PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fb Maçına Efsane Formamızla Çıkalım

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 00:15
Sezonun son maçı olan fenerbahçe maçına Trabzonspor'un efsane forması olan koyu bordo açık maviyle çıkalım
https://www.trabzonspor.com.tr/img/products/0708_forma_efsaneb.jpg
Bunun Bİ örnegini Manchester United yapmıştı bizde bunu yapabilirz ve efsaneyi İSTANBUL kluplerine hatırlatmalıyız.

Muhammet
22.03.2008, 00:21
bence gereksiz olur

zira bjk gecen senelerde fener karşısına kendi 100. yıl formalarıyla çıkıyorlardı, gereksiz diyordum amaç ne diyordum

efsaneyi hatırlatmaktan öteye geçemedikten sonra, efsaneyi karşılarına dimdik, güçlü, ayakta çıkaramadıktan sonra, formasını çıkarsak ne olur...

ayrıca Manchester o formasıyla çıktığı maçtan 0-2 yenik ayrılmıştı yanlış hatırlamıyorsam:p:p

UmutBaykan
22.03.2008, 00:22
Efsaneyi buşekilde değilde liderliğe oynayarak hatırlatabiliriz...

antagonist
22.03.2008, 00:25
Öncelikle başlık açarken yazım hatalarına karşı daha dikkatli olalım. ;)

Ben şu takıma efsane forma giydirmeyi uygun bulmuyorum. Bazı şeylerin maddi değeri olmasa da manevi değerleri vardır. Bu forma da öyle bence. Hakedene giydirilmesi lazım. Bu kadro,bu formayı giymeyi hakedecek bir şey yapmadı bugüne kadar.

Bartuğ13
22.03.2008, 00:27
süleyman abiye bir kez daha katılıyorum.

Cafer Bulur
neden olmasin?ben sahsen isterim.sezonun son macinda taraftarlar yasadigi onca hayal kirikligindan sonra bu konuda hemfikir ise trabzonsporda taraftarinin sesine kulak vermelidir.

Ahmet Karadeniz
ben yararı olur die dusunuyorumm belki traftarlar bile eski gunleri hatırlarr die dusunuyorummm ayrıca Manchester yenildi diye bizde yenilmeyiz heralde:D

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 00:29
neden olmasin?ben sahsen isterim.sezonun son macinda taraftarlar yasadigi onca hayal kirikligindan sonra bu konuda hemfikir ise trabzonsporda taraftarinin sesine kulak vermelidir.
desteğin için teşekkür ederim kardeşim

Murat Keçeci
22.03.2008, 00:32
böyle bişe yapacaksan fb maçının ne özellği var biz zaten bu formayı istiyoruz 15 yıldır yapan yok firmalar adam gibi bi forma yapıp vermiyor bize o forma yapılırsa zaten ben bir ömür giymelerini isterim

ÖmerFarukYılmaz
Olabilir aslında neden olmasın.

Ama Süleymanın dediği gibi başlığı düzeltebilirsen güzel olur:)

Ömer Akdağ

bencede guzel olur, hem o formayi giyince futbolcularimiz motivasyon alabilir?? eski halimizi hatirlatiriz futbolculara

Cem Balcı
22.03.2008, 00:34
ama bunu;şampiyonluğa oynayıp;son maçımıza çıktığımızda yapalım.:)

ilhan
22.03.2008, 00:40
Olmaz!

Ben o formayı mevcut takımda ki futbolculara yakıştıramıyorum! O formanın değerinini bilmeyen , yükünü kaldıramayan ve bana göre haketmeyen bir çok futbolcu var kadromuzda!

Egemen
22.03.2008, 00:42
yahu manchesterın giymesi için bi sebep vardı.. özel izinle giydiler..

bizim öyle bi sebebimiz yok.. ki tarihimizin en kötü sezonlarından birinde efsane formayı giymek saçma geliyor..

saygılar..

Cafer Bulur
22.03.2008, 00:43
Olmaz!

Ben o formayı mevcut takımda ki futbolculara yakıştıramıyorum! O formanın değerinini bilmeyen , yükünü kaldıramayan ve bana göre haketmeyen bir çok futbolcu var kadromuzda!
olur! belki bu sekilde bu formanin anlami o bircok futbolcuya anlatilirda sezonun son macini f.bahce yi yenerek taraftara hediye etmek isteyebilirler.bu formanin anlaminida en mantikli bir sekilde ersun yanal anlatabilir.bir de bu acidan bakalim.

Osman Erdoğan
22.03.2008, 00:44
yha bırakın o formanın değeri onda kalsın yha farklı yenilriseler ne olcak o formayı herkes giyemez.. şimdikiler giib naylon dil.:D

ilhan
22.03.2008, 00:46
olur! belki bu sekilde bu formanin anlami o bircok futbolcuya anlatilirda sezonun son macini f.bahce yi yenerek taraftara hediye etmek isteyebilirler.bu formanin anlaminida en mantikli bir sekilde ersun yanal anlatabilir.bir de bu acidan bakalim.

Bu şekilde anlayacaksalar hiç anlamasınlarda önümüzde ki sezon kendilerine başka kuluplerde yer edinsinler. Ligin son maçında benim takımımda ki futbolcular formanın değerini anlayacak öyle mi ?

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 00:47
tamam o formanın değeri parayla kıyaslanamaz ama futbolcular için artı bir motivasyon da yaratabilir.ayrıca başka bir şey daha var dusunun ki fenerbahçe sezonun son maçında bize efsane formayla oynadığımız maçta yenilerek şampiyonluğu kaçıracak olaya böylede bakabiliriz...

vurgun_kiz_61
22.03.2008, 00:48
yok ya bence gereksiz cunku hic bir umudumuz kalmadi artti heves de yok hem bence ne yazik ki o formayi hak edecek futbolcu yok(bir kaci haric).

