PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçlarimiz neden yayinlanmiyor?

FERO61
08.02.2005, 15:08
ya beyler ikinci yarinin ücüncü macina geldik hala maclarimiz yayinlanmiyor,bu konu hakkindatopicte görmedim herkes hayatindan memnun heralde ,noluyo nerde o ilk yarida yaptigimiz protestolar...trt ye yolladigimiz mailler ...kimsede azim göremiyorum lütfen beyler biseyler yapalim artik

Alptuğ
08.02.2005, 15:27
sanirim kulüp de izin vermiyo seyirci maca gelmiyo diye ama deplasmandaki maclari verebilirler trtnin verdigi maclari kim izliyo acaba

gençlerbirligi ile deplasmanda oynayacagimiz maçitrt veriyo süjürler olsunsmileys/smiley17.gif

tsligenc
08.02.2005, 16:09
ii de bence suc digiturkun bu trt ile yaptigi anlasma dolayisiyla 3 macdan fazla veremmiyor... TRT de acik oldugu icin bizim klup istemiyor.. eskiden TS samipiyonluga oynadi mi Digiturk haftada 4maça cikariodu ne güsel sifreli verince de bizim klup de itiraz etmiyordu. Benim annamadigim biz simdi 5 sene bole maclarimizi izleyemicekmiyiz??

Yeter artik ama bi yere kadar... Surda 2haftadir mac izleyemiorm sadece 2 dakika ozeti gorunce daha da uyuz oluormm....

Protesto istiorum!!

POYRAZ
08.02.2005, 16:21
Trabzon'un maci duruyorken sifreli yayindan Besiktasin maci veriliyor,aslinda Trabzon maci verilse Besiktas taraftarindan cok kisi seyreder,ayrica Istanbul takimlarinin macini TRT vermiyorsa Trabzon'un macini da vermemesi gerekiyor diye düsünüyorum,sampiyonluk iddiasi olmayan Besiktasin macini TRT versin bizimkini her hafta sifreli yayin versin.

ozcan_asanoglu
08.02.2005, 16:33
burada tek suçlu digitürk...içimden öyle hakaretler etmek geliyor ki içimden bilemezsiniz...neden 3 maç ve neden trabzon yok..uyduruk bjk.nin maçlarini kim,neden seyretsin...veya seyretse bile sampiyonluk adaylarindan birinin maçini nasil vermezsiniz....ya böyle birsey olamaz arkadaslar, çok ciddi bir konu bu...

biz buradan elimizden gelen herseyi yapalim...yapalim ama trabzonda sivil toplum örgütlerinin sahiplendigi bir decoder iade/lig tv iptalkampanyasi baslatilmaktan sonra ciddi sonuç alinmasi zor gibi gözüküyor....trabzonda bir tane lig tv abonesi kalmamali....

Emorfo
08.02.2005, 16:50
Trabzon'da ögretmen olan hala oglumdan aldigim bilgilere göre Trabzon'da Lig Tv'nin üye sayisi 300 Digi Türk'ü son iki üç senedir protesto ediyoruz ve Trabzon'da hemen hemen herkes üyeliklerini iptal etti. Yayinci kurulus bu konuda art niyetli davrandigi kesin. Trabzonspor'u görmezlikten gelerek psikolojik olarak sindirmenin pesindeler gündeme gelmesin kimse duymasin bilmesin. Yani ticari kaygidan kaynaklanan bir durum yok. Bu gün Avrupa Liglerinde yayin kuruluslar liglerdeki bütün maçlari yayinliyor ve ne kadar maç yayinlarsam o kadar fazla decoder satarim hesabinda. Ancak Türkiye'de malesef üç takimin saksakciligini yapmaktan baska bir is yapmiyor yayinci kurulus. Bu gün Digi Türk Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacagim desin ve bunda samimi oldugunu göstersin, satacagi decoder ikiye üçe katlanir. Geçen sene gördük istediklerinde aynmi anda 2 maç yayinlayabiliyorlar. Malesef ticari kaygidan daha çok saksakcilik söz konusu. Trabzonspor yönetimi agirligini koymali Trabzonspor'un bütün maçlarinin yayinlanmasini saglamalidir. Tribünlere gelen insan sayisi biraz azalabilir ancak Trabzonspor'un maçlarinin yayinlanmasi demek devamli gündem olman ve taraftarinin heycanini sürekli hale getirmek demektir. Bu konuda artik bir seyler yapmak lazim. Ibrahim Sahin bu gün düzenledigi basin toplantisinda bu konuya degindi ve yayinci kurulus verdigi sözü tutmadi. TRT'den istanbul takimlarinin maçlari yayilanacakti ancak henüz yayinlandigi görmedik dedi. Trabzonspor kendi kanalini kursun kendi decoderini kendi satsin maçlarini kendi yayinlasin havuzdan aldigimiz paradan az para alacagimizi sanmiyorum. Trabzonsporlu'larin 3 te 1 evine Trabzonspor decoderlerini alsin bu parayi yakalarsin. Trabzonspor Tv sayesinde 100.000 üye kampanyasinin reklamini yaparsin herbirseyi yaparsin... :)

selçukabi
08.02.2005, 17:04
sevgili Faruk;

ben digiturk abonesiyim (lig tv'li paket degil) daha önce lig tv'li aboneydim.bu konuyu onlara da sordum.2004 senesinde yeni yaptiklari anlasmaya göre her hafta 4 naklen yayina izin var.bunlardan birini kendi aralarindaki anlasma geregi TRT yayinliyor.Durum böyle olunca da kendilerine 3 maç düsüyor.Onlarda olaya ticari baktiklarindan ve elbetteki ticari kurulus olduklarindan 3 istanbul kulübünün maçlarini veriyorlar.Ancak onlar birbirleriyle oynayinca sira bizim maça geliyor.Bu konuda federasyonun izin vermedigini söylediler bana.eger federasyon opsiyon haklarini kullanirsa Trabzonspor'un maçlarini da yayinlariz diyorlar.en azindan bana yapilan açiklama öyle.Hatta ben en azindan banttan yayinlayin bizim maçi dedim o bile sözlesmeye göre mümkün degilmis.

Bülent Şirin
08.02.2005, 17:13
Yayinci kurulusun politikasi konusunda ben de Faruk gibi düsünüyorum. Bunlarin amaci Trabzonspor'u bogmak, büyümesine engel olmak... Sezon baslarinda, bu forumlarda "TRT bizim iç saha maçlarimizi yayinlasin mi, yayinlamasin mi?" diye bir konu tartisiliyordu ve ben de o basliga "Hiç degilse TRT yayinlasin. Tribünde oturacak bir kaç bin kisi yerine, milyonlarca futbolsever maçlarimizi izlesin. Su anda takim tutma yasina gelmis çok sayida çocuk var. Yattara'nin estetik bir hareketi ya da Fatih'in sik bir golüyle Trabzonspor taraftari olacak çocuklari düsünürsek, bu durum bizim için kayip degil kazanç olur" gibi bir seyler yazmistim.

Tribün hasilati hakkinda bir yöneticinin geçtigimiz günlerde söyledikleri de dikkate alinirsa, iç saha maçlarimizin Türkiye genelindeki futbolseverlere ulasmasinin önemi bir kez daha ortaya çikiyor.

Saygi ve sevgilerimle...

Emorfo
08.02.2005, 17:21
yok be abi salliyorlar yaw. federasyona soruyoruz bizimle ilgisi yok diyorlar. olay yayinci kurulusta bitiyor.

BDiler61
08.02.2005, 17:23
Yayinci kurulusun politikasi konusunda ben de Faruk gibi düsünüyorum. Bunlarin amaci Trabzonspor'u bogmak, büyümesine engel olmak... Sezon baslarinda, bu forumlarda "TRT bizim iç saha maçlarimizi yayinlasin mi, yayinlamasin mi?" diye bir konu tartisiliyordu ve ben de o basliga "Hiç degilse TRT yayinlasin. Tribünde oturacak bir kaç bin kisi yerine, milyonlarca futbolsever maçlarimizi izlesin. Su anda takim tutma yasina gelmis çok sayida çocuk var. Yattara'nin estetik bir hareketi ya da Fatih'in sik bir golüyle Trabzonspor taraftari olacak çocuklari düsünürsek, bu durum bizim için kayip degil kazanç olur" gibi bir seyler yazmistim.

Tribün hasilati hakkinda bir yöneticinin geçtigimiz günlerde söyledikleri de dikkate alinirsa, iç saha maçlarimizin Türkiye genelindeki futbolseverlere ulasmasinin önemi bir kez daha ortaya çikiyor.

