PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporum-Malatyaspor(3-0)

Sayfa : [1] 2 3

TheRapZoNe
06.02.2005, 16:18
Evet Sebatsporu 1-0 Yenerek Liderle aramizdaki Puan Farkini 4'e Indirdik. Ilk Maçini 4-3 Kazandigimiz Ve Fatih Tekkenin Hat Trick Yaptigi Malatyaspor Maçinin Rövansi TrabzonAvni Akerde..

Amaç Malatyasporuda Yenerek Seriye Devam Ettirmek....

Haydi Trabzonsporum Kalpler Seninle..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gifEdited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe
06.02.2005, 16:37
Tahminim Kupa Maçinin Aynisi..2-0

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 16:42
Bence 4-1 yeneriz malatya bizi zorliyamaz gibime gelio besiktasa bile yenildi bunlar be

andrei07
06.02.2005, 16:44
SEBAT MAÇININ AKSINE ÇOK RAHAT KAZANIRIZ BENCE

BordoMavili KIZ
06.02.2005, 17:17
malatya hiç iyi oynamiyor bence 3-1 biter

POYRAZ
06.02.2005, 17:20
Sevgili arkadaslar ben de Malatya macini kazanacagiz diyorum ama Istanbul takimlarindan bes yiyen takimlarin bize karsi nasil disli bir mücadele gösterdigini biliyoruz,ama bu mactan da anlimizin akiyla cikacagiz diyorum,skora gelince 3-1 yada 4-1 diyorum.Fatih,Fatih,Gökdeniz (Yattara)

Mehmet
06.02.2005, 17:55
Skor tahmini yapmak zor ama ne olursa olsun Malatya iyi bir rakip.
Zor da olsa yeneriz maç bol gollü geçer.. Dilerim fazlasini biz atariz.

Ayni zamanda çok çekismeli ve zevkli geçecek bir maç. Taraftarimiza yine Avni Aker de çok is düsüyor.. Herkes maça bol tezahürat yapilsin diyorum.

mackolik_61
06.02.2005, 18:01
herkes 3-0 4-0 diyor sebat maçinada böyle demistik ama 1-0 zorla aldik takimimiz iyi ama seyirci destegini arkasina almasi lazim skoru bilmem ama ne olursa olsun bu stad bu maçta dolmali ...

SDanışmaz
06.02.2005, 18:48
Bu maçi da alacagiz.Takim yavas yavas oturuyor.

Barış
06.02.2005, 19:58
Evet ilkte zorlaniyoruz ama takim oturuyor.

Berat
06.02.2005, 20:06
Malatya'nin maçini dün TRTden izledim..Özellikle 2.Yari çok iyi oynadilar,,maçin henüz 2.dksinda BB Ankara gibi Türkiyenin en iyi kontraataga çikan takimi karsisinda yeni duruma düsmelerine ragmen maçi çevirmeyi bildiler.Bizle oynadiklari kupa maçindan çok farkliydilar,,onlarin da yeni transferleri var-boliç,saidou- onlar da takima yavas yavas isiniyolar..Ama umuyorum ki bu maçi kazanacagiz..Zor maç olacagi kesin..Tribün destegi çok önemli...

A.Hilal Çakıroğlu
06.02.2005, 20:37
özellikle kupadan elendikleri için yenmek için daha çok çabalayacaklar ama yine de rahat kazaniriz diye düsünüyorum. 3-0

Barış
06.02.2005, 20:43
En rahat Sebat diyorduk onu da gördük ne kadar rahat oldu.smileys/smiley5.gif

Onur
06.02.2005, 21:38
kesin aliriz gözüyle bakiyorum ama yine de fark gelmez bence 2-1

Ebru
06.02.2005, 21:58
ALLAH'in izniyle yenecegiz.biraz klasikolacak ama 1-0 olsun bizim olsun

UmutBaykan
06.02.2005, 23:36
Kolay geçeriz malatyayi...INSALLAH

Emir BAYRAK
06.02.2005, 23:38
alicaz insallah...Trabzonspor Trabzonspor gibi oynarsa rahat alir...

smileys/smiley32.gifTRABZONSPORsmileys/smiley32.gif

Erinç
06.02.2005, 23:51
Ben bu maçta Fatih Tekke'den patlama bekliyorum, gollerini özledik valla. Sebat maçinin aksine daha rahat geçer diyorum. En az üç gol bekliyorum smileys/smiley1.gif

tsligenc
06.02.2005, 23:56
Malatya guclu takim ama Trabzonspor gecen sezonki gibi seriye takti bile ins. en az 12-13 mac ustuste alirizz...

malatya macindan cikacak ii bir hasilat ii bir seyirci ve süper bir oyun trabzonsporda sampiyonluga giden buyuk bir adim olacaktir...

ARkadasLAr herkess maCa!!

Bugun TRTde de dediler "TS ye ilgi gittikce artiorrr" HADE ARKadaslar MACA

Harun-61
06.02.2005, 23:56
ALLAH'in izniyle yenecegiz.biraz klasikolacak ama 1-0 olsun bizim olsun

smileys/smiley32.gif

hauptstrasse
07.02.2005, 04:48
malatya bize karsi birseyler yapmaya calisacaktir ancak acik bir futbol oynayacaklardir! bu yuzden onlara karsi kazanmak sebata karsi kazanmaktan daha kolay olacaktir!

ancak birseye dikkate cekmek isterim>! fatih ic saha maclarinda gol atma konusunda cok becerikli yada sansli degil! attigi 15 golun sanirim 12 sini dissaha maclarinda kaydetmis! kaldiki senol hoca geldiginden buyana fatihin oyun anlayisi sahadaki gorevi biraz degisti bu anlamiyla fatihi (muhtemelen bu siteyi takip ediyor) gole sartlandirip (hos bu siteyi takip eden bir cok oyuncunun oldugu kesn aslinda genel anlamiyla takimi negativ yonde etkileyebilecek tavirlardan kacinmamiz gerekliligi doguyor cunku bu yilki sampiyonluk sansimiz gecne yla oranla daha fazla!) onu gereginden fazla motivasyonla sahaya surersek istegimiz verimi alamayabiliriz!

ayrica sampiyonlukla ilgili olarak! bu yilki sampiyonluk sansimizin daha fazla oldugu muhakkak cunku gecen yil fenerle aramizdaki puan farki cok daha fazlaydi ikinci yari baslangicindaki yenilgi ve ziya hocanin gelisine kadar!bu yil sanirim bizimde hovumuz biraz daha inmis vaziyette olaylara daha sakin yaklasimimiz sozkonusu! gecen yil uzun yillar sonra yarisin icinde varolmamizdan dolayi bizde biraz gereksiz hir vardi;-)

Magnolia
07.02.2005, 12:28
Süper ligdeki tüm takimlar birbirini zorlayacak güçte.Ki Malatyaspor bence güçlü bir ekip.Insallah zorlanmadan geçeriz.
Fenerbahçe ile puan farkimizi 4 e , Galatasaray ile2 ye indirmisken bunu degerlendirmemek büyük bir kayip olur bizim için...

Insallah rakiplerimiz puan kaybeder ve biz galibiyet serisi ile yolumuza devam ederiz...Allah büyük , görüyordur herhalde bunca sevgiyi...

Toni_61
07.02.2005, 12:44
arkadaslar malatya nin bize sansi tutmuyor onun için rahat olun bu maçi rahat kazanacagimizdan adim gibi eminim çünkü fenerle aramizdaki 4 puanlik farki korumak zorundayiz güzel bi maç olur insallah kazanan tarafda biz oluruz

Sevgi
07.02.2005, 12:52
Maç TRABZON da Malatya spor büyük bir ihtimalle kapanacak , bizimde kapali defanslari açma konusunda ne kadar beceriksiz oldugumuz ortada bu noktada Senol GÜNES in ne kadar büyük bir hoca oldugunu görecegiz.

Tek dilegim kazanipyolumuzadevam etmek.Insallah öyle olur.

Punisher-61
07.02.2005, 13:15
TV macimizi yine vermiyor....

TRT= B.B.Ankaraspor - Gençlerbirlig macini vereceksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

l-m
07.02.2005, 13:17
TV macimizi yine vermiyor....

TRT= B.B.Ankaraspor - Gençlerbirlig macini vereceksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Kizacak bisey yok,Trabzonda tribünler dolmuyor diye Atay Aktug evimizdeki maçlar yayinlanmasin dedi,taraftarimizi ne olursa olsun stadi doldursa Trt öyle bir yayinlayacak ki maçlari,yönetim birkaç milyar yüzünden milyonlarca taraftari radyoya mahkum ediyor...

Tandogan
07.02.2005, 13:17
Bu hafta uzun bir aradan sonra tiklim tiklim dolu bir tribün önünde maç oynayacagimizi düsünüyorum.Insallah yanilmam.

Punisher-61
07.02.2005, 13:22
Bu hafta uzun bir aradan sonra tiklim tiklim dolu bir tribün önünde maç oynayacagimizi düsünüyorum.Insallah yanilmam.

evet bencede hele yeni Transfer Symkowiaki görmek icin..smileys/smiley1.gif

Emorfo
07.02.2005, 13:24

Hiç sanmiyorum. maksimum 10 bin kisi gider maça. Sampiyonluga oynayan takima yakismiyor. Trabzon'daki millet çaya sigaraya harcayacagi parayi 2 hafta biriktirse 3 maça gider be.. yazik valla.

Murat BAYRAKTAR
07.02.2005, 13:26
Bizim taraftar damdan düsergibi bu maçta stadi dolduracagina pek inanmiyorum... büyük maç olsaydi bel ki... insallah dediklerim ters çikarda stad tiklim tiklim olur...

ozcan_asanoglu
07.02.2005, 13:28
kolay maç yok, zorlanmamiz muhtemel gözüküyor çünkü her takima pozisyon veriyoruz..malatyanin da hizli, iyi adamlari var..ama iyi oynadigimiz anlarda özellikle fatih ve gökdeniz gol kaçirma yarisina girmezse rahat bir skor da alabiliriz....

Sevgi
07.02.2005, 13:46

Hiç sanmiyorum. maksimum 10 bin kisi gider maça. Sampiyonluga oynayan takima yakismiyor. Trabzon'daki millet çaya sigaraya harcayacagi parayi 2 hafta biriktirse 3 maça gider be.. yazik valla.

Rahat birakin insanlarin sigarasini çayin i . Klüp neden hiçbir sey yapmiyor bu konuda bunu sorun

tigin
07.02.2005, 13:57
Rahat birakin insanlarin sigarasini çayin i . Klüp neden hiçbir sey yapmiyor bu konuda bunu sorun

Tamam biraktik çayda içsinler sigarada.maça gidipte çaydan sigaradan mahrum kalmasinlar.smileys/smiley36.gif

Yönetim hiç bir sey yapmiyor haklisiniz.mesela kombineleri komik bir fayata indirmedi degilmi ayrica maç biletleride ates pahasi kale arkasi 5 milyon.maraton 10 milyon 2 haftada bir 10 milyon vermek her babayigidin harcimi kardesim.yok yok bu böyle olmaz bak yönetim 2 tane eksik görülen mevkiye transferde yapmadi.olmaz kardesim gitmeyiz maça.

