PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taktığınız Takıntılarınız

Sayfa : [1] 2 3 4

ilhan
23.04.2008, 20:33
Forumdaki herkesin bir veya daha çok takıntısı vardır. Eminim ortaya koymik ve düşündürücü takıntılar çıkacaktır :)

İlk önce ben yazayım.

Yol kenarlarındaki kaldırım taşlarının üzerinde yürüme takındım var.

vurgun_kiz_61
23.04.2008, 20:38
Hangi birini yazayimki? neyse birinle baslayayim kesinlikle sari-mavi,sari-kirmizi,siyah-beyaz iki mandal yanyana koymak,sacma gelebilir ama buna cok dikkat ederim.

Mehmet Fırat
23.04.2008, 20:38
Aynı takıntı bende de var İlhan. :D

Bir de bazen hiç okula gidesim olmuyor, onun yerine bir buçuk saatlik yolu sırf internet cafeye gitmek için tepiyorum. :)

KUTADGU
23.04.2008, 20:44
Bu aralar şizofren gibi hissetmeye başladım..

En büyük takıntım bu..

Bu arada başlık Ali Poyrazoğlu'nun "Tak Tak Takıntı" adlı oyununu hatırlattı bana.

Adem Erdoğan
23.04.2008, 20:46
Bu aralar şizofren gibi hissetmeye başladım..

En büyük takıntım bu..

Bu arada başlık Ali Poyrazoğlu'nun "Tak Tak Takıntı" adlı oyununu hatırlattı bana.

Bende de var aynı hisler.:D

ilhan
23.04.2008, 20:48
Bilgisayarı açar açmaz bordomavi.net'e girmekte bir takıntıdır arkadaşlar :)

Ya ben bombayı patlatacağımda bir kaç bomba görmek istiyorum:D

Koray
23.04.2008, 20:50
bende de kapı kapatma takıntısı var,açık kapı gördüğüm zaman kapatıyorum...

KUTADGU
23.04.2008, 20:51
Bir başka takıntı daha...

Bu aralar es kaza birisi Avrupa Birliği dedi mi,

Başlayacağım Avrupa Birliği'ne diyesim gelmekte...

Adem Erdoğan
23.04.2008, 20:52
Bilgisayarı açar açmaz bordomavi.net'e girmekte bir takıntıdır arkadaşlar :)

Ya ben bombayı patlatacağımda bir kaç bomba görmek istiyorum:D

Aynen öyle.
artı
Sigara paketinin poşetini çıkarmak ve bandrolünü koparmak

Hekimoğlu
23.04.2008, 20:53
simetri takıntım var.herşey düzgün olmalı kardeşim o kadar. :)

ilhan
23.04.2008, 20:54
Sigara paketinin poşetini çıkarmak

:alkış:

Ben sigara kullanmıyorum. Ama arkadaşlarımın paketlerini alıp poşetlerini çıkarıyorum:)

* İkram edilen sigaraları alıp afiyetle içini dökme takıntımıda ekliyorum.

Burçak
23.04.2008, 20:56
evde yanlızsam dışarı çıkıp kapıyı kapadığımda
acaba diyor gidip fırını elektirikleri balokn kapılarını kontrol ettiğim oluyor :p

Adem Erdoğan
23.04.2008, 20:58
Bilgisayarda geri dönüşüm kutusunun dolu olması hep gözüme takılır.Boşaltırım hemen.

antagonist
simetri takıntım var.herşey düzgün olmalı kardeşim o kadar. :)

Aynı takıntı bende de var...Kitaplığımdaki kitaplar aynı hizadadır.

Cep telefonuma kaydettiğim numaralarda +90 olmayacak. Kaydedilen kişinin isin ve soyismi büyük harfle başlayacak.

:)

Semih58
Siyasiler söz veriyor,yapmıyorlar hiçbir cezası olmuyor.Bir de parti değiştiriyorlar. Bunlara takıntılıyım.

ilhan
23.04.2008, 21:02
Başladığım bir oyunu bitirme gibi bir takıntım var. En zor yerleri 14341243 defa oynasam bile oyunu bitirmeden silmem bilgisayarımdan:)

Remzi
23.04.2008, 21:07
Evden çıktıktan sonra kapıyı kilitleyip kilitlemediğimi düşünme takıntım var:D

alper*
23.04.2008, 21:12
*Cep telefonumda attigim mesajlari asla saklamam iletim raporlarini bile silerim.

*Herhangi bir cisimde iki noktaya degmissem bu iki noktanin arasindaki noktaya yani tam ortasindaki noktaya da degerim.Degmezsem olurum.

*Yeni kitap alinca orta sayfasini acar koklarim.

*Benim icin cok onemli maclari izlemem takip etmem.Mesela Trabzonspor-Arsenal CL finali olsa heyecandan bakamam.

*Mac icinde tezahurat yapamam.

*Biri bana dokunursa ben de ona dokunurum.

*Uyudugum odada elektrik harcayan bir seyin ben uyurken calismasi beni cok sinirlendirir.

(Ben deli degilim)

Adem Erdoğan
23.04.2008, 21:19
"*Yeni kitap alinca orta sayfasini acar koklarim."

Bu baya orjinalmiş.:D

Egemen Yılmaz
23.04.2008, 21:38
ayakkabımın içinde parmaklarımı oynatırım, sağ ayağımın bir parmağını oynatmışsam simetriği olan soldakini de oynatırım, yoksa rahat edemem :D

Burçak
23.04.2008, 21:58
neler çıkıyor neler. BMN Canlı radyo yayınında eminim hatırlatılacakdır . dün akşam ki itiraflar başlığındn alıntılarda olduğu gibi :D

Mustafa K. Demirbaş
23.04.2008, 22:01
dk başı cebımdekı cuzdan telefon vb kontrol etmekte benım takıntım:)

melâl
23.04.2008, 22:16
kitapların dış kısmındaki jelatini soymak gibi ilginç bir takıntım var...
çok zevkli ama yaa :D

bi de bir saatle aynı odada uyuyamam...
tik tik tak ettikçe çıldırırım...

Koray
23.04.2008, 22:20
odam da asla duvar saati istemem kesinlikle uyuyamam,saat cık cık cık diye ses çıkardıkca bnde onlar beraber saniyeleri sayıyorum ister istemez 1,2,3,4,5 diye...

not: Melal'in attığı mesajı görmeden yazdım,yanlış anlaşılmasın kopya yok yani :)

Adem Erdoğan
23.04.2008, 22:39
Koray o takıntı herkeste var galiba.:D
Bende uyurken saat tıkırtısına katlanamam.

Koray
23.04.2008, 22:42
Koray o takıntı herkeste var galiba.:D
Bende uyurken saat tıkırtısına katlanamam.

Çin'liler işkence yaparken bunu da kullanıyolarmış eskiden...adamın kafasını bi kutuya geçiriyolarmış içine saatte koyuyolarmış ama adam hiç cabalayamayacak şekilde sonra da işkence yaptıkları adamı delirtip salıyolarmış :D

ilhan
23.04.2008, 22:42
Bomba takıntım.

Çorap giymeden yatamıyorum. Çocukluğumdan beri. Nasıl alışmışsam ayağımda çorap olmadan yatamıyorum :$ :s

m@rdi
23.04.2008, 22:43
**Yeni kitap alinca orta sayfasini acar koklarim.

Benim de en sevdiğim takıntımdır :) yeni kitabı açıp , kokusunu doyasıya hissetmek...

Takıntı mı alışkanlık mı bilemem ama ;
-evden çıkmadan anahtar-telefon-cüzdan üçlüsünü kontrol etmek
-Her derste dersin hocasını kitabın köşesine çizmek vazgeçemediklerim arasında :)

Son zamanlarda da her "de "yi ayrı yazasım geliyor hayırdır inşallah :D

Selman
23.04.2008, 22:44
İlginç şeyler çıkmış.Benim de ters yönde bir takıntım var.Ben uyurken televizyon mutlaka açık olacak.Bir nevi ninni gibi geliyor ses, ya bir tartışma programı ya da spor programını açık bırakıyorum.Kuruyorum ben uyuduktan sonra kapanıyor.Misafirliğe gittiğim de filan acayip zorlanırım uyumak için.:)

Koray
23.04.2008, 22:46
Benim de en sevdiğim takıntımdır :) yeni kitabı açıp , kokusunu doyasıya hissetmek...

ççç ççç

abi sanki sevdiğin kişiye aşkını haykırıyosun yahu :D

Özge
23.04.2008, 22:47
Bomba takıntım.

Çorap giymeden yatamıyorum. Çocukluğumdan beri. Nasıl alışmışsam ayağımda çorap olmadan yatamıyorum :$ :sİlhan aynı takıntı bende de var.Çorapsız hayatta yatamam.Demek çorapsız yatamayan tek ben değilmişim.:)

Çağatay_
23.04.2008, 22:49
-de ve -ki nin yazımına takıntım vardır.

Ayrıca nedense kitapları ben de koklarım :)

Bi de simetri hastalarına benzer bazı huylarım var.Simetri hastası değilim ama bazen oluyor işte :D

Mesela birşey yazarken bacağım kaşındı, yazmayı bitirmeden kesinlikle kaşımam :D

Adem Erdoğan
23.04.2008, 22:49
Çorapla yatmakmı.:D Asla.

Çağatay_
23.04.2008, 22:50
Ben de çorapla hiç yatamam sıkıntı geliyor.

m@rdi
23.04.2008, 22:50
ççç ççç

abi sanki sevdiğin kişiye aşkını haykırıyosun yahu :D

Öncelikle abi değil abla:cool:

Kitap da bir nevi aşktır,hele de yeni kitap ...
beğenemedin mi :p:D

ilhan
23.04.2008, 22:52
İlhan aynı takıntı bende de var.Çorapsız hayatta yatamam.Demek çorapsız yatamayan tek ben değilmişim.:)

Sanki gece gelip birşeyler ayağımı yicek:D Hayatta yatamam :D

Yat güzel oluyor :D

Çağatay_
23.04.2008, 22:52
Bir takıntı daha; dolmuş vs bir araca inip binerken , veya oturup kalkarken bir arka cebimdeki cüzdana bir de cebimdeki telefona dokunurum.Artık bunun takıntı olduğu tescillendi :D

Koray
23.04.2008, 22:53

aynen,yazın pantolon altına don giymek gibi bişe olsa gerek :D
m@rdi (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15245) ,tmm abla beğendim kızma :D

İlhan eline sağlık sevdim bu topici :D

Çağatay_
23.04.2008, 22:53
İlhan aynı takıntı bende de var.Çorapsız hayatta yatamam.Demek çorapsız yatamayan tek ben değilmişim.:)

Facebook da grubunu kurun her naneye grup var zaten ççç

Adem Erdoğan
23.04.2008, 22:54
çççççççççççç

safakkocbıyık
23.04.2008, 23:07
bi başlarsam soylemeye hem sonu gelmez hem de şimdi okuyanın takıntısı yoksa takıntılı olabılır ondan kalsın:D

Mehmet Fırat
23.04.2008, 23:09
Bir takıntı daha; dolmuş vs bir araca inip binerken , veya oturup kalkarken bir arka cebimdeki cüzdana bir de cebimdeki telefona dokunurum.Artık bunun takıntı olduğu tescillendi :D

Aynen. :D

Ama benim yaram var o konuda. Cep telefonum gitti bi kere. :o :D

Özkan
23.04.2008, 23:36
Ben de karşımda sakız çiğneyen birisine tahammül edemem. Geçenlerde çok sevip saydığım bir hocamız ünite dersinde sakız çiğniyordu, ben de onun diğer zaafını bildiğimden ilk fırsatta otomattan kola aldım ve hocaya verdim. Böylece sakızını attı.