Saygi ve sevgilerimle...

bencede çocuklar elden gidiyor trabzonda bir çok istanbul takiminin formasini giymis çocuk görmek mümkün bu bizim için aci bir tablo

selçukabi
08.02.2005, 17:25
bülent abi, hasilattan ziyade bizim tribün destegine ihtiyacimiz var bundan dolayi avni akerdeki maçlarimizin TRT'den yayinlanmasina muhalifiz.yoksa puan kaybettigimiz maçlari TRT verse ne olur... sen sampiyon olmadikça Fatihle Yattaranin hareketleriyle kimse bizi tutmaz.Bursa'da yasadigim bir olayi anlatayim; geçen sezon sonu sampiyonluk yarisi atbasi giderken alt kat komsumuzun küçük oglu (5 yasindaydi) hem benim fanatikligimden hem de takimin gidisatindan etkilenerek Trabzonsporlu oldu.Ama çocugun dayisi ne isin var Trabzonsporla senin sen laz misin?(yok degil ama Istanbullu da degil dedimsmileys/smiley2.gif)falan dedi Fener de sampiyon olunca çocugun akli çelindi tabii.neyse durum budur...

trapezus61
08.02.2005, 17:30
Bu konu bugün türkiyede kanayan bir yara ve hepsinden önemlisi de Büyük Trabzonspor camiasina resmen hakarettir... Ama hiç kimse bu konularda sadece medyayi veya yayinci kuruluslari suçlamasin. Tamam herkes bir noktada müttefik... Bu adamlar serefsiz. Yaptiklari bu uygulama Trabzonspor camiasini silme ve sindirme hatta asimile etme politikasindan baska bir sey degil... Iyi de bunun karsiliginda biz Trabzonspor taraftarlari olarak ne yapiyoruz....? Mail atiyoruz, telefonla protesto ediyoruz... Sonra unutup gidiyoruz. Saçma sapan konularda sayfalarca yazi yaziyoruz ama asil bu forumun kurulus amacini tasiyan önemli konularda nedense suskun kaliyoruz. Yönetimimizden çikip birileri konuyla ilgili açiklama yapiyor. Yaptigiyla da kaliyor. EEE kardesim hani sizin yaptiriminiz? Neden örgütlemiyorsunuz sivil toplum örgütlerini... Neden organize etmiyorsunuz bütün Trabzon halkinin ve taraftarinin ses getirecek büyük bir protestosunu? Nasil göz yumuyorsunuz Trabzonspor gibi milyonlari temsil eden büyük bir camianin silinip gitmesine? Nasil katlaniyorsunuz bütün medyanin Trabzonsporumu yok saymasina???

Bu sorularim ben Trabzonsporluyum diyen herkese... Simdi çikp da bazilariniz bana amaaan bosver bizi tanimayani biz hiç tanimayiz edebiyati yapmasin sakin... Böyle diye diye zaten bu medya izledigi bilinçli politikalarla hapsetmedi mi sanki bizi dört duvar arasina ? Adamlar spor programi yapiyor Trabzonspordan tek kelime yok. Trabzonsporlu tek bir spor adami yok. Biz ne yapiyoruz peki... Bosverin izlemeyiz olur biter diyip kafamizi kuma gömmeye devam ediyoruz. Adamlarin çok umrunda ya sanki Trabzonspor taraftarlarinin izleyip izlememesi...Küme düsme mücadelesi veren istanbul takimlarinin iki yildir düzenli olarak maçlari yayinlanirken sampiyonluk mücadelesi veren Trabzonsporumun birak maç yayinini iki dakika bile görüntülerinin verilmemesine, yapilan bu terbiyezsizlige daha ne kadar müsaade edecegiz? Adamlar gözümüzün içine baka baka bizimle dalga geçiyor biz hala bizi tanimayani biz hiç tanimayiz edebiyati yapiyoruz.

Soruyorum simdi herkese Trabzonlu olmayip da Trabzonsporlu olan son yillarda kaç çocuk vardir Türkiye de? Peki bunun sebepleri nedir sizce? Söylesenize bir çocuk hiç görmedigi bir takimin taraftari olabilir mi? O zaman bu yapilan Trabzonsporlulari asimile etmek degilde nedir?

Herkes, özellikle bu renklere gerçekten gönül verenler sapkalarini önlerine koyup bir düsünsünler. Bütün bunlarla mücadele edecek miyiz? Yoksa kafamizi kuma gömmeye devam edip çocuklarimizin, akrabalarimizin ve en yakinlarimizin istanbul takimlarini desteklemelerine göz mü yumacagiz???

KARAR BÜYÜK TRABZONSPOR CAMIASININ...!

Tolgaa6161
08.02.2005, 17:44
Arkada$lar bi $eyler yapalim yaaaaaaaa ooofffffffff

kafam bozuluyo en iyisi ben konu$miyim yoksa kufurler yagacak valla

serkan61
08.02.2005, 17:52
trt neden deplasman maçlarimizi vermiyor merak ediyorum ben lig tv ye mesaj attim dedilerki futbol federasyonu 3 maç izin veriyor daha fazlasini yayinliyamazmis sorun federasyonda

POYRAZ
08.02.2005, 18:19
Sampiyon olmasi cok zorgorünen Besiktasin maclarini devamli veriyor digiturk,ayrica Besiktas'in maclarini kac tane Besiktasli izliyor,daha iyi konumda olan Trabzonspor'un maclarini digiturk her hafta yayinlasa Besiktas'inkinden daha cok reyting alir ama bunu soyledigimizde Trabzonspor büyük kulüp degil gibi sinir bozucu bir cevap ile karsilasiyoruz,bir kez sampiyon olabilsek bu Istanbul yalamalarinin agzini kapatmis olacagiz.

POYRAZ
08.02.2005, 18:21
trt neden deplasman maçlarimizi vermiyor merak ediyorum ben lig tv ye mesaj attim dedilerki futbol federasyonu 3 maç izin veriyor daha fazlasini yayinliyamazmis sorun federasyonda

Evet 3 mac yayinlama hakki var,ve bu 3 maci Trabzonspor,Fenerbahce ve Galatasaray maclarini yayinlayarak degerlendirsinler,TRT bizi verecegine maclari Tabzonspor'un yarisi kadar reyting yapan Besiktas'in maclarini yayinlasin.

Tandogan
08.02.2005, 18:31
TRT'ye ve Faik Çetiner'e son zamanlarda her ne kadar kizsam da ,bu naklen yayin olayinda maçlarimizin yayinlanmamasi hususunda TRT'nin fazla suçunun oldugunu zannetmiyorum.Bir kere akil var mantik var;Hiç bir yayinci kurulus, Istanbul takimlarindan sonra bu ülkede en fazla reytingi olan takimin maçlari dururken siradan diger maçlari yayinlamak istemez.Hiç sevmeseler bile para ve ticari kaygi,reyting ugruna bizim maçlari yayinlamak için can atarlar.TRT'nin naklen yayinlarini kendi iradesiyle yaptigini sanmiyorum.

Burda DIGITÜRK yönetimine daha fazla tepkili olmak lazim.Tabii tepki derken de bu tepki sadece taraftarin protesto edip,mail atmasiyla olmaz.Yöneticilerimizin,yeri geldigi zaman mangalda kül birakmayan(!) çok degerli büyüklerimizin,basinda sayginligi olan kulübün ileri gelenlerinin de duruma müdahale etmeleri lazim.Trabzonspor'a hizmet etmek için illa yönetiminde olmak gerekmiyor.Yönetimde olmadigi zaman kiyisina kösesine çekilip,kongre zamanlari ortaya çikmakla bu isler olmaz.Bu ülkede önemli yerlere gelmis bir sürü Trabzon'lu var.Bu lobimizi bir türlü faaliyete geçiremedik gitti.

Turgut Altun
08.02.2005, 18:44
besiktas-gençlerbirligi maçini izleyen var mi aranizda bilmiyorum ama gerek küfür ederlerken gerek tezahurat yaparlarken gördügüm duydugum kadariylabizim kayseri(senol günesin ve 2. yarinin ilk maçi) maçindaki seyircimizden daha çok seyirci vardi.Üstelik besiktas maçinda lapa lapa kar yagiyordu, hava buz gibiydi ve her yer önceden yagmis karla doluydu. onlarin maçina ilgi gösterilmiyor, kimse izlemiyor diye yorum yapildgi için yazdim.

onlari savunmuyorum sadece gördüklerimi aktardim.

sezon basinda belliydi zaten bizim maçlari vermeyecekleri.toplam 12 maçinizi verecegiz dediler onlarda derbi haftalari yapiyor zaten.Bizim klüp tepkisini simdi neden gösteriyor onu anlamadim.trt istanbul takimlarinin maçlarini daverecegiz demis.peki bizim klüp hiç düsünemiyor mu?

bizim maçlari derbi disinda digitürk vermeyecek

yani

digitürk bizansin bütün maçlarini yayinlayacak.

yani

trt bizansin maçini vermeyecek.

Mollasalihoğlu
08.02.2005, 18:58
olayin özeti budur.trabzon disinda bulunan ve yeni yeni kimlik kazanmaya baslayan çocuklar 1-2dakikalik maç özetleriyle mi sevecekler trabzonspor'u?

madem digiturk maçlarimizi vermiyor trt'den verilmesine razi olmaliyiz.ancak isin ucu yine bir yere gelip dayaniyor.bizim stadimiz niye dolmuyor?apayri bir tartisma konusu ama yeri gelmisken deginmek istedim.

Özkan Erdem
08.02.2005, 19:10
maçlarin trt den verilmesine razi olmak bence trabzonspor un gs, fb ve bjk den asagi bir takim oldugunu kabul etmektir.. Hiç verilmemesi daha mi iyi derseniz tabi orasi baska ancak digitürk e karsi bir eylemde bulunulmadikça bu is bir çözüme kavusmayacak..

