PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 30. Hafta | Galatasaray 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Fatih KIRAN
12.04.2008, 22:03
Hayatımda bu kadar daha istememiştim lig bitse bian önce die..

Muhammet
12.04.2008, 22:03
Şu forumdaki azmış anti fenerliliği, hiçkimse ama hiçkimse gs karşısında yapmıyor.

Bu akşam oynanmayan futbolu gördük.

Hala "ama içimdeki fener nefreti bir başka" diye ahkam kesenler olacaktır.

Biz böyle devam edelim.

Bu takım sene sonunda, fener karşısında hiç oynamadığı gibi oynıcak.

Gs şampiyon olcak.

Sonra "fener olmasın da kim olursa olsun" mantığı.

"aman feneri tutmayın da" mantığı.

Peh!!!

highlander
12.04.2008, 22:04
Sahadaki ortasaha oyuncularıyla ve santraforla bundan iyi oynanmazdı.Şaşılacak birşey yok.İnşallah seneye futbolun heyecanı bizi de sarar.Çünkü iyice bu heyecanın dışında kaldık.Tek dileğim bu.

Fatih KIRAN
12.04.2008, 22:04
Türksel süper lig arrrrrtık bitsinnnnnnnnnnnnnnn.

Murat Keçeci
12.04.2008, 22:05
maçın özeti atılan golde yatıyor bir sezon boyunca golü olmayan arda bizim maçta gol atıyor arda ne zaman iyi oynar karşındaki takım takım değilse yardımlaşma yetersizse iyi oynar yani bizim maçta

MetiN08
12.04.2008, 22:05
o kadar da degil be kardesim.bu aksam resmen ve alenen g.sarayi yenecek gücümüz yoktu.futbolcular ellerinden geleni yaptilar.ama maalesef onlarin yetenekleri bir yere kadar gidiyor.ayrica g.sarayin maca asiri motive olmasi isimizi daha da zorlastirdi.oyunculara yüklenecegimize sucluyu dogru yerde arayalim.bu takimi bu hale getirenler albayrak ve ekibidir.suclu onlardan baskasi degildir.

ya abi nasil okadar degil ya kabiliyet tamama ama insanda biraz gurur olmazmi ya biraz kosmazmi sahada valla ben orda olacam o formayi giyecem ölümüne kosmazsam allah belami versin adam para aliyor o is icin adamlarin hic seyinde degil ruh gibiler kafa bulurcasina top oynuyorlar bunlari varya ders vermek lazim adam akilli ama nerde

FEDAİ
12.04.2008, 22:07
takım kontraya kalkıyor 4e 3 bizim hüso ani bir dönüşle önce dengeyi kutuyor ardından gayse defansı yerini alıyor.yok yok ben bu futboldan hiçbirşey anlamıyorum galiba.terimin milli takıma aldığı futbolcuya değil Trabzonsporun akçaabat formasını bile giydirmem.

Cafer Bulur
12.04.2008, 22:07
Yildiz olmayan Gökdeniz yine 2 tane takdi!
sayin baskanimizin haberi var mi acaba?gökdenizin yerini daniel cruz larla doldurmaya calismak beceriksizligin daniskasidir.sayin baskan uyuma trabzonspora sahip cik!

Fatih KIRAN
12.04.2008, 22:08
Ya hepsi bi tarafa bu gsliler yarın bana şimdi utanmadan da nasıl yendik ama dicekler dimi..Asıl bu kadar zor nasıl yendik die düşünüp onların utanması lazım haksızmıyım yahuu??(Acaba kendimi boylemi teselli ediyorum)

Kubilay ŞAHİN
ah gokdenız ahh sımdı bazılarınız kızabılır gıdenden hayır gelmez dıye ama bızım sn baskanımızın yıldız degıl dedıgı gokdenız takımını tek basına sırtlıyor bugun gokdenız olsa acaba boylemı olurdu

yahu fenebahçe macında gökdeniz olduda ne oldu bu iş gökdenizle sadece olacak iş deil sen forvet olarak umutu (kalası) koyarsan bu sonuclara katlanacaksın...
ve bu boylede devam eder. ama ersun hocaya neden kadiri veya jabi veya moawadı oynattmama sebebini solerse iyi olur gitgide aramız kötü olmaya başladı...
ayriyeten biz tayfuna kızıyoruz ben utanctan ölüyorum ama ersun hoca gidip sabriyle laf yapıyo ağlayacağı yerde ayriyeten yattarada nondadan forma alıyo Allah ondanda razı olsun... sadece helal olsun ama hakemlere ayriyeten bi helal diyorumm.....

champions
Ortasahasız kalecisiz ve beksiz bi takım olduğumuz düşünülürse oynanan oyun ve alınan skor gayet normal Normal olmayan şeyse koca Trabzonsporun kadrosundaki takoz sayısının futbolcu sayısından çok daha fazla olmasıdır Yazık.. Çok yazık..

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 22:09
aynen sana katılıyorum ayman kadar relax top oynıyan bi adam görmedim adam sanki sahilde koşuyor kimisinin g.tü başı oynuyor millet topa ayagını uzatmıyo kafasını sokmuyo

Can
12.04.2008, 22:10
az kaldı hepiniz yolcsnuzz ayıp be formanızdn utanın!

Cafer Bulur
12.04.2008, 22:11
ya abi nasil okadar degil ya kabiliyet tamama ama insanda biraz gurur olmazmi ya biraz kosmazmi sahada valla ben orda olacam o formayi giyecem ölümüne kosmazsam allah belami versin adam para aliyor o is icin adamlarin hic seyinde degil ruh gibiler kafa bulurcasina top oynuyorlar bunlari varya ders vermek lazim adam akilli ama nerde
g.sarayli oyuncular bizimkilerden iki misli daha fazla kostu,buna kabul.ayni zamanda g.sarayin bizden daha iyi bir takim oldugunu kabul etmeliyiz.bosuna onlar 67 puan toplamadi.biz ise onlardan tam 26 puan daha az topladik.nedeni ise onlarin takim olusu,bizim ise bu olguya yanasma durumumuz olmamasindandir.

Selçuk Demircioğlu
12.04.2008, 22:11
bizm futbolcularda biraz gurur olsaydı şu görmüş olduğum en kötü galatasarayla yürüye yürüye en azından berabere kalırlardı..hüseyini- ergini- aymanı- umutu- ve şu an aklıma gelmiyen ve bu takım da oynamayı haketmeyen futbolcuları artık bu takım da görmek istemiyorum...
son sözüm de sevgili hocamıza..evet sana güveniyoruz ..belki de şu ana kadar hiçbir hocaya vermediğmiz sabrı sana veriyoruz...ama el insaf...şu takımın bir teknik direktörü var diye diyemedim şimdiye kadar..bir taktik ya da değişik bir varyasyon görmedim..11 tane insan var elin de futbolcuların yetersiz olduklarını söyleyip zaten kendine güveni olmayan kadroyu iyici batırdınız..
hani nerde prestij...bir de sayın başkan bence hakemlere yüklenme hakkını bu sezon sonuna kadar kullanma bence...komik oluyoruz çünkü...

shenka61
12.04.2008, 22:12
Ortasahasız kalecisiz ve beksiz bi takım olduğumuz düşünülürse oynanan oyun ve alınan skor gayet normal Normal olmayan şeyse koca Trabzonsporun kadrosundaki takoz sayısının futbolcu sayısından çok daha fazla olmasıdır Yazık.. Çok yazık..

nerede bu eski trabzonspor yaa hayret bu takımı seneye canlandıramazlarsa yazıklar olsun takım 4 de atar 4 de yer sorun o değil oynanan top allah aşkına ya kaç tane trabzonsporlu top oynadı hadi lig bitsede evimize gitsek havası yakışıyormu bu bize biz TRABZONSPOR luyuz öyle doğduk öylede öleceğiz ama böyle giderse bu takım bizi öldürür

ÖmerFarukYılmaz
Umut

Hüseyin

İkinizide Allaha havale ediyorum.

Fatih KIRAN
sayin baskanimizin haberi var mi acaba?gökdenizin yerini daniel cruz larla doldurmaya calismak beceriksizligin daniskasidir.sayin baskan uyuma trabzonspora sahip cik!
Sadri Bakanın yıldız anlayışını çok merakediyorum zaten alacagı topçular yıldızmıymış bari bilelimde hiç hayatımızda yıldız görmedik biz ya kandırılmayalım sonra gökdeniz yıldız değilmiş megersek baksanıza kandırılmışız:confused:
Hey gidi başkan heyyy

A.T.R
İster misiniz bu akşam Ersen MArtin de oynasın ve Barcelona'ya gol atsın. Ne güzel olur değil mi Nuri Başkan?? Bu arada Ne oldu biz Huelva'dan 1 milyon Doları tahsil edebildik mi haberi olan var mı??

erol_izm
12.04.2008, 22:13
İnsaf yahu. Bu mağlubiyeti bile hakeme bağlayanlar çıktıya helal olsun. Bu takımı izleyince Kasımpaşa'nın ligden düşmesine üzülmemek elde değil. Ligin "kütük futbolcu" ortalaması en yüksek takımı biziz. Özellikle bu maçta dahada rahat görebildik bunu. Bugün anlamamız gereken bir şeyi daha gördük. Yattara kesinlikle ve kesinlikle bu takıma liderlik edebilecek oyuncu değilmiş. Çünkü bu maçlarda Yattara'nın liderlik vasfını göstermesi gerekiyordu. Ama olmuyor be Yattara. Tamam yani önde olursun, üstün oynuyor olursun ve istediğin kadar çalım atar hiç pas vermek istemezsin. Ama bu kritik maçın en önemli anlarında bile zorla çalım sevdası olmazki.Ve atamayınca o çalımları kartlık dalışlar yapıyor. Bir pozisyonu vardıki kırmızı kart bile görebilirdi.

Maçta tartışılabilecek 2 pozisyon oldu. Çağdaş''ın bir pozisyonda topu koluyla sürüklemesi ve Umut'un attığı golde top Adnan'ın kafasına değdimi değmedimi denen pozisyon.

Sonuç olarak Trabzonspor'lu taraftarlar arasında kanserli sayısında bir artış yaşanmıştır. Ve malesef bu takıma en kaliteli transferleride yapsanız, önümüzdeki sezon orta sahamızda yine Hüseyin olacak. Allah sabır versin ne diyim.

Fatih KIRAN
12.04.2008, 22:14
Arkadaşlar movadın neden oynatılmadıgını bileniniz varmı acaba ???Özel bi neden mi tüzelbi neden mi??

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 22:15
moawad oynasa nolacak birader

TolgaTopçu61
12.04.2008, 22:15
Arkadaşlar movadın neden oynatılmadıgını bileniniz varmı acaba ???Özel bi neden mi tüzelbi neden mi??
sakatligi varmis

Koray
12.04.2008, 22:16
hasan resmen forvet arkası oynadı bu akşam,inanamıyorum...

MetiN08
12.04.2008, 22:17
o degilde bu ergin kelese o formayi veriyorlar bizim sucumuz ne bize niye nasip olmuyorda öyle kazmalara nasip oluyor allahim ya delircem valla ya

mehmet yıldırım
12.04.2008, 22:17
utandım ,girecek delik aradım.bu kadar maç izliyorum bi takımın bi takımı bu kadar ezdiğine hiç şahit olmamıştım.hüseyin çimşir adlı şimşirin ne işi var bu takımda.bu nasıl taktik,bu nasıl takım oyunu.ne yazacamı bilemiyorum.3-5 kişi hariç cümlesini göndermek lazım.ergin keleş semihe baksın az utansın.futbolcuyum diye geçiniyor.barış memiştende hiç umudum yok.gökdenizin ö sindeki nokta olursa iyidir.

Fatih KIRAN
12.04.2008, 22:18
moawad oynasa nolacak birader
Nolacagı varmı hasandan aymandan keçeliden çok daha iyi oynayacagı kesindi..

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 22:19
bu takıma ronaldinhoyu koysan yine bi b.k olmaz

biltrabzon
12.04.2008, 22:19
hüseyin seni bu takimda futbolcu diye oynatanin ayrica baris memis koca bir balon kendini birsey zannediyor.bu yerel medya trabzonlu futbolcu deyip duruyor ya bu amatörler mi trabzonsporu kurtaracak yaziklar olsun bunlara bu formayi giydirenleri

hamucera
12.04.2008, 22:20
moawad keçeliden belki iyi olurdu ama hasandan iyi olmayacağı kesindi.

Seda
12.04.2008, 22:20
O golümüzün verilmedigi pozisyonun ofsaytla ne gibi bir alakasi vardi? Yani var miydi?

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 22:21
O golümüzün verilmedigi pozisyonun ofsaytla ne gibi bir alakasi vardi? Yani var miydi?

sıyırmışşş kafasını

Bayramm61
bizm futbolcularda biraz gurur olsaydı şu görmüş olduğum en kötü galatasarayla yürüye yürüye en azından berabere kalırlardı..hüseyini- ergini- aymanı- umutu- ve şu an aklıma gelmiyen ve bu takım da oynamayı haketmeyen futbolcuları artık bu takım da görmek istemiyorum...
son sözüm de sevgili hocamıza..evet sana güveniyoruz ..belki de şu ana kadar hiçbir hocaya vermediğmiz sabrı sana veriyoruz...ama el insaf...şu takımın bir teknik direktörü var diye diyemedim şimdiye kadar..bir taktik ya da değişik bir varyasyon görmedim..11 tane insan var elin de futbolcuların yetersiz olduklarını söyleyip zaten kendine güveni olmayan kadroyu iyici batırdınız..
hani nerde prestij...bir de sayın başkan bence hakemlere yüklenme hakkını bu sezon sonuna kadar kullanma bence...komik oluyoruz çünkü...

Aynen bende yüzde 100% senin gibi düsünüyorum renkdas..yukardada yazmistim:

ALINTI:
bari sus ve aciklama yapma sayin baskan...sahada Trabzonsporda oynayabilecek kapasitede 1 maximum 2 oyuncu vardi..gerisi fos..yok umutmus yok büyük kaptan hüseyinmis yok yetenekli kalecimiz tolgaymis gecin onlari..su takima su an en az 11 yeni adam lazim...acaba maci izlerken biraz olsun utandimi kimse ? merakla bekliyoruz ne olacak bu takimin hali...cok seyin degisecegini sanmiyorum...yine eski tas eski hamam...ya iste yeni oyuncular uyum saglayamadi vs vs...uyumlu olanlari sen sat sonra yeni oyuncu ara ve bekle uyum saglasin..ne mantik Allahim yaa...

Bir sözümde ersun yanala...ferhatin sutunda elini defalarca anlina vuruyorsun...o adami sahaya ben sürmedim sayin hoca...topu ayaginda tutabilecek iki futbolcudan (yattara / baris) birini de devrede disari aliyorsun..sonra elini istersen 100 defa basina vur...birsey degismeyecek...kapasite bu kadar...ergine umuta verilen bunca sansi neden ceme vermessiniz biri bana anlatsin...hasanlar hüseyinler aymanlar var iken yusuf gibi birine neden dialrsiniz biri bana anlatsin..Trabzonsporda birseyler oluyor ama anlayana sapka cikartacam...Tek kelimeyle özetlemek gerekirse: REZIL OLUYORUZ !!!

