PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ’’Sampiyonluk Sesleri’’

deco
09.02.2005, 09:38
Arkadaslar sampiyonluk yolunda bir adim daha ilerledik,bu ilerleyismiz ist.medyasinin görsel ve yazili medyasinda son zamanlarda kulaklarimizi çinlatiyor.Bu olaylar bizlere yabanci gelmemeli geçen yili hatirlamamiz bizim için yeterli olur.Son zamanlarda artan bu sampiyonluk sesleri takim üzerinde ne kadar olumlu veya olumsuz bir rüzgar estirir acaba,önceki yillarki tecrübelerimizle bu sefer bu olaylarin altindan geçecek olgunluga eristik artik.Hatirlayalim 96 sezonunda kaçirdigimiz samp.ali sen maçtan bir ay önce türkiyeyi ayaga kaldirmisti ve aylar sonra açiklamisti bu bir stratejiydi yoksa samp.TRABZON'a gidiyordu demisti.Yakin geçmis Bjk'nin 100.Yilinda medya ve bazi baskilar altinda Bjk bir ünvanla samp.yapildi bu sefer bu olaylarin tam tersini Türkiye'ye biz yasatalim.Bunun hakkinda uygulayacagimiz rotayi veyapacaklarimiz,yapabileceklerimizi tartisalim bize karsi uygulanan ince iplik stratejilerine kapilmadan önlemlerimizi alalim.

Harun-61
09.02.2005, 09:52
adim adim ins.

hemen havaya girmiyelim!!! suan hicbirsey kazanmis degiliz, daha önümüzde uzun bir yol var...smileys/smiley32.gif

ALLAH'in izni ile basaracagiz....

BordoMavili KIZ
09.02.2005, 10:33
Sammmpiyonnnnn dit dit

Sammmpiyonnnnn dit dit

iste tarftar iste sampiyon smileys/smiley36.gif

lustral_TS
09.02.2005, 11:13
hasret sona erecekhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/060205mac8.jpg

mackolik_61
09.02.2005, 11:27
bunlarin hepsi bi anda olmaz hemde bu stratejiyi yönetimin baslatmasi lazim sonra taraftarona destek verir yani hersey yönetimde bitiyo...

İsmail Çavuşoğlu
09.02.2005, 12:00
BEKLE BIZI SAMPIYONLUK GELIYORUZ AZ KALDI AÇIN YOLLARI GELIYOR EFSANE.

ibrahim_yattara
09.02.2005, 12:20
buna benzer bir topicte ben açmistim bu topicteki konuyada aynen katiliyorum. sampiyonluk için bir baska bahari beklememize gerek yok. daha ne puanlar kaybedilecek haddimizi bilerek küçük büyük maç ayrimi yapmadan 90 dakika disiplinden hiç kopmadan oynarsak sene sonunda biz gülecegiz. saygilar..

boss
09.02.2005, 12:54
abi ben aslinda bolede olsa mutlu oluyorum cunku biz onlar gibi saibelere karsimiyoruz saibeli sampiyonlukta istemiyorum acikcasi cunku trabzonuma trabzonsporuma yakismaz karakterimiz belli abi bizim yanlislarla gelen galibiyetin ta icine ediyim

Tekke
09.02.2005, 12:56
Sampiyonluk yakisir ama bu takima, hele de Fatihe-Gökdenize-Hüseyine-Tolgaya.

Milli sayisi artarsa formdan düser miyiz diye de düsünmek lazim.

sanatik
09.02.2005, 13:15
Sampiyonluga ne kadar yaklasirsak o kadar medya trabzon ile ugrasir.

Son haftalari görüyorsunuz. Trabzonspor 3 üncü olmasina ragmensanki türkiye liginde yokmus gibi davraniliyor. Insan biraz utanir. Müslüman bir ülkede bu kadar haksizlik olmamasi gerek. Ben Almanyada böylesini görmedim duymadim tanimiyorum. Gavurlarin yapmasi gerekeni bizim serefsiz medya acimasizca yapiyor. Sonrada türk futbolunu nasil daha basarili yapabiliriz diye konusup dururlar. Halen Türk futbolunun sadece Istanbul takimlarini icermedigini anlamis degiller anlamak istemiyorlar. Bu kafa ile Türkiyedeki futbol beklenilen umud edilen yere gelemez. Gecen sezon yasadiklarimizin tekrarini yasayabiliriz ancak bu yil 3 takim sampiyonluguna oynuyacagindan durum biraz daha farkli olacak. En büyük sorunda transfer dedikodulari olacak sanirim sezon bitimine yaklasdikca.

