PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaptığınız En Büyük Delilikler.....

Faik Yılmaz
05.04.2008, 17:48
Bu sitedeki hemen herkes genç yaşlarında. Ve bu yaşlarda olanlar kemale ermeden bir çok delilik yapmıştır. Ve hala yapıyordur. E tabi burada yazabileceklerinizi istiyorum sizlerden......Bakalım neler varmış......

Faik Yılmaz
05.04.2008, 17:54
İlk önce yakın zamanda yaptıklarımızdan başlayalım.Mesela bir kahvaltı yapmak için ta Ankaraya gitmemiz fena değildi yani.....

Lisedeyken 90 lık 2 kasetten birine La İsla Bonita diğerine Ti Amo adlı parçaları tam 19 kez kaydedip gece gündüz oda arkadaşlarımı çıldırtacak hale getirmiştim......

Sonra sağlıklı yürüyüşü biraz abartıp Trabzondan Akçaabata Körfez Köftenin oraya kadar gidip ( yaklaşık 17 km uzaklıkta) orada 1 kilo köfte yeyip aynı yolu yine yürüme hemde gecenin birinde gelmede fena değildi......

Sonra yine Lisedeyken tüpü sonuna kadar açıp arkadaşlarla elimdeki çakmağı yakıp yakamayacağına dair iddiaya girmiştim. Tam çakacakken arkadaşlar iddayı kaybettiklerini açıklayıp üzerime atlamışlardı. Yakıp yakmayacağımı hala bilmiyorum belkide yakardım.....

çok var siz biraz yazın benimde aklıma gelsin....

EyüpKILIÇ61
05.04.2008, 17:54
Ankara'dan BMN İstanbul'un kahvaltısına katılıp İstiklal'de horon oynamak...Şuanda aklıma gelen bu daha iyisi gelirse onu da yazacağım :)

Çağatay_
05.04.2008, 17:57
Ya birçok manyaklığım olmuştu ama hatırlamıyorum..

Mesela sınıfa geç girdim diye hoca tebeşir silgisini tişörtüme vurmuştu.Sınıfta atletle dolaştığımı bilirim :)

Başkaa...

Soruyu doğru bilmiştim hoca çaaak yapacaktı ki malum tuvalet arkada esprisini patlatmıştım :D

Dersanede kantinde otururken kurtlar vadisinin melodisini açmıştım hiç unutmam herkes bir anda susmuştu arkadan tulum sesi geliyordu :D

Aklıma gelenler bunlar ama birçok değişik atraksyonum olmuştur :D

Faik Yılmaz
05.04.2008, 18:00
Lisedeyken arkadaşım zannedip hocamı baştan aşağı Vime bulayıp sonrada bi güzel yıkamıştım...... :)

Çağatay_
05.04.2008, 18:08
Bi marketin tanıtımı için robot kılığında adam geziyordu çarşıda.Robot bana hareket çekti.Fena sövmüştüm.

Sonuç : Robot kaçtı.

Mayls
05.04.2008, 18:26
Gecen gün dersteydim, gevezelik yapiyordum. Hoca rahatsiz oldu bana bakti, "Ne var kocum?" dedim :D Sonra karsimdakinin ögretmen oldugunu fark ettim ve özür diledim ama nafile :D "Velini gönder" karsiligi verdi :D

Bahattin Aydın
05.04.2008, 18:32
daha 7 yaşındayken 10-11 kişlik bir arkadaş grubuyla yağmurlu bir havada küçük bir derede balığa gitmişti.. aşağı yukarı 150-200 m yükseklikteki dik kayalıktan yukarı çıkmıştık ayrıca irili ufaklı bir çok kayalıklardan..o gün kendimi amazon ormanlarında gibi hissetmiştim :D..apayrı bambaşka heyecan veren bir gündü....o günü anlatmaya kalksam kelimeler yetmez...tek kelimeyle muhteşemdi..aradan 15 sene geçmesine rağmen dün gibi gözümün önünde...

kelkitli29
05.04.2008, 18:36
9 yasindaydim. Annem saclarimi sifira vurdu. Utancimdan 3 hafta okuldan kactim. Her sabah cantami alip gidiyordum fakat okula degil. Parklara oralara buralara. 3 haftanin ardindan Müdür eve gelmis olayi anlatmis aileme. Ben eve geldim babam:" oglum nasil gecti okul?" diye sordu. Iyi falan derken ...
Müdür geldi eve oglum ....
Bir sonraki gün babam götürdü okula, ögretmene teslim etti beni. Ögretmen meraktan cildirmis. Babam olayi anlatti, kel diye utanmis, kacmis diye.
Siniftaki cocuklar toplandi basima: " Hüseyin, hayirdir neredesin haftalardir?"

