PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 17:02
Koray sen bence bir laf dedim dönmeyeyim diyorsun daha çok :)

Bence de çok üst düzey bir sezon geçirmiyor ama takımın en hırslı en istekli hatta en kabiliyetli topçularından birisi.

Hani sevmemek için bir neden göremiyorum ben.

Bencede abi Koray abi baştan beri Colmana karşı olduğu için şimdi iyi oynasada beğenmemiş gibi oluyor:)

Evet bu maçta bende beğenmedim ama unutmayalımki takımın şuanda en skorer oyuncusu..

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 17:13
Çıkarın Colmanın kazandırdığı puanları Sivasla pek fark kalmaz aramızda..

munzevil
07.12.2009, 17:14
Kendi istatistiklerini yükseltmek için oynuyor gibime geliyor.
7 gol,5 asist,yalancı presler,rakip oyuncunun içinden geçmeye çalışmalar vs vs.

Dursun Kaplan
07.12.2009, 17:16
29 gol atmışız bu zamana kadar. Colman'ın 7 gol ve 5 asist olarak etkisi var.

Boşversene Colman. 29 golüde sen atmalıydın.

vfor
07.12.2009, 17:41
girmiyicem diyorum yine girdim yine yazıyorum.
colman yine eleştirilmeye başlanmış bu maçta yeteneklerini üst düzeyde kullanmadı ama görevini yaptı bir önceki maçtada olduğu gibi.
kötü hatta çok kötü olduğunu düşünen arkadaşlar çok iyi diye nitelendirildiğiniz serkan yaptığı orta dışında ne yaptı pres diye yaptığı faullerimi sayıyosunuz bilmiyorumki. kötü demiyorum ama ne yaptı diye sorar ver skoru etkileyen yanını ararsanız bi çok oyuncunun hiçbişey yapmadığını görürsünüz.
colman ve selçuk ikilisi bu maçta ekstraya girmeden görevlerini yaptılar. selçuk ne yaptı diye sorun mesela kalecinin üstüne giden şutu dışında bişey yapmadı cevabı çıkar. bu oyunculara yazık değilmi daha iyi olabildiklerini biliyoruzda bi maç basit oynadılar diye öldürmeyin bu adamları. bu mantanite değilmi yıllardır bizi başarısız yapan??

Cihad Varlı
07.12.2009, 17:46
Takımda ki skor anlamında en yararlı isim . 2 forvetimizin toplam golü asistleri kadar yapmıyor . Kalkıpta bu adamı eleştirmek anlamsız bence . Oyuna katkısıda yüksek . Takımda aklını kullanarak oyuncuların başında geliyor . Dikkat edersiniz , topa sürekli basıyor , sağına soluna bakıyor , attığı paslarla takımı çok rahatlatıyor . Yeter mi ? Yetmez . Çok daha iyi olacak , çoooook .

Fatih
07.12.2009, 17:46
girmiyicem diyorum yine girdim yine yazıyorum.
colman yine eleştirilmeye başlanmış bu maçta yeteneklerini üst düzeyde kullanmadı ama görevini yaptı bir önceki maçtada olduğu gibi.
kötü hatta çok kötü olduğunu düşünen arkadaşlar çok iyi diye nitelendirildiğiniz serkan yaptığı orta dışında ne yaptı pres diye yaptığı faullerimi sayıyosunuz bilmiyorumki. kötü demiyorum ama ne yaptı diye sorar ver skoru etkileyen yanını ararsanız bi çok oyuncunun hiçbişey yapmadığını görürsünüz.
colman ve selçuk ikilisi bu maçta ekstraya girmeden görevlerini yaptılar. selçuk ne yaptı diye sorun mesela kalecinin üstüne giden şutu dışında bişey yapmadı cevabı çıkar. bu oyunculara yazık değilmi daha iyi olabildiklerini biliyoruzda bi maç basit oynadılar diye öldürmeyin bu adamları. bu mantanite değilmi yıllardır bizi başarısız yapan??
Bence çok kötüydü.Serkan yaptığı asist dışında çok iyi mücadele etti top çaldı kısacası sahanın her yerindeydi daha ne yapsın.Selçuk ve Colman görevlerini yapabilmiş olsalardı Serkan sağ açıktan göbeğe gelmezdi.

Asist öncesi pas vermek de kayda değer birşeydir fakat maç boyunca sahada dolanan adam boş kaleye gol attı diye de iyi oynadı diyemem diğer oyunculara haksızlık edemem.

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 17:54
Bence çok kötüydü.Serkan yaptığı asist dışında çok iyi mücadele etti top çaldı kısacası sahanın her yerindeydi daha ne yapsın.Selçuk ve Colman görevlerini yapabilmiş olsalardı Serkan sağ açıktan göbeğe gelmezdi.

Asist öncesi pas vermek de kayda değer birşeydir fakat maç boyunca sahada dolanan adam boş kaleye gol attı diye de iyi oynadı diyemem diğer oyunculara haksızlık edemem.
Kendi golünü kendi hazırladı..

SDinc
07.12.2009, 18:02
Kendi golünü kendi hazırladı..

O zaman bütün golleri Onur hazırlamış :D

vfor
07.12.2009, 18:03

serkanın ben hiçbimaçta görev yerinde kaldığını görmedimki bilinçsizce top neredeyse oraya giden bi yapısı var 2 maçtır kötü oynadı demiyorum ama serkan becerileri sınırlı bi oyuncu çok koştu mücadele etti diyosun ama o senin gözlemin ankaragücü maçının oyuncu istatistiklerini aradım ama bulamadım bulsaydım bu gereksiz görüş farklılığının yarattığı tartışmayı uzatmadan çözecektik ya sen ya ben haklı olacaktım ama şu anda kimse görüşünü bi yere dayandıramadığı için herkes kendine göre haklı çıkıyo.
ayrıca o beğenmediğin 50 metre depar atıp yaptığı son vuruşu yapamayan çok oyuncu var süperligde hatta ankaragücü maçında bile biçok örneği vardı!

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 18:05
O zaman bütün golleri Onur hazırlamış :D
Espiri amaçlı yazdınız sanırım :)

Ama alakası yok rakipten kazanılan bi topla atılan golün Onurla ne alakası var..

Ayrıca eğer öyle ise Sylvaya özür borçluyuz..:D

Uğur Ö.
07.12.2009, 18:15
Colman 3 lü ortasahada değil 2 li ortasahada oynuyor yani oynadığı mevki 2 maçtır farklı bunuda bilelim

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 18:16
Serkan için bu maçta kötü oynadı diyemeyiz ayrıca Colman içinde çok kötü oynadı diyemeyiz..

Serkan Balcı

Toplam Şut : 0
İsabetli Şut : 0
Topla Buluşma : 41
Başarılı Pas : 30
Top Çalma : 5
Yaptığı Faul : 1

Gustavo Colman

Toplam Şut : 3
İsabetli Şut : 1
Topla Buluşma : 62
Başarılı Pas : 40
Top Çalma : 0
Yaptığı Faul : 0

Kaynak:Mynet-Maç Merkezi

SDinc
07.12.2009, 18:19
Espiri amaçlı yazdınız sanırım :)

Ama alakası yok rakipten kazanılan bi topla atılan golün Onurla ne alakası var..

Ayrıca eğer öyle ise Sylvaya özür borçluyuz..:D

Onur'u da tebrik ediyorum o halde bütün toplar ondan başlıyor.

Geçmiş sayfalarda gözüme çarptıda , o demeden ben onun yerine cevap vereyim dedim. :)

champions
07.12.2009, 18:27
Çıkarın Colmanın kazandırdığı puanları Sivasla pek fark kalmaz aramızda..
Laf olsun beri gelsin. Kaç puan kazandırmış bize Colman? Hangi maçlarda? Açık açık yazda bizde bilelim.

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 18:46
Laf olsun beri gelsin. Kaç puan kazandırmış bize Colman? Hangi maçlarda? Açık açık yazda bizde bilelim.
Fazla merak eden araştırır bulur bi futbolcu takımın attığı gollere büyük oranda katkı yapıyorsa onun için yok bu takımda oynayamaz yok şöyle yok böyle diye yorum yapamaz kimse yapıyorsa bu onun kendi husumetinden öte birşey değildir..

SDinc
07.12.2009, 18:50
Bursaspor : 1 puan
İ.B.B : 3 puan
Antalyaspor : 3 puan
Gençlerbirliği : 1 puan

24-8 : 16 ->13. sırada kümeye düşmemeye çalışan bir takım görüntüsü.

Edit : Gs maçı kişisel çabası ve Kayseri maçı performansınıda göz önünde bulundurmak gerek.

mavikan
07.12.2009, 19:05
umut atamaz suç, colman atar suç.. aslında bordo-mavi forma ile maça çıkmak suç.. sonra da futbolcuların yüzü niye asık!

Ömür Karadeniz
07.12.2009, 19:06
colmanı izlemeden istatistiklerine bakarak konussak vay be ne mukemmel adam deriz.ama işin ayrıntısına girince hiç de oyle degil.colman trabzonsporun aradıgı ortasaha oyuncusu degil.sadece toplara iyi vurabilen bir özelligi var o kadar.tipik bir bursaspor oyuncusu.hüseyin gibi.eger trabzonsporumuz sampıyonluk kupasını istiyorsa takımda keitalar ardalar baroslar bulundurmalı.bu benim sahsi görusum

champions
07.12.2009, 19:34
Fazla merak eden araştırır bulur bi futbolcu takımın attığı gollere büyük oranda katkı yapıyorsa onun için yok bu takımda oynayamaz yok şöyle yok böyle diye yorum yapamaz kimse yapıyorsa bu onun kendi husumetinden öte birşey değildir..
Yani verilecek bir cevabınız olmadığında böyle kıvırmaya çalışırsınız işte.Ortaya birşey atıyorsunuz ama iş desteklemeye gelince fos.Merak eden araştırırmış. Ben nasıl düşünemedim bu süper ötesi fikri.Tüh. Birde böyle kendinize ait her düşünceyi ilahi bir kitaptan almışcasına yazıyorsunuz ya işte ben buna bayılıyorum.Hariçten gazel okumaya devam, sonuç olarak.

Tolunay Abdioğlu
07.12.2009, 19:37
Futbolcuların formsuz olma dönemleri vardır.Bu Messi için Ronaldo için de geçerlidir.

Colman şuan bu dönemleri yaşıyor.

En kısa sürede eski performansına döneceğini düşünüyorum.

gerenimo
07.12.2009, 21:25
ersun hocadan ahmet hocaya, brosdan ünal karamana ve nihayet şenol güneşe kadar 5 hoca burdaki arkadaşlar kadar oyuncu tahlili yapamıyor ve bu takımda oynatıyorlar ve 90 dk. sahada tutuyorlar ya, bu adamlar o lisanslarını yırtıp atsınlar.. bundan sonra hoca bu forumdan olsun... büyük futbol adamları görev sizi bekliyor....

