PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimse Bizim Sesimizi Kısamaz!!!

Nytre
03.05.2008, 23:44
Trabzonsporumuzun bu aksam oynadigi mac esnasinda son haftalarda ve bundan once de surekli Trabzonsporumuzun maclarini

verecegine dair reklamlar yapmasina ragmen Trabzonspor Taraftarlarini surekli magdur duruma dusuren PISLIGTVyi statta protesto

eden binlerce Trabzonspor taraftarinin ```LIGTV DISARI``` tezahuratini maci televizyonlari basinda izleyen taraftarlarimiz tarafindan

duyulmamasi icin kisan PISLIGTVyi yaptigi CIRKEF davranistan dolayi KUTLUYORUM!... zaten PILSIKLERDEN TEMIZ bir sey beklenmez!...

Milyonlarca TRABZONSPOR TARAFTARININ GUR VE ISYANKAR SESINI KIMSENIN KISMAYA gucu YETMEZ!...

hic bir zamanbu ses kisilmadi ve hic bir zaman da kisilmayacak!...

Yurekli Trabzonspor Taraftari ligte hic bir amaci kalmayan , bunun yani sira kotu futbol sergilemesine ragmen takimina olan askindan dolayi o stada kosmustur...

PISLIKLERINIZDEN SUPERLIG ARTIK ``SUPERPISLIK``` olmustur...

Turk Futbolunu gelistireceginiz yerde surekli baltalamaya , nifak tohumlari ekmeye , ayriliklari derinlestirmeye calistiginiz apacik ortadadir..

Trabzonspor Taraftari Sesini Milyonlara Ulastirmistir seneler once ve bu ses hafizalarda hala yankilanmaktadir!/

Simdi sizin yaptiginiz cirkeflik size cok yakisiyor.. siz temizlik nedir bilmeyen yaratiklar toplulugu (istanbul medyasi ve onun surtukleri) boyle devam edin!...

Biz Trabzonda ve Trabzonsporun oldugu heryerde olmaya devam edecegiz...

Trabzonspor Taraftari Diyorum Baska Bir Sey Demiyorum!....

pReN@_61
03.05.2008, 23:47
ligtv DIŞARI ligtv DIŞARI !...

Erkan
03.05.2008, 23:50
O kadar taraftardan ses cikmamasina sasirmistim zaten :S.... Haram olsun odedigimiz paralar...

Cem Balcı
03.05.2008, 23:50
ligtv DIŞARI ligtv DIŞARI !...

......................:alkış::alkış:

Egemen Yılmaz
03.05.2008, 23:51
ben de ara ara duydum bu tezahüratı. ama sesi kıstıklarını da fark ettim. lanet olsun bunlara

LİG TV DIŞARI !

Cem Akyüz
03.05.2008, 23:52
istedikleri kadar kıssınlar daha gür sesle daha fazla bağırırız kızdırmasınlar bu takımın taraftarı 30.000 kişi yürümüş taraftardır gene haksızlıklar olursa gene yürürüz son olarak maçta ki gibi LİG TV DIŞARI LİG DIŞARI

e-mercan
03.05.2008, 23:53
iyiya bu hafta trabzondaki maçta görürler gereken tepkiyi arkadaşlar nereye kadar kısacaklar bakalım...

TolgaTopçu61
03.05.2008, 23:55
serefsiz bunlar, bende diyorum bizim taraftar neden o kadar sezsiz.

LIG TV DISARI

Kazım Uzunboy
04.05.2008, 00:06
haftaya febe maçını yayınlatmayacaksın bunlara !!

Çağatay_
04.05.2008, 00:07
İşin bir de ilginç tarafı var , stajyer genç bir spiker bizim maçta deneniyor.

Genç arkadaş gayet de güzel anlattı diyecek sözüm yok, fakat bizim maçta deneyeceklerine özet anlatımlarında vs deneseler daha mantıklı olmaz mıydı?

Kimsenin bizle oyun oynamaya , bize saygısızlık yapmaya hakkı yok.Lig Tv yi yayıncılık anlayışı ve 3 istanbul takımı yanlısı tutumu için kınıyorum.

Nytre
04.05.2008, 00:11
ligtv yonetiminin trabzonspora yaptigi cirkefliklerin sonu gelmez! bizim de bunlara tahammul edecek luksumuz yok!...

adherent_1
04.05.2008, 00:21
Lig TV'ye önümüzdeki hafta FB maçında gereken tepki verilecektir inşallah...