Mollasalihoğlu
08.02.2005, 19:16
o asagilik tamamen digiturk'un asagilidir.

eger sampiyonluga oynayan bir takimin maçlarinibirakin canli banttan bile izleyemiyor ve 3dk'lik özetlerle idare edilmeye mecbur birakiliyorsak :

sayin levent biçakçi LÜTFEN

sadece konusur bunlar icraat sifir...

peja
08.02.2005, 19:45
<DIV>Bu gerizekali adamlar daha önceki yillarda ligin gidisatina göre maçlari yayinliyoruz demiyorlarmiydi? Simdi siralama degisti buseferde karari federasyon veriyor diyolarsmileys/smiley7.gifFederasyon senden para aliyo sana niye karissin hangi maçi verirsen ver lan bunlar harbi dalga geçiyor bizlesmileys/smiley7.gif</DIV>
<DIV>Ayri bir olay neden 3 maç veriliyorda 4degil çokmu zor bunu ayarlamak.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Burda mantik belli faruk,momentus,trapezus61 herseyi açikladi.Adamlar trabzonsporun gündemde olamasini IS-TE-MI-YOR-LAR.Bu reklamverenler salakmi dünyanin parasini döküp tvlere reklam veriyorlar.Adam bilmeden görmeden gidip bisey alirmi bunu görmeden haberi olurmu.Bu adi insan kiligindaki yaratiklar bizim maçlarimizi yayinlamazlarsa fatihin gökdenizin yattaranin ayarinda tr liginde bir oyuncunun bulunmadigini hangi çocuk bilebilir birakin onlari yetiskinlerin bile haberi olmaz dolayisiyla trabzonspora kimse sempati duymaz ve bunlarda olmayinca güçlenemeyiz.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Kisaca bu kanibozuklarin amaci busmileys/smiley7.gifBizim akillilarda iç saha maçimizi vermesin trt seyirci gelmezmis diye bas bas bagirsinlar.Bazilarida çikip bosverin vermesinler yakinda istemeselerde verecekler gibi deli oldugum açiklamalar yapiyor.Maçi trt veriyor diye oraya gelmeyecek 2bin dolayindaki seyirciden gelecek parayi düsünerek milyonlarca ts taraftarini hiçe saymak ise ayri bir konusmileys/smiley7.gif</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ben biktim artik hiçbirseydende umudum yok yönetim isi gayet iyi beceriyor devam etsinler yakinda suanki taraftar kitlesini bile çok arayacaklar yazik.</DIV>

trabzon4
08.02.2005, 21:21
yonetim kendi istemedi ya trt nin yayinlamasi daha cok taraftar gelsin diyesmileys/smiley2.gif

My
08.02.2005, 21:48
Hep konusuyoruz ama is yine icraata gelince sifir.! Aglamayan çocua meme vermezler arkadaslar. Burada saatlerce, günlerce, yillarca konussak, protesto etsek bize ne faydasi var. Bu kadar insan var burda. Hep yönetime suç buluruz ama bizler ne yapiyoruz.? ( 100.000 üye kampanyasinda olduu gibi ) Burada konusmanin, protesto etmenin hiç bir anlami yok.!!! Konusalim, anlasalim, zaman belirleyelim. Burada tanidii olan insanlar var. Onlardan destek isteyelim.Büyük bir protesto düzenleyelim DIGITÜRK önünde. Bak o zaman nasil ses getiriyor. Ama BIÇAKÇI' yi protesto eylemindeki gibi olursa ( 50 kisi ! ) olmaz bu is. Böyle bir oraganizasyona ben Izmit' ten gelirim. Her ne sart, kosul olursa olsun! Ha! Biz burada konusup konusupta sonayine yumusak koltuklarimizda oturmaya devam ediceksek bu yapilanlar bize müstahak demektir, zaten kabullenmisiz olayida bir birimizi kandiriyoruzmusuz demek...Edited by: Gölge Oyunu

peja
08.02.2005, 23:11
<DIV>Bizim burda konusmamiz olayi gündeme tasimak baksana bazi yöneticiler forumu takip ediyormus.Bu isi halledebilecek birtek yönetimdir onlarda olaya seyirci kalirsa biz artik burdada yazmayiz.</DIV>
<DIV>Nedir bu bunca insan var trabzondan uzak trabzonspor sevgisiyle dolu hiçmi haklari yok takimlarini izlemeye taraftar sadece trabzonda stada gidip biletini alip maçi izleyenlermi?</DIV>
<DIV>Malesef maçlarin yayinlanmamasi yönetimin isine geliyor yoksa üzerine düsseler böyle bir sorunumuz kalmazdi simdiye.Naklen yayin yüzünden maça gitmeyen adam zaten adam degil.Yönetim bildigini okusun o extra 2-3bin seyirciyle herseyi basarirlar böyle devamsmileys/smiley7.gif</DIV>

FERO61
09.02.2005, 01:40
beyler olayin eksileri baya cok....dediginiz gibi cocuklar trabzonsporu görmeden nasil trabzonsporu tutsunlar...dört büyük yok üc büyük mantigidir bu...bu gidisle inanin ki kendimizi kandiriyoruz,bizanstan kupa cikmaz

yilda toplam 6 macimiz digiT.ten canli yayinlanacakmis sanirim ligin basinda okumstum böyle biseyi, yaaa olaya bakin bizi kandiriyorlar bizim 6 macimizimi yayinliyorlar veya yine bizans takimlariyla ligte toplam 6 mac yapan trabzonsporun maclarinimi yayinliyorlar..bu nasil bir uyduruk sistem yalancilik dolandiricilik....

beyler artik futbol federasyonu subesiönündemi protesto yapilir yoksa digitürke gidipmi protesto yapilir bilemiyorum...

ama artik biseyler yapilsin, bende bu nalet seye üyeyim ama zevk aliyormuyum derseniz ,serefsizim kadirip atacam yaaa

yaaaa memlekette yasasam cok olayin basini cekecem saga sola protestolara gidecem ama olmuyo baba

selçukabi
09.02.2005, 08:41
Arkadaslar futbol federasyonuna konuyla ilgili söyle bir mail attim;
Degerli Futbol Federasyonu yetkilileri;<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Malumunuz üzere sezon baslangicinda yayinci kurulusla yeni bir naklen yayin anlasmasina imza attiniz.Naklen yayin anlasmasi geregi haftada en çok 4 maçin yayin programinda bulunabilecegine iliskin yayinci kurulusun biz TRABZONSPOR taraftarlarina bir açiklamasi mevcuttur.(kendi aralarindaki anlasma geregi bunlardan birini TRT yayinlamaktadir.) Sampiyonluk yarisinin içinde bulundugumuz bir organizasyonda taraftari oldugumuz takimin maçini tv ekranlarindan izleyememek gibi son derece magdur edici bir durumla karsi karsiyayiz.Yayinci kurulusun yaptigi bu açiklamanin dogrulugu hakkinda bize bilgi vermenizi rica ediyoruz.Eger dogru ise de sizden ricamiz magduriyetimizin giderilmesi konusunda çaba sarfetmenizdir.
Saygilarimla
Selçuk SARI
Insaat Mühendisi

lustral_TS
09.02.2005, 08:56
hiç bir takim kendi sahasindaki maçin yayinlanmasini istemiyor.trt ne yapsin

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060205mac8.jpg

safir
09.02.2005, 09:04
Benim fikrim sudur :

Çok önemli degil . Hangi kanal vermis .. Galip gelelim yeter..

Daha sonrada bantdan verirlerse çok seviniriz.

TRT bunu yapabilir

FEDAİ
09.02.2005, 09:20
Burada bir haksiz rekabet oldugu kesin.Büzüklerin içerekimaçlarini neyse disarda oynadigi maçlari trt ye kaydirarak pekala bizim maçimizi da yayinlayabilirler.

Ama bu konuda sesimizi gereken yerlere gerektigi kadar duyurabilirsek basarili olabiliriz.Taraftarindan yönetimine kadar hiçbir haksizliga sessiz kalmayarak.Baksaniza tüpçübasi demirören nasilda basbas bagiriyor tv lerde bosatin istifasini istiyoruz diye neymis haksizlik yapilmismis...

Ama hernedense biz bagiramiyoruz bosat istifa diye bizi sampiyonluktaneden adam için.Ne demek istedigimigeçen sezon avni aker deki gençler maçini hatirlayanlar anlayacaktir.

Dolayisiyla tek yürek tek bilek sesimizi kuvvetimizi ne kadar hissettirebilirsek o ölçüde basarili oluruz diye düsünüyorum.Belirtmeden geçemicem burada en büyük görev tabiki yönetime düsmekte...

Cemalettin Taşkın
09.02.2005, 11:54
maçlari tv vermeyince seyirci sayisi yükseldi mi? tribünler doldu mu? merak ediyorum. ben trabzonsporlu olarak maçlarimizi izlemek istiyorum hangi kanal olursa olsun. bu yayin konusunda federasyonun tarafli davrandigini düsünüyorum. adamlar trabzonspor yokmus gibi davraniyorlar. levent biçakçi hiç yakismadi oraya. gelen gideni aratirmis.

mackolik_61
09.02.2005, 12:00
trabzondaki maçlarimizi tv verdimi stad bombos oluyo yani trabzon disindaki arkadaslar biraz dislerini siksinlar hem trabzonlular stadi doldurmuyo diyosunuz hemde maçlarimizi tv versin diyosunuz adamda sicak evi varken maça gelip ne yapsin ama ne olursa olsun çilginlar bütün maçlarda takiminin yaninda sizce alkisi haketmiyolar mi...smileys/smiley32.gif

ibrahim_yattara
09.02.2005, 12:14
o asagilik tamamen digiturk'un asagilidir.

eger sampiyonluga oynayan bir takimin maçlarinibirakin canli banttan bile izleyemiyor ve 3dk'lik özetlerle idare edilmeye mecbur birakiliyorsak :

sayin levent biçakçi LÜTFEN

sadece konusur bunlar icraat sifir...

güzel kardesim hangi köpekten neyi rica ediyorsun farkindamisin??

sabir beyler sabir.. biz galibiyet serimizi sürdürüp zirvenin degismez ismi olalim onlar it gibi gelecekler ayagimiza sahada basarili sonuçlar almaya devam hersey kendiliginden çözülecek.. saygilar..

Tekke
09.02.2005, 13:07
En nihayetinde basari gelirse ilgi de gelir. Bir arkadasin dedigi gibi sürünen BJK bizden daha çok seyirci topladikça,yillik kombinemiz onlarin 1 maç bileti oldukça biz 4.lük için çekisiriz.

Gerçekleri kabul edip biraz da kendimize suç bulalim,300 aboneli bir kente mi hizmet verilir 40-50 bin aboneli bir SEMTE mi? Maalesef Trabzon halki usanmis,yeni bir heyecan için Sampiyonluk veya baska bir açilim SART.