Bunun dışında, hijyen aşkım bir obsesyona dönmüş durumda. Bir hastayı muayene ederken ellerimi en az 3-4 kere yeşil antiseptik sıvıyla yıkamadan rahat edemiyorum. Bu yüzden hem ellerim kurudu, hem de hastalar "Acabâ ne tür bir illete yakalandım da bu herif sık sık ellerini temizliyor." diye kendilerini yiyorlar. Ev dışında ambalajsız yiyecek tüketemiyorum.

Bir de; elimin tutulması, omzuma el atılması, koluma girilmesi gibi şeylerden hoşlanmıyorum. Bunun tek istisnâsı -eğer varsa- kız arkadaşım oluyor.

Bunların dışında irili ufaklı başka takıntılarım var. Örneğin, ben de sık sık telefon ve cüzdan kontrolü yaparım.

antagonist
23.04.2008, 23:41
Sakız takıntısı bende de var. Sakız çiğneyen bir insanla aynı odada olmam mümkün değil. Geçenlerde minibüste tepeme bir tane Angaralı kız geldi. Cak-cak yarım saat sakız çiğnedi. O esnada Mp3 çalardan müzik dinliyordum,sesini iyice artırdım. Yok...Olmuyor...Çıldıracaktım. Hayatımın en ızdıraplı dakikalarındandı. :)

ilhan
23.04.2008, 23:47
Sakızı " cak , cak " çiğnemem. Ama ağzımda her zaman drajeli sakız vardır :) Sakızsız çıkmam abi :)

Selman
23.04.2008, 23:47
Sakız takıntısı bende de var. Sakız çiğneyen bir insanla aynı odada olmam mümkün değil. Geçenlerde minibüste tepeme bir tane Angaralı kız geldi. Cak-cak yarım saat sakız çiğnedi. O esnada Mp3 çalardan müzik dinliyordum,sesini iyice artırdım. Yok...Olmuyor...Çıldıracaktım. Hayatımın en ızdıraplı dakikalarındandı. :)

Kalkıp bayana yer verseydin Angaralı Süleyman.:D

Muhammed KOÇ
23.04.2008, 23:50
benimde formada numara takıntım var.:) özel mahealle maçlarımızda ya da kasabalar arası maçlarda 7 numaralı formayı ısrarla istiyorum.:)

antagonist
23.04.2008, 23:51
Kalkıp bayana yer verseydin Angaralı Süleyman.:D

Ya bırak Selman,15-20 yaşlarında bir şeydi. Niye kalkayım? :)

Ben hayatımda böyle şey görmedim. Allah'tan cam tarafındaydım.

Yani o sesler resmen minibüsün içinde -resmen- yankılanıyordu.Eleman bağyan olmasa biraz laf ederdim... :D

Çağatay_
23.04.2008, 23:52
Sakız çiğnemeyi severim.

Cak cak sakız çiğneyenleri sevmem.Bursa terminalinde bi uşakla az kalsın dövüşecektim o yüzden :D Mola süresince cak cuk sakız çiğnedi karşımda.Yakışmaz çok iğrenç görüntü..

Murat Cömert
23.04.2008, 23:56
her mac hakemlere kufur etmek bı takıntı olsa gerek..

ilhan
24.04.2008, 00:06
her mac hakemlere kufur etmek bı takıntı olsa gerek..

ççç ççç ççç

Allah iyiliğini versin :D

Kaan
24.04.2008, 00:07
- Televizyon açık olmadan uyumam...

- Türkçe'yi düzgün kullanmak... Özellikle de "-de" ve "-ki"leri...

- Forumlarda mesajları hep koyu yapardım ama uyarı geldi artık yapmıyorum... :D

- Aynen bende bazı arkadaşlar gibi saatli uyuyamam...

- Bazılarını illaki eleştirmek bende takıntı haline geldi...

- Geri Dönüşüm Kutusunu dolu gördüğümde rahatsız olur , direk boşaltırım...

- Çantamda ve Dolabımda kitapları şu sırayla yerleştiririm ; Fen Bilgisi , Sosyal Bilgiler , Türkçe , Matematik , İnglizce , Din Kültürü , Müzik... Nedense 1.sınıftan beri böyle... Böyle olmazsa çok rahatsız olurum... :D

Daha aklıma geldikçe yazacağım...

Serdær
24.04.2008, 00:12
Yolda tükürenlere,

Minibüste,otobüste ve yolda cep telefonuyla bağırarak konuşanlara.

Siyah takım elbisenin altına beyaz çorap giyenlere.. Çorap ile yatanlara duyurulur :)

Erkekler adına;saçlarına acayip acayip renklere boyatanlara..

Kızlar adına başörtülü bir kızın neredeyse mini etek giyinmesine ( Üstü forma altına sorma hesabı :D )

...

antagonist
24.04.2008, 00:13

Kardeş, koyu yaptığım "-de" eki ayrı yazılır. ;)

Sanırım bu takıntı bende de var. :D

Egemen Yılmaz
24.04.2008, 00:13

- Bazılarını illaki eleştirmek bende takıntı haline geldi...

:D ironik olmuş hakikaten

Kaan
24.04.2008, 00:14
:D ironik olmuş hakikaten

Anlayamadım..? :confused: :o :S

Kaan
24.04.2008, 00:15
Kardeş, koyu yaptığım "-de" eki ayrı yazılır. ;)

Sanırım bu takıntı bende de var. :D

Öyle mi yaa... Hay Allah... :o

Özkan
24.04.2008, 00:16
Üstüne gitmeyin çocuğun. Bu konularda duyarlı olması bile çok güzel. Koskoca profesörler dikkât etmiyor bu kurala ama bu genç kardeşimiz dikkât etmeğe çalıştığını söylemiş. Zamânla bu yanlışı yapmayacaktır.

TS-Tiryaki
kaldigim odanin kapisini hep kapatirim. acik oldumu nedense sikinti basiyor.

Egemen Yılmaz
Anlayamadım..? :confused: :o :S

yani hem "-de" ve "-ki" ekinin kullanımına takıntılıyım deyip, hem de aynı mesajda bu ekleri yanlış yazman bir karşıtlık oluşturmuş. :)

Kaan
24.04.2008, 00:18
yani hem "-de" ve "-ki" ekinin kullanımına takıntılıyım deyip, hem de aynı mesajda bu ekleri yanlış yazman bir karşıtlık oluşturmuş. :)

Off tamam yaa... Üstüme gelmeyin... :( Öyle biliyordum öyle yazdım... :( Ama evet takıntılıyım...

Çağatay_
24.04.2008, 00:18
İlk önce -de eki takıntısından bahsetmişsin daha sonra yanlış yazmışsın.İronik olan bu :)

İroni : Söylenenin tam tersinin kastedildiği ifade

Tam anlamını orada göremiyoruz ama kelime anlamı bu.

Kaan
24.04.2008, 00:19
İlk önce -de eki takıntısından bahsetmişsin daha sonra yanlış yazmışsın.İronik olan bu :)

İroni : Söylenenin tam tersinin kastedildiği ifade

Tam anlamını orada göremiyoruz ama kelime anlamı bu.

Peki tamam lütfen uzatmayın... :(

Çağatay_
24.04.2008, 00:21
Kardeşciğim neden uzatalım o hoo ayıp ediyosun biz burda yardımcı oluyoruz :)

Üstüne niye gelelim biz senin. :)

Serdær
24.04.2008, 00:22
Çok ilginç,

Bu yaşta bir kişinin bunları düşünmesi ve onun yaşının neredeyse 2 katı olan birinin yanlışının pat diye marjinal sözlerle yüzüne vurulması...

Gerçekten ilginç..

Egemen Yılmaz
24.04.2008, 00:23
http://www.dahianlamindakideayriyazilir.com

uğruna site bile açılmış

lazooo28
kaldigim odanin kapisini hep kapatirim. acik oldumu nedense sikinti basiyor.

benide cok rahatsiz ediyor okuldan eve geldigim zaman bütün kapilari örterim..mutfak,yatak odasi..

birde arabanin sinyal sesine (tak tuk tak tuk..)

Egemen Yılmaz
Çok ilginç,

Bu yaşta bir kişinin bunları düşünmesi ve onun yaşının neredeyse 2 katı olan birinin yanlışının pat diye marjinal sözlerle yüzüne vurulması...

Gerçekten ilginç..

amacımız yanlışını yüzüne vurmak değil, öğrenmesine yardımcı olmak.

ilhan
24.04.2008, 00:24
http://images.gittigidiyor.com/540/5406580_0.jpg

Uzun çoraplardan değil yani :) Böyle patik türü sportif çorap. Abartmayalım.

Şu an bile ayağımda var. Kahretsin ççç

antagonist
24.04.2008, 00:24
Peki tamam lütfen uzatmayın... :(

Gözüm, bunda alınacak bir şey yok.

Kimsenin sana karşı bir kötü niyeti de yok. Ne diye olsun?

Arkadaşlar, abartmayalım. Öyle bir dediniz ki sanki ortada bir " linç " var.

H.Emre
24.04.2008, 00:25
Yatan, yürüyen veya herhangi bir pozisyondaki bir köpeğin yanından geçtikten sonra bacaklarımdan ısırılmış veya ısırılacakmış gibi olurum. Önümden yürüyen veya karşı yönden gelen bir insanı geçmedikçe, yani köpekle arama bir insan girmedikçe bu tedirginliğim geçmez. -Köpeğe ben yem olmayımda kim olursa olsun hesabı-

(Korku da denebilir ama çaktırmayın biz takıntı diyelim.)

Mehmet Fırat
24.04.2008, 00:26
........................................

Çağatay_
24.04.2008, 00:27
Çok ilginç,

Gerçekten ilginç..

Pat diye yüzüne vurmak sert bir ifade oldu diye düşünüyorum.

Ne Süleyman abi , ne Egemen , ne de benim art niyetimiz var.

Mesajların süreleri itibari ile herkes okuduğu anda cevap yazmış ve 3 cevap olmuş.Bilmediği bir kelime için de yardımcı olduk.Bu kadar basit.

Bence burada korunması gereken kimse yok.Bahsi geçen kardeşimiz eminim burada konuşulanlardan değil bu tip koruma güdüsü ile yazılan mesajlardan rahatsız olacaktır.

Nasıl benim bu forumda abilerim varsa , onun da abileri var.Hepimiz büyüklerimizden birşeyler öğreniyoruz.Öğrenmenin sınırı yok , öğretmek için utanmaya gerek yok.Benim de bu arkadaşımdan öğrenecek bir şeylerim olduğuna eminim.

Demek bir takıntım daha varmış , 2-3 kişinin mesajına salt maksat değişiklik olsun diye atılan cevaplara takıntılıyım.

Serdar kardeş seninle kesinlikle bir problemim olamaz sevdiğim bir kardeşimsin.Fakat bu yorumuna katılmıyorum.

Serdær
24.04.2008, 00:28
Uzun çoraplardan değil yani :) Böyle patik türü sportif çorap. Abartmayalım.

Şu an bile ayağımda var. Kahretsin

Birde ayak kokusu Takıntım vardır. :)

İlhan şu an aynı yerde olmak istemezdim seninle :D

Serdær
24.04.2008, 00:29
Pat diye yüzüne vurmak sert bir ifade oldu diye düşünüyorum.

Ne Süleyman abi , ne Egemen , ne de benim art niyetimiz var.

Mesajların süreleri itibari ile herkes okuduğu anda cevap yazmış ve 3 cevap olmuş.Bilmediği bir kelime için de yardımcı olduk.Bu kadar basit.

Bence burada korunması gereken kimse yok.Bahsi geçen kardeşimiz eminim burada konuşulanlardan değil bu tip koruma güdüsü ile yazılan mesajlardan rahatsız olacaktır.

