PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hüseyin(by pas hatası) dışarı!

yns61
12.04.2008, 21:57
hüseyin(by pas hatası) dışarı!
Sözleşmesi yenilenmesin sezonsonu ztn bitiyor. bu kadar komik olmaz ya..

Emirhan Makul
12.04.2008, 21:59
başlığa hüseyini gönderme politikası veya hüseyini gönderme kampanyasına katılanlar diye aç valla abicim süper olur yeter artık

Cafer Bulur
12.04.2008, 22:00
pire icin yorgani yakmayalim.hüseyini günah kecisi yapmayin.evet,bugün cok kötüydü ama bunun icin baslik acmanin hicbir anlami yoktur.biraz daha sakin olmakta fayda var.

alper*
+1
ama yonetim gitmeyecegini belirtmisti.onun sozlesmesi hic bitmezMIS

Erkut Ay
bir futbolcu bu kadar eleştiri alıyorsa artık gitme zamanı gelmiştir 10 yıldır takımda ve ek olarak hiç bir gelişim göstermedi bu zamana kadar ...

gitme vakti revizyon zamanı geldide geçiyor....

Emirhan Makul
12.04.2008, 22:01
futbolcu derken?

Çağatay_
12.04.2008, 22:01
Hüseyini futbolcu olarak beğenmesem de bu başlığı doğru bulmuyorum.Neticede takımımızın kaptanıdır.

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 22:02
bırak bizi hüseyin bırak bizi hüseyin git limon sat hüseyin git limon sat hüseyin

dumanpub
12.04.2008, 22:02
gerçekten gitsin artık takıma zararı var bugünde gördük.. bide çoğunluk gitmesinden yana o bakımdan bu topic burda kalsın herkes tepkisini koysun şuraya yaa

vurgun_kiz_61
12.04.2008, 22:03
Yahu Huseyin ne yapsin sanki digerleri dahami iyi:(

bordox
12.04.2008, 22:03
Hadi Hüseyin kötü oynadı dedik,geri kalan yıldızlar karmasını kim engelledi gs yi yenmek için.Tayfun dışında adam gibi oyayan biri yoktu bu gün.

Erkut Ay
12.04.2008, 22:04
futbolcu derken?
bana diyosan yalnış oldu kusura bakma:)yinede öyle kalsın...:)

ilhan
Yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar.

Hüseyin Cimşir başlığında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Hüseyin'i savunmuyorum kimseye. Ama şu an yapılan " Başlık açılması vs. " yanlış hareketler.

TolgaTopçu61
yaw hüseyin'de neden okadar israrci olunuyor,gökdeniz ve fatih tekke satildiysa hüseyinde satilir.

dumanpub
diğerleride çok kötü ama hüseyin kaptan bu takımda =( ve yaptığı bir değil iki değil bini geçti bide maçlardan sonra iyi oynadık kaybettik demezmi deli oluyorum şu açıklamalara madem seneye takım iyi olucak gitsin su adam ya

Çağatay_
12.04.2008, 22:06
Arkadaşlar ben yazdım bir daha yazıyorum lütfen yorum yapacaksanız İlhanın dediği gibi başlığa gidiniz.Hakaretler yakışmıyor.

dumanpub
12.04.2008, 22:06
Yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar.

Hüseyin Cimşir başlığında yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Hüseyin'i savunmuyorum kimseye. Ama şu an yapılan " Başlık açılması vs. " yanlış hareketler.

seneye şampiyonluk mücadelesi vereceksek doğru yapıyoruz!!!

Emirhan Makul
12.04.2008, 22:07
bu forumda değil somut olarak birşey yapılması lazım ah trabzonda olsam bütün her yer yazardım hüseyin yeter artık diye offf

Erkut Ay
12.04.2008, 22:08
kaptanlık sadece yaşla emektar olmakla olmuyor....