JoKeR™
07.12.2009, 21:47
Colman bence takının gözbebeklerinden bir tanesi süper bi grafiği var adamın 90 dk banamısın demiyor arjantin futbolunun nadide yeteneklerinden bir tanesi ve colman ın oynaması kesinlikle doğru bir karar diye düşünüyorum kaç tane hoca bu adamdan vazgecemedi şenol hocada vazgeçmedi

İsa
07.12.2009, 22:10
Kadro içerisinde taşlar daha yerine oturdu tam olarak kimin hangi mevkide daha verimli olduğu bir kaç futbolcu için hala netleşmedi.
Colman yetenekli bir oyuncu ama eksikleri var anormal top kayıpları ve kopuk kopuk,istikrarsız oyunu en büyük hankikapları.
Geçen seneye göre daha iyi gelecek senede daha iyi olacak.Mecut ortasaha oyuncularının yeterlilikleri ile şampiyonluğa oynamamız zor.O bölgeye bi düzenleme getirilmeli.

yorumsuz6117
07.12.2009, 22:23
5 Milyon euro üzerine bi teklife anında satılmalı..

SüRMeNe_6161
07.12.2009, 22:59
Güzel Ve Kals Yonuncu Ne Zaman Ne apcagı Bellı Olmaz...

mustafa08
08.12.2009, 00:11
aman hemen satin, gec kaldiniz... Adam her hafta iyimi oynucak?
Cok garip taraftarimiz var. Bir kac satarar, diger mac Star yaparlar..

28TS61
08.12.2009, 00:15
aman hemen satin, gec kaldiniz... Adam her hafta iyimi oynucak?
Cok garip taraftarimiz var. Bir kac satarar, diger mac Star yaparlar..

hic sorma renktas.

Hüdai Pervaneli
08.12.2009, 00:17
2 milyona geldi 3milyona satak kar yapariz:D

miaksoy
08.12.2009, 00:17
Takimin attigi gollerin en az yarisinda adamin katkisi var - ya kendi atmis ya attirmis. Biraz insaf eyleyin ya.

eyinc
08.12.2009, 00:31
colman maçın ilk yarısında ön libero görevindeydi selçuk daha çok öne çıkıyordu. ilk yarı kale önü etkinliğimizi hatırlayın kaç atak yaptık ne kadar etkili olduk. ikinci yarı selçuk geride colman öndeydi ikinci yarı ne kadar pozisyona girdik. ilk yarı alanzinyo selçuk paslaşması mı yoksa colman alanziyo paslaşmalarımı. bana şuana kadar takımına colman kadar katkı yapan başka bi orta saha oyuncusu yazın da inanayım bu adam etkisiz. tabata hayranlarıyla doludur bu forum yada ne bileyim belki lincoln hayranlarıyla fenerbahçede oynayamayan özerin bile hayranları eminimki çok daha fazladır. ben bir colman hayranıyım iyiki varsın COLMANDATE

vfor
08.12.2009, 01:15
colmanı izlemeden istatistiklerine bakarak konussak vay be ne mukemmel adam deriz.ama işin ayrıntısına girince hiç de oyle degil.colman trabzonsporun aradıgı ortasaha oyuncusu degil.sadece toplara iyi vurabilen bir özelligi var o kadar.tipik bir bursaspor oyuncusu.hüseyin gibi.eger trabzonsporumuz sampıyonluk kupasını istiyorsa takımda keitalar ardalar baroslar bulundurmalı.bu benim sahsi görusum

biri keitamı dedi :D yeteneksiz artiste milyon dolarlarmı verelim komik olma.
ardamı dedin son maçta toparlanmış dediler arda o haliyle trabzonsporda oynasaydı yerden yere vurulurdu. ve bu iki oyuncuda bizim bütçemizin üstünde oyuncular. ve üstelik biz bütün mevkiilerde çok pahalı mükemmel oyuncular oynatıyoruz ya defansta puyol, terry , kanatta messi, c.ronaldo, ortasaha xavi, iniesta, forvet eto, torres
bi colmanın mevkisi kaldı orayada ardayı keitayı aldıkmı tamam ne ala memleket.
(mevkiiler alakasız kullanıldı takılmayın)

Mollasalihoğlu
08.12.2009, 10:00
Ben ki Hüseyin'i severim :) ama Colman'a Hüseyin gibi demek insafsızlık olur..

Hüseyin kadar efektif olmasa da defansif bir yönü var(keyfi yerindeyse) artı olarak ayağında top tutabiliyor, bizim gibi bir takım için en önemlisi gol atabiliyor, uzaktan vurabiliyor, 50 metreye pas atabiliyor..

Halilhodziç haklı gibi giderken dediklerinde..

Dursun Kaplan
08.12.2009, 10:03
Colman'a Hüseyin gibi demek, pireye deve demek gibi birşey.

Mantıksız yorumlara devam. ;)

Emrah Akcagöz
08.12.2009, 12:50
Yani verilecek bir cevabınız olmadığında böyle kıvırmaya çalışırsınız işte.Ortaya birşey atıyorsunuz ama iş desteklemeye gelince fos.Merak eden araştırırmış. Ben nasıl düşünemedim bu süper ötesi fikri.Tüh. Birde böyle kendinize ait her düşünceyi ilahi bir kitaptan almışcasına yazıyorsunuz ya işte ben buna bayılıyorum.Hariçten gazel okumaya devam, sonuç olarak.
Neye verecek cevabımız yok be atılan 26 golün (Ankaraspor maçı hariç) 12'sinde bu adamın direkt olarak katkısı var göster bana şu takımda Colman kadar takıma katkı yapan başka futbolcu, yoksa var da biz mi bilmiyoruz..

M.S.SOFU
08.12.2009, 14:20
Colman'ın önlenemez yükselişi

http://www.fotomac.com.tr/2009/12/08/im/780185B44C9FDA4EB7090D70x.jpg
Trabzonspor'un geçen sezon başında Belçika'nın Germinal Beerschot takımından transfer ettiği Gustavo Colman, geçen sezondan daha başarılı bir performans ortaya koyarken, takımının da en verimli oyuncularının başında geliyor..

Trabzonspor'a ilk geldiği sezonu 5 golle tamamlayan Gustavo Colman, 15. hafta sonunda 7 gol atıp geçen sezonki gol sayısını aştı. Colman, attığı 7 gol ile takımının en golcü oyuncusu konumunda bulunuyor.

Colman, 15. hafta sonunda, Bursaspor, Antalyaspor, Gençlerbirliği, Kasımpaşa ve Ankaragücü'ne birer, Galatasaray'a ise 2 gol attı.

UMUT http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
VE GÖKHAN'DAN FAZLA ATTI

Arjantinli orta alan oyuncusu, bu sezon takımın forvetleri Umut Bulut ve Gökhan Ünal'ın attığı gol sayısının toplamından da fazla gol atmış oldu.

15. hafta sonunda Umut Bulut (4), Gökhan Ünal (2) gol olmak üzere toplam 6 gol atarken, Colman, 7 golle bu iki oyuncunun attıkları toplam gol sayısını geride bıraktı.

ASİSTLERİ DE GEÇTİ

Geçen sezondan daha başarılı performans gösteren Arjantinli oyuncu, gol asisti olarak da geçen sezon boyunca yaptığı asist sayısını geride bıraktı.
Geçen sezon boyunca 3 asist yapan Arjantinli oyuncu, bu sezon 15. hafta sonunda 4 gol asisti yaparak, önceki dönemi geride bıraktı.

EN İSTİKRARLISI

Trabzonspor'da en fazla gol atan oyuncu konumunda olan Colman, bordo-mavili takımda en istikrarlı oyuncusu. Colman, ayrıca 14 maçın tamamında bin 201 dakika forma giyerek, bordo-mavili takımda en fazla forma giyen futbolcu oldu.

Colman'ı, 14 maçın 12'sinde ilk 11 de sahaya çıkan ve bin 89 dakika sahada kalan Umut Bulut takip etti.

AA

şu haberi buraya yazmakran gurur duyuyorum
içinde istatistiklerde var....

cobts28
08.12.2009, 14:56
touluse 7,milyon euro teklif etmişti sezon sonu böyle bir teklif gelirse satılmalı ve borçların kapatılmasında kullanılmalıdır bu para.

Oğuzhan Fidan
08.12.2009, 15:03
satılacak en son oyuncu , gizli özne gibi her golde bi pası var.. bazen öne çıkıyo bazende sessiz sakin işini yapıyo..

Atılay
08.12.2009, 15:05
touluse 7,milyon euro teklif etmişti sezon sonu böyle bir teklif gelirse satılmalı ve borçların kapatılmasında kullanılmalıdır bu para.

satılacak en son oyuncu , gizli özne gibi her golde bi pası var.. bazen öne çıkıyo bazende sessiz sakin işini yapıyo..

7 milyon euro mu bir an bile düşünmeye gerek yok böyle bi teklif varsa

Uğurtan
08.12.2009, 15:06

Hala borçların kapatılmasında kullanılmalıdır diyo bu arkadaş ya.. :D

Neyse cevap vermeye değmez.. ;)

Colman'la ilgili fazla bir söz söylemek yersiz bir orta saha oyuncun 7 gol ile gol krallığında gözüken tek adamınsa..

Ayrıca yanında birde 5 asistlik bir performans sergilemişse..

Duyumlara göre ciddi teklifler gelebilmesi söz konusuysa 5 milyon eurolar vs..

Hala bu adama sallamak nedir pek anlayamıyorum.. :)

Son maç vasattı kötü diyemem.. Ama formsuz olması yararsız kötü olduğu anlamına gelmez.. ! :)

cobts28
08.12.2009, 15:11
Hala borçların kapatılmasında kullanılmalıdır diyo bu arkadaş ya.. :D

Neyse cevap vermeye değmez.. ;)

Colman'la ilgili fazla bir söz söylemek yersiz bir orta saha oyuncun 7 gol ile gol krallığında gözüken tek adamınsa..

Ayrıca yanında birde 5 asistlik bir performans sergilemişse..

Duyumlara göre ciddi teklifler gelebilmesi söz konusuysa 5 milyon eurolar vs..

Hala bu adama sallamak nedir pek anlayamıyorum.. :)

Son maç vasattı kötü diyemem.. Ama formsuz olması yararsız kötü olduğu anlamına gelmez.. ! :)
Dostum gelirlerin ancak giderlerini karşılar oda ucu ucuna belkide tekkeyi alsak örnegin devre arasında bunun maliyeti bize bonsrvisiyle 6,trilyonu bulur sezon sonuda transfere 10 yada 15 trilyon harcadıgını düşün borç olur 150 trilyon gelecek yılın sonunda faizlerle 200 trilyona yaklaşır..Yönetim 2, yıl tasarruflu olmalı vede kalıcı kaynak yaratmalıdır...Yoksa herşeyimize el koyulur ben bu takımın gelecegini düşünüyorum beni boş vaatlerle kimse kandıramaz başka trabzonspor yok.

