PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Konak'ı Taraftarın Önüne Atmak

samts
20.04.2008, 20:49
TRABZON LU OLAN MERTTİR KARAYEMİŞTE GÖZÜ OLAN NAMERTTİR..!!

TRABZON LUYUM DİYE ÖVÜNÜYORSUN TRABZONSPORDAN 1 MİLYONMU İSTİYORSUN?

Trabzonspor’a ait olan Kartal’daki Karayemiş tesislerinden çıkmak için 1 milyon dolar hava parası isteyen sanatçı Volkan Konak’ı taraftarlar pankartlarla protesto etti..
Bordo mavili tribünler tesislerden çıkmak için hava parası isteyen sanatçı Volkan Konak’ı pankartlarla protesto etti.

Gençlerbirliği maçı öncesi pankartlarını açan bordo mavili taraftarlar ”Trabzonlu olan merttiR Karayemişte gözü olan Namerttir” “Trabzonluysan bilirsin Trabzon’un acısını Volkan Konak bıraksana Trabzon’un yakasını” yazılı pankartlar astı.

Misina
20.04.2008, 20:51
Ortada yapılmış bir anlaşma varken kulübün anlaşmayı bozmak istemesi etik olarak yanlış bir davranış.Volkan Konak a destek veriyorum.

Selman
20.04.2008, 20:55
Bu Bmn'nin organizasyonu değildir.Neden Bmn Organizasyon bölümüne açılıyor?Taşıyorum.

macka61
21.04.2008, 01:40
bu pankartları açanlar aciz kişilerdir boş insanlardır birilerinden nemalanmaya çalışanlardır

Atalay
21.04.2008, 10:08
Taraftar yine birilerinden nemalanmış....

Herşey bittide volkan konak kaldı...

Yahu bu taraftarı anlamak algılamak mümkün degil..

ismail tüfekçi
21.04.2008, 10:15
volkan konak yöneticilere iyi gider yapmış braavo valla kim trabzonlu meydana çıkın ben oradaki 200 bin dolarlık hissemi Trabzonspora hibe edeceğim yöneticilerde 200 bin hibe edeceklerbiiiiii. yok volkan bu yöneticilerden okadar para çıkmaz sen yanlış kişilere gider yaptın

Şehzade
21.04.2008, 10:23
Bu Taraftarı Anlamak Harbi Zor Sizemi Kaldı Bu Mesele..

ismail tüfekçi
21.04.2008, 10:25
Bu Taraftarı Anlamak Harbi Zor Sizemi Kaldı Bu Mesele..
kardeş o pankart taraftarın işi değil yönetimin acizliği

Mustafa K. Demirbaş
21.04.2008, 10:45
Yener'den Volkan Konak Açıklaması
Hasan Yener tribünlerde açılan pankartlarla yönetim kurulunun bir ilişkisi yok dedi.
21 Nisan 2008 / 10:15
http://trabzonunsesi.com/images/news/3872.jpg

Trabzonspor'un Genel Sekreteri Hasan Yener bir açıklama yaparak Gençlerbirliği karşılaşmasında tribünlerde açılan pankartlarla yönetim kurulunun herhangi bir ilişkisinin olamayacağını vurguladı.

Ünlü sanatçı Volkan Konak'ın Trabzon'un yetiştirdiği önemli değerlerden biri olduğuna dikkat çeken Yener, “Yönetim kurulumuz Sayın Konak'la bir itilaf yaşıyor olabilir ancak bu itilafın çözüm yeri H. Avni Aker Stadyumu tribünleri değil, yasal prosedürlerdir. Bizim çalışma anlayışımızda tamamen bu çerçevededir. Bunun dışında yapılan değerlendirmelerin gerçekle ilgisi yoktur” diye konuştu.

Yener, söz konusu pankartlarla yönetim kurulunun ilişkilendirmeye çalışılmasının kendileri tarafından kabul edilemez olduğunu da sözlerine ekledi.

trabzonunsesi

Külünkoğlu
21.04.2008, 11:28
Söz savunmanın..

Kartal'da bulunan Karayemiş Tesisleri'ni işleten sanatçı Volkan Konak’ın, Trabzonspor yönetimi tarafından hedef adam haline getirilmesi Konak’ı kızdırdı. Konak, Karayemiş Tesisleri’nden 10 yıldır çıkmak istediğini belirtirken, “Trabzonspor yönetimi, kiranın arttırılmasını istedi. Ben de zarar ettiğim yerde durmak istemediğimi ve Trabzonsporlu olarak 6 ortak arasında kendi hakkım olan %20 hissemi Trabzonspor’a bağışlayacağımı söyledim. Diğer iş yeri sahipleriyle de medeni bir şekilde konuşup anlaşırlar” diye konuştu.

HERİFLİKSE İLK BAŞA
Konak, Trabzonsporlu yöneticiler ile aralarında bu diyaloğun geçtiğini belirtirken, “Ancak G.Birliği maçında yaptırılan pankartları görünce üzüldüğünü belirtirken, “Bu mantıktaki yönetim yok olmaya mahkumdur. Benim Trabzonsporluluğumu tartışmaya kalkmasınlar. Sibel Can İstanbul’da Trabzonspor gecesinde 64 milyara sahneye çıkarken, ben Trabzonspor için fenik almadan söyledim. Hem de Sibel Can’a alacağı para için kefil oldum. Heriflikse ilk başa benim ismim yazılacak” dedi.

KAMPANYA BAŞLATACAĞIM

Konak, “Ben zaten Karayemiş’den çıkmak istiyorum. Karayemiş tesislerinde yönetimdeki bazı arkadaşlar iş yeri yapmak istiyor. Bu yapılanlanlardan sonra ben de kampanya başlatıyorum. Trabzon’a geleceğim ve Divan Başkanı Nizamettin Algan’a gidip, Karayemiş’de ki 200 bin dolar değerindeki hissemi noter huzurunda bağışlayacağım. O pankartları hazırlatan yöneticiler de benim gibi 200 bin dolar Trabzonspor’a bağışlasınlar bakalım kim daha fazla Trabzonsporlu herkes görsün. Ben yere düşersem çok ses çıkar benden, boş adam değilim ben” diyerek yönetimi eleştirdi.

TSelif
21.04.2008, 11:32
Konak için açılan o pankartlar yanlış bence .
Dediği gibi keşke herkes onun gibi gerçek bir taraftar olsa! "" ... O pankartları hazırlatan yöneticiler de benim gibi 200 bin dolar Trabzonspor’a bağışlasınlar bakalım kim daha fazla Trabzonsporlu herkes görsün....""

Koray
21.04.2008, 11:56
uşaklıkta sınır tanımıyo bazıları !

LazAnisT
21.04.2008, 12:05
Bu tesislerle alakalı olarak Özkan sümer zamanında iş mahkemeye taşınmıştı ve mahkemeyi Volkan Konak kazanarak 16 yıllık kullanım hakkını elde etmişti

Mevcut yönetim bu kararı bir üst mahkemeye taşımıştır ve bu davalar devam sürecindedir.

Diğer taraftan Statta pankart açan şerefsizler eminimki karayemiş tesislerinin yerini bile bilmiyordur.Dün Ulusoya para karşılığında pankart açanlar bugünde yönetim kurulundan bazı yönetici bozmalarından aldıkları paranın karşılığını vermektedirler.

Bu tesislerele alakalı olarak bazı inşaatcı yöneticilerin(ismi bendevar)tesislerin olduğu yere apartmanlar dikmek istediği bilinmektedir.Ama yargıda olan bir olay için Volkan Konakla aklı selim ile Trabzon taraftarını karşı karşıya getirmek ancak bizim yöneticilerin işi olabilirdi.Onun için kimse çıkıp pankartları biz astırmadık demesin.

Volkan Konakın herşeyini tartışabiliriz ama Trabzonluluğunu ve Trabzonsporluluğunu tartışmak en son yapacağımız iş olmalı...

Bu arada VOLKAN kONAK Yarın akşam Yavuz SALTIK Ve Nevzat Aydının sunduğu Öteki Trabzon isimli programa konuk olacaktır..

Burçak
21.04.2008, 13:39
Volkan Konak ı tanımasak neyse...
Çok ayıp edilmiş. Böylesine değerlerimize bile bu şekilde davranılıyorsa daha ne denebilirki. yazık.
Trabzonspor tribünleri üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. haluk ulusoy lehine pankart açmak, volkan konak aleyhine pankart açmak olmamalı işleri.
sadece ve sadece Trabzonspor olmalı.

TSelif
21.04.2008, 14:19
Hiç bir değerimizin kıymetini bilmedik ki biz . Kazım Usta bile ölümünden sonra değerli oldu yanlış mıyım !!!

macka61
21.04.2008, 14:38
bu pankart hangi trübünde açıldı

TSezgin61
21.04.2008, 15:12
volkan konak yakindan tanidigim, hatta bir nevi akrabam olan birsidir.

bir arkadasin dedigi gibi, herseyini tartisirim ama Trabzonsporlulugunu ve Trabzonlulugunu tartismam. gökten tas yagar...
Trabzonun en büyük degerlerinden birinin, bukadar sevdigi yerde bu duruma düsürülmesi hic hos degil...

haciosmana ulusoya pankart acanlar, bula bula bukadar Trabzonsporlulugunla bilinen Volkan Konagimi bulmus... yazik!!

İHSAN
21.04.2008, 15:26
Hep aynı senaryo, yine aynı senaryo....

kARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRIYORLAR BUNLAR... Neyin ne olduğunu bilmeden, balıklama atlıyorlar, ağzına geleni söyküyorlar birbirlerine. Biraz mantıklı olalım artık. Aynı şeyleri yıllardır yapıyorlar.

Forum yöneticilerinden ricam, başlığın kapatılmasıdır. bu türlü konulara pirim vermeyelim lütfen. Yarın, Kazım koyuncunun arkasından ağladığımız gibi Volkan abimiz için de aynı şeyleri yaşamayalım ve sahip çıkalım. Birkaç pankart yüzünden burada Volkan KOnak gibi bir zatı tartışıyoruz. Yakışmıyor bize, hele böylesinde güzide bir ortama hiç....

LazAnisT
21.04.2008, 15:43
İhsan@

Bu tip başlıklar kapatılmamalıki herkes kimin ne mal olduğunu öğrensin.

OLCAY ÇAKIR
21.04.2008, 20:52
ilk izlenimim;

Ortada hukuki bir durum var.
İçerden eksik-fazla,gerekli-gereksiz,planlı-plansız vs vs bilgi alınmış ve durumdan -ses getirecek- vazife çıkarılmış.
Gruplar kötü-iyi kendi reklamlarını yapmak suretiyle işe taraf olmuşlar bile.Yargılamış,oracakta asıvermişler.

Tribünlerin hiç haddine değilken.
Hiçde çözüm yeri değilken,uluorta tartışmaya açılmış konu.

Buda tam bize özgülük kokuyor.

Yazık olmuş,mideler bulandırılmış.

Hukuk herkese lazım.

Trabzonsporun haklarını bu şekilde koruma altına almakla kendinden vazifeliler düşün yakamızdan lütfen.

#10 Fietra
22.04.2008, 01:08
Cumartesi günü saat 15.00 ve H.Avni Aker Stadyumu;Trabzonspor-Gençlerbirliği maçı.Maçta her şeyden çok dikkati çeken 3 pankart:

”Trabzonlu olan merttir Karayemişte gözü olan Namerttir”

“Trabzonluysan bilirsin Trabzon'un acısını Volkan Konak bıraksana Trabzon'un yakasını”

"Trabzonluyum diye övünüyorsun Trabzonspor'dan bir milyon dolar mı istiyorsun"

Buradan şunu anlıyoruz ki,bu şehrin yetiştirdiği sevilen,sayılan bir sanatçıyı toplumun önüne atmak bu kadar basit.Kulaktan dolma birkaç haberin etkisi hemen hissedilmekte.Tribünümüzde bulunan bu "pankartçıların" ilk faaliyetleri değildi bunlar hatırlarsınız.Ya bunların zihniyeti değişmeli ya da tribünden gitmeliler,aksi takdirde saçmalamaya devam edecekler.

İşin tribün kısmını geçersek,V.Konak bu olaylardan sonra Karayemiş'te bulunan hissesini bağışlamak istediğini belirtti.Artı olarak da kulübümüzden bir açıklama geldi,bu olayla bir ilgimiz yoktur diye.Şu ana kadar yaptıkları icraatlar arasında en kötüsü budur.Geldikleri zaman yaptıkları ilk hamlelerden biri de stadyum müdürünü değiştirmek olmuştu.Ancak görülen o ki değişen bir şey yok,yazık.

antagonist
22.04.2008, 01:17
Bu pankartçılar bir gün yönetime de bir şey yazarlarsa o zaman durumu anlarlar. Zamanında "Bizi ortakların eline bırakma Albayrak" diyenler, yarın öbür gün Sadri Şener'e de bir şeyler yazarlarsa şaşmayalım.

Bunları ortadan kaldırmak lazımken hâla bu insanlar aracılığıyla bir şeyler yapılmaya çalışılıyor...Yazık...

Kaldı ki,bu mesele oturulup konuşularak halledilebilirdi. Ne gerek vardı Volkan Konak'ı taraftarın önüne atmaya?

Emre7
22.04.2008, 01:18
daha maçın 41. dakkasında stadı terk etmeleri zihniyetlerini gösteriyor sanırım... şunu söyleyebilirim ki bizim taraftarımıızın şampiyonluk görmeden önce çok ama çok şeyi öğrenmesi gerekiyor... bazı şeyleri yazmak çizmek karalamak (!) bu kadar kolay değil kendi aramızda çöze bileceğiiz olayları elaleme açıkalamaya ne gerek var bilmiyorum...

eyyy Trabzon, eyyyy Trabzon'lu yobazlaşma !

Özkan
22.04.2008, 01:21
Bildiğim kadarı ile 1 milyon doları isteyen Volkan Konak'ın ortaklarıydı. Pekiyi, bunu pankartçılar bilmiyor mu? Elbette biliyorlar.

macka61
22.04.2008, 01:33
yönetimide suç atmıyor kimseyi günahsız yere suçlamayalım ama kimse bunun sorumluları veya sorumlusu Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın bu pankartlarla Volkan Konakla olan o güzel ilişkilerimiz hiç zaman bozulmaz o bizim toprağımız o bizden biri zaten bu şampiyonluğun bu kadar uzun sürmesinin tek sebebi bu nifaklık ve çıkar ilişkisi

Great White
22.04.2008, 01:33
Böylesine cahilce ve daha da kötüsü haksızca bir protestonun Trabzonspor Yönetimi' nin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmiş olacağına inanmıyorum, inanmak da istemiyorum..

Volkan Konak şu toprakların görüp görebileceği en değerli sanatçılardan biri ve en kaliteli insanlarının da önde gelenlerindendir..

Söz konusu mekandaki hisse de kendi helal hakkıdır..

O hisseyi Trabzonspor' a hibe etmek gibi bir zorunluluğu da katiyen yoktur..

O sağolsun buna rağmen hissesini Trabzonspor' a hibe edeceğini çok daha önceden beyan etmiştir..

Diğer hisedarların kendilerince haklı olarak Trabzonspor' dan hava parası istemesinde hiçbir mantıksızlık yoktur, daha da önemlisi Volkan Konak' ın bu işte hiçbir günahı da bulunmamaktadır..

