PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gustavo Alejandro Colman

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

Ahmet Karadeniz
26.01.2009, 02:14
bence maçın en iyi adamı colman'dı

Ertan 51
26.01.2009, 08:15
ben dün çok beğendim Colman ı
kendine ekstra bir öz güven gelmiş gibiydi
harika oynadı ve daha da iyi oynayacağının sinyallerini verdi
desteğe devam
seviyoruz seni...

Mehdi
26.01.2009, 08:25
Dün sana bir kez daha hayran kaldım Colman.Sana helal olsun.

Tansu Onur Erdoğan
26.01.2009, 09:05
gazetelerde colman sırıttı yazıyo biz baska macı izledik heralde.
Benim bu sezon izlediğim en iyi maclarından biriydi. topu oynamayı biliyo alex in lincol'ün forvet arkasında oynarken yapabildiklerini colman bizim yarısahamızdan yapıyo helal olsun alandan

tslover
26.01.2009, 09:37
helal olsun.maçın en iyilerindendi

canim TS
26.01.2009, 09:38
cok begendim bende. Böyle devam

Hüseyin İlkin
26.01.2009, 09:45
Maç öncesi Oktay Derelioğlu 'nun Colman hiç iyi top oynayamadı bu sene demesini şaşkınlıkla karşıladım . Ancak unutmamak lazım ki , bu adam Fenerbahçe 'yi bir hafta önce 26 'da 10 kişi rakibine karşı çok beğenmiş ve bu maçtan dolayı Fb'yi maçın favorisi ilan etmiştir . Bunun dışında fiyasko yorumları vardı . Lig Tv başkasını bulamamış mı Allah aşkına ? Can Karyağdı'ya bağlanacağız filan demese , dinlemeye değmez bir adam .

Biraz futboldan anlıyorsa , Colman hadi diğer maçları geçtim . Bu maçta kapağı takmıştır ona .

Emirhan Makul
26.01.2009, 10:28
Söz söylemeye yorum yapmaya gerek yok Türkiye'nin en Klas ve teknik futbolcularından birisin Colman.

firidin61
26.01.2009, 10:42
Merhaba ,

Dün maçı 90 dak.izledim . Colman oyunu çift yönlü oynama olayını abartmış bu kesin :D Her atakta mutlaka ya topu kapan ya atağı başlatan yada asist yapan bir görüntü çizdi . İstatistiklere ulaşamadım ama 10 Km koşmuştur diye tahmin ediyorum . Maçın bir bölümünde edu ve lugano ya baskı yapıp tok kullanmalarını engelledi . Bir bölümünde sağdan gökhan soldan carlos la beraber gelip 2 ye 1 i önledi . Kesinlikle bir ciğere sahip olmadığını düşünüyorum :) Mütişsin ... Kelime bulamıyorum .
Alkışların en büyüğü sana :alkış::alkış::alkış:

Saygılarımla

Uğur Ö.
26.01.2009, 10:57
ben bu adamın oyununa hayranım bide bu adama kötü diyenlere aynı mevkide oynayan geçen seneki oyuncuları bi hatırlasınlar bu adam onları yanında gerard gibi kalıyor:D şaka maka ama bu adamda çok büyük yetenek var

Emirhan Makul
26.01.2009, 11:05
Merhaba ,

Dün maçı 90 dak.izledim . Colman oyunu çift yönlü oynama olayını abartmış bu kesin :D Her atakta mutlaka ya topu kapan ya atağı başlatan yada asist yapan bir görüntü çizdi . İstatistiklere ulaşamadım ama 10 Km koşmuştur diye tahmin ediyorum . Maçın bir bölümünde edu ve lugano ya baskı yapıp tok kullanmalarını engelledi . Bir bölümünde sağdan gökhan soldan carlos la beraber gelip 2 ye 1 i önledi . Kesinlikle bir ciğere sahip olmadığını düşünüyorum :) Mütişsin ... Kelime bulamıyorum .

Saygılarımla

Eee ! Ben gerede de boşuna takipe almadım adamı adama 1 top geldi topu sürüşünden pas atışından anladım ben ya ondan başka kimseyi izlemedim orda anladım muhteşem bir adam olduğınu gerede de o benden bıktı ben ondan bıkmadım ayağındaki dövmeye kadar fotoğraf çektim :D

İyi adam iyi bir orta saha veya sol kanatla daha çok öne çıkar futbou.

Samet Berber
26.01.2009, 11:26
Artık her hafta aynı şeyleri yazmanın bir mantığı yok , müthişsin :) .

Oyunu iki yönlü bu kadar iyi oynayabilen Colman ve Selçuk bizde ya çok sanşlıyız çok .

Birtan Karaman
26.01.2009, 11:29
Gerekssiz yerde Toplar ezdi , ama zamanla iyi olur.

Dursun Kaplan
26.01.2009, 11:33
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/969-2B2H8L5T.jpg

Şeklin olim be. :cool:

Great White
26.01.2009, 11:35
Colman' ın en beğendiğim özelliği hemen her maçta kendi kapasitesinin üzerine çıkmaya çalışma azmidir kesinlikle..

Dün de gene aynı şekilde ofansif anlamda yaptığı katkının yanında defansif olarak da ortasahada Selçuk ve Yattara ile birlikte müthiş bir tempo ile oynadı..

Selçuk - Colman - Yattara üçgeni maç boyunca Fenerbahçe ortasahasında son derece etkili bir pas trafiği yarattılar..

Maçın ikince yarısında Cale' ye atmış olduğu o müthiş diagonal pas ise tadından yenmeyecek kıvamdaydı..

Hala tam bir maestro olamadığı kesin ama genç yaşı, yeteneği ve inanılmaz hırsı ile bu yolda emin adımlarla ilerlediği de kesin..

Tebrikler Colman..

mustafa08
26.01.2009, 11:45
Colmani dün ilk yarida fazla begenmedim. Biraz bencillige kacti, topu ayagindan cok gec cikardi. Ama ikinci yarin muhtesemdi.. Ach bu adamda biraz hiz olsa. Neyse topu iyi sakliyor. Pas trafigi mükemmele yakin.. Cale ye attigi pas gercekten görülmeye degerdi.
Colman 10 numara degil arkadaslar. Colman orta sahanin ortasinda oynayan modern futbol oyuncusu. Ileri geri calisan. Fark ettiyseniz, artik 10 numara ile oynanmiyor. Baksanizya büyük takimlara. Genelde hepsi ya 4-4-2 oynuyor yada 4-3-3.. Bu sistemler nasil oynanir? Evet ileri geri calisan bugünün modern futbolcularla. Bu konuda Colmani kutluyorum. Gercekten varigini yokunu ortaya koyuyor, ayak basmadik yer birakmiyor. Dün Colman bence rahat 10 -11 km kosmustur.
Cok iyi yoldasin Colman :alkış:
Ama Selcukunda hakkini yemeyelim. Oda müthis idi dün

Cem Balcı
26.01.2009, 11:47
hala çözemedim bu adamı...

ama bir şeyler yapmaya çalışyor...

Fatih Ay
26.01.2009, 12:18
özellikle takip ettim çok koştu pres yaptı...çok iyi paslarda çıkardı biraz daha finale yakın işler yapsa dahada faydalı olcak..ben seviyorum bu adamı:alkış:

Uğurtan
26.01.2009, 12:20
Dün akşam topla dikine gittiğinde yine ayağından çok top aştı belki top kaybı da yaptı.. Ama hırsı, mücadele azmi, kazandığı toplar.. Fener'in orta saha direncini bozanların başında geliyordu..
Yukarda Soner abide yazmış Cale'ye çıkardığı 2 müsait pozisyondan 30 metrelik olanı şahaneydi.. :)

Cabri61
26.01.2009, 12:57
İlk yarıda çok kötüydü ama bir pozisyonda korner bayağının dibinde 2 fenerli oyuncuya yaptığın hareket(Marsilya Ruleti :)) yeter ,Colman :D
Neyseki ikinci yarıda iyi toparladı.Orta saha da kaptırılan her topta geriye koştu.Güzel paslarına alıştık zaten.
İnşallah daha iyi olacaksın.

