PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : C GRUBU: 1.Hollanda:9 | 2.İtalya:4 | 3.Romanya:2 | 4.Fransa:1

Sayfa : 1 [2]

highlander
14.06.2008, 00:26
Hollanda tamamen total futbol oynuyor.Total futbolun canlı uygulanışını izliyoruz.Gio ile Robben arasındaki mesafeye bir bakın.Hiç ama hiç değişmiyor!

sbay
14.06.2008, 00:31
Total futbol 1990'larda Cruyff'un Barcelona'ya oynattigi futboldur. Her futbolcunun sahanin her yerinde oynamasi demektir ki, bence Hollanda suan total futbol terimine uygun oynuyor.

demek benim bildiğim total futbol terimi doğruymuş:). yinede bilgilendirme için saol......bencede hollanda bu akşam ve italya maçında köklerine indi ve asıl sistemi olan oyun anlayışını çok iyi kurguladı..ayrıca çok iyi takım olmuşlar...

finalin bir parçası belli diğeride eğerki finale kadar karşılaşmazlarsa portekiz olur..:cool:
finale kadar karşılaşma ihitmalleri yok heralde bilen arkdaşlar var mı.???

Serdær
14.06.2008, 00:37
Hollanda ofansif olarak çok iyi bir kurguya sahip.

Oyunu yönlendiren 2 mükemmel oyuncusu Sneijder ve Van der Vaart var.

Forvette son vuruş becerisi yüksek Nistelrooy. Sağda Kuyt.

Yalnız şöyle bir durum var Defansif olarak çok kötü Hollanda.

Hem İtalya maçında hem de Fransa maçında maç 1-0 iken Henry ve Toni kaçırmış oldukları gol olsa şuanda belki başka bir şeyi konuşuyor olurduk.

Dolayısıyla bu Hollandayı ben İspanya,Portekiz karşısında görücem. O zaman kendileri fark yiyebilirler.

Bu arada bir kaç parantez açmak gerekir ise.

Van der Sar 2.baharını yaşıyor.

Galatasaray dünyanın en büyük hatasını yaptı Ribery gibi bir oyuncu kaybetmekle.Kaç km koştu allahını seviyorsan.

Barthez'den sonra kaleyi devr alan Coupet çok kötüydü.

-----------------

İtalya - Romanya maçında 2 isim vardı.

İlk maçta olduğu gibi Sol bek RAT mükemmel bir oyuncu.Lucescu mucizesi.

Buffon ve Lobont.

Derler ya 1 kaleci 10 oyuncuya bedel.

Bugün onu gördük ; Van der Sar, Buffon ve Lobont !

Kalecin iyi değilse ne kadar iyi olursan ol !

Örnek : Coupet. !

Özge
14.06.2008, 00:45
Gol kralı için Ruud demiştim ama bu maç gol atamadı beni şaşırttı açıkçası.:)Fransa grupta sonuncu olacak gibi.İtalya'da yener onları.

seyyah61
14.06.2008, 00:46
Hollanda ofansif olarak çok iyi bir kurguya sahip.

Oyunu yönlendiren 2 mükemmel oyuncusu Sneijder ve Van der Vaart var.

Forvette son vuruş becerisi yüksek Nistelrooy. Sağda Kuyt.

Yalnız şöyle bir durum var Defansif olarak çok kötü Hollanda.

Hem İtalya maçında hem de Fransa maçında maç 1-0 iken Henry ve Toni kaçırmış oldukları gol olsa şuanda belki başka bir şeyi konuşuyor olurduk.

Dolayısıyla bu Hollandayı ben İspanya,Portekiz karşısında görücem. O zaman kendileri fark yiyebilirler.

Bu arada bir kaç parantez açmak gerekir ise.

Van der Sar 2.baharını yaşıyor.

Galatasaray dünyanın en büyük hatasını yaptı Ribery gibi bir oyuncu kaybetmekle.Kaç km koştu allahını seviyorsan.

