PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceyhun Gülselam

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Alika87
09.12.2008, 01:44
hüseyini elestirenleri anlamiyorum, bu sezon hüseyin serkanlan beraber takimin en iyisi...

Samet Yildirim
09.12.2008, 11:49
Ben basarili buldum....böyle devam

Muhammet*
09.12.2008, 14:39
çok iyi bir oyuncu olacak

.....
13.12.2008, 02:24
Çok faullü oynuyorsun Ceyhun. Top çalma konusunda daha öğreneceklerin var anlaşılan :)

Bir de duran toplarda gol bekliyorum.:)

Mehmet Fırat
20.12.2008, 11:41
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=50027

A'dan Z'ye Ceyhun Gülselam

Dursun Kaplan
20.12.2008, 11:54
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=50027

A'dan Z'ye Ceyhun Gülselam

Plazmada maç yapmakta süper oluyor yahu. :D

Çok samimi birisi.Seviyorum Uzun Hami'yi. :)

Erdem Keser
20.12.2008, 12:11
Genel özellikleri ; müthiş bir pas isabet oranıyla oynuyor , ayağa çok iyi pas yapıyor , top tekniği iyi.Duran topları sert ve çok iyi kullanıyor.Oyunun her iki yönünde de aktif ve agresif bir yapıda.Ama ne hikmetse oynamıyor , kesici değil çünkü.

TSercaN
20.12.2008, 12:17
Aslan Ceyhun :)

EyüpKILIÇ61
20.12.2008, 12:47
Yedek kalmasıyla ilgili söyledikleri duygulandırdı beni.Bu çocuk formayı çoktan hak ediyor :) Alkışlar Ceyhun'a :alkış:

Muhammet
20.12.2008, 13:33
Ben de dinledim açıklamaları.

Ceyhun'a olan sevgim kat kat arttı.

Muhammet*
20.12.2008, 15:33
a'dan c'ye kadar olmuş

Muhammet
20.12.2008, 16:53
Sonradan gir, bir frikik golü at, sonra lider olalım, sonra güllük gülistanlık. :)

:ok

Gökhan KAN
20.12.2008, 17:08
ceyhun bir iki gol at hüseyini kesersin

Muhammet
20.12.2008, 21:23
Sonradan gir, bir frikik golü at, sonra lider olalım, sonra güllük gülistanlık. :)

:ok

Çok iyimser konuşmusum. :D

ÜNAL
20.12.2008, 21:32
Kendine ilk 11 de yer aramalı.Kaybedilesi futbolcu değil.Fiziğini aklıyla birlikte kullanabilecek oyuncumuz.

Bu maçta çoğu maçta olduğu gibi geç girmesi kendini göstermesini engelliyor.

Adil ÖZGÜR
01.01.2009, 00:46
Yolladım sana taraftar ile hasretli Gür Gür SELAM,
Moralini bozma seninle Şampiyonuz VESSELAM,

Muhammet
01.01.2009, 20:40
Genelde sonradan girdi. İki maç ilk 11 çıktı, bir kupa maçı ki o maçı kaybettik.

Gençler maçında oynadı, Ankara'da. İyi de oynadı yine.

Ama çok tecrübesiz, ve çok yavaş. Kendini epey geliştirmeli, çalışmalı. Ersun Yanal gibi bir şansı varken bunu kullanmalı.

Adem Erdoğan
06.01.2009, 17:43
Ah hoca ah şu adamı forvet oynatsan kimbilir neler yapacak.

yaranozlu
06.01.2009, 17:59
kötü oynamasına rağmen iki gol attı. bence önemli bir olay gol atmak. sene içinde de defalarca söyledik. bu adam hava toplarında çok iyi, asist de yapar, gol de atar. topa da iyi vuruyor. kesinlikle faydalanılmalı. kondüsyon sorunu var sanırım, dökülüyor sonlara doğru.

Gökhan KAN
06.01.2009, 18:16
tebrikler ceyhuna.....vasatı asan 2 isimden biri.......

Selman
06.01.2009, 18:19
Ön libero gol atar mı Ceyhun?Üstelik bir maçta 2 tane birden.Ayıp:)

Great White
06.01.2009, 18:21
Ön libero gol atar mı Ceyhun?Üstelik bir maçta 2 tane birden.Ayıp:)

ahahahahaaa:)))

Ayıp ki ne ayıp hem de:D

Büyüğüne de saygısı yok bunun :p

ÖmerFarukYılmaz
06.01.2009, 18:27
Süper goller...Tebrik ederim Ceyhun...

Aslında forvetmi oynasa:D

ApoCaN28
06.01.2009, 18:29
Pivot santrofor olarak mı kullansak...:D

Yedeklerden en hazır görünen Ceyhun oldu ...

İlk maç sonunda...

Kader KORELİ
06.01.2009, 18:38
bence ne Hüseyin nede Ceyhun.. ikiside yakismiyor Trabzonspora.. bugün Ceyhunu iki gol atmasina ragmen pek basarili bulmadim oyun icinde.. sonra defansimizada acil takviye lazim, bir Giray var yedek, birde Serkan sag bek oynarsa Tayfun.. Ne Hüseyin defansin ortasinda oynayabilecek bir oyuncu, nede Egemen defansin solunda Calenin sakatligi durumunda oynayabilecek bir oyuncu.. Tayfun veya Ferhat alternatif olarak düsünülüyorlar sakatlik durumlarinda ama ikisininde performanslarini hepimiz biliyoruz..

digelim gün geldi iki üc defans oyuncumuz ayni zamanda sakatlandi veya kart cezalisi, o zaman durum vahim olur.. bu defansla zor sampiyon oluruz.

Samet Yildirim
06.01.2009, 18:41
2 gol olmasaydida iyi oynadi derdim...iyi oyuncu böyle devam...

tebrik ederim

Emirhan Makul
06.01.2009, 18:42
Hüseyini kesecek tek futbolcumuz. Geleceğimiz.

_SeRKaN_
06.01.2009, 18:45
Oyunda fazla gözükmemesine rağmen 2 gol attı...Buda yetti sanırım...

Mustafa K. Demirbaş
06.01.2009, 18:45
yavaş yavaş kendini buluyor

Tebrikler Ceyhun

Adem Erdoğan
06.01.2009, 18:46
Süper goller...Tebrik ederim Ceyhun...

Aslında forvetmi oynasa:D

Oynasa değil Ömer oynamalı.Bu sezon kaç tane kornerden ya da duran top organizayonundan golümüz var.Aklıma gelen Denizli'ye attığımız gol var sadece.

Sen önliberosun diyerek futbolcuyu o kalıba sokmanın manası yok.
Toshack Nihat'ı sağ bekten aldı forvete koydu.O da gitti attığı gollerle Real Sociedadı sırtında taşıdı, Çekleri dağıttı.
T.D. burada gösterir td.lüğünü.
Riskse riske gireceksin.Ama ortada riske edilecek bir durum yok.
Bu adam her türlü defansın kilidini açar kalitede.

Ali Tunahan Güllü
06.01.2009, 18:48
tebrikler ceyhun iyiydin...

Great White
06.01.2009, 18:54
Ne önliberolar gördük ki 5 sezonda her maç oynamasına rağmen 2 gol atamamış..

Bir de ne önliberolar görüyoruz ki oynadığı ilk maçta 2 golü birden adeta düşman çatlatırcasına çakıvermiş:D

Hey gidi heyyy:)

Tebrikler Ceyhun.. Adşl bir rekabette zaten sonuna kadar hak edeceğin o formaya ikinci devre kavuşman dileğiyle;)

Halil Atalay
06.01.2009, 18:59
tebrikler ceyhun

tek kelime ile mütiş oynadı biraz daha zaman lazım yakında çok daha iyi olacak

Tansu Onur Erdoğan
06.01.2009, 18:59
Adem ziyadoğan da cagdası forvet oynatmıstı herkes gülmüştü:)
yabancı antrenör yapınca herkes bayılıyo
ziya yapınca mentalitesine gülünüyo hahah :D

erik
06.01.2009, 19:19
Valla biraz tuhaf olacak belki ama ben Ceyhunu hiç beğenmedim.Evet goleri mükemmeldi ama goller dışında inanın ki Hüseyini çok aradım orta sahada ben.Ama Hüseyinin yanında orta sahada oynayabilir.Böylece kornerlerde müthiş bir gücümüz olmuş olur.

kamyonetçi
06.01.2009, 19:37
Ceyhunun biraz daha zamana ihtiyacı var gibime geliyor.Sonuçta 3.ligden geldi.Onbirde yer bulabilmesi birazda Hüseyinin performansıyla alakalı.Bugünkü maçta attığı goller harikaydı.

TS-Tiryaki
06.01.2009, 19:39
Bugün Ceyhunu cok begendim. Goller haricindede cok iyi oynadi. Tebrikler Ceyhun. Sen hep böyle oyna Formaya kavusman yakindir.

Muhammet
06.01.2009, 19:39
Boyunun avantajını duran toplarda iyi kullandı. Onun dışında iyi paslar attı güzel yerlere.

Potansiyel var.

Özge
06.01.2009, 20:01
Oynadığı zamanlarda gole çok yaklaşmıştı ama uzaktan vurmuştu.Bu sefer gol attı hem de 2 tane hem de kafayla:D

TS-Tiryaki
06.01.2009, 20:06
Bence yedek bekliyecegine Forvette Umutun yerine oynasin. Denemekle hicbirsey kaybetmeyiz. Umuttan daha kötü olamaz. Bu imkansiz.

Kasım Hilal
06.01.2009, 20:30
Hay maşallah..
Maçın adamı desek yeridir..

TUNCAY HİÇYILMAZ
06.01.2009, 21:26
Özellikle ikinci golü çok güseldi.Mermi gibi çaktı kafayı ama hala yeterli düzeyde değil arkaya adam kaçırıyor bu açığınıda kapatırsa tamamdır...

