PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hedefimiz...

mackolik_61
04.02.2005, 16:35
arkadaslar burada trabzonsporun hedefinin ne oldugunu tartisalim bir gün 100.000 üye deniliyor öteki gün sampiyonluk sonra türkiye kupasi simdide sampiyonlar ligiymis artik hedefimizin ne oldugunu senol hoca bile bilmiyor... belkide yönetim bizi uyutuyor...

sizce trabzonsporun hedefi nedir?

#10 Fietra
04.02.2005, 16:40
Bu sene 2.lik seneye sampiyonlukmuss.

baris_aykan
04.02.2005, 16:45
hedef ne kadar buyuk dusunulurse o kadar hirsli olur 20 senedir ayni seyi soyluyolar ben bu sene sampiyonluk bekliyorum

Muhalif
04.02.2005, 16:49
yönetimin hedefi nedir bilemiyorum ama varis noktamizin 3. lük olacagini düsünüyorum bu sezon için..

SDanışmaz
04.02.2005, 16:50
Bu sene 2.lik seneye sampiyonlukmuss.

Bence de Osman'in bu dedigini hadef olarak belirlemislerdir.Edited by: ThE_s2d

mackolik_61
04.02.2005, 16:55
geçen sene ikinci oldukya..

bu yönetim seneye de der bu sene ikinci olalim diye...smileys/smiley11.gif

trapezus61
04.02.2005, 17:02
Trabzonsporun hedefi her zaman sampiyonluktur...

Sevgi
04.02.2005, 17:09
Bu yönetimin herhangi bir hedefi yoktur.Hedefi olan bir yönetim hedefine ulasmak için çaba gösterir bir çalisma içine girer 2 futbolcu transfer edemeyen bir yönetimden hedef beklemek ne kadar dogru olur ki.Vardigimiz nokta takimdaki futbolcularin TS sevdasi sayesindedir TS sevdasiyla ancak 2. olunur Türkiye kupasi alinir.

Büyük olan TRABZONSPOR un tek hedefi sampiyonluk olmalidir.

Magnolia
04.02.2005, 17:14
[QUOTE=#10 Osmanozc]Bu sene 2.lik seneye sampiyonlukmuss.

Geçen sene söylenen hedef yine bu degil miydi? Herkesin hedefleri ilerliyor , bizimki sene atliyor.Transfer desek,hepsi yilan hikayesi...

Bilmiyorum ki bu yönetime ne söylenir.Hep destek,tam destek diyelim bari...

Muhalif
04.02.2005, 17:17
hep destek tam destek.. Ewt Magnolia.. hep kahir, hep hüsran da sonuç.. iyi olacak insallah iyi olacak!

BDiler61
04.02.2005, 17:18
hedef sampiyonluk olmalidir 2. lik hiç bir zaman hedef olmamalidir

Sevgi
04.02.2005, 17:18

Geçen sene söylenen hedef yine bu degil miydi? Herkesin hedefleri ilerliyor , bizimki sene atliyor.Transfer desek,hepsi yilan hikayesi...

Tabi canim biz hep destek tam destek devam edelim onlarda bu sekilde ilerlesinler bir adim dahi ilerlemeyelim.Kötü geçen bir kaç yiln disinda hatirladigim lig siralamas hep ikincilik.Demek ki körü körüne destek bir ise yaramiyor uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Tandogan
04.02.2005, 17:45
hep destek tam destek.. Ewt Magnolia.. hep kahir, hep hüsran da sonuç.. iyi olacak insallah iyi olacak!

Kardes yeni nickin günün anlam ve önemine göre tam "cuk" diye oturmus.Hayirli olsunsmileys/smiley1.gif

Hedefi Senol Günes açikladi.Ilk hedef Türkiye Kupasi'ni almakmis.Daha sonra önce önümüzdeki rakibi, daha sonra da digerini ekarte edip Sampiyonlar Ligi'ne katilmakmis.Ben de sizler gibi "insallah" deyip maçlara gitmeye devam edeyim,yapacak baska bir sey yok.Ama ben yine de eldekilere güveniyorum.

