PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transferde 4 Antrenöre Görev

ErayAkyüz
20.03.2008, 15:44
Trabzonspor'da Haziran ayına kadar transfer konsunda 4 antrenör görevlendirdi.

Trabzonspor yönetimi tarafından fahri olarak görevlendirilen antrenörlerden Hüseyin Tok, İhsan Derelioğlu, Lemi Çelik ve Mehmet Kulaksız kulüpten para almayacaklar.

Trabzonspor'un için futbolcu izleyecek olan bu teknik adamlara sadece görevlendirdikleri süre zarfında masrafları karşılanacak.
haber61

bu teknik adamlarımız Trabzonsporumuza gönul verdiklerini bir kez daha gostermişlerdir özellikle lemi çelik bu işin ehillerindendir takımımıza birlik beraberlik ve basarı acısından fayda saglanacagını dusunuorum

alper*
20.03.2008, 15:46
bu teknik adamlarımız Trabzonsporumuza gönul verdiklerini bir kez daha gostermişlerdir özellikle lemi çelik bu işin ehillerindendir

Evet bence de gecen yillarda Italya'dan Kaka,Premier Ligden Rooney gibi futbolcularin da bulundugu cok kapsamli bir rapor sundu yonetime :p

ÜNAL
20.03.2008, 15:46
Yapıcı transferler olmasını yeğliyorum.

Samet Yildirim
20.03.2008, 15:48
LEMI CELIK yakin zamanlarda BREZILYA`ya ucacak kendi izledigi futbolculari bir daha izlicek ve yeni futbolculara da bakacak öbürlerinden haberim yok su an...

Kaya
20.03.2008, 15:48
Lemi Çelik; acaba hangi gerekçe ile bu 4 isimden biri oldu?

ErayAkyüz
20.03.2008, 15:49

tecrubesiyle olabilrmi?:)

Anıl Caner
20.03.2008, 15:50
lemi çelik brezilya'ya topçu izlemeye gönderilip

robinho'yu beğendim diyip dönen bir adamdır.

çok severiz kendisini de böyle bir göreve gerek var mı bilmem.

Samet Yildirim

LEMI CELIK bu arama islerinde en önemli insanlardandir;);)

hem ahlaki durusu-egitimi vs. vs. ve futbol bilgisi cok üst düzeyde...önerdigi futbolcular iyidir herzaman sadece TS icin degil diger takimlar icinde...

UğuR

Brezilya anılarını tazelemek için olabilir mi?

Fatih
20.03.2008, 15:51
Rio karnavalı ne zamandı:D

Kaya
20.03.2008, 15:53

İyi bir transferin gerçekleştirilmesi aşamasında derin bir inceleme ve araştırma gerekir. Bu açıdan Lemi'nin pek te tecrübeli olduğunu düşünmüyorum. Geçmişte bu forma ile ter döktüğü için seçilmiştir bana kalırsa. Lakin bu tip görevlendirmelerde biraz titiz kararlar verebilmeli yönetimlerimiz.

Koray
20.03.2008, 15:54
lemi çelik bu işten çok iyi anlıyo...

brezilya'ya yollanmıştı bi zamnlar kos koca brezilya'ya'dan sadece robinho'yu beğenmişti :D

Berat
20.03.2008, 15:55
Rio karnavalı ne zamandı:D

O maalesef Şubattaydı.. Eski yönetim eski federasyona "Rio Karnavalı münasebetiyle transfer döneminin Rio Karnavalı'nın tarihlerini kapsayacak şekilde yeniden düzenlenmesi" için başvuru yaptı ancak Haluk Ulusoy "caiz olmadığı" gerekçesiyle bu teklifi reddetti..

Kaynak: Kanca Haber Ajansı

Serdar A
20.03.2008, 15:56

Ankara - Trabzon :)

Mustafa K. Demirbaş
20.03.2008, 15:56
hersene bırılerıne gorev verılıyor ama ne hıkmetse bu bırılerının ızledıgı yada begendıgı hıc kımse almınmıyor ınsallah bu senede oyle olmaz

Emirhan Makul
20.03.2008, 15:57
serdar bali yok mu ?

Bahattin Aydın
20.03.2008, 15:59
burda önemli olan bence para istememeleri demekki trabzonsporda birşeyler artık rayına oturuyor..insanlar para için değil ts ruhu için çalışmaya başlıyor..bence bu önemli bi adım...inş. başarılı oyuncular iyi transferlerle dönerler...