Cevap kisa ve net: "Sünnet oldum".

Öyle gelmediler daha üstüme :)

alper*
05.04.2008, 18:36
Sabaha karşı Trabzon yolunda soğukta kıyamette horon tepmek :D
(Hayatımın ilk ve son horunudur)

Koray
05.04.2008, 18:47
sezonun ilk yarısında fenere 3-2 yenildiğimiz maçta 5 arkadaş fenerin stadın da dört döndük bizim tarafı bulmak için formalarla atkılarla şaşkın ördek gibi baktı bize fenerliler hiç bişe demediler veya diyemediler bilemicem ama biz her şeye hazırlıklıydık Trabzon'dan gelmiştik sonuçta...

daha akılıma gelen olursa yazarım...:)

Erkan
05.04.2008, 18:55
Ogretmenin sinirli bi aninda kurtlar vadisi gerilim muzigini sinifa dinletmek... cok riskli ve tehlikeli ama bir okadar da zevkliydi... arkadaslar zorla kapattirdilar bana ,... hegghg

Mayls
05.04.2008, 19:06
Ogretmenin sinirli bi aninda kurtlar vadisi gerilim muzigini sinifa dinletmek... cok riskli ve tehlikeli ama bir okadar da zevkliydi... arkadaslar zorla kapattirdilar bana ,... hegghg
Bende genelde sinifta ortam gerilince Cendere calarim :D

Özkan
05.04.2008, 19:47
15 yaşındaydım. Köyde, ömrümde görmediğim kadar yoğun bir yağmur başlamıştı ve yağmur başladıktan sonra teyzeoğlu ve ben evden çıkarak kendimizi dağa bayıra vurduk. Bir köprünün üstünden geçerek yakın köylere doğru yola koyulduktan sonra geri dönmeğe karar verdiğimizde köprünün uçtuğunu gördük. Fazla düşünmeden köyde "Deliçay" olarak adlandırılan dereye atladık ve -söylemeğe gerek yok- boğulma tehlikesi atlattık. Sa'âtler sonra eve döndüğümüzde "Neredeydiniz bu havada eşşek herifler!" nîdâsının ardından bizim pederden ilk ve muhtemelen de son dayağımı yemiştim. :D

16 yaşındaydım. Sınıfa girerken kapı çarptı ve koridordaki nöbetçi hoca "Hangi hayvan herif çarptı bu kapıyı?" gibi tâlihsiz bir soru sorma cür'etinde bulunmuştu. Ben ortaya çıktım ve benden özür dilemesini istedim. Uzunca bir süre numaramı vermemek için direndikten sonra hoca "Bir daha olursa seni yakarım." diyerek sınıfı terk etti. Serde delilik var ya, o çıktığı gibi kapıyı yeniden çarptım. Sınıfa geri gelen hoca bana tokat attı ve ben de ona misliyle karşılık verdim. Bu sefer adımı ve numaramı da verdim kendisine. "Seni hiç unutmayacağım" diyerek sınıfı terk eden bu hocamızı yıllar sonra hastânemizde gördüm. Hasta ziyâretine gelmiş. beni hatırlayıp hatırlamadığını sordum, unutmamış gerçekten de. :)

ilhan
05.04.2008, 22:46
Yaptığım en büyük delilik Trabzonspor'u tutmak ;)

Muhammet
05.04.2008, 23:11
Trabzon'da Yomra'da lisedeyken 25 kişi yurttan kaçmıştık. Yomra sokaklarında aylak aylak dolaşıp bakkalda yaptırdığımız ekmek arası peynirleri (bakkal amca çok mutluydu bir anda 150 milyon hesap ödediydik) yerken birden polis arabası belirdi ve biz de mal gibi, durup durumu izah edeceğimize, kaçmaya başladık, sirenleri çalıştırdılar, kaçmayın diye anons falan yaptılar minibüsten :D:D

onlar da bizi yakalayamayınca okula girip gecenin 3ünde hocayı kaldırmış yoklama istemişler.. Hoca kıyak yapmasa okuldan atılmıştık.

