PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A2 Milli Takım

Murat'
22.03.2008, 13:48
A2 Milli Takım'ın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Serkan Çalık, Aykut Erçetin, Fehmi Emre Güngör, Mehmet Güven (Galatasaray), Mehmet Eren Boyraz, Ali Turan (Kayserispor), Umut Bulut, Ferhat Çökmüş (Trabzonspor), Mehmet Çakır, Burhan Eşer (Gençlerbirliği), Selçuk İnan, Burak Yılmaz (Vestel Manisaspor), Kazım Kazım (Fenerbahçe), Murat Sözgelmez (Sivasspor), Çağlar Birinci (Denizlispor), Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü), Fatih Serkan Kurtuluş (Bursaspor), Erhan Küçük (Kasımpaşa), Hasan Salih Kabze (Rubin Kazan)

arkadaşlar salı günü kocaelinde romanya ile karşılaşacağız.

Misina
22.03.2008, 14:16
Geçmiş yıllarda alt yapımızdan çıkan Denizlisporlu Çağlar da çağrılmış bu çocuk çok iyi yerlere gelecek

atlantis
25.03.2008, 20:00
Türkiye-Romanya maçında Umutta oynuyor

Mehmet Fırat
25.03.2008, 20:03
Türkiye-Romanya maçında Umutta oynuyor

Ferhat da oynuyor. :)

Hüdai Pervaneli
25.03.2008, 20:22
maci hangi kannallar veriyo

Mustafa
25.03.2008, 20:26
Ferhat da oynuyor. :)

Ferhat cok iyi oynuyor bence

ilhan
25.03.2008, 20:44
maci hangi kannallar veriyo

Atv veriyor sanırım.

Hüdai Pervaneli
25.03.2008, 20:45
avrupayada yaiyini varmi yoksa sadece turkiyeyemi

Atakan
25.03.2008, 20:48
Ferhat Bir Dinamo Gibi oynuyor sağa gidiyor sola gidiyor defansa geliyor oyun kuruyor ileri gidiyor iyi oynuyor.
Umut Bulut bence maçın en iyisi geri gelio ileri gelio kafa vuruo pas verio bence bayağı iyi oynuyor kendini geliştirmiş:Dumut bulutt:D

Hüdai Pervaneli
25.03.2008, 20:52
ya bu macin avrupaya yayini yokmus nerden bakabilirim

ÖzGür Ayar
25.03.2008, 21:04
umut ve ferhat gerçekten çok iyiydi bence ilk yarı. Şu ferhatı bir önlibero oynatmadık hüseyinin yerine bence orada çok iyi oynar bizdede. Eski Trabzonlu çağlar girdi 2. yarı. Yedek kaleci onur sanırım onuda izlesek güzel olur.

Mehmet Fırat
25.03.2008, 21:06
Gol yedik maalesef.

Ömer SEVİNÇ
25.03.2008, 21:37
A2 milli takımının hocası kimse çok rezil bir kadro kurmuş bence. Zaten az önce takımın en iyisi Umut'u oyundan çıkarıp Burak'ı aldı:)

ÖzGür Ayar
25.03.2008, 21:43
umut
ferhat
çağlar
serkan çalık
erhan küçük
birde oynasaydı onur. hepsinin ortak özelliği Trabzon :)

---

burakın golüyle maç 1-1 bitti. Ama ben anlamadım bu burak niye kaleciyi çalımlamadı aynı şekilde bratuda kaleciyi çalımlamadı. Halbuki dünyada kaleci çalımlanıyormuş :D

ferhatı gerçekten çok beğendim. Al vestelden selçuğu koy yanınada ferhatı taş gibi olur o bölge.

sbay
25.03.2008, 22:01
umarım ferhat sezon sonuna kadar kendini gösterme fırsatı bulurda gelecek senenin kadrosunda yer alır.yaşı daha 23 ilerde takıma faydası olabilir.

vurgun_kiz_61
26.03.2008, 00:44
Türkiye ile Romanya arasında oynanan A2 Milli Takımlar hazırlık maçı 1-1 berabere sonuçlandı. Maç boyunca vasat bir futbol ortaya koyan millilerimiz, Serkan Çalık'ın oyuna girmesi ile biraz hareketlendi. Maçın son dakikalarında bastıran Türkiye aradığı golü buldu. Maç 1-1 sona erdi.

