PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basketbol Takımımıza Sponsor

Murat'
31.03.2008, 19:25
Arkadaşlar bildiğiniz gibi basketbol da maliyet gerektiren bir iş.Bizim de takımımıza iyi bir isim sponsoru bulmamız gerekiyor bence..Bu sayede Beko basketbol ligine çok daha kısa sürede çıkabiliriz..Bu konuda Saner Ayar'ın çalışmalar yaptığını duyuyoruz..İnşallah bu çalışmalar sonuç verir ve Trabzonspor basketbol takımını beko basketbol liginde görürüz.

Hasan61
31.03.2008, 20:19
ülker el atsın bu işe

macka61
01.04.2008, 00:41
evet gs ye bjkye ve fenere el attı bir zahmet bizede atsın bizimde sponsorumuz

kingfisher
01.04.2008, 04:20
halley Trabzonspor tarzında bişey olacaksa hiç olmasın murat...:(

alper*
01.04.2008, 05:31
Mustafa helal sana yaptin gene esprini :D:D:D

Emre B.
01.04.2008, 17:09
Tamam birinci lige hemen çıkalım ama alt yapımız daha sağlam değil.

pReN@_61
01.04.2008, 17:17
Umarım bu çalışmalar kısa sürede sonuç verir.

ÜNAL
01.04.2008, 17:41
Sponspor çok önemli bir konu.En kısa sürede yönetim halletmeli..

Murat'
01.04.2008, 17:59
halley Trabzonspor tarzında bişey olacaksa hiç olmasın murat...:(

olum onu maçtan önce söylemiştim...daha iyisini bulabiliyorsan sen söyle...

Hasan61
01.04.2008, 18:04
albeni trabzonspor nasıl???

Akif Gür
01.04.2008, 18:05
biskrem trabzonspor, trabzonspor magma gibi.........

Serdar A
01.04.2008, 18:43
Ülker, basketbol takımı bir yana , futbol takımıyla olan ilişkisi bile kesilmeli .

Basketbol takımı ile yapılacak sponsor anlaşması her sene yeniden düzenlenebilir ya da kısa vadeli olmalı .

ilteriş
02.04.2008, 12:18
Petrolofisi sponsor olsun.Aydın Doğan Gümüşhaneli değil mi?

Murat'
08.04.2008, 14:50
bukafayla ikinci lig zor...acil bir sponsor lazım...acil...

Hekimoğlu
09.04.2008, 15:26
alpet sponsor olabilir bence.

Murat'
18.04.2008, 14:46
http://spor61.net/images/news/saner_ayar.jpg

Trabzonspor Basketbol takımına sponsor olması için Alpella firmasıyla görüşmelerini sürdürüyor

TRABZON ALPELLA OLACAK

Deplasmanlı Erkekler basketbol liginde mücadele eden Trabzonspor Basketbol takımı 2.lige yükselme şansını İzmir Bornova Belediyesine yenilerek yitirirken , sponsor arayışları da sürüyor. Bordo- Mavililer, 2.lige çıkabilmek için ,Basketbol Federasyonu ile temaslarına devam ederken,Başkan Yardımcısı Saner Ayar 'da kulübe sponsor olması için 'Alpella' yetkilileri ile görüşmelerini sürdürüyor.

Ayar,Alpella firması yetkilileri ile anlaşmaya vardığı taktirde Trabzonspor Basketbol takımı Trabzonspor Alpella adıyla mücadele edecek.
Öte yandan Başkan yardımcısı Saner Ayar'ın, Cumartesi günü Çorumda 12 takımın katılımıyla 6 şarlı iki grup halinde oynanacak olan 2.Lige yükselme gurup maçlarını izleyecek.

spor61.net

Mert Marabaoğlu
20.04.2008, 14:56
Öte yandan Başkan yardımcısı Saner Ayar'ın, Cumartesi günü Çorumda 12 takımın katılımıyla 6 şarlı iki grup halinde oynanacak olan 2.Lige yükselme gurup maçlarını izleyecek.
spor61.net

niye izlicek maçları yhaa, çıkan takımın ismini Trabzonspor olarak değiştiriğ üst ligemi çıkacaz acaba.. :confused::confused::confused:

macka61
20.04.2008, 17:09
niye izlemesinki basketçileri izleyecek çok doğru bir şey bu

ÖzGür Ayar
20.04.2008, 17:13
Trabzonspor Efes Pilsen en babası olur kafalar güzel olur.
Trabzonspor Türk Telekom da güzel olur.
Zaten birleşicek 3. takım Alpella kalıyor.

Emirhan Makul
20.04.2008, 17:19
süper olur sponsor işi olursa

Cem Balcı
20.04.2008, 19:06
inşallah en kısa zamanda sponsor bulunur...

süper olur...

Alibeyoglu
28.04.2008, 18:29
Trabzonspor Efes Pilsen en babası olur kafalar güzel olur.
Trabzonspor Türk Telekom da güzel olur.
Zaten birleşicek 3. takım Alpella kalıyor.

trabzonsporun bi alkol üretici firmasiyla ismini birlestirmesine karsiyim

Alibeyoglu
28.04.2008, 18:33
apella ile görüsmelerin sürdügü haberleri vardi bu konuda baska bi ilerleme olmadi mi ?

benim sahsi fikrim trabzona özgü bi firma ile birlesmesi

mesela trabzonspor ulusoy veya
caykur trabzonspor

Ali Can
28.04.2008, 18:52
apella ile görüsmelerin sürdügü haberleri vardi bu konuda baska bi ilerleme olmadi mi ?

caykur trabzonspor
trabzonspor kanberoğlu(taşımacılık) olsun :D:D:D

Alibeyoglu
28.04.2008, 18:54
trabzonspor kanberoğlu(taşımacılık) olsun :D:D:D

parayi veren düdügü calsin:D:D:D

Murat'
28.04.2008, 20:04

caykur trabzonspor

inanki onlardan bize fayda olsaydı futbol takımına sponsor olurdular...onlardan hiçbişey beklemeyelim bence..