Ali Tunahan Güllü
26.01.2009, 13:29
süpersin colman...........

Mira_61
26.01.2009, 13:34
Dün çok iyiydi.Seni sevmeyen ölsün.:D

Enes
26.01.2009, 13:40
Sol açık alınırsa rahatlayacak ve çok güzel işler yapacak...

TS-Tiryaki
26.01.2009, 14:18
Maclarda Arjantin bayragi sallamak gerek. Moral olur.

Tekrar tebrikler Colman. Süpersin.

Erbay
26.01.2009, 14:23
Colman iyi oynamaya devam ediyor. Sol açığa birisi alınırsa performansı daha da artacaktır. Kendini daha rahat hissedip bazı pozisyonlarda alamadığı riskleri alabilir. Bu maçta her zamanki gibi pasları süperdi. Çabuk bir futbolcu da olsa kusursuz olurdu :)

MuratJ
26.01.2009, 14:46
colman dün vasattı ama kaliteli oyuncu tartışmasız! oyunu sogutuyor topu dinlendiriyor.

Samet Yildirim
26.01.2009, 15:04
Ben begendim macin basinda biraz deli etti beni ama sonra toparladi...yani alex-emre gördüm bide colman gördüm....daglar kadar farkla oynadi...colman müthissin...

pReN@_61
26.01.2009, 15:04
Colman elinden geleni yaptı dün.

Sümeyye Şahin
26.01.2009, 15:07
colman her zamanki gibi topla oynarken kaybetti neyseki sonra toparlandı ve orta sahadaki herkes gibi oda fener savunmasının arkasına akıllıca paslar attı forvetlerimize(!)ölüsü bile takımımız için yararlı olur...hep söylüyorum futbol zekası var adamda ben çok beğeniyorum bi tebrikte colmana

Yunus Emre SEYHAN
26.01.2009, 15:14
Bence Önliberoda oynarsa daha yararlı olur. Cok iyi pres yapıyor coguzamanda topu kapıyor.. Alazinho alınırsa büyük ihtimalle Hüseyin'i keser zaten...

Hekimoğlu
26.01.2009, 15:21
İlk yarı kötü ikinci yarı müthişti ben kötü oynasa da sahada tutma taraftarıyım onun kadar koşan pres yapan oyuncu yok.

Muhammet*
26.01.2009, 15:26
iyi bir maç çıkardı

otuken55
26.01.2009, 15:42
bu gazetelere biri akıl versin
selçuk vasat colman berbat deniyor fotomaçta
çıldırmak üzereyim
hele dün 6pasta bi altan var lanet olsun onu oraya koyanlara

temel_yilmaz
26.01.2009, 15:55
ben gerçekten seviyorum colmanı hem sempatik biri hemde iyi oyuncu bence tabi takım olarak iyi oyuncularımız var

Sefa Murat Dokuz
26.01.2009, 15:57
İlk yarı değilde 2.yarı oldukça iyiydi ama 89. dk da bir lakytlığı var topu 3 kişinin önüne verdi eğer topu ordan geçirse arkada 1 tek edu kalmış 3e 1 gidiyor olacaktık.Yinede iyi oynuyor diyebiliriz.
(Ah bide orda yattaranın pasını anlayıp topu kaleye soksan ne olackatı varya)

Birtan Karaman
26.01.2009, 15:58
İyi futbolcu ama eksikleri var mesela adam geçme özelliğini geliştirmesi lazım çalım zor atıyor ve 2li mücadelelerde cok cabuk yıkılıyor.

Çetin Can
26.01.2009, 16:33
Tek kelimeyle mükemmeldi... Adamın ciğerleri normal bi insanınkilerden iki kat büyük heralde 90. dk bile pres yapıyodu maç boyunca hiç durmadı... Helal olsun Colman aynen devam inşallah...

Tayfun
26.01.2009, 16:59
Maçın 2. yarısı etkiliydi ilk yarı bekleneni veremedi..

Osman Yavuz
26.01.2009, 18:35
İlk yarıda beklenen Colman'dan uzaktı ancak 2. yarıdaki müthiş mücadelesi ve etkili oyunuyla tribünlerin alkışını hakettiği görüşündeyim.

Kaan
26.01.2009, 19:03
İlk yarı beğenmedim Colman'ı.

2.yarı düzeltti en azından.

Ama elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Birde Cale'ye attığı pas dışında paslarını beğenmedim dün ben.

Önceki maçlarda yaptığını yapamadı.

Kim ne derse desin.

Manu61
26.01.2009, 20:26
Colman maçın en iyilerinden biriydi bence..Emre ve Selçuk'u sahaya gömdü resmen..Alanzinho gelirse çok daha iyi olacak.

ilhan
26.01.2009, 20:30
Merhaba ,

Saygılarımla

Colman' ın en beğendiğim özelliği hemen her maçta kendi kapasitesinin üzerine çıkmaya çalışma azmidir kesinlikle..

Dün de gene aynı şekilde ofansif anlamda yaptığı katkının yanında defansif olarak da ortasahada Selçuk ve Yattara ile birlikte müthiş bir tempo ile oynadı..

Selçuk - Colman - Yattara üçgeni maç boyunca Fenerbahçe ortasahasında son derece etkili bir pas trafiği yarattılar..

Maçın ikince yarısında Cale' ye atmış olduğu o müthiş diagonal pas ise tadından yenmeyecek kıvamdaydı..

Hala tam bir maestro olamadığı kesin ama genç yaşı, yeteneği ve inanılmaz hırsı ile bu yolda emin adımlarla ilerlediği de kesin..

Tebrikler Colman..

Sadece bana böyle gelmiyormuş. :)
:alkış:

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.01.2009, 21:21
İkinci yarının sonuna doğru yattara ve colman oyundan alınabilirlerdi.
colman zamanla elişiyor, sabreden derviş yorumuna nail oluruz inşallah...

TSKara61
26.01.2009, 21:27
Colman taşıyamadı

http://www.fotomac.com.tr/2009/01/26/im/A9C0D5752CE94F44A9BFB68Ax.jpg

Arjantinli, bordo-mavili takımın yüksek tempolu oyununa katkı yapamayarak hayal kırıklığı yarattı.

Fenerbahçe karşısında muhteşem bir futbol sergileyen ancak bir türlü aradığı golü bulamayan Trabzonspor'da Gustavo Colman sırıttı. Orta sahada görev yapan Arjantinli futbolcu, yorgun görünürken, takımın 90 dakikalık tempolu futboluna ayak uyduramadı. Yorgun görünen ve kendisinden beklenilen ara pasları atamayan Colman kendisine gelen topları ezdi.

Kaynak: Fotomac

Boyle bir haber stili yok ya hangi angut bunu yazmis ve haber diye yayinlamis Allah askina. Bu haberi yazan kimdir, neyin otoritesidir de Colman'in katki saglamadigina karar vermis. Yaziklar olsunbir de gazete diye geciniyorlar.

headshot61
26.01.2009, 21:34
O haberi yazani ben ..tövbe ya olamaz böyle birsey..

Colman bazen toplari cok cabuk kaybedebiliyor ama Toplari calmasi cok hosuma gidiyor .. bilmiyorum farkina vardinizmi Top Calma kalitesi yüksek.

asilhamsi
26.01.2009, 21:40
23 yaşında ilk kez bu ülke topraklarına ayak basan sistem nedeniyle çoğu zaman sol tarafa hapsolmak zorunda olan maç başına neredeyse hüseyin kadar top kesip oyun kuran her maç en az iki gollük pozisyon hazırlayan colmandan bahsediyoruz.....

Bence de çok yetersizhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Onur Civelek61
26.01.2009, 22:11
Colman süper oynadı.Nokta pas attı,top kaptı,top sakladı,çok koştu izlediğim en iyi Colman dı.

Mellih
26.01.2009, 22:16
pasları çok güzel
dribling eksiği var.. Onun dışında çok faydalı işler yapıyor. Her maç mutlaka sahada olmalı

M.S.SOFU
26.01.2009, 22:58
Colman taşıyamadı

Arjantinli, bordo-mavili takımın yüksek tempolu oyununa katkı yapamayarak hayal kırıklığı yarattı.

