PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Euro 2008 Finallerine Hangi Futbolcumuz Gidebilir?

Sayfa : [1] 2 3

fındıkoğlu
18.03.2008, 20:25
Evet arkadaşlar üzülerek bu konuyu açıyorum.
Malesef 2008 avrupa şampiyonasında oynatabileceğimiz bir oyuncumuz bile kalmadı. Bir zamanlar milli takımın tamamına yakınını trabzonsporlu futbolcular oluştururdu. Fakat gelinen nokta çok vahim bir sonucu ortaya çıkarmıştır.
N. albayrak ve Z. doğan bıraktığınız enkaza bir bakında belki utanacak bişey görürsünüz. gerçi sizde o yüz yokturya neyse....
Elimizde bir gökdeniz kalmıştı onuda malum sayın şener başkan elden çıkardı. Bu gidiş hayra alamet değil bakalım bu gözler şampiyonluğu göremeden başka neler daha görecek merakla bekliyorum...:confused:

Ömer SEVİNÇ
18.03.2008, 20:29
Hüseyin:D:D:D

Şaka bir yana eğer bundan sonraki maçlarda düzenli olarak gol atmayı başarırsa Umut'un gidebileceğini düşünüyorum..

TS-Tiryaki
18.03.2008, 20:32
belki serkan balci

Mehmet Fırat
18.03.2008, 20:32
İnşallah Çağdaş. ;) :)

Dogan
18.03.2008, 20:33
Gökdenizle Fatih Tekke olsun da bizden kimse olmasın farketmez.

Murat Keçeci
18.03.2008, 20:35
bu takımdan kimse gidemez ama gökdenizi çağıracaktır o hala daha trabzonspordan gidecektir milli takıma benim gözümde

bordobluex
18.03.2008, 20:35
Fatih Terim İstanbul takımlarından bir salata yapacaktır ama oynamasa da tecrübe edinmesini adına Barış Memiş’in gitmesini istiyor ve bekliyorum.

Düşünüyorum da Sağ kanatta gene Sabri nin sallama ortalarını izleyeceğiz, Gökdeniz kulübe de oturacak. Arda denen topçu kimseye faydası olmayan işler yapacak. Savunmamız evlere şenlik olacak. Euro 2008 deki milli takımı da izlemek istiyor muyum ondan da emin değilim.

Neyse konu bu değildi.. Euro 2008'e Barış Memiş gitsin de tecrübe edinsin isterim.

Egemen
18.03.2008, 20:38
fatih tekke ve gökdenizin götüreleceğinden şüpheliyim..

osman abi barışın götürüleceğini ise hiç sanmıyorum.. onun yerine beşiktaşlı aydın olacaktır tercihi eğer öyle bi tercih söz konusu olursa.

denizgrsy
18.03.2008, 20:38
bjk maçında Fatih Terim bence bi anlamda Barışı izlemeye geldi ,bence kalan maçlardaki performansı Barışı finallere götürebilir...

Terzioğlu
18.03.2008, 20:39
Sezon sonuna kadar bu performansini sürdürürse: Tayfun..

Egemen Yılmaz
18.03.2008, 20:39
eminim hiçbir oyuncumuz gitmeyecektir. gidemez zaten şu an. kim gitsin ki? Umut Bulut mu, yoksa Hüseyin Çimşir mi?

Ömer SEVİNÇ
18.03.2008, 20:40
fatih tekke ve gökdenizin götüreleceğinden şüpheliyim..

osman abi barışın götürüleceğini ise hiç sanmıyorum.. onun yerine beşiktaşlı aydın olacaktır tercihi eğer öyle bi tercih söz konusu olursa.

Gökdeniz çağrılacaktır ama Fatih imkansız..

Barış'ın çağrılmasının da gerçekçi olduğunu sanmıyorum Aydın'ın da. Eğer olursa genç kontenjanı Galatasaray'dan kullanılır bence. Serkan Çalık vs..

alper*
18.03.2008, 20:41
Euro 2008 umrumda degil sanirim takip de etmem ama Baris Memis gitse dunyalar benim olur.Sanki kardesim gibi yahu kart gordugu andaki yuz ifadesi hala aklimda neyse bulandirmayalim.

Hasan Ayvenli
18.03.2008, 20:42
çağdaş belki ya da hüseyin
o da o mevkilerdeki diğer futbolcular sakat olursa
ya da barış eğer sene sonuna kadar kendini iyice gösterebilirse

Egemen
18.03.2008, 20:44
Gökdeniz çağrılacaktır ama Fatih imkansız..

sende haklısın.. nobre çağrılır ölüsü 3 nobre eden fatih çağrılmaz..

Mahmut Baran
18.03.2008, 20:47
inşallah barış böyle devam edecek ve gidecek milli takıma

Fatih
18.03.2008, 20:50
barış memiş kesinlikle götürülmeli bu tabiki barışın sezon sonuna kadar göstereceği performansa da bağlı

adherent_61
18.03.2008, 20:51
belki serkan balci

Serkan Balcı kendine biraz daha çeki düzen verirse, euro 2008 finallerine katılır diye düşünüyorum. Atom karınca gibi adam. Çok mücadeleci. Tekniği de var ve tecrübeli. Milli takımın orta sahasında çok iş yapar. İnşallah orada oynar...

Ömer SEVİNÇ
18.03.2008, 20:55
Ben Serkan'ın milli takıma çağrılmasını istemem. Takımda yeterince ortasaha var. Emre, Aurelio, Yıldıray, Gökdeniz, Tuncay, Hamit Altıntop, Mehmet Topuz..

Hangisini kesecek de oynayacak ki Serkan?:)

Fatih
18.03.2008, 20:56
Serkan Balcı kendine biraz daha çeki düzen verirse, euro 2008 finallerine katılır diye düşünüyorum. Atom karınca gibi adam. Çok mücadeleci. Tekniği de var ve tecrübeli. Milli takımın orta sahasında çok iş yapar. İnşallah orada oynar...

hüseyinin çağrılma ihitmali serkan balcının çağrılma ihtimalinden yüksek;):)

Dogan
18.03.2008, 21:00
Mevkilere göre dağılım yapacak olursak, Barış'ın her iki kanattada oynayabileceğini düşünürsek ondan önce çağırılacak adamlar: Tuncay,Arda,U.Boral,Gökdeniz,Hamit,Mehmet Topuz,Serhat Akın. Sağ kanat için işi zor. Ancak Tuncay-Arda ikilisinden biri sakatlanırsa çağrılabilir. Ben yerlerine sol kanat topçusu bulamadım. Belki Caner de olabilir. Gökdeniz de oynayabilir gerçi sol kanatta,:) ne karışıkmış çıkamadım işin içinden. Kesin Terim de böyle hesaplar yaparken kafası karışıyor,sonra Gsde ne kadar adam var çağırıyor Sabri gel, Ayhan gel.