BU açilim benim hep savundugum gibi ayda bir Trabzonu Istanbula getirmektir.

peja
09.02.2005, 20:53
<DIV>Trabzonda neden 300 abone var hiç düsündünmü? Adamlar kendi takimni izleyemedikten sonra neden gidip digiturke üye olsun onlarin yayin gelirini dahada yükseltmek içinmi?Yilda 6 maçi izlemek için ne diye 700milyon para versin? Ben önce hizmeti göreyim maçimi yayinlayacagini bilsem abone olmazmiyim ozaman trabzonda abone sayisi 300 mü olurdu 3binmi?</DIV>
<DIV>Bunlarin yapmaya çalistiklari trabzonu bitirmek baskada birsey degil.</DIV>

TSlimetin08
10.02.2005, 00:07
<DIV>ben su digiturkun ve trtnin ta .........</DIV>
<DIV>Onlarin Allah belasini versin hemi.</DIV>
<DIV>Her Hafta aynisi sade o adi serefsizlerin macini veriyorlar birde o maci anlatan insanlar yokmu ne bu ya,alex gol atiyor adam gicini yirtiyor sanki rakib takim baska bir ülkeden rezillikden baska birsey degil allah onlarin belasini versin tümüne smileys/smiley7.gif</DIV>

of-lee
10.02.2005, 01:39
kendi sahamizdaki maclari yonetim istemedigi icin yayinlamiyorlar

deplasmanlari yayinliyorlar

digiturk serefsizlik yapiyo sampiyonluga oynayan takimin maclarini yayinlamiyo

Ömer SEVİNÇ
10.02.2005, 18:01
Iç sahayi vermesinler.smileys/smiley32.gif

Ama deplasmanlari izleyebilsek fena olmazdi hanismileys/smiley7.gif

Recep Alkan
10.02.2005, 19:15
fero61 kardesim bu haftaki stadyum macinda taraftarimizdan geln protestolari degerlendiren fenerli rasit bey trabzonsporumuzun genclerbirlligi ile yapacagi maci trt nin verecegini anlatti. kime anlatti bilmiyorum ama konustu birseyler...

bu durumdan bizde sikayetciyiz tabi. elden ne geliyorsa yapmaya haziriz.

BordoMavili KIZ
10.02.2005, 19:28
Yayinlanmiyor çünkü , protesto sesi yükselmiyor , yada yapilan protestolar yeterli degil münferit yani kisisel az bir protesto oluyor futbolcusunsadan tarftarina kadara tepki gelmeli bence

ve sonuçta trabzonda oturanlarin maça gitme sansi var ama bizim gitme sansimiz yok ayni zamanda sonuçta deplasman maçlarida yayinlanmiyor bence büyük bir protesto hareketi tek çözüm olabilir

yayinlanmama nedeni olarak basarisizlik gösteriliyor bence hele bir sampiyon olalim ondansonra bakalim ne olacak

Guests
11.02.2005, 01:08
Digiturk'ün maçlarimizi yayinlanmamasinin sebebinin,maddioldugunuaçiklamasiyet er li olabilir... ama TRT 1'nin sampiyonluk içinüç istanbul takimiyla yarisan ve en çok reyting'i olan Trabzonsporumuzun maçlarini neden yayinlamadigi hakkinda, bazi düsüncelerim var;

sifreli kanal'da takiminin maçini naklen izleyebilen seyirci sayisi zannediyorum %1 den fazla degildir. her ne kadar diger tv kanallari insanlarin beynine fb,gs,bjk sevgisi kazimayadevam etseler de, bu durumonlarinözellikle tasrada ki seyircisinden yavas yavas kopmasi ve taraftar olarak kazanilacak yeni nesillerden uzak kalmasi anlamina geliyor...

durum böyle iken,tasranin ve hatta kendi seyircisiningözünde bile burjuva takimlari gibi duran bu üç takimla, onlarca yildir tek basina mücadele edebilenTrabzonsporumuz'un maçlarinin, TRT 1 gibiher yerden izlenebilenve reyting'i en yüksek olan bir kanalda sürekliyayinlanmasi, ülkenin tamaminda Trabzonspor'a karsi büyük bir sempati olusmasina sebebiyet verebilirdi. iste tam bu noktada " TRT'nin ilkeli ve tarafsiz yayin anlayisini..!" devreye sokarak; "herkese belli mesafedeyiz,diger anadolu takimlarida bizim takimimiz,onlarinda maçlarini yayinlamak zorundayiz.." gibi söylemlerle planlarini devreye soktular... türkiye'nin tamamininTrabzonspor'un maçlarini izleyerek takip edebilecegi bu yilki sampiyonluk yarisinin bu sekilde önünü kestiler.(bu kararin TRT spor servisi tarafindanalindigina inanmiyorum.)

Real Sociedad'i izleye izleye nasil hepimizin fanatik birer Real Sociedad'li oldugumuzu unutmayalim...

son olaraksunu unutmayalim ki, Trabzonda ki maçlarintv'dennaklen yayinlanmamasini kulübümüz hakli olarak istemiyor. bu yüzden bizim beklentimiz, deplasmandaki maçlarimizintamaminin trt'denyayinlanmasi olmalidir...

hosçakalin.

Edited by: CuttySark

FERO61
11.02.2005, 01:49
arkadasin biri söyle demis"önce basari sonra yayin" saygi duyarim...

ama terside tartisilir "öce yayin sonra basari"

basariliyiz cünkü sampiyonluga oynuyoruz ,basariliyiz cünkü sampionlar liginden kil payi döndük ve halaclarimiz yayinlanmadigina göre demekki tek bir ihtimal kaliyo

önce yayin sonra basari

space
11.02.2005, 05:51
biz sampiyon olalim 1. olalim lider surdurelim o pezevenkler bizim maclarimizi s.... s....e yayinlayacaklar, bizim faktorumuz buyuk, kardesim bu denge bole cikarsin lider konumua verirler maclarini.... ama tabi ki burda haksizlik soz konusu birakin bizi ldiger kluplerin maclari bile yayinlanmali, ben evimde oturmus butun avrupa takimlarinin maclarini izleyebiliyorum ama kendi ulkemin maclari ancak 2 dk izleyebiliyorum cok sacma ya buna bi care uretilmeli, elazgin antebin hepsinin maci verilmeli,ntv den butun ingiltereyi izleyelim kendi ulkemizde kendi takimlarimizi izleyemeyelim, bunlar tam serefsiz, bu yuzden once sampiyon olmaliyiz ki lider durumunda olmaliyiz ki spor porgramlari bizden soz etsin ve bizim maclarimizi yayinlassinlar, turkiyenin 3 takimdan olusmadini anlasinlar

Tekke
11.02.2005, 11:55
arkadasin biri söyle demis"önce basari sonra yayin" saygi duyarim...ama terside tartisilir "öce yayin sonra basari"basariliyiz cünkü sampiyonluga oynuyoruz ,basariliyiz cünkü sampionlar liginden kil payi döndük ve halaclarimiz yayinlanmadigina göre demekki tek bir ihtimal kaliyoönce yayin sonra basari

Yayinlamama nedeni belli,LIGTV de 40 trabzonlu oyu var:

http://www.ligtv.com.tr/anket2/

Arkadaslar bize ulasin linkinden mutlaka yazalim,maçlarimizin yayinlanmasini istiyoruz diye,lig basindaki anlasmamiz 12 maçlikti ama Trabzonun performansi bunu degistirebilir diye bir cevap verdiler. Biz de yüklenelim,kahvelerde BJK li yok onu hissettirelim. Ama adamlar ne yapsin sitelerindeki ankette epey geride ve dördüncüyüz.5 dakikanizi almiyor üye olun ve oylayin.

angaralits
11.02.2005, 13:06
ben simdi lig tv ye bi güzel yazdim

objek
11.02.2005, 13:18
Aslinda sessiz ve derinden onplanda olmamak simdilik bizim lehimize oldugunu dusunuyorumbazi!!! takimlar gundemi olusturmak icin basarili olmaya mecbur degiller ama trabzonspor basarili olmaya mecbur aslinda butun bunlarin bizim icin iticibir guc kaynagi olmasi lazim veya donusturmemiz lazim diyorum.Edited by: objek

deco
11.02.2005, 13:43
Vermedigi daha iyi,maçlar stadta izlenir kahve köselerin degil zaten takimini tutan bir taraftar maçi izlemenin ve dinlemenin bir yolunu bulur.Sessiz ve derinden girecez bu sene birden hortlamak ve hortlatilmaya izin yok.

Zamaninda vereceklerdi,sonradan ziplamalarina izin vermeyelim..!

U.Sadıkoğlu
11.02.2005, 14:26
SEREFSIZLER...................................

Salih61
11.02.2005, 14:32
SEREFSIZLER................................... KANSIZLAR......