b_m_61
29.04.2008, 04:52
arkadaşlar bu ülkerin takımı ülkerspor fenerbahçe basketbol takımıyla birleşmedi mi?bjk basket takımının en büyük sponsoru cola turka turka olması lazım.gs cafe crown var bide.bilmediğim için soruyorum cafe crown'ın ülkerle bi ilgisi var mı?şimdi benim kafama takılan konu aynı kasaya(sponsora yani) bakan bu takımların nasıl rekabet ediceği(daha 1.lige çıkmadık farkındayım ama çıkıcaz sonuçta) bence biz etiyle anlaşırsak eti ülker savaşından kazançlı çıkan taraf oluruz.:D yada nestle ile anlaşalabiliriz kit kat trabzonspor:D:D hehe

yani şaka bi tarafa ülker onlara kesenin ağzını açarken bize çeyreğini vericek bence.çünkü ülker en büyük reklamını zaten başta fenerbahçe ülkerspor veya sonra da bjk kola turka ile yapıyor.bize örneğin vestel gibi bi sponspor lazım, çünkü adamların basketboldaki tek kolu oluruz.örneğin efes pilsen bira basketbola verdiği desteği tek değilde 6 takıma bölüştürse bitanesine yürü ya kulum der diğerlerine demez.yani demek istediğimi ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama umarım anlatabilmişimdir=) kısacası hangi takım şamp olursa olsun ülker reklamı oluyo zaten.
bize ülker dışında bir sponsor lazım ki basketbol takımımızı şampiyon yapmak için ligi şampiyon bitiren marka olabilmek için ciddi ciddi maddi manevi efor sarfetsin.yani hangi takım şamp olursa olsun ülker reklamı oluyo zaten.mesela benim aklıma gelenler, THY, onur air, eti, nestle(şakasını yapmıştım ama neden olmasın aralarındaki rekabet bize maddiyat olarak yansıyabilir:D) vestel beko vs... ama THY olsa çok şık olurdu=) hatta lakabımız bile hazırdı: uçan adamlar.air jordan hesabı=) saygılar...

Cengiz Çubukcu
29.04.2008, 07:55
Bu sabahleyin okuduğum en güzel haber olsa gerek..artık basketbolda da varız demenin zamanı çoktan geldi...Alpella olursa çok iyi olur....

erik
29.04.2008, 14:22
Alpella olursa çok iyi olur.

narkozz
29.04.2008, 15:52
efes olsa süper olur ancak efes beşiktaşla birleşecekmiş heralde

Murat'
29.04.2008, 16:01
arkadaşlar bu ülkerin takımı ülkerspor fenerbahçe basketbol takımıyla birleşmedi mi?bjk basket takımının en büyük sponsoru cola turka turka olması lazım.gs cafe crown var bide.bilmediğim için soruyorum cafe crown'ın ülkerle bi ilgisi var mı?şimdi benim kafama takılan konu aynı kasaya(sponsora yani) bakan bu takımların nasıl rekabet ediceği(daha 1.lige çıkmadık farkındayım ama çıkıcaz sonuçta) bence biz etiyle anlaşırsak eti ülker savaşından kazançlı çıkan taraf oluruz.:D yada nestle ile anlaşalabiliriz kit kat trabzonspor:D:D hehe

yani şaka bi tarafa ülker onlara kesenin ağzını açarken bize çeyreğini vericek bence.çünkü ülker en büyük reklamını zaten başta fenerbahçe ülkerspor veya sonra da bjk kola turka ile yapıyor.bize örneğin vestel gibi bi sponspor lazım, çünkü adamların basketboldaki tek kolu oluruz.örneğin efes pilsen bira basketbola verdiği desteği tek değilde 6 takıma bölüştürse bitanesine yürü ya kulum der diğerlerine demez.yani demek istediğimi ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama umarım anlatabilmişimdir=) kısacası hangi takım şamp olursa olsun ülker reklamı oluyo zaten.
bize ülker dışında bir sponsor lazım ki basketbol takımımızı şampiyon yapmak için ligi şampiyon bitiren marka olabilmek için ciddi ciddi maddi manevi efor sarfetsin.yani hangi takım şamp olursa olsun ülker reklamı oluyo zaten.mesela benim aklıma gelenler, THY, onur air, eti, nestle(şakasını yapmıştım ama neden olmasın aralarındaki rekabet bize maddiyat olarak yansıyabilir:D) vestel beko vs... ama THY olsa çok şık olurdu=) hatta lakabımız bile hazırdı: uçan adamlar.air jordan hesabı=) saygılar...

vestelin zatenbir basketboltakımı var ikinci ligedeler...

Emre B.
29.04.2008, 22:35
Alpella küme düşmüş.

kamyonetçi
30.04.2008, 05:09
:)Albayrak şirketler grubu olsun,kimseye sponsorluk yaptıkları yok boştalar yani:D

Alibeyoglu
30.04.2008, 19:47
:)Albayrak şirketler grubu olsun,kimseye sponsorluk yaptıkları yok boştalar yani:D

:):) borclu cikariz:):)

Alibeyoglu
30.04.2008, 19:49
efes olsa süper olur ancak efes beşiktaşla birleşecekmiş heralde

alkol üreticisi bi sirket ile trabzonsporumuzun ismini yan yana yakistiramam:mad:

kamyonetçi
30.04.2008, 20:33
alkol üreticisi bi sirket ile trabzonsporumuzun ismini yan yana yakistiramam:mad:
Kesinlikle doğru yaklaşım.Alkol ve Spor.Çelişkinin ağababası.
Hani bir espri vardır;külünüzü çay bardağına dökecekseniz söyleyin çayınızı kül tablasında getirelim diye.
Alkol firmalarını sponsor yapana kadar alkolikleri takıma alalım.Maçtan sonra roportaj yaptırırız.
Maç hakkında ne düşünüyorsnuz;maçtan önce xxx attım iki kadeh,çok etkili oldu maçı almamızda.
bütün gençlere öneririm.
Parayı koyacak yer bulamayız.:)
Bence Alkol reklamıyla spor bir arada tam bir kara mizahtır.

kamyonetçi
30.04.2008, 20:50
:):) borclu cikariz:):)
:)bunu düşünmemiştim:)

Nytre
30.04.2008, 23:20
her mac bedava kasa kasa bira dagitirlar :0

Osman Yavuz
01.05.2008, 12:48

Kesinlikle doğru yaklaşım.Alkol ve Spor.Çelişkinin ağababası.
Hani bir espri vardır;külünüzü çay bardağına dökecekseniz söyleyin çayınızı kül tablasında getirelim diye.
Alkol firmalarını sponsor yapana kadar alkolikleri takıma alalım.Maçtan sonra roportaj yaptırırız.
Maç hakkında ne düşünüyorsnuz;maçtan önce xxx attım iki kadeh,çok etkili oldu maçı almamızda.
bütün gençlere öneririm.
Parayı koyacak yer bulamayız.:)
Bence Alkol reklamıyla spor bir arada tam bir kara mizahtır.
Böyle bir zihniyeti düşünemiyorum ben.Mesela şöyle birşey olsun.Efes Pilsen Trabzonspor futbol takımına sponsor olacak diyelim.Ve yıllık 10 milyon euro karşılığında da göğüs reklamı,kol reklamı, stad reklamı vs. Bunları kabul etmeyecek zihniyetle hiçbir spor kulübü başarılı olamaz.O zaman niye katıldık biz Efes Pilsen'in Antalyadaki turnuvalarına.Niye şampiyon olup para kazandık.Sizi oralardan alınan paralar haram olur zihniyetindesiniz tahminimce.Siz böyle düşünürseniz Efes Pilsen basketbol takımının oyuncuları haram para kazanıyorlar o zaman.
Zaten Efes Pilsen Trabzonspor'a sponsor olmaz merak etmeyin.Tuncay Özilhan hasta bir beşiktaşlı.Boşuna üzmeyin kendinizi.