Terzioğlu
18.03.2008, 21:04
Milli takimda sadece defans bölgesinde sıkıntı cekiyoruz. Diger bölgelerde yeterince hatta fazla futbolcumuz var. Cagdas'i BJK macini izledikten sonra Terim'in cagiracagini düsünmüyorum. Onun icin bence su anda Milli takima en yakin olan futbolcumuz Tayfun'dur...simdi performansini sürdürüp üstüne biraz biseyler katarsa bence hicde hayal degil. Ibrahim Kas'dan, Emre Asik'dan eksigi ne Tayfun'un?

DeAgLeMaNyAq
18.03.2008, 21:06
Bu konuda yorum yaparken tarafsız olmak gerekir. Çağdaş yada Hüseyin'i milli takımda görmeyi beklemek anlamsız. Ha biz bir zamanlar Erdinç içinde de niye milli takımda oynamıyor derdik. Ama geçti o günler. Serkan'da zaten hiçbir eleme maçında oynamadı dolayısıyla bu saatten sonra çağırılmaz. Gökdeniz'in yeri bence kesin gibi ama Fatih'in çağırılma ihtimali o dönemki performansına bakar. Bazıları Terim Tekke düşmanı falan diyor da, adam zaten dört kez çağırdı Tekke'yi üçünde de sakattı. Her neyse 23 kişilik kadronun büyük bölümü belli zaten ama geriye kalanlar son hazırlık kampında belli olur...

Bana göre bir sakatlıkları olmadığı takdirde kesin gidecek olanlar: Rüştü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, İbrahim Toraman, Gökhan Gönül, Uğur Boral, Hamit Altıntop, Mehmet Aurelio, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Gökdeniz Karadeniz, Tuncay Şanlı, Nihat Kahveci, Semih Şentürk.

Geriye üçüncü kaleciyi saymazsak 8 oyuncu kalıyor. Onlardan biri de umarım Fatih Tekke olur...

P.S. Tayfun A Milli takıma çağırılırsa bikini giyerim... :)

ilhan
18.03.2008, 21:06
Barış'ı çağırmaz ise Misyö Terim çıkıpta milli takımı gençleştiriyoruz demesin.

Mehmet Fırat
18.03.2008, 21:07
Milli takimda sadece defans bölgesinde sıkıntı cekiyoruz. Diger bölgelerde yeterince hatta fazla futbolcumuz var. Cagdas'i BJK macini izledikten sonra Terim'in cagiracagini düsünmüyorum. Onun icin bence su anda Milli takima en yakin olan futbolcumuz Tayfun'dur...simdi performansini sürdürüp üstüne biraz biseyler katarsa bence hicde hayal degil. Ibrahim Kas'dan, Emre Asik'dan eksigi ne Tayfun'un?

Çağdaş hata yaptığı BJK maçında bile Tayfun'a oranla daha iyi oynadı. ;)

Ayrıca sırf bir maça takılmamak lazım. Ersun Yanal'ın gelişiyle birlikte Çağdaş'ta gözle görülür bir yükseliş başladı. Terim'in tek yapması gereken bu yükselişi görmezden gelmemek. :)

Ayaz
18.03.2008, 21:10
Barış'ı çağırmaz ise Misyö Terim çıkıpta milli takımı gençleştiriyoruz demesin.

barış'tan öncelikli sırada bulunanlar var, en başında nuri şahin geliyor..

BOZOHAN
18.03.2008, 21:10
yattara türk olusa o gider başkada yok ama gökdeniz fatihtekke hala bizim topcumuz.

Mehmet Fırat
18.03.2008, 21:11
yattara türk olusa o gider başkada yok ama gökdeniz fatihtekke hala bizim topcumuz.

Yattara Türk olsa da gidemez ki. :)

Can
18.03.2008, 21:12
hiç kimseyi çağırmıcaklar :( :S

ilhan
18.03.2008, 21:13
barış'tan öncelikli sırada bulunanlar var, en başında nuri şahin geliyor..

Nuri ile Barış'ı karşılaştırmam bile ;)

Dogan
18.03.2008, 21:15
Bu konuda yorum yaparken tarafsız olmak gerekir. Çağdaş yada Hüseyin'i milli takımda görmeyi beklemek anlamsız. Ha biz bir zamanlar Erdinç içinde de niye milli takımda oynamıyor derdik. Ama geçti o günler. Serkan'da zaten hiçbir eleme maçında oynamadı dolayısıyla bu saatten sonra çağırılmaz. Gökdeniz'in yeri bence kesin gibi ama Fatih'in çağırılma ihtimali o dönemki performansına bakar. Bazıları Terim Tekke düşmanı falan diyor da, adam zaten dört kez çağırdı Tekke'yi üçünde de sakattı. Her neyse 23 kişilik kadronun büyük bölümü belli zaten ama geriye kalanlar son hazırlık kampında belli olur...

Bana göre bir sakatlıkları olmadığı takdirde kesin gidecek olanlar: Rüştü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, İbrahim Toraman, Gökhan Gönül, Uğur Boral, Hamit Altıntop, Mehmet Aurelio, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Gökdeniz Karadeniz, Tuncay Şanlı, Nihat Kahveci, Semih Şentürk.

Geriye üçüncü kaleciyi saymazsak 8 oyuncu kalıyor. Onlardan biri de umarım Fatih Tekke olur...

P.S. Tayfun A Milli takıma çağırılırsa bikini giyerim... :)
Sakatlık olmazsa Yıldıray, Mehmet Topuz, Halil, Selçuk Şahin de garantidir kaldı 4, o dört kişi de şöyle olsun, Barış, Tekke, Özer, Nuri

Emiroğlu
18.03.2008, 21:19
Kadroyu gençleştirip yeni jenerasyoncu mösyö ! ' ye sorarım !

Nerede Selçuk İnan ?
Nerede Özer ?
Nerede Barış ?
Nerede Nuri ?

Hani yeni jenerasyon ?

Ve yazıyorum buraya , Hakan Şükür , Emre Aşık , TÜMER ! ve türevleri milli takımda olacaktır !

Hele de son zamanlarda asıl zoruma giden ise , Selçuk gibi bir ön libero varken,devşirme nin o kutsal formayı giymesi,giydirilmesidir !

Great White
18.03.2008, 21:20
Şu kadrodan 2008 finallerine gitmeyi vaad edecek tek bir futbolcumuz dahi yok maalesef..

Belki bir tek şu an kadromuzda bulunmayan Gökdeniz alternatif olarak çağrılabilir o kadar..

Açıkçası bana sorsalar "Trabzon' dan kimi alırdın?" diye ben de böylesi önemli bir organizasyona şu kadrodan kimseyi al(a)mazdım:o

Son haftalardaki formsuzluğunu üzerinden atabilse belki Umut alternatif olarak götürülebilirdi ama gerek şu anki form durumu gerekse Trabzonspor' un yarışmacı bir konumda olmaması sebebiyle orada Trabzonsporlu bir oyuncu göremeyeceğimiz kesin gibi gözüküyor..

