PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A GRUBU: 1.Portekiz:6 | 2.Türkiye:6 | 3.Çek Cumhuriyeti:3 | 4.İsviçre:3

Sayfa : 1 2 [3]

simavii
11.06.2008, 23:43
işviçre-1-2-türkiye

Osman Erdoğan
11.06.2008, 23:49
cıkarın silahları ya burası yıkılıo:D

macka61
11.06.2008, 23:54
inşallah çekleride yenip çeyrek finale çıkacaz

FatmaÇelik
12.06.2008, 00:10
Coştuk yine dalgalanıyoruz biz ..

Kim tutar bizi Çekler mi.

İnşallah bu gruptan çıkanlardan biri de biz olacağız..

unique
12.06.2008, 00:29
Çıkacağız, inanıyorum. Hatta çıkarsak Almanyayı da eleyeceğiz. Çok mu abarttım:)

Kazım Uzunboy
12.06.2008, 00:32
Çıkacağız, inanıyorum. Hatta çıkarsak Almanyayı da eleyeceğiz. Çok mu abarttım:)
Galiba öyle oldu :D

Terzioğlu
12.06.2008, 00:33
Türkiye bu gruptan bu kadroyla puan alsın etek giyer gezerim :)

Bu lafini sana hatirlatacagim :cool:

Abi kusura bakma bunu yapmak zorundayim :D

ÖzGür Ayar
12.06.2008, 00:35
Aynı kadro ve aynı hatalarla devam edersek çekler bizi parçalar. Artist teriminde aynı hataları yapıcağını düşünürsek pek umudum yok. İsviçreye çaktıkya o yeter bana...

pReN@_61
12.06.2008, 01:14
terim kadro seçiminde hata yapmaz umarım...

çekleri yenmeliyiz mutlaka ..

Keleşoğlu
12.06.2008, 01:43
ben anlamadım bütün internet sitelerinde berabere biterse penaltılara gitcek yazıyor tv spor programlarında sarı karta bakılacak diyor

Kazım Uzunboy
12.06.2008, 02:11
Herkes ayrı birşey söylüyor yahu..

TS57
12.06.2008, 07:16
isviçrelilere kapak olsun her pisliği yaptılar ama başaramadılar

Külünkoğlu
12.06.2008, 08:30
90 dakka boyunca çok kötü Hamit Altıntop, Mehmet Topal, Tuncay Şanlı'yı seyrettik. Fatih Terim'in kamera triplerini komedi sınırlarını aştı. :) stad ekranı ne kendini gösteriyor mu göstermiyor mu deyip kolaçan etmesi kabak tadı verdi artık.

Gökdeniz'in en verimli olacağı oyun bölümünde kenara alınması ne kadar yanlış ise Tümer ile Semih değişimi o kadar doğruydu. Sonuçta şanslı günümüzdeydik. Eren Derdiyok'un da nasıl bir futbolcu olduğunu bir kez daha gördük. Trabzonsporumuz alsaydı son derece iyi bir iş yapmış olacaktı.

Faik Yılmaz
12.06.2008, 08:38
Bu turnuvada Terimin yanlışlarının ne kadar fazla olduğunu gördük..... Emre oynayamayınca 34 lük tank gibi giden formsuz Tümere kaldık oysa elimizde Mehmet Topuz gibi sezonun en iyi yerli orta saha oyuncusu var üstelikte uzaktan atacağı sert şutlarla ıslak zeminde büyük iş yapacakken.... Sonra Yıldıray var....adamı küstür yolla .

Nihat son forvet olarak değilde serbest oynayınca çok verimli oluyor. Elinde Ümit Karan gibi Tekke gibi adamalrı kadroya alma sonrada Nihatı santrafor gibi oynat bu akıl dışı resmen...

Bizim kadar geniş kadrosu olupta Mehmet Topal gibi bir adamı kadroya alan üstelik ilk değişiklikte oyuna alan bir teknik direktöre ne denir bilmiyorum.... Sonra Mevlüt denilen uşak iyi oyuncu olabilir ama turnuvalarda oynayamaz bu tip adamlar tecrübe lazım..... Yok elinde adam kalmazda mecburen alırsın o başka. Halil, Tekke, Ümit Karan bunlar kadroda bile değil daha Fransa liginde 3-5 gol atan adam kadroda 11 de yok öyle yağma....

Turnvada bu kadar zorlanıyorsak bu Sinyor Terimin akıl mantık dışı oyuncu seçimlerinde yatıyor başka neden aramayalım....

