PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombineler Yakında Satışta l Kombinemizi Alalım, Kulübümüze Destek Olalım...

Sayfa : [1] 2

Mehmet SELEN
10.04.2008, 23:06
Trabzon Genel Sekreteri Hasan Yener, 2008-2009 sezonunda kombine bilet satışları için tüm kesimlerden destek beklediklerini belirterek, taraftarların tribünlerde oto kontrolü sağlayıp sahaya yabancı madde atılmaması için dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Yener, "Taraftar profilinin değişmesi adına bayanları ve çocukları tribünlere çekmeyi planlıyoruz"
Biz de taraftar olarak kombine bilet almalıyız.O zaman takımız için büyük destek vermiş oluruz.20 000 kombine satsa kulübümüz ihya olur.o zaman adını hayal bile edemeyceğimiz futbolcular alınır.Ama bizler bedavacı taraftar olmaya hala devam edersek bir 25 yıl daha bekleriz şampiyon olmak için. Sayın yöneticinin söylediği gibi kombine bilet satışına sitemizinde büyük destek vereceğine inanıyorum.

hodlu
10.04.2008, 23:25
ist-izmit-bursa-sakaryada hayali 40-50 bin kombine satılsa olmazmı

TS-FAN
10.04.2008, 23:35
kombine satışlarında çok gerilerdeyiz.haydi taraftar kombine al.

Travelair
10.04.2008, 23:49
Herkes kendisine "Bugün Trabzonspor için ne yaptım" diye sormalı

Cafer Bulur
10.04.2008, 23:53
kombine satislari transferlerle dogru orantili olacaktir.iddiali bir takim kurulursa belli bir rakamin yakalanabilecegini düsünüyorum.aksi halde belki gecen sezonu biraz gecebilir.cok daha fazlasi yine olmayacaktir.

Ahmet Kuru
11.04.2008, 00:24
Bu sene Bende Bir tane kombine bileti Alacağım inşallah.hoş maçlara gidebileceğimi sanmıyorum ama belli olmaz.derbilere gidebiliriz.
Öğrencilik bitti...İş hayatına yavaş yavaş Atılıyoruz.Artık Destek konusunda sadece lisanslı ürünleri alarak Yapmamalıyız.
Trabzonspor Adı Altında ne varsa elimizden geldiğince Desteği Olmamız gerekiyor.

Nytre
11.04.2008, 01:52
bu konunun acilmasi iyi oldu. haberi okudugumda kulubumuzun onumuzdeki sene icin yapacagi degisiklikler (cocuk ve bayanlar icin tribin yapilmasi ve mevcut yapinin degistirilmesi) stadimizda daha rahat mac izleyebilmemizi saglayacak. ote yandan trabzonspor yonetiminin yaptigi cagri da cok onemli. onumuzdeki sezon sanirim 10.000 kombine satilacak

ÖmerFarukYılmaz
11.04.2008, 08:20
Herkes kendisine "Bugün Trabzonspor için ne yaptım" diye sormalı

:)Tabi diğer halinide sormak kaydıyla

Hüseyin Kurt
11.04.2008, 08:21
ben istanbulda oturuyorum ve trabzona gelmem neredeyse çok zor.fakat önümüzdeki sezonun kombinesini sırf destek amaçlı alıcam gidemeyeceğimi bile bile.

Uğurtan
11.04.2008, 08:24
Bende almayı düşünürdüm ama bakalım Trabzon'da kalırsam alıcağım...

Faik Yılmaz
11.04.2008, 08:28
bu konunun acilmasi iyi oldu. haberi okudugumda kulubumuzun onumuzdeki sene icin yapacagi degisiklikler (cocuk ve bayanlar icin tribin yapilmasi ve mevcut yapinin degistirilmesi) stadimizda daha rahat mac izleyebilmemizi saglayacak. ote yandan trabzonspor yonetiminin yaptigi cagri da cok onemli. onumuzdeki sezon sanirim 10.000 kombine satilacak

bayanlara ve 20 yaşın altındaki gençlere özel indirimle kombine sağlanmalı..... Stadyumun kalitesi artar. küfür müfür püf olur......:)

Atalay
11.04.2008, 10:25
Artık top taraftarda.. bu kulübe destek olmak için yapılacak en önemli olay kombine almaktır..haydi Trabzondaki renktaşlarımız önümüzdeki sezon en az 20 bin kombine satışına imza atalım...

Çağatay_
11.04.2008, 10:30
Kombine bir takımın ekonomisinin temel direği gibi birşey.

Çok ilgi olması için çok umut gerekli.Umarım gerekli transferler yapılır ve taraftarlar stada akın etmek için cezbedilir..

Nytre
11.04.2008, 10:41
bayanlara ve 20 yaşın altındaki gençlere özel indirimle kombine sağlanmalı..... Stadyumun kalitesi artar. küfür müfür püf olur......:)

hatirliyorum eskiden bu konulara daha cok onem veriliyordu. cocuklar gelirdi maclara okul kiyafetleriyle. ben de ortaokulda lisedeyken ``biz ne zaman gidecegiz``` diye sabirsizlikla beklerdim ama gidemezdim hic. (hafta ici mac olurdu turkiye kupasi maclariydi belkide)

haftasonu maclarina askerler gelirdi ya kalearkasinda otururlardi nizami bir sekilde ya da maraton kapalidan bakinca sol tarafta. taraftarlarimiz onlarla `bordo-mavi-en buyuk-trabzon` cekerlerdi. sonra bir alkis tufani kopardi statta cunku maci izleyen sessiz cogunlugun bir kulagi askerlerin taraftarlarimizla yaptigi tezahurattaydi. ne guzel gunlerdi o gunler. cocuklarin hep bir agizdan `trabzon trabzon!` diyen sesleri hala kulaklarimda o ince ses sarardi tum stadi inceden inceden .

23 nisan ve 19 mayis gosterilerinde genellikle karton kaldiran grubun icerisinde yer alirdi bizim okul. yuzlerce ogrenci siraya girer oturacagin yeri sec o kocaman kartonlari koyacak bir poset bulana kadar zaten annenle papaz olurdun. sonra da dizlerinin dibinden karsida bayrakla komut veren ogretmenin kaldirdigi numaraya ait kartonu bul ve ogretmen bayragi indirdigi anda kartonu kaldir.. ardindan da bir suru gurultu . kartonu kaldirdik ya kim gorecek kimin bagirdigini muhabbet ettigini... mikrofonu eline alan kidemli ogretmenin cigliklari ile yuzlerce ogrencinin patirtisi kavga eder bir dakikayi asmayan bir zamanda. sonra ogretmenin tehditlerine boyun egen yuzlerce ogrenci bir dahaki kartona kadar susardi . cit cikmazdi bir kac haylazin israrli yaramazliklari disinda.

en guzeli de karton indir kaldir muhabbeti bittikten sonra `trabzon trabzon!` diye bombos stadi sallayan sesimiz olurdu... `trabzon` kelimesini duyan her ogrenci bir kervana katilir gibi tezahurata katilirdi sanki yuregi agzina gelir gibi yasardi o heyecani ; cosardi karadenizin hircin dalgalari gibi saman alevi gibi yukselirdi taa bulutlara... o saatlerce yaptigimiz kavga gurultu mucadeleyi unuturduk her birimiz kiz-erkek ayrimi olmaksizin tek bir vucut `trabzon!trabzon!` diyerek isliklar calarak cikardik stattan ! sanki galip geldigimiz bir mactan cikarcasina! o stada girince onun adini anmadan cikilmaz hissine kapitilirdim her zaman. o stada girdigimde `trabzon!` diye haykirmazsam o bana kuser diye odup kopardi...

trabzonsporu yasadik . yasiyoruz . yasayacagiz her zaman!

macka61
11.04.2008, 12:04
bende almayı düşünüyorum bu sene kombine maçlara gidemeyeceğim ama olsun takımımıza destek olmuş oluruz

TSezgin61
11.04.2008, 12:06
aslinda bir liste yapilabilir sene basinda

forza61ts
11.04.2008, 12:07
alcaksın yıldızları kral topcuları.. bak bıtane kompıne kalıyormu sene basında...

Koray
11.04.2008, 12:10
evt liste iyi olur bu başlıkta,sezon başladığında da bakarız BMN olarak kaç kişi kombine almışız...site üyelerini de teşvik etmiş oluruz bu sayede...

Hüseyin Kurt
11.04.2008, 12:21
bencede bi liste yapılmalı ama kombineler satılmaya başladığında yapabiliriz bu listeyi.şim faraziye liste yapmış oluruz.

macka61
11.04.2008, 12:42
bi ara BMN kombine alarak trabzondaki gençlere verilmişti yine böyle bir şey yapılabilir

Nytre
11.04.2008, 14:10
evet oyle bir organizasyon yapilmisti ama o organizasyon cok zahmetli bir is. bakalim belki daha kolay bir organizasyon yapilir

Faik Yılmaz
11.04.2008, 14:48
basit bir hesap

Kale arkası 100 ytl * 2000 = 200.000 YTL
maraton 300 ytl *10.000 = 3.000.000 YTL
Kapalı 500 ytl*5000 = 2.500.000 YTL
VİP +LOCALAR = 500.000 ytl

Toplam = 6.200.000 YTL

Koray
11.04.2008, 14:52
basit bir hesap

Toplam = 6.200.000 YTL

çok az bnce,hemde bütün kombinelerin satıldığını varsayarsak...

wolf_TS61
11.04.2008, 15:15
basit bir hesap

Toplam = 6.200.000 YTL
Burda 20 bin kombine var.Hepsini satıldığı düşünülürse (ki bence bu rakam biraz hayal ürünü) stadın yıllık getirisi 6 milyon ytl.Komik bir rakam

Murat'
11.04.2008, 15:45
ah keşke trabzonda olsam da alabilsem kombinemi...trabzondaki arkadaşlar mutlaka kombine alalım bu takıma sahip çıkalım...eğer başarı istiyorsak kombine almalıyız..

ccd6167
11.04.2008, 18:51
kale arkası bence 250 olmalı 12 ay taksıtle aylık 20 ytl yapar.maraton en 400 ytl olmalı aylık 35 ytl yapar.kapalı ise en az 750 olmalı bence.çünkü hepsini normal fiyattan satsak bile 6500 000 yapıyor bu para cok az bnce.
10000*400 00 =4 000 00
2000*250=500 00
5000*750 00=3750 00
vıp ve localr=1000 00
toplam=9250 00 ylt trabzonumuza yeter arkadaşlar daha hesaba gerek yok:)

Mert Marabaoğlu
11.04.2008, 18:58
ben istanbulda oturuyorum ve trabzona gelmem neredeyse çok zor.fakat önümüzdeki sezonun kombinesini sırf destek amaçlı alıcam gidemeyeceğimi bile bile.

Kombine'yi al Trabzon'daki Bi Ts'liye wer, :D

Akif Gür
11.04.2008, 19:57
bari maça giden birine ver kombineyi stad dolu gozuksun

Mehmet SELEN
13.04.2008, 19:07
Arkadaşlar kombine alabilecek durumda olanlar kombineleri alsınlar.Trabzon dışında yaşayanlar,trabzonda oturan öğrencilere hediye etsinler.Kombineler daha iyi amacına ulaşmış olur.

Koray
25.04.2008, 18:43
evet arkadaşlar yönetimimiz bomba gibi çalışıyo,bize de destek vermek düşüyo böylece...
özellikle Trabzon'da yaşayan arkadaşlarımız bu konuda hassas olsun ve kombinemizi alalım...

Mehmet SELEN
29.04.2008, 00:42
kombine bilet almak taraftarlık borcudur.En az 20.000 kombine satılması gerekiyor ki başarılı olabilelim.Şöyle bir kampanya da yapılabilir.İş adamları kombineleri 2 kat daha pahalı alıp gerçek fiyattan maça gidecek kişilere satabilirler.Bence birlik zamanı

Emre7
29.04.2008, 01:25
kombine satışlarında çok gerilerdeyiz.haydi taraftar kombine al.

taraftara kombine al demekle kobine alınmaz...
düşün öle bir sezon geçiiyoruz ki kombine sahipleri maça gitmiyor...
sen yönetim olarak çalışacaksın...
kamptayeni transferlerin hazır olacak sezon açıılışında şovunda onları boy boy göstereceksin sonra da istemesende kombinelerin satılır merak etme...
lafın kısası "kombine satışlarında çok gerilerdeyiz.haydi taraftar kombine al. gibi klasik kelimlerle iş olmaz yalandan yere...

Tunga
29.04.2008, 01:44
Kamuoyuna Duyurumuzdur! - Hakkımızı Yedirmeyeceğiz!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8810

Yok, "Trabzonspor'un hakkı gaspedilsin, bana ne" diyorsanız, sakın yukarıdaki bu başlığa uğramayın!

Hasan61
29.04.2008, 21:35
bu kadar dipte olmayı haketmeyen bir konu daha üstte olmalı

Cafer KILIÇSOY
30.04.2008, 00:20
Belki maçlara gidip seyredemeyeceğim ama seneye Maraton Kombine Kartım cebimde olacak.