Fenerbahçe karşısında muhteşem bir futbol sergileyen ancak bir türlü aradığı golü bulamayan Trabzonspor'da Gustavo Colman sırıttı. Orta sahada görev yapan Arjantinli futbolcu, yorgun görünürken, takımın 90 dakikalık tempolu futboluna ayak uyduramadı. Yorgun görünen ve kendisinden beklenilen ara pasları atamayan Colman kendisine gelen topları ezdi.

Boyle bir haber stili yok ya hangi angut bunu yazmis ve haber diye yayinlamis Allah askina. Bu haberi yazan kimdir, neyin otoritesidir de Colman'in katki saglamadigina karar vermis. Yaziklar olsunbir de gazete diye geciniyorlar.
bu haberi yazan fotomaç yazarının......sevgilerle :D bunlar futboldan anlıyosa bu memlekette futboldan anlayan adam yok demektir...

Ahmet Kuru
26.01.2009, 23:01
Dün sahada en fazla pas hatası yapan oyuncuların başında geliyordu lakin milimetrik pasları ve oyunu iyi okuması bu açığını kapatıyor.Güveniyorum,güveniyoruz...

Onur Civelek61
26.01.2009, 23:05
Devied i oynatmadı daha ne yapsın.Pas attırmadı adama resmen blok koyuyo paslarına delirtti devied i ayrıca ayağından da bi kaç kez top çaldı.Görevi devied i durdurmaktı başardı...

Adil ÖZGÜR
27.01.2009, 00:12
Pas hatası olsada, oyuna ağırlığını koyuyor, her gün daha iyi oluyor.

Emiroğlu
27.01.2009, 00:50
Bı kadar top ile buluşan ve kullanan futbolcunun haliyle kayıp oranı daha çok olur.
Tamam bazen gerçekten acemice top kayıpları oluyor.

Yine de çoookk daha iyi olacağını düşünüyorum.
En az 1.5 yıl bizde kalmalı bence.

Adem Erdoğan
27.01.2009, 00:54
Colman taşıyamadı

Bu haberi yapan adam maçı neresiyle izlemiş çok merak ediyorum.
İzlediğim en iyi Colman'dı.
Ortasahada o kadar top yaptık adamlar çoğu zaman kendi sahasına hapsoldu.Sahada .inlermi topu gezdirdi.Fotomaç sallamaya devam.

Ba®ış
27.01.2009, 00:58
ahahaha bu habere bi taraflarımla gülerim :Dççç

AYYILDIZ
27.01.2009, 01:04
Alanzinho'nun gelmesine en çok sevinen Colman olacaktır artık her maç Colman'ı konuşacağız kendi mevkisine dönüyor.

Emiroğlu
27.01.2009, 01:05
Aynı gazete Colman'a 2 verdi bugün.10 üzerinden.
Ligtv nin özetlerinde fb nin pozisyonları daha fazla.
Aynı gazetede R.Carlos , Yattara ile girdiği mücadelelerin çoğundan başarı ile çıkmış.
Ve aynı gazetede , oyuncu puanları , fb nin ki gözle gözrülür biçimde daha fazla.

Bu gazete yazarları , maçı izledi mi ?

Emiroğlu
27.01.2009, 01:07
Alanzinho'nun gelmesine en çok sevinen Colman olacaktır artık her maç Colman'ı konuşacağız kendi mevkisine dönüyor.

Eğer kesilmez ise , kesinlikle.

Bir göbek elemanının ( helede servis yapma görevi ona verilmişse ), en çok işine gelen durum ,

Topu alıp kafasını kaldırdığında - ki kaldırıyor - ününde ihtimal fazlalığı bulunmasıdır.

Artık Colman topu aldığında , Soldan Alanzinho , sağdan Yattara , Önünde de Gökhan bulunacak.

O milimetrik , sırf beyin ürünü olan pasları daha sık izleyeceğiz sanıyorum.

ilhan
27.01.2009, 01:10
Valla benim Fenerbahçe maçının 2. yarısında izlediğim Colman'ı kesmek intihar etmek demektir.

yağız61
27.01.2009, 01:10
bu haberi yapan adamın amacı üzüm yemek değil... evet ilk yarı tutuk ancak ikinci yarı resital sundu adam.sadece top ayağına geldiğinde değil.top rakipteyken çoğu kez hüseyin ve selçuktan önce rakibe basıp top kazandı bravo colman keşke her maç bu kadar kötü oynayabilsen..!!!!!!!

Onur Akyüz
27.01.2009, 02:56
maci tvden izlemekle canli izlemek cok farkli oluyor,
maci gece tekrar izledim cidden colman ilk yari ozellikle,
cok pas hatasi yapmis,ama stadda inanin izlemeye doyamamistim,

Soyle ozetlemek istiyorum hepimiz futbol oynadik,
sahada 1-2 oyuncu topu alisiyla,paslariyla,zekasiyla rakip
dahil herkesten saygi gorur,o hissi bilirsiniz hali sahada filan
adam cidden iyidir ve sen ona saygi duyarsin.

bana gore colman dun aksamin saygiyi en fazla hakeden adamiydi,
cok eminimki fenerli topcularda kendi aralarinda onu konusmustur.

tribunden izlemek cok farkli inanin,cok akilli,cok teknik,cok hizli karar veriyor
ve heryere kosuyor,yaptigi prese inanamazsiniz.

Benim adamim colmandir.

Gürkan
27.01.2009, 10:38
Hataları olması rağmen attığı paslar kalştesini gösterdi. Kumaşı iyi olduğunu bir kez daha kanıtladı. %100 değildi ama birde olursa vay ki vay.

Mollasalihoğlu
27.01.2009, 10:42
Colman çok pas hatası yaptı çünkü inanılmaz derecede çok top kullandı ve oyunu rahatlatan, açan, febe nin top kullanmasının önünde en büyük engel olan isimdi.

Aynı şekilde maçın tamamını izledikten sonra Ntv Spor da özetini izledim ve bu takımların nasıl bu kadar taraftarı olduğunu anladım zira tamamen başka bir maçın özeti gibiydi..

Varsın olsun biz 34. hafta bunları yenelim. özetteki tek atağımız da attığımız gol olsun, onu da vermeyecek değiller ya :)

Yavuz Hasan
27.01.2009, 17:04
seviyorum bu adamı yaa...
yenge bu adama sahip çık akmasın gecelere:)

unique
27.01.2009, 18:21
Colman, çok yetenekli bir oyuncu; müthiş bir oyun zekası ve pas yeteneği var.

Emo91
27.01.2009, 18:46
helal olsun colmana....
vallah süper teknikci, cok hizli oynuyor ve cok akilli paslar atiyor...

bazen daha bilincli ve garanti oynasa daha etkili olacak.
SEVIYORUM SENI COLMAN!!!

Emre GÜRDAL
27.01.2009, 18:47
ya daha ne yapsın bı ters top attı cale karsı karsıya kaldı cok kosuyo ıyı mucadlee edıyo daha ne yaosın kardasım ya

CEMEFKER
27.01.2009, 19:24
Colman'ı acımasızca eleştirmek gören gözler için bir eleştiri sebebi...........

Art niyet aramak lazım, ya da bilgi eksikliği..............

Şu an Türkiye Super Lig'de çok az ya da hiç gösteremezsiniz.Hem 10 numara özelliğiniz olacak hem de öyle koşacaksınız ( istatisliklere göre en çok koşan adam maç başına 10 km ortalama ile takımda) . Takıma orta saha dinamizi katan Selçuk ve Hüseyin ile o bölgeyi rakiplere dar eden bir grubun üyesi , özellikle son fb maçında.

Colman'ın bana göre eksik yönü daha ilk Almanya'daki hazırlık maçında izlediğim maçta da fark ettiğim/ söylediğim gibi fiziki eksikliği, ( birebir, kora kor saha içi mücadelelerde çoğu mücadeleyi kayıp ediyor bu yüzden), top kaptırması.Ancak son maça bakın rakip topu aldığı zaman öyle bir koşu yapıyorki ilerden rakibe set oluyor, bunu yapan kaç kişi şu ligde Allah aşkına.