Barthez'den sonra kaleyi devr alan Coupet çok kötüydü.

-----------------

İtalya - Romanya maçında 2 isim vardı.

İlk maçta olduğu gibi Sol bek RAT mükemmel bir oyuncu.Lucescu mucizesi.

Buffon ve Lobont.

Derler ya 1 kaleci 10 oyuncuya bedel.

Bugün onu gördük ; Van der Sar, Buffon ve Lobont !

Kalecin iyi değilse ne kadar iyi olursan ol !

Örnek : Coupet. !
Sunu unutmamak lazim, Fransa'nin yasli defansi inanilmaz hatalar yapti. Thuram özellikle, iki gol Thuram'in hatasindan bir gol de Malouda'nin hatasindan yediler. Forvette Henry golden baska bir sey yapamadi. Fransa'nin en iyisi Ribery idi. O da olmazsa zaten Fransa gol bile atamazdi. Bu macta ve Romanya macinda Fransa bu turnuvada bir sey yapamiycagini gösterdi. Bence Italya'yi yenmeleri zor. Ama futbol bu. Kötü oynayan da yenebiliyor. Gönlümden gecen Romanya'nin cikmasi.

sbay
14.06.2008, 00:51
romanya hollandayı yenerse 2006 dünya kupası finali oynayan 2 takım kupaya erken havlu atıyor...ya italya ya fransa ikisinden birinin devam etmesini isterim...romanyaya göre daha fazla renk katarlar...

Hüdai Pervaneli
14.06.2008, 00:54
bence romanya oynadigi futbolla hak ediyor bence onlar devam gelsin

Orhan_Gazi
14.06.2008, 01:23
Romanya' nin yenmesi mucize olur.

Serdær
14.06.2008, 01:25
Hollanda grup liderliğini garantilediği için büyük bir ihtimalle yedek ağırlıklı kadroyla çıkacaktır.

Bu yüzden Romanya biraz şanslı ama,

yedeklerde kendilerini göstermek isteyecektir :)

ilhan
14.06.2008, 01:29
Hollanda ve Romanya aynı gruptan gelmişti. Keza İtalya ve Fransa'da öyle.

Hollanda ve Romanya gruptan çıkarsa çok güzel olur :)

Hollanda'nın yerinde olsam maçı veririm Romanya'ya. Çünkü ileride bir daha karşılaşırsa İtalya veya Fransa'yla bu kadar kolay kazanamayabilir. :)

OYılmaz
14.06.2008, 09:05
İlk sayfalardada dediğim gibi bu gruptan Hollanda Romanya çıkacak demedi demeyin ;)

Hayla Romanya çıkacak diyorum Romanya Hollandayı yenecek Romanyanın oyun stili karşısında direnmek şart maçtan sonra burda olacağım haydi Romanya ...

Hasan61
14.06.2008, 09:21
hollanda romanya'ya çok direnmeyecektir
eline italya ve fransa'yı eleme fırsatı varken bunu kullanacaktır

Erbay
14.06.2008, 10:12
Hollanda önüne geleni rezil ediyor.Harika oynuyorlar.Orta sahada paslaşmalar mükemmel.Sneijder,Van Der Vaart ve sonradan giren Robben harikalar.İleride Nistelrooy sırtı dönükken bütün topları toplayıp,olumlu kullanıyor.Defansları üst düzey oyuncular değil ama kalede Van Der Sar var.Fransa bu kadroyla bu oyunu oynuyorsa teknik direktörde sorun var demektir.Coupet kariyerinin en kötü amçlarından birini oynadı.Robben'in attığı golde defansın acizliği ve kalecinin hatası vardı.Ama Robben'i es geçmemek gerekir oyuna müthiş katkı sağladı.

Fransa'da Henry ve Ribery bir şeyler yapmak için çabalıyorlar ama yeterli olmuyor.Zidane'ın eksikliği bariz biçimde hissediliyor.Dünya Kupası'nda da çok iyi oynamıyorlardı ama Zidane,İspanya ve Brezilya maçlarında kendisi gibi oynayarak takımı sırtlamıştı.Şimdi Zidane yok!