Hüseyin ise kendisine turist vizesi alabilirse belki 2008 finallerini yerinde görebilir tabii ki:)

DeAgLeMaNyAq
18.03.2008, 21:20
Eğer Ziya Doğan sezon başında Barış'ı A Takıma alıp oynatsaydı, bugün çok daha tecrübeli hâle gelecekti ve herkeste ondan bahsedecekti. Ama ne yazık ki geç kalındı. Hatta 2.yarı başında tam kadroya girdi derken Ersun Hoca'da birdenbire onu kesti ve 1 ay oynatmadı. Gökdeniz gitmese belki hâla oynamayacaktı. Lig bitimine kadar oynayacağı olası 7 maçla seçileceğini de hiç zannetmiyorum ne yazık ki...

lazzo_style_61
18.03.2008, 21:21
sanirim barisi alir ama oynatmaz..

Ali Şahin
18.03.2008, 21:35
barış mutlaka alınmalı

Erkut Ay
18.03.2008, 21:36
hiçbiri gitmesin gideni oynattılarda pislik adamların futbolcusuda kendileri gibi pislik olsun...

bizde oraya uyumlu adam yok.......

TolgaTopçu61
18.03.2008, 21:36
bizden hic kimseyi almaz,zaten alinacak oyuncu da kalmadi.
baris diyenler var ama o daha cok genc ve cok erken onun icin böyle büyük bir organizyonda oynamak icin

alper*
18.03.2008, 21:39
Nuri ile Barış'ı karşılaştırmam bile ;)

Elestirmek icin sormuyorum yanlis anlama Baris ve Nuri arasindaki bu tercihini biraz daha aciklar misin ?

lazooo28
18.03.2008, 21:40
barış mutlaka alınmalı

barisi almaz..daha kac mac oynadiki bizde..kimseyi almaz bi gökdenizimiz vardi oda gitti

master yoda
18.03.2008, 21:44
Öncelik şunu söylemek istiyorum aurelio yu sevmesemde ona devşirme deyip milli takımda oynamaması gerektiğini düşünmek ırkçılık olur.Bizim kadromuzdan seçilebilmeye en yakın topçular serkan balcı ve barış.Ama ikisininde seçilebilceğini sanmıyorum.Belki barış bi kaç sene sonra seçilmeye başlalanır ondan önce aydın-uğur boral-serdar özkan gibi genç oyuncular var

ali+61+26
18.03.2008, 21:48
buyuk ihtimalle barıs gidecek... tecrube için oynamasa gidecekmiş.. gs den topla bunun gibi bi kaç gencdaha gididecekmiş .. gökdeniz gider belki cağdaş

unique
18.03.2008, 21:48
Bence kalan maçlarda Barış iyi bir performans gösterirse Fatih Terim onu almak istemese bile almak zorunda kalır.

Mert Marabaoğlu
18.03.2008, 21:54
bence hiç kimse gidemicek!!

Egemen
18.03.2008, 21:57
Öncelik şunu söylemek istiyorum aurelio yu sevmesemde ona devşirme deyip milli takımda oynamaması gerektiğini düşünmek ırkçılık olur.Bizim kadromuzdan seçilebilmeye en yakın topçular serkan balcı ve barış.Ama ikisininde seçilebilceğini sanmıyorum.Belki barış bi kaç sene sonra seçilmeye başlalanır ondan önce aydın-uğur boral-serdar özkan gibi genç oyuncular var

en başta almamak gerekiyordu aurelioyu..

#10 Fietra
18.03.2008, 21:59
Hüseyin Çimşir

ilhan
18.03.2008, 22:03
Elestirmek icin sormuyorum yanlis anlama Baris ve Nuri arasindaki bu tercihini biraz daha aciklar misin ?

Nuri alınmasın dediğimi hatırlamıyorum. Ama bu sene Feyenord'da ne yapmış ona bakmak lazım. Borussia Dortmund'da ki oyununun yarısını sergileyebilmiş mi? Ayrıca Barış ile Nuri aynı mevkilerin oyuncuları değil. Futbol karakterleri bambaşka birisinin tekniği ağır basar diğerinin sürati.

Fatih Ay
18.03.2008, 22:06
gerçekçi olmak gerekirse fatih terim bu takımdan kimseyi almaz..hatta fatih ve gökdenizide almayabilir...

Mehmet Fırat
18.03.2008, 22:06
Nuri alınmasın dediğimi hatırlamıyorum. Ama bu sene Feyenord'da ne yapmış ona bakmak lazım. Borussia Dortmund'da ki oyununun yarısını sergileyebilmiş mi?

Benim bildiğim, Nuri sezon başından beri Feyenoord'ta banko oynuyor. Takımın en önemli oyuncularından. :confused:

Yanılıyor da olabilirim. :o

Mayls
18.03.2008, 22:08
Eger birileri alinacaksa bunlar Cagdas ve Baris olmali. Ama Servet ve Arda varken ikisinin cagirilmasi da zor.

Benim bildiğim, Nuri sezon başından beri Feyenoord'ta banko oynuyor. Takımın en önemli oyuncularından. :confused:

Yanılıyor da olabilirim. :o
Pek takip etmiyorum Eredivisie'yi ama Nuri'nin sürekli ilk 11 oynadigini bende sık sık duydum.

ilhan
18.03.2008, 22:08
Avrupa'da gol atan, başarılı olan manşetlerden düşmüyor Mehmetçim. Örneğin Nihat , Tugay, Serhat , Halil ve Hamit gibi.

TolgaTopçu61
18.03.2008, 22:09
nuri sahin bu sezon 28 macin 25ni oynamis.
4 gol atip 5 asist yapmis

Sefaenes
18.03.2008, 22:11
Simdilik hic biri gidemez. Belki Baris kendini son maclarda gösterirse alabilir ama o da cok zor.

ilhan
18.03.2008, 22:11
Ee garezim var bir kere adama :) Hiç ilgilenmiyorum istatistikleriyle. Neyse konumuz o değil.

Mehmet Fırat
18.03.2008, 22:12
Avrupa'da gol atan, başarılı olan manşetlerden düşmüyor Mehmetçim. Örneğin Nihat , Tugay, Serhat , Halil ve Hamit gibi.

Wikipedia'daki bilgilere göre 24 maç oynamış, 5 tane de golü var.

