PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kardemir Karabükspor

Sayfa : [1] 2

Vkgz
17.05.2008, 19:10
Kardemir Karabük Bank Asya'da
TFF 2. Lig yükselme grubunda kendi sahasında Erzurumspor'u 7-0 mağlup eden Kardemir Karabükspor, Adana Demirspor'un M.İdmanyurdu deplasmanında 2-1 mağlup olmasıyla beraber Bank Asya 1. Lig'e Adanaspor'un ardından direkt yükselme başarısı gösterdi. Maçın bitiş düdüğünün ardından sahaya inen taraftarlar futbolcuları omuzlarında taşıdılar. Sevinç gösterisine katılan bazı futbolcuların eşleri ve çocuklarının gözyaşlarını tutamadığı gözlendi. Maçın gollerini Adem (2), Mert (2), Taner (2) ve Şenol kaydetti.

KARDEMİR KARABÜKSPOR: 7 - ERZURUMSPOR: 0
Stat: Dr. Necmettin Şeyhoğlu
Hakemler: Bünyamin Gezer, Utku Yılmaz, Özgür Kalaycı
Kardemir Karabükspor: Kazım, Taylan (Dk. 72 Kasım), Mehmet, Özgür, Tayfun, Necati, Taner, Murat (Dk. 72 Çetin), Mert, Adem (Dk. 79 Yaşar), Şenol
Erzurumspor: Salih, Rasim (Dk. 78 Fatih), Samet, Mehmet, Fatih, Emrah (Dk. 61 Tolga), Mesut, Alparslan, Harun (Dk. 61 Aytek), Can Ramazan, Muhammet Emin Goller: Dk. 12 ve 33 Adem, Dk. 14 ve 82 Taner, Dk. 53 ve 90 Mert, Dk. 72 Şenol (Kardemir Karabükspor)
Sarı Kartlar: Dk. 82 Taner (Kardemir Karabükspor)
................

Bir Karadeniz takımı daha hayırlı olsun.... Ordu,Giresun,Samsun,Rize,Karabük....

Nytre
18.05.2008, 07:44
karabuke tebrikler!.. superligte gormek isteriz!.. zonguldak dustu onlar cikti.. biri gider biri gelir/

yaranozlu
18.05.2008, 08:29
ben demiri tercih ederdim, son hafta nası yenildiler hayret.

Mustafa K. Demirbaş
18.05.2008, 10:04
tebrikler Karabük

Ba®ış
18.05.2008, 10:31
tüh ya adana demir çıkamamış . keşke adananın yerine adana demir çıksaydı

_SeRKaN_
18.05.2008, 21:45
Karadeniz takımları çoğalıyor..Tebrikler..

yasin6167
18.05.2008, 22:14
ıns bu yıl super lıg olr artık bır zonguldak lı olarak bun ıstıyorum:)

pReN@_61
18.05.2008, 22:18
Tebrikler Karabük'e..

İslam Sezer
18.05.2008, 22:39
:DOh be şükürler olsun kırmızı-mavi yani Mavi Ateş artık Bank Asya 1. lig'de.
İnşallah en yakın zamanda layık olduğumuz Süper Lige çıkarız.
Bu arada Karabükspora hırslı bir futbol takımı nasıl olunur ruhu veren demir-çelik fabrikasının emek kokan dumanıdır.Çok sevinçliyim çok...:D

İskender66
18.05.2008, 22:49
1.lig karadeniz ligine döndü :)

Vkgz
18.05.2008, 22:51
Ordu,Giresun,Samsun,Rize,Karabük,Bolu....

Kadir
18.05.2008, 22:58
Tebrikler . Başarılar .

Kazım Uzunboy
20.05.2008, 10:43
Tebrikler..
Adana Demirspor çıkamadı mı ?

Ali Can
20.05.2008, 10:53
tebrikler karabük
bu sene çıkacağı gruptaki başarısından belliydi

Cengiz Çubukcu
20.05.2008, 11:00
Tebrikler Karabük, bu kadar da atılmaz ki canım dadaşlara :) zamanında süper lig'den çok trajik bir şekilde düşmüş ama herkesin gönlünde yer etmişlerdi...

İsmail Çavuşoğlu
20.05.2008, 11:05
Tebrikler Karabük..

Burçak
20.05.2008, 11:09
Karabüksporu tebrik ederim. Bir Karadeniz takımının çıkmasına sevindim.

Faik Yılmaz
20.05.2008, 11:09
Hayırlı uğurlu olsun.....

Darısı Zonguldaksporun başına

OYılmaz
20.05.2008, 19:30
Erzurum veya Adana Demirin çıkmasını istiyordum Karabükte güzel :) yanılmıyorsam 3.ncü takımın belirleneceği Playofflar var Karlar yüzünden Ligin dengesini bozan Erzurum çıksın maçlar ertelensin :)

İslam Sezer
31.05.2008, 01:44
1.lig maçlarını bu sene yine D-smart mı yayınlayacak acaba?Trabzonspor için Lig tv
Karabük için D-smart derken ev uydu anten kargaşası yaşayacak galiba...

macka61
07.06.2008, 17:47
tebrikler karabükspor

Cem Balcı
08.06.2008, 16:54
tebrikler karabük...

Remzi
08.06.2008, 17:07
Tebrikler Karabükspor:)

Salih Sezer
18.06.2008, 18:35
inşallah seneyede superligg

Sacit
18.06.2008, 18:51
Ordu,Giresun,Samsun,Rize,Karabük,Bolu....

inşallah, süperlige çıkanların üçü de karadeniz takımı olur.

tebrikler Karabükspor, 7 tane atılır mı yaa :D

İslam Sezer
05.09.2008, 01:26
Karabük rahat kazandı
http://www.haber3.com/images/news/165473.jpgFortis Türkiye Kupası 1. kademe maçında Kardemir Karabükspor, Boluspor'u yenerek tur atladı.
03 Eylül 2008 Çarşamba 23:44

Fortis Türkiye Kupası 1. kademe maçında Kardemir Karabükspor, Boluspor'u 3-1 yenerek tur atladı.

Hakemler: Erbay Aldemir xx, Birol Güldane xx, Emre Suna xx

Kardemir Karabükspor: Kazım xxx, Ümit xx, Taylan xx, Savaş xx, Mahmut xxx, Süleyman xx (Dk. 56 Mert xx), Enis xx (Dk. 66 Metin x), Hakan xx, Murat x (Dk. 78 Mehmet Ali xx), Tanju x, Abdullah xx

Boluspor: Ziya x, Erdem xx, Sezer xx, Evren xx, Cem xx, Mehmet xxx, Bilal x (Dk. 8 Atacan xx), İlhan xx, Ömer x, İbrahim xx (Dk. 78 Edim x), Sertan xx (Dk. 87 Tayfun x)

Goller: Dk. 9 Enis, Dk. 82 Ümit, Dk. 83 Mehmet Ali (Kardemir Karabükspor), Dk. 37 Mehmet (penaltıdan) (Boluspor)

Kırmızı Kart: Dk. 8 Ziya (Boluspor)

Sarı Kartlar: Dk. 31 Taylan, Dk. 32 Tanju, Dk. 87 Hakan (Kardemir Karabükspor), Dk. 67 Evren (Boluspor)

İslam Sezer
05.09.2008, 01:27
Bank Asya Birinci Ligi'nde Karabükspor, Giresun (http://www.porttakal.com/haberleri/giresun/)spor'u Ümit'in penaltı golüyle 1-0 yendi.
STAT: Dr. Necmettin Şeyhoğlu
HAKEMLER: Hüseyin Sabancı*, Hakan Yemişken **, Arkın Akgöl**
KARDEMİR KARABÜK: Kazım***, Aydın (http://www.porttakal.com/haberleri/aydin/)** (Dk. 74 Tanju**), Bülent**, Ümit ***, Şenol***, Murat Ö. **, Savaş **, Süleyman*, Eray* (Dk. 67 Metin **), Murat B. ***, Adem** (Dk. 45 Mahmut*)
GİRESUNSPOR: Metin **, Barış **, Fırat**, Emre**, Mehmet***, Koray* (Dk. 45 Cisse**), Tolga**, Muzaffer* (Dk. 63 Anton*), Aydın (http://www.porttakal.com/haberleri/aydin/) **, Sezai* (Dk. 78 Enver*), Hasan**
GOL: Dk. 39 Ümit (pen.)
SARI KARTLAR: Aydın (http://www.porttakal.com/haberleri/aydin/) (Kardemir Karabükspor

Tarih:31.08.2008

tsmetu
11.09.2008, 17:59
inşallah, süperlige çıkanların üçü de karadeniz takımı olur.

tebrikler Karabükspor, 7 tane atılır mı yaa :D
Karabük karadeniz takımımı.

chotonaq
11.09.2008, 19:08
Karabük karadeniz takımımı.

karadenizi bilmeyen karadeniz takımı olamaz ;)

tsmetu
13.09.2008, 01:57
http://img241.imageshack.us/img241/1244/getattachmentsy0.jpg (http://imageshack.us/)

Alın karamükspor-Giresunspor maç sonrası giresunspor'un taraftar otobüsü bunlarmı karadenizli terbiyesizliğin daniskası başka birşey değil.

İslam Sezer
13.09.2008, 02:22
savunmak için söylemiyorum,bu işleri yapanlar terbiyesizdir ama genel olarak karabüke maletmeyin lütfen.sonuçta maça gelen giresunsporlu bazı taraftarlar da ettikleri bolca küfürle,
kızdırmak için yaptıkları bolu ve zonguldak lehine tezahüratlarla pekte dostça bir tavır sergilemediler.karadeniz meselesine gelince,karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir karabük.karadeniz sahili olmaması birşeyi değiştirmez çünkü şehirde yer alanların çok büyük çoğunluğu kastamonu ve trabzonludur ki bu şehirlerin karadeniz sahili olduğunu haritaya bakarak görebilirsiniz.
bir de şunu anlamıyorum,burası Trabzonspor forumu ve burda açılan diğer kulüp başlıkları ancak dostluk için açılır.benim giresunspor veya başka bir kulüp başlığında nasıl hakaret etme hakkım yoksa kimseninde burda karabükspora hakaret etme hakkı olmamalıdır.

tsmetu
13.09.2008, 03:05
savunmak için söylemiyorum,bu işleri yapanlar terbiyesizdir ama genel olarak karabüke maletmeyin lütfen.sonuçta maça gelen giresunsporlu bazı taraftarlar da ettikleri bolca küfürle,
kızdırmak için yaptıkları bolu ve zonguldak lehine tezahüratlarla pekte dostça bir tavır sergilemediler.karadeniz meselesine gelince,karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir karabük.karadeniz sahili olmaması birşeyi değiştirmez çünkü şehirde yer alanların çok büyük çoğunluğu kastamonu ve trabzonludur ki bu şehirlerin karadeniz sahili olduğunu haritaya bakarak görebilirsiniz.
bir de şunu anlamıyorum,burası Trabzonspor forumu ve burda açılan diğer kulüp başlıkları ancak dostluk için açılır.benim giresunspor veya başka bir kulüp başlığında nasıl hakaret etme hakkım yoksa kimseninde burda karabükspora hakaret etme hakkı olmamalıdır.

Kesinlikle Karabük taraftarının hepsine maletmiyorum kendini bilmezlere sesleniyorum biz taraftar gurubu olarak,onlarla maçtan önce konuştuk onlar bize bolu için tezavhurat yapmayın yeter dediler bizede aynen bolu için tezavhurat yapmadık ağızımızdan bolu diye birşey,cıkmadı.Ama gel gelelimki,maç ilerliyor dk80 ve bu kendini bilmezler azdı bolu'ya küfür bize ağıza alınmayacak küfürler ve 1-0 öndeler.Bu nedir yaa biz ne yaptık onlara benim kızdığım nokta karadeniz'liyiz demeleri bolu'ya 90dk küfür et,bizi tahrik et,arabalarımıza zarar ver,otobüslerimizi taşla eee biz bunları buurada yazınca hakaret oluyor savunmasın bunları bana kimse ben bilirim karabük'te çektiğimi ben burada ayreten karabük için hakaret edilecek ne yazılmışki bana söyler misin arkadaşım nerede kardeşlik,dosluk,onların tabiri ile nerede karadeniz'lilik bana bunun açıklamasını yapın hadi.

tsmetu
13.09.2008, 03:08
Arkadaşım senin anlatmak istediğin dosluk bana dosluk kavramını anlat bunların böyle yaptıklarına karşı.