Nasıl benim bu forumda abilerim varsa , onun da abileri var.Hepimiz büyüklerimizden birşeyler öğreniyoruz.Öğrenmenin sınırı yok , öğretmek için utanmaya gerek yok.Benim de bu arkadaşımdan öğrenecek bir şeylerim olduğuna eminim.

Demek bir takıntım daha varmış , 2-3 kişinin mesajına salt maksat değişiklik olsun diye atılan cevaplara takıntılıyım.

Serdar kardeş seninle kesinlikle bir problemim olamaz sevdiğim bir kardeşimsin.Fakat bu yorumuna katılmıyorum.

EiwaLLah'ta..

Niye üstüne alındın anlayamadım .. :o

Çağatay_
24.04.2008, 00:32
Hepimiz mesaj yazmıştık o yüzden..Ayrıca savunduğun kardeşimizin dikkat ettiği hususlara sen pek dikkat etmemişsin.Eiwallah'da bunu gördüm.Dediğim gibi kimsede art niyet yok maksat bilgi akışını hızlandırmak.

Neyse konuyu bölmek istemem.

Bir takıntı daha , evden çıkmadan biraz vaktim varsa kesin bilgisayara bir göz atarım.. :)

Seda
Bu konu tam benlik ama nereden baslasam bilemiyorum acikcasi :rolleyes:

Yattigim zaman asla hemen uyuyamam. En az yarim saat yarinin planini yaparim. Ne giyecegim, hangi parfümü sikacagim, hangi cantayla okula gidecegim, kiyafetime hangi coraplarim uyar, uygun küpem var mi vs...
Taktigim tokadan, küpelere ve ayakkabilara, ayakkabinin bagcigina kadar hersey uyumlu olmali. Aksi takdirde disari cikmam.

Notlar aciklandiginda iyi de alsam, kötü de alsam ilk önce böyle bir kac defa ziplarim. Ya sevincten, ya da sinirden olur ama kabul ediyorum ilginc bir görüntüdür :)

Yastik takintim vardir. Ellerim yastigin altinda olmazsa uyuyamam, ayni sekilde sirt üstü de. Bulundugum yer zifiri karanlik ve sessiz olmali. Isik görünce bir bucuk saat döner dururum, ki zaten erken uyuyabilen bir insan degilim. Odamda saat yoktur ve bulundugum ortamlarda da saatin sesi beni cok rahatsiz ederse pilini cikaririm. Eger yorgan ve battaniyeyle uyuyorsam da kesinlikle battaniye alt tarafta olur, yoksa 40° de olsa üsürüm (hos 40 derecede battaniye kullanmam :D). Yatmadan bir bardak su da vazgecilmezler arasinda.

Corap durumu daha ilginc. Eger neseli bir gün gecirdiysem corapsiz, kötü bir gün gecirdiysem coraplarimla uyurum. Ayaklari kokan insanlarin yüzlerine karsi "Lütfen coraplarini degistirir misin" demekten cekinmem.

Araba kullanmaya baslayali arabaya oturduktan sonra ilk is emniyet kemerini baglarim. Unuttugumdaysa kendimi kendime ihanet etmis gibi hissederim ve bir süre araba kullanmam.

Ekonomi hocama acayip takindim vardir. O mu benle ugrasiyor yoksa ben mi kuruntu yapiyorum bilmiyorum ama bu isin sonu hic hos olmayacak.

Sap sup sakiz cigneyen insanlara da tahammülüm yoktur. Kimseye ayricalik da yoktur. Tabi oturup sap sup yapmadan efendi efendi cigniyorsa amenna.

Ve de sigara icen insanlara karsi önyargiliyimdir. Benim o mereti sevmedigimi bildigim halde yanimda cikarip icmeye baslanirsa ortami terk ederim. Orada burada duran sigara paketlerine karsi da zaafim vardir, icindekileri teker teker yok ederim. :cool:

Bu liste uzadi sanki biraz ama inanin bu daha yolun basi :D

ilhan
Birde ayak kokusu Takıntım vardır. :)

İlhan şu an aynı yerde olmak istemezdim seninle :D

Yatarken giydiğim çorapla , ayakkabıyla girdiğim çoraplar farklı kardeşim :)

@ Mehmet ,

Benim siyahı =)

MehmetGÜRSOY61
24.04.2008, 00:35
farklı olucak tabii aynı mı olsun bide :D

ilhan
24.04.2008, 00:36
Burada takıntılarını yazan arkadaşlar ;

Cumartesi günü Radyo BMN'de olan yayınımda takıntılarınızı duyuracağım. Şimdiden söylüyorum hepinize. Yok ben duymadım yok ben görmedim demeyin :)

Çağatay_
İlhan'ın üstüne gitmeyin adam pişman olacak dediğine :D

MehmetGÜRSOY61
ilhan kardeşim herkezin kirli camaşıırlarınımı dökücen abooooooooooo :D:D

Serdær
24.04.2008, 00:37
Bir de en takıntılı olduğum artık takıntı mı uyuzluk mu bilemem..

Şu soruyu soran biri olursa beni öldür daha iyi..

Siz de bilgisayarlar kaç para ?

Dünyanın belki de en kötü sorusu..

Bu soruyu soranlara takıntı olurum ..

antagonist
24.04.2008, 00:38
İlhan, yaz kardeşim.

Sadece transfer başlığına girip, garip bir dille (Türkçe değil) konuşanlara kafayı takmış vaziyetteyim. :)

ilhan
İlhan'ın üstüne gitmeyin adam pişman olacak dediğine :D

Yoo ne pişman olacağım :) Hafta 4lü paket aliyorum 5 Ytl ççç

ilhan kardeşim herkezin kirli camaşıırlarınımı dökücen abooooooooooo :D:D

Sivil BMN hariç kardeşim :)

Serdær

Cumartesi günü Radyo BMN'de olan yayınımda takıntılarınızı duyuracağım. Şimdiden söylüyorum hepinize. Yok ben duymadım yok ben görmedim demeyin :)

Rek-lam-lar ..

MehmetGÜRSOY61
yani serdar katılıyorum sana saçmaa takıntıylan alakası bile yok :D:D

MehmetGÜRSOY61
24.04.2008, 00:39
sivil derken kardeşim benimii kastediyorsun ??

ilhan
24.04.2008, 00:41
sivil derken kardeşim benimii kastediyorsun ??

Yok kardeşim :) Deşifre edilmeyecek konular onlar. :cool:

İmzalardan az çok tahmin edebilirsin Sivil BMN yi :D

MehmetGÜRSOY61
24.04.2008, 00:42
Yok kardeşim :) Deşifre edilmeyecek konular onlar. :cool:

İmzalardan az çok tahmin edebilirsin Sivil BMN yi :D

he anladım ok kardeşim nasılsın bu arada

TS-Tiryaki
24.04.2008, 02:01
Bulmaca takintim vardir. Gördügüm her gazetenin hemen bulmaca sayfasini acarim. cogu sorulari bilmesemde cok ugrasirim ver her gazetede doldurmaya calisirim.

Anıl Caner
24.04.2008, 02:11
daha önce yazıldıysa özür dilerim ancak bilgisayar kullanırken sürekli masaüstüne dönüp sağ tıklayıp yenile tuşuna basmak son yıllardaki en büyük takıntım.(dejenere olmuşuz farkında değiliz, takıntıya bak)

Great White
24.04.2008, 02:17
Kesinlikle takıntılı bir insan değilimdir..

Ama küçükken biraz boy takıntım vardı:o

Şu anda 1.72 lik boyumla en azından Türkiye standartlarında orta kıvamda bir uzunluk yakalamış olsam bile ilkokul zamanlarımda arkadaşlarıma göre pek de uzun sayılmazdım:)

Özellikle aynı boylarda olduğumuz sıra arkadaşım Okan' ın her geçen gün santim santim uzuyor olması fena halde sinirime dokunuyordu o zamanlar:D

Herifle yan yana oturduğumuzda dizlerinin benimkinden en az bir karış önde olması bile uyuz ediyordu beni..

Ben de o mesafeyi kapatmak için oturduğum sırada iyice kaykılıyordum ama bu sefer de kafamız herifin omuzunda kalıyordu:D

Oysa sınıfta benden çok daha kısa tipler de vardı ama yanımda oturan Okan' ın boyu bana daha çok batıyordu işte:o

Neyse ki orta okuldan sonra uzamaya başladık da ortalama bir standardı yakalayabildik:)

Bu arada şu an bizim Okan 1.88 boyunda; onu da söyleyeyim..

Gelelim tam anlamıyla takıntı olmasa da diğer huylarıma:

* Hiçbir mantıklı sebebi olmasa da terlik ya da ayakkabının ters durmasına hala dayanamam..

* Sıcak tüketilecek bir şeyi son derece sıcak, soğuk olanı ise son derece soğuk yemeyi severim.. Ilık yiyecek ya da içecekleri kesinlikle ağzıma sürmem..

* Banyoda saç görmeye tahammül edemem, hele ki mutfakta görürsem çıngar çıkartırım:p

* Asla sırt üstü mumya gibi yatamam..

* Düzenli horlayan bir insan ile aramızda en az üç oda olmadan asla uyuyamam..

* Elime yapışan uhu parçalarını dişlemeden duramam..

* Kesinlikle balgam çıkaramam. Hatta bir keresinde yol ortasında boğazıma takılıdığında can havliyle bir veremli gibi hımkırmaya başlayınca etraftaki tipler "Ay aman ay" diye sağa sola kaçışmışlardı. Uyuzlar işte:D

* Gece uyumadan önce televizyonu 30 dakika sonra kapanmaya ayarlamadan yatağa uzanmam. Kanal olarak da ilgimi uyandırıp uykumu kaçırmayacak boş beleş bir tartışma programını ayarlarım..

Great White
24.04.2008, 02:25
daha önce yazıldıysa özür dilerim ancak bilgisayar kullanırken sürekli masaüstüne dönüp sağ tıklayıp yenile tuşuna basmak son yıllardaki en büyük takıntım.(dejenere olmuşuz farkında değiliz, takıntıya bak)

:D

Bak benim aklıma gelmedi bu işte:)

Hatta geçen gün de yanımda oturan bir arkadaş sordu "Baba o yenile tuşuna niye habire basıyorsun ki? Bir faydası mı var yoksa?" diye:D

Evet işte buna takıntı diyebiliriz:)

#10 Fietra
24.04.2008, 02:31

Bak benim aklıma gelmedi bu işte:)

Hatta geçen gün de yanımda oturan bir arkadaş sordu "Baba o yenile tuşuna niye habire basıyorsun ki? Bir faydası mı var yoksa?" diye:D

Evet işte buna takıntı diyebiliriz:)
Bende de var.:(:)

DNA-TS
24.04.2008, 02:35
mesela kışın odanın sürekli kapalı kalması lazım yoksa kapı açıksa dayanamıyorum ya kapattırıyorum olmadı ben kapatıyorum(millet bunu bildiği için kıllığına kapıyı açık bırakıyor:D)

mesela arkadaşın bahsettiği yenile tuşuna basma işi bendede var 4-5 yıldır boşdurdukça yeniliyorum:D

nezaman yatağa uzansam yatmadan önce günün değerlendirmesini yaparım(keşke diğer insanlar gibi şıp diye uykuya dalsam)
sakıza dayanamıyorum özelliklede çevremdekiler sanki inatla şapur şupur çüğniyorlar onada dayanamıyorum ortamı terk ediyorum dahasıda var ama şimdilik bukadarı yeter....

Çağatay_
24.04.2008, 09:36
Yenileme olayı bende de var :D Bi de sol alttaki hızlı şekilde masaüstüne dönme sekmesine tıklıyorum paso :D

Bu arada Great White koptum ççç

Koray
24.04.2008, 09:57

İlhan benim takıntım kalmadı artık,hepsini attım üstümden çok şükür...