Ayrıca Hollanda Ligi ülkemizde pek önemsenmiyor maalesef. Bunun da payı var Nuri'nin manşetlere çıkamamasında. :)

Ama önceki mesajında da belirttiğin gibi Barış ile mevkiileri aynı değil. O yüzden burada tartışmak anlamsız olur. :)

alper*
18.03.2008, 22:14
Nuri alınmasın dediğimi hatırlamıyorum. Ama bu sene Feyenord'da ne yapmış ona bakmak lazım. Borussia Dortmund'da ki oyununun yarısını sergileyebilmiş mi? Ayrıca Barış ile Nuri aynı mevkilerin oyuncuları değil. Futbol karakterleri bambaşka birisinin tekniği ağır basar diğerinin sürati.

Aciklama icin tesekkurler.
Nuri nin Feyenoord daki hocasi onu kesfeden kisi Dortmund daki hocasi yani.Orada oynuyor olabilir.
Ayrica ben 20 tane Nuri'yi 1 tane Barisa degismem.Baris bizim cunku yanlis anlasilma olmasin.

kadirsahin.61
18.03.2008, 22:19
bnce bizden topçu gidemez gidipte ne olucak daha çok rezil olucaz

Mayls
18.03.2008, 22:21
Ayrica ben 20 tane Nuri'yi 1 tane Barisa degismem.Baris bizim cunku yanlis anlasilma olmasin.
Öyle bir seye gerek yok zaten, bizim Ayman'imiz var :D

Cafer Bulur
18.03.2008, 22:28
hicbir futbolcumuzun gitmeme ihtimali yüksek görünüyor.sahsi görüsüm su anki performansini devam ettirdigi müddetce hüseyinin gitmesi gerektigidir.hüseyin daha önce oynadigi milli maclarda iyi görüntüler vermisti.hüseyin cagrilmalidir ama kanaatimce cagrilmayacaktir.barisin durumunu ise beklemek lazim.daha yolun basinda oldugunu hesaba katarsak büyük ihtimalle cagrilmayacaktir.

Samet Yildirim
18.03.2008, 22:33
bu takimdan hic kimse gidemez ama milli takimin stoperlerini gördükden sonra CAGDAS (BJK maci kötüydü ama genelde iyi) gidebilir ama bana göre kimse gidemez...

OLCAY ÇAKIR
18.03.2008, 22:42
Barış.

Tayfun.

Hüseyin.

Travelair
18.03.2008, 22:52
Barış gidebilir. Fatih Terim görürse tabi

Gokdeniz-61
18.03.2008, 22:53
ben kimsenin gidecegini sanmiyorum
belki cagdas atan

Abdullah Altıntaş
18.03.2008, 22:57
hicbir futbolcumuzun gitmeme ihtimali yüksek görünüyor.sahsi görüsüm su anki performansini devam ettirdigi müddetce hüseyinin gitmesi gerektigidir.hüseyin daha önce oynadigi milli maclarda iyi görüntüler vermisti.hüseyin cagrilmalidir ama kanaatimce cagrilmayacaktir.barisin durumunu ise beklemek lazim.daha yolun basinda oldugunu hesaba katarsak büyük ihtimalle cagrilmayacaktir.

Çok doğru hüseyin i milan isterken terimin çağırmaması ayıp olur

Cafer Bulur
18.03.2008, 23:15
Çok doğru hüseyin i milan isterken terimin çağırmaması ayıp olur
cok dogru.herkesin yere göge sigdiramadigi yattaraya trabzonspor icin avrupadan hicbir teklif gelmemisken senin alay ettigin hüseyin icin rusyadan bir kulüp zamaninda 5 milyon euro bonservis önermistir.sizin gibiler hüseyinin kiymetini bilmez ama elin rus u daha cok biliyor.yoksa onlar da mi hüseyin hayrani:)

Abdullah Altıntaş
18.03.2008, 23:27
cok dogru.herkesin yere göge sigdiramadigi yattaraya trabzonspor icin avrupadan hicbir teklif gelmemisken senin alay ettigin hüseyin icin rusyadan bir kulüp zamaninda 5 milyon euro bonservis önermistir.sizin gibiler hüseyinin kiymetini bilmez ama elin rus u daha cok biliyor.yoksa onlar da mi hüseyin hayrani:)

Doğru şu an hüseyin yattaranın 2 katı kadar para alıyor.Demek ki bizim yöneticiler de bu işi biliyor,bu sayede şampiyonluklar peşi sıra geliyor.

Yattarayla hüseyini karşılaştırmak,ondan sonra da Trabzonspor 24 senedir niye şampiyon olamıyor.Sen haklısın kardeş sana da ancak gülmek yakışır

ÖmerFarukYılmaz
18.03.2008, 23:33
Kimse kusura bakmasın bu sene takımımızdan gene hiç kimse olmayacak.

Ama tek temennim gittikçe performansları yükselen Serkan ve Çağdaş(son maç hatası olsada)

Barışı ise Terim kontenjanından alabilir.Zamanında Emreyi zor maçlarda oynatma cesaretini gösterdiği gibi.

F.Tütüncü
18.03.2008, 23:34
Eğer blk li ibrahim kaşı bile milli takıma çağırmışsa Barış ı kesinlikle çağırmalı. Barış büyük ihtimalle ardanın karizmayı çizecek performansıyla. Onun için çağırmayabilir:p

Cafer Bulur
18.03.2008, 23:34
Doğru şu an hüseyin yattaranın 2 katı kadar para alıyor.Demek ki bizim yöneticiler de bu işi biliyor,bu sayede şampiyonluklar peşi sıra geliyor.

Yattarayla hüseyini karşılaştırmak,ondan sonra da Trabzonspor 24 senedir niye şampiyon olamıyor.Sen haklısın kardeş sana da ancak gülmek yakışır
ben yattaray la hüseyini karsilastirmak istemezdim ama hüseyinle alay etmen üzerine bu kiyasi ortaya koydum.ayrica trabzonspor hüseyin ve yattarayi kiyaslayanlar yüzünden degil kendi degerlerine yabancilar kadar deger vermeyenler yüzünden sampiyon olamiyor.o yere göge sigdirilamayan yabancilar trabzondan kacarken hüseyin gibi yerden yere vurulan trabzonlular halen dimdik ayakta.

Erdem Keser
18.03.2008, 23:35
Çağdaş Atan

vurgun_kiz_61
18.03.2008, 23:38
bence barisi alir ama oynattirmaz yine o eski kadroyla maclara cikar.

Harun-61
18.03.2008, 23:45
Hüseyin % 90 kadroda olacak...

Serdar A
18.03.2008, 23:51
Wayne Rooney Euro2004'te kaç yaşındaydı ? . O zaman Everton'da oynuyordu . Sanırım Barış'tan daha büyük değildi .

Biliyorum , Barış bir Rooney değil . Öte yandan Türkiye , İngiltere değil.

Terzioğlu
18.03.2008, 23:57
ben yattaray la hüseyini karsilastirmak istemezdim ama hüseyinle alay etmen üzerine bu kiyasi ortaya koydum.ayrica trabzonspor hüseyin ve yattarayi kiyaslayanlar yüzünden degil kendi degerlerine yabancilar kadar deger vermeyenler yüzünden sampiyon olamiyor.o yere göge sigdirilamayan yabancilar trabzondan kacarken hüseyin gibi yerden yere vurulan trabzonlular halen dimdik ayakta.