Seda
sıyırmışşş kafasını
Kim siyirmis kafasini?

MetiN08
12.04.2008, 22:22
ya arkadaslar birakin su hüseyini ya öbürleri cokmu iyi sanki hepsi ayni b.k, bunlara dogru bir ceza verilmezse ben bu yönetime ne diyeyim

ErseN_MaRTiN_61
12.04.2008, 22:23
Kim siyirmis kafasini?

top adnanın kafasını sıyırmış diyorum yani o öyle diyo

hüseyin1975
her gece kederdeyim
durmadan içiyorum
sevda ektim kalbime
yalnızlık biçiyorum

her gece kederdeyim
durmadan içiyorum
sevda ektim kalbime
yalnızlık biçiyorum

h@msi61
Kim siyirmis kafasini?

Taraftar kafayi siyirdi, bunu goren yardimci da ofsayt verdi...

vurgun_kiz_61

bence vardi ofsayt fakat hakemin bunun gormesi imkansiz gibi bisey tvden bile 40 kere izlersen oyle ofsayt oldugunu anlarsin.

ilhan
Hocaya ve yönetime giydirmeye gerek yok.

Takımın kapasitesi belliyken hangi varyasyonu uygulasın hoca?

Maçın sonlarında kafasını dövüyordu adam.

Balcklabel
12.04.2008, 22:24
Bu akşamki futbol için söylenecek çok şey var ama... sadece en önemlisini söylemek gerekirse takım olarak galatasaraya karşı gösterdiğimiz "yumuşak" futboldan dolayı utanıyorum. Bizim şampiyonluk kovaladığımız yıl bizi avni akerde eze eze yenen bir takıma karşı, bu kadar aymazlık ve gereksiz centilmenlik içinde oyanayan tüm futbolculara lanet olsun... Aslında Fenerbahçe-Trabzonspor-Galatsaray üçgeninde söylenecek daha çok şey var ama her zaman Trabzonspor değerleri diye övündüğümüz onca birikime zarar gelsin istemiyorum...

biltrabzon
vicdansizlar bunlardan bu formalari alin utanmaz insanlar.siz kimsiniz koskoca trabzonu rezil ediyorsunuz topa vurmasini bilmiyorlar allahim delirecegim.bunlar simdiden kovulsun hic beklemeye gerek yok ilk basta hüseyin istemiyorum kardesim trabzonlu futbolcu takimda adam saclarini düzeltmeye ayirdigi vakti trabzonspora ayirsa bu hale düsmeyiz burda keci ergin keles ten bahsediyorum

Fatih KIRAN
Ya Barış memişe biri futbolun saha içinde oynanacagını hatırlatsaya maçtan önce ayagına 5 tane top geldi 3ünü taca attı 2 sini kaptırdı.Bu huyundanda nefret ediyorum artık topu alıp çizgiye yanaşmanın mantıgı nedir her maçta en az 10 top pozisyona gierceği yerde beceriksiz bi şekilde ayağından kaçırıp taç oluyor sonrada dönüp pişkin pişkin gülüyor boyle mi gökdeniz gibi olunur yanlış yoldasın barış memiş..

Murat Keçeci
12.04.2008, 22:25
bir zamanlar 5 tane atardık şimdi 5 tane şut çekemiyoruz ayıptır ulan ayıptır

www.youtube.com/watch?v=JSeo04vCJNA&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=JSeo04vCJNA&feature=related)

Jackdaniels
Nuri albayrak Ziya doğan allahınızdan bulun başka bişey söylemiyorum....

Ustaalioğlu
Evet ceza kesinlikle, bu sene kazandıklarının tümünü geri almak lazım, hiç haketmediler...

Seda
12.04.2008, 22:26
Taraftar kafayi siyirdi, bunu goren yardimci da ofsayt verdi...
Ilginc bir yaklasim :D

bence vardi ofsayt fakat hakemin bunun gormesi imkansiz gibi bisey tvden bile 40 kere izlersen oyle ofsayt oldugunu anlarsin.
Pozisyonu sadece bir defa izledim, tekrarina kaldik o halde.. Adnan kafami siyirdi diyorsa siyirmistir :rolleyes:

master yoda
Anti fenerliler anlamıştır heralde bu gese nin gerçek yüzünü.Bence bunların ii si gene barış atılınca eyyamcı hakem diyen bjk

Selçuk Demircioğlu
Hocaya ve yönetime giydirmeye gerek yok.

Takımın kapasitesi belliyken hangi varyasyonu uygulasın hoca?

Maçın sonlarında kafasını dövüyordu adam.

ne yani kasımpaşa kadar oynayamıyacaksak bu lig de ne işimiz var..ben ersun yanala olan güveni mi kaybediyorum yavaş yavaş..tutmayacak bu aşı kanımca..

Kadir
12.04.2008, 22:27
Bu takım ile ancak bu kadar olur. Seneye inş gerçek TS kendini gösterecek .

TolgaTopçu61
http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Ersun Yanal: "Sezonu en iyi noktada tamamlamak istiyoruz"
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170208yanal.jpgTeknik Direktörümüz Ersun Yanal maç sonrası yaptığı açıklamada, "Sezonu en iyi noktada tamamlamak zorundayız” dedi.

Yanal sözlerini şöyle sürdürdü;
“Rakibin kazanması halinde yarışı devam ettirecek olması onlar açısından önemliydi. Her maç bizim için önemli tabii ama biz şuan hedefsiz bir takımız. Rakip motivasyonun bu nedenle bizden fazla olması da bunda etkiliydi. İleri çıkışlar esnasında kaybettiğimiz toplarla rakibin baskısını hissetmiş olduk. Aslında rakibe çok pozisyon da vermedik. Ortada bir maç oldu.”

“Ben bizim prestijimizi ve futbolcuların bireysel prestijnin de önemli olduğunu düşünüyorum. Ligi belirleyebilecek bir takım olmamıza rağmen, bunda gereken şekilde olamıyoruz. Bu nedenle de bu durumda sezonu en iyi noktada tamamlamak zorundayız.”

MetiN08
Kim siyirmis kafasini?
farz edelim deymemis mac 1-1 olmus öyle bitdi mac sonuc gereksiz ya oynadimiz futbol rezillik sade

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2008, 22:28
kalitesiz olmak oyuncunun kabahati değil.
kalitesizleri bu takıma dolduranların.

ama bu maçta ne ziya doğana ne de nuri albayrak a sövmüyorum..

onursuz olmaya bahane değil kalitesiz olmak.
bugün ben onursuzları izledim utandım.

bunun açıklaması yok..

eys_61
12.04.2008, 22:30
Bu kadar beceriksiz nasıl bir takıma toplanır hayret ediyor insan.Elemanlar içgüdüleriyle futbol oynamaya çalışıyorlar,birkaç şey ezberlemişler onların dışına çık(a)mıyorlar.Al topu iki dürt vur ileriye(onu bile beceremeyenler var ya neyse).Tamam kapasiteniz bu kadar anlaşılır birşey bu da o kapasite yetersizliği aklını kullanarak oynamaya çabalamak için bir engel mi yahu.Bu sezon böyle geçer geçmesine de biz bu travmayı kaç yılda atlatabiliriz bilemiyorum.Allah sonumuzu hayretsin.

Seda
12.04.2008, 22:32
Anti fenerliler anlamıştır heralde bu gese nin gerçek yüzünü.Bence bunların ii si gene barış atılınca eyyamcı hakem diye bjk
BJK en basta gelen ;)

Keleşoğlu
12.04.2008, 22:35
bu seneyi derbi kazanamadan kapatacagız yazık

winner
12.04.2008, 22:36
İbra olamayan eski yönetimimizi bir kez daha şükranla! andığımız bir maç oynadık.Bu kadar düz,yeteneksiz ve kapasitesiz oyuncuyu bir araya getimek gerçekten başarılması zor bir iş.Trabzonspor'dan nefret eden birisi kulübü yönetseydi herhalde bundan daha kötüsünü yapamazdı,yapmaya hayal gücü yetmezdi.Başta başkan olmak üzere hepsini candan tebrik ediyorum.

Sadri Şener yönetiminin işi gerçekten zor.Öyle bir enkaz devraldılarki takımı baştan aşağı yeniden kurmaları gerekiyor.Önümüzdeki sezon ilk onbirde İbrahim Üçüncü dışında yer alabilecek başka bir isim bence yok.Geriye kalanların çoğunun takımdan gönderilmesi,çok azının ise yedek hatta ilk onsekiz dışında düşünülecek şekilde takımın oluşturulması gerekiyor.Bu da en az 9-10 banko oyuncunun transfer edilmesini gerekli kılıyor.

Barış Memiş'in ise 1.ligde bir takıma, düşmesi halinde Rizespor'a, 1 yıl kiralanması onun için en isabetli karar olacaktır.Şu anki fiziki ve psikolojik durumu bu seviyelerde oynayabilecek olmaktan çok uzak.

h@msi61
bu seneyi derbi kazanamadan kapatacagız yazık

Keske sadece kazanamiyor olsaydik...

Cafer Bulur
ne yani kasımpaşa kadar oynayamıyacaksak bu lig de ne işimiz var..ben ersun yanala olan güveni mi kaybediyorum yavaş yavaş..tutmayacak bu aşı kanımca..
bu asinin tutmasi icin maalesef ilaclarimiz eksik.ersun yanála olan destegimiz devam ediyor ve etmeli de.ersun yanál dan daha iyisini bulamayacagimiz icin hocamizla devam edilmeli.

asilhamsi
12.04.2008, 22:38
1-mhuseyini hep savundum ne de olsa takımın kaptanıdır diye ama bugün bir kez daha gördümkü o pazuvant koluna büyük geliyor..
2-barış oldu artık sürekli 11 de oynasın derdim büyük gaf daha çok pişmesi lazım
3-ayman iyi topçu bazen ben dedim bazen de bir sürü arkadaş ama ayman futbolun f sinden anlamıyor
4-hasan mutalaka karateci olmalı futbol ona göre değil
5-bu takımda en fazla 3-4 oyuncu kalır onlarda yedek...
6-ilk 11 de oynayacak tek adam yattaradır.Her ne kadar bu gün çok kötü olsada...

Muhammet
12.04.2008, 22:38

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170208yanal.jpgTeknik Direktörümüz Ersun Yanal maç sonrası yaptığı açıklamada, "Sezonu en iyi noktada tamamlamak zorundayız” dedi.

“Rakibin kazanması halinde yarışı devam ettirecek olması onlar açısından önemliydi. Her maç bizim için önemli tabii ama biz şuan hedefsiz bir takımız. Rakip motivasyonun bu nedenle bizden fazla olması da bunda etkiliydi. İleri çıkışlar esnasında kaybettiğimiz toplarla rakibin baskısını hissetmiş olduk. Aslında rakibe çok pozisyon da vermedik. Ortada bir maç oldu.”

“Ben bizim prestijimizi ve futbolcuların bireysel prestijnin de önemli olduğunu düşünüyorum. Ligi belirleyebilecek bir takım olmamıza rağmen, bunda gereken şekilde olamıyoruz. Bu nedenle de bu durumda sezonu en iyi noktada tamamlamak zorundayız.”

Prestij mi bıraktılar Allah aşkına.

vurgun_kiz_61
12.04.2008, 22:39
Bize derbi maçi kazanmak haram:( galiba beddualiyiz:( gerci dogru durust hiç bi mac kazanamiyoruz...

Ustaalioğlu
12.04.2008, 22:40
1-mhuseyini hep savundum ne de olsa takımın kaptanıdır diye ama bugün bir kez daha gördümkü o pazuvant koluna büyük geliyor..
2-barış oldu artık sürekli 11 de oynasın derdim büyük gaf daha çok pişmesi lazım
3-ayman iyi topçu bazen ben dedim bazen de bir sürü arkadaş ama ayman futbolun f sinden anlamıyor
4-hasan mutalaka karateci olmalı futbol ona göre değil
5-bu takımda en fazla 3-4 oyuncu kalır onlarda yedek...
6-ilk 11 de oynayacak tek adam yattaradır.Her ne kadar bu gün çok kötü olsada...

Aynen katılıyorum, üşenip de yazamıyordum bunları...

Mehmet Fatih Yavuz
12.04.2008, 22:40
beyler yakıp yıkmayın..
yattara, barış, ersun hoca..
korkarım yakında yönetime de gidecek..

elinde kalmış 3-5 parça umut kırıntısı var.
o kırıntıları da mahvetmeyin.

MetiN08
12.04.2008, 22:41
ya hep eski yönetim diyoruz dogru ama oyniyan oyuncularda 1 gramm gurur yokmu insan demezmi lan rezil oluyoruz biraz kosim birsey yapim biraz gayret gösterim diye (gökdeniz bazi maclarda kötüydü ama hirsliydi yinede hep sonuna kadar savasiyordu),hepmi eski yönetim suclu sizce.

Cafer Bulur
12.04.2008, 22:42
hüseyini her zaman savunanlardan dim.ama bu aksamki futbolu cok ama cok kötüydü.hicbir olumlu hareketi yoktu.maalesef kaptanimiz kendisini istemeyenlere adeta yardimci oldu.itirazdan baska hicbirsey yapmadi.

vurgun_kiz_61
12.04.2008, 22:45
hüseyini her zaman savunanlardan dim.ama bu aksamki futbolu cok ama cok kötüydü.hicbir olumlu hareketi yoktu.maalesef kaptanimiz kendisini istemeyenlere adeta yardimci oldu.itirazdan baska hicbirsey yapmadi.

Sanki digerleri cokmu iyiydi :(al birini vur otekine bir takim cikmaz cikmiyorda zaten:(

Cafer KILIÇSOY
12.04.2008, 22:46
Adamların teknik direktörü bile yok ya. Çıldırmamak elde değil.

Aynı durumda 30 dakikada 3 tane gol atmışlardı bize 2 sene önce.

Futbol oyundur, mücadeledir, kazanmaya oynamaktır. Peki bizim oynadığımız yada oynamaya çalıştığımız ne ALLAH aşkına.

Maç başlamadan 20 dakika önce Lig Tv mesaj hattından kadrolar geliyor telefonuma. Okuyunca yemin ediyorum bir haftalık hevesim gidiyor bir anda. Ergin Keleş'in oynadığı Trabzonsporda yemin ediyorum bende oynarım. Hiçte sırıtmam!!! Bu adam niye oyuna alınır. Bir ALLAH'ın kulu bunu bana açıklasın ya. Rakip takımda onun yaptığı görevin 10 mislini 38 yaşındaki adam yapıyor. Ayıptır, insan utanır biraz. Karşısında tel tel döküldüğümüz takımı Büyükşehir Belediye yendi. Macı seyrettiğim insanların yanında renkten renge girdim. Adamlar dalga geçiyor bizimle, söyleyecek kelime bulamıyorum. Utanıyorum. Deve kuşu gibi başımı kum'a sokup duruyorum!!

