PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 34. Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Fenerbahçe (Fotoğraflar Eklendi)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

İskender YILMAZ
03.05.2008, 21:04
ne yapacağız fenere karşı hiç bilmiyorum.. inş. galatasaray karşısındaki fenerbahçe bizim karşımızda da olur..

Kazım Uzunboy
03.05.2008, 21:07
açıkcası acayip çekiniyorum :(

Ali Can
03.05.2008, 21:08
ne bu acele..
daha maç biteli 10 dk oldu

Muhammet_61
03.05.2008, 21:08
ne yapacağız fenere karşı hiç bilmiyorum.. inş. galatasaray karşısındaki fenerbahçe bizim karşımızda da olur..

Öyle değil de "İnşallah takımımız da Fenerbahçe'ye karşı Galatasaray'ın gösterdiği gibi bir mücadele örneği ortaya koyar" dersek daha doğru olur.

Erkut Ay
03.05.2008, 21:09
yahu neyden çekiniyorsunuz anlamadımki tuttuğunuz takım Trabzonspor beyler hadi umudu kestinizde bu kadar küçük düşüncede neyin nesi karşındaki ezik senden büyükmü...

Muhammet
Önemli maç. fener maçı sonucta, şampiyonluk yarışı son haftaya da kalabilir.

Ama kazanıp onları şampiyonluktan etsek bile, şu zehir zemberek sezondan sonra çok da mutlu olmam. Sadece fener galibiyeti olur.

Mert67
Bu maçın havası başka olacaktır.Takımdan daha iyi bir oyun ve galibiyet bekliyorum.Eminim taraftar şov'da olacaktır.:)

İskender YILMAZ
03.05.2008, 21:10
Öyle değil de "İnşallah takımımız da Fenerbahçe'ye karşı Galatasaray'ın gösterdiği gibi bir mücadele örneği ortaya koyar" dersek daha doğru olur.
orası ölede açıkcası galatasaray daki futbolcu kalitesiyle bizim takımdaki bir değil ayrıca bizim futbolcuların bir kısmı çoktan liqi bitirdi kafasında bence..

alper*
03.05.2008, 21:11
ha ibb maci ha fener maci benim icin ikisi de ayni ..

Muhammet_61
03.05.2008, 21:14
Benim temennim yarın Sivasspor'un Galatasaray'ı yenmesi. Çünkü eğer tersi olursa Gs şampiyonluğunu ilan eder ve Ts-Fb maçı formalite halini alır.
Fenerbahçe eğer iddialı gelirse bu maç, üstü düzey bir heyecana ve yüksek gerilime sahne olacağından seyir zevki de artmış olur. Hem de Fenerbahçe'ye darbe vurma şansını yakalamış oluruz.

vurgun_kiz_61
03.05.2008, 21:15
Yahu niye cekiniyorsunuzki anlamadim?Cikip guzelce topumuzu oynayacagiz eminim bu macta futbolcularimiz biraz daha ruhlu oynarlar.FBde kim?:(

sirkan
insallah sampiyonluk haftaya kalir...
ozaman gel pis pisi fener.......

Koray
inşallah fb'nin taraftarları gelirde bütün sezonun stresini atarız...

sirkan
03.05.2008, 21:17
inşallah fb'nin taraftarları gelirde bütün sezonun stresini atarız...

nasil yani???? :D

İskender YILMAZ
03.05.2008, 21:20
ark.lar bide bir sorum olacak.. gerçekten kimin şampiyon olmasını istiyorsunuz..?? şahsen ben gs olacağına fener olsun derimm..

Muhammed KOÇ
03.05.2008, 21:21
ne olur Allah rızası için şu feneri yenelim :Q tüm derbileri kaybettik bir beraberlik bile yok.bunu kazanalım tüm ligin kötü gidişini unutacağım.şu fb nin şampiyonluğunu elinden biz alalım !

vurgun_kiz_61
03.05.2008, 21:21
ark.lar bide bir sorum olacak.. gerçekten kimin şampiyon olmasını istiyorsunuz..?? şahsen ben gs olacağına fener olsun derimm..

Bize ne derim sampiyondan:(

erhank
03.05.2008, 21:25
Ya su maci alalimda bu senenin ugursuzlugu kalksin üzerimizden.

sirkan
03.05.2008, 21:27
gene hakem damgasini vurur bu maca... herzamanki gibiiiiiiiiiiiiiii

Canİlker
03.05.2008, 21:29
inşallah alırız maçı , çok iyi olur.

Kadir
03.05.2008, 21:31
tokatlarız inş :)

ilhan
03.05.2008, 21:32
Gel bakalım kanarya, gelll.. ( İskender büyük versiyon. :) )

Salih Sezer
03.05.2008, 21:33
bu hafta şampiyon belli olursa fenerle rahat oynarız

Emre Emiroğlu
03.05.2008, 21:49
Sanırım Bu Macı Alamazsak Tarihimizde İlk Kez Sezonda 3 İstanbul Takımını 6 Maçta da Yenememiş oLucaz.

orhan42
03.05.2008, 21:52
5 mayıs 96 nın intikamı diyorum.Beraberlik bile f5'e takılacak bi çelme diyorum.5 mayıs 96 saat 21.00'ı düşünüyorum ve akan göz yaşlarımın bu şekilde kuruyacağına içimin soğuyacağına inanıyorum..

Emre Emiroğlu
03.05.2008, 21:54
5 mayıs 96 nın intikamı diyorum.Beraberlik bile f5'e takılacak bi çelme diyorum.% mayıs 96 saat 21.00'ı ve akan göz yaşlarımın bu şekilde kuruyacağına içimin soğuyacağına inanıyorum..
Çok Saçma Ne Alakası Var Şimdi 95/96 ile.

Nytre
03.05.2008, 21:56
bence o yili unutalim artik. saplanti ya da kronik hala getirmeyelim olayi daha fazla. bu ezikler bizim icin herzaman ezik-sikeci-masabasici-ahlaksiz kalacklar.

ezikleri sahaya gomelim!!!

DeAgLeMaNyAq
03.05.2008, 22:03
Başkan bile ne âlakaysa 96'nın rövanşını almak isteriz diyor. Sanki şampiyonluğa biz gidiyoruz. Eğer GS yarın puan kaybetmezse FB için son maçımız onlar açısından stresli geçebilir. Kadro açısından kalede Tolga oynayabilir. Cezalı Tayfun'un yerine muhtemelen Erdinç oynar. Formsuz Ferhat yerine de iyileşirse Ayman, iyileşmezse Hasan oynayabilir. FB'ye karşı çift forvetle oynayacağımızı düşünmüyorum. O yüzden Ergin'in yerine Serkan oynayacaktır...

orhan42
03.05.2008, 22:11
Lazmania kardeşim saplantı değil saçmalık değil.Ama sen herhalde o maçı tam hatırlamıyorsun herhalde.nasıl acı duyduğumu kimse tahmin edemez.maçın bitişinin ardından evde matem havası estiğini babamın bir hafta doğru düzgün kimseyle konuşmadığını hatırlıyorum.O maçın nasıl kaybedildiğini Ali Şen denen yaratığın maçtan önceki faaliyetlerini ve maçtan sonra Nası k.ydu Aykut kocamaaan tezahüratlarını düşündükçe bu maçı iple çekiyorum.Kabul edersin etmezsin o senin bileceğin iş.bu benim görüşüm..

Can
03.05.2008, 22:12
allahım şu maçı kazanalım yaaa

Selim_Perçin
03.05.2008, 22:16
Tabi kazancaz beyler ya 1 olur bize yazar ya 3 olur karakolda biter

Emre Emiroğlu
03.05.2008, 22:16
Lazmania kardeşim saplantı değil saçmalık değil.Ama sen herhalde o maçı tam hatırlamıyorsun herhalde.nasıl acı duyduğumu kimse tahmin edemez.maçın bitişinin ardından evde matem havası estiğini babamın bir hafta doğru düzgün kimseyle konuşmadığını hatırlıyorum.O maçın nasıl kaybedildiğini Ali Şen denen yaratığın maçtan önceki faaliyetlerini ve maçtan sonra Nası k.ydu Aykut kocamaaan tezahüratlarını düşündükçe bu maçı iple çekiyorum.Kabul edersin etmezsin o senin bileceğin iş.bu benim görüşüm..

Tabiki Senin Görüşün. Geçen Hafta Galatasarayın Puan sıralamasındaki Yerinde Biz oLsaydık Ve O Maça Çıkan Biz oLsaydık Dediklerine Katılırdım. Ayrıca O Macı Çokda İyi Hatırlıyorum.. 2 Trabzonsporlunun İntihar Ettiğini de Biliyorum. O Gece Ve sonraki Günlerde Şehrin Nasıl Karanlığa Büründüğünüde..

Yinede o Günlerin İntikamını Bu Maç Karşılamaz Karşılayamaz.. Yenmemiz Tabiki Güzel oLur. Bu Macın Tek Önemi Bu Sezon Ve Tarihimizde İlk Kez İStanbul Takımlarına Karşı Galibiyetimizin oLmamasıdır. Benim İçin Başka Bir Anlamı Yok Bu Macın.. Kimse İçinde oLmamalıda.

tisan61
03.05.2008, 22:19
beyler bu işin yarısı sanş yarısı mücadele
hep beraber allaha dua edip namaz kılalım oşansı bize versin
başkada söyleyecek bişeyim yok

Hotaman
03.05.2008, 22:21
Olayı savaş moduna çekmeyelim. Unutulmaması gereken birşey var o da Fenerbahçe psikolojik savaşı çok iyi beceriyor ki tüm Türkiye'ye de örnek teşkil ediyor. Dikkatle izleyin Trabzon'a gelen takımlar seyircinin çabuk "galyana" geldiğini biliyor ve bune göre devranıyor. Bu tedirginliğin bize hiçbir faydası yok arkadaşlar her zaman sakin us kazanmasını bilir.

orhan42
03.05.2008, 22:22
BEni de yakan bu hırs eksikliği zaten.En son feneri ne zaman yendiğimizi hatırlayan var mı.Bize ne bu maçtan zaten sezon boşu boşuna geçmiş demenin bize faydasından ziyade zararı olur.Bakın istatistiklere istabulun üç takımyıla aramızdaki galibiyet farlarına.bunların hep 7-8 sezondaki alınan mağlubiyetlerle arttığını görürüz.Bu maçlardan bize ne diyemeyiz...