Bizler basın aracılığı ile bu kadarını bilebiliyoruz..

Ama o pankartları açan zırcahiller ya bu kadarını dahi bilemiyor ya da çok daha fazlasını bildiklerini iddia ediyorlar demektir..

#10 Fietra
22.04.2008, 01:36
Trabzonspor yönetiminin bu konuyla direkt ilgisi olduğunu iddia etmiyorum,benim burada dikkatini çekmek istediğim şey;bu pankartlar nasıl gözden kaçar?Sorunun cevabını kendim vereyim o zaman;Demek ki stadyuma sokulan pankartlar bir denetimden geçmiyor.

Kaya
22.04.2008, 01:36
Sadece yazık.

Volkan Konak Trabzonsporludur. Bu yalan bir oyundur...

Sönmez Özlü
22.04.2008, 01:53
Bu olayı yönetimin yaptırdığına dair bilgisi olan varsa, paylaşsın bizimle. Biz de tepkimizi koyalım, boş durmayalım.

Eğer böyle bir bilgi yoksa, sadece sezgisel olarak bu olayı yönetimin yaptırdığını iddia yahut îmâ etmek, en bu olay kadar yanlıştır.

Konuşmak lazım ama, dolu konuşmak lazım.

HAYRETTİN
22.04.2008, 01:57
Kaldiki istedi bu miktarı sonderece doğal bence, yatırım olsun diye almıs ve karşılığını ister sonderece normal

Selçuk Demircioğlu
22.04.2008, 02:12
bence volkan konak tan birileri özür dilemeli..ama kim onu bilmiyorum...gerekirse bmn bir gönül alma işine bile girebilir..değerlerimize sahip çıkmalıyız..başkaları yıksa da biz düzeltmesini bilmeliyiz..yazık çok yazık..

Nytre
22.04.2008, 03:15
ben de bu haberi okuyunca cok uzuldum . cunku trabzon kentinin ve trabzonsporumuzun degerleri boyle ucuz bir sekilde kusturulebiliyor camiaya ve bunlari tekrar kazanmak kaybetmekten cok daha guc bir is...

``pankartcilara`` bir sey demiyorum , diyemiyorum .. onlara uygun bir sekilde ne versen asarlar oraya sorun degil onlar icin . bugun volkan konak dun sadri sener ilerde belki sen ben!...

bu KARAYEMIS TESISLERINDEN KIM FAYDALANACAK ona bakmak gerekiyor ? ya da bu is sonunda karayemisi kim almaya niyetli ona bakmak lazim! elbetteki volkan konak ve bu isin icindeki bir elin parmagini gecmeyen kisiler biliyor bu isi kimin yaptigini ...

siz dusunebiliyor musun ```trabzonsporumuzun duyarli bilincli taraftari kulubun satmayi (kiralamayi) dusundugu karayemis tesislerinden cikmak istemeyen volkan konagi protesto ettiler``` boyle bir sey olamaz! bu pankarti asan kisiler bunu kendi insiyatifleri ile yapmalari imkansiz! yonetim de yapmamistir.. `yonetim yaptirdi` dedirtmek de su anda bu konu icin cok kolay...

bence bakilmasi gereken adres trabzonspor yonetiminin karayemis tesislerini verecegi kisiler olabilir...

Cengiz Çubukcu
22.04.2008, 07:48
Ben bu konuda Volkan Konak'tan bir açıklama bekliyorum, eğer susar ve gerçekleri açıklamazsa kendisinin üzerine gereksiz yere gidecek ne yazaık ki bu insanlar....Şu hayatta toz konduramayacağım insanlardan biri de Volkan Konaktır . Onu bile harcıyoruz, yazık !!!

Badaloğlu
22.04.2008, 08:44
Arkadaşlar, eğer bu akşam lig radyoda öteki Trabzon adlı proğram yayınlanırsa bu konuda Yavuz Saltık'ın açıklamaları olacak.Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Yanlızca şu kadarını söyleyeyim bu yönetim Nuri Albayrak kadar olamadı!!! Nuri Albayrak bile Volkan Konak'a senden para felanda istemiyoruz burası bizim için prestij yeridir.Senin burda kalman lazım derken; şimdiki yöneticiler acaba Volkan Konak gibi bir adamı taraftarın önüne atnakla ne kazandılar? ne kaybettiler? iyi hesap etmeleri lazım...

not: bu pankartlar kimin için? başlığı ile bu başlık birleştirilmiştir...

Nytre
22.04.2008, 09:52
eminim nuri albayrak o yaptiklarini ince dusunerek yapmamistir. ortada bir sorun oldugu ve bu sorundan karli cikacaklar oldugu kesin.

trabzonspor yonetimi volkan konaki da alarak bir basin aciklamasi yapmasi gerekiyor. bu iste diger isler gibi karanliklara inmesin.. sonra bir gun kalktigimizda KARAYEMISIN CAMLARINDA KURSUN GORMEK ISTEMIYORUM!

OLCAY ÇAKIR
22.04.2008, 10:02
*Önce Özkan Sümer'in(içeriği her ne olursa olsun)sözleşmesinin basına sızması-sızdırılması.

*Şimdilerde Volkan Konak mevzusu..

Mahremiyet kalmadı,kalmayacakta.

Bu bir taktikse ben bu stili sevmedim.
Bünyem kabul etmedi.

Umarım ürettiklerim benim içimin fesatlığıdır.
Umarım.

*Not:Ersun hoca konusuda bu mevzularla alakalı irdelenebilirde ayrıca.

oflum61
22.04.2008, 10:23
Ben bu konuda Volkan Konak'tan bir açıklama bekliyorum, eğer susar ve gerçekleri açıklamazsa kendisinin üzerine gereksiz yere gidecek ne yazaık ki bu insanlar....Şu hayatta toz konduramayacağım insanlardan biri de Volkan Konaktır . Onu bile harcıyoruz, yazık !!!

Yaptiya! Daha üstte!

YINE REZALET ÖRNEKLERI!

YA MUS'tan yönetici getirin diyorum da saka zanetiyorsunuz! Artik Aydan da taraftar getirecegiz.
Trabzonsporun sirtintan, haksizca para kazananlar da (futbolcu, mütahit, sibel can gibi sanatcilar...) aklima gelince midem bulaniyor. Ben bu takima üye olacagim, para verecegim emi? Hadi oradan... üyelik ten ciktim bile...

Volkan Konak hakkin neyse onu A L! Kimse Trabzonspra para hediye ettmedi, sende etme! O pankarti asanlar maclara bedava giriyorlar...

Travelair
22.04.2008, 10:34
Bir deli kuyuya taş atar 40 akıllı çıkaramaz. Eğer Trabzonspor'u yukarıya taşımakta doğru sözlü iseniz, haydi bakalım o pankartları asan astıran zihniyeti temizleyin ilk önce Trabzonspor'dan. Bu işler pis işlerdir. Bugün kullandım sanırsın, ertesi gün sana karşı döner. Yönetim bu zihniyeti temizlesin. Transfer mransfer istemiyorum

LazAnisT
22.04.2008, 10:38
Bu pankart astırma fiyatlarından haberi olan varmı:)

Tunga
22.04.2008, 11:26
Üç sene oldu, Trabzonspor'un örnek bir işle, haydi onu da geçtik en azından olumsuz olmayan bir haberle gündeme gelmediğini görüyoruz.

Artık YETER! Bizlerde sabır kalmadı. Gözbebeğimizi sürekli olarak böyle kötü, negatif olaylarla gündeme getiriyoruz.

Ben bu işte asıl parmağın, sürekli olarak yalan haber üreten bir basın kuruluşunun olduğunu düşünüyorum. Değil yönetici, sıradan bir insan bile şunu bilir ki, tribünlerde o pankartlar açılınca zorda kalan Volkan Konak'dan daha çok yönetim olacaktır.

Bir hafta önce çıkıp, "Trabzon'un 1 milyonunda gözün mü var, bu nasıl Trabzonsporluluk" diye manşet atan internet sitesi, maç günü "Trabzon'da ilginç pankartlar" diye manşet atabiliyor. Ayıp be!

İşte sürekli olarak negatif olaylarla gündeme gelen Trabzonspor'un, dışarı açılan tek güler yüzü olan Volkan Konak'a yapılanlara bakın.

Deyin ki Volkan Konak, açgözlülük yapsın (hakkı olanı almak açgözlülükse), deyin ki Volkan Konak kulübü mahkemeye versin...

Siz gene de sağa sola duyurmadan bu işi halletmeye çalışırsınız ki, kurumunuz zarar görmesin.

Yeter! Hakikaten YETER ARTIK!

Dayanamıyoruz YETER!

Ulaş
22.04.2008, 11:38
Trabzonsporumuza lazim olan yildiz futbolculardan veya buyuk hocalardan once gercek Trabzonsporlu yoneticilerdir,Trabzonspor yonetimindeki kisilerden baskanda dahil son 10 senede kac tanesi kac maca geldi acaba? Baskan birakin maca gelmeyi uyelik aidatlarini bile yatirmamis,neyse Trabzonsporlulugu Volkan Konak a ogretmeye calisan sayin yoneticilerimiz once kendilerini bir sorgulasinlar.

Bulut61-34
22.04.2008, 11:43
Burda bir yanlış var, öyle olmalı. Yoksa bu yönetimin Volkan Konak gibi bir değeri bu şekilde kamuoyunun önüne atacağına inanmam.
Sorunu bu şekilde çözmeye çalışmak Trabzonsporluyum diyen hiç bir yöneticiye yakışmaz. Yönetimin parmağı olduğuna inanmıyorum, en azından inanmak istemiyorum.
Henüz kimin kimerden para alıp böyle bir organizasyon yaptığını da bilmiyoruz. O yüzden direkt yönetime yönelmek de yanlış.

erannsimsekk
22.04.2008, 11:49
bu iş çok su götürür
bu iş bu yönetimi de götürür
hele bu sezon bitsin gelecek sezon başlasın takım bir iki yenilgi alsın
o zaman görürsünüz siz karayemişi

İskender
22.04.2008, 11:58
Trabzonspor çok değerli bir marka ve herkezde bu markanın peşinde...

Ne yazık ki çok çabuk oyuna geliyoruz, volkan konak hatalı olabilir açıkçası olay hakkında hiçbir bilgim yok...
bunun yeri kesinlikle tribün olmamalı...

Arkadaşların dediği gibi Trabzon ve Trabzonspor son zamanlarda hep bu ayak oyunlarıyla gündeme geliyor yazık ediyoruz kendi kendimize...

Hekimoğlu
22.04.2008, 11:59
bu iş çok su götürür
bu iş bu yönetimi de götürür
hele bu sezon bitsin gelecek sezon başlasın takım bir iki yenilgi alsın
o zaman görürsünüz siz karayemişi
fırsat kolluyorsunuz yani aman ne güzel.pankart asanlardan farkınız ne??biz her sene yönetim değişelim yok yok her devre arası bize müstehak.

Mustafa OK
22.04.2008, 12:02
akşam karadeniz tv de 2000m2 alanda iki bin ytl kiraya duruyolar biz 150m2 eve bin ytl kira veriyoruz bizde oraya taşınalım hem deniz manzaralı falan gibisinden konuşma oldu e demeye çalıştılar bilmiyorum ama ortada bişeyler dönüyor

PusaTS
22.04.2008, 12:23
Volkan KONAK'ın hakkı olmayan bir parayı talep edeceğine inanmıyorum, hele de açıklamalarından sonra (200 bin doları hibe edeceği konusunda) bunu herkesin anladığını umuyorum. Öte yandan yönetimin de bu zor dönemde böyle ayak oyunlarına başvuracağını düşünmek akıl karı değil. Zaten 2-3 yıldan beri takım sürekli skandallarla gündeme geliyorken buna bir skandal daha eklemek istemezler. Bunun dışında şunu görüyorum ki Sadri Başkan'ın yönetim kurulunu iyice röntgenlemesi ve tümünün tam analizini yapması gerekldir. Yönetim kurulu içerisinde rant için, çıkar için hareket edebilecek karakterde insanların olup olmadığını en derinine kadar analiz etmelidir. Yoksa böyle skandallarla başı çok ağrıyacaktır. Önceki Başkan olan Albayrak'ın yöneticilik konusunda acizliği o zamanki mevcut yönetiminin birbirine girmesine (H. Sayitoğlu-İ.Hacıosmanoğlu düşmanlığı), devamında yöneticilerin kulübü rant kapısı olarak kullanmasına sebep oldu. Bu kaos tamamen Trabzonspor'un zararına olmakla birlikte, son seçimde eski yönetimin ibra edilmeyerek, Trabzonspor'un yanısıra Albayrak'ın kendisi adına da bir skandala sebep olmuştur. Kendi dönemi başında para ile kendisine pankart astıranlar, yönetimlerinin son dönemlerinde aleyhlerine asılan pankartlara engel olamadılar. İşte Sadri Başkan'ın dikkat etmesi gereken en önemli konu budur.
Bir söz de pankartçılara;
Pankartta yazdığınıza ve yaptığınız işe bir bakın.
Trabzonlu olan MERTTİR, parayla pankart açan NAMERT oğlu NAMERT'tir.

Fatih Ersoy
22.04.2008, 12:33
Ayıptır be..

Volkan konak ve Trabzonspor'u böyle karşı karşıya getirmekte ne oluyor?
Bu klübü bu kadar zarara sokan bu kadar sömüren onlarca başkana pankart açmadınzda hakkı olan parayı isteyen bir adama neden bu tepki ?

Bilet parası bile vermeyen 3-5 dengesiz yüzünden ne hallere düşüyoruz..

Misina
22.04.2008, 13:25
Yener'den Volkan Konak Açıklaması
Hasan Yener tribünlerde açılan pankartlarla yönetim kurulunun bir ilişkisi yok dedi.
21 Nisan 2008 / 10:15
http://trabzonunsesi.com/images/news/3872.jpg

Trabzonspor'un Genel Sekreteri Hasan Yener bir açıklama yaparak Gençlerbirliği karşılaşmasında tribünlerde açılan pankartlarla yönetim kurulunun herhangi bir ilişkisinin olamayacağını vurguladı.

Ünlü sanatçı Volkan Konak'ın Trabzon'un yetiştirdiği önemli değerlerden biri olduğuna dikkat çeken Yener, “Yönetim kurulumuz Sayın Konak'la bir itilaf yaşıyor olabilir ancak bu itilafın çözüm yeri H. Avni Aker Stadyumu tribünleri değil, yasal prosedürlerdir. Bizim çalışma anlayışımızda tamamen bu çerçevededir. Bunun dışında yapılan değerlendirmelerin gerçekle ilgisi yoktur” diye konuştu.

Yener, söz konusu pankartlarla yönetim kurulunun ilişkilendirmeye çalışılmasının kendileri tarafından kabul edilemez olduğunu da sözlerine ekledi.

trabzonunsesi

hadi ufak kartona yazılmış bir yazı olsa neyse ama koskoca baskılı pankart için hiçbir taraftar para vermez bu işin ardında başkaları var.

ÜNAL
22.04.2008, 14:37
Volkan Konak Trabzonu,Trabzonsporu layıkıyla temsil eden bir sanatçımız,bizim insanımızdır.Kaldı ki haklı durumda..