Oruç
11.02.2005, 15:07
ARKADASLAR BIZLERIN BIR AN ÖNCE BIR ÇALISMA YAPIP DIGITÜRK BINASINA BIR PROTESTO YAPMANIN ZAMANI GELDI.BU BÖYLE GITMEZ!smileys/smiley7.gifADAMLAR HALA BES PARA ETMEZ BEJEKE NIN MAÇLARINI YAYINLAMAKTAN UTANMIYORLAR NEYMIS EFENDIM REYTING... SORARIM SIZE BEJEKENIN 1 MILYON TARAFTARININ HEPSI LIG TV YE ÜYEMI? HAYIR DEGIL SEN TRABZONSPORUMUZUN MAÇLARINI YAYINLA GEREKIRSE 6 MILYON TRABZONSPOR TARAFTARI DA LIG TV ABONESI OLUR!smileys/smiley7.gifADAMLARIN DERDI BU DEGILKI NEYMIS EFENDIM ''TRABZONSPOR BASARILI OLSUN YAYINLARIZ! SANKI BEJEKE HERSENE SAMPIYON OLUYOR ÖYLESE ONLARADA BU SEKILDE UYGULAMA YAPIN AMA NERDE... ADAMLARIN IÇI KÖTÜ NE YAPABILIRIZ KI? BUNUN IÇIN TRABZONSPOR YÖNETIMININ OLAYA BIR AN ÖNCE EL KOYMASINI ISTIYORUZ.6 MILYON TRABZONSPOR TARAFTARI YOK SAYILAMAZ! BIRDE ARTIK ISTANBUL DAKI TARAFTAR DERNEKLERININ BÜYÜK ÇAPLI BIR POTESTO DÜZENLEMESI GEREKIYOR DIGITÜRK BINASI ÖNÜNDE SAYGILAR...

kelkitli29
11.02.2005, 16:13
SEREFSIZLER................................... KANSIZLAR......
Cigersizler

Tolgaa6161
11.02.2005, 17:16
selam arkada$lar

digiturke yazdim neden TRABZONSPORun maclarini yayinlamiyorsunuz?

cevap:

Sayin Tolga Sungur,

Degerli paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

2004-2005 sezonunda LIG TV her hafta 4 buyuklerin (Fenerbahce,Galatasaray, Besiktas ve Trabzonspor) 3'unun macini yayinlayacaktir.

Trabzonspor'un en az 12 macinin yayinlanmasi planlanmaktadir. Bu 12 macin 6'si Tranzonspor'un FB-GS ve BJK ile yaptigi derbi maclari, diger 6'si ise, Anadolu takimlari ile yapacagi maclar olacaktir.

Super LIG'in gidisatina gore yayinlanacak Trabzonspor maclarinin adedi daha farkli olabilir.
DIGITURK ile TRT "Turkiye Profesyonel 1. Super LIG" maclarinin yayin haklari konusunda ortak hareket etme karari almis durumdadirlar.

Turkiye Futbol Federasyonu'ndan haftada 4 macin yayin hakkinin satin alinmasi halinde once DIGITURK 3 mac sececek, bu maclari naklen yayinlayacak, kalan 1 mac TRT tarafindan belirlenerek yayinlanabilecektir.

TRT'nin; DIGITURK'un yayinlayacagi maclari; maclarin bitiminden 48 saat sonra tekrarini yayinlama hakki olacaktir.

TRT ayrica, yayin haklari konusunda, teknik donanim ve tecrubesi ile bu konuda yeterli olduguna inandigi icin DIGITURK ile ortak hareket etme karari aldiklarini aciklamistir.

Bilgi edinmenizi rica ederiz.

Saygilarimizla,

Sukriye GAYDACI

Hüseyin Çümen
11.02.2005, 17:27
Hep palavra bu cevaplar geçsinler buayaklari!! biraz daha sert msjlar atmamiz lazim ben az önce mail attim siz trabzonspor taraftarinin nekadar büyük bi taraftar oldunun kavrayamadiniz heralde bizim son maçimis istanbul maçi ve biz o maçta sampiyonlugumuzu ilan edicez ve siz insallah o gün bizim maçi diilde bjk nin maçini verirsinizde bende sizin nekadar terbiyesiz oldugunuzu anlarim dedim. bunlar güzelliken anlamaz arkadaslar kuzeyyildizlarida protesto etmis bunlari bizde destek verelim

Hüseyin Çümen
11.02.2005, 17:30
hr@digiturk.tv yollayin gardaslarim bunlar kasimiyo isterseniz agirda konusun bunlar akillanmiycak anlasilan

sanatik
11.02.2005, 19:24
Protesto fikri yerli yerinde artik.

100.000 tane mail gitsede durum böyle kalir.

meseleyi önplana cikarmak icin kocaman bir protestoya gerek var artik.

baska bir care görebiliyormusunuz ?

yönetimimiz onu yapsin bunu yapsin diyerekde olmuyacak !!

Protestoyu almanyadada yapmakdan yanayim. Biraz utansin pislikler !

Avrupa birligine girmek isteyen ülkenin haline bak smileys/smiley7.gifEdited by: sanatik

TheRapZoNe
11.02.2005, 19:50
Hakkimizi yeteri kadar savunamiyoruz.Bizim hakkimiz olan , maçlarimizin yayini olayini bizi kendi düzenlerinden disari atmak isteyenlerin insafina birakiyoruz..Yaptigimiz tepkiler ise rüzgara karsi saman alevi gibi kaliyor.

Geçen sezon da aynisi olmustu,üyeliklerin iptali konusu gündeme gelip, önemli bir protesto söz konusu olunca digitürk ligin sonuna dogrutüm maçlarimizi vermisti.

Kisacasi : Istedigini almak için,disini göstermek gerek...

ozcan_asanoglu
11.02.2005, 20:46
zaman laf zamani degil..100 sayfa yazsak bos....icraat, icraat, icraat...

TS-Karadeniz
11.02.2005, 22:16
Vermedigi
daha iyi,maçlar stadta izlenir kahve köselerin degil zaten takimini
tutan bir taraftar maçi izlemenin ve dinlemenin bir yolunu bulur.Sessiz
ve derinden girecez bu sene birden hortlamak ve hortlatilmaya izin yok.</font>

Zamaninda vereceklerdi,sonradan ziplamalarina izin vermeyelim..!</font>

kardesim biz yurtdisindakiler dogru duzgun trabzonsporu izleyemedik...
ben boyle isin... digiturk ismini digibizans olarak degistirsin hicbir
amaci kalmayan jimlastikcilerin her hafta maci canli??

İsmail Çavuşoğlu
11.02.2005, 23:42
dijitürk üyeligi olanlarin üyeliklerini iptal ettirmelerini tavsiye ederim ben 3 yil süren üyeligimi geçen iptal ettirdim ve bunuda açikladim ama sanirim yalniz kaldim yazmayla bu isler olmuyor tavrimizi tepkimizi koyacaksak hep birlikte koymaliyiz yoksa gerçekten olmaz arkadaslar.

FERO61
12.02.2005, 01:30
selam arkada$lar

digiturke yazdim neden TRABZONSPORun maclarini yayinlamiyorsunuz?

cevap:

Sayin Tolga Sungur,

Degerli paylasiminiz icin tesekkur ederiz.

2004-2005 sezonunda LIG TV her hafta 4 buyuklerin (Fenerbahce,Galatasaray, Besiktas ve Trabzonspor) 3'unun macini yayinlayacaktir.

Trabzonspor'un en az 12 macinin yayinlanmasi planlanmaktadir. Bu 12 macin 6'si Tranzonspor'un FB-GS ve BJK ile yaptigi derbi maclari, diger 6'si ise, Anadolu takimlari ile yapacagi maclar olacaktir.

Super LIG'in gidisatina gore yayinlanacak Trabzonspor maclarinin adedi daha farkli olabilir.
DIGITURK ile TRT "Turkiye Profesyonel 1. Super LIG" maclarinin yayin haklari konusunda ortak hareket etme karari almis durumdadirlar.

Turkiye Futbol Federasyonu'ndan haftada 4 macin yayin hakkinin satin alinmasi halinde once DIGITURK 3 mac sececek, bu maclari naklen yayinlayacak, kalan 1 mac TRT tarafindan belirlenerek yayinlanabilecektir.

TRT'nin; DIGITURK'un yayinlayacagi maclari; maclarin bitiminden 48 saat sonra tekrarini yayinlama hakki olacaktir.

TRT ayrica, yayin haklari konusunda, teknik donanim ve tecrubesi ile bu konuda yeterli olduguna inandigi icin DIGITURK ile ortak hareket etme karari aldiklarini aciklamistir.

Bilgi edinmenizi rica ederiz.

Saygilarimizla,

Sukriye GAYDACI

yayinlanacak olan 6 mac bizim ycamiz derbiler,diger altisida bizim oynamicamiz derbilerden acilan bosluk sayesinde 12 maci buluyor

ulan bizi tam yedek yapti bunlar ...

alcaklar serefsizler kansizlar namuzsuzlar bit domuzu bunlar g.bitleri

secil_ts
12.02.2005, 14:20
Trabzonpor'umuzun basarisi çekilemiyor ve bu yüzden maçlarimiz yayinlanmiyor, bunun baska bir izah tarzi var mi sizce?

Hüseyin Çümen
13.02.2005, 08:34
yok Edited by: tigin

hodlu
13.02.2005, 10:55
Arkadaslar istanbil medyasi bunu bilerek yapiyor. sebep bence yeni nesil trabzonsporumuzu görmesin,izlemesin,sevmesin,tutmasin.Trabzonspor ekranlara ne kadar az çikarsa onlar mutlu oluyorlar.Yoksa sebep kesinlikle reyting denen o yalan semsiye degil.izmit ismetpasa stadina tarihte kocaelispordan daha çok seyirci dolduran ilk ve tek takimiz.Bunun ispati kocaeli gazetesi kendi yayinidir. Neyse lütfen daha aktif bir yol gerekiyor.

Bence sorun TFF da. sorunu onlar çözecektir...

hodlu
13.02.2005, 11:10
Arkadaslar hizimi alamadim.Bilerek ve kasitli yapilan nankörce bizi yok sayma politikasini nasil durduracagiz, onu artik somt olarak ortaya koyalim.Mesela bir temsilci lig tv ye gidip sebep sorulsun.

Aslinda söylenecek ve yazilacak okadar çok sey var ki sizler de anlarsiniz..

