PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fanatik Gazetesinin İmalı Haberi

oguzkoc
12.05.2008, 18:07
Bugün fanatik gazetesini okurken trabzonsporumuzun sayfasında yer alan bir haber vardı. Ve bu haberde bence kalem altında bişeyler denmeye çalışıyor. Çok dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim. Eğer bu durumdan ben durduk yeri gocunduysam bu başlığı açtığım için özür dilerim.... Haberi aynen kopyalıyorum...

Atılan imzalar uğurlu geldi
Fenerbahçe zaferini, Galatasaray’a özgü olarak bilinen ‘çiftetelli’ dansıyla kutlayan Trabzonlu futbolcuların keyfine diyecek yok... Maçın yıldızlarından olan ve hafta arasında medya huzurunda sözleşme yenileyen Yattara’nın performansı tribünleri ve teknik heyeti memnun ederken, Gineli’nin sakatlığının ciddi olmadığı öğrenildi. Büyük maçlardaki suskunluğunu Fenerbahçe’ye karşı bozan Umut Bulut da attığı golü taraftarlara armağan etti. Genç futbolcu, “Ligi prestij açısından değerli bir galibiyetle kapatmak tatile biraz olsun mutlu girmemizi sağladı” yorumunu yaptı.

12.05.2008

Adem CAKIR
12.05.2008, 18:09
Saçmalamışlar her zamanki gibi, büyütüp prim yaptırmaya gerek yok... (bence)

TheRapZoNe
12.05.2008, 18:18
Sezon bitti, haber yapmak icin kaynaklara ihtiyaclari var. En iyi yaptiklari isi yaparak uydurma haber yapiyorlar yine. Gerci uydurma haberle kalsa iyi, resmen iftira ve camur atma ekseninde yapilmis bir haber..

Vkgz
12.05.2008, 18:25
galatasaraya özgümü... olurda bukadar zorlama olur

Çağatay_
12.05.2008, 18:30
Ayrıca gol atmak da bjk ye özgü biz gol atarak bir mesaj verdik ;)

Kadir Aydın
12.05.2008, 18:38
silindi.........

Eyüphan
12.05.2008, 18:40
Orada çalınan müzik hoptek müziğiydi. Oynanan çiftetelliye benzesede yattara bizzat hoptek oynamıştır. Haber yalan :D

Çağatay_
12.05.2008, 18:40
Kilit muhabbeti baydı.

Bir güzellik yapalım ve kilitleneceğini düşündüğümüz başlıklara yazmayalım.

Emirhan Makul
12.05.2008, 18:41
galatasaraya özgü çifte telli mi hoptek o fanatik hoptek gelde kızma zaten taksim meydanında trabzon forması giyip gs nin şampiyonluğunu kutlayan dengesi bozuk insanları gördüm bide her gs li imalı imalı konşuyor ya biz kimseyle kardeş takım değiliz nerde fanatiğin e mail adresi ya delirdim yine

alper*
12.05.2008, 18:42
Haberin başlığında da Farozlu gençlere özel diyor ..

http://www.2and2.net/files/482861585df41.jpg (http://www.2and2.net)

Koray
12.05.2008, 18:43
Geçiniz...
febe şampiyon olamadı ya kuduz köpek gibi saldıracak adam arıyolar...

Kadir Aydın
12.05.2008, 18:43
Kilit muhabbeti baydı.

Bir güzellik yapalım ve kilitleneceğini düşündüğümüz başlıklara yazmayalım.

Seni mi kırıcaz güzel kardeşim. :)

Emirhan Makul
12.05.2008, 18:44
bilgi@fanatik.com.tr

ben saldırmaya başladım benle gelen gelsin arkadaş delirdim haber iğrenç ötesi ne bu ya biz gs nin şampiyonluğuna sevinmişiz gibi göstermişler terbiye eksikliği yaşayan insanlar

unique
12.05.2008, 18:56
Bence öyle bir ima yok, ama saçma bir haber olmuş.

Emirhan Makul
12.05.2008, 19:01
25 e-mail oldu valla 100 yapmadan bırakmayacam çok bozuldum

Bahattin Aydın
12.05.2008, 19:12
gayseye özgü mü ? :D :D gülerim arkadaş ya fanatik haber yapmayı bilmiyor desene başlık faroza özgü hoptek içeriği başka..başı başka oynuyor ... başka bu gazetelerin :D

Çağatay_
12.05.2008, 19:17
Haberin başlığında da Farozlu gençlere özel diyor ..

http://www.2and2.net/files/482861585df41.jpg (http://www.2and2.net)

Ben anlamadım şimdi Hoptek mi , Çiftetelli mi ?