Cengiz Çubukcu
01.05.2008, 13:13
çok doğru , olmayacak birşey için kafamızı yormayalım...Efes Pilsenin bütün yatırımları İstanbulda....

Murat'
01.05.2008, 14:25
Yahu Ağaoğlu var...Adam inanılmaz işlere imza atıyor...hem de oflu kendisi...ama trabzonsporlu mu bilmem...şu adam bize sponsor olmaz mı yaa...

Alibeyoglu
01.05.2008, 15:57
Böyle bir zihniyeti düşünemiyorum ben.Mesela şöyle birşey olsun.Efes Pilsen Trabzonspor futbol takımına sponsor olacak diyelim.Ve yıllık 10 milyon euro karşılığında da göğüs reklamı,kol reklamı, stad reklamı vs. Bunları kabul etmeyecek zihniyetle hiçbir spor kulübü başarılı olamaz.O zaman niye katıldık biz Efes Pilsen'in Antalyadaki turnuvalarına.Niye şampiyon olup para kazandık.Sizi oralardan alınan paralar haram olur zihniyetindesiniz tahminimce.Siz böyle düşünürseniz Efes Pilsen basketbol takımının oyuncuları haram para kazanıyorlar o zaman.
Zaten Efes Pilsen Trabzonspor'a sponsor olmaz merak etmeyin.Tuncay Özilhan hasta bir beşiktaşlı.Boşuna üzmeyin kendinizi.

sporun asas amaclarindan biride gencleri cocuklari alkol bagimliligi,uyusdurucu gibi kötü aliskanliklardan uzaklastirmakdir cocuklari,gencleri alkol aliskanligina özendirmeyi hangi mantiga hangi ahlaka sigindiriyoruz
televizyon kanallarinda bira reklaminin neden yapilmadigini hic arasdirdiniz mi?
gecici turnuvalara katilmak baska trabzonsporun ismini bi bira üreticisiyle birlestirmek baska
efes pilseni sponsor olarak istiyende yok aman uzak dursunlar bizden

Sadettin Odabaşı
01.05.2008, 20:11
Bence de Karadenize özgü bir şeyleri üreten ya da Karadeniz orjinli bir firma sponsor olsa daha iyi olur. Ama o olmazsa da dünyada bilinen bir Türk markası olabilir, Beko, Vestel, Eti, hatta Mavi jeans gibi...

ErayAkyüz
01.05.2008, 20:12
beko olsun beko:=) ben beko bayisiyim

kamyonetçi
01.05.2008, 23:37
haram helal kısmını bilmem ama;alkolle sporu bir arada zikretmek pek hoş bir duruş değil.

Hayatta herşeyin para olmadığını unutmamak lazım.Barcelona hala göğüs reklamı almamıştır.İlkeleri doğrultusunda.

Osman Yavuz
02.05.2008, 12:43
Zaten çenemizi boşuna yormaya gerek yok.Efes Pilsen bize sponsor olmaz.Keşke olsa ama olmaz işte.

Erkan
02.05.2008, 16:23
beko olsun beko:=) ben beko bayisiyim

kar'inizi dusuruyorlar ama... :D?

Sabri Kurban
03.05.2008, 14:00
Ben hayatımda içki içmem. Ama Baskette Efes'i tutarım. Zaten Efes Pilsen deyince benim aklıma bira gelmez basketbol kültürü gelir. Bazı arkadaşlarımız bu konuyu çokkkkkkk atlamış. Efes baskete yatırım yapmasa idi basketbol bu kadar ileride olur muydu? Bazı lafları doğru konuşun. Ülker bu güne kadar ne verdi Trabzonspor'a? Hadi cevaplayın bakalım. Son Cola Turkla takım reklamlarında Ts var mı? Gören var mı? Ülker Ts e hangi futbolcuyu aldı? Hadi cevaplayın. Ülker'in Ts e borcunu ödemesi için, 2. lige düşen Alpella'yı Ts e vermesi gerekir. Vermezse zaten Ülker'in ürünlerini alan Ts lilerin Ts liliklerinden şüphe ederim artık...

Remzi
03.05.2008, 14:08
Son Cola Turkla takım reklamlarında Ts var mı? Gören var mı? Ülker Ts e hangi futbolcuyu aldı?

Cola Turka'nın Trabzonspor için hazırladığı reklam filmi

Xo-qUquOg70

Video ile ilgili başlığa ulaşmak için Tıklayın (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8824)

[B]

Bize Reklam yaptılar ama bu onların sütten çıkmış ak kaşık olduğunu göstermez:)
Versin bakalım bizede Alpella basket takımını!..

Sabri Kurban
03.05.2008, 14:11
Video yu sen vermeden demin gördüm. Ama sorun şu. Bunu Tv de görmedim. Ayrıca diğer takımların filmi 54 saniye. Bizim ki niye 37 saniye. Yine giydirmişler bize her zamanki gibi.

macka61
03.05.2008, 23:26
tvde verdi ben gördüm

Uğurtan
04.05.2008, 16:02
Biraz daha bekleyelim derim iyi bir sponsor bulacaklardır.. Ayrıca 2.Ligde bulunan Alpella olayı çok mantıklı..

_SeRKaN_
08.05.2008, 13:17
Bu aralar spondor olayından bir haber yok galiba..

Murat'
09.05.2008, 21:28
Bekleyiş sürüyor....

İsmail Alkan
09.05.2008, 21:33
Birazdaha sabredeceğiz sanırım,
Sn Saner AYAR'dan ses yok:cool:fırtına öncesi sessizliği yaşıyoruz.

TSezgin61
09.05.2008, 21:41
bu sponsor isi yatmadi insallah... 1. ligde görmek isteriz

A.Furuncu
12.05.2008, 11:04
Arkadaşlar bir şey sorucam...Belki Gülersiniz :) Ama şimdi bizim basketbol takımımıza sponsor bulunursa takımın 2.lige çıkma ihtimalimi var yoksa kulübe gelir olsun die mi ...

Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...
Şimdiden sağolun

Nytre
12.05.2008, 11:27
yok tabiki.

ama bazen basketbol federasyonu nasil oluyorsa 2.ligin altinda olan bazi takimlari 2.lige davet ediyor. gecen sene bize boyle bir davet geldi ama biz kabul etmemistik.

pReN@_61
12.05.2008, 17:48
hala bir gelişme yok mu..