İslam Sezer
13.09.2008, 17:33
Arkadaşım senin anlatmak istediğin dosluk bana dosluk kavramını anlat bunların böyle yaptıklarına karşı.
kardeşim herkes farklı şeyler söylüyor ama sonuçta bir renkdaşım olarak samimi olarak yazdığına inandığım için çektiğiniz sıkıntılar adına gerçekten üzüldüm ve memleketim adına özür diliyorum.tabi bir benim özrümle ne değişir bilemem ama inşallah karabük seyircisi içindeki bu pislikleri temizler ve tıpkı mersin idmanyurdu taraftarı ile kurdukları dostuk gibi giresunspor ile de dostluk kurarlar.normalde her maça gitmem ama yaşadığım ve arada maçlarına gittiğim zaman genelde problemler olmuyordu ama neden böyle sıkıntılar yaşandı giresunspor maçında aklım almıyor.zaten dostluğu bozan her türlü rezil harekete karşıyız ve inan karabüklü taraftarlar da aralarındaki bu bozuk kişilerden rahatsız. tekrar kusura bakma ve kin duyma;)

tsmetu
13.09.2008, 20:57
kardeşim herkes farklı şeyler söylüyor ama sonuçta bir renkdaşım olarak samimi olarak yazdığına inandığım için çektiğiniz sıkıntılar adına gerçekten üzüldüm ve memleketim adına özür diliyorum.tabi bir benim özrümle ne değişir bilemem ama inşallah karabük seyircisi içindeki bu pislikleri temizler ve tıpkı mersin idmanyurdu taraftarı ile kurdukları dostuk gibi giresunspor ile de dostluk kurarlar.normalde her maça gitmem ama yaşadığım ve arada maçlarına gittiğim zaman genelde problemler olmuyordu ama neden böyle sıkıntılar yaşandı giresunspor maçında aklım almıyor.zaten dostluğu bozan her türlü rezil harekete karşıyız ve inan karabüklü taraftarlar da aralarındaki bu bozuk kişilerden rahatsız. tekrar kusura bakma ve kin duyma;)

Senin gibi taraftarların böyle düşünmesi beni her zaman mutlu ediyor saolsın.

tsmetu
15.09.2008, 01:08
Eeeeee karabük bütün hıncımı trabzon senden alsında bende rahatlayayım.Kupada görüşmek özere.

Burçak
24.09.2008, 16:10
bikaç kendini bilmezin yaptığını genellemek yanlış olur değilmi.

tsmetu
21.10.2008, 20:26
bikaç kendini bilmezin yaptığını genellemek yanlış olur değilmi.
Yukarıda yazanları iyice okuyacaksın sonra yorum yapacaksın.

.....
29.10.2008, 01:47
Yukarıda yazanları iyice okuyacaksın sonra yorum yapacaksın.
biraz fazla sert olmamış mı :):)

pReN@_61
02.11.2008, 15:40
Karabük 0-1 Altay

Dakika 85...

pReN@_61
02.11.2008, 15:57
Karabük 0-1 Altay

Maç sona erdi.

İslam Sezer
02.11.2008, 16:20
malesef yine yenildi karabük.bu gidişle bank asyaya veda edebilir bu sene...

pReN@_61
21.12.2008, 22:34
Kardemir Karabük bomba gibi... 1-3

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_237086_karabuk_sev2212_414_232.jpg
Alt sıralardan kurtulma çabası veren Karabükspor, ligin iddialı takımlarından Kartalspor´u 3-1´lik skorla mağlup etti.

Alt sıralardan kurtulma çabası veren Karabükspor, ligin iddialı takımlarından Kartalspor’u 3-1’lik skorla mağlup etti. Hafta içinde İskender Alın ve Zafer Çevik ile yolları ayrılan Kartalspor maça istediği gibi başlayamadı ve henüz 3. dakikada Karadeniz ekibinin genç yıldızı Adem skoru 1-0’a getirdi. Erken yediği golle şoka uğrayan Kartal ise 19’da Ümit ile skor eşitledi: 1-1. İkinci 45 dakikada da Karabük üstündü. İlk golün sahibi Adem, 77’de yeniden takımını öne geçirdi: 2-1. Metin ise mücadelenin skorunu tayin etti: 3-1.

Stat: Kartal
Hakemler: Erbay Aldemir, Engin Gökçe, Özgür Ertem
Kartalspor: Süleyman Küçük xx, Yasin xx, Zafer Şahin xx, Mehmet Kahraman xx, Selçuk xx, Abdoulaye xx (Dk. 46 Yüksel xx), Emirhan xx, Furkan xx (Dk. 46 Süleyman Varlık xx), Gökhan Güney xx, Ümit xx, Mehmet Öncan xx (Dk. 68 Yaser x)
Kardemir Karabükspor: Kazım xx, Murat xx, Bülent xx, Şenol xxx, Mahmut xx (Dk. 62 Mert xx), Savaş x (Dk. 26 Tayfun x), Süleyman xx, Adem xxx, Metin xxx, Hakan xxx, Abdullah xx (Dk. 90 Tanju ?)
Goller: Dk. 3 ve 77 Adem, Dk. 90 Metin (Karabükspor), Dk. 19 Ümit (Kartalspor)
Sarı Kartlar: Dk. 22 Metin, Dk. 30 Şenol (Karabükspor), Dk. 28 Emirhan, Dk. 64 Süleyman Varlık, Dk. 72 Mehmet Kahraman (Kartalspor)

Karşılaşmanın 26. dakikasında rakibiyle çarpışan ve sakatlanan Karabüksporlu Savaş, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

pReN@_61
18.01.2009, 19:14
Karabük, Giresun'u fethetti! 2-3

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/1/7_239905_karabuk570_414_232.jpg
Bank Asya 1. Lig´de Kardemir Karabükspor, deplasmanda Giresunspor´u 3-2 yendi.

GİRESUNSPOR: 2 - KARDEMİR KARABÜKSPOR: 3
Stat: Atatürk
Hakemler: Özgüç Türkalp xx, Gökmen Arda xx, Recep Yıldırım xx Giresunspor: Metin x, Hakkı x, Gündüz x, Aykut xx, İbrahim Parlayan xxx, İbrahim Çelik x (Dk. 61 Fırat Sezer x), Gökhan xx, Hasan xx (Dk. 72 Anton x), Yusuf xx, Aydın xxx (Dk. 88 Sezer ?), Mehmet x
Kardemir Karabükspor: Bülent Ataman xx, Bülent Bal xx, Şenol xxx, Mahmut xxx (Dk. 90 2 Aydın ?), Ahmet xx, Tayfun xxx, Murat xx (Dk. 60 Adem x), Savaş xxx, Fırat Akkoyun xx, Hakan xx, Abdullah xxx (Dk. 78 Mert x)
Goller: Dk. 17 Aydın, Dk. 51 İbrahim Parlayan (Giresunspor), Dk. 30 Mahmut (Penaltıdan), Dk. 56 Abdullah, Dk. 67 Şenol (Kardemir Karabükspor)
Sarı Kartlar: Dk. 86 Fırat Sezer (Giresunspor), Dk. 84 Fırat Akkoyun (Kardemir Karabükspor)

İslam Sezer
20.01.2009, 15:14
inşallah karşıyakayı da yenip bir seri yaparız.

lazanya61
25.01.2009, 11:08
çok seviyorum karabük'ü ve karabükspor'u, inşallah bir an önce süper lige çıkarlar

lazanya61
25.01.2009, 15:27
karabük:0 karşıyaka:0, maç bitti, keşke kazansaydı karabük ama olsun bir puan da altın değerinde

lazanya61
01.02.2009, 15:21
güngören deplasmanında 2 farklı önde karabük

Misina
01.02.2009, 15:23
GÜNGÖREN BELEDİYESİ - KARDEMİR KARABÜKSPOR : 0-2

Stat: Mimar Yahya Baş

Hakemler: Çağatay Şahan xx, Serkan Akarca xx, Cumhur Altay xx

Güngören Belediyespor: Fırat x, İzzet x, Can Özgür x, Güray xx, İbrahim x (Dk. 46 Mustafa x), Yunus x, Hakan x (Dk. 46 Bülent x), Turan x, Ersin xx, Turgut xx, Adem x

Kardemir Karabükspor: Süleyman Küçük xx, Hakan Söyler xx (Dk. 66 Metin x), Bülent xxx, Adem xx, Mahmut xx (Dk. 77 Hakan Bayraktar x), Süleyman Görgün xxxx, Tayfun xx, Savaş xx (Dk. 46 Fırat x), Gökhan xx, Aydın xx, Burak xx

Goller: Dk. 6 ve 36 Süleyman Görgün (Kardemir Karabükspor)

Sarı Kartlar: Dk. 21 Can Özgür, Dk. 51 Adem, Dk. 66 Mustafa (Güngören Belediyespor), Dk. 56 Aydın (Kardemir Karabükspor)

pReN@_61
01.02.2009, 22:52
Tebrikler, iyi gidiyorlar..

İslam Sezer
06.02.2009, 10:52
ilk yarıyı deplasmanda kartal galibiyeti ile bitirip ikinci yarııda giresun galibiyeti,karşıyaka beraberliği ve güngören galibiyeti ile yoluna devam ediyor Karabükspor.İnşallah bu hafta manisa dan da puan alırsa önü açık ilk 6 için.hadi Karabük,en zor maçından da puan almanı umuyoruz...

İslam Sezer
08.02.2009, 18:02
http://www.hurriyet.com.tr/_np/0499/7310499.jpg

Bank Asya 1. Ligi bugün oynanan 7 karşılaşma ile devam etti.

Bank Asya 1. Ligi 21. hafta mücadelesinde Manisaspor deplasmanda Karademir Karabük'e 6-3 mağlup oldu.
Karabük'ün gollerini 5. dakikada Bülent Bal, 37. dakikada Tayfun Taner, 44. dakikada Şenol Şahin, 62,75 ve 79. dakikalarda Adem Kaya attı.
Konuk ekibin gollerini ise 80. dakikada Cenk İşler, 85. dakikada Tufan Esin ve 90. dakikada Mariano kaydetti.
Bank Asya 1. Ligi'nde günün sonuçları:
Altay 3-2 Güngören

Çaykur Rizzespor 1-4 Boluspor

Kasımpaşa 0-2 Giresunspor

Malatyaspor 4-2 Orduspor

Sakaryaspor 2-0 Erciyesspor

Samsunspor 2-1 Karşıyaka

helal karabük sana,senin ruhun yeter!!!

Ajasspor futbolcuların nasıl oynadıklarını belirtmek için verdiği yıldızlara bakın. Kalecileri 6 yedi ama en fazla yıldız ondaa.

maç kadrosu da böyleydi;

Kardemir Karabükspor: Süleyman Küçük xx, Bülent xxx, Aydın xx, Şenol xxx, Mahmut x (Dk. 62 Kazım xx), Tayfun xx, Gökhan xx (Dk. 81 Hakan Bayraktar x), Süleyman Görgün xx, Burak xx, Hakan Söyler xx (Dk. 87 Metin ?), Adem xxx

Manisaspor: Ufuk xx, Tolga xx, Yiğit x, Nizamettin x (Dk. 45 Fatih x), Rafael x, Sezer x (Dk. 65 Ergin x), Güven x, Omar xx, Cenk x, Hüseyin x, Ferhat x

6Şafak Aydın1
08.02.2009, 18:07
seri amacli Karabük rehavete kapilan Manisaya patladi

Hüseyin İlkin
08.02.2009, 18:15
Ergin 'i ilk 11 başlatmazsan olacağı bu :)

Karabük müthiş bir moral kazanmış oldu üç puanın yanında .

pReN@_61
08.02.2009, 23:31
6Tane atılır mı hiç Karabük?:)
Helal olsun...