Reziller :)

Seni mi kırıcaz güzel kardeşim. :)

Yanlış anlamadığın için teşekkürler kardeşim ;)

POYRAZ
12.05.2008, 19:19
Akılları sıra gizli bir kinaye sokuşturmaya çalışmış namusu ve şerefi olmayan basın. Buna öküzler bile gülerler.

Kadir Aydın
12.05.2008, 19:20
Haberi sabah okuduğumda başlık ve içerik aynı idi. Ama akşama doğru başlığı düzeltip içeriği değiştirmeyi unutmuşlar.

Çağatay_
12.05.2008, 19:21
Haberi sabah okuduğumda başlık ve içerik aynı idi. Ama akşama doğru başlığı düzeltip içeriği değiştirmeyi unutmuşlar.

ççç Bu çok iyiydi ççç ççç

Tolga_61
12.05.2008, 19:22
Fener medyasına kötü girdi.Acısını o kadar da dile getirsinler artık:D

Emirhan Makul
12.05.2008, 19:22
Haberinizin başlığına farozlulara özgü demişsiniz altında galatasaraya özgü çifte telli demişsiniz futbolcularımızın oynadığı oyun trabzona ait mahalli oyundur biz kimse için maç kazanmadık kendimiz için kazandık bizim kardeş takımımız yoktur bize ima ettiğiniz şey aşırı derecede iğrençdir yazınızı düzeltmenizi rica ediyorum ortalığı karıştırmanıza hiç gerek yok sizler yüzünden sporda kardeşlik yok zaten karışık olan taraftar kitlesini karıştırmayın.

bilgi@fanatik.com.tr;

50 defa gönderdim bu e-maili bakalım cevap gelecek mi?

Kadir Aydın
12.05.2008, 19:30
Haberinizin başlığına farozlulara özgü demişsiniz altında galatasaraya özgü çifte telli demişsiniz futbolcularımızın oynadığı oyun trabzona ait mahalli oyundur biz kimse için maç kazanmadık kendimiz için kazandık bizim kardeş takımımız yoktur bize ima ettiğiniz şey aşırı derecede iğrençdir yazınızı düzeltmenizi rica ediyorum ortalığı karıştırmanıza hiç gerek yok sizler yüzünden sporda kardeşlik yok zaten karışık olan taraftar kitlesini karıştırmayın.

bilgi@fanatik.com.tr;

50 defa gönderdim bu e-maili bakalım cevap gelecek mi?

Güzel yazmışsın. :)

Emirhan Makul
12.05.2008, 19:36
eyvallah..... sende kopyala yapıştır gönder çok kolay rahatsız olsunlar

wamlaw
12.05.2008, 20:02
azizenin medyasından ne beklersin ki bi arkadaşın dediği gibi feneV şampiyon olamayınca çatacak yer arıyorlar

TheCrow
12.05.2008, 20:08

Çağatay buna gülmüşsün ama Kadir Aydın doğru söylüyor...Sabah 04:00 civarı haberi ben de okudum,başlık ve içerik tamamen aynıydı,değiştiğini şimdi bordomavinet'e girince öğrendim...Gazete baskısında nasıl bilmiyorum.Seviyesi sıfırın altında bir gazete bu fanatik.

Egemen Yılmaz
12.05.2008, 20:16
arkadaşlar bildiğiniz gibi kolbastı gsye özgüdür. horon da fenerbahçenin resmi taraftar dansıdır. :D

My
12.05.2008, 20:26
Bu ökküzler çiftetelliyle hopteki birbirinden ayırt edemeyecek kadar sığır, mağlubiyetin acısından ağızlarının salyalarıyla sağa sola saldıracak kadar kuduruk köpeklerdir, sallayın gitsin la :D Etraf ganiyle febeli kaynıyo 'Yattara baba saldı çayıra bacaklarınız mı dolandı la dümbelekler' diye keyfini çıkartın galibiyetin ;)

ilhan
12.05.2008, 20:34
Aslında bu haberi yapanlar şunu çok iyi biliyorlar. Trabzonlunun ve Trabzonsporlunun sağı solu oynamaz. Her türlü imâyı yapabilirsiniz ama bu imâyı kimseye yediremezsiniz. Çünkü insanlar neyin ne olduğunu biliyor. Trabzon'da böyle şey olmaz.

