak sanki takımı şampiyon yapmışta zam istiyor aldığın parayı beğenmiyorsan defol git takımdan sahada dolaşmaktan vazgeç yoksa o formayı başka bir tarafına giydirirler

Hadi ordan ! :)

Kaan
26.09.2010, 18:23
Bu haliyle de giyer Arjantin Milli Takım formasını. Adidas mağazalarında satılıyor olması lazım.

Gökhan KAN
26.09.2010, 18:25
Bence çok kötü değildi. Vasat diyebiliriz. hatta biraz üstü..

gerenimo
26.09.2010, 18:32
Git bu takımdan, bu oynadığını 1 kez oynasan İstanbulda hemen kovulursun. 10 maçtır sahada yoksun. Para için oynamıyorsun çok belli. İstemiyorum lan bu adamı !

vayy başkan istemiyomuş :) yaw bu taraftarın kendisini herşey sanması akıl hastalığı olsa gerek.
kimi isitosun başkan söyle hemen. klübün adından memnun değilsen onu da değişeyim.
ne adamlar var ya:)

Emrah Akcagöz
26.09.2010, 18:39
Gayet iyiydi özellikle defansif açıdan..

ThePatriot61
26.09.2010, 18:42
Gayet iyiydi özellikle defansif açıdan..

Katiliyorum defansif anlamda basariliydi.

eminbayram
26.09.2010, 18:44
Bu maç kötü oynadım aldığım paranın hakkını veremedim dermi acaba.

gerenimo
26.09.2010, 18:47
Bu maç kötü oynadım aldığım paranın hakkını veremedim dermi acaba.

neden kötüydü. ne yaptı ne yapamadı.

eminbayram
26.09.2010, 18:57

Colman'ın çok daha iyi halini biliyoruz.Napsın oda takıma ayak uydurdu dersen orasını bilemem.

h@msi61
26.09.2010, 19:28
Bu futboluna aldigin para bile haram. Tek istikrari istikrarsizligi...

endlessdeath
26.09.2010, 20:07
Bu adamı eleştirecek kişi futbol cahilidir adam libero oynadı yahu gelen atakları kesme pozisyonu ilşk basacak olan kişi bu işi ceyhuna vermeliydi ama nerdeeee size oturtmuş eleştiriyorsunuz.Arkadaşlar futbolcu eleştirilecek maç değil teknik adamın taktik hataları oldu o kadar futbolculara laf etmeyin söyleycekseniz geçen haftadaki lakayt oyunları ve konsantrasyon eksikliği teknik direktörün 1 puan olsun bizim olsun mantığı batırdı

Ahmet Başkaya
26.09.2010, 20:12

Çıplak gözle izledim , oynamadı !

Koşmadı , pas verilecek yerde vermedi ...

Son dakika atağa kalkıyoruz Colman beyfendi yürüyor ...

Kafasında bir şey olduğu kesin ..

Kesin ve kesin istemedi .

TSelif
26.09.2010, 20:27
Colman'ın iyi ve istekli olduğu maçları kazanıyoruz .
Bir maç var 3 maç yoksun Colman . Sıkıntın problemin her ne ise lütfen biran önce hallet ve işine bak !

Cafer Bulur
26.09.2010, 20:30
Kötü degildi ama beklenen colman gibi oynamadigi da bir gercek.

Bence bir süre kizaga cekilmeli,hem de besiktas macinda.

Özge
26.09.2010, 20:43
Colman sen bu değilsin.

gerenimo
26.09.2010, 20:58
Çıplak gözle izledim , oynamadı !

Koşmadı , pas verilecek yerde vermedi ...

Son dakika atağa kalkıyoruz Colman beyfendi yürüyor ...

Kafasında bir şey olduğu kesin ..

Kesin ve kesin istemedi .

takıma kurtarıcı arıyoruz. vasat takımda vasat bir oyun oynadı. savunma açısından takım olarak iyiydik colman da iyiydi. ofansı beceremedik. tek başına kahraman yaratmayı da suçlu tespit etmeyi de bırakmalıyız.

Kazım Uzunboy
26.09.2010, 21:06
Colman-Selçuk ikilisinden geçen sene daha çok ileri çıkan isim Colman'dı. Şimdi Selçuk daha çok ileri çıkıyor. Selçuk da iyi ama bence Colman ile yine görevleri değişmeleri lazım. Colman eskisi gibi daha çok ileri çıksın, önde bassın. Yine aynı katkıyı yapabilecektir.

Serdær
26.09.2010, 21:14
Selçuk - Colman orta sahada ikili olduğu zaman Colman çok verimsiz oluyor.

Fakat Selçuk - Colman - Ceyhun üçlü oynadıkları zaman Colman çok fazla geriyi düşünmediğinden dolayı daha etkili oluyor.

Ayrıca takımın oyun tertip düzenin tam olarak belli olmadığından dolayı oyuncularından kafası karışıyor.

Bir 3 lü orta saha bir 2 li orta saha.

Devamlılık çok önemli , hem oyuncu yönünden hemde taktik yönünden .

colman61alan
26.09.2010, 21:28
YAwe futbol bilgeleri.. :D lütfen yaw.. sucu colmanda aramayin.. onu ön libero oynatanlarda arayin!! gecen sezon ligimizde firtinalar estiren.. gecen sezon trabzonsporumuzu basariya ulastiran nadir futbolcularin en basinda geleninde aramayin sucu ... selcugu COLMANIN ASIL yerine koyan, selcugu simartan ve colmani defansif alana hapsedenlerde arayin sucu!! COLMAN gibi bir futbolcuyu.. su ligdeki ofansif VE defansif alanda en etkili adami su lanet olasi defansa terkedenlerde arayin sucu!! HERKES HADDINI BILECEK!! selcugu simartmak icin mi kurulu bizim oyun taktigimiz yaw?! su kornerleri niye COLMAN atmiyor artik yaw?! gecen sene yetmedimi? görmedinizmi COLMANIN kullandigi her ikinci kornerde gol oldugunu? yaw ALLAH ASKINA!! SENOL HOCAYA sesleniyorum ... lütfen artik COLMANi kazanmaya ugras!! ne bu yaw.. HAA BIDE UNUTMADAN SÖYLIYIM!! bugün gördüklerime inanamadim... gercekten selcuk adli futbolcudan nefret etmeye basliyorum! YAW adamin yaninda COLMAN var ... bizim selcuk bes kere dönüyor baska bi yere pas veriyor.. ALLAHIM YAW.. COLMANA pas vermemek icin herseyi yapti!!

Hakan Karadirek
26.09.2010, 22:09
Sampiyonluk yolunda daha iyilerine ihtiyacimiz var bence.

Not: Colmani cok severim.

Fatih
26.09.2010, 23:29
Selçuk - Colman orta sahada ikili olduğu zaman Colman çok verimsiz oluyor.

Fakat Selçuk - Colman - Ceyhun üçlü oynadıkları zaman Colman çok fazla geriyi düşünmediğinden dolayı daha etkili oluyor.

Ayrıca takımın oyun tertip düzenin tam olarak belli olmadığından dolayı oyuncularından kafası karışıyor.

Bir 3 lü orta saha bir 2 li orta saha.

Devamlılık çok önemli , hem oyuncu yönünden hemde taktik yönünden .
Profosyonellik de çok önemli değil mi Serdar?

Travelair
26.09.2010, 23:50
Colman defansif oynadı. İlk yarıda gözüme çarpmadı kasıtlı bir hareketi. Colman belli ki yerinden memnun değil. Bu memnuniyetsizlikte forvet oyuncularının savruk hareketleri sonucu topun duvar gibi geri sekmesinin de etkisi var. Bu takımı adam gibi takviye etseler bu skıntıların çoğu yaşanmazdı. Şimdi 1-2 futbolcu transferi eksik oldu diye tüm futbolcuları kaybetme riskiyle karşı karşıyayız

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 00:26
takıma kurtarıcı arıyoruz. vasat takımda vasat bir oyun oynadı. savunma açısından takım olarak iyiydik colman da iyiydi. ofansı beceremedik. tek başına kahraman yaratmayı da suçlu tespit etmeyi de bırakmalıyız.

Yahu kurtarıcı falan aramıyorum Colman vursun direğe çarpsın gol girsin , 3 adam geçsin falan demiyorum ...

Ama önünde biri kaçıyorsa pası versin , atağa kalkarken yürümesin yahu , veya topu aldığında ...

Gördüm yahu gözümle , bir insanı 90 dakika takip edip anlamayacak değilim ...

İsteyerek oynamadı .