Öztürk Adem
08.02.2009, 23:32
Gecen hafta ıst daydılar Gungoren Beledıye macına cok gıtmek ıstedım ama sınavlarım elvermedı bu duruma :D Galıp geldıler tebrıkler

pReN@_61
15.03.2009, 14:58
Karabük bu hafta kendi evinde Diyarbakır'la 2-2 berabere kaldı.

Burçak
25.03.2009, 15:34
Sıradaki Maç
http://www.ajansspor.com/futbol/takimlogo/15x15/365_logo.gif K.D.Ç. Karabükspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/kdc_karabukspor) v Samsunspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/samsunspor) http://www.ajansspor.com/futbol/takimlogo/15x15/45_logo.gif
TFF 1. Lig
28 Mart 2009, 13:30
Karabükspor kendi evinde samsunsporu ağırlayacak, beraberlik kokuyor bu maç
Karabük 35 , Samsun 34 puanda. iki takımda maçı kazanıp dipten uzaklaşmanın hesabını yapıyor.
Ama Karabükspor evinde ya yener yada en kötü berabere biter maç

İslam Sezer
22.05.2009, 15:10
Bank asya yı 7.bitiren Karabüksporda yeni dönem.
Yeni hocamız hayırlı olur inşallah.

Karabükspor'da Yücel İldiz Dönemi! Bank Asya 1. Lig'de sezonu 49 puanla 7. sırada tamamlayan ve Hüsnü Özkara ile fikir ayrılığına düşen Kardemir Krabükspor, Orduspor'u çalıştıran Yücel İldiz ile anlaştı.

14 Mayıs 2009

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, teknik direktör Hüsnü Özkara ile ekonomik anlamda anlaşma yapamadıklarını ve Orduspor'dan ayrılan Yücel İldiz ile anlaştıklarını söyledi.
Kardemir Karabükspor Metin Türker tesislerinde yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yapan Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdikleri Olağanüstü Genel Kurul sonrası görev dağılımı yaptıklarını da belirtti.
Tankut, ''Yeni sezona başlamadan önce teknik heyet konumuz vardı ve teknik direktörümüz Hüsnü Özkara ile Kartalspor maçı sonrası yaptığımız görüşme sonrası ekonomik anlamda uzlaşı sağlayamadık. Bizlere verdikleri katkı ve emeklerinden dolay teknik kadrosu ve Hüsnü Özkara hocamıza teşekkür ediyoruz.
Dolayısıyla yönetim kurulu arkadaşlarımızla bir arayış içersinde olduk. Uzun yıllardır beraber görev yapmak arzusu ile görev yapmak istediğimiz Yücel İldiz hocamızla görüştük. Kendisi de Orduspor Kulüp Başkanının genel kurul kararı alıp görev almayacağından dolayı Orduspor'dan ayrıldı. Kendisi ile görüşüp 1 yıllık sözleşme imzaladık.
Hocamızla her konuda anlaştık ve arzuladığımız yeni başarıya Yücel hocamızla birlikte ilk 6 hedefi koyarak başlamak istiyoruz. İlk 6'nın içinde her yer bizim için geçerlidir. Oraya kalmak için de ne gerekiyorsa yapacağız. İyi bir sezon geçirmek için el birliği ile mücadele edip 2009 – 2010 sezonunda hedefimize ulaşmak istiyoruz'' dedi.
İÇ TRANSFERLER DEVAM EDİYOR!
İç transfer konusunda her futbolcu ile birebir görüşme yaptıklarını kaydeden Başkan Tankut, ''Futbolcularımızın içinden 5 tane arkadaşımızla sözleşmemiz 2 yıllık olmasına rağmen koymuş olduğumuz rakamlar var. Yani 50 bin, 60 bin TL getirirse bonservisi boşa çıkacak arkadaşlarımız var.
Diğer arkadaşlarımızla da hep 2 yıllık. Dolayısıyla rakam yazan futbolcu arkadaşlarımız görüşmelerimiz devam ediyor. Bunlarla uzlaşı sağlarsak, bu sefer iç transferde 2 yıllık sözleşmemiz olanlarla görüşmelerimiz başlayacak. Bu tabi arz talep meselesi.
Bazı futbolcu arkadaşlarımızla uzlaşamayabiliriz. Kalsın desekte rakamsal boyutta anlaşamayabiliriz ve arayış içersine girebiliriz. Ama hem iç hem de dış transferde de zorlanmayacağımızı düşünüyoruz'' diye kaydetti.
GÖREV DAĞILIMI TAMAM!
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul sonrası yönetimde görev bölümü de yaptıklarını söyleyen Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, ''Asbaşkan Mustafa Yolbulan, Genel Sekreter Ziya Alak, Futbol Şube Sorumlusu ve Basın sözcüsü Metin Yılmaz, Mali Sekreter Nevzat Şahin, Altyapı'dan sorumlu Sezgin Dıravacı ve Enver Yazıcı, Tesislerden sorumlu Yusuf Gürsoy, Muharrem Bostancı, Salon sporları ve Taraflar sorumlusu Ahmet Seyit Karabak olurken Yaşar Çınar, Ziya Aslan ve Çağrı Güleç ise üyeliklere seçildi.
İLK 6 İÇİN HEDEFİ YAKALAMAK İSTİYORUZ!
Kardemir Karabükspor'da olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen yeni teknik direktör Yücel İdiz ise, ''Benim başka kulüplerde görev yapmamdan dolayı bir türlü Karabükspor'da görev yapmak nasip olmadı. Ama bugün artık Karabükspor'da yeni bir sezona başlayacağız.
Karabükspor kulübü gerçekten Türk futboluna hangi kategoride olursa olsun büyük hizmetler etmişler. Yeni sezon içersinde çok net bir şekilde yapacağımız çalışmalar ile beraber ilk 6 hedefini yakalamak için çalışacağız.
Karabükspor'u yakından biliyorum ve oyuncularını da iyi tanıyorum. İyi bir kadroya sahip. Yapacağımız inceleme sonrası eksik görülen bölgelere takviye ederek yeni bir amaçla yola çıkacağız'' şeklinde konuştu.
Külüp Başkanı Ferudun Tankut beraberinde yönetim Kurulu üyeleri ve yeni teknik direktör Yücel İdiz ile birlikte önce Karabük Valisi Nurullah Çakır'ı ardından Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan'ı ziyaret etti.

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/nav/img/common/sp.gif
http://www.bankasyabirincilig.com.tr/nav/img/common/dot.gifhttp://www.bankasyabirincilig.com.tr/puan2009_1.gif

Kızıl Körfez
08.12.2009, 09:15
Bülent Bal Bolu Maçında Yok..

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kardemir Demir-Çelik Karabükspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Boluspor müsabakası için bir günlük iznin ardından çalışmalarına başladı.

Hacettepe maçı öncesi sakatlanan takım kaptanı Bülent Bal ile izinli olan Sertan, Tayfun ve Bülent Ataman idmana katılmadı. Takım düz koşu ve ısınma hareketleri dar alanda çift kale maç yaptı. İdman sonrası Metin Türker tesislerinde açıklamalarda bulunan teknik direktör Yücel İldiz, Bolu maçı için iki komşu takımın zevkli, çekişmeli müsabakası olacağını söyledi.

İldiz, açıklamasında Geçen hafta sahamızda Hacettepe karşısında gerçekten zorlu bir mücadele verdik. Daha önceki açıklamalarımda Hacettepe'nin verdiği mücadele ile sıralamadaki yerinin aynı değildi. Nitekim müsabakaya da yansıdı ve hakikaten bizi çok zorladılar. Beni mutlu eden oyuncularımın oyunu sonuna kadar bırakmayıp son yarım saatte tempoyu arttırması galip gelmemizi sağladı. Şimdi önümüzde deplasmanda Bolu müsabakamız var. Boluspor sezona inanılmaz iddialı bir ekip kurarak girdi. Sezon başında her ne kadar istediğini yapamasa da son günlerde iyi bir gidişatı var. İki komşu ekibin güzel ve çekişmeli bir maçı olacaktır. Boluspor sahasında kazanmak için her şeyi yapacaktır. Hak eden kazansın ama öncelikle centilmence bir müsabaka olsun dedi. Son haftalarda aldıkları galibiyet serisinin çok çalışmaktan ve camiaya olarak kenetlendiklerinden oyuncularımıza pozitif olarak yansıması olduğunu da ifade eden Yücel İldiz, Çalışmalarda hangi oyuncuya görev verirsek verelim. oynayanıyla oynamayanıyla bir takım oluyorsanız sahada oyuncularım daha istekli oluyor. Biz hedefi olan bir takım olduğumuzdan bunu yapıyoruz ifadelerini kullandı. Bu arada Hacettepe maçı öncesi sakatlanan takım kaptanı Bülent Bal'ın sol dizinde oluşan ödemden dolayı ilk devreyi kapattığı belirtildi.

Kardeş Kulübümüze Süper Lig Yolunda Başarılar..!

İslam Sezer
08.12.2009, 10:47
sırf karabükspor için d smart aldık ve d spordan takip ediyoruz maçlarını.
emenike müthiş golcü,bir gün Trabzonsporda oynamasını isterim.özellikle 90 artı 3 bile olsa golünü atıp attığı müthiş taklalarla
taraftarları adeta mest ediyor.mutlaka takip edilmeli nijeryanın gelecek vadeden bir golcüsü.

İslam Sezer
09.12.2009, 23:48
bolu maçını alırsak iş iyice ciddiye biner.bu arada son 6 maçta 24 gol atan,maç başına 4 gol ortalaması ile oynayan bu takım gerçekten süper ligi hakediyor.
hadi Karabükspor.hadi Mavi Ateş.

JoKeR™
10.12.2009, 00:02
Karabük bu sezon gümbür gümbür gelio sol şeritten 240 a bağlamış gelio bu sene eger kendilerini bpzmazsalar çıkarlar inş... da çıkar

cobts28
10.12.2009, 00:24
yabancı oyuncusu takip ediliyor ünal hoca tarafından.

JoKeR™
10.12.2009, 04:00
emenike gerçekten güzel ve dayanıklı bir futbolcu eger onu takip ediyorlarise

İslam Sezer
12.12.2009, 17:40
malesef öne geçtiği bolu deplasmanından 1 puanla döndü karabük.maç 1-1 bitti ama hakem karabük için Yüzde yüz 2 penlatıyı çalamadı,yüreği yetmedi sanırım.yazık oldu.
önümüzdeki hafta adanayı karabükte yenmek şart oldu.

Murat Erdem
12.12.2009, 18:44
golü kim attı ?

Orhan Aydın
12.12.2009, 19:00
Murat Abi, Burak Akdiş ve Erman Ergin'in karşılıklı golleriyle müsabaka berabere bitmiş.Mikrofonlarımız Alanya'da:)

Murat'
13.12.2009, 14:05
Nedendir bilmiyorum ama Karabükspor'un Süper Lig'e çıkmasını çok istiyorum.

Süleyman50
22.12.2009, 09:38
Karabükspor lider kapattı!

Bank Asya 1. Lig'de ilk yarı Karabükspor-Adanaspor maçıyla tamamlandı, mücadeleyi 10 kişi tamamlayan rakibi karşısında ev sahibi ekip, Birol'un golüyle kazandı: 1-0.. Bu galibiyetle puanını 37 yapan Karabükspor, devreyi averajla lider tamamladı..