Art niyet aramak lazım, ya da eksik donanım

Kazım Uzunboy
27.01.2009, 19:31
Sağda Yattara'yı 2 kişi solda ise Alanzinho'yu 2 kişi markaja alsa Colman ortadan çok rahat gider. :D

Mustafa ÖZDEMİR
27.01.2009, 19:33
colman pas verecek adam bulamıyordu şimdi alanzinho var rakipler ne yapacağını şaşıracak

M.S.SOFU
27.01.2009, 19:55
Sağda Yattara'yı 2 kişi solda ise Alanzinho'yu 2 kişi markaja alsa Colman ortadan çok rahat gider. :D
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

oguzhann
27.01.2009, 20:00
arkadaşlar medyadaki colman haberlerine yarıldım.ula adam sahadaki en iyi adamdı belkide. koştu pas dağıttı tam bir 10 numara şu haliyle.iyi yorumlar alması için bir oyuncunun istanbul uşağı mı olması gerekir!

ilhan
27.01.2009, 20:18
Hakkı Yalçın'ın Takvim gazetesindeki yorumu hoşuma gitti.

Futbol mühendisi

Gustavo Colman

Avrupai stili var, kavgaya soyununca daha bir özel oluyor. Pazar gecesinden, altı çizilmiş bir isim olarak kaldı.
Fenerbahçe orta alanını elden ayaktan düşürürken, rakip defansı delmenin zıpkınıydı.
Kaçırdığı pozisyondaki hata payı affola.

Fatih
27.01.2009, 20:23
Alanzinho'nun gelmesiyle asıl mevkisinde rahat rahat oynayabilir.

Gerçek Colman'ı seyretmeye başladık devamı gelecek inşallah.

TSercaN
27.01.2009, 21:45
very very good!!

ApoCaN28
27.01.2009, 22:16
Ankara Maçında kilit adamlardan birisi olacaktır...

Hüdai Pervaneli
27.01.2009, 22:18
Alanzinho ile anlasabilirlerse mükemmel bir orta sahamiz olucak

Kazım Uzunboy
27.01.2009, 22:40
Mahmut sen geriden mi geliyorsun ? :D

Adam imza bile attı yahu. :D

Anıl Caner
27.01.2009, 23:18
Anlaşmaktan kastı uyum sağlamak Kazım :).

Burak_52
27.01.2009, 23:22
şimdi çok daha iyi verim alacağız colman dan

seydisehir1
27.01.2009, 23:25
farketdiyseniz, Colman in ilk 11 de basladigi hicbir lig macini kaybetmedik.. GS ve Bursa maclarinda... sonradan girdi oyuna...

bence... onun ilk 11 de olmasi moral veriyor takima... cok onemli... eskiden nasil efsane kaptanimiz Unal bu tarz bir etkiye sahipti, simdide Colman...........

bu sene cok rahat sampiyonuz...

Cem Balcı
28.01.2009, 03:24
yeni transferimizden sonra colman kulübeye çekilcek sanırım...

28TS61
28.01.2009, 04:21

hic sanmiyorum bence asil bundan sonra colmani izlemeliyiz,
artik daha rahat oynicaktir, orta sahada yükü hafiflemis olacak
saga ve sola atacagi paslar ile yattara ve alanzinhoyu ucuracaktir

Anıl Caner
28.01.2009, 09:35

song'u saymazsak bu kadroda yedek beklemesi tercih edilecek en son adamdır colman.

Fatih Ay
28.01.2009, 12:23
bence ersun colmanı kesmez çünkü son hazırlık ve lig maçlarında hepsinde 90 dakka oynattı..fiziki açıdan güçlendirmek ve yararlanmak istiyor..umutu keser buyuk bi ihtimal..

Sezgin Öztürk
28.01.2009, 12:48
Colman ın perfonsı artıcaktır yapması gereken tek şey yattara ve Alanzinho nun önüne o milimetrelik paslarından bırakmak...

mustafakaya
29.01.2009, 00:18
takım içinde verkaç yapmayı bilen, pas alabilen, nereye koşu yapacağını anlayan adam ne kadar fazla olursa colman'ın performansı o kadar artar.

mustafakaya
29.01.2009, 00:19
colman'ın isabetsiz olarak eleştirilen paslarının bir kısmı yollanan pasın alınmasındaki yetersizlikten de kaynaklanıyor. hepsi değil elbet.

mustafaction
29.01.2009, 00:30
alanzinho'nun gelmesi colman'ın performansını ikiye katlar diye düşünüyorum

M.S.SOFU
29.01.2009, 01:14
alanzinho'nun gelmesi colman'ın performansını ikiye katlar diye düşünüyorum
aynısndan bi adette bana alayım lütfen...
+1

kalavara
29.01.2009, 01:50
colman kendisinin söylediği ön libero mevksine dönebilir bu transferle !

Hüseyin Çümen
29.01.2009, 02:02
colman febe maçında çok istekliydi ama çok faydalı olamadı paslarda
çok çalıştığı bi gerçek

trab61
29.01.2009, 02:06
bu adama hayranim tek kelimeyle. top adamin ayagina bu kadar yakisabilir. super transfer. asil patlamayi insallah seneye sampiyonlar liginde ve ligde gosterecektir.
en sevdigim futbolculardan birisi.

ihsanbayram
29.01.2009, 02:11
insallah cok basarili olursun ,basarili olursan hic bir zaman sahip olmadigimiz bir 10 numaraya sahip oluruz .hadi colman ha gayret

Erkin Ekşi
29.01.2009, 09:16
colmani kesmek kendi kolunu kesmek demek.
yapmaz ole sey ersun hoca.

Berk
29.01.2009, 10:00
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1005-5J2U4E5G.jpg

Kazım Uzunboy
29.01.2009, 10:06
Umarım sahada da dışarda da kanka olursunuz. :)

Dursun Kaplan
29.01.2009, 10:10
Bu ikisi şov yapacak şov. :p Biri nefis pas veriyor,diğeri aynı şekilde adam geçiyor. Hey gidi heyy.. :)

Ali Tunahan Güllü
29.01.2009, 10:12

yattara&colman&alanzinho bu üçlü çok canlar yakacak:D

Semih
29.01.2009, 10:13
Bu başlık heyecandan ellerimi titretti:)

smileyman
29.01.2009, 17:40
Colman'ın bu sezonki performansının videosunu hazırlıyorum arkadaşlar yakında yayında olur paylaşırım sizinle (:

yattarinho61
29.01.2009, 22:19
bencede colmanin performansinda artis olacak, insallah tek forvete döner colmani forvet orta saha arasina, alanzinho yu da sol aciga alirsa iyi is yapmis olur ersun hoca.. tabi umut`dan vazgecebilirse

IaILIpIeIRI
29.01.2009, 22:45
Colman'ın bu sezonki performansının videosunu hazırlıyorum arkadaşlar yakında yayında olur paylaşırım sizinle (:

O müthiş pasları tekrar izlemek istiyorum..Merakla bekliyorum :)

Alihan Ertürk
29.01.2009, 22:48
colman'ım benim :) Alanzinho geldi diye seni unuttum sanma !! sen daima 1 numarasın benim için :)

otuken55
29.01.2009, 23:39
yattara:sempati+
colman:karizma+yakışıklı
ısaac:takımın repçüsü+
alanzinho:clubber+emo:)
song:KARİZMA++
cale:sempati+
tony:sempati+tombik:)

________
uzun zamandır ilk defa antipati toplamayan aksine herkesin kanının ısındığı yabancılarımız var:D

endlessdeath
30.01.2009, 22:13
colman'ım benim :) Alanzinho geldi diye seni unuttum sanma !! sen daima 1 numarasın benim için :)

sana katılıyorumn arkadaşım aynen

Tayfun
30.01.2009, 22:40
yattara:sempati+
colman:karizma+yakışıklı
ısaac:takımın repçüsü+
alanzinho:clubber+emo:)
song:KARİZMA++
cale:sempati+
tony:sempati+tombik:)

________
uzun zamandır ilk defa antipati toplamayan aksine herkesin kanının ısındığı yabancılarımız var:D

Birde
Faty Papy: Yanaklarını sıkası geliyor insanın :D

adem73
30.01.2009, 22:46
dilleri ayni mi bu futbolcularin colman ve alanzinho nun