Edited by: Tandogan

BDiler61
04.02.2005, 17:46

Tabi canim biz hep destek tam destek devam edelim onlarda bu sekilde ilerlesinler bir adim dahi ilerlemeyelim.Kötü geçen bir kaç yiln disinda hatirladigim lig siralamas hep ikincilik.Demek ki körü körüne destek bir ise yaramiyor uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

unutmayalim takimsevgisi karsiliksiz sevgidir karsiliksiz sevmeyi bilmeyenlere taraftar denmez onlar klüpleri kendi menfaatleri için desteklerler biz bunlara türkiyede saksakci diyoruz

hepimiz trabzonsporun sampiyonlugunu istiyoruz yönetimde zurawski konusunda çok çaba harcadilar ama olmadi sen taraftar olarak avni akeri her maç doldur ondan sonra yildiz oyuncu iste avni akerin geliri su anda deplasman giderini karsilamiyor

OmeR.
04.02.2005, 17:58
madheart17
Arkadasim sana kesinlikle katiliyorum. Takim sevgisi karsiliksiz sevgidir.

Sevgi
04.02.2005, 18:02
Bu saatten sonra takim sevgisini kimseden ögrenecek degilim ben bu takimi seviyorsam destekliyorsam Maça gidicem diye Istanbul dan TRABZON a gidiyorsam çikan her ürününü aliyorsam TRABZON lu olupta eziklerden birini destekleyen çocuklara TS formasi alip veriyorsam her ay evime 2 dergi giriyorsa TS laf söyleyen herkesle acimasizca tartismaya giriyorsam ben sampiyonluk isterim sampiyonluktan daha çok TRABZONSPOR için çalisan bir yönetim isterim TRABZONSPOR un büyüklügünün farkinda olan bir baskan isterim bu benim hakkim.Tutturmussunuz bir karsiliksiz sevgi siz buyurun sevin

Berat
04.02.2005, 18:04
SAMPIYONLUK YARISI
Akbasoglu, bu yil sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe'nin kendilerine oranla daha sansli oldugunu kaydederek, ''Biz bu yil hiç olmazsa ikinciligi elde etmek, gelecek yilda da sampiyonluga ulasarak taraftarlarimizin özlemini gidermek istiyoruz'' dedi.
Hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçtan 3 puanla ayrilmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, ''Dost kulübümüzle oynayacagiz, ancak yenmekten baska bir çaremiz yok'' diye konustu.

[/QUOTE

bu yaziyi "devre arasi transferler" topicindeson gelinen noktada da yazdim ama burasi için daha uygun olacak gliba;

Ya ben anlamiyorum bu olayi yaa,ne demek en azindan ikincilik????? hedef SAMPIYONLUK. 2. olursak(bu serefsizIstanbul takimlarina karsi,bu adaletsiz ortamda) o da basaridir ama "FB bize göre daha sansli,2.lik yeter" türünden açiklamalar yapmak yanlistir..Yönetici böyle derse Senol Hoca takimi nasil motive edecek,gerçi ilkönce Senol Hocayi motive etmek lazim....Simdi bana "gerçekçi olmak lazim,adam dogru söylemis" diyenler çikabilir ama ben kesinlikle bu açiklamayi tasvip etmiyorum..Hem de bu açiklamayi yapan TS liligi tartisilan,Istanbul^da sosyal statü kazanmak için özdegerlerinden vazgeçip fb kulübünün altyapi dernegine üye hatta yönetici olan bir kisismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Trabzonspor camiasi,taraftari,Trabzon halki öyle bir noktaya gelmistir ki; takima olan ilgilerini maksimum düzeye çikarmak,takimi daha da içten sahiplenebilmeleri için mutlaka sampiyonluk yasamalidilar..Yani gelecek bir sampiyonluk gerek medya bazinda,gerek taraftar mantalitesi bakimindan,gerek TS yi tutmkta zorlanip küçük yasta istanbul takimlarina yönelen çocuklar açisindan çok olumlu sonuçlar doguracaktir..