Pankartı açanları şiddetle kınıyorum!

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2008, 14:50
Volkan Konak bölgemizin yetiştirdiği en önemli sanatçılarımızdan, her zaman arkasında olalım..
Pankartları yapanlar gerçek TRABZONSPORLU mu? sanmam.

Yinede bizi biz yapan TRABZONSPOR'lu oluşumuzdur. Hiç kimse TRABZONSPOR'un önünde olmamalı.

ÜNAL
22.04.2008, 14:55
Ayıptır..taraftar olarak biz yapmasak bile özür gibi birşey yapalım.

SDanışmaz
22.04.2008, 14:55
Bir hafta önce çıkıp, "Trabzon'un 1 milyonunda gözün mü var, bu nasıl Trabzonsporluluk" diye manşet atan internet sitesi, maç günü "Trabzon'da ilginç pankartlar" diye manşet atabiliyor. Ayıp be!

Demekki bu pankartın yapılacağından birilerinin haberi varmış!

Çağatay_
22.04.2008, 14:59
Ben Volkan Konak'ın para için Trabzonspor ile ters düşeceğini sanmıyorum.Olayı tam bilmediğim için oyun yapmak istemiyorum ama mantıklı düşünen taraftar Volkan Konak'a küfür ettirmez.

TS-Tiryaki
22.04.2008, 17:26
Kamuoyuna duyuru
Son günlerde yaşanan bazı gelişmeler nedeniyle kulübümüzden aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür:

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gif“Yönetim kurulumuzun yaptığı temaslar sonrasında şehrimizde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’na ait tesislerin özel bir protokolle kulübümüze kazandırılması konusunda son aşamaya gelinmiştir. Buna göre kısa süre içerisinde devir teslim töreni gerçekleştirilecek ve söz konusu tesislerin kullanım imkanı kulübümüze kazandırılacaktır. Trabzonspor Kulübü olarak federasyona ait bina ve sahaların yanı sıra kendi olanaklarımızı da kullanarak özellikle amatörlerimizin tesislerden faydalanma imkanlarını arttırmak, onlara daha geniş bir platformda altyapı hizmeti sunmak adına gerekli önlemler de alınacaktır. Bu amaçla hedefimiz amatör kulüplerimizin bugünden çok daha rahat ve kapsamlı koşullarda hizmet almalarını sağlamak olacaktır.

Son dönemde kamuoyunda İstanbul Kartal’da bulunan tesislerimizle ilgili haber, yorum ve değerlendirmeler artmakta ve maalesef birçoğu bilgiden yoksun beyanatlarla gündem meşgul edilmeye çalışılmaktadır. Kulübümüzün Kartal Tesisleri içerisinde bulunan Karayemiş isimli mekanla ilgili yaptırım girişimi kişisel bir takım sebeplerden değil, kurumun ekonomik faydası düşüncesinden doğmuştur. Trabzonspor’un menfaatleri açısından bakıldığında söz konusu mekanın kulübe daha fazla kaynak aktarması gerekirken ortaya çıkan tablo maalesef bu değerin son derece uzağındadır. Üstelik Kartal Tesisleri’yle ilgili sözleşmenin imzalanmasının ardından mevcut yönetim kurulumuzdan önce Sayın Özkan Sümer, Sayın Atay Aktuğ ve Sayın Nuri Albayrak dönemlerinde de gerek görüşme gerek yargı anlamında çeşitli girişimlerde bulunulmuş, başlayan süreç bugünkü aşamaya gelmiştir. Gerçekler bu yöndeyken; Trabzonspor’un çıkarlarını önde tutmak adına hareket eden yönetim kurulumuzla mevcut işletmeyi karşı karşıya getirme çabalarını doğru bulmadığımızı vurgularken, bu konuda değerlendirme yapanların da öncelikle meselenin bu yönünü dikkate almalarını öneriyoruz.

Yine bu günlerde özellikle medya aracılığıyla, futbolcularımızın aldığı ücretlerle performansları arasında sık sık ilişki kurulmaya çalışıldığını ve bunun zaman zaman maksadını aşarak rencide edici boyutlara taşındığını üzülerek müşahede etmekteyiz. Futbolun profesyonel dünyası içinde ortaya çıkan ekonomik değerler, kurumla futbolcu arasında yapılan sözleşmelerle kayıt altına alınmakta ve karşılıklı vecibelerin yerine getirilmesi sonucunu doğurmaktadır. Doğruluğu ve yanlışlığı tartışılmaklar beraber oyuncularımızın ekonomik değerleri arz - talep dengesi anlamında bu şekilde oluşmuş ve bugüne gelinmiştir. Elbette profesyonel yaşam içerisinde kulübe katılımlar ya da ayrılıklar olabileceği gerçeği de ortadadır. Yönetim kurulumuz da yapacağı planlama çerçevesinde bu yönde bir tavır sergileyecektir. Ancak Trabzonspor Kulübü olarak, takımımızın formasını giyen her sporcusunu bir değer olarak görmekte ve medeni koşullar içerisinde bu sürecin işletilmesini sağlamakla görevli olduğumuzun bilincindeyiz. Bu anlamda futbolcularımızın aldıkları ücretlerin kendilerini toplumun önüne atar bir anlayışla kamuoyunda seslendirilmelerini doğru bulmadığımızı belirtirken, bu anlamda tüm kesimleri daha duyarlı davranmaya çağırıyoruz.

Çağatay_
22.04.2008, 17:32
Bence ücret kısmı BMN ye yazılmış:D

Külünkoğlu
22.04.2008, 17:37
Bence ücret kısmı BMN ye yazılmış:D
Sadece ücret kısmı mı ? :cool: :) Gündem oluşturmaya doğruyu bulana kadar devam..

EmrahYalçınalp
22.04.2008, 17:54
"Trabzonspor kulübü olarak BMN'ye laf sokmak yerine Ali Kemal Aktürk'ün vefat yıl dönümünü zamanında hatırlasaydınız ya" diyesim geliyor, biz Trabzonspor'a rağmen değil, Trabzonspor'un kölesi olarak buradayız, yanlış anlaşılmış oluruz diye "böğk" diyor, lafımı yutuyorum.
---
Başlıkla ilgili olarak, kimse kusura bakmasın da, eğer bu tesislerdeki Volkan Konak payı çalışılarak kazanılmış ise niye bağışlamasını bekliyoruz ki?

LazAnisT
22.04.2008, 18:17
Ben adam gibi bir açıklama bekliyordum.Çıksın desinlerki yönetim kurulu içerisinde buraya lüx inşaat yapmak isteyen arkadaşlarımız var.Bununla paralel olarak statta pankart açtırıp ilk hamlemizi zaten yaptık.Volkan Konak boşuna uğraşmasın tesisi terketsin.

Neyin açıklaması yapılıyorki.Kimin ne için orda olduğu zaten aklı başında taraftarlar biliyor..

Bu arada personel sorumlumuz Hasan Yener bu konuyla alakalı saat 20.15 deki Öteki Trabzon adlı programda açıklamalarda bulunacak.Volkan Konakta yayına katılacak.Ne söyleyecekler çok merak ediyorum.

eys_61
22.04.2008, 18:27
...kimse kusura bakmasın da, eğer bu tesislerdeki Volkan Konak payı çalışılarak kazanılmış ise niye bağışlamasını bekliyoruz ki?
Katılıyorum.İyi Trabzonsporlu olmanın göstergeleri arasında malını bağışlamak gibi bir şey olduğunu düşünmüyorum.Bağışlayıp bağışlamama konusu kendi tasarrufu.

ErayAkyüz
22.04.2008, 19:51
VOLKAN KONAK KÜPLERE BİNDİ..
22 Nisan 2008 14:38

28 Nisan’da Trabzon’a gelerek basın toplantısı yapıp, kimin ne yapmak istediğini açıklayacağım. Trabzonspor yönetiminden 4 üye bu konuyla özellikle neden ilgileniyorlar?

Muammer Saka, kimin adına kimleri yok sayarak teklifler getiriyor.

Bizim Trabzonspor’dan çıkarımız olmamıştır, olmaz da… Volkan Konak’ın Trabzon sevgisinin ne olduğunu anlatmama bile gerek yoktur.

Ben Sayın Sadri Şener’in başkan oluşuyla ümitlenmiştim. Ama şimdiye kadarki tutum ve davranışları beni değil, tüm Trabzonspor kamuoyunu yanılttı.

Bizim Trabzonspor sevdamıza karşılık biçmeye çalışanlar, gerçekte kendi düşüncelerini sergilemektedirler.

Avni Aker’in tribünlerine, Türkçe’den bi haber hazırlanmış, aleyhime pankartların açılacağını söyleselerdi bırakın inanmamayı, bunu söyleyenle kavga ederdim.

Ben hakkımı karşılıksız bile devretmeye hazırım. Ama birileri, galiba başka hesaplar peşinde…

medya trabzon

KUTADGU
22.04.2008, 19:59
Şimdi Efenim, kabul edelim..

Volkan Konak, her yönüyle beyefendi, her yönüyle saygıdeğer bir kişiliktir.
Bunun yanında tam anlamıyla sanatçı ve tam anlamıyla daTrabzonspor duruşludur..

Diyelim ki; Volkan Konak mevzubahis payını bağışlamadı.
Kim kızabilir ona...
Tribünde pankart açmayı marefet sayanlar ne vermişler bu kulübe yahu da kendilerinde bu hakkı görüyorlar...
Ayıptır, yazıktır, günahtır..

Lakin bir üstte Volkan Konak'ın söylediği cümleler gerçekse...
Onun da bu cümleleriyle haksız duruma düştüğünü belirtmeliyim..

Nereye kadar değerleri silmeye, yaralamaya devam edeceğiz..

Yazık.

LazAnisT
22.04.2008, 20:24
Volkan Konak canlı yayında şu an www.yayinonline.com (http://www.yayinonline.com) lig radyo

Muhammed KOÇ
22.04.2008, 20:28
nuri albayrağın lehine tezahürat ypanlarla aynı kişiler bunlar diyor ..

vurgun_kiz_61
22.04.2008, 20:30
Volkan Konak canlı yayında şu an www.yayinonline.com (http://www.yayinonline.com) lig radyo

bilgi için tesekkurler.

LazAnisT
22.04.2008, 20:32
Adamı çıkacaksın diye tehdit etmişler.Yoksa olacakların sorumlusu biz değiliz demişler..İlhan Selçuğun başına gelenler seninde başına gelebilir demişler.Bakanı arayıp hergün maliyeden adamlar gönderdiler diyor.Pankartlar kulüpten iki yönetici tarafından yaptırıldı isimlerini biliyorum diyor.İnanılır gibi değil.Bu kişiler hesap verecek diyor(inşallah)Yerel basından ummadığım kadar destek aldım diyor(hayret)

Ben hakkımı veriyorum diğer ortaklarla anlaşın .Kırgınım ama küskün değilim .28 nisanda Trabzonda gazeteciler cemiyetinde basın toplantısı yapacağım.İsimleri orda açıklayacağım .İsmim kirlendi Kulüp üyeliğinden çıkmak istiyorum o adamlarla bu zamanda aynı çatı altında olamam.

Son olarak biz Trabzonluyuz Bizim kavgamızda büyük olur diyerek kapattı.

28 nisanı iple çekip isimleri merakla bekliyorum.Şerefsiz haysiyetsiz yöneticilerimiz bakalım kim.

KUTADGU
22.04.2008, 20:37
Adamı çıkacaksın diye tehdit etmişler.Yoksa olacakların sorumlusu biz değiliz demişler..İlhan Selçuğun başına gelenler seninde başına gelebilir demişler.Bakanı arayıp hergün maliyeden adamlar gönderdiler diyor.Pankartlar kulüpten iki yönetici tarafından yaptırıldı isimlerini biliyorum diyor.İnanılır gibi değil.Bu kişiler hesap verecek diyor(inşallah)Yerel basından ummadığım kadar destek aldım diyor(hayret)

Ben hakkımı veriyorum diğer ortaklarla anlaşın diyor.Kırgınım ama küskün değilim diyor.

Bunlar çok ciddi iddialar..

Volkan Konak kadar üzüldüm...

efsane55
22.04.2008, 20:58
Volkan konak ın Trabzonsporluluğu iki tane pankartla yok edilecek değil.böyle saygı değer sanatçılara birşey söylerken iki kere düşünülmeli...Volkan konakın Trabzonspora zarar verecek birşey yapabileceğine inanmıyorum...

FatmaÇelik
22.04.2008, 21:08
Yaw millet bilip bilmeden Volkan Konak gibi Trabzona gönül vermiş birini lütfen yerden yere vurmayalım.Keşke onu eleştirenler onun kadar Trabzonlu olabilse...Bence bu konuda söz söylemek bize düşmez.Bize düşen Onu ayakta alkışlamak:alkış:

Cafer KILIÇSOY
22.04.2008, 21:28
Ya % 20 adamın hakkı mı? Hakkı. Ee mesele yok o zaman.

Adam bağışlayacağını söylüyor. Hadi bağışlamadı, Trabzon düşmanımı şimdi Volkan Konak?

Gelende gidende kendi menfaatini düşünüyor. Tunga abi diyesi ''YETER YETER YETER''

''Çıkacaksın buradan, yoksa olacakların sorumlusu biz değiliz''. Yok yaa,başka bir arzunuz var mı kendilerini adam zanneden mafya bozuntuları!!!

Madem o kadar lazım size burası, madem o kadar delikanlısınız verin adamın hakkını sessiz sedasız da ne halt yiyecekseniz yiyin.

Volkan Konak'ın yerinde olsam kuruşu kuruşuna hakkımı alırım bunlardan. Harcayacaksam eğer daha sonra değişik alanlarda harcarım Trabzonspora ama bunlara bırakmam.

Tribünlerde adeta hipnoz edilmiş, doğruyla yalnışı bilmeyen, daha doğrusu kendilerinden haberi olmayan satılmış adilere diyecek tek sözüm yoktur.

AYYILDIZ
22.04.2008, 21:32
Sadri Şenerin bu olaya el atması lazım transferlerden daha önemli klübün huzurlu olması.

kalavara
22.04.2008, 21:32
o pankartı asanlara ve astıranlara kızmak lazım.bir de bunu yönetimin içinden organize eden biri varsa onu duyurmak lazım ki haddini bilsin..ortada ya büyük bir yanlış anlama var ya da bir art niyet...

Cem Balcı
22.04.2008, 23:48
yazık oluyor;hemde çok yazık!!!

DURAS
23.04.2008, 00:06
şimdi volkan konak eğer o isimleri açıklamaz, olayı hasır altı ederse çok yazık olur. inşallah sümen altı etmez o ismleri.

Emre B.
23.04.2008, 00:09
Biletinin parasını vermeyen adamlar, Volkan Konak'tan hesap soruyolar.Hemde Volkan Konak kendi payını kulübe bağışlamaya razıyken.Çok yazık.

OLCAY ÇAKIR
23.04.2008, 00:10
Bende,tamda bu aralar Volkan'dan yeni sezon için marş kıvamında beste isteyecektim..

Sanırım verirdi.Yapardı bunu..
Ama ben utanırım yahu.

Yok yok istenmez artık.