Tayfun
30.01.2009, 22:47

Olmasa bile kalpleri bir :D

adem73
30.01.2009, 22:48
Olmasa bile kalpleri bir :D
ayni mi degilmi konusuyorlar gibime geliyo tercumansiz olarak

Cafer Bulur
30.01.2009, 22:56
Gecen hafataki performansinin devamini bekliyorum.
Bu futbolcunun gittikce üstüne koydugunu düsünüyorum.
Devamini yarin görebilmek dilegiyle...

futbalski60
31.01.2009, 00:55
Fizik olarak kendini geliştirmesi lazım bi de pas atarken biraz daha hızlı düşünmeli çok geç kalıyor.

pilarda
31.01.2009, 01:05

Arjantin'de İspanyolca, Brezilya'da Portekizce konuşuluyor. Ama bu iki dil birbirine çok yakın, anlaşmaya yeter...

reisoğlu61
31.01.2009, 01:31
cok akilli paslar atiyor, yarin cok sey bekliyorum kendisinden

Dursun Kaplan
31.01.2009, 09:42
Senin yerin bende ayrı Colman. ;) Senin gibi pas atan gelmedi bu takıma. Bugünde senin o nefis paslarından bekliyorum.

Harun-61
31.01.2009, 10:09
Senin yerin bende ayrı Colman. ;) Senin gibi pas atan gelmedi bu takıma. Bugünde senin o nefis paslarından bekliyorum.

bilmukabele :)

Ahmet Faruk
31.01.2009, 10:12
Adam artist :D

Bana Colman mı Alex mi deseler, 2 defa Colman derim...

Samet Berber
31.01.2009, 11:45
Adam artist :D

Bana Colman mı Alex mi deseler, 2 defa Colman derim...
Ben 10 defa Colman derim :) .

Onları kıyaslamak bile yanlış ama neyse ;).

ApoCaN28
31.01.2009, 11:50
Şimdi ben 100 defa derim deyip kızıştrmayacağım ortamı bugün yine o güzel oyununu bekliyoruz COLMAN dan...

seydisehir1
31.01.2009, 11:55
Colman da Portekizce biliyor, ayrica Alan da Ispanyolca biliyor, bildigim kadariyla, iki Ulkede de orta ogretim doneminde mecburi almalari gerekiyor obur dili, o yuzden cok rahat anlasiyorlardir...

Hadi Ankaraya patlayin artik... hadi...

Hüseyin İlkin
31.01.2009, 12:30
Fenerbahçe maçında oynadığın oyunu istikrarlı bir şekilde lige bundan sonra yansıtacağına inanıyorum . Bir de üstüne Alanzinho 'nun gelmesi ile , seninde asıl mevkine monte edilecek olman ayrı bir güzel konu . Bundan sonra daha rahat olacağın açık .

Bugün o güzel paslarından biraz daha izlemek istiyoruz Colman .

Anıl Caner
31.01.2009, 12:55
Çok güzel hareketler bunlar Colman, Colman.

genç61
31.01.2009, 13:40
top oynaması lazım colmanı hızlı dusunmesi lazım ya alısamdı yada kalitesi kısıtlı bu adamın bu kadar sure alısamaması imkansız geliyor bana gayette mutlu gozukuyor ama sahada yok nedense bi oynayamıyor
boyle giderse seneye onun yerine daha iyi biri bulunmalı

otuken55
31.01.2009, 13:42
top oynaması lazım colmanı hızlı dusunmesi lazım ya alısamdı yada kalitesi kısıtlı bu adamın bu kadar sure alısamaması imkansız geliyor bana gayette mutlu gozukuyor ama sahada yok nedense bi oynayamıyor
boyle giderse seneye onun yerine daha iyi biri bulunmalı
:):):)
yazıktan başka ne denilebilir ki:)

hay1699
31.01.2009, 16:49
Adam muthis oynuyor ya... Ustuste kac isabetli pas...helal olsun.

Berk
31.01.2009, 16:51
Tek kelimeyle; Harikasın!:alkış::alkış:

Emo91
31.01.2009, 16:52
colman cok iyi oynuyor!
vallah baskanin dedigi gibi bizim yildizimiz olucak!

bu arada gökhanin golü mükemmel üstü!
2. sutuda direge patlamasi tamamen sans, o topa yinede cok iyi vurdu, gol olsa cok iyi olucakdi morali icin!

smileyman
31.01.2009, 16:55
O pasları gördükce biz dahada heycanlanıyoruz her attığın güzel pas mutlaka gol tehlikesi oluyor helal sana !

Özge
31.01.2009, 16:57
Yine çok iyi paslar atıyor Colman.

Erkin Ekşi
31.01.2009, 16:57
colman bu amc kendini asti...
yerinde oynadigi zaman neler olacak neler kim bilir?

Oğuz B.
31.01.2009, 18:13
tek kelimeyle :Mükemmeldin..!

:alkış:

Dursun Kaplan
31.01.2009, 18:16
Adamımsın Colman. Pasını seviyim senin. ;)

vurgun_kiz_61
31.01.2009, 18:18
Yine harika oynadi, tebrikler Colman :alkış:

Erdem Keser
31.01.2009, 18:20
Adeta resital sundu , gözlerimiz pasını sildi.Bir ortasaha nasıl oynamalı dersini verdi.
Muhteşemsin tangocu...

Erkin Ekşi
31.01.2009, 18:21
macin adami
defans hucum hepsi var onü bos oldugunda kaleyi dusunebilir iyi sut attigini biliyoruz...tabataya falan gerek yok colman varken ve eger colman boyle oynamaya devam ederse alex ve linconle yarisir duruma gelir cunku ikisinden artisi cok kosmasi guclu olmasi ve defansif ozellikleri...nokta pasida atiyor birazda top surebilirse ayaginda top tutabilirse kendine guvenip guzel sutlar cikarirsa ligin en kaliteli 10 numarasi olacaktir.

Sait Yıldız
31.01.2009, 18:24
macin adami
defans hucum hepsi var onü bos oldugunda kaleyi dusunebilir iyi sut attigini biliyoruz...tabataya falan gerek yok colman varken ve eger colman boyle oynamaya devam ederse alex ve linconle yarisir duruma gelir cunku ikisinden artisi cok kosmasi guclu olmasi ve defansif ozellikleri...nokta pasida atiyor birazda top surebilirse ayaginda top tutabilirse kendine guvenip guzel sutlar cikarirsa ligin en kaliteli 10 numarasi olacaktir.

evet katılıyorum.

TS-Tiryaki
31.01.2009, 18:24
Yine mükemmel bir futbol sergiledi. Sagol Colman. Tebrikler.

Yasin İriş
31.01.2009, 18:25
maestro mükemmeldin tebrikler gustavo...

Özkan Erdem
31.01.2009, 18:26
Çok temiz oynuyor Colman. Sıkışık yerden tek paslarla çıkıyor, tek dokunuşla rakibi bozup top kapıyor. Olabildiğince çabuk ve isabetli paslar veriyor. Uzun paslarından bahsetmeye diyecek laf yok zaten, altyapı'da ders diye okutulmaya başlanmıştır onlar heralde.

Uğur Ö.
31.01.2009, 18:26
hem defans yapıyor hem ofans hem pas yapıyor bu adam seneye barcaya gider söylemedi demeyin

Gökhan KAN
31.01.2009, 18:27
Ara pası müthişti.....Arjantinli Deco....

Samet Berber
31.01.2009, 18:27
Söyleyecek söz bulamıyorum seni bulandan Allah razı olsun :) .

Senin gibi bir futbolcuyu 2 milyon euroya nasıl aldık anlayamıyorum :) .

Great White
31.01.2009, 18:29
Colman bugün Hüseyin' den daha fazla top kazandı..

İnanmayan tekrar izlesin:))

Özge
31.01.2009, 18:29
Yine çok iyiydin Colman.Her geçen maç daha iyi oynuyosun.O paslar ne öyle ya:)

cınar#7
31.01.2009, 18:30
özellikle ilk yarı cok iyiydi..