bence yönetim mantalitesini degistirmek zorundadir,en kisa sürede "sokaga atacak paramiz yok.Bu sene 2. olalim,Sampiyonlarla Ligi'ne katilalim,oradan gelecek parayla ekonomimizi düzeltelim,sonra transfer yapar sampiyonlugu hedefleriz" mantigindan uzaklasmalilar..Trabzonspor camiasinin sampiyonluga olan özleminiiyice kavramalilar, eger bunu biliyorlarsa da ona göre davranmalilar.Hemen gelecek sezonun transfer çalismalarina baslayip yi bir kadro kurmalilar.Onlar bi cesur olsunlar,transfer yapsinlar,gerçekten sampiyonlukta çok iddiali olacak bi ekip kursunlar,ondan sonra destek görsünler..Önce ekonomi sonra sampiyonluk dememeliler,gelecek olasi bir sampiyonlugun ,ekonomi de dahil olmak üzere kulübe kazandiracaklarini iyi düsünmeliler..Gerçi eminim bunu düsünüyolardir ama o zaman ona göre hareket etmeliler...

Sevgi
04.02.2005, 18:08
[QUOTE=Berat Tekke]SAMPIYONLUK YARISI
Akbasoglu, bu yil sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe'nin kendilerine oranla daha sansli oldugunu kaydederek, ''Biz bu yil hiç olmazsa ikinciligi elde etmek, gelecek yilda da sampiyonluga ulasarak taraftarlarimizin özlemini gidermek istiyoruz'' dedi.
Hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçtan 3 puanla ayrilmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, ''Dost kulübümüzle oynayacagiz, ancak yenmekten baska bir çaremiz yok'' diye konustu.

[/QUOTE

buyurun iste koskaca TRABONSPOR un yönetimindeki birini yaptigi açiklamaya bakin buna sadece

YORUMSUZZZZZZZZZ !!!!!!! denir.

Berat
04.02.2005, 18:12
üstüne basarak söylüyorum,bunu söyleyen de TSliligi hala tartisilan,Istanbuldaki islerini gelistirmek için,sosyal statü kazanmak için özdegerlerinden ödün veren sonra da gelip Trabzonsor'a yönetici olan karaktersiz insan....açiklamalarina dikkat etmesi lazim,,ben hala Trabzonsporlulugundan süphe duyuyorum...smileys/smiley7.gif

#10 Fietra
04.02.2005, 18:56
Inançsiz bir yönetim oldugu takimda inançli bir takim ve taraftar beklenemezheyecan da beklenmez.Trabzonspor'a hedefimiz 2.lik dersen sen o stadin dolmasini bekleyemezsin.

mackolik_61
04.02.2005, 18:59
tabiki taraftarin hevesini kaçiriyolar adamin maça gidesi gelmiyosmileys/smiley18.gif

CeSS
04.02.2005, 23:00
Bu seneki hedefini 2.lik olarak açiklayan yönetime,

Bu seneki hedefolarak : daha hirsli bir yönetimgelmeli diye cevap veriyorum.Edited by: CeSS

SDanışmaz
05.02.2005, 13:39
tabiki taraftarin hevesini kaçiriyolar adamin maça gidesi gelmiyosmileys/smiley18.gif

Öyle deme.Ben yinede takimindan memnunum.Imkanim olsa Trabzonspor'umuzun bütün maçlarina giderim.Ama malesef Trabzon buraya çok uzak. smileys/smiley19.gif

TS 61
05.02.2005, 14:11
Basta Sevgi ismiyle katilan arkadasin bu kadar sevgisiz olmasini anlamlandiramiyorum. Hosnut olmayanlar daima olacaktir, bugüne kadar olmustur da. Acaba bakmislar mi bu güne kadar böyle düsünen insanlarin ne faydasi olmus TRABZONSPOR'un gelisimine. Ne birseyi degistirebilmisler, ne de bir seyin gelismesine katkida bulunmuslar. Hiçkimse kimsenin tepkisiz olmasini ya da elestiri yapmamasini istemiyor. Sahsen benim tek dilegim bölücülügün yapilmamasi.

TS 61
05.02.2005, 14:16
Koyulan hedef elbetteki sampiyonluk ya da en kötü ikincilik ve budur yani daha ne bekliyoruz.