Bu arada Buffon'u unuttum.Dünyanın en iyi kalecisi bence,tartışılmaz.Topa öyle bakıyor ki herkes anladı kurtaracağını.

Mert67
14.06.2008, 10:13
Hollanda gerçekten şu ana kadar turnuvanın en güzel futbolunu oynuyor.:alkış:

Berk
14.06.2008, 10:20
Hollanda umarım son maçta Romanya'ya yatmak gibi bi kazık atmaz diğerlerine..

İtalyanlar dün çok iyi oynadı.Verilmeyen bir gol ve çok ucuz bir penaltı var.Ayrıca Toni bulduğu pozisyonların yarısını atsaydı şu 2 maçta açık ara gol kralıydı şuan.Herşeye rağmen son maç Fransızları yenip çıkarız..

FORZA AZZURRI

sanatik
14.06.2008, 12:16
hollanda romanya'ya çok direnmeyecektir
eline italya ve fransa'yı eleme fırsatı varken bunu kullanacaktır

bence hollanda italya ve fransayi yendigi gibi romanyayida yenecekdir veya yenmeye calisacakdir.

italya ile fransa ile yeniden karsilasmadanmi korkacakdi ? ikisinide 3 farkli yenmisken.

Sacit
14.06.2008, 12:24
fransa, şaşırtmaya devam ediyor..

mükemmel yıldız oyuncuları var ama korkak futbol oynuyolar, o td denen şahısdan kaynaklanıyor bu.. Henry gibi adamı rezil ediyor :mad: henry'nin golüde çok şıktı :)

Kadir
14.06.2008, 12:30
fransa, şaşırtmaya devam ediyor..

mükemmel yıldız oyuncuları var ama korkak futbol oynuyolar, o td denen şahısdan kaynaklanıyor bu.. Henry gibi adamı rezil ediyor :mad: henry'nin golüde çok şıktı :)

Henry'nin golü tam bir usta işiydi .

champions
14.06.2008, 14:45
Portakalım benim:)
Umarım son maçta Romanya'ya bi kıyak geçerler de İtalya ve Fransaya şimdiden "güle güle" deriz :)

Hollanda final oynasın, Van Persie şov yapsın, kupayı alsınlar başka bişey istemem:p

Ayrıca şu Kuyt kazmasının ne işi var bu takımda anlamıyorum

Vkgz
14.06.2008, 14:47
yazık olsu romanyaya.

AtalaY_BuğrA
14.06.2008, 14:48
Hollanda eze eze geliyor. Son maçta bakalım ne olacak Romanya ile. Normal şartlar kazanması gibi duruyor ama İtalya ve Fransa'yı gruplarda bırakmakta var işin içinde.

Oruç
14.06.2008, 15:27
Hollanda Van Basten ile futbol nasıl oynanırın dersini sahada fazlasıyla veriyor. Rakibi Fransa futbol adına dün fazla bi şey yapmadı. Portakallar Şampiyonada bu futbolla çok canlar yakar. Dün son gol tek kelimeyle "şahane"ydi.

İtalya dün ilk yarıda tek kale maç oynamasına karşın gol bulamadı. Rakip Romanya da küçümsenecek bir takım olmadığını gösterdi. İtalya biraz şanslı olabilseydi bugün daha iddialı olurdu. Yazık olacak galiba Dünya Şampiyonuna...

54gökten özlü61
14.06.2008, 15:29
Bence arkadaşlar bu gruptan Hollanda ve Romanya çıkar.