28TS61
13.05.2008, 21:37
yillik 3-4 milyon $ sampiyonluga oynayacak bir basketbol takimi kurulabilir dedi saner ayar, radyo ligte

macka61
13.05.2008, 23:12
sponsorda bulunmuş basketbol federasyonuna baskı yapalım dedi mail ve telefon yoluyla neden 2.ci ligde bir tane karadeniz takımı yok diye

Osman Yavuz
14.05.2008, 01:19
Bugün Saner Ayar'a özel olarak basketbol takımımızın sponsorluk çalışmalarıyla ilgili soru sordum.Kendisi bana Ali Ağaoğluyla birlikte basketbol takımına sponsor olacağını söyledi.1 trilyonla bu işi halledebileceklerini söyledi.Ben de ona Alpella konusunu sordum.Alpella ile ilgili olarak bizi ucuza kapatmaya çalışıyorlar, 1. lige çıkarsak düşünürüz Alpella'yı dedi:D

Cengiz
14.05.2008, 14:04
bukafayla ikinci lig zor...acil bir sponsor lazım...acil...

kafarada ne varmış ki , son yılların en aklı başında yöneticisi iLgiLeniyor takımLa

Cengiz
14.05.2008, 14:05
yok tabiki.

ama bazen basketbol federasyonu nasil oluyorsa 2.ligin altinda olan bazi takimlari 2.lige davet ediyor. gecen sene bize boyle bir davet geldi ama biz kabul etmemistik.

bir çok takım parasızlıktan kapanıyo yada üLker gibi çekiLiyo

Murat'
14.05.2008, 14:10
acaba saner ayar basketbol takımı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı mı..

macka61
14.05.2008, 14:13
yukarda yazılanlara bakarsan görürsün kardeşim

Samet Berber
14.05.2008, 14:14
acaba saner ayar basketbol takımı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı mı..
Dün Lig Radyodaki programa bağlandı.

Sponsor olayını çözdüklerini söyledi ama 2.ligde mücadele etmemiz için Trabzonspor taraftarının mailler le TBF na istekte bulunmalarını söyledi.

1. lige şampiyonluğa oynayan bir takım kurmak için yıllık 3-4 milyon$ yeterlidir dedi.

Hatırlayamadığım birşey yok sanırım :)

Murat'
14.05.2008, 14:18
İyi o zaman ne duruyoruz yaaaa bişeyler yapalım....Genel bölümüne bir sabit konu açalım kampanya başlatalım....Hadi yaaa

A.Furuncu
16.05.2008, 15:59
en güzeli güzel bir mail hazırlayıp tbf'i mail yağmuruna tutalım

Cagdas Topal
16.05.2008, 21:43
trabzonspor ' umuzun tabiki basketbola da önem wermesi lazım inş en kısa zamanda görecegiz onu Efes Pilsen lerin Gs lerin bjk lerin yanında ...

Uğurtan
17.05.2008, 00:11
Hakkımızla çıkmadıkça bende istemem 2. lige bu şekilde alınmayı.. Saner bey tabiki mefatimizi düşünmüştür.. Ama biz bu konuda hassasız.. :)

crazyman_61
17.05.2008, 22:41
bir sene daha bölgesel ligde beklenmemeli sponsor bulunmalı acilen!

Furkan Dündar
18.05.2008, 10:14
2 sene önce dediler gelin direk 2 lige çıkın biz kabul etmedik su an hala oldugumuz yerdeyiz

ama acilen bir firma ile anlaşıp yükselişe geçmek lazım

Cagdas Topal
18.05.2008, 23:57
2 sene önce dediler gelin direk 2 lige çıkın biz kabul etmedik su an hala oldugumuz yerdeyiz

biz böyle cıkacaksan bırakın cıkmayalım kendi emegimizle cıkalım ...

ÖmerFarukYılmaz
20.05.2008, 17:17

Bu haber doğrumuydu ya..

Talat YAVUZ
21.05.2008, 00:36
bizede ülker rodeo sponsor olsun rodeo trabzonspor olalım...
bjk cola turka:) gs cafe crown :) gibi

crazyman_61
21.05.2008, 20:49
sponsorda ses seda yok heralde seneye yine bölgesel ligde oluruz görünen o!

İsmail Alkan
21.05.2008, 21:18
Az daha sabredelim arkadaşlar:cool:

mrt_tpc61
23.05.2008, 18:46
Bence de biraz daha sabır...

Murat'
23.05.2008, 18:50
sabır sabır ya sabır...ama bu yönetime ve saner ayara güveniyorum...liglerin başlamasına 5 ay gibi bir süre var...

Kazım Uzunboy
24.05.2008, 04:31
Sabır ya bu da olur..
Transfer transfer dedik bakın 4 taneyi patlattılar birden :D
Bunuda hallederler umarım..

İsmail Alkan
24.05.2008, 21:22
Halledilir halledilir,azdaha sabır :)

Burçak
24.05.2008, 22:10
bekliyoruz İsmail abi ;)

İsmail Alkan
24.05.2008, 23:16
bekliyoruz İsmail abi ;)
Önümüzdeki hafta bazı şeyler netleşir sanırım,:cool:

Kazım Uzunboy
24.05.2008, 23:19
Önümüzdeki hafta bazı şeyler netleşir sanırım,:cool:
Nerden sanıyosun :D

Bilgi aldığın gizli bi yer varsa bize de söyle :D

İsmail Alkan
24.05.2008, 23:24
Nerden sanıyosun :D

Bilgi aldığın gizli bi yer varsa bize de söyle :D
Hayal gücümü kullanıyorum:D

Hamdi Karamahmutoğlu
25.05.2008, 04:34
Ulker neden Trabzonspor`la ilgilenmez anlamam hic.
O olmadi en buyuk rakibi Eti`yle analasalim.
Basketbol takimimiz bulundugu ligi hic haketmiyor.

ApoCaN28
24.06.2008, 09:50
Bencede sabır her şeyin ilacı:D

Ahmet ÇOLAK
24.06.2008, 11:28
olsun artık şu iş vallaha baskette de takımızı olsun 3 büyükleri baskette de bitirelim gerçi 3 büyükler basketlerin 3 büyükleri olamadılar daha.. ama biz onlara gösterelim..

_SeRKaN_
24.06.2008, 17:51
Bu aralar sponsorlukla ilgili ses çıkmıyor...