Samet Yildirim
20.03.2008, 16:00
lemi çelik bu işten çok iyi anlıyo...

brezilya'ya yollanmıştı bi zamnlar kos koca brezilya'ya'dan sadece robinho'yu beğenmişti :D

SACMALAMA...

DEIVID DE SOUZA TS önerdi alamadik gitti portikize simdi FB de...
MORAIS "10" CASCO DE GAMA da oynuyor 23 yasinda önemli bi futbolcu..biraz para vermek lazim ama veremedik..
FAbIANO Eller 500 bin euro ya geldi gitti 1 miylon euro ya atletico madrid e banko oynuyor...
Jefferson geldi 400 bin euro ya brezilya aga kalkti...
Vasco De GAmali bi stoper vardi ismini unuttum su an 23 yaslarinda ama ozamanlarda 20 yasinda felan her macta banko oynuyor savunmada en iyi 3-4 kisiden birisi deniliyor...
RAFAEL SAMSUNPORA getirdi ve getirirken alin ve 1-2 sene sonra en kötü ihtimale 1 milon dollara satarsiniz noldu manisaya 1.1 milion dollara gitti...

ve benim bilmedigim cok oyuncu vardir...

(JEFFERSON-ELLER gelirken listede 3.-4. isimlerdi)...

bos bos sallamayalim lütfen...

Kaya
20.03.2008, 16:01
Bu 4 isim acaba hangi bölgelerde incelemelerde bulunacak acaba?

Doğu Avrupa ülkerleri yeter bence. Yeter ki; oraya gidip zaman harcasınlar.

Brezilya'ya gitmeye gerek yok...

Samet Yildirim
20.03.2008, 16:02
serdar bali yok mu ?

SERDAR BALI maneger oluyordu fakat SADRI SENER SHOW TV deki yorumlarini ve düsüncelerini begenmedi ve sen TV de cikmaya devam et dedi:D:D:D

Fatih
20.03.2008, 16:03
O maalesef Şubattaydı.. Eski yönetim eski federasyona "Rio Karnavalı münasebetiyle transfer döneminin Rio Karnavalı'nın tarihlerini kapsayacak şekilde yeniden düzenlenmesi" için başvuru yaptı ancak Haluk Ulusoy "caiz olmadığı" gerekçesiyle bu teklifi reddetti..

Kaynak: Kanca Haber Ajansı

o zaman leminin gitmesi için bir neden yok:D

Koray
20.03.2008, 16:18
SACMALAMA...

MORAIS "10" CASCO DE GAMA da oynuyor 23 yasinda önemli bi futbolcu..biraz para vermek lazim ama veremedik..
FAbIANO Eller 500 bin euro ya geldi gitti 1 miylon euro ya atletico madrid e banko oynuyor...
Vasco De GAmali bi stoper vardi ismini unuttum su an 23 yaslarinda ama ozamanlarda 20 yasinda felan her macta banko oynuyor savunmada en iyi 3-4 kisiden birisi deniliyor...
RAFAEL SAMSUNPORA getirdi ve getirirken alin ve 1-2 sene sonra en kötü ihtimale 1 milon dollara satarsiniz noldu manisaya 1.1 milion dollara gitti...

samet sn nerden biliyosun bunları ?.. brelziya'da rehberliğini sn mi yaptın lemi'nin ??

Samet Yildirim
20.03.2008, 16:19
samet sn nerden biliyosun bunları ?.. brelziya'da rehberliğini sn mi yaptın lemi'nin ??

evet ben yaptim:D:Dyok ben yapmadim ama biliyorum;)

kudu_61
20.03.2008, 16:20
leminin tatile ihtiyacı vardı zaten

Koray
20.03.2008, 16:22
evet ben yaptim:D:Dyok ben yapmadim ama biliyorum;)

sn duyduğunu yazdn !.. bnde duyduğumu yazdm arada fark yok...

Samet Yildirim
20.03.2008, 16:24
sn duyduğunu yazdn !.. bnde duyduğumu yazdm arada fark yok...

ben duydugumu yazamdim bildigimi yazdim !!! sen duydugunu yazmis olabilirsin !!!