Ibrahim Gaygusuz
08.12.2009, 16:36
Arkadaslar BJK bu performansin yarisini yapamiyana 8.5 verdi ( Tabata ) Colmanin degeri en az 10 milyondur

Dursun Kaplan
08.12.2009, 16:37
Bi işe yaramıyosun Colman bak seni satışa koydular. :)

Kubilay ŞAHİN
08.12.2009, 16:49
Satılmakmı..

Dinleme Colman Dinleme Sen Bize Lazımsın..

İstatistiklere de Maşallah Diyelim.. Nazar Değmesin..:)

Uğur Ö.
08.12.2009, 17:30
Biz barcelona gibi kulüp değilizki ortasahamızda xavi ineista lampard vs. olsun türkiye liginde ilk 3 e girmeye çalışan bir kulübüz fb gs bjk banko oynayacak tipte bir oyuncudur.

Mert Oğuzlu61
08.12.2009, 20:25
Dostum gelirlerin ancak giderlerini karşılar oda ucu ucuna belkide tekkeyi alsak örnegin devre arasında bunun maliyeti bize bonsrvisiyle 6,trilyonu bulur sezon sonuda transfere 10 yada 15 trilyon harcadıgını düşün borç olur 150 trilyon gelecek yılın sonunda faizlerle 200 trilyona yaklaşır..Yönetim 2, yıl tasarruflu olmalı vede kalıcı kaynak yaratmalıdır...Yoksa herşeyimize el koyulur ben bu takımın gelecegini düşünüyorum beni boş vaatlerle kimse kandıramaz başka trabzonspor yok.

gelecek yılın sonlarına doğru 200 trilyon borcumuz olur yani sana göre ? :) :D

90 trilyon civarı borcumuz var diye biliyorum geçenlerde açıkladılar, bırak o kadarda borcumuz olsun, başkanın açıklamalarını dinlemedin heralde, bu borç işini büyütmeye gerek yok.

colman a gelirsek, oynadımı o maç rakibin yapacağı her hatada onları tehlikeli bir duruma düşerebilecek yeteneğe sahip bir oyuncu ama bazen kopup gidiyor maçta, ona maç sırasında çok kızıyorum bu tip durumlarda ama top ayağına çok yakışıyor bu adamın yaw :)

M.S.SOFU
08.12.2009, 22:11
hes projesi,ts cell ile bu yapılmaya çalışılıyor ama daha fazla kaynak olabilir
hes projesi uzun vadeli bir projedir geliri uzun vadede ama fazla olarak gelecektir
bizim borcumuzun faiz olan kısmı sadece temettüde davalık olan kısım o yüzden 90 milyon tl lik borcu 150 milyon tl ye çıkaracağını düşünmüyorum

Paksoy
08.12.2009, 22:15
2 milyona geldi 3milyona satak kar yapariz:D

mahmut senede 8 colman satarsak iyi kar elde edriz böyle:D

Mehmet Zeki
08.12.2009, 22:54
Tabata'nin 8,5 ettigi bir yerde Colman rahat 10 eder!

Serdar A
09.12.2009, 02:11
Colman'ı , içinde bulunduğumuz şartlar içerisinde satmaya kalkmak , doğru bir yöneticilik anlayışı olmaz .

Şu süreçte , Colman'ın başlığında böyle bir konuyu gündemde tutmamızda doğru değil .

15. hafta itibariyle istatistiksel olarak pozisyonunda ligin "en iyi" futbolcusu .

Ve yükselmeye devam ediyor , gittikçe güçleniyor , eksiklerini kapatıyor . Sezonun sonuna dek istediğimiz çevikliğe de ulaşırsa Colman'ın değerini ifade etmek için , şu an konuştuğunuz rakamların bir basamak daha artması gerekecek .

Süleyman50
09.12.2009, 08:52
Her hocanın adamı: Colman

Ne Hugo Broos vazgeçti ondan ne de Ünal Karaman... İstikrarlı ve skora etki eden oyunu, Gustavo Colman'ın yıldızının Şenol Güneş döneminde de parlayacağını net bir şekilde ortaya koydu.

Geçtiğimiz sezon tutuk bir dönem geçirip toplam 5 golde kalan Arjantinli, daha 15. hafta tamamlanmış olmasına rağmen 7 gole ulaştı. Kritik asistleriyle de öne çıkan Tangocu, Güneş’in yakın tavırlarıyla da yeni hoca handikapı yaşamayacağını görüp tamamen rahatladı.

Ali İhsan
09.12.2009, 09:54
Colman şu anda ligin gerçekten istatistiki değerleriyle en değerli oyuncusu konumunda. Arda ile kapışıyorlar, geçen seneye göre daha aktif olduğunu görüyoruz. Bir kaç maç düşüş yaşasa da ben bu seneki tutumundan memnunum. Bu kadar karışıklıklara, giden gelen hocalara, kadrodışı kalanlara, tribün karışıklıklarına rağmen bu düzeyde futbol oynaması umut veriyor.

Soytürk
09.12.2009, 14:00
teknik var adamda digerleriyle farkı cıkıo saha içinde adamsın colman

M.S.SOFU
09.12.2009, 14:05
gustavo colmaaaaan
gustavo colmaaaaan
takımın değişmezi bu adam....
onu satan yönetimi ben de satarım arkadaş
bu konuda tavrım bu kadar açık ve net

cobts28
09.12.2009, 14:16
Geçen sezon başındaki gibi 7,milyon euroluk teklif gelirse elden çıkarılmalı ve bu para borçlarda kullanılmalıdır..yeni colmanlar bulunmalıdır.

Mustafa ÖZDEMİR
09.12.2009, 14:22
gustavo colmaaaaan
gustavo colmaaaaan
takımın değişmezi bu adam....
onu satan yönetimi ben de satarım arkadaş
bu konuda tavrım bu kadar açık ve net

satılmayacak oynucu yoktur. ama değerini bulursa tabi...

Dursun Kaplan
09.12.2009, 15:35
7 milyon euroya klübün bütün borcu silinecekmiş gibi konuşuyorsunuz ilginç. :)

sessizkral_1
09.12.2009, 15:58
biz elimizdeki yararlı oyuncuyu ilk fırsatta satma planları yaparsak nasıl büyük takım olacağız ?Nasıl şampiyon olacağız.

Bizi bazı arkadaşlar birtakım anadolu klüpleriyle karıştırıyor sanırım.

Cem Akyüz
09.12.2009, 16:01
Elimizde iyi oyuncu var..Taraftarımda hemen satalım diyor..Sonrada nerede başarı diyip hesap sormaya kalkıyor

Hürgün Aygün
09.12.2009, 17:44
son zamanlar isteksiz nedense

Ali Tunahan Güllü
09.12.2009, 18:13
Colmanın şu dönemde satılması hata olur..

28TS61
09.12.2009, 18:20
benim anlamadigim neden hemen satilmasi düsünülüyor?
yok 7 milyon teklif gelmis gitsinmis. demekki iyi biriki 7 milyon veriyorlar.
elimizde dursun degeri artsin ileride 2-3 katina sat o zaman.
sampiyon olmak istiyorsak elimizde iyi oyunculari tutmaliyiz

Samet Yildirim
09.12.2009, 19:33
7 milion euro colmanin üstünde bir rakam yani o para olsa hemen satarim cünkü tabata nasil 8-9 etmiyorsa colman 7 milion euro etmiyor...

7 milion euro yu birakin 5 milion euro ya colmanin 2 katin daha iyisini getrebilirsin...2 milion euroda cepte olur

ama 7 milion euro flan hikaye..

Fakat iyi bir oyuncu orasi ayrica bir mesele..her nekadar son macta cok cok kötü bulduysam...

cobts28
09.12.2009, 19:41
7 milion euro colmanin üstünde bir rakam yani o para olsa hemen satarim cünkü tabata nasil 8-9 etmiyorsa colman 7 milion euro etmiyor...

7 milion euro yu birakin 5 milion euro ya colmanin 2 katin daha iyisini getrebilirsin...2 milion euroda cepte olur

ama 7 milion euro flan hikaye..

Fakat iyi bir oyuncu orasi ayrica bir mesele..her nekadar son macta cok cok kötü bulduysam...
Geçen sezon başında touluse geldi bu teklifle iyi takip et gündemi.

Samet Yildirim
09.12.2009, 19:44
Geçen sezon başında touluse geldi bu teklifle iyi takip et gündemi.

Benim görüsüm bu...Necati GS den ken bir hamburga gidiyor bir hertha berline gidiyordu gittiginde ispanya 2.liginde buldu kendini..

medya ya inanmam ben..

7 milion euroluk teklife yönetim hemen evet derdi...

cobts28
09.12.2009, 19:47
Benim görüsüm bu...Necati GS den ken bir hamburga gidiyor bir hertha berline gidiyordu gittiginde ispanya 2.liginde buldu kendini..

medya ya inanmam ben..

7 milion euroluk teklife yönetim hemen evet derdi...
Yattaranın teklifine zorla evet demişti yönetim 10 milyon euroluk teklifine bilmem hatırlayabildinmi dostum satmıyacagız filan demişti bence yönetim o sancılı dönemde bu teklife evet diyemezdi..

ogeday6106
09.12.2009, 20:01
colman için 7 milyon euroluk teklif geldigini ilk defa senden duyuyorum.bana pek inandırıcı gelmedi.

Samet Yildirim
09.12.2009, 20:03
Yattaranın teklifine zorla evet demişti yönetim 10 milyon euroluk teklifine bilmem hatırlayabildinmi dostum satmıyacagız filan demişti bence yönetim o sancılı dönemde bu teklife evet diyemezdi..

Okadarini bilemem ama hayirlisi neyse...ama yattaranin teklifine zorla asla ve asla evet demediler baliklama seklinde atladilar o teklife...

cobts28
09.12.2009, 20:04
Okadarini bilemem ama hayirlisi neyse...ama yattaranin teklifine zorla asla ve asla evet demediler baliklama seklinde atladilar o teklife...
İlk başta asbaşkan çıktı kesinlikle satmıyoruz dedi sonra yattara açıklama yapınca basında evet demek zorunda kaldılar sen gündemi hiç takip etmiyorsun.

Hotaman
09.12.2009, 20:26
Biz Trabzonsporuz Gençlerbirliği değil.
Bizim taraftara yaranmakta zor.
İyi oynarsın para eder satalım derler.
Kötü oynasın oynamıyor satalım derler.
Ne diyeyim.
İnşallah bir gün arasını buluruz.

gerenimo
09.12.2009, 20:32
bu haftaki performansı forumdaki biçok kişi tarafından beğenilmedi. kötü olduğu söylendi. ancak fox tv de ve milliyette haftanın 11 ine seçilmiş...

