PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

bugrahankazaz
08.11.2009, 19:09
colman egemen selçuk ceyhun gabriç bunları değil yedek 90 dakikadada çıkarmayacaksın oyundan

SDinc
08.11.2009, 21:58
Hayatımda belkide ilk defa sana küfür ettim o topu Ernst'e kaptırıp gol yaptırdığın için. Ne oldu geçen haftadan bu yana ?

Oruç
08.11.2009, 22:08
Hayatımda belkide ilk defa sana küfür ettim o topu Ernst'e kaptırıp gol yaptırdığın için. Ne oldu geçen haftadan bu yana ?

Madem küfür edeceksiniz Colman'dan önce biri var.

Yusuf'un topu eliyle kontrol edişini "görmeyen" hakem.

SDinc
08.11.2009, 22:19

Bana göre o bahane olmaması lazım.

Ben Colman'ı seven birisi olarak "Klas" denilen bir futbolcunun topu öyle ayağına dolandırıp maçı kaybettirmesini hazmedemiyorum. Umut o topu kaybetse bir şey demem çünkü defansa yardıma gelmiştir o bölgede ama Colman veyahutta herhangi bir orta saha oyuncusu aynı haraketi yaparsa kızarım.

Harun-61
08.11.2009, 22:20

suclu hakem oldu :)

delikoyun
08.11.2009, 22:48
bence colman dan ve selçuktan faydalanmamız için çok iyi forvetlere ihtiyaç var eğer çok iyi santrafor alınmazsa adamın yaptığı ortalara araya attığı paslara gökhan ve umut vuramaz gökhana fırsat vermezler umut fırsat yaratır kendisi ama o vuruş tekniği ile vasat kalecileri kahraman yapar acilen süper forvetler alınmalı ve bu forvetler ingiltere fransa liginden olmalı en azından bu ligler iyce taranmalı ikinci ligleri dahil güçlü kuvvetli tekniği olan vuruş tekniği iyi olan oyuncular alınmalı

Osman Yavuz
09.11.2009, 00:34
Yine çok koştu ama topları olumlu kullanamadı.Bende kredisi en bol olan oyuncumuz.Bu hafta kredimi Colman'dan yana kullanıyorum.:)

Dursun Kaplan
09.11.2009, 09:53
Canın sağolsun adamım. :)

Emin ol kaçırdığımız pozisyonları atsak, bu kadar göze batmazdın.

karatasof
09.11.2009, 10:15
Büyük maçlarda kaybolan diğer yabancılarımız gibiydi.Yani onun bu maçtaki halini yadırgamadık,aksine pek aşına geldi bize.Bjk'nin ilk golüne olan katkısı ile beraberlik gölü atma şansını Ferrari'nin bacaklarına teslim etmesi de cabası oldu.Ne yapalım?Bizim de kısmetimiz böyle demek ki.

firidin61
09.11.2009, 10:20
Colman'a '' büyük maçta oynamıyor '' diyen çarpılır . O kadar açık ve netim bu konuda ! ..

Onur Civelek61
09.11.2009, 10:59
Colman'a '' büyük maçta oynamıyor '' diyen çarpılır . O kadar açık ve netim bu konuda ! ..

Geçen sene ilk fb maçında süper oynadı mesela.Büyük maç değilde.Herşeyi Colman dan beklemek saçma.Herkez bekliyor Colman vursun da gol olsun maçı alalım öyle bişey yok işte.

magicyattara
09.11.2009, 11:25
Takıma katkısını sayısal verilerle sıfırlayın ortaya çıkan tabloyu yorumlayın .. Bu işler bana '' öyle geldilerle '' olmuyor ..

Colman , Golcülerinden fazla asist - gol üretmiş .

Birkaç maçta defans oyuncularından çok top kapmış .

Orta sahanın en çok koşan futbolcusu .

Kaleye geçemediği için Sylva ile kıyaslayamıyorum , maalesef . Yoksa gelen 4 toptan 3 ünü yemek Colman için ulaşılması zor bir hedef olmasa gerek :rolleyes:

İddalıyım ve İddamın Arkasındayım ; Colman bu takımdan gönderilirse ( futbolu nedeniyle ) hemen bütün takım ( istisnasız ) dağıtılsın ve Türkiye liginden sadece 1 bilemediniz 2 futbolcuyla anlaşılsın . Geri kalanın tamamını first clas isterim ! Gerard ilk tercihimdir :cool: :D

Not : Kaptırdığı topu kovalayıp tekrar kapabilen '' ağırlık '' bence göz yumulabilir '' ağırlıktır '' .

Saygılarımla

Geçenler de lig tv'de futbolcuların bu genel istatistikler dışında olanları veriliyordu.Mesela top kaybı değil de,"Defanstan çıkarken veya takım atağa kalkarken yapılan top kayıpları" istatistiğinde Colman,maç başına 14 top kaybı ile Süper ligin lideriydi.

magicyattara
09.11.2009, 11:29
Colman fuleli bir adam değil.
Fiziki yapısı itibarıyla fuleli olmasına da imkan yok.Bacakları kısa,ondan dolayı hem pres yaparken hem de depar atarken cılız kalıyor.
Oysa Trabzonspor gibi bir takımın beyni,orta sahadan delici koşular yapmak zorundadır.

Ali İhsan
09.11.2009, 11:30
Son haftalarda üzerinden atmış gözüktüğü defanstan topla çıkarken komik bir şekilde kaybetme huyu bir anlık geri geldi. Hem de kendini zorlayan rakip yokken ayağı takıldı. Sonrasında rakibi takip etmemesi büyük bir hataydı ama bir dakikalık basiret bağlanması olarak görüyorum bunu. Son maçlarda istikrarlı oynayan bir Colman var, maçların genelinde istekli ve görevini yerine getiriyor. Bu açıdan bakınca bu hatasını mazur görüyorum.

Zeki Akyol
09.11.2009, 11:44
Colman ın yararlı zararını örtüyor ama kaptırdığı topu takip ettirmesı gerekırdı !uamrım o hatsından ders alır

firidin61
09.11.2009, 13:07
Colman fuleli bir adam değil.
Fiziki yapısı itibarıyla fuleli olmasına da imkan yok.Bacakları kısa,ondan dolayı hem pres yaparken hem de depar atarken cılız kalıyor.
Oysa Trabzonspor gibi bir takımın beyni,orta sahadan delici koşular yapmak zorundadır.

Mesela Scholes fuleli bir oyuncu mudur ? Veya Pirlo ?

Hem bir beyin olarak düşünülürse Alex fuleli bir oyuncu mudur ?

Pres yaparken cılız kalıyor ? Trabzonspor'un orta sahada bir çok maçta en çok top kapan oyuncusu ?

Trabzonspor'da bu sezon benim hatırladığım ( Çok iyi duvar olan Santraforları olmamasına rağmen ) 2 golü var . 10 maçta , hem savunma ( hücum bölgesinde kalma oranına keşke sahip olsaydık )hem hücum yapan bir futbolcu için fena bir oran değil . Aynı oranları diğer takımın futbolcuları içinde yorumlasanız ?

Colman değil hangi oyuncu olursa olunsun .. Bir futbolcudan beklentilerinizi o futbolcunun oynadığı mevkiye göre belirlemek zorundasınız . Aynı örnekten devam edeyim ; Scholss skora çok fazla katkı yapmaz veya Carrick abartı ara pası deneyen bir adam değildir ama Manu dalar değil mi ?

Colman , Trabzonspor'un beyni midir ? Veya olmalı mıdır ? 10 Numara gibi oynayıp savunma yapmazsa oynamalıdır ve bu beklenti normaldir . Beklentiye o zaman cevap vermek zorundadır .. Alex bende savunma beklentilerimi yerine getirmiyor desem acaba bu beklenti doğru bir beklenti midir ? Bilemiyorum .

Trabzonspor b.as gibi bir takımı kendi evinde 90 dak.35 metreye hapsetmiştir . Soru şu ; Bu , Colman'a rağmen mi olmuştur yoksa Colman ' la beraber mi ? 2.soru ( bir önceki sorunun cevabına istinaden cevaplanmalıdır ) Eğer Colman'a rağmense Ersun YANAL döneminde Trabzonspor Colman'a rağmen nasıl rakip sahada ençok oynayan takım olmuştur ( baskı altında tutmuştur ) ?

Bariz 4 - 4 - 2 ( Gabric'in gelişiyle ) oynayan bir takımdan 10 numarayı bir futbolcuya yamama niyeti neyi gösterir ?

Saygılarımla

ceserdar
09.11.2009, 16:49
Colman'ın artistik hareketlerini bir kenara bakıp seyredin. Hiç mi kaptırdığı topları, doğru zamanlarda çekmediği şutları, 30 metre ilerisinde bir adamlarla verkaç yapmaya çalışırken taca attığı toplar :D, doğru zamanda pas vermediği takım arkadaşlarının gerisine düşen pasları vs dikkatinizi çekmedi. Beşiktaş maçındaki ilk yediğimiz golden önce Colman'ın haline bir bakın. Ben 105 kg bir adamım, teknik kapasitem de sınırlı olmasına rağmen ayağımdaki topa bu kadar aciz davranmıyorum. :)

esra61
09.11.2009, 16:53
beklediğim colman yoktu bu hafta.kendi oynundan uzak yavaş,ne yapıcağını bilmeyen bi tarzı vardı.....ah colman ah.....kendin gibi oynasan yeter fazla şeyler yapmanı beklemiyoruz..........sadece kendin gibi oyna.......

Samet Yildirim
09.11.2009, 16:53
Su orta sahadaki calimlar mi edsem artisligi mi desem bilmiom cok uyuz oluyorum arkadas..

Alex büyük futbolcu ama orta sahada ataga kalkarken calima gittigini görmedim basit oynuyor o bölgede bizim colman inadina calima felan gidiyo ondan sonrada golü yiyerek gösterirler sana...orta saha da basit oyna bukadar basit...3.bölgede ne yaparsan yap..

gerci calim konusunda ilerleme var yinede hakkini yemiyim..1.-2.bölge basit...3.bölge risk...

