PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Yeter!

Çağatay_
18.03.2008, 23:56
Arkadaşlar bu başlığı açmak istemedim benzer iletiler vardı çünkü.Ama başlı başına bunun için bir başlık yoktu heralde..Tutamadım kendimi açtım.

Elimizde kalan en iyi oyuncu açık şekilde İbrahima Yattara.Ve ne yazık ki istanbul basını diye nitelediğimiz,objektif olmak sıfatından nasibini zerre kadar almamış insanların bu konuda yaptığı haberlerden bıktığınızı düşünüyorum.

Neden mi ? Her önemli maçımızdan sonra , "Devlerin Rüyasi Yattara" , "Devlerin Aşkı Yattara" , "Yattara 3 büyüklerin gözdesi" gibi insanı sinir eden manşetler görüyoruz.

Tıpkı bugün olduğu gibi ;

http://img36.picoodle.com/img/img36/4/3/18/t_18032008m_c86ba0b.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/4/3/18/f_18032008m_c86ba0b.jpg&srv=img36)

Bu kişiler Trabzonsporu o büyük diye niteledikleri takımlara futbolcu yetiştiren bir taşeron klüp sanıyorlarsa , müzemizi bir gezmelerini tavsiye ederim.

Trabzonspor zaten bir devdir , ve hiçbir klüp istediği Trabzonsporlu futbolcuyu , sadece kendi istediği için elde edemez..Trabzonsporun oyuncularını sanki açık büfedeki bir yemek gibi gösteren basını kınıyorum.Kendilerine çeki düzen vermenin vakti geldiğini biri onlara hatırlatmalı..Bu neden Bordo Mavi Net olmasın ?

Toplu bir mail hareketi ile tepkimizi demokratik bir şekilde dile getirebiliriz.Burada önerilerimizi paylaşıp , topluluk olarak hareket etmenin avantajlarından yararlanabiliriz.

Saygılar..

Terzioğlu
18.03.2008, 23:59
Yattara kimdir? :D

OLCAY ÇAKIR
18.03.2008, 23:59
BAşlığı görünce harbi panik oldum,

La ne oldi dedim bu saatte:)

Ama konu güzel.

Artık yeter,beter olun beter.!

Çağatay_
19.03.2008, 00:00
Burada konu Yattara değil..

Aynı manşetler Fatih , Gökdeniz için atıldı..Seneye belki Barış için atılacak..

ilhan
19.03.2008, 00:01
Haberi yapan Yılmaz Şenol kimdir?

Medyanın bu tutarsızlığına yapmış olduğun serzenişte yalnız değilsin Çağatay.

Çağatay_
19.03.2008, 00:03
Kardeşlerim ben istiyorum ki toplu birşeyler yapalım.Ben değil biz olalım..

Şansal Büyüka yı nasıl bir duruma düşürdük tüm Türkiye gördü..

alper*
19.03.2008, 00:09
Yattara Surmeneli bir kere Istanbul'a gitmez.
Sonra bu haberi kim yapmissa Turgay Seren'in Ali Sami'ye soyledigi soz obegini gonderiyorum ona.

FANATIK61
19.03.2008, 00:12
Ohooo bu isleri coktan astik biz. Medya istedigini zaten yazip ciziyor. Artik Mail veya telefon bombardimanida yetmiyor. Herhalde canli bomba olmamiz lazim.

Yönetimin elinde hersey Baris'ada yapilanlar ortada. Mactan 2 gün önce fair play amacli demecler veren Yöneticilerimiz artik bu fair play olayini unutsunlar. Devir degisti artik, cagrirsin basini yaparsin bir canli yayin basin toplantisi hem Taraftari positv yönde hareketlendirirsin hemde Camiya ayaga kalkar.

Bir olay oluyor herzaman biz Taraftar kosusturuyoruz vallah. Tabiki görevimiz asil Taraftar böyle günlerde kendini gösterir ama ropörtaj icin TV'lere cikmak icin can atan Yöneticilerimiz bu olup bitenlerden sonra kendini göstersin.

Cok sey mi istiyoruz ???

Canİlker
19.03.2008, 00:51
adamların işi bu. ne zaman bi futbolcumuz form tutar hoooop bi ist. takımına transfer ederler sezon sonu. hem taraftarın hem futbolcunun, teknik adamın kafası karışır..

sanrım bu şekilde karıştırılmaya alışmamız lazım. yakında avni aker stadyumunun transfer haberleride çıkarsa şaşırmayın :D :D

macka61
19.03.2008, 00:55
Fatihide Gökdenizide istanbula yolladılar ama gitmedi onlar yattarayıda böyle sanal alemde ancak yollarlar

Ali İhsan
19.03.2008, 00:57
Bu haberlerden şunu çıkarabiliriz; Yattara Rusya yolcusu!

Hangi oyuncumuz yazılsa çizilse gitmek istiyor, yönetimler rakiplere satmıyor ama sonunda parayı bastıran Ukrayna, Rusya takımlarına satıyor. Hadi bakalım, yazın Yattara kuzeye doğru yol alır benden söylemesi...

adherent_61
19.03.2008, 00:58
Çirkef İstabul basının her zamanki taktikleridir bunlar. Eziklerin Anadolu'daki yıldızları İstanbul'a getirmek için oynadığı oyunlar. Genelde küçük kulüplere karşı çok iyi tutuyor ama iş Trabzonspor'a gelince atmak istedikleri kazık kendilerine giriyor. Trabzonspor'umuzdan kolay kolay yıldız oyuncu koparamaz bu ezikler. Boşuna uğraşıyorlar...

Bunları söylerken yöneticilerin dirayetli oluşlarını, futbolcularımızın da onurlu oluşlarını düşününerek söylüyorum. Umarım yanılmıyorumdur.

efulim67
19.03.2008, 01:06
Arkadaşın talebi çok çok yerinde !
ne bu ya ?
Beni bu yalan haberlerle üzmeye, tedirgin etmeye hakları yok !
Ne gerekiyorsa yapalım.
Herkes fikrini söylesin, en uygun ve etkilisini uygulayalım.
Aynı tepkiyi transfer sezonlarındaki aberler içinde yapalım.
Bu nasıl anlayış yahu. Yalan haber yapmak normal oldu.

Emre7
19.03.2008, 01:11
ulan azize ulan azize mubarek günde beni günaha soktun, Allah seni doğru yola çevirsin, al şu yalaklarını yanınaa, al

Berat
19.03.2008, 01:13
Arkadaşlar bu tip haberleri kaale alıp başlık açmayalım, kendi kendimizi germeyelim..İt ürür kervan yürür..