-KARDEMİR KARABÜKSPOR: 1 - ADANASPOR: 0

Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu xx, Gökmen Olgaç xx, Erdem Bayık xx

Kardemir Karabükspor: Bülent xxx, Engin xxx, Murat xxx, Tayfun xx, Burak xxx, Sertan xx (Dk. 89 Recep ?), Yasin xx (Dk. 52 Şenol xx), Wasswa xx (Dk. 68 Birol x), Emenike xxx, Muhammed xx, Hakan xx

Adanaspor: Tolgahan xxx, Onur xx, Ersan xx, İlyas xx (Dk. 57 Metin xx), Recep xx, Emre xxx, İzzet xx, Fevzi xx (Dk. 81 İlhan x), Mbilla xxx, Anıl xx, Rahman xxx

Gol: Dk. 71 Birol (Kardemir Karabükspor)

Sarı Kartlar: Dk. 40 Wasswa (Kardemir Karabükspor), Dk. 62 Onur (Adanaspor)

Kırmızı Kart: Dk. 63 Onur (Adanaspor)

Süleyman50
22.12.2009, 09:40
Karabük'te maçın ardından..

Bank Asya 1. Lig'de Kardemir Karabükspor ile Adanaspor arasında oynanan maçın ardından teknik adamlar değerlendirmede bulundu..

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Kardemir Karabükspor'un Adanaspor'u 1-0 yendiği ve ilk yarıyı lider tamamladığı karşılaşma sonrasında düzenlediği basın toplantısında, hakettikleri yerde olduklarını ve bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Sahalarında konuk ettikleri Adanaspor ile zorlu bir karşılaşma oynamalarına karşın sezonun ilk yarısını lider tamamladıklarını belirten İldiz, şöyle konuştu:
''Müsabakanın ilk yarısı gerçekten zordu. Adanaspor, 10 haftadır yenilgi almayan bir ekip. Her iki takımın oyuncularını da kutluyorum, gerçekten güzel maç oldu. İlk yarıda rakibe pozisyon vermedik ama biz de istediğimiz oyunu oynayamadık. Karşılaşmanın ikinci yarısında gol pozisyonları bulduk. Birol çok güzel bir gol attı. Ligin ilk yarısını lider tamamlamak istiyorduk, bunu da başardık. Önemli olan sezon sonunda lider olabilmek. Bunu da birlik ve beraberlik içinde başaracağımıza inanıyorum.''

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç da 10 haftadan sonra ilk kez yitirdiklerini hatırlatarak, ''Çok güçlü bir takımla oynadığımızın bilincindeydik. İlk yarıda yakaladığımız net pozisyonları gole çevirebilseydik oyunu daha farklı oynayabilirdik. Rakip takıma iyi markaj yaptık, oyuncumuz atılana kadar. Futbolcumuz oyun dışında kalınca rakibin üstünlüğü bariz belli oldu. Liderle aramızda fazla puan farkı yok. En kötü ihtimalle ilk 6 içinde yer alıp Türkcell Süper Lig'e çıkma mücadelesi vereceğiz'' diye konuştu.

Mehmet Zeki
22.12.2009, 13:57
http://kkaynar.files.wordpress.com/2009/03/karabukspor_tekstilportalcom.jpg

Başkan Hikmet Feridun Tankut Teknik direktör Yucel Ildiz

Kuruluş: 1969
Stad: Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kapasite: 11.000
Renkleri: Kırmızı-Mavi

http://www.brtv.com.tr/images/sta_yum.jpg

1.KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=4) 37
2.KONYASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3600) 37
3.ALTAY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3591) 34
4.BUCASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=109) 32
5.ADANASPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3605) 29

Adanaspor galibiyeti ile ilk yariyi lider kapatti Karabukspor.

Kardemir D.Ç. Karabükspor: Bülent, Engin, Tayfun, Burak, Sertan, Bülent, Yasin, Hassan, Murat, Emenike, Hakan

Cogu macta boyle bir 11'ile cikiyorlar maca.

Gol Istatistikleri:

Yasin Avci 8 Gol

Emenike 7 Gol

Burak Akdis 6 Gol

Yabancilar: Hassan Wasswa & Emenike

Harcanan para: 200 bin euro? (transfermarkt' a gore)

http://transfermarkt.de/de/verein/1506/kardemir-karabuekspor/uebersicht/startseite.html

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs186.snc3/19353_241097637322_199334327322_4249823_361647_n.j pg

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs116.snc3/16355_237468602322_199334327322_4233249_4441149_n. jpg

Basarilar Karabukspor

Hüseyin İlkin
30.01.2010, 11:13
Pazartesi;
Karabükspor- Altay l 20.00 l D-Spor

Bu sezonun sonunda "Karabükspor l Süper Lig" olarak göreceğiz bu başlığı büyük ihtimalle. :ok

pReN@_61
31.01.2010, 02:13
Başarılar KARABÜK !

Saltuk Buğra
04.02.2010, 13:41
şöyle taraftar gördüm mü imreniyorum. yok arkadaş yok bizde birlik yok. :(

Orhan Aydın
04.02.2010, 13:45
İnşallah çıkar Karabük Süper lige

Bir_Bilen
07.02.2010, 14:48
Karabükspor, Gaziantep Belediye önünde 4-0 önde...

Murat Erdem
07.02.2010, 15:52
Karabük, bu lige fazla duruyor.

Fatih YAZICI
08.02.2010, 19:09
Bu sene bekliyoruz Karabük'ü :)

Uğur Demircioğlu
08.02.2010, 19:44
Mavi Ateş bu sene çıkacak gibi.Doğup büyüdüğüm yer Karabük.Süper ligdeyken giderdikmaçlarına babamla.Fazla tutunamamıştı.Umarım bu sefer farklı olur...

pReN@_61
08.02.2010, 23:47
Çıkacak inşallah:)

Süleyman50
11.02.2010, 09:23
Karabükspor'a liderlik bereketi..

Kardemir Karabükspor'un Bank Asya 1. Lig'inde liderliğe yükselmesi ile atkı forma satışlarının önemli oranda arttığı bildirildi.
Kulüpten yapılan açıklamada, forma satışlarının yüzde 40-50 oranında artığını belirtildi. Mutlu Spor Mağazası yetkilisi Mutlu Küçüközkul yaptığı açıklamada, atkı satışlarının geçen yıla göre yüzde 100 oranında arttığını söyledi. Daha önce en çok Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş formasının satıldığını ifade eden Küçüközkul, lider olması ile Kardemir Karabükspor atkı kaşkol flama ve bayraklarının satışında artış olduğunu kaydederek, şunları söyledi: ''Karabüklülerin takımına olan ilgisi giderek artıyor.

Daha önceki yıllarda en çok süper ligin 3 büyük takımın atkısı ve forması satılıyordu. Bank Asya 1.Lig'de liderliğe yükselen Karabükspor'un Kırmızı-mavili renkli, "Mavi Ateş" atkısı ile "Karabükspor her yerde" yazılı atkılar büyük ilgi görüyor.

Karabük dışından maça gelenler en çok "Karabükspor her yerde" yazılı atkıyı tercih ediyor. Komşu İl Bartın ve Kastamonu illerinden de talep gelmesi üzerine 2 bin atkı siparişi verdik. Satışlar geçen yıla göre yüzde 100 oranında arttı. On ayrı modeldeki atkıları 5-10 liradan satılıyor. İlgiden memnunuz. Ayrıca istek üzerine formalara isim de yazıyoruz

İslam Sezer
11.02.2010, 09:52
Karabüksporun bu çıkışı çok önemli.Kendisinden daha büyük iller yerlerde sürünürken,amatördü 3.ligdi 2.ligdi can cekişirken Karabükspor istikrarlı bir duruş sergiliyor yıllardır.Oynadığı oyun tamamen göze hoş gelen bir futbol.
Rakipleri özellikle evinde adeta boğuyor.Süper lige çıktığında inşallah kadroyu dağıtmaz,sadece bir kaç takviye yapar.
Ben Süper ligde bu sefer kalıcı olacaklarını düşünüyorum...

Hüseyin İlkin
14.02.2010, 16:03
Kardemir Karabükspor 4-2 Erciyes

1- Karabükspor : 50
2- Bucaspor: 42
3- Konyaspor: 42

Barış Mayda
14.02.2010, 17:47
gelene 4 gidene 4 attılar sonuna kadar hak ediyorlar türkcell süper ligi

macka61
14.02.2010, 18:41
Karabükü isterim lige gelsin

Alibeyoglu
14.02.2010, 18:50
karabük geliyor gibi

kudu_61
14.02.2010, 19:49
3 ten aşağı atmıyolar yabancı golcüleri çok kalite zannedersem bu maç hat trick yaptı tebrikler karabük rakipleri olan buca ve konyada puan kaybetti bekliyorum ben bu takımı çok seviyom

Misina
22.02.2010, 22:07
Dardaneli 2-0 la Geçti Karabük.Bu iş bitti Sayılır 10 puan oldu fark.

Hüseyin İlkin
22.02.2010, 22:11
Tebrikler Karabükspor.

Haftaya Konya'yı da yenerlerse bu iş biter. Gerçi şimdi bile bitti gibi. :)

Harun-61
22.02.2010, 22:12
Hosgeldin Süper Lig'e diyebiliriz artik ;)

Cafer Bulur
22.02.2010, 22:23
Tebrikler karabükspor,süper lige cok yaklastilar.

pReN@_61
22.02.2010, 23:42
Karabük coştu:)

Badaloğlu
23.02.2010, 17:45
Kardemir Karabükspor 4-2 Erciyes

1- Karabükspor : 50
2- Bucaspor: 42
3- Konyaspor: 42

O değilde, kim derdi bu Karabük ligin 2. yarısında en tepede olacak diye.Herkes Konya'yı lider olarak çıkacak diye bekliyordu.

3 ten aşağı atmıyolar yabancı golcüleri çok kalite zannedersem bu maç hat trick yaptı tebrikler karabük rakipleri olan buca ve konyada puan kaybetti bekliyorum ben bu takımı çok seviyom

Evet geçen günü Altan Tanrıkulu onun hakkında yazı yazdı ''ben Fener'li yönetici olsam, bu adamın bonservisini alırdım'' diyordu.Bonservisi 100.000$'mış...

Tebrikler Karabükspor.

Haftaya Konya'yı da yenerlerse bu iş biter. Gerçi şimdi bile bitti gibi. :)

Bencede bu maç çok büyük olasılıkla Karabük'ün Bank Asya'yı lider bitirebileceği bir maç olacak.Tahmin ediyorumki bu maçıda geçecekler.Ne diyelim? Şimdiden hayırlı olsun...

İslam Sezer
23.02.2010, 18:01
emmanuel chinenye emenike sözleşme bitiş tarihi 31 mayıs 2010.
karabüksporlular gitmeyecek,gitmemeli diyor ama sanırım sezon sonu serbest.
tabi özel opsiyon hakkı var mı kulübün bilmiyorum.
ünal karaman ön görüşme yapmış.ancak sezon sonu ne olur tam bir muamma.
kulübünde kalmassa inşallah Trabzonsporda oynar.tv de yayınlanan tüm maçlarını izledim.1 kere de Karabükte canlı izledim.
muhteşem bir oyuncu böylesini uzun süredir görmedim...

Hüseyin İlkin
28.02.2010, 15:57
Karabükspor 4-1 Konya

Üçüncü ile arasında 13 puan fark oluştu. :))

kudu_61
28.02.2010, 15:59
kulübünde kalmassa inşallah Trabzonsporda oynar.tv de yayınlanan tüm maçlarını izledim.1 kere de Karabükte canlı izledim.

böyle birşey varsa değerlendirmeli umut ile takas olu mu acaba tebrikler karabük tebrikler hee bu arada topçunuzu istanbulun 3 eziklerine vermeyecekseniz sizde kalsın

Murat'
28.02.2010, 16:01

Geçen sene de Orduspor'da Bruno vardı bu sezon nerde peki ?

Bilen var mı ?

pReN@_61
28.02.2010, 16:07
Fırtına Karabük :)

ilhan
28.02.2010, 16:21
Altay'dan giden Yasin'in hiçbir maçta boşu yok neredeyse. Altay'da böyle bir sürü adam var. Sağa sola gönderiyorlar. :) Bu arada helal olsun Karabükspor'a. Lige gelmeyi istemek, arzulamak, kenetlenmek böyle bir şey. Hepimiz Konyaspor çıkar diye düşünüyorduk. Karabükspor'a süper lige hoş geldin diyorum şimdiden.