Hüseyin lehine aleyhine yorum yazmamıştım bu zamana kadar ama artık bendede gınağ geldi

diğerleri iyimi derseniz onların çoğu zaten gidecek kabiliyetsiz olduklarını ispatladılar bu zaman kadar önemli olan takımın beyninde değişim diğer türlü yapılacak Transferde çok farklı bi değişim yapmayacaktır....

artık revizyona gidilmeli bir an evvel....

Egemen Yılmaz
Hüseyin gidecekse sezon sonu gider.
Kalacaksa kalır.
Buna Ersun Yanal karar verir.
Şahsen Ersun Yanal' a güvenmekteyim.

Bu acele nedir, onu da anlamamaktayım

sametaydin
bende bi başlık açayım o zaman hasan dışarı diye öteki de ordan ferhat dışarı diye başlık açsın.
olmaz böyle arkadaşlar, hüseyin kötü ben de hiç beğenmiyorum, bana göre de faydasız bir oyuncu hatta ama böyle olmaz. ayman çok mu iyi oyuncu? inanın bana hüseyinden hiçbir farkı yok. tek kişiye özel başlık açmak doğru değil bence sanki diğer futbolcularımız hüseyinden iyiymiş gibi.

ilhan
12.04.2008, 22:09
seneye şampiyonluk mücadelesi vereceksek doğru yapıyoruz!!!

Şampiyonluk mücadelesi böyle verilmez. Kusura bakmayın.

dumanpub
12.04.2008, 22:10
Şampiyonluk mücadelesi böyle verilmez. Kusura bakmayın.

TAkımda bi kaptan topu ayağında tutmayı bilmiyorsa verilmez doğru gitsin ki verilsinnnn

Çağatay_
12.04.2008, 22:10
İlhan katılıyorum.

Dünyanın hiçbir yerinde hakaret ve karalama ile bir yere varılmaz.Eleştirmek ve yapıcı olmak yerine Hüseyin kaybol git falan demek yanlış.O adam en az sizler kadar takımını seviyor ve kanı ile teri ile mücadele veriyor.İyidir kötüdür bunu izleyip görürürüz.Bu Hüseyini savunmak veya beğenip beğenmemek değil.Etik olarak yanlış bir olay görüyorum.

hüseyin1975
12.04.2008, 22:12
Herseye ragmen Kaptanimiz ve az cok yillardir bu Takima emek verdi.

Bu kadar Saygisizlik olmaz Kardeslerim.

Bende artik Revizyon yapilmasindan yanayim ama yedek olarak Takimda bence tutulmasi gerekir.

mehmet yıldırım
12.04.2008, 22:13
yemin ederim 2 nci ligde dahi top oynayamaz.dikine top atamıyan,hücuma hiç katkısı olmıyan dandik üstü dandik topçu.al topu yanındakine ver.eeee bunu bende yaparım.bu ne ya ayıptır.eğer bu arkadaş önümüzdeki sezon takımdaysa valla maça felan gitmem

ilhan
12.04.2008, 22:13
TAkımda bi kaptan topu ayağında tutmayı bilmiyorsa verilmez doğru gitsin ki verilsinnnn

Bakın size Hüseyin'i savunmuyorum. Şu an maçın verdiği sinirle yaptıklarınızın yanlış olduğunu söylüyorum. Şampiyonluk mücadelesi vermek için burada Hüseyin'i yerden yere vurmaya gerek yok. Takımın komple değişmesi lazım. Bugün sahada sadece Hüseyin kötü değildi. Hepsi çok kötüydü. Hepsine birer başlık açalım mı?

alper*
12.04.2008, 22:14
Bende artik Revizyon yapilmasindan yanayim ama yedek olarak Takimda bence tutulmasi gerekir.

Ben buna bile raziyim o duruma geldim artik ..

metinbay61
12.04.2008, 22:16
hüsyin artık trabzondaki misyonunu bitirmiştir(gerçi başlamadı da hiç neyse)...onunda artık takımdan ayrılması lazım rus klupleri iyi para veriyodu ama eski yönetim satmadı(zaten ne geldiyse eski yönetimden geldi başımıza adlarını bile anmak istemiyorum)...neyse sonuçta hüseyin e teşekkür edip göndermek gerek bence...