ÖmerFarukYılmaz
24.04.2008, 10:01
Cep telefonum elimdeyse kontur sorgulaması yaparım durmadan, bildiğim halde kredimi,

Arabadaysam silecek takıntım vardır, kesin camları silerim,

Ayrıca arkadan gelen araba takıntım vardır.Dikiz aynasında araba gördümmü olmaz böle bir heyecan gelir,sanki izleniyorum yada yanıma gelip beni vuracaklar:D,Ya geçirtmem yada yol değiştirim:D,(bazılarına yetişemiyor bizim düldül)

Yoldaki şeritleri,direkleri saymak,veya babam kaç araba sollamış(baya küçüktük tabi o zamanlar:))

Eğer ayakkabılarımın bağcıkları pantolonun altından çıkmışsa, ne kadar dar alan olursa olsun onları yerine sokarım,

Herhangi bir sitedeyken durmadan F5 refresh tuşuna basarım(ki az öncede gene bastım ve bütün yazdıklarım gitti:D)

Ter kokan, ağzı kokan yanıma gelmesin bu zaman kadar yapmadığım muameleyi yaparım.

Uyanıp banyoya gittimmi kesin ilk fön makinasını elime alırım,

CM'de 4-4-2 takıntım vardır başka taktikle olmaz abi,

Birde mesela maç izliyorum,veya PS2 oynuyoruz, öyle bir kaptırıyorumki kendimi defansın yanından geçen topa ben ayağımı uzatarak müdahale ediyorum:D

Geçen Hasan üçüncünün üstünden geçti top maçta, bende kafamı uzatıyorum havaya:D

Biz 4. büyüğüz diyen bütün kıskanç Anadolu klüplerine ve şahıslarına,

Hüseyin pas geldimi gerilirim genelde:D,

Faik Yılmaz
24.04.2008, 10:07
1- Sayı takıntım var. illa tam tam sayı olacak mesela hesabımda 494,49 ytl var onu 400 ytl yapmarım. Sınavdan 69 almaktan nefret ederim illa tam sayı olacak. mesela hisse senedi alınca 450 lot olmaz ya 500 olacak ya 100.....

2- Sokaklardaki taşların saymak ve çizgilerinden basmadan yürümek......

3- Sınava girmeden ya da yolculuğa gitmeden önce tuvalete gitmek. yoksa kendim. çok rahatsız hissediyorum.

4- Maçtan önce biletimi alamıyorum illa maç saatinde alacağım.

5- Sol gözüm seğirince iyi bir şey olacağını zannedip sevinirken sağ gözüm oynayıncada kötü bir şey olacağını zannedip gerginleşiyorum.

Çok var da aslında şimdi aklıma gelmiyor.....

Külünkoğlu
24.04.2008, 10:26
Takarım ben abi. :)

Trabzonspor'u "trabzonspor" yazanlara takarım. Bir ara takmıştım yine takacağım. Yeni sezonu bekliyorum.
Arabamın ön camında tozlu veya herhangi bir köşesinde çamur patak bir şey varsa onu silmeden hayatta yola çıkmam.
Yattığım oda da televizyon açıkken rahatlıkla uyayabilirim ama aynı televizyonun üstünde tik tak öten bir saat varsa asla.
Ter kokan insanlara takarım tavır yaparım, zorlanırsam da fena konuşurum.
Sakız çiğneyenlere nefretlik derecesinde takıntım vardır.
Simetri takıntım vardır. Yamukluğa hiç gelemem.
Cep telefonunda bile dil kurallarına özen gösteririm bütük harfse büyük harf, küçük harfse küçük harf.
İsterse en temiz hastane olsun 30 dakikadan fazla kalamam, her hastane de hissetiğim o koku boğazımı sıkar fena olurum.Devamı gelir belki. :)

sümela61
24.04.2008, 10:55
hayret, henüz Hüseyin'den bahseden olmamış... :)

Ömer SEVİNÇ
24.04.2008, 11:02
Herşeye takabilirim ben. İstisnasız. En küçük şeyle0ir bile gerekirse çok büyük sorunlara dönüştürebilirim. Çok obsesif, çok takıntılıyımdır:D

Ayşe Aygün
24.04.2008, 13:13
-Telefon açana kişinin slm vermeden ve kendini tanıtamadan direk konuya girişine.
-Bildiğim işi bana öğretmeye kalkan birine.
-Mutlaka Arabada giderken yoldaki ışık direklerini sayma gibi bir takıntım var.
-Her türlü seste uyumama rağmen bir saat sesi ve horlama sesinde uyuyamam.Öle bir takarımki sanki sesin daha arttığını düşünürum.
-Çorap takıntım vardır.Gördüğüm heryerde mutlaka satın almam lazım.Renga renk olmaları şart.Bu yüzden adım çorap manyağına bile çıktı.

-Tırnak torpisine takıntım vardır.Yanımda torpi yaptırmağı bırakTorpinin kendisini görsem tüylerim diken diken olur.

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 13:57
*Dışarı çıkarken üzerimde Trabzonspor'la ilgili veya en azından bordo mavi birşey mutlaka olmalı. Yoksa kötü hissediyorum. Bu durum gerçekten takıntı halini aldı. Forma, atkı, çanta vs... Hiç biri yoksa saat, rozet.. hiç olmadı bordo ve mavi sırma yada yüzük.
*Küpe, kolye, bilezik hatta saat takmam. Takıyı başkasında güzel bulurum ama kendim kullanmam. Yalnızca Trabzonspor'la ilgili olanları kullanmaktan büyük zevk alıyorum. Yine de kolye ve küpe kullanmıyorum. Saatim yalnızca Trabzonspor aksesuarı olarak kolumda. Saati merak ettiğimde kolumdaki saate bakmak aklıma gelmiyor bile; cep telefonuma bakıyorum. (Bunun takıntıyla alakası yok diye düşünüyorsanız başlığın ilk kelimesiyle bağdaştırabilirsiniz:p:D)
*Hayır dediğim bir konuda ısrarcı olunmasından nefret ediyorum. "Ders çalış" nasihatleri de listenin en başında(idi) O kadar rahatsızlık veriyor, o kadar kızdırıyor ki anlatamam. Şimdi hatırlayınca bile bir hoş oldum:U Yapacağım varsa da yapmam o kadar yani:)
*Maça gittiğimde stad kapısından sağ ayakla girmeye özen gösteririm.
*Yine maça gitsem de televizyondan yada radyodan takip etsem de maç öncesi heyecanlı olmalıyım. İçim kıpır kıpır olmazsa yenilecekmişiz gibi bir takıntım var. Bu yüzden en moralsiz olduğum günlerde bile kendimi neşelendirmeye, maç için heyecanlandırmaya çalışırım.
*Heyecanlı maçlarda, rakip ataktayken parmağımı kuvvetlice ısırma gibi bir huyum var. Bir de heyecandan tırnağımın kenarındaki deriyi ısırıyorum. Kötü bir maç sonunda ellerim mahfolmuş oluyor:)
*Benden önce yazan arkadaşlarda olduğu gibi masaüstünü ve sayfayı yenileme takıntısı bende de var. Bunun yanında BMN "yeni mesajlar" bağlantısına sık sık tıklamazsam içim rahat etmiyor. Çizim yapıyor olsam da BMN açık oluyor. Başlıklara bakmaya dahi vaktim olmadığında bile (Bir kriz gibi) "Yeni mesajlar" bağlantısına tıklama isteği oluyor, tıklayıp çizimime geri dönüyorum :):o Üyeler için süre kısıtlaması var. 30 saniye içinde "yeni mesajlar"a tekrar tıklanamıyor. 30 saniye içinde tekrar tıklarsanız kaç saniye sonra tıklayabileceğinizi görüyorsunuz. Eskiden yeniden tıklamak için saniyeleri sayar, hiç vakit geçirmeden tekrar tıklardım. Çok şükür forum yöneticilerinde böyle bir sınırlama yok da rahat ettim.
*Sanırım seçici bir klostrofobim var. Küçük dükkanlardan, tavanı alçak kafelerden hatta koca alışveriş merkezlerinden bile rahatsız olurum. Raflar yada duvarlar üstüme üstüme gelir, nefes alamıyormuş gibi hissederim. Herkes o büyük alışveriş merkezlerine dolaşmak için giderken ben bir an evvel alacağımı alıp çıkmak isterim. Şu sıralar özellikle hastanelerde ortaya çıkıyor. Önce nefesin yetmediği hissi, sonra soğuk terler ve göz kararması. Son anda kendimi dışarı atmazsam bayılacak gibi oluyorum. Alışveriş merkezi, hastane gibi büyük yerlerde bu kadar rahatsız olurken küçücük asansörde bu denli ciddi bir sorun yaşamıyorum. Sanırım hemen ineceğini bilme hissinden. Yine kendimle çeliştiğim bir başka konu; evde otururken kapılar kapalı olmalı. Yaz, kış farketmez kapı açık olduğunda sinirlerim bozuluyor. (Bu takıntıdan çok fobi ama neyse)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar:o

Mehmet Fırat
24.04.2008, 14:04
Trabzonspor'un maçının olduğu gün, ben bir kötülük yapmışsam ya da günah işlemişsem ve TS mağlup olmuşsa, suçluyu hep kendim olarak görüyorum. İçimden bir ses çok saçma diyor ama kurtulamadım bu düşünceden hâlâ. Sanki bütün yenilgilerin sorumlusu benim... :o Ya da şöyle izah edeyim; sanki kötü bir şey yapıyorum da Allah(cc) cezamı TS yenilgisi olarak veriyor. :o

Biraz garip ama böyle bir takıntım da var. :)

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 14:06
Trabzonspor'un maçının olduğu gün, ben bir kötülük yapmışsam ya da günah işlemişsem ve TS mağlup olmuşsa, suçluyu hep kendim olarak görüyorum. İçimden bir ses çok saçma diyor ama kurtulamadım bu düşünceden hâlâ. Sanki bütün yenilgilerin sorumlusu benim... :o Ya da şöyle izah edeyim; sanki kötü bir şey yapıyorum da Allah(cc) cezamı TS yenilgisi olarak veriyor. :o

Biraz garip ama böyle bir takıntım da var. :)Aynı takıntı bende de var :) Ne olursa olsun kendimi suçlayacak birşey buluyorum bu konuda :D

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 14:16
Bir ekleme daha yapayım.
Üzerimde forma, polar gibi Trabzonsporlu olduğumu çok belli eden şeyler varsa her davranışıma dikkat etmek zorundaymışım gibi hissediyorum. Daha bir centilmen oluyorum. Hani Trabzon ve Trabzonspor'un, birkaç kişi ve özellikle medyanın sayesinde insanlarda kötü çağrışımlar yapan yönlerini, oluşan önyargıyı ben düzelteceğim ya!ççç

Osman Yavuz
24.04.2008, 14:18
Takarım ben abi. :)

Trabzonspor'u "trabzonspor" yazanlara takarım. Bir ara takmıştım yine takacağım. Yeni sezonu bekliyorum.
Arabamın ön camında tozlu veya herhangi bir köşesinde çamur patak bir şey varsa onu silmeden hayatta yola çıkmam.
Yattığım oda da televizyon açıkken rahatlıkla uyayabilirim ama aynı televizyonun üstünde tik tak öten bir saat varsa asla.
Ter kokan insanlara takarım tavır yaparım, zorlanırsam da fena konuşurum.
Sakız çiğneyenlere nefretlik derecesinde takıntım vardır.
Simetri takıntım vardır. Yamukluğa hiç gelemem.
Cep telefonunda bile dil kurallarına özen gösteririm bütük harfse büyük harf, küçük harfse küçük harf.
İsterse en temiz hastane olsun 30 dakikadan fazla kalamam, her hastane de hissetiğim o koku boğazımı sıkar fena olurum.Devamı gelir belki. :)
Metin abi y'yi unutmuşsun:DŞaka bir yana bende gece uyurken saatin tik tak sesine hiç gelemem.Özge'nin odada bir saati vardı ama artık yok:DBir de gece ışıkta uyuyamam hiç:)

Emirhan Makul
24.04.2008, 14:27
cebimde para olduğunu adım gibi bilsemde bir yere alışveriş yapmaya girmeden önce cüzdanıma bakmakdan kendimi alamıyorum acaba orda mı diye paraya bakıyorum en büyük takıntım bu düşmüş hissine kapılıyorum

Külünkoğlu
24.04.2008, 14:59
Metin abi y'yi unutmuşsun:D
Birde özel takipçilerimin olmasına takarım, bütük işte bütük ne var. :D ordaki bir vurgu da, bütük harfleri bütük yazmayın "büyük" yazın manasındaydı. :D
Bir gün beni Trabzonspor'u "trabzonspor" diye yazdığımda yakalayın bakalım yakalayabilecek misiniz. :cool:
Ne isterseniz ısmarlayacağım size. Ama bir şartım var yakalayan da benim gibi dikkat eden birisi olacak.
Savulun.. :D

Murat'
24.04.2008, 15:01
Forumdaki herkesin bir veya daha çok takıntısı vardır. Eminim ortaya koymik ve düşündürücü takıntılar çıkacaktır :)

İlk önce ben yazayım.