Mustafa K. Demirbaş
28.02.2010, 18:21
Tebrikler Karabük...

Hürgün Aygün
28.02.2010, 18:22
Biz Zonguldaklılar hiç ama hiç sevmeyiz Karabük'ü tam anlamıyla kavgalıyız ama iyi oldu çıkmaları buraya gelicek Trabzonspor ya çok süper maçlara gideriz.

macka61
28.02.2010, 21:57
karabük gümbür gümbür geliyor

Muhammed
28.02.2010, 22:01
Geçen sene de Orduspor'da Bruno vardı bu sezon nerde peki ?

Bilen var mı ?

Flamengo'da Adriano-Wagner Love ikilisinin yedeği.

Vkgz
03.03.2010, 23:31
Süper lige hoşgeldin karabük. Stadları hoşuma gitti

Hüseyin İlkin
07.03.2010, 15:32
Kartalspor 0-1 Karabükspor

:alkış:

Ahmet Başkaya
07.03.2010, 15:34
Hoşgeldin Karabük ...

Hqmi
07.03.2010, 15:35
Son dakikalarda attı Karabük. Yine Emenike. Şu adamın bizde olmasını o kadar isterdim ki...

İslam Sezer
07.03.2010, 15:40
bravo karabük 25 maçta 60 gol atıp 20 gol yemek her takımın harcı değil.
inşallah süper ligde kalıcı olur.

Alihan Ertürk
07.03.2010, 17:38
Gelecek sezon Karabük'e gereken desteği vermeliyiz.Mesela kadroda düşünülmeyen futbolcuları oraya kiralayarak başlayabiliriz buna :) :)

Mustafa K. Demirbaş
07.03.2010, 18:21
Tebrikler Karabük...

Canberk
07.03.2010, 18:29
Büyük bir başarı.
Tebrikler Karabük...

kudu_61
08.03.2010, 01:57
emenikenin topu topu 13 golü varmış anlamadım ya her hafta yazıyo işlemiyolar mı ne tebrikler karabük :alkış: :ok

Faik Yılmaz
08.03.2010, 08:30
emenikenin topu topu 13 golü varmış anlamadım ya her hafta yazıyo işlemiyolar mı ne tebrikler karabük :alkış: :ok

Son maçta attığıyla 14 oldu......

Ayrıca 13 te asisti var........

Karabük gümbür gümbür geliyor valla...........

pReN@_61
09.03.2010, 00:02
Tebrikler Karabük.

Hüseyin İlkin
20.03.2010, 15:38
Bucaspor 1-2 Karabükspor

:ok

İslam Sezer
20.03.2010, 16:36
beraberlik bile yeterken kazanmak,üstelik sarı kart cezalısı emenike olmadan son haftaların en formda takımı bucayı o kadar taraftarının önünde özellikle 2.yarıdaki üstün oyunuyla yenmek tarifi zor bir zevk oldu bizim için.tekrar hoşgeldin Karabüküm...

28TS61
20.03.2010, 16:40
tebrikler karabük. en son ben cocuk yastayken hatirliyorum 1.ligte oynadiklarini.
karadenizli olarak karabükün 1.lige cikmasina cok seviniyorum.

Alibeyoglu
20.03.2010, 16:49
süper lige hosgeldin karabük adaletsizligin ligine

pReN@_61
20.03.2010, 16:51
Hoşgeldin Karabük

Egemen
20.03.2010, 18:03
hayırlı olsun Karabük.. Hoşgeldin...

Uğurtan
20.03.2010, 18:39
Hoşgeldin Karabük..

Uzun zaman olmuştu..

:)

LazAnisT
21.03.2010, 09:42
Maçı seyrettim.Buca birşeyler yapmaya çalışıyor, uğraşıyor, çabalıyor ama nafile.Karabük öyle akıllı top oynuyorki pas yapıyor ,yardımlaşıyorlar o kadar kendinden eminlerki.Tebrik ediyoryum.

Birtan Karaman
23.03.2010, 15:05
Tebrikler Karabük.

Emenike konusunda bir çok Süperlig takımının dikkatini çekmiş durumda gerek golleri gerekse asist.

Mustafa K. Demirbaş
12.04.2010, 21:24
Artık, Karabükspor Süper ligde diyebiliriz Hayırlı Olsun:alkış:

Hüdai Pervaneli
12.04.2010, 21:33
bügün kazanirsalar garantiliyorlar

ilhan
12.04.2010, 22:04
Hoş geldin Karabükspor. :)

Gamze
12.04.2010, 22:05
Vay be :)
Hoşgelmişler, yengemin memleketi. :)

Hüdai Pervaneli
12.04.2010, 22:07
Hosgelddin Karabük

Emre B.
12.04.2010, 22:11
Yıllar önce Süper Lig'de oynadıklarını hatırlıyorum.İnşallah bu sefer kalıcı olurlar.

Misina
12.04.2010, 22:14
Lige iyi güzel bir renk getirecekler.Umarım kalıcı olur.Hoşgeldin Karabük

Hüseyin İlkin
12.04.2010, 22:14
Hoşgeldin Karabük.

Mustafa Önal
12.04.2010, 22:15
hayırlı olsun hoş geldin diyelim.

Fatih BALTA
12.04.2010, 22:16
Hayırlı olsun.
Eze eze çıktılar Süper Lige.

OYılmaz
12.04.2010, 22:48
Hoşgeldiler , Bolu-Karabük maçında olaylar olurdu Bolu'dayken Karabük maçına gitmişliğim vardı şimdi araları düzeldimi bilmiyorum konuyla alakası yok ama :) ilginç durum Karabük Bank Asya adıyla başladığından beri ilk defa ilk 6'ya giriyor şampiyon oluyor Boluspor her sene play off'ta :)

Ufuk Bayraktar61
12.04.2010, 22:59
Bundan yaklaşık 12 sene önce onlardan hatırladığım iki şey; RENKLERİ ve çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan futbolcu kartlarında ki BIYIKILI ERDOĞAN'ın olduğu karttı. Ve şimdi tekrar süper ligdeler. HOŞGELDİN KARABÜKSPOR !!!

Hüdai Pervaneli
12.04.2010, 23:01
ankaraya yeni bir deplasman cikti

Mustafa
12.04.2010, 23:03
Hoşgeldin Karabükspor.İstanbuldan bir takım daha çıkmamış olmasına sevindim.Bu arada isimleri Kardemir Karabükspordu eskiden halen öyle mi?

Murat'
12.04.2010, 23:03
Süper bir performans.

Tebrikler Karabükspor.

Emre ÖZTÜRK
12.04.2010, 23:04
Bundan yaklaşık 12 sene önce onlardan hatırladığım iki şey; RENKLERİ ve çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan futbolcu kartlarında ki BIYIKILI ERDOĞAN'ın olduğu karttı. Ve şimdi tekrar süper ligdeler. HOŞGELDİN KARABÜKSPOR !!!

Valla bende Karabükspor denilince hep o sporcu kartındaki bıyıklı Erdoğan'ı hatırlıyorum :D:D:D

Birde geçen okuduğum bir habere göre hemen bizden Zafer,Ferhat,Barış gibi oyuncuları kiralık olarak istemişler.

Remzi
12.04.2010, 23:07
Hoşgeldin Karabükspor.:)

macka61
12.04.2010, 23:11
hayırlı olsun bir karadeniz takımınında süper ligde olması sevindirici inşallah karadeniz takımlarının sayısı artar

Cafer Bulur
12.04.2010, 23:26
Hosgeldin karabükspor,umarim süper ligde kalici olurlar.

Onlari süper lige cikaran yücel ildizi kovmasinlarda,sonrasina bakilir.;)

Kaan
12.04.2010, 23:57
Önceden belliydi çıkacakları.

Hoşgeldin Karabük. :)

pReN@_61
13.04.2010, 00:02
Başarılar Karabük..

Kaya
13.04.2010, 00:21
Hoşgeldi...

İyi ki geldi...

Futbol açısında büyük zevk katacaklarını düşünüyorum...

Peleray
13.04.2010, 00:45
tebrikler.inş. kalıcı olurlar.

İslam Sezer
13.04.2010, 13:39
hoşgeldin karabüküm,mavi ateşim,dumanlı kentim...

ErtuGrul
13.04.2010, 13:46
Hosgeldin Karabuk...Sinopspor'umda insallah birgun cikar super lige...

Egemen Yılmaz
13.04.2010, 13:48
Tebrikler Karabükspor, bu sene Süper Lig'e fason takımların değil gerçek takımların yükselmesi çok güzel.

peker61
13.04.2010, 13:52
Tebrikler karabük camiasına inşallah kalıcı olursunuz..

Hüseyin Bağdat
13.04.2010, 14:06
Tebrikler. Kalıcı olmaları dileğiyle...

mehmets61
13.04.2010, 14:10
tebrik ve taktir ediyorum kalıcı olmaları dilegiyle:)

Cemalettin Taşkın
13.04.2010, 14:20
hayırlı olsun.

lige yeni çıkan takımlar mutlaka yeniyor bizi. seneye 3 puanı garanti :)

Muhammet*
13.04.2010, 15:14
Hayırlı olsun, Tebrikler Karabük. :)

Adem ERTUĞRAL
13.04.2010, 15:17
ankara-karabük arası ne kadr sürüyo saat olarak :)

yakın bir deplesman kazandık diye düşünüyorum

Cem Kıran
13.04.2010, 15:37
Hoşgeldin Karabük..renktaşlarımız ne de olsa:)

Deniz Telci
13.04.2010, 16:21
şampiyon karabük'ü tebrik ederiz ! inşalah lig de kalacaktır !

Dursun Kaplan
13.04.2010, 16:31
Lige renk katarlar inşallah. :)

Alihan Ertürk
13.04.2010, 16:42
Hoşgeldin Karabük.

Murat GENEL
13.04.2010, 17:00
Dumanlı Kentin Puslu Çocukları

Dilimde Şampiyonluk Şarkıları

Bu Sene Bagladık Tüm Umutları

Yarabbi Duy Bu Haykırışları...

Semih Aydın
13.04.2010, 17:17
Hoşgeldin. :alkış:

Birtan Karaman
13.04.2010, 17:48
Değerlendirmeliyiz Karabük'ü.

Papy mesela , Kadro'da düşünülmüyorsa verin Karabükspor'a. Daha iyi yabancı alacak halleri yok ya. :)

Selman
13.04.2010, 17:49
Çok sevindim gelmelerine.

Samimi olduğum Karabüklü ama fenerli olan arkadaşım da an itibariyle fenerbahçeyi bırakmış durumda.Bu olay daha çok sevindirdi beni. :)

The Legend
13.04.2010, 17:55
Tebrikler.

ilhan
13.04.2010, 17:56
Başlık böyle daha güzel oldu.

Alihan Ertürk
13.04.2010, 17:58
Nedendir bilmem ama Karabük'e aşırı derecede sempati oluştu bende bu sezon :)

Karadeniz takımı diye mi acaba ?

Murat'
13.04.2010, 18:00
Mvi Ateş atkısını da aldım Karabükspor'un.

Tekrar hoşgeldiniz.

ilhan
13.04.2010, 18:02
Karadeniz takımı diye mi acaba ?

Renkler çekiyordur Alihan.

http://img1.loadtr.com/b-155534-KARABUKSPOR_FORMASI.jpg

Alihan Ertürk
13.04.2010, 18:20
Olabilir . :)

Önümüzdeki sene ligde iki takımım var.Nasıl Bursalılar Ankaragücü'nü destekliyorsa ben de Karabük ve çıkabilirse Karşıyaka'yı destekleyeceğm Trabzonspor'un yanında.

Rıza ÇOLAK
13.04.2010, 18:46
Hoşgeldiniz, umarım bu şaibeler yumağı olan ligimize duruşunuz ve futbolunuzla renk katarsınız

Mustafa ÖZDEMİR
13.04.2010, 19:05
hoşgeldin karabükspor...

Ali Tunahan Güllü
13.04.2010, 19:07
Hoşgeldin Karabük:)

mehmetali61_55
13.04.2010, 21:00
Bir karadeniz takımının daha süper ligde mücadele edecek olması çok güzel..İnşallah kalıcı olurlar.

