PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Euro 2008 Kupası Milli Takım Kadrosunu Nasıl Buldunuz ?

Mehmet SELEN
11.05.2008, 13:45
Euro 2008 Kupası Milli Takım Kadrosunu Nasıl Buldunuz ?

Cem Balcı
11.05.2008, 14:39
başlığa dönüş yapalım...;)

Euro 2008'de mücadele edecek A Milli Takımımız'ın aday kadrosu açıklandı.
11.5.2008

Euro 2008’de mücadele edecek A Milli Takımımız’ın aday kadrosu, dün gece geç saatlerde açıklandı. Hakan Şükür, Mehmet Topuz gibi isimlerin alınmadığı kadroda şu oyuncular bulunuyor: Volkan Demirel, Rüştü Reçber, Tolga Zengin, Gökhan Gönül, Sabri, Gökhan Zan, İbrahim Kaş, Servet, Emre Aşık, Hakan Balta, Uğur Boral, Aurelio, Mehmet Topal, Emre Belözoğlu, Tümer, Yıldıray, Hamit Altıntop, Ayhan Akman, Arda, Tuncay, Kazım, Gökdeniz, Nihat, Halil, Semih, Mevlüt.

genel anlamda beklediğimiz kadro...

tekke yine yok...

tek şaşırdığım isim mevlüt...

ÜNAL
11.05.2008, 14:41
Hayırlı olsun..

Hedefimiz büyük.. :trbyrk::trbyrk::trbyrk:

Fatih Tekke nin olmaması üzücü.

Ba®ış
11.05.2008, 14:43
sabri,ibrahim kaş ve kazım dışında olabilecek en iyi kadro.. ayrıca fatihin çağırılmaması da saon derece normal

Kadir
11.05.2008, 14:43
Sabri nin yerine Mehmet Topuz
Emre Aşık'ın yerine Emre Güngör
İbrahim Kaş'ın yerine Giray diyeceğim ama sakatlık durumu nasıl bilmiyorum onun dışında İlhan Eker , Egemen , Bekir ,Ceyhun , Toraman gibi isimler olabilirdi.
Ayhan'ın yerine Nuri Şahin
Kazım'ın yerine Mehmet Yıldız kadroya çağrılabilirdi.

Ne diyelim başarılar .

_SaMeT_
11.05.2008, 15:21
Neden İbrahim Kaş bence süper bir futbolcu..

kamyonetçi
11.05.2008, 16:00
Fatih Tekke yoksa bende yokum.

Orhan_Gazi
11.05.2008, 16:06
Sabri bence dogru secim.

Erbay
11.05.2008, 17:56
Mehmet Topuz kadroda olmayı hak ediyordu.Ümit Karan,Hakan Şükür ve Fatih Tekke bu kadroya nasıl giremez?Üçünden biri kesinlikle olmalıydı.Açık söylemek gerekirse şu kadroyu görünce ümidim sıfırlandı nerdeyse.

Ali Can
11.05.2008, 18:03
takımın başında fatih terim durdukça hiç bir şey yapamazlar..

unique
11.05.2008, 18:23
Mehmet Topuz gibi bir adam, kadroda olmalıydı bence. Bir de Fatih Terim'in şu Emre Aşık takıntısını anlamadım gitti. Onun yerine Emre Güngör, İlhan Eker veya Giray çağrılsaydı bence daha iyi olurdu.

macka61
11.05.2008, 19:51
bence kötü bir kadro

SameTS_61
11.05.2008, 20:27
fatih tekke neden yok anlayamadım

Ali Can
11.05.2008, 20:32
çok saçma bir kadro seçimi
bir tek ankaradan emre aşık var başka 4 büyüklerden adam yok
izlemek bile istenmez bu takım

eys_61
11.05.2008, 22:51
Emre Aşık'ın adını duymayalı o kadar olmuş ki hangi takımda olduğunu dahi hatırlayamadım.Bende mi bi sorun var acaba deyip arkadaşlara sordum verilen cevaplar arasında Ankaraspor yoktu.Helal olsun(!) Fatih Terim'e unutmamış eski talebe(ler)sini.

Cafer KILIÇSOY
11.05.2008, 23:58
Fatih Terim'in başında olduğu Milli Takım beni pek enterese etmiyor. Bu adam Milli takımı bırakana kadar Milli duygularım tatilde!!!