Emirhan Makul
23.04.2008, 00:17
bu olayı nuri albayrağa sormak lazım

Abdullah Altıntaş
23.04.2008, 00:22
Volkan Konak a yapılan çok büyük terbiyesizliktir.Eğer o pankartlarda bu yönetimin payı var ise yazık bize yine arkadan vurulacağız.Kimbilir bu yönetimde kartalda ki tesislerden kimler nasıl faydalanacak.Anlaşılan o ki bu yönetimin amacıda Trabzonsporu biryerlere getirmek değil,Trabzonspordan nemalanmaktır.

Burçak
23.04.2008, 00:24
ona yapılan çok büyük bi ayıptı.Volkan Konak ın gönlünü almak için ne yapabiliriz acaba.

Salih Sezer
23.04.2008, 00:51
ortada yanlış anlaşılma vardır mutlaka,,,

Burçak
23.04.2008, 00:53
bu yanlış anlaşılma gibi durmuyo bence. profosyonelce hazırlanmış pankartlar var. taraftarın vazifesi takımını desteklemek. çıkar rakip takımın başkanı yöneticisi densiz bi açıklama yapar ozaman pankart açarsın. ama aleyhine pankart açılan kişi Volkan Konak. yazık.

Salih Sezer
23.04.2008, 01:11
haklısın.bende işte volkan konak olayında yanlış anlaşılma vardr demek istemiştim

Tunga
23.04.2008, 01:36
Bu işin bir de güzel tarafı oldu.

O pankartı açanlar dışında kimse Volkan Konak için en ufak olumsuz birşey demedi. Elbette denilecek olumsuz ne olabilir ki?

Hatta marifet gibi bu haberi daha gençler maçından önce sitesinde duyuran değerli medya mensupları bile çark etti; zira Trabzonspor Camiası'nın sağduyusu karşısında sinmemek ne mümkün?

Volkan Konak bu konuda bence hatalı değildir. Diyelim ki hatalı olsun. Bu işin çözüm yeri tribünler ya da medya değildir. Zaten çözüm aranması gereken yere, hukuka intikal etmiştir.

Bu arada o tesislerde Volkan Konak olmasa, Allah aşkına kim gider gece eğlencesi için Kartal sahiline?

Volkan Konak bundan sonra Gebze Şekerpınar'da program yapsa, iki ay önceden rezervasyon yapmadan yer bulamazsınız. Maalesef olan, yılda bir kere olsun programına gidip efkar dağıtan bizlere oldu.

Son not: Bazı akl-ı evvellere inat, Trabzonspor ile Volkan Konak karşı karşıya değildir, olamaz da! Sorun neyse çözülür.

#10 Fietra
23.04.2008, 02:46
Olayın çapı gittikçe büyümekte bundan dolayı artık Sadri Şener'in çıkıp bir şeyler söylemesi gerektiğini düşünüyorum.Eğer iddia edildiği gibi bahsedilen mekanın yerine sırf kendi menfaatleri için plaza vs. gibi şeyler yapmak için uğraşan yöneticilerimiz varsa ya çıkıp Volkan Konak'tan ve Trabzonspor camiasından özür dilemeli ya da istifa etmelidir.

Bir sorumda BMN'ye olacak.V.Konak ile ilgili haberlerin patlamasında etken olan Haber61.Net'in burada sıkça eleştirildiğini görüyoruz.Anasayfamızda bulunan Spor61.Net reklamının kaldırılması düşünülüyor mu?

TaraftaR
23.04.2008, 03:21
Velev ki Volkan Konak Trabzonspor dan 1 milyon dolar istemis bulunsun. Iki taraf arasinda yapilan anlasma(lar)dan dogan hukuk bunu gerektiriyorsa bu para kendisine anasinin ak sütü gibi helaldir.

Volkan Konak Sibel Can icin kefil olmus. Biz de taraftar olarak Volkan Konak in Trabzonluluguna ve Trabzonsporluluguna kefiliz.

ozcilingir
23.04.2008, 04:53
Trabzonspor'un ticari ilişki içinde olduğu bir kurumun ortağı ile ilgili ,tribünlerden kamu oyu yaratma yolunu seçmek , Trabzonspor yönetimine yakışmaz. Şayet Trabzonspor Ticari ilişkilerinin çözüm yolunu tribünlerde araması için bu eyleme katkı yapmış yönetici varsa hemen istifa etsin.Varsayalım bu ilişkide Volkan KONAK haksızda olabilir.

KARAYEMİŞ tesislerinin bugünkü değeri 1 YTL olabilir 1000 YTL de olabilir , bu ticari bir ilişki, geri alırsın almazsın kiraya zam istersin hepsi TRABZONSPOR un bütçesine katkı içindir anlarım .Kaldı ki yöntem yanlış ,konu olan kişi TRABZONLU, TRABZONSPORLU VOLKAN KONAK olmasa bile YANLIŞ ,diğer ortaklar ADANA lıymış.
VOLKAN KONAK ve/veya tesisin kiralandığı dönemdeki kişiler kim. Hepsi TRABZONSPOR lu aklı başında anlaşma yapılmadıysa oturur anlaşırsınız. TRİBÜNLER neden kullanıldı , TRİBÜNLERİ kullananların sonlarını hep beraber gördük. YEREL BASIN daki bir gazeteci VOLKAN KONAK ile ilgili bu haberi araştırmacı gazeteci olarak mı yaptı ? Yoksa kulüp içinden bilgi aldımı ? Bu şekilde kamu oyu yaratılmasını abesle iştigal olarak görüyor ve bu olayda TRABZONSPOR kulübü yöneticilerinin dahili varsa , şahsım adına onların yönetici olarak görev almaları için yaptığım katkılarımı helal etmiyorum.Ve istifa etmelerini diliyorum.
Son isteğim başkanımız sayın SADRİ ŞENER den , şimdiden bu tür amatör işler yapan kişilerle TRABZONSPOR un yönetilmeyeceğini anlaması ve bir an önce gerekli tedbirleri almasını diliyorum

Emirhan Makul
23.04.2008, 06:01
ya ama bu olayı birazda başkan ortaya attı lig tv röpörtajını izleyen varsa dediki

"kartaldaki yeri işleten arkadaşımıza yer çok ileri bir tarihe kiralanmış biz orayı istedik ama bizden ücret talep etti bu insanın hem trabzonlu hemde trabzonsporlu olması bizi çok üzdü ama görüşmeler devam e diyor"

diye söyledi birazda başkanın konuşmasındna sonra yazıldı bunlar ama hep söylüyorum bilinçsiz taraftar...!

Atalay
23.04.2008, 09:42
Bu konu daha çok su kaldırır....Volkan Konak aleyhine git beleşçilere pankart açtırt...adama gülerler hemde bir tarafları ile..

ErayAkyüz
23.04.2008, 09:45
volkan konak Trabzonsporlu olabilr yanlız adam neden hissesini versin canım simdi gelsin kulup evimi arabamı istesin benden Trabzonsporluyum die vercekmyim mantıklı olun arkadaslar bu halde bile kendi hissesini hibe etmiş adam daha ne diyelim bence bir an once bmn nin giriş sayfasına volkan konakla ilgili bir destek metni hazırlanmalı zaten yerel medyadada cıkar bu yazımız ve volkan konakta bizleri anlar onun gibi bir degeri kaybetmek cok sacma olur haydi bmn

Emre B.
23.04.2008, 10:21
Volkan Konak'ın hisselerini bağışlaması bile çok büyük bir fedakarlık.Beleş biletlerle stada giren beleşçilerin Volkan Konak'tan hesap sorması çok ilginç.Bu işin içinde yönetimden birilerinin çıkarları varsa, Sadri Şener önlemlerini almalı ve yöneticiler istifa etmeli.

ilhan
23.04.2008, 10:43
Bende,tamda bu aralar Volkan'dan yeni sezon için marş kıvamında beste isteyecektim..

Sanırım verirdi.Yapardı bunu..
Ama ben utanırım yahu.

Yok yok istenmez artık.

Kimse istemese bile yapar Olcay Abi. Volkan Konak yapar. Trabzonsporluluk duruşunu en takdir ettiğim insanlardan bir tanesidir. Kendi değerlerimizin kıymetini bilmiyoruz diyen arkadaşlara katılıyorum.

28 Nisan da yapacağı konuşmayı iple çekiyorum. Kim o 2 yönetici acaba? *

Medya ve trübündeki bir kaç dengesiz aracılığıyla Volkan Konak'a ayıp yapılmıştır. Bu ayıbı yapanlar " özür dileme " nezaketinide göstereceklerdir umarım! *

LazAnisT
23.04.2008, 11:56
Tesislerin olduğu yerin inşaat ihelesi bile yapıldı.İhaleyi alan yöneticilerimizi Volkan Konak 28 Nisandaki Basın Toplantısında açıklayacak.İhaleyi alanlar o pankartı astıranlardır.

hüseyin1975
23.04.2008, 14:46
Degerlerimize sahip cikalim.
Bu Ülke zaman zaman bunu yapmadigi icin "kaybediyor"...

macka61
23.04.2008, 15:38
dün lig radyoda çok güzel cevap verdi yönetimdende Hasan Yener katıldı yöneticiler yapmadıyor diye bana hiç inandırıcı gelmedi Volkan Konak kulüp üyeliğinden de çıkacakmış

ozcilingir
23.04.2008, 16:32
Herşey tamamda Volkan Konak'da Kulüp üyeliğinden çıkacağım gibi bir açıklama yapdıysa onada yakışmıyor.Bir kulübün yönetim kurulunun üyeleriyle asil üyeler arasında ve veya Yerel medya ile aralarında oluşan bir anlaşmazlıkta hemen kulüp üyeliğinden istifa etmek gibi hareketlere kalkışmak yakışık almaz , TRABZONSPOR kulübü üyeliği öyle pireye kızıp yorgan yakmak şeklinde sona erdirilirmi veya böyle bir söylem ne kadar yakışık alır.

Cengiz Çubukcu
23.04.2008, 18:14
Herşey tamamda Volkan Konak'da Kulüp üyeliğinden çıkacağım gibi bir açıklama yapdıysa onada yakışmıyor.Bir kulübün yönetim kurulunun üyeleriyle asil üyeler arasında ve veya Yerel medya ile aralarında oluşan bir anlaşmazlıkta hemen kulüp üyeliğinden istifa etmek gibi hareketlere kalkışmak yakışık almaz , TRABZONSPOR kulübü üyeliği öyle pireye kızıp yorgan yakmak şeklinde sona erdirilirmi veya böyle bir söylem ne kadar yakışık alır.

Sayın abiciğim , Volkan Konak da böyle bir adam işte...eğilip bükülmeyen bir adam olduğunu söylüyor ki bu hareketi o adamlarla aynı yerde olmamak adına yapacakmış....
Canım memleketim ve insanı ne hale gelmiş, kendi değerlerimizi bile kirletip bir kenara atmaya çalışıyoruz....şampiyonluk istemiyorum yeter ki onurumuzu gururumuzu kaybetmeyelim, adam gibi adam olalım el alem de bize saygı duysun....

Badaloğlu
23.04.2008, 18:23

Ahmet ağabey, Volkan Konak'ın dediği şuydu. Yıllarımızı verdiğimiz o tesislerden ben zaten çıkmak istiyorum, benim için sorun yok! ama ortaklarımında konuşulup onların ikna edilmesi lazım.Ben bunu istiyorum dedi...

Sonra yöneticilerden birileri ona adam göndermiş değişik şekillerde onu tehdit etmişler, maliyecilerin her gün buraya geleceklerini söylemişler, sonra çıkacaksın'a getirmişler lafı...

Kirlendiğimi hissediyorum dedi.Pazartesi 28 Nisan'da Trabzon gazeteciler cemiyetinde bu pankartları astıran yöneticileri açıklayacağım dedi.Sonrada istifa edeceğini, bu yöneticilerin olduğu bir ortamda kulüp üyesi olmak istemediğini bunun içinde istifa edeceğini söyledi.

Trabzonlu'nun kavgası mert olur dedi.Namertlere papuç bırakmayız dedi.Bu kulüp aydınların, entellerin kurduğu günüğmüze kadar getirdiği bir kulüp olduğunu söyledi.Yanlız şehirde bir sıkıntının olduğunu, Şenol Güneşlerden, diğer yöneticilere kadar aydın insanların bu şehirde yaşamak istemediğini anlattı.Bu şehrin çakallara kaldığını anlattı.

Barış Mayda
23.04.2008, 18:40
volkan abiye yapılanlar yanlıştır bence bunu trabzonspor taraftarları tarafından yapılmış bir protesto olarak görmüyorum bunu trabzonspor taraftarı olmayan bazı kişilerin yaptıgını düşünüyorum.volkan konak trabzonspor icin her zaman bir değerdir. böyle degerler böyle yitirilmemelidir.trabzonspor aşkı öyle 1 milyon dolarlarla falan ölçülmez bunu herken böyle bilsin.volkangı protesto edeceklerine ayıcık albayrak yönetimine pankart acsaydılar belki daha erken giderdi bu yönetim.u büyük taraftar artık tekşeyi istiyor şampiyonluk başka birşey degil. ne para ne pul ne mal tek şey şempiyonluk

Külünkoğlu
23.04.2008, 18:42
Bir sorumda BMN'ye olacak.V.Konak ile ilgili haberlerin patlamasında etken olan Haber61.Net'in burada sıkça eleştirildiğini görüyoruz.Anasayfamızda bulunan Spor61.Net reklamının kaldırılması düşünülüyor mu?
İlk mesajdan ititbaren Haber61 ile ilgili tek olumsuz haber okumadım daha doğrusu haber61'in hiçbir yerde adı bile geçmiyor.

Kaldı ki Haber61'in Volkan konak yorumu burada.
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=16128

Hangi akla hizmet böyle bir yorum yaptığını da öğrenirsek iyi olur Osman...

Cafer KILIÇSOY
23.04.2008, 19:41
.....Bu şehrin çakallara kaldığını anlattı.

Yılın sözü,

Yılın değil son 10 yılın sözü...

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Emirhan Makul
23.04.2008, 20:03
.....Bu şehrin çakallara kaldığını anlattı.

doğru söze ne hacet herşeyi açıklıyor bu söz

KUTADGU
23.04.2008, 20:39
Volkan Konak: Bu şehir çakallara kalmıştır....

Bu sözü kendi adıma kabul etmem olanaksız...

Pire için deve yakan taraftarlarımızı ne kadar eleştirsek de.
Volkan Konak abimizin dediklerine imzamızı atsak da..
Onun gerçek bir Trabzonsporlu olduğunu bilsek de....

Bu söze katılmam olanaksız..
Kimler çakaldır, kimler değildir?
Üç beş uğursuzun yaptığını Trabzon kentine maleden medyaya tepki göstermedik mi hep beraber?
Bu iş buralara kadar gelecek miydi?
Demek ki tepkilerimiz olgulara değil, olaylara değil kişilere...

Volkan Konak'a yapılanları kınıyorum..
Volkan Konak bunları haketmemiştir, katılıyorum...
Haksızlığa delikanlı gibi savaş açmasını destekliyorum..