E bu aldigi bu paraya ragmen Trabzon'dan kacacak hali yok adamin. Tabiiki dimdik ayakta olacak :)
Sayet böyle bir olay olursa en büyük enayi olur...

Fatih
19.03.2008, 00:09
Wayne Rooney Euro2004'te kaç yaşındaydı ? . O zaman Everton'da oynuyordu . Sanırım Barış'tan daha büyük değildi .

Biliyorum , Barış bir Rooney değil . Öte yandan Türkiye , İngiltere değil.

barışla rooney karşılaştırması yapılmaz zira mevkileri farklı yanlız yetenek açısından pekala barış memiş de yetenekli belki messi kadar yetenekli değil fakat Türk milli takımının vizyonu açısından kadroda olması gereken oyunculardan

Great White
19.03.2008, 00:15
o yere göge sigdirilamayan yabancilar trabzondan kacarken hüseyin gibi yerden yere vurulan trabzonlular halen dimdik ayakta.

Fasulyenin alıcısı illa ki çıkar, yerinde kalmaz..

Ama o fasulyenin sırığı her daim çakıldığı yerde duruverir işte:)

ofleeomer
19.03.2008, 00:16
Arkadaşlar rüyamı görüyosunuz..ne Barışı yaw..bu hazırlık kampı değil euro2008,tecrübe kazansınmış..fatih terimin işi yok senin futbolcuna tecrübe kazansın diye kontenjan acacak....hiç bir uluslararası tecrübesi olmayan barışın orda işi ne,3 AY KALMIŞ ŞAMPİYONAYA BARIŞ DAHA TRABZONDA KAÇ MAÇ OYNADI.... bence her türlü kazmalığına rağmen hüseyin,rusyada kalan 3 ayda göze girerse gökdeniz ve sakatlık sorunu yoksa tecrübesi ile fatih 24 kişilik kadroda olacaktır..ilk onbirde olurlarmı o anki formlarına bağlı..

Terzioğlu
19.03.2008, 00:17
Arkadaşlar rüyamı görüyosunuz..ne Barışı yaw..bu hazırlık kampı değil euro2008,tecrübe kazansınmış..fatih terimin işi yok senin futbolcuna tecrübe kazansın diye kontenjan acacak....hiç bir uluslararası tecrübesi olmayan barışın orda işi ne,3 AY KALMIŞ ŞAMPİYONAYA BARIŞ DAHA TRABZONDA KAÇ MAÇ OYNADI.... bence her türlü kazmalığına rağmen hüseyin,rusyada kalan 3 ayda göze girerse gökdeniz ve sakatlık sorunu yoksa tecrübesi ile fatih 24 kişilik kadroda olacaktır..ilk onbirde olurlarmı o anki formlarına bağlı..

Katiliyorum..

Fatih
19.03.2008, 00:18
Ivan Rakitic -19 Hırvatistan

Toni Kroos -17 Almanya

L.De Silvestri -19 İtalya

Karim Benzema -20 Fransa

Bojan Krkic-17 İspanya

Diego Capel -20 İspanya

Barış Memiş-17 Türkiye

neden olmasın????

Great White
19.03.2008, 00:19
Aurelio, Selçuk İnan, Ayhan, Selçuk Şahin veya Mehmet Topal kaldırımda yürürlerken mayına basmadıkları sürece Hüseyin o organizasyonu en fazla benim görebileceğim kadar görür:)

Terzioğlu
19.03.2008, 00:32
Ivan Rakitic -19 Hırvatistan

Toni Kroos -17 Almanya

L.De Silvestri -19 İtalya

Karim Benzema -20 Fransa

Bojan Krkic-17 İspanya

Diego Capel -20 İspanya

Barış Memiş-17 Türkiye

neden olmasın????

Bu saydigin yabanci futbolcularin hepsi Sampiyonlar liginde ve bircok lig macinda oynamis futbolcular. Baris dahaden Trabzonspor'da 3-4 mac oynamis...

Toni Kroos ve Di Silvestri zaten su anda ülkelerinin A Milli takimlarinda oynamiyor..

Mustafa
19.03.2008, 00:36
Barış gs de olsa milli takıma gidebilirdi.Fatih terim genclere şans tanır ama sadece kendi taraftarı oldugu takımın genclerine ;)

Çağatay_
19.03.2008, 00:39
Erdinç Yavuz

Tolga Zengin

Tabi yersen ;)

zeleka
19.03.2008, 00:43
kimlerin gidecegini bu basliklardan ogrene bilirsiniz..

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8108

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7453

cokdan soyledim kimlerin gidecegini okuyun ondan sonra az cok anlarsiniz !!!

Fatih
19.03.2008, 00:45
Bu saydigin yabanci futbolcularin hepsi Sampiyonlar liginde ve bircok lig macinda oynamis futbolcular. Baris dahaden Trabzonspor'da 3-4 mac oynamis...

Toni Kroos ve Di Silvestri zaten su anda ülkelerinin A Milli takimlarinda oynamiyor..

şuanda oynamıyo olmaları kadroya alınmıcakları anlamına gelmez birçok ülke bu tür ulusal organizasyonlarda genç oyucularını dünya vitrinine sunar owen dünya kupasında arjantine gl attığında 17 yaşındaydı o ana kadar şampiyonlar liginde veya ligde çok mu forma şansı bulmuştu barışa güvenelim şuanda yetenek açısından altta kalır bir tarafı yok sadece fiziksel olarak yeterli değil ki ben zaten barış milli takımda banko oynasın demiyorum sadece milli takım içinde olsun son 5 dakika girip iki hareket yapması bile bizi onore eder

alper*
19.03.2008, 00:46
Aurelio, Selçuk İnan, Ayhan, Selçuk Şahin veya Mehmet Topal kaldırımda yürürlerken mayına basmadıkları sürece Hüseyin o organizasyonu en fazla benim görebileceğim kadar görür:)

Abi naptin sen :D Allah korusun:o

macka61
19.03.2008, 00:48
barış memiş olabilir başka olacağını zannetmiyorum

Jackdaniels
19.03.2008, 00:57
Valla sabriyi milli takıma çağıran bi teknik direktörden herşeye beklerim bizdende kimseyi alacağını sanmıyorum....