Cem Balcı
12.05.2008, 00:10
Fatih Terim'in başında olduğu Milli Takım beni pek enterese etmiyor. Bu adam Milli takımı bırakana kadar Milli duygularım tatilde!!!

katılıyorum cafer abi...

lakin;içimdeki bu milli duyguları tatile çıkaramıyorum işte...lanet olsun içimdeki bu milli duyguya.:D:D:D:p

Cem Akyüz
12.05.2008, 00:19
desteklemiyorum bu Terimden nefret ediyorum gittiği gün bayram edeceğim

TheCrow
12.05.2008, 00:28
Mehmet Topuz'u eğer galatasaray istemiş ve o da gitmek istememişse,fatih terim onu kadroya almamıştır.

OnurKul
12.05.2008, 00:37
Fatih Terim'i destekliyorum... ancak kadro yine Terim Show kokuoyr... eksik alınmayan kişiler olduğunu düşünüyorum... İsabetli kararlarından biri Tolga Zengin'dir.

Hakan Şükür(ölüsü oynar), İ.Toraman(dirisi oynar), İ. Üzülmez(hırsı oynar), Fatih Tekke (ölüsü diris oynar) gibi oyuncular nasıl olmaz anlam veremedim... muhtemelen değişikliğe gidecektir fatih hoca böyle olmaz...

Ayrıca colin,ayhan'ı almazdım... Ayrıca mehmet topuz hakediyor milli takımı...

Hücum sanki çok eksik kalmış...

zagaroglu61
12.05.2008, 00:38
Fatih tekkenin ölüsü oynar bu takimda

antagonist
12.05.2008, 00:44
A Milli takımda Servet şoku yaşanıyor. OFTAŞ maçında sakatlanan Galatasaray'ın başarılı ismi Servet, Avrupa Şampiyonası kadrosundan çıkarıldı. Terim, Servet'in yerine kadroya sezonun ikinci yarısında müthiş oynayan Emre Güngör dahil etti.

İskender
12.05.2008, 11:38
Bu adamla Emre aşık arasında nasıl bir hukuk var anlayamıyorum...

Fatih Tekke, Mehmet topuz bu kadroda kesinlikle olmalıydı...

Hakan Şükür,İbrahim toraman,Serdar Özken ve Çağdaş Altanda olsa fena olmazdı...

Murat'
12.05.2008, 11:53
burdan puansız döneriz...ingilteredede öyle omamışmıydı zaten...hattya gol bile atamayız..

Cengiz Çubukcu
12.05.2008, 11:58
Mehmet Topuz, Mehmet Yıldız, Ümit Karan da kadroda olmalıydı...hala tümer metinden medet umulması da çok garip...Emre aşığa da bu terim aşık mıdır nedir !!!!

murseltaskin
12.05.2008, 12:12
fatih tekke yi bende olsam çağırmazdım.allah aşkına ne zaman milli takım kampına gelse sakatım diyor.milli takıma hiç katkısı olmamıştır bence fatih tekkenin.
tolga zengine şaşırdım.ondan daha iyi kaleciler varken onu çağırmasında rüştü reçber in vermiş olduğu röportajın büyük katkısı olduğunu düşünüyorum.
mehmet topuz,gökhan ünal,nuri şahin olmaması çok saçma.

Erkin
12.05.2008, 12:29
Mehmet Topuz'u nasıl almadı yav.. Bence Türkiye Liginin en iyi yerli ortasahası hem ofansif hem de defansif yönü var.. Duran topları iyi, iyi pas dağıtıyor, takımını sırtlıyor.. Tabi Milli takımda as oynamayabilir ama 25 yaşında en verimli çağında adamı almadı kupaya.. Bir de Kazım nedı yav, çok gereksiz bir adam. Ümit Karan'ı veya Nuri'yi de almaması da şaşırtıcı. Ayrıca Mevlüt'ü alması iyi olmuş hem genç kendini gösterebilir; hem de bu sene 23 maçta 11 gol atmış, başarılı bir sezon geçirdi en azından Fransa liginde oynayan bir adam..