Sümeyye Şahin
06.01.2009, 21:43
hava toplarında etkili ismimiz yok oynaması artı ama orta sahayı sanki hüseyin daha bi derliyo gibi şutları da çok iyi ama 90 dk hüseyinsiz oynatsan orta saha dağılır oynatsan bi dert oynatmasan bi dert ama şüphesiz bugümn çk iyiydi

MetiN08
06.01.2009, 21:45
2 gollünde boyu uzun bile geldi asagiya egildi vurabilmek icin, eyildide mermi gibi catdi kafayi :D

messiburhan
06.01.2009, 22:25
ahhhhhh ersun hoca aaaahhhhhh ersun hoca gor artık su adamı gor huseyınde ne buluorsun artık ya ben kendımı bıldım bılelı huseyını trabzonsporda ızlıorum attıgı gol olarak hatırladıgım bı fenere var bı tane zamanında elazıga atmıstı bıde tsyd karadenız turnuvasından orduya atmıstı ya ne olur artık ergın adnan umut huseyın tayfun bu takımda gormek ıstemıoruz ne olur anlayın bu taraftarı ya ılla stada gelıp bu adamlara kufur mu edelım ya bu sene bu adamlar yuzunden trabzonsporun bır tane rahat macını ızleyemedım

Cafer Bulur
06.01.2009, 22:45
Colman la birlikte takimin en iyisiydi.
Bazi pozisyonlarda istedigini yapamasa da attigi 2 güzel golle önce cikmayi basardi.
Tebrikler,basarilarinin devamini diliyorum.

Ömer SEVİNÇ
06.01.2009, 22:48
İsmini hatırlayamayacağım bir teknik adam kurs babında ders verdiği hocalara sorar;

- İyi bir stoper için ilk olarak hangi özellik gerekir?

Hocalar tabi hemen cevaplar, verilen her cevabı tahtaya yazar; iyi pozisyon alma, ilk topları karşılama becerisi, konsantrasyon, oyunu iyi okuma, oyunu yönlendirme vs.

Hepsini tek tek dinler sevgili ismini hatırlayamadığım hoca, ardından tahtadaki bütün özellikleri siler ve BOY yazar.

- İyi bir stoperin ilk olarak uzun boylu olması gerekli:)

Tebrikler Ceyhun;)

reisoğlu61
06.01.2009, 23:24
kendiside cok mutlu, ve 2009 da ilk onbirde oynamayi düsünüyor, görüstüm cok sevincli bugün

Arif Timurcioğlu
06.01.2009, 23:41
Kafacı :) Helal olsun iki golüde güzeldi.

ÖmerFarukYılmaz
06.01.2009, 23:41
Oynasa değil Ömer oynamalı.Bu sezon kaç tane kornerden ya da duran top organizayonundan golümüz var.Aklıma gelen Denizli'ye attığımız gol var sadece.

Sen önliberosun diyerek futbolcuyu o kalıba sokmanın manası yok.
Toshack Nihat'ı sağ bekten aldı forvete koydu.O da gitti attığı gollerle Real Sociedadı sırtında taşıdı, Çekleri dağıttı.
T.D. burada gösterir td.lüğünü.
Riskse riske gireceksin.Ama ortada riske edilecek bir durum yok.
Bu adam her türlü defansın kilidini açar kalitede.

Kanka izlediğim kadar top tekniği ve hızı buna o kadar müsait değil gibi ama bir yanım hala olabilir gibi duruyor:)

Adem Erdoğan
06.01.2009, 23:57
Kanka izlediğim kadar top tekniği ve hızı buna o kadar müsait değil gibi ama bir yanım hala olabilir gibi duruyor:)

Top "tekniği" olanları ve ışık hızıyla koşanlarıda görüyoruz Ömer.:D

Ersen Martin oluyosa bu uşakta bal gibi olur.;)

erik
07.01.2009, 00:09
ahhhhhh ersun hoca aaaahhhhhh ersun hoca gor artık su adamı gor huseyınde ne buluorsun artık ya ben kendımı bıldım bılelı huseyını trabzonsporda ızlıorum attıgı gol olarak hatırladıgım bı fenere var bı tane zamanında elazıga atmıstı bıde tsyd karadenız turnuvasından orduya atmıstı ya ne olur artık ergın adnan umut huseyın tayfun bu takımda gormek ıstemıoruz ne olur anlayın bu taraftarı ya ılla stada gelıp bu adamlara kufur mu edelım ya bu sene bu adamlar yuzunden trabzonsporun bır tane rahat macını ızleyemedım
Hüseyinsiz bir orta sahanın yol geçen hanına döndüğünü nasıl göremiyorsunuz anlıyamıyorum.Evet Ceyhun oynamalı ama nerde ve nasıl oynamalı bende bilmiyorum.Ama Hüseyinin yerine değil,buna eminim.

Great White
07.01.2009, 11:36
Gerçekten komik yahu:)

Takımın 3 gol yemesini ortasahada Hüseyin' in yerine Ceyhun' un oynatılmasına yoranlar, stoperinde Hüseyin oynayan bir takımın 3 gol yemesinin hesabını da hiç arlanmadan Giray' a keserlerse kimse şaşırmasın:D

Unutmayın; çaresizlik ve panik, insana her şeyi söyletir;)

Zeki Akyol
07.01.2009, 12:35
Hüseyınden asla Stoper olmaz Giray ın oyununu bozuyo :(

Cemalettin Taşkın
07.01.2009, 13:31
ceyhun bu takımda mutlaka oynamalı.

duran toptan gol attık daha ne olsun.

Kazım Uzunboy
07.01.2009, 13:34
Adam kornerden gelen topu kafayla ağlara yolluyor,hemde hiç zıplamadan :D

erik
07.01.2009, 16:33
Gerçekten komik yahu

Takımın 3 gol yemesini ortasahada Hüseyin' in yerine Ceyhun' un oynatılmasına yoranlar, stoperinde Hüseyin oynayan bir takımın 3 gol yemesinin hesabını da hiç arlanmadan Giray' a keserlerse kimse şaşırmasın

Unutmayın; çaresizlik ve panik, insana her şeyi söyletir
Siz söylenen lafları anlamadıysanız suç benim mi?Hüseyin bence de stoperde kötü ve dün defansta bana sorarsanız bence de en iyi Giraydı.Dediğim Hüseyin orta sahada mükemmel bir kesici.Ceyhun kaç topu kesti?Adamlar orta sahada resmen top oynadılar biz ise baktık.Bunun en büyük sebebi ne acaba?Ceyhun bencede takımda oynamalı ama bu kaptanın yerine değil,Selçuğun yerine veya tek forvet oynayıp Umutun yerine olabilir.

Great White
07.01.2009, 16:50
Siz söylenen lafları anlamadıysanız suç benim mi?Hüseyin bence de stoperde kötü ve dün defansta bana sorarsanız bence de en iyi Giraydı.Dediğim Hüseyin orta sahada mükemmel bir kesici.Ceyhun kaç topu kesti?Adamlar orta sahada resmen top oynadılar biz ise baktık.Bunun en büyük sebebi ne acaba?Ceyhun bencede takımda oynamalı ama bu kaptanın yerine değil,Selçuğun yerine veya tek forvet oynayıp Umutun yerine olabilir.

Ben yorumumu son zamanlarda sıklıkla zikredilen "Ortasahada Hüseyin olmayınca bizi rakiplerin ortadan yardığı ve adeta dağıttığı" safsatasına istinaden alıntı yapmadan genel bir ifade ile yapmıştım ama üzerinize alındığınıza göre sorun yok:)

"Ceyhun sadece Hüseyin' in yerine oynamasın da kimin yerine oynarsa oynasın.." kıvamındaki yaklaşım ise başlı başına ibretlik bir ruh hali olsa gerek..

Hüseyinsiz ortasaha yol geçen hanına dönüyormuş.. Vay anasını..

Hüseyin ile oynadığımız onca maçta rakipler göbekten adeta slalomlar yapa yapa ceza sahamıza girizlerken kayak pistine mi dönüyordu ortasahamız?

Hey gidi Ceyhun.. Sana kim dedi daha ilk maçında iki tane gol at diye..

Önliberoluğun da şerefini iki paralık ettin:))

Gökhan KAN
07.01.2009, 18:02
hüseyin li defansif oynayacagıma ceyhunlu ofansif oynarım... varsın 2 top kesmesin...oda gol atarak acıgı kapatıyo...

erik
07.01.2009, 18:31
Ceyhun ben kötü demiyorum.Ön libero konusunda Hüseyinin eline su dökemez diyorum.Ama orta sahada rahatça oynar.İlk yarıdaki verimsiz Selçuktan çok daha verimli olur.Biraz elinizi vicdanınıza koyun ve hiç orta sahada bu kadar rezil olduk mu başka bir maçta söyleyin.Bu sözlerim Ceyhunun kötü olmasından dolayı değil.Diğerleride hiç basmadı.

ilhan
07.01.2009, 18:34
İlk yarıda almış olduğumuz 34 puanın 16 puanına direkt katkı sağlamış Selçuk'a verimsiz demek diğer futbolculara "Siz bir işe yaramazsınız." demekle eşdeğerdir.

poetricus
07.01.2009, 23:06
Hey gidi Ceyhun.. Sana kim dedi daha ilk maçında iki tane gol at diye...
Böyle bir tespiti oturarak alkışlamak ayıp olur.