Yıldız oyuncu değildir dediğimiz Gökdeniz gavur memleketinden her hafta 2 golle selamlıyor bizi!!

Aleykümselam de başkanım, aleykümselam. Sende takıma kazandırdığın yeni Gökdenizlerden selam söyle yaban ellere!!!

Kadir Aydın
12.04.2008, 22:46
Hadi bu sene neyse böyle geçti. Diyelim seneye çok iyi bir takım oluşturduk ve şampiyonluğa gidiyoruz ve aynen böyle bir maçta böyle bir pozisyonla puanımız çalınıyor. Bunun hesabını kim verecek o zaman???

Mert67
12.04.2008, 22:48
Orta saha'da ayman,hüseyin,hasan(hepsi birbirinden kazma) varken kazanmamız bence mucizeydi.Yattara'da etkisiz kalınca imkansız oldu.İnşallah seneye orta saha'ya iyi transferler yapılır.

Cafer Bulur
12.04.2008, 22:48
Sanki digerleri cokmu iyiydi :(al birini vur otekine bir takim cikmaz cikmiyorda zaten:(
haklisin.bu sene hicbir zaman takim olamadigimizi zaten her firsatta söylüyoruz.bunun sikintilarini cekiyoruz zaten.

Yasin N.
12.04.2008, 22:50

Hüseyin çimşir sanırım ilerleyen zamanda bu adamı seyretmemek için takımın maçlarına gitmeyecem artık dayanamıyorum. Her atağa kalktığımızda ya topu kaybetti yada geri paslar çıkardı. benide çileen çıkardı tabiki sesim kısıldı bağırmaktan sanki samsundan istanbula sesimi duyuracakmışım gibi bağırdım bağırdım bağırdım ileri vur diye ama duyan kiiimm . yazık.

Napoleon61
12.04.2008, 22:51
şimdi geldim maçtan ; ama inanın maçtan sonra Trabzon tarftarına yapılan muamele maçın önüne geçti hatta herşeyin önüne geçti kardeşim biz ne yaptık adam mı öldürdük böyle bişey yok 15 senedir maça gidiyorum ben böyle kepazelik böyle rezillik görmedim ... allah iş veya herhangi münasebetle benim önüme polis düşürmesin !!!

ilhan
12.04.2008, 22:51

Kasımpaşa'nın oturmuş bir kadrosu var. Lige çıktıkları kadroyla devam ediyorlar. Ama bizim kadromuz öyle oturmuş değil. Adamların bile 2-3 forveti var. Ama bizim yok.

Buyrun kaybedin hocaya güveninizi.

Benim güvenim artarak devam ediyor.

Yasin N.
12.04.2008, 22:54
Kasımpaşa'nın oturmuş bir kadrosu var. Lige çıktıkları kadroyla devam ediyorlar. Ama bizim kadromuz öyle oturmuş değil. Adamların bile 2-3 forveti var. Ama bizim yok.

Buyrun kaybedin hocaya güveninizi.

Benim güvenim artarak devam ediyor.

benim güvenim azalmaya başladı biraz. Baksanıza oyunda arapas verip takımı atağa kaldıran hsanı oyundan alıp, oyun boyunca sürekli geri ve yanlış paslar veren hüseyini oyunda tutuyor. Bu yönetimin baskısı altında olduğunu gösteriyor.

Kubilay ŞAHİN
12.04.2008, 22:55
yaw sinir sinir bi yere kadar boşverin gitsin ...
trtde bizim uşaklar oynayler ...

erol_izm
12.04.2008, 22:57
Bu takımın hücum bölgesine Cristiano Ronaldo, Messi, Drogba'yı -savunmasına Nesta'yı, Puyol'u, Cannavaro'yu koysanda orta sahasında Hüseyin olduğu sürece ne adam gibi hücum yapabilir nede adam gibi savunma yapabilir. Sadri Şener'in Hüseyin'e bu kadar yapışmasının mantıklı ve kabul edilebilir ne gibi nedenleri olabilir anlamıyorum. Allahı için bir açıklasın Hüseyin'in neden bu takımda kalması gerektiğini. Açıkcası Hüseyin iyi olursa Ayman'da iyi olacaktır. Hüseyin iyi olursa Barış ve Yattara her zaman maçları koparabilecek ortamı bulacaktır. Fakat olmuyor işte. Hüseyin'in bu takımdaki varlığı hem kendi kariyerine hemde Trabzonspor'a zarar getiriyor.

İyisiyle kötüsüyle bu maçta Çağdaş kadar formasının hakkını veren ve takımı için mücadele azmine sahip futbolcu yoktu. İllede Trabzon'lu olması gerekmiyormuş demek formanın kutsallığını anlamak için.

Napoleon61
12.04.2008, 22:58
takıma gelince önümüzdeki sene bu takımda ;

yattara
barış
umut
çağdaş
tayfun
tolga kalmalıdır .... Fakat bunlardan en fazla 1 i bilemedin 2 si ilk 11 oynayabilir.

Diğerleri inanın Trabzon da halı sahalardan toplasanız keçeli den hüseyn den hasan dan ergin den
daha fazlasını bulursunuz bunlar nasıl buraya kadar gelmiş hayret...

he bişeyde Trabzon lu dediğimiz yüreğiyle oynar dediğimiz altyapıdan gelmiş değerli dediğimiz futbolcular var ki hüseyin hasan ergin keşke bejeke den aldığımız çağdaş ın yarısı kadar yüreklerini koysalar !

Cafer Bulur
12.04.2008, 23:00
benim güvenim azalmaya başladı biraz. Baksanıza oyunda arapas verip takımı atağa kaldıran hsanı oyundan alıp, oyun boyunca sürekli geri ve yanlış paslar veren hüseyini oyunda tutuyor. Bu yönetimin baskısı altında olduğunu gösteriyor.
hasan her macta sari-kirmizi kart sinirinda oynuyor.dengesiz girisleri ile her zaman takimi eksik birakabilecek cinsten bir oyuncu.hüseyin bu aksam icin daha iyisi degildi ama her zaman hasana tercih edilir.

Mustafa Önal
12.04.2008, 23:04
kendimi bildim bileli futbolla ilgilenir futbolla yatar kalkarım. avrupa liğlerinin bir çoğunu tv de maç gördüm mü ayırt etmeden izlerim. ancak şunu söylesem abartmış olmam herhalde. şu bizdeki kadro kadar beyni ayaklarına hükmedemeyen bir futbolcu topluluğu aramaya kalksanız bulamazsınız.

az bişey top oynasak rahat kazanırdık. adamlar 20 dk hırslı oynadılar hakem yardımıyla kazandılar.

Burçak
12.04.2008, 23:08
şimdi geldim maçtan ; ama inanın maçtan sonra Trabzon tarftarına yapılan muamele maçın önüne geçti hatta herşeyin önüne geçti kardeşim biz ne yaptık adam mı öldürdük böyle bişey yok 15 senedir maça gidiyorum ben böyle kepazelik böyle rezillik görmedim ... allah iş veya herhangi münasebetle benim önüme polis düşürmesin !!!
bu özellikle Ğese maçlarında hep böyle oluyor nasıl bi tesadüfse.! her gidenin şikayeti aynı.

Yasin N.
12.04.2008, 23:09
hasan her macta sari-kirmizi kart sinirinda oynuyor.dengesiz girisleri ile her zaman takimi eksik birakabilecek cinsten bir oyuncu.hüseyin bu aksam icin daha iyisi degildi ama her zaman hasana tercih edilir.

ben hasanı savunmuyorum onunda ne kadar takımı yakabilecek bir patlamaya hazır bomba olduğunu biliyorum ama yinede 2 haftadır seyrettiğim hasan arapasları ve hücuma dönük futboluyla bu hüsayin denen futbol fakirine hertopu kaptırdığında rakibe gol pozisyonu veren ............. (yazdıkça sinirleniyorum o yüzden ...larla geçiştiriyorum) rezil ötesi adamdan 10 kat daha iyidir. ama normalde hasanında yeri yoktur bu büyük takımda.

Selami Gürpınar
12.04.2008, 23:12
arkadaşlar ligtv nin internet sitesin de kurtlar vadisinde ki yalçın bulutun açıklamaları war mutlaka izleyin adam TRABZON lu ve TRABZONSPOR lu ligtv.com.tr bence girin izlemeye değer

Harun
12.04.2008, 23:13
Kaleci Tolga nasıldı arkadaşlar?

vurgun_kiz_61
12.04.2008, 23:14

fena sayilmazdi birkaç hatasi vardi ama iyi kurtarislar yapti yani skor degisik olabilirdi.

Erkan
12.04.2008, 23:16

bitek o variydi zaten... yoksa cok pis fark yerdik...

Suha
12.04.2008, 23:17
takımda bugün en çok gözüme batan defnsta tayfun vede yattara diğer oyuncular iiçn birazdan değinicem..tayfunu izlerken gerçekten büyük bi zevkle izledimm ilk toplarda olsun çok başarılı oynadı defansın her yerine koştu..yattara sözüm yok adam nerdeyse tek başına gol atacak çünkü gol atacak ne atağımıs var nede atacak adadamımızs. maçı izlerken özelikle ilk yarı trabzonsorlu olmaktan bu kaadar utandığım geceyi hatırlamıyorum korkaklar gibi oynadık yarı sahayı geçemedikk kimse burda trabzo aslanım fırtına edebiyatı yapmasın..trabzonn bitmiş bitmiş bir canı kalmış oda bu akşam bitti cenazesi kalktı bu akşamm..ferhat dene topçuyu hüseyin denen her neyse kaptan yapmacığı sizlerden topçu felan olmazs..trabzsporu değil trabzon şehrini ayaklar altına aldınızs bu akşamm..bizlerii istanbul con conlarına maskara ettnizs yarı sahayı geçemeyen...

Napoleon61
12.04.2008, 23:18
bu özellikle Ğese maçlarında hep böyle oluyor nasıl bi tesadüfse.! her gidenin şikayeti aynı.

yahu tamam geçen senede bekledik ama bu sene geçen seneden farklı olarak kapıları açtıktan sonra devletimin polisi stadı bilenler için söylüyorum çıkış merdivenlerinin ortasında durup tek tek zanlı teşhisi yapmak istediler aralarda çocuklar kadınlar var arkadan kapılar açıldı diye millet çıkmaya çalışınca merdivenlerde izdiham oldu he bitti mi bitmedi ordan geçince bu sefer stad çıkışında yine polisler inci filtrelemeyle söz de zanlı arıyolar naptıysak onu geçince merdivenlerden inene kadar çevik kuvvet sözle sürekli hakarett merdivenleri inip sokağa geldiğimiz de son engel arabamıza gidicezz çevik kuvvet yine orda yollar tutulmuş tek bi yön açık işkence devam ...

Cafer KILIÇSOY
12.04.2008, 23:18
Valla Harun Tolga ne kadar iyi olursa olsun. Ne zaman ne yapacağı belli değil. Top bizim kaleye geldimi ben ondan çok tedirgin oluyorum. 89 dakikada yaptıklarını 1 dakikada bitirebilmeye meyilli her zaman

Harun
12.04.2008, 23:20
Kaeci Tolga için sürekli top sektirdiği yazıyor sitelerdeki maç anlatım notlarında??

Adem Erdoğan
12.04.2008, 23:21
Umutun pozisyonu ofsaytmıydı?

TolgaTopçu61
12.04.2008, 23:22
Kaeci Tolga için sürekli top sektirdiği yazıyor sitelerdeki maç anlatım notlarında??
hatirladagim kadariyla sadece bir top sektirdi.
yan toplar'da ama cok hata yapti

Selami Gürpınar
12.04.2008, 23:24
ligtv nin internet sitesinde kurtlar vadisinde ki yalçın bulut karakterinin konuşması war kesinlikle izleyinn

Emiroğlu
12.04.2008, 23:25
Hayatımda gördüğüm en RUHSUZ ! EZİK ! MAHKUM ! Futbolu! oynadık !

Utandım resmen !

Ayaz
maçtan yeni geldim, tolga için diyeceğim tek şey; seneye iyi bir yedek olacağıdır.

Selami Gürpınar
adam TRABZONSPOR hastası çok güzel konuşmuş helal olsun

stormtiger61
12.04.2008, 23:26
Bu mac icin soylenecek hicbirsey bulamiyorum. Trabzonspor lu oldugumdan utandigim ender maclardan biri. Ilk devre resmen adamlar bizi ezdiler. Bir takim bu kadar beceriksiz olur mu yav? Bu kadar kabiliyetsiz futbolcu bir takimda olur mu hic? Ama oluyor iste. Hepsi bizde. Rezil olduk valla. Inanin bana Ersun Yanal a aciyorum. Adam su kadroya bakiyordur ve ne yaptim diyordur icinden. Onundeki adama bile pas atamayacak kadar beceriksiz olur mu? Ama bizde var iste. Allah im ne gunah isledik Allah im ki sen bize huseyin i, Ferhat i, Ayman i, Tayfun u verdin. Ya o yattara denen uckagitci ya ne demeli? Ya bir insan bu kadar olumsuz hareketi bir arada yapabilir mi ya? Bu kadar mi takimini sabote eder? Ya nerdeyse adamin maci sattigindan suphe edecegim. Boyle bir oyuncu olmaz olsun. Keske verselerdi bjk ye bunu be. Neyse sonuc koca bir YAZIKLAR OLSUN. Hepsine en az 100 bin dolar ceza verilmesi lazim bu takimin haysiyetini 5 paralik ettikleri icin.

Selami Gürpınar
12.04.2008, 23:26
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=36837

Yasin N.
12.04.2008, 23:27

2 kere sektirdi zaten birinde öyle bir sektirdiki az daha giriyordu kaleye diğerinde ise uzaktan çekilen şutta yakalamaya çalıştı ama sektirdi Allahtan onuda 2. de yakalayabildi ama kurtardıklarınıda görmezden gelmemek gerek bence 2 sektirme 1 gol 7 tanede gollük kurtarış yaptı

Cafer Bulur
12.04.2008, 23:27
cok dedigin 2 hatasi vardi.birincisi bosa ciktigi yerde vurulan kafa sutunun direkten dönmesiydi.digeri de daha önce bir pozisyonda ümitle ciktigi pozisyonda topa hakim olamamasiydi.bu pozisyonda ise net faul vardi.tolga bu aksam takimimizin vasatin üstündeki 2-3 futbolcusundan biriydi.

tisan61
12.04.2008, 23:30
beyler bu takımdan bıktım
kafayı sıyırmak üzereyim
aklı olan bu taımdan uzak durur
sağlığımızı bozuyor

afsbahar
12.04.2008, 23:30
Tolga, Hakan Şükür'ün o cılız şutunu nasıl sektirdi anlamadım. Pimi çekilmiş el bombası gibi. Kesinlikle iyi bir kaleciye ihtiyacımız var. Bu yıl Nuri ve Ziya sayesinde cümle aleme rezil olduk. Sezon sonunu iple çekiyorum. İnşallah seneye yüzümüz güler.
Takım kadrosuna bakıyorum da gerçekten çok yetersiz, Kasımpaşa ile aynı ayarda oyuncularımız var. Kaliteli oyuncumuz 2-3'ü geçmez.