Destekse alası bizden.

Serap
30.04.2008, 00:25
Belki maçlara gidip seyredemeyeceğim ama seneye Maraton Kombine Kartım cebimde olacak.

Destekse alası bizden.

biz bu sene çok zarar ettik cafer baba :D aldıkta noldu sanki :U neyse seneye sen o kombineyi bana ver ağırlık yapmasın sende gelende veririm sana ççç :D

Nebiye
30.04.2008, 09:23
Valla çok doğru dedin Serap :D
Ayrıcana bu kombine işi için fikrimi belirtmek isterim.Geçen senede böle bi başlığımız vardı.Yedikdi birbirimizi. Oo nasıl kombine almazsınız nasıl taraftarsınız yok sigara parası yok bilmem ne.
eee aldıkta ne oldu. Ceza nedeniyle aylarca maça gidemedik.Sonra oldu biletler 3 ytl. O kadar zarar ettik.Biz para mı basıyoruz. Ben o kadar borcun harcın içinde maç zamanları bilet kuyruklarında uğraşmayayım diye aldımdı.Ne oldu. Ne maça gidebildik nede gittiğimizde doğru düzgün bi maç izleyebildik.
Tamam yensekde yenilsekte hiç bir maçı kaçırmadım,takımımdan vazgeçmedim ama böle asıp kesmeyin artık kombine alınsın diye.
İmkanı olan alır zaten.
NOt: Ayrıca kombineyi ben klube destek olmak için almıyorum.Kendim için alıyorum.

TSelif
30.04.2008, 09:38
Bazı kesimleri memnun edemezsin Nebiş uğraşma boşuna . Kendileri çok bi işe yararmış gibi bi de burdaki taraftarlara laf atarlar.

Faik Yılmaz
30.04.2008, 09:40
Kombine olayından önce bedava dağıtılan bilet olayının çözülmesi lazım..... Maça 5000 kişi bedava girerken diğer taraftan kombine alında para kazanalım demek sanki bizle dalga geçmek gibi oluyor.

Cafer KILIÇSOY
30.04.2008, 09:42
Kim kızdırmış benim Nebiye Ablamı:D Sakin ol abla anlıyorum seni. Buralarda adetdendir bazıları kendini karşısından çok daha fazla Trabzonsporlu sanar. Değiştiremedik bu huyumuzu. Adam Avni Aker'in yolunu bilmez, kulübe üye olmaz, bir tane lisanslı ürün almaz. Ama burada hayatını bu takıma adayanlara ahkam keser ''Siz nasıl taraftarsınız'' diye.

Biz burada sizide onları da çok iyi biliyoruz abla, sıkma canını:)

Bu hafta olimpiyat Stadındayım. Özellikle ''Trabzonsporu İstanbula taşıyalım'' diyenleri görmek istiyorum bir.

Serap dediğin gibi olsun;)

Hüseyin Kurt
30.04.2008, 09:52
tamam ben alıcam kombineyi trabzondaki birine hediye edicem.ama olurda trabzona gelirsem maç izlemek için o maçlığına kombineyi alırım ona göre :)

Burçak
30.04.2008, 09:55
Faik in dediği gibi,
paranı hazırlayıp bilet almaya gidiyosun. ama bilet Gişesinin önü karaborsacı dolu. hemde 3 5 kişi değil!!

Karaborsa(cı): önemli maçlar öncesi, çok sayıda topluca bilet alıp bu biletlerin ederinden çok daha fazla paraya satılması işlemine denir...

Şimdi durum Trabzonda ne biliyormusunuz? yakın zaman önce başıma geldi hatta.
10 liraya satılan 2 maraton bileti almış arkadaşlar bizimle kale arkasına gelmeye karar verdiler o gün. gidip gişe önünde maraton alacak olana aynı paradan verelim dedik. sonra kale arkası bilet alıp girecez maça. normalde 20 lira olan 2 adet maraton bileti için etrafımda bi anda çoğalan karaborsacılar 15 lira verelim diye fiyat çekmeye başladılar. dedim bakın işinize.
bu maç sıradan bir maçtı üstelik. sıradan bir maçta bile gişenin önü karaborsacı dolu idi. düşünün yani..

öyle zamanlar oluyor ki. 10 liraya satılan maraton biletini maça girmeye kısa bi zaman dakika kaldığında 5 liraya bile alabiliyorsunuz!!! satacağını satmış. maça kalmış dakikalar. ne alırsam kar diyip 10 liralık biletleri 3 e 5 e veren bile var. bu olaylar birde bilet Gişelerinin önünde oluyor!!!

Murat Keçeci
30.04.2008, 09:59
kombine almak bence her trabzonspor vatandaşının birinci görevidir Trabzonspora desteği esirgemiyelim bu sene hem kombine hem forma ne gerekiyorsa alacam kulube gereken desteği verecem

kamyonetçi
01.05.2008, 00:55
Kombine olayından önce bedava dağıtılan bilet olayının çözülmesi lazım..... Maça 5000 kişi bedava girerken diğer taraftan kombine alında para kazanalım demek sanki bizle dalga geçmek gibi oluyor.
Bir o kadar bilette gişelerin önünde satılıyor üstelik.Birileri bunu meslek haline getirmiş ve gelen her yönetim buna çanak tutuyor.Bunu ortadan kaldırmak içinde yürek gerek.Varmı bu yönetimde onu da göreceğiz.

UmutBaykan
01.05.2008, 01:08
Çok yol var aramızda çok.. :D

Canİlker
02.05.2008, 00:04
ben 2 yıldır kombine alıyorum ama geçen sene verdiğim paranın celalettine, erdinçe, nuriye gittiğini düşündükçe lanet okuyordum. seneye yine aynı yeri alacağım umarım bu sefer lanet okumam.

taşkın kadıoğlu
02.05.2008, 12:30
arkadaşlar önümüzdeki sezon tüm maraton kombine olacak yani her hafta aynı kişi ile oturmak çok güzel.tam destek hep destek...kombineye hücummmmmmm

Mehmet SELEN
03.05.2008, 01:59
Bir başlık açılıyor kulübe büyük katkı sağlamak için,sizler bu başlık altında bile tartışma çıkarıyorsunuz ya aşk olsun sizlere daha ne diyeyim.

Nebiye
03.05.2008, 09:58
Tartışma mı çıkmış :confused:
Ne tartışması. Hayırdır ?

oskanonur
03.05.2008, 10:29
Arkadaslar, ahan da burda soyluyorum; kombine biletler satısa cıktıgında bir tane alacagım. Istanbul' da yasıyor olup macalara gidemeyecegimi bile bile. Hatta bayanlara indirim yaparlarsa bir tane de kız kardesime bilet lacagım.

blacksea35
03.05.2008, 14:09
ARKADAŞLAR, BEN İzmirde oturan bir Trabzonspor sevdalısı olarak kombine bilet almayı düşünüyorum. Amacım kulübe biraz olsun katkı yapmak. Yalnız kulup yönetiminden tek ricam şu olacak, lütfen ama lütfen bedava bilet vermesinler.Kombine fiyatları açıklandığı zaman herkesi kombine bilet almaya teşvik etmemiz lazım. Maçlara gitmeem nerdeyse imkansız olmasına ağmen bu fedakarlığı yapmak isteyen yüzlerce taraftar olduğunu biliyorum. Bu konuda yönetimin kesin kararlı olması gerekiyor.BEDAVAYA SON. İstanbul Trabzon farketmez, heryerde son verelim.Şener başkanıma başarılar.İnşallah bu mesajımı okurlar.

Samet Türkmen
03.05.2008, 14:56
Kaç senedir kombine fiyatlarına bakıyorum.Bizimki gibi eski bir stadyum için abartı fiyatlar.İnşaallah bu sene stadyuma göre fiyatlar açıklarlar.

tsligenc
03.05.2008, 22:36
kombine alırken insanı tetikleyen stadın görünüşü olmamalı destek amaclı olmalı bence.
ben de istanbuldayım ve destek amaclı kombimne almayı düşünüormm ve konuda bahsedildiği gibi belki durumu olmayan öğrenci bi arka hediye edebilirim.

Gorowski
03.05.2008, 22:48
Trabzon Genel Sekreteri Hasan Yener, 2008-2009 sezonunda kombine bilet satışları için tüm kesimlerden destek beklediklerini belirterek, taraftarların tribünlerde oto kontrolü sağlayıp sahaya yabancı madde atılmaması için dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Yener, "Taraftar profilinin değişmesi adına bayanları ve çocukları tribünlere çekmeyi planlıyoruz"
Biz de taraftar olarak kombine bilet almalıyız.O zaman takımız için büyük destek vermiş oluruz.20 000 kombine satsa kulübümüz ihya olur.o zaman adını hayal bile edemeyceğimiz futbolcular alınır.Ama bizler bedavacı taraftar olmaya hala devam edersek bir 25 yıl daha bekleriz şampiyon olmak için. Sayın yöneticinin söylediği gibi kombine bilet satışına sitemizinde büyük destek vereceğine inanıyorum.

ben kesinlikle katiliyorum bedavaci olmayalim lutfen ben istanbul da oturdugum halde alsammi diye dusunuyorum ... Trabzondaki taraftarlarin kesinlikle almasi lazim ya da ist da oynasin Trabzonum ist daki taraftar dolduralim stadi ...

blacksea35
03.05.2008, 23:27
Sezon başlamadan önce BMN olarak bir kampanya başlatalım ve yönetimi de haberdar edelim kampanyadan. Bedava bilete son verilsin bizler gibi gurbetteki taraftarlara da bilet satışı yapmak için neler yapılabilir bu konu üzerinde yoğunlaşalım arkadaşlar. Gerekirse kulüple işbirliği yaparak bazı kolaylıklar sağlanırsa (ödeme planı vb. gibi ) daha fazla destek olunur diye düşünüyorum. Bu konuda hep birlikte bir beyin fırtınası yapalım. ya bu başlık altında ya da yeni bir başlık açarak her kesime ulaşalım.
KARŞILIKSIZ SEVDİĞİM İKİ ŞEY VAR, BİR AİLEM BİRDE SEN TRABZONSPORUM..

Çağatay Özmen
21.05.2008, 16:15
bu sezonun fiyatları belli oldu mu ?

magicyattara
21.05.2008, 18:14
Önce tribünleri bi elden geçirsinler.Bu haliyle maratona zor kombine satılır,sadece direklerin altında kalan kısım satılır ki zaten satılıyor.Eğer maratonun üstü açılırsa inanıyorum full satılabilir.

Atalay Özmen
21.05.2008, 21:06
Önce tribünleri bi elden geçirsinler.Bu haliyle maratona zor kombine satılır,sadece direklerin altında kalan kısım satılır ki zaten satılıyor.Eğer maratonun üstü açılırsa inanıyorum full satılabilir.
Kesinlikle. Bu yapılacak ek tribünler ve direklerin kaldırılması kombine satışlarını çok etkileyecek.gerçi her sene çok düşük oranda kalıyor satışlar ama:(

LazAnisT
21.05.2008, 21:13
1-Gişeden bilet satma olayı bitmiştir diye bir açıklama yapacaksın
2-Taraftarı heyecanlandıracak transferler yapacaksın
3-Tüm gücünü kullanarak promosyon yaparak gerekirse Gazeteden kuponla Kombine vereceksin
4-İstanbulda yaşayanlar için her maç öncesi uçak şirketiyle anlaşıp maça çok uygun fiyata uçak kaldırma garantisi vereceksin(Bu fikir sitede bir arkadaşa aittir)

Bak bakalım elinde kombine kalıyormu

pReN@_61
21.05.2008, 21:40
Trabzon'da olsam hiç düşünmeden alırdım..

hodlu
22.05.2008, 00:01
Kombineler satışa sunuldumu acaba.Almayı düşünüyorum hele fiyatlar belli olsunda...

Koray
23.05.2008, 12:20
Kombinesiz taraftar kalmasın,sonra maçlarda bilet bulamayınca ağlamasın :)

BOZOHAN
23.05.2008, 12:23
ya hala çıkarmadılar kombineleri nasıl iş anlamadım

Nytre
23.05.2008, 12:35
bu sene 15000e yakin kombine satilir.

SDanışmaz
23.05.2008, 12:36

böyle birşey olursa çok iyi olur ;)

a d bacan
23.05.2008, 12:37
Manşet Haberhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Giray Kaçar’la sözleşme imzaladık
Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren yönetim kurulumuz Gençlerbirliği OFTAŞ Kulübü’nün başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar’la da sözleşme imzaladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Giray transferini takip eden Başkan Yardımcımız Necmettin Aytekin yaptığı temasların olumlu sonuçlanmasının ardından dün oyuncuya Ankara’da sözleşme imzalattırdı.

Giray Kaçar’la yapılan mukavelenin 3 yıllı kapsadığı ve genç oyuncunun yarın (cumartesi) Trabzon’da olacağı açıklandı.