Osman Yavuz
14.06.2008, 18:54
Hollanda yine müthiş bir skorla geçti bu maçı da.Aslında bence maçın hakkı bu değildi.Özellikle ilk yarım saatten sonra Fransa oyunu kontrolü altına aldı.Bence maçın kırılma noktası Henry'nin topunu Hollanda savunmasının elle kesmesine hakemin penaltı vermeyişi oldu.O dakikadan sonra da Fransa iyi pozisyonlar yakaldı.Ancak Hollanda'nın öyle bir hücum hattı var ki arkayı bir an boş bırakmaya gelmiyor.Ani kontra atakta harika bir top geldi Nistelrooy'dan ve Robben'in yaklaşık 30 metre deparından sonra içerdeki Van Persie'yi görmesi her takıma mesaj gibiydi.Daha sonra Fransa Henry'nin müthiş klas golüyle bir an olsun umutlansa da Bir anlık dalgınlık onlara pahalıya mal oldu ve Robben gerçekten süper bir gol attı.Böyle bir hücum hattı hiçbir takımda yok gerçekten.Sağda Kuyt, solda Sneijder,ortada Van der Vaart, ileride Ruud.Bir de bunların yedekleri var.:DRobben, Van Persie, Huntelaar ve Babel.Yok böyle bir hücum hattı ya:D

Muhammed KOÇ
14.06.2008, 19:01
o gollerin gölgesinde kalsa da henry nin golünü de es geçmeyin..

çok class bir goldü çoookkk classs .. :)

Berk
14.06.2008, 19:39
Saar olmasaydı farkı atan taraf Fransa olurdu.Hollanda'yı göğe çıkarmanın anlamı yok..

Hüdai Pervaneli
14.06.2008, 20:17
yahu gollerinerden izleyebilirim

Cem Balcı
14.06.2008, 20:18
Saar olmasaydı farkı atan taraf Fransa olurdu.Hollanda'yı göğe çıkarmanın anlamı yok..

adamların oynadığı futbolu görmezden gelemeyiz.süper top oynuyolar sadece saar değil...

Vkgz
15.06.2008, 01:52
İtalya Fransa berabere kaldı romanya da hollandaya yenildi 3ünün puanı 2 oldu ne olacak ozaman

Hüdai Pervaneli
15.06.2008, 01:57
İtalya Fransa berabere kaldı romanya da hollandaya yenildi 3ünün puanı 2 oldu ne olacak ozaman

romanya bir sifir kaybederse en iyi avaraz onlarda var onun icin romenya gider iki sifirdada romanya gider

Vkgz
15.06.2008, 02:17
avesaj usulu kaldırıldı diyorlar ama ondan dedim ben

Oruç
15.06.2008, 10:45
yahu gollerinerden izleyebilirim

Hollanda-Fransa

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=325750

Romanya-İtalya

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=325730

furkan emiroğlu
15.06.2008, 16:22
Romanya değil Fransa'ınçıması gerekir.

Murat'
15.06.2008, 16:54
son maçata romanya berabere kalır ve italya ile fransada yenişemezse romanya çeyrek finale çıkar...

Cem Balcı
16.06.2008, 14:34
beklediğim gibi oldu.hollanda çıktı kesin olarak.

şimdi de italyanın çıkmasını bekliyorum.

pReN@_61
16.06.2008, 21:37
İtalya 2. olur bence :)

Kadir
17.06.2008, 00:49
Hadi Hollanda yat Romanya'ya italya ve fransa çıkmasın. Gerçi çıksalar ne olur tekrar gelirlerse tekrar dağıtır Hollanda :)

hüseyin1975
17.06.2008, 00:52
Romanya Hollanda Maci ne olur Arkadaslar?

ilhan
17.06.2008, 00:56
Burnuma Hollanda'nın maça yatabileceği kokuları geliyor :)

hüseyin1975
17.06.2008, 01:08
Burnuma Hollanda'nın maça yatabileceği kokuları geliyor :)

Isyerinde Maclari oynuyoruz ve su an Liderin 3 Puan gerisindeyim.
Yarin kesin herkes Hollandaya verecek.