Lakin,
Topyekün bir şehri zan altında bırakmak...
Anlayamıyorum.

ozcilingir
23.04.2008, 23:17
Metin , Osman'a hangi akla hizmet yorum yaptığını sordun.
Ben istemiyerek müdahil olacağım.
Bu konuyu gündeme taşıyan kişinin kim olduğu aşağıdaki yazıda .
Nedense Volkan Konak' eleştirdik diyor ancak o yazıyı şu anda sitede bulamıyoruz. Sonra araştırmış ve Suçlu Volkan Konak değil yazısını yazmış .
Kısacası ortalığı karıştıran haberi yayınlayan kişi aşağıdaki kişi.
Bu sebeple Osman ile bu konuyu konuşuyorduk Osman benden önce davrandı ve o yorumu yaptı. Aslında Osman'ın yorumu benim yorumum. Bu sebeple sorduğun soruya ben cevap veriyorum.
Aslında VOLKAN KONAK konusu gündemde kaldığı müddetçe TRABZONSPOR zarar görecek.
Kişiler egolarını tatmin edecek.
28 Nisan tarihinde VOLKAN açıklama yapacak , kimine göre haklı kimine göre haksız v.s. yorumlar .Gerek varmıydı bu konuyu haber yapmak sonrasında tribünlere taşımak .
Gazeteci tabii haber onun mesleği ,yapsınlar bir haber ilk önce eleştirsinler bu eleştri üzerine tribünler harekete geçsin ortalık toz duman olsun ve sonra araştırdım Volkan haklı diye yazı yazacaksın ,tereyağ gibi işin içinden sıyrılacaksın. Bizde bunu yiyeceğiz. Gazeteci olarak TRABZONSPOR un haklarını savunuyor olacaksın , kim yer BEN YEMEM.GARGARADA YAPMAM.

Ayrıca internet sitesi hakkında TUNGA nın 22.04.2008 tarihli 40 nolu mesajınıda görmüş olmak gerekiyor. Tabi site ismi verilmiyor.Ama anlayan anlıyor .

Gazetecinin yazısından bir bölüm :

Kartal Cevizli’deki arsada Karayemiş tesislerini Volkan Konak işletiyor.

Volkan Konak için bir yazı yazdık sitemizde

Önce Konak’ı eleştirdik.

Daha sonra olayın iç yüzünü araştırdık.

“Suçlu Volkan Konak değil” şeklinde bir köşe yazısı yazdım.

Ben bunları Osman Başkır adına yazdım.

Külünkoğlu
24.04.2008, 09:10
Ahmet abi adamın konuyla ilgili yazısı aşağıda, ben senin çıkardığın gibi bir anlam çıkarmıyorum.
http://www.spor61.net/author_article_detail.php?id=50

Badaloğlu
24.04.2008, 09:32

Üç beş uğursuzun yaptığını Trabzon kentine maleden medyaya tepki göstermedik mi hep beraber?

Lakin,
Anlayamıyorum.

Anlatmak istediğini anlamak istememenize şaşırdım!... Neden şehri topyekün zan altında bıraksın ki? Onun anlatmak istediği bu şehrin yetiştirdiği aydın insanların bu şehirde yaşamamak istemesinin nedenleri var demeye getiriyor.Olaylar kişiselde olsa koca şehri etkilemiyor mu? Sadece bu olay değil! Daha öncede bir çok kulüp yöneticisinin iş yeri kurşunlanmadı mı? daha önce de futbolcularımızın araçları kurşunlanmadı mı? Daha öncede bu şehirde kulüp binasının camları taşlanmadı mı?Bu şehirde papaz vurulmadı mı? Bu şehirden 17 yaşında çıkan bir genç Hyran Dinki öldürmedi mi? bunlarda bireysel olarak gözüksede bir şehre mal edilebilecek olaylar...

Volkan Konak'ın anlatmak istediği bu... Bu takımı kuran insanlar aydın insanlardır dedi... Rıfat dedeoğulları,Nizamettin Alganlar, eski kaliteli yöneticiler v.s. örnek vermeye çalıştı.Şimdiki yöneticiler ile o zamanki yöneticiler arasındaki farkı izaha çalıştı...Yoksa Volkan Konak'ın şehir ile bir sıkıntısı yok ama şehrin bir sıkıntısı var.Kaliteli insanları bu şehir barıdırmıyor! Bunu anlatmaya çalıştı...

Ayrıca Volkan Konak bu şehri sevdiğinden ve oradaki gazetecilerede saygı duyduğundan dolayı bu açıklamayı Trabzon'da yapacağını özellikle söyledi.Uçağa binmeyide sevmem ama o gün bineceğim ve bu açıklamalarımı orada yapacağını; kulüp yöneticilerinden de (ya da bu pankart olayı ile ilgili 4 isim ben öylede anlamış olabilirim) 4 kişinin ismini vereceğini özellikle söyledi.

Bu arada pankartı yazan arkadaşlarada sitemi oldu.Bari pankarttaki imla hatalarını düzeltseydiniz, bilmiyorsanız bu konuda yardımda ederdik, diyede makarasını geçti.Tribündeki bu arkadaşlarında tespit edildiğini özellikle söyledi...

EmrahYalçınalp
24.04.2008, 09:34
Volkan Konak'ın açıklamalarını dinlemedim. Eğer "Üyeliğimi silin" demiş, ya da "Trabzon çakallara kaldı" gibi bir ifade kullanmışsa, en az kendine yapılan kadar yanlış bir iş yapmış. Her canı yanan canını yakana "sallama" hakkına sahip olsaydı en başta bu ülkede yaşamamamız lazımdı. Hangimiz öyle ya da böyle bir şekilde haksızlığa uğramadık?

Basın açıklamasında daha aklı selim açıklamalar yapacağını umuyorum. Bence hissesini devretmesi için bir sebep yok. Devretmezse ona kızmam. Adamın ekmeği, ve bir anlaşma var ortada. Ve tehdit edilmiş ise de gerçekten dokunmuş olabilir. Ama bunların hiç biri haklıyken haksız duruma düşmeyi mübah saymıyor.

Ve yazık oluyor...

Badaloğlu
24.04.2008, 09:48
Volkan Konak'ın açıklamalarını dinlemedim. Eğer "Üyeliğimi silin" demiş, ya da "Trabzon çakallara kaldı" gibi bir ifade kullanmışsa, en az kendine yapılan kadar yanlış bir iş yapmış. Her canı yanan canını yakana "sallama" hakkına sahip olsaydı en başta bu ülkede yaşamamamız lazımdı. Hangimiz öyle ya da böyle bir şekilde haksızlığa uğramadık?

Basın açıklamasında daha aklı selim açıklamalar yapacağını umuyorum. Bence hissesini devretmesi için bir sebep yok. Devretmezse ona kızmam. Adamın ekmeği, ve bir anlaşma var ortada. Ve tehdit edilmiş ise de gerçekten dokunmuş olabilir. Ama bunların hiç biri haklıyken haksız duruma düşmeyi mübah saymıyor.

Ve yazık oluyor...

Kendisinin tehdit edildiğini bunun da değişik şekillerde olduğunu anlatmaya çalıştı.Hatta Ergenokon adı bile geçti...

Çakallara kaldı, lafını bende size yanlış izah etmiş olabilirim.Bunu Yavuz ağabeye soracağım.Çünkü ben proğramı cep telefonumdan, kulaklıkla dinlemeye çalışıyordum.Çakallara bırakmayız da demiş olabilir.Böyle içerisinde ''çakal'' lafı geçen bir ifade vardı ama...

Trabzonlu'nun kavgasıda mert oduğunu, namert bir kavga yapmacağını kendisinin böyle bir tarzı olmadığını söyledi.Radyo proğramına yoldayken (Kütahya yakınlarında) arabayı sağa çekip konuştuğunu söyledi...

İstifa edeceğini, ve kararının kesin olduğunu... Bu tarz yöneticilerle aynı ortamda olmayacağını, kirlendiğini söyledi.istifa etmesinin nedeninide şöyle izah etti.Ben o gün istifa edersem, yani 28 Nİsan günü, işte o gün vereceğim isimleri tarih yazacak.Volkan Konak bu adamlar yüzünden istifa etti diyecekler.Bu yüzden istifa edeceğim, o insanların yüzünün kızardığını görmek istiyorum dedi...

Trabzon mührünün altını kaldırdığınız zaman orada göreceğiniz isimlerden bir taneside benim dedi.Trabzon ve Trabzonspor'u çok sevdiğini söyledi...

Cengiz Çubukcu
24.04.2008, 09:49
Ben Volkan Konak olsaydım ve aynı şeyler bana yapılmış olsaydı onun gibi davranırdım... yapılan şeylere başka türlü nasıl tepki koyabilirsin ki! Üyeliği o adamlarla aynı camiada olmayı içine sindiremeği için ''geçici bir süre askıya alın'' dedi...

Great White
24.04.2008, 09:52
"Memleket çakallara kaldı" şeklinde bir tabir kullanılsa buradan çıkartılacak sonuç tüm ülke halkının çakallaşması olmayacaktır eminim..

Yöneten güçlere bir tepkidir bu..

Başta olanlara, lafı geçenlere..

Volkan Konak da uğramış olduğu haksızlık ve hatta çirkeflik neticesinde biraz da fevri bir şekilde canı gibi sevdiği kendi şehrinin ehliyetsiz kişilerin eline düştüğünü ima etmiş olabilir..

Bu tespiti bir Malatya' lı, bir Sivas' lı, bir Kayseri' li ve hatta bir Rize' li yapmış olsa belki bir art niyet ya da hakaret aranabilirdi ama bu lafı zikreden kişi zaten Trabzon' lu oluşuyla her fırsatta övünen ve tanınan bir isim..

İnsan psikolojisini de göz önünde tutmak gerek..

Mesela, bir Trabzonspor' lu arkadaşım bana gelip de "Yahu çok berbat bir takımız, şampiyonluğu artık zor görürüz." dediğinde kendisine hak verebiliyorum ama aynı lafı Fener' li bir arkadaşım söylediğinde direkt tepki vererek itiraz ediyorum:)

Bence Volkan Konak orada bir nevi özeleştiri yapmıştır. Kendisini anlayanlar da zaten anlamıştır..

Nytre
24.04.2008, 09:57
bence bosuna konusuyoruz , volkan konak boyle bir sey dememistir, ortada `kanit` yok ,

LazAnisT
24.04.2008, 10:05
Neden adamın açıklamalarından bir paragraf çıkartıp ona takılıp kalıyoruz anlamıyorum.

Volkan Konak'ın açıklamalarını bir bütün içersinde ale alıp olayın vahametini tüm Trabzon camiasına açıklamak ilk vazifemiz olmalı.

Allah aşkına bu çakalların kim olduğunu merak etmiyormusunuz?en çok merak ediyorum.Artık maskeleri düşmeli.28 nisanı iple çekiyorum..

Çağatay_
24.04.2008, 10:07
"Memleket çakallara kaldı" şeklinde bir tabir kullanılsa buradan çıkartılacak sonuç tüm ülke halkının çakallaşması olmayacaktır eminim..

Yöneten güçlere bir tepkidir bu..

Başta olanlara, lafı geçenlere..

Volkan Konak da uğramış olduğu haksızlık ve hatta çirkeflik neticesinde biraz da fevri bir şekilde canı gibi sevdiği kendi şehrinin ehliyetsiz kişilerin eline düştüğünü ima etmiş olabilir..

Bu tespiti bir Malatya' lı, bir Sivas' lı, bir Kayseri' li ve hatta bir Rize' li yapmış olsa belki bir art niyet ya da hakaret aranabilirdi ama bu lafı zikreden kişi zaten Trabzon' lu oluşuyla her fırsatta övünen ve tanınan bir isim..

İnsan psikolojisini de göz önünde tutmak gerek..

Mesela, bir Trabzonspor' lu arkadaşım bana gelip de "Yahu çok berbat bir takımız, şampiyonluğu artık zor görürüz." dediğinde kendisine hak verebiliyorum ama aynı lafı Fener' li bir arkadaşım söylediğinde direkt tepki vererek itiraz ediyorum:)

Bence Volkan Konak orada bir nevi özeleştiri yapmıştır. Kendisini anlayanlar da zaten anlamıştır..

%100 Katılıyorum.Ayrıca Ahmet Abi'nin de dediği gibi ne yazık ki o güzelim şehrimizden düşünce farklılıkları nedeni ile insan öldürenler çıktı.Bir insanı dini veya ırkı sebebi ile öldürmek varsa, o ilde bir takım sıkıntılar var demektir.

Üzerimize oynanan oyunlar var, kışkırtmaya çalışanlar var..Bu doğrudur..Ama olanları da yok sayamayız.Mesela Szymkowiak bile papaz cinayetinden sonra ayrılma kararı aldı..

Trabzonspor, Trabzon halkının belki de vatan millet meselelerinden sonra en duyarlı olduğu nokta.Bu hususta Volkan Konak'a yapılan etik dışı müdaheleyi kınıyorum.Bunu yapmak, ya Volkan Konak ya Trabzonspor deme noktasına getirmek gibi birşeydir.Elimizde olan 2 büyük değeri çatıştırmak da normal birşey değildir.

Bir şehirde üst üste normal olmayan şeyler oluyorsa demek ki bir problem var.Bu problemi yok sayarak değil, ancak üstüne giderek çözebiliriz.

Nytre
24.04.2008, 10:17
volkan konak`a yapilan yanlis ama bu yanlisi yapan bir `grup` bir `topluluk` degil ki! bunu yapan bir iki kisi! (pankart asanlardan bahsetmiyorum) .

asil bu bir iki kisinin yaptigi insanlik degildir! ucuz ve 3, sinif kirletme cabalaridir! bunu kim yaptiysa (ki bu cikacak ortaya) o kisi kim olursa olsun artik KOCAMAN BIR SIFIRDIR!,,,

volkan konak oradan cikmak icin (ya da ortaklari icin) bir tazminat istemisse haklidir. hatir gonul isleri her zama yurumez insanlar para kazanacak ki hayatlarini idame ettirsinler oyle dgil mi.

volkan konak bizimdir... kimsenin onu harcamaya gucu yetmez... onu bir kisi harcamaya calisir 100.000 kisi omuzlamaya calisir

ÖmerFarukYılmaz
24.04.2008, 10:21

Lakin,
Anlayamıyorum.

Usta kafamdakilerin hepsini benden önce yazıya dökmüşsün...:alkış:

macka61
24.04.2008, 13:47
söyolediklerinin hepsi doğruydu burda bunları tartışmak abes yani bence eğer doğruysa Volkan Konağı dediği gibi tehdit eden yöneticileri tartışmalıyız

Abdullah Altıntaş
24.04.2008, 14:12
Bu olay mide bulandırıcı duruma gelmiştir.Volkan Konak ı milletin önüne atmaya kimsenin aklı yetmez.Yazık ki bu yönetimden iyice soğumaya başladım.Yeni bir nuri ve saz heyeti olayıyla karşı karşıya kalmaktan inanın çok korkuyorum.Büyük Trabzonspor taraftarı 24 yıldır kandırılmaktan bıktı usandı.Kartalda ki tesislerden kim ne para yiyecekse yesin ama pis ellerini Trabzonsporumuzdan çeksin.
Seninleyiz VOLKAN abi

Emirhan Makul
24.04.2008, 14:18
Trabzonsporu memleketi en iyi anlatan hisseden yorumlayan damarlarımıza enjekde eden adamı ne hallere getirdiler neylerle suçluyorlar öpüp başlarına koymaları lazım ne yapıyorlar kesinlikle o stadda iyi insanlarda var fener maçında olumlu pankart açılması lazım diğer maçlarda da açılsa olur ama onları tv vermeyecek

ÜNAL
24.04.2008, 14:30
Volkan Konak herkes neyin ne olduğunu kimin ne olduğunu biliyor...