Sonra Trabzon'da yerel gazatelerde fen lisesi öğrencileri geceleri Allah'a emanet diye haber çıkmıştı ve bu konuda hocayla konuşurken biraz dik kafalılık yapınca 2 hafta hak mahrumiyeti cezası aldım ve eve gidemedim :D:D:( o kısımlar biraz işkenceydi :). Rahatsızlık işte. :D:D

alper*
05.04.2008, 23:21
Yaptığım en büyük delilik Trabzonspor'u tutmak ;)

Üzülme burada bu deliliği yapan 22000 kişi var :D:D

antagonist
05.04.2008, 23:22
Geçen yaz yaptığım paraşüt atlayışı...

Kardeşim senin neyine paraşüt-maraşüt...Sen düz yolda zor yürüyen bir adamsın. Ayağın mümkün olduğunca yerden kesilmemeli. :)

Arkadaşlarınızın gazına gelmeyin,benden söylemesi.;)

Çağatay_
05.04.2008, 23:28

Aahah çok güzel yaa ççç

ilhan
05.04.2008, 23:31

Süperdi :alkış::alkış::alkış:

ççç

Serdær
05.04.2008, 23:36
Yemek Yapmak benim en buyuk Deliliğim ! :cool:

Ne yapayım yapamıyorum :rolleyes:

Egemen
05.04.2008, 23:38
ben deli değilim.. :cool:

Hekimoğlu
05.04.2008, 23:46
maraşta askerim operasyondayız dağları ine çıka ine çıka anamız ağlamış.sabahın köründe yola çıktığımız için hava buz herkes kar maskesini takmış derken öğleye doğru kepler giyilmeye başlandı ben kepi sırt çantamın ulaşılması zor cebine koymuşum alamadım çünki yürüyüş devam ediyor.tim komutanı beni gördü kepi niye takmadın diye sordu anlattım durumu başladı bağırmaya bende saatlerdir yürümüşüm 30 kilo çanta ile dağ tepe kan beynime sıçradı ya komutanım bir kep yüzünden bu kadar bağırılırmı dedim akabinde şamarlar havada uçuştu.operasyonda dayak yeme başarısını göstermiştim.ama arkadaşlarımın hepsi tebrik etmişti. :)

Serdær
05.04.2008, 23:47
Yaptığım değilde,

Yapacağım en büyük Deli'lik.

Fener,Gs ve Bjk arkadaslarla girmiş olduğum iddaa. :o

Trabzon şampiyon olsun sadece Trabzonspor şortuyla(çıplak) Tüm Güngören Koşucam.. :rolleyes:

Adamlar sırf bu yüzden Trabzonsporun şampiyon olmasını istiyorlar :D

vurgun_kiz_61
05.04.2008, 23:53
ben deli değilim.. :cool:

Eminmisin:confused::D

Adem Erdoğan
05.04.2008, 23:57
Yaptığım değilde,

Yapacağım en büyük Deli'lik.

Fener,Gs ve Bjk arkadaslarla girmiş olduğum iddaa. :o

Trabzon şampiyon olsun sadece Trabzonspor şortuyla(çıplak) Tüm Güngören Koşucam.. :rolleyes:

Adamlar sırf bu yüzden Trabzonsporun şampiyon olmasını istiyorlar :D

Kardeş böyle iddaa mı olur.Bırak onlar şortla koşsunlar.:D

Gamze
06.04.2008, 00:00

Harbiden he... ççç Ben de okurken burda bir terslik var diyordum ama... ççç

Egemen
06.04.2008, 00:01
Eminmisin:confused::D

emin miyim.. ?? ne bileyim.. nasıl demişti o filozof "tek bildiğim hiçbir şey bilmediğim"..

Serdær
06.04.2008, 00:04

Sen doğdun doğalı şampiyonluk gördün mü ?