Yol kenarlarındaki kaldırım taşlarının üzerinde yürüme takındım var.

ben de kaldırımlardaki çizgilere basmamaya çalışırım.

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 15:02
Birde özel takipçilerimin olmasına takarım, bütük işte bütük ne var. :D ordaki bir vurgu da, bütük harfleri bütük yazmayın "büyük" yazın manasındaydı. :D
Bir gün beni Trabzonspor'u "trabzonspor" diye yazdığımda yakalayın bakalım yakalayabilecek misiniz. :cool:
Ne isterseniz ısmarlayacağım size. Ama bir şartım var yakalayan da benim gibi dikkat eden birisi olacak. Savulun.. :DTakipteyim Metin abi:) Ben de çok dikkat ediyorum, kendimi bile yakalamışlığım var:p

Selman
24.04.2008, 15:05
Özellikle kapalı bir mekanda sigara içiyorsam peşine mutlaka bir yudum da olsa su içiyorum, hiç susamadığım halde.Sanki sigaradan aldığım zehri su götürecekmiş gibi.:)

Metin abi her ne kadar küçük harfle yazacağını sanmasam da ben de takipteyim.:)

Külünkoğlu
24.04.2008, 15:07
O zaman ikinizde ekleyin takıntılarınıza beni :)

ÜNAL
24.04.2008, 15:10
Forumdan örnek vereyim..

●Özellikle yazım kurallarına uymayan,harflerin biri büyük biri küçük yazılmasına takıyorum.:)
●Özel mesajlar böümünün %92 dolum uyarısına bugün taktım:)

alper*
24.04.2008, 15:10
dudaklarimi isiriyorum tedavisi var midir ?
:(

ÜNAL
24.04.2008, 15:11
dudaklarimi isiriyorum tedavisi var midir ?
:(

Botoks:D

O kolay kolay geçmez.

alper*
24.04.2008, 15:15
kolay gecmiyor biliyorum :(
ossye hazirlanirken cikti bu sey 2005 senesinden beridir kurtulamiyorum..

Koray
24.04.2008, 15:18
bende tırnaklarımı yiyorum :s ne yaptıysam bırakamadım...

UğuR
24.04.2008, 15:20
Aslında çok takıntılı fakat bunu karşısında ki insana pek belli etmeyen bir tipimdir.Ancak karşımda özellikle ayak,bazıları daha da abartarak bacak sallayan kişilere dayanamıyorum.imkanım varsa ortamımı değiştiriyorum.Eğer imkanım yoksa dayanabildiğim kadar dayanıyorum daha sonrasında nazik bir dille uyarıyorum.Cak cak sakızdan da hoşlanmam ama ona sabretme katsayım daha yüksek.:)

ÜNAL
24.04.2008, 15:23
●Horonu bilmeden bilmiş gibi oynayanlara...:)

antagonist
24.04.2008, 15:30
Youtube'dan oyuncu beğenip, transfer başlığına "Haydi bunu alalım.","Yönetime baskı yapalım." vs. yazan arkadaşlara taktım. Bir de bunların Türkçe ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir dil kullananları var ki onlara karşı ayrı bir sevgi besliyorum. :)

ÜNAL
24.04.2008, 15:33
● Arabaların hani yolda gidersin uzun boru üstüne tümsek olur önce ön tekerler atar kendini ziplarsun sonra arkadan da ziplarsun takıntı oluyor :D

Osman Yavuz
24.04.2008, 15:33
Ne isterseniz ısmarlayacağım size. Ama bir şartım var yakalayan da benim gibi dikkat eden birisi olacak.
Metin abi düşmez öyle bir hataya.:DBoşuna takip etmeyin bence.:)

vurgun_kiz_61
24.04.2008, 15:35
Selman hakkinda bilgi toplamamk takinti haline geldi:D

ÜNAL
24.04.2008, 15:41
● Sürekli sağ tarafıma yatarım acayip takıntı haline geldi tam 6 senedir..:)

alper*
24.04.2008, 15:43
● Sürekli sağ tarafıma yatarım acayip takıntı haline geldi tam 6 senedir..:)

bildigim kadariyla bu bir takintidan ziyade guzel bir huy cunku sol tarafa dogru yatinca kalbine baski yapmis oluyorsun diye duymustum ya da okumustum :)

ÜNAL
24.04.2008, 15:45
bildigim kadariyla bu bir takintidan ziyade guzel bir huy cunku sol tarafa dogru yatinca kalbine baski yapmis oluyorsun diye duymustum ya da okumustum :)
Bildiğim iyi oldu:)

melâl
24.04.2008, 15:56
bi takıntım daha geldi aklıma...

satene dokunamam ben...
perdeleri çekemem.... (yaşasın keten perdeler :D )
saten birşey giyemem...
annemin çeyizinden kalma satenli yastıklara dokunamma..ki bir çoğunu yokettim :D
eşraplara dokunamam... ( ipek olursa o ayrı :D )

vs vs

ayy yazarken bile bir garip oldum...

KUTADGU
24.04.2008, 16:00

Şimdi benim bildiğim Metin Külünk, kesinlikle, ne olursa olsun Trabzonspor yazar, boşuna uğraşmayın desem.
Kesinlikle bana bir şey ısmarlar zaten.
Dolayısıyla benim böyle bir takıntım olamaz.

EMine_61
24.04.2008, 16:02
benim de bi takıntım var mesela otururken ayağımın üstünden kimseyi geçirtmem geçerse tekrar karşıya geçer küçükten beri belki saçmalık ama napıım :)

Anıl Caner
24.04.2008, 16:04
"herkez,olmas,gideris,yaparıs" gibi kelimelerin kullanış şekillerine fena takıntım var.Öyle böyle değil.

alper*
24.04.2008, 16:06
evet,jansoldier tesekkur ederim hatirlattigin icin :)
z yerine s kulanilmasina siddetle kari cikmaktayim..

Mehmet Fırat
24.04.2008, 16:13
'L' harfini kelime içinde büyük yazanlara, klavyesinde 'i' harfi bulunmasına rağmen 'ı' harfini kullananlara karşı da ufak takıntılarım var. :)

EMine_61
24.04.2008, 16:15
eğer bana diyosan benim klavye kafayi yedi bozuk:)

eys_61
24.04.2008, 16:18
Dahi anlamındaki de ayrı yazılmalıdır,fena takılırım :D

Gamze
24.04.2008, 16:31
Çok ilginç takıntılar okudum. :) Bende de olan takıntıların birçoğu yazılmış sayılır. Aklıma geldikçe ben de farklı takıntılarımı yazarım. Örnek;

* Kitap okuyorken bitmesine kaç sayfa kaldığını 5-10 sayfada bir kontrol ederim. Kitap ne kadar güzel ve heyecanlı olursa olsun, ''bir an önce bitsin'' havasına girerim. Çabuk tüketmeye çalışırım. Eğer çok sıkıcı ise, devam edemiyorsam moralim bozulur. Bırakırım bir süre nadasa, sonra yine denerim. İlla bitecek.

* Bıçakların keskin yüzünün yukarıya doğru olmaması lazım. O şekildeyse muhakkak düzeltirim.

* Uyumaya çalışırken insan sesine katlanamam. Televizyondan geldiğinde sorun yok fakat evin içinde biri duyabileceğim şekilde konuşuyorsa hayatta uyuyamam.

TS-Tiryaki
24.04.2008, 16:39
bi takıntım daha geldi aklıma...

satene dokunamam ben...
perdeleri çekemem.... (yaşasın keten perdeler :D )
saten birşey giyemem...
annemin çeyizinden kalma satenli yastıklara dokunamma..ki bir çoğunu yokettim :D
eşraplara dokunamam... ( ipek olursa o ayrı :D )

vs vs

ayy yazarken bile bir garip oldum...

bende elime Pamuk alamam. Cok garip oluyorum Pamuk eledigimde

Gamze
24.04.2008, 16:40
* Birinin ıslak elle bana dokunmasına katlanamam.

alper*
24.04.2008, 16:47
* Bıçakların keskin yüzünün yukarıya doğru olmaması lazım. O şekildeyse muhakkak düzeltirim.

annemde de var o huy :)
ne zaman oyle bir bicak gorse "kim olecek:S" diye oturur tasalanirdi..duzeltirdi bir de tabi.

Harun-61
24.04.2008, 16:51
hangi birini yazsam :)

kilibik erkek derler artik bana :D

- Koltuga oturmadan evde düzensiz gördügüm herseyi toplarim, yerine koyarim :D
- Yatak örtüsünü ben acarim
- Yarinki gün giyecegim kiyafeti daha önceden hazirlarim
- Cöp'ü ben bosaltirim
- Kapi önünde duran Ayakkabilari illa düzeltir uclarini ön tarafa getiririm...

ben Kiz olacakmisim ya :D :)

.

Gamze
annemde de var o huy :)
ne zaman oyle bir bicak gorse "kim olecek:S" diye oturur tasalanirdi..duzeltirdi bir de tabi.

Yo, benimki o tarz bir şey değil. Ama bende bıçak korkusu ( bıçakla ufak-büyük yaralanma vs. ) olduğundan dik durmaması lazım, ne olur ne olmaz. :)

Mehmet Fırat
eğer bana diyosan benim klavye kafayi yedi bozuk:)

Yok ya, sana demiyorum. Denk gelmiş. :)

Ben senin mesajını da görmedim hatta takıntımı yazarken. :)

Gamze
24.04.2008, 16:57
* Elimde bir kalem varsa muhakkak bir şeyler karalamam lazım. Çoğunlukla adımı soyadımı yazar dururum, defter, kitap, herhangi bir kağıt parçası yahut masa fark etmez her yere. :) Birileriyle konuşurken de yazarım sürekli, arkadaşlarım genelde kalemi alırlar elimden konuşmadan önce. Bu takıntımı yabancı ve ciddi ortamlarda zorlukla bastırırım. :)

vurgun_kiz_61
24.04.2008, 16:58
Gamze sende de ama takinti varmis yaz yaz bitmiyor:D

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 16:59
* Uyumaya çalışırken insan sesine katlanamam. Televizyondan geldiğinde sorun yok fakat evin içinde biri duyabileceğim şekilde konuşuyorsa hayatta uyuyamam.
Işıkta ve insan sesi varken ben de uyuyamam. Hele bir de sessiz konuşmaya çalıştıklarında daha da rahatsız olurum. Bağırarak konuşulduğunda
uyanmayacağım kadar derin uykudayken bile bu sessiz konuşmalar sırasında mutlaka uyanırım ve bir daha uyuyamam. Fısıltı beynimi tırmalıyor.