Edited by: tigin

Sevgi
07.02.2005, 14:02
Ulasim için çözüm bulsunlar bu bir iki tane futbolcu transfer etmislerde lütfetmisler buda iki

tigin
07.02.2005, 14:11
evet ulasim stada gitmek çok zor biliyorsunuz avni aker kaçkar daglarinin 3500 rakimli tepesinde yer aliyor meydandan 10 dakika yürümekle gidilecek bir yer degil.çevre ilçelerden 10 dakikada bir dolmus seferleride yapilmiyor zaten oralar mahrumiyet bölgesi.en iyisi yönetim servis isine girsin.

Sevgi
07.02.2005, 14:15
Sen hiç köyden TRABZON nun merkezine maça gittin mi.Ben gittim daha dogrusu gidemedim.Evet yönetimin servis isine girmesi gerekir bencede maç günleri belediyeyle anlasip köylerden stada araba kaldirmali görün o zaman maçtaki taraftar sayisinin ne kadar arttigini.Bunu gerçeklestirebilecek olsalar bilet fiyatlarini indirmelerine gerek kalmazzzzzzzzzz.öyle alayli cevap verene kadar mantikli düsünürseniz daha iyi olur '' tigin '' beyfendi Edited by: sevgi

l-m
07.02.2005, 14:20
sevgi kimse köyden millet maç için kara kista sehire insin demiyor,meydanda aylak aylak dolasan gençler sigara parasi bulurken 20 milyona kale arkasina kombine alsin istiyoruz,koca 2.yari maçlarina 20 milyon veremeyecek insanlara zaten borç alip maça gidin demiyoruz,yönetim bedava bilet veriyor,bilet fiyatlarini ucuzlatiyor,maç günü "maç günü" isimli küçük kitapçiklar dagitiyor(ücretsiz),takim her olumsuzluga karsin liderlige oynuyor,Fb 4 günde 8000 forma satarken biz maç basina 2 milyon vermeye üseniyoruz.Bence mazeret maddi sikinti ya da ulasim degil,insanlar bu takima inanmiyor...

mini FaNaTiK
07.02.2005, 14:30
NEREYE ulasima çözüm bulsunlar eger dediginiz sey stadaysa orasi trabzon en uzak yeretek vesaitle gidiliyor bence ne ulasim ne de parasizlik dolmama nedenini de tek kiside aramak bence haksizlik..ama bunlari derken yönetimi de suçsuz bulmuyorum farkli bi etkinlikle taraftari stata çekmesi gerekir bu transfer olur degisik bi eglence olur onu bilemem..nese forum basligini biraktik bu konuya yogunlastik acik onun hakkinda konusalim trabzonumunmalatya karsinda çok zorlanmadan kazanacagini düsünüyorum..herkes LÜTFEN üzerine düsen görevi yapsin taraftarlarimiz stadi doldurup takimimizi desteklesinsmileys/smiley2.gif

Sevgi
07.02.2005, 14:31
Sehir merkezinde ki üç bes kisi tüm sehir insanina maledilmemelidir.Eger yönetim sezon basindan beri para yok diye takima alternatif oyuncu almazsa(böyle bir yönetim sekli olamaz ) kendi sahanda kazanman gereken en önemli maçlari kaybedersen ki bu maçlari kaybetmemizin sebebide yönetimdir.Orda ki insanlarin da takima inanci kalmaz.Hepimiz kiziyoruz niye stad dolmuyor diye ama yönetimden bir Allahin kulu çikipta insanlarin duymak istedigi seyleri bile söyleyemiyor.''Yagmasan bile gürle'' insanlari inandir bir sekilde sampiyonluga

tigin
07.02.2005, 14:31
oldukça mantikli düsünüyorum.ama mantiksiz elestirilere mantikli cevap vermek bosuna o sebeple alayci cevaplar yazdim.Dogrusu isede yaramis.köye düzenlenecek servisin benzin parasi 5 milyonluk bilet gelirini karsilarmi orasida muamma.dikkat ediyorum her yaziniz her yorumunuz mesnetsiz saçmasapan elestiri.biraz özenerek yazarsaniz alay etmem.söz.

ARAGORN01
07.02.2005, 14:32
sevgi kimse köyden millet maç için kara kista sehire insin demiyor,meydanda aylak aylak dolasan gençler sigara parasi bulurken 20 milyona kale arkasina kombine alsin istiyoruz,koca 2.yari maçlarina 20 milyon veremeyecek insanlara zaten borç alip maça gidin demiyoruz,yönetim bedava bilet veriyor,bilet fiyatlarini ucuzlatiyor,maç günü "maç günü" isimli küçük kitapçiklar dagitiyor(ücretsiz),takim her olumsuzluga karsin liderlige oynuyor,Fb 4 günde 8000 forma satarken biz maç basina 2 milyon vermeye üseniyoruz.Bence mazeret maddi sikinti ya da ulasim degil,insanlar bu takima inanmiyor...

yazdiklarina ek olarak taraftarlik nedir bilmiyor. Insanlar 3-5 milyon vermesin , yönetim evlerinden alip servis yapsin( minibüs kiralasin, minibüse benzini koysun vs vs...) neymis insanlar topu topu 5 milyon verecek , lütfededip maça gelecek, çekirdek yiyip çay içecek, ama hiç alkislamayacak, arada bir isliklayip olan morali de alip götürecek..... kazara bir de yenilgi olursa , bir daha bu takimin maçina gelmem diyip , basacak küfürü....vay be... iste büyük taraftar

Deliormanli1
07.02.2005, 14:34
Zor maç ...en ufak rehavet veya küçümseme pahaliya mal olur.Malatya iyi top oynuyor.BJK maçinda gösterdi onu.Her zaman Fevzi kendi kalesine gol atmaz...dikkatli olmak lazim.Gökdeniz biraz devreye girerse is kolaylasir...

Kolay gelsin Trabzonspor!

Sevgi
07.02.2005, 14:48

yazdiklarina ek olarak taraftarlik nedir bilmiyor. Insanlar 3-5 milyon vermesin , yönetim evlerinden alip servis yapsin( minibüs kiralasin, minibüse benzini koysun vs vs...) neymis insanlar topu topu 5 milyon verecek , lütfededip maça gelecek, çekirdek yiyip çay içecek, ama hiç alkislamayacak, arada bir isliklayip olan morali de alip götürecek..... kazara bir de yenilgi olursa , bir daha bu takimin maçina gelmem diyip , basacak küfürü....vay be... iste büyük taraftar

Tabi ya tek günah keçisi taraftar , yönetim senelerdir fakir edebiyatiyla klüp yönetsin isini gücünü biraksin taraftara haydut desin taraftari her türlü sindirsin sampiyonluga ne kendi inansin ne insanlari inandirsin ondan sonra taraftar taraftarligi bilmiyor tabi canim sampiyon olamamanin tek sebebi taraftardir suçlu bulundu peki ne oldu da o eski AVNI AKER cehennemi yok oldusmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Guests
07.02.2005, 14:58
maçi taraftar kavgasina döndürmüssünüz ama 20ytl'lik kale arkasi kombinesini veremiyorsa bu taraftar zaten hiçbirsey haketmiyordur...

tigin
07.02.2005, 14:58
Pazartesi Nesesi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Sana artik hiç birsey demiyorum.

Sevgi
07.02.2005, 15:02
Pazartesi Nesesi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Sana artik hiç birsey demiyorum.

Bu bana mi ??? eger banaysa bende artik size bisey demiyorum nasil olsa görmek istediginiz gibi görüyorsunuz herseyi.Devam edin

Sevgi
07.02.2005, 15:05
Özgür taraftar hiçbirseyi haketmiyorsa destekleme o zaman bu takimi

SKY-GUARD
07.02.2005, 15:12
Arkadaslar,

Birbirimizi üzmeyelim ve degisik her fikre saygi duyalim.

Bende SEVGI arkadasimizin fikrine katilmiyorum ama fikirdir...En azindan beyan etme hakkina saygi duyalim...

Tandogan
07.02.2005, 15:54
"Bence bu hafta tribünler dolacak" dedik ,keske demez olaydik,ortalik gerilmis.Herkesin ortak amaç güttügü bu forumda birbirimizi bosu bosuna kirmanin alemi yok.Zamaninda sahasal basarilara alismis olan bir takimin taraftarlari,daha sonra ardi ardina gelen hayalkirikliklari sonucu bir küskünlük periyoduna girmistir.Bu bir gerçek."Bu sene olmadi seneye insallah" laflarini duymaktan dolayi artik bir çogumuza gina gelmisti.Senol Hoca devre arasinda geldigi zaman sehri,taraftari ve camiayi çok iyi tanidigi için,taraftarda bariz sekilde görülen küskünlügü de çok iyi bildigi için söyle bir cümle kurmustu:"Taraftari biz havaya sokacagiz"... Aslinda tam tersi olmasi lazim ama bizde su an maalesef böyle bir durum var.Taraftari bu halebu kulüpgetirdi,tekrar canlandirma misyonunu da gördügüm kadariyla üstleniyorlar.Taraftari havaya sokmanin yolu da; takimin sahada basarili sonuçlar almasidir.Her ne kadar istedigimiz oyunu oynayamasak da,saha sonucu olarak fena gitmiyoruz.Kaldi ki;Fener'in de takilmasiyla potaya iyice girmis bulunuyoruz.Bu nedenle Malatya maçinda tribünlerin daha renkli olacagini düsünerek böyle yazmistim ve ayni kanaatteyim.Insallah hava da bugünkü gibi günlük güneslik olur da, tribünlerdegüzel bir maç izleriz.

Asil konu basligina yani Malatya maçina gelecek olursak;Malatya'nin kupa maçina göre kadrosu bu maçta daha derin olacak.Sakatlari ve yeni transferleri büyük ihtimalle sahada olacaklar.Geçen haftaki B.B.Ankara maçini kazanmalari bence iyi oldu.Çünkü pespese alinan kötü sonuçlardan sonra bizim maça dönüm maçi olarak bakabilirlerdi.Simdi nispeten daha rahat konumdalar.O yüzden zaman zaman zorlansak da sonucu yine aliriz.Zaten takim su aralar iyi oyundan çok sonucu almaya yönelik oynuyor.

BDiler61
07.02.2005, 17:55
3 kere yendik bu sene 4. maçida alacagiz insallah

POYRAZ
07.02.2005, 18:07
Kimse merak etmesin bu macta tribünler dolacaktir.