Yönetime neden bulasiyoruz ki ayrica. Bu güne kadar hepimizin istedigi orta sahaya bir takviye yapmakti onu yaptik ve ayrica defansa da bir takviye yaptik. Devre arasi için gayet yeterli degil mi.

Her yere alternatif ararsak basta kaleci olmak üzere en az 3 tane daha transfer lazim.

Bence kadromuz harika ve hedefimiz de...

TS 61
05.02.2005, 14:18
Inanamiyorum ya yönetimin açiklamalarini ''hedefimiz ikinciliktir'' diye algilayanlara!!!

mackolik_61
05.02.2005, 14:23
Basta Sevgi ismiyle katilan arkadasin bu kadar sevgisiz olmasini anlamlandiramiyorum. Hosnut olmayanlar daima olacaktir, bugüne kadar olmustur da. Acaba bakmislar mi bu güne kadar böyle düsünen insanlarin ne faydasi olmus TRABZONSPOR'un gelisimine. Ne birseyi degistirebilmisler, ne de bir seyin gelismesine katkida bulunmuslar. Hiçkimse kimsenin tepkisiz olmasini ya da elestiri yapmamasini istemiyor. Sahsen benim tek dilegim bölücülügün yapilmamasi.

arkadasim sen kimden bahsediyon...

alitolga
05.02.2005, 14:24
Bence bu yilki hedefimiz2.'lik ve Türkiye Kupasi olmali.Çünkü Sampiyonluktaki iki rakibimizle ve Besiktas'la deplasmanda oynayacagiz.Hem buönümüzdeki iki takimda pek puan kaybedecege benzemiyor.Ama gelecek yil Senol Günesle ve yapilacagina inandigimiz iyi transferlerle sampiyonlugun en önemli adayi olur veAvrupa kupalarinda firtina gibi eseriz (esmemiz de gerekiyor zaten) diye düsünüyorum...

İleli
05.02.2005, 15:11
Yonetim sampiyon olmak istese zurawskiyi alirdi okadar basit bunlardan daha ne bekliyoruz...simdi gene derler turkiye kupasi istiyoruzsmileys/smiley36.gifistemiyoruz ulan turkiye kupasini istemiyoruz Lig Sampiyonlugunu istiyoruz biz...

CeSS
05.02.2005, 15:49
Inanamiyorum ya yönetimin açiklamalarini ''hedefimiz ikinciliktir'' diye algilayanlara!!!

Daha nasil anlatsinlar sana bilmiyorum. Söyledikleri açiklamalar ortada bu sene hedefimiz ikincilik, seneye sampiyonluk.

Simdi biz bunu bu seneki hedef ikincilik diye yanlis algiliyoruz öylemi smileys/smiley36.gif

Oğuz
05.02.2005, 16:10
Trabzonspor'un hedefi sampiyonluktur. 20 sene sonra sampiyon olmak demek Türk futbolunda bir devrim yapmak demektir. Tarih bize gösteriyor ki, devrim yapmak için önce evrim süreci tamamlanmalidir. Biz bu evrim sürecini henuz tamamlayabilmis degiliz.

Bu sürec nasil tamamlanir? Rakiplerimiz kadar güçlü olmaliyiz. Güçlü olmak demek sahaya çikan kadro bazinda esitlik degil. Mantalite olarak daha güçlü olmaliyiz. Mantalite olarak daha güçlü olmak için yönetimden veya teknik heyetten birseyler beklemek yeterli olmaz. Isleyen mevcut düzen içinde (basin, medya, federasyon vb.) yeterli destegi gördügümüz söylenemez. Ama yeterli destegi görmüyoruz diye hayiflanmak da yetmez. Mücadeleci, hakkini sonunakadar arayan, öncelikli sorunlar dururken "pire için yorgan yakmak "anlayisindan vazgecen bir camiaya ihtiyaç var..

Bilinçli ve ne yaptigini bilen bir taraftar, imkansizliklardan ötürü hayiflanmak yerine, imkanlar yaratmaya çalisan bir yönetim, elindeki mevcut kadronun yeterli olmadigini düsünse bile bunu kamuoyuyla paylasmayacak bir teknik heyet ve sahada sonuna kadar savasan bir futbolcu kadrosu..