Adem Hotaman
02.07.2008, 19:14
Potada hedefler belirleniyor
Yeni sezonda Alpella Trabzonspor adıyla 2. Lig’de boy gösterecek olan basketbol takımı, çıtasını hayli yükseklere koyuyor. İlk sezonunda şampiyon olup 1. Lig’e çıkmayı planlayan Bordo-Mavililer’de coachluğu Alaaddin Yakan’ın yapacağı, yardımcılıklarını ise Fikret Doğan ve Taner Günay’ın üstleneceği bildirildi. Alpella’da oynayan sporcuların önemli bir bölümünün kadroda tutulacağı ve beş yıllık ciddi bir proje ile yola çıkıldığı vurgulandı

kaynak:Fanatik

Mayls
02.07.2008, 19:35
Ilk sezondan TBL braz riskli. Iyi bir altyapi olusturmaliyiz. Hizli cikislarin hizli inisleri olur.

Sinan Ayaz
02.07.2008, 20:42
1.lige çıkalım solomon u alalım:D

Adem Hotaman
03.07.2008, 00:32
http://www.megabasket.net/habergoster.asp?id=10884

umut tınay TS Alpella da

Emre B.
03.07.2008, 10:00
Alpella ile kesin birleştik mi?Güzel bir haber.

Harun-61
03.07.2008, 10:47
http://www.megabasket.net/habergoster.asp?id=10884

umut tınay TS Alpella da

iyi transfer, umut kaliteli adam :alkış:

Özge
03.07.2008, 12:02
Futbolda olduğu gibi baskette de iddialıyız bu sene.:)Transferlere başladık.

Sinan Ayaz
03.07.2008, 12:58
umut tınay duyulmus bi oyuncu trabzonsporumuz bu yıl insallah çıkar sonrasında abdi ipekçi traftar görür orayı ancak biz doldururuz

forza61ts
03.07.2008, 14:52
1, lıg deyuk ha.. bskette cosacaguk demek haydı hayırlısı..

Osman Yavuz
03.07.2008, 17:24
Umut Beko basketbol liginde uzun yıllar forma giymiş bir guard.Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da oyun kuruculuğunu üstlenmişti birkaç yıl önce.2. lig için mükemmel bir transfer olduğunu söyleyebilirim.Biraz da Alaattin hoca için birşeyler söylemek istiyorum.Gerçekten mükemmel bir koç.Koçluğundan öte bir abi gibi basketbolculara.Eğer Serhat Çetin bu takımda kalırsa çok büyük bir iş başarmış olurlar.Acaba yabancı oyuncu alacaklar mı?Çünkü bir tane yabancı hakkı var 2. lig takımlarının.

Murat'
03.07.2008, 17:25
Yahu bir durun bakalım daha birleştiğimiz bile belli değil ki...Bu işten hiçbişey anlamadım...

İsmail Alkan
03.07.2008, 17:28
Umut Beko basketbol liginde uzun yıllar forma giymiş bir guard.Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da oyun kuruculuğunu üstlenmişti birkaç yıl önce.2. lig için mükemmel bir transfer olduğunu söyleyebilirim.Biraz da Alaattin hoca için birşeyler söylemek istiyorum.Gerçekten mükemmel bir koç.Koçluğundan öte bir abi gibi basketbolculara.Eğer Serhat Çetin bu takımda kalırsa çok büyük bir iş başarmış olurlar.Acaba yabancı oyuncu alacaklar mı?Çünkü bir tane yabancı hakkı var 2. lig takımlarının.
Saner ayar bize bir amerikalı getirir merak etmeyin:rolleyes:

Emo91
03.07.2008, 22:59
futboldan sonra benim icin her zaman basketbol gelmisdir, canim gibi sevdigim kulübüm icin de ayni öyle oldu bundan sonra, insallah cok basarili oluruz, hedef 1. lig....
insallah kevin garnettler, kobe bryantler, shaqlar yetisicek bizdende.... ha gayret!!

Öztürk Adem
04.07.2008, 00:06
Ülker yesekkurler 1 kac tane de oyuncu alda tam olsun

Sinan Ayaz
04.07.2008, 14:34
solomonu alın:D

Hamdi Karamahmutoğlu
05.07.2008, 02:41

Mutlaka alacaklardir.
Gerci kadro yeterli olacaktir bence 1.Lig icin ama takviye yapilmali yinede.
Trabzon basketbola doyacak bu sezon.

Hamza Yilmaz
05.07.2008, 16:20
Ben basketbolda hasta Efesliyim ve Trabzonsporla oynarlarsa ben kimi tutacam???^^ Macin Berabere bitme ihtimali de yok. IYi olan kazanir insallah:D:D

Hamdi Karamahmutoğlu
07.07.2008, 02:09
Ben basketbolda hasta Efesliyim ve Trabzonsporla oynarlarsa ben kimi tutacam???^^ Macin Berabere bitme ihtimali de yok. IYi olan kazanir insallah:D:D

Trabzonspor'um kazanir insallah.
Bizde kucukken giderdik Efes'in EuroLeague maclarina.
Ama Trabzonspor'umuzun renkleri, Asaleti yeter.

alpozan61
07.07.2008, 15:56
yanılmıyorsam alpella takımı zaten birinci ligdeydi. Eğer biz alpella ile birleşirsek birinci ligde olmamız gerekir neden birinci ligde değiliz???

61_dnc_TS
07.07.2008, 15:57
alpella 2.lige düştü.

Sinan Ayaz
08.07.2008, 01:03
ne zaman baslıyo maçlar

Tayfun
08.07.2008, 10:04
solomonu alın:D
Olmadı nba'den alırız :) Bütçesi ne kadar acaba... :)

uyum61
08.07.2008, 20:29
sponsorluk noktasinda ulker'in ikinci bir sponsora izin verecegini sanmiyorum. muhtemelen tum sponsorluklari ulker kendi bunyesindaki markalara paylastiracaktir.

selimberkan
09.07.2008, 16:04
yanılmıyorsam alpella takımı zaten birinci ligdeydi. Eğer biz alpella ile birleşirsek birinci ligde olmamız gerekir neden birinci ligde değiliz???

ligden düştü
trabzonspor un 1. ligde olmaması büyük eksiklik umarım en kısa zamanda çıkarız

smh21
09.07.2008, 22:59
10 mılyon dolar basketbola butce ayrılmıs durumda ve ulkerde bıze oyuncu fılan almayacak ...Ama suanda hocalarıyla anlasmaya calsıyıorlar onlar gelırse belkı altyapıya bır kac tane oyuncu getırırlerkı alpellanın altyapısında birkan batuk var...