Serdar A
09.11.2009, 17:14
...

Trabzonspor b.as gibi bir takımı kendi evinde 90 dak.35 metreye hapsetmiştir . Soru şu ; Bu , Colman'a rağmen mi olmuştur yoksa Colman ' la beraber mi ? 2.soru ( bir önceki sorunun cevabına istinaden cevaplanmalıdır ) Eğer Colman'a rağmense Ersun YANAL döneminde Trabzonspor Colman'a rağmen nasıl rakip sahada ençok oynayan takım olmuştur ( baskı altında tutmuştur ) ?

Bariz 4 - 4 - 2 ( Gabric'in gelişiyle ) oynayan bir takımdan 10 numarayı bir futbolcuya yamama niyeti neyi gösterir ?

Saygılarımla

Aranızdaki meseleye bulaşmadan ( :) ) ortada kalmış soruları yanıtlayayım .

Colman bu takımın bir parçası ise Trabzonspor'un baskılı oyununda da katkısı olmaması düşünülemez .

İkinci soru da ilki ile ilişkili . Cevapları aynı .

Takımımızın gösterdiği zaaflarda Colman'ın katkısı nedir ?

Mustafa ÖZDEMİR
09.11.2009, 17:20
bjk maçında iyi değildi...

fish_bone
09.11.2009, 18:59
bjk maçında iyi değildi...

Ama bu O'nun kötü fotboLcu oLduğu anLamına geLmez. Ve daha 24 yaşında oLduğunu unutmamak gerekir...

gerenimo
09.11.2009, 19:39

Colman bu takımın bir parçası ise Trabzonspor'un baskılı oyununda da katkısı olmaması düşünülemez .

takım içindeki rolü nedir? hem savunma hem hücum konusunda eleştirilen bir ortasaha oyuncusunun, hem savunma, hem de hücumda istatistik listelerinde en tepelerde olması gerçekten tuhaf. her istatistikte ilk 3 içinde (olumsuzlar da dahil)
taraftar colmandan ne bekliyor, hoca colmandan ne bekliyor?
orta göbekde oyanayan üç oyucumuzun da gerçekten iyi futbolcular olduğunu düşünüyorum. gabricin uyum süreciyle bu sayının 4 olmasını da umuyorum.
orta sahamız hem savunma hem de hücum anlamında lig üstü bir düzeyde ve şu an fırmda.
ancak defansımız ve forvet kalitemiz ortasahamız kadar iyi değil, üstelik formsuz. bu açıdan bakıldığında en fazla göze batan orta sahaoyuncularımız, genel kalite ve form düzeyi bakımından haksız yere eleştiriliyor.

bir de artisliği, stili saçları için oyuncuya uyuz olduğunu söyleyenler var ki onları konuşmak bile abesle iştigal. akıl tutulması diyip geçmek gerek. zaten uyuz olduğunuz birisi ne yapsa yaranamaz.

firidin61
09.11.2009, 19:44

Farabi ,

Daha öncede konuştuk . İstenen nedir ? ( Yok çalımı '' artistik '' atıyor , yok basar gibi yapıp basmıyor .. Hepsi kişiye göre değişir . Basar gibi yapıp basmayan adam çoğu zaman takımının en çok tok kapan futbolcularından . '' Arstik '' çalım atan veya attı gibi görünen adamın Trabzonspor'a skor katkısı % 30 larda nerdeyse ! Bu nasıl iş ? Önce bunun mantığını ( söyleyen ) kendinde oturtacak sonra bana izah edecek . )

Takımın gösterdiği zaaflar nelerdir ? Orta sahada son 2 sezonu göze alalım .. 4 maç hatırlıyorum . sivas dışarıda - Beşiktaş dışarıda - G.antep ( Türkiye Kupası ) Dışarıda - Lig de G.antep Deplasmanları . Bunun dışında orta sahayı '' tamemen '' rakibe verdik denilebilen kaç maç var ? Ben demiyorumki mükemmel bir orta saha hattımız var . Ama bu ligde Ceyhun - Colman - Selçuk orta sahasının misli misli üzerinde hangi takımın orta sahası var ? g.arayı da gördük b.as ı da ...

191 tane gol pozisyonu üreten bir orta saha . Bunu daha öncede konuştuk . Sen diyorsun ki ; '' Bunda hücumcuların hiç mi katkısı yok ? '' Bende diyorum ki ; '' 2 mizinde bildiği gibi bizim hücumcularımız tek başına gol pozisyonu üretebilecek tipte değil '' .

Colman'ın eksiği bazen canı top oynamak istemiyor .. Mental olarak bazı maçlara hazırlanamıyor veya hazırlayamıyorlar . Beşiktaş maçının 25.dak.itibaren Colman'ı takımda tutmazdım bu konuda da netim . Ama Colman bu takımın en ayağına sağlam ve pozisyon üretebilen adamı .

Bence bu orta sahanın eksiği ileride top tutacak santraforu ..

Serdar A
10.11.2009, 10:50
...
taraftar colmandan ne bekliyor, hoca colmandan ne bekliyor?
...

Bu önemli bir sorudur . Belki pek çok belirsiliğin kaynağıda bu sorun cevapsız bırakılmasıdır .

Ancak Colman özellikle bu sezon fiziksel niteliklerini daha yukarıya taşımasıyla beraber hücumda vücuduna daha hakim bir görüntü çizmeye başladı . Dolayısıyla Colman bu sorunun yanıtını da artık çok daha net ortaya koyuyor .

Colman'ın eksiği bazen canı top oynamak istemiyor .. Mental olarak bazı maçlara hazırlanamıyor veya hazırlayamıyorlar . Beşiktaş maçının 25.dak.itibaren Colman'ı takımda tutmazdım bu konuda da netim . Ama Colman bu takımın en ayağına sağlam ve pozisyon üretebilen adamı .

Bence bu orta sahanın eksiği ileride top tutacak santraforu ..

Anlayamadığınız , benim Colman'a bakış açım . Colman'ın eksiklerine dair her hangi bir şey söyleme ihtiyacı hisseden herkes burada "Colman yeteneksizdir ve bu takımda kesinlikle işi yoktur" demişçesine yaftalanıyor . Benim tahlilimi etkileyen Colman'a tekil bakışım dışında , benimsenen diziliş , mücadele ettiği takım arkadaşlarının nitelikleri ve ülkemizde var olan sınırlamalar gibi etken meseleler var . Bu başlığa düştüğüm pek çok mesajda da bunun etkileri görülebilir .

Buradaki tartışma her defasında tarafların ak ve kara arasında konumlandırıldığı sıfır kontrasta sahip bir zemine düştüğünden ikili tartışmalara girmek istemediğimi özellikle belirttim . Soruma yanıt olarak yukarıda alıntıladığım kısım yeterli idi . Bende kendi çapımda , aşağı yukarı aynı durumu sorularla tanımlamak istedim .

BAHADIR33
10.11.2009, 10:54
,Buradaki tartışma her defasında tarafların ak ve kara arasında konumlandırıldığı sıfır kontrasta sahip bir zemine düştüğünden ....
Bu ne güzel bir tanımlamadır :alkış:

Mustafa ÖZDEMİR
14.11.2009, 20:45
futbol onunla güzel .inşallah kasımpaşa maçını o alacak...

Bilâl ÇOBAN
16.11.2009, 01:55
Futbol seninle güzel, izlerken zevk aldığım bir futbolcu. Estetik pasları, müthiş şutları, zarif bilekleri... mental olarak az daha gelişirse bölgesinde dünyanın sayılı futbolcularından birisi olacaktır. Seviyoruz seni :)

hos_cocuk61
16.11.2009, 07:43
Eğer hedef direkt şampiyonluk ise, o şampiyonluğa oynuyacak kadroda Colman rahat oynar. Formsuz olsa bile iyi bir alternatif olur...

Colman; Chelsea, Barca vs gibi üst düzey takımlar haricinde; Avrupa'nın 2 ci sınıf, üst düzeye yakın takımlarında A.Madrid, M.City, Roma, Wolsburg ,Lazio gibi takımlarda rahat oynar. Hattaha 11'inde değişilmezlerinden olur...

Colman'ın kalitesini tartışmak komiklikten öteye geçemez. Avrupa'da o mevkide oynuyan oyuncular ile bire bir karşılaştırır isek, pek bir eksisi yok...

Elde tutulması taraftarıyım.

isimsiz_61
16.11.2009, 16:16
trabzonsporda en sevdiğim yabancı futbolcu.....

Uğur Ö.
16.11.2009, 17:06
aynen bazen öyle maçlar çıkarıyorki koy barca ya sırıtmaz gibi geliyor ama bazen öyle maçlar çıkarıyorki berbat ama genede faydalı oluyor böyle futbolcuyu 2 milyona bulmak çok zor en az 5 kağıt

Mustafa Yüksek
16.11.2009, 17:23
koşar gibi yapıp koşmamanın mucidiymiş kendisi...İzleyen bilen futbol bilgini arkadaşlar öyle söylüyor...

Bu adama bu maç kötüydü dersin de yeteneksiz, bu takımın topçusu değildir diyemezsin...Dememelisin...

Koray
16.11.2009, 17:36
'' Bu takımın futbolcusu değil '' ben derim Mustafa...

Serdar A
16.11.2009, 17:57
Bir de , forumun genelinde fikir çatıştırırken sözüm ona karşısındakine "profesörler öyle diyor , onlar futbol bilgini ya" diye laf sokma uğraşına giriyoruz ya ...

Ne kadar çirkin , ne kadar kendini ifade edebilme acizliği , bir yazdıklarınızı okuyanlara sorun isterseniz .