Selman
24.04.2008, 17:00
Boşuna Trabzonspor taraftarı "delidir" demiyorlar.

Haburaya bak herkes takıntılı.:)

Özge
24.04.2008, 17:01
Işıkta ve insan sesi varken ben de uyuyamam. Hele bir de sessiz konuşmaya çalıştıklarında daha da rahatsız olurum. Bağırarak konuşulduğunda
uyanmayacağım kadar derin uykudayken bile bu sessiz konuşmalar sırasında mutlaka uyanırım ve bir daha uyuyamam. Fısıltı beynimi tırmalıyor.
Fısıltı olduğunda bende uyuyamam.Uyanırım ve inanılmaz sinirli olurum.:)

ÜNAL
● Acayip gıdıklanırımççççççççç

Fatih
ben uyurken sakız çiğnenilmesine sesli şekilde yemek yenmesine (ağız cabırtatması da denir:D) katlanamam :)

Fatih
24.04.2008, 17:03
yemek tabağına sigara külü dökmek en nefret ettiğim şeylerden biridir !!!

alper*
24.04.2008, 17:06
ben uyurken sakız çiğnenilmesine sesli şekilde yemek yenmesine (ağız cabırtatması da denir:D) katlanamam :)

abi sen uyurken nasil anliyorsun ki birinin sakiz cignedigini :S

Gamze
* Uyurken, yaz - kış fark etmez, muhakkak yorgan - battaniye - incecik pike vs ne varsa üstümde başımı kapatacak şekilde çekerim. Çok çok sıcaklarda bile üstüm örtülü değilse de yüzüm kapalıdır. :D

* Islak elli birinin bana dokunmasına olduğu kadar, kedilerin bana değmesine de katlanamam. Yakınımda kedi varsa muhakkak uzaklaştırmaya çalışırım. Hepsine kılım! :) ( Kediseverlerden özür dilemiyorum. :D )

unique
Uykum konusunda çok hassasım. Işıkta, seste hayatta uyuyamam. Çoğu arkadaşta olduğu gibi saat sesi de beni adeta delirtir:)

Özge
24.04.2008, 17:08
Hayvanlara dokunamam.:)

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 17:11
Gamze ne çok ortak takıntımız varmış.:eek:
Ben hiç gıdıklanmam:U (Küçükken dayak yediğimde falan ağlamazdım:U Abim bana kızdığında gıdıklaya gıdıklaya ağlatırdı:()

Fatih
24.04.2008, 17:15
abi sen uyurken nasil anliyorsun ki birinin sakiz cignedigini :S

uykum çok hassastır benim :)

Koray
24.04.2008, 17:23
buraya yazdığınız takıntıları okudukca bu takıntıların bende de olacağından korkuyorum valla...

(çorapla yatmak,yolda yürürken direkleri saymak,kaldırım taşının üstünde yürümek)

Osman Yavuz
24.04.2008, 17:23
Hayatta en sinir olduğum iki sesten birisi sinek vızıltısı diğeri de çatal, bıçak gibi cisimlerin tabağa sürtünmesi, hatta eskiden tebeşirin tahtada çıkardığı bir ses vardı:DOndan da nefret ederim.Bir de okul sıralarının yere sürtünmesiyle çıkan ses inanılmaz etkiler beni.:)Okulda bana inat olsun diye hep yaparlardı bu hareketi:Dİlhan umarım yayına çatal bıçak takımıyla gelmezsin.ççç ççç

Mehmet Fırat
24.04.2008, 17:29
................................................

sümela61
24.04.2008, 17:33
ağız şapırdatılarak yemek yenmesi beni müthiş gerer, aynı masada ben de yemek yiyorsam devam edemem yemeğe... veya mp3 player falan takarım kulağıma duymamak için... cidden yaparım bunu... :)

masada ortak yenilen bir şey varsa (salata vs.) ağıza sokulan çatalın ortak tabakta kullanılmasına da tahammül edemem... kendime ayrı bir tabağa alırım yiyeceğim kadar... veya reçel ya da bal sürülen bıçağın tereyağına da sürülüp yağın üstünde reçel, bal parçası bırakılmasına da tahammül edemem...

dolaba ağzı açık konulan kaplara, açık bırakılan ekmek poşetine takarım kafayı...

otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarına alkollü veya ter kokulu binenlere acayip takarım...

dağınıklığa, yamuk duran eşyalara karşı takıntılıyım... titizlik biraz abartılı boyutta...

ense şakalarına karşı inanılmaz takıntılıyım... böyle şakalarda inanılmaz tepkiler verebiliyorum, "bu sen misin?" diyorlar...

ÖmerFarukYılmaz
24.04.2008, 17:36
Ya okuya okuya bende yeni takıntılar çıkmaya başladı hee...:)

m@rdi
24.04.2008, 17:37
* Uyurken, yaz - kış fark etmez, muhakkak yorgan - battaniye - incecik pike vs ne varsa üstümde başımı kapatacak şekilde çekerim. Çok çok sıcaklarda bile üstüm örtülü değilse de yüzüm kapalıdır. :D

Bu durum bende de mevcut. Çoğu zaman kardeşim tarafından nefes alışım kontrol edilir,yaşıyor muyum tesbit edilir :D Artık yorganla nasıl kamufle oluyorsam :D

Bu başlık altında yazılan ortak takıntılar ("dahi" anlamında ki "de","cak cak "sakız sesi,çorapla yatmak,kaldırım saymak vs.) BMN nin takıntıları olarak basında yer bulacak sanırım :)

antagonist
24.04.2008, 18:35
Aklıma geldi. :)

Eski kurşun kalemlerle (ağaçtan yapılan) yazı yazamıyorum. O kalemin kağıda değiğinde çıkan ses var ya...Iyyy...:D

Mutlaka tükenmez kalemle yazarım, olmazsa uçlu kalem olabilir. :)

alper*
24.04.2008, 18:38
*Biri karsimda kazagini tisortunu ve herhangi bir kartonu kagidi mukavva vs isirsa cok kotu olurum :S

antagonist
24.04.2008, 18:44
uykum çok hassastır benim :)

Aynen.

Benim uyuduğum odanın bitişiğinde ismim geçse uyanırım. :)

Bir de uykudan uyanınca ve yatakta dönüp dolanıp uyuyamayınca çok agresif oluyorum. :) İki sene önce,arkadaşlarımdan dolayı uyuyamadığımda, kalkıp son derece sinirli bir şekilde "Ulan sizin olduğunuz yerde rahat uyku yok mu bana?" diyerek bir hışımla kapıyı çarpışım vardı ki ben bile korkmuştum kendimden. :D

Özge
24.04.2008, 19:20
Arabaya bindiğimde yol ne kadar yakın olursa olsun emniyet kemeri takmadan duramam.:)Takmadığımda rahatsız olurum.Tırnağın tahtaya ve çatal, bıçağın tabağa sürtünmesine dayanamam.Süleyman'ın da dediği gibi kurşun kalemle hayatta yazamam.O ses beni çok rahatsız eder.

ilhan
24.04.2008, 20:00
* Arabaya bindiğimde ne kadarlık yola gidersem gideyim dışarıda gördüğüm tabelaları ve geçen arabaların plakalarını okuma takıntım var.

Gamze
24.04.2008, 21:07
* Arabaya bindiğimde ne kadarlık yola gidersem gideyim dışarıda gördüğüm tabelaları ve geçen arabaların plakalarını okuma takıntım var.

Bu bende de var. :)
Bir de inatlaşmamız vardı kardeşim ve abimle. Bir arabanın plakasını 4-5 sene aklımda tuttuğumu bilirim. Aralıklarla kontrol ederlerdi doğru hatırlayıp hatırlamadığımı. Ama en sonunda unuttum galiba :D Neyse. :D

KUTADGU
24.04.2008, 21:10
Hayatta terlik giyemem...

Ölürüm de giyemem...

Manyaklık mıdır nedir bilemem?

ilhan
24.04.2008, 21:13
Melankoli takıntılarımda var. Durup dururken üzülüp,düşünmek gibi.

antagonist
24.04.2008, 21:13
Lisedeyken İETT otobüslerinin hat numaralarını ezberleme huyum vardı.

Bir keresinde,hat numaralarını kağıda döktüğümde -yanlış hatırlamıyorsam- yüzü aşmıştım. :D

92,92 Ş, 92 G, 92 B, 85, 85 A, 85 B, 85 M... :D

Ankara'ya geldim, "Bir tane EGO numarası bilmiyorum." desem yeridir. :)

Cafer KILIÇSOY
24.04.2008, 21:15
Hay maşallah

Millette ne cevherler var:D

İki gündür bu başlığa ne yazayım diye düşünüyorum.

Sanırım benim ''Takıntısız Olma'' takıntım var:D:D

LazAnisT
24.04.2008, 21:16
Hiç üşenmeden Merdiven sayarım.Sakız çiğneyenlerden nefret ederim hele bu bir erkekse of of:)

Takıntımıdır bilmem ama arabayla hız yapmaktan çok keyif alırım.

Birde bu aralar fener formalı insan takıntım çıktı.Hele iş yerine giyip gelmiyorlarmı bu birde bayansa ııyykk

Cafer KILIÇSOY
24.04.2008, 21:18

Bir keresinde,hat numaralarını kağıda döktüğümde -yanlış hatırlamıyorsam- yüzü aşmıştım. :D

Süleyman benim hatırladığım sadece bir numara var.

500 Evlere sürekli gidip geldiğim için 36 A. Beyazıt Sultançiftliği:D

Acaba hâlâ daha o numaramı kullanılır?

antagonist
24.04.2008, 21:21

Hatırlamıyorum abi. :D

Sultançiftliği bana biraz ters kalıyor. Biz genelde E-5, Bağcılar, Güngören, Bakırköy,Bahçelievler, Şişli ,Mecidiyeköy, Nişantaşı, Taksim, Eminönü, Beşiktaş taraflarına bakıyoruz. :)

Gamze
24.04.2008, 21:23
Evet abi Sultançiftliği'ne hala 36 A gidiyor :D

Mustafa K. Demirbaş
24.04.2008, 21:25
bende ekliim üstte yazdıklarıma bişeler daha orda yazmamıştım benı delı zannederler diye ama sade ben değilmişim:):)

pantolunuma çamur atladığında hemen değişirim
maça giderken maç biletinin cebimde olup olmadığını defalarca kontrol ederim
evden çıkarken kapıyı kapattığımı bilsemde aşagıya inip tekrar yukarıya çıkarım kapıyı kontrol için
yemek yerken karşımdakinin ağzının şapur şupur ötmesine dayanamam
daha çok varda bu kadarı yeterli şimdilik:D

A.Hilal Çakıroğlu
24.04.2008, 22:45
* Emir takıntım var, küçük çocuk dahi olsa rica edecek. "Su veerr!" diyen çocuğa su dahi vermem. (Yani rica ettirmeden:))
* Çocuk demişken, çocuklara karşı sergilenen davranışlar konusunda da çok takıntılıyım. Birçok alışkanlık küçük yaşta ediniliyor. Küçükken doğru alışkanlıklar, davranışlar edinmelerini sağlamak gerek. Yanlış zamanda kızıp yine uyarması gerekirken de tam tersinini yapan bu nedenle çocuğun doğruyu, yanlışı öğrenmesine engel olanlara takıntılıyım. Ağlayıp sızlanarak, etrafa saldırıp her istediğini yaptırmaya çalışan çocukların anne-babalarına da toplum içinde çocuğu "sen sus küçüksün" tarzında azarlayan anne-babalara da takıntım var. Uyarırım da hiç çekinmem. :U

Mehmet Fırat
25.04.2008, 00:15
'I Can Football' oyunundaki botlara da taktım. Çok beceriksiz yapmışlar. :)

Sonradan farkettim ki bu pek takıntı değil. Ama olsun. :)

Kaya
25.04.2008, 00:26
Metro'da veya başka bir ortamda mp3 player dinleyen vatandaşın sesi sonuna kadar açıp, herkesi dinlettirmek zorunda bırakmasına kıl olur, harekete geçerim...