Fatih
09.12.2009, 21:03
bu haftaki performansı forumdaki biçok kişi tarafından beğenilmedi. kötü olduğu söylendi. ancak fox tv de ve milliyette haftanın 11 ine seçilmiş...
Onlar dediyse doğrudur...

karim@benzema10
09.12.2009, 21:46
Colman kendisine güveniyor ve yetenekli oyuncu ama fiziki dayanaklılık noktasında çok yetersiz tamam arada bir çok şık paslar ve goller atabiliyor fakat topu rakip sahada oynayabilmek için dönen topları alabilme,çabuk pas ve adam geçebilme koşulunu karşılamıyor nihai hedefimiz şampiyonluk ise orta alanda daha kreatif özellikleri taşıyacak oyuncular bulundurmalıyız misal olarak ernst ve atiba'yı sayabilirim.Selçuk inan ve colman'ın aynı tipte oyuncular olması nedeni ile çift forvetli sistemin yürümemesi ve defansa çok yük binmesini gözarda etmeyerek şenol hocamın değerlendirmesini temenni ediyorum.

gerenimo
09.12.2009, 21:54
Onlar dediyse doğrudur...

seçiciler senin kadar futbolu ve futbolcuyu bilemezler ancak, belki fox ekibinde ersun hoca biraz anlayabilir.

Birtan Karaman
09.12.2009, 21:54
Toulouse Takımını Günebakış Getirdi Colman İçin :rolleyes:
Sadece Günebakış Yazdı Öyle Bir Haber. 7 Milyon Euro Muhabbeti Geçmiş Yukarıda ; 7 Milyon Euro Verilsin Anında Satarlar Colman'ı. İsterse 10 Gol 10 Asistle Oynasın :)

gerenimo
09.12.2009, 21:56
Colman kendisine güveniyor ve yetenekli oyuncu ama fiziki dayanaklılık noktasında çok yetersiz tamam arada bir çok şık paslar ve goller atabiliyor fakat topu rakip sahada oynayabilmek için dönen topları alabilme,çabuk pas ve adam geçebilme koşulunu karşılamıyor nihai hedefimiz şampiyonluk ise orta alanda daha kreatif özellikleri taşıyacak oyuncular bulundurmalıyız misal olarak ernst ve atiba'yı sayabilirim.Selçuk inan ve colman'ın aynı tipte oyuncular olması nedeni ile çift forvetli sistemin yürümemesi ve defansa çok yük binmesini gözarda etmeyerek şenol hocamın değerlendirmesini temenni ediyorum.

nihayet bir oyuncu ile ilgili elle tutullur bi mesaj. sloganvari cümlelerden uzak. farklı düşünsem de mesajın gerçekten değerli... eline sağlık.

Fatih Özkan
09.12.2009, 23:01
Takımda görmek istediğim oyunculardan biri...
Ankaragücü maçında biraz etkisiz kaldı gibime geldi...

yorumsuz6117
09.12.2009, 23:02
Toulouse Takımını Günebakış Getirdi Colman İçin :rolleyes:
Sadece Günebakış Yazdı Öyle Bir Haber. 7 Milyon Euro Muhabbeti Geçmiş Yukarıda ; 7 Milyon Euro Verilsin Anında Satarlar Colman'ı. İsterse 10 Gol 10 Asistle Oynasın :)
7 milyon euro verilirse hiç dişinülmeden anında satılmalıdır zaten..

Dursun Kaplan
10.12.2009, 09:35
Hala satamadınz mı Colman'ı ? :)

Serdar Ersoy
10.12.2009, 09:36
ara transferde satarlar dursun merak etme şimdi fiyat araştırması yapıyorlar kaça gidiyor diye :D

cobts28
10.12.2009, 10:29
İnşallah iyi bir rakama satılır kulüp borçlarında kullanılır bu para.

Adem Erdoğan
10.12.2009, 10:33

Niye satılsın arkadaşım durduk yere futbolcu ticarethaneliğinemi başladık.

Borcu yapan düşünsün nasıl ödeyeceğini futbolcu satarakmı ödenecek borçlar.

Dursun Kaplan
10.12.2009, 10:34
Hala satılır diyosunuz ya. Colman'ı satınca bütün klüp borçları silinecek mi arkadaş ?

cobts28
10.12.2009, 10:57
Niye satılsın arkadaşım durduk yere futbolcu ticarethaneliğinemi başladık.

Borcu yapan düşünsün nasıl ödeyeceğini futbolcu satarakmı ödenecek borçlar.
Ses çıkarmazsak hacizler icralarla ugraşırız benden söylemesi gelecek yıl borç 200 trilyon...

anth
10.12.2009, 10:57

Kardeşim kulübün sana mı borcu var? Nedir bu her mesajında borç kelimesi var?

cobts28
10.12.2009, 11:00
Kardeşim kulübün sana mı borcu var? Nedir bu her mesajında borç kelimesi var?
Uçan kuşa borcu var bu ekonomiyleişimiz çokzor gelecek yıl sonu borç 200 trilyon dost acı söyler.

ilhan
10.12.2009, 11:07
Her değerini bulanı satacaksak kulübün kapısına kilit vuralım daha iyi arkadaşlar. Yapmayın lütfen.

cobts28
10.12.2009, 11:29
Her değerini bulanı satacaksak kulübün kapısına kilit vuralım daha iyi arkadaşlar. Yapmayın lütfen.
Har vurup harman savurursakta kulübe kilit vurulur bu yükten başka türlü kalkamayız.

ilhan
10.12.2009, 15:30
Har vurup harman savuralım demiyorum. Her değerini bulan futbolcu için "Bunun ederi budur, talibi varsa gelsin" diyeceksek şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz gerekir. Bu düşünce yapısı zaten bizi borca sürükler.

En iyiye sahip olmak mı yoksa en iyiyi bulana kadar seçmece iş yapmak mı?

ESER
10.12.2009, 15:42
uygun bir firsat bulursa baskan okutmaya calisir ;) bakti tepki cekiyor bi yattara filmi de ona cevrilir..
insallah boyle sacmaliklar yine olmaz.. tam iyi bir jenerasyon yakaliyoruz, birisi cikip kulubun ustunden silindir gibi geciyor.. milan da , chealse de futbolcu satiyor ama biri cikip iki uc euro verdi diye degil, hesabina geldigi icin yeteri kadar faydalandigi icin.. biz kayseri miyiz, yada genclerbirligi .bul sat yapalim... madem bu olayin adi yapilanma, aman aman bir teklif gelmedigi surece kesinlikle satilmamali.. bu sadece colman icin degil takima katkisi olan tum futbolcular icin gecerli..

Serdær
10.12.2009, 15:45
O.Lyon ve Arsenal gibi takımlar en iyi oyuncularını satsalarda , iyi bir scout ekipleri oldukları için onların yerlerine oyuncu bulabiliyor.

Bizde böyle bir scout ekibi olmadığı için neredeyse 3-5 senede bir iyi bir futbolcu yakalayıp satınca sıkıntıya düşüyoruz.

İyi bir scout ekibin olsun almış olduğun oyuncuların büyük bir oranı gelişim göstersin , bende satılmasından yanayım.

Fakat ekibin yok nadiren kaliteli oyuncu bulabiliyorsun sattıksan sonra da ah vah çekiyorsun..

Ayrıca bu konuyu transfer dosyası bölümünde tartışmak daha sağlıklı olur..

Harun-61
10.12.2009, 16:02

aynen...

nedir bu yahu ?
Cale'yi sat, Colman'i sat, yakinda Gabric'i satariz...
.

Samet Yildirim
10.12.2009, 16:10
Mesela bir oyuncunun degeri 1 lira ise ve bana 4 lira tekif geliyorsa satarim bukada basit ha ilerde daha yüksek paraya satabilirim diye düsünürsem tutam gelelim colmana bana göre 3-4 milion euro degeri var 7 milion euro 2 kati olmus oluyor ilerde daha yüksek paraya gidebilir mi ?? gidemez yani 7 miliona hemen satarim ama 3-4 milion euro ya satmam..

Cafer Bulur
11.12.2009, 12:40
Colman in son haftalardaki düsüsünden sonra artik sahne almasi lazim.

Bu sezon 7 gol atti ama bana göre cok iyi oynamadi kendisi.

Istikrari yakaladigi an en önemli yabancimiz olacaktir.Gerci su anda da öyle ama daha iyisini yapabilir colman.

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 12:42
Takıma gol yollarında ki gol ve asist üretkenliği istikrarlı bir şekilde sürüyor.

Ama aynı şeyi futbol konusunda söylemek biraz zor.

avniaker
11.12.2009, 14:18
acaba colman ın yerine tjiuzu nasıl olurdu

Dursun Kaplan
11.12.2009, 15:14

Kısa ve net ;

Alakasız olurdu.

colman61alan
11.12.2009, 15:24
TRABZONSPOR da en iyi futbolcu COLMAN dir...
sonra alanzinho ve sonrada büyük sef songdur!!!

Yunus Emre SEYHAN
11.12.2009, 15:25
Onur'un yerine Alanzinho'yu koymak gibi birşey olur. Colman'ı gözünüzde çok küçültüyorsunuz.

pazarkapılı
11.12.2009, 15:52
sezon itibariyle bir önceki sezon istasiklerini asan ancak futbolu ve takım liderligi acısından fazla yol katedemeyen ortasaha oyuncusu...bu demek degildirki kendini bu analamda gelistiremesin... ümitle maclara golleri ve asistleri dısında da damga vuracak oyunu oynamasını bekliyoruz kendisinden...

61_Serhat_61
11.12.2009, 16:41
senol hoca colmani SAT-MAZ!!
SATTIRMAZ!!
bencede öyle olsun...
böyle bi futbolcuyu nasil satilsin diyorlar anlamiyorum vallahi ya...

firidin61
12.12.2009, 09:54
Ne futbolcular '' mal '' ne de futbol klupleri '' ticarethane '' dir . Bu gözle bakmak futbolu futbol olmaktan çıkarır . Renklere olan sevda ortadan kalkar . İnsanlar endüstrinin içinde işçi veya '' müşteri '' statüsü alır . Olağan şartlar içinde '' para '' için futbolcu satmak midemi bulandırıyor . O nedenledirki Lyon Dünya'nın en '' başarılı '' takımı dahi olsa benim gözümde asla büyük klup olamaz . Ronaldinho veya C.Ronaldo Dünya'nın en iyi futbolcularıda olsa benim gözümde Gerrard olamaz .