Kötü bir sezonun ardından gelen bu haklı galibiyet takımı sevindirmiştir. Onlarda bu sevinçlerini böyle göstermişlerdir. Abarttılar veya az bile yaptılar tartışılabilir ama onların hakkıydı. Ben halen sevinçten uçuyorum. Uçarımda çünkü en kötü sezonumuzda ligdeki en iyi kadroya ve bütçeye sahip, şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış bir takımı 60 dakika esir ettik ve kazandık.

Habere gülüp geçelim diyorum sadece. Feneri şampiyonluktan et, Beşiktaş'ı UEFA'ya gönder, Sivas'a intertotonun yolunu göster. Ülke bunu uzun süre hazmedemeyebilir :) Bu haberler normaldir.

AyKaN
12.05.2008, 20:57
Haberi sabah 5 te okudum. (İlk halini, ne faroz vardı ne hoptek) Gayet güzel de bir yorum yazdım ama hazımsız adiler yayınlamadı bile.

Dursun Kaplan
12.05.2008, 21:05
" Eşşek hoşaftan ne anLar.. ";)

UmutBaykan
12.05.2008, 21:25
hayır şunu anlamasdım çiftetelli ile geysenin ne alakası var..onlara özgüymüş,sanki iç anadolu takımı,bu kadar da sahtekarlık olmaz..

Kadir
12.05.2008, 21:30
Danagalak bunlar . Takmaya gerek yok biz ezikbahçeye çakdık mı ? çakdık !

crazyman_61
12.05.2008, 21:46
fenerli fanatik istemiyoruz!

nemo_61
12.05.2008, 22:03
çiftetellinin gsyle ne alaksı var ...diyecek bireşy bulamadılar bunu mu kafaya taktılar..gazetelerden biraz daha yaratıcı olmalarını bekliyoruz..tarafsız olamıyorlar bari biraz daha zekice sallasınlar

krdnz
12.05.2008, 22:07
bir sezon boyunca kendi derdine düşmüş bir trabzon son hafta ligin zirvesini karıştırdı.

son anda öyle bir şey yaptık ki,şaşırdı adiler:cool::D

pReN@_61
12.05.2008, 22:10
Hoptekle çiftetelli de ne kadar benziyo yahuu(!)

ezikbahce şampiyon olamadı ya delilenin durun...

kolpa medyaa kolpaaa kolpaa...

_SeRKaN_
12.05.2008, 22:48
Çiftetelli ne zamandır geyseye özgü oyun oldu bu bir :D
İkincisi oynadıkları oyun kör cahiller çiftetelli değil kolbastıdır..:D
Harbi gerizekalı bunlar yav..İnsan bu kadar mı aptal olur..

_SeRKaN_
12.05.2008, 22:50
arkadaşlar bildiğiniz gibi kolbastı gsye özgüdür. horon da fenerbahçenin resmi taraftar dansıdır. :D

Bize birşey kalmadı ne yapalım..Bizde geysenin çiftetellisiyle eğleniriz..ççç

tsmetu
12.05.2008, 23:02
Sadece saçmalık bunların yazdığı.

Emre7
12.05.2008, 23:06
Bugün fanatik gazetesini okurken trabzonsporumuzun sayfasında yer alan bir haber vardı. Ve bu haberde bence kalem altında bişeyler denmeye çalışıyor. Çok dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim. Eğer bu durumdan ben durduk yeri gocunduysam bu başlığı açtığım için özür dilerim.... Haberi aynen kopyalıyorum...

Fenerbahçe zaferini, Galatasaray’a özgü olarak bilinen ‘çiftetelli’ dansıyla kutlayan Trabzonlu futbolcuların keyfine diyecek yok...

12.05.2008

lan dangoloz herif(yazar) onlar çiftetelli değil hoptek, kolbastı artık hangi dilden aynıyorsan onu oynuyolar. Ezik ve medyası 25. bölüm Çekim 1578.

hasancolak
12.05.2008, 23:09
ben bırşey anlamadım yanı galatasaray yenmış dıyemı sevınmış bızım topcular yoksa fenerı yenerek sıvasın uefaya gıdışını engelledıgı ıcınmı

ccd6167
12.05.2008, 23:23
asil bomba o degil arkadaslr asil bomba sabah gazetesindeydi..spor sayfasinda yaziyorki gaylatasarayin kutlamalari trabzonda sirnakta her tarafta vardi.bu haber aynen boyleydi ben az daha agliyordum..