Bana söylüyorsun ama biz şampiyon olursak sen veya başkaları ne yapar ? ;)

Benim ki belki de hafif kalır :o

Serdær
06.04.2008, 00:06
Harbiden he... ççç Ben de okurken burda bir terslik var diyordum ama... ççç

Şampiyon olacağımız zaman yaza denk geLeceği için birşey olmaz ;)

Zaten ben koşarsam arkamda 5-10 tane de kız koşar :p

OYılmaz
06.04.2008, 00:09
Delilikmi neler yapmadım ki küçükken doktor bana Hiperaktif teşhisi koymuş :=) damdan dama atlamalar , kafa yarmalar , arabanın lastiklerini patlatmalar vb.. bir sürü deliliğim var gece gece aklıma gelen bir delilik saat gece 03.35 sularında en üst kattan aşağı doğru iş..memdi :)

vurgun_kiz_61
06.04.2008, 00:20
Delilikmi neler yapmadım ki küçükken doktor bana Hiperaktif teşhisi koymuş :=) damdan dama atlamalar , kafa yarmalar , arabanın lastiklerini patlatmalar vb.. bir sürü deliliğim var gece gece aklıma gelen bir delilik saat gece 03.35 sularında en üst kattan aşağı doğru iş..memdi :)

yahu sen tam deliymissin:D

Ahmet Karaman
06.04.2008, 00:40
hangi birini yazsam..
yaptığım akıllıca iş sayısı o kadar az ki .. :D

Bahattin Aydın
06.04.2008, 00:42
en büyük deliliğimi tsnin şampiyonluğunu gördüğümde yapacam..hoş o şampiyonluğu gördüğüm an aklımı yitiririm ayrı mesele ama hangi şehirde olursam olayım o an bordo mavi boyalarla o şehrin en büyük ve en işlek caddesini bordo maviye boyayacam :D

poetricus
06.04.2008, 00:50
Millet ne delilikler yapmış böyle, aman Allah'ım?
Bir daha bu siteye besmelsiz girmem.

Adem Erdoğan
06.04.2008, 01:14
Lisedeyken arkadaşım zannedip hocamı baştan aşağı Vime bulayıp sonrada bi güzel yıkamıştım...... :)

eee... sonra?
:D:D:D

Mehmet Fatih Yavuz
06.04.2008, 01:20
orta 3. sınıf.
düzce anadolu lisesinin balçık sahasında top oynuyoruz.
arkadaşımla biraz horozlandık maç boyu.
ben senin ayağını kıracam, sen benim kıracam derken.....

vatandaşa çift daldım..
sağ ayak bileği 10 küsür yerinden kırıldı.
tam 4 ameliyata girdi..:D

e ben kıracam dedim mi kırarım napayım sözümden mi döneyim:D

Murat Cömert
06.04.2008, 01:27
ortaokul 2 deyım..Kuzenımle aynı sınıfta teror estırıyoruz..Gunlerden bıgun pıs koku bombasıyla gıtmısım okula:D nıtekım patlatırsın patlatamassın atısmasından sora patlattım.ve o super koku korıdoru dahıl rehın aldı..ogleden sorakı 2 ders boyunca ben ıdarede temız hava alırken benımle ıddaya gıren sınıf o kokuda ders yaptı :) Allah'tan babama haber gıtmedı ulasamadılar artık yanlıs numaramı verdım bılınmez..oyle kapandı gıttı ama deısık guzel bı gundu en azından benım ıcın:):)

Mehmet Fatih Yavuz
06.04.2008, 01:34
ortaokul 2 deyım..Kuzenımle aynı sınıfta teror estırıyoruz..Gunlerden bıgun pıs koku bombasıyla gıtmısım okula:D nıtekım patlatırsın patlatamassın atısmasından sora patlattım.ve o super koku korıdoru dahıl rehın aldı..ogleden sorakı 2 ders boyunca ben ıdarede temız hava alırken benımle ıddaya gıren sınıf o kokuda ders yaptı :) Allah'tan babama haber gıtmedı ulasamadılar artık yanlıs numaramı verdım bılınmez..oyle kapandı gıttı ama deısık guzel bı gundu en azından benım ıcın:):)

orta okulda bizde doğal olanı kullanılırdı..:)
o kadar alışkanlıktı ki, hocalar kokudan zanlıyı direk teşhis ederlerdi..