Remzi
07.01.2009, 23:07
Adam kornerden gelen topu kafayla ağlara yolluyor,hemde hiç zıplamadan :D

O bir şey değil sanki ayağıyla vurmuşçasına sert gitti top:)

TAHSİN 61
07.01.2009, 23:30
sanki hami mandıralı geri geldi TSunami ceyhun seni kutluyorum

Adil ÖZGÜR
07.01.2009, 23:58
Bugün oğlum bana bordo-mavili anahtarlık almış,
Benim için çok önemli gelişme G.S. dan usanmış,
Kafayla gol atılıyor, kimide Filistinde roket sanmış,
Ceyhun Kafa ile attığı golde tam bir ustalık varmış.

Hamza Yilmaz
08.01.2009, 16:00
Ceyhunu begeniyorum. 21 yasinda daha. Hüseyini rahat gecer. Almanyada egitimini almis. Bu cok önemli. Ceyhun Bayern altyapisinda da oynadi sanirim. Ceyhun en az 1 yil icinde bizim vazgecilmez oyuncumuz olacak. Basarilar Ceyhun...

ApoCaN28
08.01.2009, 16:22
Ceyhun 2. yarıdan itibaren formayı alıcaktır ve kimseye vermeyecektir diye düşünüyorum...

Erkan SUİÇMEZ
08.01.2009, 19:57
Adam kornerden gelen topu kafayla ağlara yolluyor,hemde hiç zıplamadan
dikkat edersen zıplamayı bırak hatta birazda eğildi topa kafa atarken

Misina
08.01.2009, 20:09
Savunmacı olarak aldık ama Santrafora dönüştürebiliriz :)

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:14
Sırtı dönük oynamak ayrı bir meziyettir. Ceyhun'un böyle bir meziyeti olduğunu düşünmüyorum.

Muhammet
08.01.2009, 20:30
Son dakikalarda yenik durumda isek alırız oyuna, hem kafa topu indirir, hem uzun kalıplı, hem de serbest vuruştan tehlike yaratır. :)

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:43
Muhammet adamı ilk 11 başlatsak da o tehlikeleri son 10 dakika değil 90 dakika yaratsa daha iyi olmaz mı?

Muhammet
08.01.2009, 20:45
Muhammet adamı ilk 11 başlatsak da o tehlikeleri son 10 dakika değil 90 dakika yaratsa daha iyi olmaz mı?

Tabi ki olur. Ben ilk 11 başlamasın demiyorum, ki ilk 11 başlasın Hüseyin'in yerine diyorum ben de. Yok eğer maçın başında kulubede ise son dakikalarda uzun boyundan sebep ileride kullanabiliriz demek istedim. :)

ApoCaN28
08.01.2009, 20:46
10 dk 90 dakika fark eder mi eder o yüzden 90 dk oynaması taraftarıyım...Kes şu hüseyini kurtar bizi...

6Şafak Aydın1
09.01.2009, 22:11
gelecegin Ogün`ü herhalde sonunda yine Istanbuldur akibeti ...

Muhammet
09.01.2009, 22:12
Şutlarını göremedim, Mozilla takıldı. :p

Onun dışında normaldi oyunu.

ApoCaN28
09.01.2009, 22:13
Bence Çok parlak bir geleceği var...

Cafer Bulur
09.01.2009, 23:12
Ben begendim,genelde faydaliydi.
Ilerde gökhan,umut ve yattara da israr edilecegine bu oyuncuya ilk de sans verilmeli.Bu durumda defansif yönümüz kuvvetlendigi gibi ofansta da iyi isler cikaririz.

_SeRKaN_
10.01.2009, 00:05
Frikik golünü acaba hangi maçta göreceğiz bunu merak ediyorum...İnşallah febe maçına denk gelir...

erik
10.01.2009, 08:33
Bence Ceyhun dün oynaması gereken yerde oynadı.

İdris Toksoy
10.01.2009, 08:39
ceyhun iyiydi dün.

Ertan 51
10.01.2009, 08:52
oyunu idare eder seviyedeydi
duran toplarda beni hayal kırıklığına uğrattı
anladığım sert vuruyor ama denk getirebilirse,biraz şansa kalıyor yani Ceyhun dan firikik golü.

irfan61
10.01.2009, 11:14
oyunu idare eder seviyedeydi
duran toplarda beni hayal kırıklığına uğrattı
anladığım sert vuruyor ama denk getirebilirse,biraz şansa kalıyor yani Ceyhun dan firikik golü.Sana aynen katılıyorum sert vuruyor ama isabetsiz vuruyor.Bence Hami'yi örnek alması güzel ama onun gibi olması çok çok zor.

Great White
10.01.2009, 11:50
Kesici diye başımıza kakılıp duran Hüseyin dün ilk 45 dakika boyunca benim her zaman ısrarla iddia ettiğim gibi rakibin tek bir atağını kesemezken, hiçbir pğozisyonda rakibi bozamazken, Ceyhun dün defansif anlamda rakiplerine zamanında kritik müdahaleler yaptığı gibi ofansif anlamda bir çok pozisyonda ferdi çabasıyla pozisyonlar yarattı, fauller kazandırdı ve oyunu uzun toplar ile mükemmel bir şekilde açarak takıma hücum zenginliği de kattı..

İlk yarıda stoperde görev yaparken ikinci yarıda ortasahaya çekilmesiyle Lampard' dan esintiler vurdurdu yüzümüze..

Seni Hüseyin gibi bir facianın arkasında çürümeye terkedenler utansınlar; ne diyeyim..

unique
10.01.2009, 12:09
Hüseyin'i oynatıp bu adamı yedek bekletmek, futbol adına bir faciadır. Savunma anlamında Hüseyin'den eksiği yok; hücum manasında 15 tane Hüseyin yapar. Tekniği, oyun zekası, pas yeteneği ve en önemlisi şut atmadaki cesaretiyle Hüseyinden kat be kat faydalı olmasına rağmen Ersun Hocanın Ceyhun'u oynatmamasına hayret ediyorum.

Gökhan KAN
12.01.2009, 00:56
Hüseyin'i oynatıp bu adamı yedek bekletmek, futbol adına bir faciadır. Savunma anlamında Hüseyin'den eksiği yok; hücum manasında 15 tane Hüseyin yapar. Tekniği, oyun zekası, pas yeteneği ve en önemlisi şut atmadaki cesaretiyle Hüseyinden kat be kat faydalı olmasına rağmen Ersun Hocanın Ceyhun'u oynatmamasına hayret ediyorum.

sana katılıyorum...sadece defansif olarak ceyhuna karsı biraz daha sezgileri kuvvetli varsın ceyhun onlarıda yapmasın...

tlgturan61
12.01.2009, 02:03
Benim kanaatim de;Ceyhun'un,futbol adına,karşılaşmalara direk olarak başlamasıdır.Ama şunu da gözden kaçırmamak lazım,naçizane müşahedem şudur:Ceyhun'un orta alandaki top ile olan münasebeti,rahatlığı sezon başına göre daha üst seviyededir.Bazı futbolcuların,hatta sporcuların,kenardan ya da videodalardan izleyerek,öncelikle mental gelişimlerini sağladıklarını görürüz.Nba'de buna sık rastlarız:'En çok gelişme kaydeden oyuncu' ödülü ile taltiflendirilen oyuncuların,genelde bir önceki sezon kısıtlı sürelerde oynadıkları görülür-hido hariç.Onun dışında;ekipler,özellikle iddialı ekipler,sezon içinde çok büyük oynamalar yapmaz,rotasyonları bellidir.Ama,dikkate şayan nokta,kısa olsa da;All-Star arası,yani onların devre arası,oyuncular anlamında toparlanma ve çıkış ve de,-teknik ekibin zihniyeti doğrultusunda-fırsat devresidir.Ceyhun'a dönecek olursak;bahsettiğimiz bölgede çok fazla pratik yapmamış bir oyuncuyu,o kargaşanın içine atmak,en azından başlangıç için doğru olmazdı.Ama,görüyoruz ki;Ceyhun,bu bölgeyi benimsemiş,ve kafaca da hazır bir konuma gelmiş gibi.Bölgedaşı Hüseyin'den daha faydalı olacağını söylemek,abesle iştigal ya da laf kalabalığı olur,ancak.Bu devre arası da Trabzonspor için,ekip için,bu minvalde yararlı bir dönemdir;düşüncem budur.Çok fazla uğrayamasam da buralara,hepinizle,tüm renkdaşlarımla gurur duyduğumu da ekleyeyim.Hepinize saygılar,sevgiler.

Öztürk Adem
12.01.2009, 11:19
Uzun sure hızmet edecek :D bır oyuncu

sarman61
12.01.2009, 11:29
Geleceği çok parlak bir kardeşimiz. Futbol stiline hayranım. Yedek bekletildiği her dakika hem Trabzonsporumuza hemde Milli Takımımız için çok büyük zarar.

Mollasalihoğlu
12.01.2009, 11:53
İlk yarıda stoperde görev yaparken ikinci yarıda ortasahaya çekilmesiyle Lampard' dan esintiler vurdurdu yüzümüze..

bir reklam var ya, biz abarttık ama kremasını abarttık diyo, o reklamın sloganı geldi aklıma.. "yok artık" ..

kesinlikle çok iyi bir oyuncu olduğu ve geleceğinin çok parlak olduğu kanaatindeyim ama ideolojik olma yolunda giden bazı fikirlerin nedeniyle çocuğu bu kadar yükün altına sokmaya ne gerek var?? :)

frikiklerini biraz daha adrese teslim atmaya başlarsa çok can yakacak ligde fikrimce..uzun boyuyla zaten gördük neler yapabildiğini..
defansif yönünün de az biraz üzerine koyabilirse hüseyin dahil herkes rahata erecek :D

Great White
12.01.2009, 12:31
Eveeet, Ceyhun' un kıt kanaat bulabildiği ender şansları mükemmel kullanmasından dolayı meydana geldiği aleni bir şekilde belli olan ilk rahatsızlıklar ve işkillenmeler gelmeye başlamış daha şimdiden:D

Ofansif anlamda Ceyhun' un 150' de biri kadar varlık gösteremeyip defansif olarak da başımıza "Kesici" diyerekten kakılan ve aslında sahada somut anlamda tek bir rakip akınını kesemeyen Hüseyin' in 5 yılda bir yapabildiği dikine pasları buralarda dakika dakika işaretleyerek gözümüze gözümüze sokarken abartma sanatını aşıp eşşeğin ağzına su kaçıran bünyelerin, Ceyhun için zikredilen Lamprardvari bir benzetmeden bu derece işkillenmeleri tesadüf olamaz tabii ki..