Cem Akyüz
03.05.2008, 22:23
bu maç için tek diyeceğim laf karşımızdaki takım istanbul şehrinin bir takımı o yüzden yenmek çok önemli yenelim aralarında kim şampiyon olursa olsun bizi ilgilendirmez ama biz çıkıp maçımızı alalım

orhan42
03.05.2008, 22:25
BEni de yakan bu hırs eksikliği zaten.En son feneri ne zaman yendiğimizi hatırlayan var mı.Bize ne bu maçtan zaten sezon boşu boşuna geçmiş demenin bize faydasından ziyade zararı olur.Bakın istatistiklere istabulun üç takımyıla aramızdaki galibiyet farklarına.bunların hep 7-8 sezondaki alınan mağlubiyetlerle arttığını görürüz.Bu maçlardan bize ne diyemeyiz...

ErseN_MaRTiN_61
03.05.2008, 22:26
gel bakalım fenerimmm

ali+61+26
03.05.2008, 22:27
Bn Bu Macta İyİ MÜcadele Etsİnler KÖtÜ Zamaninda Bİle BÜyÜklÜĞÜnÜ GÖstersİnler...ve Futbol Oynasinlar Baska BİŞe İstemİyorum Yenersek İyİ Olur Yenİlİrsekte SaĞlik Olsunn ÖnÜmÜzdekİ MaÇlara Bakicaz

Metin Ural
03.05.2008, 22:29
Benim temennim yarın Sivasspor'un Galatasaray'ı yenmesi. Çünkü eğer tersi olursa Gs şampiyonluğunu ilan eder ve Ts-Fb maçı formalite halini alır.
Fenerbahçe eğer iddialı gelirse bu maç, üstü düzey bir heyecana ve yüksek gerilime sahne olacağından seyir zevki de artmış olur. Hem de Fenerbahçe'ye darbe vurma şansını yakalamış oluruz.

1. galatasaray yarin yenerse bile sampiyonlugunu ilan edemeyebilir.
2. galatasaray yarin sampiyonlugunu ilan etse bile, fenerbahce sampiyonlar ligine katilmak isteyecektir. yani her turlu ts-fb maci formalite maci olamaz, zaten olmamali.

Emiroğlu
03.05.2008, 22:31
BaZı ArKaDaŞlArIn CaPs LoCk'LaRı TeMaSsIzLıK yApIyOr sAnIrIm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaya
03.05.2008, 22:37

Kurguda sorun var...

Şöyle ki; bizim fener i yenmemiz halinde Sivas'ın şampiyonluğu ilan etme ihtimali var.
O bakımdan yarın Sivas'ın gs'yi yenmesi bence sakat.

Açıkçası benim bu sezon tek istediğim Sivas'ın şampiyon olmamasıdır.

alper*
03.05.2008, 22:39
5 mayıs 96 nın intikamı diyorum.Beraberlik bile f5'e takılacak bi çelme diyorum.5 mayıs 96 saat 21.00'ı düşünüyorum ve akan göz yaşlarımın bu şekilde kuruyacağına içimin soğuyacağına inanıyorum..

abicim biz neden f5 diyoruz bunlara anlamadim sanki 5 tane biz atmisiz gibi :D kim atmissa onlar desin :)

Emre Emiroğlu
03.05.2008, 22:43
Kurgu da sorun var...

Şöyle ki; bizim fener i yenmemiz halinde Sivas'ın şampiyonluğu ilan etme ihtimali var.

Aslında Haklısın. Bugün ANAHABER bültenini izlerken henüz şampiyon olmamış sivassporun ANADOLU DESTANI yazdığını reklamlayan bir haber izledim.. daha bu noktadayken medyanın sivasspora verdiği bu desteği gördükten sonra bende kesinlikle sivassporun şampiyon olmasını istemeyenlerdenim.
biz üst üste 2 yıl ikinci olup hakem katliamlarına kurban olurken bırakın anahaber bülteninde bizi haber yapmayı spor programlarında bile bizi tartısmayan medyanın şampiyonluk şansı var diye sivasssporu şimdiden ANADOLU DESTANCISI yapmaları yüzünden şampiyonluğu yine bir istanbul takımının sırtlamasını temenni ediyorum.

Ümit Tekşan
03.05.2008, 22:44
Gel bakalım fenerimmmm gel hüseyin avni akeri hazırladık sana gel ..Benim yaklasımımda en azından 95-96 sezonunun bir nevi intikamını almak ama kardeşim takım çok kötü yendiği maçlarda bile kötü oynuyor...,
içimden bir hisde yeneriz diyo yada en kötü berabere kalırız zaten buda feneri şampiyonluktan eder heralde ama ne bilim bu futbolla bu takımla insallah dua edelim de yenelimm ..

Kazım Uzunboy
03.05.2008, 22:44
Bu maçın havası başka olacaktır.Takımdan daha iyi bir oyun ve galibiyet bekliyorum.Eminim taraftar şov'da olacaktır.:)
Taraftar şovdan eminim ama oyunu bilemem.Futbol bu oynayan kazanıyor :(

Cem Akyüz
03.05.2008, 22:45
Kurgu da sorun var...

aynen kaya ağabey bende öyle istiyorum sivas şampiyon olmasında kim olursa olsun

Hotaman
03.05.2008, 22:55
Bence bizi kimin şampiyon olduğu ilgilendirmemeli...
Yine de kendimizi eleştirmemiz gereken çok önemli bir nokta var, öyle ya da böyle ciddi bir şehirin bile desteğini arkasına almadan, bizim en fazla 5 te birimiz kadar taraftarı olan Sivasspor şuan potanın içinde. Peki biz neden değiliz, bunu iyi irdelemek lazım.

Emre7
03.05.2008, 23:27
cinconun sivası yenmesi gerekiyor....
bizimde feneri yenmemiz ve böylece şampiyonlar ligine göndermemiz gerekiyor aslında eğer bjk yenerse 2. bile olabilir

Bahattin Aydın
03.05.2008, 23:32
yeneceğiz..yeneceğiz..yeneceğiz..oyuncular değil formama güveniyorum

TolgaTopçu61
03.05.2008, 23:37
insallah kazaniriz

Adem Erdoğan
03.05.2008, 23:39
İntikam sloganları başlamış yine.
Neyin intikamı yenince bizmi şampiyon olacağız.
Ne zaman onları yenip şampiyon olursak o zaman intikam almış oluruz.

Göktuğ Altuntaş
03.05.2008, 23:40
bizim fenerbahceyi yenmemiz cok zor bi ihtimal bana göre ama bende sivasın sampiyon olmaması taraftarıyım!

Cem Akyüz
03.05.2008, 23:40
İntikam sloganları başlamış yine.
Neyin intikamı yenince bizmi şampiyon olacağız.
Ne zaman onları yenip şampiyon olursak o zaman intikam almış oluruz.

:alkış::alkış: çok doğru bu hafta formamız için kazanmalıyız ama onlardan elbet bir gün 96'nın hesabını soracağız

[TSinan]
03.05.2008, 23:42
bizim fenerbahceyi yenmemiz cok zor bi ihtimal bana göre ama bende sivasın sampiyon olmaması taraftarıyım!
aynen bnde ne kdar anti istanbul tarafı olsamda sivasın sampıyon olmasını istemiyorum

Murat Keçeci
03.05.2008, 23:46
bu maçta cezayı falan göze almıştım nasıl olsa seneye bizden bişe olmaz diye düşünüyordum ama bu transfer haberlerinden sonra vazgeçtim stada gelecek olan herkes seneyi düşünüerek hareket etsin lige nasıl başlarsak öyle gider sahaya en ufak bişe atılmasın lütfen arkadaşlar gelecek sene için bu maçta irademize hakim olalım

Mustafa OK
04.05.2008, 00:12
haklısın herkes sağduyulu davranmalı futbolcular son kez ellerinden geleni yapmalı ama yenmemiz çok zor...

hodlu
04.05.2008, 00:24
Sivasın şampiyonluğunu bende istemiyorum ama feneri yenmek dünyada tattığım en büyük zevktir...