Emiroğlu
12.04.2008, 23:32

Birinde servet kafa topuna çıktı,tolga da top için yükseldi fakat tolga servetin omuzunu yakalamay çalışırken,servetin kafa şutu direkte patlamak ile meşkuldu.

Geri kalanda,bir Tolga-nefret eder olarak,iyi maç çıkardı.

Murat Keçeci
12.04.2008, 23:33
TS Taraftarı Karanlıkta Kaldı
Trabzonsporlu taraftarlar önlerinde bulunan ağları aşağıya indirdiler.
12 Nisan 2008 / 21:37

Galatasaray - Trabzonspor maçının ardından stadın boşalmasını bekleyen Trabzonsporlu taraftarlar, önlerinde bulunan ağları aşağıya indirdiler. Ağı çekerek koparan taraftarlar, ''Galatasaray olamazsın şampiyon'' diye de tempo tuttular. Stadın ışıkları tamamıyla kapanınca bordo-mavili taraftarlar karanlıkta kaldılar. Konuk ekip taraftarları bunu protesto ettiler.

trabzonunsesi

candaraga
12.04.2008, 23:33
Hocam Bu Is Seninle Yurumeyecek Bir An Once Cek Git Yeter Artik Yomu Adam Gibi Adam Bu Takimi Calistiracak

Ahmet Faruk
12.04.2008, 23:35
Haram olsun hüseyin için maçtan önce yaptığımız tezahuratlar...
Resmen el freni, onun yerine topu geri değil de ileri oynayan biri olsaydı bu maç berabere biterdi.

denizgrsy
12.04.2008, 23:38
sondan başlamak istiyorum ;

maç sonunda kameralar Ersun Yanalı gösterdi ve son atakta Ferhat'ın şut denebilecek atışından sonra Ersun Yanal ''sağ elini yüzüne götürdü ve bir bakışı vardı ki '' bu görüntü çok şey anlatıyordu :)

Hüseyin çok iyi bir Trabzonsporlu çok iyi bir Trabzonlu olabilir ancak artık bu takıma zarar veriyor , tıpkı şişen bademciklerin nasıl alınması gerekiyorsa Hüseyinin de artık alınması gerekiyor , yeter artık yani...:)

kaleci olayı ise ; artık sanada yeter be Tolga...bu genç yaşında Trabzonspor'un kalesinde şans buldun hemde az sayılmayacak kadar çok şans.Ancak seninle olacak iş değil bu güzel kardeşim , ya yedek otur yada önce biraz dolaş başka takımlarda olgunlaş ( bunda kötü bişe yok , Fatih Tekke de çok dolaştı )

bir de Yattara ; be güzel kardeşim neden her ayağına aldığın topta üç kişinin arasına yöneldin , bi bacak arası yapma sevdası anlamadım gitti....belki sende diyeceksin ki bana ayak uyduran yok :) ama be kardeşim hiç ama hiç oynamadın...çok mükemmel bir topçusun mükemmel yeteneklerin var ancak bunu genele yayamadığın için avrupa kulüplerinin gözüne batamadın , yoksa seni çoktan kaparlardı çünkü çoğu üst düzey takımda senin ayarında topçu yok !

yani neresinden baksanız elinizde kalıyor...tamam bu seneyi bıraktık unuttuk dedik ama be kardeşim şu gs yi yenseydiniz bari , adımız ''gs ya yatan takım'' olarak çıktı !

hani takım sahaya çıkarken ''kalp vakfı '' pankartı ile sahaya çıktıya , işte o yazı biz Trabzonspor taraftarlarına itafendi :) kalp sağlığı açısından bizi izlemeyin der gibi :)

sbay
12.04.2008, 23:38
maçları izlerken Hüseyine sinirlenemiyorum bile...Artık ben bu adama gülmeye başladım...Bu kadar saf görünüp Trabzonluluk adı altında yılda 2 trilyon kazanan bir insan aldığı paranın hakkını vermeye çalışır veremiyorsa biraz olsun aldığı parayı görüp utanır..Basın mensuplarına röportaj vermiyormuş sene sonunu bekliyormuş...Sene sonunda konuşacakmış...Neyi konuşacaksa aldığı para az geldi heralde...Dünyada bu adamın başka bir örneği ben daha görmedim...orta saha oyuncusu bu kadar ağır olup yanındaki adama pas atmaktan bu kadar mı aciz olur...bu adamlarla biz daha çok boş seneler geçiririz.

Adem Erdoğan
12.04.2008, 23:39
TS Taraftarı Karanlıkta Kaldı
Trabzonsporlu taraftarlar önlerinde bulunan ağları aşağıya indirdiler.
12 Nisan 2008 / 21:37

Galatasaray - Trabzonspor maçının ardından stadın boşalmasını bekleyen Trabzonsporlu taraftarlar, önlerinde bulunan ağları aşağıya indirdiler. Ağı çekerek koparan taraftarlar, ''Galatasaray olamazsın şampiyon'' diye de tempo tuttular. Stadın ışıkları tamamıyla kapanınca bordo-mavili taraftarlar karanlıkta kaldılar. Konuk ekip taraftarları bunu protesto ettiler.

trabzonunsesi

Parmaklarımı kesti o ağlar.
Şerefsizliğin bu kadarı.Hayvanı kafese tıkar gibi ağ çekmişler bide.

AKSOY_61
12.04.2008, 23:39
Hocam Bu Is Seninle Yurumeyecek Bir An Once Cek Git Yeter Artik Yomu Adam Gibi Adam Bu Takimi Calistiracak

ersunun yerine düşünülen anternatifler ersun hocanın yanında stajyer kalırlar ancak.
şu anda en iyisi ersun yanaldır.

adam futbol fukarası ziyanın kadrosuna bişeyler öğretmeye uğraşıyor.bu kadroyla bu kadar

Muhammed KOÇ
12.04.2008, 23:41
hakem maçı katletti.herkes topu aldığında gözünü yattaraya dikti.başka atacak adam yok zaten.umut sagada yoktu.yattara kendi çabaladı.ersun hoca ne yapsın bu takıma&kadroya..galiba maçın sonucu önceden tayin edilmiş arkadaşlar..

Özge
12.04.2008, 23:41
Böyle bir orta saha başka takımda yok.Kötü oynadık ama hakem çok iyi çalıştı.Maçı kaybetmemiz için elinden geleni yaptı.

hasan8861
12.04.2008, 23:44
biraz emek verin şu takıma ne biçim topçusunuz ALLAHım bize sabırlar versin.biraz yürekli oynamayı beceremiolar.bu kadar rezil olunur mu bir düzgün organize atak yapsaydık.artık üzülemıyorum bile yavaş yavaş uyuşturuyor bu takım beni.eskiden her gs fener bjk maçlarından yenilgiyle ayrılınca gözyaşları döken ben artık takamıyorum bile.ALLAHım sen biize yardım ettt.ama yinede her zaman heryerde ÖLÜMÜNE TRABZONUM!!!

sbay
12.04.2008, 23:45
Yaa şu maçın sonunda bile işi dönüp dolaştırıp Ersuna getirenler bile varya pes diyorum artık...Göz var nizam var bugünkü maçı izleyen biri şu kadronun ne çapta olduğunu görür ona göre bir değerlendirme yapar...
Maçın sonunda Serar Bali Ersuna nası laf koyarımın hesabında, kimi taraftar bu adamı nası göndeririz peşinde, yönetim adam gibi çıkıp sahiplenmiyor..
Nasıl bir camiayız anlamıyorum ortada hiçbir iddia yok gelecek senenin planları yapılacak ona bile izin verilmiyor...

Ahmet Faruk
12.04.2008, 23:47
Barış çok çok kötü oynadı...
Bence Adnan-Barış değişikliği yerindeydi...
Umutun koşmaktan başka yaptığı bişe yok...
Yattara iki defa 4 kişinin arasından sıyrılmaktan başka hiç bişe yapmadı...
Tolgaya helal olsun...Pozisyonların çoğu bize uzak kalede oldu, yüreğimiz ağzımıza geldi ama Tolga baya kurtarışlar yaptı...
Ne yapalım biz daha, Taraftar üzerine düşeni yaptı...
Sahadaki ruhsuzlar mahvetti bizi...

TheRapZoNe
12.04.2008, 23:52
Sezon boyunca taraftarda moral birakmayan futbolculara ceza verilmesini bekliyorum. Yonetim mantikli davranir umarim..

Mehmet_Mercanlı
12.04.2008, 23:54
http://ufalt.com/temp/lrsky4.jpg

Ayaz
12.04.2008, 23:56
alkışlanacak hiç bir şey yokken içimden zerre kadar eleştirecek yerecek yada övecek şeyler geçmiyor, sadece bu sezonun bir an önce sona ermesini istemekteyim, yeni sezonda iyi şeylerin başımıza gelmesi dileği ve duasıyla.

erol_izm
13.04.2008, 00:00
Yav bırakın artık "hakem bizi yaktı" edebiyatlarını. Yani lehimize tartışılabilecek tek pozisyon var ve o pozisyonda çok azda olsa topun yönü değişiyor gibi. Çağdaş'ın da topu koluyla taşıdığı ve bence %100 penaltı olan bir pozisyonuda hakem es geçti. Yani hakem kaybetmemizde pay sahibi değildir. Yattara'nın bir pozisyonu varki hakem kırmızı verse bir şey diyemezsin. Olmadı, gücümüz yetmedi.

Ayaz
13.04.2008, 00:05
Maçlara gidip gitmeme konusunda fikrim;
bir çoğunun şurda 50 günlük takımla birlikteliği kalmış olduğundan dolayı, üzülmeleri yada sevinmeleri kendi adlarına birşey değiştirmeyecektir, bu takımda "sana şu kadar para oynuyorsan oyna yada kapılar açık" söylenecek ve gidenin arkasından bile bakılmayacaktır.. Desteklememek hata olur, bizler düzgün ve eleştirel bir yaklaşımda desteklemeye devam edelim, Neyi isteyip neyi istemediğimizi iyi aksettirelim, sesimizi çıktığından daha çok duyuralım, sorunlara bu şekilde yaklaşırsak çözebiliriz. Ve bu sevgiyi daha da büyütebiliriz.

Erdal
13.04.2008, 00:07
Maçı stadyumdan seyreden arkadaşlar; Tayfun nasıl dı? Cevaplarken merhum Özal ın "bir futbolcunun top ayağında iken ne yaptığından çok ayağında değilken ne yaptığı önemli " tesbitini de dikkate alarak lütfen:))

alpi53
13.04.2008, 00:10
Bence dua edelim fener sampiyon olup gelsin, yoksa turu Avni Aker'de atacaklar....

Fenerin şampiyon olup Avni Aker'de bizi yedeklerle yenme ihtimalinin olması da beni düşündürmüyor değil,bu da kahredici bir başka durum olur.Yedeklerine bile yenilmek hiç de kolay hazmedilmez..Şampiyon olup turu bizim sahamızda atmalarından sonraki en iç karartıcı ihtimal de bu olur herhalde...

ssmuratss
13.04.2008, 00:11
bende maçtaydım fikrimce hüseyin in yerine adnan oynatılmalı kalan maçlarda hiç olmazsa pas atabiliyo ve asıl konu bence yattarayı tez elden satmak lazım sözleşmesini de uzattık türkde olacak sanırım istediğimiz fiyata satabiliriz bence bütün toplar onda toplandı bu akşam ve bütün topları kaptırdı

ferhat ve mustafa berbattı yine ortasahada 3 önlibero ile oynayan takım bu kadar pozisyon verir mi ya

Ahmet Faruk
13.04.2008, 00:11
Maçı stadyumdan seyreden arkadaşlar; Tayfun nasıl dı? Cevaplarken merhum Özal ın "bir futbolcunun top ayağında iken ne yaptığından çok ayağında değilken ne yaptığı önemli " tesbitini de dikkate alarak lütfen:))
Ben çok beğendim şahsen...
Soğuk kanlıydı...
Ziya zamanındaki lan lun,pat küt oyun anlayışından kurtulmuş...

Ayaz
13.04.2008, 00:15
takımda Ersun Yanal ile birklikte gelen kapasitesinden faha fazlasını yapma isteği ve becerisi var zaten kişisel olarak değerlendirmek bence bu konuda hata olabilir, Hüseyin ve Hasan bile arapası düşünüyor ve deniyorsa, bu tamamen teknik düşünceden ve oyun planından kaynaklıdır. Tolga'nın Ferhat'ın riske girerek defanstan pas yaparak çıkmak istemeleri de bundandır..

TSercaN
13.04.2008, 00:16
o degilde bu ergin kelese o formayi veriyorlar bizim sucumuz ne bize niye nasip olmuyorda öyle kazmalara nasip oluyor allahim ya delircem valla ya

senin arkanda bir DAYIN yokda ondandir kardes... yoksa bende o kaleye gecerdim..

adherent_61
13.04.2008, 00:23
Karşılaşma Trabzonsporumuz açısından özetlenecek olursa rezil futbolcular = rezil oyun şeklinde formüle edilebilir. Ne yazık ki elimizdeki futbolcuların çoğunluğu hala hangi takımın formasını giydiğinin farkında değil. Tabi bu futbolcuları Trabzonspora alanlar da hangi takıma aldıklarının farkında değillerdi. İnanın bu topçu müsveddelerinin çoğu bırakın Trabzonsporu, Kasımpaşa’da forma giyebilecek kabiliyette bile değiller. Dolayısıyla böyle futbolcuların ortaya koyabileceği futbol bizi ancak 1-0 la kurtarır. Fark yemediğimize şükrederiz bugünkü gibi. Bu futbolcularla ciddi takımlar karşısında daha iyi sonuç almak mümkün değil. Zaten takımın kaptanı Hüseyin olunca söylenecek bir şey de kalmıyor aslında…

Emiroğlu
13.04.2008, 00:25
Az önce yanlış yere yazmışım

" Bu arada unutmadan,
O kale arkasında ki UA GÜMÜŞHANE'Li KANI BOZUK ' lara da selam yollayayım ! "

furkansenokur
13.04.2008, 00:26
yaw bende maçtaydım ne çirkef bi takım ya bu galatasaray paso yerdeydiler hakemde saolsun maçı katletti

oguzkoc
13.04.2008, 00:30
bugünkü oynayan futbolcuların üzerindeki bordo-mavi formayı çıkartın başka forma giydirin maç sonucu facia olurdu ve bu takım şuan kümede kalmaya oynardı. bu formanın ölüsü bile ligde hala dayanabiliyor ve çok kötü futbol oynasa bile gs ye sadece 1-0 yeniliyor. işte bu yüzden seviyorum seni bordo-mavi...

macka61
13.04.2008, 00:30
futbol açısından rezaletti bizim için ama verilmeyen ilk golümüz ofsayt değildi ama olsa ne yazar top oynamadık

Cafer KILIÇSOY
13.04.2008, 00:31
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=36837
Helal olsun adama. Bana bir görev verilirse ve elimden gelirse yaparım diyor.