Eh tabii; kolay değil..

Ceyhun' un Hüseyin' in mevkiisinde oynamış olduğu hepi topu birkaç maç içerisinde Hüseyin' in 10 yıllık kariyerinde yapamadıklarını ve asla da yapamayacaklarını bu çok kısa süre içerisinde rahatça gerçekleştiriyor olmasından ancak gerçek bir TS taraftarı haz alabilirdi zaten;)

Sahada morfin yemiş gibi dolaşan, topla uzayan rakibin yanında tırıs kıvamında seyreden ve atmış olduğu pasların uzunluğu 2 metreyi geçmeyen Hüseyin' e methiyeler düzerken hazretleri baskı altına girmiyor ama onun sahip olmadığı onca meziyete sahip bir oyuncunun yedek kulübesine hapsedilmemesi yönünde yapılan övgüler Ceyhun' u neredeyse depresyona sokuyormuş :))

Neyse ki nesilleri artık tükenmekte olan birkaç kişi haricinde herkes görüyor ortada olan gerçeği..

Hala göremeyenler içinse bizler buradayız nasılsa:)

ApoCaN28
12.01.2009, 12:40
Bordo Mavi deki röportajını izleme fırsatı buldum kişilik olarak ta çok iyi birisi ...

Mollasalihoğlu
12.01.2009, 12:46
lampard ve gerçekler isimli kitabını yaz okuyalım..

hayal mahsulüsün maalesef :D

ben diyorum ki ceyhun'un şu özelliği çok iyi bu özelliği şöyle güzel şu özelliği de iyi olursa tam aradığımız futbolcu olur, zat-ı muhterem "lampard" diyor..

ben diyorum ki hüseyin'in şu özellikleri Trabzonspor'un mevcut taktiği nedeniyle şu an için önemli, arkadaş diyor ki ceyhun'un başarısı rahatsız etti..

Benim mesajlarımı genelde anlamadığın için kısa ve açık yazacağım: bir "İNSAN"ın bir futbolcuyu beğenmesi, kendi takımındaki aynı mevkinin diğer oyuncusunun kötü oynamasını istediği anlamına gelmez, hele ki yıllarca oynaması muhtemel genç bir yetenek ise bu oyuncu..

anladın?

Great White
12.01.2009, 12:51
Bordo Mavi deki röportajını izleme fırsatı buldum kişilik olarak ta çok iyi birisi ...

Aman hiç girmeyelim o muhabbete:)

Aklıma kulüpten hazır maaşını almak adına sabah antrenmanlarına katılan Hasan ve sezon başında sözümona boş mukaveleye imza attıktan sonra sezon ortasında masaya yumruğunu vurup iyileştirme isteyerek kulübe rest çeken Hüseyin de geliyor nedense:rolleyes:

Futbolu iyi olsun da kişiliğini ailesi, eşi, dostu düşünsün ;)

Bu arada Lampard' ın şutları Ceyhun kadar sert ve uzun mesafeli değil ama demiş olduk bir kere; kusura bakma be Ceyhun:))

ApoCaN28
12.01.2009, 12:55
Bazı kişilerle karşılaştırmak için önce 2-3 yıl bizde oynaması lazım...

Great White
12.01.2009, 12:59
Oynaması değil, oynatılması lazım..

Çocuk şans verildiğinde yeterince oynuyor zaten..

ApoCaN28
12.01.2009, 13:01
Evet Oynatılması Lazım bazı rakip asist kralının kesilip oynatılması lazım...

Külünkoğlu
12.01.2009, 13:09
Ceyhun Antalya maçında çok iyiydi. Hüseyin ve Ceyhun'un aynı anda saha da olmaması lazım. Hüseyin ise Hüseyin Ceyhun'sa Ceyhun.

Son maçta ise Ceyhun'u Hüseyin diye seyrettim. :D

Ama Lampard ve Ceyhun isimlerinin yan yana gelmesi eldurur adamı. :)
ben bu sözleri bir yerlerden hatırlıyorum diyerek son vereyim :)

ÜNAL
12.01.2009, 13:14
Bu kadar sağlam oynayan oyuncu..Ersun hoca neden Hüseyinde ısrar ediyor?

Uğur Ö.
12.01.2009, 16:56
biri bana açıklasın allah aşkına ceyhun gibi yetenek varken hüseyin gibi takıma zararı olan bir futbolcu neden oynar anlamıyorum bi düşünüyorum acaba ama bu işin içinden bi çıkamadım hadi ceyhun kötü oynasa bişey demicem ama iyide oynuyo :D

yaranozlu
12.01.2009, 23:44
bu maçtaki şansını diğer genç arkadaşlarımız gibi iyi kullanamadı ama güveniyorum ben şahsen. İlk 11de görmek isterim, bazı adamlar şans verildikçe yükselir, Tayfun gibi geri gitmez.

Gökhan KAN
12.01.2009, 23:45
valla ceyhun bu papy senide kesecek gibi...

kamyonetçi
13.01.2009, 01:29
Bu kadar sağlam oynayan oyuncu..Ersun hoca neden Hüseyinde ısrar ediyor?

Büyük ihtimalle Ersun hoca forumdaki yorumları okumuyordur.Okusa kesin oynatırdı bizim lampardvari esintimizi.

irfan61
13.01.2009, 10:44
valla ceyhun bu papy senide kesecek gibi...Sana aynen katılıyorum banada öyle geliyor Faty ceyhunu kesicek gibi.

Semih
13.01.2009, 11:01
Ceyhun ile Faty rekabete başlasınlar hele, tadından yenmez o zaman.

ApoCaN28
13.01.2009, 11:47
Ceyhun süper olucak o öle bu böle süper geleceğimiz var...:D

ÖmerFarukYılmaz
14.01.2009, 21:21
Sana aynen katılıyorum banada öyle geliyor Faty ceyhunu kesicek gibi.

Ceyhun defanstada çok işe yarar...Önü kesilcek diye birşey olmaz..

Ki bu kadar uzun boylu ayrıca sert,isabetli şutları olan defans oyuncusu bir takım için ekstra özelliklere girer...

Orta aç gol:)Frikik olsun gol..

Ama az daha gayret he..

Tabi bence..

Engin Koltuk
22.01.2009, 11:32
Ceyhun sana güvenenleri mahçup etme, başta ben :) fb maçında oynarsan kesin bir gol atacağına inanıyorum, serbest atıştan.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.01.2009, 21:29
Sahadaki duruşu bile güven veriyor,
Song'dan bişeyler öğrenirse paha biçilemez olur..

asilhamsi
26.01.2009, 21:43
çok iyi bir oyuncu olacak..Şaka maka belki biraz erken ama avrupanın en iyi ortasahalarından birine sahip olmamız an meselesi:

selçuk,colman,ceyhun,papy,barış,yattara,alanzinho, bruls,göksu....

Çok büyük bir potansiyel.....

Adil ÖZGÜR
27.01.2009, 00:15
Her zaman takımın ihtiyacı olan birisi, son zamanda oyuna girsede o geleceğin bankolarından.

yattarinho61
29.01.2009, 22:13
su hüseyin gitsede artik seni görsek veya papy yi

Mollasalihoğlu
30.01.2009, 10:08
su hüseyin gitsede artik seni görsek veya papy yi

ne kadar kaliteli, içerik olarak sağlam ve de çözüme yönelik bir tavır(!)..

ayakta alkışlıyorum..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.02.2009, 00:45
Ceyhun 2 yıl içinde milli olabilecek potansiyele sahip, inşallah kendi de inanır da bir oyuncu daha hediye ederiz Milli Takıma...

Öztürk Adem
05.02.2009, 00:51
:DEmınım kı kulubede oturmaktan dahı zevk duyuyordur.Cunku o da bu sampıyonluk yolunda ılerlerken bu grubun 1 ferdı oldugunun farkındadır .Ilerleyen zamanlarda da en ıyı sekılde bızı temsıl edecektır .O sanlı formayı uzun sure hızmet verecektır

Mustafa Hazıroğlu
05.02.2009, 01:16
Ankaragücü maçında ilk 11 oynasaydı iyi olurdu aslında :)

.....
05.02.2009, 02:39
Yavaş Yavaş Hüseyini kesmeye başlaman lazım. Bundan sonra daha fazla dikkatli ol ki o formayı kap

denizgrsy
08.02.2009, 15:10
bu takımda geleceğinden en çok umutlu olduğum , takımda olmasına sevindiğim ilk sırada ki futbolcu sensin..inanıyorum ki bu takım da ilk onbir oynamaya başladığında kimse senden o formayı alamayacak ve bir iki sene içerisinde tüm gözler sende olacak ...

Ba®ış
08.02.2009, 15:21
Hüseyine verilen şansın 1/20 si ceyhuna veya ferhata da verilseydi keşke

28TS61
16.02.2009, 13:28
bu hafta hüseyin cezali ve ceyhun oynarsa basarili olcaktir hatta ondan uzak mesafelerden sut ve gol bekliyorum

Faik Yılmaz
16.02.2009, 14:00
Eline kendini göstermesi için çok ama çok güzel bir fırsat geçti.. Heyecanlanmadan bu fırsatı değerlendirmesi lazım....