Erdal
20.03.2008, 16:25
Demek ki "öz evlat" lar sadece paragöz kulübün sırtına yük olmaya çalışan beleşçiler değil imiş. Önemli olan Öz evlatların potansiyelinden istifade etme becerisi...Bu arada Lemi ile alakalı tereddütleri olan arkadaşlara leminin yönetime sunduğu listeyi hatırlamaya davet ediyorum .

murat
20.03.2008, 16:27
yonetimi tebrik ediyorum! Isimlere takilip kalmasak iyi olur bence!

OLCAY ÇAKIR
20.03.2008, 16:31
Sanırım şu özevlat konusunda bir başlık farz oldu,oldu da ben açmayayım artık.:)

Tanımlanması gerekiyor bunun.

Tartışmanın bir zemini yok.Dönüp duruyoruz.

Serdar Baligillere kızan özevlat karşıtı oluyor.
Haliyle yörenin çocuğu güme gidiyor..

Bu tanımlamayı yapalım artık...

ÖZ evladın gol atanı makbul,yiyeni ??

Koray
20.03.2008, 16:31
ben duydugumu yazamdim bildigimi yazdim !!! sen duydugunu yazmis olabilirsin !!!

e diyorum sana işte lemi'nin yanındamıydın hyr diyosun nasıl oluyo bu iş...

Erdal
20.03.2008, 16:32
leminin tatile ihtiyacı vardı zaten

Sadece vicdan ....diyorum.

Samet Yildirim
20.03.2008, 16:36
e diyorum sana işte lemi'nin yanındamıydın hyr diyosun nasıl oluyo bu iş...

heralde bende brezilya da onunla beraber gitmedim alala...ama raporunda kimler vardi biliyordum ama ATAY AKTUG yönetimi alamamisti ilk isimleri...ALBAYRAK zaten kendi kafasina göre hareket etti..

Bu yönetime yine önerecekdir ilk isim MORAIS olur;)...

ama bosverelim bekleyip görelim...

begenmiyorsan git kendi futbolcu izle:D:D

Kaya
20.03.2008, 16:37
Demek ki "öz evlat" lar sadece paragöz kulübün sırtına yük olmaya çalışan beleşçiler değil imiş. Önemli olan Öz evlatların potansiyelinden istifade etme becerisi...Bu arada Lemi ile alakalı tereddütleri olan arkadaşlara leminin yönetime sunduğu listeyi hatırlamaya davet ediyorum .

Erdal abi bu listeyi merak ettim. Zira çok vakıf değilim.

Bu liste ile birlikte; mevcut kulübün beklenti transfer ücretlerini de yazarsan iyi olur. Sonuçta oyuncuyu kulübümüzün mevcut şartlarını göz önünde tutarak değerlendirebiliriz.

Erdal
20.03.2008, 16:41
Sanırım şu özevlat konusunda bir başlık farz oldu,oldu da ben açmayayım artık.:)

Tanımlanması gerekiyor bunun.

Tartışmanın bir zemini yok.Dönüp duruyoruz.

Serdar Baligillere kızan özevlat karşıtı oluyor.
Haliyle yörenin çocuğu güme gidiyor..

Bu tanımlamayı yapalım artık...

ÖZ evladın gol atanı makbul,yiyeni ??

Abi hangi öz evlat bize gol attı?

Faruk ( Özak) ?
Atay ( Aktuğ) ?
Ali kemal?
Serdar?
Şenol?
Giray?
Hüsnü?
Necati;?
Turgay?
....... kim .Tutturmuşuz bir öz evlat tu kaka lağına gidiyoruz... Ortada somut hiç bir şey yok. Elin oğlu 4 sene yaıyor alıyor paraları sonrada çekip gidiyor gittikten sonrada hakkımızda atıp tutuyor. Hala el üstüne ..bizimkiler bila ücret futbolcu izlemeye gidecekler ...tatilci ilan ediliyor

UğuR
20.03.2008, 16:46
Serdar Bali her bulduğu fırsatda,Ersun Yanal ı kötüleyerek gol atmaya çalışıyor.Ayrıca Serdar ve Ali Kemal in gerçekte gol atıp atmadığını bilmiyorum:D

F.Tütüncü
20.03.2008, 16:53
İyi adamlar bulsunlar da isterlerse para alsınlar

sanatik
20.03.2008, 16:54
calismalar basladi ama bir brezilya seferi varsa gercekden o kadar emek masraf bir sonuc vermesig gerekir, maximumla minimum degil minimum ile maximum basaranlar dilegiyle.