Serdar A
19.03.2008, 01:24
Eğer bir hazırlık kampı olacaksa Barış muhtemel 28-30 kişilik kadroda yer alabilir. Şampiyonaya gidecek 18-20 oyuncu aşağı yukarı belli . Eğer 1 Trabzon kontenjanı olacaksa (bu başlığın konusundan hareketle... ) ve Barış 21-22 yaşında ideal Milli Takım kadrosunda düşünülüyorsa , 24 (?)kişilik şampiyona kadrosunda "hakediyorsa" olmasında sakınca yoktur. İbrahim Kaş en kritik maçımızda ilk 11de yer alabiliyorsa ,pek tabiki Barış'ada bir şans verilebilir

Ben olsam Barış , Batuhan , Caner gibi bir kaç önemli genci en azından aday kadroya alırım. 20 yaş altı gençlerimizden bir belki iki tanesini (Nuri'yi saymıyorum bile) şampiyonaya yollayabilmek milli takımın vizyonu içinde önemli , gelecekteki şampiyonalar içinde . Kadroda iki tane tecrübesiz oyuncu olması ne kaybettirir, ne kazandırır?

Yine İngiltere'den örnek verelim; ( Fatih ,bu karşılaştırmalarımın oyuncuların pozisyonları , stilleriyle bir alakası yok ) Walcott mili formayı giydiğinde kaç yaşındaydı ? 17 . Henüz Arsenal'de doğru düzgün oynayamıyorken. Rooney'de 17 yaşında milli formayı giydi . Everton'da sıklıkla oyuna sonradan giren genç bir yetenek olarak. Yine Micah Richards 18 yaşında , henüz düzenli olarak kendi takımında forma giyemezken milli oldu. İngiltere rotasyonunda o kadar önemli oyuncu varken bu ve benzeri isimler için 21-22 yaşına kadarda beklenebilirdi . Örnekler farklı isimlerle , farklı ülkelerle çoğaltılabilir.

DeAgLeMaNyAq
19.03.2008, 01:32
Şurada turnuvaya 2.5 ay kalmış. Bu saatten sonra yıldızı parlayan kim olursa olsun o kadroya zor girer. Terim ön elemeler boyunca çağırmış olduğu 50 oyuncu arasında eleme yapacak ve turnuva öncesi 30 kişiye yakın oyuncuyu kampa alacak. Turnuva başlamadan 1 hafta evvelde o kadroyu 23'e indirecek. Kampa çağırılacaklar arasında Hüseyin ve Barış bir ihtimal olabilir ama 23 kişilik kadroda yer alacaklarını düşünmüyorum...

Egemen
19.03.2008, 01:32
havayı solutmak açısından barışın çağrılması mantıklı.. hele de Trabzonsporda başka çağrılacak birisi yokken..

antagonist
19.03.2008, 02:14
Bizden kimsenin kadroya çağırılacağını düşünmüyorum...Fatih Terim Hakan Balta'yı, Sabri'yi vs. götürür.

Gideceklerden de çok bir şey beklemiyorum.

Düşünsenize;Portekiz maçı...Cristiano Ronaldo sağda,karşısında İbrahim Üzülmez...:)

denizgrsy
19.03.2008, 03:21
Bizden kimsenin kadroya çağırılacağını düşünmüyorum...Fatih Terim Hakan Balta'yı, Sabri'yi vs. götürür.

Gideceklerden de çok bir şey beklemiyorum.

Düşünsenize;Portekiz maçı...Cristiano Ronaldo sağda,karşısında İbrahim Üzülmez...:)

düşünme Süleyman düşünme :D

Arif Timurcioğlu
19.03.2008, 03:27
Şu durumda kimsenin gidebileceğini sanmmıyorum ne acı bir olay. Koskoca trabzonspordan kimse gitmiyor. A milli oyuncumuz yok.

h@msi61
19.03.2008, 04:11
Baris Memis'in oynadigi mevki itibariyle euro2008 de olmasi cok cok zor, zaten daha umit milli bile degil, bence cok ucmayin. Huseyin sene sonuna kadar iyi performans gosterirse gidebilir, insallah oyle olur... malum ne euro2000'e ne de dunya kupasi 2002'ye kimseyi gonderemedik...

ilhan
19.03.2008, 07:05
24 yaşındaki genç Semih Şentürk alınırsa ki öyle görünüyor. Bizim " çocuk " sayılacak Barışımız asla alınmaz.

GolaMTuRi
19.03.2008, 07:21
Yahu beyler abartmayin, ne baris memisi, milli takim hazirlik maclari yapmayacak,yok o havayi solusunmus da bilmem ne,boylesine onemli bir sampiyonada terimin yerinde olsam bende almazdim barisi.hani baristan cok sey bekliyoruz tamam ama daha erken,yeri ve zamani gelince zaten oynatilacaktir.Barisin oynadigi mevkideki adamlara bir bakin ve oyle karar verin.
Ayrica takimdan su anda kimse milli takimda oynayacak kapasitede degil.Diger oyuncularda bir sakatlik olmadigi surece huseyininde cagrilacagini dusunmuyorum.

Hekimoğlu
19.03.2008, 08:37
bize şirin gözükmek için hüseyin kadroya alınabilir.

Varlıbaş61
19.03.2008, 09:01
tabiki
ayman ayman ayman:)

Ünyeli Murat
19.03.2008, 09:03
bizden kadroya alınabilecek tek isim Türk olursa ibrahim yattara...:Dhem isimde hazır zaten ibrahim.....:Dyoksa diğer futbolcuların ben euro 2008 i tvden bile izleyebilecek yetenekte olduklarını düşünmüyorum...(barış hariç)....

b_m_61
19.03.2008, 09:16
arkadaşlar her sezon 20-25 golde imzası bulunan(her sezon ortalama gollerin ve asistlerin toplamı) gökdeniz bile bu takımda, sezonu 3 gol 4 asistle tamamlayan arda nın yedeği olmuşsa fatih terim ts ye bakmaz bile artık.ki işin aslı yerli oyuncularımız yeterince iyi değil milli takım için:( yanal'ın istediği manisadaki selçuk alınırsa o bizden gidebilir.istanbul'dan vasatın üstünde performans gösteren her futbolcuyu milli yapan sıra anadoluya gelince futbolcudan doğaüstü işler yapmasını bekleyen terime de çok öfkeliyim bu konuda.

Mustafa K. Demirbaş
19.03.2008, 09:40
gıderse yıne huseyın gıder

Kasım Hilal
19.03.2008, 09:47
Terim mülli takımı Euro 96'ya götürürken ilk ciddi değişiklerini yapmış o zamana kadar Trabzonspor ağırlıklı olan kadro Terim'İn cincon ile anlaşmasının ardından birden Galatasaraylı futbolculara yüklenmişti.
Hakan Şükür ilk o zaman saç baş yoldurmuştu..
Şimdi de farklı bir uygulama beklemiyorum.
Zaten Fatih ile Gökdeniz'i de oynatmıyor.
Onlardan sonra bizim takımın en iyisi Hüseyin de (birileri itiraz edebilir ama bence öyle) zaten, dünyada adı Mehmet olup da istavroz çıkaran tek kişi Aurelli sırf takıma girsin diye kesildi..
E daha ne?
Belki Rüştü oynamazsa kalede Tolga'yı görebiliriz diyeceğim ama inanmıyorum.