Haydi Ceyhun görelim seni

Alihan Ertürk
16.02.2009, 14:03
denizli maçında ilk11 başlayıp 60-65.dakikalarda yerini papy'e bırakması lazım :)

Kasım Hilal
16.02.2009, 14:31
İnşallah önümüzdeki hafta kendini iyice gösterir..
Geleceğimiz onun ve Papy'nin elinde..

TS-Tiryaki
16.02.2009, 17:11
Hadi kocum. Formayi Hüseyine vermemek üzere gecir sirtina. Ben sana inaniyorum. Hadi göster kendini.

Berk
16.02.2009, 17:33
Ceyhun'da gelecek olduğuna inanıyorum.Bu maç onun için çok önemli bir sınav.Eğer iyi bir performans sergilerse birileri artık takımdan kesilme korkusunu hissedecektir..

sifuni
16.02.2009, 17:35
denizli maçında ilk11 başlayıp 60-65.dakikalarda yerini papy'e bırakması lazım :)

yabanci kontejaninda bu pek mümkün olmaz eger yattaranin yerine olursa olur veya colmanin yerine

TolgaTopçu61
16.02.2009, 17:37
Denizli macinda oynayacagini pek sanmiyorum,sagbek Tayfun Hüseyin'in yerine de Serkan oynar bence

boztepeliyasin
16.02.2009, 18:10
hüseyinin yokluğunu hissettirmeyeceğinden eminim.

Mayls
16.02.2009, 19:41
Ersun hocanın Ceyhun'u oynatmama ısrarını anlamıyorum. Zaten kötü giden bir maçta oyuna önlibero sokmasını kimse bekleyemez/beklememeli zaten ama ortasahada haftalardır öyle ahım şahım oynayan birisi yok. Neden tek maçlık da olsa birini kesip Ceyhun'u oynatmıyor. Örneğin Selçuk'suz bir maç dünyanın sonu olmaz. Hüseyin'siz bir maç zaten olmaz :p

Muhammet
16.02.2009, 19:43
Denizlispor maçında oynatabilir Ersun Yanal. Belki..

Kadir
16.02.2009, 19:48
hüseyinin yokluğunu hissettirmeyeceğinden eminim.

Bence hissettirsin , inşallah hissettirir :)

Mayls
16.02.2009, 19:50
Bence Hüseyin'in yokluğunu hissettirmemek imkansız :)

Osman Yavuz
16.02.2009, 19:52
Denizli macinda oynayacagini pek sanmiyorum,sagbek Tayfun Hüseyin'in yerine de Serkan oynar bence
Bütün temennim oynaması yönünde ama ben de seninle aynı fikirdeyim.Peki Ceyhun-Serkan-Colman üçlüsü oynasa nasıl olur bu hafta.Benim düşüncem çok iyi olacağı yönünde.

ali+61+26
16.02.2009, 19:54

bencede kesin hissttirir..:D

ApoCaN28
16.02.2009, 19:57
Ula Bu Hüsyin neymiş sen bile kesemedin...:D

Varlıbaş61
16.02.2009, 21:10
boşuna bekleme denizli maçında da yedek soyunduracak seni hoca!

Semih Kırsüleymanoğlu
16.02.2009, 23:10
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1153-6Q3B5L6N.jpg

Mustafa Yüksek
17.02.2009, 00:09
ben inanıyorum ki denizli maçında sahada olacak ve eline geçen bu fırsatı iyi değerlendirecek...seneye de orta sahanın can yeleği olacak...göriyim seni ceyhun..utandırma bizi...

ÖmerFarukYılmaz
17.02.2009, 00:12
Şu denizli maçında öyle bir oynaki..

Ama hiç sanmıyorum ilk 11'de olacağını..:)

sakaryalı.61
17.02.2009, 00:20
s.a. eğer ceyhun 11. de başlarsa farkını farkettirecek işte şuraya yazıyorum inş.
yada ben böyle istiyorum ama ceyhundan çok ümitliyim beni yanıltmaz inş.

Mustafa Yüksek
17.02.2009, 00:27
Şu denizli maçında öyle bir oynaki..

Ama hiç sanmıyorum ilk 11'de olacağını..:)

ben artık ersun yanalın ceyhunu deneyeceğini düşünüyorum...denemek zorunda...hele son maçtaki orta sahadan sonra....

Selami Gürpınar
17.02.2009, 16:37
Ceyhun maça ilk 11 de başlar diye dşünüyorum,

Onun bu maçtaki performansı onun gelişiminde ve ileresi için büyük etki yapacak diye düşünüyorum.

Hüseyin Bağdat
17.02.2009, 16:41
Bu maçta ilk 11 de oynamasını istiyorum.Hüseyin'in yerini doldurup dolduramayacağını görmüş oluruz...

Uğur Cira
21.02.2009, 00:32
takımdaki bütün futbolcuları seviyorum. ama ceyhun fiziği, şutlarıyla benim gönlümde ayrı yeri var. ayrıca hüseyinin yedeği olup bu kadar sabırla hayatına devam ettiğinden dolayı kendisini kutluyorum.ben olsam maç esnasında hüseyin oynarken sinir krizi geçirirdim...

ESMERHAN
21.02.2009, 02:24
Cok iyi bir futbolcu, Gencler birligi macini o getirmisti bize. Ersun Yenali´in ona sans vermesi gerekiyor. Gelecek vaadeden bir futbolcu, cok ümitliyim. O bir yildiz olacak. Ayrica kendisiyle ortak arkadaslarimiz var. Devre arasinda formasini getirecekti bana, gerci getirmis ama akrabalari almis. Ama söz vermis getirecegine. Ceyhun´un tuttugu takimi biliyorum ama söylemem. Cünki o artik Trabzonsporlu. Aslanim benim Trabzonspor senden cok seyler bekliyor. Tabiki bizde.

Tansu Onur Erdoğan
21.02.2009, 02:54
ben hüseyini hep savunurum ama söyle bi durum varki ceyhunun + ları daha fazla toplara cok iyi ve sert vuruyo ve gol yapabilen bi oyuncu bunukupa maçında gördük

bence ceyhun adapte edilmeli artık ilk 11 e

Orhan Aydın
21.02.2009, 09:39
'1 GÜN TRABZONSPORUMUN İLK 11'İNDE HÜSEYİN OLMAYACAK':)
gün bugündür ceyhun verme bi daha formayı hüseyne

Emirhan Ömeroğlu
21.02.2009, 10:19
yaw bu Ceyhunda ne var Allah aşkına :)

Çok hantal..bilmiyorum ama Hüseyinin yerinde oynayacak biri değil... Şimdi diyecekler Hüseyincisin sen hayır değilim Hüseyinci ama Ceyhun ahım şahım abarttığınız kadar iyi değil vallahi..

cınar#7
21.02.2009, 17:12
2.golu onun yuzunden yedik..golun baslangıcını izleyin ve görün..huseyinden bile agır,bu kadar kotu bir oyuncu nasıl oynatılır???:mad:

berbat bir oyuncu,bizde ne işi var bunun..

Fatih
21.02.2009, 17:13
Henüz hazır değil demiştik.

Ömer SEVİNÇ
21.02.2009, 17:18
Ceyhun spor salonlarında çok işin var.

Gürkan
21.02.2009, 17:20
Futbolcu dediğin yedek klübesinde otura otura kendini geliştirir.

cınar#7
21.02.2009, 17:22
2.golü izleyin Allah aşkına..resmen asist yaptı karşı takıma..bu kadar agır bir oyuncu,anca stoperde oynayabilir...

yaranozlu
21.02.2009, 17:30
çok kötü oynadı bence de ama bu adam yeterince şans bulamadığı gibi mağlup olduğumuz veya berabere giden maçlarda oyuna sürülerek ne amaçlanıyor. GçBirliği maçında iyi oynamıştı ve gole büyük katkısı olmuştu ama bu değil ki Semih gibi her girdiği maçta iş yapacak. Sen adama vermen gereken şansları verme, sonra sür sahaya eli ayağı titresin. Tabi şu da var, ne olursa olsun daha iyi oynamalıydı, bu kadar kötü da oynanmaz. Ceyhun kadar Ersun hoca da hatalı bu performansından.

Mehmet Fırat
21.02.2009, 17:58
Bu maçta kötüydü.

Ama Ceyhun bu değil.

Toparlanacak, inanıyorum. ;)

innocence
21.02.2009, 18:18
haftalardır iyi oynadığı zamanlarda olsa hüseyine giydirip duranlar;ceyhun un bu oyunundan sonra ona nasıl giydirecekler merak ediyorum

TURHAN
21.02.2009, 19:54
Arkadaslar elestirirken kullandigimiz cumlelere dikkat edelim BMN kulturu bunu gerektirir...

Arslan61
21.02.2009, 20:23
haftalardır iyi oynadığı zamanlarda olsa hüseyine giydirip duranlar;ceyhun un bu oyunundan sonra ona nasıl giydirecekler merak ediyorum

ben sana soylim abicim. ceyhunun kotu oynadigini kabullenmeyip yine bu takimdan huseyinin kesilmeli dusuncesi one cikacaktir...

Trabzonda nekadar ekmek firini varsa Ceyhun bir ugrasin buralara...daha cooooooook ogrenecegi isler var Huseyinden

Selman
21.02.2009, 20:26
Ceyhun'un bu olmadığı kesin ama bu kadar da kötü futbol oynanmaz ki kardeşim.Berbattı, bir an Hüseyin var sandım sahada.Serkan niye oyundan çıkar onu da anlamadım ya.