Semih58
04.05.2008, 00:27
Bizansı yenmeliyiz.Yeniden fethetmeliyiz. Anadolu Bizansa mezar olacaktır.

pReN@_61
04.05.2008, 00:30
çekinecek bir şey yok. Allah'ın ezikleri işte...

yeneriz feneVbahceyi...

ferhaTS87
04.05.2008, 00:33
bende sıvasın sampıyon olmasını ısyemıyorum ama bı dusununce bunun yanlıs bı dusunce oldugu kanısına vardım sıvasın sampıyon olmamasını ıstemek hedef kucultmektır fb degılde sıvası kendıne rakıp gormektır sankı fb bızden daha buyuk bız zaten ona rakıp olamayız barı sıvaz bıze rakıp olsun demektır ama yıne cok karısık bı durum kendıme ne kadar bunları anlatsamda yınede sıvasın sampıyon olmasını ıstemıyorum yarın gese sıvası yensede fb macını rahat rahat ızlesek

Semih58
04.05.2008, 00:33
Lig sonu

GEYSARAY
DELİKBAHÇE
KARAFATMA
YENİDOĞMUŞ

Sefa Murat Dokuz
04.05.2008, 00:37
Şu ezikleri bi yensek süper olacak...
Son yıllarda elimizden zor kurtuluyorlar...
geçen sezon İZmirde şansa 2-2 kaldılar alıyorduk...
Kadıköyde yine yeniyorduk 2-2 yapmışlardı 2006 da... şansımız yaver gitmedi hiç bu maçı alsak mükemmel olacak...ama güç olarak çok gerideyiz fb bu maçı vermez die düşünüyorum

sbay
04.05.2008, 00:39
bu maçın atmosferi farklı olur..her türlü bu maça ortağız.

Semih58
04.05.2008, 00:40
FB'nin Şampiyon olmasını istemek,1995-1996 sezonunda sırf bu yüzden intihar eden kardeşlerimizin kemiklerini sızlatmaz mı?

TRABZONSPOR bu maçı da alamaz sa seneye hangi moralle başlar ki?

pReN@_61
04.05.2008, 00:43
FB'nin Şampiyon olmasını istemek,19
Habu fani dünyada isteyeceğim en son şey bu olurdu heralde...belki de olamazdı

İnşallah yeneceğiz ezikleri...

Emirhan Makul
04.05.2008, 00:50
korkutucu bir başlık

_SeRKaN_
04.05.2008, 00:53
Kazanırız inşallah ama o ruhu taşırlar mı onu bilmiyorum..

Arif Timurcioğlu
04.05.2008, 00:56
Ruhla oynarsak ne olursa olsun kazanırız cehenneme bekliyoruz ezikbahçeyi.

TheCrow
04.05.2008, 00:57
Bence bizi kimin şampiyon olduğu ilgilendirmemeli...
Yine de kendimizi eleştirmemiz gereken çok önemli bir nokta var, öyle ya da böyle ciddi bir şehirin bile desteğini arkasına almadan, bizim en fazla 5 te birimiz kadar taraftarı olan Sivasspor şuan potanın içinde. Peki biz neden değiliz, bunu iyi irdelemek lazım.

Aslında bu durum,bizim için ibret alınması gereken bir tablodur.Yanlış anlaşılmasın,Sivas'ı örnek alalım filan demiyorum,onların zaten 3 puanı haram puan,biraz da şans diyorum,yürümüş gitmiş takım işte,kendileri de beklemiyordu böyle bir sezon.

Buradan çıkarılacak ders şudur : "Artık İstanbul dışından şampiyon çıkamaz,ekonomik fark dağlar kadar oldu,imkanı yok,vs,vs,..." türü hipotezler çökmüştür.Sivas bu ligde ilk 3'e girebiliyorsa,Trabzon 20 puan farkla şampiyon olabilir demektir.Çalışmalıyız,inanmalıyız,er veya geç şampiyon olacağız,bunu unutmamalıyız.

Kazım Uzunboy
04.05.2008, 01:01
paftan alsın oynatsın hoca daha iyi en azından oyuncular Trabzon'lu gurur yapar maça asılırlar

Burçak
04.05.2008, 01:02
şampiyonluğun istanbul dışına çıkmayacağını söylemek saçmalık.
daha 3-4 sezon önce hırsız febe elimizden çalmadımı şampiyonluğu.
masada hakkımız yenmezse bu ezikleri çok rahat alt edebiliriz.
ve istanbul eziklerini berbat bir vaziyette yakalamışken bizim şanssızlığımızda başkanımızın nuri albayrak olması idi. o seneler açık ara şampiyon olabilirdik. yalan mı.

Semih58
04.05.2008, 01:08
Sivas'ın bu puanda olması ve durumu TRABZONSPOR'umuzu fişeklemiştir.Dikkat edelim bağırmayan taraftarımız bağırmaya,pankartlar asmaya başlamıştır.Şehir kenetlenmiştir.Ankaraspor maçında Yenikentte pankartlar muhteşemdi. Birde bilinçli Transfer yaparsak,sistem oynarsak neden olmasın.Mehmet YILMAZ'ı bile arar olduysak düşünmeli,çok çalışmalıyız.Rakibimiz Sivas değil BİZANS olmalıdır.Herşey para ile olsaydı Ezikbahçe 25 yıldır Türkiye Kupasına sahip olurdu?

TRABZONSPOR'UM 3 Ezikbahçe 1

Tosun61
04.05.2008, 01:37
Prestij acisindan cok önemli bir mac ama gönül isterdiki Ezikleri Trabzon'dan Sampiyonlukdan ederek postalayalim.ama su bir gercek ki onlari Sampiyonlar Ligi hedefindende edersek Sampiyonlukdan etmis gibi makbule gecer.ama ben maalesef Bu trabzonspora güvenemiyorum.isimiz sansa kalmis insallah yeneriz..

TSezgin61
04.05.2008, 02:20
yine geldi avni akerde bir fener maci... hemde ne mac. ah Trabzonum sende sampiyonluk yarisinda olsaydinya...

neyse... Bu mac alirsak bütün sezonu unuturum!! bukadar basit bir sekilde hemde.
öyle zevkli olurki feneri sampiyonluktan etmek, onlara o aciyi yasatmak, ve en büyük rakiplerinin sampiyonlugunu onlara göstermek ve bunun bizim yüzümüzden oldugunu bilip onlari üzmek...

Haydi Trabzonum, unuttur bize üzüntülerimizi!!!!

Keleşoğlu
04.05.2008, 02:26
yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal misali bir maç

Mustafa
04.05.2008, 02:27
Dostluk içinde bir maç olur inşallah.Trabzonspor seyircisinin digerlerinden ne kadar farklı oldugunu gösteririz diye umuyorum.96 yılının üzerinden 12 yıl gecti o sene dogan cocuklar liseye başlıyor nerdeyse unutalım bunları artık.İntikam boş kelimeler ama genede fenerin şampiyon olmasını helede avni akerde şampiyonluk turu atmasını istemem.

Terzioğlu
04.05.2008, 02:32
Sezon basinda bu maci fenerle oynayacagimiz sampiyonluk maci olarak hayal ediyordum :) hey gidi hey :)
Herseye ragmen yeneriz..

Hüdai Pervaneli
04.05.2008, 02:56
fb olmasin neden mi burdaki fb liler gicik hemde cok havalarinda gecilmez

gs olmasin neden mi burdaki gs liler tebrik etmeye gelmiyo

sivas olmasin ona birsey demem

insallah bu mac bizim:D

TSigalko
04.05.2008, 03:05
Eğer yenersek sürpriz olur..

Kazım Uzunboy
04.05.2008, 07:41
Eğer yenersek sürpriz olur..

Kesinlikle..:o

ccd6167
04.05.2008, 10:04
feneri en ii zamaninda yenemedik su durumda zor yani..ama sunu diyim tabiki yenicez biz..

Samet Berber
04.05.2008, 10:08
fenerbahçeyi yeneceğiz... uzatmaya gerek yok :( umutsuz olmayın yaaa .... :(

Emre B.
04.05.2008, 10:13
Kaç sezon oldu FB'yi yenemiyoruz.Ya hakemler kurtarıyo yada son dakikalar da atıyolar.İnşallah bu sefer yeneriz.Kağıt üstünde bakınva Fener bizi çok rahat yener.
Bu maça 96'nın rövanşı şeklinde bakmamak lazım.Bu maçı kazanınca +40 puan alıp şampiyon olucaksak başka.

Emirhan Makul
04.05.2008, 10:28
yenmesekde mücadele edelim yeter ama bu futbol ya bursa yendi biz mi yenemeyecez

Hasan61
04.05.2008, 10:31
acaba ersun hoca kalede kimi oynatacak???

Volkan Yavuz
04.05.2008, 10:32
Vederson Sakat Carlos Sakat + Kezman Oynuyor bizim icin avantaj!

Semih58
04.05.2008, 10:39
TRABZONSPOR zorların takımıdır. Candan oynarsa yener.

Yoksa seneye AYAĞA KALKMAYAN FENERLİ OLSUN desekte inandırıcı olur mu? Ayağa kalkmayana ne denilir?

Alibeyoglu
04.05.2008, 10:42
trabzonspor taraftari icin yener feneri ama maglum aziziye abla ve hakemi yenebilirmi bilemem bence aziziye abla isini saglama baglar

Kaan
04.05.2008, 10:48

İnşallah Jefferson geçer kaleye... Çok iyi kalecilik yapıyor ama değeri bilinmiyor maalesef... Ama bence Ersun Hoca Tolga'yı alacak kaleye... :)

Kaan
04.05.2008, 10:50
Bu arada dua edelim de hakem iyi çıksın... Diğer maçlarda Fener bizi yenmedi hakemler yendi... :(

Mustafa Hazıroğlu
04.05.2008, 10:52
fb olmasin neden mi burdaki fb liler gicik hemde cok havalarinda gecilmez

gs olmasin neden mi burdaki gs liler tebrik etmeye gelmiyo

sivas olmasin ona birsey demem

insallah bu mac bizim:D

KİM OLURSA OLSUN BİZE NE

Emirhan Makul
04.05.2008, 10:54
VEDERSON SEZONU KAPATTI http://www303.mackolik.com/img/v3/tr.gifhttp://www304.mackolik.com/img/haberbuyuk/G/GokcekWederson030508_B1.jpg İstanbul - </B>Fenerbahçe'nin Brezilyalı asıllı futbolcusu Gökçek Vederson'un, dünkü antrenmanda meydana gelen sakatlığının ardından sezonu kapattığı açıklandı.
Takım doktoru Piyer Arzuman, Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, Vederson'un 4 hafta içinde iyileşebileceğini ve tedavisine başlandığını kaydetti.
Dr. Arzuman, Vederson'un MR çekiminden sonra yaptığı açıklamada, Brezilya asıllı futbolcunun sol diz kısmı iç yan bağlarda yırtık tespit edildiğini ve bu oyuncunun 4 hafta süreyle sahalardan ayrı kalacağını ifade etti.