Federasyon eger Adil bir lig yaratmak istiyorsa önce medyayi hizaya getirsin.

Avrupanin 20 yil gerisinde oldugunu belki bir gün anlarlar. En gec Dünya ve Avrupa sampiyonalarinda ortaya cikiyor durum zaten. Sen bütün yil 3 yamuku nasil daha iyi yaparim, nasil sampiyon olurlar diye tartisirsan cok daha beklersin türkiyenin bir futbol ekolu olmasini.

Edited by: sanatik

ozcan_asanoglu
09.02.2005, 14:31
bence "sampiyonluk" iddiamizi fazla dillendirmeden emin adimlarla tek tek vurus yaparak hedefe ilerleyelim....aksi takdirde takim strese giriyor...

#10 Fietra
09.02.2005, 14:33
Ben su siralarda birinci olmamizi istemiyorum.Mümkünse son hafta veya son 3 haftada birinci olalim yoksa bizim takim heyecan yapip kaldiramiyor ve kaybediyor.Ondan ben su siralar birincilige yükselmemizi istemiyorum.Söyle son 3 haftada Fener Galatasaray maçi berabere biterse bizde aradan siyrilir birincilige oturursak mükemmel olur.

Ferşat Balcı
09.02.2005, 15:18
evet sampiyonluk hayaliyle yasamak çok güzel. ama biraz gerçekci olmak lazim.sampiyonlugu yine derbi maçlari belirleyecek. yani ilk yari kendi sahamizda yenemedigimiz g.saray ve fenerbahçe ile kendi evlerinde oynayacagiz. onalri yenecek gücümüz yok demiyorum ama sampiyonlugun çok zor oldugunu söylüyorum.

ibrahim_yattara
09.02.2005, 15:24
evet sampiyonluk hayaliyle yasamak çok güzel. ama biraz gerçekci olmak lazim.sampiyonlugu yine derbi maçlari belirleyecek. yani ilk yari kendi sahamizda yenemedigimiz g.saray ve fenerbahçe ile kendi evlerinde oynayacagiz. onalri yenecek gücümüz yok demiyorum ama sampiyonlugun çok zor oldugunu söylüyorum.

aaa sen takimini tanimiyormusun??

asil deplasmanda oynayacak olmamiz daha güzel :)

UmutBaykan
09.02.2005, 15:27
Biz emin adimlarla gidiyoruz..Derbileri de kayipsiz atlatirsak sampiyonuz..Bana sadece Besiktas maçini aliriz gibi geliiyor üzülerek söylüyorum..Diger maçlari mutlaka 3 puanla kapatmaliyiz..INSALLA SAMPIYON OLURUZ

Ferşat Balcı
09.02.2005, 15:37
[QUOTE=FERSAT]

aaa sen takimini tanimiyormusun??

asil deplasmanda oynayacak olmamiz daha güzel

evet bunu bende biliyorum ama yinede kolay olmayacak

A.Hilal Çakıroğlu
09.02.2005, 15:57
istanbuldaki maçlar çokkritik ama oynayacagimiz diger maçlar da en az onlar kadar önemli. bence takim iyi konsantre olursa alamayacagimiz maç yok. aurelio, alex, anelka..... zidane, ronaldo yada henry kime karsi oynadigimiz, rakiplerin kimlerle sahaya çiktigi çok da önemli degil. önemli olan bizim oyuncularimizin sahaya nasil çiktigi.

kupa maçlarini neden daha kolay aliyoruz? çünkü yenilen eleniyor yani dönüsü yok. eger tüm lig maçlarina da büyük, küçük demeden ayni ciddiyetle çikilirsa;

SAMPIYONLUK HIÇ DE UZAK DEGIL.