23.05.2008 12:35:00

resmi site daha önce yazıldıysa özür diliyorum

TSezgin61
23.05.2008, 12:58
birkac böyle giray gibi herkesin istedigi transfer daha, ve kombineler booomm!!!

millet kosar artik:D insallah!

TSelif
23.05.2008, 13:05
İnşallah fiyatlar da uygun olur :)

Hüseyin Kurt
23.05.2008, 13:06
İnşallah fiyatlar da uygun olur :)

geçen seneki fiyatlar neydi?
hatırlayan varmı?

Faik Yılmaz
23.05.2008, 13:06

inşalllah öyle olur ama zannetmiyorum.....

Keleşoğlu
23.05.2008, 14:28
10bini bulsak bile cok iyi bence 20bin kişilik statta

Çağatay Özmen
23.05.2008, 14:42
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2008-05-21_DSC_9475.jpgezikler birbirini eziyor almak için bizim kombineler ne zaman çıkacak satışa?

fındıkoğlu
24.05.2008, 00:12
istanbulda yaşıyorum ama nasip olursa kombinemi alıcam.
kulübüme ufakta olsa bir katkı sağlayabiliyosam bunu kendime şeref sayarım.sadece kombine biletle değil forma satışlarını da artırmalıyız. haydena rkadaşlar gün destek zamanıdır....:cool:
korsan formaya hayır..........
korsan formaya hayır..........
korsan formaya hayır..........:mad:

Volkan Yavuz
24.05.2008, 00:20
Trabzonda olsam bende alirdim Givir Zivira harciyacama Trabzonsporum yardimci olurum!

iboandibo
24.05.2008, 13:01
trabzon dışında olanlar kombine alıp gelmeyekseniz olmaz alın alamayan trabzonsporlu bi kardeşimize verin eger alırım vermem diyorsanız forma atkı gibi lisanslı ürünleri alın.bence daha iyi olur.bide şu bedavacılığın önüne kesin geçilmesi lazım ben kombine alacam öğrenciyim ama yanımda bedava maça giren adam olunca insan kendini kötü hissediyor.bedavacı kalmasın gerçek trabzonluları statta görmek istiyoruz.ayrıca yönetimimiz başa geldikten sonra okullardan maç için öğrenci talebinde bulunmuştur biletleri yollayıp trabzonspor sevgisini aşılamak için maça çağırmışlar.okullarda başarılı olan öğrencilerden isteyenlere bu bilet ler verilirse hem okulda bi rekabet ile başarı artar hemde trabzonsporumuza katkı olur gençlerimize de bu sevgiyi aşılarız.eğitimli insanlara her yerde olduğu gibi tribünlerde de ihtiyaç vardır

Nytre
24.05.2008, 13:07
farkindaysaniz kimse taraftarlari bir telefonla getirtmemis futbolcu karsilatmaya. gelenler 5-10kisi falan.

`bedavacilar` ortalarda yok....

bu sene insallah kulup kampanya yapmadan buyuk ragbet gorecek kombineler.

eziklerin fotosunu koyan arkadasa ; onlar o takimin taraftari degil. o takimin avrupa macerasini izlemek isteyen turkler.

wolf_TS61
24.05.2008, 13:17
ben bedava işini sadri şenerin kesinlikle kaldıracağını düşünüyorum.

DNA-TS
24.05.2008, 13:28
ben istanbulda yaşıyorum vede öğrenciyim...bu halimle bile trabzondaki derbi maçlarına gidebilmek için kendimi parçalıorum vede bazılarına gidiyorum.
eğerki öğrenci değilde bir işadamı olsaydım kesinlikle kombine biletimi alırdım...benim gibi dşünen yüzlerce işadamı muhakkakki vardır.....geçenlerde metin akbaşoğlu 100 kombine bileti istiyordu yönetimden...bunun gibi örnekleri çoğaltabilirsek kombinelerimizi nakite çevirebilir sağdan soldan kredi almak zorunda kalmayız...istanbuldaki kulüpler için sattıkları kombine sayısı normaldir belkide az bile potansiyellerine göre....bizim sattıklarımız trabzondaki potansiyele göre norml..çünkü şehirde gerekli sanayi olmadığı için halkın gelir düzeyi belli ...bide şehir istanbula uzak olduğu için şehir dışından kombine alan çok az....umuyorumki trabzonsporlu işadamlarımız kombinelerini alıp takıma maddi dstek olurlarda ,,takımımız çeyrek asırlık özlemine son verme şansına ulaşır...

Gökhan ÖZDEMİR
24.05.2008, 17:20
trabzon bize futbol keyfi versin yeterki biz istanbuldan gelir trabzona taşıınrız.ailecek kombine laırız :)

Mustafa K. Demirbaş
26.05.2008, 15:21
Kombineler satışa çıkıyor

Trabzonspor yönetim kurulu yeni sezon da daha güçlü bir kadro oluşturmak için yoğun bir şekilde çalışırken sıra şimdi taraftarın Trabzonspor'da yönetim kurulu yeni sezon en az 10 bin adet kombine satmayı hedefliyor..

Avni Aker'in 19.bin 600 olan kapasitesini kale arkası tribünlerini en az 3 bir seyirci kapasite alacak şekilde artırırken yönetim yeni sezonda rekor kombine bilet satışı hesaplıyor.Kombine biletlerin fiyatlarının belirlenerek en geç haziran ayı ortasına doğru satışa çıkarılması düşünülüyor

spo61.net

Ayşe Aygün
26.05.2008, 15:26
İstanbul da yaşamam rağmen bu yıl bend ebir tane kobine alacağım.Çünkü sıksık olmasada derbilerde orda olamak istiyorum.Kobinemi trabzda yeğeneime bırakacağım ben yokken o yararlanır en azından.bölece klübümede faydam olmuş olur.Eğer Bir TS taraftarı yılda en az 2 kere Trabzona maça gidebiliyorsa bence kaobine alması şart.Bir seferde yapılan yol amsrfaları kobine parasını geçiyor.

TSelif
26.05.2008, 15:31
Gitti bi 200 ytl daha desene :D Batttım yaw ççç

Külünkoğlu
26.05.2008, 15:40
Kombineler satışa çıkıyor

Trabzonspor yönetim kurulu yeni sezon da daha güçlü bir kadro oluşturmak için yoğun bir şekilde çalışırken sıra şimdi taraftarın Trabzonspor'da yönetim kurulu yeni sezon en az 10 bin adet kombine satmayı hedefliyor..

Avni Aker'in 19.bin 600 olan kapasitesini kale arkası tribünlerini en az 3 bir seyirci kapasite alacak şekilde artırırken yönetim yeni sezonda rekor kombine bilet satışı hesaplıyor.Kombine biletlerin fiyatlarının belirlenerek en geç haziran ayı ortasına doğru satışa çıkarılması düşünülüyor

spo61.net

Şu haberleri bi de doğru yazsalar.. Ulusal basında Trabzon veya Trabzonspor haberlerini taraflı yanlı ve yanlış yazmalarına alıştık ama yerel basın bu konuda çok daha dikkatli olmalı.

Nytre
26.05.2008, 15:43
bu hatalari bende dile getirmekten biktim. artik utaniyorum buralara yazmaktan. resmi site olsun yerel basin olsun hic mi dikkat etmiyorlar yazdiklari seylere.

Nebiye
26.05.2008, 16:16
Evet demek kombineler satışa çıkıyor.
Kombine alın kombine alın diye başımızın etini yiyenler,Kombine almayan taraftar değildir diyenler,Trabzonda olmadığım halde almak istiyorum diyenler.İşte size fırsat.
Alın bakalım kombinelerinizi.
Biz sanırım bu sene alamayacağız.Ben eşim Serap Tselifi bilenler bilir.Hiç bir maçı kaçırmıyoruz senelerdir.
Alın işte yollayın bize kullanalım.Hade bakalım.

Murat'
26.05.2008, 18:06
Artık bu trasnferlerden sonra kombine almayanları kınıyorum...Fenerbahçe yaklaşık 30 bin kombine satyıyor...Bizim de en az 15 bin kombine satmamız lazım...Ah ah keşke orda olsam da kombine biletimi alıp iyi günde kötü günde maçlara gidebilsem...Hem bizim kombineler çok ucuz....Şu anda bana kale arkası 200 YTL desler amelelik yaparım ama yine o bileti alırım...Bu takım bu renkler için herşeyi yaprım...Yılda tam 4 forma alıyorum.....Herkesinartık bu bilinçte olması lazım....

Mustafa K. Demirbaş
28.05.2008, 10:13
başlık arkada kalmasın bu kadar transfer yapılıyor bu kadar emek harcanıyor stad yenılenıyor artık kombıne almak herkesın ılk gorevi olmalı

Nytre
28.05.2008, 12:03
gencleri kale arkasi tribunune doldurmak icin 35 yasindan buyuklere kombine satilmasin kalearkasi icin. :)

poetricus
28.05.2008, 12:04
gencleri kale arkasi tribunune doldurmak icin 35 yasindan buyuklere kombine satilmasin kalearkasi icin.
Ay hesabıyla kaçırdık kombineyi desene...

Burçak
29.05.2008, 00:59
sıra bizde

Hüseyin Çümen
29.05.2008, 01:24
stadımızın kapasitesi 40 bin olsa bence en az 30 bin i kombineyle giderdi

ferhaTS87
29.05.2008, 01:25
baskandan tranfer ısteyenler fotbolcularda ersun hocan ucrette ındırım ısteyenler bende dahıl olmak uzere sıra bızde trabzonda olmamak kombıne almamak ıcın bır bahane olabılır ama forma almamak ıcın asla her kez elınden geldıgı kadar ts mıze destek olmalı ama bu sene en kotu 12 13 bın kombıne satarız

Canİlker
29.05.2008, 01:29
bu senede durumu müsait olup komine almayana yazıklar olsun.ben şu nori zamanında bile kombine almıştım :D

Şuşoğlu
29.05.2008, 10:23
dün bir email attım kulube dedımkı anlasın bır ucak fırmasıyla duzgun bır fıyatla alalım kombınemızın butun sezon 15 gunde bır trabzona gıdıp macımızı ızleyelım zor ama olabılecek bısey

Furkan Dündar
29.05.2008, 10:25
Trabzondaki arkdslar Umarım gereken İlgiyi gösterecekler kombineye

Atalay
29.05.2008, 10:35
dün bir email attım kulube dedımkı anlasın bır ucak fırmasıyla duzgun bır fıyatla alalım kombınemızın butun sezon 15 gunde bır trabzona gıdıp macımızı ızleyelım zor ama olabılecek bısey

Kirala uçakları otobüs fiyatına gelir biletler...Dedigin gibi anlaş bir turizm firması ile paket porogram gidiş geliş transferler yemekler ikramlar kutlamalar...hem şehir canlansın hem esnaf faydalansın hem Trabzonspor satacagı ürünlerle kombinelerle bir miktardaha katkı alsın...

Hem Kulüp hem Taraftar mutlu kalsın...

Hiç zor degil hemde hiç...

Yönetim uyuma bu projeye sahip çık...

Şuşoğlu
29.05.2008, 10:49
Kirala uçakları otobüs fiyatına gelir biletler...Dedigin gibi anlaş bir turizm firması ile paket porogram gidiş geliş transferler yemekler ikramlar kutlamalar...hem şehir canlansın hem esnaf faydalansın hem Trabzonspor satacagı ürünlerle kombinelerle bir miktardaha katkı alsın...

evvet yaa cok arkadas var gelecek zaten kım ıstemez 15 gunde bır trabzonda olmayı hem 15 gunde bır trabzonda oluruz hem de turkıyede ılk oluruz bırlık beraberlık hersey olur anlassınlar bır sırketle paket program yapsınlar hadı eglence transferden ve masraf olacak seylerden vazgectım ucak ayarlasınlar cumartesi sabahından gıdıp pazar gecesınden dönelim sadece ucak ve kombıneyı ayarlayıp versınler

bu işi biraz alevlendırmek lazım

Emirhan Makul
29.05.2008, 11:29
Beni Mağruz Görün Birşey Sormak İstiyorum;

Ben hiç kombine almadımda kombine aldı bir insan diyelim bu kombineyi başka biri kullanabiliyor mu
ikincisi kombine alımı sezon öncesinde bitiyor değil mi sezon yarısında veya lig devam ederken alınmıyor mu?

Emre7
29.05.2008, 11:43
Beni Mağruz Görün Birşey Sormak İstiyorum;

Ben hiç kombine almadımda kombine aldı bir insan diyelim bu kombineyi başka biri kullanabiliyor mu
ikincisi kombine alımı sezon öncesinde bitiyor değil mi sezon yarısında veya lig devam ederken alınmıyor mu?

kombineni al emicenn oğlu gitsin sorun değil...
2) sezon arasında filan kampaylar düzenleniyor ama her zaman değil bildiğim

Emirhan Makul
29.05.2008, 11:45
kombineni al emicenn oğlu gitsin sorun değil...
2) sezon arasında filan kampaylar düzenleniyor ama her zaman değil bildiğim

eyvallah benim trabzonda okuma ihtimalim var dayıma aldırayım bi kombine

hakanhan
29.05.2008, 11:54
bu kombine olayi cok mühim bir sey herkes elinden gelen herseyi yapmali..