Selman
04.05.2008, 00:59
Çağatay'ın söylediği çok doğru.Maça giden arkadaşlar bilmez ama ben hakkaten sinir oldum Tv başında.Bi Öztürk Pekin anlatıyor maçı bi diğeri.Elemanın ismi neydi unuttum, maç devam ederken Öztürk Pekin'in adama "sen devam et" demeleri filan.

Emirhan Makul
04.05.2008, 01:02
ya o değilde maçı canlı izleyen arkadaşlarım spikerler neden durmadan değişdi??

Ahmet Kuru
04.05.2008, 01:05
bu kuruluştan farklı birşey beklemek olmaz.Eve geldiğimde kuzenim evdeydi ve maçta protestoları duymadım pek dedi.Bazen ses az gelmişti herhalde bilerek kıstılar dedi.Zaten böyle birşey bekliyordum.
Mecidiyeköyden BMN otobüsüne binerken ordaki esnaf bir abimizle sohbet etme fırsatı buldum.Avniaker de 3.5 yıl elektrik işlerinde çalışmış.Abinin anlattığına göre daha öncede böyle bir durum olmuş ve galatasaray maçında biz yayın kablolarını kesmiştik 5 dk.Fenerbahçe maçındada keseceksin,teknik arıza diyeceksin.Hak edene hak ettiği gibi davranacaksın....

Burçak
04.05.2008, 01:07
tv de sesin kısılması olayı yayınla alakalı gibi geldi bana. yani tribün sesini kısmadılar özellikle. kısmışlarsada yayınla alakalı bi problem olduğuda açıktı yani.
spikerin sesi bile zor duyuluyordu bir ara.

Ahmet Kuru
04.05.2008, 01:11
tv de sesin kısılması olayı yayınla alakalı gibi geldi bana. yani tribün sesini kısmadılar özellikle. kısmışlarsada yayınla alakalı bi problem olduğuda açıktı yani.
spikerin sesi bile zor duyuluyordu bir ara.
Ozaman büyük bir tesadüftür ki bu problem 5 kere prostesto edildiğinde olmuş.5 taneside tesadüf olamaz heralde...

Emirhan Makul
04.05.2008, 01:12

sesimi duyan var mı?

Burçak
04.05.2008, 01:14
Ozaman büyük bir tesadüftür ki bu problem 5 kere prostesto edildiğinde olmuş.5 taneside tesadüf olamaz heralde...
yahu ilkdefa yaptıkları şey değil bu. izlemesem biri bana dese inanırım sesini kıstıklarına. bu normal onlar için.

ama herzaman olduğu gibi direk tribün sesini kısmadılar budefa. spikerin sesi de gitti. yayında vardı problem :)

Arif Timurcioğlu
04.05.2008, 01:16
Medya maymunu bunlar.

biltrabzon
04.05.2008, 01:17
arkadaslar bu bizans medyasi gecen hafta besiktasin adana da stadta olan olaylarini bile dogru düzgün göstermedi fenerli futbolculara olan saldirilari bile sansürlediler ama trabzonda olay olunca 100 kamarayla cekiyorlar.bu hafta trabzonda maci falan birakin 90 dakika bu lig tv ve bizans medyasini protesto edelim

Selman
04.05.2008, 01:24

Lig tv yeni spiker deniyor Emirhan.Staj yapıyor bizim maçta.2 kere sanırım 15'er dakikadan yeni spiker anlattı maçı.

Metin Ural
04.05.2008, 01:27

Genç arkadaş gayet de güzel anlattı diyecek sözüm yok, fakat bizim maçta deneyeceklerine özet anlatımlarında vs deneseler daha mantıklı olmaz mıydı?

Kimsenin bizle oyun oynamaya , bize saygısızlık yapmaya hakkı yok.Lig Tv yi yayıncılık anlayışı ve 3 istanbul takımı yanlısı tutumu için kınıyorum.

genc arkadasimiz ligtv'de mac spikerligi yapacaksa daha mantikli olmazdi. eger ozet anlatimi yapacaksa daha mantikli olurdu.

bir macta denenecekti sonucta. bizim macta denenmesinde bir sorun goremedim ben acikcasi.

Alibeyoglu
04.05.2008, 01:32
seressizdir ne yapsa yeridir LIG TV

TolgaTopçu61
04.05.2008, 01:35
serefsiz lig tv, siz bizim sesimizi kestiniz bizde sizin kablolarinizi keseriz

Erkan
04.05.2008, 01:43
Ben seste bir problem duyamadim? :S Yani bence bilerek kesildi, ayrica yeni spiker ozturk pekinden cok ama cok daha iyi di o adami duydugum zaman ya uyuyasim yada nebiliyim baska bise yapasim geliyor... Boyle 15'er dakika yapilmasi da hos olmadi... Adama maci tamamen yaptirsaydilar guveniyorlarsa, Trabzonspor denenilebilecek bir takim degil!