Mustafa Yüksek
16.11.2009, 18:01
Sanırım sevgili farabi abim lafı bana söylemiş...Ben maçı izlememiş arkadaşların ' Colman gene koşuyormuş gibi yapıp koşmadı mı?' sorularını okudum, duydum...Bunu biraz farklı şekilde eleştirmek istedim...Acizlik lafı sanırım biraz ağır oldu...

oulcan_ts
16.11.2009, 18:03
Orta saha adamı topla fazla oynamaz orta saha adamı dediğin çabuk düşünür çabuk yapar işini bi xavi'ye bakın 5-4 kere topla oynuyorsa gelin bana söyleyin Colman çok yavaşlatıyor oyunu ve topu...

Serdar A
16.11.2009, 18:07
Sanırım sevgili farabi abim lafı bana söylemiş...Ben maçı izlememiş arkadaşların ' Colman gene koşuyormuş gibi yapıp koşmadı mı?' sorularını okudum, duydum...Bunu biraz farklı şekilde eleştirmek istedim...Acizlik lafı sanırım biraz ağır oldu...

Sevgili Mustafa , eleştirim doğrudan senin şahsına yönelik değil . Forum olarak böyle kötü bir huyumuz var , aşmamız gerek .

Ali Tunahan Güllü
16.11.2009, 18:10

Heleki şuan elindeki en değerli oyuncusu Colman ise..

Ahmet Başkaya
16.11.2009, 19:17
Heleki şuan elindeki en değerli oyuncusu Colman ise..

Kime göre ?

Neye göre ?

Bana göre yetersizdir ... Ama umudum var iyi bir ofansif orta saha alınarak güzel bir defansif orta saha ya çevrilebilir ...

Bir ara ofansif orta saha olarak kullandığım Marco Auerelio gibi ...

Fatih
16.11.2009, 19:22
Ernst'in arkasından koşsaydı iyi olurdu hani.:)

Mustafa Yüksek
16.11.2009, 19:35
Ernst'in arkasından koşsaydı iyi olurdu hani.:)

neyse ki bu sefer rol yapmamış...bu da bir gelişme..

Ömer Yüce
16.11.2009, 19:57
Orta saha adamı topla fazla oynamaz orta saha adamı dediğin çabuk düşünür çabuk yapar işini bi xavi'ye bakın 5-4 kere topla oynuyorsa gelin bana söyleyin Colman çok yavaşlatıyor oyunu ve topu...
çift sayılı milyon dolarlık Elano'dan iyidir bence

gerenimo
16.11.2009, 20:14
koşar gibi yapıp koşmamanın mucidiymiş kendisi...İzleyen bilen futbol bilgini arkadaşlar öyle söylüyor...

Bu adama bu maç kötüydü dersin de yeteneksiz, bu takımın topçusu değildir diyemezsin...Dememelisin...

derler derler. büyük futbol üstatları ayakkabı numarasından kim hangi takımın topçusu ayırt ederler.
bi de sebebini bildirmezler ki büyük futbol bilgilerinden yararlanalım. bu takımın topçucu nasıl olmalıdır bi öğrenemedik. futbol cahili kaldık vesselam.

İskender YILMAZ
16.11.2009, 20:21
http://img442.imageshack.us/img442/602/colmanvs2.jpg

Adamım .. :) Klas kelimesinin sözlükteki anlamlarından biri .. :)

I Love You Colman .. ;) :)

gerenimo
16.11.2009, 20:22
Bir de , forumun genelinde fikir çatıştırırken sözüm ona karşısındakine "profesörler öyle diyor , onlar futbol bilgini ya" diye laf sokma uğraşına giriyoruz ya ...

Ne kadar çirkin , ne kadar kendini ifade edebilme acizliği , bir yazdıklarınızı okuyanlara sorun isterseniz .

yazdığını en çok yapanlardan biriyim. ancak bunu senin için hiç bir zaman seni düşünmedim. keşke herkes mesajlarını senin kadar dikkatli ve sorumlu hissederek yazsa.
ancak, herhangi bir futbolcumuz için "bu takımın topçusu değil, bu takımda oynamaz, bundan şurda çok var gibi" içinde futbolun gerçekleriyle bağdaşmayan. okuyana hiç birşey ifade etmeyen, ancak yazan için kendi kendini tatmin, marjinal mesajla ilgi çekmek için araç olan mesajları ne yapacağız.

ben en çok burda ama zaman zaman farklı başlıklarda, yazan kişinin yazdıklarının sorumluluğunu almasını, yazıları okuyan binlerce insana düşüncelerini açıklarken tutarlı, dolu mesajlar yazması gerektiğini belirttim.
yoksa hiç bir futbolcunun, yöneticinin eleştirilmesine itirazım olamaz.

.....
16.11.2009, 21:07
http://img442.imageshack.us/img442/602/colmanvs2.jpg

Adamım .. :) Klas kelimesinin sözlükteki anlamlarından biri .. :)

I Love You Colman .. ;) :)

vayy forma çok yakışmış , inşallah gerçekte de giyer :)

oulcan_ts
16.11.2009, 21:09
çift sayılı milyon dolarlık Elano'dan iyidir bence
Kıyaslama yapmak ne kadar doğru bilemem...

Kazım Uzunboy
16.11.2009, 21:20
vayy forma çok yakışmış , inşallah gerçekte de giyer :)

Biraz daha fazla çalışması gerekiyor. Ama umarım giyer tabi. :)

.....
16.11.2009, 21:22
Biraz daha fazla çalışması gerekiyor. Ama umarım giyer tabi. :)

inşallah.istemeyenin gözü çıksın :)

Dursun Kaplan
17.11.2009, 17:51
https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=671437321-11172009.jpg&W=400

Yakışmış Colman'a. :)

https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=134688239-11172009.jpg&W=400

Abdülkadir Kılıç
17.11.2009, 18:41
Colman'ın oğlu Mateo gerçekten çok tatlı. Bence hemen altyapıya alalım. Ne de olsa Arjantinli. :)

SDinc
17.11.2009, 18:48
Her maçtan önce özellikle bu adamı konsantre etmek lazım. Çünkü Colman ne zaman maça iyi konsantre olmazsa ya takım kötü oluyor ya da ayağının altından top kaçırıyor vs vs. taraftarın sinirini bozuyor. Ancak konsantre oldu mu Arjantin milli takımında , dünyanın önemli kulüplerinde rahat oynar gibi oynuyor. T.D olsam en çok onun üzerine dururum.

He bu arada seni seviyorum Colman.

Süleyman50
18.11.2009, 09:11
Tango Zamanı

http://www.fotomac.com.tr/2009/11/18/im/EDC9C88D053B2846845B6440x.jpg

Bu sezon ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni toplayan Gustavo Colman, Kasımpaşa maçı öncesinde iddialı konuştu. 5 golle takımın en skorer ismi olan Arjantinli yıldız, ligde yeniden üst sıralara yükseleceklerini dile getirdi. Beşiktaş maçını şanssız bir şekilde kaybettiklerini hatırlatan tangocu, "Herkes bizim neler yapabileceğimizi gördü. Sezon başından beri kötü oynamıyoruz. Ama gol konusunda problemler yaşadık. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için daha sıkı çalışıyoruz. Kasımpaşa maçı bizim için yeni bir başlangıç olacak. İstanbul'dan zaferle döneceğiz" dedi.

sifuni
18.11.2009, 10:55
Colman'ın oğlu Mateo gerçekten çok tatlı. Bence hemen altyapıya alalım. Ne de olsa Arjantinli. :)

Atletico Madrid Agüeronun Karısı ( Maradonanın Kızı) hamileyken cocuk dogar dogmaz eger erkek olursa sözleşme imzalayacagız demişti colmanın ogluda bizde oynasın :D

Ali Tunahan Güllü
18.11.2009, 12:49
Oyy Mateoya bak:D

peker61
18.11.2009, 13:42
Resimler süper colman tam bizden biri gibi olmuş ..

tuncay1984
18.11.2009, 13:46
bizden biri olmus dedinde bizim eski futbolculardan
trabzonda yasayan varmi yada yolu düstümü hic

Kazım Uzunboy
19.11.2009, 11:45
Trabzon'un yükselen değeri...

Geçtiğimiz sezona oranla daha üretken ve sorumluluk alan bir görüntüde olan Gustavo Colman, kente de alışmış olmanın avantajını taşıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm782970.jpg

Zaman zaman değişim yaşayan orta alanda teknik direktör Hugo Broos’un en güvendiği isim durumundaki Arjantinli futbolcu, geride kalan haftalarda 5 gol 4 asistle takımının en üretken oyuncusu olmayı da başardı.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1258623879312&ids=(7615,23706,101217)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

28TS61
19.11.2009, 11:55
millet haber yapmak icin eski haberlere iki cümle ekleyip degistirip yayinliyorlar.
nefret ediyorum türk medya ve basinindan

Anıl Caner
19.11.2009, 12:17
Sen ne gada güzel bi adamsın yahu

lazajan
19.11.2009, 14:47
yok senin gibisi

Dip.Ing.Mag.
19.11.2009, 15:28
suana kadar son yillarda bize gelen en kaliteli yabancilardan birisi görüntüsünü haylisiyle verdi.. ins. üstüne dahada koyarak devam eder ve takimin vazgecilmezi olur

Ali Tunahan Güllü
19.11.2009, 19:59
Şu portolu taraftar iyice cıvkını çıkardı nedir bu Colman sevdası anlamadım ki:)

oulcan_ts
19.11.2009, 22:31
Şu portolu taraftar iyice cıvkını çıkardı nedir bu Colman sevdası anlamadım ki:)
Nasıl yani ? :S

Jackdaniels
20.11.2009, 00:41
Kasımpaşa maçında showunu yapar yine ki fener maçı gelip gerçek kalitesi görününce her maç sizi benmi kurtaracam diyecek yüzü olsun dimi ama....

Dursun Kaplan
20.11.2009, 09:05
En azından onda o yüz var. Diğerlerin de oda yok.

Yaptığınız yorumlar o kadar mantıksız !

Ali Tunahan Güllü
20.11.2009, 20:36
Nasıl yani ? :S

Colman videolarının altına porto morto yazdıkları için öyle dedim:D

Ahmet Başkaya
21.11.2009, 01:01
Kasımpaşa maçında showunu yapar yine ki fener maçı gelip gerçek kalitesi görününce her maç sizi benmi kurtaracam diyecek yüzü olsun dimi ama....