Sefa Murat Dokuz
04.05.2008, 10:55
tolga tabiki

İskender YILMAZ
04.05.2008, 11:00
cinbon sivas'a yenilsede biz fener'i yenersek yine ne yazıkkı gayse şampiyon olucak. ya bir mucize olsa da şu sivas geyse yi 3 farklı yense. o zaman fenerliler başlar şampiyonuz diye. bizde onları bi yensek. tabi bu seneryanun en kötü tarafı sivas'ın şampiyon olması. gerçi bizim fener i yenmemiz sivas ın cinbon u 3 farklı yenmesinden daha büyük mucize olur ama. ya ne olursa olsun kardeşimm yenelimde fener'i. allah'ım düşünsenize fener i yenip şampiyonluktan ediyoruz.. çokk müthiş olur yaw..

Kaan
04.05.2008, 11:04
cinbon sivas'a yenilsede biz fener'i yenersek yine ne yazıkkı gayse şampiyon olucak. ya bir mucize olsa da şu sivas geyse yi 3 farklı yense. o zaman fenerliler başlar şampiyonuz diye. bizde onları bi yensek. tabi bu seneryanun en kötü tarafı sivas'ın şampiyon olması. gerçi bizim fener i yenmemiz sivas ın cinbon u 3 farklı yenmesinden daha büyük mucize olur ama. ya ne olursa olsun kardeşimm yenelimde fener'i. allah'ım düşünsenize fener i yenip şampiyonluktan ediyoruz.. çokk müthiş olur yaw..

Spor yorumları böyle düşünmüyor ama... Bu maçı sıradan bir maç olarak görüyorlar... :mad::(

İskender YILMAZ
04.05.2008, 11:16
Spor yorumları böyle düşünmüyor ama... Bu maçı sıradan bir maç olarak görüyorlar... :mad::(
hanqi spor yorumcuları TRABZONSPOR - febe maçını sıradan bir maç olarak görüyor? bu maçın sıradan olmasına hiçbir şekilde imkan yok. hem bir derbi maçı, hadi bunu geçdim şampiyonluk maçı olabilir, olmasa bile şampiyonlar liqine katılmak için fenerin mutlak kzanması gereken bir maç olabilir

Ahmet Karaman
04.05.2008, 11:18
evire çevire öpüp yolluyacağız feneri

ismail tüfekçi
04.05.2008, 11:30
Dostluk içinde bir maç olur inşallah.Trabzonspor seyircisinin digerlerinden ne kadar farklı oldugunu gösteririz diye umuyorum.96 yılının üzerinden 12 yıl gecti o sene dogan cocuklar liseye başlıyor nerdeyse unutalım bunları artık.İntikam boş kelimeler ama genede fenerin şampiyon olmasını helede avni akerde şampiyonluk turu atmasını istemem.
1996 yı unutan trabzonsporlu olamazzzzzzzzz.

ismail tüfekçi
04.05.2008, 11:32
sivas ın 2 inciliğini bile hazmedemem gene g.s şampiyon olsun

İskender YILMAZ
04.05.2008, 11:34
1996 yı unutan trabzonsporlu olamazzzzzzzzz.
unutan olamazda hatırlamayan olabilir değilmi abi? :D 6 yaşındaymışımda..

macka61
04.05.2008, 11:42
inşallah yenicez şu ezikleri

murseltaskin
04.05.2008, 12:38
eğer trabzonspor fenere yenilmezse adam değil bunlar.galatasaray nasıl yendi bizi de feneri şampiyon yaptılar.bizde yenilelim fenere

Koray
04.05.2008, 12:39
eğer trabzonspor fenere yenilmezse adam değil bunlar.galatasaray nasıl yendi bizi de feneri şampiyon yaptılar.bizde yenilelim fenere

asıl bu düşünceyle sen adam değilsin...

İskender YILMAZ
04.05.2008, 12:42
off.. çok saçma ya. ne alakası var? sen cinbon dan fazla fenerden nefret eden bi takım yada takım taraftarı qördünmü ( bjk de aynı hesap zaten ). o maçta gayse oynadı kazandı bu kadar basit. bende şu an fener in şampiyon olmasını istiyorum ama inş yeneceğizz feneri..

mayd61
04.05.2008, 12:44
Fenerin biraz bile iddasi ve umudu olursa , her türlü cakariz fenere.... Ancak bu hafta gencler fenerden puani alip gs de sivasi yenerse sadece prestij maci olur ki, o macta ben yattaranin dahi oynamasina karsiyim. belli mi olur cirkef fenerlinin biri vurur tekmeyi adami sakatlar.

kudu_89
04.05.2008, 12:57
Dünkü maçtan sonra ümitlendim. Sezonun en iyi maçını izledim. Ersun Yanal birşeyler kazandırmış adamlara. Ancak Fenerbahçe maçı için o kadar iddaalı olmamalıyız. Sonuçta konu Trabzonspor. O yüzden her sonuç çıkabilir bu maçtan.

Murat Keçeci
04.05.2008, 12:58
şu maç nerden çıktı ya şimdi bişe olacak alacaz ceza önümüzdeki sene ilk haftalar rukavınayı cernatı falan canlı izliyemiycez bizim için sıradan bir maç olarak görsün herkes bu maçı

Koray
04.05.2008, 13:01
aynen katılıyorum...

az bi olay çıktığında sahamızı kapatırlar Allah korusun,olay çıkcaksa dışarda çıksın tribünde çıkarsa hiç iyi halimiz olmaz...

TSezgin61
04.05.2008, 13:05

bizim ne cinconla nede ezikbahceyle isimiz olur.

geyse tabi yenecekti bizi, adamlar al buyur demezdi heralde, sende sampiyonluga oynuyorsan evindeki derbiyi KAZANACAKSIN!!! burayi gecelim....

fenere yenilmek, ayni durum yüzünden, yani fenere yenildik diye intahar eden taraftarlarimiza saygisizlik olur... 96 unutulmaz, unutulmamali, ama fenere karsi düsmanlik icin degil, ders almamiz gerektigi icin en güzel örnek 96 yili. alacagimiz ders "feneri yenmek" yada "masa oyunlarina gelmemek" degil... alacagimiz ders "YILLARCA YASAYACAK BU CAMIA, GECMISINE YADA SADECE BIR MACA BAGLI YASAMAMASI GEREKIR"

böylece biz cikar macimizi yapariz, tabiki avni akerde tek bekledigimiz maclardan birinde galibiyet bekliyoruz.... insallah bunuda yapariz!!

Gokdeniz-61
04.05.2008, 13:08
insallah aliriz, ama zor

TheCrow
04.05.2008, 13:09

Mantık belki yanlış ama tespit doğru...
O sene gs evinde Rize'den 3 yedi,Sebat'a yenildi,gelen geçene ezildi,ama adamlar FENER ŞAMPİYON OLSUN DİYE kıçlarını yırtıp bizi Trabzon'da yendiler,o kadar koştular ki,o maçtan sonra sanırım 1 hafta uyumuşlardır.
Uyanın artık,it iti ısırmaz,bu istanbul sülükleri her zaman bize karşı birbirlerini desteklerler.Ama şu açıdan bakınca fener gsden daha iyidir:fener gs gibi zora gelince bizimle kardeş takım ayağına yatmaz,düşmandır ve düşman gibi davranır,gs ise daha büyük düşmandır,ama işine geldiği gibi davranır.

salihismet
04.05.2008, 13:14
Geldik en önemli yere, feneri yenipte mi yayin gelirlerini yariya indirecegiz, yoksa yenilrek mi sivaslilarin nefretini kazanacagiz? Ya da Ergun Gürsoy gibi; biz Trabzonsporun sampiyon olmasini istiyoruz deyip, 4 gol atarak Trabzonun sampiyonluk iddiasini bitirip sark kurnazligi ayaklarina mi yatacagiz?
96 nin intikamini almanin hesaplarini yapmak hic dogru gelmiyor bana, cünkü bu isler artik intikam hesapi yapmakla olmuyor, isin ekonomik boyutu herseyin önündedir, yani ekonomik cikarlarini hesap etmeyenler bir adim ileri gidemezler. Eger cikarlarin yenilmekte ise geregini yapacaksin, cünkü devir o devir, bu isler hic dogru olmasada maalisef durum bundan ibarettir.

Sivasspor baskaninin söylediklerini hatirlayin, Trabzonspordan alinan 3 puani icimize sindiremedik deyip, durumu kendi lehlerine döndürmek icin cevirdikleri dolaplari herkes görmedi mi? Simdide kendi gelirlerini artirmak icin, 3 istanbulun agalarina dokunmadan, Trabzonsporun aldigi payi tartismaya actilar, bununda bas mimari sivassporun mafya uzantili baskani Mecnur Otyemez deyilmidir?
Ben sivasin sampiyonluguna saygi duymiyacagim, cünkü icimden gelmiyor.