Bunlar gerçeklestigi takdirde isleyen mevcut sistem içinde de gereken destegi görecek olan bir Trabzonspor evrim sürecini tamamlamis olacaktir, -ki sampiyonluk kendiliginden gelecektir-

Demek ki Trabzonspor'un hedefi sampiyonlukdan öte, nasil sampiyon olunacagini bilmek olmalidir öncelikle. Sonrasi kolay..

ibrahim_yattara
05.02.2005, 16:19
allahim sen sabir ver yarabbiiimm!!

topice bakinca konusulan bazi sözlere bakinca harbiden insanin içi karariyor yahu.. bazilariniz inanmiyor ama ben gönülden cani yürekten inaniyorum. su an türkiyenin en kaliteli takimi biziz. takimimizin psikolojik problemleri en büyük dezavantajimizdi senol hocayla bu problemide sasirtici bir sürede astik.. 100 de 80

SAM-PI-YO-NUZ

ligin sonlarina dogruda hakem destegini arkasina alan galatasarayla amansiz bir mücadeleye gireriz sampiyonlugu kaptirirsakta onlara kaptiririz. buda hakem oyunlariyla olur kanaatindeyim. yeter artik beyler birakin felaket senaryolarini bir kenara. takiminiza güvenin.. saygilar..

Salih61
05.02.2005, 16:31
Hedef belli SAMPIYONLUK...

Saygilarimla...

Muhalif
05.02.2005, 16:36
hedef koymak basit.. sallarsiniz olur biter.. konulan hedeflere varis ve sonrasidir mühim olan.. geçen senesonunda 2. olup sl ye katilma sansi yakaladigimizda bu yil içinhedef sampiyonluktu.. ben mi yanlis hatirliyorum? hatta bu ugursa uefa yi pek ciddiye almadan elendigimizi itiraf etmedik mi? geçen yil hedef 2.lik ve sl ye katilmak dedigimizde hedefi yakaladik ama sonrasi? sonrasi maalesef yapilamayan transferler ve isabetsiz transferler bizi bu yoldan ayri koymustu.. ama bu sene hedefimiz sampiyonluktu.. efendim devre arasinda gs ve fb nin kadroca güçlenmesi, ayrica gs nin 100.yili olmasi dolayisiyla olusan hava sanirim yönetimimizi bu tür bir açiklama yapmaya itmistir.. hiç de yanlis anladigimizi düsünmüyorum açiklamalarini.. kisisel fikrim ise daha önce belirttigim gibi ancak 3. olabilecegimizdir.. herhalde benim fikrimle kimsenin morali bozulacak hali yok ayrica.. sene sonunda degerlendirmesini yapariz tahminlerimizin...

ATMACA61
05.02.2005, 17:27
hedef. hedef nedir ? biz bunu biliyormuyuz acaba ben bunu merak ediyorum. hersene hedef sampiyonluk hedef buysa bizim 20 senede en azindan 6 sampiyonluk yasamamiz gerekmiyormuydu soruyorum. bana göre hedef yapabileceklerindir ama biz hersene sampiyonluk parolasiyla lige basliyoruz ama olmuyor.nedeni kimse bilmiyor. ben sampiyonluk istiyorum hedeflerine ulasan idealist biri olmak istiyorum.

sunay61_67
05.02.2005, 17:35
hedefimiz herzaman istedigimiz sampiyonluk

objek
05.02.2005, 18:14
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Gecen sezon sampiyonluk sansi aslinda ilk yarida kaybedilmisti bu sezon bu hatayi tekrarlamak icin ilk bes maci aldiktan sonra bir antep ankara konya ve istanbulspora verilen 8 puanlar belkide bizi yine( ilk yarilar uyusuklugu!!! )tekrar sampiyonluktan etti... goruyoruzki sampiyonluklar hep anadolu takimlarina verdigimiz puanlar sonrasi kaciyor derbiler oldum olasi 3 neticeli maclardir trabzonspor istisnalar disinda tum anadolu takimlarini yenmeden sampiyon olamaz veya zor olani yani derbilerden + -12 puan cikartacak bu sezonu ilk dort icersinde bitirebiliriz hatta sampiyon bile olabiliriz su andaki durum birinci olmakta zor ikinci olmakta zor gozukuyor bu sezon kupada sampiyon olabilmekte g.antep g.s ve f.b,yi yenmekten geciyor.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Sevgi
07.02.2005, 12:22

arkadasim sen kimden bahsediyon...