Arif Timurcioğlu
13.04.2010, 21:06
Hoş geldin karabük renk katman dileğiyle.

FC-ST-PAULI-61
13.04.2010, 21:31
baris memis kiralik gitsin iste Karabüke

kudu_61
13.04.2010, 22:59
tebrikler karabük hoşgeldin aramıza tribünler sizinle daha güzel daha renkli olacak mavi ateşler yasine sahip çıkın iyi forvet maşallah barış, faty papy, brüls inşallah bunları da değerlendirebilirsiniz bence kaçırmayın ilk sene hedefi büyük tutmayın kendinizi tutun sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten yolunuz açık olsun

OYılmaz
14.04.2010, 00:48
En sevindiğim nokta taraftarı olan bir takım yanlız stadları çok kötü yeni sezon başlamadan inş. stada düzenleme yaparlar istediklerimden bir tanesi Türk takımlarının stadlarının iyi olması bilmiyorum mesela Süper Lig'de oynayan ve yeni çıkan takımların stadlarının en az 15 bin olma şartı olsa

Uğurtan
14.04.2010, 01:32
Hoşgelmiş Karabük..

Anıları hatırladım..

Güzel yıllardı Karabüğün ligde olduğu yıllar..

Umarım güzel şeylerin habercisidir yine.. :)

Karabükspor'u severim..

Şehir takımlarının sayısı artmalı..

Cem Akyüz
14.04.2010, 01:57
Hoşgeldin Karabük..Umarım seyircisi ateşli bir topluluktur

Fatih BALTA
14.04.2010, 02:50
Rize maçına giden Karabükspor taraftarları 1sevda967 derneğin tarafından Trabzon'da karşılanıp misafir edildi.
Bu güzel görüntülere vesile olan 1sevda697 grubuna teşekkürler kendi adıma.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs475.snc3/26061_383273427756_348017072756_4333695_2943107_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4333696&id=348017072756)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs475.snc3/26061_383273432756_348017072756_4333696_4064361_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4333696&id=348017072756)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs455.snc3/26061_383273482756_348017072756_4333704_620570_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4333696&id=348017072756)

Mustafa ÖZDEMİR
14.04.2010, 10:07
baris memis kiralik gitsin iste Karabüke
2 taraf içinde iyi olur...

Hüseyin Sahtiyan
14.04.2010, 10:36
Karabükspor denince hep Erdoğan gelirdi aklıma :)

Karabükspor farklı heyecan olmak adına çıkmasına sevindiğim ekiplerden.. Lige renk katacaklarına eminim ki, alt ligden çok üstün kadrosu zaten.. Biraz da takviye tamamdır.. Dostane ilişkiler olacağından eminim.. Yeni yerler keşfetmek adına da güzel tabi ki :)

Hotaman
14.04.2010, 12:00
Karabükspor demek dolu tribün demek.
Tebrikler.

Emrah Akcagöz
14.04.2010, 12:14
Süper Lig'e hoşgeldin Karabükspor inşallah kalıcı olursunuz..

Burçak
14.04.2010, 13:29
Bu mekan neresi orjinal bi yere benziyor. Kale direkleri vs var. tam maç havası yaratılmaya çalışılmış :)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs475.snc3/26061_383273432756_348017072756_4333696_4064361_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4333696&id=348017072756)

Miraç Atalay Çiftçi
14.04.2010, 13:32
Dumanlı kentin puslu çocukları, hoşgeldiniz.

Kazım Uzunboy
14.04.2010, 17:12
Türkiye Karabük'ü konuşuyor

Bitime 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Kardemir Karabük, Türkiye'nin gündemine oturdu. Sezon başında kimsenin kendilerine şans vermediğini hatırlatan Başkan Feridun Tankut, “Bu başarı inanmışlığın sonucu. Süper Lig'de de kalıcı olacağız” dedi

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm954848.jpg

Kardemir Karabükspor, bir ilki gerçekleştirdi... 2001-2002 sezonunda 1.Lig’in statüsü değiştikten sonra hiçbir takım bitime 4 hafta kala şampiyonluğu garantileyememişti. Ancak Kardemir Karabükspor, inancın zaferini yaşadı. Önceki gün Çaykur Rizespor’u 3-0’lık skorla deviren ve Süper Lig’e çıkmayı garantileyen Kırmızı-Mavililer, bu başarısıyla Türkiye’nin gündemine oturdu. Karabükspor Başkanı Feridun Tankut gelecek için umut dolu açıklamalarda bulundu. Sezon başında Karabük’e kimsenin şans vermediğini hatırlatan Tankut, “Yönetim, teknik kadro, oyuncularımız, taraftar, kısacası tüm camia tek yumruk oldu. Bu başarı inanmışlığın sonucu. Şimdi en büyük amacımız Süper Lig’de de kalıcı olmak. Başarımızın tesadüf olmadığını da herkese göstereceğiz” dedi. Başarıdaki en önemli etkenin birlik ve beraberlik olduğunu da belirten Tankut, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sezon başında transferlerde hata yapmamaya özen gösterdik.

‘Maden işçileri sağolsun’
Çünkü, bizim gelirlerimiz 1800 derece sıcağın karşısında çalışan demir işçisindendir. Harcadığımız kuruşun boşa gitmemesi için her yaptığımız hamleyi en az iki kere düşündük. Taraftarımız da yağmurda, çamurda bizi destekledi ve bu başarı geldi.”

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Alibeyoglu
14.04.2010, 19:45
karadenizin ikinci takimi oldu süper ligde hos geldin karabük

Mustafa K. Demirbaş
14.04.2010, 20:57
Bu mekan neresi orjinal bi yere benziyor. Kale direkleri vs var. tam maç havası yaratılmaya çalışılmış :)

burası Çukurçayır eski adıyla Boztepeliler yeni adıyla 1Sevda967 grubunun derneği

Enes
14.04.2010, 22:06
Hoş geldiler..
Kalıcı olurlar inşallah...

krdnz
14.04.2010, 22:17
Hoşgeldin Karabük..

İnşallah kalıcı olursunuz.

Burçak
14.04.2010, 22:43
burası Çukurçayır eski adıyla Boztepeliler yeni adıyla 1Sevda967 grubunun derneği
Musti msn de ki yazını gördüğümde geç kalmıştım . çıkmıştın.
Aydınlatıcı bilgi için teşekkür :D
merak etmiştim harbi neresi bura diye.
Güzel bi mekan yapmışlar.

Ali İhsan Dönmez
14.04.2010, 22:56
Fotoğraftakiler kappalı beyaz şapkalı hamza,en sağdaki murat coştu(tribün liderleri)

Burçak
14.04.2010, 23:13
Hangi takımın Tribün Liderleri?

İslam Sezer
14.04.2010, 23:43
Hangi takımın Tribün Liderleri?
Karabüksporun :)

iskenderunlu
15.04.2010, 20:52
Karabükspor hoşgeldin

Vkgz
15.04.2010, 23:17
emenikeeee :)

İslam Sezer
15.04.2010, 23:19
emenikeeee :)
.
valla ya çeşke Trabzonsporda oynasa,o kadar isterim ki.
tabi biz almazsak kimse almasın Karabüksporda kalsın...

Burçak
16.04.2010, 08:19
Karabüksporun :)
Keşke sadece öyle olabilse.
Ama facebook profillerinde hepsinin farklı bir istanbul takımı taraftarı oldukları net olarak belli oluyor:)
Karabüksporuda unutmamış olmaları güzel tabiki.
Ama sadece Karabükspor demeleri lazım bence.

Hamravat
16.04.2010, 09:22
karabükspor u kutluyorum, bankasya dan her dönem bu şekilde şampiyon çıkmıyor, inşallah lig de kalıcı olursunuz,

İslam Sezer
16.04.2010, 12:38
Keşke sadece öyle olabilse.
Ama facebook profillerinde hepsinin farklı bir istanbul takımı taraftarı oldukları net olarak belli oluyor:)
Karabüksporuda unutmamış olmaları güzel tabiki.
Ama sadece Karabükspor demeleri lazım bence.
.
çok haklısın,yıllarca süper ligde tutunmak inşallah bunu sağlar.
şu anda bile Karabüksporlular hiç yoktan diğer illere göre daha bir bağlıdır takımlarına.özellikle mavi ateş gurubu sadece kendi takımlarını deplasmanlar da destekler.bizans mikrobunun çıkması biraz zaman alacak ama olacak inşallah.

Fatih Solmaz
16.04.2010, 12:41
neler duyuyoruz sadece karabüksporlulara hoş geldiniz diyelim.

kudu_61
16.04.2010, 20:54
emenikeeee :)bence kesinlikle yasin adamın 17 golü var maşallah

Birtan Karaman
17.04.2010, 13:57
Trabzonspor'dan kendilerine iyi transferler çıkar aslında , bedelsiz hemde kiralık olarak. :)

Christian Brüls
Faty Papy
Barış Memiş

Vkgz
17.04.2010, 15:03
barışı almaları hata olur. iş yapmaz barış zayıf vucudlu bir oyuncu.

LazAnisT
18.04.2010, 15:14
Dumanlı kentin puslu çocukları Hoşgeldiniz.

Murat'
18.04.2010, 17:40
Şampiyon Karabükspor'un Mavi Ateş atkısını da aldım geçen gün.

Haydi bakalım Karabük, uzun yıllar süper ligde iyi işler yapman dileğiyle.

EsEsli_yeltin
22.04.2010, 00:32
Karabükspor Süper Lige, layık olduğun lige hoş geldin! Umarım ligde kalıcı olur, hep sahada rakip, tribünde dostumuz olarak kalırsınız. Karabükspor Camiasına şampiyonluk hayırlı olsun!

glidali_61
22.04.2010, 00:52
hayırlı uğurlu olsunn...

Fatih BALTA
22.04.2010, 02:23
Hatıra ormanı açılışında Karabükspor başkan yardımcısıyla kısa bir süre konuşma imkanı buldum.
Ne istediğini bilen çok beyefendi ve mütevazi bir kişiliği var.
Karabükspor adına dikilen fidanı beraber diktik.
İnşallah seneye de işler yolunda gider ve ligimize renk katarlar.

Birtan Karaman
22.04.2010, 09:51
"İdolümüz Mususi"