_SeRKaN_
12.05.2008, 12:31
Tek kelimeyle berbat..Bu milli takım çağrılanlar ve çağrılması gerekenler arasındaki kopuklukla dikkat çekti..İ.Kaş-M.Topal-H.Balta-Colin Kazım(Bunlar 2-3 maçlık dilim içinde göstermiş oldukları performansla kadroya alınan futbolcular ah Fatih hoca ahh)Semih(Kesinlikle milli takım oyuncusu değil ve 90 dk.lık bir oyuncu olmaması sebebiyle)G.Zan-(sürekli sakat kendi takımına faydası dokunmayan bir topçu tabiri caizse cam adam )Tümer(Bence haketmedi.)Mevlüd(Ümit Karan - Fatih Tekke ve Gökhan Ünal'ın alınmadığı bir milli takımda hemde euro 2008 için kadroya çağrılması düşündürücü ve mantık dışı diye düşünüyorum.) Emre Aşık (Yaşı itibariyle oynamış olduğu takım itibariyle yanlış bir tercih diye düşünüyorum..İlle de tecrübe denilecekse bunun adına başarılı takımlardan birindende bu kontenjan dolabilirdi..) Tolga Zengin (Tamamen gönül almak adına yapılmış bir tercih)

Hüda Topaloğlu
12.05.2008, 14:41
topuzu listeye almayi kesin unuttu bu adanali yoksa okadarda futbol ozurlusu olamaz bir insan, gerci emre yi kadroya almis olmasida ayri bir mesele, herseye ragmen EN BUYUK TURKIYE

Hasan Ayvenli
12.05.2008, 14:42
valla ben bulmadım fatih terim buldu :D

Osman Yavuz
12.05.2008, 14:50
Her ne kadar Sivastan nefret etsem de 73 puan alan bir takımdan bari nezaketen bir isim çağır.Kendisinden ne kadar nefret etsem bile Mehmet Yıldız o takıma alınmalıydı.Aynı şekilde süperligin bana göre şu andan Türk oyuncular içinde en iyi 3 isminden biri olan Mehmet Topuz'un milli takıma alınmayışı tam bir fiyaskodur bana göre.Bizden Tolga'nın alınması da komik olmuş gerçekten.Şampiyon takımın kalecisi varken gitti Tolga'yı aldı Trabzonspor'a yaranmak için.Defansta Emre Aşık nedir anlamak mümkün değil.Tam bir fiyasko kadro.Emre'ye çok güvendin Fatih Terim.İnşallah senin o güvenini boşa çıkartır da görürsün neler olacağını.

Samet Berber
12.05.2008, 14:59
tam fatih terim kadrosu bana sorsalar bu takımı kim toplamıştır diye fatih terim derim ...

TolgaTopçu61
12.05.2008, 15:04
sakatligi olan Servet'in yerine emre güngör'ü aday kadroya almis fatih terim

Samet Berber
12.05.2008, 15:13
sakatligi olan Servet'in yerine emre güngör'ü aday kadroya almis fatih terim
yerine değil yanına yani servet çıkarılmamış kadrodan...

Oruç
12.05.2008, 15:35
Bizim gündemimizde olan Ceyhun bir ara oynadı milli takımda. Sonra bizimkiler ilgilenmeye başladı adam almadı sonra. Kadro iyi değil, sistem yok, gslilerle doldurmuş kadroyu. Ersun Yanal Hakan'ı almıyodu kıyameti koparıyordu bu Bizans medyası şimdi nerdeler ??? Bu takım gruptan çıkamaz.

peker61
12.05.2008, 15:42
Kadro müthiş tam cimbom kadrosu !!! Nuri şahinin futbol hayatını bitirdi sayın terim şimdi sıra mevlütte heralde mehmet topuz cimbomda olsa almasında göreyim onu ..Bencede guruptan bile çıkamaz bu kadro

H.A.Y
12.05.2008, 15:57
mehmet topuz ve mehmet yıldız çağırılmak için daha ne yapmalılardı..askerden mi kaçsalardı acaba..

Kaya
12.05.2008, 16:06
Başlık "Euro 2008" bölümüne taşınmıştır...

Fatih
12.05.2008, 16:34
Barça, Topuz'la ilgileniyor!