BIR SEVDADIR TRABZONSPOR HEM DE ÖLÜMÜNE SEVDA...

sweetrose
13.02.2005, 11:45
Trabzonspor; 1967 den beri futbol hayatinda herzaman istanbul klüplerinin ihtirasli ve çekismeli kavgalari arasindan siyrilip ANADOLUNUN; gerek Avrupa gerekse Türkiye de temsilini en iyi sekilde saglamistir. Bu basariyi çekemeyen ve Istanbul klüplerine yaltaklik yapan bazi alt kimlik futbol klüpleride Trabzonsporun önünde herzaman engel olmuslardir. Anadoludan bu destegi gören Istanbul klüpleride gerek medyasiyla gerekse maddi imkanlari dogrultusunda TRABZONSPOR A karsi bir tecrit harekatina basvurmuslardir. TRT yaptigi birçok yanlislikla, Anadolunun sesi olmayi birakip Istanbul klüplerinin sesi olmustur. Bu baglamda yapilan birçok karalama ve asparagaslar Trabzonsporumuzu ve bunun dahilinde taraftarlarimizi son derece üzmekte ve elem vermektedir. Bize düsen görev ise elimizde bulunan mevcut imkanlarla, bu harekata, karsi taaruz yapip imhasini saglamaktir.... Edited by: tigin

Duman
15.02.2005, 08:38
Dün NTV de, 90 dakika dada Trabzonspor'un maçlarini izlemek istiyoruz,neden yayinlanmiyor,haksizlik ediliyorgibi serzenisler vardi. Hincal, Faik'e beni elestirecegine adam gibi program yap,program basina 17 milyar aliyorsun,ne yapiyorsun orada diyerek yaklasik 5-10 dakika köpürüp durdu. TRT genel müdürüne de bunlarin hesabini vermek zorundasin dedi.

Ayrica çok önemli bir noktaya temas ettiler,eskiden TRT de dünya sporunda ne oluyor ne bitiyor ögrenirdik,simdi Faik'in programinda 3 tane adamin futbol disinda konustuklari hiç bir sey yok. Hakikaten eskiden yine belki futbol agirliktaydi,ama Avrupa'dan da futbol vardi,basketbol,atletizm vardi. TRT genel yayin politikasindan çok uzaklasmis...

holigan61-54
15.02.2005, 12:29
Trabzonsporun gündeme gelmemesi için üç bes tane yüregi bes para etmez zibidinin yaptigi serefsizliktir bu yok anlasma varmis yok reyting mis hepsi hikaye yapilmak istenen Trabzonspor yeni tarafatr kazanmasin,gündeme gelmesin,konusulmasin;ama onlar kadar Trabzonlu-Trabzonsporlu olan söz sahibi kisilerde suçludur çünkü bu senaryoya göz yumuyorlar simdi degilde ne zaman 96 dan sonra yeni yeni kendimize geldik efsane uyandi artik hep beraber birlik olursak bunu dur deriz ben her firsatinni buldukça mail atiyorum digiserefsizlere eminim sizde atiyorsunuzdur bi daha atin her gün atin ben öle yapiyorum.sadece digiserefsizlere yetmez federasyonada trt yede hatta Trabzonspor yönetiminede onlarda baski yapsin diye.

Çagman
15.02.2005, 13:34
Buyuk ihtimaL Trt yayinLayacak bu haftaki Maci bir Spor Programinda SoyLediLer bunun sebebi Taraftar yitirme Korkusu taraftar evinde daha rahat izLeyebiLiyor Sifresiz nede oLsa O yüzdende Taraftar geLmiyor ama GencLerin TaraftarI oLmadigindan OnLar için sorun Teskil etmiyoRsmileys/smiley36.gif

ayrIca Trt nin yayinLamasi için 2 Klübünde OnaYI gerekLiymis

baris_aykan
15.02.2005, 13:36
yayinlamasinlar allahsizlar bekleyin ne de olsa mecbur kalacaksiniz

ibrahim_yattara
15.02.2005, 14:14
birgün digitürk ayagimiza gelecek sabir beyler sabir..

aydingursoy
15.02.2005, 14:23
bastakiler fenerli olunca bizi çekemiyorlar yaa..

trt devletin kanali, bide bazilari karadenizli ama ruhsuz...

FANATIK61
15.02.2005, 14:46
Bir pislikten kurtulduk. Yilmaz Vural Ankaragücüne gitmis. Bakalim kimi alacaklar onun yerine.

Sacit
15.02.2005, 15:16
cok kolay.bizi istemiyolar ve bu nun icin maclari yayinlamayip,bizim bir yamugumuzu dahabekliyolar boylece hic vermeyecekler.ama bir gun alisacaklar.smileys/smiley7.gif

pirana61
15.02.2005, 16:48
arkadaslar magdem bu digitürk haftada 3 mac yayinlayabiliyor o zaman haftayi ilk 3 sirada bitiren takimlarin maclarini bir sonraki hafta yayinlamasi lazim diye düsünüyorum.ve hatta yayin gelirleri bile buna göre ayarlanabilir.yani kardesim sen 34 hafta icinde kac kez ilk 3e girdin ona göre yayinci kurulustan ekstra prim alacaksin ve maclarin bir sonraki hafta yayinlanacak.bu sistemde takimlar ilk üce girebilmek icin daha cok mücadele edecektir ve sonucta türk futbolu kazanacaktir.durum böyle oluncada ilk üce giremeyen takimin taraftari sucu digitürkte degil kendi takimlarinda arayacaktir.

bu sistem hatta devletin tvsi olan trtde de uygulanmalidir.haftayi ilk 3te kapayan takimlarin maclarini öncelikle yayinlayacagiz diye bir karar alinsa kimse trtye kizamaz sinirlenemez.

bizler adalet istiyorsak bu sistemi oturtmak icin mücadele etmemiz lazim.türkiyede yasayip digitürkle temasa gecebilecek arkadaslara duyurulur.bu öneriyi bunlara iletmemiz lazim.hatta bu kadarini düsünemeyen federasyona bile bu öneri sunulmali.sonucta türk futbolu kazanir kimseninde agzi yanmaz

saygilar

imported_Suha
15.02.2005, 17:20
ya resmen bizi tinlamiyorlar..istanbul medyasinin ayrimciligi resmensmileys/smiley7.gif...takimizi seyredemiyoruz bile..bence buna tribünlerden tepki verilmesi gerek..avrupada bile sonuncu takimin maçini yayinliyolar...allahtan trt gençler maçini veriyo....

objek
15.02.2005, 17:59
Dun aksam cnn,de yayinlanan ileri uclu programinda ayni konu islendi birisi soyle bir ornek verdi diyelimki chelsea vetrabzonspor avrupa kupasi maci oynuyorlar ve bir ingiliz bana trabzonspor hakkinda soru sorsa maclarini canli goremedigim icin zorlanirim ama chelsea maclarini her hafta gordugum icin onlar hakkinda daha cok seyler sogleyebilirim dedi tabii anlayana!.. son gulen iyi gulermis demisler sessiz ve derinden gecmiste medya gazinin zararlarinida unutmamak lazim.

hamsiye61
15.02.2005, 19:02
Habu gelecek genclerbirligi macuni trt1 de yayinliyacakar...biz gurbetciler icin cok guzel tabiki...ama Turkiyedekielr stadyuma...aslund abir yonden ii yapaylar yayinlamamakta...cogu o zaman evde oturuyo zaten amci goruyorlar yah...ama asil stadyuma gidip desteklemek onemli..bir acidan ii yapiyorlar diyorum..bir acidanda yayinlamalari lazum, maglum bizler stadyuma gitme imkanumzu bile yok;(

holigan61-54
15.02.2005, 20:34
Futbolun Sevr'i

http://www.milliyet.com.tr/2005/02/15/spor/resim/yd.jpg Ülkemin tekstilcileri, AB'yi birbirine katti. Çin'den gelen tekstil ürünlerini bir yil daha "kota"lamak için. Amaç haksiz oldugunu düsündüklerini rekabeti engellemek miydi, yoksa haksizligi temelde onlar mi yapmaya çalisiyordu? Bu konuda ahkam kesecek degilim. Ama sanirim temel fikrin ne oldugunu hepimiz anliyoruz. Korunmak. Öyle ya da böyle, bir süre daha rahat nefes alabilmek.
Peki ya sürekli kan kaybeden Türk futbolunda durum ne?
Pazar saat 14.00'de ülkenin Fenerbahçe ile birlikte en keyif veren takimi 25 bin taraftariyla sahaya çikti. Türkiye çapinda en büyük 4 taraftar kitlesinden birine sahip, sampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor, izlemesi eglenceli bir diger takim Malatyaspor'la oynadi. Okuduklarimiza, özette gördügümüze göre yilin en iyi oyunlarindan biri sergilenmis. Bizzat Malatyasporlu oyuncu ve teknik adamlar maç sonrasi röportajlarda rakibin ne kadar sanatçi oldugunu anlatti. Ama biz bunu göremedik. Çünkü Türk futbolunu yönetenler ellerindeki ürünün en kaliteli örnegini satmak için hiçbir çaba göstermiyordu. Orada o muhtesem oyun oynanirken biz TV basinda sifresiz, parasiz bir sekilde Manchester derbisini izliyorduk (Hem de UEFA'nin açik kanaldan yayin yasagi koydugu bir saat diliminde). Türkiye'ye gelmis, bu ülkeden geçmis en muhtesem yeteneklerden biri, Yattara bugün izlenmesi çok güç bir sanatçiligi sergilerken, biz Ingiliz futboluna tapiniyorduk. Isteyenler için o sirada Italya'dan Juventus'u izlemek de ücretsizdi. Birkaç saat sonra Almanya'dan bir maç da izlenebilecekti. La Liga da. Fenerbahçe'nin rakibi Zaragoza açik kanaldaydi. Ama bir gün sonra Fenerbahçe'yi para ödeyerek izleyebilecektik. Yurt disindaki en basarili temsilcimiz Nihat, Ispanya Ligi'ni kutsuyor ve biz onu açik kanalda izliyorduk. Ancak Türkiye'nin en pahali transferi Anelka'nin Süper Ligi zenginlestirmesi sifre arkasindaydi. Sifreyle derdim yok. Böyle olmasi tek yol. Ama diger liglerin ücretsiz olmasi?