Malatyayi kimse kücümsemesin,belki sacma gelecek ama Malatya,bu ligin iyi top oynayan 5-6 ekibinden biri,ayrica kupa macindaki kuyruk acisini da unutmayalim,bunlara bir de Anadolu kulüplerinin Trabzon'a gelince nasil aslan kesildiklerini dahil edersek isimizin kolay olmadigi ortaya cikacaktir,ama takimimiz bu mactan da anlinin akiyla galip gelmesini bilecektir,yeter ki taraftarlar tribünleri doldurup 90 dakika destek versin ve futbolculari havaya soksun.smileys/smiley32.gif

utku
07.02.2005, 18:08
senol hoca isini bilir bu maçi da aliriz.sezon sonu da BABA TRABZON yazarizsmileys/smiley32.gif

yakup midi
07.02.2005, 18:31
zor olur bu maç...hayirlisi.

canavar
07.02.2005, 18:45
Artik Trabzondan Cok Gol Bekliyoruz

Bence10 gol atmamiz gerekir.

Dünyanin En iyi Forvetleri bizde

Fatih-Gökdeniz-Yattara-M,Yilmaz

4 2 2 2

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: canavar

İsmail Çavuşoğlu
07.02.2005, 18:54
bu maç cok kolay olacak çünki zor gözüken maçlari Trabzonumuz herzaman
kolaya çevirmistir.biz kolay olarak gördügümüz maçlarda dikkatli
olalim..

Ozan
07.02.2005, 19:10
ilk iki maçi yendik bunu da yenecegimize inaniyorum smileys/smiley2.gif

gedik61
07.02.2005, 19:23
gercektende zor mac ama,zirveye yavas yavas yaklasirken puan kaybedicagimizi dusunmuyorum.INSALLAH TRIBUNLER DOLAR

mackolik_61
07.02.2005, 19:37
tribünler dolmali sonucu söylemeye bile gerek yok ama ne olursa olsun tribünler dolmali...

imported_Suha
07.02.2005, 19:38
smileys/smiley34.gifkendi evimizde oynacagmiz maçlarda puan kaybedersek kötü olur..evimizdeki bütün maçlari almamiz sart..ama ben malatyayi yenicegimizi umuyorum..

İleli
07.02.2005, 19:48
Insallah kazaniriz!

The Londoner
07.02.2005, 19:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ilk yarim saatte gelecek bir gol herseyi kolaylastirir. Insallah yine ikini yariya sakmaz bu is...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

BordoMavili KIZ
07.02.2005, 21:15
dakika 8 gol

dakika 24 gol

dakika 76 gol

çok mu uçtum ya smileys/smiley31.gif

Punisher-61
07.02.2005, 21:17
dakika 8 gol

dakika 24 gol

dakika 76 gol

çok mu uçtum ya smileys/smiley31.gif

yooooooooo hayir ama 56. Dk. golünü unuttunsmileys/smiley4.gif

BordoMavili KIZ
07.02.2005, 21:26
smileys/smiley17.gif

o kadar hata kadi kizinda da olurmus derler

SKY-GUARD
07.02.2005, 23:11
Eziklerin ilk yarida adam gibi top oynayarak/hak ederek aldiklari maçlari bir toplayalim...

Oynamadan sanslariyla aldiklarindan bir kaç hatirlatma.....

Gençlerbirligi : 1 - FeBe : 2

Gaziantep : 0 FeBe : 1

Sebat : 1 - FeBe : 4 (Son 8 dakikada 3 gol..)

tsligenc
07.02.2005, 23:15
Ankara B.B maçinda ne kadar oynadi ben izledim hic bise oynamadilar hem de Kadikoyde seyirci de olmasa tik cikmicakti ama...

Hüseyin Çümen
08.02.2005, 00:08
Ben özür dileyerek ulasim sorununa deginmek isterim ben istanbulda yasiyorum her yaz trabzona gelirim muhakkak çaykara sinek(ataköy) memleketim!! trabzona mesafe 110 km. iananilmaz bir ulasim sorunu war geldigimde illaki maçlara gelmek istiyorum ama nasi olacak bu otostop çekerek gelme imkani war oda millet seni alirsa çaykaradan servis war trabzona ama zate çaykaraya gitmek bi sorun!! inanin köyün usaklari maç tutkusuyla yanip tutusuyolar ama nasi gelecekler vasita yokki bende kaç kere bu sorunu yasadim yasamayada dewam edicez gibi görünüyo burda yönetimin bi suçu yok!! malesef sartlar bunlar ama inanin su kölerden ulasim kolay olsaydi her maç dolardi! geçen sene fener maçina gittik 1001 zorlukla aksam dönüs mümkün diil nasi dönceksin tanidik ta yok mecbur otel de kaliyosun ulasim masrafiyla kalma parasi dünyanin maliyeti çikiyor ortaya!! SON BI SÖZ trabzon merkezde yasasaydim yemin ederim ki kombinemi almistim sevgili trabzonda yasayan hemserilerim artik su maçlara gidin bedava sayilir saygilar

hauptstrasse
08.02.2005, 04:55
sevgi!!

belirtmeden gecemeyecegim! inanilmaz nagatif bir hava estiriyorsun burda! senin gibi bir kac arkadasimiz daha var onlari mutlu etmenin olanagi yok gibime geliyor! yok biz szinle yasamaya karsi degiliz! sizi icimizde gormek bir kac kara koyunun olmasi bizleri cokta etkilemiyor ama umarim bir gun kendinle barisirsinda kendinden etrafa olumlu bir isik sacarsin!

taraftar olarak haklarini savunurken sorumluluklarini unutuyorsan eger burda sorun var demektir! sakinola ki bana gucenmeyesinde kizmayasinda! niyetim ne seni kirmak ne de serninle tartismak ancak dusuncemi belirtmek benimde hakkim! biliyorum bu biraz kisisel bir yazi ancak aciga yazdiklarini dusunerek sana aciga yazarak seninle bir seyler paylasmak istedim!

umarim soylediklerimi celallenerek almak yerine dusunerek bir seyler cikarmaya calisirsin!"!!"!

maca gelince! kazanacagimiz, kazanmak zorunda oldugumuz bir mac! bize dusense destegimizi vermek! bugunlerde takimin ihtiyaci olan tek sey destek! gorunen o ki takim ici sorunlar yokolmus, yonetim cok uyumlu ve hocamiz cok iyi! geriye bir tek taraftarin bu cemberdeki yerini almasi ve halkayi tamamlamasi...

saglicakla kalin sende saglicakla kal sevgi...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

selçukabi
08.02.2005, 08:12
Ben özür dileyerek ulasim sorununa deginmek isterim ben istanbulda yasiyorum her yaz trabzona gelirim muhakkak çaykara sinek(ataköy) memleketim!! trabzona mesafe 110 km. iananilmaz bir ulasim sorunu war geldigimde illaki maçlara gelmek istiyorum ama nasi olacak bu otostop çekerek gelme imkani war oda millet seni alirsa çaykaradan servis war trabzona ama zate çaykaraya gitmek bi sorun!! inanin köyün usaklari maç tutkusuyla yanip tutusuyolar ama nasi gelecekler vasita yokki bende kaç kere bu sorunu yasadim yasamayada dewam edicez gibi görünüyo burda yönetimin bi suçu yok!! malesef sartlar bunlar ama inanin su kölerden ulasim kolay olsaydi her maç dolardi! geçen sene fener maçina gittik 1001 zorlukla aksam dönüs mümkün diil nasi dönceksin tanidik ta yok mecbur otel de kaliyosun ulasim masrafiyla kalma parasi dünyanin maliyeti çikiyor ortaya!! SON BI SÖZ trabzon merkezde yasasaydim yemin ederim ki kombinemi almistim sevgili trabzonda yasayan hemserilerim artik su maçlara gidin bedava sayilir saygilar

aslinda güzel bir noktaya temas etmissin.Istanbulda Efes ve Ülker Avrupa kupasi maçlarindan önce otobüs seferleri düzenliyorlar belli merkezlerden hem de ücretsiz.onlar öyle bir çözüm bulmus.oradaki arkadaslar da (kulübün buna el atacak kadrosu oldugunu sanmiyorum) kaç kisilerse ona göre bir araba ayarlayabilirler.adam basi 5-10 ytl falan düser en fazla.bu konuda kisir kalmadan çözüm bulmak sizin vazifeniz.

stronghold
08.02.2005, 10:31
Trabzonspor basli basina bir efsanedir.Neden diye herkes sordu içinden simdi tarafli tarafsiz...

Trabzonspor bir yapilanma bir olusma bir ruh takimidir.Ruhsuz yapilan hiçbir iste basari saglanmaz.Ancak diyeceksiniz ki Trabzonspor un basarisi nedir?Trabzonspor umuzun basarisi sudur.

Bizi ve sampiyonluklari yasayan büyüklerimizi hala heyecanlandiran hala o ruhu hissettiren ve hala daha maçlarina büyük ilgi duymamizdir.hala istanbul takimlarinin korkulu belasi ve hala daha istanbul takimlarinin bazilarindan çok daha iyi top oynayan bu kadro yetersiz malzemeye sahip.Basari sadece malzemenin tam olmasiyla degil,kardesligin arkadasligin,Trabzonspor da oynama serefinin büyüklügünün farkina varabilmektir.Tabiki de sadece fenerbahçe modelini sahaya yansitmak da bir basari getirmez.ancak bizim takimimizda ruh zaten var yönetimin ve teknik kadronun tam bir anlayis içersinde islerine bakmalari gerekiyor.UNUTMAMAK lazim ki;

TRABZONSPOR bir sehrin degil dünyada yasayan birçok insanin kalbinin taa derinliklerinde büyük bir heyecanla çarpar.Bir yöreye degil tüm dünyaya.

Bu arada malatya spor maçi için hiç korkmaniza gerek yok arkadaslar.bence bu maç da galibiyetten baska bir sonuç alamaz.herkes sevgiyle kalsin.Allah a emanet olun TRABZONSPORLULAR....

Sevgi
08.02.2005, 10:35
Sizinle fikir ayriligi yasamak ne kadar zormus ya.Ne kara koyunlugumu biraktiniz ne bölücülügümü :)) Celallenme düsün denmis yukarida.Celallenen ve düsünmeyen ben degilim benim söylediklerime cevap verirken herseyin en iyisini bildigini düsünen arkadaslardir.Alismissiniz saha sonuçlari iyiyken sak saklamaya kazara kötü bir sonuç oldugunda ne yönetim birakirsiniz ne futbolcu.Sonra biz bölücü oluruz siz taraftar.Sunu da ekliyeyim ben taraftar olarak sorumlulgumu biliyorum yapmam gerekenleride fazlasiyla yapiyorum.TRABZONSPOR u destekleyen herkes te imkanlari dogrultusunda yapmalari gerekeni yapiyorlar.Lütfen olaylara sadece kendi boyutunuzda bakmayinnnnnnnnnnnnnnnnn.