uyum61
10.07.2008, 04:03
türkiye'de basketbol dünyasında o paralar ne yazık ki telafuz edilemiyor. En pahalı sponsorluk olan fenerbahçe ülker sponsorlugunda bile bahsi geçen rakam o rakam civarinda geçmiyor. kaldı herşey sadece bu ödenen bedel değil. kısaca açmak gerekirse bir kulubun en büyük geliri yayın geliridir. türkiye'de yayın geliri diye birşey söz konusu değil. daha doğrusu yayin geliri ntv'nin kazandigi reklam gelirinin paylaştırılması üzerine, tabii önce ntv kendi payını alıyor sonrasında dağıtıyor. ortaya 100-150 bin dolarlık rakamlar cikiyor. tabii 2. lig icin boyle bir gelirde soz konusu degil. bunun yaninda saha reklam geliri gibi seyler de son derece dusuk.

yani bir 2. lig takiminin geliri neresinden tutarsiniz tutun sponsorluklar haric 100-200 bin $'i gecmez. ulker forma reklami dahil tum sponsorluk haklari dahil alacaktir. 2. lig icin odeyecegi parayi anlamak icin size soyle bir ornek vereyim. su an alinan en iyi oyuncu umut tinay. onun kazanacagi para olsa olsa 100-150 bin dolardir. takimin 12 kisiden teskil edecegini dusunun. ve buna gore azalan bir hesap yapin. emin olun bu takimin butcesi 1 milyon dolarin uzerine bile cikamayacaktir.

kisaca 10 milyon dolarlari gecelim. size sadece bjk cola turka icin ulker'in odedigi parayi soyleyeyim. 3 sene icin 4.5 milyon dolar. bjk ile yapilan bir ekstra anlasma salonlarinin ismini degistirmekti birazda buradan para veriyorlar ama yine oyle 10 milyon gibi ucuk rakamlari odemiyor ulker. realist olalim ve onumuze bakalim. ulker bu isi babasinin hayrina yapmiyor, trabzonsporda geliri olmayan yere para yatirmaz. su an basketbol bu ulkede geliri olmayan bir spor. ve kuluplerin surekli kapanma sebebi arkasinda bu var. eger trabzonspor 1. lige cikarsa ulker'in verecegi para artar ama o zaman bile 10 milyon dolar vermez. bunun yaninda emin olun ki 10 milyon dolari olan trabzonspor turk basketbol ligindeki tum iyi oyunculari transfer eder. kisa bir ornek vermek gerekirse en iyi yerli oyunculardan omer onan bile 400-500 bin $ civari paraya oynuyor. bunun yaninda iyi yabanci amerikalar bile bu paranin uzerinde paralar kazanamiyor.

yol haritamiz bu sene 1. lige cikmak ve buna gore bir butce olusturuldu. onumuzdeki yil eger birinci lige cikilirsa butce revize edilir ama kimse oyle 10 milyon dolarlari telafuz etmesin. sadece insanlari yanlis bilgilendirmek olur bu.

smh21
10.07.2008, 19:11
Bu takıma ayrılan para 10 mılyon dolar bunu bılıyorum kesın ve net bırsey ama bu transfer butcesı degıl takıma ayrılan para bu kadar ...

uyum61
10.07.2008, 19:24
kac senelik 10 milyon dolar ? sence bu transferlerin toplami masraflar haric ne kadar eder ? bence biraz mantikli olalim. euroleague onayli fenerbahce ulker butcesi bile 10 milyon dolar degil. eger 10 milyon dolar butcesi olan bir takim bu transferleri yapiyorsa vay halimize diyebiliyorum sadece... en pahali oyuncu umut tinay ve onun gibi 10 tane oyuncu olsak bile 1 milyon dolar etmez.i

ek: saner beyin ntvspor'da konustugu bazi seyler var ayrica. mesela trabzonsporun cebinden bes kurus para cikmayacak. yani tum takimi ulker kuracak. trabzonsporun subeyi yonetmek disinda olaya butceye herhangi bir eki veya mudahelesi olmayacak.

smh21
10.07.2008, 22:40
Guldurme benı fenerbahce ulkerın butcesı 10 mılyon dolar degıl mı:D ıste buna gulerım w.solomon 1.5 trılyon kazanıyor sırf sen ne dıyorsun ya.... ve ayrıca bu dedıgım parayı ts verecek demedım bu kadar para ayrıldı dedım bunun ıcıne hersey dahıl takımın bır suru masrafları fılan var bunları karsılamka ıcın mantıklı olmayı dusun dıyorsun bence sen mantıklı ol ....

uyum61
11.07.2008, 00:46
guldurmeyeyim seni solomon'un 1.5 milyon aldigi yerde takimin en zayif halkalarinin 200bin$-ki maxim gibi henuz profesyonel kontrati olmayanlari da yazalim- dolara oynadigini da yazmak gerekir. komik olmak hesap bilmemek herkesin solomon kadar aldigini dusunmektir. solomon pozisyonunda ondan iyi para kazanan cok oyuncu yoktur avrupada ve de turkiye sinirlarinda solomon'ın aldigi paranin yanina yaklasan oyuncu bulmak bir hayli zordur. bunun yaninda fener'in bizden farki euroleague yayin gelirlerine ortak olmasidir. bu da ortalama senede 2-3 milyon dolar gibi paraya denktir. diger masraflar diyerekte bu masraflari dunya kadar paraymis gibi gostermenin alemi yok. cok uzaga bakmayalim gectigimiz sene lige cikan kepez belediyesi gibi takimlar transfer dahil 1 milyon dolara tum seneyi gecirmistir. avrupa kupasi oynasa onun da takima maliyeti 200-300 bin dolar seviyesindedir ki cogu takim bundan sebep avrupa kupasi dahi oynamaz. buna sponsorluklar oncesinde galatasaray da dahildi. hatta bayanlar subesi avrupa 3.su olduktan sonra bu masraftan kacip kupadan cekilmislikleri bile var. bence komik olmaktan ziyade har vurup harman savundugunuz para ile turkiye birinci liginde kac takimin kurulup seneyi tamamladigini siz hesap edin.

smh21
11.07.2008, 04:23
Ben sana anlattıgım sey oyuncuların paraları degıl bu ıs ıcın gereken tum para bu kadar ayrıldı.oncelıkle bu bır ıkıncısı ıse maxımı devreye katma cunku bır basketbol takımı 12 kısıdır bu cocuk yası kucuk oldugu ıcın a takımda gorev fılan almıyor ayrıyeten 12 kısılık kadrounun ıcınde yok ıstersen gıdıp fb sıtesıne bakabılırsın ve ayrıyeten fbulkerde baska bu parayı alan var mı demıssın mırsadın gasper vıdmarın james white kinseyin az mı para aldıgını zannedıyorsun...Ben bos yere konusmuyorum tamam mı bır yerden duydum kı dedım nereden duydun dıye sorma orasını soylemem ama sadece ben soyledım...suan hocayla konusuluyor hocayla anlasılırsa o hoca gelınce buradakı oyuncuları ıstemezse dıye o para beklıyor butun takımı kurmak ıcın bır oyuncu alınmayacak onla ve butun yılı bu parayla gecırecek bu takım ıkıncı lıgde olması yuzunden....