Çağatay_
27.09.2010, 02:07
Kim ne derse desin para işi Colman'ı etkiledi.

Ofansifmiş defansifmiş bilmemneymiş onları konuşacak durum yok.Adam resmen eski ruh halinde değil.

Alıp sağ tarafa, sol tarafa doğru bir uzun top atsın ve o top geçmesin..O top taca gitsin.. Yok arkadaş o da yok.

Bir şeyler yapmaya çalışıyor niyet kötü değil, ama kafa karmaşık.Kafa karmaşık olunca ayaklar da karışıyor haliyle.

SDanışmaz
27.09.2010, 02:13
Kim ne derse desin para işi Colman'ı etkiledi

Kafayı paraya taktığı belli. Sözleşmesini yenilemesini istediğinden beri oynamıyor...

İsmail Coşgun
27.09.2010, 02:38
Belki biraz iddalı olacak ama yedeğe çekilmeli bir kaç maç. Zafer Yelen'i düşünebilir yerine Şenol Hoca. Veya Selçuk Ceyhun ikilisi...

Çağatay_
27.09.2010, 02:39
Belki biraz iddalı olacak ama yedeğe çekilmeli bir kaç maç. Zafer Yelen'i düşünebilir yerine Şenol Hoca. Veya Selçuk Ceyhun ikilisi...

Aynısını düşünüyorum.

BJK maçında iyi performans gösteremezse öteki maçta yedek kalmalı.

Kulübe bazısına yarar.

Bizim oyun sistemimizde çok önemli ama çok silik.Colman vazgeçilmez olmadığını bilmeli.

Bu sayede daha hırslı ve istekli olacaktır.

yakarcı
27.09.2010, 04:16
kaç haftalardan beri sahada varmı yokmu belli değil şenol hoca hala inat ediyo hala inat ediyo lütfen oynatma şu colmanı artık şenol hoca bi maç lütfen

Emrah Akcagöz
27.09.2010, 09:19
kaç haftalardan beri sahada varmı yokmu belli değil şenol hoca hala inat ediyo hala inat ediyo lütfen oynatma şu colmanı artık şenol hoca bi maç lütfen
Gelişme var şahsen acilen satılmalı yazısı bekliyordum..:alkış:

magicyattara
27.09.2010, 09:34
Yattara oyuna girdikten sonra Selçuk'la birlikte birden durgunlaştı..Yattara'ya attığı tek top hatırlamıyorum..Yattara'nın boş olduğu pozisyonlarda topu eveledi geveledi çalım yapmaya çalıştı ama topu atmadı..aynısını Selçuk da yaptı..sol kanatta bom boş Yattara'ya pas atacak yerde,topu sürmeyi tercih etti..çalım atamayınca yanına kadar gitmiş olduğu Yattara'ya lütfen pas atmak zorunda kaldı..

Kazanmayı düşünen adam sahada,idmanda arkadaşıyla tartışsa bile bunları unutmalı..bunlar kazanmaya oynamıyor..bu kafa şampiyonluk getirmez..

Dursun Kaplan
27.09.2010, 09:46
Gelişme var şahsen acilen satılmalı yazısı bekliyordum..:alkış:

Colman'ı çok seven biri olarak satılmasını ben çok istiyorum şimdi. Bu taraftar Colman gibi adamları hak etmiyor. Colman satılıp, ondan gelen parayla Hasan Üçüncü ve Ayman ikilisi alınmalı.

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 12:05
Colman'ı çok seven biri olarak satılmasını ben çok istiyorum şimdi. Bu taraftar Colman gibi adamları hak etmiyor. Colman satılıp, ondan gelen parayla Hasan Üçüncü ve Ayman ikilisi alınmalı.

Yahu Dursun , herkesin sevdiği oyuncu var eleştiremeyecek miyiz Colman'ı ?

Veya açık ve net sen beğendin mi şu maçta Colman'ı ?

Colman'ı beğenmiyoruz diye daha mı kötüyüsüne layığız , Yoksa Colman bölgesinin en iyisi de bizim mi haberimiz yok .

Kötüydü işte acilen toparlanmalı diyoruz , bundan daha düşünceli bir yorum olabilir mi ?

Asıl sen Colman'a zarar veriyorsun , haklı haksız koruyarak ...

İyi kötü her maçta tempo tuttuğumuz Yattara'nın halini görüyorum da , sürekli yanında olmak bir oyuncuya yaramaz .

Kötüyse kötü diyelim bu kadar agresif olmaya gerek yok ...

Bu kötü oynama 2-3 hafta sürüyorsa , bunun altında bir şey aramak da gayet normal bir durum ...

Kimsenin Colman ile alıp veremediği yok :)

Colman gol attı diye sevinmeyen yoktur sanırım :)

Efendioglu
27.09.2010, 12:09
hiç devamlı oynamıyor eskiden ileriye çıkardı şimdi şut çekmeye korkuyor

Dursun Kaplan
27.09.2010, 13:47

Colman'ı beğenmiyoruz diye daha mı kötüyüsüne layığız , Yoksa Colman bölgesinin en iyisi de bizim mi haberimiz yok .

Kötüydü işte acilen toparlanmalı diyoruz , bundan daha düşünceli bir yorum olabilir mi ?

İyi kötü her maçta tempo tuttuğumuz Yattara'nın halini görüyorum da , sürekli yanında olmak bir oyuncuya yaramaz .

Bu kötü oynama 2-3 hafta sürüyorsa , bunun altında bir şey aramak da gayet normal bir durum ...

Eleştirmeyin demiş miyim bilmem kaç sayfadır ? :)

Bence satılmalı Colman. Eleştirinin babası işte.

yakarcı
27.09.2010, 13:51
colmanı beşiktaş maçının ikinci yarısın da veya hiç oynatmamalı bence

Mert Oğuzlu61
27.09.2010, 13:56
colmanı beşiktaş maçının ikinci yarısın da veya hiç oynatmamalı bence

kimi oynatsın peki, hadi yaz bakalım kim mesela ?

Emre ÖZTÜRK
27.09.2010, 13:58
Colman sever böyle maçları.Ben Bjk maçında Colman'a güveniyorum.

Dursun Kaplan
27.09.2010, 13:58
kimi oynatsın peki, hadi yaz bakalım kim mesela ?

Boşver onu boşver.

Hakan Karadirek
27.09.2010, 14:24

Noktasindan virgulune kadar katiliyorum.

Ali Tunahan Güllü
27.09.2010, 16:39
Bence çok kötü değildi. Vasat diyebiliriz. hatta biraz üstü..

Bende katılıyorum buna bakıyorum herkes çok kötü demiş.Ama Colman yine defansa sıkça gelen ilerdede çıktığında yaratıcı birşeyler yapmaya çalışan nadir oyunculardan biriydi.

ApoCaN28
27.09.2010, 17:23
Ceyhun Colman Selçuk bu 3 orta saha ile ne güzel top oynuyordu takım.

Bu 3'lüyü bozduğumuzdan beri berbat oynuyoruz . . .

esra61
27.09.2010, 17:47
colman büyük maçları oyuncusu.evet para konusu etkiledi colmanı acilen toparlanması lazım ama bjk maçında colman süper oynayanlardan biri olucak bnce.....güveniyoruz sana arjantinli

Turgay Atalay
27.09.2010, 20:56
Colman gibi bir tane adamımız daha var sanki de atıp tutuyonuz. Adam daha ne yapacak.

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 21:32
Eleştirmeyin demiş miyim bilmem kaç sayfadır ? :)

Bence satılmalı Colman. Eleştirinin babası işte.

Colman'ı eleştirmeyin demek için illa Colman'ı eleştirmeyin demeye gerek yok .

Colman satılmalı bu taraftar ona layık değil demek , eleştirmeyin demek işte .

Colman satılmalı derken taraftarı eleştiriyorsun , oyuncuyu değil :)

Bu arada bu taraftar her şeyin en güzeline layık ..

Belki gün yüzüyle şampiyonluk görmemiş insanlar , bordo mavi uğruna her şeyi feda ediyorlar ... Sen de dahi olmak üzere .

Colman az bile ;)

tayfa_61>34
27.09.2010, 22:04
yönetimden fiyatında iyileştirme talebinde bulunması şık bir hareket olmadı. bu takımı şampiyon yapsın ondan sonra işin maddi tarafına baksın. türkiye kupası,süper kupa bu camiayı tatmin edecek başarılar değil. şu anki performansının istenilen seviyede olmaması doğal olarak akıllarda soru işaretlerine neden oluyor..

golebshera
27.09.2010, 22:43
Bazan çok lakayıt oynuyor, sırf bu yüzden top kaybediyor. Ciddi ve gayretli olduğunda neler yapabildiğini biliyoruz..

gerenimo
27.09.2010, 23:09
Bazan çok lakayıt oynuyor, sırf bu yüzden top kaybediyor. Ciddi ve gayretli olduğunda neler yapabildiğini biliyoruz..

bu maçla ilgili yaptığı top kaybı, hatalı- olumlu pas yüzdesi top kazanma istatistşkleri nedir, herhangi bi istatistik var mı yayımlanmış.