no NAME
06.04.2008, 01:52
mevsim yaz, gece 02.30 civarı, dayanılmaz bir sıcak, bu yüzden uyuyamayan ve bunalan biri, üstüne birde dışardan gelen ve bir türlü sona ermeyen konuşmalar. 5. kattaki evin balkonuna çıkılır uzun uzadıya bir ulunulur. "anaaaaa" sesleriyle karışık patır patır ayak sesleri. kafası biraz olsun rahatlamış ve gülerek tekrar yatmaya giden biri.
selam ve hürmetle

ferhaTS87
06.04.2008, 01:58
9 yasindaydim. Annem saclarimi sifira vurdu. Utancimdan 3 hafta okuldan kactim. Her sabah cantami alip gidiyordum fakat okula degil. Parklara oralara buralara. 3 haftanin ardindan Müdür eve gelmis olayi anlatmis aileme. Ben eve geldim babam:" oglum nasil gecti okul?" diye sordu. Iyi falan derken ...
Müdür geldi eve oglum ....
Bir sonraki gün babam götürdü okula, ögretmene teslim etti beni. Ögretmen meraktan cildirmis. Babam olayi anlatti, kel diye utanmis, kacmis diye.
Siniftaki cocuklar toplandi basima: " Hüseyin, hayirdir neredesin haftalardir?"

Cevap kisa ve net: "Sünnet oldum".

Öyle gelmediler daha üstüme :)
supermıs ya gece gece ıyı guldum cevp ta supermıs pratık karadenızlı zakası

Hüdai Pervaneli
06.04.2008, 02:02
DAha dellik yapma asamasinagelmedim :D ama yaparsam ilk buraya anlaticam:D

Ahmet Kuru
06.04.2008, 02:08
Allah ım bu kadar Delinin İçindemiydim kaç aydır:D:D
benimde var ama saat 2:07 ve benim sabah açıköğretim sınavım var ve hala ayaktayım.
neyse Delilikler baya güzeldi güldüm.
Allah Başımızdan eksik etmesin:D

Hüdai Pervaneli
06.04.2008, 02:10
yaptigim en büyük dellilik herhalde okul oldugu zaman ve haftaa 5 sefer antraman gidip sabah her gun okula gec gitmekti ekstra :D bir hafta boyunca yapdigim ders saatlleri toplasak sadece bir gun ders yapmis olurum:D bazen de dersde uyukluyodum:D

Adem Erdoğan
06.04.2008, 02:12
Muhtar bide türkçe yazsan süper olacak:D

Ahmet Kuru
06.04.2008, 02:13
Muhtar bide türkçe yazsan süper olacak:D
çççççç
Allah da seni güldürsün:)
iyi Geceler...

Hüdai Pervaneli
06.04.2008, 02:20
tamam beyle trurkce yazdim:D

Adem Erdoğan
06.04.2008, 02:22
tamam beyle trurkce yazdim:D

Muhtar sakin ol tuşlara tek tek bas.:Dacele etma:D

Egemen
06.04.2008, 02:23
Muhtar sakin ol tuşlara tek tek bas.:Dacele etma:D

poahahhahah
la adem rahat dur daa :D:D:D

Hüdai Pervaneli
06.04.2008, 02:31
adamai acele ettirp panik yaptiyorunuz hea:D türkce yaziyoz iste :D:D

Erkan
06.04.2008, 02:32
Muchtar`in yaptigi en buyuk delilik, okeye baslamak :D

Hüdai Pervaneli
06.04.2008, 02:35
basladikda bitiremedik:D yazmayi ögrendik ama yansitamadik:D

krdnz
06.04.2008, 03:00
maraşta askerim operasyondayız dağları ine çıka ine çıka anamız ağlamış.sabahın köründe yola çıktığımız için hava buz herkes kar maskesini takmış derken öğleye doğru kepler giyilmeye başlandı ben kepi sırt çantamın ulaşılması zor cebine koymuşum alamadım çünki yürüyüş devam ediyor.tim komutanı beni gördü kepi niye takmadın diye sordu anlattım durumu başladı bağırmaya bende saatlerdir yürümüşüm 30 kilo çanta ile dağ tepe kan beynime sıçradı ya komutanım bir kep yüzünden bu kadar bağırılırmı dedim akabinde şamarlar havada uçuştu.operasyonda dayak yeme başarısını göstermiştim.ama arkadaşlarımın hepsi tebrik etmişti. :)

Maraşta asker olmak,o duyguyu ben de yaşadım:o:)
172 nci zırhlı tugay iç güvenlik taburu

Bahattin Aydın
06.04.2008, 03:04
bende maraşta öğrenci olma başarısını gösterdim :D Allah askerliğimi buraya düşürmesin nefret ettim :D

Mustafa
06.04.2008, 03:22
cok sevdigim grupların (Overkill,Slayer,Doro) katıldıgı bir konseri izlemek için askerde güzel bir yalan uydurup son dakika izni ile İstanbul'a kaçtım.Tam 5 gün izin verdikleri için 3 günü İstanbul'da konserde gecirip 2 günde evde keyif yaptım.Şimdi yap deseler sadece gülerim :)