Galiba benden bahsediyor.Simdi ben TRABZONSPOR a karsi sevgisiz ayrica bölücü mü oldum onu anlamadim.Böyle mi demek istemis acaba.Eger anlatmaya çalistigi sey buysa ben buna sadece gülerim.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley36.gifbaskada yapilacak bisey yok

Tekke
07.02.2005, 12:51
Takimi germeyin,su an gündemde fb-gs var,gecen sene biz bundan dolayi çok kaybettik ve çok zor maçlar yasadik. Ama bu sene yönetim elinden geleni yapti,Gökdeniz-Fatih-Tolga takimda kaldi ve Szym geldi,Zurawski için ise herseyi yapti.

20 senedir hedef mutlak sampiyonluk diyenleri göremeyecek kadar KÖR olanlar var. Bu adamlar seneye yatirim yapiyor,ve eger onca seye ragmen 2.ligi kaptirmazsak(en azindan) sampiyonlar ligine kaldigimiz anda biz dünya Klubu olduk demektir. Marka olmak kolay degil,biri transfere 100 milyon ayirip digeri 40 milyon ayirirken sen 5 milyonla onlara kafa tutuyorsan bu basaridir.

Sorsan miymiy edenlere-özellikle Cess'e- belki üye bile degildir,hala klup para harcasin ben övüneyim derdinde olanlar var. Sen NE VERDIN NE ISTIYORSUN demezler mi?

Toni_61
07.02.2005, 12:54
neden sadece ikincilik sampiyon olmamiz için bi engel yokki neden biz sampiyon olmayalim bence bunu basaracak güçteyiz tek eksigimiz bence paramizin olmamasi ama bu takimla bu basarilari yakalayacagimiza inaniyorum

Tekke
07.02.2005, 16:52
Zaman zaman zaman...

CeSS
07.02.2005, 17:31
Takimi germeyin,su an gündemde fb-gs var,gecen sene biz bundan dolayi çok kaybettik ve çok zor maçlar yasadik. Ama bu sene yönetim elinden geleni yapti,Gökdeniz-Fatih-Tolga takimda kaldi ve Szym geldi,Zurawski için ise herseyi yapti.

20 senedir hedef mutlak sampiyonluk diyenleri göremeyecek kadar KÖR olanlar var. Bu adamlar seneye yatirim yapiyor,ve eger onca seye ragmen 2.ligi kaptirmazsak(en azindan) sampiyonlar ligine kaldigimiz anda biz dünya Klubu olduk demektir. Marka olmak kolay degil,biri transfere 100 milyon ayirip digeri 40 milyon ayirirken sen 5 milyonla onlara kafa tutuyorsan bu basaridir.

Sorsan miymiy edenlere-özellikle Cess'e- belki üye bile degildir,hala klup para harcasin ben övüneyim derdinde olanlar var. Sen NE VERDIN NE ISTIYORSUN demezler mi?

Yazini okumak istemedim önce , sonra gözüm cess kelimesine takildi , baktim ismim geciyor gözümü alsada okuyayim dedim. okudum ve güldüm sana tekke.

bu yazdiklarimida miymiy olarak degerlendirmeyip okurmusun bilmem . öncelikle miymiy diye nitelendirdigin yazilarda ne yazmisim onlara bakalim ;

Bu seneki hedefini ikincilik olarak olarak açiklayan yönetimin yerine daha hirsli bir yönetim gelsin gelsin demisim. Yanlis bir seymi söylemisim, Sampiyonluk isteyen bir yönetimi istemem hakkim degilmi ? Trabzonsporun hedefi ikincilik olmamali, hangi sartta olursa olsun en üst seviyeye oynamali bunun için önce yönetimin inanmasi gerekmiyormu ?