Özellikle "metal" dinletenlere...

ceserdar
25.04.2008, 00:32
Süleyman benim hatırladığım sadece bir numara var.

500 Evlere sürekli gidip geldiğim için 36 A. Beyazıt Sultançiftliği:D

36 A hala aynı hattadır. Bir de 36 vardır ki güzergahı Karadeniz Mah. - Bayazıt'tır. Ben lisede iken hep bu otobüse binmeye çalışırdım ama sabahları o kadar kalabalık olurdu ki ayda bir defa zor binerdim. Şimdilerde ne zaman bu otobüse boş rastlasam içimden binmek geliyor. Takıntı mı bilmem ama garip bir duygu. :)

Ayşe Aygün
25.04.2008, 12:03
Apartamın merdivenlerini her inişte her çıkışta sayarım.ve sayısı halen daha aklımada değildir.
Yolda yürüken kaldırım çizgilerine basmamaya dikkat ederim.

eys_61
25.04.2008, 12:41
Dahi anlamındaki de ayrı yazılmalıdır,fena takılırım :D
Düşündüm de bağlaç olan "ki" nin hakkını yemişim,o da ayrı yazılmalı :cool:
Esas yazacağım takıntı bu değil ama şu;
Taktığım yüzüğün parmağımdan çıkmayacağından korkarım,denemek için dahi tak(a)mam :(

Faik Yılmaz
25.04.2008, 13:47
- Mezar taşlarını okuma takıntım var....

- Çok uykum bile olsa damlayan bir musluğu kapatmadan uyuyamam.....

- Evden çıkarken kapıyı , tüp gazı , buzdolabının kapağını ve suları mutlaka kontrol ederim.

-Tenha yerde önümde kimse olmayacak herkesi geçme takıntım var.

- Asansöre bindiğimde kapı tarafında yaslanan birisini mutlaka beri tarafa çekme takıntım var.....Tanıdık olması önemli değil. Elbisesini kaptırıpta başına bir şey gelsin istemem.....

Gökçebey
25.04.2008, 14:04
Odada davul zurna çalsın bangır bangır müzik olsun problem değil de yeter ki tik tak sesi olmasın :D

Bardağı çalkalamadan su içmediğim iki bardak su içerken bile 2. bardağı yine şöyle bi çalkalarım :D

Off bir aralar arabaların plakalarındaki son 3(veya 4) rakamı toplama takıntım vardı neyseki bıraktım sonra :D

İlk kez çıktığım merdivenlerin kaç tane olduğunu sayarım. Ne me lazım elektrikler kesilir sonra o merdivenleri inmek gerekecek :D

#10 Fietra
25.04.2008, 14:08

Ankara'ya geldim, "Bir tane EGO numarası bilmiyorum." desem yeridir. :)
Aynısı bizim arkadaşta vardı,adam otobüs hastası.Bir ara gözlerini kapatıp,önümüzden geçen otobüslerin hat numaralarını sordum,yanlış çıkarmadı adam.Artık öyle bir hal almıştı ki arayıp abi şuradan şuraya gidecem hat numarasını söylesene falan diye arıyordum.

Fatih Efe
25.04.2008, 14:33
-plaka ezberleme
-futbolcu forma numarası ezberleme
-telefon rehberini kullanmadan numaraları elden cevirme
-rüyaları gerçekmiş gibi addetme
-yüzük takma
vs vs vs

Ahmet Kuru
25.04.2008, 14:38
bende de bir zamanlar yanımda ki kişinin telefonu çaldığında O telefonda konuşurken Kim olduğunu sorma takınsı vardı.Abartısız bir kez olsun merhabalaştığım kişi olsun yanımdayken telefonu çalarsa mutlaka kimle konuşuyorsun derdim..en son bu hareketi Üniversite de okurken Bölüm Başkanına yapınca aldığım Cevap "" Karım Ulan karım"" olunca bu huyumdan vazgeçmeye çalıştım..Zorda olsa başardım:D

Serap
25.04.2008, 21:27
aklıma ilk gelennnnn;ayakkabı giyerken ilk sağ ayağıma giyerim,yanılırda solla başlasam ayağımı tam yerleştirmem sağı halledip sonra sola geçerim :D

alper*
25.04.2008, 21:36
suradaki bircok mesaji okuduktan sonra aslinda ben de bir sorun olmadigi kanisina vardim megerse bendekiler takinti degilmis :)
cogu kisi benzer davranislar sergiliyormus :):)
sevindirik oldum :)

Cabri61
25.04.2008, 22:12
Uyurken damlayan musluk sanki beynimi deliyormuş gibi hissederim. Aynı şey sivrisinek ve saat içinde geçerli.Özellikle sivrisineği odada aramak kadar kötü bir şey yoktur :)Hatta bir keresinde buzdolabı sivrisinek gibi sesler çıkarmaya başlamıştı sabaha kadar odada sivrisinek arıyordum :D

Muhammet Ali Senocak
25.04.2008, 22:33
1: ) cümLe icinde 'L' Leri büyük yazmak 'ğ' q şekLinde yazmak....
2: ) damLayan musLukLara takıntım var.
3: ) emir aLmaya karşı bir takıntım var.
4: ) birisi sigara yaktı kesin bir sigara yakarım. ( aiLemden kimsenin yanında sigara icmem ama sigara yakan oLdumu beni göremeyecekLeri bir yere gider yakarım sigarayı)
akLıma geLenLer bunLar şimdiLik

nemo_61
25.04.2008, 22:49
suradaki bircok mesaji okuduktan sonra aslinda ben de bir sorun olmadigi kanisina vardim megerse bendekiler takinti degilmis :)
cogu kisi benzer davranislar sergiliyormus :):)
sevindirik oldum :)

aynen bende ..
1)plakaları ezberleme(özellikle tanıdıklarınım ve sonu 61 olanları:D)
2)bi arkadaşımı ararken otomatik arama yapmıyorum ..kendim çeviriyorum
3)bide kaldırım taşlarının ortasına basa basa yürümeye çalşırım ..çizgilere basmamaya gayret ederim (bu biraz fazla garip olmuş olabilir)

antagonist
25.04.2008, 22:51
Hayatımda hiç sigara içmedim, elbisenin üzerine sinen sigara kokusundan nefret ediyorum ama akşamları dışarıda yürürken yanımda biri sigara yaksa o koku acayip hoşuma gidiyor. :) Gündüz aynı şey olmuyor...

Great White
25.04.2008, 22:59
Hayatımda hiç sigara içmedim, elbisenin üzerine sinen sigara kokusundan nefret ediyorum ama akşamları dışarıda yürürken yanımda biri sigara yaksa o koku acayip hoşuma gidiyor. :) Gündüz aynı şey olmuyor...

Ben sigara içiyor olmama rağmen üzerime sinmiş sigara kokusundan nefret ederim:)

Hele ki dökülmesi unutulmuş kül tablası ile aynı odada asla yatamam..

Akşamki sigara kokusunun sabahkine oranla daha hoş geliyor olması muhtemelen sabah aç karnına o kokuyu almandan kaynaklanıyordur:)

En azından benimkisi öyle..

Sabah kahvaltısı yapmadan ne sigara içerim ne de yanımda içilmesine izin veririm:)

Great White
25.04.2008, 23:02
Şimdi aklıma bir tane daha geldi:

Geri dönüşüm kutusunu boşaltmadan asla rahat edemem:D

O kutuda tepeleme dolu kağıtları gördüğümde evdeki çöpün dolup taşıyor olması gibi bir rahatsızlık hissederim:)

Muhammet Ali Senocak
25.04.2008, 23:04
her yemekden sonra sigara icmek...
araba pLakaLarına bakıp onları 444 gibi yapmaya caLışmak ( bu araLar bundan kurtuLur gibi oLdum)

Cafer KILIÇSOY
25.04.2008, 23:05
- Mezar taşlarını okuma takıntım var....

Faik aşırı unutkanlık yapar, haberin olsun:)

KUTADGU
25.04.2008, 23:06
Belki tepkilere neden olabilir bilemiyorum. Çok da ilgilenmiyorum...

Dolmuşta, lokantada, herhangi bir yerde birisi kürt lehçesiyle konuşunca acayip kıl olurum...

Ters bakar, ortamdan uzaklaşır, içimden söylenirim.

Bilemiyorum, belki bende problem var..

Ama böyleyim kardeşim.

vurgun_kiz_61
25.04.2008, 23:07

Ciddimisin:confused:çunku benimde ayni takintim var..;

Fatih
25.04.2008, 23:09

Dolmuşta, lokantada, herhangi bir yerde birisi kürt lehçesiyle konuşunca acayip kıl olurum...

Ama böyleyim kardeşim.

aynı fikirdeyiz;)

ekleme yapayım ahmet kaya çalınmasından ve şarkılarının tümünün ezbere marş gibi okunmasından nefret ederim çılgına dönerim:cool:

Great White
25.04.2008, 23:11

Mezar taşı okuyanlar genelde dalgın ve düşünceli insanlardır..

Bu psikolojideki insanların unutkanlık göstermesi de son derece bilimsel bir gerçektir..

Dolayısı ile unutkanlık özelliği olan insanlar genelde mezar taşı ya da araba plakası okurlar:)

KUTADGU
25.04.2008, 23:13
aynı fikirdeyiz;)

ekleme yapayım ahmet kaya çalınmasından ve şarkılarının tümünün ezbere marş gibi okunmasından nefret ederim çılgına dönerim:cool:

Eklemene katkıda bulunayım..

Kavga çıkarmışlığım bile olmuştur...

Fatih
25.04.2008, 23:16
Eklemene katkıda bulunayım..

Kavga çıkarmışlığım bile olmuştur...

daha fazla ekleme yapmayayım aşırı milliyetçi sanacaklar :)

Muhammet Ali Senocak
25.04.2008, 23:20

Ama böyleyim kardeşim.

aynı durum bende de var doqu da okumama raqmen aLışamadım bir türLü.... konuşan oLdu mu ceker giderim ortamdan.....

ÖmerFarukYılmaz
25.04.2008, 23:28

Ama böyleyim kardeşim.

aynı fikirdeyiz;)

Aynı şekilde abi bende kürtçe konuşanlara takıntılıyım.Ama tanıdıklarım hariç...

Özellikle ahmet kaya ve ib(t)o çaldırtmam olduğum yerde...

Emirhan Makul
25.04.2008, 23:29
forograf çekilmek :D

TS-Tiryaki
25.04.2008, 23:33
"3 büyükler" lafina TAKINTIM var hemde DELICESINE.

Great White
25.04.2008, 23:36
Artvinli bir arkadaşımın rahmetli dedesi çok güzel Lazca konuşurdu..

Adamcağızın Türkçesi o kadar iyi değildi..

Konuşması bana çok ilginç gelir, hoşuma da giderdi:)

Gerçi gitse de gitmese de adamın başka bir şansı da yoktu..

Zira Lazca' yı Türkçe' den daha rahat konuşabiliyordu..

Bilmem anlatabildim mi;)

KUTADGU
25.04.2008, 23:38
Artvinli bir arkadaşımın rahmetli dedesi çok güzel Lazca konuşurdu..

Adamcağızın Türkçesi o kadar iyi değildi..

Konuşması bana çok ilginç gelir, hoşuma da giderdi:)

Gerçi gitse de gitmese de adamın başka bir şansı da yoktu..

Zira Lazca' yı Türkçe' den daha rahat konuşabiliyordu..