Son lig maçında Kocaelispor'u mağlup ederek ligin bitimine 3 hafta kala Bank Asya 1. Lig'i şampiyon tamamlayarak Süper lig'e çıkan Karabükspor'un başarılı oyuncularıyla röportajlarımıza devam ediyoruz. Golcü oyuncular Emenike ve Yasin Avcı'dan sonra bu kez konuğumuz orta sahanın dinamosu Hassan Wasswa.
Ugandalı olan Hassan, Emenike ile birlikte sezon başında Güney Afrika'dan Türkiye'nin yolunu tuttu. Uganda'a iç savaşın acılarını yaşamış bir oyuncu olan Hassan, ülkemizde başarılı olabilmek için çok çalıştığının altını çiziyor. Hassan güçlü yapısı ve savaşçı ruhuyla Süper Lig'de de başarıyı yakalayacak gibi gözüküyor.
Şimdi bu röportajla sizleri baş başa bırakıyoruz..
"TAKIMIN GÜCÜNÜ GÖRDÜKTEN SONRA..."
-Türkiye'ye gelişin nasıl oldu?
"Güney Afrika'da Cape Town'da futbol oynuyordum, daha sonra menajerim Erdem Konyar ile tanıştık. Süper Lig'de forma giyebilmek için Türkiye'ye geldim. Önce Ankaragücü'ne gittik ama bir sonuç çıkmadı, Hacettepe ile de görüştük ama yabancı kontenjanı dolu olduğu için Emenike ile birlikte Karabük'e geldim."
http://www.sporx.com/img/2010/04/211271839559.jpg
-Karabük şehrini nasıl buluyorsun?
"Karabük küçük bir şehir ama Türkiye'de çok güzel şehirler var, İstanbul, İzmir ve Antalya gibi."
-Karabük'te şampiyonluk yaşayacağını düşünüyor muydun?
"Karabük'e ilk geldiğim günlerde bu elektriği aldım. Savaşan bir yapıya sahibim ve bu hava beni motive etti. Takımın gücünü hissettikten sonra haftalar ilerledikçe şampiyonluk havasına büründük."
İSABETLİ UZUN PASLAR
-Seni az tanıyanlar için biraz kendinden bahsedebilir misin? Süper Lig'de en çok hangi özelliğinden bahsedilecek?
"Gayet sessiz bir insanım, boş konuşmayı sevmem. Sahaya çıktığım zaman ailem, kendim ve geleceğim için savaşmayı düşünürüm. Evliyim ve bir oğlum var. Onlar için iyi şeyler yapabilmek için uğraşıyorum.
Çok güçlü fiziğe sahip bir futbolcuyum. Fizik avantajımı sahada kullanıp, basit oynamayı seviyorum. Fazla çalım atmayı düşünmem, isabetli uzun paslarım öne çıkan özelliklerimdendir."
"GALATASARAY VE BURSASPOR'U BEĞENİYORUM"
-Savaşmayı seviyorsun, Süper Lig'de çok daha büyük bir savaş var. Süper Lig'de de ön plana çıkabileceğini düşünüyor musun?
"İstanbul ve Ankara'da canlı olarak çok fazla Süper Lig maçı izledim. Süper Lig'de daha fazla teknik ve taktik bir futbol oluyor, Bank Asya'da mücadele seviyesi çok daha yüksek. İzlediğim maçlara dayanarak söylüyorum, Süper Lig'de oyuncular orta sahada topu tutup, bir süre rahat hareket edebiliyorlar, Bank Asya'da hiç rahat top kullanamıyorsunuz."
-Süper Lig'de oyun yapısı olarak en beğendiğin takım hangisi?
"Galatasaray ve Bursaspor'un oyun yapısını çok beğeniyorum. Çünkü onlar futbolu zekaya dayalı ve ne istediklerini bilerek oynuyorlar."
"İDOLÜMÜZ MUSUSİ"
http://www.sporx.com/img/2010/04/211271839592.jpg
-Uganda futbolundan biraz bahseder misin?
"Uganda'da tüm futbolcuların gayesi yurt dışında futbol oynamaktır. Avrupa ya da başka bir yer olsun. Ülkemde ekonomik imkanlar dar olduğu için bir çok kişi bunun için şansını sonuna kadar zorluyor. Mususi ülkemizin en tanınmış futbolcularından biriydi, bir çok futbolcu için bir idoldü. Mususi nedeniyle Uganda'da Bursaspor çok popüler ve tanınan bir takımdır."
-Mususi daha önce Bursaspor'da olduğu için onlara karşı bir sempati duyuyor musun? Bursaspor'da futbol oynamak ister misin?
"Mususi örnek aldığımız bir futbolcu ama Bursaspor'a özel bir ilgim yok. Çok iyi futbol oynadıkları için beğenimi kazandılar. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta daha fazla yıldız oyuncu var ama Bursaspor'daki birlik ve beraberlik ile takım ruhu hoşuma gidiyor."
-Uganda'da futbol gelişim gösteriyor mu?
http://www.sporx.com/img/2010/04/211271839623.jpg"Çok hızlı bir gelişim gösteriyor. Son olarak Doğu Afrika Kupası'nı kazandık. 21 Yaş altı milli takımımız da çok başarılı. Bir sonraki Afrika Kupası'nda çok daha başarılı olacağımızı düşünüyorum."
-Uganda'dan Türkiye'de oynayabilecek yetenekli oyuncular var mı?
"Menajerimle de konuştuk, yetenekli genç oyuncuları en azından denenmek için Türkiye'ye getirebileceğini söyledi. Ben de güvendiğim ve yetenekli oyuncuları ona önereceğim."
"İNSANLARI HİÇ UĞRUNA ÖLDÜRDÜLER"
-Uganda'da bir savaş ortamı var mıydı?
"Şehir içinde değil ama kırsal alanda çok fazla savaş oldu. Çok sayıda masum insan öldü."
-Peki bu savaşın nedeni neydi?
"İdi Amin diye bir başkanımız vardı ve savaşın çıkmasının nedeni de onun insanları hiç uğruna öldürmesiydi. Bu nedenle de isyan çıktı, ekonomik sıkıntılar da buna eklenince olayın boyutları büyüdü. İdi Amin sadece şehirdeki insanları düşündü, kırsaldakilerle ilgilenmeyince de isyan kaçınılmaz oldu."
-Bu savaş döneminde ailen veya yakınlarından zarar görenler oldu mu?
"Ailemden etkilenen olmadı, babam doktor ve saygın bir ailem var. Uganda'ya geri dönsem de güzel bir hayatın beni beklediğini biliyorum."
"GÜNEY AFRİKA DÜNYA KUPASI'NIN ALTINDAN KALKAR"
http://www.sporx.com/img/2010/04/211271839668.jpg
-Güney Afrika'da futbol oynamış birisin. Sana göre Güney Afrika, Dünya Kupası gibi dev bir organizasyonun altından başarıyla kalkabilir mi?
"Güney Afrika'nın bu büyük organizasyona hazır olduğunu düşünüyorum. Güney Afrika inanılmaz güzel bir ülke. Çok şık binalar, yapılar ve doğal güzelliğe sahip olan bir ülke. Beyaz ve siyahi insanların birlikte ve dostça yaşadığı bir ülke. Birbirlerine karşı hiç bir düşmanlıkları da yok, ülkenin gelişmesi için hep birlikte çalışıyorlar. Güney Afrika çok gelişmiş bir ülke, bu turnuva için yeni çok üst düzey statlar yaptıklarını da biliyorum."
-Kendi mevkiinde beğendiğin oyuncular kimler?
"Galatasaray'dan Elano, Fenerbahçe'den Cristian Baroni ve Beşiktaş'tan Fabian Ernst'i çok başarılı buluyorum. Dünya'da ise Xavi, Frank Lampard ve Essien beğendiğim oyuncular."
"KAZANDIĞIM PARANIN DEĞERİNİ BİLECEĞİM"
-Genç bir futbolcusun hedeflerin neler?
"Çoğu futbolcunun yaptığı yanlışlara düşmek istemiyorum. Bazı futbolcular çok para kazandıkları zaman çok savuruyorlar, yanlış işlere bulaşıyorlar. Kazandığım paraların değerini bilip, yatırımlar yapıp, futbol hayatımdan sonra da rahat bir hayat geçirmek istiyorum."
-Futbol oynamak istediğin bir lig var mı?
"İngiltere Premier Lig'de oynamak en büyük hayalim."
Hassan'ın takımdaki yakın arkadaşlarından biri de takımın genç oyuncularından Murat Selvi. 2005 yılında geldiği Türkiye'de 3. şampiyonluğunu yaşayan Selvi, Karabük'te olmaktan dolayı ise çok mutlu.
MURAT SELVİ: "ÜÇÜNCÜ ŞAMPİYONLUĞUM"
http://www.sporx.com/img/2010/04/211271839693.jpg
-Murat seni tanıyabilir miyiz?
"2005 yılında Belçika'dan geldim. Antalya'da Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın ve teknik direktör Sakıp Özberk, beni beğendiklerini ve Ankaragücü'ne alacaklarını söylemişlerdi. Sonra işler karıştı ve beni transfer etmediler. Daha sonra menajerim beni Gençlerbirliği'ne götürdü, ordan da ASAŞ'a gittim. ASAŞ iddialı bir takımdı ve ilk senemizde TFF 2. Lig'de şampiyon olduk, Bank Asya'da da şampiyon olduk ve Hacettepe adıyla Süper Lig'e çıktık. Süper Lig'e çıkınca takıma çok sayıda yabancı oyuncu transfer edildi ve fazla forma şansı bulamamaya başladım.
Geçen sezon Karabükspor'a transfer oldum. Karabük'te ilk yılım sakatlıklar nedeniyle çok kötü geçti, o günleri hatırlamak bile istemiyorum. İkinci yılımda ise şampiyon olduk ve seneye yeniden Süper Lig'de oynayacak olmaktan dolayı mutluyum."
-Süper Lig'de neler yapabilirsiniz?
"Çok iyi bir arkadaşlık ortamımız var, takıma da iyi takviyeler yapıldığı takdirde, Süper Lig'de başarılı olacağımızı düşünüyorum."
Röportaj: Hilmi SEVER
Foto: Ahmet TÜRKOĞLU

21.04.2010

Kaynak : Sporx.com

Murat'
28.04.2010, 11:08
Pazar günü şampiyonluk kutlamaları varmış.Volkan Konak konser verecekmiş.

Bıyıklıoğlu
28.04.2010, 11:28
karabük sen bu lige yakışırsın.umarım uzun süre ligde tutunabilecek bir kadro kurulur ve yönetim yanlışları olmaz.

Asi Çaykaralı61
01.05.2010, 22:23
Tebrik ederim Karabükspor

EROS87
03.05.2010, 15:54
Şampiyonluğu "Konak" ile kutladılar..

Gelecek sezon Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek olan Kardemir Karabükspor yarın akşam karşılaşacağı Boluspor öncesi şampiyonluğu Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda düzenlenen muhteşem bir gece ile kutladı.

Kutlamaya, Karabük Valisi Nurullah Çakır, eksi Vali Can Direkçi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Kardemir A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Başkan Vekili Kamil Güleç, Genel Müdür Fadıl Demirel ve daire müdürleri ile ilçe belediye başkanları da katıldı.

Kutlamalarda binlerce Karabüklü stadı doldururken, geceye Trabzonspor, Bucaspor ve Eskişehirspor çelenk yolladı. TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ile Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve bazı spor kulüpleri tebrik mesajı gönderdi.

Halk oyunları ve yağlı güreş ile başlayan kutlamalar daha sonra stada gelen Kardemir Karabükspor'lu futbolcularla coşkusuyla devam etti. Şampiyon takımın teknik heyet ve futbolcular ile yönetim tek tek sahneye davet edilerek Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut tarafından birer şilt takdim edildi.

Gecede bir konuşma yapan Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Feridun Tankut, bu sezon bütün istatistikleri altüst ettiklerini ifade ederek, "Lig'de en fazla gol atıp en az gol yiyen bir takımız. Hiçbir şaibeye ve hiçbir olumsuz bir ortama müsaade etmeden yolumuza devam ediyoruz. Kimsenin düşmesi ve kimin de Süper Lige çıkması bizi ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren tek şey Karabükspor'un başarısıdır. Buralara kolay gelinmedi. Kolay bir yolculuk değildi bizim için. 1999 yılında Süper Lig'den düştükten sonra 11 yıldır Süper Lige çıkmak için mücadele ettik. Yurdun dört bir yanında deplasmanlara gittik. Taşlandığımız ve hakaretlere maruz kaldık. Yılmadan yolumuza devam ettik ve hak ettiğimiz yere getirdik" dedi.

Başkan Tankut, ayrıca bazı işadamlarının basın açıklaması yaparak kulüp başkanlığını bırakması istendiğine de cevap vererek, "Biz birilerin lafına göre buralarda bulunmuyoruz. Ben burada rahmetli Metin Türker'in, hepimize emanet ettiği vasiyetlerine sahip çıkarak duruyorum. Birileri belki rant uğruna bu lafları söyleyebilirler. Fabrikanın kötü gittiği günlerde bununla hep kaçanlar, fabrikanın iyi gittiği günde nemalanmak için buralarda bu sözleri söyleyip sokaklarda dolaşıyor. Bizim şampiyonluğumuz birlik ve beraberliğimizin sonucu geldi. Bizim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Birilerinde himayesinde bulunmuyorum ben Kardemir Karabükspor başkanlığında. 24 saatimin bütün zamanımı, Karabükspor'un, Kardemir'in, Çelik İş'in başarısı için veriyorum, vermeye de devam edeceğim" diye konuştu. Karabük Valisi Nurullah Çakır'da konuşmasında, dün taksim meydanında spor'un evrensel birleşmesiyle dünyaya mesaj veren takımız aynı birlikteliği Süper Lig'de gösterecektir dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise, nüfusları milyonları geçen kentlerin isteyip de başaramadığını Karabükspor'un başardığını ifade ederek, belediye olarak her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

Kutlamalar daha sonra Volkan Konak Konseri ile devam etti. Sahnede yaklaşık 2 saat kalan Volkan Konak'a konser sonunda Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut tarafından üzerinde 78 numara ve Volkan Konak yazılı Karabükspor forması hediye edildi.