Murat Keçeci
04.05.2008, 13:18
benım futbol anlayışım bu biz sahaya yenmek için çıkarız ama karşımızdaki takım bizden daha iyi oynarsa kazanırsa alkışlamasını da biliriz gs fb bjk al birini vur ötekine renklere göre hareket etmem ben

Adem Erdoğan
04.05.2008, 13:19
aynen katılıyorum...

az bi olay çıktığında sahamızı kapatırlar Allah korusun,olay çıkcaksa dışarda çıksın tribünde çıkarsa hiç iyi halimiz olmaz...

Allah korusun(tabi fenerlileri:D).İnşallah maç olaysız biter.
Yeni sezona seyircisiz başlamak çok kötü olur.

LazAnisT
04.05.2008, 13:20
Bu maç için söyleyecek çok fazla birşey yok.Yensinler ve bu sezonki rezilliklerini affettirsinler..

TheCrow
04.05.2008, 13:24
Mecnur Otyemez :D

Evet sivaslılar hakeme "5 oyuncumuz ağır yaralı,2 si bitkisel hayatta,o yüzden sahaya çıkmak isteriz ama çıkamayız" diyerek sahadan kaçmışlardır,sonra da masum ayağına yatmışlardır.gayseri,manisa gibi takımlar da birşeylerinde boncuk bulmuş gibi onları desteklemişlerdir.
Çok güçlü olmamız lazım çok.

İsmail Çavuşoğlu
04.05.2008, 13:29
fb yi yenmek her halukarda çok güzel bir duygu.kesinlikle yenmek için varımızı yoğumuzu ortaya koymalıyız.ama yenilsekde bu sene için nasıl olsa dünyanın sonu değil.bunun için bende herkesi sağduyuya davet ediyorum.olaysız bir maç olsun ve ceza almadan lige başlayalım.

tonyali_61
ezikbahce yi yenmek kadar güzel birsey olmaz, bu sezon benim için
ondan sonra giy formanı doğru bağdat caddesine......

TSigalko
Sivas kimdir? Bu kadar büyüttünüz.Seneye küme düşmemeye oynar,O zaman görürler yayın gelirini..

Emre7
04.05.2008, 14:15
arkadaşlar bunları demek erken ama önceden bir çözüm bulmak lazım herkes 96 senesini hatırlıyor, doğrudur unutulmaz ama çoğunluk savaş baltalarının yerini hatırlamaya çalışıyor....

arkadaşlar şuan yönetimin olduğu kadar bizimde bir görevimiz var 1. takımı fener maçında yalnız bırakmıyacaz...
2. takımı fener bahçe maçında kurallar dahilinde destekliyecez.
nuri ye ziyaya suç bulan arkadaşlar (sivas maçında sahada olanların) daha iyi bilmesi gerekiyor. bu takım taraftarsız bir hiç seneye şampiyonlar ligi ise hedefimiz bunun için bütün maçlarda takımımızı desteklememiz gerekiyor.

lafın özü kurallar dahilinde fener maçında takımımızı desteklemeliyizi, bu takım taraftarsız bir hiç....

Atakan
04.05.2008, 14:19
İnşallah Gs sivası yener ve şampiyon olur o zaman bizde fb yi yeneriz:D İst. Büyükşhir maçında adnan kenara forma vermeey geldi babam diyoki "adnan fener 5 atmassanız gözüme gözükmeyin":D:D

Mustafa K. Demirbaş
04.05.2008, 14:27
takımın yapacağı tek iş fb yı yenıp bu sene bu taraftara yasattıkları hayal kırıklıgını bırazda olsa hafıfıletmektır

Muhammed KOÇ
04.05.2008, 16:04
tüm derbileri kaybettik bir beraberliğimiz bile yok.bizimle olan maçları artık derbiden saymayanlar bile var.bu maçı mutlak kazanmalıyız.bu maçla fenerin şampiyonluğu giderse çok iyi olur bizim için..

Çağatay_
04.05.2008, 16:10
Sivas kimdir? Bu kadar büyüttünüz.Seneye küme düşmemeye oynar,O zaman görürler yayın gelirini..

Aynen katılıyorum :)

bm-sevdası
04.05.2008, 16:11
inşallah yenecegiz ama karşımızdakş rakip zorlu bu maçta feneri galatasaray karşısındaki gibi görürüzz

sametaydin
04.05.2008, 16:21
şu son hafta fb yi yenmek çok zevkli olur aslında ama çok zor en fazlla beraberlik diyorum. gol atıcak oyuncu yok bizde.

ErayAkyüz
04.05.2008, 16:22
mutlaka kazanmamız lazım fakat cok zor:(

lazzist
04.05.2008, 16:28
zor gerçekten zor ama olsun ben gene maçtayım

arda
04.05.2008, 16:31
ya ben sizleri anlamıyorum galatasaray bize fenerden daha fazla kotuluk yaptı bu sene cim bom olacana fener sampiyon olsun unutmayın 2-3 sene once gs bizi trabzonda 4-2 yendi sampiyonluk gitti fener olsa macı verirdi buna eminin cim bomk dan dost olmaz bize yayın hakkımı koruyan tek takım fener trabzonda fazla para almalı diyen ama gs ve bjk trabzonun aldıgı parayı kendilerne istiyor hiç gazete okumuyomusunuz takmısınız bir fb yi yenelim adamlar samp,yon oldugu zaman bizle cekişiyolardı macı verceklermiydi bize ne diyecekler biz olmayalım siz olunmu yapmayın beyler ama cim bom kardes takım dediklerimiz bize hiç iddası kalmadıgı halde celme taktı bunu unutmayın cim bomdan dost olmaz sadece kullanırlar bizi o kadar

POYRAZ
04.05.2008, 16:34
Fenerbahce'yi yenecegiz.

Fatih
04.05.2008, 16:45
mutlak galibiyetle çıkarsak yeniliriz biz rahatız varsın onlar düşünsün

TSezgin61
04.05.2008, 17:17
mutlak galibiyetle çıkarsak yeniliriz biz rahatız varsın onlar düşünsün

ozaman yenilecez:( biz mutlak galibiyetle cikiyorduk taraftar olarak:)

Cem Balcı
04.05.2008, 17:32
inşallah yeneriz;yenemesekde berabere kalalım şu fb yi şampiyonluktan edelim.

Kasım Hilal
04.05.2008, 17:32
Stres bizden yana...
Ne yazık ki bizim ligde herhangi bir iddiamız da kaybedecek puanımız da yok..
Bunun iyi kullanırsak feneri yeneceğimize inanıyorum.
3-1 ya da 2-1
Son golümüz büyük ihtimal ile 80'den sonra...
Haydi Trabzonspor'um..

[TSinan]
04.05.2008, 17:41
eger dünkü futbolu febe macındada oynarsalar febeyi rahat yeneriz bnce

Emre7
04.05.2008, 17:46
istanbul maçında da dedim yine diyorum...
maçı kazandıracak olan taraftardır...
2 pozisyonda zart zurt küfür ederlerse o maç bitmez...
maçın sonunda gider futbolculara saldırırlar...
yada rakip eziklere sataşırlar..
bu maça giden desteklesin yanımdaki desteklemiyor değil sen destekleyeceksin...

unique
04.05.2008, 17:49
Biz rahat olacağız, onalr stresli. Yenilmeyiz sanki, ama taraftarımıza çok iş düşüyor.

vurgun_kiz_61
04.05.2008, 17:52
Gs macinda da biz rahatiz onlar stresli olacak dedik ama dedigimiz gibi olmadi maalesef yenildik...

Hasan61
04.05.2008, 17:58
bizim için iddiasız bir maç değil eziklerle yaptığmız tüm maçlar bizim için çok önemlidir

Muhammed KOÇ
04.05.2008, 18:08
ligin 2. yarısında iddiamız olan tek maç .. bunu alalım, LüTFeN !

İskender66
04.05.2008, 18:24
Gel bakalım kanarya, gelll.. ( İskender büyük versiyon. :) )
ççç ççç ççç

TSelif
04.05.2008, 18:27
Şu şampiyonluk işi bu maça kalmasın lütfen .
Bıktım şu 96 nin intikamının hesabını yapmaktan.
Biz bu feneri yenelim ama nolursa olsun Sivas olmasın şampiyon !

İskender66
04.05.2008, 18:28

Bize ne fbden, gsden.. Biz maçımıza bakalım. Güzel bir oyun çıkaralım ve gücümüz yeterse yenelim.

OYılmaz
04.05.2008, 18:36
1-0 alırız biz bu maçı

Gol: dk 61 Hüseyin ( son zamanlarda kaleye sert şutlar çekiyor ) :)

İskender66
04.05.2008, 18:36
Bu sene şampiyon Anadoludan olsun. Seneye zaten büyük ihtimal düşmemeye oynarlar. Varsın olsunlar. Bu bizim büyüklüğümüzden hiçbirşey götürmez. Unutmayın ki "rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur."

vurgun_kiz_61
04.05.2008, 18:40
1-0 alırız biz bu maçı

Gol: dk 61 Hüseyin ( son zamanlarda kaleye sert şutlar çekiyor ) :)

Yenelimde varsin Huseyin atsin...:)

kelkitli29
04.05.2008, 18:57
Hadi be. Su maci alinda öyle kapayalim sezonu. Iyi olur bu galibiyet. Yillardir yenemiyoruz adamlari, deli olacagim.

ccd6167
04.05.2008, 19:06
istanbuldan maça organızasyon var mı?