Emre B.
20.03.2008, 17:01
İnşallah Ersun Hocayla beraber çalışıyolardır.

Erdal
20.03.2008, 17:07
Anladığım kadarı ile asıl mesele şu; biz geçen 24 sene yi tamamen başarısız kabul ediyoruz. Oysa 92 den 96 ya vede 2000 den 2005 e kadar olan dönem her anlamda başarılı olunan dönemlerdir.Ve bu dönemlerde kulüp "öz evlat"lara emanet idi ....

SDanışmaz
20.03.2008, 17:20
İnşallah Ersun Hocayla beraber çalışıyolardır.

Hocadan habersiz transfer yapılacağını zannetmiyorum..

Yanlız anlamadığım şey şu, bu 4 isim neye göre seçildi?

pReN@_61
20.03.2008, 17:25
Takımımıza hayırlı olur umarım.

Murat Keçeci
20.03.2008, 17:28
bu göreve faruk kancanın verilmesini talep ediyorum:D:D

Erdal
20.03.2008, 17:35
Erdal abi bu listeyi merak ettim. Zira çok vakıf değilim.

Bu liste ile birlikte; mevcut kulübün beklenti transfer ücretlerini de yazarsan iyi olur. Sonuçta oyuncuyu kulübümüzün mevcut şartlarını göz önünde tutarak değerlendirebiliriz.

Kayacım en kısa zamanda bildireceğim inşallah .Ancak şunun iyi hatırlıyorum ki her biri kulübün ayırdığı miktarlarla doğru orantılı idiler. Yani bizim için bu mevzu da Lemi den daha nitelikli biri mevcut değil. Mesela sayın eski başkanın pek sayın danışmanı Fuat bey aksanlı olmasada Lemi de ingilizce bilir,dünya futbolunu takip eder.Üstüne de kulübü şahsi egolarını tatmin için basamak yapmaz ..Lemi bu iş için doğru tercihtir kefilim. Yeter ki yönetim olumlu yada olmusuz tek ses olsun. ki öyle görünüyor çok şükür

Erdal
20.03.2008, 17:38
Hocadan habersiz transfer yapılacağını zannetmiyorum..

Yanlız anlamadığım şey şu, bu 4 isim neye göre seçildi?

Niteliklerine, futbol bilgilerine,Trabzonsporluluklarına....

Arkadaşlar Nuri bey zamanında sadece menejerlere ödenen rakamın 3 milyon doların üstünde olduğunu okumuştum bir yerde. Bizim en büyük servetimiz ısrarla beğenmediğiniz "öz evlatlarımız.." etmeyin eylemeyin...Ve anlayın ne olur yok bizim fb kadar gs kadar bjk kadar paramız...Kayseri kadar bile olmayacak yakında...

Cem Balcı
20.03.2008, 17:44
sadri şener bu işe çok önem vermiş durumda.sağlam transferler yapacağı kesin gibi...

Ahmet Faruk
20.03.2008, 18:02
Kendileri için değil de Trabzonpor için futbocu izlesinler yeter, yeter, yeter de artar.

aaahmet61
20.03.2008, 18:07
lemi çelik gidecekse desenenize önümüzdeki senede transfer yüzde yüz fos çıkacak.Allah korusun yandık.gidecekse özkan sümer gitsin başkası yalan.yattara aurello vs...en ucuza en kaliteli futbolcu.lütfen özkan sümeri yollayın

Misina
20.03.2008, 18:16
Başarılar Diliyorum İnşallah Teni Fidanları kulübe kazandırırlar

ilhan
20.03.2008, 18:23
Ersun Yanal'ın önereceği isimleri mi izleyecekler ?

Yoksa kendileri bireysel davranıp futbolcu mu önerecekler ?

Egemen
20.03.2008, 18:24
Ersun Yanal'ın önereceği isimleri mi izleyecekler ?

Yoksa kendileri bireysel davranıp futbolcu mu önerecekler ?

fikir alışverişinde bulunacaklardır sanırım ilhan..
ama leekens adını duydukça Ersun hocaya pek bişey soracaklarını düşünmüyorum.. garip bişeyler var bu işte ama hayırlısı..