KUTADGU
28.09.2010, 10:07
Kayseri maçında durdu durdu, ikinci yarıda iki kişiden sıyrılıp ters tarafa Burak Yılmaz'a harika bir pas attı.

Burak Yılmaz eğer orda o topun değerini bilse belki bugün "üç" puandan bahsedecektik.

Colman bu takımın futbol zekası "en yüksek" oyuncusudur.
Colman bu takımda orta sahanın yükünü Selçuk ile çeken ve sezon başladığından beri üzerine en falza yük binen oyuncusudur.

Üstelik Selçuk ile Colman'ın Şenol Güneş'in - bana göre hiç de doğru olmayan" ikili ortasaha yapısında diğer ortasahaı kalabalık takımlara karşı verdikleri mücadele hiçte azımsanacak seviyede değildir.

Her şey yolunda giderken doğru rotasyonlara sokulabilseydi Colman ve Selçuk ikilisi faydaları arttırılabilirdi.

Turgay Atalay
28.09.2010, 11:38
Colmanı forvet arkasına koyup, arkasına ernst gibi bir adam ve Selçuğu yerleştirin, bu adam 15 in üzerinde asist yapıp, 10 un üzerinde gol atar. Narin yapısına rağmen hem ofansa hem defansa yardıma koşuyor, bu da bünye sonuçta. Takımda Alan gibi Yattara gibi toplam koşuları 2 bin metreyi geçmeyen, kendi ceza sahasının yerini dahi bilmeyen adamların eksikliklerini de Selçuk ve Colmana tamamlatmaya kalkarsanız, Colman da ne güç kalır ne de istek.

Hala Tabzonsporda oynadığının farkında olmayan adamlar varken, Colman ve Selçuk gibi nadir bulunan futbolculara yüklenmenin anlamı yok

Ahmet Başkaya
28.09.2010, 11:45
Colmanı forvet arkasına koyup, arkasına ernst gibi bir adam ve Selçuğu yerleştirin, bu adam 15 in üzerinde asist yapıp, 10 un üzerinde gol atar. Narin yapısına rağmen hem ofansa hem defansa yardıma koşuyor, bu da bünye sonuçta. Takımda Alan gibi Yattara gibi toplam koşuları 2 bin metreyi geçmeyen, kendi ceza sahasının yerini dahi bilmeyen adamların eksikliklerini de Selçuk ve Colmana tamamlatmaya kalkarsanız, Colman da ne güç kalır ne de istek.

Hala Tabzonsporda oynadığının farkında olmayan adamlar varken, Colman ve Selçuk gibi nadir bulunan futbolculara yüklenmenin anlamı yok

Colman'ı ofansife koyarsan hiç bir iş yapamaz boş alanda iken güzel paslar çıkaran bir oyuncu ve bunu durduğu yerden iyi yapan bir oyuncu , O bölgede Colman'ın yararlı olması çok zor ...

Atak'ta iken biri Colman'a baskı yaparsa Colman o kadar nokta pas veremez , adam eksiltme özelliği zaten yok ... Ve topla çok ağır ..

Turgay Atalay
28.09.2010, 13:21
Ahmet Colmanın adam eksiltme özelliği olmadığından emin misin. Yürüyerek adam geçiyor gibime geliyor benim de:)
Geçen yılın 2.döneminde 10 numara oynadığında kaç gol atıp kaç asist yaptığını hepimiz gördük.Bence Alan ve Jaja dan daha çok katkı yapar o bölgede

Hasan ZAİMOĞLU
28.09.2010, 13:23
toparlan dostum ! .

Dursun Kaplan
28.09.2010, 13:24
Adam eksiltme özelliği yok,direk oyuncuyu oyundan düşüren bir özelliği var. Zira attığı iki pasla haşat olan oyuncuları biliyoruz.

Neyse avukat kesilmeyeyim. :)

Selçuk Demircioğlu
28.09.2010, 13:47
Bu adamın sorununun çözülmesi gerekiyor..Para istiyorsa verilecek,sözleşmesi uzatılacak...Bunu da ben yapmıyacağım..Şenol hoca ve yönetimin işi bu..Ya uzaklaştırın bu takımdan ya da istediğini verin..Yoksa böyle oynamasının bize bir yararı yok..Resmen oynamıyor..

Ahmet Başkaya
28.09.2010, 14:22
Ahmet Colmanın adam eksiltme özelliği olmadığından emin misin. Yürüyerek adam geçiyor gibime geliyor benim de:)
Geçen yılın 2.döneminde 10 numara oynadığında kaç gol atıp kaç asist yaptığını hepimiz gördük.Bence Alan ve Jaja dan daha çok katkı yapar o bölgede

Adam eksiltme dediğimiz olay birilerini geçmek ise bana göre yok ... Hatta bana göresi sana göresi de yok ... :)

Aytaç Çakıroğlu
28.09.2010, 14:35
colmandante hayde uşağım bjk maçı çıkış maçı olur inşallah. güveniyoruzzzz sana ve takıma

AKSOY_61
28.09.2010, 15:02
Şuanda jaja hem alanzinhodan hem de colmandan daha iyi durumda.
Colman oynamamaya devam ederse hoca çiziği çekecektir.

Jackdaniels
28.09.2010, 15:31
Selçukla birlikte götüremiyo ne yazıkki bence ortada ceyhun selçuk önlerinde colman kullanılmalı.

Turgay Atalay
28.09.2010, 16:06
Adam eksiltme dediğimiz olay birilerini geçmek ise bana göre yok ... Hatta bana göresi sana göresi de yok ... :)
Peki Ahmet senin eşeğin beyaz olsun;)

Ahmet Başkaya
28.09.2010, 16:08
Peki Ahmet senin eşeğin beyaz olsun;)

:) Seviyorum yahu Colman'ı hem de çok yanlış anlaşılmasın ama bazen isteksiz oynayınca çok kızıyorum .

Potansiyeli çok yüksek ondan beklentim çok :)

Yoksa Colman bu takımda ilk 11 e ilk yazacağım kişilerin başında gelir ;)

Emirhan Makul
28.09.2010, 16:08
Oooooooo Alihandır O Alihandır O Alihandır O Ali alihandıro Ali alihandır oooo

İsmail Coşgun
28.09.2010, 16:12
Son iki maçtır dökülüyordu ama Beşiktaş maçında iyi bir performans göstereceğini tahmin ediyorum. Büyük maçlarda iyi oynuyor Colman...

Kazım Uzunboy
29.09.2010, 08:10
Göster kendini Tangocu!

Bu sezon henüz golü yok ama patlamaya hazır bomba gibi... Derbilerin adamı olan Arjantinli Gustavo Colman, Beşiktaş ile yatıp Beşiktaş ile kalkıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/28/fft1mm1195741.jpg

Son dönemde düşüşe geçse de Beşiktaş maçı öncesinde gözler onun üzerinde... Bunun da tek sebebi, Gustavo Colman’ın bundan önceki derbilerdeki üst düzey oyun kimliği. Sezon başında iyileştirme isteği kabul edilmediği için kafası dağınık olduğu hocası Şenol Güneş tarafından açıklanan Arjantinli’nin bu ruh halinden de tamamen sıyrılması dikkat çekiyor. Dört gözle Beşiktaş karşılaşmasına odaklanan Tangocu’nun ilk 11’de sahaya çıkması ve özel görevlerle donatılmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Bu sezon geride kalan hiçbir resmi maçta gol atma başarısı gösteremeyen Colman da derbide suskunluğunu bozmakta kararlı.

www.fanatik.com.tr

Samet Yildirim
29.09.2010, 15:03
Parasi attirilmadigi icin surati asik ama artik bunu bir kenara itmeli ve gercek performansina ulasmali...

Osman Yavuz
01.10.2010, 00:20
Böyle maçlara bayılırsın koçum.Hadi utandırma beni.

Uğur Ö.
01.10.2010, 18:17
Daha çok risk alması lazım bu aralar olması gerekenden daha basit oynuyor

obastar41
01.10.2010, 18:43
colman adam gibi oynarsa kazanıyoruz

maydin
01.10.2010, 19:23
bari aldığın paranın hakkını ver.