Selman
04.05.2008, 19:08
Bu sene şampiyon Anadoludan olsun. Seneye zaten büyük ihtimal düşmemeye oynarlar. Varsın olsunlar. Bu bizim büyüklüğümüzden hiçbirşey götürmez. Unutmayın ki "rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur."

Bu iş öyle basit değil abi.Lig dördüncüsü olduğumuz sezonlarda bile Anadolu takımları bizi yendikleri zaman yayın gelirlerimize göz dikiyorlar.Sivas şampiyon olduğunda söyleyeceklerini düşünemiyorum.

Sivas'ın şampiyon olmasını isteyenlerin ya yayın gelirlerinin ne kadar olduğundan haberi yok, ya da işin içinde benim anlayamadığım başka şeyler var.Kalıcı gelirimiz mi var da ben bilmiyorum.Yayın gelirleri en büyük maddi desteğimiz.Ayrıca Fanatik gazetesinde yıllardan beri 4. sayfa kimin(di)?Şimdi açın bakalım kim var orda

-Yayın geliri
-Reklam
-Medyada edindiğimiz yer
-Yeni nesil taraftar
-vs, vs

Bunların hepsi Sivas'ın şampiyon olması halinde ayrı bir tartışma konusu.Tünel'in sonu görünüyor, kusura bakmayın ama "bakmayı bilene."Savaş baltalarını çıkarmış bizi bekliyorlar zaten.

Kaç kere yazdım yine tekrarlıyım.Trabzonspor-Sivas maçında tribünde olan hiçkimse Sivas'ın şampiyonluğunu istemez.Adım gibi eminim.O günü orda yaşayan bilir.

Cafer Bulur
04.05.2008, 19:14
derbi galibiyeti icin mutlaka almaliyiz.bu sezonu mutlu bitirmek icin galip gelmemiz lazim.hele bir de rakip f.bahce olursa.

kelkitli29
04.05.2008, 19:15
Büyüklügümüzü ozaman korumayi bilmeliyiz Selman kardes. Olsun Sivas sampiyon. LigTV den az para alalim. Kafaya takmam bile. Önemli olan rekabet olsun. 4 büyük lafi kalksin. Ellere göre biz kücülelim. Zamani geldiginde büyürüz. Zor sartlarla bogusmaliyiz. Su anda Trabzonsporum cok rahat. Eskisi gibi sikintilara girmeliyizki, neyin ne oldugunu bilelim. Hepimizin kafa yapisi degismeli. Ekmek aslanin karninda degil, yilanin karninda artik. Aslan gene doydugu zaman birakirdi bir parcasini. Yilan öyle degil, ona göre savasmayi ögrenmeliyiz. Zorluklar, sikintilar Trabzonumuzu büyütür merak etmeyin.

İskender66
04.05.2008, 19:22
Bu iş öyle basit değil abi.Lig dördüncüsü olduğumuz sezonlarda bile Anadolu takımları bizi yendikleri zaman yayın gelirlerimize göz dikiyorlar.Sivas şampiyon olduğunda söyleyeceklerini düşünemiyorum.

Sivas'ın şampiyon olmasını isteyenlerin ya yayın gelirlerinin ne kadar olduğundan haberi yok, ya da işin içinde benim anlayamadığım başka şeyler var.Kalıcı gelirimiz mi var da ben bilmiyorum.Yayın gelirleri en büyük maddi desteğimiz.Ayrıca Fanatik gazetesinde yıllardan beri 4. sayfa kimin(di)?Şimdi açın bakalım kim var orda

-Yayın geliri
-Reklam
-Medyada edindiğimiz yer
-Yeni nesil taraftar
-vs, vs

Bunların hepsi Sivas'ın şampiyon olması halinde ayrı bir tartışma konusu.Tünel'in sonu görünüyor, kusura bakmayın ama "bakmayı bilene."Savaş baltalarını çıkarmış bizi bekliyorlar zaten.
Para-pul işleriden anlamam. Ben olaya duygusal ve Anadolu gözüyle bakıyorum. O zaman şöyle mi demeliyiz? Biz şampiyon olamazsak başka Anadolu takımı da olmasın. İstanbul takımlarından biri olsun. Bu mu dur yani?

alper*
04.05.2008, 19:25
bence budur :)
sivasspor sampiyon olsun medyada trabzonspor diye bir sey kalmaz...

Ahmet Kuru
04.05.2008, 19:25
Bu maça 1996 yılının kısmende olsa rövanş gözüyle bakıyorum.Alalım rahatlayalım...
Ayrıca bu maçta lig tv ye olan protestoyu daha iyi şekilde yapacağımızdan hiç şüphem yok.

Cafer Bulur
04.05.2008, 19:26
Para-pul işleriden anlamam. Ben olaya duygusal ve Anadolu gözüyle bakıyorum. O zaman şöyle mi demeliyiz? Biz şampiyon olamazsak başka Anadolu takımı da olmasın. İstanbul takımlarından biri olsun. Bu mu dur yani?
evet ,budur.biz sampiyon olamiyorsak baska bir anadolu takimi sampiyon olmasin.istanbul takimlari nasil kendi aralarindan baska sampiyon istemiyorsa ben de sampiyonolmus takimlardan haric sampiyon istemiyorum.sirf trabzonsporun menfaati icin.

Selman
04.05.2008, 19:27

Bence değildir.Biz en azından 1 kere şampiyon olmadan hiçbir Anadolu takımı şampiyon olmasın.Ya da şöyle diyelim."Biz şampiyon olmadan, Trabzonspor'un haklarına saldıracak hiçbir Anadolu takımı şampiyon olmasın".

İskender66
04.05.2008, 19:29
evet ,budur.biz sampiyon olamiyorsak baska bir anadolu takimi sampiyon olmasin.istanbul takimlari nasil kendi aralarindan baska sampiyon istemiyorsa ben de sampiyonolmus takimlardan haric sampiyon istemiyorum.sirf trabzonsporun menfaati icin.
Bu sizin görüşünüzdür. Saygı duyarım. Benim görüşüm şudur: Biz şampiyon olamıyorsak 3 İstanbul takımı dışında kim şampiyon olursa olsun sonuna kadar desteklerim. Bu yıl Sivasın şampiyon olmasını çok istiyorum. Şuandada GS karşısında 1-0 öndeler. İnşallah 3-0 yenerler.

İskender66
04.05.2008, 19:30
Bence değildir.Biz en azından 1 kere şampiyon olmadan hiçbir Anadolu takımı şampiyon olmasın.Ya da şöyle diyelim."Biz şampiyon olmadan, Trabzonspor'un haklarına saldıracak hiçbir Anadolu takımı şampiyon olmasın".
Sizin görüşünüz en azından "Bizden başka Anadoludan şampiyon çıkmasın" görüşüne göre kat be kat iyi :)

Hekimoğlu
04.05.2008, 19:32
sivas şampiyon olsa ki çok zor ilk bize saldırır istanbul eziklerine değil merak etmeyin onlar bizim kadar dert etmiyor anadoluyu.başkanı bile açıklama yapıyor koyu fenerliyim diye.romantik yaklaşımlara gerek yok.

kelkitli29
04.05.2008, 19:33
Yani siz bile korkuyorsunuz Sivassporun sampiyon olmasindan? Sizler bile böyle düsünüyorsaniz vardir bir terslik. Beyler iste cita diktiler önümüze adamlar. 12 senedir ilk kez bir Anadolu takimi bu kadar yaklasiyor sampiyonluga. Diyorlarki siz eger Trabzonsporsaniz daha iyisini yapin. Neden bu kadar korku? Bundan örnek alip, hirs yapip daha cok calismaliyiz.
Aman bizi gecerler diye korkuyorsak eger, bu is bana göre bitmistir. Büyüklük baskalarinin elinde olmamali. Hayirli olan Sivassporun sampiyonlugudur.
Nerede kaldi bizim özelligimiz? Istanbul sikecilerine karsi olan onurlu tutumumuz? Simdi bir Anadolu takimi sampiyon olmasin diye Istanbullularimi destekliyoruz? Yazik...

Burçak
04.05.2008, 19:34
gençler birliği 1 febe 0 şuan
sivas 1 ğs 0

Ugur Kurucelik
04.05.2008, 19:34
ya ben sizleri anlamıyorum galatasaray bize fenerden daha fazla kotuluk yaptı bu sene cim bom olacana fener sampiyon olsun unutmayın 2-3 sene once gs bizi trabzonda 4-2 yendi sampiyonluk gitti fener olsa macı verirdi buna eminin cim bomk dan dost olmaz bize yayın hakkımı koruyan tek takım fener trabzonda fazla para almalı diyen ama gs ve bjk trabzonun aldıgı parayı kendilerne istiyor hiç gazete okumuyomusunuz takmısınız bir fb yi yenelim adamlar samp,yon oldugu zaman bizle cekişiyolardı macı verceklermiydi bize ne diyecekler biz olmayalım siz olunmu yapmayın beyler ama cim bom kardes takım dediklerimiz bize hiç iddası kalmadıgı halde celme taktı bunu unutmayın cim bomdan dost olmaz sadece kullanırlar bizi o kadar

ben bana verilen maclardan sampionluk istemiyorum cünkü ben TRABZONSPORLUYUM, o sene adam gibi oynayip kazansaydik sampion olurduk, bu cinconun sucu degil.

Ayrica 3 haram puani olan sivasin sampion olmasini hic istemem, Mecnun bey icine sindiremiyormus o üc puani acaba sampion olurlarsa ne diyecek...

okg_53
04.05.2008, 19:38
aptal bu song.