MAÇTAN DAKİKALAR:
26. dakikada Mehmet'in ortaladığı topu, Umut kafa ile Hasan'a indirdi. Hasan'un vuruşunda kaleci topu kornere çeldi.
31. dakikada Erhan'ın kullandığı köşe vuruşunda Ali'nin kafa vuruşunu rakip oyunca topu kale çizgisinden çıkardı.
43. dakikada Cristea'nın ceza sahası içinde vurduğu top, kale direğinin yanında az farkla dışarı çıktı. Maçın ilk yarısı golsüz sona erdi.
47. dakikada Szekely'nin ara pasında topla buluşan Florin, Aykut'un solundan topu filelerle buluşturdu. 1-0.
50. dakikada, Umut'un soldan ortasında topla buluşan Mehmet, topu kale direğinin yanında dışarı atarak Türkiye'yi önemli bir pozisyondan yararlandıramadı.
87. dakikada Selçuk'un ara pasında topla buluşan Burak, plase vuruşla topu ağlara gönderdi. 1-1

drexcalibur
26.03.2008, 01:10
Maçı izlemek isterdim gerçekten bizim uşakları merak ettim.Yorumlar hep olumlu Ferhat'ı denese Ersun Hoca ön liberoda iyiyse belki de Hüseyinden kurtuluruz hehe

EmrahYalçınalp
26.03.2008, 07:51
Ferhat beni de şaşırttı. Gayet iyiydi doğrusu. Umut yine çok çalıştı :D Yani gülmeyeyim diyorum ama olmuyor. Adam çalışıyor, çalışıyor... O kadar. Çağlar benim 4 yıldır "büyük topçu olacak" dediğim adam. Bunu dediğimde PAF'taydı, sonra Orduspor'da kadroya giremiyordu. Ama beni yanıltmadı, emin adımlarla ilerliyor. O da oldukça iyiydi.

hamucera
26.03.2008, 11:14
acaba sedat tunalıda maçı izledimi. yani bende merak ettim şimdi burak ı da yerden yere vuruyormudur kaleci çalımlamadı diye.
Umut gerçekten çok iyiydi ferhat da öyle. B şekilde oynarlarsa A Milli aday kadrosunada seçilebilirler. demek ki umut tan çok daha iyi forvetler yokmuş. adam A2 de bile oynuyor hemde gayet iyi oynuyor. Yanında da bir forvet olunca

Erbay
26.03.2008, 13:39
Umut ve Ferhat bizde oynadıklarından daha iyi oynadılar.Umut'un daha iyi oynamasında takımın çift forvet oynamasının payı büyüktü.Seneye iyi bir forvet alırsak Umut daha iyi olacak kesinlikle.

Murat'
26.03.2008, 13:47
Ferhat gerçekten tam bir ön libero gibi oynadı...ah bizdede böyle oynasa....sağ bele mahkum ettik adamı..

Şuayip Aydın
26.03.2008, 13:58
yo ersun yanal onu cok ama cok mevkıde denıyo o cocuk joker bı oyuncu

macka61
26.03.2008, 16:08
maçın sonlarına yetiştim onun için yorum yapamayacağım iyi oynadıklarıyazıyor inşallah bu iyi performanslarını Trabzonsporumuzda da gösterirler

Sacit
26.03.2008, 16:11
maçın sonlarına yetiştim onun için yorum yapamayacağım iyi oynadıklarıyazıyor inşallah bu iyi performanslarını Trabzonsporumuzda da gösterirler

son 15 dk iyi oynadık, o da pek sayılmaz..