ApoCaN28
31.01.2009, 18:34
Yine Süper bir maç çıkardı süper paslar attı...Tebrikler Colman...

Uğur Ö.
31.01.2009, 18:35
fifada oynar gibi paslar yapıor her pası yerini buluyor

6Şafak Aydın1
31.01.2009, 18:37
harika mac cikardi

Misina
31.01.2009, 18:39
Colmanı Sezon başından beri fizik gücünün zayıf olmasından dolayı eleştirdik.Ama İkinci yarıda gözle görülür bi düzelme içinde oyundan düşmüyor artık.

Şentürk
31.01.2009, 18:45
Colman asist kralı olamazsa tek nedeni Gökhan ve Umuttur.

sessizkral_1
31.01.2009, 18:47
Takımın en iyisi bence.

zurjcas
31.01.2009, 18:48
her geçen gün daha etkili bir colman görüyoruz. böyle devam

Sadullah KAPICIOĞLU
31.01.2009, 18:49
Harikasın. Böyle devam et.

Emre ÖZTÜRK
31.01.2009, 18:50
süpersin colman bu şekilde devam...

tuncay1984
31.01.2009, 18:50
harika pas atiyo böle devam

Sabri Kurban
31.01.2009, 18:51
Böyle devam ederse çok iyi yerlere geleceğiz...

Gamze
31.01.2009, 18:52
Ayağına çok yakışıyor şu top be Colman!
Böyle devam...

Mustafa ÖZDEMİR
bugün özellikle 1. yarı muhteşemdi ya

İbrahim CİHAN
ilk geldiinde pek mücadele etmiodu.. şimdi onu da yapıo.. tek eksiği biraz yavaş.. o da Allah vergisi.. hızından almış tekniğine vermiş.. çok yetenekli.. yavaşlığı dışnda bence kusursuz..

Berkedogan
31.01.2009, 18:57
süper oynadı top ona gelince kaptırmayacağını biliyorum.

unique
31.01.2009, 18:59
Oyunu yönlendirmesi, ters kanada açması, oyun zekası, pas yeteneği hepsi çok iyi. Mücadele de ediyor, artık bu takımın vazgeçilmezlerinden Colman.

Süleyman KANTAR
31.01.2009, 18:59
TS yi şampion yapmak için ölümüne koşarım bu sözü söyleyen adamdan daha ne beklenirki. Muhteşemsin COLMAN. TEŞEKKÜRLER

Sümeyye Şahin
31.01.2009, 19:01
her hafta yazıyoruz yine iyiydi takımı toparlıyo rahatlatıyo akıllıca paslarıyla da işi bitiriyo devam colman:alkış:

Cabri61
31.01.2009, 19:18
Eğer ayağına gelen topu hızlı bir şekilde ayağından çıkarıyorsa eminimki o top yerine ve etkili bir yere gidecek.İnşallah daha iyi olacak

A.Furuncu
31.01.2009, 19:25
Orta sahamızın dinamosu colman helal olsun her maç süper oynuyor

Fatih ZENGİN
31.01.2009, 19:34
Bu adam biraz daha kendini geliştirirse Arjantin milli takımının dikkatini çekiçektir..

Sefa Murat Dokuz
31.01.2009, 19:48
İlk yarıda şahaneydi İkinci yarıda gökhana attığı pas mükemmeldi. Maçın en iyisiydi.

special_laz1967
31.01.2009, 19:54
bencede colman her maç üstüne koyuyor alanzinhonun gelmesiyle daha da iyi oacak bu maçta oyun kurucu olabileceğini bir kez daha gösterdi bizlere. Bence colman bu takımda 10 numara oynar.

Samet Yildirim
31.01.2009, 19:58
Colman müthis futbolcu...

ilhan
31.01.2009, 19:58
Özellikle Alanzinho girdikten sonra oyunun her yerindeydi. Pas trafiği ondaydı, bir komutan gibi takımı yönlendirdi. Maçı bizimle beraber izleyen Galatasaraylı arkadaşım ve çayları dağıtan Fenerbahçeli arkadaşımın ağzını açık bıraktığın için ayrıca teşekkür ediyorum.

Oyun zekana hayranım Colman. :)

AYYILDIZ
31.01.2009, 20:13
Colman mükemmel bir oyuncu.

innocence
31.01.2009, 20:14
her maç böyle iki üç tane pas atsın daha birşey istemiyorum.adam zaten herşeyi yapıyor.Allah nazarlardan saklasın

Travelair
31.01.2009, 20:23
Colman oyun açıldığı zaman etkili. Sıkıştığı zaman ilk hamleleri ağır olduğundan çok top kaptırıyor. Pasları etkili, oyunu yönlendirişi, oyun görüşü iyi

_SeRKaN_
31.01.2009, 20:24
Takımın atağa kalkmasında öldürücü paslarıyla yine başroldeydi...

aldkmn
31.01.2009, 20:45
seviyorum seni colman

Kasım Hilal
31.01.2009, 20:46
Colman hemen hemen her maç iyi oynuyor..
Ama bu maçta başka bir iyiydi..
Aslan parçası mubarek..
Bugün hem istekli hem yürekli hem de akıllı bir oyun sergiledi..
Bence maçın yıldızı..

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 20:47
colman türkiyenin en iyi 10 numarası....

Kıvanç Çuvalcı
31.01.2009, 20:54
colman ne zaman isteksiz oynadi mucadele etmediki,helal olsun colman a adam 40 yillik trabzonlu gibi mucadele ediyor obur artilarini yazmiyorum bile.asi asi asi colman asi(ispanyolca devam ,boyle devam demek asi).ukalalik icin yazmadim bu arada.asi asi asi colman asi.

iboandibo
31.01.2009, 20:56
her geçen gün iyiye gidiyor ama asıl colman önüzüdeki sezon süper olacak diye düşünüyorum

Erman Akyüz
31.01.2009, 20:56
tek kelimeyle müthiş bir pasör. orta sahada trabzonun 10 numaraya ihtiyacı yok o varken. colman bu takımın görünmeyen kahramanı bence

Hasan61
31.01.2009, 20:59
bir kaç yıla elde tutmak çok zor olacak.........
hele şamp.ligine katılırsak
bravo........

M.S.SOFU
31.01.2009, 21:02
colman bu gün yine günündeydi o attığın paslara kurban olurum :D

atagulep34
31.01.2009, 21:05
bir kaç yıla elde tutmak çok zor olacak.........
hele şamp.ligine katılırsak
bravo........

sana katılıyorum ama bizi bi şampiyon yapsın bakalım, aşkımızdan klüpten gidebiliyormu.. klüp satılır Şampiyon yapanlar asla ....

Ali Yerlikaya
31.01.2009, 21:42
Cok kaliteli bi oyuncu ilerde efsanelesicek bi tip ins. büyük katkilar saglar.
Gün gecdikce daha iyi oyniyor aciliyormu ne :)

Ins sampiyonlukda yolunda katkin devam eder.

Ali Şahin
31.01.2009, 21:44
adam herşeyi ile kalite

Oktay AKKUŞ
31.01.2009, 21:57
Biraz Nazik sanki bana öyle geldi ama. ara pasları tekniği pozisyonu itibariyle birtane:)

Muhammet
31.01.2009, 22:10
Gayet iyi oynadı.

Gökhan'ı bir pozisyona soktu ki pası mükemmeldi. :)

Emre GÜRDAL
31.01.2009, 22:23
bı pas attı herkas bırbırıne gırdı ne pastı ama colman gokhana ahrıka bır pas gokhan karsı karsıya ama gokhan kacırıyor herzmankı gıbı:::::::))))))))))))) harıkaydın colmanımmmmmmmmmm

ÜNAL
31.01.2009, 22:31
Koştu,
İsabetli pas verdi,
Heryerdeydi,
Geçit vermedi,
Maçın yıldızı oldu...devam et Colman...

Arif Timurcioğlu
31.01.2009, 22:33
İşte ortasaha oyuncusu böyle olur hem ilerde hem geride pres ve muhteşem paslar.

.....
31.01.2009, 22:33
Colman idolümsün :):):)

seydisehir1
31.01.2009, 22:44
arkadaslar, maci tamaminin tekrarini izleme imkani varmi? kacirdim.. Colman i tekrar tekrar izlemek istiyorum...