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 08:49
Colman'da bir sıkıntı yok!

http://www.haber61.net/images/news/27741.jpg

Trabzonspor'un arjantinli oyuncusu Colman'ın durumu iyi.

Bordo-mavililerin başarılı oyuncusu Colman Beşiktaş maçına yetişecek

Ayağına krampon vurduğu için önceki gün idmanı yarıda bırakan Gustavo Colman'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Takımla birlikte çalışmalara katılan Arjantinli futbolcunun, özel krampon kullandığı bildirildi. Sağlık ekibinin yoğun ilgisiyle tedavisi tamamlanan Colman, Beşiktaş karşılaşmasında görev alabilecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66736

Dursun Kaplan
02.10.2010, 09:31
bari aldığın paranın hakkını ver.

Fazlasıyla veriyor bu kadar dert etmeyin.

Birtan Karaman
02.10.2010, 09:37
Bu aralar aksine Borç alıyor Dursun abi. :D

Tolunay Abdioğlu
02.10.2010, 09:42
Colman'ın performansı aynı zamanda takımın performansını doğrudan etkiliyor.

Göriiyim seni Colman!

Alihan Ertürk
02.10.2010, 11:36
Toparlanma vaktidir Alejandro ! Yada bir başka değişle Alihandır ooo. :)

Ahmet Başkaya
02.10.2010, 12:01
Colman , Colman gibi oynarsa kazanırız ..

Yavuz Hasan
02.10.2010, 15:24
yapacağın çıkışı beşiktaşa penaltıdan atacağın golle taçlandır

ApoCaN28
02.10.2010, 17:25
Yine 2 Pas Atıcak Değerlendirse Forvetlerimiz Kral Olucak Değerlendiremezse eleştiriler havada uçucak .

Erdem Keser
02.10.2010, 22:57
Büyük maçlarda büyük oynuyor.Yarında büyük oynayacak.Allah utandırmaz inşallah.

61karradeniz61
03.10.2010, 00:02
kendini toparla

su 34 yasindaki ayhan bile senden daha iyi oyna düsün yani ne kadar düstügünü

Sefa
03.10.2010, 00:13
Yarın Colman'a büyük iş düşecek. Colman tutuk olunca takım da tutuk oluyor.

Harun-61
03.10.2010, 00:45
Yarın Colman'a büyük iş düşecek. Colman tutuk olunca takım da tutuk oluyor.

Colman yarin gününde olursa maci büyük ihtimal aliriz.

gününde olmazsa.....:o

Sefa
03.10.2010, 00:47
Colman yarin gününde olursa maci büyük ihtimal aliriz.

gününde olmazsa.....:o

Malesef öyle. Gününde olmazsa çok sıkıntı çekeceğiz. Gününde değilse zaten hiç beklemeden dışarı almalı Şenol Hoca..

Hakan Karadirek
03.10.2010, 01:08
Gununde oldumu 12 kisilik top oynuyoruz, olmadimi 10 kisilik.

demir
03.10.2010, 04:12
macın kılit adamı oynarsa kesınlıkle mac bızım de oynamazsa sıkıntı

Fatih
03.10.2010, 21:15
Maç boyunca süper oynadın da son dakikada yaptığın bencillik affedilir gibi değil.

Erbay
03.10.2010, 21:16
Gayet güzel oynadı ama pas vereceksin o pozisyonda bunun izahı yok.

ilhan
03.10.2010, 21:19
Müthiş oynadın ama o son dakikada yapmadığın asist benim gözümden o müthiş futbolunu sildi götürdü. Senin orada pas vermen gerekirdi. Atarlar ya da atamazlar önemli değil. Hiç gerek yoktu.

Ekrem D.
03.10.2010, 21:29
O son kaçırdığın golden sonra aklıma 4-3 biten galatasay maçı geldi. 2-2 den sonra Serkan da aynı senin gibi bir tane kaçırmıştı. Şükür, bu sefer olmadı.

Maçın genelinde çok çok iyi oynadı. İşte büyük takım oyuncusu bu. Keşke şu performansını küçük maçlarda da gösterse.

Ahmet Başkaya
03.10.2010, 21:32
İyiydin Colman hatta çok iyiydin de bak bi bencilliğin .
Bir kırmızı ya bir de frikiğe sebep oldun .

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 21:34
colman o golü burak a nasıl attıramadın sen şu pozisyonda golümüzü nasıl yedin yapmazdın böyle şeyler bak filmin devamında neler oldu kalpten götürmek mi istiyorsunuz bizi erken yaşta :)

Hürgün Aygün
03.10.2010, 21:36
Muhteşem oynadın ama son dakikalarda o bencilliğini hiç unutmam 2 kişi bomboş çok gereksizdi!

Misina
03.10.2010, 21:40
Son dakikada bencilliğinden kaçırdığı golün ardından dönen topla gol yeseydik bunun hesabını nasıl verecektin Colman?

Özge
03.10.2010, 21:46
Son haftalardan sonra iyi bir Colman izledik.Son dakikada yaptığın bencillik güzel bir hareket olmadı be Colman.

Hakan Karadirek
03.10.2010, 21:47
Oyununu begendim, fakat yaptigin bencillik'i yakistiramadim sana Colman.

Emrah Akcagöz
03.10.2010, 21:53
Yahu sen bari yapma be Colman o pozisyonda sana pas vermek yakışırdı sen kendine yakışanı yapmadın inşallah bir daha olmaz..

Kubilay ŞAHİN
03.10.2010, 21:59
Oyunu fena değildi..

Uzun süre sonra böyle dinamik izledik..

Gökhan KAN
03.10.2010, 22:00
Pas ver oğlum pas ver la. Sizin yüzünüzden ölücez birgün son dakikalarda. Pas ver pas. Tamammı pas ver çıldırıcam artık.

demir
03.10.2010, 22:01
yavas yavas kendıne gelıyor fızık gucu bu lıhe yaklasmaya basladı bır kac maca daha ıhtıyacı var gıt gıde duselıyor

unique
03.10.2010, 22:13
Topa sağ dışla bir dokunsa arkadan gelen oyuncumuz topla içeri girecek; o pası atmalıydı Şenol Hoca çıldırmış bu pozisyona.

Paksoy
03.10.2010, 22:14
çok iyiydin devam

h@msi61
03.10.2010, 22:15
Son dakikadaki o pozisyon neydi oyle, ayiptir. Umarim Senol hocanin mac sonucu yaptigi aciklamalarda soyledigi gibi hocanin gazabina ugrayanlarin basinda sen gelirsin insallah da toparlanirsin...

exelance
03.10.2010, 22:24
Maçte iyiler arasındaydı..Ama son pozisyonu golle süslese harika olacaktı..

Mustafa Ayazoğlu
03.10.2010, 22:31
Bu ne vurdum duymaz bir hareket !

Dk' 95 pas versen 2-0 ve takım rahatlayacak !

Çok egoistleşti !

hamucera
03.10.2010, 22:36
golde bencildi ama zemininde azizliğine uğradı biraz

Mustafa ÖZDEMİR
03.10.2010, 22:38
son dakikadaki pozisyonda yanlış yaptı...

LaZ_KoPaT
03.10.2010, 22:48
insan paraya zam yapilmadi diye bu kadar bencillesmez bu kadar vurdun duymaz oynamaz ki ayip yerine jaja monte edilmeli bence

Enes Ünal Kaya
03.10.2010, 22:51
Nasıl Bir Bencillikdi o Öyle Colman Ya.. Yakışmadı Hiç

is_mail61
03.10.2010, 22:51
ya bukadar lakayıt olunmaz bu ne böle ya pas versen gol ya o son dk da serbest vuruş gol olsa ne olcak ozaman bence yavaş yavaş yedeğe çekilmeli yani bukadar şımarmamalı

Oğuz ZEYTİN
03.10.2010, 22:52
Şenol Hoca'nın Lig Tv röportajında en büyük eleştiri Colman'a.

Para cezası, maç oynamama, maç oynadığı şekilde hak etmeyenlerden bahsetti.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=122869831102042

Ali Tunahan Güllü
03.10.2010, 22:53
Colman bana göre maçta çok iyi mücadele ettin.
Ama son dakikadaki posizyon yakışmadı.

mashal61
03.10.2010, 23:07
AYIP ettin !

ilhan
03.10.2010, 23:32
Topa sağ dışla bir dokunsa arkadan gelen oyuncumuz topla içeri girecek; o pası atmalıydı Şenol Hoca çıldırmış bu pozisyona.