Burçak
12.05.2008, 23:26
öyle bişi olmadı. içiniz rahat olsun. maçtan sonra meydana gittik.
hangi manyak çıkıp Trabzonda gaysenin şampiyonluğunu kutlamaya cesaret edebilir;)

UmutBaykan
12.05.2008, 23:26
Ben de şey duydum stadta goller geldikten sonra geyse lehine tezaurat yapmış bizim seyircimiz..bi kanalda dedi bunu

Erdal
12.05.2008, 23:27
Seviniyorum aslında bunlara.... Bunların bize saldırması ayağa kalkmamızdan korktukları anlamına geliyor...

ccd6167
12.05.2008, 23:31
öyle bişi olmadı. içiniz rahat olsun. maçtan sonra meydana gittik.
hangi manyak çıkıp Trabzonda gaysenin şampiyonluğunu kutlamaya cesaret edebilir;)
ya arkadasim valla gittim lavobaya yuzumu ykadim valla.yemin ediyroum artik 4 gozle su trabzonspor universitesinin acilmaini bekliyorum.valla hemen gecis yapacam gelecem oraya..biktim istanuldan ya..trabzonda gaylatasaray kutlamam yapacak bizimkilerde izin verecek valla seneye gs macinda ordayim kesin.biletimi simdiden alacam,..

_SeRKaN_
12.05.2008, 23:32
ben bırşey anlamadım yanı galatasaray yenmış dıyemı sevınmış bızım topcular yoksa fenerı yenerek sıvasın uefaya gıdışını engelledıgı ıcınmı

Hayır geyse yenmiş diye değilde oyunumuzla sanki onlara destek çıkmışız gibi gösteriyorlar akılları sıra geri zekalı yaratıklar ve bu destek çıktığımız oyunun ismide geyseye özgü çiftetelliymiş..:D:D Harbi komedi bunlar..Anlayacağın oynanan oyun çiftetelli değil ve bu oyun geyseye özgüde değil oynanan oyun kolbastıdır ve bu haber basının kolpalığını bir kez daha gözler önüne sermiştir..3 eziklerle uğraştığımız yetmiyormuş gibi birde bunları tarafsız habercilik bekleyip okuduğumuz basın yapıyorsa geldiğimiz noktayı artık siz düşünün..Olmadı bundan sonra gazete isimleri değişsin..Herkes dilediği takımın haberlerini okumak için gazetesini alsın..Şerefsizlik diz boyu..

Burçak
12.05.2008, 23:36
bugün fanatik gazetesinin yaptığı benzetmeyi akşam haber lerde sanırım ATV idi . onlar yaptı.
gesenin tesislerindeki sevinç gösterilerini gösteriyordu. futbolcular tesislerde bi balkonda. kemençe çalıyor bunlarda oynuyordu. haberi sunan kişi de galatasaraydan Trabzonspora teşekkür manasına gelecek yorumlar yapıyordu. herkes bilsinki febede gesede aynıdır birbirlerinden farkları yok. bu maçı gese için değil kendimiz için kazandık.

UmutBaykan
12.05.2008, 23:39
Bunlar artık tadını kaçırdılar işin..Benim düşüncem bizim için febe neyse gayse de odu bejeke de...anti istanbul diyorum,sivaslıların da bize yaptıkları anlamsız serzenişlerini kınıyorum:D

ccd6167
12.05.2008, 23:44
bunlarin hepsi ayni arkadaslr.ben size olaylari soyliyim mi??
trabzon fener macinda buyuk olaylar olcakti olmadi ya Alahtan mal fenerliler gelmedi yusuf yusuf ettiler herhalde trabzonda ceza almadi ya simdi dusunuyorlar trabzon taraftarini nasil kucuk dusurebilirim diyee.baska amaclri yok serefsizlerin.ah su gaylatasaraylilari bi yakalasam varya trabzondayken.

oguzkoc
12.05.2008, 23:56
arkadaşlar aynı haber internette de vardı evet fakat oradaki haber balığı "hoptek" olarak sonradan değiştirildi.. içerik hala aynı... yani internetteki haberde başlıkta aslında "hoptek" kelimesi yoktu... ben haberi ilk önce gazetede okudum sonra internete baktım.. sıkıyosa gazeteyi de değiştirsinler bakalım değiştirebiliyorlarmı haber başlığını...