Sonuçta başkaları gibi yok işim var yok gözümün üstünde kaşım var demiyor

karadağ61
13.04.2008, 00:38
umarım seneyede hakemler böyle olmaz.sadri baskanım;Allah askına bunla bir dur de.

SDanışmaz
13.04.2008, 00:42
Arkadaslar cok begendıgınız tolga yı biz bıraksak alacak takım olur mu???

olmaz mı.

Gümüşhane UNİTED FC AC .

Sefa Murat Dokuz
13.04.2008, 00:43
Soğuk kanlıydı...
Ziya zamanındaki lan lun,pat küt oyun anlayışından kurtulmuş...
bnde çok beğendm ötekilerdn kat be kat iyiydi kaç kez gs nin ara paslarını kesti ayaklarını çok yükseğe kaldırabiliyor top keserken... ayrıca b top süerken eskiden topla dışarı çıkardı şimdi çıkmadığı gibi bizim oyunculara da kazandırabiliyor...

TSercaN
13.04.2008, 00:44
cok guzel konusmus yaaa helal olsun diyorum!!! YALCIN BULUT :D

alper*
bu yatma muhabbetine guluyorum sadece iste boyle :D:D
yahu gsye haksizlik etmeyin
bu takimi yani bizi yenmeleri icin bizim maci kasten vermemize falan gerek yok
topcularimiz herkesin malumu
ben iddia ediyorum
asilmayin bu maca falan filan -hani olmaz ya- dense bile bu futbolcular bir sekilde maci kazanirlar
o derece beceriksiz insanlar benim gozumde ...

Tosun61
Arkadaslar bu macin analizi yapilmaz.Sahada kalite konusur ve kunustuda.55-60 dakika bir pozisyon dahi üretemeyen takimin nesini konusacaksiniz.al birini vur ötekine,SABIR,SABIR,SABIR baska söze ne hacet.ayrica Tolga'ya yapilan bu acimasiz elestirilere katilmam mümkün degil.bence Tolga bu takimin en iyisi bunu mübala etmeden söylüyorum,dünya futbolunu bir takip edin en mükemmel kaleciler bile ne büyük hatalar yapiyorlar.birakin da böyle kötü böyle rezalet bir sezonda Tolga'da hatalar yapsin.Jefferson'un yedigi goller aklima geldikce Tolga'nin yaptigi hatalar devede kulak kalir VESSELAM...

Selman
Vayy be demek golümüz ofsayt değilmiş.Şahsen stadda ben ofsayt gibi görmüştüm.Maç ile ilgili söylenecek pek birşey yok, ne biz ne gs yokları oynadık.Hakem ince ince doğradı bizi, her pozisyonu gs lehine yorumladı.

İlginç gelebilir ama Tolga'yı beğendim sadece.

Erdal abi(HAMSİ) Tayfun'dan Trabzonspor'a stoper olmaz;)İnan top ayağındayken yaptığı işlere dayanarak söylemiyorum.

Sefa Murat Dokuz
13.04.2008, 00:45
Tolgayı hep eleştiririm ama bugun iyiydi arkadaşlar...

Sefa Murat Dokuz
13.04.2008, 00:47
Arkadaslar bu macin analizi yapilmaz.Sahada kalite konusur ve kunustuda.55-60 dakika bir pozisyon dahi üretemeyen takimin nesini konusacaksiniz.al birini vur ötekine,SABIR,SABIR,SABIR baska söze ne hacet.ayrica Tolga'ya yapilan bu acimasiz elestirilere katilmam mümkün degil.bence Tolga bu takimin en iyisi bunu mübala etmeden söylüyorum,dünya futbolunu bir takip edin en mükemmel kaleciler bile ne büyük hatalar yapiyorlar.birakin da böyle kötü böyle rezalet bir sezonda Tolga'da hatalar yapsin.Jefferson'un yedigi goller aklima geldikce Tolga'nin yaptigi hatalar devede kulak kalir VESSELAM...
Jeffersona da çok büyük haksızlıklar yapıldı o yakıldı bari tolga yakılmasın...

bana göre jefferson bugune kadar aralıksız oynasa bu ligin en iyi kalecisi olurdu açık ara farkla ama kullanamadık...
tolga bugun iyiydi ama 2 sezondur oynuyor ve bu sezon inanılmaz hatalar yaptı bugun daha olgun gördüm tolgayı o kadar....

aktan61
13.04.2008, 00:48
Trabzon taraftarı karanlıkta kaldı

böyle bi tempo tuttuysak ben de katılıyorum.birbirlerinden farkları yok ama gs yerine fb olsun diyorum.

Cafer Bulur
13.04.2008, 00:52
Vayy be demek golümüz ofsayt değilmiş.Şahsen stadda ben ofsayt gibi görmüştüm.Maç ile ilgili söylenecek pek birşey yok, ne biz ne gs yokları oynadık.Hakem ince ince doğradı bizi, her pozisyonu gs lehine yorumladı.

Erdal abi(HAMSİ) Tayfun'dan Trabzonspor'a stoper olmaz;)İnan top ayağındayken yaptığı işlere dayanarak söylemiyorum.
ayman ofsayt oldugunu kabul etmis.adnan da topun kafasini siyirdigini söyledi.golün verilmemesi kabul edilebilir.ama nedense bu sezon g.saray aleyhine bir türlü hatalar yapilamiyor.hakemler takdir haklarini bizim lehimizde kullanmiyor.düsenin dostu olmazmis...

Ahmet Faruk
13.04.2008, 00:55
ayman ofsayt oldugunu kabul etmis.adnan da topun kafasini siyirdigini söyledi.golün verilmemesi kabul edilebilir.ama nedense bu sezon g.saray aleyhine bir türlü hatalar yapilamiyor.hakemler takdir haklarini bizim lehimizde kullanmiyor.düsenin dostu olmazmis...
Aynen katılıyorum...
Yağmasanda gürle derler ya, Sadri başkan da onun için hekem hakkında konuştu sanırım...

atlantis
13.04.2008, 00:56
Bizi bu futbolla Bank Asya ligindeki takımların yarısı yener.

tamuğ yamtar
13.04.2008, 00:56
Umut'un golü ofsayttı.

Adnan dokunuyor topa.

Bunu gören yan hakeme de kesin madalya takmak lazım.

Başka da yazacak birşey yok.

Bir sorum olacak ama.

Hüseyin bu takımdan yıllık ne kadar alıyor?

Bilen varsa ve cevaplarsanız sevinirim.

Erdal
13.04.2008, 00:58

:)) Göreceğiz Selman ..Kaldı ki ben sadece Trabzonspor da değil Milli takımda da göreceğiz diyorum... çok kalmadı ağustos a :))

Ümit Tekşan
13.04.2008, 00:59
Ben Maçı izledim basından sonuna yok ama ya yok su ligde bizim kadar kötü top oynayan takım yok.
Ya bu Hüseyin nasıl bir topçu nasıl bir ruh haline sahip anlam veremiyorum, ve Hüseyin yeter artık yeter Hüseyin senin bu takımda hiç ama hiç yerin yok sen git 3.ligde bir yerlerde oyna diyorum..
Bir futbolcu ve bu futbolcu takımın hep kaptanı hemde orta sağa oyuncusu Allaha askına bu kadar olur ya bütünnnnnnn topları geri pas yapıyor ya vur be kardeşim vur su topu ileri gitsin belki karambol olur bişey olur gol atarız. Allahım yok bizim takımımızın düştüğü hallere bak sen basından bu yana bizi rezil ettiler.
Bu Futbolcuların bir kaçtanesi hariç hiç birisi Bordo Mavi formayı kesinlikle hak etmiyor Kasım paşa bile bizden iyi yazıklar olsun diyorum hepsi ruhsuz. İnsallah Fenerbahce sampiyonluğu bizim saha ya bırakmaz yoksa fenerin Yedeklerinin yedekleri çıksa bile bizi silerler sahadan.. baska söze gerek yok......

Cafer Bulur
13.04.2008, 01:00
Umut'un golü ofsayttı.

Adnan dokunuyor topa.

Bunu gören yan hakeme de kesin madalya takmak lazım.

Başka da yazacak birşey yok.

Bir sorum olacak ama.

Hüseyin bu takımdan yıllık ne kadar alıyor?

Bilen varsa ve cevaplarsanız sevinirim.
hüseyin 2.1 milyon ytl aliyor.yani aldigi parayi haketmiyor.sadec hüseyin degil bircok futbolcumuzun aldiklari parayi haketmedigini rahatlikla söyleyebiliriz.transfer masasinda olduklari kadar yesil sahalar dada profesyonel olsalar güzel olacak...

kaplanlar29
13.04.2008, 01:01
adamlar tek kale oynadilar
ne hallere dusduk :)

sbay
13.04.2008, 01:02
bu hüseyinin menejeri kimse gerçekten bu işi hakkıyla yapan bi adammış..nası bir pazarlık metodu var acaba çok merak ettim 2,1 milyon ytl yi görünce..

CEMEFKER
13.04.2008, 01:03
İddiası kalmamış bir takımdan, gidecek-kalacak-alınacak oyuncuların hesabının yapıldığı bir dönemde bir futbol takımından daha ne beklenir ki......?! 4. büyük bir takımın antrenörü, futbolcusu isen beklenir, bunun idrakinde olan kaç futbolcu var takımda ?
Teknik, mental analize gelince;
Yav Allah aşkına Ersun Hoca bu takıma ne verdi şimdiye kadar anlamakta zorluk çekiyorum, bu kadar destek neden......Elindeki yetersiz futbolcu bahanesi tek, en büyük kurtarıcısı oldu bugüne kadar. Yav bu takım ne defans yapıyor ne ofans yapıyor, iki pas yok, bu rezillik nedir, sağbackden Sabri senin sıfır tabir edilen bölgene kadar inmiş adamı takip eden Barış , Sabri'nin önü boş solbackin nerde. Okan'ın ahı gitmiş vahı kalmış, maçın adamı olacak nerdeyse, adam elini kolunu sallayarak ortalar yapıyor, orta alanda basan yok. Defans organizesi allak bullak. Allah'tan adamların ilk yarının son 10-15 dakikada fizikleri düştü de takım top yapmaya başladı. Devre düdüğü imdata yetişti, ancak ikinci yarı yine aynı durum. Ersun Hoca'nın çalıştırdığı takımların defans yönleri belli de hücümda da hiç bir şey yok.Ersun Hoca'nın şimdiye kadarki takımlarda vazgeçmediği, inatla uyguladaığı Önde basma yok, ilerde çoğalma yok, garibim Umut birşeyler yapmaya çalışıyor... Hoca'nın kaybedecek neyin vardı bu maçta ?..... Teknik, taktik analizi bir yere bırakırsak bir takım böyle prestij açısından önemli bir maça bu kadar ruhsuz , eksik mi hazırlanır.Başta Yattara.Bu adamın kafası nerde, gerçekten 3 senelik anlaşıldı mı, aklı transferde mi , çocuğuna hala okul mu arıyor, eşi nerde, Gine'den genç yetenekleri (!) Trabzonspor'a kazandırma (kasma) için iş takipçiliği peşinde mi, Bana ne, bana ne, beni al, onu alma. (Hay Allah ne saçmalıyorum ben.) Sezen Aksu'ya selamlar bu arada.
Bir de 3-4 sezon önce Trabzonspor'un Fener ile başabaş şampiyonluk için yarıştığı sezonda Cimbomun hiç bir iddiası yokken Avni Aker'de bize taktığı çelmenin cevabını vermek için böyle bir fırsat elde varken elde. Yazık ......
Hangi maçı alacaksın, takımın prestiji için önemli olan maçların birçoğunu kaybettik.

Her zamanki gibi bir dahaki bahara erteledim HAYALLERİMİ ki gerçekleşeceğini rüyamda hayal ettiğim.

tamuğ yamtar
13.04.2008, 01:03
hüseyin 2.1 milyon ytl aliyor.yani aldigi parayi haketmiyor.sadec hüseyin degil bircok futbolcumuzun aldiklari parayi haketmedigini rahatlikla söyleyebiliriz.transfer masasinda olduklari kadar yesil sahalar dada profesyonel olsalar güzel olacak...

Ciddi olamazsın.

1 milyonu kalbim belki kaldırırdı ama buna kalbimin dayanacağını düşünmüyorum.

Sadece Trabzon'lu olduğu için bu kadar alıyor galiba.

Başka açıklaması yok bunun.

Başka takımda anca 4 de 1'ini alır.

Cafer Bulur
13.04.2008, 01:05
Ciddi olamazsın.

1 milyonu kalbim belki kaldırırdı ama buna kalbimin dayanacağını düşünmüyorum.

Sadece Trabzon'lu olduğu için bu kadar alıyor galiba.

Başka açıklaması yok bunun.

Başka takımda anca 4 de 1'ini alır.
misir daki sagir sultan bile hüseyinin ne kadar aldigini duyduda sen duymadin mi?bence sen ironi yapmak icin hüseyinin aldigi parayi soruyorsun.:)

tamuğ yamtar
13.04.2008, 01:06
Ergin Keleş efendiyi de derhal göndersinler.

Tarzım değildir ama dayanamayacağım ve gerçekleri söylemek huyumdur.

O tiple manken edaları, beni gülmekten bitiriyor.

Adamın ayakta duracak hali yok. Gençmiş bi de.

Barış'ın daha çok yolu var.

Önce ayaklarını yere sağlam basmasını öğrenmeli.

Çok heyecanlı ve korkuyor.

Oraya buraya röportaj vereceğine bu mevzularla ilgilensin.

Yoksa rüyaları başlamadan biter.

Barış
13.04.2008, 01:07
bu tarz kalemiz baskı altında olduğu maçlarda tolga iyi oynuyor gerçekten. çok eleştirsek de hakkını vermek lazım. defans aşırı kötü,hele de böyle oyun kurmaya çalışırken rakip forvetler 3er 4er bastırınca aşırı kötü,orta saha rezalet,(hasan idare eder) umut her maçta klasik umut. ben bazı deplasmanlarda gol atamayışımızı direk umuta bağlıyorum.2 deplasman maçında 55 şut ve onlarca ortayla gol atamayan takımın böyle tek tük yakaladığı pozisyonları böyle bi forvetle atması imkansız.en azından altı pastan kaleyi tuttur be kardeşim.

Halit Aydın
DK 61:
http://img212.imageshack.us/img212/5623/12042008047sq8.jpg

Kafes ortamına dikkat!

tamuğ yamtar
misir daki sagir sultan bile hüseyinin ne kadar aldigini duyduda sen duymadin mi?bence sen ironi yapmak icin hüseyinin aldigi parayi soruyorsun.:)

Dur kardeşim. Takılıyoruz şurada:)

alper*
13.04.2008, 01:09
kafes ustten cisim gelmesin size diye koyulmustur belki de ..

Selman
13.04.2008, 01:09
O kafes daha sonra yokoldu tabi:D

kaplanlar29
13.04.2008, 01:10
ersun yanalin hareketi gordunuz demi arkadaslar ferhatin vurusundan sonra ...
adam neyapsin yaaaa , TARAFTARA TSK EDERIM TAKIMI YANLIZ BIRAKMADII AMA TAKIM TAKIM DEGILKIIIII

Adem Erdoğan
13.04.2008, 01:11

Sandalye atsaydılar gelmezdi.