Sacit
12.06.2008, 12:09
mehmet topal, muradına erdi artık.. daha bırakmaz milli takımı..

böyle final gibi maçlarda oyuncular daha fazla konsantre oluyor, nihat; tek başına bu işi yapamayacağı belli oldu. semih'in girmesi, nihat'ın da yükünü hafifletti. bu semih de de ne bal var yaa :D Gökdeniz, beklenen performansı segiliyemedi, bunda olumsuz saha şartlarının da etkisi var tabii.

çek maçı tam bir savaş olacak gibi..

sanatik
12.06.2008, 12:12
aynen faik simdiye kadar biz diger üstünlük kuran takimlar gibi isvec ile ceklerin bizden cok cekinmesi gerekirdi oysa bizimle dalga geciyorlar(di) simdi ardanin uzatmalarindaki golünden sonra durum degisdi ama cek macinda yazdigim gibi kimse kendi kendini kandirmasin. Berbat top oynuyoruz. birbirine alismamis üstelik yanlis secilmis kadro ile isimiz SANSA kalmis, Dün mac beraberede bitebilirdi ve bitecekdi - uzatmalara yenik girebilirdik. mac berabere bitince senior terim ne düsüncekdi ? kime bagiracakdi etrafinda ? resmen delirmis gibi etrafina satasmak ile neyi cözecekdi ? karizmatikmi olunuyor öyle o zaman bizde etrafimiza aynisini yapalim ne güzel örnek beee.

Biz elimizdeki potansiyeli kullanip gücümüzü gösteremiyoruz, dogru dürüst topu kaleye kadar götüremiyoruz, hedef sanki gol atmak degilde topu bizde ayagimizda tutabiliyoruz bakin gibi, utanc verici bir anlayis, millet ölümüne top oynar biz birbirimize alismak icin ugrasiriz.

Cengiz Çubukcu
12.06.2008, 12:43
Herşey bir yana Gökdenizin kısmetsizliğine üzüldüm...yağmur yağmaya başlayınca ilk aklıma gelen şey fatih hocanın onu çıkaracağı oldu....
bu takımda yeri garanti olması gereken tek kişi var şu anda o da semih...Arda kendisinden beklenen patlamayı güzel bir son dakika golüyle yaptı....

ilhan
15.06.2008, 23:56
Grubu güncelleyelim artık :) Ya da bu başlık kapatılabilir sanırım. Gruplar bittiğine göre :)

macka61
16.06.2008, 01:10
çıkamayız dediğimiz gruptan çıktı çoçuklar tebrikler milli takım

Terzioğlu
16.06.2008, 01:42
Bu gruptan cikacagimiza inancim her zaman tamdi. Her zaman söylüyordum Fatih Terim'e ragmen cikacagiz diye. Helal olsun oyunculara. Son ana kadar savastilar. Hirvatlarida eleyecegimizi düsünüyorum kesinlikle.

Erkin
16.06.2008, 01:57
İsviçre 2-0 aldı en azından evinde sıfır çekmemiş oldu.. Hakan Yakın da 2 tane atmış bugün, şaşırdım skora yav..

Serdær
16.06.2008, 02:43
İsviçre 2-0 aldı en azından evinde sıfır çekmemiş oldu.. Hakan Yakın da 2 tane atmış bugün, şaşırdım skora yav..

Diyecem mi Portekiz yedeklerle çıkmış ;

Yedekleri ; Nanni,Quaresma,Maniche,Hugo Almeyda,Miguel.

Sen anla artık :)

Orhan_Gazi
16.06.2008, 02:48
maniche 23 kisilik kadroda yok :)

Kadir
16.06.2008, 10:17
portekiz 2. yarı 1 gol atıp 1-0 alsaydı 1100 ytl cepteydi . Türkiye maçı tuttu ilk yarı çek ikinci yarı biz ama bu isviçre yatırdı.