Bence Colman'ın sorunu ne fizik kapasitesi ne de yetenekleri . Aslında kendiside sorununun farkında . Bazı maçlara mental olarak hazırlanamıyor veya hazırlayamıyorlar . Bir maçta takımın en iyisi diğer maçta vasat görüntü çizmesinin nedeni bence bu . Bunu sağlayacak durumlar ortaya çıkarsa para ile değer biçilemeyecek futbolculardan olur .

Ayrıca kişiliğinide seviyorum Colman'ın . Alacaklarını alamadığında '' bu yönetimle benim aramda '' demesi benim için kafi derecede tatmin edicidir .

Ve iddamın hala arkasındayım . Colman bu takımın Alan ve Yattara da dahil en yetenekli futbolcusudur .

Saygılarımla

Lancet_61
12.12.2009, 12:03
ileride topu tuttuğumuzda colman-selçuk hücum performansını arttıracaktır...bu da tekkenin gelişiyle olur

Cihad Varlı
12.12.2009, 12:04
Colman , bu maçta kart görmek yok . Dikkatli ol .

Tolunay Abdioğlu
12.12.2009, 12:14
Şenol hoca dinlendirirse sürpriz olmaz benim için.

Fenerbahçe maçını düşünmemiz lazım.

Cihad Varlı
12.12.2009, 12:16
Şenol hoca dinlendirirse sürpriz olmaz benim için.

Fenerbahçe maçını düşünmemiz lazım.

Olmaz Tolunay , rüyamda gördüm golü var bu maçta . :)

Tolunay Abdioğlu
12.12.2009, 12:20
Olmaz Tolunay , rüyamda gördüm golü var bu maçta . :)

Seni mi kırcam be. :)

Oynasın o zaman. :)

Volkan Taş
12.12.2009, 12:20
Colman , bu maçta kart görmek yok . Dikkatli ol .

hakem ilk fırsatta colman a kartı çakar görürsünüz :)

Zeki Akyol
12.12.2009, 13:09
Bende dınlendırır dıye duşunuyorum Ceyhun Colmanı Denızlı macında aratmaz dıey duşunuyorum ıkı şut ceksın bırını alır kalecı :)

Mustafa ÖZDEMİR
12.12.2009, 17:53
Bende dınlendırır dıye duşunuyorum Ceyhun Colmanı Denızlı macında aratmaz dıey duşunuyorum ıkı şut ceksın bırını alır kalecı :)
ceyhun kim colmanın yerini doldurmak kim...

Emre7
12.12.2009, 18:20
mevkisinde oynamıyor.
Colman bir Hüseyin veya bir selçuk veya bir Tjkuzu değil.

tslover
12.12.2009, 20:14
colman gibi bir oyuncunun bile saçma sapan olur olmaz eleştirildiği yerde sağlıklı yorum ve yorumcuların olduğuna inanmıyorum

hos_cocuk61
12.12.2009, 22:29
Bende Colman'ı beğenen biri olarak; eğri oturup doğru yazma ihtiyacı duyuyorum.

Colman bir kaç haftadır sonuçsal anlamda var; fakat üretkenlik, yaratıcılık, takıma katkı anlamında düşük seviyede.

Sonuçsal başarısına iyi oyununuda katar ise kazanan Trabzonspor olur. Çünkü Colman'ın iyi oynadığı maçlarda takım daha üretken daha kendine güvenen ve iyi.

Mustafa Calik
12.12.2009, 22:32
Bu macta dinlendirilsin. Sacma sapan top kayiplari da izlemeyiz ve cezali duruma da düsmez.

Adem Erdoğan
12.12.2009, 22:34
Fener maçı için bu maçta dinlense iyi olur.Fener maçında Colman gibi Colman bekliyorum.

TS-FAN
12.12.2009, 23:29
Yorulduğu anlarda, istediğini yapamadığı zamanlarda hırçınlaşıyor.
Her şey yolunda giderse oyundan erken alınması gerekir.

Ilelioglu
12.12.2009, 23:31
Fener maçı için bu maçta dinlense iyi olur.Fener maçında Colman gibi Colman bekliyorum.

Denizli maci var öncesinde. Insallah bu macta Colman yine sirtlar bizi...;)

Cihad Varlı
12.12.2009, 23:31
Colman bizim için çok önemli . Allah korusun olası bir sakatlıkta , cezada değerini çok daha iyi anlayacağız . Eşi bir röpörtajında istikrarsızlığından şikayetçi olmuştu Colman'ın . Bu sebebini ise bazı dönemlerde futboldan soğumasına bağladı . Ne yapıp edip futboldan soğumasını engellemeyiz . Sürekli yüzünün gülmesi lazım , özel ilgi istiyor . Gereken kişiliğin gerekse futbolculuğun Seviyorum Seni Colman..

Burak_52
13.12.2009, 18:31
inş düzeltir kendini colman bugün yokları oynadı resmen

Emrah KabuL
13.12.2009, 18:33
Son haftalarda takımı 1 kişi eksik oytanıyorsun ama allahtan mevkin o.saha eğer forvet olsaydı görürdün eleştirileri :)

Ali Tunahan Güllü
13.12.2009, 18:33
Sarı kart sınırında olduğu için temkinli oynadığını düşünüyorum bu maçta geçen haftaya göre daha iyi oynadı haftaya fener maçında açılman dileğiyle:)

Yunus Emre SEYHAN
13.12.2009, 18:34
Hiçte kötü oynamadı. 3-4 net gol pozisyonuna soktu takımı. Ama Umut faktörü....

Ahmet Pulusoğlu
13.12.2009, 18:37
Genelde Vasatın üstündeydin şu yavaşlık problemini bir çözsen. Önün bomboş koşsan daha tehlikeli bi atak olucak ama sen uzun topla pas atmayı deniyorsun..

Herşeye rağmen. I Love You Colmaaaann , I Love You Colmaaaann

28TS61
13.12.2009, 18:40
macin en iyi adamiydi bence. attigi %100 gollük paslari ne yazikki takimimiz degerlendiremiyor

leavemealone
13.12.2009, 18:42
Hep durdugu yerden oynuyor hic kosmak yok. Su olayi bi assan daha güzel olacak .

unique
13.12.2009, 18:48
Valla kötü deniyor ama 3-4 tane al da at dercesine pas gönderdi; Umut Efendi heba etti o pasları.

Adem Erdoğan
13.12.2009, 18:48
2si Umut 1 i serkana olmak üzere 3 tane net gollük pas attı.

Oynadığı futbola gelince takım kadar oynadı.

Kader KORELİ
13.12.2009, 18:50
Son 3 haftadaki perfomansiyla ilk onbiri hak etmiyor, ama yinede haftaya mutlaka oynamasi taraftariyim. Cok isteksiz oynuyor son zamanlar, umarim haftaya hirsina geri kavusur.

Emre ÖZTÜRK
13.12.2009, 18:50
arkadaşlar güzel özetlemiş çok iyi paslar attı bugün ama mücadele açısından pek iyi değildi.

Hasan ZAİMOĞLU
13.12.2009, 19:04
fener maçında dimdik ayakta olman dileklerimizle (:

Uğurtan
13.12.2009, 19:05
Kötü demiyelimde..

Üstündeki durağanlık devam ediyor.. Sebebi nedir bilemiyorum ama umarım Fener maçında bildiğimiz Colman'ı görebiliriz yeniden..

Samet Yildirim
13.12.2009, 19:05
FB macinda performansi umarim artar...

zafer6161
13.12.2009, 19:06
colmanda müthiş düşüş var,umarım haftaya iyi oynar

Onur Şeref
13.12.2009, 19:06
Koşmuyor bile.Arkasındaki adam gelip önünden topu alıyor.

Harun-61
13.12.2009, 19:16
vasat'i yine asamadi...

Mustafa ÖZDEMİR
13.12.2009, 19:41
nerdseyse adını duymadım maçta .eski colmanı istiyoruz...

mehmetali61_55
13.12.2009, 20:16
çok kötüydün bu performansla ilk 11de oynaman zor

aaahmet61
13.12.2009, 20:19
bana göre iyiydi.sorun onda değil asıl sorun onun asistlerini gole çevirmeyenlerde.

Yazici_61
13.12.2009, 20:31
Bugün bence hem iyidi hem kötüydü! Gol paslari verdi ama bizim oyuncular atamadi,rahat bugün 4 assist yapardi Colman! Colman artik ofansiv oynamiyor daha cok defansiv oyniyor ve orda da isini iyi yapiyor!

Berk
13.12.2009, 20:36
Valla kötü deniyor ama 3-4 tane al da at dercesine pas gönderdi; Umut Efendi heba etti o pasları.

Zaten bunun için Colman'ın bu takımda her türlü varolması gerektiğini düşünüyorum.

Özge
13.12.2009, 21:21
İlk yarı etkili değildi.İkinci yarı biraz daha önde oynadı ve daha etkili oldu.3 tane net pozisyon hazırladı.Ofansif oynadığında daha etkili oynuyor.

Serhat ŞAHİN
13.12.2009, 21:32
istikrarsız ve koşu diye birşey yok. yavaş kalıyor çok.

Emrah Akcagöz
13.12.2009, 21:33
Fena değildi bugün bence topların Alanzinhoda toplanması nedeniyle geri planda kalıyor ve pek iyi değilmiş gibi duruyor ama bugün yine 3-4 asist yaptı tabi gol olmadı orası ayrı..:)

Dursun Kaplan
13.12.2009, 21:34
Takım kötü olunca doğal olarak Colman'da kötüydü.

Büyük maçlarda daha iyi oynadığını biliyorum. Göster kendini fb maçında.

Umut'a ilk yarı ve ikinci yarıda ki yüzde yüzlük iki pasın gol olsa maçın yıldızıydın. :)

Sefa Murat Dokuz
13.12.2009, 21:41
Takım kötü Colman kötü diye birşey yok. Son haftalardaki düşüşü sürüyor çok ağır kalıyor. Ama 3 tane yüzde yüz asisti vardı. Birisi ilk yarıda umuta, diğeri serkana , diğeri de yine umuta 2.yarı. Hepsini yediler.

F.Erdem
13.12.2009, 21:49
keşke daha hızlı olsa.
ve keşke daha istikrarlı olsa : )

_SeRKaN_
13.12.2009, 23:15
Eski Colman'ı arıyorum...Hükümsüzdür...:)

Adem Erdoğan
13.12.2009, 23:23
Her maç böyle 3-4 tane pas atsın ben böyle Colman'a razıyım.

tslover
13.12.2009, 23:23
sarı kart görmemek için tedirgin oynadı ama iyiydi genede

exelance
13.12.2009, 23:29
verdiği asistler gol olsaydı maçın adamı olurdu:)
ama goller gelmeyince vasat bir görünümde kaldı diyebilirim..

hos_cocuk61
13.12.2009, 23:30
Takım kötü olunca doğal olarak Colman'da kötüydü.
Bu cümleyi şöyle değiştirelim istersen "Colman kötü olunca, takımda kötü oluyor."