Uğur Cira
21.02.2009, 21:53
benim sevdiğim ,tarzını beğendiğim ceyhun bu değil.Böyle oynamaya devam ederse hüseyinin tırnağı bile olamaz.

hasancebi81
21.02.2009, 22:16
Ceyhunun kötü oynamasına değilde, önümüzdeki hafta Hüseyinin tekrar oynayacak olmasına üzülüyorum. Keşke 1 hafta daha zamanımız olsada Faty Papy ide bir görsek, belki o keser Hüseyini. Ama Ceyhun gerçekten bu değil, bence çocuk heyecanlandı , eli ayağına dolaştı sahada, goldede hatası vardı. Ayrıca çokta yavaşmış, biraz hızlanması lazım.

Samet Yildirim
21.02.2009, 22:21
hic begenmedim

TolgaTopçu61
21.02.2009, 22:24
Ceyhun'u cok formsuz buldum ben,ama iyi bir oyuncu oldugunu biliyorum,bir kac mac oynamali ki ancak kendisine gelir...
Bunu da bu sezon görücegimizi sanmiyorum...

Hünkar
21.02.2009, 22:25
100 metreyi kaç günde koşuyor acaba? malesef takımın çoğu gibi ceyhunda kötüydü

Kubilay ŞAHİN
21.02.2009, 22:54
Takım kötü olunca neden diğer oyuncularda bu kadar kötü oluyorlar.
Ceyhun Senin iyi olucağına inanıyorum.

Erdem Koltuk
21.02.2009, 22:58
2. golün mimarı oldu.çok kötüydü.

murat
21.02.2009, 23:37
Ceyhun 1. ligde hic bir takimda oyniyamaz bence. Bu tempoyu asla kaldiramaz Huseyinin ceyregi degil maalesef. Papy daha iyi bir tercih olurdu.

Mustafa K. Demirbaş
21.02.2009, 23:41
bu kadar kötü olacağın aklımın ucundan bile geçmezdi hayal kırıklığına uğradım

Emre B.
21.02.2009, 23:47
Neden yedek kaldığını anladım.İnşallah beklenilen patlamayı yapar.

Misina
22.02.2009, 00:06
Kim iyiydiki Ceyhun kötü olsun.

zafer6161
22.02.2009, 00:06
Ceyhunun kötü oynamasına değilde, önümüzdeki hafta Hüseyinin tekrar oynayacak olmasına üzülüyorum. Keşke 1 hafta daha zamanımız olsada Faty Papy ide bir görsek, belki o keser Hüseyini. Ama Ceyhun gerçekten bu değil, bence çocuk heyecanlandı , eli ayağına dolaştı sahada, goldede hatası vardı. Ayrıca çokta yavaşmış, biraz hızlanması lazım.

sen futboldan anlamıyorsun kardeşim :)

Mollasalihoğlu
22.02.2009, 00:31
Ceyhunun kötü oynamasına değilde, önümüzdeki hafta Hüseyinin tekrar oynayacak olmasına üzülüyorum. Keşke 1 hafta daha zamanımız olsada Faty Papy ide bir görsek, belki o keser Hüseyini.

kaybedecek kaç puanın daha var kafanda, öbür hafta da ferhatı deneriz istersen :)

Erdal
22.02.2009, 00:49
Bu maçta kötüydü.

Ama Ceyhun bu değil.

Toparlanacak, inanıyorum. ;)

Mehmet bu üslup niçin başka futbolcular söz konusu olunca değişiyor. Bütün yapacağınız bu işte...Yahu vallahi siz böyle yaptıkça hem Ceyhun u hem Hüseyin i kaybediyoruz...Hasbünallahi ve ni mel vekil.........

cerasus
22.02.2009, 02:24
Bence bugün maci katleden adamdi, eger 2. yari her aldigi topu vermeseydi, biz bu maci cevirmistik. Aslinda kötü oyuncu degil, iyi, hüseyinden iyi diye düsünüyorduk ama bu mac baya aradik hüseyini.

mHİÇYILMAZ
22.02.2009, 02:31
Böyle bir gün geçirmesini kimse istemezdi. Kendisi de. İnşallah toparlanır.

Erdal
22.02.2009, 02:49
sen futboldan anlamıyorsun kardeşim :)

Futboldan anlayıp anlamadığını bilmem tabi. Ama Trabzonspor'un puan kaybettiği bir maçtan sonra Ceyhun kötüydü önemli değil esas kötü olan haftaya Hüseyin in oynayacak olması diyen bir arkadaşın matematik le ciddi problemi olduğuna eminim....

Futboldan anlamak anlamamak göreceli kavramlar. Matematik öyle değil...

Muhammet
22.02.2009, 03:24
2. golden önce topu kaptırdı, sonra golü yedik.

Ali Yerlikaya
22.02.2009, 11:07
Dünkü macda cok kötüydün ceyhun uzun bi aradan sonra forma sansi bulmandan kaynaklaniyor olabilir cünkü senin kaliteni bildigim icin sana kizamiyom ins. cokdaha fazla forma sansi bulup kendine gelirsin.

oguzhann
22.02.2009, 12:13
şampiyonluğa oynayan bir takımda denemelere gerek yok bu sene şampiyon olalım seneye istersen 11 oynat ceyhunu

ofluselo
22.02.2009, 12:22
büyük takım futbolcusu her zaman hazır olmalıdır......yok uzun zamandır oynamadı...yok kimse iyi oynamadı...ne zaman oynayacak...7 sene sonra mı....

Engin Koltuk
22.02.2009, 13:05
Ceyhun ne zaman bu takımın kahramanı olacaksın. Bekletme artık bizi. Yapabileceğinin 2 katını yapman gerek.

Nihat Güneş
22.02.2009, 13:16
ceyhun un kötü oynaması bi tarafa asıl dikkatimi çeken şey çok ama çok ağır..bunun kötü oynamayla alakası yok..kötü oynarsın ama kötü koşamazsın. ne yazıkki ceyhunda hızdan eser yok...hüseyin ondan 2 kat hızlı.

muratd61
22.02.2009, 14:31
asla ve asla hüseyinin yerini dolduramaz..topu kontrol etmesi bile kaç sn sürüyo..sene başından beri izliyorum ama ışık göremiyorum ceyhunda..2-3 sene devamlı olarak bir takımda oynarsa belki hüseyinin seviyesine gelebilir

MuratJ
22.02.2009, 14:34
görüldü ki huseyinin alternatifi papy ceyhun degil.

TolgaTopçu61
22.02.2009, 14:37
görüldü ki huseyinin alternatifi papy ceyhun degil.
Bakarsiniz o mac Papy'de kötü oynar,kim olacak sonra Hüseyin'in alternatifi...
Bir maclik degerlendirilmemesi lazim,söyle bir kac mac oynasa eminim ki daha iyi olacak Ceyhun...

Kasım Hilal
22.02.2009, 14:38
Bir maç ile sattık çocuğu resmen..
Yahu bırakın bir maç da kötü oynasın..

M.S.SOFU
22.02.2009, 14:50
ceyhun başlığıda 45 dk ile hortlayabilecek kapasiteyi gösterdi hortlama esnekliği yüksek olan başlıklar arasına girdi :Dbu başlıklar
-hüseyin
-tayfun
-ersun yanal
-yattara
-alanzinho
-ceyhun....
hoşgeldin ceyhun' sayfası :D....

Kobalas61
22.02.2009, 15:54
Beni Hayal Kırıklıgına Uğrattı
Israrla Hüseyin Kesilmeli Ceyhun Oynamalı Derdim
Lafımı Yiyorum
Sadece Önde Oldugumuz Maçlarda En Fazla 20Dakika Oynamalı Ceyhun
En Azından Bu Sene

futbalski60
22.02.2009, 17:33
Bildiğimiz Ceyhun bu değil boş yere eleştirmeyin ilerde çok lazım olacak hatta A Milli Takımının da vazgeçilmez oyuncularından olacak ama Hüseyin'i kesebilecek kadar kendini geliştiremedi zamana ihtiyacı var.

hos_cocuk61
22.02.2009, 22:35
Arkadaşlar ceyhun bu daha fazlasını beklemek hata olur bana lig başından beri kötü sinyalleri vermişti ankaragücü maçında bile 93,20 dakikada top bizde iken ayagında karıştırdığı top yüzünden bir gol yiyorduk allahtan ara pasını song engelledi değerlendirmek gerekir ise sert şut çekmek ve kafa toplarından başka özellikleri olmuyan bir oyuncu top tekniği çok ama çok düşük topu kontrol bile edemiyor bunu heyecan vbb.. olaylara bazı arkadaşlar bağlıyıcak ama heyecan değil yada maç eksiği vss. değil bu tamamen kapasitesizlik bence stoperde değerlendirilmeli ortasaha oyuncusu değil olamazda.

Fatih
22.02.2009, 22:41
İlk 11 çıkmış olsaydı bu kadar kötü oynamayacaktı baskı altında çok heyecanlandı.

Ceyhun'a güveniyorum iyi olacaktır.

Ahmet Faruk
22.02.2009, 22:49
İlk 11 de başlasa bence de daha faydalı olabilirdi...
1-0dan sonra o acelecilikte, o heyecanda daha önce böyle bir hava yakalamamış olan genç bir oyuncunun bocalamamı çok zor.

Halil Atalay
22.02.2009, 22:59
eline geçen fırsatı elinin tersiyle itti

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 14:48
Ceyhun'un bizim takımın değil karadenizspor'un topçusu olduğu kesin.. ben söyledim ne var bu adamda diye..

unique
23.02.2009, 15:38
Daha genç, başarılı olma ihtimali yüksek ama bazı arkadaşlar hemen biletini kesmiş adamın.

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 15:41
daha genç! bu kelimeyi anlamak zor
Arsenal'de onlarca genç! oynuyor buda oynasın.. Ceyhunu Hüseyinle kıyasladı herkez burada al işte fırsat böyle maçlarda oynamıcaksa hangi maçta oynayacak Allah aşkına :)

Hüseyini asıp kestiler Ceyhun oynasın dediler.. Ceyhunuda gördük işte ;)

Hüseyin Kurt
23.02.2009, 15:45
Ceyhun kötü adam değil bence Emirhan
Sadece biraz daha fırsat ve zaman lazım.
Ama şuan Hüseyin'in oynaması daha iyi olur.