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.03.2008, 18:25
İnşallah Ersun hocamızın belirlediği isimleri izlemeye gidiyolardır yoksa yine her sene olduğu gibi işimiz var demektir yeni brezilya maceraları bizi bekliyo olabilir !!!! Umarım yanılırım !!!!

FANATIK61
20.03.2008, 19:14
SACMALAMA...

Dayisi oldugu Ankaraspor'da oynayan Özer Hurmaciyi önerdi.

Serkan Calik ve Baris Özbekin oynadigi ayni takimda bundan 3 sene önce Ali Bilgin ve ismini unutdugum bir Trabzonlu Futbolcuyu daha önermisti.

Aachen'da oynayan benimde tanidigim Ugur Inceman (simdiki Manisaspor Kaptani) önerildi Aachen 2. Lig'de oynadigi icin kale alinmadi...

Kimbilir birsürü önerilern isimler var Lemi Celik tarafindan ama is Yönetime düsüyor.

TUNCAY HİÇYILMAZ
20.03.2008, 19:19
Kim ne derse desin oyuncu izleme konusunda Lemiye güveniyorum ii futbolcudan anlıyo yeterki önerdiği futbolcuların üzerinde durulsun !!!!

Çağatay_
20.03.2008, 19:22

Kimsenin avukatı değilim ama , Szymkowiak ile Zurawskiyi ben değil Lemi Çelik buldu..Bu oyuncular evet ünlüydü belki ama klübe Lemi kazandırmıştır.Belli ki arada fiyaskolar olmuş ama en azından 100 taneden 1 tanesi yarasa kardır..

Bence bu yönetim transferi kampa yetiştirecek.Heralde son 10 yıldır bir ilk olacak bu..

Şuayip Aydın
20.03.2008, 19:28
ya tek yorum bende yonetıım bunların ıyı oyuncu secme ozellıgı olamasaydı onlar futbolcu ızleme konotesın basına getırmezlerdi ben onlar onlar bıze guvenıyo hayde ts hayde bmn hem oynculara hemde yonetıme hemde hoca guvrndıgıız gosterırısek onlar bıze kayserısporr macını alır kayserı kucumseymeyın2. yarın en ıyı takımlarında bır tanesı onlar

Cafer Bulur
20.03.2008, 20:04
lemi celik in futbol bilgisine inaniyorum.ama kendisi bir zahmet trabzonspora kaleci önermesin.bildigim kadariyla jeffersonu lemi önermisti.:)

ÖmerFarukYılmaz
20.03.2008, 20:09
Lemi zamanında robinho'yuyda begenmıştı, Baska hıc futbolcu almamıza gerek yok demişti.

Ama dinletemediler.

Erdem Keser
20.03.2008, 20:18
Lemi zamanında robinho'yuyda begenmıştı, Baska hıc futbolcu almamıza gerek yok demişti.

Ama dinletemediler.
Evet Robinho'yu izlemiş ve beğenmişti.
Yanlız o sırada Robinho Real Madrit'le çoktan ön mukavele yapmıştı:)

macka61
20.03.2008, 20:47
inşallah uzun süre takıma hizmet edicek isimleri bulurlar

Cafer KILIÇSOY
20.03.2008, 20:56
Kaya bu soruya cevap bulabilirsen benide aydınlat güzel kardeşim:)

OLCAY ÇAKIR
20.03.2008, 21:21
Lemi ismine bu ani reflekse anlam veremeyenlerdenim.

Lemi kendini futbol adına yetiştirmiş bir değerdir.

Bu acımasız aşağılama gayretlerini esefle izliyorum.

Bu yanlıştır.

Bu olmaz.

Şu özevlat tanımlamasında kötü özevlatlardan değildir Lemi.

Ahmet Faruk
20.03.2008, 21:24
Öz evlat muhabbetlerinden o kadar daraldık, o kadar bunaldık ki, aradaki istisnaları çıkarmayı unutuyoruz.
Lemi Trabzonsporun başarısını isteyen bir Trabzonlu. Tv de, Trabzonspor başarısız olduğu zaman göbek atanlardan değil.
Bu arada kendisi Özerin Trabzonspora gelmasi için bir şeyler yapmalı.
Yeğeni değil mi, çeksin kulağından getirsin. Biz dayımızdan ne kadar çekiniyoruz...