O pozisyonun gol olup olması hiç önemli değil. Önemli olan Colman'ın orada pas atmasıydı. Engin atmasa şaşırmazdım, Burak atmasa şaşırmazdım. Ama Colman'dan beklemezdim. Kaldı ki, gol atmaktan ziyade attırmayı sevdiğini söylediği için pas atmalıydı.

Neyse kazandık. Şenol hoca o pozisyon nedeniyle kulağını çekecektir.:)

OZDEN61
03.10.2010, 23:33
son dakikadaki yaptığı yanlıştı ama neden yaptı onu düşünelim. orta sahanın beyni bu adam, aldığı para yatarak para alanlardan az belkide, sahada koşmadan, hava topu almadan, adam gecemeden, pas almak icin kosu yapmadan seyirciyi etkilemek için şov yapmaya calısan 1-2 oyuncuyu görünce nasıl olsa son dakika bende yapayım düşüncesinde oldu bence. ama yapmamalıydı. zaten adam sıkıntıda bir de cezayla iyice küstürlmemeli. ceza verilecekse önce yattara, engin ve buraktan baslanmalı

Paksoy
03.10.2010, 23:34
90+ maç tüm sahayı deparla geçmişsin,sağlıklı düşünemez ne yapacağına karar veremedi bence yorgunluğuna veriyorum ben,

serdaracıl
03.10.2010, 23:35
çok iyi oynadın colman.

Erdal
03.10.2010, 23:35
Benim derdim pas vermemesi değil...Colman ayağına hakim bir oyuncu ve en iyi kendinin vurabileceğini düşünmüş olabilir...Yalnız Kasımpaşa maçında da bu gün ki kadar iyi olmazsan yazacağımı bilirim haberin olsun :))

Kazım Uzunboy
03.10.2010, 23:38
Son zamanlardaki etkisiz oyununu bir gol ile telafi edeceğini düşünüp pas vermedi bence.

Colman bu tip pozisyonlarda çok güzel asistler yapabilen bir oyuncu ama şanssızlık becerisinin önüne geçti maalesef.

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 23:49
colman yandım uşağum :D şenol hoca o pozisyondan sonra gerçekten çok sinirlendi bizlerde ekran başında delirdik o son dakkada frikik kullanılacakken kalpler yerinden fırlayacaktı, senin yüzünden son dakkada müthiş bir korku-gerilim filmi izledik, tam 1 dakkalık :)

ama dediğim gibi, şenol hoca başta sen olmak üzere tahminimce birde engin e, gerçekten çok kızdı... aman sakın sinirleri yatışmadan şenol hocanın yanına yaklaşmayın :D

Gökhan KAN
03.10.2010, 23:50
Colman efendi son dakikalarda ki gol pozisyonu girseydi maç 1-1 bitseydi ne olurdu biliyormusun. Vicdanın sızlamazmıydı pas vermedim diye. Bunu düşün ona göre hareket et.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
04.10.2010, 00:15
geçen maçlara göre biraz daha hareketliydi ama şimdi febe nin gollerini izledim de son gollerinde gökhan benzer bir pozisyonda kaleye vurmuyor pas çıkarıyor ve gol atıyor febe. birilerinin colman engin ve burak a takım çıkarlarının kişisel çıkarlardan sütün olduğunu belletmesi lazım

Fatih Özkan
04.10.2010, 00:45
Hareketliydi...
Ama son dakikadaki o pozisyon...
Yakışmadı...

Gökhan KAN
04.10.2010, 00:46
O dakikadan sonra içime bişey oturdu hala gitmiyor Colman sağol.

Serdær
04.10.2010, 00:55
Maç mı seçiyor diyorum bazen kendi kendime :cool:

Oğuz B.
04.10.2010, 01:07
Colman'ım ben senin paslarını sevdim, gol atmasanda (burda kesinlikle gol atma demiyorum tabi :))olur attır kafi..

Harun-61
04.10.2010, 01:09
egoist'lik yakismiyor sana...;)

golebshera
04.10.2010, 01:25
Beşiktaş maçında derinden ve etkili sayılabilecek bir futbol oynadı. Hele maçın başlarında pas trafiğini iyi yönetti. Sondaki faciasını saymazsak iyiydi.

Uğurtan
04.10.2010, 01:40
Son maçlara göre gayet iyiydi beğendim..

Oldukça fazla top kaptı orta sahada..

Ama bencillik yakışmıyor.. Son olsun bu..

ugurozturk
04.10.2010, 02:33
tamam colman pası vermedi ama engin ve burak kac pas vermedi, onları gordukten sonra colmana kızamıyorum.

DeAgLeMaNyAq
04.10.2010, 04:50
Allah'tan maçı galip tamamladık yoksa son dakikada yaptığı inanılmaz hata sebebiyle hem bizler, hem camia hem de takım tarafından ablukaya alınacaktı. Hoca'nın maç sonundaki açıklamasına da binayen baya bir uyarı gelecektir kendisine...

Onur Akyüz
04.10.2010, 04:58
ben pek kızmadım colman'a,

hatta pozisyon sırasında sen at be!sen at! diye bağırdım,

yani sonuçta teknik ve gol vuruşu iyi bir adam,golü denemesi gayet normal,

sadece arkadan gelen zıpçıktıyı hesaba katmadı,çocuk sağlam depar attı ve zeminin de yardımıyla bozdu colmanı.

güzel oyunun için tebrikler gustavo.

Muhammed
04.10.2010, 08:36
Herkes son dakika ile ilgili yorum yazmış. Bence Colman maçın genelikle çok iyiydi.

Ertan 51
04.10.2010, 08:49
Şu iniş çıkışları atlatıp belli bir standart tuttursan 10 milyon euro edersin haberin olsun:)
Son pozisyonda pas versen çok daha fazla prim yapardın,kendi hamlen golle sonuçlansaydı bile.Ama canın sağolsun takımın en önemli değerlerinden birisisin,bir daha olmaz inşallah.

sessizkral_1
04.10.2010, 08:52
Kredisi kolay kolay bitmez.

Hüseyin Bağdat
04.10.2010, 08:54
sana kızıp kızmamak arasında kalıyorum:) Sahada mücadele ediyorsun rakip kovalıyorsun ama bazen çok kolay top kaybediyorsun. Son posizyonda pası versen hem bizim sinir sistemimize zarar vermeyecektin hemde sen alkışları alacaktın...

Dursun Kaplan
04.10.2010, 09:13
Son anlarda ki pozisyonunu ben de bir kenara bırakırsam başarılı bir maç çıkardı.

Ama o anda sağa bakmayı denese Burak ve Engin'i görebilirdin Colman. Teo'ya bakmaktan yanında ki adamları göremedin. :)

Sefa Murat Dokuz
04.10.2010, 09:59
Ben ilk kez ilerde kaybedilen bir toptan sonra bu denli depar ile geri koşan bir Colman gördüm. Ya Selçuk Manisada nasıl oynuyorsa Colman da bizde öyle oynamaya başladı. Büyük maçlara. Colman haftalardır şu oyunun yarısını oynasa o sonda kaçırdığına falan bişey demeden egoist demeden tebrik ederim.Ama yok bunu küçük maçlarda oynamıyor.
Liverpool-Fener-Bjk ve kalan maçlar dağlar kadar uzak !

Yunus Emre SEYHAN
04.10.2010, 11:59
Ben ilk kez ilerde kaybedilen bir toptan sonra bu denli depar ile geri koşan bir Colman gördüm. Ya Selçuk Manisada nasıl oynuyorsa Colman da bizde öyle oynamaya başladı. Büyük maçlara. Colman haftalardır şu oyunun yarısını oynasa o sonda kaçırdığına falan bişey demeden egoist demeden tebrik ederim.Ama yok bunu küçük maçlarda oynamıyor.
Liverpool-Fener-Bjk ve kalan maçlar dağlar kadar uzak !
Aynen öyle :) Burak pozisyona yanıyorken, Engin hakeme itiraz ediyorken Colman geriye depar atıyordu.

Gökhan KAN
04.10.2010, 12:24
Sen yat kalk dua et teknik adam Yılmaz Vural değil..

ApoCaN28
04.10.2010, 12:33
Genel Anlamda İyiydi .

Son Dakikaya Değinmiyeceğim Hocam genel olarak uyarı yapar zaten =)

Ömer SEVİNÇ
04.10.2010, 13:19
Son dakikada Burak'a pas vermediğin için binlerce kez teşekkür ederim sana. Şu maçta Burak gol atsaydı Beşiktaş'a yenilmiş kadar üzülürdüm..