Ben Sampiyonluklarla büyüdüm, Senollarla, Turgaylarla, Necatilerle, kisacasi basarilarla büyüdüm. Trabzonsprun bütçesi o zamanlarda kisitliydi, istanbul külüplerinin kat kat altindaydi, ona ragmen o kadro 6 sampiyonluk yasatti bizlere, simdi kalkip külübümüzün bütçesi kisitli ikincilik bizim için basaridir masalini kimse anlatmasin. Herzaman için söylüyorum futbol bir motivasyon oyunudur, kazanman için inanman gerek. Su anki kadro bu ligdeki sampiyonlugu kazanabilecek güçtedir. Yönetim yerini saglama almasi için ikinciligi hedef gösterip, Sampiyon olursak bakin biz ikinci oluruz dedik ama sampiyon olduk demek onlar için iyi bir seydir. Ama sampiyonlugu kaçirirsak biz zaten bu sene sampiyonluk sözü vermemistik, seneye sampiyon olacagiz deme haklari vardir. ve tabi bu masallara inanan taraftarin da dinleme hakki olacagi gibi.

Son sampiyonluktan sonra 21 sene gecti sanirim farkindasin. Artik sampiyonluk istiyorum ben. Türkiye kupalarina seviniyorum ama sampiyonluk özlemimi dindirmiyor malesef. Bu yüzden güçlü yönetim istiyorum, her konuda güçlü yönetim , sesini duyurabilecek medyayi susturacak, hirsli bir yönetim istiyorum. Sampiyonluga susamis bir yönetim istiyorum. Sana göre Yanlis bir sey istiyorum degilmi ?? Aslinda ikinciligi istemem gerek benim. cünkü kulüp bütçemiz kisitli paramiz yok sampiyonluk ne haddimize ...

bunlar masal, bak sadece anelkanin fiyati samsunsporun tamaminin7 kati, sonuç 1-1. bu sonuç anlatmak istediklerime yardimci oluyor.

Bana göre Bir yönetimin basarili olmasi yaptigi transferlerle , yaptigi icraatlar degildir. Benim için basari Sampiyonluktur. Ikincilik , sampiyonluk, uefa , sampiyonlar ligi vsss hedefler ve söylemler yerine Sampiyon yapsinlar takimi, basarilarini kabul ve takdir edeyim. Icraatlarini destekleyeyim.

Trabzonspora ne verdigimi ne sen bilebilirsin , nede ben sana söylerim. Evet kulube üye degilim ve bu yönetim oldugu sürecede olmayi düsünmüyorum. Fakat sunlari bilki üyelik parasi ödediginden çok daha fazlasini verdim. ve en önemlisi ben Trabzonspora yüregimi verdim.

Dip Not : Cevap vermek istersen özelden ver lütfen , çünkü konularin bu tip ikili polemiklere dönüsmesi hiç hos bir sey degil. Sen niye yazdin dersen ismimi yazip bana cevap hakki dogurdugun icin buraya yazdim. Illada buraya yazacagim dersen yesil yazma , okumasi zor oluyor degilmi ?

ibrahim_yattara
08.02.2005, 14:59
yahu neyi tartisiyorsunuz arkadaslar siz... milletin teknik direktörü futbolcusunun üzerindeki baskiyi almak için bu takimdan çok sey beklemeyin diyor.. ooo diyoruz çakala bak futbolcusunun psikolojisini stresini hafifletiyor vay kurnaz.. bizim bir yönetici böyle bir açiklama yapiyor yuhaaa ayaga kalkiyoruz yahu adamin biridemiski gitsin bu yönetim bize iddiali açiklamalar yapacak baskan lazim. iyi kardesim. m.a.ygelsin iddiali açiklamalar yapsinlange mange alsin 16 milyon marka küme düsmekten son anda kurtulalim o günlere geri dönelimde için rahat etsin.. saygilar..

