PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimsesiz Çocuklara Kombine

HAYRETTİN
11.04.2008, 23:54
Bir bankada sehap acılsa toplanan paralarla kombine alınıp trabzondaki kimsesiz cocuklarınların maca gitmeleri

sağlanabilirdiye aklıma geldi madem trabzondaki maclara gidemiyoruz bu sekilde hem kulube hemde cocuklara moral

olurdu

OLCAY ÇAKIR
12.04.2008, 00:01
Güzel,Temiz,Harika bir fikir.!

Üzerinde düşünülüp,geliştirilmeye müsait bir fikir.

Tartışılmalı.

En doğru yöntem belirlenmeli.!

HAYRETTİN
12.04.2008, 00:02
BMN Yönetimi bunu siz organize edebilirsiniz herhalde

ÖmerFarukYılmaz
12.04.2008, 00:10
Süper bir fikir...

Desteğim var sonuna kadar...

vurgun_kiz_61
12.04.2008, 00:12
Cok guzel bir dusunce tebrikler KORBAKOR:)

krdnz
12.04.2008, 00:15
elimden geldiği kadar destek olmak isterim.hem takımımız,hem onlarca kimsesiz nasiplenecek ne de olsa!

Adem Erdoğan
12.04.2008, 00:45
Çok güzel ve yerinde bir fikir.Konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum.Sadece kimsesiz çocuklarla sınırlı kalmayabilir.Trabzonda durumu olmayan öğrenci veya diğer insanlar içinde olabilir.

Ahmet Kuru
12.04.2008, 01:02
Süper bir Fikir...
Ben Bu sene Kombine bileti Alacağım İnşallah.İstanbuldan Trabzona maça gitme Fırsatı Olurmu bilinmez.Ama eğer Böyle Bir durum söz konusu Olursa seve Seve Kombine mi Veririm...
Başlığı Açan Arkadaşa da düşüncesinden dolayı Tebriklerimi Sunuyorum:alkış:

SDanışmaz
12.04.2008, 02:59
BMN olarak böyle birşey gerçekleştirirsek harika olur..

Nytre
12.04.2008, 09:25
fikir guzel ama...
cocuk esirgeme kurumunda bulunan kardeslerimizin kombineye ihtiyaci oldugunu zannetmiyorum. trabzonspor stadyumu onlara her mac degil 24 saat aciktir! yonetimimiz bu konuda gerekli hassasiyeti gosterecektir.

Mayls
12.04.2008, 09:32
Cok güzel bir düsünce. Trabzon disindaki, hali vakti yerinde taraftarlarimiz kombine bilet ücretini gönderir ve bir yetimi sevindirmis olur.

Cocuklar artik Trabzonspor'lu olmuyor diyorduk. Bu sorunu da cözmüs oluruz :)

antagonist
12.04.2008, 09:35
Kimsesiz çocukların çoğunun kombine biletten önce daha başka şeylere ihtyacı olduğunu düşünüyorum.

Çağatay_
12.04.2008, 10:05
İyi niyetli bir düşünce fakat neden kombine ?

Yer maça 500 kadar kardeşimiz kombine olmadan alınabilir.Belki bir hareketin öncülüğünü yapmış oluruz.Hem de yurtlarda kalan kardeşlerimiz kimsesiz olmadıklarını hissederler.

Cem Balcı
12.04.2008, 12:27

Tartışılmalı.

En doğru yöntem belirlenmeli.!

....................

HAYRETTİN
13.04.2008, 02:44
Kimsesiz çocukların çoğunun kombine biletten önce daha başka şeylere ihtyacı olduğunu düşünüyorum.

Okadar derine inersek işin içinden cıkamayız, maksat kombine almak birilerileride faydalansın bu öğrenci olur veya

başka biri cokmu önemli kimin gidiceği bir arkadasımda neden kombine? demiş ona cevap bile vermiyorum hayır hiç

kimse bedava stada girmesin kim olursa olsun bunun savasını vermiyomuyuz zaten anlamıyorum

DKaraduman
13.04.2008, 12:06
gerçekten güzel fikir inşallah yönetim duyar da bu işin üstünde durur..

Koray
13.04.2008, 12:09

aynısını yazacaktım iyi ki okumuşum baştan sona yazılanları...