Sen sana yakışanı yaptın.:alkış:

KUTADGU
24.04.2008, 15:53
Anlatmak istediğini anlamak istememenize şaşırdım!... Neden şehri topyekün zan altında bıraksın ki? Onun anlatmak istediği bu şehrin yetiştirdiği aydın insanların bu şehirde yaşamamak istemesinin nedenleri var demeye getiriyor.Olaylar kişiselde olsa koca şehri etkilemiyor mu? Sadece bu olay değil! Daha öncede bir çok kulüp yöneticisinin iş yeri kurşunlanmadı mı? daha önce de futbolcularımızın araçları kurşunlanmadı mı? Daha öncede bu şehirde kulüp binasının camları taşlanmadı mı?Bu şehirde papaz vurulmadı mı? Bu şehirden 17 yaşında çıkan bir genç Hyran Dinki öldürmedi mi? bunlarda bireysel olarak gözüksede bir şehre mal edilebilecek olaylar...

Volkan Konak'ın anlatmak istediği bu... Bu takımı kuran insanlar aydın insanlardır dedi... Rıfat dedeoğulları,Nizamettin Alganlar, eski kaliteli yöneticiler v.s. örnek vermeye çalıştı.Şimdiki yöneticiler ile o zamanki yöneticiler arasındaki farkı izaha çalıştı...Yoksa Volkan Konak'ın şehir ile bir sıkıntısı yok ama şehrin bir sıkıntısı var.Kaliteli insanları bu şehir barıdırmıyor! Bunu anlatmaya çalıştı...

Ayrıca Volkan Konak bu şehri sevdiğinden ve oradaki gazetecilerede saygı duyduğundan dolayı bu açıklamayı Trabzon'da yapacağını özellikle söyledi.Uçağa binmeyide sevmem ama o gün bineceğim ve bu açıklamalarımı orada yapacağını; kulüp yöneticilerinden de (ya da bu pankart olayı ile ilgili 4 isim ben öylede anlamış olabilirim) 4 kişinin ismini vereceğini özellikle söyledi.

Bu arada pankartı yazan arkadaşlarada sitemi oldu.Bari pankarttaki imla hatalarını düzeltseydiniz, bilmiyorsanız bu konuda yardımda ederdik, diyede makarasını geçti.Tribündeki bu arkadaşlarında tespit edildiğini özellikle söyledi...

Sevgili Badaloğlu,

Anlatmak istediğinizi en fazla anlamamışımdır... Benim anlamak istememek gibi bir duruşum olamaz olmamalı da..

Yazımda da belirttiğim gibi.

Söylenegelen şeyler olduysa Volkan Konak sapına kadar haklıdır...

Yalnız çakal tabirini bu kadar geniş bir kesimi içine alacak şekilde kullanmasını anlayamıyorum dedim..

Volkan Konak, iyi bir kalem erbabı ve de iyi bir hatiptir.
Bunun yerine Trabzon'da oluşmaya başlayan şer odakları, çakallar var.
Bizlerde bunlarla mücadele ederiz, edeceğiz demesi, beklenirdi kendisinden.
Ya da en azından ben böyle beklerdim...

Düşüncelerim bunlardır..

Bekleyip göreceğiz hepsini...

Not: Bu arada Trabzon şehrinde yaşanan bu adi suçlardan dolayı Trabzon şehrinde yaşanmayacaksa, İstanbul'un nüfusunun 10.000'in altına düşmesi gerekirdi.

Bilâl ÇOBAN
24.04.2008, 15:58

Lakin,
Anlayamıyorum.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

tsmetu
24.04.2008, 16:29
benim olsa bende isterim benim malım trabzonspor'lu diye istemeyecekmi adamlar takımın başına gelecek sonra yiyecekler volkan kona'ğa gelince taraftarın önüne atık yazıklar olsun böyleki taraftar zihniyetine bu başlığı neden kilit vurulmuyor.alacak ben olsan 10 milyon dolar isterim gerekirse 100 milyon isterimmm olayı kimse saptırmasın

Terzioğlu
25.04.2008, 00:17
Volkan Konak su anda Mesaj TV'de canli yayinda..

Kubilay ŞAHİN
25.04.2008, 00:46
Adam ne güzel konuştu oyle.....

ceserdar
25.04.2008, 00:50
Trabzon ve Trabzonspor'dan neden bundan sonra hiçbir şey olmayacağını bu olaylar iyice yerleştiriyor kafama. Gerçekten topla çarp böl bu ikisi anca bu kadar olur. İlerisi için hayalciliğe gerek yok. Daha kötüsü olmasın. Durumu idare etsinler bari.

Ahmet Kuru
25.04.2008, 01:17
Gündemde olan bu konu hakkında küçük bir yorumda ben yapayım dedim...
Ben Volkan Konak ı sanatçılığı dışında tanımam.
ne kadar Trabzonsporludur ne kadar değildir bilmem...
hakkı olan para 1 milyon dolarmıymış?istemiş mi? Hakkıdır..
Bu Klüpten haksız yere milyon Dolarları götüren(çalan) insanları biz Efsane diye nitelendiriyoruz.Adam hakkı Olan parayı istemiş niye gocunuyoruz ki?
Hakkı olan 1 milyon dolar gibi Bir meblayı talep etme gibi bir durum söz konusu değilse zaten sorun yok...
Trabzonlu onca zengin iş adamının yapamadığını Sanatçı Abimiz yapmış Deriz ve Ayakta alkışlarız..
bunda büyütülecek ne var anlamıyorum ya...

DNA-TS
25.04.2008, 10:29
gece mesaj tv ye bağlandı canlı yayında....öyle şeyler anlattıki şimdiye kadarkilerden çok farklı...onun hakkında çıkan haberler yorumlar statdaki pankartlardan tutunda tesislerdeki fittness salonuna herşeyi anlattı..birde ayın 28inde trabzonda nizamettin algan ile basın toplantısı yapacak..kendi hissemide trabonspora vereceğim dedi...biz taraftarlar olarak dış kapının dış mandallarıyız bi bakıma ..çünkü olayları hep gazetelerden haberi sunan kişinin yorumlarıyla öğreniyoruz..sonra başka bir haber çıkıyor orda yorum daha farklı...dün olayı 1.ağızdan dinledik bambaşka bir olay...bir çakal konusunda ben dün akşamki konuşmasından şunu çıkardım...dediki trabzonspor yönetim kurulu çok saygı duyduğum insanlardan olusuyor fakat 4 kişi hariç..bunların dışındakilerden özür diliyorum olayların bu boyuta gelmesinden..çakal kelimesini 28 inde trabzondaki basın toplantısında açıklayacağım dedi...hep beraber bekleyip göreceğiz gelişmeleri...

macka61
25.04.2008, 12:12
adam kulübe marş yapıyormuş bunun i.in 10 gün yayla evine kapanmış güzel bir marş olsun diye biz ise adama neler yapıyoruz

empty61
25.04.2008, 12:18
"Pankartçılar"ın Volkan Konak için olumsuz pankart açmaları beni Volkan Konak hakkında zerre kadar olumsuz düşündürmemiştir..Aynen Haluk Ulusoy için olumlu pankart açtıklarında Haluk Ulusoy İçin olumlu bişey düşünmediğim gibi..
Volkan Konak Trabzonsporludur,Trabzonun evladıdır..Pankartla mankartla olmaz bu işler..

ergin cesit
25.04.2008, 12:23
volkan konak gibi büyük bir değerimiz var onu karalama gafletine düşen birkaç kişi.gerçekten çok yazık.böyle değerlerimizi küstürmememiz gerek yok

ErayAkyüz
25.04.2008, 12:24
arkadaslar istanbul anadolu yakasında bulunan arkadaslarmız bir organizasyon yapıp toplanalım kartaldaki şimal barın oraya bu işin öncusu ben olabilirim bana cok yakın tesis zaten bişeler yapalım arakadaslar

Koray
25.04.2008, 12:30
Yaşasın uşaklık,Yaşasın pankartçılık !

rezil herifler...

ÜNAL
25.04.2008, 14:59
Sindilecek olaylar değil tabi Volkan Konak için..merak ediyorum o 4 isim kimler?

Ne olursa olsun Volkan Konak Trabzon ve Trabzonspor için önemli isimdir..Böyle oyunlara gelmeyecek kadar da akıllıdır.

www.volkankonak.com (http://www.volkankonak.com)

http://img401.imageshack.us/img401/9109/volkankonak043fb6.jpg (http://imageshack.us)
http://img401.imageshack.us/img401/9109/volkankonak043fb6.4806d16de4.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=401&i=volkankonak043fb6.jpg)

Cengiz Çubukcu
25.04.2008, 15:06
15 yaşımdan beri Volkan Konak dinliyorum, kendimi onunla özdeşleştirmişimdir çoğu zaman, çocukluğunda gençliğinde yaşadıkları , anıları benimkilerle çok benzer onu kendim gibi görüyorum dolayısıyla ona yapılanları kendime yapılmış sayarım....kolay kolay harcatmayız adamımızı...

ÜNAL
25.04.2008, 15:08
Cengiz abi ben de onun parçalarıyla büyüdüm.Hala daha gününmüzdeki anlaşılmaz,acayip pop şarkılarından ve şarkıcılarından daha kaliteli geliyor parçaları.

Fatih Efe
25.04.2008, 15:13
dün akşam bir tv programına telefonla bağlanıp bu olaylar hakkındaki görüşlerini dinlerken olayın ilk ağızdan çıkan seslerle tribünlerde veryansın eden feryat fıganların ne kadar boş ve istismar edici olduğunu anladım.Volkan Konak'ın adına ve şahsiyetine yakışır bir açıklama yaptığı bu program eminim medyada fazla yer bul(a)mayacak.Volkan Konak son sözünde 'ben ağayım ve bağış ettim%19luk hissemi'dedi.bunun altına ben de imzamı çakıyorum.Kendisi kavi adamdur vesselam.Öyle ısmarlama tribünlere oynayan bir açıklması da yok nitekim...
örnek insan abide şahsiyet tartışılmayacak kadar da adam gibi adamdur...

Gamze
25.04.2008, 16:04
Açıkçası bu konuyu çok üzülerek takip ettim.
Üzerine yorum da yazamadım bir türlü.
Birçok arkadaşım, büyüğüm zaten gerekeni söylemiş.
Ama belki vicdanen huzur bulmak adına desteğimi dile getirmek istedim.

Volkan Konak çok önemli bir değerdir.
Çok çok sevdiğim, Trabzonlu ve Trabzonsporluluğundan şüphe duymadığım, adam gibi adam dediğim özel insanlardandır.
Kendisine büyük bir ayıp edilmiştir.
Ama biz, aklı selim sahibi TRabzonsporlular, onunlayız.

Bu işi kendi içinde çözemeyip, hem kulübün, hem Volkan Konak'ın rencide edilmesine müsade veren lakaytlığa da oldukça kızgınım.
O pankartı açan, açtıran, destekleyenlere de yazıklar olsun diyorum...

LazAnisT
25.04.2008, 23:45
Bu olaya iki taraflı yaklaşmamız lazım.Birincisi Volkan Konak yıllardır bu tesislerde ve kulübe kira değil kar payı veriyor.Ama maalesef bu tesis bir türlü kara geçemedi.Bir şekilde kar zarar dengelenip kulübe para ödenmiyor.

Olayın diğer tarafı yöneticilerimizin olayı halletmek için kullandıkları yöntem.
Aslında bu yöntemi sürekli kullanıyorlardı ve başarılıda oluyorlardı.Ama bu sefer karşılarındaki kişi Volkan Konak olunca baltayı taşa vurmuş oldular.Ve bizlerde bu yöneticilerin(pankart astırıp arsaya inşaat yapmak isteyen)kim olduğunu öğrenmiş olacağız.

Volkan Konak pankart astıran yöneticileri 28 Nisan'da açıklayacağım diyor.Şahsım adına bu basın toplantısında isim verebileceğini düşünmüyorum.

Volkan Konak'ın o tesislerde bedava oturmasına HAYIR
Yönetimin olayı halletme şeklinede kesinlikle HAYIR

Fatih
25.04.2008, 23:49
dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz bilmem farkındamısınız

şenol güneş ve ziya doğandan sonra şimdi de volkan konak:rolleyes:

Cüneyt Canlıca
26.04.2008, 18:30
dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz bilmem farkındamısınız

şenol güneş ve ziya doğandan sonra şimdi de volkan konak:rolleyes:

ziya doğan ı ayrı tutarak katılıyorum sana... Bir anda gaza gelip belki içinde bizden çok daha fazla Trabzonspor sevgisi olan,bizden daha çok Trabzonspor için çalışanları silip atıyoruz..

tsmetu
27.04.2008, 22:39
bu taraftar zihniyetiyle bu takım hiç bir yere gelemez adamın alacağı para toprağından sizene.

Osman Yavuz
28.04.2008, 13:57
Duygusallık Yok
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Muammer Saka dün TAKA Gazetesini ziyaret ederek, İstanbul Kartal’daki Karayemiş tesisleri ile ilgili belgeli açıklama da bulundu.
Saka, Trabzonlu Sanatçı Volkan Konak ile 1999 yılında yapılan sözleşmeye atıfta bulunarak Konak’ın Trabzonspor kulübüne net satışın 1999 yılı için yüzde 3, 2000 yılı için yüzde 4, 2001 yılı için yüzde 5, 2002 yılı ve ondan sonraki kira sözleşmeleri süresince yüzde 8 olarak aylık düzenli ödeme yapması gerektiğini söyleyerek, ‘O tesisin aylık ödemesi 2 bin YTL mi olmalı? Volkan Konak ne verdi de, ne istiyor? Bu işte duygusallık yok. Trabzonsporluluk var. Trabzonspor bugüne kadar Sayın Konak’a vereceklerini verdi. Şimdi sıra onda. Kulüp bu konuda geri adım atmayacaktır’ diye konuştu.

Burçak
28.04.2008, 14:38
28 inde yani bugün Volkan konak ın açıklama yapacağı yönetimden 4 kişinin ismini vereceği feln söyleniyordu. gelişme yok mu acaba

28TS61
28.04.2008, 14:40
28 inde yani bugün Volkan konak ın açıklama yapacağı yönetimden 4 kişinin ismini vereceği feln söyleniyordu. gelişme yok mu acaba

hep beraber bekliyoruz, bende merak ediyorum acaba neler diyecegini

Mustafa K. Demirbaş
28.04.2008, 16:49
TS Başkanı Şener afişe etsin

Trabzonlu Sanatçı Volkan Konak, TS Kulüp Başkanı Sadri Şener'in Trabzonspor maçında taraftarın açtığı pankartları kimlerin yaptırdığını açıklamasını istedi.

Trabzonlu sanatçı Volkan Konak, Trabzonspor Kulübüne ait olan Karayemiş Tesisleri'ni zarar ettiği iddiasıyla bırakmak isteyince kulüp ile arasında gerginlik yaşandı.