Acaba Romanyaya oynasam fazlami Risk almis olurum?:D

Osman Yavuz
17.06.2008, 01:13
Sanmıyorum Hollanda'nın böyle birşey yapacağını.Ayrıca yedeklerle çıksalar bile gördük yedekleri, Ruud'un yerine Huntelaar, Sneijder'in yerine Robben, Kuyt'un yerine Babel ve Vander Vaart'ın yerine Van Persie.Sonuç olarak yedek kadronun as kadrodan farkı yok hücum hattında.

ilhan
17.06.2008, 01:24
Kalite olarak yok ama uyum olarak sorun teşkil edebiliyor. Örnek : Portekiz.

Yedekleri de çok kaliteli ama 2-0 yenildiler İsviçre'ye.

Terzioğlu
17.06.2008, 01:45
Insallah Romanya cikar...

Mert67
17.06.2008, 08:16
İnşallah Hollanda yine zevk veren bir futbol oynar.:)

OYılmaz
17.06.2008, 09:08
Romanya çıkacak defans yaparak çıkacak Hollandayı görün akşam haydi Romanya ne de olsa onlarda Karadenizli :)

Fatih BALTA
17.06.2008, 12:31
Hollanda garantilemesinin etkisiyle fazla konsantre olamayacaktır, belkide bazı oyuncularını dinlendirecektir.
İnşallah Romanya çıkar gruptan.

Armağan Dere
17.06.2008, 13:08
hollanda %90 maça yatacaktır çünkü ilerde önünde italya ya da fransa gibi kuvvetli takım görmek istemeyecektir

unique
17.06.2008, 13:27
hollanda %90 maça yatacaktır çünkü ilerde önünde italya ya da fransa gibi kuvvetli takım görmek istemeyecektir

Ben de öyle düşünüyorum açıkçası. Ama İtalya basını Van Basten'i baskı altına almaya çalışıyor. Van Basten'in hedefi önceden futbol oynadığı takım Milan'ı çalıştırmakmış; o yüzden İtalya'ya gelmek istiyorsan yen Romanya'yı tertemiz gel diyorlarmış.

Muhammed KOÇ
17.06.2008, 13:38
italya - fransa el ele evine :)

sbay
17.06.2008, 16:34
hollanda yedekleriyle bile çıksa bence çok rahat romanyayı yenebilecek güce sahipler...

hollanda 9 yapar...Fransada italyayı yener çıkar...

Hasan61
17.06.2008, 19:27
hollanda'nın ne isteyeceği çok önemli
1)romanya'yı çıkarırlar fransa ve italya ''go home'' olur
ispanya-romanya maçından ispanya gelir hollanda ispanya'yı istermi ???
2)romanyayı yener italya ve fransa'dan birisi ispanya ile oynar.
bu karşılaşmada kazanan kim olursa olsun yıpranmış olarak gelecektir buda hollandaya yarar

Eyüphan
17.06.2008, 19:35
Romanyanın çıkacağına inancım tam. Fransa ve italya evineee

unique
17.06.2008, 21:43
Maç başlıyor; İtalya'ya hep sempatim olmuştur futbolda. FORZA ITALIAA!!!!

Fatih BALTA
17.06.2008, 22:13
İtalya penaltı golüyle 1-0 öne geçti.
Fransa da Abidal kırmızı kart gördü.

Özge
17.06.2008, 22:19
Toni kaçırdıklarını atsa gol kralı olurdu:D

OYılmaz
17.06.2008, 22:22
Romanya çıkacak gibi gözüküyor Hollanda full yedek çıkmış Romanya bastırıyormuş :) haydi Romanya

Uğurtan
17.06.2008, 22:47
Abidal'ın kırmızı kart vede penaltı çok doğru bir karardı..
Toni'yi çok beğeniyorum yaa.. Bir santrafor böyle olmalı.. Kaçırsın kaçırdıkları gözüme hiç batmıyor.. Sorumsuzluk ya da yeteneksizlikten kaçmıyor..