uyum61
11.07.2008, 10:36
2 ligde oynayan bir takimda 21 yas alti altyapidan yetismis 2 oyuncu kadroda bulunmak zorunda ve tahmin et kac para alirlar. bunun yaninda 2. ligde bir yili 10 milyon dolarla gecirecek bir kulup hayatimda ilk kez duyuyorum. ve dedigim gibi 1. ligde bile efes disinda bu parlari telafuz eden baska takim yok gibi... bende bos konusmuyorum tam tersine saner beyin ve levent beyin sozleri bunlar. bunun yaninda ulker kurumsal iletisim koordinatoru hakan artis'ta bunu dogruluyor. olay su trabzonspor'un cebinden cok buyuk paralar cikmayacak, ilk yil yeterli miktarda para yatirilip kulup birinci lige cikarilacak, sonrasinda tekrar oturulup konusulacak. zaten bunu gormek icin kahin olmaya gerek yok. bunun yaninda hocalarla coktan anlasildi bile. su siralarda transfer bitmek uzere buyuk ihtimalle birlesme 13-15 temmuz arasinda bir kokteyl ile duyurulacak. ama daha da komik olan koca seneyi 100-200 milyara geciren takimlar varken 10 milyon dolar ile 2. ligde gecirecek bir trabzondan bahsetmek. eger 2. ligde sezonu bu paraya gecirirsek sanirim 1. lige cikinca maclarin artmasi, yolculuklar, avrupa maclariyla seneyi sanirim 50-60 milyon dolara geciririz. bjk cola turka ve gs cafe crown senelik 1.5-2 milyon dolar alirken bizim 10 milyon dolar aldigimiza inanmaya sen devam et.

İlker Akçay
11.07.2008, 11:01
arkadaşlar sanırım 10 milyon dolar ülker'den alınacak olan değil klübün bütün giderler için basketbola ayırdığı para onun için ülker'den gelecek para diye değerlendirmeyelim

uyum61
11.07.2008, 11:18
turkiye'de basketbol icin senede diger giderlerle 10 milyon dolar harcayan bildigim 1 takim vardir. ege fenerbahce baskani sponsor disinda bu ise para yatiriyorsa fenerbahce ikinci bir kulup olabilir ama bir 3. kulup yoktur. var demek hesap yapmamak demektir.

İlker Akçay
11.07.2008, 11:36
turkiye'de basketbol icin senede diger giderlerle 10 milyon dolar harcayan bildigim 1 takim vardir. ege fenerbahce baskani sponsor disinda bu ise para yatiriyorsa fenerbahce ikinci bir kulup olabilir ama bir 3. kulup yoktur. var demek hesap yapmamak demektir.

ben sadecee öyle anladığımı belirttim net olarak bir bilgim yok 10 milyon dolarında nerden çıktığını bilmiyorum ama ülker'in vermediği aşikar bu yüzden klübün ayırdığı miktar olabilir

uyum61
11.07.2008, 12:14
levent bey bir yayin organinda trabzonspor kulubunun herhangi bir para yatirmayacagini, tum maddi kaynagin ulker olacagini bizzat soyledi. eee birinci elden problem var oyleyse!

Can
11.07.2008, 15:05
http://www.haber61.net/images/image_gallery/8407.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/8408.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/8409.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/8410.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/8411.jpg
http://www.haber61.net/images/image_gallery/8412.jpg

macka61
11.07.2008, 15:29
hayırlı olsun alpella inşallah 1.ci lige çıkacaz

Can
11.07.2008, 15:57
hayırlı olsun 1lige cıkacaz inşallah

Ayhan Çolak
11.07.2008, 17:44
ya hala neden resmi kaynaklara göre bu durum açıklanmıyor? yabancı oyuncu neden alınmadı henüz?

macka61
11.07.2008, 22:46
Saner ayar ve yönetim kuruluna çok teşekkürler çok büyük bir iş yaptılar

pReN@_61
11.07.2008, 23:02
bekle bizi 1.lig...

Uğurtan
11.07.2008, 23:56
Hayırlı olsun buda önemli bir yönetim başarısıdır.. Hayde bakalım 1. lige yolculuğa, heyecana başlayalım burda da.. :)

Travelair
15.07.2008, 14:33
İsmet Badem şimdi açıkladı. Alpella ( Ülker ) sponsor olmuyor. Takımı almışız yani. Takımın adı Trabzonspor sadece

TS-Tiryaki
15.07.2008, 16:47
Trabzon, Alpella'yı satın aldı

Bu sezon futbolda yaptığı flaş transferlerle yeni sezonda oldukça iddialı olduğunu kanıtlayan Trabzonspor, basketbolda da atılım yaptı. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden bordo - mavililer, 2. lig takımlarından Alpella'yı satın aldı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Celil Hekimoğlu, yönetim olarak ikinci ligde mücadele eden Alpella'yı 10 sporcusuyla birlikte satın aldıklarını belirterek, "Trabzonspor bulunduğu her alanda zirveye oynamalıdır.Basketbol branşında da Trabzonspor'u hak ettiği yerlere getirmek istiyorduk. Bu nedenle geçtiğimiz sezon birinci ligden düşen Alpella ile anlaştık. Gelecek sezon ikinci ligde Trabzonspor Alpella adıyla şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Yarın da Trabzon'da düzenleyeceğimiz törenle basketbol takımımızın tanıtımını yapacağız. Basketbol takımına birçok sponsor bulduk. Bu takım asla kulübün üzerine artı bir sorumluluk yüklemeyecek" dedi.

15.07.2008

Kaynak : DHA

Murat'
15.07.2008, 20:50
Gerçekten çok güzel olacak....Artık iş bize düşüyor...O salonu her maç doldurmamız lazım...

Mayls
15.07.2008, 21:31
Takimin adi 'Trabzonspor' mu, 'Trabzonspor Alpella' mi?
Satin almissak neden 'Trabzonspor Alpella'?
'Trabzonspor Alpella' degilse, neden DHA öyle yaziyor?

Acikcasi Ismet Badem'e DHA'dan daha cok güveniyorum :D

Dip Not: Haftalardir Alpella yiyorum, neredeyse bagimlisi oldum, 2 haftada 3 kilo aldim; birlesmemissek bosuna zengin ettim adamlari :D

_SeRKaN_
16.07.2008, 09:37
İsmet Badem şimdi açıkladı. Alpella ( Ülker ) sponsor olmuyor. Takımı almışız yani. Takımın adı Trabzonspor sadece

İşte bu daha çok sevindirici...