Atalay
29.05.2008, 11:58

Arkadaşlar.. lütfen bu konuyu yetkili mercilere iletelim...

Şuşoğlu
29.05.2008, 12:05

evet hep aklımda bu iş cok ıstıyorum kulubun yapacagı iş bu oraya ıletelım kulup cevresınde tanıdıkları olanlarda ıletsınler

firidin61
29.05.2008, 12:29
Merhaba ,

Ben İstanbul dayım ve Trabzona gitme şansım yok ama kombine bilet alıp takımıma katkıda bulunmak istiyorum ( Mali durumum uygun olursa ) . Benim bildiğim satılan kombine bilet sayısı düşürülerek bilet satışı yapılıyor bu durumda bilet aldığım için 1 kişi stada giremeyecek doğru mu ? Mali anlamda yardımcı olamaya çalışırken stadın atmosferine mani olmayalım ?

Saygılarımla

omermk
29.05.2008, 12:44
bence trabzonsporda şöyle bir kampanya başlatalım;
kombine biletleri iş adamları ya da durumu iyi olan trabzonspor taraftarları alsın. bu taraftarların muhtemelen %80 i şehir dışından olacaktır.bu kombineleri alan kişiler kombineleri kendileri sahiplenmesin(eğer maçlara gitma şansları varsa 2.bir kombine daha alsınlar) çünkü kendilerine alacakları kombineler eğer maçlara gitmezlerse seyirci kaybına ve dolayısıyla tribünlerin boş olmasına neden olacak takımın havası olumsuz etkilenecektir.
parası ödenen kombineleri valiliğe verelim valilik, bu sene okullarda başarılı olan(örneğin her okulda ilk 3 e giren ) öğrencilere bu biletleri hediye etsin hatta yaşı küçük olanların annelerine de kombine verelim.

sonuç;
1)kulüp ciddi miktarda kombine satacak ve gelir elde edecek
2)başarılı öğrencilerin sporla iletişimi sağlanacak, tribünlerdeki seyirci kalitesi yükseltilecek
3)annelerin de gelmesi ile tribünlerimizde bayan sayısı artacak , küfür , taşkınlık vs. azalacak
4)okullarda ders çalışmaya olan ilgili arttıracak bir nevi öğrenciler için yeni bir motivasyon kaynağı olacak

ne dersiniz uygulanabilir mi???

renac
29.05.2008, 13:35
beyler trabzodaki arkadaşlar yönetim birer birer tüm transferleri yapıyo bizede artık boş tribünleri birer birer doldumak kalıyo hadi kombineye saldıralım tüm dünya görsün tkrar cehennemi

A.Hilal Çakıroğlu
29.05.2008, 13:40
Merhaba ,

Ben İstanbul dayım ve Trabzona gitme şansım yok ama kombine bilet alıp takımıma katkıda bulunmak istiyorum ( Mali durumum uygun olursa ) . Benim bildiğim satılan kombine bilet sayısı düşürülerek bilet satışı yapılıyor bu durumda bilet aldığım için 1 kişi stada giremeyecek doğru mu ? Mali anlamda yardımcı olamaya çalışırken stadın atmosferine mani olmayalım ?

SaygılarımlaBahsettiğiniz nedenle Kombine alacak durumda olup maça gidemeyenler, biletlerini kullanması için Trabzon'da olup kombine alamayan kişilere veriyor.

Keleşoğlu
29.05.2008, 13:48
bence şehirde de kombine satışıyla ilgili bmn aktif rol oynamalı

firidin61
29.05.2008, 14:04
Bahsettiğiniz nedenle Kombine alacak durumda olup maça gidemeyenler, biletlerini kullanması için Trabzon'da olup kombine alamayan kişilere veriyor.

Sanırım bu konuda bilgiye sahipsiniz ...

Peki kombine biletin kime verileceğini kim düzenleyecek ? Yani insanların tanıdığı yoksa ?

Ben bmn e güvenirim ama bence çözüm bu olamaz ! Bu yükün altına girmek kolay değil ...

Keşke onun yerine bir hesap açılsa sanal kombineler alsak ... Böylelikle hem kombine tutarı klubümüzün kasasına girer hemde kombineler sayesinde maça giricekler bilet alarak klube gelir sağlamış olur ...

Daha süremiz var ... iyi bir organizasyon gerekli ...

Saygılarımla

durito
29.05.2008, 14:10

Peki kombine biletin kime verileceğini kim düzenleyecek ? Yani insanların tanıdığı yoksa ?

Ben bmn e güvenirim ama bence çözüm bu olamaz ! Bu yükün altına girmek kolay değil ...

Keşke onun yerine bir hesap açılsa sanal kombineler alsak ... Böylelikle hem kombine tutarı klubümüzün kasasına girer hemde kombineler sayesinde maça giricekler bilet alarak klube gelir sağlamış olur ...

Saygılarımla

Yanlış hatırlamıyorsam BMN geçtiğimiz sezonlarda kombine organizasyonu yapmıştı. Daha kapsamlı bir projeyle bu sezon da bu işi yapabiliriz. Yönetici arkadaşlarımız mutlaka değerlendirecektir.

erannsimsekk
29.05.2008, 14:17
bu işin çözümü belli:

aidatlar zaten arttırıldı.

insanlar üye olmakta zorlanır artık bu nedenle artık kulübe üye olanlara birer kombine hediye etsinler

bir taşla iki kuş

seyyah61
29.05.2008, 14:43
Almanya'dan da kiralarlar mi acaba? Eger yapabilirseler adim gibi eminim ki kombine patlamasi olur.

Gökhan Uzun
29.05.2008, 14:53
bence trabzonsporda şöyle bir kampanya başlatalım;
kombine biletleri iş adamları ya da durumu iyi olan trabzonspor taraftarları alsın. bu taraftarların muhtemelen %80 i şehir dışından olacaktır.bu kombineleri alan kişiler kombineleri kendileri sahiplenmesin(eğer maçlara gitma şansları varsa 2.bir kombine daha alsınlar) çünkü kendilerine alacakları kombineler eğer maçlara gitmezlerse seyirci kaybına ve dolayısıyla tribünlerin boş olmasına neden olacak takımın havası olumsuz etkilenecektir.
parası ödenen kombineleri valiliğe verelim valilik, bu sene okullarda başarılı olan(örneğin her okulda ilk 3 e giren ) öğrencilere bu biletleri hediye etsin hatta yaşı küçük olanların annelerine de kombine verelim.

sonuç;
1)kulüp ciddi miktarda kombine satacak ve gelir elde edecek
2)başarılı öğrencilerin sporla iletişimi sağlanacak, tribünlerdeki seyirci kalitesi yükseltilecek
3)annelerin de gelmesi ile tribünlerimizde bayan sayısı artacak , küfür , taşkınlık vs. azalacak
4)okullarda ders çalışmaya olan ilgili arttıracak bir nevi öğrenciler için yeni bir motivasyon kaynağı olacak

ne dersiniz uygulanabilir mi???

bence dediğin mantıklı ama başarılı öğrencilere kombineden ziyade çeşitli ts club ürünleri daha uygun olur zaten calışkan öğrenci maçlara gelemez çünkü çalışmak zorundadır bir de bu başarı oranı her sene değiştiğinden ilk verilen kombinelerde haksızlık cıkabilir ama yine de cok faydalı bi proje olabilir önerdiğin bence değerlendirilmeye acık

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Samet Yildirim
29.05.2008, 14:55
Bu sene rekorlar kirilmali...

Kamil Çakmak
29.05.2008, 15:02
Trabzonda yaşamak varmış. Hadi ora olmadı Ordu yada giresunda.

Neyse artık bizde Tsclup dan bişeyler alırız destek için.

A.Hilal Çakıroğlu
29.05.2008, 15:09
Merhaba ,

Saygılarımla
İlk mesajınızda, hem kombine satın almak hem de maçlara gidemeyeceğiniz için bir koltuğu boş bırakmamak istediğinizi yazmışsınız. Taraftar olarak bizim kendi kendimize uygulayabileceğimiz çözümü yazdım ben de. Bu yönteme giderseniz tabii ki kombinenizi vereceğiniz kişiyi siz belirleyeceksiniz. Çevrenizde yoksa, aramızda bu yıl kombine alamayan arkadaşlarımız olacaktır onlara da verebilirsiniz, öneride bulunan üyemizin söylediği gibi başarılı bir öğrenciyi ödüllendirmek için de kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda BMN.de bu tür organizasyonlar gerçekleşmişti.

Saygılarımla
Sanal kombineden kastınız kombine değeri kadar ücretle kulübe katkıda bulunmak, karşılığında da stada girişi sağlamayacak, temsili küçük bir belge vb. almak ise; Kulübün hesap numarasına kombine ücreti kadar yada elinizden geldiği kadar para yatırıp makbuzu elinize almak da yeterli olabilir.

Saygılarımla...

Külünkoğlu
29.05.2008, 15:11
Konuyla ilgli daha önce şöyle bir mail göndermiştim, bir kez daha gönderdim.

Sayın İlgili selamlar saygılar.

Ben ve arkadaşlarımın kulübümüzden bir isteği var.

Bildiğimiz kadarıyla önümüzdeki günlerde kombine kart satışlarına başlanacak. Kombine kartlar satılırken Trabzon şehri dışında yaşayan taraftarlarımızın da ilgisini çekecek şekilde pazarlama teknikleri uygulayabilir misiniz ?

Örneğin ;

a) İstanbul Ankara İzmir'de yaşayan taraftarlarımızın sezonluk kombine kartları alırken anlaşılacak olan havayolu şirketi ile uçak biletlerinin uygun fiyata çekilerek kombine kart ücretlerine dahil edilmesi.

b) Bahse konu şehirlerde yaşayan taraftarlarımızın alacakları kombineleri A* sınıfı maçlara ve B** sınıfı maçlara göre ayırmanız. İsteyen taraftarlarımız yine uçak biletleri dahil olmak üzere bu maçlardan yapılan bir paketi seçme hakkı olsun.

* Derbi maçlar ve avrupa kupası maçları
** Lig maçları

İlginiz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Metin Külünk

BordoMavi.Net - Trabzonsporlular Birliği

TSelif
29.05.2008, 15:12
Kombine konusunda şüpheleri olan ve illada bişeyler yapmak isteyen ( uzakta ki arkadaşlar için diyorum) kulübe üye de olabilir. Bu bile kulübün kasasına çok girdi sağlar .

firidin61
29.05.2008, 16:21
İlk mesajınızda, hem kombine satın almak hem de maçlara gidemeyeceğiniz için bir koltuğu boşbırakmamak istediğinizi yazmışsınız. Taraftar olarak bizim kendi kendimize uygulayabileceğimiz çözümü yazdım ben de. Bu yönteme giderseniz tabii ki kombinenizi vereceğiniz kişiyi siz belirleyeceksiniz. Çevrenizde yoksa, aramızda bu yıl kombine alamayan arkadaşlarımız olacaktır onlara da verebilirsiniz, öneride bulunan üyemizin söylediği gibi başarılı bir öğrenciyi ödüllendirmek için de kullanabilirsiniz

Sanal kombineden kastınız kombine değeri kadar ücretle kulübe katkıda bulunmak, karşılığında da stada girişi sağlamayacak, temsili küçük bir belge vb. almak ise; Kulübün hesap numarasına kombine ücreti kadar yada elinizden geldiği kadar para yatırıp makbuzu elinize almak da yeterli olabilir

Saygılarımla...

Keşke kelimelerin tamamını küçük harflerle yazsaydınızda imalı gibi durmasaydı cümleleriniz . Nitekim küçük olanlarda en az büyük olanlarla kadar ilgi çekici ve okunası . Neyse benim öğrenmek istediğim BMN kombinelerin dağıtımında aracılık edecek mi ? Edecekse bu çok büyük bir sorumluluk gerektiricektir.( Bu arada BMN e güvensizlik gibi bir durum söz konusu değil ( Özellikle Badaloğluna :) ) gerçekleştirilen organizasyonlarda elimden geldiğince yardımda bulunmaya çalışıyorum . Üstelik güven olmasa bile ki var , risk yok ki ! zaten kombinenin tutarı klubun kasasına geçecektir.Lütfen yanlış anlaşma olmasın ) Vermiş olduğunuz cevaba istinaden , sorumu izleyebildiğim kadarıyla forum da aktif biri olduğunuz için alınmış bir karar olabileceğini düşünerek size yönelttim .