Mustafa Önal
13.04.2008, 01:14
http://img301.imageshack.us/my.php?image=31kpv1.jpg

Halit Aydın
13.04.2008, 01:17

İnsanın maçı izlemesine engel oldu. Maçı karelere bölünmüş şekilde izledik :D

alper*
13.04.2008, 01:20

abi senin linkin dogrusu boyle olacak sanirim yanlis koymussun da tiklanmiyor :)

Ahmet Karadeniz
13.04.2008, 01:21
ama samiyende sov yaptıkkk yenseydik tabi daha ii olurduu

ssmuratss
13.04.2008, 01:28
15 dakika falan cin conluları susturduk ama bizdeki ruhun onda biri futbolcularımızda yoktu malesef

TS-FAN
13.04.2008, 01:31
hüseyin'in sözlesmesi sezon sonu bitiyormus,insallah bize iyilik yaparda gider bu takimda
yeni sözleşme yapmazsın mecburen gider.
Ama başkanımız sağolsun"O,bizim biricik kaptanımızdır" diyor.
Yani biz ona mecburmuşuz gibi bir durum çıkıyor ortaya.Ki bu beni delirtmeye yetiyor.

KUTADGU
13.04.2008, 02:19
Maç hakkında yazı yazmak istiyorum...
Lakin sinirimin biraz daha yatışması gerekmekte...

Ancak...
Açık ve seçik...
Kim bu kulüpten futbolcu olarak para alıyor ve bu maça "bitse de gitsek, yenilsek ne olacak" gözüyle bakıyorsa Şerefsizdir....
Hemde en hakikisinden...

Maç ile ilgili yazıyı bir ara dillendiririm...
İnşallah yatışmış bir sinirle.

My
13.04.2008, 02:24
Kahrolurum diye maçı da dinlemedim. Sadece ara sıra arkadaşlar telefon açıp durumu bildirdi bana. İyiki de öyle yapmışım yoksa en aşağı 3 gün başım ağırırdı valla.

Kocaman bir gerçek var ki o da durumumuz hakikaten vahim. Bu kadar eksik bir kadroya nasıl yerli yerince transfer yapacaklar da oynayan bir takım haline geleceğiz pek aklım ermiyor. Bayağı bir sabretmemiz ve de çok doğru işler yapmamız lazım.

MetiN08
13.04.2008, 02:39
o degilde benim cok merak etdim sey acaba sene sonunda saticazmis oyunculari hangi takimlar alicak diye düsünüyorum 2lig akimlarimi 3 lig takimlarimi diye düsemeye basladim bile valla, bide helle sükürki bir kac kisiniz burdananladiki asil bizim gercek düsmanimiz gslilerdir

alper*
13.04.2008, 02:47
o degilde benim cok merak etdim sey acaba sene sonunda saticazmis oyunculari hangi takimlar alicak diye düsünüyorum 2lig akimlarimi 3 lig takimlarimi diye düsemeye basladim bile valla, bide helle sükürki bir kac kisiniz burdananladiki asil bizim gercek düsmanimiz gslilerdir

Ayni soruyu bu aksam kiymetli bir buyugume sormustum.Okursa bana verdigi cevabi yazar insallah zira cok mantikli ve guzel bir cevapti :)

Adem Erdoğan
13.04.2008, 03:38

Sinsi düşman hemde.Abd Türkiye ilişkileri gibi.İşlerine geldiği zaman dost gibi görünürler.

Şu futbollla hala şampiyonluığa oynuyolar ya en çok koyan o.

Muhammet
13.04.2008, 04:45
Sinsi düşman hemde.Abd Türkiye ilişkileri gibi.İşlerine geldiği zaman dost gibi görünürler.

Şu futbollla hala şampiyonluığa oynuyolar ya en çok koyan o.

Bana da koyan, asıl düşmanımızın gs olduğunun ancak anlaşılması.

fener hatalı hakem kararlarından puanlar alınca, forumda kan kusulur, ama gese yalandan goller, şaibeli kaleci hataları, ofsayttan goller atınca konu geçiştirilir.

Nedense kimse bırakamadı bu bağnaz antifenerliliği.

Adem Erdoğan
13.04.2008, 05:00
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/4/7_207417_thankyou1304bb.jpg

Ezikliğin fotoğrafı.

aaahmet61
13.04.2008, 07:11
bu takıma çok tranfer lazım belli.yoksa önümüzdeki sene lig düşeriz.inşallah bşkan yapacağı 12 transferi 12 den vurur.merak ediyorum gökdenize yıldız demeyen başkan hatasını anlamışmıdır.

Atakan
13.04.2008, 07:51

Alırlar Alırlar Alınmayanlarıda serbest bırak yeter !!!!!

kasarci
13.04.2008, 07:54
Asil MaÇ İÇİn Stada Gİden ArkadaŞlara ÜzÜlÜyorum... Bu Futbolcular İÇİn MaÇa Gİtmeye DeĞmez. Hedef 2008-2009 Sezonu ... Uyurgezer Futbolculari Ts Nereye Satacak Acaba... Takim Bunlardan Nasil Kurtulacak GerÇekten....

kasarci
13.04.2008, 07:56
Yaziklar Olsun
Yaziklar Olsun
Takimin BÖylesİne, Yaziklar Olsun
DoĞmamiŞ Çİleler
YaŞanmamiŞ Dertler
Benİm Mİ Olsun
Ben Ne Yaptim
Kader Sana
Mahkum Ettİn Benİ
Ayak Takiminaa

Atakan
13.04.2008, 07:57
Ts-0 Gs-1

Bence Bu maçta özellikle ikinci yarıda çok baskılı oynayacağız ama gol bulamayacağız

Ben sölemiştim benim için süpriz olmadı.haftayagençlerbilriği tahminim olmassa ki inş olur ondan sonraki maçı yaparım:D

Mayls
13.04.2008, 08:49
Güzel futbol, iyi bir Tolga, yan hakeme ragmen adil mac yönetmeye calisan iyi niyetli bir hakem ve saha kenarinda Ersun Yanal. Kaybetmis olsakta mac bana keyif verdi.

Semih58
13.04.2008, 09:03
TRABZONSPOR istikrarı devam ediyor.

Taraftar üzülmeye devam ediyor.

h@msi61
13.04.2008, 09:09
ligde bizden baska 3 ezik karsisinda tulum cikaran takim var mi acaba, hic sanmiyorum... Muhtemelen kendi tarihimizde de yoktur. Yiye yiye bitirdik mirasi...

onurts61
13.04.2008, 09:17
Huseyin konusunu aslinda uzun uzun konusmak lazim aldigi ucreti heralde dunyanin baska bir kulubunde yarisini dahi alamaz , futbol zekasi ve yetenegi minimum seviyede bir arkadasimiz ama trabzon dogumlu olmasinin ve tahminin trabzonda onda nemalanan bir gurbun onu desteklemesinden dolayi hala bu takimda futbolculuk yaptigini sanmaktadir artik bir virus haline geldi bu virus un temizlenmesi lazim onu gonsterdigi performansi ve aldigi ucreti bilen diger futbolculardan kendilerini maca vermelerini beklemeyin sizin isyerinizde yaptiginiz isin yarisini yapan zekasi olmayan bir insan sizden 3-4 fazla maas alirsa sizi olumsuz etkiler fakat kendisinin cok guclu bir lobisi oldugu kanaatindeyim gelne her teknik adam bizim gordugumuzu elbet goruyordur birakin yedek birakmayi on icinde bile adami alamiyorlar Hasan i sevmeme me ragmen dun oyundan onun ckacagina huseyin in cikmasini tercih ederdim ama yapilamiyor galiba dayi amca olai olsa gerek.

Tolga ile ilgili orum aomanin bence pek manasi yok macin basinda hakan in vurdugu ciliz topun sektirmesi , serveti in direkten donen topundaki cikisi varolan gercegi daha da net olarak gosteriyor yok yok yok ama hala bu adamdan kaleci yaratmaya calisan insanlar var olmuyor neden zorluyorsunuz ve olmayacakta gorunen resim ortada.

Umarim onumuzdeki yl hersey farkli olur her nekadar cok az umudum olsada...

Ertan 51
13.04.2008, 09:24
en ağırıma giden de
gs-bjk ve febe nin futbolları ve bu oyunla şampiyonluk kovalamaları
dün gördük oynadıkları futbolu ve adamlar lider keza bjk de öyle febe naleti de Türkiyede öyle
bu takımlar büyük felan değil onları büyük yapan bizim iş bilmezliklerimiz
normal bi takımımız olsun şehirde gerçek anlamda bi bütünlük inanmışlık olsun Trabzonspor takımı efsane dönemden sonra bile en az 5-6 defa şampiyonluk yaşayabilirdi
ama biz birbirimizi yemeye devam edelim en tepeden sana bana bize kadar...

içim yanıyor içimm.

hodlu
13.04.2008, 09:47
Yine kahredici rezil futbol,mağlubiyet...Ziya efendi ve Albayrak yönetimi hiç utanmıyormu bu rezilliği seyrederken çıldırmamak elde değil...Sonra bu Tolgadan kaleci olmaaaaaz kardeşim daha maçın 10. dakikasında 2-0 olmuştu maç.<dünyanın en iyi takımı olsa bu kaleci ile hiçbir yere gidemez...

keles76
13.04.2008, 10:15
bazi arkadaslaR BU takima transfer lazim demis daha elindeki yetenegi tutamiyan bir baskan ve yonetim nasi oluyoda transfer yapsin yeni atacagiz oltayi 10 kere biri ise yararsa icinden bir sota bir step bir simek basarilisin onlarida bir sonraki sene satarsin benim bu baskan ve yonetimden ve hoca vede takimdan bir beklentim yok alayinin basireti bagli alayi aciz alayi teneke sadece ses var .benim bir umudum varsa oda altyapidir oda okadar parlak gorunmuyor.ben yoruldum

Murat Keçeci
13.04.2008, 10:31
bu sene figüranları oynuyoruz 3 eziktende şu ana kadar bizim gibi puan almamış olan başka takım var mı merak ettim şimdi

m@rdi
13.04.2008, 10:37
Maçı izlemedim. Sadece ilk yarının son dakikalarını radyodan dinledim. Spikerin sözleri:

-Topu alıp atak yapan Trabzonsporlu futbolcuların elleri ayakları birbirine dolanıyor!

Sadece bu cümleyi bilerek "rezillik diz boyu".

Harun
13.04.2008, 10:50
Maçı izlemedim ama yapılan onca yorumdan ve gazetelerdeki köşe yazarlarının anlattıklarından yola çıkarak çok kötü bir oyun ortaya koyduğumuzu , sahada adete ruhlar gibi gezindiğimizi, hiç bir varlık gösteremediğimizi anladım.
Ben bu olumsuzlukların başında Ersun Yanal'ı sorumlu tutuyorum.Maç sonrası yapmış olduğu açıklamalr ise ona hiç yakışmadı. Bir takımın iddaası olmaması demek sahada gezinmek demek değildir.Sonuçta bu tür müsabakalarda takımı ekstra motive eden kişi teknik trektördür.Kaldı ki bahsedilen takım Trabzonspor ise iddaasızlık diye birşey söz konusu değildir.
Futbolda yenmekte vardır yenilmekte.Biz burda dikkat ederseniz niye yenildiğimizi değil, nasıl bu kadar ruhsuz olunur? onu tartışıyoruz.Zaten gs nin favori olduğu onların bizden daha çok puana ihtiyaç olduğu kesin birşeydi.Yani bunu kalkıp maçtan sonra dile getirmek mantıksızlık.Sen sahaya bunun bilince çıkacaksın.Hatta bunu avantaj olarakta kullanamyı bileceksin.
Elimizdeki kadronun yetersiz olduğunu hep söyledik.Fakat bu kadronun bu kadar kötü oynamasının hiç bir mazereti olamaz.Kaldıki hepimizinde gördüğü gibi bu sezon fb hariç hiç bir takım şampiyonluğu hak edecek futbol oynamıyor.Bu kadar rezil bir ligte biz bu oyunla bu sırada bulunuyorsak bunun tek sebebi de budur.Dua edelim ki ligimizin bu sezon kalitesi çok düşük.Yoksa şuan bizim için kümede kalmak gerçekten mücize olurdu.

Ork Hun
13.04.2008, 10:50
dün maça maalesef ben de gittim
ve trabzonsporluluğumdan
trabzonluğumdan utandım
bu taraftar hiç bir şey haketmiyor
hele şampiyonluğu hiç

maçtan önce bir grubun adamı diğer grubun liderinin ağzını burnunu dağıtıyor
taraftar desen yarısı küfür edip kavga çıkarmaya gelmiş
o kadar insanın içinde ağza alınmayacak şekilde milletimizin en kutsal değerlerine küfür ediyorlar
saygı duruşunda bile küfür eden aşağılık bir garip kitle vardı dün akşam orda
ben ise sadece utandım
rakip oyuncu sakatlanınca oh! çeken acayip bir kitle...

mehmet_35
13.04.2008, 10:53
satılık takım bu futbolla boyle yonetım oldukca hıç bir yere gelemez bu takım

Hekimoğlu
13.04.2008, 10:53
maçı seyretmedim seyretmiycem de.göz görmeyince gönül katlanıyor.

Cyzio
13.04.2008, 10:56
Ben bu olumsuzlukların başında Ersun Yanal'ı sorumlu tutuyorum.

Fakat bu kadronun bu kadar kötü oynamasının hiç bir mazereti olamaz.

Neyse Harun;

Yavaş yavaş dediklerime geliyorsun :D.

Ben bu gerçekleri daha Ersun bizimle mukavele imzalar imzalamaz söylemiştim. Hâttâ daha geçen sene Vestel Manisa liderken, bazı arkadaşlar "Ah bize gelse" diye iç geçirirken bile söylemiştim.

Ah...

Gençler bilebilse :D....

İhtiyarlar yapabilse :D...

murseltaskin
13.04.2008, 11:01
normal sonuç.aksini bekleyen varmıy dı

Ayhan Yüksek
13.04.2008, 11:01
rezildik dün akşam hemde çok,ama insana koyan bence bizim kadar olmasada bize yakın rezil gs nin şampiyonluğa oynaması,bu takımı beceriksizler ordusuna çeviren elindeki bütün kalburüstü topçuları satan ve takımı adeta çıplar bırakan ziya ve nuri size ne desem az Allahımdan bulun düşmanı olsa insanın takıma bukadar zarar veremezdi heralde,artık midem bulanıyor keçeliden ferhattan hüseyinden hasandan erginden tolgadan aymandan yani çoğundan şu takımın formasını haketmiyorlar seneye sıfırdan takım kurmamız şart iyi topçular alarak,öyle 5-6 topçuyla olacak iş değil bu, seneye iskelet kurulup toparlanma sürecine geçmek lazım.

ilhan
13.04.2008, 11:04
İlk 5 iddiamız mı var yoksa Avrupa Kupaları iddiamız mı? Hocanın gerçekleri söylemesi niye böyle bir tepki çekiyor? Halilhodziç'in antrenmanda koşmayanlar bankaya paralarını almaya koşarak gidiyor diye bir açıklaması olmuştu geçmişte. Kimsenin söylemeye cesaret edemediği şeyleri söylediği içinse ben tebrik ediyorum.