Gökhan KAN
04.10.2010, 13:24
Son dakikada Burak'a pas vermediğin için binlerce kez teşekkür ederim sana. Şu maçta Burak gol atsaydı Beşiktaş'a yenilmiş kadar üzülürdüm..
Ömer son dakikada o golü yeseydik aynı şeyi çıkıp söylermiydin. İçin sızlamazmıydı.

Ömer SEVİNÇ
04.10.2010, 13:31
Yemin ediyorum neredeyse o golü yemeyi istedim ben. Şenol Güneş'in forvete top tutabilecek dinç bi adam almama, Burak'ı çıkarmama ısrarı beni o noktaya kadar getirdi.

oflubektas
04.10.2010, 15:08
Mustafa'nın beklenmedik icraatı olmasa maçın yıldızıdır kendisi. Ancak ciddi biçimde maç seçmeye başladı. Bazı maçlarda sahada kayboluyor, rakip ön liberoların arkasına saklanarak maçı bitiriyor. Büyük maçlarda vidaları sıkmakla "büyük" topçu olunmuyor.

Emre GÜRDAL
04.10.2010, 16:45
colmandante sana gene kızmıyorum çünkü sen işini bilirsin diyorum maç boyunca çok istekli ve arzulu oyununu golle süslemek istemek hakkıydı ama olmadı amötörce,bencilce davrandı genede tebrikler...

Turgay Atalay
04.10.2010, 16:58
Konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil....Sol taraftan depar atarak gelip en sağdaki Holoskoyu dağıttığın pozisyona mahsup ediyorum son dakikada yaptığı e...liği. Selçukla beraber bu takımın herşeyisin vesselam

Samet Yildirim
04.10.2010, 17:44
Iyi oynadi ama son pozisyon varya cok cok büyük bir hata...ceza verilmeli (maddi olmasi gerekmez) cok yanlis yapti egoistlikle alakasi yok...

Tolga Kurt
04.10.2010, 19:15
Bence sağdakileri görmedi sola baktı bikere sonra devam etti :p

Ömer TOPAL
04.10.2010, 19:26
son maçlara biraz daha iyiydin e birde o sondaki körün bile yapmayacagı o hatayı yapmayıp golu atsan veya asistini yapsaydın taçlandıracaktın kendini..hiç yakısmadı be

Ali Tunahan Güllü
04.10.2010, 20:14
Ben bu maçta çok beğendim Colmanı.
Hem ofansta hem defansta gerçekten çok etkili oynadı.
Koşu temposuyla olsu oyunu açmasıyla olsun.
Son dakikadaki posizyon yakışmadı ama oda nazarlık olsun:)

TSelif
04.10.2010, 20:18
Colman ben hayatımda dün akşamki maçın son 5 dakikasında gerildiğim kadar hiç gerilmedim. Öyle ki bacağıma kramp girdi yarım saat oturdum maçtan sonra..
Bunda önce hakemin sonra senin katkın büyük.
Bak profesyonel adamsın o hatayı bilerek ya da bilmeyek yapamazsın tamam mı !!!
Ama iyi maç çıkardın genel olarak :D

Cafer Bulur
04.10.2010, 21:48
Herkes son dakika ile ilgili yorum yazmış. Bence Colman maçın genelikle çok iyiydi.
Son dakikada pas vermemesi iyi performansini gölgede birakti bence,o pozisyon bir sekilde gol olmaliydi.

Yine de bu sezon iyi oynamayan colman dün aksam orta sahada selcukla beraber takimin dinamosu idiler.

Mehmet Fatih Silik
04.10.2010, 22:00
Macin genelinde cok iyiydin mücadele ettin güzel paslar cikardin defansa yardim ettin...son pozisyonda saga baksan adamini görürdün...neyse saglik olsun

saffet61
04.10.2010, 22:04
eyüdür eyi...

Osman Yavuz
04.10.2010, 22:14
Maçın genelinde her derbide olduğu gibi iyi bir performans sergiledi.Sondaki hareketini ben bile kendisine yakıştıramadım.:D

Asi Çaykaralı61
04.10.2010, 22:16
Bencede maçın genelinde güzel oynadı Colman

pReN@_61
04.10.2010, 22:59
İyiydi....

dimsag
05.10.2010, 01:02
ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu en kötü maçlarında bile asistle kendini kurtarıyor son dakikalarda yaptığı bencilliğe mutlaka ceza verilmeli o pozisyon gol olsa teo kırmızı kartı görmeyebilirdi

Birtan Karaman
05.10.2010, 08:13
Hala Colman Beyin gerçek kimliğine bürünmesini bekliyoruz.

Sait Yıldız
05.10.2010, 10:19
Maçın son dakikasına kadar gerçekten etkili oynadı.Fakat o final pasını yapmaması güzel oyununu gölgede bıraktı.

Hami KüçüKAslaN
05.10.2010, 13:52
ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu en kötü maçlarında bile asistle kendini kurtarıyor son dakikalarda yaptığı bencilliğe mutlaka ceza verilmeli o pozisyon gol olsa teo kırmızı kartı görmeyebilirdi
aynı fikirdeyim çok güzel oynadı ama son dakikalarda o pası verseydi hem yüreğimiz ağzımızda maç bitmicekti hemde teo kırmızı görmücekti

zaferyıldız
05.10.2010, 14:25
ya bu herife gerçekten zam yapsak şampiyon yapar mı bizi diye düşünüyorum bazan

yapmayınca da bole sabote gibi işler yaparmı diye düşündüğüm gibi

napım düşünce işte

Travelair
05.10.2010, 14:45
Tatmin olmayan futbolcu sahaya çıkınca son dakikada pas verme yerine kendi gol atmaya çalışarak tatmin olmaya çalışır

lazkopatfaroz
05.10.2010, 16:44
3 yok 1 var. Yeteneğini sürekliliğe yay artık.

gerenimo
05.10.2010, 18:58
Tatmin olmayan futbolcu sahaya çıkınca son dakikada pas verme yerine kendi gol atmaya çalışarak tatmin olmaya çalışır

bu fikir bu kadar kesin yani. öküz altında buzağı arayışı gibi geldi bana.

Cafer Bulur
05.10.2010, 20:07
Bana öyle gelmedi,travelair in tahmini cok yanlis degil bence.

Tabiiki kesin böyledir diyemeyiz,colman simdiye kadar bencillikle göze carpmamisti.

BiZe HeR YeR 61
05.10.2010, 21:03
Her maç bu performansla oynasa yeter artar bile.

gerenimo
05.10.2010, 21:08
Bana öyle gelmedi,travelair in tahmini cok yanlis degil bence.

Tabiiki kesin böyledir diyemeyiz,colman simdiye kadar bencillikle göze carpmamisti.

cafer böyle bir şeye nasıl inanılır. anlık bir karar - kararsızlık anı. saniyelerle ölçülen bir zamanda bu hesabı kim yapabilir. ayrıca bu niyet okuma gayreti neden. bu pasın verilmemesi bir bencillik de olabilir bir becerisizlik de. ama bir para hesabı yapmak için 96. dk beklenmez.

Cafer Bulur
05.10.2010, 21:27
cafer böyle bir şeye nasıl inanılır. anlık bir karar - kararsızlık anı. saniyelerle ölçülen bir zamanda bu hesabı kim yapabilir. ayrıca bu niyet okuma gayreti neden. bu pasın verilmemesi bir bencillik de olabilir bir becerisizlik de. ama bir para hesabı yapmak için 96. dk beklenmez.
Haklisin,ben sadece böyle bir ihtimal olabilecegini belirtmek istedim.:D

ensar6161
07.10.2010, 02:35
sonunda aldım saç bandını...seni seviyorum colmannnnnnnnnnnnnnn

sametaydin
07.10.2010, 14:58
Colman bjk maçında süper oynadı. Son dakikada o pası verse çok güzel olacaktı umarım aynı şeyi bir daha tekrarlamaz.

Orhan Kahraman
07.10.2010, 23:45
Her be kadar iyi oynadığını düşünsemde azıcık kendimi insanlardan anlar sayarım ve yine ne kadar oynadığını söylersem bir o kadar da oynamadığını söyleyebilirim benim bu oyun içindeki gördüğüm Colman sadece bu kadar iyi degil nasil desem teodan fazlasını bekleyemem umuttanda Serkan'dan da egemenden de ama colmandan daha fazlasını beklerim hep bekleyeceğim

Travelair
10.10.2010, 12:50

Niyet okuma mı? Hayır, ben kasti yaptı diye birşey demedim. Bilinçaltından böyle bir yönlenme olabilir diye dedim. Cümlemi "Çalışır" değil "Çalışabilir" diye bitirsem daha isabetli olacakmış

Travelair
10.10.2010, 12:51
Colman'ı Antonio Banderas'a benzetiyorum. Desperado filminden bir kareyle Colman'ın yüzü birleştirilip güzel bir poster yapılabilir

Kazım Uzunboy
11.10.2010, 12:42
Colman sevgisi bitmiyor...