Önemli olan amaçlarımızı belirlemek . O zaman kendimize soralım ... Biz bu organizasyonu klubumüze maddi anlamda katkı sağlamak için mi uygulayacağız ? Cevap evet se asıl olan stada giriş sağlamak değil maddi gelir olusturmaktır diye düşünüyorum . Zaten bilet fiyatlarımız komik seviyelerde . Bu uygulamayla en az bir kombine bilet kadar takımımıza yarar sağlarız hemde maça gideceklerden de bir ücret elde edilmiş olur.

Bildiğim kadarıyla klubumuze ait bir hesap no yok varsa bu yolda denenebilir ...

Not : Amacım sorun oluşturmak değil sadece farklı çözümler üretmek ve görüş almak

Saygılarımla

Teşekkürler

AYYILDIZ
29.05.2008, 16:37

Bildiğimiz kadarıyla önümüzdeki günlerde kombine kart satışlarına başlanacak. Kombine kartlar satılırken Trabzon şehri dışında yaşayan taraftarlarımızın da ilgisini çekecek şekilde pazarlama teknikleri uygulayabilir misiniz ?

Örneğin ;

a) İstanbul Ankara İzmir'de yaşayan taraftarlarımızın sezonluk kombine kartları alırken anlaşılacak olan havayolu şirketi ile uçak biletlerinin uygun fiyata çekilerek kombine kart ücretlerine dahil edilmesi.

b) Bahse konu şehirlerde yaşayan taraftarlarımızın alacakları kombineleri A* sınıfı maçlara ve B** sınıfı maçlara göre ayırmanız. İsteyen taraftarlarımız yine uçak biletleri dahil olmak üzere bu maçlardan yapılan bir paketi seçme hakkı olsun.

** Lig maçları

Metin Külünk

Mükemmel bir çalışma inşallah bunu uygularlar.

Volkan Albayrak
29.05.2008, 16:42
kombineler ne kadar olur tahminen

Ünal Er
29.05.2008, 16:54
kombine fiyatları bu sene ne olacak acaba

Mustafa K. Demirbaş
29.05.2008, 17:25
Trabzonspor Yönetimi transferde sözünü tuttu, şimdi sıra Bordo mavili ekibin taraftarında.

Trabzonspor yönetimi transferde bombaları arka arkaya patlattı. Transfer dönemi resmi olarak başlamamasına rağmen Bordo- Mavili yönetim elini çabuk tutarak transferde listesinde bulunan isimleri tek tek transfer etti. Trabzonspor yönetimi transferde verdiği sözü tutarak bölge takımlarından aldıkları dışında şuana kadar kadrosuna tam 10 isim kattı

Yönetim, Almanya'nın Unterhaching takımından Ceyhun Gülselam, Gençerlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Giray Kaçar, Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb takımından Hrvoje Cale, Belçika'nın Germinal Beerschot takımından Gustavo Colman, Çanakkale Dardanelspor'dan İsmail ve Buğra ile sözleşme yapmıştı.

Bu hafta başında Bursaspor'un kaptanı Egemen, dün akşam da 2 gün önceden duyurduğumuz Selçuk ve Burak transferini bitirildi.

Fenerbahçe , Galatasaray ve Rus kulüplerinin de transfer listesinde bulunan Selçuk ve Burak transferinde inanılmaz bir pazarlık örneği gösterdi. Başta Bakan Faruk Özak olmak üzere tüm yöneticiler gecelerini gündüzüne katarak, Selçuk ve Burak transferinde mutlu sona ulaşıldı. Fenerbahçe Selçuk ve Burak transferinde 4 futbolcu ve para vermesine rağmen, Trabzonspor hem bu transferde bu futbolcuları Fenerbahçe, Galatasaray ve Rus kulüplerinin elinden alarak büyük de prestij yakaladı
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu da, önümüzdeki günlerde 1-2 transfer daha yapabileceklerini söyledi.

Trabzonspor yönetimi bugüne kadar transfer ettiği futbolcularla üzerine düşen görevi sonuna kadar yaptı. Bundan sonra asıl görev ise Trabzonspor taraftarına düşüyor.

Taraftar da yönetimin bunca fedakârlığına karşın takımlarının yanında olmak için şimdiden kombine biletlerini almaları gerekiyor.

Kaynak: http://haber61.net/images/news_source/10.jpg

mayd61
29.05.2008, 17:29
Kombine olayi cok farkli arkadaslar, sirf maddi destek saglansin diye maca gitmeyecek adamin kombine almasi cok sacma bence... Ille de destek sagliyacaksan alirsin internet üzerinden 20 tane forma ( su anda indirimde toplam 400 ytl ye gelir) sokakta cocuklara dagitirsin hem bir ihtimal taraftar da kazanirsin.

erannsimsekk
29.05.2008, 20:28
geçen sene vıp kombineleri 900 milyona satıldı

goldeneye61
29.05.2008, 20:47
hele bır kombıne satısları baslasındaaa..bakalımm ne oluyor sahsen ben gecen sezon aldım bu sezon almadım ama yenı sezonda tekrardan alcagım kombıneyı....ama bızhangı işi dogru durustyaptık kı kombıne ısınıde dogru yapalım...kuyruk olusuyor yer secmen problem ıstedıgın yerı alman problem souyosun ordakıler senı terslıyor surasınasıl dıyosun ben bılmem dıyor nasıl mantık ben anlamıs degılım stadın neresı ıyı neresıkotu eger kombıne satanalr bılmıyorsa ozaman bılen bırılerını koysunlar...

S.DEMİRCİ
29.05.2008, 23:22
artık ilk sırada bu başlık olmalı... hayde sıra taraftarda..........

Salih Yazıcı
29.05.2008, 23:48
Arkadaşlar bu gün aldığım bi habere göre 200 kişilik trabzonlu iş adamı 20 bin Euro dan 200 adet kombine bilet almışlar bile

Emirhan Makul
29.05.2008, 23:53
Kombineler Ne Kadar Oluyor?

lazzist
29.05.2008, 23:53
Arkadaşlar bu gün aldığım bi habere göre 200 kişilik trabzonlu iş adamı 20 bin Euro dan 200 adet kombine bilet almışlar bile

ciddimisin
4 milyon euro bu paraya trasfer yapılır yönetimi :alkış: eğer doğruysa nerden almışlardır loca filanmı acaba

pReN@_61
29.05.2008, 23:55
Bu başlık arkada kalmamalı..

Salih Yazıcı
30.05.2008, 00:12
locamı yoksa koltuk mu bilmem ama bileti alan bi iş adamı abimiz söledi

x_man
30.05.2008, 08:27
herkes almalı hatta eşine dostuna çocuğunada almalı başarı istiyorsak taşın altına elimizi sokmalıyız yoksa şikayet etmeyede hakkımız yok ona göre kombine forma falan alalım yani

Varlıbaş61
30.05.2008, 08:36
istanbul da yaşamasam alırdım walla
ah ah
öğrenci iken böyle yönetim gelmedi :(

x_man
30.05.2008, 08:38
ah ah
öğrenci iken böyle yöetim gelmedi :(

o zaman sende forma alırsın:)

oskanonur
30.05.2008, 08:38
ezikbahce onumuzdeki sezon icin simdiden 20.000 kombine satmis arkadaslar. Yonetimimizin de soyledigi gibi top artik bizde. Ya pasi iyi degerlendirip jeneriklik bir gol atacagiz ya da...(Boyle bir ihtimali yok sayiyorum)
hayden kombine almaya. Hatta toplu olarak gidip kombine bilet almamiz daha cok ses getirecektir

Varlıbaş61
30.05.2008, 08:39
o zaman sende forma alırsın:)

ona şüphe yok renkdaş:)
formalar çıksın alacam
bide sümer dönemindeki gibi turuncu katsalar çok süper olacak

x_man
30.05.2008, 08:41
ona şüphe yok renkdaş:)
formalar çıksın alacam
bide sümer dönemindeki gibi turuncu katsalar çok süper olacak

o zman sponsor kappaydı bende almıştım ama şimdi nike yeni formalar ne zaman çıkacak haberi olan varmı

Nytre
30.05.2008, 08:42
mantikli bir haber degil . 200 kisinin 20.000 eurodan kombine almasi.

Fatih Bayrakdar
30.05.2008, 08:45
Bende gidemeyeceğim maçlara ama alıp durumu iyi olmayan bir taraftar dostuma vermeyi düşünüyorum

Hüseyin Kurt
30.05.2008, 08:57
ah ah
öğrenci iken böyle yönetim gelmedi :(

illaki maçlara gitmen gerekmez.burda maksat kulübe destek.bende istanbuldayım ama kombine alıp trabzonda maça gitme imkanı olmayan birisine vermeyi düşünüyorum.
burda maksat maça gitmek değil kulübe destek.

Varlıbaş61
30.05.2008, 09:00
illaki maçlara gitmen gerekmez.burda maksat kulübe destek.bende istanbuldayım ama kombine alıp trabzonda maça gitme imkanı olmayan birisine vermeyi düşünüyorum.
burda maksat maça gitmek değil kulübe destek.

başkasının hakkını yemek istemiyorum
ama elde kombine kalırsa neden olmasın
nasılsa orda dayıoğulları war
onlardan birine weririm:)

EmrahYalçınalp
30.05.2008, 09:02
Gücü yeten kendine her zamanki yerini aldıktan sonra da bir tane de "hediyelik" alsın lütfen. Maddi desteğin yanında her maça bir taraftarı "mecburen" yollamış olacaksınız.

TSelif
30.05.2008, 10:08
Şartları zorlayıp ben de her yıl ki gibi almayı düşünüyorum. Yalnız Tsclup'larda yapılan habu indirimler batırdı beni ççç

Muhammet
30.05.2008, 10:10
Bu öğrenci ve gurberçi halimle kombine biraz zor :S

Lisanslı ürünlerle destek olmaya devam.

Ünal Er
30.05.2008, 10:36
Benim tahminim bunlar,
Kapalı Numaralı Tribün 800 YTL, Maraton Özel Tribünü 500 YTL, Maraton Tribünü 400 YTL, Kale Arkası Tribünü 150 YTL

İsmail Çavuşoğlu
30.05.2008, 10:37
memleketimizde yaşasaydık tabiki alırdık kombinemizi ancak bizde lisanslı ürün alarak klubümüze destek veriyoruz..

metehan
30.05.2008, 11:27
memleketimizde yaşasaydık tabiki alırdık kombinemizi ancak bizde lisanslı ürün alarak klubümüze destek veriyoruz..

Aslında Trabzon'da olmayanlar da kombine alabilir. Birkaç yıl önce burada hediye kombine kampanyası yapmıştık. Benzer şey yine yapılabilir. Eğer Trabzon'da bir tanıdığınız varsa bileti alıp ona hediye edebilirsiniz. "Trabzon'da verecek kimsem yok, birini bulmam lazım" diyorsanız o zaman buradaki bir organizasyonla toplu bilet alınıp birilerine verilebilir.

"Bilet almak için Trabzon'a mı gideceğim?" diye soruyorsanız ona da cevap var :) Burada kampanya olursa siz o kampanyaya destek vereceğiniz için bilet işi ile uğraşmayacaksınız. Bileyi hediye edeceğiniz kişi belliyse, zaten gidip sizin adınıza bileti o alır, bu da sorun değil.

Hatta bileti uzaktan alıp posta ile bir tanıdığınıza hediye olarak bile gönderebilirsiniz. Ancak bunun olup olamayacağı klüpten sorgulanmalı. Bilmem atladığım seçenek kaldı mı? :)

İsmail Çavuşoğlu
30.05.2008, 11:34
Aslında Trabzon'da olmayanlar da kombine alabilir. Birkaç yıl önce burada hediye kombine kampanyası yapmıştık. Benzer şey yine yapılabilir. Eğer Trabzon'da bir tanıdığınız varsa bileti alıp ona hediye edebilirsiniz. "Trabzon'da verecek kimsem yok, birini bulmam lazım" diyorsanız o zaman buradaki bir organizasyonla toplu bilet alınıp birilerine verilebilir.

"Bilet almak için Trabzon'a mı gideceğim?" diye soruyorsanız ona da cevap var :) Burada kampanya olursa siz o kampanyaya destek vereceğiniz için bilet işi ile uğraşmayacaksınız. Bileyi hediye edeceğiniz kişi belliyse, zaten gidip sizin adınıza bileti o alır, bu da sorun değil.

Hatta bileti uzaktan alıp posta ile bir tanıdığınıza hediye olarak bile gönderebilirsiniz. Ancak bunun olup olamayacağı klüpten sorgulanmalı. Bilmem atladığım seçenek kaldı mı? :)
:) oooooo süper gerçekten.cok farklı alternatifler varmış..verdiğin bilgiler için de teşekkür ederim..
bunlardan birini seçip görevimizi yerine getireceğiz tabikii. ki bu aklımdaydı zaten..
sen bu yazıyı arada bir kopyalaki arkalarda kalmasın.çok önemli çünki..
herkes bilgilensin:)
saygılar..

Nytre
30.05.2008, 11:54
simdi sira TRABZONSPOR TARAFTARINDA!....

sinirlari zorlayalim!...