Öyle mi demiş :) ...Birilerinin laflarını Colman'ın gibi söylemek :) ...

Sevdamız_Bir
21.11.2009, 15:43
Colman maç içerisinde arada bir parlıyor, sonra tekrar kayboluyor. İstikrarsız bir görüntü sergiliyor bana göre. İsteyince, hırslanınca harika mücadele ediyor. Gol atmak isteyince topu söküp alıp gs maçındaki gibi kalenin köşesine kondurabiliyor. Fakat dediğim gibi oyunda bir var bir yok. Ağırlığını koyamıyor maalesef. Bence sorumluluk alması lazım. Orta alanda takımın atağa çıkışlarını Selçuk ve Alanzinho ile beraber üstlenebilir. Kendisinde cevher görüyorum ben :)

Mustafa ÖZDEMİR
21.11.2009, 16:19
kasımpaşa maçında gerçek colmanı göreceğimizi düşünüyorum.en azından takımın şefliğini yapacaktır...

Ahmet Kuru
22.11.2009, 03:19
En verimli yabancımız..
Ona duyulun güven çok fazla.Bu sezonda güzel maçlar çıkardı,yarında inşallah güzel bir oyun sergileyecektir...

Yazici_61
22.11.2009, 10:21
Hadi Colman bugünde bizi sevindir! Bugün senden ve TS den güzel sevkli bi mac bekliyorum!

61_Serhat_61
22.11.2009, 18:09
colman o sarik kartmi bozdu morelini ne oldu sana böyle...

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 18:35
Koçum şu kadar kötü bir durumda psikolojinin ve konsantrenin iyi olması imkansızdı. Ben inanıyorum sen bu ligin en iyi oyuncusu olacaksın!

28TS61
22.11.2009, 18:36
macin ilk dakikasinda colmana sari kart veriyor.
macin son dakikalarinda ise ceyhuna yapilan faulde avantaj veriyor ama daha sonrasinda ise sari karti vermiyor kasimpasaliya hakem

Jackdaniels
22.11.2009, 18:43
Koçum şu kadar kötü bir durumda psikolojinin ve konsantrenin iyi olması imkansızdı. Ben inanıyorum sen bu ligin en iyi oyuncusu olacaksın!

Bu yüzden kasımpaşaları yenemiyoruz işte bu takımda bir tane üst düzey oyuncu yok olma potansiyelide yok bu takım sıradan bi anadolu takımı bunu kafanıza kazıyın artık....

Yazici_61
22.11.2009, 18:46
Alan ve Colman bu capsizlarin arasinda yinede en iyileridi! Ama yinede yetersiz di....

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 18:51
Maçın başında gördüğü sarı kart çok etkiledi bence hakem kararlarda adil değildi..

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 18:59
Alan-Colman bu iki yabancı oyuncumuzdan başka kaliteli yabancı sıkıntısı da çekiyoruz.
Colman halen daha bu ligin en iyilerinden biri ve en iyi olacak potansiyele sahip!

M.S.SOFU
22.11.2009, 19:00
valla kasımpaşa maçında colman'a gelene kadar kulüp içerisinde değinecek o kadar çok mesele var ki...

ilhan
22.11.2009, 19:06
Takım çok kötüydü. Colman da kötüydü. Hele hele Colman'ın gerçek kalitesini bilen insanlara Colman'ın şu oyunu daha çok koyuyor. Ligde 6 golü oldu. Maçtaki tek artısı attığı goldü.

Colman'ı çok seviyorum. Ama şöyle kötü oynamasına tahammül edemiyorum. Yattara'yı, Alan'ı ne kadar seviyorsam ve kötü oynadıklarında deliriyorsam aynısı Colman içinde geçerli. Bana göre ligin en iyi orta sahalarından bir tanesi.

Ama Colman kötü oynayınca hiç çekilmez oluyor. Takımın hepsi kötü olsa bile Colman kötü olmasın istiyorum.

magicyattara
22.11.2009, 19:37
Kötü oyunun baş sorumlusu.
9 saatte dönüyor olduğu yerden.
Nenem gibi oynuyor.

Dursun Kaplan
22.11.2009, 19:42
Dönemeyenler de var.

Bu sefer penaltıyı güzel yere vurdun. :)

Ama takımın geneli gibi sende iyi değildin.

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:49
Nenem gibi oynuyor.
İşin açıkçası maçtan hemen sonra bekliyordum bu yorumları biraz geç olmadı mı..?

gerenimo
22.11.2009, 19:50
Nenem gibi oynuyor.

yaa neden başrolü ona veriyorsun ki, başrol bence selçuğundu. ne defansif ne de ofansif grevlerni yerine getirdi. top ezdi sürekli.
egemen de kötüydü, ilk golde ceza yayına indiridği top bu seviyede bi futbolcuya yakışmıyordu.
silva kalede olmasa da bu kadar gol yerdik. üstüne gelen toplar bile gol oldu.
bak başrol için bi sürü aday var...

Birtan Karaman
22.11.2009, 19:51
İyi Değildin Colman ..

Özge
22.11.2009, 20:06
İlk yarı ayakta kalan oyunculardandı ama 2.yarı herkes gibi o da kötüydü.

Kader KORELİ
22.11.2009, 20:15
hayal kirikligi.

magicyattara
22.11.2009, 20:24
İşin açıkçası maçtan hemen sonra bekliyordum bu yorumları biraz geç olmadı mı..?

Maçı dışarda seyrettiğim için,eve gelip interneti açıp ancak yazabildim.:)
Bunları yazmak için kötü oyun falan beklemiyorum.Burda methiyeler dizildiği dönemde de "Colman olmaz" diye yazmışımdır.
Keşke sizin değer verdiğiniz kadar iyi futbolcu olsa.
Takımın temposu tamamen ona bağlandı.Ağır ağır esneye esneye oyun kuruyor.
Zaten takımın durumu da ortada.

Bu arada Colman'ın daha önce ayak kırığı şeklinde bir sakatlığı olmuş mu?

OnOuR
22.11.2009, 20:31
Bu haftanın çemkirilecek(!) ismi Colman sanırım. Vah vah vah...

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 20:32
Bunları yazmak için kötü oyun falan beklemiyorum.Burda methiyeler dizildiği dönemde de "Colman olmaz" diye yazmışımdır.

Hiç değilse Colman esniyor diğerleri ise uyuyor..:)

Cem Akyüz
22.11.2009, 20:42
Bende kredin oldukça fazla

macka61
22.11.2009, 21:38
Bende kredin oldukça fazla

aynen renkdaş bu sene bizi sırtlayan tek oyuncumuz

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 00:59
Defansif orta saha olarak iyisin ofansif olarak Kayserispor da başarılı olursun bizde değil ...

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 01:56
Takım iyi değildi ki, Colman daha ne yapsın. :rolleyes::)

halukozcelik
23.11.2009, 08:37
lig başladığından beri orta saha forvetlerin etkisizliğinden dolayı aşırı olarak yüklendi ve sonucundada performans düşüklüğü yaşadı fazla kızmaya bağırmaya gerek yok.adam gibi forvetlerimiz olsa bu adam ligin asist kralı olur.

F.Erdem
23.11.2009, 08:40

Kesinlikle..
Artık topu ezme huyundan vazgeçmeli,ve çabucak topu ilgili bölgeye aktarmalıdır.

futbalski60
23.11.2009, 13:46
Dün maçın başında sarı kart görmesi tutuk oynamasına neden olmuş olabilir. Colman kendini futbola verdiğinde iyi işler yapıyor ama şu gereksiz top kayıpları konusunda çok eksiği var ki bu eksiklik de kola kolay düzelmez. Yapı meselesi.

Tolunay Abdioğlu
23.11.2009, 13:48
Benim sana güvenim sonsuz Colman.

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 16:22
Takım kötüydü ama Colman ilk yarı iyiydi..

Mehmet Fatih Silik
24.11.2009, 07:10
Adamimsin Colman...o kadar kötünün icinde ne kadar faydali olabilecegin mechul...ama sen yinede elinden geleni yaptin...

Dip.Ing.Mag.
24.11.2009, 11:02
birtek colman var bu takimda

te hermano de la víctima, Espero que continuar jugando así que todo el padre Colman

.....
24.11.2009, 23:29
Colman kendini tam anlamıyla sahaya yansıtamıyor. Biraz daha diri oynamasını isterdim.

Teknik olarak beğeniyorum ama fizik olarak yetersiz.

Mustafa Yüksek
25.11.2009, 00:08
Bu adama güven vermemiz lazım...Çünkü tam kapasite ile oynayabilirse enkaz halindeki takımda en büyük kazancımız olacaktır...

Osman Yavuz
25.11.2009, 00:13
Boşş mesajlar yazıp şu güzelim başlığı kirletmeyelim;)

UğuR
25.11.2009, 10:57
Eskişehir'e 7.golünü atmanı bekliyorum...

Dursun Kaplan
25.11.2009, 13:40
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3040-0K7W9F0I.jpg

Adamım. :)

Sezgin Öztürk
27.11.2009, 13:16
Geçen sezon Belçika’nın Germinal BA takımından büyük umutlarla ve tam 2 milyon 750 bin Euro bonservis bedeliyle transfer edildiğinde ‘Türkiye’yi ayağa kaldıracak’ denilen Gustavo Colman liderlik görevini bile yerine getirmekten aciz bir görüntü sergiliyor. Attığı goller nedeniyle bu sezon adeta kurtarıcı havasına büründürülen ama yetenekleriyle asla büyük bir takımı sırtlayacak görüntü vermeyen Colman için, “Trabzonspor’un kurtarıcısı oysa bu takım yanmış demektir. Çünkü Colman’nın ne hızı, ne çabukluğu, ne oyun zekası, ne de takımı yönetme becerisi vasatın üzerine çıkamıyor. Böyle futbolculara verilen paralara gerçekten yazık” yorumları yapıldı...
Bu haber Günebakış gazetesinin 27 kasım cuma gününe ait gelinde bu haberde art niyet aramayın istanbul medyası olsun ist. takımlarının taraftarı olsun Colman a bayılırken bizim medyamızın yaptığına bakın gercekten Trabzonspor un başarılı olmasını istemeyen insanlar var galiba Trabzonda...

tuncay1984
27.11.2009, 13:18
colman cok pis top kaybediyo hepside gol oluyor yedigimiz golleri bi bakin

sametaydin
27.11.2009, 13:25
Bu takımın en iyi oyuncusu şüphesiz. Olduğu yerde saymıyor. Geçen seneden daha çok ekstraları var b yıl. Sorumluluk almaya çalışıyor. Durum böyleykenbazen hatalar yapıyor fakat bunları da düzeltecek.