Emorfo
08.02.2005, 10:56

Çaykarali hemserim bir Çaykarali olarak yasadiginiz sikintinin farkindayim. Geçen sene Trabzonspor'un2 maçina gidebildik. Gidis neysede dönüs gerçekten çile. Bir kaç kez otelde kaldik bir kaç kez de otostop ile Çaykara'ya kadar gelebildik ordan da 4 km gecenin bi vakti köye tabanvayla gidebildik. Trabzonspor yönetimi belediye ile ortak hareket edebilir. Aksamdan sonra Belediye'nin araçlari çalismiyor zaten haftada bir her ilçenin merkezinden Avni Aker'e otobüs kaldirilabilir. Dönüs ise yine bu otobüslerle yapilabilir. Çok zor degil, herkes biraz olsun fedakarlik yapabilmeli. Trabzon merkez ve yakin ilçeler ellerindeki nimetin farkinda degiller.

Sevgi
08.02.2005, 11:05

Çaykarali hemserim bir Çaykarali olarak yasadiginiz sikintinin farkindayim. Geçen sene Trabzonspor'un2 maçina gidebildik. Gidis neysede dönüs gerçekten çile. Bir kaç kez otelde kaldik bir kaç kez de otostop ile Çaykara'ya kadar gelebildik ordan da 4 km gecenin bi vakti köye tabanvayla gidebildik. Trabzonspor yönetimi belediye ile ortak hareket edebilir. Aksamdan sonra Belediye'nin araçlari çalismiyor zaten haftada bir her ilçenin merkezinden Avni Aker'e otobüs kaldirilabilir. Dönüs ise yine bu otobüslerle yapilabilir. Çok zor degil, herkes biraz olsun fedakarlik yapabilmeli. Trabzon merkez ve yakin ilçeler ellerindeki nimetin farkinda degiller.

Dikkat edin bunlari dile getirenin basina her türlü sey gelebiliyor burda.

Emorfo
08.02.2005, 11:14
anlamadim. basimiza ne gelecek ve tam olarak hangi nedenden dolayi olacak bu ..

Sevgi
08.02.2005, 11:19
anlamadim. basimiza ne gelecek ve tam olarak hangi nedenden dolayi olacak bu ..

Bende maçtaki taraftar sayisinin az olmasini ulasima bagladim yönetimin belediyeyle bir çalisma içinde olmasi gerektigini söyledim çok bilmis bazilari akli sira dalgaya almaya çalisti, kimi birakin düsüncesini söylesin lütfunda bulundu bazilari kara koyun ilan etti bir de bölücü varsmileys/smiley1.gif güzel güzel yanlis düsündügümü söyleyenlerde var tabismileys/smiley36.gif

Emorfo
08.02.2005, 11:30
yok daha neler. elinin hamuru ile bu islere karisma diyen olmadi herhalde :) bunu da ben desem kizmasin herhalde :)smileys/smiley4.gif

Sevgi
08.02.2005, 11:34
Yok kizmam digerlerinden daha iyi busmileys/smiley1.gifama hamur yogurmaktan daha çok seviyorum futbol u ve TRABZONSPOR u

Emorfo
08.02.2005, 11:39
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

saka bir yana yazdiklarinda haklisin. ve insallah bu hafta Malatya'yi da yeneriz tribünler dolar sölen havasinda geçer. güzel bir maç olur..

Sevgi
08.02.2005, 11:42
smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Insallah dedigin gibi olur.

zisinoli
08.02.2005, 11:42
Konu farkli bir boyut kazandi sanirim ancak bu hafta isimiz oldukça zor olacak. Oflu - Çaykarali hemsehrilerim vefalidir takimlarini yalniz birakmazlar. Kendimi bildim bileli maç için hemen hemen her köyden Trabzona araba kaldirilir. Kendi imkanlariyla gidip gelirler vetadina doyum olmaz bu yolculugun. Trabzonspor sevgisi o yollari astirir. Asamiyorum diyen kendini tartmali.

Ancak isin içine maddiyat girerse yani zaten zor geçiniyoruz maç bileti bir de yol parasi falan o ayri tabii. Özel duruma saygimiz sonsuz. Sunuda unutmamak gerekir. Oflum-Çaykaralim kisitli imkanlariyla maça gidiyorsa ve ayni maçaTrabzon merkezde bulunan mahalle çeteleri ücretsiz giriyorsa haksizlik ve çeliski sözkonusudur. Ancak benim yürekli hemsehrilerim yillardir bu durumada ses çikarmadilar. Çünkü Trabzonspor sevgisi hep en önde gelmistir. Malatya maçindada yerlerini alacaklarini biliyorum.

Insallah kazanacagiz. Hafta sonu Trabzonda olmak vardi ya da Çaykarada :))

giresunTS
08.02.2005, 11:46
bence bu macta Miroslaw Szymkowiak (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=2480)ve Ibrahim Yattara klasini sergileyip trabzonsporu özlenen sampiyonluga bir adim daha yaklastirir.smileys/smiley2.gif

aksini düsünmek ible istemiyorumsmileys/smiley5.gif

FEDAİ
08.02.2005, 11:53
Rüyamda Istanbulspor a 2-0 yeniliyoruz görüyorum.bi sikintiyla uyandim baktimki rüyadayim.hayirdir insallah...

zisinoli
08.02.2005, 11:59
Rüyamda Istanbulspor a 2-0 yeniliyoruz görüyorum.bi sikintiyla uyandim baktimki rüyadayim.hayirdir insallah...

Hayra yor can...smileys/smiley2.gif

Gökhan Kutlu
08.02.2005, 13:42
insallah yenecez ALLAH'in izniyle

emre81
08.02.2005, 14:22
Bu hafta ankara maçlarini seyrettim defanida forveti de çok agir, ort sahada biraz top yapiyolar ve dirençliler saglam taktikle çikip analiz edersek harcariz onlari.

Herkese selamlar.

toslu6861
08.02.2005, 14:25
MACI ALCAZ DA ANKARDAN MACA GITMEK ISTEYENLER VARSA BIR ORGANIZASYON YAPALIM TRABZONA MACA GIDELIM

Alptuğ
08.02.2005, 14:47
malatya macini bence de kazancaz ama türkiye kupasi maçindaki ilk yariyi unutmayalim pozisyon dahi bulamamistik 2.yarida yattaranin girmesiyle kazanmistik artik senol hoca yattara ile basliyo bu maci da kazancaz insallah

GÖKDENIZden gol bekliyorum fatih zaten atar yattara da asist yapacaktir umuyorum

kelkitli29
08.02.2005, 15:27
Insallah alacagiz. malatya bize rakip olamaz. bu macida alirsak senol hocayla 4te4 oluyor. takim ivme kazaniyor. haydi trabzon.

STAD DOLMALI

erolizm
08.02.2005, 16:30
Malatya bize ters gelmeyen bir takim,,sanirim zorlu dört haftanin en kolay maci olacak,,deplasman olsa dahi...
smileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif
smileys/smiley20.gif

Harun
08.02.2005, 20:52
Takimimizin aldigi sonuçlar disinda güvenecegimiz baska alternetif bir konumuz yok.En son 90 dk. lik maçimizi Malatya ile yapmistik.Yani takimiz hakkinda nasil yorum yapacagizbilemiyorum,imkanlarimiz kisitli.Diger takimlar gibi her hafta maçimiz verilse ,hiç degilse eksiklerimizi ve nasil top oynadigimizi görür ona yorum yapariz.Senol hocaya ve takimdaki oyuncularin isimlere bakarak takimimizin bu maçi kupa maçinda oldugu gibi kazanacagindan eminim.

frango
08.02.2005, 20:54
kupa maci kadar kolay olmayacagi kanisindayim ama genede bu mactan 3 puan alacagimizi dusunuyorum onemli olan galibiyet

trabzon4
08.02.2005, 21:15
selam ben yeniyim. giresunluyum...

trabzon4
08.02.2005, 21:16
rahat yeneriz en az 5 5 5 5 5

lustral_TS
09.02.2005, 09:08
çok zor bi maç su ugursuz aykut olunca rakip kim olursa olsun korkuyom

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060205mac8.jpg

ELNINO61
09.02.2005, 15:02
ANKARADAN TRABZONA OTOBUS KALDIRALIM....MALATYA MACINA....BI FIKRI OLAN VARMI ?

FANATIK61
09.02.2005, 15:25
Usaklar Malatya Kupa Macini rövansini almak isteyecek ve o Macta yaptiklari hatalari gidermek isteyecekler. Zor Mac olacak yine ayni dedigimiz gibi cabuk gol bulursak Malatya acilir ve bizim Füzeler isi bitirir. 3:1 diyorum

Yine kaldik Radyonun basindasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Anıl Caner
09.02.2005, 16:27
smileys/smiley32.gifSampiyonluk hedefimiz varsa kazanmak zorundayiz.GOl erken gelir geç gelir o önemli degil 3 puan sart.Artik ne Malatya ne Antep ne Fener puan kaybetme hakkimiz yok.Biz taraftar olarak gereken destegi sadece gol olnca degil 90 dakika vermeliyiz.Artik futbolcularimizda isin ciddiyetinde.Skor tahminim:3-0smileys/smiley1.gif

ümit
09.02.2005, 16:40
Her maç bir final olmali artik.Baska bir yolu yok kesin kazanmanin.Futbolcular sampiyonluk maçina çikiyor gibi çikarlarsa her maça güzellikler kendiliginden gelir diyorum.Her sey beyinde bitiyor yani..........

tsligenc
09.02.2005, 19:37
Bu mac zor olacak adamlar daha gecen gun bizimle oynadi ve 2-0 yendik. Buna dayanarak daha bilncli sekilde defansa yatcaklar...

yane isimiz zor ama allahtan defanslari yavas tam bzm aksimize...

aslinda genelde butun malatya takimi yavas kontrataka peq kalkamiorlar duzgun bi taktikle cok bastirirken bile atatk vermeyizz...

tabe seyirci bastirirsa gol bence daha dak 20 olmadan gelir gerisi zaten tam TSye gore

zafercalikoglu
09.02.2005, 19:45
bencede iyi oynarsak yeneriz,malatya kolay lokma degil,hiçyoktan hacalari iyi ,geçmemiz gereken maç haydi trabzonsporlular çekirdekleri birakip horon tepelim tribünde ,yavas yavas derinden kosalim mutlu sonada su ist.p.ç leri sussunlar,eger sampiyon olursak hergün bayraklarla ist sokaklarinda tur atacagim ,çildirtacagim i....leri

Firtina28
09.02.2005, 20:16
Allahin izniyle dagiticaz bunlari ve kendilerini dorduncu buyuk olarak goren malatya taraftarinada cok guzel bi ders olacak

ErDoCLG
09.02.2005, 21:09
bu defa zor geçecek ama yinede alacagiz maçi
evimizdeki maçlar kaçmaz bu saat ten sonra

İleli
09.02.2005, 21:33
Allahin izniyle dagiticaz bunlari ve kendilerini dorduncu buyuk olarak goren malatya taraftarinada cok guzel bi ders olacak

dunya tersine donuyor herhaldesmileys/smiley5.gif...malatya taraftarimi soylemis onusmileys/smiley36.gif

andrei07
09.02.2005, 22:17
DÖRDÜNCÜ BÜYÜK DEGIL ILK VE TEK BÜYÜK !!!!