Mustafa AYDIN
04.05.2008, 19:40
BU maç futbolcuların onur maçıdır,zerre kadar onurları varsa çıkıp bu maçı alırlar..

alper*
04.05.2008, 19:41
sivasi da anadolu takimi yaptik ya helal olsun :)

Hekimoğlu
04.05.2008, 19:44
fener maçı gazozuna olacak öyle gözüküyor.

Kasım Hilal
04.05.2008, 19:45
Cincon öne bile geçti..

okg_53
04.05.2008, 19:45
gayse bi daha attı.
aferin kedilere bak.

kelkitli29
04.05.2008, 19:46
gayse attı.
oh bee...

Vay anasini. TS forumunda söyle bir gönderide yapildi ya. Demekki hersey lafmis, fasa fisoymus. Isine gelince Anti-Istanbulmus. Hic bir seye güven kalmadi. Cok sarsti bu beni gercekten. Neyse size iyi desteklemeler. Ben dönmem yolumdan.

Metin Ural
04.05.2008, 19:48
eger fenerbahce ligi 4. bitirirse intertoto'ya gidecek mi? gitmeyecekse trabzonspor'un kesinlikle yenmesi gereken bir mac halini alir.

Yavuz Hasan
04.05.2008, 19:50
febe maçı kaç kaç

alper*
04.05.2008, 19:51
Vay anasini. TS forumunda söyle bir gönderide yapildi ya. Demekki hersey lafmis, fasa fisoymus. Isine gelince Anti-Istanbulmus. Hic bir seye güven kalmadi. Cok sarsti bu beni gercekten. Neyse size iyi desteklemeler. Ben dönmem yolumdan.

ts forumunda sivas sampiyon olsun deniyorsa istanbul yagcisi adeta istanbul enigi bir takim sampiyon olsun deniyorsa bu neden denmesin:)

okg_53
04.05.2008, 19:51
senin koca 1 sezonunu berbat eden ve olası bir şampiyonluğunda senin yok olmaya yüz tutmuş büyüklüğünü tehlikeye sokacak olan sivasınmı şampiyon olmasını isteyeyim
yoksa fenerinmi,
yok gsninmi
benim için bu 3 takımdan gs daha ağır basıyo.
o kadar...

yns61
04.05.2008, 19:53
http://img.mynet.com/spr/TSOlay3.jpg

cok unutkan taraftarımız var...
futbolcularımıza da tekme atmıstılar bu fotograf harici

sivasspor da eziktir..

kelkitli29
04.05.2008, 19:54
Basimiza ne gelse haktir. Delikanliligi birakmisiz biz dostlar. Delikanlilik bu degildir. Anadolu takimlari düsman olsalar haklidirlar. Aklimdaki taraftar, gönlümdeki Trabzon taraftari sizin gibi olmayanlardir.

Hekimoğlu
04.05.2008, 19:56
Basimiza ne gelse haktir. Delikanliligi birakmisiz biz dostlar. Delikanlilik bu degildir. Anadolu takimlari düsman olsalar haklidirlar. Aklimdaki taraftar, gönlümdeki Trabzon taraftari sizin gibi olmayanlardir.yukarıda ki mesajları oku ve anlamaya çalış yorma bizi.

alper*
Basimiza ne gelse haktir. Delikanliligi birakmisiz biz dostlar. Delikanlilik bu degildir. Anadolu takimlari düsman olsalar haklidirlar. Aklimdaki taraftar, gönlümdeki Trabzon taraftari sizin gibi olmayanlardir.
kendi adiniza konusun.

okg_53
aklındaki ve gönlündeki TRABZONSPOR taraftarını anlatırmısın bize renktaş

yns61
04.05.2008, 19:57
Bu resmi niye gösteriyorsun? O taraftarin sucu yokta Sivasin suc öylemi? 30 saniye sonra sahaya girsen ne olurdu?

Kendim ettim kendim buldum sarkisini dinleyin biraz. Kimse size birsey yapmaz, kendinize yaparsiniz. Ama bu kafalarla ümitlerimiz tükeniyor dogal olarak. Haketmiyoruz biz büyüklügü.
resim önemli degil önemli olan maçtan sonraki aglamaları... haklıyız diye bişey demedim ki.. o zıkkım 3 puan yüzünden sampiyon mu olsunlar

alper*
04.05.2008, 19:57
boyundan buyuk laflar ediyorsun sen..
biz sonuna kadar hakediyoruz buyuklugu.
yorma ellerini,biz anladik meramini.

TSigalko
04.05.2008, 19:58

onlar zaten düşman bize..Takımımızın kötü zamanlarında yapılan "Trabzon kümeye" tezahüratlarını hala unutmadık.

kelkitli29
04.05.2008, 19:59
aklındaki ve gönlündeki TRABZONSPOR taraftarını anlatırmısın bize renktaş
Suc varsa sagda solda degil kendinde arayan. Zalimin degil, garibin yaninda olan. Büyüklügünü bilip, dostlarini koruyan.
Her zaman her yerde Anti-Istanbul lafini sadece laf olarak degil..

Neyse ya ugrasilmaz sizlerle. Bosversene. Destekleyin Galatasarayinizi.

Harun
04.05.2008, 20:00
Başlığımız kimi şampiyon görmek istiyorsunuz başlığı değil.

yns61
04.05.2008, 20:00
ts nin ts den başka dostu yoktur şuan anadoludan bir şampiyon cıkması ts için kötü durumdur bitti bu kadar tartısılcak bişi yok

Muhammed KOÇ
04.05.2008, 20:03
ortamı germeyin arkadaşlar. trabzonspor taraftarı kadar delikanlı,takım tutmasını bilen, üzüntüsünü kendi üzüntüsü sevincini kendiseninci bilen bir taraftar dünyada yoktur !

fb kendi evinde mahvoluyor bizde deplasmanda ne yapacak acaba.. fb bizden korksun..

Emre7
04.05.2008, 20:11
şunu söyleyeyim...
dünkü futbolu ki fazlası değil...
bütün ligde oynasak
şu an izlediğim sivas ve geyse yenerdik derim...
o kadar iğrenç oynuyolarki
3 gol var ama 3 te atak var...
çok saçma futbol oynuyolar bunlar şampiyonluğa bu futbolla oynuyorsa bizim oyuncularının hepsini gönderecen kimse kalmadan hepsini...

kelkitli29
04.05.2008, 20:13
Sivassporun bu kadar yaklasmasina bu kadar seviniyorum, TS sampiyon olursa bir gün ben giderim herhalde :)

okg_53
tebrikler lazboy_oflu61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=21018) aynen katılıyorum...

Emre7
Biz 6 kez İstanbul saltanatını yıktık. Defelarca Türkiye Kupasını aldık. Müzemiz kupalarla dolu. Avrupada sayısız takımları yendik ve pekçok puan alıp ülkemizi başarıyla temsil ettik.
Anadolundan bir takım 1 kez şampiyon olunca bizi geçmiş mi oluyor anlamuyorum. Bu nasıl mantık?
Ben bütün Trabzonsporluların böyle düşündüğüne inanmıyorum. İnanmak istemiyorum. Eğer öyleyse vah acınacak halimize :(

geçmiş olmuyolar abi ağıları (kapanası ağızları açılıyo)
yanında zırlayıp zırlayıp duracaklar....
lafta hazır siz en son ne zaman şampiyon oldunuz....
eskidi onlar da bunun devamında...

okg_53
04.05.2008, 20:14
sivas attı.
aksiliğe bak :D:D

okg_53
04.05.2008, 20:15
hemen gayse de karşılık verdi.
güzel...
not=fenerde galip 2-1

yns61
gs 3-2 yaptı
sivas seneye kümeye

Mertcan
sivas:2-3:gayse

Emre7
04.05.2008, 20:16
lafın kısası unutmayın.....
bu ligde bu takımın bir dostu yok...
ankara bursa ile dost ama bu ligte bizim bir dostumuz yok tutacaksanız 2. ligden takımlara sempati tutun bu 17 takımın alayı size düşman
bu arada ayhan süper attı ....

Emre7
04.05.2008, 20:18
ayrıca (sanırım) sivasın golü de gol değil
bunu yazıyorum o kendilerini köpekleriyle övenlere yem olsun

İskender66
04.05.2008, 20:18
Bir Anadolu Takımının Olası Şampiyonluğu Bizi Nasıl Etkiler? adlı başlıkta konuyu tartışalım arkadaşlar.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8864
Neyse arkadaşlar konu başlığına dönersek inşallah FByi yeneriz :D

okg_53
04.05.2008, 20:19
gs 3-2 yaptı
sivas seneye kümeye
inşallah oda olur.
şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz hafta,sivasta 2. ligi boylamış olacak.

POYRAZ
04.05.2008, 20:20
Demin burada yazdigim mesaj niye silindi? Sivasspor destekcisi yazilar dururken neden benim yazim silindi? Oysa mesajimin icerigi Kim sampiyon olursa olsun bizi ilgilendirmeyecegi ve gelecek haftaki Fenerbahce macimizla ilgiliydi.:mad:

Ali Haydar
04.05.2008, 20:39
Bence bu mac esitlikle sonuclanacak.Ya 1-1 ya da 0-0 bitecek diye dusunuyorum.Ama iki tkim da yenemeyecek diye dusunuyorum.

okg_53
04.05.2008, 20:39
Demin burada yazdigim mesaj niye silindi? Sivasspor destekcisi yazilar dururken neden benim yazim silindi? Oysa mesajimin icerigi Kim sampiyon olursa olsun bizi ilgilendirmeyecegi ve gelecek haftaki Fenerbahce macimizla ilgiliydi.:mad:
bazen böyle oluyor.
kimse silmedi rahat ol.

bu arada sivas-3 gs-4

yns61
04.05.2008, 20:40
dört üç oldu :D

Kaan
04.05.2008, 20:46
Gençlerbirliği 2 yaptı...

alper*
04.05.2008, 20:47
TSL 34. Hafta | Trabzonspor - Fenerbahçe

;)

Cem Balcı
04.05.2008, 20:47
BU maç futbolcuların onur maçıdır,zerre kadar onurları varsa çıkıp bu maçı alırlar..

biraz ağır oldu ama;katılmadan da edemiyorum.:)

kelkitli29
04.05.2008, 21:02
Su maci alalim, cok güzel moral olur. Insallah hayirlisi olur hakkimizda.