M.S.SOFU
27.11.2009, 17:38
colman cok pis top kaybediyo hepside gol oluyor yedigimiz golleri bi bakin
beşiktaş maçında topkaybeti gol yedik ama ben colmanın adamakıllı orta sahada oynadığını görmüyorumki
adam ya zorla sağ açık oluyor
ya da ortasaha'nın sağında oynuyor
yattara gittikten sonra onun yerine colmaı denedi broos hep
ben colmanın orta nını ortasında oynaması konusunda ısrarcıyım
selçuk sağında olmalı
eğer 4-3-3 oynanacaksa
önlibero mevkiinde ceyhun oynamalı
önünde ikili ortasaha colman ve ceyhun olmalı

diğer futbolcularımızda defanstan top çıkarma sorumluluğunu almadıkça yük colmanın üstüne binecek böylece top kayıpları artacaktır
selçuk çok iyi bir topçu çok iyi ara pasları atıyor ama sorumluluk almıyor

ceyhun defansata top laırsa şişiriyor ileri sürmüyor

takımda topu ortasahaya taşıyıp ileride forvet ve kanatların açıklar yakalamasını bekleyebilecek sorumluluk alma cesareti sadece colmanda olduğu için böyle bir durum yaşanıyor

sorumluluk almayan adam hata yapmaz...

61_Serhat_61
28.11.2009, 04:03
colman bu hafta estirecektir...
selcuk alanzinho colman sovu var pazar günü...

Enes Ünal Kaya
29.11.2009, 18:13
Colman Bugun Kötüydü Sanki : /

Armağan Dere
29.11.2009, 18:15
Son Yarım saat sahada yürüyerek yürüme rekorunu kırmıştır...Zaten Colman bunu hep yapıyor bu sene alıştık

Ömer SEVİNÇ
29.11.2009, 18:17
Oynadı mı bugün?

Kader KORELİ
29.11.2009, 18:19
Bugün ne yapti tam kavrayamadim. Ikinci yari kendini cok az gösterdi. Daha cok inisyatif göstermeli.

Yunus Emre SEYHAN
29.11.2009, 18:21
Kendisini genelde çalım yerken gördüm.

61_Serhat_61
29.11.2009, 19:18
cok kötü diyemeyiz colmana...
ama cokta iyi degildi...
senol hoca geldiginde formunu alir insallah...
colmansiz orta saha düsünülmez...

Ilelioglu
29.11.2009, 19:22
Senide cok begendim bu macta, böyle devam et! ;)

Erbay
29.11.2009, 19:24
Hiç gözükmedi. Çabukluğu olmadığı için hamle yapmakta, rabike basmakta çok zorlanıyor.

Samet Yildirim
29.11.2009, 19:24
Fazla is yapmadi ama kötü degildi...

Murat Erdem
29.11.2009, 19:45
Standart oyuna devam.

Ali Can
29.11.2009, 20:05
Fazla is yapmadi ama kötü degildi...

+1967 aynen katılıyorum

Onur Şeref
29.11.2009, 21:24
Sen bugün ne yaptın?

Anıl C
29.11.2009, 21:54
her zaman yazdığım gibi eğer hedefimiz Avrupa'da başarı ise daha iyi topçulara ihtiyacımız var.
ha derseniz bize bu futbolcular yeterli 3.lükten, 4.lükten kurtulamayız.
bu boyle biline
colman'da bunlardan biri. iyi niyetli olarak mücadele ediyo belki ama bizi hedefe taşıyacak futbolcu değil.

avniaker
29.11.2009, 22:18
colman la ilgili görüşlerim umutla ilgili görüşlerimle aynıdır trabzonsporda oynayabilecek kapasitede değil bence onun yerinde Dişikuzu oynamalı bugün bunu daha iyi gördük sanırım

Özge
29.11.2009, 22:41
Sahada hiç gözükmedi etkisizdi.Haftaya telafi eder bu oyunu;)

Ahmet Kuru
29.11.2009, 22:45
Sahada yoktu dersek abartmış sayılmayız...
Ama Colman'ın kredisi bol...

_SeRKaN_
29.11.2009, 22:48
Bugün çok silik bir futbol sergiledi...

erik
29.11.2009, 23:37
colmanı bu takımın oyuncusu olarak görmeyen beyefendiler acaba siz hangi akımın taraftarısnız?

M.S.SOFU
30.11.2009, 00:33
colman ligdeki tekniği en yüksek orta saha oyuncularından biridir
iki maç kötü oynadı diye hemen zıplamayın
eleştirmeyin

Dursun Kaplan
30.11.2009, 00:37
Yaptığın pres yeter. :)

darkdream
30.11.2009, 01:04
vay be hala bu adamın bu hafta farklı bi pozisyonda oynadığını ve doğal olarak görevlerinin farklı olduğunu anlayamayan taraftarlarımız varya daha da yazmam bu başlığa... haydi rast gelsin

sametaydin
30.11.2009, 01:08
Bence bugünde çok iyi oynadı. Trabzonspora ilk 11 kuracak olsam ilk isim colman olur.

TSercaN
30.11.2009, 01:11
bugun kotu oynar ve gitmesini isteriz, yarin cok iyi oynar ve yere goge sigdiramayiz. bu bizim insanimizin yapisidir.

Fatih Özkan
30.11.2009, 01:13
Bu hafta ya ben farkedemedim Colman'ı yada görevi farklı idi...
Ben kendisini her zaman savunurum (:

Osman Yavuz
30.11.2009, 01:20
Oyuna fazla girmedi.Sorumluluk aldığı zaman çok daha etkili oluyor.

TRABZ'10'_61
30.11.2009, 01:53
Bugun fazla İŞ dÜŞmedİ ama yİnede gİzlİ kahramanlardan bİrİydİ.presle rakİp oyunculari etkİsİz hale getİren savaŞÇi. Senden Çok Şey beklİyoruz colman gÖz bebeĞİmİzsİn.

Kubilay ŞAHİN
30.11.2009, 02:17
Fena Değildi.. Cale ve Gabriçle Yardımlaşması İyiydi.. Şu Rakip Takımın Ceza Sahasına Geldimi Topu Erkenden Kullanabilse Daha Etkili Olacak..

TRABZ'10'_61
30.11.2009, 02:53
kullanabilse zaten bizde olmaz :)

poetricus
30.11.2009, 11:15
Dün daha defansif bir görüntü çizdi.
Belki süper star değil, ama bu kadroda her halükarda oynar.

Uğur Ö.
30.11.2009, 11:55
Herkes eksik olan şeyleri yazmış onlarda olsa gider madridde oynar bizde değil Bence colman ilk 11'e gözü kapalı yazılması gereken 1.adam

SDinc
30.11.2009, 16:33
Ön libero gibi oynadı dün. Vede az pasa hatasıyla oynadı. İstatistiklere bakıldığında iyi gözüküyor ancak ben sorumluluk alan Colman istiyorum.

fish_bone
30.11.2009, 16:56
Oynadığı böLge itibariyLe sorumLuLuk aLamadı. Çünkü önde aLanzinho oynadı. SorumLuLuk aLması gereken kişi aLanzinho'ydu.
CoLman-SeLçuk-Ceyhun-Serkan bu takımda kesinLikLe tutuLmaLı. Göbekte hiç bi zaman sıkıntı çekmeyiz.

Murat'
30.11.2009, 17:18
Dün çok ama çok etkisizdi.

Sahada varlığı ile yokluğu belli değildi.

Ali Tunahan Güllü
30.11.2009, 17:24
Özetten izledim maçı pek görünmedi kornerlerden başka..

Serhat ŞAHİN
01.12.2009, 00:27
bir maç etkili bir maç etkisiz.
istikrarsız. iyisi alınana kadar devam...

Hakan Karadirek
01.12.2009, 00:59
Bence siz ne istediginizi bilmiyorsunuz. Colman sorumluluk alir, gol atar, assist yapar ama goze batan sadece top kayiplari. Colman sorumluluk almaz, basit oynar, orta sahada pres yapar; Colman istikrarsiz. Her mac iyi oynamasi icin gol veya assist mi yapmasi lazim ? Kim ne derse desin, suan takimimizdaki en faydali ve en skora etki eden oyuncumuz.

cem arin
01.12.2009, 01:41
Dedemin bir lafi vardir; Göz var izan var diye;-)
Colmanin eses macinda hangi pozisyonda oynadigindna bihaber futbol bilginleri yine cikmis ortaliga ahkam kesiyorlar!
Colman haftasonu defansif görevle sahadaydi ve bu anlamiyla da ileri cikmadi ve ileriye dönük oynamadi ve eses defansif oynadigi icin uzun tolarindan da göremedik bu yüzden atin bakalim atabileceigniz kadar haftaya pazara kadar...