TRABZONSPOR

TSlimetin08
09.02.2005, 23:53
<DIV>Sampiyon olmak istiyorsak alacaz bu maci baska yolu yok bunun </DIV>
<DIV></DIV>

zinos_zon
10.02.2005, 00:06
arkadaslar;

diger anadolu takimlari ile ilgili istanbul medyasinda cikan haberlere göre cikarimlarda bulunmayalim. zira, malatya'nin 4. büyük oldugu iddiasi, en azindan simdilik, olsa olsa..bir komedi dizisi repligi olur.

:) keske olsalar..

of-lee
10.02.2005, 01:28
sampiyonluk yolunda yara almamak icin bu maci kazanmamiz lazim

selçukabi
10.02.2005, 08:17
arkadaslar;

diger anadolu takimlari ile ilgili istanbul medyasinda cikan haberlere göre cikarimlarda bulunmayalim. zira, malatya'nin 4. büyük oldugu iddiasi, en azindan simdilik, olsa olsa..bir komedi dizisi repligi olur.

:) keske olsalar..

4. büyük mü? siralama ne peki? ankaragücü1, gençler2, gaziantep3, malatya 4 orta anadolu büyükleri mi?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Sevgi
10.02.2005, 08:29
Arkadaslar niye hemen gaza geliyorsunuz TRABZON SPOR klübünün diger klüplerle iyi iliskiler içinde olmasini(bunu Atay Aktug basariylagerçeklestirmistir)hazmedemeyen Istanbul basininin taraftarlari birbirine karsi kiskirtma çabasidir bu lütfen buna alet olmayalim.

Simdi ne iyi iliskileri görmüyormusun bize gelince nasilda oynuyorlar diyeceksiniz biliyorum ama bu madalyonun öteki yüzüdür karistirmamak lazim.

Malatya Spor genis bir taraftar kitlesine sahip kaliteli bir takimdir.

zafercalikoglu
10.02.2005, 08:58
15 yildir avni akerde ligde yenemedigimiz takim umarim bu sefer ligde onlari geceriz,zor olacak ama bu sefer gülen taraf biz olmaliyiz,haydi trabzon göster gücünü

mkmsas
10.02.2005, 10:00
biz malatyayi daha geçen sene yenmemisdiydik ligde.

bu arada malatya tarftari kupa maçina gelmis ve de trabzon bayragi açmisti. abilerine saygisizlik yapacaklarini zannetmiyorum.

Tandogan
10.02.2005, 10:46
Malatya ile kulüp bazinda gayet iyi iliskilerimiz var.Zaten yaptigimiz oyuncu alisverislerinden de bu belli oluyor.Ayrica kupa maçinda baskanlarinin açiklamalari da gayet hostu.

Aykut Kocaman bayagi iddiali açiklamalar yapiyor.Hiç sanmiyorum amaumarim galibiyet amaciyla oynarlar.Bu bizim daha çok isimize gelir.Bu hafta yeni transferimiz de muhtemelen sahada olacak.

Bu arada Milli maç için ülkesine giden Yattara insallah zamaninda gelir.Edited by: Tandogan

Emorfo
10.02.2005, 12:27
15 yildir avni akerde ligde yenemedigimiz takim umarim bu sefer ligde onlari geceriz,zor olacak ama bu sefer gülen taraf biz olmaliyiz,haydi trabzon göster gücünü

15 senenin 12 senesi zatenligte degillerdi :) medyanin sorumsuz bir haberi.

Erkin
10.02.2005, 12:30
Emorfo kesinlikle haklisin sanki 15 sezondur karsilasiyoruz havasi vermeye çalismislar smileys/smiley7.gifZirveyi 2 sülüge birakmamak ve sampiyonluk yolunda emin adimlarla ilerlemek istiyorsak bu maçi almaliyiz rakip kim olursa olsun.. Ayrica Malatya'nin agir forvetlerinden gol yemeyecegiz.. smileys/smiley2.gifEdited by: Ferdinand

erolizm
10.02.2005, 13:10
Bence ilk yarim saatte gol atamazsak baya zorlaniriz kanaatindeyim..
Ama erken bir gol ise bizi farkli galibiyete götürür..
smileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

Photoshop
10.02.2005, 13:23
ilk yarim saat cok önemli teshisine bende katiliyorum. yoksa ilerleyen
dakikalarda cok zorlaniyoruz. hizli adamlari yok gerci ama defansta aciklar veririz.
ilk 30 dakika 1-0, 91. dakika 2-0

Avare
10.02.2005, 13:31
Malatya ya karsi bence zorlanacaz.1 fark anca.Bu arada pazartesi aksami stv yi izleyen var mi?smileys/smiley7.gif

lustral_TS
10.02.2005, 13:31
YAW ARKADASLAR BIZ BU MALATYAYA 15 SENEDIR SAHAMIZDA HICBIR LiG MACINDA GOL ATAMAMISIZ DOGRUMU BU

toslu6861
10.02.2005, 13:34
ISTANBUL BASINI YAPTI YAPACAGANI: 15 YILDIR LIG MACLARINDA MALATYAYA GOL ATAMIYORMUSUZ,ZATEN 2 MAC YAPTIK.(0-1 0-0).AYRICA 2 HAFTA ONCE 2-0 YENDIK.TAKIMLAR AYNI HOCALAR AYNI STAD AYNI TEK FARKI LIG MACIVE BU SEFER 5-0 BITECEK :)

lustral_TS
10.02.2005, 13:36
MAALESF DOGRUYMUS

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD =general width=588 bgColor=#ffffff>
<CENTER>
<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE =general cellSpacing=5 borderColorDark=blue cellPadding=2 width="100%" borderColorLight=#bb002f border=1>
<T>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1967-68 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1967-68)</TD>
<TD>
<CENTER>Malatyaspor</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>Trabzonspor</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>35.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1967-68 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1967-68)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>7</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>16.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1973-74 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1973-74)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>27.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1973-74 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1973-74)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>12.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1984-85 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1984-85)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>31.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1984-85 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1984-85)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>14.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1985-86 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1985-86)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>28.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1985-86 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1985-86)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>9.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1986-87 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1986-87)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>23.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1986-87 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1986-87)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>4.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1987-88 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1987-88)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>36.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1987-88 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1987-88)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>3</CENTER></TD>
<TD>17.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1988-89 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1988-89)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>23.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1988-89 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1988-89)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>4.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1989-90 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1989-90)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>28.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>1989-90 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=1989-90)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>11.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2001-02 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2001-02)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>14.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2001-02 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2001-02)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>31.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2002-03 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2002-03)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>17.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2002-03 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2002-03)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>34.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2003-04 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2003-04)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>10.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2003-04 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2003-04)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>3</CENTER></TD>
<TD>27.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2004-05 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2004-05)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>3</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>4</CENTER></TD>
<TD>03.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>2004-05 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/kadrolar.asp?sez&#111;n=2004-05)</TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER></CENTER></TD>
<TD>
<CENTER></CENTER></TD>
<TD>20.Hafta</TD></TR></T></TABLE>

<CENTER>
<TABLE =general cellSpacing=2 cellPadding=2>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Galibiyet Sayisi </TD>
<TD>: </TD>
<TD>11</TD></TR>
<TR>
<TD>Beraberlik </TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR>
<TD>Malatyaspor Galibiyet Sayisi </TD>
<TD>5</TD></TR></T></TABLE>
* Sezonlara tiklayarak o yilki Trabzonspor Kadrosunu görebilirsiniz. </CENTER>

</TD></TR></T></TABLE>

</CENTER></TD>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif</TD></TR></T></TABLE>

Avare
10.02.2005, 13:40
Ona bakarsan Gs de deplasmanda Sebat i yenemedi simdiye kadar.smileys/smiley36.gif

Avare
10.02.2005, 13:41
Gerçi bir kez oynadilar amasmileys/smiley2.gif

objek
10.02.2005, 14:04
Kolay mac diye birsey yok ancak sahada aslanlar gibi mucadele edip rakibi sahadan silerek firsatlarida degerlindirerek maci kolaya cevirebilme sansiniz her zaman var kolay gorunen istanbulspor macini hatirlarsak eger hicbir maci hafife almayiz. Su ortamda kotu futbol oynamaya musademiz var ama puan kaybina yok ilk once ucuz gol yemeden temkinli bir sekilde maci goturmemiz lazim golu zorlansak bile er veya gec buluruz

pisk0pat
10.02.2005, 14:22
maci hangi kanal veriyor ??

Avare
10.02.2005, 14:27
TRT-1 (INSALLAH)

TS61_NL
10.02.2005, 14:29
Hic bir kanal vermiyor.........Bizansin basini ve medyasi oldugu surecede.....Fakat merak etmeyin: 3, 4 hafta sonra gecen sezon gibi asker gibi verecekler maclarimizi.........http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Avare
10.02.2005, 14:29
Radyo eklemeyi unuttum sonuna.smileys/smiley5.gif

ibrahim_yattara
10.02.2005, 14:52
Hic bir kanal vermiyor.........Bizansin basini ve medyasi oldugu surecede.....Fakat merak etmeyin: 3, 4 hafta sonra gecen sezon gibi asker gibi verecekler maclarimizi.........http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

az kaldi az söyle bi siyrilip geçelim aralarindan bak neler olacak digitürk bile yayinlayacak maçlarimizi smileys/smiley7.gif

Mehmet Alemdar
10.02.2005, 14:54
trabzonspor bu hafta degilde haftaya gençlerbirligi maçini verir trabzonspor kendi sahasindaki maçlari bence vermesin neden derseniz tv verdigi zaman bizim maçlari kendi sahamizdaki maçlari taraftar maça gitmiyor nede olsa tv veriyor diyor ve maça gitmiyor bu hafta verecegini zannetmiyorum televizyonun zaten trabzon yönetimi galiba yanlis hatirlamiyorsam kendi sahamizdaki maçlari trt ye vermiyor yönetimimiz...

ts-saral-of
10.02.2005, 14:58
Ilk donem oldugu gibi ilk 5 maci kazanicamiza inaniyorum ?