objek
09.02.2005, 15:59
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ilk hedef tum anadolu takimlarini ciddiye alip her maci final gibi gorup tum maclari kazanmak olmali ondan sonra derbi maclarinda fazla strese girmeden ne alabilirsek kardir felsefesi ile yola cikarsak hedefe ulasiriz. fener macina kadar veya fener macinda!!! puan olarak fenerin ve g.s,yin bir puan onunde olabilirsek neden olmasin ama aksi takdirde is mucizelere kalir</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

zanoylu
09.02.2005, 16:02
BIR GÜN GELECEK,O GÜN GELECEK

sunay61_67
09.02.2005, 16:10
insallah sampiyon olcaz ama simdiden havaya girmiyorum ki geçen sezon çok emindim sampiyon olcaz diye ertesi gün ise zor geldim patronum (fenerli)

geçi yensekte yenilsekte herzaman trabzonspor

FANATIK61
09.02.2005, 16:23
Almanlarin ünlü bir Atasözü vardir: Wenn sich zwei streiten freut sich der dritte. Türkcesi: Iki kisi dövüsürse ücüncüsü sevinir. FB/GS vs. Trabzonsporsmileys/smiley2.gif

Avare
09.02.2005, 16:46
Ne demis sair;''Ne verdin ki bana ne istiyorsun?'' (Cengiz Kurtoglu) smileys/smiley2.gif

Avare
09.02.2005, 16:49
Sampiyonluk istiyorsak biz de geregini yapmaliyiz.En basiti tribün.Sampiyon olacak takim kendi sahasinda puan kaybederse...smileys/smiley5.gif

Tekke
09.02.2005, 17:00
Bi atasözü de der ki Düsmanimin düsmani dostumdur. Yani her atasözü her yerde kullanilmaz...

tsligenc
09.02.2005, 19:32
arkadaslar bir söz vardir sakla samani gelir zamani...

zafercalikoglu
09.02.2005, 19:38
Trabzonsporumuza destek gerekir,herkes inaniyor,ama herkesin dedigi gibi sessiz ve derinden gitmek gerekir,puan kayiplarini fazla büyütmeyelim önemli olan bencede deplasmanlardaki maclardaki basari grafigimiz,gs veya fenerden herhangi birini ist devirirsek bence %80 besiktasida ynersek bu oran %90 olur hadi hayirlisi ilk yari deplasmöan lideriyiz,umarim 2.yarida aynisi olur,

hep destek tam destek ,

ne güzel atasözü degilmi...

imported_Suha
09.02.2005, 19:56
biz tribünden destegimizi yapariz..insallah usaklarda derbi maçlarini kazanir...smileys/smiley2.gif

The Londoner
09.02.2005, 21:12
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Del Bosque`ye giderayak havaalaninda sorulan bir soruya bakin Ispanyol nasil cevap vermis! Soranlarin hevesi kursaginda kalmistir herhalde...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Del Bosque, ligde bu sezon kimin sampiyon olabilecegi sorusunu ise ''Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe iyi takimlar. Fenerbahçe'nin büyük kulüp oldugunu biliyorum ama bu sezon Trabzonspor'a dikkat etsinler'' diye yanitladi.

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=b373c28b>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

sanatik
09.02.2005, 21:33
hep destek tam destek ,

ne güzel atasözü degilmi...

bu atasöz degil - yamuklarin kullandigi söz sadece.

Edited by: sanatik

İleli
09.02.2005, 21:34
hadiyin beyler

BU SEHIR SENINLE YATIP KALKIYORRRREdited by: Bodyguard-61

oflaz_61
09.02.2005, 21:45
arkadaslar dedikleriniz dogru ama sonucta 20 yillik bir hasret var.allahin izniyle bu sene olmadi seneye insallah kiracaz bunu.onun icin heyecanlanmamiz cok normal olmali diyorum .

ahtim olsun sampiyon olursak ankara nin alti ustune gelecek.

ölmezde kalirsak eger.............

Semih58
09.02.2005, 22:57
Duvara yaslanma yikilir,adama yaslanma ölür.

Biz kendi yolumuzu kendimiz çizecegiz.Ezik-Cincon-Karga'yi mutlaka yenecegiz.