61_Serhat_61
01.12.2009, 16:33
esra Erol programinda bisey söyledi...
Kolbasti ile Romani birlestirdi ve ortaya KOLMAN cikti..
Bizimde bi COLMANimiz var :) ne mutlu bize

Harun-61
01.12.2009, 16:36
hani bi aciklamasi varya,
bazi zaman top oynamak istemiyor canim diye...

iste Eskisehirspor maci bir örnek di :)

BURAK DOGU
01.12.2009, 16:37
Dedemin bir lafi vardir; Göz var izan var diye;-)
Colmanin eses macinda hangi pozisyonda oynadigindna bihaber futbol bilginleri yine cikmis ortaliga ahkam kesiyorlar!
Colman haftasonu defansif görevle sahadaydi ve bu anlamiyla da ileri cikmadi ve ileriye dönük oynamadi ve eses defansif oynadigi icin uzun tolarindan da göremedik bu yüzden atin bakalim atabileceigniz kadar haftaya pazara kadar...

gönül söylediğinin doğru olmasını istiyor... çünkü colman benimde izlemekten zevk aldığım ve güvendiğim bir oyuncu...

Murat Erdem
01.12.2009, 18:20
Patlama yapar Şenol hocayla.

Sefa Murat Dokuz
01.12.2009, 18:43
Düşüş var...
Gerçekleri konuşalım.

ceserdar
01.12.2009, 18:46
Colman - Şenol Hoca sentezinden bence iyi bir sonuç ortaya çıkar. Yalnız diyorlar ki 4 Milyon Euro verecek olan var. Öyleyse 4 Milyon Euroyu bu senteze değişmem.

Serdar A
01.12.2009, 19:26
Colman savunma önünde daha başarılı bir görüntü çiziyor . Gerçi rakibin ön alanda baskılı oynayacağı her hangi maçı , bir de bu gözle izlemekte fayda var .

En büyük arzularımdan biri , Trabzonspor savunmasının önünde ayağına hakim ve ofansif yetenekleri gelişmiş bir futbolcumuzun olması . Colman tekniği hakkında zaten eleştirenlerinde bir şüphesi olduğunu sanmıyorum . Bu sezon , şu ana gelene kadar Colman fiziksel direncinin arttığı da en azından benim gözlemimce inkar edilemez .

Colman'ı bir Alanzinho'dan ayıran temel faktör ; Arjantinli , zayıf olduğu yönlerini geliştiriyor ve bunda görece bir süreklilik yakalamış durumda .

M.S.SOFU
02.12.2009, 01:30
Colman savunma önünde daha başarılı bir görüntü çiziyor . Gerçi rakibin ön alanda baskılı oynayacağı her hangi maçı , bir de bu gözle izlemekte fayda var .

En büyük arzularımdan biri , Trabzonspor savunmasının önünde ayağına hakim ve ofansif yetenekleri gelişmiş bir futbolcumuzun olması . Colman tekniği hakkında zaten eleştirenlerinde bir şüphesi olduğunu sanmıyorum . Bu sezon , şu ana gelene kadar Colman fiziksel direncinin arttığı da en azından benim gözlemimce inkar edilemez .

Colman'ı bir Alanzinho'dan ayıran temel faktör ; Arjantinli , zayıf olduğu yönlerini geliştiriyor ve bunda görece bir süreklilik yakalamış durumda .
*bjk maçında defanstan çıkarken topu kaptırınca ben defansif yönlü oynaması konusunda tereddüte düştüm,bence defansif yönlü orta saha selçuk'a bırakılmalı toplar colmanda buluşmalı,yani oyun kurucumuz colman olmalı,pasları milimetrik atıyor

*kesinlikle katılıyorum,sene başından beri colman sahanın her yerinde,özellikle beklere çok yardım ediyor

miaksoy
02.12.2009, 01:42
Colman cok kaliteli bir futbolcu , ama bazen oyuna küsüyor. iste o zamanlar katlanilmaz oluyor. Bu huyundan vazgecerse Trabzonsporun en vazgecilmez futbolcusu olur. Son macta savunmanin onunde gayet basarili oynadi bence. Gorevi geregi ofansta fazla gozukmedi.

Kazım Uzunboy
02.12.2009, 11:05
Şenol Hoca ile birlikte tekrar bir çıkış yapmalı. Kendini göstermesi gerekiyor.

Ilelioglu
04.12.2009, 22:36
Ankaragücü macinda en önemli kozumuz...!:)

isimsiz_61
05.12.2009, 11:42
kaptanlık bence colmana verilmeliydi....

bestrafer
05.12.2009, 13:51
Geçen seneki Ankaragücü maçında muhteşemdi. Bu maçta da kozumuz yine Colman.

Dursun Kaplan
05.12.2009, 13:54
Geçen sene Ankara'da oynanan ve Yattara'nın attığı ilk goldeki verdiği pas hala akıllarda. :)

Yarın güveniyorum adamıma. ;)

Mollasalihoğlu
05.12.2009, 14:35
Colman ile istikrar ;)

Birtan Karaman
05.12.2009, 18:53
Colman Ön Libero'da Daha Faydalı Olur Takıma. Denememiz Lazım.
Asıl Mevkiisi Ön Libero.

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2009, 19:03
bu sene gol kralı olacak inşallah...

ahmet aydın
06.12.2009, 02:34
6 gol 4 asisti var ama ben onda hiç liderlik özelligi göremedim.hiç bir maçta sezı eline alamadı.iyi oynadı diyecegmiz maçlar var tabi ama süper oynadı diyecegimiz maç yok.geçen seneye göre daha kuvvetli kendini geliştirmiş ama birazda çalım atmayı becerebilse çok güzel olacak

Fatih Özkan
06.12.2009, 02:40
Daha iyi olman dileği ile Colman!
Kendine hayran bıraktır bizleri (:

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 09:21

Aynen katılıyorum ve kaliteli bir ofansif orta saha ile Colman'ın çok yararlı bir defansif orta saha olacağı inancındayım ...

Bknz : Marco Aurelio ...

yorumsuz6117
06.12.2009, 14:11
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=105459796136195&ref=nf

Sefa Murat Dokuz
06.12.2009, 18:20
Colman'ım düşüşün sürüyor umarım bu gol senin çıkışın olur. Çok basit hatalar yaptın.Yazık sana yakışmıyor.

futbalski60
06.12.2009, 18:28
Maça bir türlü odaklanamadı çok top kaybetti, ezbere oynadı bir an önce toparlanması lazım.

Muhammed
06.12.2009, 18:30
Bende beğenmedim bugün. Maça pek konsantre olarak çıkmamıştı.

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 18:33
Alan ilerde oynadıkça , takıma katkısı daha fazla olacaktır. ..

Yunus Emre SEYHAN
06.12.2009, 18:37
Bugün iyi değildi ama attığı golü kesinlikle Umut atamazdı.

Samet Yildirim
06.12.2009, 18:59
Cok kötüydü...

Emre ÖZTÜRK
06.12.2009, 19:01
evet bugün kötüydü ama yinede golünü attı

SDinc
06.12.2009, 19:10
Formsuzluk döneminin artık sonuna geldi bana göre. Denizli maçıyla yeniden bir çıkış yapmasını bekliyorum.

hamucera
06.12.2009, 19:12

komiksin, Umut'un attığınıda o atamazdı demek mi lazım sana cevaben,

yahu bıkmadınız mı her oyuncunun başlığında Umut'a giydirmekten, siz bıkmayın ama Umut'ta bıkmıyor goller le giydiriyor

Colman her maç aynı performansı gösteremez, kötü oynasa da golünü attı

Uğurtan
06.12.2009, 19:13
Bugün kötü değildi ama vasattı.. Kendi ortalamasının altındaydı bayağa..

Yine de golünü attı.. Kendini bulman lazım tekrar Gustavo..

Vural Kuyumcu
06.12.2009, 19:18
bugun Colman gününde degildi topu alinca cok yavas hareket ediyor biraz daha hizli olsa ahhhh ahhh Colman bügün maglesef kötüydün

Kubilay ŞAHİN
06.12.2009, 19:18
Çok Kötü Bir Performans Sergiledin.. Form Düşüklüğü Apaçık Belli.. Fakat Golünü de Attın.. Bu Demektir ki sen Bize Lazımsın.:)

Teşekkürler Colman.. Formunun Tekrar Yerine Gelmesi Dileğiyle..

Özge
06.12.2009, 19:29
Birkaç haftadır etkisiz Colman.Sanki daha defansif oynuyor 2 haftadır.Etkisiz oyununa rağmen golü attı yine.Seviyoruz seni Colman:)

Hürgün Aygün
06.12.2009, 19:31
formu düştü bu aralar

Harun-61
06.12.2009, 19:31
yine de gol icin Tebrikler Gustavo...

Erbay
06.12.2009, 19:46
İkinci yarı biraz toparlandı ama ilk yarıdaki kötü oyunu kurtaracak bir performans değildi. 7 golü oldu, gayet iyi.

Yunus Emre SEYHAN
06.12.2009, 19:50
Bu arada golü tekrar izleyince farkettim. Atağı kendisi top çalarak başlatmış ve uzun bir depar atmış.. Öyle beleş bir gol değildi yani :)

Kaan
06.12.2009, 19:51
Çok vasattı.

Gol için teşekkürler.

Uğur Ö.
06.12.2009, 19:57
Çok kötü değildi vasattı görende takımın içine etti zannedecek :)

sametaydin
06.12.2009, 20:00
Kesinlikle kötü oynamadı. Top rakipteyken canla başla mücadele etti. Aslında bugün hemen hemen tüm oyuncularımız iyi mücadele etti. Colman ondan beklediğimizin altındaydı ama yine de kötü değildi.

demiahme
06.12.2009, 20:05

umut kadar basiniza tas dussun. hic bir oyuncuya bu kadar buyuk haksizlik yapilmiyordur herhalde.

Enes Başkaya60
06.12.2009, 20:20
Çok kötü degildi ama yine vasattı.........

Erdem Keser
06.12.2009, 20:29
Bence kötüydü.Çok fazla sayıda top kaybı yaptı.Topu ayağına aldığında yüzünü kaleye dönene kadar saniyeler geçiyor.Presli oynayan takımlara karşı Colman bu düzeyde olacak gibi.

Umarım düzelir.