Bu gruptan Hollanda ile İtalya çıkar diye düşünsemde son anda Romanya süpriz yapabilir belli olmaz..

Yalnız kimler çıkarsa çıksın bu taraftan finale giden yolda Hollanda ve İspanya ikilisinden biri gider.. :)

Mustafa Önal
17.06.2008, 22:49
hollandanın yerinde olsam fransa ve italyanın 2 sini bir elenmesini sağlarım. yarı finalde tekrar karışlaşmamak için :)

ilk yarı italya fansa maçı berbata yakındı. abidalı stoper oynatmış salak hoca. kırmızı karttan sonra 10 dk top oynadı italya net goller kaçırdı. fransada henry ve benzama dışında adam yok. reberi de sakatlanmış

Cem Balcı
17.06.2008, 22:58
penaltı ve kart biraz yanlış gibi geldi bana.hernekadar yorumcular net penaltı demiş olsa da tekrar izlenmeli pozisyon.

Halit Aydın
17.06.2008, 23:35
Hollanda 2 yapmış :)

Hasan Ayvenli
17.06.2008, 23:36
hollanda yapılır mı o. 2 büyük takımı birden kısayoldan elemek varken :D yarı finalde italya gelsin de elesin seni de gör bakalım

Cem Balcı
17.06.2008, 23:38
hollanda yapılır mı o. 2 büyük takımı birden kısayoldan elemek varken :D yarı finalde italya gelsin de elesin seni de gör bakalım

italyamı...

3 gün gülerim. :D

Uğurtan
17.06.2008, 23:38
İtalya hep Hollanda'nın karşısına çıksa ne yazar.. Gene bi 4 yer döner geri :D Ama öle bişey olmicak tabiki İspanya işini görür İtalya'nın.. ;)

Kadir
17.06.2008, 23:43
Fransa hak ettiği gibi sonuncu oldu. Rezil bir futbol oynadı 3 maçtada Fransa. İtalya'da yatsın kalksın Mutu'ya şükretsin ikinci maçta o penaltı gol olsaydı donadoni'de yolcu olurdu.

Hasan Ayvenli
17.06.2008, 23:43
futbol bu hiçbişey belli olmaz. bence de italyanın ispanya'yı geçmesi zor. hatta ben ispanya'nın final oynamasını ve biz finalde olmazsak(:D) kupayı almasını istiyorum. ama futbol bu. hollanda'nın oyun içinde 2 penaltı kaçırıp penaltılarla elendiği maçı hatırlarsınız. büyük takım büyük takımdır. sonradan açılırsa tutamazsın.

ilhan
17.06.2008, 23:44
İtalya ve Hollanda gruptan çıktılar.

Hollanda'dan fark yiyen takım Romanya'yı yenemiyor ama gruptan çıkıyor. Romanya'nın mütevazi futbolunu ve cesur oyununu kutluyorum. Keşke gruptan çıksaydılar.

sbay
17.06.2008, 23:46
hollanda yedekleriyle bile çıksa bence çok rahat romanyayı yenebilecek güce sahipler...

hollanda 9 yapar...Fransada italyayı yener çıkar...

hollanda beni yanıltmadı...ama fransanın çıkamamasına üzüldüm...ribery olsa ve 25. dakika da 10 kişi kalmasalar fransada çıkardı...ispanya italya yı eler..

Cem Balcı
17.06.2008, 23:49
hollanda beni yanıltmadı...ama fransanın çıkamamasına üzüldüm...ribery olsa ve 25. dakika da 10 kişi kalmasalar fransada çıkardı...ispanya italya yı eler..

katılıyorum...

final beklediğim gibi olucak sanırım...

hollanda-ispanya...