zor bir engel ama gerceriz inallah

ibrahim_yattara
10.02.2005, 14:59
MAALESF DOGRUYMUS

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width=588 bgColor=#ffffff ="general">
<CENTER>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="general"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=5 borderColorDark=blue cellPadding=2 width="100%" borderColorLight=#bb002f border=1 ="general"><T>
<T>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>35.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>7</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>16.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>27.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>12.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>31.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>14.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>28.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>9.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>23.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>4.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>36.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>3</CENTER></TD>
<TD>17.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>23.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>4.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>28.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>11.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>1</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>14.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>31.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>17.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>34.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>0</CENTER></TD>
<TD>10.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>2</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>3</CENTER></TD>
<TD>27.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER>3</CENTER></TD>
<TD>
<CENTER>4</CENTER></TD>
<TD>03.Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>
<TD>
<TD>
<CENTER></CENTER></TD>
<TD>
<CENTER></CENTER></TD>
<TD>20.Hafta</TD></TR></T></T></TABLE>

<CENTER>
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 ="general"><T>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Galibiyet Sayisi </TD>
<TD>11</TD></TR>
<TR>
<TD>Beraberlik </TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR>
<TD>Malatyaspor Galibiyet Sayisi </TD>
<TD>5</TD></TR></T></T></TABLE>
* Sezonlara tiklayarak o yilki Trabzonspor Kadrosunu görebilirsiniz. </CENTER>

</TD></TR></T></T></TABLE>

</CENTER></TD>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

yahu birakalim bunlari bir kenara. neresi dogruymus? adamlar zaten 90 dan 2000 e kadar 10 sene ikinci ligdelermis!! sanki 15 senedir çatir çatir oynayip yenemiyoruz :) kendi evimizdede iki kez golsüz berabere kalmisiz ama deplasmandada yenmisiz falan filan. medyanin sakiz yapip her yerde yazdigi olaya bak..

madem öyle bizde bir haber yapalim taze çikti yaziyooooooorrrrr yaziyoooooooooorrrrrrrrrr

ezikbahçenin 20 küsür senelik kupa hasretini yaziyoooooooooooooooooooorrrrrrrr :)

i.ne basin bunuda yazsin.. :)

POYRAZ
10.02.2005, 16:21
Bu macta taraftara büyük görev düsüyor.

kutoz
10.02.2005, 16:45
Biz zorlari severiz. Biz ki Anadolu ihtilalini gerçeklestiren bordo-mavi'ye asigiz. Malatya geçmis yillara güvenmesin. Skor mu?

4-1 aliriz.

Fatih Sultan...2
Gökdeniz.......1
Szymkowiak.....1 (yakisir) smileys/smiley2.gif

zafercalikoglu
10.02.2005, 17:14
Bencede televizyondan verilmesin trabzondaki maçlar zaten stada giden yok,ama deplesman maclari verilsin,deplasmandaki seyirci nasil olsa gidiyor,

Ömer SEVİNÇ
10.02.2005, 17:42
2-2 beraberediyorum. Bence ne yazik ki puan birakacagiz malatyayaç

Insallah ezikler yenilir.

Goller mi? Sultan ve Prens(Yattara)

The Londoner
10.02.2005, 18:28
Maca dogru guzel bir haber:

<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Szmykowiak döktürdü !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Malatyaspor ile yapacagi maçin hazirliklarini sürdüren Trabzonspor, PAF takimiyla yaptigi maçi 4-0 kazandi.. Yeni transfer Szmykowiak, attigi 2 golle göz düldurdu..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan maçta (A) takimin gollerini Szmykowiak (2), Gökdeniz ve Erdinç kaydetti.

Karsilasmada 2 kafa golü atan yeni transfer Szmykowiak ile Özgür'ün iyi bir futbol ortaya koymasi teknik heyeti memnun etti.

Trabzonspor, yarin basina kapali olarak yapacagi çalismayla Malatyaspor maçinin hazirliklarini sürdürecek. </TD></TR></T></TABLE>

Recep Alkan
10.02.2005, 19:10
Szmykowiak galiba bekledigimiz bir transfer olmus. a.sebat macinda da oyuna sonradan girmesine ragmen superdi. ben bu macta yine kaptandan bir heptrik bekliyorum insallah aliriz maci.

3-1 goller kaptan 2
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=left ="lineStory">Szmykowiak 1 insallah..</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

andrei07
10.02.2005, 21:36
YA ARKADASLAR SIMDI S.....MEYIN MALATYAYI MAÇ 2 YADA 3 FARKLI BITER GEREKIRSE FAZLADA OLUR BAASKA SANSIMIZ VARMIII???

frango
10.02.2005, 22:14
evet senol hocamda acikladi bugun kupa maci gibi olmayacak ama ne olursa olsun bizim olacak 3 puan insallah

avulot
11.02.2005, 03:14
6-0 dört Syzmkowiak iki Fatihhadi hayirlisi

tsligenc
11.02.2005, 10:26
ARkadaslar bakiorum Szmykowiak i cok sevdik herkes o gol atsin asist yapsin istio...

Insallah atacak da Alexlere Anelkalara dunyanin parasini vern eziklerin icleri yancak... Szymkowiak TS nin Shota Yattara gibi efsane yabancilari arasina girecek 3eziklere kkorku salacak. Bu mac cok ii firsat ben diorm ki Smok frikikden 1atar , 1 de asissti var

angaralits
11.02.2005, 12:46
dün aksam lig tv de bi program seyrettim.lig tv trabzon muhabiri can karyagdi yla canli baglanti kuruldu,muhabir trabzonspor taraftarinin merakla beklidigi miroslav bügünkü antramanda gerçekten çok iyiydi,gerek attigi goller grekse vermis oldugu paslar yerinde ve çok isabetliydi,gibisinden sözler sarfetti.bakin göreceksiniz malatya maçinda simek ilk 11 çikacak ve çok iyi isler yapacak.

maça gelince 3-1 trabzonspor um alir.goller tekke,m.yilmaz(eger oynarsa),ve simek.

Emorfo
11.02.2005, 15:51
Antrenman görüntüleriniizledim. paf takimi ile yapilan maçta gerçekten çok iyi oynadi 2 de gol atti. paslari tam adrese. Üstelik mücadeleci hirsli alex felan hikaye takima alissin görün bakin neler yapiyor. serbest vuruslari da gerçekten çok iyi.

Ozan
11.02.2005, 15:53
insallah öyle olur. o zaman takim daha da güçlü olur karsimizda kimse duramaz smileys/smiley1.gif

Hüseyin Çümen
11.02.2005, 16:08
Sonunda bi playmaker imiz oldu öyle gözüküo ya zaten bizde oyunu yönlendircek birisi eksikti oda ortaya çiktigina göre malatya yi 4-1 yeneriz!! bütün derbilerimiz deplasmanda ben aslinda bunu dezavantaj diil bi avantaj olarak görüorum bu takim puanlari deplasmanda topluyo zaten!! hele fenere golü erken attikmi bence 3tane den assa birakmayiz onlari ama burda önemli bi görev düsüo bizlere o istasnbuldaki derbileri hepimiz gitmeli ve orda gereken destegi vermeliyiz!!

Ömer SEVİNÇ
11.02.2005, 16:10
Valla millet insallah Simek dediginiz kadar iyidir. Hele bir de gol asist siralamaya baslarsa keyfime diyecek yok...smileys/smiley16.gif

imported_Suha
11.02.2005, 16:11
zimkovyakla beraber gücümüze güç kattik..malatyayi dagitmamiz için geri sayim basladi...smileys/smiley2.gif

secil_ts
11.02.2005, 16:12
polonyanin en iyilerindendi hata taraftarlari satilmasina çok karsiydi bu adam ii olmicakta kim ii olacak tek sorun tkima uyumu onuda hallederse tamamdir... bu maçi kesin almamiz lazim ve alicazda... eger alamazsak eziklerin yenilmesine muhtaç olucaz(gerçi simdide var ama o az bi puan sayilir ).. aslinda zrovsk(nasil yaziliyo bilemicem) onu da alabilseydik ah ah... ama seneye polanyalilarin rüzgeri esecek onlarda gelecek allah nasip ederse...smileys/smiley17.gif

İleli
11.02.2005, 16:13
szymek 11de basladi diyelim senol hoca kimi cekecek yedege yattara, mehmet yilmaz????

Ömer SEVİNÇ
11.02.2005, 16:16
polonyanin en iyilerindendi hata taraftarlari satilmasina çok karsiydi bu adam ii olmicakta kim ii olacak tek sorun tkima uyumu onuda hallederse tamamdir... bu maçi kesin almamiz lazim ve alicazda... eger alamazsak eziklerin yenilmesine muhtaç olucaz(gerçi simdide var ama o az bi puan sayilir ).. aslinda zrovsk(nasil yaziliyo bilemicem) onu da alabilseydik ah ah... ama seneye polanyalilarin rüzgeri esecek onlarda gelecek allah nasip ederse...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

Iyi futbolculuguna bir sey demem ama Wisla taraftari simekin satilmasini pek takmadilar. Gayet mutluydu adamlar.smileys/smiley24.gif

imported_Suha
11.02.2005, 16:34
kimi yedege çekerse çeksin..ama zimkovyak oynamali bence..bizde görelim nasil dimi**smileys/smiley2.gif

secil_ts
11.02.2005, 16:42
polonyanin en iyilerindendi hata taraftarlari satilmasina çok karsiydi bu adam ii olmicakta kim ii olacak tek sorun tkima uyumu onuda hallederse tamamdir... bu maçi kesin almamiz lazim ve alicazda... eger alamazsak eziklerin yenilmesine muhtaç olucaz(gerçi simdide var ama o az bi puan sayilir ).. aslinda zrovsk(nasil yaziliyo bilemicem) onu da alabilseydik ah ah... ama seneye polanyalilarin rüzgeri esecek onlarda gelecek allah nasip ederse...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

Iyi futbolculuguna bir sey demem ama Wisla taraftari simekin satilmasini pek takmadilar. Gayet mutluydu adamlar.smileys/smiley24.gif

demek ben yanlis animsadim ama öyle duymustum her neyse onemli olan bizde oynamasi...

kelkitli29
11.02.2005, 16:45
szymek 11de basladi diyelim senol hoca kimi cekecek yedege yattara, mehmet yilmaz????

lee yi ceker

petko

emrah& nbsp; tolga& nbsp; volkan

szymek hüseyin

yattara&nbsp ; gökdeniz&nbs p;celaleddin

fatih& nbsp;mehmet

imported_Suha
11.02.2005, 16:55
petko

emrah tolga volkan

yattara zimkovyak hüseyin leeece lo

gökdeniz fatih

Ferşat Balcı
11.02.2005, 17:06
ZIMKOVYAK IÇIN BU MAÇI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM.ADAMI ÇOK MERAK EDIYORUZ AMA BU HAFTADA IZLEYEMIYECEGIZ.