Mayls
04.05.2008, 08:34
Haftaya ayni tepki Avni Aker'de de verilmeli. Bakalim Fenerbahce macinda ses kismaya cesaret edebilecekler mi?

Muhammet Kurt
04.05.2008, 10:18
sesli protesto yerine dövizlerle pankartlarla protesto edilse daha etkili olur sanirim, sesi kisabilirler ama mac esnasinda goruntuyu kesemezler herhalde. Trabzondaki taraftarlarimiz bu ise el atmasi lazim, hatta BMN TRABZON bu ise ön ayak olmasi lazim. Diger taraftarlar gruplariyla temsa gecip Turkiyede GORULMEMIS bir protesto eylemine tanik olabiliriz.

Bu sekilde diger kanallar bu olayi es gecemeyip hem görsel hem de yazili basinda ses getirmis oluruz.

Emirhan Makul
04.05.2008, 10:23
Lig tv yeni spiker deniyor Emirhan.Staj yapıyor bizim maçta.2 kere sanırım 15'er dakikadan yeni spiker anlattı maçı.

fener maçında denesinler da daha iyi olur bizde neden deniyorlar

Can
04.05.2008, 13:05
pislik heriflerr

ilhan
04.05.2008, 13:39
3-5 dakika

" Lig Tv Dışarı " coşkunuzu duyduk arkadaşlar. Ondan sonra kıstılar zaten.

ve inanın bana o 3-5 dakika bir sezona yetti. Boğazlarınıza, sesinize sağlık.

Kimse bizi SUSTURAMAZ!

Trabzon'daki maçtada sustursunlarda görelim.

28TS61
04.05.2008, 14:10
sesli protesto yerine dövizlerle pankartlarla protesto edilse daha etkili olur sanirim, sesi kisabilirler ama mac esnasinda goruntuyu kesemezler herhalde. Trabzondaki taraftarlarimiz bu ise el atmasi lazim, hatta BMN TRABZON bu ise ön ayak olmasi lazim. Diger taraftarlar gruplariyla temsa gecip Turkiyede GORULMEMIS bir protesto eylemine tanik olabiliriz.

Bu sekilde diger kanallar bu olayi es gecemeyip hem görsel hem de yazili basinda ses getirmis oluruz.

ozaman dövizleri bilgisayarla kapatirlar ekranda, bunlardan her pislik beklenir,

hem üye ol ve aidat öde sonra kazik ye bu kadarda olmaz ama

28TS61
04.05.2008, 14:14
bakalim bu aksam erman ve sansal ne dicekler bu olaylara,

ts nin taraftari nerdeydi, ses gitti diyenlere teknik sorun vardi vs vs derler serefsizler

mensure 61
04.05.2008, 15:05
Yüzsüzler :hırr

sbay
04.05.2008, 15:09
haftaya kablo operasyonu olur...

Mayls
04.05.2008, 15:13
haftaya kablo operasyonu olur...
Sonra dogru Bank Asya 1. Lig'e :o

Çağatay_
04.05.2008, 15:18
genc arkadasimiz ligtv'de mac spikerligi yapacaksa daha mantikli olmazdi. eger ozet anlatimi yapacaksa daha mantikli olurdu.

bir macta denenecekti sonucta. bizim macta denenmesinde bir sorun goremedim ben acikcasi.

O zaman bizim maçta denemesin.

Diyelim ki çok iyi niyetlilerdi , fener,gs,bjk maçında sence olur muydu böyle birşey?

Buldular yumuşak karın vur babam vur.Cevap Avni Aker de gizli.

Mustafa K. Demirbaş
04.05.2008, 15:19
fb macında bakalım nasıl susturacaklar ,nasıl sesı kısacaklar hıc beklemeıdıklerı bı anda ses yukselınce ne yapacaklar

Misina
04.05.2008, 15:27
Maçın özetini izlerken benimde dikkatimi çekti 2 kez değişik spiker kullandılar demek bundanmış

Özkan
04.05.2008, 15:29
Sesimizi kesenin kablosunu keseriz. Kiminle dans ettiğini iyi anlasın lig Tv ve Saner Ayar.

28TS61
04.05.2008, 15:32
saner ayar dedik ama bisey yok adamda

ilhan
04.05.2008, 15:42
saner ayar dedik ama bisey yok adamda

Çukurova grubundan ayrılacaktı. Hatta ayrılmıştır da bilemiyorum. Gereksiz yere birşey yok adamda demeye gerek yok. Ligde o kadar kötü konumdayızki nasıl ve nerede haklıyız onu bile şaşırdık :)

POYRAZ
04.05.2008, 15:44
Bu yeni bir sey degil. Yillardir Trabzonspor taraftarinin sesi kisiliyor. Adamlar tezahüratlarimiza bile tahammül edemiyorlar.