Kayserispor'un yıldız golcüsü Mehmet Topuz için Barcelona nabız yokluyor. Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına bağlanan sarı-kırmızılı kulübün menajeri Süleyman Hurma, İspanya'nın dev kulübü Barcelona'nın Mehmet Topuz ile çok ciddi ilgilendiğini söyledi. Hurma ayrıca La Liga'dan bir kaç kulübün daha Mehmet'i transfer etmek için girişimleri bulunduğunu açıkladı.
12.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com

Fatih terim mehmet gs forması giyemedi ama idare et !!!

Hasan Ayvenli
12.05.2008, 16:34
nuri şahin hani nerde???

İsmail Çavuşoğlu
12.05.2008, 16:35
bu fatih terim yemin ederim arızalı. ben ders almam veririm diyen adamın desr kitaplarının birinci sayfasını okusa böyle bir kadro çıkarmazdı.
düzenbaz kendini beğenmiş.futbol cahili mahluk...

_SeRKaN_
12.05.2008, 16:54
bu fatih terim yemin ederim arızalı. ben ders almam veririm diyen adamın desr kitaplarının birinci sayfasını okusa böyle bir kadro çıkarmazdı.
düzenbaz kendini beğenmiş.futbol cahili mahluk...

EURO 2008 onun son macerası olacak..Ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim..Menejer gibi istediği futbolcunun fiyatını düşürüp çıkarıyor..Milli takımı yap boz tahtası yaptı..

Ali Can
12.05.2008, 16:59
nuri şahin hani nerde???
büyük ihtimal gese talep tir onun için almadı kadroya
inanır mısınız sırf fatih terim gitsin diye milli takım kötü oynamasını istiyorum

vurgun_kiz_61
12.05.2008, 17:02
Fatih Terimin Takimin basinda oldugu surece yaptigi herseyine yorumsuz diyorum:(

İsmail Çavuşoğlu
12.05.2008, 17:08
EURO 2008 onun son macerası olacak..Ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim..Menejer gibi istediği futbolcunun fiyatını düşürüp çıkarıyor..Milli takımı yap boz tahtası yaptı..
milli takımı milli takımlıktan çıkardı.canımız kanımız milli takımımızın başında bu adamın olmasını kabullenemiyorum...isterse Trabzonspor umuzdan 7 tane adam alsın yine altında başka şeyler ararım..

LazAnisT
12.05.2008, 18:21
Bazı arkadaşlarında belirttiği gibi Mehmet Topuz ve Mehmet Yıldız'ın kesinlikle kadroda olması gerekirdi.Fakat o zaman Sabri,Emre Aşık, Emre Belözoğlunu alamayacaktı:)

Can basten
12.05.2008, 18:43
Fatih Terim'in Kayserispor'un yıldızı Mehmet Topuz'u, EURO 2008 aday kadrosuna dahil etmemesinin altında sakatlık olayının yattığı iddia edildi.

Türkiye'nin Avrupa Şampiyonası elemelerinde Norveç ve Bosna Hersek ile oynayacağı maçlar öncesi sakat olduğunu söyleyerek affını isteyen ancak 3 gün sonra Kayseri ile idmana çıkıp herkesi şaşırtan Topuz'a, Terim'in kızgın olduğu ve bu yüzden kadroya çağırmadığı gelen haberler arasında.

-------------------------------------

Mehmet Yıldız, Hakan Şükür ve Toraman'ı alınmaması ise hoşuma gitti. Fakat Sabri denen tipin milli takım kadrosunda yer almasına bir türlü anlam veremiyorum.

Forvete ise Fatih Tekke ya da Ümit Karan'dan birisi kesinlikle alınmalıydı bence.

Fatih
12.05.2008, 19:31
gökhan gönül sakatlanmış 3 hafta dinlendirilcekmiş büyük ihtimalle kadrodan çıkartılır

TolgaTopçu61
12.05.2008, 19:43
bide gökhan gönül'ün yerine tayfun'u aliyormus:D

Terzioğlu
12.05.2008, 19:47
Gökhan Gönül'ün sakatlanmasi cok cok kötü oldu...en güvendigim oyunculardan biriydi..

DeAgLeMaNyAq
12.05.2008, 20:00
Önce Servet sonra Gökhan kötü olmuş gerçekten. Hücum anlamında bir sıkıntımız yok ama savunmada çok problemliyiz. Gökhan iyileşemezse yerine oynayacak Hamit ve Sabri var ama ikiside sağbek oyuncusu değil aslında. Allah korusun Hakan Balta'ya da bir şey olsa solbekte ikinci bir alternatif yok. Uğur Boral solbek falan değil. Gökhan'a alternatif olarak yeni biri kadroya çağırılacaksa bu hiç değilse Mehmet Topuz olmalı...