Bazıları gözden kaçırıyor; ama bu takım Colman'a bağlı. Colman kötü olunca takım kötü; Colman iyi olunca takım süper oluyor.

Fener maçında inşallah Colman iyi olur. Colman iyi olunca direkt takım iyi oluyor. Eee. iyi bir Colman demek Fener'i yendik demek, bence.

Pro-TS
13.12.2009, 23:31
adam üç tane net gollük pas attı. Pek sıyrılmadı bu hafta ama Colman a her zaman güvenim tam

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:16
Çok kötüydün Colman...
Sen kötü olunca takım da kötü oynuyor...
Lütfen Fener maçında güzel oyna...
Sen kaliteli bir topçusun...

miaksoy
14.12.2009, 03:34
Colman hic de kotu degildi bence. Goze belki batmadi ama 3 tane %100 luk - al da at - cinsinden golluk pas atti.

Osman Yavuz
14.12.2009, 08:59
Oyuna yine geride başlamasının etkisiyle etkili olamadı.2. yarı Gökhan'ın girişiyle hücuma daha yakın oynaması etkisini arttırdı.Bir adam kötü oynadığı bir maçta 3 tane yüzde yüzlük gol pası veriyorsa o oyuncunun kalitesinin tartışılmayacak düzeyde olduğunu düşünüyorum.Keşke herkes iyi olmadığı bir maçta bunları yapabilse.

Hüseyin Bağdat
14.12.2009, 09:23
Bu maçta biraz silik bir oyun oynadı. Ama yine de gol posizyonları üretti. Oyuna ağırlığını daha çok koyması gerekir. Fener maçında daha iyi olman dileğiyle...

Dursun Kaplan
14.12.2009, 09:25
Bu cümleyi şöyle değiştirelim istersen "Colman kötü olunca, takımda kötü oluyor."

Bazıları gözden kaçırıyor; ama bu takım Colman'a bağlı. Colman kötü olunca takım kötü; Colman iyi olunca takım süper oluyor.

Fener maçında inşallah Colman iyi olur. Colman iyi olunca direkt takım iyi oluyor. Eee. iyi bir Colman demek Fener'i yendik demek, bence.

Haklısın.

Kötü dediğimiz maçta bile yüzde yüzlük 3 tane gol pası veriyor adam. Böyle adamlar durur durur bi pas verir herşeyi değiştirir. Colman'da bu var. Ama gel gör ki forvetlerimizde o kapasite yok.

Ömer TOPAL
14.12.2009, 11:40
colman aslında iyiydi...biraz ürkekti o kadar...o ürkekligin sebebide sarı kart..... kimse altında baska bir şey aramasın..Fener maçında iyi bir colmana ihtiyacımız var..bunu oda teknik heyette çok iyi biliyor...aldıgı uyarı onu biraz ürkek yaptı...ama yinede iyiydi colman..Fener maçında daha iyi olman dileklerimle

Mustafa ÖZDEMİR
14.12.2009, 13:39
futbolu iyi değildi ama umuta attığı paslar gerçekten muhteşemdi...

firidin61
14.12.2009, 13:44
Colman bu değil ! 3 tane asist yapıp , 3 tane gol atsada bu değil ! 5 metrede arkasından gelen adama 3 - 4 kez top kaptıran Colman'ı bir kenara koyuyorum , 45 metre futbolcu kovalayıp top kapan Colman'ı bir kenara koyuyorum . İlk Colman'a bu takımın ihtiyacı yok . 2 . sine ise Trabzonspor bağımlı ... Hangisisin Colman bir karar ver artık ! 3 maç üst üst '' berbat '' oynaman hayra alamet değil ..

BAHADIR33
14.12.2009, 13:46
Colman bu değil ! 3 tane asist yapıp , 3 tane gol atsada bu değil ! 5 metrede arkasından gelen adama 3 - 4 kez top kaptıran Colman'ı bir kenara koyuyorum , 45 metre futbolcu kovalayıp top kapan Colman'ı bir kenara koyuyorum . İlk Colman'a bu takımın ihtiyacı yok . 2 . sine ise Trabzonspor bağımlı ... Hangisisin Colman bir karar ver artık ! 3 maç üst üst '' berbat '' oynaman hayra alamet değil ..
ilk Colman: Fb maçı öncesi sarı kart sınırında olan Colman
ikinci colman: kart sınırında olmayan Colman

Emre GÜRDAL
14.12.2009, 13:56
herkesin görüsüne saygı duyuyrom ama su bı gercek hanı 10 numaralar oyunun kaderini etkıler ya bence colman kotuydu ama verdıgı 3 net gol pası gol olsa bugun 3 asısıtle macın admaı secılecektı sonucta o gorevını yaptı alda at dedı ama olmadı.

Mustafa Yüksek
14.12.2009, 14:03

Abi ben de aynı şekilde düşünüyordum ama top ayağındayken bile sorumluluk almaktan kaçtı...Maçın sonlarına doğru bir kaç pozisyonda kendini verdi direk kaleye indik...Kafası sahada değil...Umarım toparlar...

mustafadinç
14.12.2009, 14:17
Colmann da iki haftadır bir konsantre sorunu var gibi bu hafta konsantre olur artık

firidin61
14.12.2009, 14:38

Colman 3 maçtır çok kötü . Ne yani Colman sarı kart görüp cezalı duruma düşene kadar bekleyecek miyiz ?

Colman kadar Trabzonspor ' da başka hiç bir oyuncuya kızamam . Çünkü o yapabileceklerinin % 10 uyla oynuyor . ( Son 3 maçtır ) ve yetenekleri bu kadar üst düzey 2.bir oyuncumuz yok ( bana göre ) Umut'un kötü 3 maç üst üste oynama hakkı var çünkü yetenekleri sınırlı ama Colman bu hakka sahip bu takımdaki en son futbolcu . Bu bilerek oynamalı , daha çok oynatmalı ...

Hayde Colman Hayde ..

ApoCaN28
14.12.2009, 14:44
Oyun olarak bakarsak kötü diyebiliriz belki ama kötü olmasına rağmen gollük pozisyonlar hazırladı ancak benim için denizli maçı ölçü değil .

Fener maçında yapacaklarını bekliyoruz =)

Cem Akyüz
14.12.2009, 14:45
Son maçta beğenmedim..ama bende kredisi bol

Serdar Ersoy
14.12.2009, 14:50
Bende son 2-3 maçtır beğenmiyorum fakat öldürücü 2 ara pası atıyor forvetler gole çeviremiyor gol olsa maçın adamı colman :) Ben en az 3 sene daha bizde kalması taraftarıyım :)

Cem, bende ki kredisi paha biçilemez :D

cem arin
14.12.2009, 15:09
son üc macinda colmani begenmeyen arkadaslari anlayabiliyorum bir anlamda!
cünkü colman son üc macinda alisilmisin disinda daha defansif olarak sahada yerini aliyor ve oynadigi yerden dogru da etkinliginin azaldigini düsünüyor bircok arkadasimiz! ancak stadyumdan maci izleyenlerin bu kanida olmadigini düsünüyorum. sahada pres yapan,top kovalayan paslasan arkadaslarini gollük pozisyonlara tek pasla sokan bir colmandan bahsediyorsak ve yedi gol bes asisitle oyanyan bir oyuncuysa colman cok da olayi abartmamak gerekir diye düsünüyorum! tabi ki de colman kapasitesini yükseltebilir,verimliligini artirabilir ancak unutmamaliyiz ki bir oyuncudan on mac üst üste ayni performansi beklemek yanlis olur! zaten hicbir oyuncu da bu performansi sergileyemez.özellikle ortasahada onun oynadigi pozisyonda inisli cikisli bir grafik cizmek gayet dogaldir! her rakibin ortasahasi farkli özellikler tasidigi icin ve rakibin oyun anlayisi farkli oldugu icinoyuncunun da buna göre performansinda degisiklikler olabiliyor! secukta colman gibi dün daha defasif bir anlayisla oynadigi icin ikisini de begenmeyenlerin olmasini dogal karsilamaktayim ben.
ancak bu yolla alanzinhonun sahada serbest adam olarak oynamasi mümkün kilindi ki ikinci yariceyhun oyuna alindi ortasahanin yükün azaltilmasi icin! bunun sonucu da kanatlara gecen alanzinho ve colman oldu ve gol pozisyonlarimizin önemli bir bölümü ikinci yarida kanatlardan yapilan organizasyonlarla ortaya cikti.
önce oyunu iyi okuyabilmek gerekiyor diye düsünüyorum bir oyuncuya yüklenebilmek icin!
bir baska konu ise bizim forumda bir gelenek olustu! Her mac bir kara l<Iste hazirlaniyor! bu kara listeye önce kisisel olarak begenmedigimiz oyuncular yaziliyor sonra da o mac icinde istedigimiz alistigimiz gibi görmedigimiz oyuncularin ismi yaziliyor ancak ben sahsen dün colmani begendim hatta genel olarak takimi cok begendim! gecmis maclarin aksine takim cok büyük panik yapmadan bir sifirlik tehlikeli önde olma durumuna ragmen oyunu forse etti. yani son on dakika kendi kalemizin önüne set cekip rakibi beklemedi takim.

Adem Erdoğan
14.12.2009, 15:16
cem arin sen de doğru düzgün yazsan biz de seni anlayabilsek biraz.

nbay
14.12.2009, 15:29
klas adam teknik ve becerikli,bazen gol vuruşlarında komik şeyler yapabiliyor,futbolu aklıyla oynamaya çalışıyor ancak çok ağır,son maçlarda bu kadar ağır bir colman izlememiştik gerçekten..

Uğur Ö.
14.12.2009, 15:44
Colmanın hızlısı steven gerard oluyor kusura bakmayın ama onu alamayız herhalde

nbay
14.12.2009, 15:50
gerarda kadar gitmeye gerek yok bence ,uçuk bir örnek o:)

Sevdamız_Bir
14.12.2009, 15:55
Bence dünkü maçta yetersiz bir performans sergiledi. Takımın Gökhan dan sonra en zayıfıydı diyebilirim. Biraz mücadele etmeye çalıştı ama sanırım sarı kart sınırında olduğu için "suya sabuna fazla dokunmayayım" dedi.

Gordon Freeman
14.12.2009, 16:08
Colman seviyesının altında oynadı sadece o kadar kötü değildi..Top Colmanın ayağına gelınce ne kadar kaliteli topçu olduğu hemen anlaşılıyor..Sorun yok ben Colmana guvenıyorum..Fener maçında daha iyi olucak..