Bilmem anlatabildim mi;)

Aslında cevap verip meseleyi de fazla uzatmak istemiyorum

Sevgili Great White düşündüğünü çok güzel anlattın...

Lakin

Rahmetli Dedesi dedin yanılmıyorsam.
Allah gani gani rahmet eylesin.

Bilmem anlatabildim mi?

Remzi
25.04.2008, 23:39
Geri Dönüşüm kurusu hastalığı bende de var:) eğer dosya oradan da silinmiyorsa silene kadar uğraşırım:D

ÖmerFarukYılmaz
25.04.2008, 23:41
Çok sevgili Great White;

Çok doğru söylüyorsun bizimkilerde evde gizli bir şey oldumu rumca konuşuyorlar ama sadece evde...

Ve bizim buradan kimse rumca tv veya okullarda rumca okutulsun demiyor...

İHSAN
25.04.2008, 23:43
Site forumlarında, üyelerin, doldurulması gereken " yer " boşluğunu ciddiye almaması ve ciddiye alınmamalarına vesile olduğuklarının farkına varmamaları.

yasin6167
25.04.2008, 23:44
bırılrının msn de hı hım yazmasına gıcık olurum takıntım kardesımm:)

Great White
25.04.2008, 23:48
Kutadgu ve 61 Kuzenler:)

Maalesef ne başlığın içeriği ne de forumun formatı bu mevzuuyu kaldıracak cinsten değil..

Yoksa keyifle devam ederdik bu muhabbete;)

Adem Erdoğan
25.04.2008, 23:52
Okan Bayülgen, Reha Muhtar, Teoman, Bülent Ersoy

kara listemin en tepesi:cool:

DKaraduman
25.04.2008, 23:52
Forumda yaşı benim gibi olanlara "daha çocuksun" gibilerinden laflar edenlere acayip kıl oluyorum sırf bu yüzden foruma bir yıldır eskisi kadar yazmıyorum arada bir serbeste işte..

antagonist
25.04.2008, 23:55
Yılışık insanlara -özellikle bayanlara- hoş gözle bakmıyorum. O ortamdan çıkıp gitmek geliyor içimden.

TS-Tiryaki
25.04.2008, 23:56
Okan Bayülgen, Reha Muhtar, Teoman, Bülent Ersoy

kara listemin en tepesi:cool:

sansar büyüka, erman toroglu, bülent korkmaz, mecnun odyakmaz, ilhan cavcavcavcav, nuri albayrak, ulusoy haluk, bülent tekerlek, bülent yildirim, say say bitmez

TS-Tiryaki
25.04.2008, 23:57
ayrica kadin programlarindan acayip kil kaparim

Great White
Forumda yaşı benim gibi olanlara "daha çocuksun" gibilerinden laflar edenlere acayip kıl oluyorum sırf bu yüzden foruma bir yıldır eskisi kadar yazmıyorum arada bir serbeste işte..

"Emin ol büyüyünce böyle düşünmeyeceksin:D"

Şaka şaka..

Aman kızmayasın:)

Adem Erdoğan
sansar büyüka, erman toroglu, bülent korkmaz, mecnun odyakmaz, ilhan cavcavcavcav, nuri albayrak, ulusoy haluk, bülent tekerlek, bülent yildirim, say say bitmez

Bu saydıkların başka kategoride listeleniyor.:)

Liste baya uzun yani.

ilhan
26.04.2008, 00:00
Arkadaşlar " Takıntılarınızı " yazacaktınız :) Hoşlandığınız, hoşlanmadığınız mevzuları değil :p

Muhammed KOÇ
26.04.2008, 00:02
benim forma alırken maçlarda 7 numara takıntım var. çok özenti olduğumdan herhalde :)

ÖmerFarukYılmaz
26.04.2008, 00:03
Kutadgu ve 61 Kuzenler:)

Maalesef ne başlığın içeriği ne de forumun formatı bu mevzuuyu kaldıracak cinsten değil..

Yoksa keyifle devam ederdik bu muhabbete;)

Çok teşekkürler:)

Siyaset kürsüsü olsa birde :p

TS-Tiryaki
26.04.2008, 00:04
Bu saydıkların başka kategoride listeleniyor.:)

Liste baya uzun yani.

ne biliim sen isimleri yasinca gaza geldim bir an. "KIL KAPIYORUM KARDESIM" diye bir baslikmi acsak?:D

Adem Erdoğan
26.04.2008, 00:06
ne biliim sen isimleri yasinca gaza geldim bir an. "KIL KAPIYORUM KARDESIM" diye bir baslikmi acsak?:D

Öyle bi başlık vardı galiba.

Ama saydığım ilk 4 ü kıl kapmaktan daha öte bişey.Taktım bi kere.:D

ilhan
26.04.2008, 11:28
Converse takıntım var. Ayakkabı tercihlerim hep bu yöndedir :)

ÖmerFarukYılmaz
26.04.2008, 11:31
Converse takıntım var. Ayakkabı tercihlerim hep bu yöndedir :)

Aynen Converse veya Vans giydikten sonra diğerleri bana kalas gibi geliyor...:)

ErayAkyüz
26.04.2008, 11:32
Ts formam ustumdeyken insanların cins cins bakmasına uyuz oluyorum ama cok ta hosuma gidiyor:)

Çağatay_
26.04.2008, 11:32
Benim de beyaz ayakkabı takıntım var.Bir ayakkabı alacak olsam direkt beyaz olanların yanına giderim sanki birşey çekiyor beni :D

Converse takıntım da var ama olumsuz yönde :D Bunun sebebi de Converse'in yükseldiği son bir iki yıl içinde neredeyse tikky bayrağı haline gelmesi.Önceden beri bu ayakkabıyı genel tercihi olarak seçen arkadaşları tenzih ediyorum tabiki.

ilhan
26.04.2008, 11:43
Şöyle bir takıntımda var. Trabzonspor maçının olduğu gün Kazım Koyuncu'nun gaz parçalarını dinliyorum. " Uy aha " bir takıntıdır mesela ben de. Her maç günü kesinlikle 5-10 defa dinlerim :)

Nuray
26.04.2008, 11:46
dönem dönem değişiyor takıntılarım benim :) bazen topuklu :o genelde konvers yazın babet :) tek sürekli takıntım sakız çiğneyen insanlar onları dövmek istemem :S

yns61
26.04.2008, 11:52
sakız çigneyen insanlara yapma derim 2. sinde ya ordan çıkarım ya dalarım
12'yi geçti işte diyen kişilere düşünmeden icraata geçerim
gece 2.5 sabah 11'de kalkarım
ts marşlarını günde en az 2 kere dinlerim
youtubede vakit geçiririm
hep gökdeniz'in formasını alırdım ts cluptan bakalım şimdi kiminkisini alcaz =)

OYılmaz
26.04.2008, 11:53
Ts formam ustumdeyken insanların cins cins bakmasına uyuz oluyorum ama cok ta hosuma gidiyor:)

Aynı sorun bendede var arkadaşım, ne var kardeşim hiç Trabzonspor formalı birini görmediniz mi hayret ediyorum bu millete

mrt_tpc61
26.04.2008, 11:56
ben herşeyi kafama takarım çok olur bu ya nası giderecem bunları aklımdaaan..............

ilhan
26.04.2008, 12:56
Siyah takıntım var.

Pantolon, tişört, papuç, çorap farketmez. :)

Hüdai Pervaneli
26.04.2008, 12:58
maclara cikmadan önce formamin altin Trabzonspor formasi giymessem cikamam basarili olamam

Cyzio
27.04.2008, 16:38
1-) İçtiğim çaya, çorbaya, yediğim salataya ya da yemeğe limon sıkarken çekirdeği de kaçarsa onu bulmadan ağzıma süremem. Çocukluktan kalma "limon çekirdeği apandist yapar" korkusu. Bu yüzden ortak yenilen salatalarda, birisi limon sıkıyorsa, içine çekirdek kaçırmamasını rica eder, aksi takdire onu bulamazsa yiyemeyeceğimi hatırlatırım.

Bir dost meclisinde bu takıntımdan söz edince, arkadaşlarımdan biri

-"Aaa, o takıntı değil ki, bende de var."

demişti. Ben hiç olmazsa takıntı olduğunu biliyorum :D.

2-) Cüzdanımdaki paralarda Atatürk hep ön yüzde yer almalı.

3-) Arabamdaki müzik setinde Volume (Ses) şiddeti hep çift rakamlarda olmalı (En saçması da bu galiba :D).

4-) Bir de gençken, gece uyandığımda mutlaka saatin o an kaç olduğunu öğrenmem gerekiyordu. Öğrenmeden uyuyamıyordum. Eğer karanlık bir ortamdaysam, ayağa kalkıp aydınlığa gitmeyi bile göze alıyordum, saati öğrenmek için. Neyse ki bu takıntım zamanla geçti.

Enteresandır, bu takıntı eşimde de çıktı. Eee... İnsan ne yapıp edip, kendisinin benzerini buluyor demek ki :). Yalnız onda hâlâ var:(.

antagonist
27.04.2008, 18:02
2-) Cüzdanımdaki paralarda Atatürk hep ön yüzde yer almalı.

Bu takıntı bende de var. :)

Özkan
27.04.2008, 18:16
1-) İçtiğim çaya, çorbaya, yediğim salataya ya da yemeğe limon sıkarken çekirdeği de kaçarsa onu bulmadan ağzıma süremem. Çocukluktan kalma "limon çekirdeği apandist yapar" korkusu. Bu yüzden ortak yenilen salatalarda, birisi limon sıkıyorsa, içine çekirdek kaçırmamasını rica eder, aksi takdire onu bulamazsa yiyemeyeceğimi hatırlatırım.

Bir dost meclisinde bu takıntımdan söz edince, arkadaşlarımdan biri

-"Aaa, o takıntı değil ki, bende de var."

demişti. Ben hiç olmazsa takıntı olduğunu biliyorum :D.Teoride bu mümkün olsa da yüzlerce yıldır bir adet bile meyve çekirdeği yüzünden apandisit olan hasta rapor edilmemiştir. Başka bir deyişle, rahat olun.

Gamze
27.04.2008, 18:37
Yukarıda TS forması giyince insanların cins cins baktığını söylemişler de, lafa karışmadan edemeyeceğim.

Siz yine erkeksiniz, bir de bir bayan olarak sokakta TS formasıyla gezdiğinizi düşünün. ;)

Her neyse. :)

ErayAkyüz
27.04.2008, 19:08
Yukarıda TS forması giyince insanların cins cins baktığını söylemişler de, lafa karışmadan edemeyeceğim.

Siz yine erkeksiniz, bir de bir bayan olarak sokakta TS formasıyla gezdiğinizi düşünün. ;)

onu ben dedim:) valla tabii işiniz daha zor gamze bişe demiyorum

Anıl Caner
27.04.2008, 19:12

siz gene alışıksınızdır bizimki vallahi daha zor :D.

m@rdi
27.04.2008, 19:29
Biraz önce danışma başlığında da belirttim . Yerli yersiz "ok" yazılmasına taktım bu aralar.(Türkçe yazılarda)

Kardeşim 3 harf fazla diye mi "tamam" demiyorsunuz :D

alper*
27.04.2008, 19:32
ok aslinda sen de haklisin :p

ErayAkyüz
27.04.2008, 19:32
Biraz önce danışma başlığında da belirttim . Yerli yersiz "ok" yazılmasına taktım bu aralar.(Türkçe yazılarda)

Kardeşim 3 harf fazla diye mi "tamam" demiyorsunuz :D

tamam hocam:)

Adem Erdoğan
27.04.2008, 20:29
Nerelisin diye sorulduğunda "Karadenizliyim" cevabına takıntılıyım.
Gürcistan dan İstanbula kadar Karadeniz.