İşletmeciliğini aldığı TS kulübüne ait olan Karayemiş Tesislerini artık bıraktığını ifade eden Konak, “Anlaşmam olsa da olmasa da buradan ayrılıyorum. Bunu ortaklarıma da deklare ettim. Benim iyi niyetli girmem bir hataydı. Zira mesleğime, beni dünyaya tanıtan müziğime, bestelerime ihanet ettim. Artık yeter bir koltukta iki karpuz taşınmıyor” dedi.

Sanatçı Volkan Konak, bugün Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısında özellikle Gençlerbirliği-Trabzonspor maçında bir grup taraftarın eleştirisel açtığı pankartların kendisini çok üzdüğünü ifade etti.

MAFYAVARİ TETİKÇİLERLE KAPIDIŞARI ATILMAYA ÇALIŞILIYORUZ

Karayemiş tesislerini işletmeci olarak aldıktan sonra ciddi rakamlarla ciddi çalışmalar yaptığını ifade eden Sanatçı Volkan Konak, “Sadece hangar şeklindeki 4 duvar, tavanı bile yok. Yani, dört duvar sıvasız bir şekilde burayı devraldık.
İlan verilecek, buraya tekrar yatırım yapacak, tamamlayacak ve de işletecek işletici arandı. Ben idealist ve camiama güzel bir vitrin olsun diye fizibilite yapmadan birazda ikna edilerek klüp ile yap-işlet-devret modeliyle anlaştık. Buraya kadar kulübün, arsa, kaba inşaat bölümünde tek kuruş harcaması olmamıştır.
Gerek bölgesel, gerek Trabzonspor'un yeri oluşu markasal değeri ve heyecanı kayboldukça o kitle uğramaz oldu.
Daha sonra “Trabzonspor Tesisleri” ismini kullanmayıp “Karayemiş tesisi” ismini öne çıkartarak diğer bir marka olan Volkan Konak'ın kitlesinden nasiplenmeye başladık. Tesisler zaman zamanda ortakların cebinden takviyeler ile dönen bir işletme haline geldi. Bugünlerde ise mafyavari tetikçilerle hedef gösterilerek, sindirilip Saray Turizm İnşaat Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş buradan adeta kapıdışarı atılmaya çalışılmaktadır” dedi.

TS Kulüp Başkanı Sadri Şener ile henüz görüşme yapmadan Kasım ayı içerisinde tesisi boşaltması için ihtarname gönderildiğini ifade eden Volkan Konak,

“Biraz yorulmama rağmen kendisinin de talebi üzerine randevu alarak ziyaretine gittim. Kendisine buradan çıkmak istediğimi belirttim.
Hatta 'Zarar ettiğimiz için kulübe az kira gidiyor, gelin hep beraber burayı değerlendirelim, başka bir iş kolu verelim, bende kurtulayım, kulüpte daha fazla ekonomik olarak yararlansın. Bir komite önerin, toplanalım ve size rapor halinde sunalım' dedim. Halil İbrahim Akçay, Kenan Atalay, Mahmut Ören, Mehmet Ongan, Cengiz Çebi, ile Trabzonspor Sadri Şener Kulüp Binası'nda toplandık. Burasının beni çok yorduğunu ve buradan çıkmak istediğimi söyledim.
Fakat bu yönetimde bazı kişiler benim buradan çok fazla para kazandığımı ve artık buradan çıkmamı istedikleri için, son derece iftira boyutunda söylemler ile kamuoyu oluşturmaya başladı.
Eğer buradan çok para kazansaydım, 16 yıllık daha kullanma hakkından vazgeçmek o zaman çok büyük fedakarlık olurdu.
Bunu bildiğim için 'Ben payıma düşen yüzde 19'luk hisseyi kulübe hibe ediyorum, fakat yöneticilerimizin de o oranda içeriye yani kulübe geri almamak üzere para verecekler, hem de böylece kampanya başlatmış oluruz' dedim. Akabinde 1 milyondan benim yaklaşık 200 bin dolarımı hiç bana sormadan kulübe hibe alın geri kalanını yüzde 81 hissesi olan 5 ortağa hisseleri oranında dağıtırsınız dedim” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Mahmut Ören'in farklı bir öneri getirdiğini ifade eden Volkan Konak, “Ören 'fix kiraya dönsek yani ayda 15-20 milyar kira olsa ne dersin?” dedi. Bende “Trabzonspor kulübümüz bana burayı bedava verse ve üzerine 1 milyon dolar da işletme sermayesi de verse yine kabul etmem” cevabını verdim. Şirketin ve kulübün beni kullandığını ifade ettim. Yani ciro benim adımla oluyor beş kuruş almadan orayı yürütüyorum, hiç kimseden takdir ve teşekkür görmüyorum dedim. Ben İstanbu'a döndüm, yanıt beklerken bana yanıt tribünlerden geldi. Bu olayları daha hiç kimse bilmeden taraftar nasıl biliyor ve konuyla ilgili pankartlar açılıyor” dedi.

Konak, kapalı kapılar arkasında hazırlatıldığına inandığı pankartları hazırlatan kişilerin Kulüp Başkanı Sadri Şener tarafından afişe edilmesi beklediğini ifade ederek, “Eğer Sadri Şener, bu kişilerin isimlerini açıklamaz ise 10 milyarlık tazminat davası açacağım ve gelirleri bağışlayacağım” dedi.

Konak, pankartların kimler tarafından yaptırıldığını bildiğini ancak onları yüceltmemek adına açıklamak istemediğini de ifade etti.

Elif ÇAVUŞ

elifcavus@haber61.net (elifcavus@haber61.net)

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Emirhan Makul
28.04.2008, 17:06
ya Volkan Konak'ın internetsitesinde girdim ancak web adresini bulamadım bulan vaarsa yazabilir mi e-mail göndermek istiyorum

shenka61
28.04.2008, 17:49
ne olursa olsun Volkan KONAK bunları haketmiyor o tambir karadenizli ve trabzonsporlu adam gibi adam kaçtane sanatcımız var yapmayın allah aşkına volkan konak para almadan konserlere çıkmış trabzonspora hizmet vermiştir yazık yazık.........

Badaloğlu
28.04.2008, 18:54
http://www.gazetekaradeniz.com/images/yazar/4.jpg AKSAL YAVUZ

BU FİLMİ DAHA ÖNCE GÖRMÜŞTÜM

Değil Volkan Konak, kim olursa olsun, ona bu şekil davranmak, adını, kendini bilmez, hayatını başkalarından yalanarak geçiren insanların diline dolatıp tribüne pankart astırmak bize yakışmaz…
Ne Volkan Konak’ı, ne de 1996’da Trabzonspor için canını feda eden Mehmet Dalman’ı tanırım. Ama Trabzonsporluluklarından asla şüphe etmedim… Mehmet Dalman Trabzonspor için canımı verdi, Volkan Konak da malını, hatta canını verecek kadar Trabzonsporlu olduğuna inananlardanım…
Bizler, her ne kadar “ İnsan tek kanatlı melektir, ancak birbirlerine sarılırlarsa uçabilir ” desek de, Trabzonspor için canını, malını verecek kadar yürekli olan insanları toplumun önüne atmak, kara cahillikten, iş bilmezlikten başka bir şey değildir… İçler acısı bu durum, Trabzonspor camiasının ne boyuta geldiğinin göstergesidir ne yazık ki…
İnsan, para kazanmak için önce sağlığını, sağlığını kazanmak için de parasını harcarmış… Trabzonspor son yıllar kaybettiği itibarını tekrar kazanması için, camianın ele ele vermesi beklenirken, bizler neyle, kimlerle, nelerle uğraşıyoruz...
Şahsen bendeniz bu filmi daha önce görmüştüm… Adının Volkan Konak olması önemli değil, bu ana kadar Trabzonspor’dan kimler küstürülüp kaçırılmadı ki, kimler uzaklaştırılmadı ki..?
Geçtiğimiz sezon, tribünlerden sahaya inen koltukların, futbolcuların kafasına gez-göz-arpacık yapılarak nişan alınan metal paraların, eski ayakkabıların, su şişelerinin havada uçuştuğu, dünyaya rezil olup, yüzümüzün kızardığı karşılaşmanın rövanşında yüzüncü kez bir araya geldi Galatasaray ile Fenerbahçe; ancak Avrupa’nın fiyakalısına ders verdi ülkenin züğürt delikanlısı…
Demek ki bu işler olmuyor parayla, havayla… Koşan, topu ısıran, sahada rakibini doğduğuna pişman eden, bilmem nerelere kadar kovalayan, kısacası; formanın hakkını veren şampiyon oluyor, şampiyonluğu kovalıyor…
Üç sene önce, “cep delik, cepken delik” şarkısını söyleyerek şampiyon olan futbolcular, iki sene boyunca “ ana yok, baba yok, paramız da yok” demelerine rağmen, birkaç haftadır “ hocamız da yok ” deseler bile, Alman hocanın hakkını yememeleri gerek… Buradan şu anlaşılıyor Türk futbolcusunun motive şekli buymuş demek…
Trabzonspor taraftarına laf söyleyen ağalar, beyler, sıcacık koltuklarında ahkâm kesenler, maç sonrası Samandıra tesislerinde futbolcusunu kovalayan eşkıyaları gördünüz mü? Sizler, görmediğinizi söyleyebilirsiniz, ama bendeniz, hem bu filmi, hem de iki ayaklı, ancak yüzleri farklı o insanları daha önce oralarda görmüştüm…
Galatasaray taraftarı kendini dışarı atmış vızır vızır dolaşırken İstanbul sokaklarında, bir ara kendi kendime “ Biz de 1996’da kuyruğundan yakalamıştık şampiyonluğun, ancak boş bıraktılar elimizi, 12 sene geçmesine rağmen hala doğrultamadık belimizi ” söylenmeden edemedim…

AKSAL YAVUZ

Alibeyoglu
28.04.2008, 18:57
volkan konagin trabzonspor sevgisine laf atmak onu taratarla karsi karsiya getirmek trabzonsporumuza ihanetdir
camia olarak onun gibi degerli insanlarimiza cok ihtiyacimiz var

Doğan ATASOY
28.04.2008, 20:24
Daha evvel de dile getirmiştim, Volkan Konak Kartal'daki tesislerin Trabzonspor tesisleri olarak anılmasından rahatsız, hatta oradaki Trabzonspor logosunun kaldırılması için girişimde de bulundu kendileri.

Abdullah Altıntaş
28.04.2008, 21:14
Sn.Şener yönetimde ki bu kişileri açıklamaz ise kendiside bu işin içindedir.Yazık ki amaç yine Trabzonspor dan nemalanmaktır.Taraftarda hangi iyi futbolcular alınacak diye kendini avutup duruyor.
Yönetimin içinde Trabzonsporu 2. takımı olarak tutan kişiler oldukça bu takım daha çok 24 sene daha bekler.

LazAnisT
28.04.2008, 22:58
Volkan Konak kıvırmasın

Radyo programında basın toplantısında bu isimler açıklayacağım dedi.
Biz Trabzonluyuz bizim kavgamızda büyük olur demişti.

Madem kavgası büyük olur isimleri açıklasaydı bizde kavgaya girseydik.
İlla benmi açıklayayım bu isimleri:cool:

Sönmez Özlü
28.04.2008, 23:01
Açılan bu pankartlarla, gösterilen bu çirkin davranışla yönetimin ilgisinin bulunup bulunmadığı hâlâ muğlak bir konu. Kesinleşmeden, bu kadar sert tepkiler verilmesini doğru bulmuyorum.

Fakat şunu da düşünmek gerek: Eğer yönetimden birileri bu işe karıştıysa ve başkan bundan rahatsızsa, istenildiği gibi bu kişileri açıklamalı mıdır? Ben bunu doğru bulmam.

Bu olayla yönetimin bazı üyelerinin ilişkisi varsa, o ilişkili kişiler kulüpten bir süre sonra sessiz sedasız uzaklaştırılmalıdır. Volkan Konak'a da bilgi verilir, gerekenin yapıldığı söylenir, kusura bakmaması istenir. Olayı yüksek sesle dillendirmemesi rica edilir.

Bana kalırsa bu işin yolu budur. Bu konuları yüksek sesle dile getirmemeli yönetim. Sürekli kriz atmosferinde bulunmak yarar sağlamaz.

Fakat sessiz sedasız gönderilsinler demek, gönderilmesinler demek de değildir. Bu konuda -eğer başkanın bu olayla ilgisi bulunmadığı yönündeki inancım doğru ise- başkan gerekeni yapmalıdır.

Bir ihtimal daha var: Belki de bu olayla yönetim kurulunun hiçbir alakası yoktur... Bu durumda stada sokulan pankartlar kontrol edilmiyor demektir. Öyle ise, yönetimin yine kendini eleştirmesi gerekir.

EmrahYalçınalp
28.04.2008, 23:10
Dağ fare doğurmuş.

Burçak
29.04.2008, 09:42
http://www.kanalmavi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=47

Volkan Konakın açıklamaları şuan online izleyebilirsiniz.

Cengiz Çubukcu
29.04.2008, 09:52
Volkan Konak bu isimleri açıklasa ne değişecek ? bundan arlanıp intihar mı edecekler? Trabzonu mu terkedecekler? bilakis bunla övünecek olduklarını düşünüyorum....Volkan konak da böyle düşünmüş olmalı...

Ahmet Kuru
29.04.2008, 10:02
Volkan Konak bu isimleri açıklasa ne değişecek ? bundan arlanıp intihar mı edecekler? Trabzonu mu terkedecekler? bilakis bunla övünecek olduklarını düşünüyorum....Volkan konak da böyle düşünmüş olmalı...
Bence abi bu düşünceyi ilk açıklamasını yapmadan önce düşünseydi daha iyi olurdu.
Hem isimleri açıklayacağım deyip daha sonrada açıklamazsan ihalenin kimin üzerinde kalacağı bellidir.Ya hiç konuşmayacaksın yada konuşmuşsan dediğini yapacaksın diye düşünüyorum.

LazAnisT
29.04.2008, 11:23
Volkan Konak bu isimleri açıklasa ne değişecek ? bundan arlanıp intihar mı edecekler? Trabzonu mu terkedecekler? bilakis bunla övünecek olduklarını düşünüyorum....Volkan konak da böyle düşünmüş olmalı...Volkan Konak'ın bu isimlerle alakalı Lig radyo'da söyledikleri yenilir yutulur şeyler değil.Adamların Volkan Konak'a yapmadığı hakaret ve tehtit kalmamış.Bu kişiler aynı zamanda statta pankart olayını organanize eden kişiler.Ben bu kişilerin deşifre olması taraftarıyım.Bu aşşağlık adamların kim olduğunun bilinmesi bizim için bir milad olabiLİR.Yoksa daha çok pankartlar görürüz,daha çok bu pankartları kim astırdı diye aranırız..

Osman Yavuz
29.04.2008, 11:29
Konak’tan Trabzonspor’a Bağış

Trabzonlu ünlü sanatçı Volkan Konak, İstanbul Kartal`da bulunan Karayemiş Tesisleri`ndeki bütün hisselerini 16 yıllık kullanma hakkı ile birlikte Trabzonspor kulübüne devrettiğini açıkladı.
İstanbul Kartal`da Trabzonspor`a ait olan tesislerin işletme hakkını elinde bulunduran Saray Turizim A.Ş.`nin ortaklarından olan Volkan Konak, buradan çıkmak için 1 milyon dolar talep ettiği şeklinde medyada yer alan haberlere ve diğer iddialara, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti`nde düzenlediği basın toplantısında cevap verdi.