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 15:47
Ceyhun Hüseyin'den de HANTAL adam..
Fırsat illa ki verilecektir verilsinde ama Ceyhun çok HANTAL adam..

Egemen Yılmaz
23.02.2009, 15:47
Bu maçta oyuna Maradona girse iyi oynayamazdı. O yüzden bu maçtaki performansını eleştiremem.

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 15:50
Ceyhun Ön libero oynucak adam değil
Stoper olabilir..

Bu maç için değil geride kalanlara bakarakda söylüyorum ben çok hantal birisi Ceyhun.. önceden de söylüyordum bu maçı göz önüne almıyorum ;)

ilhan
23.02.2009, 15:59
İşleyen demir pas tutmaz derler. Çok doğru derler. :) Sanki Ceyhun son 5 maçtır üst üste oynadı da kötü oynadı. Tek maçla rezil de ederiz vezir de. Bizden daha iyi kimse yapamaz bunu. Her şeyi çok biliyoruz ve öyle devam edeceğiz son nefesimizi verene kadar.

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 16:12
benim için diyorsan İlhan ben Ceyhun'u ilk izlediğimden beri söylüyorum hantal olduğunu.. son maçla falan alakası yok ;) dediğim gibi ön libero asla olamaz ama stoper olabilir. ;)

ilhan
23.02.2009, 16:16
Senin için dediğim yok Emirhan. Neden son sayfada kendi yorumundan sonra yazılan her yoruma bir yorum daha yapma gereği hissetmişsin bunu da anlayamadım. Ha yasak mı? Tabii ki değil. Ama benim yazımı üzerine alınman için bir sebep yok. ;)

* Her şeyi bu kadar bilmeyelim

diyorum. :) Bunu da dileyen üzerine alınabilir.

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 16:19
Forumumuzda aşırı derece Ceyhun hayrancılığı var.. bu yüzden olsa gerek..

Ömer SEVİNÇ
23.02.2009, 16:20
Aşırı derecede Ceyhun hayranı olmanın ne gibi bir kötülüğü olabilir? Ben bütün futbolcularımızın aşırı derecede hayranıyım..

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 16:21
benim söylediğimden onu çıkarıyorsan bişe demiyorum ben! ;)

ilhan
23.02.2009, 16:23
Ceyhun'u taraftarın bu kadar benimsemiş olması seni neden rahatsız ediyor diye soru soracaktım ama muhtemelen alacağım cevabı biliyorum. Denizlispor maçına aldanıp Ceyhun'un futbolunu yere vurmak pek doğru değil. Zira ilk 11 başlasa bu kadar kötü olmayacaktı. :)

Arsenal genç futbolcuyu aldı mı direkt takıma monte etmiyor. Belli bir süre alt takımda gözlemde kalıyor. Zaten işleyen bir sistemleri var. Ceyhun bu takıma 16 yaşında gelmedi. Geleli daha 1 sezon olmadı. Kumaşı belli ve bunun bilincinde olan insanlar var. Bırakında beğenilerini dile getirsinler. Buna bir isim verebilirsiniz ama "Ceyhun hayrancılığı" gibi ütopik olmamalı. ;)

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 16:29
Bırakında bende eleştireyim :)
ben Ceyhun'un HANTAL olduğu düşüncesindeyim ve bu HANTAL'lık adam kaçırmasına neden oluyor ;)

Hüseyin zıtı insanlar Ceyhun'un oynamasını söylüyorlar hep Ceyhun'un bizim takıma katkı sağlıyacağına pek inanmıyorum ben.. ama görücez..

Tekrar söylüyorum Ceyhun'u sadece son maçında ki performans için eleştirmiyorum tek eleştirdiğim konuda HANTAL'lığıdır!

ilhan
23.02.2009, 16:36
Sana eleştirme diyen yok zaten. Şu hantal kelimesine oldum olası sıcak bakmam. Hele bir de böyle büyük büyük yazınca eline ne geçiyor şunu da bir açıklarsan sevinirim. Son maçındaki durumunu eleştirsen ne değişir eleştirmesen ne değişir yani? :) Hepimiz bir şeyler biliyor ve bunları dile getiriyoruz.

Ama her şeyi çok bilmeyelim diyorum. Ceyhun'u bir maçta vezir etmek, bir maçta rezil etmek sadece bizim taraftarımızın yapacağı bir durum sanıyorum. Bu sadece Ceyhun için değil tüm futbolcularımız için geçerli.

Ceyhun istikrarlı bir şekilde kötü oynuyorsa eleştirilebilir. Ama 5-6 maç üst üste ilk 11 oynamamış bir futbolcu için peşin hükümlü olmamak gerekiyor. Bu da çok zor olmasa gerek. :)

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 16:43
Büyük yazarak vurgulamak istiyorum sadece.. Herkes eleştiriyor sayfalarca yazıyor boşuna demek ki kimse eleştirmesin.

Ben demek istediğimi anlatamadım son bir kez daha söyliyim Ceyhun hazırlık maçlarında kupa maçlarında vs. oynarkende ben bu görüşü benimsiyordum.

5-6 maç ilk 11 oynamamış diyorsunuz bu adamlar hiç idman yapmıyor mu? çift kale maç yapmıyor mu? başlarında hocaları durmuyor mu?

Peşin hükümlü olduğumu düşünmüyorum üstüme alınıyorum çünkü biz mesajlaşıyoruz sadece.

ilhan
23.02.2009, 16:50
Bak Emirhan,

Arkada bir mesaj yazmışsın ya da daha doğrusu görüşünü belirtmişsin ve ondan sonra ne mesaj yazılmışsa hepsine cevap vermişsin. Bu doğaldır veya değildir beni pek ilgilendirmiyor. Ama sürekli aynı şeyleri söyleyerek neyi empoze etmeye çalışıyorsun? Senin yazdıkların, hantal ve diğer eleştirilerin Ceyhun'un kötü futbolcu olduğunu göstermiyor. Orta saha bloğu ile savunma bloğunun arasında oynuyorsan orta sahanın hamallığını yapman gerekiyor. Ön liberoların en asli görevi zaten burası. Bütün yükü kaldırman gerekiyor. Ceyhun şu an o yükün altına girecek durumda değil. Ama ihtiyaç anında elde tutulması gereken bir futbolcu.

Artık bir kere herkese şunu kabul etmeli. Bu takımın oyun şablonu ve sistemi bellidir. İdmanların, antrenmanların bir faydası olmaz şu sisteme. Neden mi? Çünkü takım kazanıyor, Ersun Yanal kazanan takımı bozmuyor ve kadro üzerinde değişiklik yapmıyor.

Ben Ceyhun'un yetenekli ve yeterli şans bulması durumunda bunları herkse göstereceğini düşünüyorum. Ceyhun bu takıma çok uzun yıllar hizmet edecek. Hiçbir gerçek bu görüşlerimi değiştirmeyecek. :)

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 16:54
hiç birşey empoze etmeye çalışmıyorum veya başka bir şey. Ceyhuna kötü demiyorum görücez ilerleyen zamanlarda.. stoper alındı ön libero oldu.. bizim takımın oyuncusuda olduğunu düşünmüyorum.. ben daha cevap yazmıyorum çünkü yalnış anlaşılıyorum..

zafer6161
23.02.2009, 16:55
ceyhunu bu maçta hiç beğenmedim,sanki hayatında ilk maça çıkmış gibi oynadı,umarım düzelir

karatasof
23.02.2009, 16:59
Ceyhun'un ikinci golü yememize sebep olan hareketi tamamen tecrubesizlikten.Önüne alıp vurabilse belki bugün onun attığı golü konuşuyor olacaktık.Ve kaptırdığı topun dönüp kalemize gol olmasıda bir talihsizlik.Ne yapalım futbol bu?Hatalar oyunu.Ancak benim asıl sorguladığım golü yediğimiz dakika henüz 60 olması ve uzatmalarla beraber en az bir 30 dakikanın varlığında bile o övünülen ''Yenilgiyi kabul etmeyen,son düdüğe kadar mücadeleyi bırakmayan takım'' ruhunun kaybolup yerine yenilgiyi kabullenmiş,ne yapacağını bilemez halde sahada dolaşan bir guruh haline gelmemiz.Bunu teknik heyetin iyi analiz etmesi gerekir.

ilhan
23.02.2009, 17:00
Bu sezon forumumuzda kazandığımız maçlardan sonra Maçın Yıldızı anketleri açıyoruz. Gençlerbirliğini 1-0 yendiğimiz maçta maçın yıldızı Ceyhun Gülselam olmuştu. Hatırtlatmakta fayda görüyorum. :)

erol_izm
23.02.2009, 17:02
Takım 1-0 mağlupken ve bilinçsizce rakip kaleye yüklenirken oyuna girmesi cidden şanssızlık onun için. Bu sadece Ceyhun için geçerli bir durum değil. Barış içinde aynı şeyler söz konusu. Bu yaştaki çocukları mağlupken veya artık takım bitmek üzereyken oyuna almak pek akıllıca değil. Takımın en tecrübeli oyuncuları bile ne yaptığını bilmeden, bilinçsizce ve bam güm futbollarını oynarken Ceyhun ve Barış gibi gençlerden aşırı şeyler beklemek hata.

S.DEMİRCİ
23.02.2009, 17:29
bu kadar ağır bir adamın günümüz futbolunda yeri yok.. eğer iyi bir futbolcu olmak istiyorsa bu problemi aşması lazım..