_SeRKaN_
12.05.2008, 20:01
Milli futbolcular tek tek dökülüyor..

Fatih
12.05.2008, 20:14
gökhan gönülün yerine mehmet topuz alınır

_SeRKaN_
12.05.2008, 20:57
gökhan gönülün yerine mehmet topuz alınır

Ne yapar yapar yine geyseden alır topçu...Ben böyle taraflı teknik adam görmedim..

wolf_TS61
12.05.2008, 21:23
kadroda hiç pivot santrafor yok.fatih tekke hakan şükür veya ümit karandan biri alınmalıydı.benim şahsi fikrim hakan şükür alınmalıydı.defanstada baya bi sorunumuz var.en sağlam adam servet sakatlanmış onun yerine bence ibrahim toraman alınmalıydı.emre aşık orda olmamalıydı.tolgayı niye aldı bende anlamadım ama herhalde trabzondan biri olsun dedi.mehmet topuz ve yorumsuz diyorum.arkadaşın dediği gibi sivastan da birini nezaketen almalıydı ama bu mehmet yıldız kesinlikle olmamalı.çünkü adam boğa gibi kafayı öne eğip koşuyor omuz atıyor başka bi halt yediği yok.milli takımı haketmiyor.

Can basten
12.05.2008, 23:19
------------Volkan

----Gökhan---İbrahim---Emre A.

Hamit--------Aurelio-------Emre B.

-------------Yıldıray

------Gökdeniz----Tuncay

-------------Nihat

Bu kadrodan çıkacak en iyi takım budur bence... :)

MehmetGÜRSOY61
12.05.2008, 23:20
can abii kaç tane forvet koydun yaw tuncay yıldıray nihat 3 forvet üfüf :D:D

Can basten
12.05.2008, 23:28
can abii kaç tane forvet koydun yaw tuncay yıldıray nihat 3 forvet üfüf :D:D

Alıştık Ersun Yanal mantalitesine Mehmedim. :rolleyes:

MehmetGÜRSOY61
12.05.2008, 23:30
Alıştık Ersun Yanal mantalitesine Mehmedim. :rolleyes:

dogru diyorsun gerce abii :)3 olmuş 5 olmuşş

DeAgLeMaNyAq
12.05.2008, 23:30
Bence ilk maçımızın kadrosu şu şekilde olacaktır.

---------- Rüştü -----------

Gökhan, Emre, Servet, Hakan

Hamit, Aurelio, Emre, Arda, Tuncay

----------- Nihat -----------

Can basten
12.05.2008, 23:32
Servet ve Gökhan kadrodan çıkartıldılar bildiğim kadarıyla...

MehmetGÜRSOY61
12.05.2008, 23:33
Bence ilk maçımızın kadrosu şu şekilde olacaktır.

---------- Rüştü -----------

Gökhan, Emre, Servet, Hakan

Hamit, Aurelio, Emre, Arda, Tuncay

----------- Nihat -----------

yanlızca servet yok kadroya alınmamış :D

DeAgLeMaNyAq
12.05.2008, 23:46
Yok federasyon bugün Servet'in kadrodan çıkarıldığını yalanladı. Gökhan'da, Servet'te 3 hafta yok ne yazık ki. Artık antremansız ne kadar toparlarlar bilemem. Ama Servet olmazsa Emre Güngör, Gökhan olmazsa da Sabri oynar düşüncesindeyim. Gökdeniz'in ise ilk 11'de başlayacağını hiç düşünmüyorum ne yazık ki. Belki Hamit toparlayamazsa bir ihtimal oynayabilir...

Fatih
12.05.2008, 23:50
...............Rüştü
sabri, G.zan , emre aşık, Hakan

Hamit, Aurelio, Emre, Arda

..............yıldıray

...............nihat

Alptuğ
13.05.2008, 21:50
fatih terim yine şaşırtmadı kazımı tümeri semihi ayhanı sabriyi çağırarak

28TS61
13.05.2008, 21:51
ben basari beklemiyorum ne yazikki
bari isvicreyi yenipte elensek

kamyonetçi
14.05.2008, 04:38
Terim hakedenleri milli takıma almayarak büyük bir musibeti haketti...