Tekke
09.02.2005, 13:15
Hersey para degil belki ama Samsun Fb kazasi 1 kez olur,bundan sonra FB yi kim durdurabilecek,biz bile evimizde dur diyemedik. Onlar istisna bence, ama her zaman üzerine basiyorum,arkadaslar bu yönetim bence FARUK ÖZAK tan sonra gelen en iyi yönetim,ürkütmeyelim,destek olalim. Bizi istemeyn onca adam varken bunlar talip oldu,AHMET AGAOGLU kaçarken bunlar is yapiyordu.

Ben kimseyi rencide etmek istemem ama taraftarin; arkasinda olmadigi bir takima bu denli baski yapmasi beni çok ama çok üzüyor.

space
11.02.2005, 06:03
su bir gercekki kimse hedefinin ustune cikamaz, tarih bunu yazmaz, hedefi 2. lik olan bir takim asla sampiyon olamaz. hedef belli daima sampiyonluktur, yonetim de arkadasimin dedigi gibi OZAK yonetminden sonra gelen en iyi yonetimdir, fenerbahceli olan yonetici disinda, sanirim hedef 2. lik aciklmasini da o yapti, tabi ki adam fenerin, ama bu yil icin 2. lik te kotu degil o arasi ayri konu tabiki......

ama sampiyon olmamamiz icin hic bir neden de yok, onlar bizi evimizde yendiler bizde onlari yenersek sampiyon oluruz, yenemezsek zaten sampiyonluk hakkimizda degildir

TS 61
11.02.2005, 20:17
Sanirim bundan önceki hiçbir yönetime de inanmadin..

Zor begeniyoruz herhalde...

ozcan_asanoglu
11.02.2005, 20:41
senol günes sürekli sampiyonluktan söz ediyor zaten...baskan veya yönetim ise bana göre takimi baski altina almamak için iddiali demeçler vermiyor...feneri kim durduracak diye bir yazi okudum yukarida, merak etmeyin mutlaka takilacak, sürekli duran toplardan gol atip maç mi kazanacaklar..ligin sonuna dogru ne zorlu maçlar olacak, derbiler var..biz yeter ki kazanalim...

TheRapZoNe
11.02.2005, 20:42
Trabzonsporun hedefi; her zaman var olan hedeflerin zirvesinde olmaktir.

Bu sene 2. ya da 3. lük seneye hedefimiz sampiyonluk gibi saçma düsünceleri hiç bir Trabzonspor yöneticisi söylemez.Basinin uydurmasidir..

mahrem
11.02.2005, 21:14
yazi provakatif oldugu icin silinmistir!Edited by: murat

TS-Karadeniz
11.02.2005, 22:12
Hedef sampiyonluk tabiiki... eger sezon basinda sampiyonlar ligine kalabilseydik hedef ikincilik olabilirdi...
Edited by: TS-Karadeniz

İsmail Çavuşoğlu
11.02.2005, 23:30
sampiyonlugu hangi baskan hangi yönetim hangi futbolcu hangi taraftar istemezki.Trabzonsporunda hedefide herzaman sampiyonluk olmustur ve bundan sonrada öyle olacaktir.

Muhalif
12.02.2005, 12:01
Trabzonspor Baskani, "Önce kendi sahamizdaki 7 karsilasmadan 21 puan toplamaliyiz. Üç büyüklerle berabere kalip, deplasmandan 10 puan alirsak, zafere ulasiriz" dedi

bu haber bugünkü gazetelerden.. ben sene basinda 6 büyük maçtan 6 beraberlik alirsak sampiyon oluruz derken beni elestiren, takima güvensizligin ifadesi bu yaklasim diyen arkadaslar baskanin bu açiklamasina ne der bilemiyorum ama bence dogruyu bulmussmileys/smiley1.gifgerçi ilk yaridaki maçlari kaybettik ama zararin neresinden dönersen kardir..

sunay61_67
12.02.2005, 14:43
hedefimiz sampiyonluk insallah diyelim geçen yilda oldugu gibi olmaz sa

Hüseyin Çümen
12.02.2005, 16:56
Yönetim hedef sampiyonlar ligi dedi ve bunu insallah sampiyon olarak gerçeklestiricez dedi burda hedef 2. lik diye bisey çikmaz. Bu takim tarihinin en kötü sezonuna da sampiyonlu hedefiyle çikmistir!