Yattara'yi izletin
Eger amaciniz Türk futbolunu büyütmek, ilgi çekici kilabilmekse böyle bir yayin politikasiyla bunu beceremezsiniz. Türkiye Ligi'nin çekiciligini böylesine baltalayan bir politika (dogrusu politikasizlik) kabul edilemez. Bu yil derbiler disinda sadece 4 Trabzonspor maçi yayinlandi. Samsun ve Diyarbakir maçlari o hafta derbi oldugu için ekrana düsebildi. TRT'den yayinlanan maç sayisi ise 2. Ve eldeki sonuç su: Bu yil C. Ronaldo'yu, Henry'yi, Yattara'dan daha fazla izledik. Hem de açik kanalda. Buna inanabiliyor musunuz? Bu kadar gözlerden saklanan, halkindan uzak tutulan bir oyunun, yasamasi mümkün mü? Hele dünyanin en önemli 4 ligi açik kanalda yayinlanirken, böyle bir haksiz rekabetle var olmasi olasi mi? Böyle mi Süper Ligi cazibe merkezi kilacaksiniz?
Su açik ki, bugün Türk futbolu Sevr atmosferi yasiyor. Dünyanin üst düzey ülkelerinden hiçbirinde olmadigi bir sekilde dünya ligleri açik kanalda önümüze geliyor, ama Türk futbolu ve onu büyüten yildizlar bizden saklaniyor.
Simdi NTV'nin, TV8'in yayinlarini yasaklamaya kalkmayin. Önce ligimizi bize getirin ki ne kadar Süper görelim. Bize Yattara'yi seyrettirin. Onu izleyebilmemiz için Ispanya'ya gitmesini beklemeyin.

arkadaslar bu milliyet gazetesinde yazan Mehmet Demirkolun yazisi sizinle paylasmak istedim çok doru tespitleri var bence

holigan61-54
15.02.2005, 20:37
e-mail adreside bu mdemirkol@milliyet.com.tr hani bi saol için gerekir diye

My
15.02.2005, 23:44
Çok güzel bir yazi smileys/smiley32.gifAyrica bu tip yazilarin altinada mail adresini verirsek daha ii olur. Bir ki kelamda olsa tesekkür maili atmak çok faydali bence. Hatta Istanbul medyasinda çikan bu tür güzel yazilar için bir köse olusturabiliriz. Destek ve tesekkür maillerimizi göndeririz.

saglam
16.02.2005, 01:43
Dün NTV de, 90 dakika dada Trabzonspor'un maçlarini izlemek istiyoruz,neden yayinlanmiyor,haksizlik ediliyorgibi serzenisler vardi. Hincal, Faik'e beni elestirecegine adam gibi program yap,program basina 17 milyar aliyorsun,ne yapiyorsun orada diyerek yaklasik 5-10 dakika köpürüp durdu. TRT genel müdürüne de bunlarin hesabini vermek zorundasin dedi.

Ayrica çok önemli bir noktaya temas ettiler,eskiden TRT de dünya sporunda ne oluyor ne bitiyor ögrenirdik,simdi Faik'in programinda 3 tane adamin futbol disinda konustuklari hiç bir sey yok. Hakikaten eskiden yine belki futbol agirliktaydi,ama Avrupa'dan da futbol vardi,basketbol,atletizm vardi. TRT genel yayin politikasindan çok uzaklasmis...

TV8'de Cumartesi geceleri "yasamdan dakikalar" isimli bir program var. Burada daha ziyade "keyifli bir çay sohbeti" yapiyorlar. Hincal burada da Oguz'un degindiklerini iletti.

Çogu kisi sevmez, ama Hincal'in tespitleri yerinde, üstelik hiç çekinmeden bunlari sert bir üslupla dile getirdi. TRT için bir dönem Pazar günleri, yaptigi bir program vardi, bir nevi fedakarligindan bahsedip, "ben senelik izne çikmam ve benim haftasonlarim kutsaldir ona ragmenPazar günleri Trt'ye program yapmayi seve seve istedim" demisti.

Isin ilginç olani ise; Hincal bu program basina 150 milyon aldigini su an program sunucusunun 2 milyar aldigindan söz etti. Trt'nin maç yayini içinödedigi paralara da degindi ve "bu parayi diger takimlain maçlarini yayinlayarak çikaramaz" dedi. "Benimvegilerimleisleyen TRT, benimparamla hovardalik yapamaz" diye kesip atti.

Evet arkadaslar isin diger bir boyutu var; TRT vergilerimizle isleyen bir devlet kurumu!!! Ligin en iyi futbolunu oynayan 2 takimdan birisinin maçlarini yayinlama hakkina sahip olmak bir lütuftur. Ne yazik ki bunu kullanmiyorlar.

sanatik
16.02.2005, 02:08
konusmasini bile dogru dürüst becermeyen faikin ne isi var trt de allah askina.

kim getirdi bu beceriksizi oraya ?

Berat
16.02.2005, 03:51
konusmasini bile dogru dürüst becermeyen faikin ne isi var trt de allah askina.

kim getirdi bu beceriksizi oraya ?

Cevap: siyasi güçler getirdi..Leylekler getirmedi yasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
16.02.2005, 04:38
bare stadyum programminin ismini "istanbul ligi" yapsaydi o siyasiler.Cok daha dogru olurdu !!

Faikiucurmak icin kac leylek gerek acaba smileys/smiley4.gifEdited by: sanatik

Taner Gündoğdu
16.02.2005, 15:23
zaten içerdeki maçlari vermesinler ya! deplasman maçlarini versinler. tribünlerimiz daha yeni dolmaya basladi bide içerdeki maçi verirlersemaça kimse gitmez. ama en azindan su 3 dakikalik görüntünün süresi uzatilmali

TURHAN
16.02.2005, 19:53
Trt nin bizim maçlari vermesini istemiyorum, maçlar verilecekse digiturkten verilmeli yoksa hiç verilmesin daha iyi.Aslinda futbolun dengeli gelismesi için her takimin maçinin verilmesi lazim ama türkiyedeki beyinler bunu kaldiracak yapida degil

FERO61
17.02.2005, 16:35
ya bizim maclari trt niye versin orada digitürk varken...icerideki maclarimiz yayinlanmasin diyorsunuz ,neden? bizansin sahasi stadi da doluyo beyler hatta her hafta maclari yayinlaniyor

trabzonda 300 üye var diyorsunuz digitürke ....eeee stad kapastemiz kac cek ordan 300ü...neden dolmasin stad....

bu bi bahane olamaz basarili takimin macari full ceker ve cekmesi lazim

mac yayinlaniyor diye maca gitmemezlik olmaz....yayinlansin tabi her macimiz yayinlansin türkiye futbol izlesin avrupa futbol izlesin

zinos_zon
18.02.2005, 01:21
arkadaslar trt bir yana, benim asil tepkim digitürk'e. selahattin kinali adiyla digitürk'e üyeyim, ve 3 mart itibariyla 5 yillik üyeligimi iptal ettirdim. asil yapilmasi gerekenin bu oldugunu düsünüyorum. ezikler godoslar birbirleriyle oynamadan trabzonsporumuzu izleyemeyeceksek, digitürk kutusunun evimde ne isi var? sampiyonluga oynuyoruz, verirler diye sabrettim, ama nafile, avare besiktas her hafta ekranda, trabzonum yok!' hade ordan!!

trabzonsporlular; zorunlu haller disinda..lütfen digi kutularini iade edelim. demokratik tepki budur! trabzonsporluluk bir durustur, bu durusun ilk sartlaridnan biri de; tavir koymasini bilmektir.

saygiyla..

Tekke
18.02.2005, 17:38
Digiturk ve Ligtv ye tepkileri dile getirmek lazim,bir de STADYUMUN TEL NOSU:-555 9444488- BU NUMARAYA her hafta msj atalim.

sanatik
20.02.2005, 00:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>SENOL YÜKSEK

YOK YAVVVV !... VAY ANASINI !!!..