Ben içimizdeki İrlandalıların sesi olarak,Terimin büyük bir rezaletle geri dönmesini bekliyor ve temenni ediyorum.

Bu takımı desteklemiyorum.Bunuda açıkça ifade ediyorum.

headshot61
14.05.2008, 14:36
Hamit Altıntop'tan sevindirici haber!

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'den, Hamit hakkında müjdeli haber. Antalya'da kamp çalışmaları süren Milli Takımımız'da, Fatih Terim kamp çalışmalarıyla ilgili açıklamalardu bulundu ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Terim, Hamit'in idmanlarda depar atmaya başladığını ve turnuvaya rahat bir şekilde yetişeceğini düşündüğünü söyledi. Deneyimli teknik adam, Servet'in de ağrılarının sürmesine rağmen, Euro 2008'de formasını giymesini beklediğini söyledi. Terim, Servet için: "O'nun ağrılarına karşı inanılmaz bir direnci var, Servet'siz oynayacağımızı düşünmüyorum" dedi.

14.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com

Murat'
14.05.2008, 14:44
Kadrodan 3 kişi çıkacak...kimler çıkacak gerçekten çok merak ediyorum...birisi kesin kazım olacak da....

Fatih
14.05.2008, 16:35
Terim hakedenleri milli takıma almayarak büyük bir musibeti haketti...

Ben içimizdeki İrlandalıların sesi olarak,Terimin büyük bir rezaletle geri dönmesini bekliyor ve temenni ediyorum.

nolursa olsun milli takımdır desteklememek elenmesini istemek de neymiş:cool:

headshot61
14.05.2008, 17:01

Bu lafi söylerken hic utanmadinmi acaba..
Önce TÜRKIYE sonra TRABZONSPOR !

DeAgLeMaNyAq
14.05.2008, 17:27
Kadrodan 3 kişi çıkacak...kimler çıkacak gerçekten çok merak ediyorum...birisi kesin kazım olacak da....

Sonradan Emre'de davet edildi. Yani 4 kişi çıkacak...

Ümit Tekşan
14.05.2008, 20:18
İnşallah hayırlısı olur Milli Takımımızın için bizim Fatih TEKKE mizi de alsaydı çok güzel olacaktı ama almadı Fatih hoca demişler ne yapacağı belli olmaz...ama Tekke bu kadroda olsa idi benim için bir numaradır herzaman o bizim gönlümüzün sultanı..

Oğuuz
14.05.2008, 20:21
mehmet topuz, mehmet yıldız, fatih tekke, murat sözgelmez, ümit karansız' sız milli takımın sabri, emre aşık ve tümerli kadrosuna başarılar dilerim...

Hüdai Pervaneli
14.05.2008, 20:24

gökdeniz tolga kazim demedi deme

Ozan
14.05.2008, 20:53
gökdeniz tolga kazim demedi deme

Gökdeniz'i çıkaracağını düşünmüyorum . Çok formda çünkü . Ayhan'ı çıkarırsa daha az şaşırırım yani :)

Murat'
14.05.2008, 22:39
Tolgayıda çıkarmaz çünkü zaten topu topu 3 kaleci çağırdı

Erkin
15.05.2008, 11:36
Bir şeyi merak ediyorum.. Ceyhun'u GS transfer etmiş olsaydı Terim onu milli takıma çağırırmıydı? :mad: Ben hala Mehmet Topuz gibi bir ortasahayı nasıl çağırmadığını anlayamıyorum. Hem defansif hem ofansif, oyunu kuruyor, yönlendiriyor, pas dağıtıyor, şut çekiyor ve formda. Daha sakatlıktan çıkıp 2-3 maç oynayan Ayhan'ı çağırıyor ama formu sezon boyunca aynı tutabilen bir aynı mevkiideki Topuz'u çağırmıyor.. Kazım çok gereksiz, Ümit Karan'ı alabilirdi.. Mehmet Yıldız sezonu iyi geçirmiş olabilir ama alınsa da yedek kalacağı için bir önemi yok.. Herkes Mevlüt nedir falan diyor ama alınması mantıklı.. Bu sene takımında hem iyi bir sezon geçirdi, hem Avrupa'da oynuyor, hem yaşı da daha 21 kendini gösterebilir ve milli takıma ileriki yıllarda faydası olabilir..

trab61
15.05.2008, 15:13
yok canim daha neler gokdenizi cikarmaz bu kadar formda iken. cikarirsa adilik yapmis olur. colin emre vehalili cikarsin.