Yunus Emre SEYHAN
06.12.2009, 20:36
umut kadar basiniza tas dussun. hic bir oyuncuya bu kadar buyuk haksizlik yapilmiyordur herhalde.
Colman golü sol ayak ile attı, Umut Sol ayakla zor atardı topu sağ ayağına çekerdi ve vakit geçerdi :)

Onur
06.12.2009, 21:13
En kötü gününde bile bize skor anlamında birşeyler katabiliyorsa; demekki onsuz olmaz...

gerenimo
06.12.2009, 21:27
Bence kötüydü.Çok fazla sayıda top kaybı yaptı.Topu ayağına aldığında yüzünü kaleye dönene kadar saniyeler geçiyor.Presli oynayan takımlara karşı Colman bu düzeyde olacak gibi.

Umarım düzelir.

çok fazla top kaybı derken, kaç top kaybetti, kaç hatalı pası vardı, takımdaki diğer oyuncuların durumu nedir? nekadar top kazandı, olumlu parları ne kadardı. bunlar için sayısal güvenilir bir kaynak var mı, yoksa sezgisel bir durum mu söz konusu?

Fatih
06.12.2009, 21:46
Sadece gol vuruşunu yaptı onun dışında hiçbirşey göremedim.

Adem Erdoğan
06.12.2009, 21:49
Sadece gol vuruşunu yaptı onun dışında hiçbirşey göremedim.

O pozisyonun başlangıcı da Colman'a ait Fatih.

Tanju
06.12.2009, 21:50
Oynaması gerektiği kadar oynadı, Klas topçu

Fatih
06.12.2009, 21:54
O pozisyonun başlangıcı da Colman'a ait Fatih.
Onur'u da tebrik ediyorum o halde bütün toplar ondan başlıyor.

Dursun Kaplan
06.12.2009, 22:07
Attığımız gollerde yine adı vardı. Gerek pas verişleri olsun (1.gol),gerekse araya girmeleri (3.gol).

Attığın golle günü kurtardın diyelim Colman'ım. :)

Zeki Akyol
06.12.2009, 22:12
Ben bu hafta Colmanı beğenmedım :( gol attı atmadı önemlı değil ....daha ıyı bır Colman olabılırsın neden bu kadar ağırsın sankı 40 yaşındasın ! Bjk da Yusuf bıle daha hızlıdır bazen coook yavaş kalıyorsun onuda cozersen sorun kalmayacak

erik
06.12.2009, 22:19
kötü oynadığı maçta bile gol atması çok sevindirici.

Erdem Keser
06.12.2009, 22:21
çok fazla top kaybı derken, kaç top kaybetti, kaç hatalı pası vardı, takımdaki diğer oyuncuların durumu nedir? nekadar top kazandı, olumlu parları ne kadardı. bunlar için sayısal güvenilir bir kaynak var mı, yoksa sezgisel bir durum mu söz konusu?
Neyin sezgisi yahu.Adam ilk yarıda çıkarken üç tane net top kaybetti sayabildiğim.Sanki yalan yazıyoruz burada.
Topla beraber ağırlığından bahsettim.Burada Colman hakkında yazarken diğerlerinin ne yaptığı hakkında tek tek sana rapor mu çıkarayım.Yada nasıl yazmam konusunda sana mı sorayım...

Emrah Akcagöz
06.12.2009, 22:23
Maçı tam izleyemedim izlediğim bölümlerde Colman iyi değildi ama takımda iyi olan futbolcu göremedim o dakikalarda.. Sonrasını bilmiyorum golünü yine attı tebrikler..

KUTADGU
06.12.2009, 22:35
Bence de bugün Colman verimlilik açısından çok alt seviyede oynadı.

Bunun yanında isteksiz gördüm kendisini.

Skora katkı yapması şahane ama daha iyi performanslarını da biliyoruz Colman'ın.

Bugün beğenmedim.

Ara sıra kötü olma hakkı var diyelim bari.

Erdem Keser
06.12.2009, 22:40
Elbette ki var Cihan abi.Yanlız öyle bir hava yaratılıyor ki Colman kötü olamaz.Yada kötüyse illa ki vardır bir sebebi...
Yanındakiler kötü olabilir; ondan dolayıdır kötü oynamasının gerekçesi.Yada yanındakiler ne yaptıda bu adamı eleştiriyoruz gibilerinden komikçe bahaneler.
Diğerleri nasıl oynamışmış da gelip Colman hakkında yazıyormuşuz.

KUTADGU
06.12.2009, 22:53
Elbette ki var Cihan abi.Yanlız öyle bir hava yaratılıyor ki Colman kötü olamaz.Yada kötüyse illa ki vardır bir sebebi...
Yanındakiler kötü olabilir; ondan dolayıdır kötü oynamasının gerekçesi.Yada yanındakiler ne yaptıda bu adamı eleştiriyoruz gibilerinden komikçe bahaneler.
Diğerleri nasıl oynamışmış da gelip Colman hakkında yazıyormuşuz.

Yok bugün maçı izlerken en çok aksayan oyuncumuz olarak Colman'ı gördüm ben.

Dediğim gibi bir isteksizlik bir kararsızlık hali var gibiydi.

Ama skora bu sene inanılmaz katkı yapıyor.

Allah'tan iyi bir takımız.

Mesela bugün Selçuk mükemmele yakın oynadı. Colman'ın açığını kapattı.

Selçuk ile Colman aynı anda iyi oynasalar tadından yenmeyecek zaten.

_SeRKaN_
06.12.2009, 22:57
Tam silik bir futbol oynuyor dedim...Hatta Umut'la birlikte çıkacakların başında geliyordu...Ama yinede maçı golle kapamayı başardı...Zor olmasa gerek...:)

Bekir
06.12.2009, 23:03
Colman bugün iyi degildi ama sanki Ceyhun girdikten sonra arkası rahatlayınca daha iyi oynadı..
Şahsen ben Colmandan en çok verimi yanında sağlam bi ön libero ile oynatınca alıcagımızı düşünüyorum..

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:28
Bu aksam kötü bir günündeydi ama yine golünü yazdi.

Colman in istikrarsizligi en büyük sorunu,bunu artik asmali...

pReN@_61
06.12.2009, 23:29
Vasat gözükse de ayakta kalmayı başardı

firidin61
06.12.2009, 23:41
Colman bu değil . Gol atsada bu değil ! Kötü oynayabilirsin ; eyvallah ! Şanssız olabilirsin ; eyvallah ! Ama '' mücadele '' etmeyen değil Colman , Maradona olsa benim için değeri yok .

Umarım daha iyi olursun Colman . Sen bu değilsin ...

Emirhan Makul
07.12.2009, 00:11
Gerçekten daha ilk yarıda oyundan alınmasını istedim çünkü bu kadar isteksiz bu kadar lakait bir oyun oynayamaz bir orta saha futbolcusu. 2 Haftadır böyle nedense inşallah düzelir. Kredisi bitmez bende ki Colman'ın ama çok kötüydü 2.yarı oynamayı bile hak etmedi.

61_Serhat_61
07.12.2009, 00:19
colman bu macta iyi degildi...
insallah eski formunu alir geri...

T.B_1461
07.12.2009, 00:45
Gökhan Ünal ile çok fazla takılıyorsun galiba. Ne bu isteksizlik anlamadım.

erolizmts
07.12.2009, 01:30
Oynadığı mevkinin ağırlığını kaldırabildiğini düşünmüyorum. Benim için halâ vasat bir futbolcu. 4-5 maçta bir futbolunu vasat'ın üzerine çıkarıyor. Yani istikrarlı bir futbolcu değil. Hugo Broos Colman'ı daha ofansif kullanıyordu. Maçın başından sonuna kadar ceza sahasu içinde çok kez izliyorduk. Bunun karşılığında takımın gol yükünüde çekti Broos döneminde. Fakat bugün gördüğüm kadarıyla Şenol Güneş onu biraz daha defansif oynatacak. Halbuki takım içinde son vuruşları en iyi olan futbolcu. Ciddi anlamda forvet olarak düşünülse çok gol atacağına eminim.

gerenimo
07.12.2009, 01:50
Neyin sezgisi yahu.Adam ilk yarıda çıkarken üç tane net top kaybetti sayabildiğim.Sanki yalan yazıyoruz burada.
Topla beraber ağırlığından bahsettim.Burada Colman hakkında yazarken diğerlerinin ne yaptığı hakkında tek tek sana rapor mu çıkarayım.Yada nasıl yazmam konusunda sana mı sorayım...

neden sinirlendin? benimki basit bir soruydu sadece. senden rapor istemedim . zatenverdiğin raporun güvenirliği tartışılır. geçen haftalarda tecrübeyle sabit. bir oyuncumuza methiye düzmek için, başka bi oyuncuya belatıl vurma çabanı yadırgıyorum sadece.
neyse, bol bol ve sert eleştiren birisin, sen de eleştirilebilirsin. eleştirilme korkusuyla gösterdiğin tepki ise manidar. önyargılarından kurtulman ve eleştiriden korkmaman dileğiyle, iyi geceler.

iboandibo
07.12.2009, 02:03
bence 2.yarının başında tjikuzu ile değişseydik iyi olurdu

Erdem Keser
07.12.2009, 07:43
neden sinirlendin? benimki basit bir soruydu sadece. senden rapor istemedim . zatenverdiğin raporun güvenirliği tartışılır. geçen haftalarda tecrübeyle sabit. bir oyuncumuza methiye düzmek için, başka bi oyuncuya belatıl vurma çabanı yadırgıyorum sadece.
neyse, bol bol ve sert eleştiren birisin, sen de eleştirilebilirsin. eleştirilme korkusuyla gösterdiğin tepki ise manidar. önyargılarından kurtulman ve eleştiriden korkmaman dileğiyle, iyi geceler.
tamam .

Hüseyin Bağdat
07.12.2009, 08:27
Oyun içinde kesik kesik oynadı.Bazen çok iyi hareketler yaptı,paslar verdi ama oyun genelinde vasattı. Oynadığı bölge itibariyle daha iyi olması gerekirdi. İkinci yarı Tjikuzu ile yer değiştirebilirdi...