Hasan Ayvenli
17.06.2008, 23:51
katılıyorum...

final beklediğim gibi olucak sanırım...

hollanda-ispanya...

böyle bi final mümkün değil. iki takım yarı finalde eşleşebilecekler en fazla.. yani a ve b gruplarından 1 finalist c ve d gruplarından bir finalist gelcek

Özge
17.06.2008, 23:53
İtalya'nın çıkmasını istiyordum iyi oldu.Pirlo'nun cezalı olması İspanya maçı için kötü oldu.Güzel maç olacağını düşünüyorum.İspanya yener gibime geliyor ama belli olmaz.

Selman
18.06.2008, 00:02
Bu İtalyan'lar ilginç adamlar.1-0 öndeler rakip 10 kişi herşey istedikleri gibi gidiyor, orta sahanın 2 kilit oyuncusu sert fauller yaparak sarı kart görüyorlar ve çeyrek finalde cezalılar.Anlamak güç.:)

Özge
18.06.2008, 00:04
Bu İtalyan'lar ilginç adamlar.1-0 öndeler rakip 10 kişi herşey istedikleri gibi gidiyor, orta sahanın 2 kilit oyuncusu sert fauller yaparak sarı kart görüyorlar ve çeyrek finalde cezalılar.Anlamak güç.:)Pirlo topu dışarı atmadılar diye sinirlenip faul yaptı.Ne olursa olsun o faulü yapmaması lazımdı.Gattuso'da zaten her maç olduğu gibi yine gördü:D

MehmetGÜRSOY61
18.06.2008, 00:06
ula şu hırvatları bir yensek varya süper olucak :D:D

Hasan Ayvenli
Pirlo topu dışarı atmadılar diye sinirlenip faul yaptı.Ne olursa olsun o faulü yapmaması lazımdı.Gattuso'da zaten her maç olduğu gibi yine gördü:D

gattuso türkiye şubesi = hasan üçüncü :D:D

macka61
hollandayı tebrik etmek lazım adamlar çıktılar oynadılar toplarını

Cem Balcı
18.06.2008, 00:26
böyle bi final mümkün değil. iki takım yarı finalde eşleşebilecekler en fazla.. yani a ve b gruplarından 1 finalist c ve d gruplarından bir finalist gelcek

bunu düşünemedim biraniçin teşekkürler:)

Cafer Bulur
18.06.2008, 00:37
italya son anda iyi yirtti.ben ceyrek finalde ispanya yi bile yenebileceklerini düsünüyorum.
hollanda ninda söylentilerin aksine romanya macina asilmasi takdire sayan cinsten.
italya gibi güclü bir rakiple ilerde oynamamak icin rölantide oynayabilirlerdi.

Serdær
18.06.2008, 00:43
Hakkı olmamasına rağmen İtalya çıktı.

Bir yandan Romanya ya üzülmeme rağmen bir yandan da sevindim.

İspanya - Romanya maçı çekilmez di.

İspanya - İtalya maçı güzel olur.

Ama İtalyada Pirlo ve Gattuso yok. Gattuso neyse ama Pirloyu baya ararlar.

Erbay
18.06.2008, 11:27
Bu grupta Hollanda dışında güzel oynayan takım yok.İtalya 2 sene öncesiyle karşılaştırılmayacak kadar kötü.Fransa tükenmiş.Futbolu sanki 4-5 önce bırakmış gibi oynuyor Fransalı futbolcular.Henry'nin çok çabaladğını görüyoruz.Benzema çok bencil oynuyor.Bu "kafayla" giderse onun için her şey zor olur.İtalya'da en iyi isim Buffon'du.Her maçta tekrar tekrar hayran oluyorum Buffon'a.En şanssız isim ise kesinlikle Toni'ydi.İtalya'nın işi ileriki turlarda zor.Bu arada Ribery'e geçmiş olsun.

ApoCaN28
18.06.2008, 11:34
Hollanda Zaten favoriydi Romanya İtalya maçındaki Penaltıyı kaçırmasaydı buralarda olurdu..
Bence Hollanda hem rusyayı hemde isveçi rahat geçer yarı finali bekler..
Gönlüm Türkiye-hollanda finali olmasından yana...