Cem Balcı
13.05.2008, 00:09
yine kafalarına göre kaynatmışlar;fazla kaale almamak gerekir..

Nytre
13.05.2008, 03:16
hepsinin Allah belasini versin!

28TS61
13.05.2008, 03:27
Ben de şey duydum stadta goller geldikten sonra geyse lehine tezaurat yapmış bizim seyircimiz..bi kanalda dedi bunu

evet öyle dedi kanal d nin bayan muhabiri

bunlar birde haberci olcak serefsiz ist medyasi

28TS61
13.05.2008, 03:28

Fenerbahçe zaferini, Galatasaray’a özgü olarak bilinen ‘çiftetelli’ dansıyla kutlayan Trabzonlu futbolcuların keyfine diyecek yok... Maçın yıldızlarından olan ve hafta arasında medya huzurunda sözleşme yenileyen Yattara’nın performansı tribünleri ve teknik heyeti memnun ederken, Gineli’nin sakatlığının ciddi olmadığı öğrenildi. Büyük maçlardaki suskunluğunu Fenerbahçe’ye karşı bozan Umut Bulut da attığı golü taraftarlara armağan etti. Genç futbolcu, “Ligi prestij açısından değerli bir galibiyetle kapatmak tatile biraz olsun mutlu girmemizi sağladı” yorumunu yaptı.

12.05.2008

evet baslikta ve icerekte gs ye özgü diye yaziyordu ilk basta ama sonradan basligi degistirip icerek ayni kalmis anlasilan

ccd6167
13.05.2008, 11:04
valla arkadaslr medya yine azmaya basladi ben size soyliyim.ergun ata onderliginde tum yayin kuruluslarindaki medya mensuplari bi araya toplanmali toplanti yapilmali tum medya kuruluslarina imali yazilarindan dolayi tepki verilmeli.bide cevat kol denilen adamda acayip acayip yazilar yaziyor bi turlu cozemedim adami.

hasancolak
13.05.2008, 12:53
koskoca ist medyası trabzona karşi cekemıyolar bızı kıskanclar calışın sızınde olsun elınızden gelse bır kaşik suda bogarsınız bızı

Fatih Sağır
13.05.2008, 12:57
yattaranın oynadığı şarkının adı neydi arkadaşlar??

Mustafa Mahmutoğlu
13.05.2008, 12:59
kendi çaplarındalar...

Çağatay_
13.05.2008, 16:18
Çağatay buna gülmüşsün ama Kadir Aydın doğru söylüyor...Sabah 04:00 civarı haberi ben de okudum,başlık ve içerik tamamen aynıydı,değiştiğini şimdi bordomavinet'e girince öğrendim...Gazete baskısında nasıl bilmiyorum.Seviyesi sıfırın altında bir gazete bu fanatik.

Doğrudur abi zaten ben onlara güldüm Kadir Aydın a değil :)

O kadar saçma haberler yapıyorlar ki ..

Rezillik işte :D

Aman tanrım yoksa çiftetelli oynayan herkes gs li mi :eek:

Dursun Kaplan
13.05.2008, 16:25
Birde şu SeLçuk YuLa şerefsizine dicek iki çift lafım var.. ;)

Sen diyosun " 24 puanLık farkı 21' e indirdiLer ona seviniyoLar.."

Ulan be adam şerefinLe yaşamayı biLmiyosan şerefinLe yorum yapta seni adam yerine koyaLım.. ;)

Külünkoğlu
13.05.2008, 16:31
Çaktık ! işte, Sevindik ! işte..

Şartlar ne olursa olsun, kaç puanda olursak olalım. Trabzon'da İstanbul'da dünya da evrenin herhangi bir köşesinde yenersek yine sevineceğiz. Peki biz sadece sizi yenince mi sevindiğimizi zannediyorsunuz ? işte sizin küçüklüğünüz orda başlıyor. Bizim için elbetteki size mahsus değil, diğer ikisi içinde geçerli... Ama siz her zaman farklı zannettiniz. Orası da bizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor...