Can
04.05.2008, 21:30
fenerde cezalı falan varmı arkdşlar

TolgaTopçu61
04.05.2008, 21:32
fenerde cezalı falan varmı arkdşlar
fb'de cezali yok,genclerbirligi macinda hic bir oyunculari sari kart görmedi

ccd6167
04.05.2008, 21:34
arkadaşlr organızasyon var mı istanbuldan trabzona bır otobus falan kaldıramaz mıyız??

pReN@_61
04.05.2008, 21:44
bu maçı Allah'ın izniyle alacağız uşaklar...

hodlu
04.05.2008, 22:01
Kimse fenerle dostluk muhabbetine girmesin bu maç namus maçı

pReN@_61
04.05.2008, 22:12
bu maçı mutlaka kazanmalıyız...

Allah yardımcımız olsun...

ccd6167
04.05.2008, 22:15
ya otobus kaldıracaz mı maça millet varmı oyle bı organızasyon
?

Tolga Han
04.05.2008, 22:16
yenmek zorundayız...

Koray
04.05.2008, 22:16
Kimse fenerle dostluk muhabbetine girmesin bu maç namus maçı

fb'lilerle ne dostluğu usta,onlar arkalarına post bağlasa iyi olur...

hodlu
04.05.2008, 22:19
Belli olmaz yeni yönetim başlar şimdi o ayaklara, onları o stada gömmemiz lazım...

haskiz61
04.05.2008, 22:19
Yenmek zorundayız kenndini bilmeden konuşanlara karşı ne olduğumuzu tekrardan göstermek açısından ama açıkcası şu berbat ligden sonra benim hiç bir ümidim yok bu kadar da açık olayım.. Sonuna kadar TRABZONSPORLUYUM her zaman destekliyorum ama inandığım şeyde en iyi ihtimal beraberlik...

Burçak
04.05.2008, 22:20
iğrendiğim takımla maçımız var yine. ben bu eziklerin isminden herşeyinden iğreniyorum yaa.

pReN@_61
04.05.2008, 22:21
Belli olmaz yeni yönetim başlar şimdi o ayaklara.İnşallah öyle bir durum olmaz

kork bizden ezikbahce...

Çağatay_
04.05.2008, 22:25

Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, sataşma, aşağılama amacı taşıyan, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan, ırk veya din farkı gözetilerek yazılmış, siyasi nitelik taşıyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktır. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kısaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmıştır. Bu tür davranışlarda bulunulması halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesajı atan kişiye gerekli cezalandırmayı yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykırı davranışta bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftalığına durdurulur. Aynı davranışın devamı halinde ise ceza 2 haftaya çıkacaktır.

Sadece belirtmek istedim mesajını okumamıştım.

İskender66
04.05.2008, 22:26
Bu ligde en nefret ettiğim takım FB. İnşallah son hafta ezikbahçeyi yeneriz. Her ne kadar lig bizim için bitse de ligi güzel bitirmeliyiz.

haskiz61
04.05.2008, 22:28
artık şampiyon olmak istiyorum bu akşam galatasaraylıların coştuğu gibi bende bordomavi formamla sevinmek istiyorum:(

Eyüphan
04.05.2008, 22:28
Fblilerin gözyaşlarını izlemek oldukça muazzam bir görüntü oluşturacak. Bu maç kaçmaz arkadaşlar. Trabzona bekleriz.

TS-Tiryaki
04.05.2008, 22:29
evet sampiyon bu haftada belli olmadi yani hersey son haftaya kaldi. onun icin söyle bir pankart güzel olurdu bence:

"BIZ TRABZONSPORUZ, SAMPIYONU BIZ BELIRLERIZ" (Kv`deki Laz Ziyadan Alintidir)

pReN@_61
04.05.2008, 22:30
XfyD5FiATmM

ccd6167
04.05.2008, 22:32
Fblilerin gözyaşlarını izlemek oldukça muazzam bir görüntü oluşturacak. Bu maç kaçmaz arkadaşlar. Trabzona bekleriz.
ya kaymagım maça gelecezde bı organızasyon olsa ıstanbuldan.kımseden ses seda yok

İskender66
04.05.2008, 22:33
evet sampiyon bu haftada belli olmadi yani hersey son haftaya kaldi. onun icin söyle bir pankart güzel olurdu bence:

"BIZ TRABZONSPORUZ, SAMPIYONU BIZ BELIRLERIZ" (Kv`deki Laz Ziyadan Alintidir)
Aslında bu cümle benim pek hoşuma gitmiyor. Hedefi olmayan bir Anadolu takımının sadece İstanbul takımlarını yenmek istemesi gibi bişey.
Biz her sene şampiyonluğa oynamalıyız.

[TSinan]
04.05.2008, 22:33
Yenmek zorundayız kenndini bilmeden konuşanlara karşı ne olduğumuzu tekrardan göstermek açısından ama açıkcası şu berbat ligden sonra benim hiç bir ümidim yok bu kadar da açık olayım.. Sonuna kadar TRABZONSPORLUYUM her zaman destekliyorum ama inandığım şeyde en iyi ihtimal beraberlik...
yok beraberlik falan direk koycaz fenere baska yolu yok!senelerdir bu günü bekliyoruz işte o an geldi fener düştü elimize haydi trabzonum göster gücünü koy su fenere

hodlu
04.05.2008, 22:34

Bende aynı görüşteyim ama yine de bir sürpriz olmazmı...

pReN@_61
04.05.2008, 22:35
XfyD5FiATmM

Arkada kalmasın.. ;)

ibrahim_yattara
haydi trabzonum haydi yattara haydi barış... hayde..

Koray
XfyD5FiATmM

moralm bozuk olunca hep izliyorum bunu :D

pReN@_61
04.05.2008, 22:36
Bende aynı görüşteyim ama yine de bir sürpriz olmazmı...
olumlu düşünmek lazım...yok süpriz falan..Ezeceğiz....!:cool:

hodlu
04.05.2008, 22:37
Bu maçın ne kadar önemli olduğunu futbolculara Trabzondaki taraftar hatırlatır heralde.Şu maç bitsede tatile gitsek olayı olmasa...

Çağatay_
04.05.2008, 22:39
Bizi kızdırmasınlar adama öyle bir koyarız ki 3 sene kendine gelemez :D

ibrahim_yattara
04.05.2008, 22:40
Arkada kalmasın.. ;)

müthiş müthiş harika geberdim gülmekten herkese göstermeliyim bunu telefonada kaydedicem galip gelirsek kahvede şovum var :))

pReN@_61
XfyD5FiATmM

moralm bozuk olunca hep izliyorum bunu :D

Bu video izlenmez mi yaa ;)

hodlu
Vallahi çok kötü koymamız lazım.Yılların hırsı çıkması lazım...

pReN@_61
04.05.2008, 22:42
Vallahi çok kötü koymamız lazım.Yılların hırsı çıkması lazım...İnşallah yeneceğiz inşallah...

Taraftara da çok iş düşüyor bu maçta....

hodlu
04.05.2008, 22:43
Birde ayrıntı var, ilk defa bu yıl hiç derbi kazanamadık galiba, tarihte ilkleri yapan bu takım bari bu sefer sıradan bişey yapıp galip gelse...

pReN@_61
04.05.2008, 22:44
Birde ayrıntı var, ilk defa bu yıl hiç derbi kazanamadık galiba, tarihte ilkleri yapan bu takım bari bu sefer sıradan bişey yapıp galip gelse...

evet maalesef öyle oldu

şuanda 5te 0 ız derbilerde inşallah bu maçı kazanarak 6 derbiden hiç değilse 1 tanesini kazanmış oluruz...

hodlu
04.05.2008, 22:45
GS gol atmadan bizim fenere çakmamız lazım.Sonra demesinler ist. gol haberi geldi motivasyon bozuldu diye...

[TSinan]
04.05.2008, 22:46
Vallahi çok kötü koymamız lazım.Yılların hırsı çıkması lazım...
inanıyoruz..gecen yılların acısı bu maçta çıkcak

pReN@_61
04.05.2008, 22:47
maç hangi gün uşaklar?

metehan
04.05.2008, 22:47
maç hangi gün uşaklar?

Cumartesi saat 19:00

pReN@_61
04.05.2008, 22:49
Cumartesi saat 19:00
Teşekkürler bilgi için...

[TSinan]
04.05.2008, 22:51
herseyden kopcagımız an

pReN@_61
04.05.2008, 22:51
arkadaşlr organızasyon var mı istanbuldan trabzona bır otobus falan kaldıramaz mıyız??Hiç de fena olmaz...durum değerlendirmesi yapıp, şartları zorlamaya çalışırım ben de :)

hodlu
04.05.2008, 22:53
Tayfun cezalıymış valla ben sevindim...

selcuk
04.05.2008, 22:55
Tayfun cezalıymış valla ben sevindim...

erdinc oyniyacak diyemi

bence büyük bi eksiklik
su an en iyi stoperimiz