TSezgin61
13.04.2008, 13:00

ozaman hepsine kombine parasi toplanip, bedava kombine verilir ve toplanan parayi ihtiyaclari dogrultusunda kullanilabilir

FatmaÇelik
13.04.2008, 16:10
Super bir fikir bence cok iyi olur walla:)

Mehdi
13.04.2008, 16:49
fikir guzel ama...
cocuk esirgeme kurumunda bulunan kardeslerimizin kombineye ihtiyaci oldugunu zannetmiyorum. trabzonspor stadyumu onlara her mac degil 24 saat aciktir! yonetimimiz bu konuda gerekli hassasiyeti gosterecektir.
Katılıyorum.

Bu hususta Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü istediği maç çocuk sayısı kadar kontenjan ayırtabilir sanırım ve bu 100ü geçmeyecek bir sayıdır.Bu konuda fikrimiz kombineden ziyade maçlarda onlara kontenjan ayırtılması tavsiyesi ve onların yanında olma talebidir bence.
Ve tabiki bunu elaleme ''BMN,Sosyal Hizmetler Kontenjanı ile maçlara giriyor'' dedikodusunu yaptırmadan.:)

Ali Haydar
13.04.2008, 16:51
Bencede boyle bir organizasyon supperr olur...

metinbay61
13.04.2008, 21:19
çok güzel örnek olacak bi fikir...

Mehdi
14.04.2008, 08:12
Arkadaşlar en yetkili kişiden öğrendim.Avni Akerdeki her maça Fatih Yetiştirme Yurdundaki kardeşlerimizin hepsi gönderiliyormuş zaten.Bu çalışması için Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ve kontenjanı ayırdığı için kulübümüze teşekkürü şahsım adına borç bilirim.

Uğurtan
14.04.2008, 08:20
İyi fikir.. En azından üzerine kafa yorulmuş olması bile takdire şayan.. Üzerinde düşünülüp gereği neyse o yapılır yeterki ilgi gösterilsin.. Ancak bu hep olumsuz yönden bakanları bir türlü anlamıyorum.. Başka başka eksikler hissediyorsan sende o konuda ön ayak ol bişey yap nedir bu ondan önce şu var bu var lafları.. İlginciz yahu.. :rolleyes:

HAYRETTİN
15.04.2008, 02:55
İyi fikir.. En azından üzerine kafa yorulmuş olması bile takdire şayan.. Üzerinde düşünülüp gereği neyse o yapılır yeterki ilgi gösterilsin.. Ancak bu hep olumsuz yönden bakanları bir türlü anlamıyorum.. Başka başka eksikler hissediyorsan sende o konuda ön ayak ol bişey yap nedir bu ondan önce şu var bu var lafları.. İlginciz yahu.. :rolleyes:

Hay azına sağlık, bir renkdaş kombine alıcağım ama gidemiyeceğimi biliyorum diye yazmış e bende almak istiyorum

ama maclara gidemiyorum e kimgitsin benim akılıma kimsesiz cocuklar geldi o olmazda başkaları olur

Tosun61
15.04.2008, 23:42
Kimsesiz cocuklara Kombine alacagimiza bu paralarla onlarin baska yaralarina merhem olsak daha akilci geliyor bana.arkadaslar ilk önce karnini doyuracaksin diger önemli ihtiyaclarini gidereceksin ondan sonra Futbol gelir,Trabzonspor gelir.Onlar icin kombine alinacagina Yönetim karar alsin biraksinlar da maclara bedava girsinler.

Şuayip Aydın
15.04.2008, 23:44

Mehmet Fırat
15.04.2008, 23:45
Kimsesiz cocuklara Kombine alacagimiza bu paralarla onlarin baska yaralarina merhem olsak daha akilci geliyor bana.arkadaslar ilk önce karnini doyuracaksin diger önemli ihtiyaclarini gidereceksin ondan sonra Futbol gelir,Trabzonspor gelir.Onlar icin kombine alinacagina Yönetim karar alsin biraksinlar da maclara bedava girsinler.

Arkadaşlar en yetkili kişiden öğrendim.Avni Akerdeki her maça Fatih Yetiştirme Yurdundaki kardeşlerimizin hepsi gönderiliyormuş zaten.Bu çalışması için Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ve kontenjanı ayırdığı için kulübümüze teşekkürü şahsım adına borç bilirim.

Zaten bedava giriyorlar. ;)

Sanırım başlık biraz anlamını yitirdi. Kimsesiz çocuklardan ziyade, maça gitmekte zorlananlar veya ilköğretim ve lise öğrencileri için düşünülebilir. :rolleyes:

zisinoli
17.04.2008, 18:53
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile SHÇEK arasında imzalanan protokol ile çocuklarımız bu tür hizmetlerden, faaliyetlerden yararlandırılmaktadır...

macka61
18.04.2008, 12:06
öyleyse evet bu takımı çok seven ama gitme durumu olmayanlara verilir