Hüseyin Çümen
13.05.2008, 16:34
haberi okuduğumda deliye döndüm bu yapılan büyük terbiyesizlik vede ayrıca burda yazmam yasak binlerce şey :@

Burçak
13.05.2008, 16:36
insan diye ekranlara çıkıp içlerindeki kinleri hazımsızlıkları kusmaya çalışan bazı İrin beyinliler!
zamanında size öyle bir yara açmışız ki , unutamıyorsunuz.
ama daha durun!

Ayşe Aygün
13.05.2008, 16:44
Böyle yazmaları normal. ikli takım Düşünün ,bir liği çok kötü geçirmiş bir takım ,taraftarı bile umutlu değil galibiyetten ama trübünleri tıklım tıklım doldurmuş bir umutla.Ellerinden geldiği kadar takımarını destekliyolar dosta düşmana karşı.

Diğer bir takım son maçlarına kadar şamp. kovalıyolar ,şamp. liğinde çeyrek final oynamışlar.Son maçlarında onları o kadar desteklediklerini söyleyen taraftarlarından kimseler yok yanlarında.Tek başlarına deplasmanlardalar.

ve kötü sezon geçirmiş takım iyi bir oyunla bu takımı yeniyor taraftarına veda ediyor güzel şekilde.ve istediği gibi kutlar. Zaten spro eğlence değilmdir.Nasıl başlarken güzel açılışla başlıyosak neden sezonu kapatırken oynayarak taraftarla bütünleşerek kapatılmasın bunu altında bir şey arayanlar sporun eğlence olduğunu bilmeyen böyle şahsiyetlerdir.Orası Trabzon istenildiği heryerde horon tepilir kolbastı oyannır bunun hesabını kimseye vermek zorunda değiliz. Kıskanmayın.

Semih
13.05.2008, 16:44
allah belalarını versin...kudurdular yine!!!

TSelif
13.05.2008, 16:51
Di mi kız Ayşe :D bozmasınlar kafamızı seneye sami yende , inönüde , saraçoğlunda hoptek oynarız valla ççç

Dursun Kaplan
13.05.2008, 16:54
Di mi kız Ayşe :D bozmasınlar kafamızı seneye sami yende , inönüde , saraçoğlunda hoptek oynarız valla ççç

Bayrağımızıda dikeriz.. :D

KUTADGU
13.05.2008, 17:47
Acıttı mı cicim?

Ayaz
13.05.2008, 18:11

12.05.2008

çiftelli değilde bence bizimkiler kolbasti eşliğinde hoptek oynadılar, o yüzden bu şekilde çarpıtmaları dikkate almaya değmez.

İskender66
13.05.2008, 21:17
Şerefsiz, haysiyetsiz Bizans medyası yine kudurdu. Ağzından salyalar akarak Trabzonsporumuza saldırıyor.
Bir laf vardır. "Havlayan köpek ısırmaz"

Abdullah Altıntaş
13.05.2008, 21:21
fanatik pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım.

ertekin61
13.05.2008, 22:36
onlar ist medyasına yakışanı yaptılar her zaman yapıyaor köpekler

macka61
13.05.2008, 22:56
lig radyoda yavuz saltık bu konuya değindi bizim futbolcuların kol bastı oynadığını söyledi oynadıkları oyunu bilmiyorum neydi görmedim ama fenerbahçe derbisi kazanılmış futbolcu o mutlulukla istediği oyunu oynar bu iş medyaya mı kaldı onlar futbolcuların oynadığı oyuna değil kendileri nasıl daha şeffaf olabilirler ona baksınlar

Emre GÜRDAL
14.05.2008, 01:08
medya ezıklerı yendık dıye yedıremıyo bıze saldırıyo selcuk yula denene bı serefsız de dıyokı yazınsda fb kotu oynadı ıstese alırdı alsaydı kardesım ozman oynasaydı yok ole orası trabzon kardesım orda oyanasnda oynamasanda cıkısn yok bundan sonra efsaneyı canlandıracak bızım basakan ınsllah yanı bzıızmkıler topu oynamıs ugur boral hallac pamuugu olmus yattaranın karsında olmusmu olmusa varmı baska soze gerek ıste bu kadar tekrarlıyorum trabzonsporum hakkıyla kazandı bu haberler fasa fıse azızenın ıslerı ıste