Ömer Kaya
07.12.2009, 08:31
Çok kötüydün colman çok.Maça nasıl başlarsan öyle devam ediyorsun.

avniaker
07.12.2009, 09:23
colmanın yerine tjikuzu denenemezmi acaba

Süleyman50
07.12.2009, 09:42
dün kötüydün inşallah bir an evvel düzelirsin...

Ali İhsan
07.12.2009, 10:07
Gerçekten kötüydü, geçen hafta çok göze batmadan oynamıştı, sorumluluk almamış hata da yapmamıştı, dün ise gerçekten beğenmedim, aldığı topları çok ezdi, isteksiz veya güçsüzdü. Alan ile beraber biraz fizik çalışmaları lazım, güçsüzlükleri bazen sorun olabiliyor. Takımdaki çoğu oyuncunun top ayaklarında değilken durup beklemesi en çok Selçuk ve Colman'ı zorluyor, takıma oyun anlamında bir dinamizm geldiğinde kendisinden daha fazla yararlanacağımızı umuyorum.

Klas oyuncu, yürekli oyuncu, bu maç nazar boncuğu olsun.

Koray
07.12.2009, 10:49
Savruk hali, ezbere oynaması, rakibin nerdeyse içinden geçmeye çalışmaları deli ediyor beni...

nbay
07.12.2009, 10:54
kesinlikle katılıyorum,çok ağır ve çok top kaybediyor,ama taraftar üzerinde inanılmaz bir kredisi var,biraz daha dikkatli oynamalı ,maç içinde kendisine verilen özgürlük ve kendine aşırı güveni takıma zarar verebilir,bunun yanında artılarını da unutmamak lazım,sonuç olarak 7 golu ve 5 de asisti var..

Dip.Ing.Mag.
07.12.2009, 11:02
gene basladinizzz... elestirmelere..daha dün bu takimin krali degilmiydi . yahu sizin kafalariniz iyi mi , bir oyuncu her mac üst duzey performans gösteremez yada her mac ayni performansi gösteremez bunu ne zaman anliyacaksiniz... nedir bu sizdeki sükürsüzlük, bi susun da sadece destekleyin.... suana kadar senin takiminda hangi oyuncu 7 gol 5 asistle oynadi 15 haftada

alioglua
07.12.2009, 11:42
ikili forvetten ikincisi olma ihtimali nasıl olurdu acaba son vuruşu öldürücü pas atabilme özelliği bakımından fatih colman ikilisi arkalarında alanzinho gabric ortada da selçuk ceyhun(serkan) şeklinde

TSKara61
07.12.2009, 11:50
-[ooD;2813204']gene basladinizzz... elestirmelere..daha dün bu takimin krali degilmiydi . yahu sizin kafalariniz iyi mi , bir oyuncu her mac üst duzey performans gösteremez yada her mac ayni performansi gösteremez bunu ne zaman anliyacaksiniz... nedir bu sizdeki sükürsüzlük, bi susun da sadece destekleyin.... suana kadar senin takiminda hangi oyuncu 7 gol 5 asistle oynadi 15 haftada

Helal olsun kardesim. Burdaki bu akil almaz mantalite ve yorumlar yuzunden buradan komple sogudum zaten. Senin gibi akli basinda yorumlar gormek sevindirici.

Ömer TOPAL
07.12.2009, 11:50
dün biraz isteksizdin sanki..hani demiştin ya banzen oynayasım gelmiyor...o durumdaydın...ama son dakikalarda ataga katılman..gokhanla alanla koşu yapman ve attıgın gol kurtardı günü...Basarılar

Travelair
07.12.2009, 12:17
Colman eksiklikleri olmasına karşın kaliteli bir oyuncu. Oyunkurucu gibi oynaması zaman zaman kendisini zorluyor. Çünkü topu aldığında hamleleri yavaş. Prese gelemiyor. Mevkisi ise ön libero. Eğer bu mevkide kullanılırsa veriminin artacağına inanıyorum. Tek top da oynarsa daha iyi olur. Ataklara katılımıyla verimli bir ön liberomuz olur. Tabi olabildiğince tek top oynaması etrafındaki arkadaşlarının da boşlara kaçması yardımcı olmasıyla olacak şeyler

Ali İhsan
07.12.2009, 12:36
-[ooD;2813204']gene basladinizzz... elestirmelere..daha dün bu takimin krali degilmiydi . yahu sizin kafalariniz iyi mi , bir oyuncu her mac üst duzey performans gösteremez yada her mac ayni performansi gösteremez bunu ne zaman anliyacaksiniz... nedir bu sizdeki sükürsüzlük, bi susun da sadece destekleyin.... suana kadar senin takiminda hangi oyuncu 7 gol 5 asistle oynadi 15 haftada

Ben Colman'ı seviyorum, Alan ile birlikte şu anki kadroda sahada görmek istediğim, Trabzonspor forması giymelerinden çok mutlu olduğum en önemli isim şu anda.

Ben Colman'ın ve Ceyhun'un yavaş yavaş geliştiklerini geçtiğimiz sezon oynadıkları oyuna bir şeyler kattıklarını gördükçe memnun oluyorum. İkisi de tam değil ve bir takım eksikleri bariz bir şekilde gözüküyor ama ikisinin de potansiyeli var belli oluyor. Bu eksiklerin dile getirilmesinde bir sakınca görmüyorum. Dün beğenmedim ve bunu dile getirdim ama o hala benim kralım. Eleştiri başka şeydir, "gitsin", "Anadolu topçusu", "devre arası talibi çıkarsa satılsın" demek başka bir şeydir.

Takımda çok potansiyelli oyuncu var. Teknik heyetin bu oyuncuların üzerlerinde durması gerekiyor. Eksiklerini gidermeleri gerekiyor. Bizim de buradan sınırı aşmadan yendiğimizde dahi eksikleri belirtmemizde bir kusur göremiyorum.

UğuR
07.12.2009, 12:41
Denizli maçında kendini affetirecektir....8.golünü bekliyorum...

OnOuR
07.12.2009, 12:51
Ehh işte diye tabir edilen performanslardan biri :p:D Uğur abininde yazdığı gibi bende Denizli maçından inanıyorum sana 8 ve dahası gelebilir ;)

ESER
07.12.2009, 12:57
colman yine caliskandi, bi sefer selcuk onde o sanki biraz geride oynar gibiydi , bu yuzden hucumda cok yoktu ama muhtemelen senol hocanin taktigi geregiydi, sonucta yine kolay bir gol atmis olsa da golunu atti.. colman bu takimin olmazsa olmazi oldu artik., yanginda kurtarilacak 5 degerli seyden biri hatta ilki:)

Emre GÜRDAL
07.12.2009, 13:04
bu macta bırazcık kotuydu ben bu adama kızmamıyorum ya ne yapsa olumlu bakıyorum

Adem Erdoğan
07.12.2009, 13:05
İyi oynadığı maçlarda atıyor attırıyor, kötü olduğu maçlarda atıyor.Colman geçen sezona göre çok daha iyi; bu sezon kötü de olsa sahada varlığını hissettiriyor, geçen sezon maç boyu ismini duymadığımız maçlar çıkartıyordu.

Osman Yavuz
07.12.2009, 15:57
Goldeki koşusu çok önemliydi benim için.Şenol hoca biraz defansif oynatıyor kendisini.Bu da performansını olumsuz etkiliyor.2 haftadır istediğimi alamadım.

Atılay
07.12.2009, 16:00
Çok kötü 1-2 haftadır çok ağır kalıyo

cobts28
07.12.2009, 16:03
Sezon sonu 10 milyon euroya satılır bu performansını sürdürürse.

Fatih
07.12.2009, 16:04
Goldeki koşusu çok önemliydi benim için.Şenol hoca biraz defansif oynatıyor kendisini.Bu da performansını olumsuz etkiliyor.2 haftadır istediğimi alamadım.
Performansını mevkisine bağlamak bana mantıksız geliyor zira maçın ikinci yarısında ofansa yakın oynadı.Dün akşam gol vuruşu dışında takıma katkı sağladığı hiçbir hareketi yoktu.

Mustafa ÖZDEMİR
07.12.2009, 16:07
yine yokları oynadı . bir an önce düzelir inşallah...

Adem Erdoğan
07.12.2009, 16:08
Performansını mevkisine bağlamak bana mantıksız geliyor zira maçın ikinci yarısında ofansa yakın oynadı.Dün akşam gol vuruşu dışında takıma katkı sağladığı hiçbir hareketi yoktu.

Gabriç'in golünde korneri o kullanmıştı diyecem sen kaleci Onur'un da o golde payı vardı diyeceksin.:)

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 16:08
Bu maçta biraz geride kalmayı tercih etti yada Şenol hoca böyle istedi o yüzden pek görünnmedi ama dediğiniz gibi goldeki koşuşu filan çok güzeldi...

Fatih
07.12.2009, 16:15
Gabriç'in golünde korneri o kullanmıştı diyecem sen kaleci Onur'un da o golde payı vardı diyeceksin.:)
Mantık olarak öyle.:)

Kabul edelim Colman kötü değildi çok çok kötüydü.

Murat Erdem
07.12.2009, 16:47
karar vermek çok zor...iyi mi, kötü mü ?

Ali İhsan
07.12.2009, 16:53
karar vermek çok zor...iyi mi, kötü mü ?

Genel performansı iyi, dünkü performansı kötü...

Anıl Caner
07.12.2009, 16:56
Koray sen bence bir laf dedim dönmeyeyim diyorsun daha çok :)

Bence de çok üst düzey bir sezon geçirmiyor ama takımın en hırslı en istekli hatta en kabiliyetli topçularından birisi.

Hani sevmemek için bir neden göremiyorum ben.

Koray
07.12.2009, 17:02
Öyle bişey olsaydı bu başlığa hiç girmezdim Anıl, beğenmiyorum kendisini her maç 11'de oynamasıda canımı yakıyor o kadar, sevmemekle alakası yok, yaptıklarını görüyorum sahada canlı canlı...