Uğurtan
15.05.2008, 16:15
Çeklerin kadrosuna bakıyorumda.. Defansında çok kaliteli adamlar var üst düzeyde.. Ama ofansif anlamda okadar değil.. En iyi adamlarından Rosicky'de yok.. Bence 2. olarak gitme şansımızı yüksek görüyorum..

Yalnız bunları söylerken sinyor Terim'in anormal işler yapmicanı düşünüyorum.. Yaparsa... :rolleyes:

DeAgLeMaNyAq
15.05.2008, 16:20
Çıkaracağı oyunculardan biri banko Colin Kazım. Forvet hattında da Halil, Semih ve Mevlüt arasından birini eleyecektir. Göbekte Tümer ve Ayhan'dan birini çıkarır. Savunmada da İbrahim Kaş veya Emre Güngör kadro dışı kalır. Tabii sakat olan oyuncularımızın durumuna göre bu tablo değişebilir...

Mehmet Fırat
18.05.2008, 00:46
Tekke'den milli isyan

Fatih Terim'in milli kadrosu çok tartışıldı. Fatih Tekke, Milliler'e başarılar diledi ama Terim'e de sitem etti.
Rusya'nın Zenit Kulübü'nde top koşturan Fatih Tekke, Milli Takım'a Avrupa Futbol Şampiyonası'nda başarılar dilediğini ancak kadroya alınmaması nedeniyle üzgün olduğunu söyledi.

Rusya'nın Zenit takımında top koşturan Fatih Tekke, İstanbul'a geldi. A Milli Takım kadrosuna çağırılmaması hakkındaki soruları yanıtlayan Tekke, "Kadroya çağrılmadık. Karara saygı duymak zorundayız. A Milli Takım'a şampiyonada başarılar diliyoruz. Normalde çok söylenecek var. Ancak burada ortamı germemek gerekiyor. Futbolculara destek olmak lazım" diye konuştu.

Neticede Milli Takım'ın söz konusu olduğunu ifade eden Tekke, "Üzgünüm. Tabii ki Milli Takım formasını çok çok giymek istiyorum. Ama şu kadarını söyleyebilirim; sadece benim için değil,birçok oyuncu için adaletsizlik oldu" ifadelerini kullandı.

Zenit Futbol Kulübü'nün UEFA Kupası'nı alarak büyük bir başarıya imza attığını, bu başarıda kendisinin de payı bulunduğu hatırlatılan Tekke, "Bu büyük organizasyonun içerisinde yer almak kendim ve ülkem adına çok önemli bir şey. UEFA kupası maçında oynamak ve kupayı kaldırmak her futbolcuya nasip olmaz. Yani bir futbolcunun isteyebileceği en önemli duygulardan birisi UEFA kupasını kaldırmaktı. O da bize nasip oldu" dedi.

Transfer dedikoduları ile ilgili de soruları yanıtlayan Tekke, kendisine herhangi bir kulüpten transfer teklifi yapılmadığını fakat, kulübünden ayrılmak istediğini kulüp yöneticilerine ilettiğini söyledi. Yöneticilerin kendisinin takımdan ayrılmasına karşı çıktığını kaydeden Tekke, başka bir kulübe transfer olması durumunda bilgileri basınla da paylaşacağını sözlerine ekledi.

31 yaşındaki yıldız oyuncuya sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

internethaber.com

mustafa gürsoy
19.05.2008, 19:45
Rakip takım hocalarına deseydik ki bizim milli takıma oyuncu seçin daha farklı oyuncular seçmezlerdi:)

Fatih
24.05.2008, 19:55
gökhan gönül sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarıldı

ilhan
24.05.2008, 20:02
Millilerde şok gelişme !..

Avrupa Şampiyonası'na Almanya'da hazırlanan milli takımımızda şok bir gelişme yaşandı. Sakatlığından dolayı idmanlara çıkamayan ve 23 kişilik aday kadroda olup olamayacağı belirsiz olan Gökhan Gönül kadrodan çıkarıldı. Detaylar birazdan...