SORULACAK BAZI SORULAR VAR....
BU SORULAR DA ÇOK ÖNEMLI SORULAR...
SIMDI SORULARA GEÇIYORUM...
BU ÜLKEDE ISTANBUL'UN 3 BÜYÜKLERINDEN BASKA TAKIM YOK MU ?...
TRABZONSPOR'UN INSANLARINI ARTI BU ÜLKEMIN TRABZONSPORLU TARAFTARLARI BASKA BIR ÜLKEYE MI AIT ?...
TÜRKIYE'DE TRABZONSPOR'UN HER ILDE SEYIRCISI VAR.. BUNLAR FUTBOLDAN HIÇ MI ANLAMAZLAR ?.. HIÇ MI ZEVK ALMAZLAR ?...
BU ÜLKE TRABZONSPOR'UN AVRUPA'DAN ALDIGI PUANLARLA ÜLKE PUANINI YÜKSELTTIGINI, FUTBOLDA ULUSLARARASI OLGUNLUGA ADIM ATTIGINI UNUTTU MU ?..
EN ÖNEMLISI TÜRKIYE'NIN 4 BÜYÜGÜ DENIYOR YA, BEN ARASTIRDIM TRABZONSPOR, LIGE ÇIKTIGINDAN BU YANA LIG SONU PUAN CETVELINI SIZLER DE ARASTIRINDA BIR BAKIN.. TRABZONSPOR BU SIRALAMADA KAÇINCI.. BIR DE SUNU HATIRLATALIM, TRABZONSPOR SAYESINDE 2.LIGE DÜSMEYEN 4 BÜYÜKLERININ BAZILARININ KULAKLARI ÇINILYOR MU ACABA ?..
SORUYORUM;
NEDIR BU TRABZONSPOR KORKUSU ?...
NEDIR BU KIN ?..
NEDIR BU NEFRET ?...
NEDIR BU KÜÇÜK GÖRME ?...
NEDEN GÜZEL FUTBOL BASLADI MI, KORKU DAGLARI SARIYOR ?...
BÖYLE TEZGAHLARLA NEREYE KADAR GIDECEGIZ ?...
YOK YAVVV...
YOK ANASINI !!!...
YOKSA ISTANBUL EFENDILERI, TRABZONSPOR BASARILI OLURSA ZAHMETE KATLANIP, TRABZON'A GITMEK ZORUNDA MI KALACAK HABER UGRUNA ?...
VEYA-YOKSA,
TRABZONSPOR'UN RUHUN DERINLIKLERINE INEN OKSAYICI BIR SIIR GIBI OYNADIGI FUTBOL, VEYA FIRTINALI BIR HAVADA AZGIN DALGALARLA MÜCADELE EDIP KAYIGINI SAG SALIM KIYIYA GETIREN BIR KAPTANIN USTALIGI GIBI MÜCADELECI FUTBOLU VE NETICELERI MI KORKUTMAYA BASLADI ?...
SAYET BIZ FUTBOL DERSINI BASKALARINA IZLETIRSEK, BU ÖGRETMEN, BU SINIF ÇOK KALITELI, HARIKA BIZDE BU SINIFTA DERS YAPALIM DIYEN BIR GRUBU ELLERINDEN MI KAÇIRACAKLAR ?.. BU MU KORKU ?..
BEN BÜTÜN BU ARTILARI, EKSILERI ALT ALTA-ÜST ÜSTE KOYUYORUM, ÇARPIYORUM, ÇIRPIYORUM AMA BIR TÜRLÜ BU SORULARA CEVAP BULAMIYORUM..
BEN BULUYORUM DA !...
EY YAYINCI KURULUS...
EY EYYAMCI KURULUS...
SEN BULDUN MU ?...
BULABILDIYSEN CEVAP VER !!!...
KEYFIN ISTEDIGI ZAMAN ISTEDIGIN MAÇ SAATINI, CANIN ISTEDIGI GIBI AYARLIYORSUN VE GÖSTERIYORSUN...
PEKII YA TRABZONSPOR...
NEDEN BU KADAR TAHAMMÜL EDILEMIYOR TRABZONSPOR'A VE GÜZELLIKLERINE ?...
BAKIN TARIH VE SAATIYLE;
MALUM 13 SUBAT 2005, DEVLETIN 1 NOLU TELEVIZYONUNUN SUNUCUSU FAIK ÇETINER, ÇESITLI YORUMLAR VE HESAPLAR BEKLENIYOR TRABZONSPOR-MALATYASPOR MAÇI..
HEMDE HAFTANIN EN ÖNEMLI MAÇI...
TAHMIN EDIYORUM, TÜM ILLERDE BÜTÜN YURTTASLAR SABIRSIZLIKLA BU MAÇI BEKLIYOR..
EN SAGLAM, EN DUYARLI, EN TARAFSIZ, EN BÜYÜK PROGRAM (BANA GÖRE ÖYLE OLMALI !..)
TRABZONSPOR-MALATYASPOR MAÇINA SIRA GELIYOR, BAKIN NELER OLUYOR ?...
MALUM ÖZÜR...
HER PROGRAMDA OLDUGU GIBI; BALPARMAK..
ELDE OLMAYAN NEDENLER ?... (BU NEDENLER ACABA KIMIN ELINDE OLACAK KI ?..)
NEYSE TRABZONSPOR-MALATYASPOR MAÇINDAN KISACIK BIR GÖRÜNTÜ..
SUNUCU BASLIYOR BIR SEYLER SÖYLEMEYE..
KENDINI BU ÜLKEN,N EN BÜYÜK HOCASI ZANNEDEN ZAT'TA (YILMAZ VURAL) HEMEN OLAYI ALIYOR BASKA YÖNE ÇEKIYOR..
YOK BESIKTAS MAÇI, YOK SU, YOK BU, LAFI HEMEN KAYNATIYOR...
BIR INSAN NASIL BU KADAR KINDAR, NASIL BU KADAR FUTBOL CANBAZI OLUR...
NASIL BÖYLE EYYAMCILIK YAPAR VE NASLI BÖYLE TEHLIKELI MESAJLAR VERIR...
BAKIN NE DEDI !!!...
YATTARA, MALATYASPOR MAÇINDA ADAMI YATIRDI, KALDIRDI GOL PASINI VERDI YAAA
BU ZAT (YILMAZ VURAL ): ''HAYRET YAV, NASIL BU ÇALIMLARI YIYOR'' DIYE FERYAT EDIYOR MALATYASPORLU FUTBOLCU IÇIN..
SUNUCU (FAIK ÇETINER) SORUYOR: '' HOCAM NE YAPACAK FUTBOLCU'' DIYE..
O ZAT(YILMAZ VURAL) CEVAP VERIYOR: ''BAKIN OLUR MU.. BEN BU YASTA YEMEM O ÇALIMI !!!.. VARDIR BIR ÇARESI.. BÖYLE SEY MI OLUR'' DIYOR
VE NE DIYOR BILIYORMUSUNUZ;
YILMAZ VURAL: ''ARKADAS, YATTARA ÇALIMI SANA ATTIMI.. SENDE YATTARA'YI BIÇ, KES, YATIR PARÇALA''
MESAJ, BÜTÜN YURDUN DIGER TAKIMLARINA...
YOK YAVVV.. VAY ANASINI...
PEKI SORUYORUM
YATTARA, ISTANBUL TAKIMLARINDA OYNASAYDI BU MESAJI YINE VEREBILECEKMIYDIN YILMAZ HOCA ?...
AYIP OLUYOR BEYLER...
ÇOK AYIP...
INSAN YA AGZINDAN ÇIKANI DUYACAK, BILECEK YA DA SÖYLENEN LAFIN NEREYE GIDECEGINI TARTACAK !!!...
HIÇ BIR POZISYON OLMAMIS, MAÇ SANKI OYNANMADAN 3-0 BITMIS GIBI ÖZETI GÖSTERILIYOR..
PEKI SIMDI NE OLACAK ?...
MALATYASPOR KURAL HATASINDAN BAHSEDIYOR...
NASIL KEYIFLENDINIZ MI ?..
KIM GÖRDÜ KI ?...
KIM YORUM YAPTI KI ?...
SON SÖZ...
TEKRAR EDIYORUM..
AYIP OLUYOR BEYLER, AYIP OLUYOR, AGALAR-PASALAR...
SAYET TRABZONSPOR BU ÜLKEDE 4 BÜYÜKTEN BIRI ISE HEM DE KAMUOYUNDA EN GÜZEL FUTBOL OYNAYAN TAKIMI ISE, 4 MAÇTA 1'DE BIZIM HAKKIMIZ DEGIL MI, NAKLEN YAYIN !!!...
BIZ HERKESI SEVIYORUZ...
HOSÇAKALIN...</TD></TR></T></TABLE>

Bunlar tam dayaklik

Cemalettin Taşkın
22.02.2005, 15:59
Trabzonsporun maçlarini sifresiz seyretmek istiyorum. digitürke para vermek istemiyorum. sonuçta havuzdan aldigimiz para degismiyor.

Tekke
23.02.2005, 10:46
TRT den haber var mi?

baris_aykan
23.02.2005, 12:13
kufur edicem olmiycak neyse sabir ede ede sinirlerim bozulacak o serefsizler daha ne kadar istanbul takimlarini kousacaklar onu merak ediyorum

Alptuğ
25.02.2005, 19:24
1 mac verdiler gerisi yok yine tepkilerimizle akillari baslarina gelir insallah sonra sampiyon olcaz pisman olucaklar

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 20:13
Ya probnlem etmeye gerek yok bizimkilerde onlar yayinlamak istedikleri zaman vermezler maçlari onlara olur biter.

isko61
25.02.2005, 20:24
BUNLARA EN GÜZEL CEVABI SAMPIYON OLARAK VERECEGIZ&lt; ARKADASLAR MERAK ETMEYIN

NE SEVDAM BITTI NE KAVGAM

ikarahanci
25.02.2005, 20:33
Digitürk ve trt nin bizim malara sansür koymasi tamamen trabzonsporumuzun idari açidan gösterdigi zaaftan kaynaklaniyor.Bu isi çözse çözse Faruk Özak veya Atay Aktug çözer......

Oğuzhan Turhan
25.02.2005, 21:02
aslinda herkes trt ye tepki gösteriyor ama esas tepki federasyona gösterilmeli.bu konu hakkinda fazla bilgim yok ama sonuçta geçen yil maçlarimiz digitürkten yayinlandi demekki digitürkten kaynaklanan bi sorun yok nitekim federasyon digitürke 3 maç hak vermis,en azindan öyle deniyor.e o zaman sorun federasyonda.trt dende kulüp olarak içerdeki maçlari yayinlamasini istemiyoruz.

$FIRTINA61$
25.02.2005, 22:40
haklilar bizi göstermememekde bu ligi yakismiyoruz öbür h... larin berbat futbolu yakisiyor digitütke ...bizie söyle espanya ligi yakisir futbolumus cok akili geliyor öbürlerien salak kaldiklari icin göstermiyorlarsmileys/smiley36.gif

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 22:49
Ispanyaya fener yakisir ordaki bo..tan takimlarin puana ihtiyaci var.. smileys/smiley36.gif