Küçük takimlara karsi çok dikkatli ve ciddi olmaliyiz.Sampiyonlugu kaybettigimiz sene Van'a kaybetmeseydik Sampiyonduk.

of-lee
10.02.2005, 01:49
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060205mac8.jpg

iste sampiyon

deco
10.02.2005, 08:58
HEP BERABER INSALLAH.

Tandogan
10.02.2005, 12:31
Del Bosque'nin açiklamalarini ben de TV'de izledim ve açikçasi çok hosuma gitti.Adam; "Bu sene Trabzon'a dikkat etsinler" derken birden sezon sonunu hayal etmeye basladim...Her ne kadar su an puan ve fikstür olarak,hatta kadro derinligi olarak bile dezavantajli görünsek de, bir kaç hafta sonra birden bire ligin tepesine siçrarsak kimse sasirmasin.Zaten görünen o ki;rakiplerde de iç huzursuzluk patlak verdi verecek...

trabzon4
10.02.2005, 13:08
inanirsak oluruz ama daha cok erken. ama deplasmanlar zor olacak hele ezikbache yi gecmek. adamlar bizi burda yendi evlerinde daha kolay yenerlersmileys/smiley7.gif

trabzon4
10.02.2005, 13:11
he bu arada hep destek tam destek sloganini kullanmiyalim, o slogan ezikbahce ninsmileys/smiley7.gif

TheCrow
11.02.2005, 01:39
Friedrich Nietzsche de der ki :

"Yükselmek mi istiyorsun,kendi omuzuna tirman,baska ne yapabilirsin ki?..."

Biz de ancak kendi gücümüzle sampiyon olabiliriz,baskasina bakmadan,kimseden yardim beklemeden...

Tekke
11.02.2005, 13:37
Biz kendi yolumuzu kendimiz çizecegiz.Ezik-Cincon-Karga'yi mutlaka yenecegiz.

Bu ünvanlari her duyusumda gülümsüyorum,bulana helal olsun ne diyim. Özellikle cinconsmileys/smiley36.gif

deco
11.02.2005, 13:39
Sampiyonluk öncelikle taraftarin eseri olmalidir..!

POYRAZ
11.02.2005, 18:09
Merak etmeyin Senol GÜNES,futbolculari havaya sokmadan simartmadan sampiyonluk icin cok iyi motive edecektir,Insallah bu sene hasret bitiyor SAMPIYON TRABZON geliyor.

http://www.bordomavi.net/sampiy&#111;nlarligi.jpg

SDanışmaz
11.02.2005, 19:02

Nasil yani ?

TheRapZoNe
11.02.2005, 19:55
Sampiyonluga ne kadar yaklasirsak o kadar medya trabzon ile ugrasir.

Son haftalari görüyorsunuz. Trabzonspor 3 üncü olmasina ragmensanki türkiye liginde yokmus gibi davraniliyor. Insan biraz utanir. Müslüman bir ülkede bu kadar haksizlik olmamasi gerek. Ben Almanyada böylesini görmedim duymadim tanimiyorum. Gavurlarin yapmasi gerekeni bizim serefsiz medya acimasizca yapiyor. Sonrada türk futbolunu nasil daha basarili yapabiliriz diye konusup dururlar. Halen Türk futbolunun sadece Istanbul takimlarini icermedigini anlamis degiller anlamak istemiyorlar. Bu kafa ile Türkiyedeki futbol beklenilen umud edilen yere gelemez. Gecen sezon yasadiklarimizin tekrarini yasayabiliriz ancak bu yil 3 takim sampiyonluguna oynuyacagindan durum biraz daha farkli olacak. En büyük sorunda transfer dedikodulari olacak sanirim sezon bitimine yaklasdikca.

Federasyon eger Adil bir lig yaratmak istiyorsa önce medyayi hizaya getirsin.

Avrupanin 20 yil gerisinde oldugunu belki bir gün anlarlar. En gec Dünya ve Avrupa sampiyonalarinda ortaya cikiyor durum zaten. Sen bütün yil 3 yamugu nasil daha iyi yaparim, nasil sampiyon olurlar diye tartisirsan cok daha beklersin türkiyenin bir futbol ekolu olmasini.