ÖmerFarukYılmaz
19.03.2008, 10:39
Terim mülli takımı Euro 96'ya götürürken ilk ciddi değişiklerini yapmış o zamana kadar Trabzonspor ağırlıklı olan kadro Terim'İn cincon ile anlaşmasının ardından birden Galatasaraylı futbolculara yüklenmişti.
Hakan Şükür ilk o zaman saç baş yoldurmuştu..
Şimdi de farklı bir uygulama beklemiyorum.
Zaten Fatih ile Gökdeniz'i de oynatmıyor.
Onlardan sonra bizim takımın en iyisi Hüseyin de (birileri itiraz edebilir ama bence öyle) zaten, dünyada adı Mehmet olup da istavroz çıkaran tek kişi Aurelli sırf takıma girsin diye kesildi..
E daha ne?
Belki Rüştü oynamazsa kalede Tolga'yı görebiliriz diyeceğim ama inanmıyorum.

Kalede Tolgaya sıra Gelene kadar -Volkan-Serdar-Rüştü-Aykut-Hakan-TOLGA-

Çok zor

Sadece Barışın , onunda Terim 'özel'kontenjanıyla alınacağını düşünüyorum.

CAFER ÖZER
19.03.2008, 11:02
Hüseyin,Çağdaş,Erdinç,Mustafa keçeli,Tolga,Umut Bulut,Serkan
Bunların hepsi Milli takıma giderler,Aldıkları ücrete bakılırsa hepsi Milli olmalı,
Ama malesef Dünya Kupasında Trabzonsporlu Yoktu,Büyük bir İhtimallede Avrupa Şampiyonasında da Trabzonsporlu olmayacak.

ben teknik direktör olsam Trabzonspordan alacak Oyuncu Bulamam,Yok zaten
Hüseyinimi alayım,Çağdaşımı alayım Rakibe güzel asist yapsınlar diye.
Erdinçimi alayım 10 mt geriden gelip kendisini 5 metre geçen adamlara gol attırıyor diye,
Kimi alayım,Kendimizi kandırmayalım,bir zamanlar Avrupa Şampiyonsında 8 Trabzonsporlu milli oyuncu vardı.HAK EDİYORDUK ve Milli Takımda idik,Dünya Şampiyonasında 8 gs li vardı Hak ediyordu ve Milli takımda idi.
Şimdi Haketmiyoruz ve Milli takımda Büyük bir ihtimalle olmayacağız.
Milli Takımda olacakları zaten gönderdik.

A.Gökhan AKIN
19.03.2008, 11:06
Hüseyin,Çağdaş,Erdinç,Mustafa keçeli,Tolga,Umut Bulut,Serkan
Bunların hepsi Milli takıma giderler,Aldıkları ücrete bakılırsa hepsi Milli olmalı,
Ama malesef Dünya Kupasında Trabzonsporlu Yoktu,Büyük bir İhtimallede Avrupa Şampiyonasında da Trabzonsporlu olmayacak.

ben teknik direktör olsam Trabzonspordan alacak Oyuncu Bulamam,Yok zaten
Hüseyinimi alayım,Çağdaşımı alayım Rakibe güzel asist yapsınlar diye.
Erdinçimi alayım 10 mt geriden gelip kendisini 5 metre geçen adamlara gol attırıyor diye,
Kimi alayım,Kendimizi kandırmayalım,bir zamanlar Avrupa Şampiyonsında 8 Trabzonsporlu milli oyuncu vardı.HAK EDİYORDUK ve Milli Takımda idik,Dünya Şampiyonasında 8 gs li vardı Hak ediyordu ve Milli takımda idi.
Şimdi Haketmiyoruz ve Milli takımda Büyük bir ihtimalle olmayacağız.
Milli Takımda olacakları zaten gönderdik.

Başka söze gerek yok

ilteriş
19.03.2008, 11:10
Barış Memişin yedi maçta yapacakları olumlu şeyler belki onu milli takıma götürebilir.Başka gidecek biri yok.Kadro sıkıntısı olursa belki Hüseyin olabilir.

Mehdi
19.03.2008, 11:25
Bence bütün takım götürülmeli.

İzlemeye tabi.

Cengiz Çubukcu
19.03.2008, 11:31
2. yarının başında en şanslı isim Tolgaydı, en azından 3. kaleci olarak gidebilirdi.. ama o bu fırsatı değerlendiremedi...

Burçak
19.03.2008, 11:34
Cafer abi güzel örnek vermiş valla. bşka bişi demeye gerek kalmıyor. o paralara oynayanlar milli takımda neden yok kendilerine sorsunlar.

Erbay
19.03.2008, 13:31
Şu an sadece Serkan gidebilir.Diğerleri Milli Takıma gidecek performansı göstermediler.Umut'un Milli Takıma gitmesini isterdim ama bu performansla imkansız.Kendini geliştirmiyor hatta her gün geriye gidiyor.Futbolcuların kariyeri için büyük bir vitrin.Ama bunu bile değerlendirmek istemiyorlar.

Serdær
19.03.2008, 13:34
Bizden giderse Çağdaş ve Barış Memiş gider.

Barış Memiş gitsin ama oynamasın oradaki havayı çeksin yeter !

Ayaz
19.03.2008, 13:35
gıderse yıne huseyın gıder

Aurelio, Topuz, Hamit, Nuri, Selçuk İnan, ..

zor be :)

Hasan61
19.03.2008, 13:37
oyuncularımız bizde oynayacak kapasitede değil milli takımda nasıl oynasın

murseltaskin
19.03.2008, 13:49
trabzonspora ayıp olmasın diye bence hüseyini çağırabilir fakat hiç bir maç oynatmaz

selcuk
19.03.2008, 13:55
fatih, gökdeniz (herzaman bizim futbolcumuz olarak kalacaklari icin yazdim )
hisiyin ve baris

bu dördünü cagirmasa yaziklar olsun saaten

Kadir
19.03.2008, 13:58
Rüştü - Volkan garanti 3. kaleci olarak ise belki bizim Tolga'yı düşünür mü diyorum ama zor gibi.Onun dışındı Umut en azından geçen yıl gibi 15 gol civarı atsaydı belki alınırdı diyeceğim ama..Hüseyin ? Serkan Balcı'yı düşünseydi şimdiye kadar düşünürdü.Çağdaş ? Son olarak Barış'ı belki genç yıldız olarak götürebilir tıpki İngiltere'nin Theo Walcott'u 17 yaşındayken götürdüğü gibi.

kalandar61
19.03.2008, 14:08
malesef artık hiç bir futbolcumuz gidemez.fatihi gökdenizi saymayın.alışalım artık.gittiler...