Nytre
30.05.2008, 12:15
TS'nin kombinede hedefi büyük
30 Mayıs 2008 / 10:28
Transferin hızlı takımlarından Trabzonspor'da yönetim kurulu, kombine bilet satışlarına büyük ilgi bekliyor.
Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Giray Kaçar, Almanya'nın Unterhaching takımından Ceyhun Gülselam, Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb takımından Hrvoje Cale, Belçika'nın Germinal Beerschot takımından Gustavo Colman, Manisaspor'dan Selçuk İnan ve Burak Yılmaz, Bursaspor'dan Egemen Korkmaz, Çanakkale Dardanelspor'dan İsmail Özeren ve Buğra Erdoğan'ı kadrosuna katan ve transfer çalışmalarını sürdüren bordo-mavililer, en az 15 bin kombine bilet satmayı amaçlıyorlar.

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni bir heyecanla sezona başlayacaklarını belirterek, ''En az 15 bin kombine bilet satmayı hedefliyoruz. Kapalı ve maraton tribünün tamamını kombine biletle satmayı planlıyoruz'' dedi.

Kale arkası tribünlerini ise çok güzel yapıp ucuz bir fiyat ile satışa çıkaracaklarını kaydeden Yener, şöyle devam etti:
''Kale arkası tribünlerini sahaya 6 metre yaklaştıracağız ve buraların kapasitesini artıracağız. Maçların en güzel izlenebileceği yerlerden birisi artık bu tribünler olacak. Buraları da ucuz bir fiyatla kombine bilet yapıp satışa çıkaracağız. Trabzonspor'da büyüklük sadece saha sonuçlarıyla olmaz. Camianın takıma sahip çıkmasıyla olur. Taraftarının takıma sahip çıkmasının tek göstergesi, bana göre kombine biletler.''

Gelecek hafta yapacakları ilk yönetim kurulu toplantısında fiyatları belirleyeceklerini ifade eden Yener, ''Fiyatlar geçen yıldaki rakamlardan farklı olmayacak. Önümüzdeki hafta satışlara başlayacağız. Bu sene hedeflediğimiz rakama ulaşacağımızı düşünüyoruz'' diye konuştu.

anadoluajansi

Remzi
30.05.2008, 12:18
Benim tahminim bunlar,
Kapalı Numaralı Tribün 800 YTL, Maraton Özel Tribünü 500 YTL, Maraton Tribünü 400 YTL, Kale Arkası Tribünü 150 YTL

Fiyatlar geçen senekinden pek farklı olmayacak!:cool:

''Kale arkası tribünlerini sahaya 6 metre yaklaştıracağız ve buraların kapasitesini artıracağız. Maçların en güzel izlenebileceği yerlerden birisi artık bu tribünler olacak. Buraları da ucuz bir fiyatla kombine bilet yapıp satışa çıkaracağız. Trabzonspor'da büyüklük sadece saha sonuçlarıyla olmaz. Camianın takıma sahip çıkmasıyla olur. Taraftarının takıma sahip çıkmasının tek göstergesi, bana göre kombine biletler.''

Gelecek hafta yapacakları ilk yönetim kurulu toplantısında fiyatları belirleyeceklerini ifade eden Yener, ''Fiyatlar geçen yıldaki rakamlardan farklı olmayacak. Önümüzdeki hafta satışlara başlayacağız. Bu sene hedeflediğimiz rakama ulaşacağımızı düşünüyoruz'' diye konuştu.

Volkan Albayrak
30.05.2008, 12:24
geçen sene ne kadardı

AbSoLuTt34
30.05.2008, 12:26
kombine patlaması yaşatalım hep birliktee:D

Hüseyin Kurt
30.05.2008, 12:29
geçen sene ne kadardı

Remzi
30.05.2008, 12:32

Geçen seneki kombine fiyatları

Trabzonspor'da kombine fiyatları
Bordo-mavili kulübün resmi internet istesinden yapılan açıklamada, VIP-1 Tribünü'nün kombine fiyatı 2 bin YTL olarak belirlenirken, VIP-2 Tribünü'nün bin YTL, Kapalı Numaralı Tribün 500 YTL, Maraton Özel Tribünü 300 YTL, Maraton Tribünü 200 YTL, Kale Arkası Tribünü 100 YTL, 6 Kişilik loca (üst) 500 YTL (Kişi başı), 8 Kişilik loca (alt) bin YTL (Kişi başı) olarak belirlendi.

lazzist
30.05.2008, 12:55
arkadaşlar yöneticilerin yaptıgı açıklamalardan anladığım kadarıyla fiyatlar tribüne göre deyilde blok lara göre değişecek maroton tirübününde cok uygun fiyata kombine olacak fakat yüksek fiyatdada kombine olacak herkesime hitap edecek o yüzden bukadar idalılar hedef 15 bin az deyil

Guner_Ahmet
30.05.2008, 13:19
Yurtdisindan internet uzerinden kombine alabilme olasiligim var mi?
Eger varsa bana her maca gidecek bi arkadas bulun , alip gonderiyim ona kombineyi.

Mustafa K. Demirbaş
30.05.2008, 15:22
Herkes kombine alsın
Trabzonspor'un efsane Futbol Şube sorumlularından işadamı Utku Bozoğlu'ndan anlamlı çağrı. Bozoğlu yönetimin görevini yaptığını artık sıranın taraftara geldiğini söyledi. Eski Futbol Şube sorumlusu Utku Bozoğlu Trabzonspor yönetiminin kadroyu güçlendirmek için her türlü fedakarlığı yaptığına değinerek” Şimdi sıra taraftarın. Bu kulübü seviyorum diyen taraftarıyım diyen herkes yönetime yardımcı olmalı. Özellikle kent dışında yaşayan bir çok Trabzonlu işadamı var. Maça gidemezseler bile mutlaka sezonluk kombine almalıdırlar”dedi

YÖNETİM GÖREVİNİ YAPTI
Eski futbol Şube sorumlusu Utku Bozoğlu Trabzonspor'un son yıllarda gücünden çok şey yitirdiğinin altını çizerek” Bu yönetim transferleri sırayla gerçekleştirerek güvenimizin yerine gelmesini sağladı. Şimdi bizlerinde onlara katkı yapmamız gerek. Trabzon'u Trabzonspor'u seven ve gücü olan herkes kombine bilet alarak yönetime destek vermelidir . Yönetim iyi bir Trabzonspor izlettirmek için fedakarlık yapıyor.Bizde iyi bir Trabzonspor izlemek için onlara destek olmalıyız. Tüm işadamlarımızı yeni sezonda kombine bilet almaya davet ediyorum, Gücümüzü herkese gösterelim”dedi

spor61.net

Ünal Er
30.05.2008, 15:23
Eger varsa bana her maca gidecek bi arkadas bulun , alip gonderiyim ona kombineyi.

işte olay budur, yapılması gerekli olanda budur. Bu arkadaşın yaklaşımını ayakta alkışlıyorum.
Trabzon dışındaki herkes organize edilmeli. Kombineler muhakkak internet üzerinden alınmalı.
Ben daha önceden de söledim, kombine alıp Trabzona gönderecem.

S.DEMİRCİ
30.05.2008, 16:32
bende kombine alıp bir tanıdığa veya bu forumdan özellikle tsira grubundan bir kardeşimize vereceğim ... kombine almak illa TRABZON'da yaşamak gerekmiyor.. hayde büyük taraftar sıra sende

Murat'
30.05.2008, 16:37
bence fiyat acayip uygun...herkesin kombine alması lazım hedef 15 bin kombine....

Badaloğlu
30.05.2008, 16:39
Özellikle Trabzon dışından kombine bilet almayı düşüpte, maçlara gidemeyecek arkadaşlarımızın bu konudaki asil davranışını ayakta alkışladığımı belirtmek isterim.Bu vesile ile bir hatırlatma yapmak istiyorum.

Daha önceki yıllarda yaptığımız gibi maçlara gitmek, takımımızı desteklemek isteyip de, maddi imkansızlıklar yüzünden gidemeyecek gerçek taraftarlarımıza bu kombinelerin verilmesi için; Bmn-Trabzon ekibinden tanıdığımız çok yakın arkadaşlarımıza büyük iş düşmektedir.Bu konuda herkes birbirine yardım etmeli arkadaşlar.

Bu konuda BMN olarak neler yapabiliriz? herkes fikrini söylesin bakalım...

Ahmet Kuru
30.05.2008, 16:41
Bu sene bende alacağım bir kombine inşallah...
Yukarda arkadaşların dediği gibi,Kombine almak için illa Trabzoonda olmak gerekmiyor...Trabzonda olup da öğrenci olan çok kardeşimiz var...

Hüseyin Kurt
30.05.2008, 16:47
Özellikle Trabzon dışından kombine bilet almayı düşüpte, maçlara gidemeyecek arkadaşlarımızın bu konudaki asil davranışını ayakta alkışladığımı belirtmek isterim.Bu vesile ile bir hatırlatma yapmak istiyorum.

Daha önceki yıllarda yaptığımız gibi maçlara gitmek, takımımızı desteklemek isteyip de, maddi imkansızlıklar yüzünden gidemeyecek gerçek taraftarlarımıza bu kombinelerin verilmesi için; Bmn-Trabzon ekibinden tanıdığımız çok yakın arkadaşlarımıza büyük iş düşmektedir.Bu konuda herkes birbirine yardım etmeli arkadaşlar.

bu konuda benim fikrim şudur :
trabzon dışındakiler daha doğrusu kombine bilet alıpta maça gidemeyecekler bi başlıkta toplansın bunun karşılığında bmn-trabzon orda bi çalışma yapıp maçlara gitmek isteyipte imkansızlıklar yüzünden gidemeyenleri belirlesin,bu kombine kartlar o kişilere verilsin

turphan
30.05.2008, 17:10
bende kombine alıp bir tanıdığa veya bu forumdan özellikle tsira grubundan bir kardeşimize vereceğim ... kombine almak illa TRABZON'da yaşamak gerekmiyor.. hayde büyük taraftar sıra sende

Kombine fiyatlarına bağlı olmak koşulu ile bu fikri destekliyorum.Lakin bu olaya bir organizasyon , bir imece organizasyonu gerek...

Emin Danışmaz
30.05.2008, 17:31

Sana HELAL olsun.:alkış::alkış::alkış:

antagonist
30.05.2008, 17:33

Gazete ilanında yaptığımız gibi para toplayıp kombine bilet alabiliriz. Daha sonra bu biletleri Trabzon'da okuyan, eli ayağı düzgün öğrenci kardeşlerimize hediye edebiliriz.

Murat'
30.05.2008, 17:36
Benim bu sene okul işerim biraz karışık...Eğer sınavlarda bir aksilik olursa(ki inşallah olmaz)....Bir üst sınıftan ders alamıycam ve Trabzon da kalıp kaldığım derslere orda çalışacağım...O zaman kombine alacağım....İşler çok karışık ama...İnşallah kale arkaları 200 olur...Bence biletleri 50 YTL daha pahalı yapsınlar....Kombinenin yanına hediye olarak yeni formalarımızdan versinler...

Mehmet_Mercanlı
30.05.2008, 17:51

AHMET abi benim kuzen KTÜ inş. bölümü öğrencisi busene imkan buldukca maçlara gitmiş ... bende ona busene için bir kombine almayı duşunuyorum.

tabi ayrıca bir organızasyon yapılırsa onada katılmak isterim

TSelif
30.05.2008, 18:44
Düşünceler gerçekten güzel :alkış:
Bunun çalışmalarına en kısa zamanda başlanması gerekiyor.
Bence de bir başlık açılsın Trabzon dışında kombine alacaklar ( kesin olarak) bir belli olsun. Sonrası daha kolay olur sanıyorum :)

Mesut AKYILDIZ
30.05.2008, 19:01
Ben Rize Ardeşen Maliyede görev yapıyorum ve şuan eğitim için Samsundayım eğer bir aksilik olmazsa Trabzona gider gitmez yapacagım ilk iş Maraton özelden kombinemi almak umarım imkanı olan herkes yönetimin göstermiş oldugu bu çabayı karsılıksız bırakmaz....

Travelair
30.05.2008, 19:07
Yönetime vereceğimiz en büyük desteklerden biri kombine almak olacaktır. Bunun manevi yanı daha güçlüdür. Haydi renkdaşlar duyarlı olalım kombinemizi formamızı pazartesiden itibaren almaya başlayalım. Destek kampanyaları bizi camia olarak birbirimize yakınlaştıracak daha güçlü kılacaktır

Alibeyoglu
30.05.2008, 19:14
yapilan transferlerden sonra trabzonspora maddi destek adina ve bütün dünyaya trabzonsporun büyüklügünü göstermek adina 15 bin kombine bilete bütün trabzonspor taraftarini ilgi göstermeye davet ediyorum

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 19:23
Arkadaşlar bu konuya kayıtsız kalamayız. Bu sene ille de 7 diyorsak bu konuya eğilmeliyiz. Ayrıca belirtmeliyim ki takıma desteğin en güzel şekillerindendir bu.

