PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 şampiyonluğu gören tek kişi

Ballistic
26.03.2008, 17:47
Trabzonspor'un, 32 yıllık malzemecisi Ömer Seren, takımda şampiyonlukları gören tek isim.25 Mart 2008 10:58Ömer Seren, son şampiyonluğunu 1983-84 sezonunda elde eden ve tam 24 yıldır şampiyonluk hasreti çeken bordo-mavililerde, görev yaptığı dönemde tüm şampiyonlukları yaşadı. Ayrıca, Seren'in kulüpte çalıştığı dönemde bordo-mavililer, 7 Türkiye Kupası, 6 Cumhurbaşkanlığı ve 5 Başbakanlık kupası elde etti.

Şu anda bordo-mavili kulüpte görev yapan ve 6 şampiyonluğu yaşayan tek isim olan Ömer Seren, kulüpte 12 başkan ve 22 teknik direktör de gördü.

Ömer Seren, 1976 yılında, şu anda Bayındırlık ve İskan Bakanı olan Faruk Özak'ın takım kaptanlığı yaptığı dönemde göreve başladığını belirterek, "Galatasaray maçı öncesi göreve başlamıştım. O maçta 2-1 galip geldik ve liderliğe yükseldik. O liderliğimizi devam ettirerek ilk şampiyonluğu yaşadık ve daha sonrakilerle birlikte toplam 6 şampiyonluk gördüm. Bunun yanında birçok kupa sevincini de yaşadım. Başkanlar, teknik direktörler ve sayamayacağım kadar futbolcu ile çalıştım. Kendimi, Trabzonspor'un canlı müzesi gibi hissediyorum" dedi.

Serdær
26.03.2008, 17:49
Aynı konu genel bölümde açılmıştır

Selman
26.03.2008, 17:49
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8598

Yukarıdaki başlıktan devam arkadaşlar.