Harun-61
31.01.2009, 22:54
bu ne efor be kardesim....

helal olsun sana...

Samet Berber
31.01.2009, 23:05
arkadaslar, maci tamaminin tekrarini izleme imkani varmi? kacirdim.. Colman i tekrar tekrar izlemek istiyorum...
Bu gece 00.00 da tekrarı olacak sanırım .

Remzi
31.01.2009, 23:05

LigTv bu gece 00.00 da maçın tekrarını verecekmiş.Forumda bir üye yazmıştı.

yağız61
31.01.2009, 23:06
colman koçum benim. helal olsu sana. ayağına sağlık. böyle devam et. mümkünse hüseyinle biraz daha az oyna. daha çok yattara tarafındn oynmaya çalışş.....

İgzas-61
31.01.2009, 23:07
Sahanın en iyilerindendi böyle devam Colman

AKSOY_61
31.01.2009, 23:08
tek kelimeyle mükemmeldi

pReN@_61
31.01.2009, 23:22
Maçın yıldızıydı...ileriye geriye..sürekli mücadele...helal olsun...

adem73
31.01.2009, 23:23
ligtv macin adami secmis colmani mükemmele yakin oynadi tebrikler

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:47
Fb macinin ikinci yarisindaki kaliteli futbolunu devam ettirdi ve cok faydali isler yapti.
Bazi pozisyonlarda agir kaliyor ama o kadar da olur.
Bunu yapabilseydi,yani mükemmel olsaydi muhtemelen real madridde oynardi.:)
A.gücü macinda colman sov bekliyoruz...

Gürkan
01.02.2009, 00:26
Beyaz programına konuk olan bayan gibi.

Kimi oyunucu oynar colmam hem oynuyor hem oynatıyor. attığı paslar harika.

akin0834
01.02.2009, 00:47
geldiğinde beridir en iyi oyununu oynadı...umut solda oynadı colmanda gerçek yerinde göbekte...koştu ara topu attı ,oyun kurdu..süper oynadı...teşekkürler colman..

Emre Bekar
01.02.2009, 01:22
SEn bir harikasın colman,hep böyle olman dileğiyle....

zafer6161
01.02.2009, 01:23
http://img218.imageshack.us/img218/8246/nazar3inchlargefm1.jpg

Mustafa Hazıroğlu
01.02.2009, 01:25
Maşallah sübanallah.
Süpersin COLMAN ;)

mustafa08
01.02.2009, 01:46
cok iyi oynadi.. Maestro gibi toplari dagitti. Cok cok daha iyi olacak ilerde, bundan eminim

AYDIN KANTEKIN
01.02.2009, 02:05
Senin hakkinda hep negativ düsündüm ve yazdim.Tesekkür ederim beni yanilttin insallah nazar degmez böyle devam edersin.

HUSSAIN
01.02.2009, 02:25
Futbolu futbol gibi oynayan oyuncu...

Ünal Cumhur
01.02.2009, 02:33
sen geldigin günden beri benim gönlümde taht kurdun beni yanıltmadıgın icin cok sagol

Arif Timurcioğlu
01.02.2009, 02:37
Henüz yaşı 23 ilerleyen yıllarda hem daha çok alışacak ligimize ve bizlere hemde kendini geliştirip tecrübe sahibi olacak. Böyle bir futbolcumuz olduğu için çok şanslıyız, Gustavo Colmanın daha meyvesini yemeye başlamadık bile.

subay
01.02.2009, 03:04
Bu adamin cok özel bir tarafi mükemmel paslar atmasi. Adam milimlik paslar atiyor, cok begeniyorum.

Ertan 51
01.02.2009, 07:58
gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor
biz desteğimizi ve sevgimizi esirgemeyelim Colman müthiş işler başaracak
Şampiyon kadronun içinde yer alacak ben buna inanıyorum.

trab61
01.02.2009, 11:10
off off. seni cok ama cok seviyorum colman. bir insana bu kadar guzel top yakisir ayagina. harika bir futbolcu. tek eksgi bence hizli olmamasi. hicde olmayacak hizli, oyun stili boyle.her hafta ustune koyarak gidiyor.

Jester
01.02.2009, 12:09
Colman'ın hızlısı bugün Avrupa'da 10 milyon euro.

30 metre üzeri paslarda değil bize, son yıllarda süperlige gelen en iyi oyuncu.

Nedense seneye önünde Arjantinli bir santraforla hayal ediyorum..

Alihan Ertürk
01.02.2009, 12:30
Colman'ın hızlısı bugün Avrupa'da 10 milyon euro.

30 metre üzeri paslarda değil bize, son yıllarda süperlige gelen en iyi oyuncu.

Nedense seneye önünde Arjantinli bir santraforla hayal ediyorum..

Gaston Fernandes :) o forvetmiydi ??

ApoCaN28
01.02.2009, 12:40
Benim bu sene kendisinden beklediğimin üzerinde performans sergiledi...
Bi de ülkeye tam alıltımı görün siz COLMAN'ı...

elnıno 28
01.02.2009, 12:49
colman colman bence takıma en yararlı futbocu bırde ıkılı mucadelerde kuvetlı olsa mukemmel olur..:alkış:

Alihan Ertürk
01.02.2009, 12:51
elnıno 28 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=27100) sen bilirsin neden ankara maçında El nino efsanesi dediler:) ben anlamadım onu

ilhan
01.02.2009, 13:20
Colman aman diyeyim.. Sakın vasat ya da vasatın altında oynama.

Ps : Bunları neden yazdığımı Colman vasat oynarsa herkes anlayacaktır.

Ömer SEVİNÇ
01.02.2009, 13:37
Ah azıcık daha hızlı ve güçlü olsa ah:)

Gökhan ÖZDEMİR
01.02.2009, 13:42
Her topa atlıo bu adam la.Ama iyi oynuyor yani idare eder dahada iyi olur işallh

Cumhur Ege
01.02.2009, 13:59
Şu an takımın en formda isimlerinden Colman,her topa ayağını uzatan,kısa olmasına rağmen hava toplarında bile rakibe üstünlük sağlayan biri..Dün Ankaraspor maçında onu izlerken büyük keyif aldım ve gün geçtikçe futbolunu geliştiriyor,o uzun süzülen paslarına hayranım,ilk yarıda 2-3 tane uzun pası var ki tam oyuncularımızın ayagına gitti hepsi(Tayfuna İBB maçında attırdığı olü hatırlatırım),sol tarafta sıkıştığı maçları biliyoruz orayı sevmiyor ama oyun kurucu olarak orta sahanın ortasında oyunu iki yönlü oynadığından takıma büyük katkılar sağlıyor..Allah onu nazardan saklasın çok usta bir ayak olacak Trabzonsporumuz için..Savaşan,maç içinde 10 km koşan ve tekniği de iyi olan bu oyuncumuza ihtiyacımız var..

seyyah61
01.02.2009, 14:52
Sol kanattan sag kanattaki Yattara'ya bir pas atiyor ki, milimetrik, resmen icimin yaglari eriyor.

Yazici_61
01.02.2009, 14:52
Colman benim icin bir dünya markasi:D! Hele simdi maclarda daha cok parliyacak Alanzinho lan ve Yattara lan.
Sihirli Ücgen:
Alanzinho Yattara
Colman

Sinan Ayaz
01.02.2009, 14:54
fb maçında çok top ezdi pasları zamanında atamadı ama dün çok iyi oynadı biraz istikrarsız ama zamanla dahada iyi gidiyo eger colman ankara maçındaki gibi oynamaya devam ederse şampiyon oluruz çünkü onun ofansa katkısından dolayı selçuk fazla ileri çıkmıyo vee defansif yönde takımımız daha iyi oluyo pozisyon bile vermiyoruz

Fatih Ersoy
01.02.2009, 15:02
Mükemmel paslar çıkarıyor ama değerlendirecek bir forvete sahip değiliz..

majesty_61
01.02.2009, 15:04
colman yaşa yavaş ritmini buluyor....bozmadan üzerine koyarak devam et colman

blackrain61
01.02.2009, 15:18
gUSTAvo Collman giderek usta isi iyi oynuyor, Allah nazardan saklasin....

evrents
01.02.2009, 15:20
Gökhan'a attığı gökhanında kaleciye nişanladığı pas süperdi

Semih
01.02.2009, 16:39
Colman benim icin bir dünya markasi:D! Hele simdi maclarda daha cok parliyacak Alanzinho lan ve Yattara lan.
Sihirli Ücgen:
Alanzinho Yattara
Colman

İşte bir üçgen kurabilmek çok önemlidir hücum hattında.