Bu takım alıştı artık hedefsiz oynamaya. Son iki yıldır ne için iddiamız vardı Allah aşkına? Hoca ve yönetim değişti sıra kadroda. Bu takımın bu kadar kötü oynamaya hakkı yok haklısınız ama işte bu kadar kötüler. Sıradan bir Anadolu takımını güç bela yeneriz. Ama orta düzey bir takım karşısında işte bu kadar kötü oynayabiliriz.

Motive mi gerekiyor bu takıma? Adamlar profesyonel çıkıp oynuyor her halukarda parayı alıyor. Bunlarla iddialı felan olamayız.

Dip not : Beşiktaş maçı öncesi Süleyman'la girdiğim tartışmada savunduğum bu takımdan ve iddialardan dolayı kendisinden bir kez daha Özür diliyorum. Haklıymış kardeşim, bir cacık olmaz bu ruhsuzlardan.

Ayaz
13.04.2008, 11:06
ve trabzonsporluluğumdan
trabzonluğumdan utandım
hele şampiyonluğu hiç

o kadar insanın içinde ağza alınmayacak şekilde milletimizin en kutsal değerlerine küfür ediyorlar
ben ise sadece utandım

ne yazıkki benimle birlikte birkaç arkadaşın daha susturmaya ve bu şekilde tepki gösterenlere tepkimizi göstermemize rağmen bu şekilde davranışlar olmakta. Sana katılmakla kalmayıp aynı düşünceleri bende yoğun olarak yaşıyorum, ayrıca bir dahaki maçlar içinse acaba ev sahibi tribününe gidip mi maçı izlesem diye düşünmedim değil, dün akşamki tavırlar yüzünden..

agahozlu
13.04.2008, 11:07
Dün erkenden stadın yolunu tuttum.Saat 4:30 gibi staddaydım.Malumunuz gs stadından her yerden maç izlenmiyor.En üstte orta tarafta yerimi aldım.Yavaş yavaş tribünler dolmaya başladı.Nihayet maç saati geldi.Maçın başlamasıyla içimizdeki heyecan arttı.Kötü bir futbol ile maça başladık ve öylede devam etti.Hasan ın ara pasında kaleciyle karşı karşıya topa yetişemeyen umut öne geçme şansımızı engelledi.İlk yarının sonuna doğru baskıyı arttırdık fakat ileri uç elemanları ile orta sahanın hiç bir bağlantısı olmadığı için çok boş baskı kurduk.Sonuç olarak savunmanın arkasına göz göre göre kaçan bir adamın içeriye ortalaması ve şutun savunmaya çarpıp ağlara gitmesi ile yenik duruma düştük.Sonra golü bulduk kimileri ofayt diyor kimileri değil!Aslında kimin ne dediği belli.Takım yazarları(!) hangi takımlıysa ona göre takılıyor.Staddan üsküdara dönüşte üstümde formayı görenler golünüz ofsayt değil diyorlar,varın siz düşünün.Ama site girişindeki gibi"dervişin zikri neyse fikri de odur" diyerek bu konuyu kapatalım.
Taraftarımız bu seneki istanbuldaki en iyi deplasman taraftarıydı iyi bağırdık.Klasikleşen grup kavgaları yine çıktı.Bu üzücü taraftı.61.dk meşale gösteri gerçekten güzeldi.Ali Samiyen sadece izledi.Hakem konusunda fazla konuşmaya gerek yok,ligin ne olacağı geçen haftadan belli!Hatta son haftaki Trabzonspor-fb maçının skoru bile bellidir!!Ne yazıkki futbolu yönetenler böyle davrandığı sürece takımlar arası kirli şiddete varan mücadele devam edecektir.Mücadele olmasın demiyorum ama şiddetini iyi ayarlamak gerekir.

Harun
13.04.2008, 11:10
Neyse Harun;

Yavaş yavaş dediklerime geliyorsun :D.

Ben bu gerçekleri daha Ersun bizimle mukavele imzalar imzalamaz söylemiştim. Hâttâ daha geçen sene Vestel Manisa liderken, bazı arkadaşlar "Ah bize gelse" diye iç geçirirken bile söylemiştim.

Ah...

Gençler bilebilse :D....

İhtiyarlar yapabilse :D...

Ersun Yanal'ı kendi oluşturduğu kadro ile görmediğim sürece asamam hocam kusura bakmayın:)
Ben sadece geçen zaman zarfında elindeki mevcut kadro ile daha iyisini yapabilirdi demek istemiştim:)Sonuçta bayadır takımın başında ve eksikleri görüp bilen de kendisi.O yüzden onu sorumlu tuttum.

Bu arada bir ara o bahsettiğin dönemdeki Manisa'nın kadrosu ile bizim şuanki kadroyu bir karşılaştıralım:)

tsmetu
13.04.2008, 11:35
bu kadar rezil bir futbol olmaz ayıp ya takım cok kötü oynadı doğru düzgün atak yok g^s'de oynamadıma nedenilirki artık zaten bizim kaybedecek birşeyimiz kalmadı.

lazzz61
13.04.2008, 11:39
izlerken cinnet gecirmemek elde deill umut yine sac bas yoldurduu 2 pozısyonundan 1 ini enzından atması gerekırdı yine beceriksizdi cem demir halen daha nie denemıyor bu hoca anlamıyorumm

lazzz61
13.04.2008, 11:42
Ölümüz bile az daha gayseyi yeniyordu. Hey gidi. Ne büyük takımmışız.

Keçeli, Hüseyin, Ferhat gibilerinin oynadığı görünce boşa okuduğumu düşünüyorum.
yaa bu ferhaatı nıe begenmıyrsunuz anlamıyorum o adam gıtsın cok ararsınız bence cok ii bi futbolcu daha cok gencc inş.. bu sene gönderılmezz

L.Burrows
13.04.2008, 11:53
ve trabzonsporluluğumdan
trabzonluğumdan utandım
hele şampiyonluğu hiç

ben ise sadece utandım

Evet ne yazıkki. Kaç kişiydik bilmiyorum ama o gs taraftası bile birbirini yemezken bizimkiler her zmn oldugu gibi birbirine girdi. Ayıptır ayıp mac esnasında küfür eden hele hele mac bitikten sonra beklerken bi grubun yok yere küfürlü tezahurat etmesi ayıbında önde gidenir. Bu maca gelen bayanlarda var ve küfür edenlerde bunun farkında. Yazık demekten başka bişey gelmiyor elden usta . Böyle adamlar ne yazıkki aramızda bizden biriler.

İskender YILMAZ
13.04.2008, 11:55
yazık trAbzonspor'uma. bu Liqde kayserispor trAbzonspor adıyla, formasıyla oynasa şampiyonluğa oynar. en azından 3. olur. dün qerçekten çaresiz, zavallı bir trabzonspor vardı. bunda en küçük payın ersun yanal olduğunu düşünüyorum. çünkü kadro gerçekten çok çook yetersiz. düşünebiliyormusunuz bu takımın en büyük umutlarından biri hatta yattara dan sonra en büyük umudu zorunluluktan a takıma çıkartılan ve şansa iyi bir oyuncu çıkan barış. ve onun yokluğunda oyuna girebilecek oyuncu adnan. çok vahim bir durum. trabzonspor böyle olmamalıydı. maskara oldukk. seneye bu takımda; tolqa, onur, tayfun, çağdaş, ayman, hasan, yattara, barış haricinde kimse kalmamalıdır.

TSezgin61
13.04.2008, 11:59
keske yimbomu yenseydikte fenere yenilseydik... su halimize bak.. rezil ettiler bizi be, Trabzon gsye yatti deniliyor.

hüseyin1975
13.04.2008, 12:26
Tac atisindan Gol yiyoruz.

Baska birsey demeye gerek varmi???

winner
13.04.2008, 12:41
Takımdaki futbolcularımızı gören herkes "ben neden futbolcu olamadım"diye içinden geçiriyordur.Herkesin futbolcu olabileceğini gösteren örneklerle dolu bir takımız maalesef...

Geçen sezon fb'nin bizim maçtan sonra attığı turu izlemiştik.Bu sene de bu turu kendi stadımızda izleyeceğiz gibi bir his var içimde... En azından gidişat öyle gözüküyor...

Bu arada Umut'un golü ofasayttı...Topun kafadan sekerek ya da sıyırarak yönünün değiştiği açıkça görülüyor.Özellikle de en son gösterilen açıdan...

Rasim YILMAZ
13.04.2008, 12:42
Rezil desem kimse üstüne alınır mı? Yakışmıyor futbolcu arkadaşlara. Tamam yeteneğin yok arapas yapamıyorsun, derinlemesine oynayamıyorsun,uzaktan güzel şutlar çıkaramıyorsun ama arkadaş bacaklarınızdamı yok be. Neden koşmuyor mücadele etmiyor ve KOCA bir camiayı zan altında bırakıyorsunuz?
Hakknız var mı? Seneye hiçbirinizi görmek istemiyorum bu forma altında. Ruh yoksunu insanlar....

Adem Erdoğan
13.04.2008, 12:43
Bu takımın üstünde başka bir forma olsaydı şu anda son 3 takım içerisindeydi.

hodlu
13.04.2008, 12:43
yaa bu ferhaatı nıe begenmıyrsunuz anlamıyorum o adam gıtsın cok ararsınız bence cok ii bi futbolcu daha cok gencc inş.. bu sene gönderılmezz

Eğer ferhat'ı beğeniyorsanız biz boşuna konuşup yazıyoruz.Ferhat gibilerle ancak 6-
.-7. olursun...

Mertcan
13.04.2008, 12:46
şuan gidecekleri saymaya kalksam resmi sitemizin futbolcular kısmına girmem gerekir..

o yüzden kalanları saysam daha iyi olur ..

1-) yattara
2-) barış
3-) tolga zengin

legend_ts_61
13.04.2008, 12:49
tek kelıme demek ıstıyorum bu macla ılgılı allah ts hakkını yıyenlerın cezasını versın.

hüseyin1975
13.04.2008, 12:51
şuan gidecekleri saymaya kalksam resmi sitemizin futbolcular kısmına girmem gerekir..

o yüzden kalanları saysam daha iyi olur ..

1-) yattara
2-) barış
3-) tolga zengin

Su elinden defalarca Top kaciran, bosa cikan Tolga Zenginmi yoksa?

Bence Sadri Baskan en az iki ÜST DÜZEY Kaleci almasi gerekir.

Simdi bir tane Kaleci alir ve oda Allah korusun sakatlanirda sonra isimiz yine su isbilmez Tolgaya kalir:(

Gokdeniz-61
13.04.2008, 12:52
allahini seven su huseyin gazmasini trabzona sokmasin :D

Ömer1967
13.04.2008, 12:53
Bir tane Alman kaleciyle anlaşmışız 32 yaşında ismi Jenzetch galiba.

hodlu
13.04.2008, 12:54
Yine yazıyorum.Eğer hedef şampiyonluk ise Yattara,barış,Ayman hariç hiç kimse takımda kalmamalı...

ofluhalit
13.04.2008, 13:23
bizi böyle bir takımla oynamaya mahkum eden,bu takımı kuran ziya ve dalbayrakı en derin duygularımla bir kez daha anıyorum.Allah belanızı versin...

Ayhan Yüksek
13.04.2008, 13:25
yok kardeşim yok bi Yattara bi Barış,Aymanda bu takımın topçusu değil.

Serdær
13.04.2008, 13:43
Öncelikle Galatasarayın oynamış olduğu futboldan ve galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum.

Bizden daha fazla istediler ve mücadele ettiler. Helal olsun ! ( Antrenörsüz takıma )

Bizim takımı ele alırsak ;

Öncelikle gelip bana kimse HÜSEYİN korumasın.

Ben 15 yıldır bilincli futbol izliyorum ve anladığımu düşünüyorum.

Dünyada bu kadar kötü orta saha ön libero karışımı oyuncu olamaz.

Diyeceksiniz ki neden ;

Golün yememizin sebebi o.Ayhanı o kaçırdı.

Defanstan gelen bütün topları yine defansa geri gönderdi.

Takımı ağarlaştıryor.

Boy var ama bir tane kafa topu çıkarmadı. Kaldı ki Servete kafa vurdurup direkten döndü.

Vesselam gerçekten Hüseyin bu takımda Torpili olduğunu düşünüyorum.

Tolga Zengin iyi diyen arkadaşlar var.

Hangi yan topu çıkıp aldı. Bütün topları nerdeyse sektirdi.

Ee abi çıkardıkları var. Onlarıda çıkarsın artık . Kaleci O !

Çağdaş ve Tayfun elinden geldikleri kadar mücadele ettiler.

Mustafa keçeli önünde sol açık olmamasının sıkıntısını çekiyor.

Ayman ve Hasan diyecek söz bulamıyorum. Kötünün Kötüsü.

Umut yine kaçırmaya DEVAM !

Yattara Liderlik vasıfları üst düzeyde olan bir futbolcu. Ama her aldığı topta çalımı denemesi yanlış oluyor. Diğer oyuncuları küstürüyor. Birisi bu konuda onu uyarmalı.

Bir Barış'a bakıyorum Bir Arda'ya. Barış 1000 fırın ekmek yemen lazım ;)

Adnan bence dün en iyi oynayanlardan dı.

Neyse Eziyetin bitmesi 4 hafta var..

Saygılar !

BordoMavi Sevda
13.04.2008, 13:46
Hayatımda ilk defa bir Trabzon maçında ilk yarıyı seyredip ikinci yarı için televizyonun başından kalktım ve bir daha bakmadım...
Yazıklar olsun bu kadar kişiliksizce sahada yer alan futbolculara...
Bir devrede 8 tane gol pozisyonu verirsek, kimsenin maçı sattınız lafına verecek cevabımız olamaz.
İlk defa Trabzonspor'dan utandım...
Yazıklar olsun...

Erdem Keser
13.04.2008, 13:57
Hoca çıkıyor ve "Bundan sonra oynayacağımız maçlardaki performans,oyuncuların gelecekleri için belirleyici olacak" diyor.Oyuncunun bireysel performansına dikkat çekiyor.Ama kafasının içinde gram beyni olmayan oyuncu bundan anlamıyorsa hoca ne yapacak.
Bu yaştan sonra Hasan'a topa girmeyi,pas vermeyi mi öğretecek?
Ayman'ın elinden tutup top kontrolünü mü anlatacak?

TSezgin61
13.04.2008, 13:58
Bu forma size lüks! 13 Nisan 2008 Pazar

Bu sezon hiç derbi kazanamamış Trabzonspor’da futbolcuların, Galatasaray karşısındaki umursamaz tavırları taraftarı çileden çıkardı. İlk ve tek korneri 40. dakikada attık, tek pozisyona 45’te girdik. İsteyen, kovalayan, farkı kaçıran taraf ise ne acıdır ki Galatasaray’dı

Trabzonspor izlemekle yetindi!