Murat Keçeci
22.03.2008, 00:52
bu futbolculara efsane formayı bırak elimden gelse formasız sahaya çıkartırdım

Cafer Bulur
22.03.2008, 00:52
Bu şekilde anlayacaksalar hiç anlamasınlarda önümüzde ki sezon kendilerine başka kuluplerde yer edinsinler. Ligin son maçında benim takımımda ki futbolcular formanın değerini anlayacak öyle mi ?
tabiiki trabzonsporu´n formasinin degerini bilmeyen bircok futbolcu su anki kadromuzda mevcuttur.ama bu gercek trabzonspor taraftarinin istedigi bir seyi yapmalarina engel olmamali.bu futbolcular öyle yada böyle bu formanin kiymetini bilemediler.burada asil gaye trabzonspor taraftarinin sesine kulak verilmesidir.ben de bu efsane formayi bircoguna layik görmüyorum ama son macimizda bu formayi giymemiz taraftarla bütünlesmek ve son maci kazanmak adina anlamli bir adim olmus olurdu.

Osman Erdoğan
22.03.2008, 00:53
ne motivasyonu yha ruhsuz futbolculara ne mitovasyonu adamlar istop oynuyo sanki sahaada hava da geziniolar:dböle futbolcuya mı giydierceniz o formayı bırkın hami cıksın oraya alayından daha ii oynar adam da ruh var ruh

antagonist
22.03.2008, 00:56

Olmaz.

Hiç bir amacımızın kalmadığı bu zamanda,sezonun son maçında,o formayı bu adamlara giydirirsek o efsane futbolculara ayıp etmiş oluruz. Adama sorarlar: "Ne verdiniz ki bu takıma?"

Son maçta FB'yi yenseler ne olacak? Gidip Konya'ya,Adana Demirspor'a vs. yenilen, ruhsuz, taraftarın uzattığı çiçeği almayan, aldığı paranın hakkını vermeyenleri böyle onore etmenin ne gereği var?

Ümit ediyorum ki; o FB maçından sonra bu kadronun en az yarısı gönderilir,seneye iyi bir takım kurulur.

vurgun_kiz_61
22.03.2008, 00:56
onlara su an giydikleri forma bile cok degilki o efsane forma yahu bunlar ne anlarlar motivasyondan hem son macta motivasyon olsa ne olur olmazsa ne olur.

alper*
22.03.2008, 02:13
Sadece Baris ile Yattara giyecekse neden olmasin super fikir.

oguzkoc
22.03.2008, 02:28
fb ye özel bi durum yaparak kendilerini bişey zannetmelerine sebep olucaz.. vay bee bize özel formayla çıktılar dedirtmeyin millete :)

TSKara61
22.03.2008, 02:57
O forma yunden yapilmis galiba futbolcular sahanin ortasindan sicakliktan yikilmasin

TUNCAY HİÇYILMAZ
22.03.2008, 03:00
Çok gereksiz bi düşünce bu futbolcuların çoğu o formayı giymeyi hak etmiyo adı üstünde bırakalım efsane forma yerinde kalsın !!

macka61
22.03.2008, 03:51
aynen çok gereksiz bir düşünce

alper*
22.03.2008, 03:55
Liverpool ile oynarken giyilse neyse ama febesle oynarken giyersek biraz simarirlar.

28TS61
22.03.2008, 04:00
http://www.cankardeslerhirdavat.com/img/kilit.jpg

alper*
22.03.2008, 04:06
http://www.cankardeslerhirdavat.com/img/kilit.jpg

Allah iyiliginizi vermesin abi.:D:D

Ahmet Kuru
22.03.2008, 05:02
aslında güzel bir Düşüncede...ama De si var işte...
bu Efsane Formayı kime giydireceksin???giydireceğin insanlar Forma gibi Efsane olması lazım.
Ama Tabi Diyebilirsiniz bu Taraftar erdinç,tolga seyhan,keçeli,adnan,ayman,umut vb lerini unutamazlar onlar Zaten efsane olmuşlar diye düşünürseniz,ozaman Hemen Giydirilmeli.:)

Bahattin Aydın
22.03.2008, 05:22
bu takım sadece efsane formayı değil...trabzonspor formasını giymeyi haketmiyor..şampiyonluk maçı olursa giysinler..o zaman o tarihlerdeki kadroya hediye olmuş olur..

Dip.Ing.Mag.
22.03.2008, 05:44
efsane formayla ciksan nolur sanki forma oynuyacak formayi tasiyacak olanlara bak birde efsane olanlara pehh ne alakayi muhallebiye

AYDIN KANTEKIN
22.03.2008, 06:17
neden fener macina efsane forma anlamis degilim.böyle konu yapilacaksa bmn kapatalim

Emre B.
22.03.2008, 08:18
Bana kalsa bunlara bordo-mavi çuval giydirmem.Efsane forma çok fazla gelir.

TSKara61
22.03.2008, 08:35
Bana kalsa bunlara bordo-mavi çuval giydirmem.Efsane forma çok fazla gelir.

Hehe komik ama ayni anda cok ta dogru

Harun
22.03.2008, 08:37
Efsane formamız bir maçlık değildir.O formayı efsane yapan içindekilerdi.Fazla söze gerek yok sanırım.Konu kapatılmıştır.