Misal;

Fatih-Gökdeniz-Yattara,
Fatih-Yattara-Szymek,
Gökdeniz-Yattara-Szymek,
Fatih-Gökdeniz-Szymek...

Bu üçgenlerin sayısı artabildiği sürece, başarı da artış gösterecektir.

Hüseyin İlkin
01.02.2009, 16:44
Gustavo Colman

Aman Allah 'ım bu nasıl bir pas yeteneğidir . Biliyorduk , önceki maçlardada bunun benzerlerini yapmıştı ama bu maç farklı geldi gözüme bu konuda . Bu maç tartışmasız takımın en iyisiydi , sadece pasları ile değil orta sahadaki mücadelesiylede ikinci yarıya çok farklı başladığını gösterdi .

Gol öncesi Yattara'ya attığı pas , direkten dönen top öncesi Yattara'ya attığı pas , ikinci devre Gökhan 'ın önüne bıraktığı pas ve buna benzer paslar . Seni izlerken , gözlerimin pası siliniyor vallahi .

Orta sahamızın en önemli parçalarından biri oldun , gitgide daha da istikrarlı bir şekilde sahaya yansıyor performansın . Hem ofansif olarak , hem defansif olarak . Tebrikler Colman , büyük bir alkışı hak ettin sende :alkış:

Yasin Berber
01.02.2009, 17:13
Colman gerçekden sadri şenerin dediği gibi seneye görüceksiniz türkiyenin en iyi yabancısı olucak buna bende katılıyorum....Tek eksiği koşarken arkasından gelen rakip adam varmı diye dikkat etmemesi önünde olan kims eondan top alamaz ama arkadan gelen alabiliyor onun haricinde muhteşem oyuncu

Semih Kırsüleymanoğlu
01.02.2009, 18:35
Yükselen değerimiz gustavo colman. Takımın başarısına katkısı çok büyük.

Sümeyye Şahin
01.02.2009, 18:38
başkanımız en başından beri colmanı çok beğendiğini her fırsatta dile getirmişti...büyük başkan...

Emiroğlu
01.02.2009, 19:04
Colman , her maç solda başlasada , ilerleyen dakikalarda göbeğe kayıyor.
Ve her maç ispat ediyor , beni yerim burası diye.

Dünyada artık sadece ofansı düşünen 10 numara ve buna bağlı sistem yok.

Fakat hemen her sistemde bir 10 numara var.

Şöyle ki , Chelsea de Lampard , Liverpool da Gerrard , Milanda Seedorf vs ...

Bu oyuncuların hepsi , top tekniği olduğu kadar mücadele de ediyor.

Bu anlamda , Colman günümüz futbolunun 10 numarasıdır.
Eksikleri elbet vardır.Olacaktır.

Fakat , S.Tunalı'nın dediği gibi , en vasat maçında bile 2 " lokum " ile oynuyor.

Colman bizim için büyük bir şans.Geldiğinde karşılaştırılan Delgado( ki çok beğenirim ) daha " total " bir orta saha oyuncusudur !

Aman nazar değmesin !

KUTADGU
01.02.2009, 19:08
Yeter be Emiroğlu, yani cidden yeter.

Hangi başlığa girsem, yazmış olacaklarımı senin çoktan yazdığını görüyorum.
Harikulade de yazıyorsun, laf aramızda.
Kıskanıyorum.

Colman'a gelince.
Bir futbol sanatçısı estetiğinde,
Orta sahanın hamalı niteliğinde üzerine düşen bütün görevleri vakitli ve hakkıyla yerine getirmekte.

Futbol aklı üst düzeyde.
Beyin ile ayakları da birbiribe son derece sadık.
Böyle olunca da izlerken büyük keyif veriyor.

Kazanan Trabzonspor'un iyi oynayan futbolcuları olduğunu bilmek güzel.

Manu61
01.02.2009, 19:21
Bence Türkiye'de 2.yarının en iyi oyuncusu şu anda Colman..Gösterdiği performans mükemmele yakın..Acaba Maradona Colman'ı farkedecekmi..Cambiasso artık topa vuramıyor.

seyyah61
01.02.2009, 19:35
Macin özetini seyrettim de, neredeyse tüm etkili oldugumuz ataklarda onun imzasi var.
Vallahi bulana,izleyene, getirene, izlettirene helal olsun.

Adem Erdoğan
01.02.2009, 19:45
Ah azıcık daha hızlı ve güçlü olsa ah:)

Ömer; sen ya hiç futbol kitabı okumamışsın ya da hiç dayak yememişsin.ççç

tslover
01.02.2009, 20:05
süpersn colmannn

Paksoy
01.02.2009, 20:09
colman ın iyi oynamaya başlaması takımın birbirine uyum sağlaması bence. ank maçında çok olgun paslarla iyi hücuma çıktık. colman çok koşuyor hem koşup mücadele edip gerçek bir 10 numara gibi uzun pas ara paslar atması oyunu yönlendirmesi . böyle futbolcu zor bulunur hem genç.....

.....
01.02.2009, 20:11
Colman gün geçtikçe üstüne koymaya devam ediyor.

Bunun yanında güçlenip hızlandığı zaman Colman Avrupanın sayılı oyuncuları arasına gireceğine inanıyorum.

Seni seviyor ve inanıyoruz....

Murat'
01.02.2009, 20:58
Colman takıma yavaş yavaş alışmaya başladı....Ama kolbastılara hiçkatılmıyor nedense Song ile karşılıklı oynasalar çok iyi olur...

TSercaN
01.02.2009, 21:58
You are the number one!!!
Seviyoruz seni!

Uğur Ö.
01.02.2009, 22:48
bunun tipinde bırakın bu ligi avrupadaki liglerde bile sayılıdır böyle oyuncular bulmak hakketten zordur bu oyuncuyu önerene helal olsun nediyelim

mkmsas
01.02.2009, 23:26
Bu başlığın iddialı ve futbolu çok bilen müdavimleri, keşke bu maçlardan sonra buraya gelip, tükürdüklerini yalayabilselerdi.. Çok erdemli bir davranış olurdu.. Ancak görünen o ki onlar Colman'ın kötü bir maçını beklemek üzere pusuya yatmış, başlıktan uzak duruyorlar..

Maçı canlı izleme şansına erişmiş biri olarak, özellikle ilk yarıda mükemmeldi..
Gittikçe artan kendine güveni, gittikçe kapanan fizik güç açığının da etkisiyle, "bir orta saha oyuncusu takımına nasıl katkı yapar ve takımını nasıl yönetir?" adlı dersi bize izlettiğin için teşekkürler..

trab61
01.02.2009, 23:55
harika tek kelimyele bence. iki yonunude boyle oynayan futbolcu cok nadir gunumuz futbolunda. kesinlikle yildiz adayidir.
sana hayranim golmanim benim.
egemen ,colman bunlarin ikisine gercekten cok ayri yeri var bende.

M.S.SOFU
02.02.2009, 00:15
lig tv de maçın adamı seçildi,forumdada öyle...eh maçın adamı olmak kolay iş değil...helal olsun sana..

TS-FAN
02.02.2009, 02:14
İlk izlenimlerim;
İkili mücadelelerde zayıf,
Top kaybı fazla,
Tekniği iyi
İdi..
İkinci yarıya harika giriş yaptı.
Önce feybe ,sonra Ankara maçı harikaydı.
Son maç benim için sahanın yıldızıydı.
Gücü çok daha iyi,ikili mücadelelerde çok daha iyi.
Zaten tekniği çok üst seviyede.
Gerçekten başkanımız bu işi biliyor.
Türkiye'de Colman'ı olan kulüp yok.
Bizi çok daha mutlu edecek.