28TS61
04.05.2008, 15:47
zaten bi ara gecenlerde bu ses kisma konusunu tartisiyorduk bi kac abilerler,
8jk nin sesi ligtv nin teknik ekibinde bir 8jk li oldugundan fazla cikiyormus adam extra sahaya fazla mikrofon ve sesi aiyor dediler

okg_53
04.05.2008, 17:34
anti ligtv

SDanışmaz
04.05.2008, 17:36

Maçı izlerken bu benimde aklıma geldi..

Maçı anlatana lafım yok ama neden bizim maçta denendi o kadar maç yayınlıyorlar halbuki..

Emre B.
04.05.2008, 17:46
Maratona kameraların kolaylıkla görebilceği bir yere PİS LİG TV pankartı asılsa çok güzel olur.

Ayşe Aygün
04.05.2008, 17:58
Bakalım haftaya fb maçında nasıl kısacaklar sesi.O zaman göreceğim onları.Pislik demek az onlara hasiyetsiz insanlar.

ilhan
04.05.2008, 18:10
Sıkıyorsa haftaya oynanacak maçta kıssınlar :)

Gerçi sesi kısmaları birşeyi değiştirmez. Tüm ülke duyacak o " Pis Lig Tv dışarı " sloganlarını.

Kasım Hilal
04.05.2008, 18:14
Bu işi pankart çözer..
Biraz da futbolcuların maçtan sonra (ki inşallah kazandığımız maçtan sonra) röpörtaj vermemeleri..

Mertcan
04.05.2008, 20:20
bakalım haftaya uğradıkları tepki karşısında ne yapacaklar.. fenerbahçenin maçı olarak olaya bakılırsa bakalım kesebileceklermi!

kablolarıda kessek güzel olur hani :)

Mustafa Hazıroğlu
04.05.2008, 21:10
şu fener maçını kesebilsek ne güzel olurdu :D:D hahaha

Gökçebey
04.05.2008, 21:23
Pislig tv'ye hafta sonu çok ii bir ders vermek lazım.

Nytre
05.05.2008, 03:58
taraftarimiza her zaman birileri cikip yol gostermemeli. herkes de o bilinc olmali. herkes ne zaman ne yapilmasi gerektiginibilecek kadar maclara gidiyordur oyle degil mi

Muhammet
05.05.2008, 07:27
Ligtiviyi fener maçında zor dakikalar bekliyor. :D:D

Gerçi bizi de bekliyor o ayrı; konfetiler, muhtemel sahaya atılacak maddeler, taraftarla arasında çıkacak olaylar, atılacak taşlar vs. vs.

Çok zor bir maç olacak.

Nytre
05.05.2008, 19:44
```turk sahalarinda bir ilk yasaniyor sayin seyirciler. artik pet siseler sahaya - futbolculara degil kameramanlara atiliyor!!!````

Varlıbaş61
06.05.2008, 19:26
Ligtiviyi fener maçında zor dakikalar bekliyor. :D:D

Gerçi bizi de bekliyor o ayrı; konfetiler, muhtemel sahaya atılacak maddeler, taraftarla arasında çıkacak olaylar, atılacak taşlar vs. vs.

Çok zor bir maç olacak.

başlık aşağılarda kalmasın
ceza aldırmayacak her türlü davranışları yaparız umarım

Ahmet Faruk
06.05.2008, 20:19
```turk sahalarinda bir ilk yasaniyor sayin seyirciler. artik pet siseler sahaya - futbolculara degil kameramanlara atiliyor!!!````
fb maçının özeti budur....
Bunu yapsın taraftarımız benim gözümde sınıf atlar....

[TSinan]
06.05.2008, 21:32
Pislig tv'ye hafta sonu çok ii bir ders vermek lazım.
biz ibb macında elimizden geleni yaptık sıra fener macında sizde

Murat Değirmenci
06.05.2008, 21:37
tepkinizi koyun ortaya kaplanlarım benim

Erkan
06.05.2008, 21:50
fb maçının özeti budur....
Bunu yapsın taraftarımız benim gözümde sınıf atlar....

kameraman sadece gorevini yapiyor gunah degil mi? Yapabiliyorsan yap sansara... Sokma stada, onlerine pankart la kapat... ama kameramana pet sise atmak, dovmek hic te adil bir davranis olmaz...