Remzi
16.07.2008, 11:40
Tanıtımı bekliyoruzz:)

Selami Gürpınar
16.07.2008, 13:43
Trabzonspor Alpella tanıtıldı
16 Temmuz 2008 / 13:29
Asbaşkan Hacısalihoğlu, Başkan Yardımcısı Ayar,Genel Sekreter Yener alt yapı sorumlusu Hekimoğlu ve bazı yöneticiler basketbol takımı hakkında bilgi verdiler

Trabzonspor, geçen sezon Beko Basketbol Birinci Ligi'nden düşen Alpella'nın tüm haklarını satın aldı. Kulüp Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, kulüp başkan yardımcısı Saner Ayar ve bazı yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ve Trabzon'daki bir otelde gerçekleştirilen toplantıda, yeni oluşturulan basketbol takımı hakkında bilgiler verildi.

Başkan yardımcısı Saner Ayar, sözünde duran bir yönetim kurulu olduklarını belirterek, ''Önümüzdeki yıl Trabzonspor'a yakışır basketbol takımı olsun ve 2. ligde mücadele ettikten sonra birinci lige çıksın amacındaydık. Bu doğrultuda Ülker grubu ile çalışma yaptık. Murat Ülker ve Aydın Acun'un desteğiyle geçen sezon birinci ligde mücadele eden ve ikinci lige düşen Alpella'nın tüm haklarını satın aldık'' dedi.

İkinci ligde Trabzonspor adıyla mücadele edeceklerini ifade eden Ayar, ''Alpella'nın kadrosundan oyuncular da kadromuzun içinde olacak. Ülker grubuna basketbola yaptıkları katkı ve Trabzonspor'a sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

Trabzonspor'a yarışmanın yakıştığını ancak kaybedildiği zaman mutlu olamadıklarını dile getiren Ayar, şöyle devam etti:

''Trabzonspor Basketbol Kulübü Derneği olarak basketbolda da 4 büyük kulüpten biri haline gelmeyi amaçlıyoruz. Bu yıl ikinci ligde mücadele edeceğiz. Gelecek yıl ise birinci ligde mücadele etmek istiyoruz. İkinci ligde şampiyonluk kovalayacak bir kadro oluşturduk. İlk yıl Allah korusun büyük bir ''trafik kazası'' veya büyük sakatlıklar yaşanmadığı takdirde şampiyonluk istiyoruz.''

Alt yapıya da önem vereceklerini ifade eden Ayar, ''3 yıl içerisinde kulübü oyuncu fabrikası haline getirmek istiyoruz. Anadolu'da basketbolun kalbi olmayı arzuluyoruz. Trabzon'da basketbol kitlesini arttırıcı çalışmalar yapıyoruz. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) ile entegre programlar geliştirerek 40 bin kişilik öğrenci hedef kitlesini basketbolun parçası haline getirmek istiyoruz. Trabzonspor Basketbol Kulübü Derneği'nin hem kurumsal hem de algı açısından bir marka olmasını sağlamaya çalışacağız'' diye konuştu.
Ayar, yeni takımı oluştururken 1 doların bile Trabzonspor'un kasasından çıkmadığını ve sponsor yardımıyla bunu gerçekleştirdiklerini belirtti.

-BASKETBOL TAKIMI KADROSU-

Baş antrenörlüğünü Alpella'dan Alaeddin Yakan'ın yapacağı Trabzonspor Basketbol Takımı'nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Ogün Sevinç (Alpella), Kerem Öztoprak (Antalya Büyükşehir Belediyesi), Burak Yönder (Alpella), Recai Öztürk (Uşak Belediye Spor) Volkan İncekara (Alpella), Birkan Batuk (Alpella) Umut Tınay (TT Net Beykoz) Roman Tok (Trabzonspor), Ufuk Yanar (Aliağa Belediyesi) Can Özcan (Alpella), Engin Algın (Alpella), İsmail Esmeray (Bursa Basketbol Kulübü)

Trabzonspor Basketbol Takımı'nın transfer çalışmalarının sürdüğü ve kadroya 1 ABD'li oyuncu da katılacağı kaydedildi.

Kaynak : HABER61

TS-Tiryaki
16.07.2008, 14:13
Hayirli Olsun:):alkış::alkış:

hamdi_61
16.07.2008, 15:24
hayırlı uğurlu olur İNŞALLAH.şimdiden sabırsızlanıyorum birinci ligde takımımızı seyretmeye.İNŞALLAH en kısa sürede 1.lige çıkar

tsburak08
16.07.2008, 16:00
hayırlı olsun bu sene baya atılım yaptık..beko basketbol ligine çıkacağımıza inanıyorum..

LazAnisT
16.07.2008, 16:03
Takımın ismi Trabzonspor.Bu harika.
Saner Ayar farklı bir adam.Trabzonspor TV digitürkte mi D-smarttamı olacak sorusuna parayı kim verirse orda olur dedi.Kovacaklar Show tv'den:)

UğuR
16.07.2008, 16:20
bEN Alpella Trabzonspor a bile razıydım.Sadece Trabzonspor olması çok iyi oldu....
Hayırlı uğurlu olsun.Hedefimiz Beko basketbol ligi....

macka61
17.07.2008, 22:50
bekle bizi birinci lig

crazyman_61
18.07.2008, 17:52
Takımın ismi Trabzonspor.Bu harika.
Saner Ayar farklı bir adam.Trabzonspor TV digitürkte mi D-smarttamı olacak sorusuna parayı kim verirse orda olur dedi.Kovacaklar Show tv'den:)

uydudan şifresiz olarak yapılması lazım ne dsmart filan çıkarmasınlar şimdi:D

hsnkrcdg
27.07.2008, 07:22
o değilde yapılacak bir ABD li transferi var ve bu adam büyük ihtimal yattara, song renginde bir sporcu olacak! Güzelim halkımın içinde çikolata renkli insan sevgisi sürdükçe gelen amerikalı hayatının en güzel günlerini trabzonda geçirecek demektir.

Murat'
09.05.2009, 18:52
Bu olayı şimdiden ciddi ciddi düşünmemiz lazım..Çok sağlam bir sponsor bulmalıyız...

Muhammet*
14.05.2009, 20:43
Saglam bir sponsor bulmak şart gerekirse takımın ismi trabzonspor ..... şeklinde olsun.

Adem Hotaman
24.07.2009, 15:30
basket takımımızın şuanki sponsorları hangi firmalardır arkadaşlar??

Reşit
18.11.2009, 01:54
hayalim birinci lige çıkınca efes pilsenle birleşmemiz. süper bişey olur ilk çıktıgımız sene şampiyon olmak gibi :D

Mustafa ÖZDEMİR
18.11.2009, 18:46
bütçemiz efesi satın almaya yetecekmi?...