Erbay
16.06.2008, 12:37
Çoğu kişi çok ümitsiz Milli Takım'dan.Ben takıma güveniyorum ve takımdan ümitliyim de.Nedense içimde bir heyecan var.Sanki takım gruptan çıkacak büyük başarılara imza atacak.İnşallah umduğum gibi olur.:Bayrağımız:
Çek Cumhuriyeti'nde Rosicky yok,Nedved yok.Aslında bize ters gelen bir takım ama yenilmeyeceğiz bence.İsviçre bizden kesinlikle iyi bir takım değil.Ev sahibi olmasalar rahat yeneriz derdim.Portokiz maçı zor.Ronaldo gibi bir makineyi durdurmak imkansız.Defansı zorlayacak çok adam var.Ronaldo,Querasma,Nani ve oynarsa Hugo Almeida.(en beğendiğim forvetlerden biri)

Hollanda sonuncu olur tahminimden sonra biraz moralim düzeldi.:D

sanatik
16.06.2008, 14:03
Diyecem mi Portekiz yedeklerle çıkmış ;

Yedekleri ; Nanni,Quaresma,Maniche,Hugo Almeyda,Miguel.

Sen anla artık :)

ilk yari portegiz baya gol kacirdi. portegiz ile berabere kalsaydik (yani 7 puan olsaydik) bu maci böyle kayipetmezlerdi.

sanatik
16.06.2008, 14:03
ilk yari portegiz baya gol kacirdi. portegiz ile berabere kalsaydik (yani 7 puan olsaydik) bu maci böyle kayipetmezlerdi.

umarim yari finalde yine bunlara karsi oynar - 2:0 in rövanchini aliriz.

Cem Balcı
16.06.2008, 14:06
hayırlı olsun türkiyem...

bakalım hırvatlar karşısında ne yapıcaz.

pReN@_61
16.06.2008, 21:40
hayırlı olsun türkiyem...

bakalım hırvatlar karşısında ne yapıcaz.Hayırlı olacak İNŞALLAH.

Tarife değişmeyecektir büyük ihtimalle :bayrak3:

Allah'ın izniyle bu maç bizim !...;)

:Bayrağımız:

TS61_NL
17.06.2008, 11:07
Gecen Avrupa Sampiyonasinda grup maclarinda Cek Cumhuriyeti Hollanda, Almanya ve Letonya!! ile eslesmisti. Cek Cumhuriyetinin Hollanda ile karsilastigi mac halen hafizlarimda ve zamaninda Hollandaya yasattiklarini simdi kendileri yasiyorlar (Hollanda 2-0 onden 3-2 kaybetti maci). Bastan sona heyecan, hizli, suratli ve atak oynayan 2 takimin mucadelesiydi ve o sampiyonada "en guzel ve en iyi mac" olarak degerlendirilmisti medya ve basin tarafindan. Bazen insan zevksiz ve kotu bir mac izlerken dusunur: su 90 dakika ne zaman bitecek diye fakat o mac sanki 5 dakika surmustu, izleyiciyi o derece surukluyordu. Bu maci izleyen arkadaslar mutlaka hatirlayacaktir: Hollanda 2-0 one gecmis ve zamanin Hollanda t. direktoru D. Advocaat (su an F. Tekkeli Zenitin t. direktoru) sahanin en iyi adami olan A. Robben'i 2-0 ondeyken 35. dakikada sanirim cikartma cureti gostermisti. O oyuncu degisiklikle ibre Cek Cumhuriyetine donmus ve maci 2-0'dan 3-2 ile kopartmayi basarmislardi. Ertesi gun butun medya, butun basin ve tum halk bu oyuncu degisikligini gerceklestiren D. Advocaat'i olesiye elestirmistiler. Simdi Cek Cumhuriyeti Hollanda ile bir nevi ayni kaderi paylasiyorlar fakat aralarinda tek fark var: Hollanda Cek Cumhuriyetine kaybettigi halde gruptan cikmayi basardi ve onceki gunku Turkiye macindan sonra Cek Cumhuriyeti gruptan cikma sansini kaybetti ;). Futbol boyle enteresan bir oyun iste: dun dundur, bugun bugundur. Dahasi Fransiz t. direktor Domenech'in dedigi gibi: gecmiste kazanilan basarilarin ilerisi icin herhangi bir garanti olusturmaz. Son Dunya Kupasi finali oynayan 2 takimdan en az 1'i belki de 2'si Avrupa sampiyonasina ceyrek finale cikmadan veda edecek. Futbol gercekten cok enteresan bir oyun!

Serdær
18.06.2008, 12:45
Grup Sıralaması Şöyle olur ;

Portekiz 7 Puan

Türkiye 7 Puan

Çek Cumhuriyeti 4 Puan

İsviçre 0 Puan

Çıkanları bilmişim puan durumunda eksiklik olmuş :)

#10 Fietra
26.06.2008, 14:28
1.Portekiz
2.Türkiye
3.Çek Cum.
4.İsviçre

Tamamen duygusal.
Başarılı.;)