ÖmerFarukYılmaz
20.03.2008, 21:24
Bende Leminin kötü bir özevlat olduğunu düşünmüyorum.

En zararsızı

Emiroğlu
20.03.2008, 21:25
Lemi ismine bu ani reflekse anlam veremeyenlerdenim.

Lemi kendini futbol adına yetiştirmiş bir değerdir.

Bu acımasız aşağılama gayretlerini esefle izliyorum.

Bu yanlıştır.

Bu olmaz.

Şu özevlat tanımlamasında kötü özevlatlardan değildir Lemi.

Katılmak ile beraber futbolcu seçiminde bir nebze güvendiğim isimlerden biridir...Lavezzi örneğinden sonra özellikle de...

AYYILDIZ
20.03.2008, 21:31
Lemi celik ilk is olarak Ozer Hurmaciyi kazandirir takima insallah

Samet Yildirim
20.03.2008, 21:48
Lemi Celik iyi oyuncular önerdi ve kendisi bulupda önerdi burda halanda bazi insanlar masal anlatiyor...bildik bilmedik yere konusmayin..

Ali Şahin
20.03.2008, 22:15
ersun hoca manisanın başında iken bi radyo programında rafaeli nasıl aldın sonuçta küme düşmüş takımın forveti diye soru soruldu.onu bu ülkeye lemi getirdi lemiyi aradım hiç korkma hocam hemen al mahçup etmez dedi .bilgisine güvediğim lemiden bu cevabı alınca işi bitirdik.

acaba lemi bu yüzden o dört kişliden biri olamazmı.....

Egemen
20.03.2008, 22:22
Lemi Celik iyi oyuncular önerdi ve kendisi bulupda önerdi burda halanda bazi insanlar masal anlatiyor...bildik bilmedik yere konusmayin..

öncelikle sen bi doğru konuş bakalım..

üsluba dikkat..

vatandas61
20.03.2008, 22:25

eski basbakanimiz sifatiyla :)

vurgun_kiz_61
20.03.2008, 22:29
keske her antrenor Lemi kadar bilgili olsa zamaninda cok iyi futbolcular buldu, kulube onerdi ama maalesef alinmadilar.bence cok iyi gozlemci gonul rahtliyla ona guvenebiliriz.

Uğurtan
20.03.2008, 22:30
Lemi Çelik'in futbolculuğu dönemini de hatırlayanlardanım! ;) Merak ediyorum gelecekte Hüseyin Cimşir bize futbolcu bakıyor desem ne dersiniz :D Başka yorum yapmicam.. Allah gelecek sene de bize kolaylık versin..

Muhammed KOÇ
20.03.2008, 22:30
valla şimdi hiç transferin içinde olacak adamları tartışacak değilim..

_tek diyeceğim;

- '' iyi transfer yapan bin yaşasın !.. ''

Selçuk Demircioğlu
20.03.2008, 22:57
brezilya seferi faruk kanca ve ibrahim baturoğlu olmadan olmaz..geniş çevre yaptılar orda herkesi tanıyorlar artık..nerde kalınır nerde yemek yenir...en iyi samba okulu nerdedir..v.b..

macka61
21.03.2008, 00:03
bencede özeri getirmeli lemi çelik

forfolos
21.03.2008, 00:08
SKANDAL!

Trabzonspor'da Gökdeniz Karadeniz transferinde şok gelişme ...

Gökdeniz'in menejerinin Rubin Kazan tarafından yetkilendirilmediği RubinKazan'ın vermesi gereken teminat mektubunu vermemesi ve bu hafta yatırılması gereken 2.700 euronun yatırılmadıgı bilgisine ulasıldı ! Paranın tamamı tehlikede ...!

Kaynak : Gölge Adam (İNANMAYANLAR YARIN KOKUSU CIKAR )

vuralkara
21.03.2008, 00:21
bu ne ya şimdi. nööri döneminde yaterince skandal yaşadık. artık istemiyoruz.

erol-61
21.03.2008, 00:25
ya şu foruma bakıyorum öle ahkam kesenler varki daha LEMİ ' nin kim olduğunu bilmeden yorum yapanlar var yorumuda geçtim hakaret edenler var ayıp be gençler ayıp acaba hiç düşündünüzmü biz LEMİ kadr bu işi biliyormuyuz diye BAŞBAKAN LEMİ sizi bizleri kitab diye yazar be BİLGİSİNDEN VE TECRÜBESİNDEN yararlanılacak insandır sizede tavsiye ederim hakaret edercesine eleştiren arkadaşlar önce geçmişinizi iyi araştırın ve öğrenin lütfen