Aynen

Ronaldenyo
11.02.2005, 20:01
Ya aslinda birakin ugrasmasinlar bizi yok saysinlar böylece bizle ugrasmazlar geçen sene gördük Gökdeniz Fatih Gökdeniz Fatih.Biz sessiz sedasiz onlar kendi aralarinda cebellesirken aradan siyrilalim

crazyboy
12.02.2005, 15:12
sampiyonluga artik daha yakiniz tribunleri tamaman doldurup takimimizi 90dakika boyunca desteklemeliyiz medyayi fazla takmamaliyiz bizi cokertme planlarini yeniden devreye sokacaklari kesin buyuk kucuk her mac onemli ama telafisi olmayan maclar gsfb maclari

Mollasalihoğlu
12.02.2005, 15:23
istanbul'dan en az iki galibiyet çikaracagimiza inaniyorum(istiyorum da olabilir tabi).zaten deplasmanda iyi top oynuyoruz ayrica artik eskisi gibi degil.geçen sezonlarda hep iyi ama tecrübesiz bir takimdik o heyecani takim kaldiramiyordu.ama simdi bir çok milli oyuncumuz var,yabancilarimiz üst düzey sayilir hatta uzun zaman sonra kulübemiz bile zengin.

bence bu sene olacak

t-sat
13.02.2005, 14:07
2 galibiyet çikarsak bizi kimse durduramazsmileys/smiley2.gif

sweetrose
13.02.2005, 16:53
Bu sene sampiyon olursak: Ankara nin altini üstüne getirmezsem banada Eren demesinler

mackolik_61
13.02.2005, 17:56
bu sene sampiyon olalim trabzon havaya uçar walla ne trabzonu yaa türkiye havaya uçar ne türkiyesi dünya havaya uçar... anlayacaginiz kiyamet koparsmileys/smiley36.gifinsallah trabzonsporumuz en kisa zamanda sampiyon olur...

hasannuhoglu
13.02.2005, 18:24
sweetrose valla bende ankaradayim..sampiyon olursak eger ki insallah olacaz ankarayi beraber yikariz anasini satiyim

POYRAZ
13.02.2005, 18:57
Bu sene sampiyonuz Insallah.

yattara11
13.02.2005, 19:20
ümitleriniz daha da yesersin artik...

osman__61
13.02.2005, 19:45
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130205mac2.jpg

BU RESME IYI BAKIN. MASA BASINDA ISALLAH BÖYLE BISE BASIMIZA GELMEZ.

deco
14.02.2005, 09:32

Nasil yani ?

Büyük eylemler yapmak,güç gösterisi,akilli olmak,her yerde sesini duyurabilmek vs.. vs...Her kosulda tamini karsiksiz tepkisiz bagrina basarak doya doya sevmelismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Atmaca
14.02.2005, 14:15
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130205mac2.jpg

BU RESME IYI BAKIN. MASA BASINDA ISALLAH BÖYLE BISE BASIMIZA GELMEZ.

Bu hakemler korner atilirken ne yapiyor acaba.Gözlerini mi kapatiyor.

POYRAZ
14.02.2005, 18:29
Suraya bak bizim adamlari bir urganla baglamadiklari kalmis.

Salih61
14.02.2005, 18:49
BIZANS BIZANS DUY SESIMIZI BU GELEN DELIKANLI TRABZONUN AYAK SESLERI....

sweetrose
14.02.2005, 18:58
sweetrose valla bende ankaradayim..sampiyon olursak eger ki insallah olacaz ankarayi beraber yikariz anasini satiyim

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifSampiyon olalim hem Ankara hem Trabzonda çifte bayram var tabii ki Türkiyenin herbir kösesi dahil...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifOOOOO SAMPIYON TRABZON OOOO http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Cemalettin Taşkın
15.02.2005, 09:15
Arkadaslar fenerbahçe maçindan sonra Istanbulspor teknik direktörü Erol Tokun açiklamalarini dinleyen oldu mu? adam "3 büyüklere karsi çok çekingen oynuyoruz bir türlü istedigimiz gibi oynayamiyoruz Trabzonspor maçina konsantre oldugumuz gibi olamiyoruz" dedi. burdan çikan sonuç bazi takimlar bize karsi daha baska oynuyor.