BEN DAHA ÖNCE ATTIGI GOLLERI GÖRDÜM 25-30 METRELERDEN RAHATLIKLA TOPLARA VURABILIYOR SÜPER FIRIKIK GOLLERIN VAR BANA SANKI BU HAFTA MAÇIN ADAMI OLCAKMIS GIBI GELIYOR YOKSA ÇOK MU KAFAMA TAKIYORUM...!

secil_ts
11.02.2005, 17:11

lee yi ceker

petko

emrah& amp; nbsp; tolga& amp; nbsp; volkan

szymek hüseyin

yattara&nbsp ; ; gökdeniz&amp ;nbs p;celaleddin

fatih& amp; nbsp;mehmet

ooooo ilk 11 ortada

ah_met
11.02.2005, 17:17
bence de oynamasi lazim yeni transferimizin bu macta kendisinden cok sey beklendiginin farkindadir insallah eger iyi oynarsa takim bence bu maci cok rahat bir sekilde aliriz diyorum smileys/smiley32.gif

rigniliczonamso
11.02.2005, 17:18
---Petko----

Emrah--Tolga--Erdinç(Özgür)---Volkan

--------------Hüseyin----------------

Yattara-----Szymk----------Gökdeniz

----------Mehmet-----Fatih------

Tolgaa6161
11.02.2005, 17:29
Arkada$lar symek oynasin da gorelim diyorsunuz ama nerden goreceksiniz ki maci yayinlamiyorlar inekler

Cok zor mac in$allah galibiyetle ayriliriz

haaa bu arada symek ten fazla macera beklemeyin abarrtip abartip ondan sonra yaaa bu ne yaaa oyuncu mu bi pas bile atamiyo dersiniz

neyse kadro $ole olmali :

emrah& nbsp; tolga& nbsp; erdinc (ozgur)&nbsp ; volkan

huseyin

gokdeniz

yattara&nbsp ;&nbsp ; symek& nbsp;& nbsp;

fatih

mehmet yilmaz

Gokdeniz biraz daha defansif olmasi lazim yani top rakipteyken hic bir zaman yuzu bizim kaleye donuk olmamali

Barış
11.02.2005, 21:06

lee yi ceker

petko

emrah& amp; nbsp; tolga& amp; nbsp; volkan

szymek hüseyin

yattara&nbsp ; ; gökdeniz&amp ;nbs p;celaleddin

fatih& amp; nbsp;mehmet Türkiye nin en iyi kontra yapan takmiyiz.Bu kadroyla da en çok kontra yiyen takimi oluruzsmileys/smiley2.gif

İleli
12.02.2005, 06:15
hoca 4lu defansi bozmaz szymek ilk 11 baslarsa yattara, mehmet ve lee uclusunden biri yedege cekilir kanimca!!!

-----------------petko----------------

-emrah------tolga----d'haene---celloo-

-yattara-----huso----szymek----61----

------------memo----fatih-------------

----61-------huso----szymek----lee---

------------memo----fatih-------------

-yattara-----huso----szymek------lee-

--------------61------fatih-----------

bu ucunden biri

ahmetsalih
12.02.2005, 11:36
valla biz onlari trabzonda ligde 3 senedir yenemiyoruz ama bu sene EZECEGIZ

tigin
12.02.2005, 11:43
biletler tükenmek üzereymis.ne kadar dogru bilemem ama...smileys/smiley1.gif

İsmail Çavuşoğlu
12.02.2005, 11:51
kim oynarsa oynasin biz bu maçi kesin alacagiz buna yürekten inaniyorum kesinlikle hiç bir tereddütüm yok.

uslanmazlaz
12.02.2005, 13:07
ALEMDE YOKSA TS DEN BASKA KAPLAN

ÖTMESIN UZAKTAN UYUZ KANARYAN FBLILER

TS LI OLMAK ONURUMUZ VE SEREFIMIZ

GEREGINDE KANARYADA YERIZ ASLANDA KARTALDA YERIZZ.

KANIMIN SEREFI EL VERDIGI SÜRECE BUNU YAPARIM

MEVLAM BÖLE EMRETMISSSSSSSS BEN NE YAPARIM

ÇAYKARALI 61

uslanmazlaz
12.02.2005, 13:10
BRI MAZ DEN DOGAN KAPLAN

BIR ASLNA KAFA TUTAN KAPLAN

RÜZGARA KARSI HARP EDEN KAPLAN

BU HAFTA SIRA MALATYADIDIR

DAVAMIZ SAMPIYONLUK GELEN ISTERSE LEMEIN KRALI OLSUN YENMEK ZORUNDAYIZ

KAPTANDAN ÇOSMA BEKLERIZZZZZ

PENDIKLI KAPLANLAR

ÇAYKARA 61

secil_ts
12.02.2005, 14:15
son yillarda Malatya'ya karsi kupada belirgin bir üstünlügümüz oldu ama bunu özellikle ligteki iç saha maçlarina yansitamadik.Bu maçta hem taraftar, hem oyuncular hemde klübüde Senol Hoca isini tam olarak yaparsa bu sanssizligimizi da kiracagimiza inaniyorum, velhasil biz bu maçi aliriz.

Emorfo
12.02.2005, 14:45
Aykut Kocaman iddiali konusuyor. Kupa maçina benzemeyecekmis.. Hadi bakalim.

Hüseyin Çümen
12.02.2005, 16:27
Kupa maçina tabi benzemez aykut hakli o maç bikere smko yoktu o maç çok gol kaçirdik 5 olcak maç 2 oldu biz suan ii gidiorus bence rahat geçebiliris en kati savunmayi yapsalar dahi maçin sonucu 4-1

onurcan
12.02.2005, 16:56
farki ikiye çikarirsak (ki performansimizin %40'ini kullanirsak bu çok rahat) farka bile gidebilecek bi maç... insallah son dakika golü yemeyiz...

adnantslim
12.02.2005, 17:42
hepimiz ayni renge gonül verdik herkesi avni aker cehennemine beklemekteyim.....smileys/smiley32.gif

sweetrose
12.02.2005, 19:16
Bu maçi almak sart oldu. Gerçi kendi saha fobimiz var ama insallah aliriz...

ibrahim_yattara
12.02.2005, 20:16
Arkadaslar niye hemen gaza geliyorsunuz TRABZON SPOR klübünün diger klüplerle iyi iliskiler içinde olmasini(bunu Atay Aktug basariylagerçeklestirmistir)hazmedemeyen Istanbul basininin taraftarlari birbirine karsi kiskirtma çabasidir bu lütfen buna alet olmayalim.

Simdi ne iyi iliskileri görmüyormusun bize gelince nasilda oynuyorlar diyeceksiniz biliyorum ama bu madalyonun öteki yüzüdür karistirmamak lazim.

Malatya Spor genis bir taraftar kitlesine sahip kaliteli bir takimdir.

çok iyi yakalamissin tebrikler..

yahu bu medya insana pabucunu ters giydirir.. dikkatli olmak lazim..

İleli
13.02.2005, 00:22
Trabzondaki arkadaslar bile satislari nasil?????????????????,

Hüseyin Çümen
13.02.2005, 05:53
Allah im insallah bu maç fitik olmadan rahat rahat kazaniriz! ilk 15 dk bi gol atsak söle bide haftanin enfarkli skoru gelse ne güzel olur! ondan sora yattara smko sov baslar tadina doyum olmaz ama biz bunu genede seyredemeyiz serefsiz digiturk yuzunden!! olsun benim trabzonum kazansin ben izlemiyim maçi nolurki!! Benim tahminim ilk 15 de gol bulamassak 4-1 ama bulursak 5-0 diorum insallah

Harun
13.02.2005, 07:38
15 yildir kendi sahamizda yenemiyormusuz Malatya'yi çok ilginç valla.smileys/smiley5.gif

must-1
13.02.2005, 10:08
Miroslaw ilk onbirde
Rakibini Türkiye Kupasi?nda safdisi birakan Bordo - Mavililer, bu kez seytanin bacagini kirmak amacinda. Karadeniz ekibinde cezali ve sakat futbolcu bulunmuyor. Yeni transfer Miroslaw Szymkowiak?in da ilk onbirde sahaya çikmasi bekleniyor.

Senol Günes temkinli
Maç hakkinda kisa ve net konusan teknik direktör Senol Günes ise temkini elden birakmiyor: ?Kimse, Kupa?daki gibi bir mücadele beklemesin. Hem onlarin, hem de bizim oyun anlayisimizda degisiklikler yasanacak. Rakibimizin özellikle deplasmanlarda çok basarili olmasi, iyi futbol oynayan, takim oyununu iyi beceren bir ekip olmasi bizim isimizi zorlastiracak.?

Trabzonspor: Petkoviç, Emrah, Tolga Seyhan, D?Haene, Celalettin, Yattara, Hüseyin, Szymkowiak (M.Yilmaz), Lee Young, Fatih, Gökdeniz
Malatyaspor: Fevzi, Serkan Bensol, Ömer Erdogan, Mert, Eren, Toth, Bülent Akin, Saidou, Murat Erdogan, Osterc, Boliç
Hakem: Yunus Yildirim, Özgür Çetin, Adil Sinem
Saat: 14.00
Yayin: Yok
Bilet Fiyatlari: 5, 10, 40 YTL

Yildirim?la ilk kez
Süper Lig?deki ikinci sezonunda Yunus Yildirim, Trabzonspor?un ilk kez bir maçinda düdük çalacak. Birinci Lig kariyerinde toplam 13 karsilasmada görev yapan Yildirim?la deplasman takimlari 6 kez üç puana ulasirken, evsahipleri 5 galibiyet aldi, 2 maç da berabere bitti. Malatyaspor ise genç hakemle bugüne kadar çiktigi 2 maçta da puan kazandi. Sari- Kirmizililar, deplasmanda Adanaspor?u 1-0 yenerken, Gençlerbirligi ile de Ankara?da 2-2 berabere kalmisti. Yunus Yildirim, yönettigi tüm mücadelelerde toplam 29 sari, 1 kirmizi kart çikartirken, penalti karari hiç vermedi.

Tandogan
13.02.2005, 11:10
Trabzondaki arkadaslar bile satislari nasil?????????????????,

Az önce Maraton'a arkadaslarla beraber biletlerimizi aldik.Biletlere bildigim kadariyla ilgi yogun.(Sadece biz 15-20 kisi gidiyoruz)

Gisedeki adama da özellikle sordum;Ilgi nasil diye??Gayet güzel dedi.Zaten bugün havada günlük güneslik.Soguk bahanesi de yok.Insallah bugün tribünler dolacak ve güzel bir atmosfer yasayacagiz.Edited by: Tandogan

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 11:53
TRABZONDAKI ARKADASLAR TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMAYIN BIZIM YERIMIZEDE BAGIRIN BIZ IZLEYEMIYORUZ BAGIRAMIYORUZ KALBIMIZ SIZINLE.

Erinç
13.02.2005, 12:45
YAKLASIK BI SAAT KALDI. TAKIM HAVASINDA. BEN DE ARTIK HAVAYA GIRDIM. AMA MAALESEF YINE RADYOYA MAHKUMUZ ANKARADA. HAFTAYA GENÇLER MAÇINDA ACISINI ÇIKARICAM smileys/smiley2.gif

ALEMIN KRALI TRABZON GELIYOOOOR...