Cafer Bulur
23.02.2009, 18:57
Takım 1-0 mağlupken ve bilinçsizce rakip kaleye yüklenirken oyuna girmesi cidden şanssızlık onun için. Bu sadece Ceyhun için geçerli bir durum değil. Barış içinde aynı şeyler söz konusu. Bu yaştaki çocukları mağlupken veya artık takım bitmek üzereyken oyuna almak pek akıllıca değil. Takımın en tecrübeli oyuncuları bile ne yaptığını bilmeden, bilinçsizce ve bam güm futbollarını oynarken Ceyhun ve Barış gibi gençlerden aşırı şeyler beklemek hata.
Dogru bir teshis,katiliyorum.
Ama saydigin durumlar ceyhun un henüz bu takimin ilk 11 i icin yetersiz oldugu gercegini degistirmiyor.
Ceyhun önümüzdeki yillar icin mutlaka faydalanacagimiz bir futbolcudur ama su an icin bu düzeye henüz gelemedi.

Kasım Hilal
23.02.2009, 21:07

Kel Bosque Real zamanlarında bunu hep yaptı ve takıma da bayağı bir genç kazandırdı..
Bence Barış, Papy, Ceyhun, Ergin ve tğm gençler skor ne olursa olsun son dakikalarda oyuna girmeli..
Olur da sonuca etki edecek bir güzel katkı sağlarlar ise kahraman olurlar.. Yok sonucu değiştiremezler ise (zaten bu onlardan beklenen bir şey olmadığı için) bir şey kaybetmeyiz..

Onun için sadece Ceyhun değil, diğer gençlerimiz de ısrarla oynamalı..
Başka takımlarda kiralık oynayacaklarına bizde son 15 dakika ile yarım saat arasında oynasınlar...

Emirhan Ömeroğlu
23.02.2009, 21:17
bu kadar ağır bir adamın günümüz futbolunda yeri yok.. eğer iyi bir futbolcu olmak istiyorsa bu problemi aşması lazım..

bende bunu söylüyorum :alkış:;)

M.S.SOFU
23.02.2009, 22:28
tamam ceyhun mümkünse futbolu bıraksın... :D....

tuncay1984
23.02.2009, 22:29
ceyhunu hic kullanamadi ersun yanal bu gecen zamanda
fiiziigiyle top kullanmasiyla iyi topcuda bi türlü oynatamadi

prenha61
24.02.2009, 10:05
tayfun cora + ceyhun= tayfun cora ceyhun fark yok yanı:)

halil ibo
24.02.2009, 10:11
Niye bu kadar yükleniliyor anlamakta zorlanıyorum.Esasen saçmalıyorum bizim taraftarın normal hali bu.
Adam maç kazandırırken iyiydi ama sıkıntılı bir maçta sonradan dahil olunca zaten ne oynadığımızın belli olmadığı bir maçtan sonra yüklen ona.İşte mağlubiyetin baş sorumlusu.İfratla tefrit hadisesi...

Emirhan Ömeroğlu
24.02.2009, 10:22
bence öyle bir durum yok Halil abi.. ilk izlediğim zamandan bu yana Ceyhun'un ağır ve hantal olduğunu ön libero mevkisini kaldıramıyacağını düşünüyorum :)
stoper olabilir...

leventturksoy
24.02.2009, 11:01
TS yedigi golde cok buyuk hata yaptı takım yuklenmisken topu kaptırdı kontra yedik
ceyhun agır oyuncu agır oyuncuların futbollda pek yeri yok papy hazırlamak lazım her nekadar yası kucuksede hazırlanır arsenal gibi bir takım 16 yasındaki cocugu oynatıyor biyniye oynattamıcakmısız

Murat Aydın
24.02.2009, 11:12
ceyhuna cok guvenıyorum ılerkı senelerde önlibero mevkisinde değişilmez olacaktır bu maç çok kötüydü ama iyi olacak yattara kaç maçtır kötü değil mi?

Cihan_Şumul
26.02.2009, 23:27
Kalan tüm maçlarımızda her futbolcu gücünün son damlasına kadar sahada galibiyet için savaşmalıdır. Denizli maçındaki gibi mücadele azmi olmayan bir takım görmek istemiyorum. Şampiyonluğa bu kadar yaklaşılmışken, hiçbir futbolcunun sorumluluktan kaçmaması ve takımı için yüreğini sahaya koyması lazım. Futbolcularımız, sırtlarına giydikleri bordo-mavili formanın hakkını vermelidirler. O formayla Avrupa'nın en büyük takımlarını dize getirdik biz. Şimdi bu formayla ligin dibindeki Denizliye yenilme rezaleti yaşattılar bize. Lütfen her futbolcu aklını başına devşirsin. Sahada ortaya koyduğu performansı iyi değerlendirsin. Antalya maçı şampiyonluk için son fırsattır. Bu fırsatı da harcarsanız bunun altından kalkamazsınız...

Çalışmaya devam Ceyhun kardeş. Hüseyin'in veliahtı sensin. En az onun kadar iyi olmalısın bunun için. Tekniğin iyi ama mücadele azmin yok. Bunu değiştir lütfen...

Muhammet25
28.02.2009, 17:57
Denizli Maçında Pek İyi değildi , Ama Yetenekli Çok daha İyi Olacak.!

oguzhann
28.02.2009, 21:56
hüseyini beğenmeyenler bu adama hayran kalıyor.tek artısı çok genç.defansı hariç çok eksik bir oyuncu bence.

erdincyilmaz61
05.03.2009, 01:44
TRansferine En Cok Sewindiğim Oyunculardan Birisi İlerde Tsye Cok Faydalı olucak..

ergin cesit
10.03.2009, 12:44
oyna artık ceyhun

Great White
16.03.2009, 14:17
Şu takımın en büyük eksiklerinin başında duran top ve hava hakimiyeti var..

Böylesi iki hayati özelliği tek bir bünye içerisinde barındırabilen yegane futbolcumuz ise bu özelliklerin 350 km uzağından bile geçemeyen bir adamın arkasında çürütülmeye mahkum..

Ne yazık ki şu çocuğu 2 tam maç üst üste denemeye tırım tırım korkan ve bu hakkı ona ısrarla vermeyen bir teknik direktörümüz var..

Dağlara taşlara yolladığımız her frikikte, hücum hattında bir türlü alamadığımız her hava topunda Ersun Hoca' yı bolca anıyorum. Yalan yok..

Onur Akyüz
16.03.2009, 14:19
Şu an için çok yetersiz bir adam.

Faik Yılmaz
16.03.2009, 14:24
Antrenmanlar izliyorum çok güzel şutlar atıyor.. sert gidderken kavis kazanan kurtarılması zor şutlar. mücadelesi pas trafiğide fena değil....

tek handikapı tecrübesizliği maç oynadıkça -tabi oynatılırsa - bu eksiğide giderilecektir...

Great White
16.03.2009, 14:41
Ceyhun' un müzmin müdavimini "tecrübeliler" sınıfına dahil edeceksek, hayatı boyunca daha önce hiç futbol oynamamış bir adam isterim ben o mevkiiye:))

Mollasalihoğlu
16.03.2009, 14:53
Hüseyin'i deniz görenler için sarılınacak yılan maalesef kendisi..

Zamanın var güzel kardeşim..

Yavuz Hasan
16.03.2009, 23:22
artık oynaması lazım

kazanıyoda olsak kaybediyoda olsak oynaması lazım

elimizde cevherler var ama biz onları işlemiyoruz

adama gülerler yahuu

ibrahim
16.03.2009, 23:50
bir numara topcu ilerde daha iyi olacak insallah

TolgaTopçu61
18.03.2009, 20:37
Ceyhun'un resmi sitesi,ama sadece Almanca yayini var...
http://www.ceyhunguelselam.com/

anth
18.03.2009, 21:10
Bence ilerki yılllarda Giray ile birlikte stoperde oynamalı... Özellikle kafa toplarındaki başarısıyla bu mevkide daha başarılı olacağı kanısındayım...

Berk Akçay
23.03.2009, 15:15
Ceyhun saha çok güveniyoruz. İnşallah bu hafta oynarsın...

Great White
23.03.2009, 16:01
Ceyhun saha çok güveniyoruz. İnşallah bu hafta oynarsın...

Olmayacak duaya amin demem ama bu seferlik diyeyim bari:)

AMİN..

Emirhan Makul
23.03.2009, 17:22
Ceyhun ben senin yerinde olsam Lincoln gibi bırakıp giderim burada sen oynayamazsın Hüseyinin 5 sene daha gideri var sana forma vermezler son 2 dakka da belki giyersin git kariyerini kurtar !

Muhammet
11.04.2009, 22:22
Fazlaca hata yaptı. Olur, öğrenecek.

Samet Yildirim
11.04.2009, 22:23
bakin görüyoruz TS da oynamak kolay degil...onun icin ceyhunun-papynin-göksünun vs. zamani vaaar

_SeRKaN_
11.04.2009, 22:29
Ceyhun'u izlerken bugün Hüseyin'i izler gibi oldum ...:)

ApoCaN28
11.04.2009, 22:34
Girer girmez sarı gördü ama maç genelinde nasıldı pek bilmiyorum...

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 22:35
Bir Giray'a bakıyorum, bir Ceyhun'a bakıyorum. Biri her daim hazırken, diğeri değil. Bence Ceyhun kendine biraz bakmalı. Tamam fazla şans bulamıyor ama son iki oynadığı oyunla, sahada yer almamasıda normal bence. Hee tabii kısa bir süre kaldı, ne kadar sağlıklı bir değerlendirme olur, bilemem...

Emre GÜRDAL
11.04.2009, 22:42
oyuna gırdıgınden ıtıbaren olumlu bıseyıne gormedım arkaya top atıyo cok hızlı cok uzaga atıyo bence bıraz gelıstırmesı lazım kendını