Selman
07.04.2008, 00:13
Maraşta asker olmak,o duyguyu ben de yaşadım:o:)
172 nci zırhlı tugay iç güvenlik taburu

Hey, yanlız değilsiniz.:)Ey gidi Yılan Ovası:)

Cem Akyüz
07.04.2008, 14:50
yazacağım olay 2 sene önce başıma geldi sokakta top oynarken uyuz bir ağabey vardı sokakta hep kızardı top oynamamıza bizde arabasıının lastiğinin havasını söndürmeye karar verdik olayı hemen üstlendim akşam 23 suları işe koyulduk arkamdan biri omzuma dokundu bende arkadaşım sanıp dur la dedim bi daha dokundu birde baktım arabanın sahibi dedi ne yapıyosun dedim arabada sorun var tamir ediyorum deyince bir tane patlattı kafama bende başladım kaçmaya çok gülmüştük bütüm mahalle dalga geçiyordu benimle:):)

Faik Yılmaz
07.04.2008, 14:56
eee... sonra?
:D:D:D

yakalanmamıştım.... çünkü hocamız o anda lavabodaydı....... :D

Serkan Bozyiğit
07.04.2008, 15:13
geçensene okulun disiplin kurulu başkanı olan bir edebiyat hocamız vardı. sürekli bizle uğraşır azarladı. birgün sevgilimin önünde beni azarladı bizde erkeyiz tabi gururuma yediremedim ben bu hocayı takip ettim. sora bu rehberlik odasına girdi ve anahtarda üstündeydi kapının.tabi hoca girer girmez odaya vurdum kilidi anahtarı attım fındıklığa :) hoca o küçücük odada kalp vuruyomuş dar alan korkusumu ne varmış. ama ona büyük ders oldu sonra kimseyi herkesin önünde azarlamadı her işte bir hayır var :D

Seda
07.04.2008, 16:11
Iki ay sonra sinavlar bittiginde Bungee Jumping diyecegim, su an susuyorum :cool:

Hüdai Pervaneli
07.04.2008, 16:12
Yaptigim en büyük delilik suanda okulda yasak olmasi halinda okulda net giriyorum simdi:D yaklanirsam okuldan atilma tehlikem bile var

Seda
07.04.2008, 16:13
Yaptigim en büyük delilik suanda okulda yasak olmasi halinda okulda net giriyorum simdi:D yaklanirsam okuldan atilma tehlikem bile var
Korkma muhtar birsey de yapamiyorlar, okuldan atilmak söz konusu bile olmuyor yani.. Bana güvenebilirsin, tecrübe konusuyor :D

Hüdai Pervaneli
07.04.2008, 16:16
Iki ay sonra sinavlar bittiginde Bungee Jumping diyecegim, su an susuyorum :cool:

havami atiyon yani senbize simdi:D

Hüdai Pervaneli
07.04.2008, 16:17
Korkma muhtar birsey de yapamiyorlar, okuldan atilmak söz konusu bile olmuyor yani.. Bana güvenebilirsin, tecrübe konusuyor :D

yok ya okuldan atilmaktan degilde:D arkadaslaral konusamamdan birdah koykuyorum:D yoksa senin basinadami geldi:D

neyse netiyi kapatiyimda:D ceza almiyaliM:D

sarıyerli_TS
07.04.2008, 17:32
çocuklumda yumurtalar 10 kişilik ekibimizle arabaların huraa huraa diyip yolun ortasına çekmeler içip içip sahilden denize atlamalar yaz kış demeden :D topumuzu patlatan adamın gece camlarını patlatmalar :D lise 3 de 2 aya yakın devamsızlım vardır lise anım pek yok ama lise arkadaşlarım sağolsn dışarda da yanımdalardıı :D:D:D

bi de gece kolum çatlamıştı teknede sabah açıköğretm sınavım vardı biz kırıldını farketmedik geçer ağrı biter dedim sınava gittim dayanamadm hoca yarım saatten önce çıkamassın dedi yok hocam dedim bende insanım dayanamıorm işte falan 10. dakkada bıraktım kağıdı ister girmedi diyin ister kaçtı deyin polis çağırın ben gidiorm dedim gülüşmeler oldu sora da çıktm :D