PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Heroes'cular burada toplasın

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 00:25
slm heroes fanatikleri burda bulusalım gerci son zamanlarda amerikadaki grevlerden dolayı yeni bolumlere ara verildiii ama yeni bölümler yakında cıkacak

Egemen
22.03.2008, 00:33
bekliyoruz ne diyelim..

forza sylar...

Cabri61
22.03.2008, 00:35
Bu dizinin en sevmediğim yönü Sylar tamam iyi karakter de adamı süper ballı yapmışlar dizide.Çok uzattılar Sylar konusunu.Herkes Sylar a çalışıyor nerdeyse :)

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 00:37
evt adam bi hakkın rahmetine kavuşamdı gitti ama diziyi deoyle yerde ara verdiler kiii yeni bölümlerini merakla bekliyorum şu grev işi bitsede yeniden izlesek :D

onurts61
22.03.2008, 08:15
Hiro Nakamura formamin arkasinda yazan isim...

Murat'
22.03.2008, 14:08
hiç seyretmedim desem ayıp olur mu.

Turgut Altun
22.03.2008, 15:42
Benim favori "Hero" m herkesin yeteneğini kopyalayabilen Peter Petrelli. İsaac Mendez'in ismi güzel. Mohinder yeteneksiz olmasına rağmen hala hayatta kalmasıyla takdire şayan.
Hiro Nakamura da diziye renk katan isimlerden.

La_vie_en_rose
22.03.2008, 18:20
"save the cheerleader, save the world!!"

tabiki peter petrelli ve claire favori hero'larım, ancaaaak mr. bennet'in de bu kadar herşeyi bilmesi hayranlığımı kazandı bi "gift"i olmamasına rağmen.

=========== spoiler ===========

yalnız cidden çok komplike bir dizi, saçmalıklarda dizboyu dikkat edildiğinde, mesela en barizi claire'in her deliğini yarasını derhal kapatmasına rağmen küpe takması, ne yani paso kulak mı deldiriyo bu kız, ya da sylar'ın bir türlü ölmemesi ve mutasyonla bi böceğe dönüp bi insan olması...sonracıma sylar'ın beyinlerin sadece nasıl çalıştığına bakarak kendine entegre edebilmesi, ya da beyinleri yiyosa nedir bu beyinler ıspanak mı vücuda demir yapar gibi ability kazandırıyo, ayrıca 2. sezon finalinde madem bizim sevimli capon hiro ışınlanabiliyo neden peterın üstüne öyle koşar, ışınla kendini git yavaşça etkisiz hale getir dimi... vs vs vs

=========== spoiler ===========

ama yine de artık sezon 3 başlasın diyor ve bu 2. sezon sonu syların tekrar güçlerini elde etmesiyle dizinin bir kısırdöngüye girip girmeyeceğini merakla izleyip öğrenmek istiyorum.

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 19:50
hiç seyretmedim desem ayıp olur mu.

aaaaaa cokk ayıp amaaaa:D

eys_61
22.03.2008, 21:54
İlk iki sezonu severek takip ettim her ikisinde de final nasıl yapılamaz gösterdikleri için yapımcıları saygıyla andım.(2.sezonun erken kesilmesi yüzünden aceleye geldiğini göz önünde bulundursam da 1.sezonda yaşadığım hayal kırıklığı yeter de artar bile)

İkinci sezon finalini izlerken ehh artık bir diziye daha veda deme zamanı diye düşünürken,son anda yaşanan olaylar (spoylır vermeye üşendiğimden yazmıyorum) sebebiyle sanırım heroes'a üçüncü bir şans daha verebilirim.Eylül'ü bekliyoruz artık.

Ahmet Karadeniz
23.03.2008, 18:05
artık heroes un yeni bölümleri cıkmalı ey senaristler duyun sesimizi!!!!!!!:D

Burçak
29.07.2009, 19:04
ben de 2 gün önce başladım izlemeye.
birazdan 6. bölümü izleyerek devam edeceğim.
aslında bu tip filmler ilgimi çekmezdi ama bu sürükleici geldi bana.
Prison Break dan sonra bakalım nasıl gelecek:)

Fatih Ersoy
29.07.2009, 21:09
eheheh lost'un yokluğunda kendimi kaptırıp 3 sezonunu izlediğim dizi :)

Fena değil..
Sylar ve Niki favorimdir ;) :D

Not: 4 değil 3 sezon var :)

Burçak
29.07.2009, 23:18
şuan ilk 9 bölümü izlemiş bulunmaktayım.
bana biraz karmaşık geldi. bi orda bi burda konular.
bazen gerildiğimde oluyor.
bende 3 sezon var.
1. sezon 23 bölüm
2. sezon 11 bölüm
3. sezon 25 bölüm.
acaba 4. sezon bende mi yok yoksa 4. sezon diye klasör oluşturup bölümleri paylaştırmamışlar mı?
eksik varsa bilelimde tamamlayalım bari :)