Osman Erdoğan
21.03.2008, 00:35
yha leminin anlamdını söylenelere güliyorum:D yha hangimiz futbolcu beğenmiyoruz ki:Dlemi biraz işin teknik yerlerine bakcak o kadar serdar bali ye gelince bu görvede onunda olması lazim idi ersun yanala söledikleri haklı bence hiç kimse trabzonu 4 büyük dil gibi sözcükler ima fln edemez..!ne hikmetse biz böle futbolcuları getirioruz (fatih akyel,ersun yanal..)gelde adama hak verme..!!
ve untulan bir şey var kimse bunu babasının hayrına yapmıo bedeva karşılığı yapıo faruk kanca:Do kadar klübün parasını yedi bişe de elde edilmedi ben anlamıyorum brezilyadan nie futbolcu istenirki
yha ordan alican en fazla 1,2 futbolcu brezilya futbolu gerilio artık mis gibi arjantin var ordan alısın artık futbolcu belki biz de ilk olur bu 4 ant bence doğru yerlere gönderilmesi lazim yattaranında gecen sene getirdi adamlara bakılması lazim o adamlırı kimse göremedi ne oldular bilinmez yattara boşuna getirmez adam..!

Osman Erdoğan
21.03.2008, 00:37
futbolcu derken ersun yanala demedim:D

poetricus
21.03.2008, 00:38
Teessüfler Kaya;
Adam Robinho'yu keşfetti. Real Madrid önce önce keşfettiyse ne olmuş yani?!..
Bu arada soruya bir ilave de ben yapayım:
"Diğerleri hangi gerekçeyle bu dört isimden üçü oldu?"

Samet Yildirim
21.03.2008, 01:05
Arkadaslar haber yalandir...

LEMI CELIK transfer calismlarin veya oyuncu izleme komitesinde yoktur....yani ya haber komple yalan yada lemi celik yok...

Bunu ben kendim LEMI CELIK`e sordum ve yokum dedi...

irfanb
21.03.2008, 01:23
Lemi neydi ki ne olsun begendigi ?
Yapacagi tek iyilik akrabasi olan Özer Hurmaci`yi takima kazandirsin yeter.

Osman Erdoğan
21.03.2008, 02:04
evet lemi yiğenini trabzona getirsin daha beğendi futbolcuları göstersin lemi yi tanımam ama ne zararı var ki bunu anlamadım ne kadr liste cook olursa o kadar ii

Serdar A
21.03.2008, 02:23
... (edit)

Robinho meselesi bir yana dursun; aynı takımdan iki oyuncuyu daha önermişti . Biri şu an Chelsea stoperi Alex , diğeri feneri sırtlayan Deivid . ( O Santos'tan asıl almamız gereken isim şu an Sevilla'da oynayan Renato'du ya neyse ...)

(chovy , ben hafızamı zorluyorumda , sanki Madrid'e transferinden bir sene önce yaşanmıştı bu hadiseler , Santos Diego'yu Porto'ya satınca rahatlamış , Robinho'yu elinden çıkarmamıştı . )

Dünya futbolunu o yıllarda takip etmediği açık ama iyi futbolcudan anlıyormuş işte . Bu takım ne yeteneksizler gördü ve o yeteneksizleri yıldız diye getiren nice yönetici/eski futbolcu/antrenör gördü.

Lemi'yi eleştirmek başka -biz Trabzon taraftarı olarak yeri geldiğinde lafımızı söyleriz , söylüyoruzda ama aşağılamak , dalga geçmekte ne demek? Eminim bu arkadaşlar Leminin sahip olduğu futbol bilgisinin yüzde birine bile muhtaçtır.

hüseyin1975
21.03.2008, 09:11
LEMI CELIK yakin zamanlarda BREZILYA`ya ucacak kendi izledigi futbolculari bir daha izlicek ve yeni futbolculara da bakacak öbürlerinden haberim yok su an...

Brezilyaya gidecegine bir zahmet Ankaraya gitsinde Yegenini getirsin:)

Mustafa AYDIN
21.03.2008, 13:42
Transfer için 4 koldan arayış içine girdiler,inşAllah sonu iyi olur.