Kadir
18.06.2008, 11:48
Huntelaar'ın boş geçmemesi iyi oldu . O klasda bir forvetin bu turnuvaya ismini yazdırması gerekliydi :)

Ama Romanya için üzüldüm , çıkmalarını isterdim.

sanatik
18.06.2008, 12:45
Bilala gecmis olsun - dunkü macda 8 inci dakikada kötü sakatlanmis. Alman spikeri mac basinda dua ederken bilal isminide söylemisdi. Nedense pek kimse bilmiyor müslüman olmasini.

Italya dün daha iyi oynadi ve hakederek kazandi ancak romanya italyayi daha önce eleyebilirdi ancak hollandaya karsi oynadigi futbol ile ceyrek finalde ispanyaya karsi pek birseyde basaramazdi. Yani Romanya ispanyanin italya ile oynanacak macda tahminen elenmesine kadar giden bir penaltiyi kacirmis oldu.

Serdær
18.06.2008, 12:48
Sıralama Şöyle Olur ;

1.İtalya 7 Puan
2.Fransa 5 Puan
3.Hollanda 4 Puan
4.Romanya 1 Puan

Burada Sürpriz Hollanda yanılttı beni.

Yazıklar olsun Fransa :D

Egemen
18.06.2008, 14:40
gruptan hollanda lider italya 2. çıkar gibi geliyor :)
çeyrek final ve yarı finalde karşılaşmazlarsa almanya - hollanda finalde diyorum

iddaa oynamassam böyle olur tabi :)

pReN@_61
18.06.2008, 15:12
italya ve hollanda..

hadi bakalım hayırlısı :)

Sacit
18.06.2008, 16:28
fransa'daki şansızlığa bak yaa..

italya kadar ballı bi takım görmedim daha milli takım bazında.. ribery'nin sakatlanmasından çok abidal'in kırmızı kart yemesi herşeyi bozdu. italya inşallah elenir..

Osman Yavuz
19.06.2008, 11:45
italya ve hollanda gruptan çıkar fransa sonuncu olurTebrikler Fatih:D

Selman
19.06.2008, 11:51
Tebrikler Fatih:D

Aynı Fatih Fransa'nın Portakalları yeneceğini de söyledi, 4 oldu:D

Osman Yavuz
19.06.2008, 12:01
Aynı Fatih Fransa'nın Portakalları yeneceğini de söyledi, 4 oldu:DO zaman bi terslik var bu işte Selman:DFransa Portakalları yenecek demek, Fransa'nın en azından 3. olacağı anlamına gelir.:DYanlış mıyım?:D

Özge
19.06.2008, 12:02
Ben görmediğim şeye inanmam:D

Emirhan Makul
19.06.2008, 12:11
Holanda-Rusya bu maç önemli burdan bir rusya galibiyeti çıkarsa ki süprizde olmaz çok güzel futbol oynuyorlar hollanda kadar olmasada rusya çıkarsa biz kupayı alırız

Fatih
20.06.2008, 01:11

ne zaman söylemişim onu selman var mı kanıtın :D

Emiroğlu
20.06.2008, 11:51
Yanarımda 1 Hollanda maçı izleyemedim ona yanarım

#10 Fietra
26.06.2008, 14:29
1.İtalya
2.Hollanda
3.Romanya
4.Fransa
Ölüm grubu için başarılı bir tahmin.;)

Serdær
30.06.2008, 00:39
Ölüm grubundan hiç kimse ne yarı final ne de final oynayabildi.

Çok ilginç bir durum söz konusu olduı..

Cem Balcı
30.06.2008, 00:58
hollandayı finalde izlemeyi isterdim.

Kadir
30.06.2008, 02:55
Ölüm grubundan hiç kimse ne yarı final ne de final oynayabildi.

Çok ilginç bir durum söz konusu olduı..

Adamlar öldüler işte ölüm grubu adı üstünde :)

macka61
30.06.2008, 03:36
hemde nasıl öldüler kendileri bile anlayamadı