SDinc
14.12.2009, 18:32
Müthiş oynadı diyemem ancak o kadarda "berbat" değildi hani. Özellikle 2.yarı daha ofansif oynamaya başladımı daha fazla etkili oldu vede Fener maçı için bir ışık oldu.
Bariz olarak beğenmediğim tek şeyi ise 1.bölgede ben klasım havalarına girip sıkışık alanda topu şişirmemesi , yerden oynaması veya çalım denemesiydi. Olum ara sıra Song gibi topu şişir o tehlikeli bölgelerde.

miaksoy
14.12.2009, 18:51
Kalitesi tartisilmaz. Tek pasla rakibi oyundan dusurup net gol pozisyonlari yaratabilen bir yetenek.

Deniz Telci
14.12.2009, 19:10
Bence Trabzonspor tarihinde gelen, en iyi topçumuz ! fener'ın maçında colmanı koymak lazım ! :)

demir
14.12.2009, 19:13
colman ıyı oyuncu ıstıkrar yakalaya bılırse cok daha ıyı olacak

Emre Çömez
14.12.2009, 19:34
Bence Trabzonspor tarihinde gelen, en iyi topçumuz ! fener'ın maçında colmanı koymak lazım ! :)

Szymkowaik bence %100 daha iyi Colmandan

Oktay AKKUŞ
14.12.2009, 19:36

Yakın geçmişe döndüğümüzde ,
Symek diye bir sarı kafamız vardı
Ondan sonra sarışın gelmedi takıma:D

endlessdeath
14.12.2009, 20:55
fener maçında daha da hırslı ol çünkü lidere ulaşma yolunda önemli adım olacak inşallah yeneriz feneri alemi titretiriz.Kontrol bizde olsun yeter panik yapmadan en hırslı bir o kadar da akıllı haydi koçum benim

must61
14.12.2009, 21:07
Bu hafta kendini Fener'e saklıyormuş gibiydi...İnşallah öyledir...

oguzhann
14.12.2009, 23:05
milimetrik asistlerden bekliyoruz.

Hasan ZAİMOĞLU
14.12.2009, 23:06
fener maçında mest et herkesi

Emrah Akcagöz
14.12.2009, 23:35
Szymkowaik bence %100 daha iyi Colmandan

Yakın geçmişe döndüğümüzde ,
Symek diye bir sarı kafamız vardı
Ondan sonra sarışın gelmedi takıma:D
Hele bi Szymekin yaşına gelsin bakalım..:rolleyes:

OLCAY ÇAKIR
14.12.2009, 23:42
Alanzinho'ya attığı 2-3 kötü top vardı..

Hiç hoşuma gitmedi açık söyleyeyim..

Yakışmadı ona..

FB maçında güzel at emi:)

SüRMeNe_6161
14.12.2009, 23:45
Dahada Güzel Olacak Fenerbahçe Maçindada Güzel İşler Yapar..

Emrah Akcagöz
14.12.2009, 23:47
Alanzinho'ya attığı 2-3 kötü top vardı..

Hiç hoşuma gitmedi açık söyleyeyim..

Yakışmadı ona..

FB maçında güzel at emi:)
Sanki Alanzinho oynarken Colman rahat değil istediklerini tam anlamıyla yapamıyor..:confused:

iboandibo
15.12.2009, 01:48
colman iyi adam bazen süper işler yapıyor bu takımın üzerinde birisi dedirtiyor ama çok istikrarsız.Bence daha iyisi bulunmalı bu mümkün çok top kaptırıyor özellikle atağa çıkarken bu çok tehlikeli.bjk maçı örnek.ya kendini geliştirmesi lazım ya da takım oturmadan bu adamın yerine daha çok koşan selçuğunda yeteneklerini daha fazla gösterebilmseine imkan verebilecek aurelio ya da symek tarzı birini bulmalıyız.bu iş colman la olur ama şu formu yeterli değil bunun için daha fazla iş düşüyor

Jackdaniels
15.12.2009, 02:47
Her zaman söylüyorum büyük maçları kaldıracak kapasitesi yok bunu fener maçındada görücez zaten ben çok ümitli değilim kendisinden bu maç için inşallah yanıltır beni...

cem arin
15.12.2009, 03:47
cem arin sen de doğru düzgün yazsan biz de seni anlayabilsek biraz.

neyi anlamadigini da belirtirsen aciklamaya calisiriz elbet!

Kereşenli
15.12.2009, 11:39
Colman sezona çok iyi başladın son haftalarda performansın biraz gerilemiş, Fenerbahçe maçında en önemli kozlarımızdan birisin.

meksikali
16.12.2009, 01:24
ya bu adam hakkında bişey söyleyenin alnını karışlarım takımın 1 numarası bana sorarsanız yanlız tek sorun var
umarım elimizde tutarız sağlam bi şözleşme şart köpek balıklarına yem olmasak bari

seydisehir1
16.12.2009, 03:14
Colman'a istikrarsiz diyenlerinizin kacirdigi en onemli nokta su...Bu adamin ne kadar tehlike li ve iyi bir topcu oldugunu sadece biz mi goruyoruz... Rakip teknik adamlar taktik verirken elbette ki Colman a karsi tedbir aliyorlar... Bu yuzden de bazi maclarda markajdan kurtulmada zorluk cekiyor..bazen 2 hatta 3 kisi ile durdurmaya calisiyorlar pas yollarini/.//. Onunu cabuk tikiyorlar...

yani biraz da ona karsi defans yapan adamlara hak verin...adamlar gorevlerini yapmaya calisiyorlar... Dunyada hicbir yildiz hermac istedigi top kosturamaz... izin vermezler.. Onemli olan butun bu markaja ragmen oyundan kopmamasi ve gereki yerde gerekli pasi yapabilmesi..

Colman bizim icin cok ama cok onemli bir oyuncu... gecen mac ikinci devre serkan a al da at demesi.. tek pas, yada umuta yapigi orta...

fener macinda cok daha iyi olucak cunku... F7 nin orta sahasi defans yapmiyor kendi egolarindan dolayi...

sametaydin
16.12.2009, 07:54
Her zaman söylüyorum büyük maçları kaldıracak kapasitesi yok bunu fener maçındada görücez zaten ben çok ümitli değilim kendisinden bu maç için inşallah yanıltır beni...

Ligde artık büyük maç küçük maç kalmadı bunu herkes biliyor. Her takım birbirini yenebiliyor. Colman biraz istikrarsız göründüğü için sana öyle geldi bence.

Şu an takımın herşeyidir colman yaptığı asistlerle attığı gollerle. Onun için gitsin diyen iyi paraya yollansın diyenler yerine kimin gelmesini umuyor merak ediyorum. Bu istikrar sorununu da çözerse zaten süper bi futbolcu olur. Zaten her maç en çok koşan futbolcumuz, en çok çalışan futbolcumuzdur. Ofans olarak daha çok olmak üzere defansif katkıda da bulunur takıma.

Yunus Emre SEYHAN
16.12.2009, 08:37
"Colman büyük maçların adamı değil"
Geçen yıl fb ile oynadığımız deplasman maçı, Geçen yıl kendi evimizde oynadığımız Gs maçındaki golü, Bu yıl Gs deplasmanında ki attığı 2 gol.

Özellikle geçen yıl fb deplasmanında bana göre çok iyi oynamıştı.

mustafadinç
16.12.2009, 11:57
Maçı fanaik cincon lu bir abimle izledim Gs yegelmesini istediğim iki adam var sizde dedi biri Colmann diğeri Umut dedi haydi Colmann neysede Umut neden dedim bizim takımda olsa her yıl en az 25 gol atar dedi.

Emre GÜRDAL
16.12.2009, 13:36
colmanı begenmeyen arkadaslar ozman bızım santraforları hıc begenemez colman 7 gol 4 asısıt yapmıs bızım santraforların toplamı 6 gol attı yanılmıyorsam colman bu oyuncu degılkı colman kotu deme arkadaslar

Armağan Dere
16.12.2009, 16:15
Colman 60 dklık topçu 90 dklık değil..Ancak Alex 90 dk oynayabilir dikkat edilmesi gereken nokta bu..Bazen o 60 dk daha aşşağılara düşüyor ancak daha yukarılara çıktığını görmedim

parlayan
17.12.2009, 02:49
Colman tekniği ve oyun zekası yüksek futbolcumuz ancak özellikle ani çıkışlarda kontraatak yakaladığımızda hızlı karar vermede sorunlar yaşıyor. Bazen müsait pozisyonda ve rakip kaleye daha yakın arkadaşı varken topu kendisi taşımaya yelteniyor. Ve ancak topu belli bir mesafe taşıdıktan ki buna depar da diyemeyiz pasını kullanıyor.. O zamana kadar da rakip savunma yerini akmış oluyor. Hiç kimse toptan hızlı olamayacağına göre pasını o pozisyonlarda baştan hızlıca düşünüp kullansa kontralardan çok daha fazla yüzdeyle gol bulabiliriz gibime geliyor.

Şenol hoca da onu kazanmaya çalışıyor, her zaman konuşuyor ve iki maçta da dışarı almadı... Umarım bu vasat performans durumu da sadece kendisiyle alakalıdır ve bir an önce düzelir.

Büyük maç oyuncusu değildir diyenleri de anlamak güç.. Açsınlar tekrardan izlesinler bence.

b_m_61
17.12.2009, 03:08
Colman tekniği ve oyun zekası yüksek futbolcumuz ancak özellikle ani çıkışlarda kontraatak yakaladığımızda hızlı karar vermede sorunlar yaşıyor. Bazen müsait pozisyonda ve rakip kaleye daha yakın arkadaşı varken topu kendisi taşımaya yelteniyor. Ve ancak topu belli bir mesafe taşıdıktan ki buna depar da diyemeyiz pasını kullanıyor.. O zamana kadar da rakip savunma yerini akmış oluyor. Hiç kimse toptan hızlı olamayacağına göre pasını o pozisyonlarda baştan hızlıca düşünüp kullansa kontralardan çok daha fazla yüzdeyle gol bulabiliriz gibime geliyor.

Şenol hoca da onu kazanmaya çalışıyor, her zaman konuşuyor ve iki maçta da dışarı almadı... Umarım bu vasat performans durumu da sadece kendisiyle alakalıdır ve bir an önce düzelir.

Büyük maç oyuncusu değildir diyenleri de anlamak güç.. Açsınlar tekrardan izlesinler bence.

Zaten insanları en çok rahatsız eden 2 yönünden biri bu diğeride zayıf fiziği. İkiside giderilebilir eksiklikler. Ama bunları düzeltmek için özel olarak çalışıyor mu peki? Sanmıyorum.

Kazım Uzunboy
18.12.2009, 10:01
Fener Beni Milli Yapar

http://www.fotomac.com.tr/2009/12/18/im/B3E1DCD1C4FE47499D9B652Bx.jpg

Attığı 7 gol ve yaptığı 4 asist ile bordo mavili takıma en çok katkıyı sağlayan Colman, Fenerbahçe maçındaki futboluyla Arjantin Milli Takımı'na seçileceğini iddia etti. F.Bahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex ile kıyaslanan Colman, "Bu maç Arjantin'den de izlenecek. Maradona'nın gözüne gireceğim" dedi.