Balcklabel
12.04.2008, 22:16
Ne zekice bir başlık olmuş... Bu başlığı açan arkadaş sahadaki hangi futbolcunun takımda kalmayı hak ettiğini düşünüyor ki sadece Hüseyin'i dert edinmiş... futbol takım oyunu ve takımımız ne yazık ki şuurdan eksik, Trabzonspor bilincinden bihaber sefil insanlardan oluşuyor.... Ve bu takımı seyretmekten midem bulanıyor...

metinbay61
12.04.2008, 22:17
Bakın size Hüseyin'i savunmuyorum. Şu an maçın verdiği sinirle yaptıklarınızın yanlış olduğunu söylüyorum. Şampiyonluk mücadelesi vermek için burada Hüseyin'i yerden yere vurmaya gerek yok. Takımın komple değişmesi lazım. Bugün sahada sadece Hüseyin kötü değildi. Hepsi çok kötüydü. Hepsine birer başlık açalım mı?

tamam arkadaşım haklısın bütün takım kötüydü ama hüseyinin iyi maçı yok gibi...

ilhan
12.04.2008, 22:18
Ne zekice bir başlık olmuş... Bu başlığı açan arkadaş sahadaki hangi futbolcunun takımda kalmayı hak ettiğini düşünüyor ki sadece Hüseyin'i dert edinmiş... futbol takım oyunu ve takımımız ne yazık ki şuurdan eksik, Trabzonspor bilincinden bihaber sefil insanlardan oluşuyor.... Ve bu takımı seyretmekten midem bulanıyor...

Tebrik ediyorum. :alkış:

antagonist
12.04.2008, 22:22
Gaza gelip başlık açmaya gerek yok. Hüseyin 5 yıldır aynı Hüseyin...

İlla bir şey yazacaksanız Bkz: http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8174 (Hüseyin Çimşir başlığı)

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2008, 22:22
bu şekil bi başlıkla olayın boyutunu küçültmüş olup kendimizi kandırırız sadece.
bu rezilliğin yükünü bir kişiye vurmayın..
futbolcu olduğunu zanneden ama şu forumun sakinlerinin bir kısmına bile "maç satılmış" dedirtecek kadar vurdumduymaz, gamsız, giydiği formadan bihaber bi sürü vardı.
aslında sürü dememek lazım.
sürü bile birlikte hareket eder.

sahada olan şeye isim koyarsam ceza yerim.
ama sadece hüseyin değil.
hüseyin ve diğerleri...
bu gece yaşattıklarınız yüzünden affetmeyeceğim hiçbirinizi..
üzmeye hakkınız var, kahretmeye de..
ama utandırmaya yok.
küme düşen kasımpaşa bile geldi burada yendi bu takımı.
biz yenin de istemedik.
delikanlı gibi dik durun sadece.

yuh hepinize.
allah ıslah etsin..

yağız61
12.04.2008, 22:33
valla seyrederken utandım.ayaklarında sanki kiloluk var.kaldırıp koşamıyor.geçenlerde gönderilicekler listesine aynen şunu yazmıştım HÜSEYİN(HARBİDEN) GÖNDERİLSİN.takım onunla bir eksik oynuyor.ayrıca DEFANSIMIZIN TOPTAN DEĞİŞMESİİ GEREKİYOR.TAYFUNLA ÇAĞDAŞLA BU İŞ OLMAZ.UMUT SENDE YEDEK OTURMAN GEREKİYOR.

yns61
12.04.2008, 22:33
konunun acılma nedeni : revizyonda hüseyinle ısrar edilmemeli tamam acıklamalar yapılıyor takıma degişcek diye ama hüseyin bu takımın kaptanı falan olamaz