Volkan Konak, tesislerin yapıldığı arsanın Milli Emlak`tan 29 yıllığına kiralandığını belirterek, "Buranın tapusu için herhangi bir toplu para ödenmemiştir. Dönemin Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dönemin Milli Emlak Genel Müdürü Akif Hamzaçebi ve Bakan Faruk Özak`ın özel çabalarıyla Trabzonspor Kulübü`ne kiralanmıştır” dedi. "Ben de idealist ve camianın güzel bir vitrini olsun diye fizibilite yapmadan biraz da ikna edilerek kulüp ile yap-işlet-devret modeliyle anlaştım” diye devam eden Konak şöyle devam etti:

“Buraya kadar kulübün, arsa, kaba inşaat, ince inşaat bölümünde tek kuruş harcaması olmamıştır.” Gerek bölgesel, gerek Trabzonspor`un yeri oluşu nedeniyle çok sınırlı bir kitleye hitap etmek zorunda kaldıklarını kaydeden Konak, "Sonraki yıllarda Trabzonspor`un markasal değeri ve heyecanı kayboldukça o kitle de uğramaz oldu. Daha sonra Trabzonspor Tesisleri ismini kullanmayıp, Karayemiş Tesisleri ismini öne çıkararak diğer bir marka olan Volkan Konak`ın kitlesinden nasiplenmeye başladık. Şirketin dönebilmesi için bir kuruş almadan sahne almaya başladım. Yaz sezonunda ise havuz gelirine bağlı olan ve zaman zaman da ortakların cebinden takviyelerle dönen bir işletme halinde bugünlere geldi” diye konuştu.

Tehdit edildiğini ileri süren Konak konuşmasını şöyle sürdürdü: “Çeşitli zamanlarda kulüple temas kurup burada çok yoruldum, kullanıldım, sanatsal üretkenliğimi engelleyen bir yer olduğunu belirttiğim halde, bir türlü ciddi bir yaklaşım göremedim. Bu günlerde ise mafyavari tetikçilerle hedef gösterilerek, sindirilip Saray Turizm İnşaat Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş. buradan adeta kapı dışarı atılmaya çalışılmaktadır.” Trabzonspor Kulüp Başkanı Sayın Sadri Şener`in, kendisiyle daha görüşme yapmadan Kasım ayında tesisin boşaltılması için noterden ihtarname çekildiğini dile getiren Konak, "Biraz bozulmama rağmen kendisinin de talebi üzerine randevu alarak ziyaretine gittim. Çok samimi ve seviyeli bir ortamda şahsımın artık çok yorulduğunu ve buradan kurtulmak için kendisinden yardım istediğimi belirttim. Hatta `Bu cirolarla kulübe az kira gidiyor, gelin hep beraber burayı değerlendirip, başka bir iş koluna verelim ben de kurtulayım` dedim” diye konuştu.

Kaynak: Taka

macka61
29.04.2008, 11:30
bunların başkanın bulup derhal kulüple ilişkilerini kesmesi lazım

smertkan
29.04.2008, 13:33
Yine sen ben kavgacıları iş başında, küçük olsun benim olsun diyende küçülmezmi?Bu nasıl iştir Magazin programları gibi.Hülya Avşar Şunu dedi Gülben ERgen bunu dedi.Yazık Yazık vallahi yazık.

Pazar akşamı TRT1 de 88 yılı golleri gösteriliyordu.Dobi Hasanın Beşiktaşa attığı golü gösterdiler.5 kişi Ceza Sahasına kadar geldi ve üstüste en az 5-6 pas yapıldı ve golü dobi hasan attı.Mehmet Demierkol Yorumunda Nerde bu Trabzon şimdi diyerek birilerine gönderme yaptı.Haklı olsada yine de dokunuyor.

Pazartesi Akşamıo NTV de Hıncal ULUÇ şampiyonluk hesabı yaptı fenerin maçları dah kolay derken Trabzonun Ahı gitmiş VAhı kalmış deyince içimiz cız ediyor. Programa mail de atabiliriz teleffonda açabiliriz protestedo edebiliriz ama adamı biz konuşturmuyormuyuz.

Diğer Anadolü kulüpleri yine kazan kaldırırız deyip TS nin Yayın gelirleri payını kısıtlamaya kalkıyorlar.Onların getirdiği ölçütlerde üç eziklerin pek kaybı olmazken bizim payımızın oldukça küçüleceği ortadadır.

Ve her zamanki medya olumsuzlukları, TFF nin başındaki adamın durumu, Hakem faktörü, son yıllarda kaybedilen prestij, kamu oyunda TS sempatisi yerine antipati oluşmaya başlaması ve yaygınlaşması.

Örnek verirsem Düşünün Maç kaybeden Fenerbahçede Taraftarın oyunculara saldırısını medyamız ve kamu oyu nasıl sus pus.Biz olsak ne fırtınalar kopacak.Nasıl karalanacaktık.Ve nasıl çaresizce sesimizi duyurmaya çalışacaktık.Birde bir yöneticimiz çıkıp üstüne tüy diker gibi konuştumu işin içinden çıkmak için kendimizi parçalayacaktık.Ama adamlar hem basın ve kamu oyunda ağırlıkları hemde konuyu kapatma maharetleri ile bu krizi öyle güzel geçiştirdilerki.Yarın bu olay unutulacak.

Durum buyken harici koşullar bu kadar keskin ve zor olduğu halde kalkıp kulüp içerisinde birilerini dışlamak, işgüzarlık etmek adına kulüp içinde kavga olduğu görüntüsünü vermek birilerini karalamak ancak küçük düşüncenin ürünü olabilir.

Bu küçük düşüncenin izlerini görmekten utanıyorum sıkılıyorum.Dün Özkan SÜMERE saldırdılar olmadı bu gün Volkan KONAK ı kamu oyu önüne atıyrorlar.Eğer sorun varsa konuşulur çözülür.Eğer kriz varsa en az hasar hesabı yapılarak yönetilir.Ama biz öyle değil aile içi her şey ortaya dökülüyor.Sorunlar krize dönüşmesi için çanak tutuluyor.Kriz gelincede bir parça feda edilerek işin içinden çııklma kolaycılığı maharet sanılıyor.

Biz bu yönetim kurulundan bunu beklemiyorduk.Birleştirici yapıcı olmalarını bekliyorduk.Umarım çıkıp bu yönde açıklama yapıp ileride doğacak krizlerin şimdiden önünü keserler yoksa böyle bir kaç olay daha olursa yine kaos ortamına gireriz.Lütfen testi kırılmadan müdahale edilsin yoksa testi kırıldıktan sonra yapılan müdahale bizi hep başladığımız yere götürüyor.

LazAnisT
29.04.2008, 14:19
Volkan Konak hakikaten çok akıllı biri.Hissesini devir etti ve aradan çekildi.Yönetim şimdi bir antepli birde kahramanmaraşlı diğer iki ortakla uğraşsın dursun bakalım:)

OLCAY ÇAKIR
29.04.2008, 14:36
Tabiki eksiklik bende;

İnanın arkadaşlar,şimdilerde Opet'in kazma vurduğu yerin tesislerin otopark kısmı olduğunu hiç ama hiç bilmiyordum.

Kartalda bir arazi...Ve oraya benzinlik.Ben öyle sanıyordum saf saf.

Hem vallahi,hem billahi tesislerin otoparkınaymış benzinlik.

Tesis bitti bence.Bitirildi.

Bir benmi, idrak edemedim yerini.

Bilseydim tek kişilik eylem yapardım o otoparkta.

Tesis bitti,başka türlü değerlendirilmeli mutlaka.

İmaj açısından büyük bir kayıptır,kısa vadede karlı gözüksede...

KUTADGU
29.04.2008, 15:13
Volkan Konak'ı ahlaksız bir şekilde taraftarın önüne atmak nasıl yanlışsa..

Koca Trabzon şehrini ve Trabzonspor Yönetim Kurulu'na da haksızlık etmek hadsizlikdir.

OLCAY ÇAKIR
29.04.2008, 16:22
Yılllar evvel,Dilay kitabevi önünde kimseler tanımazken tebrik ederken heyecanına tanık olduğum Volkan Konak.
Efulimiz Volkan.

İmkanım olsa idi o dönemler;İşletmecilik yapmasına duyduğum soğukluğu yüzüne söylemek isterdim.

Bunlar bir sanatçının yaşamaması gereken şeyler.Helede Volkan gibilerin.

İşletmecilik senin neyine e gurban olduğum.

E' Halide Halide da oturursun tepede,senin ikbalun yoktur da sebep oldun yiğite...

Adem CAKIR
29.04.2008, 20:09
Yılllar evvel,Dilay kitabevi önünde kimseler tanımazken tebrik ederken heyecanına tanık olduğum Volkan Konak.
Efulimiz Volkan.

İmkanım olsa idi o dönemler;İşletmecilik yapmasına duyduğum soğukluğu yüzüne söylemek isterdim.

Bunlar bir sanatçının yaşamaması gereken şeyler.Helede Volkan gibilerin.

İşletmecilik senin neyine e gurban olduğum.

E' Halide Halide da oturursun tepede,senin ikbalun yoktur da sebep oldun yiğite...

Haklısın, Zaten kendiside basın toplantısında benzer şeyler söylemiş.

Gürkan
29.04.2008, 21:49
Volkan Konak bu isimleri açıklasa ne değişecek ? bundan arlanıp intihar mı edecekler? Trabzonu mu terkedecekler? bilakis bunla övünecek olduklarını düşünüyorum....Volkan konak da böyle düşünmüş olmalı... Neden bunu kişilerden bahsetmeden önce düşünmezlerde. önce isimlerin varlığından bahsedip, beklentiler başladıgında soylemekten cekınırler.

Cengiz Çubukcu
03.05.2008, 09:14
Günebakıştan Nedim Veisoğlu yazmış...

Volkan Konak meselesi Müziğini zevkle dinlediğim öz be öz Trabzon’lu duruşu ile gurur duyduğum Volkan Konak’ın Trabzonspor’la bir polemik yaşamasına çok üzüldüm. Bu konu buralara kadar gelmeden bitirilmeliydi. Volkan kardeşime şunu özellikle söylemek istiyorum. Benim tanıdığım Sadri Şener, her kim olursa olsun hiçbir Trabzon’lu için öyle bir pankart açılmasına izin vermez. O vahim görüntüler kesinlikle Sadri beyin bilgisi dışında yapılmıştır. Neden biliyor musunuz?
Biz Trabzon dışında ne zaman birlik ve beraberlik içerisinde olabildik. Her ne kadtar bazı ortak değerler için Trabzonspor misali bir araya gelsek te aslında birbirimizi geçmenin yarışı içerisinde olmadık mı? Birbirimizin adını, tipini, giyimini beğenmediğimiz için aynı yörenin insanları olmamıza rağmen değişik isimler altında değişik dernekler kurmadık mı? Gazeteci olarak bu dernekleri ziyarete gittiğimizde duyduklarımıza inanamazdık. Hangi derneğe gitsek ötekinin aleyhine konuşurdu. Bursa’da 300.000 civarında Trabzonlu yaşıyor. Önce bir dernek adı altında birleştiler. Sonra bu derneklerin sayısı arttı. Orada tanıdığım iyi bir Trabzon’lu ne dedi bana biliyor musun? Biz Trabzon’lular gerektiği yerde gerektiği zaman gücümüzü kullanmasını bilmiyoruz. Biz, içimizdeki kıskançlığı ve çekememezliği bir kenara koyamadığımız sürece olmamız gereken yerlerde olamayız. Kolay parçalanıyoruz. Dostluğa değil menfaat ilişkilerine önem veriyoruz.
Şimdi Volkan Konak’ın Karayemiş Tesisleri’ne ortak olmasını içine sindiremeyen başka Trabzon’lular var muhakkak. “Bedava yer kaptı… Ben olsam beş mislini verirdim… Trabzonspor’un paraları böyle çar çur ediliyor..” şeklinde söylentilerle aslında kendilerine zemin hazırlıyorlar.
Yine aklıma bir anım geldi. Trabzonspor’u takip ediyoruz. İstanbul’dayız. Maç öncesi o zamanki yöneticilerin birinin yazıhanesine gittik. Çok güzel karşılandık Kalkarken bir başka Trabzonspor’lu iş adamının yanına çay içmeye gideceğimizi söyledik ve O’nu da davet ettik. Ama dostumuz “O’nun değil işyerine, yaşadığı kentte bile durmak istemem” deyince şok olduk. İş dünyasının zirvesinde iki Trabzon’lu ve birbirlerinden nefret edecek konuma gelmişler. Ve bu iki isim de zaman zaman Trabzonspor’da ayrı ayrı yöneticilik yapmış isimler.
İşte Volkan Konak böyle bir komplonun içine çekilmek istenmiştir. Ama sevgili Volkan kendisinden bekleneni yapmış, hisselerinin 16 yıllık kullanım hakkını Trabzonspor’a devretmiştir. Ve de başkan Sn. Şener’den o pankartları asanların bulunmasını istemiş.
İstanbul gibi dünya kenti bir şehirde başkaları kendi yöreleri için adeta yeni kentler kurmaya ,kendi bölge insanlarına iş istihdamı yaratmaya çalışırken ,bizim insanlarımız birbirini yemenin peşindeler. Bu düşüncemi gerçekleştirmek isteyen Trabzon’lu bir iş adamını da daha fazla büyümesin diye maaş verdiği elemanları devre dışı bırakmaya çalıştı. Ya da senin çok var bana da vereceksin diye başka yollara başvurdu.
Sözde değil özde milliyetçilik duyguları içerisinde hareket edemezsek Trabzonspor gibi bir değerimizi o İstanbul’un devasa büyükleri karşısında kafa tutar konuma getiremeyiz.

ilhan
04.05.2008, 11:56
Bu yöneticiler kim?

Şahsen merak ediyorum o iki yöneticinin kim olduğunu.

Zafer BİLGİN
09.08.2008, 15:32
çok altlarda kalan bu başlığa yazı yazmamın nedeni gerçekten aydın diye nitelendirebileceğimiz bir değerimiz olan volkan konak için sezon açılışımız münasebetiyle maça yönetimimiz tarafından davet edilip hatta bir konser organizasyonu düzenlenip gönlü alınabilrmiydi diye düşünüyorum

azdiha6161
27.08.2008, 13:04
nuri albayrak ın para veripte pankart açtırdığı farozlar grubu böyle yaparsa bunların olması gayet normal.trabzonspora siyaset ve para bulaştımı yani menfaaat o takımdan hiiç bir cacık olmaz.o zaman çok kızmıştım farozlar grubuna adamlar her maçta albayrak istfia diye bağırıyorlardı sonra verdiler pankartları paraları ALBAYRAK BİZİ BIRAKMA diye çirkince pankartlar açtılar.umarım akıllanmışlardır.böyle bir hatayı farozlar dahil bütün gruplar yapmaz.
volkan konak kadar trabzonsporlu olsam daha ne isterim.