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

tslover
18.12.2009, 10:21
Denizlispor maçında ceza sınırında oynayıp, yaptığı ürkek hareketlerle kendisine ailece aferin dediğimiz tangocu.

şöyle ki; bahsi geçen bu maç esnasında göreceği bir sarı kart sonrasında önümüzdeki 20 Aralıktaki fenerbahçe maçı[/URL]nda cezalı duruma düşerek devre arasını bahane gösterip ekstradan 1 hafta arjantin tatili kazanabilirdi. ancak bırakın 1 hafta ekstra tatili, böylesine zorlu bir maçta[URL="http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=20+aral%c4%b1k+2009+trabzonspor+fenerba h%c3%a7e+ma%c3%a7%c4%b1"]* (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=20+aral%c4%b1k+2009+trabzonspor+fenerba h%c3%a7e+ma%c3%a7%c4%b1) trabzonspor'u yalnız bırakmayarak gönüllerde kurulan tahtın başına geçmiştir.
(kaynak:ekşi sözlük)

Koray
18.12.2009, 10:29
Fener Beni Milli Yapar

Attığı 7 gol ve yaptığı 4 asist ile bordo mavili takıma en çok katkıyı sağlayan Colman, Fenerbahçe maçındaki futboluyla Arjantin Milli Takımı'na seçileceğini iddia etti. F.Bahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex ile kıyaslanan Colman, "Bu maç Arjantin'den de izlenecek. Maradona'nın gözüne gireceğim" dedi.

Sen milli takıma seçil bi daha bu başlığa girip seni eleştirmeyeceğim...

Osman Yavuz
18.12.2009, 10:35
Zaten insanları en çok rahatsız eden 2 yönünden biri bu diğeride zayıf fiziği. İkiside giderilebilir eksiklikler. Ama bunları düzeltmek için özel olarak çalışıyor mu peki? Sanmıyorum.
Peki özel olarak çalıştırıldı mı?Ben de bunu hiç sanmıyorum.;)

Adem Erdoğan
18.12.2009, 10:57

Colman: Allah razı olsun. :cool:

BordoMavizm
18.12.2009, 11:17
tam bir büyük maç adamı

Cihad Varlı
18.12.2009, 11:20
Senin Maradona'ya olan saygın kadar , ben sana saygı duyuyorum Colman'ım .

Fatih ZENGİN
18.12.2009, 11:23
Fb maçında 1den fazla gol atacaksak eğer 1 i de Colman dan gelir inşallahh

Mustafa ÖZDEMİR
18.12.2009, 13:27
inşallah güzel oynarsında arjantin milli takımına seçilirsin.bu arada maçımızın arjantinde izlenmeside bizim için çok güzel...

M.S.SOFU
18.12.2009, 13:30
Denizlispor maçında ceza sınırında oynayıp, yaptığı ürkek hareketlerle kendisine ailece aferin dediğimiz tangocu.

şöyle ki; bahsi geçen bu maç esnasında göreceği bir sarı kart sonrasında önümüzdeki 20 Aralıktaki fenerbahçe maçında cezalı duruma düşerek devre arasını bahane gösterip ekstradan 1 hafta arjantin tatili kazanabilirdi. ancak bırakın 1 hafta ekstra tatili, böylesine zorlu bir maçta* (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=20+aral%c4%b1k+2009+trabzonspor+fenerba h%c3%a7e+ma%c3%a7%c4%b1) trabzonspor'u yalnız bırakmayarak gönüllerde kurulan tahtın başına geçmiştir.
(kaynak:ekşi sözlük)
kesinlikle

Muhammed
19.12.2009, 00:04
Eğer maçın Arjantin yetkilileri tarafından izleneceği doğru ise Colman maçın adamı olur :D

Mustafa Calik
19.12.2009, 00:06
Gereksiz yerlere yine top kayiplari yapacaksin diye yine cok korkuyorum simdi. Insallah yavas yavas düzeltirsin bunu.

.....
19.12.2009, 00:14
Benim Abiyane tabirimle kız gibi oynamayı bir bıraksa üstüne diyecek yokta... :)

Alihan Ertürk
19.12.2009, 00:25
Fb'ye 1 golü var bu hafta.

Suskun kaldı son zamanlarda , Maradona'ya gösterecek kendini inşallah Güney Afrika'ya bir oyuncumuzu daha yollayacağız :)

Onur
19.12.2009, 00:44
Arjantin milli takımına gitmesi için Fb'ye karşı 3-4 tane atması gerektiğini düşünüyorum :)

İşin şakası bir yana bu haftaki performansı refahımızı doğrudan etkileyeceğini düşünüyorum...

Ali Tunahan Güllü
19.12.2009, 00:46
Fener Beni Milli Yapar

Olacak olacak bekliyoruz cColman..

Ahmet Başkaya
19.12.2009, 01:08
Colman top sende ise sürme hızlı atağı batırıyorsun ... Pas ver zaten direk adama verebiliyorsun ... Pas atacak adam mı yok at taca hızlı atak yemeyelim ...

Ahmet Başkaya
19.12.2009, 01:15
İleri üçlü de Colman'ı yorumluyorlar .... Olumlu yorumlar yapıyorlar ...

Hakan Karadirek
19.12.2009, 01:28
Senden cok seyler bekliyorum bu macta Colman, yuzumuzu kizartma .

Ali Tunahan Güllü
19.12.2009, 01:36
İleri üçlü de Colman'ı yorumluyorlar .... Olumlu yorumlar yapıyorlar ...

Ne dediler ben yetişemedim?

M.Kılıç50
19.12.2009, 02:58
ahhh be Colman, Lucho, Messi bir takimda he... müthis olur müthis...

Serdar A
19.12.2009, 03:19
Arjantin milli takımına seçilmez . Trabzonspor'un pozisyonu müsait değil .

Ancak Bilica ve Lugano'yu perişan eder .

Galatasaray maçından evvel yaptığım yorumlar aynen geçerlidir . İstanbul takımları bu yönümüze karşı koyamaz .

Ali Yerlikaya
19.12.2009, 10:06
Takim beyni yine sen olicaksin ins. yine GS macinda oldugunu gibi bizi fubtola doydurursun goller ve asistler bekliyoz Colmandanteee..
Yeterki hirsli ve mücadelesi yapindan ödün verme kaliten ortada zaten..

Mesut
19.12.2009, 10:18
tangocu hadi bakalım bu sezon lampartımız ol :)

Mustafa Hazıroğlu
19.12.2009, 10:56
E bir zahmet abi :)

Tayfun
19.12.2009, 11:11

Daha çalışması lazım bence iyi futbolcu ama Arjantin Milli takımına girecek kadar iyi değil....

BAHADIR33
19.12.2009, 11:28
Yetenekli oyuncuların istikrarsızlıklarının tek sebebinin mental olduğunu düşünüyorum.
İyi motive edilirse istikrar da gelecektir.

Mustafa ÖZDEMİR
19.12.2009, 18:22
ölümcül paslarını atması lazım yarın...

M.S.SOFU
19.12.2009, 23:25
adamın hedefiyukarıda
güveniyorum kendisine bu hedefleriden dolayı

bahadır2561
20.12.2009, 00:05
kritik yerlerde top kaybı yapma gözünü sevem..

Dursun Kaplan
20.12.2009, 00:06
Hadi be adamım hadi. Kopar şu maçı. ;)

hakankutlu
20.12.2009, 00:17
Bu maç Arjantinden ve Brezilyadan da verilecek.FB de Brezilya milli takımında oynayan oyuncular olduğu için bazı maçlarını oralarda yayınladıklarını duymuştum.Bu maç hem Alanzinho hemde Colman için bulunmaz fırsat.Mili takıma gitmek istiyorlarsa ki ikiside istiyor.Yarın bu ikili harika oynayacaktır.

Öztürk Adem
20.12.2009, 00:35
Bu maclarda kalıtesını ortaya koyması lazım daha fazla kosup daha verımlı olması lazım.Insallah onu da basaracaktır.

Ahmet Kuru
20.12.2009, 02:21
fb maçı Arjantin'de tv den yayınlanacakmış...
Milli takıma seçilebilmem için büyük bir şans demişti okuduğum kadarıyla...
Colman iyi olunca takımın havasıda bir başka oluyor...
İnşallah yarında sahada çok iyi bir Colman izleriz...

Fatih Özkan
20.12.2009, 02:40
Colman!
Büyük maç var büyük!
Mükemmel oynaman lazım!
Allah yardımcın olsun!

Ilelioglu
20.12.2009, 13:23
Colman büyük maclarda büyük oynuyor, hadi Colman yap bir büyüklük.:)

ferhaTS87
20.12.2009, 15:19
colman bu macta en güvendiğim adam ama kendı ceza sahamız onunde calım atmasa bıde

Ali Tunahan Güllü
20.12.2009, 15:20
Hadi Colman göster kendini..

İlker ToSun
20.12.2009, 15:21
bu akşam adına en güvendiğim isim

Osman Yavuz
20.12.2009, 15:34
Bu akşamın Selçuk ve Alan'la birlikte en kilit ismi bana göre.Kendisine en çok güvenenlerden biri olarak Allah utandırmasın diyorum.Umarım golünü atar ve kameraya doğru o sempatik gülüşünü bize gösterir.:)

blacksilva
20.12.2009, 15:34
aman sari kart görme kocum

ph=61
20.12.2009, 15:36
Saç bandajına kurban olduğum, şöyle uzaklardan güzel şutlar bekliyorum senden..

Mustafa ÖZDEMİR
20.12.2009, 16:57
bu akşam başka bir motivasyonla oynayacak .o güzel oynayınca takım bir başka oluyor ...

Sefa Murat Dokuz
20.12.2009, 17:06
Fener köpeğin olsun ayaklarına kapansın! Hadi oğlum.

Ahmet Başkaya
20.12.2009, 17:39
Golü var :) ....

halukozcelik
20.12.2009, 18:09
bu akşam sana golman diyelim

halukozcelik
20.12.2009, 18:12
Bu maç Arjantinden ve Brezilyadan da verilecek.FB de Brezilya milli takımında oynayan oyuncular olduğu için bazı maçlarını oralarda yayınladıklarını duymuştum.Bu maç hem Alanzinho hemde Colman için bulunmaz fırsat.Mili takıma gitmek istiyorlarsa ki ikiside istiyor.Yarın bu ikili harika oynayacaktır.
kardeş inşallah dediğin gibi olur.ben istanbulda oturuyorum ve fenerlilerle hiçde iyi anlaşamıyorum inşallah bu akşam bunları kadıköye karşı çeviririz.

Hüdai Pervaneli
20.12.2009, 18:42
Bence bu aksam oynamamalisin
Sen suclu olucan