BMN'de şöyle herkes kendi muhasebesini yapsın. Kombine bilet alabilecek arkadaşları şöyle bir sıralayalım. Bakalım ne çıkacak ortaya.

Destekse böyle olmalı. Kombine almalıyız, kulübe üye olmalıyız, lisanslı ürünler kullanmalıyız vs.

Bu sezon öncesi yönetim üzerine düşeni yapıyor, sıra bizde.

Alibeyoglu
30.05.2008, 19:38
BMN de bu konuda bi calisma baslatmasi gerekiyor diye düsünüyorum
hatta bu konunu sitenin giris sayfasinda sürekli yer almasi gerektiginide düsünüyorum

Muhammed
30.05.2008, 19:46
Gelecek sene KTÜ yü ALLAH'ın izni ile kazanırsam 2009/2010 sezonu için mutlaka alıcam.

Tunga
30.05.2008, 19:56
http://img48.imageshack.us/img48/5431/kombinenm2.gif

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 20:21

Örneğin ;

** Lig maçları

Metin Külünk

Metin Abi bu senin mailini bende gönderdim. Şöyle bir cevap geldi;

Cafer Bey biz de bu konuyu inceledik .Fakat bu tür bir paket belirlemek çeşitli sebeplerle zor gözüküyor. Önümüzdeki sezon fikstürü belli olmadan kombine satışları başlayacak. Sezon içinde maçlık çalışmalar olabilir.
Şehir dışındaki taraftarlarımızın kombine kartlara yoğun ilgisini bekliyoruz. Temennimiz tüm kapalı tribünün kombine olarak satılması .Bu sebeple il dışında olan taraftarlarımızın da kombine alması kulübümüze katkı olmanın yanısıra kendileri için de iyi olacaktır. Sezon içerisinde alınacak biletlerde taraftarlarımız arasında "güzel yer" diye tabir edilen yerlerden bilet bulma sıkıntısı yaşanılabilir.
selamlar

antagonist
30.05.2008, 21:28
Haftalık olağan toplantısını Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu başkanlığında bu akşam (Cuma) M. Ali Yılmaz Tesislerinde gerçekleştiren yönetim kurulumuz 2008-09 sezonu kombine kartlarının fiyatlarını belirledi.
Buna göre kombine kartlar VİP Tribünü için 2500, Kapalı 1 (A-B Blok) için 1000 YTL, Kapalı 2 (C-D Blok) 750 YTL, Maraton Tribün için 300 YTL, Açık Tribün içinde 100 YTL’den satışa sunulacak. Kombine kart satışlarında bayanlara ve 14 yaşından küçük çocuklara yüzde 50 indirim uygulanacak. Kombine kart alan taraftarlarımıza kredi kartına 10 taksite kadar imkan tanınacak.

Yönetim kurulumuzun aldığı karar gereceğinde yeni sezon kombine kartları 9 Haziran Pazartesi gününden itibaren satışa çıkarılacak. Kombine kartların satışa sunulmasının ardından ilk bir haftalık sürede eski kart sahiplerine öncelik tanınacak.

Yönetim kurulumuz ayrıca önümüzdeki sezon oynanacak müsabakalardaki bilet fiyatlarını netleştirdi. Buna göre normal müsabakalarda H. Avni Aker Stadı’nda VİP biletleri 250, Kapalı 1 biletleri 75, Kapalı 2 biletleri 50, Maraton Tribünü biletleri 20, Açık Tribün biletleri de 7.5 YTL’den satılacak. Derbi maçlarda bu rakamlar VİP için 250, Kapalı 1 için 100, Kapalı 2 için 75, Maraton için 30, Açık tribün içinde 10 YTL olacak.

turphan
30.05.2008, 21:29
Uygun konu başlığını bulamadı.Kulübe üye olmak istiyorum ancak online üyelik kapalı...Daha partik bir yol bilen var mı ?

antagonist
30.05.2008, 21:32
Uygun konu başlığını bulamadı.Kulübe üye olmak istiyorum ancak online üyelik kapalı...Daha partik bir yol bilen var mı ?

Üye alımı bu aralar durduruldu. ;)

Akif Gür
30.05.2008, 21:50
http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Kombine kartlarının fiyatları belli oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifHaftalık olağan toplantısını Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu başkanlığında bu akşam (Cuma) M. Ali Yılmaz Tesislerinde gerçekleştiren yönetim kurulumuz 2008-09 sezonu kombine kartlarının fiyatlarını belirledi.

Buna göre kombine kartlar VİP Tribünü için 2500, Kapalı 1 (A-B Blok) için 1000 YTL, Kapalı 2 (C-D Blok) 750 YTL, Maraton Tribün için 300 YTL, Açık Tribün içinde 100 YTL’den satışa sunulacak. Kombine kart satışlarında bayanlara ve 14 yaşından küçük çocuklara yüzde 50 indirim uygulanacak. Kombine kart alan taraftarlarımıza kredi kartına 10 taksite kadar imkan tanınacak.

Yönetim kurulumuzun aldığı karar gereceğinde yeni sezon kombine kartları 9 Haziran Pazartesi gününden itibaren satışa çıkarılacak. Kombine kartların satışa sunulmasının ardından ilk bir haftalık sürede eski kart sahiplerine öncelik tanınacak.

Yönetim kurulumuz ayrıca önümüzdeki sezon oynanacak müsabakalardaki bilet fiyatlarını netleştirdi. Buna göre normal müsabakalarda H. Avni Aker Stadı’nda VİP biletleri 250, Kapalı 1 biletleri 75, Kapalı 2 biletleri 50, Maraton Tribünü biletleri 20, Açık Tribün biletleri de 7.5 YTL’den satılacak. Derbi maçlarda bu rakamlar VİP için 250, Kapalı 1 için 100, Kapalı 2 için 75, Maraton için 30, Açık tribün içinde 10 YTL olacak.
KOMBİNE FİYATLARI AÇIKLANDI 9 HAZİRAN'DA HERKEZ KOMBİNEYE

Fatih
30.05.2008, 22:08
bayanlara ve çocuklara uygulanacak indirim fikri güzel fakat yanlış yönde kullanmak isteyenler olabilir bunun önüne nasıl geçilecek acaba

Hasan61
30.05.2008, 22:09
bayanlara ve çocuklara uygulanacak indirim fikri güzel fakat yanlış yönde kullanmak isteyenler olabilir bunun önüne nasıl geçilecek acaba
kimlik kullanımı;);)kombine üzerinde bayansa ad soyad,çocuksa yaşları kontrol edilir

Serap
30.05.2008, 22:11
valla bu habere çok sevindirik olduk nebiye elif ve ben :D hatta aradım hemen nebişi bu güzel haberi verdim..diğer türlü bekledğimiz gibi fiyatlar olsaydı bu sene alamıyacakdık..:rolleyes:

Akif Gür
30.05.2008, 22:13
ben istanbul'dayım ama açık trübünden bi tane alcam destek olsun

Fatih
30.05.2008, 22:13
kimlik kullanımı;);)kombine üzerinde bayansa ad soyad,çocuksa yaşları kontrol edilir

inşallah dediğin şekilde olur keza öyle şeylere şahit oldum ki artık turnike görevlilerine bile güvenemiyorum

TSelif
30.05.2008, 22:14
Çok güzel fiyatlar özellikle bizim için .Bunun üzerine bi de üye indirimi yaptırabilirsem değme keyfime :D

Semih Kırsüleymanoğlu
30.05.2008, 22:15
Arkadaslar nezamana kadar satisa sunulacak kambineler? Ben anca temmuzun sonunda Trabzonda olabilirim. O zaman alabilecem mi?

Fatih
30.05.2008, 22:16
Çok güzel fiyatlar özellikle bizim için .Bunun üzerine bi de üye indirimi yaptırabilirsem değme keyfime :D

elif sen maça gidemedin diyelim ki senin yerine biri gidebilecek mi gidemeyecek mi bunu merak etmiyo değilim:confused:

Akif Gür
30.05.2008, 22:16
o zamana kadar satış sona erer...telefonla almayı dene

Akif Gür
30.05.2008, 22:18
elif sen maça gidemedin diyelim ki senin yerine biri gidebilecek mi gidemeyecek mi bunu merak etmiyo değilim:confused:

bi erkeğin kartıyla girebilirsin bence nede olsa aynı fiyat indirimli değil

TSelif
30.05.2008, 22:23
2 yıl önceki kombinemde adım soyadım yazdığı halde kardeşime vermiştim kartı ve girip izleyebilmişti maçı :)
Ama şimdi bilmiyorum nasıl olur:confused:

Serap
30.05.2008, 22:25
daha önce böyle bir şey yapıldığında bayanların ve erkeklerin kartlarının renkleri farklıymış..

Ahmet BİÇER
30.05.2008, 22:26
arkadaşlar bu yıl sınava hazırlanıyorum ktü yü kazanırsam kesin alıcam!...

Fatih
30.05.2008, 22:26
daha önce böyle bir şey yapıldığında bayanların ve erkeklerin kartlarının renkleri farklıymış..

peki 14 yaş altındaki erkeklerin kombinesi olursa ??

Serap
30.05.2008, 22:27
bordo - mavi - turuncu uyar mı fatihcim :D

Hasan61
30.05.2008, 22:29
peki 14 yaş altındaki erkeklerin kombinesi olursa ??
bayanlarla biletleriyle bayanlar
çocukların biletleriyle sadece çocuklar
büyük erkeklerin biletleriyle herkes

Fatih
30.05.2008, 22:29
bordo - mavi - turuncu uyar mı fatihcim :D

bak bu olabilir fakat titiz davranılmasından yanayım bizim taraftarımız uyanıktır herkes gider eşine çocuğuna aldırır olmaz yani:)

Serap
30.05.2008, 22:31
bak bu olabilir fakat titiz davranılmasından yanayım bizim taraftarımız uyanıktır herkes gider eşine çocuğuna aldırır olmaz yani:)

haklısın bunu engellemenin bi yolu olmalı.

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 22:37
İnternetten alabiliyormuyuz bilmiyorum. Bu sene kaç maça gidebilirim onu da bilmiyorum.

Ama maraton kombinem olacak bu sene nasipse.

Bu arada BMN Trabzon, kombineleri nereden almayı düşünüyorsunuz?

seyyah61
30.05.2008, 22:37
Bayan kombinesi pembe olur sorun olmaz o zaman. :D Bence onu da düsünürler artik. Girerken kimlik kontrol gibi.

Serap
30.05.2008, 22:39
İnternetten alabiliyormuyuz bilmiyorum. Bu sene kaç maça gidebilirim onu da bilmiyorum.

Ama maraton kombinem olacak bu sene nasipse.

Bu arada BMN Trabzon, kombineleri nereden almayı düşünüyorsunuz?

maratondan alıcaz bu sefer

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 22:44
Tamam o zaman Serap. Bizde maratondan alıyoruz:)

fanatik_zuzu
30.05.2008, 22:47
Bayan kombinesi pembe olur sorun olmaz o zaman. :D Bence onu da düsünürler artik. Girerken kimlik kontrol gibi.

Zaten pembe oluyo:)ben 5 sene önce kombinemi %50 indirimle almıştım.o zaman sadece bayanlara vardı bu indirim.ve kombine kartı pembe idi.öyle millet çocuk için aldırıp giremez yani:)bayan olmanın tek avantajı bu olsa gerek:D

goldeneye61
30.05.2008, 22:51
ıyıde burdakı maratondan kastı hangısi maraton normal mı maraton ozel mı....hangısının fıyatı 300 ytl

Akif Gür
30.05.2008, 23:02
ıyıde burdakı maratondan kastı hangısi maraton normal mı maraton ozel mı....hangısının fıyatı 300 ytl

maraton özel kalktı hepsi aynı

Mehmet SELEN
30.05.2008, 23:02
Trabzon dışından kombine alacak arkadaşlar,stadın boş kalmaması için mutlaka biletleri Trabzonda yaşayan birine hediye ediniz.

Akif Gür
30.05.2008, 23:07
Trabzon dışından kombine alacak arkadaşlar,stadın boş kalmaması için mutlaka biletleri Trabzonda yaşayan birine hediye ediniz.

öyle yapcam zaten

Taner Gündoğdu
30.05.2008, 23:10
açık kombine 100 ytl, 10 taksit imkanı var, aylık 10 ytl ile klübümüze destek olabiliyoruz. "bir sms 5 ytl" kampanyasından daha mantıklı bir yol gibime geldi ;)

TSelif
30.05.2008, 23:11
Üye indirimi diye bişi okumadım var mı acaba :rolleyes:

fanatik_zuzu
30.05.2008, 23:13
Üye indirimi diye bişi okumadım var mı acaba :rolleyes:

Elif abla abartma:Dvalla olan erkeklere oldu bence.çünkü bu fiyatların yarısı hemen hemen geçen yılki fiyatlarla aynı.

görkem29
30.05.2008, 23:18
arkadaşlar kombine kartları ankaradan nasıl alacağız acaba:(:( bunu birisi öğrenip bize haber verebilir mi acaba???