Trabzonspor'un önemli oyuncularından Gustavo Colman, bordomavi.net'in ödül gecesinde taraftarların en çok ilgi gösterdiği oyuncu oldu.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/10/fft1mm1209097.jpg

Son maçlarda formsuz bir görüntü sergileyen ve ligde henüz golü bulunmayan Arjantinli yıldız, buna rağmen Bordo-Mavili futbolseverlerin en sevdiği oyuncu olarak göze çarptı. Özellikle Yattara’nın isteksiz oyununa son dönemde tepki koyan Trabzonsporlular, bir anlamda Gineli’nin pabucunu dama atarak Colman’a ilgilerini gösterdi.

www.fanatik.com.tr

Murat SİSMAN
17.10.2010, 11:40
Bugün senden gol bekliyorlar.
Yattara
Selçuk
Colman
Alanzinho
Burak
Umut
Orta saha ve Forvet hattımız
Defansa sana yardım edecek bir selcuk var.

Uğurtan
17.10.2010, 19:01
Hep böyle istekli hırslı olmanı istiyoruz Gustavo..

Oyun içinde istediklerini yapamayabilirsin..

Kötü gününde olabilirsin ama bugünkü gibi mücadele et..

Harikaydın tebrikler ;)

boztepeli61
17.10.2010, 19:14
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5594-2Q9C1L2O.jpg
güzel bi şhop olur colmandan

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2010, 19:15
gayet istekli oynadı ...

Paksoy
17.10.2010, 19:16
Çok istekliydi,devam...

Şentürk
17.10.2010, 19:57
http://pic1.resimupload.com/r4/resim_625985398.jpg

DeAgLeMaNyAq
17.10.2010, 20:03
Eski maçlara oranla çok daha olumlu işler yaptı ama hala gol atmaya yönelik hareketlerde bulunmuyor nedense...

Özge
17.10.2010, 20:39
İstekli olduğu maç öncesi çağırdığımızda da belliydi zaten.Maç içinde de gösterdi bunu.İyi işler yaptı.Tebrikler Colman.

pReN@_61
17.10.2010, 22:41
Güzel maç çıkardı.

Samet Metin
17.10.2010, 22:47
Bu adam bu lige fazla.

Sezon sonu La liga veya ayarında bir lige gideceğini düşünüyorum...

ilhan
17.10.2010, 22:48
Müthişti.
Nokta. :)

Ilelioglu
17.10.2010, 22:49
Fena degildi ama bu macta daha cok defansif oynadigi icin Futbolu bana olumsuz geldi...Yanliz defansa cok yardimci oldu ama ofansif anlamda daha cok sey bekliyordum...:);)

Insallah su Istikrari bir gün yakalarsin, o günden itibaren zaten hayatin degisecek...:D

Muhammed
17.10.2010, 23:51
Bence Şenol Hoca geçen seneki kadar ofansif oynatmıyor onu.

Kazım Uzunboy
17.10.2010, 23:56
Bence harika oynadı Colman.

Hep böyle ol hep..

dimsag
18.10.2010, 00:00
fotomaçın haberine göre bu sezon takımın en çok top kaybı ve ikili mücadele kaybeden oyuncusu imiş yalan doğru ayrı konuda bugün iyidi

Hqmi
18.10.2010, 00:31
Colman her yerde. :)

Abluka
18.10.2010, 00:56
geldiği günden beri söylüyorum eğer maça konsantre olmuş ve iyi başlamışsa o maç seyrine doyum olmuyor ama aksi durumda da tahammül sınırlarını zorluyor.eğer büyük topçu olacaksa böyle uç performansları olmamalı belli bir standardı muhafaza edebilmek şart.(bkz selçuk inan)
en kötü performansı bugünkü gibi olmalı en iyi performansını ise henüz görmediğimizi düşünüyorum...

Serdær
18.10.2010, 01:00
Çok iyi maç çıkardı.

Tebrikler .

61_Serhat_61
18.10.2010, 03:19
süperdin colman süper...

Turgay Atalay
18.10.2010, 09:32
Dün Colman gerçekten keyif verdi. Kendisine gösterilen ilgiye karşılık verdi. İnşallah bu form düzeyinde devam eder.

Birtan Karaman
18.10.2010, 09:34
Çok iyi oynadı diğer maçlara nazaran daha defansif oynamasına rağmen.

Dursun Kaplan
18.10.2010, 09:36
İleride yaptıkların yetmiyor, bir de defansa gelip top çıkartıyorsun. :alkış:

Orta sahadan geriye gelip topu alıp ileri aktarmakta şu anda bu ligte başka bir oyuncu yok.

Tebrikler adamım, böyle devam et.

Asi Çaykaralı61
18.10.2010, 14:03
Bence dün Colman'ın da MAŞALLAHI vardı

Çok iyi oynadı İNŞALLAH daha da iyi olacaktır

Erdem Keser
18.10.2010, 15:26
Mücadelesi iyiydi ama yeterli değildi.Çokda ölçü olmazdı zaten performansı.Ancak topla dönemiyor ve arkada Ceyhun'dan daha geride oynayacaksa çıkışlarda sıkıntı yaratabilir.Çünkü riskli çıkışları ve pasları var.Ön tarafta adam geçme meziyeti olmadığı halde pas vermek yerine inatla rakibin üzerine gitme çabasından vazgeçmeli.Daha basit ve sade oynadıkça faydalı olacaktır.

İlker ToSun
18.10.2010, 17:09
Benim bu kadar keyifle izlediğim çok az futbolcu vardır

çünkü taraftarını hem mücadelesiyle hem de tekniği ile büyüleyen çok az futbolcu vardır

Samet Yildirim
18.10.2010, 17:52
Cok iyidi bravo...sezon basindaki sikintiyi atti gibi..

Uğur Ö.
18.10.2010, 23:19
Sahidende ben Colman tarzı bir oyuncu bu ligde görmedim diğer ligleri bilmiyorum

Bu adam diğer 21 futbolcudan farklı oynuyor.Ne bileyim başka birşey yapıyor bu adam

Birtan Karaman
19.10.2010, 10:42
Colman zeki futbolcu. Her yönüyle böyle.

Genelde açıklamalarını dinlerim veya Okurum çok yerinde, doğru şeyler söylüyor hele bazı tespitleri bir teknik direktör gibi. Aynı şekilde Alanzinho'da öyle her ne kadar Colman kadar olmasada. :)

Mollasalihoğlu
19.10.2010, 12:59
Önceki akşam Real Madrid maçının başında babama dedim ki "Bu Ronaldo bugün çok istekli, Madrid fark atar bugün." Nitekim de öyle oldu..

Kasımpaşa maçının başında babama dedim ki "Bu Colman fena halde Ronaldo gibi istekliye benziyor", "5 tane atarız" dedi babam da..

Sonuç "7" oldu...

Hep böyle..

Ahmet Başkaya
19.10.2010, 13:20
Önceki akşam Real Madrid maçının başında babama dedim ki "Bu Ronaldo bugün çok istekli, Madrid fark atar bugün." Nitekim de öyle oldu..

Kasımpaşa maçının başında babama dedim ki "Bu Colman fena halde Ronaldo gibi istekliye benziyor", "5 tane atarız" dedi babam da..

Sonuç "7" oldu...

Hep böyle..

Havalara bak havalara utanmasan Real benim sayemde kazandı .

7 Golü ben attırdım falan diyeceksin :D

Öngörün olayım dayı :)

Mollasalihoğlu
19.10.2010, 13:23
Havalara bak havalara utanmasan Real benim sayemde kazandı .

7 Golü ben attırdım falan diyeceksin :D

Öngörün olayım dayı :)

Maçın adamı Alan olacak dedim, 57. saniyede gol attı yahu, daha ne yapayım :)

Ahmet Başkaya
19.10.2010, 13:42
Maçın adamı Alan olacak dedim, 57. saniyede gol attı yahu, daha ne yapayım :)

Futbolculara boşa para veriyoruz yahu :D Neden kazandığımız belli.

Ömer SEVİNÇ
19.10.2010, 18:44
http://www.fenerfrance.com/sitefb/yildizlar/ortega.jpg Ortega
http://www.tff.org.tr/Resources/TFF/Images/Colman2.jpg Colman

osmanhlvl
21.10.2010, 14:50
bu colmal oynası takım bişeyler yapacak ama adamın bi günü bü gününü tutmuyor ki yattara 2

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 03:32
Colman yine kilit isim olacaktır .