Trabzonspor camiası artık sezon sonunu iple çekmeye başladı. Bordo-Mavili renklere gönül vermiş insanlar artık sadece ‘kahır’ çekiyor. Hayli sıradan bir takım hüviyetine bürünen Trabzonspor, dün, ‘bir umut’ olarak mücadele ettiği Galatasaray’a da mağlup oldu. 90 dakika boyunca vasatın çok altında bir futbol ortaya koyan Bordo-Mavililer ilk ve tek pozisyonuna 45. dakikada Umut’la girdi. Ev sahibi Galatasaray ise oyunu istediği gibi yönlendirdi.

Barış döküldü, hayırdır Yattara?

Trabzonspor’un bu maçtaki en büyük umudu olan Yattara-Barış-Umut üçlüsü, hiçbir şekilde bekleneni veremedi. Yıldızı çabuk parlayan Barış, Galatasaray karşısında tek kelimeyle dökülürken, Yattara da sorumsuz tavırlarıyla taraftarı çileden çıkardı. Gol yollarındaki yükü çeken Umut ise koskoca 90 dakikada yakalanan tek fırsatı da kendine özgü kabiliyetle değerlendiremedi. Trabzonspor 1-0 kaybetti. Olansa her zamanki gibi cefakar taraftara oldu.

kuzey express

yazin be yazin... olan yine taraftara oldu... yazin biz alistik nede olsa, bari siz sesimizi duyurun... dün maca bakmadim, cünkü artik maca bakarak gönül verdigim hayallarimdeki TRABZONSPORUMU, bildigim ve sevdigim TRABZONSPORU zedelemek istemiyorum....

bu takim benim takimim degil OLAMAZ!! ve ben baska takim maclarini izelemedigim icin, artik bu BASKA TAKIMIN kalan maclarini izlemicem... sadece ezikbahce macina kadar, oda anilarim ve verdigimiz canlar anisina... belki bu BASKA TAKIMIN futbolcularida o niyetle oynar diye... belki anlarlar o formayi rezil ettiklerini diye bakacam

hodlu
13.04.2008, 14:19
Hoca çıkıyor ve "Bundan sonra oynayacağımız maçlardaki performans,oyuncuların gelecekleri için belirleyici olacak" diyor.Oyuncunun bireysel performansına dikkat çekiyor.Ama kafasının içinde gram beyni olmayan oyuncu bundan anlamıyorsa hoca ne yapacak.
Bu yaştan sonra Hasan'a topa girmeyi,pas vermeyi mi öğretecek?
Ayman'ın elinden tutup top kontrolünü mü anlatacak?

hay ağzına sağlık.ferhata-hüseyine aynı renktekilere pas vermeyimi öğretecek...

kudu_61
13.04.2008, 14:19
bu kadar şahsiyetsiz oyunla alınabilecek en güzel skoru aldık
eğer seneye de hüseyin bu takımın ön liberosu,hasan bu takımın yedeği olursa değil 10, 20 futbolcu da alsan bize futbolu zehir edersin başkan
ayman,hüseyin,hasan bir gün gelecek sizinde kaleye çektiğiniz toplar kaleyi bulacak buna eminim ama ben görürmüyüm bilmem
hüseyin iki sefer ileriye pas denedin ikisinde de topu rakip kaptı ben halı sahada bile o kadar yavaş pas vermem
hüseyin yanından atı alan üsküdarı geçiyor sende koşuyorsun ama 3 metre gerisinden
inanıyorum ki yıllar önce ortaasyaya sürgün edilen karadenizliler bu maçı izlemişse utançlarından orada yerin dibine girmişlerdir ben sizden utanıyorum şu 4 haftanın bitmesini sabırsızlıkla beklerken
bir sözümde ersun hoca sana kadiri de oynat da görelim artık bıktım keçeli muhabbetinden moawadı da kadiri de sahada görmek istiyorum
barış seni fazla eleştirmiyorum daha erken çok top kaybediyorsun sende farkındasın galiba
ŞENER BAŞKMAN DÜN GÖKDENİZİMİN ATTIĞI GOLLERİ GÖRDÜM DE YILDIZLARA BAKASIM GELDİ

hodlu
13.04.2008, 14:24
Yediğimiz gol gene defans faciası.Adam taç atıyor, pas veriyor,şut çekiyor bir tane ts li hop napıyo bunlar demiyor.ruh kalmamış ki

Serdær
13.04.2008, 14:27
Yediğimiz gol gene defans faciası.Adam taç atıyor, pas veriyor,şut çekiyor bir tane ts li hop napıyo bunlar demiyor.ruh kalmamış ki

Defans Değil Başlı başına Hüseyin hatası.

Ayhanı o kaçırdı.

Geriden gelip hüseyin'i geçiyor !:o

Muhammed KOÇ
seneye burda açıkça görünen oyuncuların en iyimser şekilde klubede oturup yedek beklemesi lazım.topu alan yatttarayı arıyodu.Ersun hoca yandan çıldırıyo adam ne yapsın..gese de de bişi yoktu.bizden tek farkları bizim 1 yattaramız onların ardası,ayhanı,okanı olmasıydı..yoksa 0 -0 dı.maç.ağlara giden 2 golü hiç konuşmuyorum..

bizim taraftarlar (özellikler grbtçi gnçlr ) gs tribünlerini çıldırttı..:D

ortada bir maçtı ve bizim takımın o kadar maça asılmamasına karşın gs var güzü ile asıldı ve bu sonuç oldu.yerinde kaliteli takviyelerle güzel günler yakın ..

son derbimiz kaldı onu da kazanamazsak hiç iyi olmaz hemde hiç ..

Murat'
bu kadar ruhsuz oynamak bize yakışmıyor...bu oyuncuların yüzde doksanının gitmesi lazım bence...trabzonsporda oynayacak oyuncular değilsiniz...gs maçında bile motive olamıyorsunuz bu nasıl iş ya....bir de son maçta feneri yeneriz diyoruz...bence hayal hayal..

kudu_61
13.04.2008, 14:30
H Ü S E Y İ N BU TAKIMDAN DERHAL GİTMELİ ve oraya kalitemizi kaldıracak bir ön libero almalıyız eğer şampiyonluk istiyorsak bunun aksini iddia edeni de futboldan anlamamakla suçluyorumn tartışmaya da hazırım bana hüseyinin tek bir faydasını gösterin ben de size hak vereyim
yanında hasan da gönderilmeli

pReN@_61
13.04.2008, 14:36
Hüseyin artık gitmeli, yeter.

Takım olarak vasatı aşamadık yine.Derbi maçıdır farklı hava olur, iyi oynarız dedik ama yine umutlarımız suya düştü.Ofsayt pozisyonuna gelince; statta pek anlayamadım.Herkes gol diyor ama akşam bakacağız...

Dk 61 çok güzeldi...Ağları koparıp, kendi kendimizi hapsedişimiz komedi oldu :)

Gelenlerin ayaklarına sağlık, her zamanki gibi yalnız kalmadı takımımız.

İncisu
13.04.2008, 14:37
yaaa yeter artıkk birileri çıksın kurtarsın bizi şu kazmadann :mad: onu ve onun benzerlerini Trabzonspor formasıyla görmek istemiyorum yetti yaa tiksinti geldi artık... :hırr resmen maçı sattılar yaa! :S

Emre7
13.04.2008, 14:38
anlamadım sizin dediğini baştan söylemek istrerim maçtan beklentiniz mi vardı.
ya 2 maç yendikten sonra ligte 2. olan(öyle yada) bir takımı yenmek için beklentinizin olması çok ama çok komik.
fark mı atacaktık...
şov mu yapacaktık...

hasan, hüseyin, ahmet, erdinç, tolga, ergin vs gibi düz mantık adamların bu takımda oynama gibi bir yeetlilği yok ken bunlara 11 e sokan bir hocaya... bunların 11 de oynamasıyla oluşan bir takıma hiç bişe diyemezsiniz. bunlar takımın ne kadar kötü olduğunu gösterir.

umuta kötü diyen arkadaşlar, bu takımın en çok golünü atmış bir adama bu kadar yüklenmeyin...

Emre7
13.04.2008, 14:42
Barış döküldü, hayırdır Yattara?

Trabzonspor’un bu maçtaki en büyük umudu olan Yattara-Barış-Umut üçlüsü, hiçbir şekilde bekleneni veremedi. Yıldızı çabuk parlayan Barış, Galatasaray karşısında tek kelimeyle dökülürken, Yattara da sorumsuz tavırlarıyla taraftarı çileden çıkardı. Gol yollarındaki yükü çeken Umut ise koskoca 90 dakikada yakalanan tek fırsatı da kendine özgü kabiliyetle değerlendiremedi. Trabzonspor 1-0 kaybetti. Olansa her zamanki gibi cefakar taraftara oldu.

buna yorum yapmaya gerek yok sonuna kadar katılıyorum
ne yattara ne de barış bunların 2 side derbi maçlarda kendilerine gösteremiyom

pReN@_61
13.04.2008, 14:43
http://img387.imageshack.us/img387/1921/tssag6.jpg (http://imageshack.us)

Remzi
13.04.2008, 14:43
Yerel basın başladı yine!
Barıştan ne bekliyorlar anlamıyorum.Hanzo Serveti mi geçsin yoksa bufalo mehmet topalı mı?

vurgun_kiz_61
13.04.2008, 14:44
su taraftara yazik:( umarim kalan son 4maça taraftarimiz maça gitmez:(

MarceloTS
13.04.2008, 14:46
böylesine utandığım maç hatırlamıyorum artık geleceğede umutla bakamıyorum bu kazmalarla olacak iş değil ya nerden gelmişler bu takıma düşündükçe deli oluyorum seneyede bişeyin değişeceği yok kendimizi kandırıyoruz yok iyi transfer falan olursa oynarızda fasafiso içi boş laflar hepsini geç bi büyük tkaım nasıl olursa ezeli rakipleriyle oynadığı 5 maçında 5ini kaybeder çok büyük takımızı yahu!

pReN@_61
13.04.2008, 14:46
Veee DK 61 Meşaleler..

http://img90.imageshack.us/img90/1627/tss4aq7.jpg (http://imageshack.us)

Bu dakikada tüm stad bizi izledi.Harika bir görüntüydü...

Serdær
13.04.2008, 14:47
su taraftara yazik:( umarim kalan son 4maça taraftarimiz maça gitmez:(

Taraftar dediğin iyi günde de Destek kötü günde de Destek ! ;)

O zaman bizim diğer Anadolu veya istanbul kuluplerinden ne farkımız kalır. :confused:

Bizim ayrıcalığımız olması lazım !

Rıdvan Dilmen : Trabzonsporun şu durumda 3 büyük istanbul takımı olsa kimse maçlara gitmez. Ama Trabzonda stad full doluyor nerdeyse helal olsun ! :alkış:

Gamze
13.04.2008, 14:47
Kötü futbol...
İnce ince doğrayan bir hakem...
Hakemin tavrını anlayıp faydalanmak için ayağını kaldıranı gördüğü gibi yatan, yattığında da 5 dakika kalkmayan çamur GSlı topçular...
Köşede çıldıran bir teknik adam...
Tribünde saç baş yolan taraftarlar...

İşte maçın özeti!

Onur Akyüz
13.04.2008, 14:49
taraftar cok iyiydi gercekten,ozellikle mac bittikten sonra kapılar açılana kadar çok eglendik((:

Muhammed KOÇ
13.04.2008, 14:50
dk 61 de bütün sıtad sustu bizi dinliyordu bunun içine şeref tribünü de dahil.samiyen bi şow gördü.sanki biz 1-0 öndeyiz ..:)

pReN@_61
13.04.2008, 14:50
Gs taraftarı stadı terkedince bütün ışıklar söndürüldü..

http://img215.imageshack.us/img215/5677/tss3dm8.jpg (http://imageshack.us)

Muhammed KOÇ
13.04.2008, 14:56
bir şarkısın seeenn, ömür boyu süreceeekk,duudaklaarımdaaan yıllarcaa düşmeyeeceeeekk..;)

vurgun_kiz_61
13.04.2008, 15:02
Taraftar dediğin iyi günde de Destek kötü günde de Destek ! ;)

O zaman bizim diğer Anadolu veya istanbul kuluplerinden ne farkımız kalır. :confused:

Bizim ayrıcalığımız olması lazım !

Rıdvan Dilmen : Trabzonsporun şu durumda 3 büyük istanbul takımı olsa kimse maçlara gitmez. Ama Trabzonda stad full doluyor nerdeyse helal olsun ! :alkış:

Bugun bana cevap verme gunun galiba:)yok bu takim hak etmiyor bu taraftari:(ne yapiyorlari bizim icin hiç:mad:, kimse gitmesinki anlasinlar biraz biseyleri.

Serdær
13.04.2008, 15:08
Bugun bana cevap verme gunun galiba:)yok bu takim hak etmiyor bu taraftari:(ne yapiyorlari bizim icin hiç:mad:, kimse gitmesinki anlasinlar biraz biseyleri.

Valla sana cevap verme günüyle alakası yok.

Ama bu son söylediğine şunu söyliyim.

33.Hafta İstanbul Belediye - Trabzonspor

Maçına Tüm Aileyi götürücem.

Babam yattarayı ve 61.dk Tribün şovumuzu izLesin ;)

Gamze
13.04.2008, 15:09
61. dakika dışında günün en güzel zamanı yine maç sonrasındaki - bir bölümünü hesaba katmıyorum - eğlencemizdi.

Herkes Trabzonlu değildi belki ama diyoruz ya, her Trabzonsporlu biraz da Trabzonludur. Ondandır ki bu memleketin insanının inadı gibi vazgeçilmez özelliklerinden biri olan bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ve neşesi her Trabzonsporluya geçmiştir. Kaybetmiş olmasına rağmen, o bekleyiş dakikalarının da tadını çıkarmayı bilen ne kadar taraftar kitlesi vardır ki acaba?

Ve belki de ilk defa ''Çevik kuvvet mavi desene'' tezahüratına bir kişiden de olsa cevap aldık. Bir polisimiz ''Bordoooo''yu ''Mavii' diyerek yanıtladı, harikaydı... :)

pReN@_61
13.04.2008, 15:13
"Amirim İzin Ver Mavi Desinler !" :)

Ve belki de ilk defa ''Çevik kuvvet mavi desene'' tezahüratına bir kişiden de olsa cevap aldık. Bir polisimiz ''Bordoooo''yu ''Mavii' diyerek yanıtladı, harikaydı... :)

pReN@_61
13.04.2008, 15:14
Fotoğraflar arkada kalmasın..

http://img387.imageshack.us/img387/1921/tssag6.jpg (http://imageshack.us)

Veee DK 61 Meşaleler..

http://img90.imageshack.us/img90/1627/tss4aq7.jpg (http://imageshack.us)

Bu dakikada tüm stad bizi izledi.Harika bir görüntüydü...

Gs taraftarı stadı terkedince bütün ışıklar söndürüldü..

http://img215.imageshack.us/img215/5677/tss3dm8.jpg (http://imageshack.us)