TSelif
30.05.2008, 23:23
Gülnurcum kendim için demedim ben zaten 300 lirayı 150 liraya indirdim :U
Üye olan arkadaşlarımız var biliyosun onların hakkı diye düşünüyorum indirim ;)

fanatik_zuzu
30.05.2008, 23:29
Gülnurcum kendim için demedim ben zaten 300 lirayı 150 liraya indirdim :U
Üye olan arkadaşlarımız var biliyosun onların hakkı diye düşünüyorum indirim ;)

Ben espiri yapmıştım:)Bence vardır onlara indirim her yıl oluyo;)

Koray
30.05.2008, 23:32
Maraton özel kalktımı gerçekten ?

Serdar A
30.05.2008, 23:36
Avni Aker'in oturma düzeni hakkında pek bilgi sahibi değilim .

Bu sene uzun bir süre Trabzonda bulunma ihtimali yakaldığımdan kombine almak istiyorum .

Birisi bana kapalı tribünleri tarif ederse sevinirim .

Kapalı 1 - 2 ve A-B-C-D bloklar .

fanatik_zuzu
30.05.2008, 23:40
Avni Aker'in oturma düzeni hakkında pek bilgi sahibi değilim .

Bu sene uzun bir süre Trabzonda bulunma ihtimali yakaldığımdan kombine almak istiyorum .

Birisi bana kapalı tribünleri tarif ederse sevinirim .

Kapalı 1 - 2 ve A-B-C-D bloklar .

Kapalı 1 ortada olan kısım.sahanın tam ortasındaki yer.kapalı 2 ise D blok yol tarafının alt katı A blok ise üst katı:)B ve C de hastane tarafında ama hangisi üstte onu bilmiyorum:)

abbas
30.05.2008, 23:45
Süpermiş fiyatlar ya gerçekten... Keşke Trabzon'da olsam...

Murat TÜRKAY
30.05.2008, 23:56
arkadaşlar kombineler satışa çıktımı peki bilgisi olan.?

Ozan
31.05.2008, 00:04
arkadaşlar kombineler satışa çıktımı peki bilgisi olan.?

9 Haziran'da satışlar başlıyor .

Egemen
31.05.2008, 00:04
p.tesi çıkıyo :)

diye biliyordum.. 9 haz. mıymış :S

oskanonur
31.05.2008, 00:07
istanbulda yasamama ve maclara gidemeycek olmama ragrem takimima imkanlarim dahilinde sahip cikmak adina kombine biletimi alacagim.

Murat TÜRKAY
31.05.2008, 00:10
ok sitede çıkmış kusura bakmayın sazan gibi atladım..

Atalay
31.05.2008, 00:43
Gerçekten fiyatlar çok uygun hatta sudan ucuz...Vallahi tüm stadın bu fiyatlara kombine olarak satılması ve tükenmesi lazım...Artık top bizde...Haydin arkadaşlar tüketelim kombineleri..

Nytre
31.05.2008, 01:49
trabzon disinda yasayan arkadaslarimizin ``trabzon disinda olmama ragmen bende kombine alip bir yakinima verecegim ya da baskasina ...`` gibi aciklamalarini - sozlerini unutmamalarini diliyorum.

fiyatlar uygun... umuyorum ki kalearkalari ilk once tukenecek.

Hüseyin Kurt
31.05.2008, 08:12
fiyatlar gayet uygun
ben bi tane maratondan bi tane de açık tribünden alırım.ikisi 400 ytl ediyor.birini trabzonda maçlara gidemeyen birine gönderirim diğeri bende kalır.belki maçlara falan geliriz açıkta kalmayalım :)

alpi53
31.05.2008, 08:54
beyler ben lig tv yi seyretmek icin internetten ortalama yilda 300 dolar veriyorum.. simdi burda parayi kim kazaniyor lig tv me trabzonspormu ?

TSelif
31.05.2008, 10:07
Kulübü arayıp sordum . Üyeler için herhangi bir indirim yok dediler. Hatta görüştüğüm kişi " biz yönetimi uyardık ve geçen yıl üyelere % 20 indirim uygulandı. Bu yıl da olsun dedik ama bu yıl sadece bayanlara ve çocuklara indirim yapılacaklarını söylediler "
Ayrıca bayanların ve çocukların kombine kart renkleri farklı olacakmış ve bir başkası da o kartla giriş yapamayacakmış .
Başkan burda yanlış yaptın işte :) en azından üyelerin bir ayrıcalığı olmalıydı diye düşünüyorum !

Gürkan
31.05.2008, 10:28
Dışa saha kombinesi diye bir şey olsa, İstanbul ve çevresinde ikamet edenler için. İstanbulda 4 takım bursa ve kocaelinide sayarsan 6 belki , bu kluplerle anlaşılsa garanti bilet konusunda. artı Trabzondaki büyük maçlarda eklense buna 10 a yakın maç eder. boyle ufak bir kombine yapılamaz mı ?

Seyit Hoca
31.05.2008, 10:30
başlık , fiyatları da içerir biçimde değiştirilse , daha iyi olur kanaatindeyim.

Akif Gür
31.05.2008, 10:50
trabzon disinda yasayan arkadaslarimizin ``trabzon disinda olmama ragmen bende kombine alip bir yakinima verecegim ya da baskasina ...`` gibi aciklamalarini - sozlerini unutmamalarini diliyorum.

fiyatlar uygun... umuyorum ki kalearkalari ilk once tukenecek.

kesin alcam trabzon'a gidemesem bile istanbul'daki kulüp binasına gidip oradan almaya çalışcam

Akif Gür
31.05.2008, 10:54
birde şunu belirtmek istiyorum trabzon'da yaşayan renktaşlarım özellikle bu size...bazılarınız ligtv ye üye oluyorsunuz ama ligtv ye yılda yaklasık 400 lira para ödemek zorunda kalıyorsunuz bu paraya açıktan 1 maratondan da 1 olmak üzere 2 kombine alabilirsiniz...bence ligtv ye vereceğiniz parayı kombineye verin hem daha canlı olur hem takımımıza destekte bulunmus olursunuz

Burçak
31.05.2008, 11:39
bedava desek yeri arkadaşlar. şimdi sıra bizde.

metehan
31.05.2008, 11:47
Başkan burda yanlış yaptın işte :) en azından üyelerin bir ayrıcalığı olmalıydı diye düşünüyorum !

Bence de üyelere indirim olmaması doğru değil. Klüp üyelerine bu gibi durumlarda avantaj sağlamadıktan sonra üyelik mekanizmasının ne anlamı kalıyor? Sanırım bunun altında yatan neden, yeni yönetimin üye olma şartlarını ağırlaştırması ile alakalı. Malum bu konuda tüzük değişikliğine de gidiliyor ve üyelik aidatları artırılarak biraz daha zorlaştırılıyor. Kısacası fazla üye olayına sıcak bakmadıklarından kombinelerde de böyle bir indirim düşünmediler. Ya da tamamen farklı bir nedeni vardır, bilemiyorum.

Cafer KILIÇSOY
31.05.2008, 12:13
İnsanları kulübe üye olmaya özendirmek açısından çok gerekliydi bu bence:)

Nytre
31.05.2008, 12:36
dogru soyluyorsunuz . uyeler unutulmus , unutulmamaliydilar..

Murat Aydın
31.05.2008, 12:51
tum stad kombine olmalı artık ...

TSelif
31.05.2008, 13:22

Önce öyle düşündük maraton diye ama sonradan kale arkaları maratona birleştirilir ve izlememizde bir problemlem olmazsa ( ki bunu öğreniriz bi şekilde) kombineleri ordan alabiliriz dedik. Çünkü aramızda 300 lira veremeyecek arkadaşlarımız olabilir.
Bu akşam halısaha maçında toplanıp nerden alacağımıza karar vereceğiz arkadaşlarla :)

Ünal Er
31.05.2008, 13:35
internetten alabilecekmiyiz acaba?

Mustafa K. Demirbaş
31.05.2008, 13:36
Başkanımız Şener’den açıklama
Başkanımız Sadri Şener yönetim kurulu olarak transfer çalışmalarının planlandığı gibi devam ettiğini belirterek, hedeflendiği gibi sezon başı kampına kadar kadronun eksiksiz olarak tamamlanacağını vurguladı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/senersadri.jpgBu doğrultuda transferle ilgili sorumlu yöneticilerin ciddi bir çaba sarf ettiklerinin altını çizen Başkan Şener, “Biz verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Şimdi sıra taraftarda” yorumunu yaptı.

Yönetim kurulu olarak kombine kartlarla ilgili çalışmaları tamamlayarak 9 Haziran tarihinden itibaren satışa başlayacaklarını dile getiren Şener, “Kombine kartların satılacağı gişelerin önünde uzun kuyruklar oluşmasını bekliyoruz. Trabzonspor’un büyüklüğü ne Fenerbahçe’den nede Galatasaray’dan aşağı kalır. Taraftarlarımız bunu bir kez dana tüm Türkiye’ye göstereceklerdir. Her zaman ve her koşulda olduğu gibi bu konuda da onlara fazlasıyla güveniyoruz” diye konuştu.

Trabzonspor.org.tr

Mustafa Ayazoğlu
31.05.2008, 13:45
http://www.ilkhabergazete.com/uploads/1980_kom.jpg

Kombine ve forma alın Takıma sahip çıkın

Bordo-Mavili ekibin Başkanı Sadri Şener, önümüzdeki sezon taraftarların kombine ve forma alarak takıma destek olmasını istedi

KOMBİNE ALIN

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yönetimin transfer konusunda taraftarları mutlu edecek adımlar attığını, şimdi destek verme sırasının taraftarda olduğunu belirterek, “Önümüzdeki sezon taraftarımız gönül rahatlığıyla maç izlesin diye bütün imkanlarımızı seferber ettik, kale arkalarını yeniliyoruz. Ancak onların da bize destek olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

ZAFER YAŞATACAĞIZ

Kombine biletlerin satılması konusunda taraftarlardan duyarlılık beklediğini de ileten Şener, “Bu sezon kombine satışlarında patlama bekliyoruz. Taraftarlarımızın bu camiaya destek olmaları gerekiyor. Bu sadece yönetimin çalışmasıyla olmaz. Kenetlenmeliyiz. Forma ve kombine alsınlar. Tribünleri doldursunlar. Biz onlara zaferler yaşatacağız” diye konuştu.

Akif Gür
31.05.2008, 13:57
herkesin kombine alma zamanı geldi stad 25.000 kişilik stadın 15.000 değil 20.000 i kombineli olmalı bence hadi gayret

Emo91
31.05.2008, 13:59
basin su kombineye parayi millet , yönetim büyük oranda sözünü tuttu simdi biz gösterelim su istanbul eziklerine gücümüzü..... taraftar olan kombine almalidir

kombin ealmayan en büyük fenerli olsun mu? (yoksa bu biraz sert mi olur?) ;)

Ünal Er
31.05.2008, 13:59
Trabzonun dışında bulunan arkadaşlar için; 0 (462) 325 09 67 numarayı arıyorsunuz 4'ü tuşladığınızda çıkan beyfendiye kredikartı numarasını veriyorsunuz dilediğiniz kadar kombineyi alabiliyorsunuz. 2 dakika önce konuştum bana bu şekilde yapabileceğimi söylediler

TSelif
31.05.2008, 14:04
kombin ealmayan en büyük fenerli olsun mu? (yoksa bu biraz sert mi olur?) ;)

Kombine almak isteyip alamayan bi de alma imkanı olduğu halde almayan var .. Bunları ayırmak lazım .
Biz mesela sezon bitti biteli düşünüyoruz napalım diye bazı arkadaşlarımız almayacaktı bu yıl ..Aramızda öğrenciler var dersaneye giden çalışmayan var. Ev geçindiren var di mi :) Bu tür sınırlandırmalar yapıp haksızlık etmeyelim bence :)

Hasan61
31.05.2008, 14:07
benden söylemesi kombineleri erkenden alın,şampiyonluk kutlamasında yer aramak istemezsiniz herhalde

Ünal Er
31.05.2008, 14:10
Benim bu sitede TRABZONSPOR dan başka bir kulübün adının geçmesine pek tahammülüm yok. Başkalarının hangi kulüpleri tuttuğu beni hiç ilgilendirmiyor. Yönetim büyüklüğünü gösteri, şimdi büyüklüğünü gösterme sırası taraftarın. Kombine işinin Trabzonda, yurttışında ve şehir dışında reklamın çok iyi yapılması gerektiğini düşünüyorum. BMN'ye de burda bu konuda çok iş düşüyor.

Akif Gür
31.05.2008, 14:16
benden söylemesi kombineleri erkenden alın,şampiyonluk kutlamasında yer aramak istemezsiniz herhalde

evet kombineyi alıp istanbul'dan maçlara gidemesek bile şampiyonluk maçına gideriz..