Hamit yetişir umarım.

antagonist
24.05.2008, 20:03
Gökhan Gönül'ün sakatlanması çok kötü oldu. Düşünsenize, sağ bekimiz Sabri, karşısında Cristiano Ronaldo.

Fatih
24.05.2008, 20:05
Gökhan Gönül'ün sakatlanması çok kötü oldu. Düşünsenize, sağ bekimiz Sabri, karşısında Cristiano Ronaldo.

süleyman düşünmesi bile kötü:)

ilhan
24.05.2008, 20:18
Milli takım kamplarında verilen kaçıncı sakatlık bu? Abi bu adamlar maçlara nasıl hazırlanıyor ? Geçen gün antrenmanlarına baktım biraz. Gökhan Zan , Yıldıray'ın kaşını patlattı. Hırs var iyi güzelde adamları sakatlamamaya çalışmak lazım birazda. Aşırı motive olayım derken ( kaş yapayım derken ) göz çıkarmaya ne gerek var.

Akif Gür
24.05.2008, 20:19
iyi güzel hoşta bu turnuvayı hangi kanal vericek

Remzi
24.05.2008, 20:40
Millilerde şok gelişme !..

Avrupa Şampiyonası'na Almanya'da hazırlanan milli takımımızda şok bir gelişme yaşandı. Sakatlığından dolayı idmanlara çıkamayan ve 23 kişilik aday kadroda olup olamayacağı belirsiz olan Gökhan Gönül Fatih Terim tarafından kadrodan çıkarıldı.

Terim, yaptığı açıklamada, Gökhan'ın oynamasının mümkün olmadığını dile getirerek, ''Sonuna kadar beraber olmak istiyorduk. Şu anda aldığımız sonuçlar sakatlığının devam ettiği yönünde ve oynaması sakıncalı. Tedavisinin yapılması için kadrodan çıkardık ve yerine kimseyi çağırmadık'' dedi.
Gökhan Gönül ise duygularını anlatmakta zorluk çektiğini belirterek, şöyle konuştu:

''Avrupa Futbol Şampiyonası'nı dört gözle beklemiştim. Sezon boyunca kafamda bu vardı. Çok üzgünüm. Sakatlığımın bu derece kötü olduğunu bilmiyorduk. Oynadığım için de çok pişmanım.

Türkiye'de iğne olmam için kimse beni zorlamadı. Lig mücadelesi de vardı. Bunu göze aldım. Bayern Münih takımının doktoru beni kontrol etti ve sakatlığımın kısa zamanda iyileşmeyeceğini söyledi.
Arkadaşlarımın bu şampiyonada başarılı olacağına inanıyorum. Onların yanında olamayacağım için üzgünüm. Eşim ve çocuklarımla beraber tribünden izleyeceğim.''

Travelair
24.05.2008, 20:48
Haftalardır sakattı. Şampiyonluk mücadelesi adına sakat sakat oynadı. Terim'in de Zico'nun da bu sakatlıktan haberi vardı. Tercihini yaptı ya da yaptırdılar. Yazıklar olsun

Cafer KILIÇSOY
24.05.2008, 20:53
Lig Tv ve ATV sanırım.

Lig Tv HD kalitesinde yayınlayacak maçları.

Cem Balcı
24.05.2008, 20:53
hamit de kendini riske etmek istemiyor.sağ kanat sanırım sabriye kaldı.

Dogan
24.05.2008, 22:30
hamit de kendini riske etmek istemiyor.sağ kanat sanırım sabriye kaldı.
Hamit iyileşti, yarın oynuyor hazırlık maçında. C.Ronaldo'nun karşısında İbrahim Kaş oynar büyük ihtimal. Sabri'nin önünde parlak bir gelecek var, C.Ronaldo'ya karşı oynatıp da kariyeriyle oynamasınlar adamın:)

Ahmet Karadeniz
24.05.2008, 23:03

butun maçları ATV vericek

Hamdi Karamahmutoğlu
25.05.2008, 06:04
Gokhan`in olmayacak olmasi kotu oldu.
Hamit`in iyilesmesi sevindirici.
Umarim C.Ronaldo kariyerinin en kotu maclarindan birini oynar bize karsi.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Akif Gür
25.05.2008, 15:51
butun maçları ATV vericek

inşallah öledir...