GELIYOOOOR GELIYOOOOR....

TheRapZoNe
13.02.2005, 12:59
15 yildir kendi sahamizda yenemiyormusuz Malatya'yi çok ilginç valla.smileys/smiley5.gif

15 senedir Malatya Süper ligdemiydi sankismileys/smiley36.gif

Lige tekrar çikali daha bir kaç sene oldu.Basin nedense bu gereksizve ucube ayrintiyi büyütüp büyütüp ''Trabzonspor Malatyasporu yenemiyor' diye bile haber çikartiyor.Edited by: TheRapZoNe

TheRapZoNe
13.02.2005, 13:05
Malatyaspor ile Lig?de 23 kez karsi karsiya gelen takimimiz, 11 kez sahadan galibiyetle ayrilirken, rakibine 5 kez maglup oldu. 7 karsilasma ise beraberlikle sonuçlandi. Ekibimiz, rakip filelere 32 gol atarken kendi kalesinde 18 gol gördü.

Neden bunu YAZMIYORLarda gidip en ucube kisimi yayinliyorlar dersiniz...Amaçlar belli.....Edited by: TheRapZoNe

Tolgaa6161
13.02.2005, 13:07
EVET HAKLISIN

Barış
13.02.2005, 13:13
Son 45 dakika.Insallah kolay olacak.

Punisher-61
13.02.2005, 13:24
bu maci rahat kazaniriz merak etmeyinsmileys/smiley32.gif

ibrahim_yattara
13.02.2005, 13:26
bu maça yattara ve smok damgasini vurur kanaatindeyim.. fatihte en az 2 gol atar kanaatindeyim (kafayla) :)

nuri43
13.02.2005, 13:28
sahaya cikacak 11 belli olmustur umarim, bilen varsa yazarsa iyi olur.

Haydi usaklar dularimiz, kalbimiz sizlerle.

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 13:51
10 dakika kaldi beyler haydi TRABZONUM dagit sunlari kimi yenemiyomusuz bir görelim

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 13:54
insallah maçimizi iyi bir spiker anlatir adamlar iki maçtir uyudu bizim maçlarda

The Londoner
13.02.2005, 13:58
MACA BASLAYACAK 11

<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>1.</TD>
<TD></TD>
<TD>Petkovic </TD>
<TR>
<TD>34.</TD>
<TD></TD>
<TD>Emrah </TD>
<TR>
<TD>28.</TD>
<TD></TD>
<TD>Tolga </TD>
<TR>
<TD>24.</TD>
<TD></TD>
<TD>Karel </TD>
<TR>
<TD>99.</TD>
<TD></TD>
<TD>Celaleddin </TD>
<TR>
<TD>5.</TD>
<TD></TD>
<TD>Hüseyin </TD>
<TR>
<TD>61.</TD>
<TD></TD>
<TD>Gökdeniz </TD>
<TR>
<TD>11.</TD>
<TD></TD>
<TD>Yattara </TD>
<TR>
<TD>7.</TD>
<TD></TD>
<TD>Szymkowiak </TD>
<TR>
<TD>9.</TD>
<TD></TD>
<TD>Fatih </TD>
<TR>
<TD>13.</TD>
<TD></TD>
<TD>Lee </TD></TR></T></TABLE>

Firtina28
13.02.2005, 13:59
abi radyo linkini yollayin plss

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:00
http://www.trt.com.tr/wwwtrt/canli.aspx

Firtina28
13.02.2005, 14:00
saol kardes eline saglik

kelkitli29
13.02.2005, 14:01
haydi bismillah

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:03
saol kardes eline saglik

eyv. kardes nedemek.

kelkitli29
A. Sebat macida basladi. insallah 2 macida alacagiz

İsmail Çavuşoğlu
ALLAH yardimcin olsun TRABZONUM

Erinç
13.02.2005, 14:04
Hadi hayirlisi

basarilar TRABZONUM

ibrahim_yattara
13.02.2005, 14:04
yürü be sebat..

ibrahim_yattara
13.02.2005, 14:06
sebat çok berbat basladi.. :(

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:07
sebatin isi zor adamlar tek kale oynuyor simdilik

kelkitli29
13.02.2005, 14:07
Dk : 4 , Fatih topu aldi sürükledi ceza sahasina girerken pasini verdi top GÖkdeniz in arkasinda kaldi vurusunu yapti ama Fevzi topa sahip oldu.

hadi iyi basladik galiba. böyle devam

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:08
hah baglandi ya

Erinç
13.02.2005, 14:08
Baglanamadi kazmalar

Ne is yaa???

kelkitli29
13.02.2005, 14:09
yuhh yaw bizim macta gene problem var. spiker duyamiyorsmileys/smiley5.gif

İsmail Çavuşoğlu
baglanamiyorlar yaa hep bizemi ratlayacak bu is ya

ibrahim_yattara
trabzonla baglantida problem varmis allah belanizi versin ulan radyo yayinini bile beceremiyor.. yuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhh...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Punisher-61
13.02.2005, 14:10
bu serefsízler adami deli eder simdi baglanti kuramiyorlar

kelkitli29
13.02.2005, 14:10
sakin olalim beyler.

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:11
Dk : 7 , Szymkowiak ceza sahasi disindan sert vurdu top rakipten disariya çikti ama hakem aut dedi.

Bordomavi08
13.02.2005, 14:12
TRT daha baglanamadi 10 dakika olmasina ragmen. Haydi Trabzonspor!!!

Punisher-61
reklamda hic problem olmuyor nedense

İsmail Çavuşoğlu
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="71%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width="17%" bgColor=#4fbff0>
<DIV align=center>Yedekler</DIV></TD>
<TD width="17%" bgColor=#4fbff0>
<DIV align=center>Yedekler</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD width="17%" bgColor=#000000>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>10</TD>
<TD>Mehmet Y.</TD>
<TR>
<TD>38</TD>
<TD>Erdinç</TD>
<TR>
<TD>6</TD>
<TD>Hasan Ü.</TD>
<TR>
<TD>66</TD>
<TD>Adem</TD>
<TR>
<TD>14</TD>
<TD>Özgür</TD>
<TR>
<TD>47</TD>
<TD>Volkan</TD>
<TR>
<TD>22</TD>
<TD>Hasan S.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:13
Dk : 10 , Yattara nin pasina Gökdeniz hareketlendi. Çizgide yerden ortasini yapti ön direkte Fevzi topa sahip oldu.

izmirdenayhan
13.02.2005, 14:13
tempolu basladik gibi

ibrahim_yattara
13.02.2005, 14:14
atak üstüne atak bunaltmisiz adamlari.. :)))

Erinç
13.02.2005, 14:14
Iyi basladik.

Olacak galiba bu is smileys/smiley32.gif

kelkitli29
13.02.2005, 14:15
stat hemen hemen doluymus. SÜPER

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:16
tribünlerde doluymus çok iyi yaa

kelkitli29
13.02.2005, 14:17
sebat bu maci alir gibime geliyor. YÜRÜ BE SEBAT

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:17
sebat atiyodu ya ne güzel olurdu

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:18
Dk : 15 , Gökdeniz gitti Fatih indirdi Szymkowiak in önünde kaldi. O da ortaladi Fatih vuramadi deans topuuzaklastirdi.

kelkitli29
13.02.2005, 14:19
Dk : 18 , Gökdeniz ceza sahasi disindan sert vurdu top az farkla auta giti.

Bordomavi08
13.02.2005, 14:20
Kaptan gol orucuna girdi galiba. Bir tane atsa gerisi gelecek. Vur kaptan vur

kelkitli29
13.02.2005, 14:20
trabzonla AYKUT un takimina, sebatlada OGUZ un takimina vuralim. 96 intikami

Erinç
13.02.2005, 14:21
Saol kelkitli29

Sen de olmasan haber alamicaz.

Bu TRT yine uyuyor smileys/smiley7.gif

ibrahim_yattara
13.02.2005, 14:24
ya bu trt nin binasi nerde yokmu molotof kokteyli yapmayi bilen bi adam ya.. yuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhh..smileys/smiley7.gif

İsmail Çavuşoğlu
yaw gelde küfür etme kaç dakkadir baglanmiyolar

kelkitli29
ayiptir bu yaptiklari ya. simdi baglandi

İsmail Çavuşoğlu
hele sükür

İsmail Çavuşoğlu
13.02.2005, 14:25
Dk : 22 , Fatih yerde kaldi. Saglik görevlileri sahada

Hüseyin Çümen
13.02.2005, 14:26
Haydi trabzon haydi trabzon haydiii tam zamani tam zamani simdiii...

zafercalikoglu
13.02.2005, 14:27
mac nasil gidiyor takim nasil oynuyor,bilgisi olan varmi?

Bordomavi08
13.02.2005, 14:28
Lee sari kart gördü

zafercalikoglu
umarim kaptanin durumu iyidir.haydi trabzon

Hüseyin Çümen
Fena deil iii sayilir da gol yersek ceviremeiz allah korusun

zafercalikoglu
13.02.2005, 14:29
umarim kirmizi olmaz,

kelkitli29
13.02.2005, 14:29
dhaene sari kart gördü LEE degil

Bordomavi08
13.02.2005, 14:31
Maç klasik Trabzonspor iç saha maçi gibi geçiyor. Baski var pozisyon var ama gooollll yok..

zafercalikoglu
13.02.2005, 14:31
yeni transfer oynuyormu,mehmet yilmaz yokmu

kelkitli29
13.02.2005, 14:32
szimek oyunda mehmet yilmaz yedek

kelkitli29
13.02.2005, 14:33
bu ne ya. 3 mactada henüz gol yok.

kelkitli29
13.02.2005, 14:34
Dk : 32 , Malatyaspor ataginda Boliç çok sert vurdu Petkovic çeldi. Karsi ataga geçtik Szymkowiak in pasinda Yattara sag tarafdan gitti. Ortasini yapti Fatih gelisine vurdu top kaleci Fevzi de kaldi

haydi

Erinç
13.02.2005, 14:34
Böyle giderse ikinci yari M.Yilmaz oyuna girecek gibi. Sanirim Lee çikar.

kelkitli29
13.02.2005, 14:35
Dk : 33 , Szymkowiak e Saidou nun yaptigi hareket faul. Saidou sari kart gördü.

Firtina28
13.02.2005, 14:36
symko iyi galiba ne dersiniz

Hüseyin Çümen
bu ajansspor da serefsizlik yapio 3 eziklerin maçlarini canli anlatimla verio bizimkini vermio cok ilginc smileys/smiley7.gif

zafercalikoglu
gökdeniz faul yapildi,hakem vermedi,

zafercalikoglu
13.02.2005, 14:38
yunus mudur nedir ,pek iyi hakem sayilmaz

Bordomavi08
13.02.2005, 14:38
Durmadan faul yapiyolar. Ama duran toplari iyi kullanamiyoruz