Adem Erdoğan
21.03.2008, 13:59
Türkiye de birçok Trabzonlu antrenör var.Bu isimlerle lobileşme sürecine gidilebilir.Menacerlere verilecek olan para bu antrenörlere verilebilir tabi getirilen futbolcu kendini kanıtlayabilirse.

winner
21.03.2008, 14:38
brezilyalı bize uymuyor(marco örneği dışında), hiç zahmet edip gitmeye gerek yok...zaten gidildiğinde de çoğunlukla elimiz boş dönüyoruz...

Travelair
21.03.2008, 14:52
Lemi iyidir bence de haksızlık ediliyor ama Brezilya td'si övdü diye hemen Jefferson üzerine yoğunlaşmak olmadı

xunutulmazx
21.03.2008, 20:53
ya şu foruma bakıyorum öle ahkam kesenler varki daha LEMİ ' nin kim olduğunu bilmeden yorum yapanlar var yorumuda geçtim hakaret edenler var ayıp be gençler ayıp acaba hiç düşündünüzmü biz LEMİ kadr bu işi biliyormuyuz diye BAŞBAKAN LEMİ sizi bizleri kitab diye yazar be BİLGİSİNDEN VE TECRÜBESİNDEN yararlanılacak insandır sizede tavsiye ederim hakaret edercesine eleştiren arkadaşlar önce geçmişinizi iyi araştırın ve öğrenin lütfen
tebrik ederim:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

xunutulmazx
21.03.2008, 21:03
lemi celik in futbol bilgisine inaniyorum.ama kendisi bir zahmet trabzonspora kaleci önermesin.bildigim kadariyla jeffersonu lemi önermisti.:)
jefferson daha çok genç,biraz daha zamana ihtiyacı var ...tolgaya verilen şans ona verilebilseydi çok daha farklı olabilirdi ...gittiği zaman ileride adını sıkca duyarsak şaşırmayalım..

Reha
21.03.2008, 21:25
jefferson daha çok genç,biraz daha zamana ihtiyacı var ...tolgaya verilen şans ona verilebilseydi çok daha farklı olabilirdi ...gittiği zaman ileride adını sıkca duyarsak şaşırmayalım..
Bravo,aynen katılıyorum...

cahoe
21.03.2008, 22:44
Bu hocalarımız yurt içinde mi yoksa yurt dışında mı oyuncu tespit edecekler..?

Ali Can
21.03.2008, 22:48
bildiğim kadarıyla yurt içi

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2008, 22:50
... (edit)

Robinho meselesi bir yana dursun; aynı takımdan iki oyuncuyu daha önermişti . Biri şu an Chelsea stoperi Alex , diğeri feneri sırtlayan Deivid . ( O Santos'tan asıl almamız gereken isim şu an Sevilla'da oynayan Renato'du ya neyse ...)

(chovy , ben hafızamı zorluyorumda , sanki Madrid'e transferinden bir sene önce yaşanmıştı bu hadiseler , Santos Diego'yu Porto'ya satınca rahatlamış , Robinho'yu elinden çıkarmamıştı . )

Dünya futbolunu o yıllarda takip etmediği açık ama iyi futbolcudan anlıyormuş işte . Bu takım ne yeteneksizler gördü ve o yeteneksizleri yıldız diye getiren nice yönetici/eski futbolcu/antrenör gördü.

Lemi'yi eleştirmek başka -biz Trabzon taraftarı olarak yeri geldiğinde lafımızı söyleriz , söylüyoruzda ama aşağılamak , dalga geçmekte ne demek? Eminim bu arkadaşlar Leminin sahip olduğu futbol bilgisinin yüzde birine bile muhtaçtır.

:alkış:

Evet robinho lemı bulduktan 1 sene sonra transfer oldu.

Ayrıca lemı gerekırse bu sene hıc transfer yapmayalım ama robınho'yu alalım demişti.

asilhamsi
21.03.2008, 22:50
Bravo,aynen katılıyorum...

çok dönünücez böyle kaleciyi elimizden kaçırdık diye...

Samet Yildirim
21.03.2008, 23:13
Bu haber ya yalan yada bi hata var cünkü bu calismalarin icinde LEMI CELIIIIK YOOOOK !!!!!!!!!