Ömer Kibar
09.05.2010, 13:16
Hoşgeldin Karabükspor..

Karadeniz takımlarının artması lige ayrı bir güzellik katacaktır

LazAnisT
10.05.2010, 21:58
Karabükspor şampiyonluğu Volkan Konakla kutluyor bizimkiler Seda Sayan'la..

amasra78
05.06.2010, 22:36
Arkadaşlar Karabükspor'un Gabriç'i kiralayacağı yolunda söylentiler var Karabükte..Bilgisi olan var mı?

Muhammed
06.06.2010, 01:34
Nedense sempatim var bu kulübe. Gabric,Teofilo,Papy,Brüls hepsini bir paket halinde kiralasak süper olur hem onlar için hem de bizim için.

Alihan Ertürk
27.06.2010, 13:43
Ovacık Sporcu Kamp Eğitim Merkezi'nde 25 Yabancı Oyuncu Denemeye Alınmıştır.

http://www.kardemirkarabukspor.org.tr/images/haberresim/CIMG2988.JPG (http://www.kardemirkarabukspor.org.tr/images/haberresim/CIMG2988.JPG)

Kardemir Karabükspor, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere, Senegal, Güney Afrika, Kamerun, Hırvatistan ve Gürcistan'dan yaşları 20 ve 28 arasında değişen 25 oyuncuyu denemeye aldı. Ovacık Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde denemeye alınan oyuncuları Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Yılmaz, Genel Menajer Seyit İçgül ve alt yapı hocaları izledi.

Karabükspor Futbol Şube sorumlusu Metin Yılmaz, Türk Futbolunun en büyük hastalığının yabancı futbolculardan istenen verimin alınamaması olduğunu söyledi.

Yılmaz, "Bu sene Süper Lig'e yeni çıkmış bir takım olarak makul seviyede olan bütçemizi en verimli bir şekilde kullanmanın hesabını yapıyoruz. Biz de dünyanın her köşesinden futbolcuları buraya getirerek 10 günlük kampa tabi tutuyoruz. İstediğimiz tarzda ve mevkide beğendiğimiz futbolcuları A Takım kampına getireceğiz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Karabükspor Resmi Site

Hürgün Aygün
27.06.2010, 16:18
Bu seneki deplasman çok saracak burdan 1 saat nasılsa.:)

Alihan Ertürk
30.06.2010, 13:48
http://www.internetspor.com/data/news/260x198/1277831348-karabuk.jpg

Karabük'te 2 imza!

Kardemir Karabükspor, Hırvatistan'ın Hajduk Split takımının orta saha oyuncusu 30 yaşındaki Florin Cernat ile Antalyaspor'un orta saha oyuncusu Hakan Özmert'e imza attırdı. Süper Lig'in yeni takımlarından Kardemir Karabükspor'da, bugün Florin Cernat ve Hakan Özmert 2'şer yıllık sözleşmeye imza attı. Hakan Özdemir, Kardemir Karabükspor'un başarısı için elinden geleceğini yapacağını söyledi. Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut amaçlarının ilk sezonda Süper Ligde kalıcı olduklarını göstermek olduğunu belirterek, "Bu ligde kalıcı olduğumuzu göstereceğiz. Geçtiğimiz sezon gösterdiğimiz performans ile taraflı tarafsız herkesin sevgilisi haline gelen Kardemir Karabükspor aynı performansı Süper Ligde de gösterecektir. Taraftarlarımıza en iyi takımı izletmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yerinde ve akıllı transfer politikamızla iyi bir kadro kuruyoruz" dedi.

29.06.2010

Kaynak : DHA

* * *

Hayırlı olsun Karabükspor'un başarında katkısı olacaktır umarım.

Misina
30.06.2010, 14:50
bu cernat 2 yıl önce gündemimizde olan cernat mı?

Harun-61
30.06.2010, 15:14
bu cernat 2 yıl önce gündemimizde olan cernat mı?

evet, pesinden haftalar'ca kostugumuz Cernat.

Cernat'dan vazgecip Colman'i almistik :)

Murat GENEL
30.06.2010, 16:39
Cernat'a 150.000 € bonservis,kendisine de yıllık 400.000€ verilecek..Şaka değil.. biz geçen almak isterken milyonlar konuşuluyordu ya da birileri bizi yiyordu..

karatasof
30.06.2010, 16:43
Cernat'a 150.000 € bonservis,kendisine de yıllık 400.000€ verilecek..Şaka değil.. biz geçen almak isterken milyonlar konuşuluyordu ya da birileri bizi yiyordu..

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Karabük'te yabancı dille eğitim veren okullar da mevcutmuş anlaşılan.
Öyle yaa!
Bizim yönetim futbolcu transfer edemeyince ''çocuğunu gönderebilecekleri bir okul olmadığından Trabzon'a gelmek istemedi.'' açıklamalarına sarılıyorlar da!

Recep Alkan
30.06.2010, 17:39

Bu rakamlar doğru mu gerçekten ?

İslam Sezer
30.06.2010, 19:57
Kerim Zengin'i Kadromuza Kattık.. Karabükspor Metin Türker Kompleksi'nde Futbol Şube Sorumlusu Metin Yılmaz ve Genel Menajer Seyit İçgül ile birlikte masaya oturan Kerim Zengin kendisini Kırmızı-mavili takıma bağlayan sözleşmeye imza attı. İmza sonrası gazetecilere açıklama yapan tecrübeli oyuncu Kerim Zengin, Karabükspor'da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Artık Karabükspor'da mücadele edeceğim. Takım arkadaşlarımla birlikte çalışarak Karabükspor'u laik olduğu yere ulaştırmak için çalışacağız" dedi.

Kardemir Karabükspor Futbol Şube sorumlusu Metin Yılmaz ise, bugün dış transferde Antalyaspor'dan Kerim Zengin ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını ve transfer çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

30.06.2010 19:44:03

http://karabukspor.org/yukleme/kerimDSC_0005.jpg

Süleyman Baykan
30.06.2010, 20:51
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs166.snc1/6212_254765605160_254758535160_8065900_5210733_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=8065904&id=254758535160)

Valla Karabükspor'u bu yıl keyifle izleyeceğim inşallah ligde başarılı olurlar bir Kastamonu'lu olarak inanın tüm Kastamonu'nun duaları sizinle vakit buldukça Karabük'e maçlara gelecektir Kastamonu'lular ne de olsa 112 km aramız var:)

İslam Sezer
30.06.2010, 21:29
eyvallah hemşerim.Karabük zaten Kastamonu demektir.

.....
30.06.2010, 21:34
Karabükspor bu sene lige renk katacak.

İnşallah küme düşme gibi bir durum yaşamazlar.

Kastamonunun da desteği arkasındadır :)

Alihan Ertürk
02.07.2010, 15:01
Erkan Sekman Karabükspor'da.

Hayırlı olsun transferlerimiz devam ediyor. :)

Alihan Ertürk
03.07.2010, 00:55
Son olarak Anthony Seric ve Armand Deumi'yi kadromuza kattık !

Hürgün Aygün
03.07.2010, 00:58
Alihan hayırdı?:D:D

Buraya deplasmana da bekleriz...ççç

Alihan Ertürk
03.07.2010, 01:06
Gelcem zaten.

Pazar günü ordayım. :)

Kazım Uzunboy
05.07.2010, 16:58
Anthony Seric Karabükspor'da

Turkcell Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, Anthony Seric'i kadrosuna kattı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/2010/7/5/fft1mm1065991.jpg

Futbol şube sorumlusu Metin Yılmaz, yaptığı açıklamada, Hırvat asıllı Avustralyalı futbolcu Seric ile 2
yıllık sözleme imzaladıklarını söyledi.

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Seric’in kaliteli takımlarda görev yaptığını, tecrübesi ile Karabük’te başarılı olacağına inandıklarını anlatan Yılmaz, şöyle konuştu: "Ülkemizde futbol oynamış, Turkcell Süper Lig’e alışmış bir oyuncu olan Seric, artık kırmızı-mavili forma için ter dökecek. Futbolcularımız Gerede’de kampta. Yeni transferlerimiz de buradan kampa geçecekler."

Yılmaz, ayrıca daha önce kendi aralarında sözleşme imzaladıkları Gaziantepspor’un Kamerunlu defans oyuncusu Armand Deumi Tchani ile de resmi sözleşmenin imzalandığını kaydetti.
Seric de Türk futbolunu yakından bildiğini ve Kardemir Karabükspor’da başarılı olacağına inandığını, Turkcell Süper Lig’inde ise ilk 10’u hedeflediklerini belirtti.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Salih Kara
05.07.2010, 19:25
Fotoğraftaki adamla Seriç'in uzaktan yakından alakası yok nasıl bir haber yapmışlar :D

Alihan Ertürk
05.07.2010, 20:25
Fotoğraftaki eski Gaziantepspor'lu Deumi.

O da imzaladı o yüzden konmuştur resmi.

Birtan Karaman
09.08.2010, 12:37
Kaleci Bülent Ataman ile yapılan keyifli bir Röportaj'dan kesit ;

Yediğin en güzel gol hangisiydi?
"Ümit Karan bana bir tane gol attı Manisa'dayken onu hala unutamıyorum. Aslında o golü ben de güzelleştirdim. Baktım köşeye gidiyor, kurtaramayacağım yine de atladım, gol güzelleşsin diye. Hala TRT'nin jeneriklerinde gösteriyorlar. Ümit Karan'a hiç şansım tutmuyor, hatta senin şansına diyip duruyordum, o da napıyım ya vurdum girdi demişti. Bir maçta ben oynamıyordum, o oynuyordu, 'şimdi ben nasıl got atacağım' dedi. Sonra bir gün de ben oynuyordum, o oynamıyordu oh dedim yırttık. Ümit Karan imkansız golleri atan bir adam, müthiş bir özgüveni var."

Röportaj: Hilmi SEVER
Foto: Ahmet TÜRKOĞLU

09.08.2010

Kaynak : Sporx.com

Kaya
15.08.2010, 22:42
Karabük iyi başladı. Tebrikler...

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 23:02
tebrikler karabük .güzel başlangıç...

Bıyıklıoğlu
15.08.2010, 23:04
Güzel bir başlangıç.Tebrikler Karabük.

Berk
15.08.2010, 23:06
Emenike Süper Lig'de açılışı yapmış.
Angelov yerinde bir transfer.
Karabük'ün ligde kalmasını isterim.
Güzel başlangıç, tebrikler Karabük.

Alihan Ertürk
15.08.2010, 23:16
Tebrikler Karabük'üm .. :) Devamı gelecek inşallah!

Uğurtan
15.08.2010, 23:52
Tebrikler Karabük..

Peleray
16.08.2010, 00:19
tebrikler karabük inş. kalıcı olurlar.

Selçuk Demircioğlu
16.08.2010, 03:20
Özetlerden seyrettiğim kadarıyla çok iyi oynamışlar..Hele cernat ne toplar attı..İzlemenizi tavsiye ederim..Bu sene içerde dışarda çok takımın canını yakar..İyiki bizle maçı son haftaya denk geliyor..Avantajlıyız bence...

Fatih YAZICI
16.08.2010, 03:23
Cernat, takımı sırtlayacak gibi gözüküyor. Umarım ligde kalıcı olurlar.
Takım o stad ve tribün rezilliği dışında iyi gözüktü.

Alihan Ertürk
16.08.2010, 03:40
Şampiyonluk maçımızı Karabük'te oynayacağız , şampiyonluğumuzu Karabüklü kardeşlerimizle birlikte kutlayacağız!