Takımın performansı Colman'ınki ile paralel gidiyor .

Hüdai Pervaneli
23.10.2010, 14:21
Be Sene siftahin yok Colman Gecen seneki görüntünden cok Uzaksin Ne Oldu sanda Böyle oldun

Bugun icimde Bir his var macin Adami sen olucaksin diye 2 gol aticaksin

Tolunay Abdioğlu
23.10.2010, 14:23
Colman iyi olursa takımda iyi oluyor.Göriyim seni Colman. :)

Ömer TOPAL
23.10.2010, 14:31
haydi bakalım colman..bu maçta gol orucunuda bozacaksın inanıyorum

Özge
23.10.2010, 21:07
2.yarı harikulade futbol oynadı.Yerini bulunca kendini de buldu adam;)Devam devam Colman.

Fatih
23.10.2010, 21:08
Bu hafta cepten yedi.:)

Serdær
23.10.2010, 21:09
İlk yarı mevki değiştirmekten aptal oldu.

İkinci yarı mevkisinde oynayınca iyi bir oyun çıkardı ..

tslover
23.10.2010, 21:19
Bu hafta cepten yedi.:)
maçın en iyilerindendi.

dimsag
23.10.2010, 22:01
iyi değildi

Cüneyt Canlıca
23.10.2010, 22:13
Colman bence çok iyiydi...

Kubilay ŞAHİN
23.10.2010, 22:50
İlk yarı takımla birlikte bir düşüş oldu..

Fakat ikinci yarı takımla birlikte gerektiği gibi oynadı..

Seni daha etkili oynarken görmek istiyoruz Colman..

Hadi bakalım..

İsmail Coşgun
23.10.2010, 22:52
Ben ikinci yarı beğendim Colman'ı. Pozitif işler yaptı. Topa bastı, görerek iyi paslar attı. Daha da iyi olacak inşallah...

Onur Akyüz
23.10.2010, 22:58
2. yarı gayet iyiydi.

Murat SİSMAN
23.10.2010, 23:05
Güzel oynadın 2. yarı O yumruğuda tam oturtmuş olsaydın :) ap ayrı olacaktı

Emre ÖZTÜRK
23.10.2010, 23:20
İyiydi bence.Biraz daha topla hızlı olabilse mükemmel olacak.

Samet Yildirim
24.10.2010, 00:41
2.yari müthis oynadi...Böyle devam...

İlker Akçay
24.10.2010, 03:29
Colman yerinde oynadığında iyi oynuyor,Colman iyi oynayınca da takım iyi oynuyor...

Devam Colmandante ;) İlk golün gs maçında :)

DeAgLeMaNyAq
24.10.2010, 05:27
Neden eskisi kadar kaleye şut atmıyor merak ediyorum...

Ahmet Başkaya
24.10.2010, 07:32
Ne kötüydü ne iyiydi diyebiliyorum .

Ama yine çok koştu çok pres yaptı .

2.yarı baskı kurabilmemizde en büyük etkisi olan oyunculardandı .

Uğur Ö.
24.10.2010, 17:42
Neden eskisi kadar kaleye şut atmıyor merak ediyorum...
Hoca vur derse vurur vurma derse vurmaz

Osman Yavuz
24.10.2010, 21:58
Takımın 2. yarıda hücuma bu kadar rahat çıkabilmesinin sebebi Colman'dır.Defansif anlamda orta sahada her topu kesip takımı atağa çıkarttı.Hücum performansını Galatasaray'a saklıyor kendileri.:)

Ahmet Başkaya
24.10.2010, 22:54
Takımın 2. yarıda hücuma bu kadar rahat çıkabilmesinin sebebi Colman'dır.Defansif anlamda orta sahada her topu kesip takımı atağa çıkarttı.Hücum performansını Galatasaray'a saklıyor kendileri.:)

Kesinlikle çok doğru bir yorum belki kimse Colman şu pası verdi şunu yaptı diyemez ama ataklarımızın başlaması ve baskının kurulması noktasında en büyük paylardan biri onundu .

Kader KORELİ
24.10.2010, 23:23
Su Vizyon Ajans tarafindan Resmi Web Sitesi hazirlanmistir:

http://www.gustavocolman.com/tr/

Kader KORELİ
24.10.2010, 23:26
Çok güzel olmus resmi site, kaçirmayin!

http://www.gustavocolman.com/tr/

.

Uğurtan
25.10.2010, 02:23
Colman'ı ben de beğendim..

O silikliği üzerinden attı sezon başındaki..

Skora katkı yapamamış olsada şuan gayet iyi..

G.Saray maçıyla patlar nasılsa ;)

Dursun Kaplan
25.10.2010, 09:35
Colman Selçuk'la beraber ortada görev aldığı zaman harika işler çıkarıyor. Ama Colman'ı kanatlara hapsettiğiniz zaman asla orta sahada ki gibi bir performans alamazsınız.

Gençlerbirliği maçının ilk ve ikinci yarısında ki farklı oyunuda tamamen buna bağlı.

Sezgin Öztürk
25.10.2010, 12:46
Colman kanat oyuncusu değil Merkez oyuncusu ve ortasahanın merkezinde oynayınca adeta mest ediyor Colman Geyseee maçı yaklaştı hazırla kendini....

Turgay Atalay
25.10.2010, 14:24
Galatasarayın azılı düşmanı,
Arjantinli Behlülümüz Colman...
Az kaldı baba olmana iyi hazırlan:D

annttiigs
26.10.2010, 05:49
çok hoşuma giden bir şarkı yüzünden bir video ( resimlerden oluşan ) hazırladım. şarkıya kısmet colman'a çıktı :)

http://www.youtube.com/watch?v=pQad_KLVqs0

demir
26.10.2010, 05:59
bu sene baya defansıf oynuyor sutların azalması buyuzden cunkı orta alan oyuncularımız defansa yardımcı olmadıgı ıcın bu ısı selcukla bırlıkte o ustlenmıs durumda selcuk cok sık ılerı cıktıgı ıcın o daha cok gerıde kalıyor gecen seneye oranla gol ve asıstler azaldı ama top calma arttı farkında ısenız

ergin cesit
29.10.2010, 10:57
Colman’a izin verildi

!
Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman, ameliyatla doğum yapacak eşinin yanında bulunmak için ülkesine gitti. Buna göre Colman takımımızın Konyaspor’la oynayacağı müsabakanın kadrosunda yer alamayacak. Ayrıca sarı kart cezalısı Cale ve şehri izinsiz terk eden Teofilo da Konya’ya götürülmeyecek

resmi site

Mustafa Yılmaz.20
29.10.2010, 10:59
Teo, Colman ve Cale'siz 18 e umarım Zafer Yelen girer.

Dursun Kaplan
29.10.2010, 11:00
Biraz kafanı dinle Colman'ım. :)

Yeni çocuğun da hayırlı olsun. Uğurlu gelir sana umarım.

Tolunay Abdioğlu
29.10.2010, 11:05
Colman'ın eşinin Allah yardımcısı olsun.Minik Colman inşallah sağlıklı Dünya'ya gelir.

Biraz kafanı dinlemen.Doğacak bebeğinin yanında olman senin için iyi olur umarım Colman.

Emre7
29.10.2010, 11:05
Yoksa geri gelmeyecek mi ? :eek:
:D :p

peker61
29.10.2010, 11:19
Dinlensin cinconu sever o ona hazirlasın kendini ..

Eren Karaahmetoğlu
29.10.2010, 11:29
Colman, umarım eşin sağlıklı bir şekilde doğumu gerçekleştirir.

Galatasaray maçında gol atmama gibi bir lükse sahip değilsin. Bunu en iyi sen biliyorsun.

Bomba gibi dön.

Emrah Akcagöz
29.10.2010, 12:07
Yahu Colman'ın kaçıncı çocuğu dünyaya gelecek..? :)

Tolga Kurt
29.10.2010, 12:15

7 geliyor :D:D

Paksoy
29.10.2010, 12:17
Sağlıklı birbebek olur inşallah,Gs maçına bekliyoruz sahada

Paksoy
29.10.2010, 12:18
Bu arada ben yanlış hatırlamıyorsam, çocuğum olursa Türk ismi verebilirim demişti,yanılıyorda olabilirim

Serdar Ersoy
29.10.2010, 12:22

2. Çocuğu dünyaya geliyor.

Sağlıklı olsunda. :D