Samet Türkmen
19.03.2008, 15:30
Takımımızdaki hiçbir oyuncu avrupa şampiyonasında oynayacak ya da takıma katkı yapacak derecede oyuncular değil. Hüseyin'i götürüp rosicky, Çağdaş'ı götürüp Cristiano ronaldo'ya mı verecek ? :D

OYılmaz
19.03.2008, 15:48
Bence kimse gitmez şahsen ben olsam almazdım alacak olsam Barışı alırdım o da U-18 Takımına

İskender
19.03.2008, 17:23
Memiş beklentilerimizi ortaya koyarsa çağırmaması için hiçbir neden yok...
Başkada ihtimal bile verebileceğim isim yok...

ergin cesit
19.03.2008, 17:30
barış belki olabilir.

Mert67
19.03.2008, 17:57
Bizde şuan avrupa şampiyonasın'da oynayabilecek kalitede adam yok.Olsa bile fatih terim cincon yalakalığından dolayı almazdı.

MarceloTS
19.03.2008, 18:02
Barış Barış Barış !!!

zafer6161
19.03.2008, 18:07
fatih terim 96 finallerinde karabüksporun genç yıldız vedat ı kadroya çağırmıştı,bu sene barış neden olmasın

futbalski60
19.03.2008, 18:13
hüseyin'i çağırır diye umuyorum

~UniCef~
19.03.2008, 18:20
Belki Fatih Terim...Illahada bir Trabzonsporlu bir oyuncuyu istiyorsa...Barisi alir, büyük bir Süpriz olur ama Baris icin cok büyük bir Özgüven..!

futbalski60
19.03.2008, 18:23
Belki Fatih Terim...Illahada bir Trabzonsporlu bir oyuncuyu istiyorsa...Barisi alir, büyük bir Süpriz olur ama Baris icin cok büyük bir Özgüven..!
barış galatasaray da oynasa belki çağırırdı ama gerçekçi olmak lazım euro 2008 büyük bir organizasyon tecrübeli isimler çağrılacaktır Barış'ın mevkiisinde nihat,gökdeniz,hamit gibi isimler var işi çok zor

28TS61
19.03.2008, 18:24
23 kisilik kadroya 20 tane ezik birlesmesi olur 3, 3 kiside diger takimlardan ama bizden sanmam

LazAnisT
19.03.2008, 18:30
Fatih T.Sabri varken BARIŞ'ı neden çağırsınki:)

Muhammed KOÇ
19.03.2008, 18:33
bizden bir gökdeniz gidebilirdi.. başka da kalmadı artik ..

Ayaz
19.03.2008, 18:33
fatih, gökdeniz (herzaman bizim futbolcumuz olarak kalacaklari icin yazdim )
hisiyin ve baris

bu dördünü cagirmasa yaziklar olsun saaten

bir konuda dikkat çekmek istedim, bunun üzerinde durduğumuz için hatırlatıyorum.. yazım konusunda şuna dikkat edersen;

hisiyin / hüseyin
cagirmasa / çağırmazsa, çağırmaz ise
saaten / zaten

türkçe karakterler için diyeceğim yok tabiki, kullandığın klavyeden dolayı.. ama dikkatli olmanı ve yazarken de diline sahip çıkmanı can-ı gönülden istiyorum.

SarR52
19.03.2008, 19:29
kimseyi çağırmaz bencee...

Telha TANYILDIZI
19.03.2008, 19:32
çağrılmayı hakkeden futbolcu varmı bunu tartışmalıyız bence ne acı bir durum değiilmi

ÇaGaTaY
19.03.2008, 21:11
Allah aşkına ne Hüseyin den bahsediyosunuz ya.. Geçmiş seneler neyse de bu sene takımı mahveden bi adam.. Kim hüseyin in bi tane asistiyle gol attırdığını gördü.. Bi de gidin aurelio yu,selçuğu seyredin.. Şakamı yapıyosunuz Hüseyin diyerek anlamıyorum ki..

Barış gelecekte eminim milli takımda olacaktır ama euro2008 de olması imkansız..

Düşünüyorum düşünüyorum da tek bi oyuncu bulamıyorum milli takıma gidebilecek.. Yani en iyi ihtimalle 3.kaleci olarak tolga aklıma geliyo ki kendisi hiç beğendiğim bi oyuncu deildir bunu da belirtiym..

emrezx
19.03.2008, 21:58
kımseyı almaz ve almasında bence!

oguzkoc
19.03.2008, 22:29
son bi kaç maçta iyi oynarsa serkan balcı ve tolga zengin derim ben...

şahinler61
19.03.2008, 22:38
geçen bi yorumcu tayfun böyle oynarsa milli takıma gidebilir diyodu:D

Özkan
19.03.2008, 22:53
"Genç Sabri" dururken Barış'ı çağırmayacağı açık. Marco Aurelio, Gökhan Zan, Emre Aşık, İ. Toraman gibilerinin çağrıldığı ve Fatih Terim'in çalıştırdığı takım millî takım değildir zâten.

poetricus
19.03.2008, 22:57
İnşallah bizden kimseyi çağırmaz.
Sizi bilmiyorum ama Fatih Terim'in başında olduğu milli takıma bizden giden futbolculara neler olduğunu ben çok iyi hatırlıyorum.
Aman kalsın, istemem.

Fatih
19.03.2008, 23:01
serkan balcı bu saatten sonra messi gibi oynasa kadroya giremez zira o mevkinin kontenjanı çoktan dolmuş durumda tolga bu performansıyla 3. yedek kalecinin yedeği olabilir

zeleka
19.03.2008, 23:05
FIFA & UEFA 175 Milyon Avro Dağıtacak

Nyon (icvicre) sehirinde bir araya gelen fifa ve uefa yetkililerinin aldiklari karar dogrultusunda gelecek 6 sene icinde, 175 milyon euro milli takimlara futbolcu veren klublere verilme karari alindi , milli takimlara futbolcu veren takimlar Dunya sampiyonasi ve Avrupa sampiyonalarinda oynayan ulkelerin futbolcularinin geldikleri klublere ekononik zarar karsiligi verilecegine dahir aciklandi.
bu paranin en buyuk kismini uefa 98 milyon digerinide fifa 77 milyon avro verecek.

-----------------------------------------------------------------------------

Milli Takım hocası Fatih Terim'den futbolculara tarihi emir: 'Önümüzdeki 2 maçın primlerini şehit ailelerine bağışlıyoruz Kazanırsak 2 milyon $ kahramanların ailelerinin olacak.
----------------------------------------------------------------------------

Eh galiba kimleri oynatacaklar dediginde bu haberler az cok 100 senedir yaptiklari kadrolari ortya cikartiyotrdur hele hele uefa ve fifa nin son para dagitim hesaplartinida hesaplarsak hayden gozunuz aydin istanbul takimlari diyecegiz.....

poetricus
19.03.2008, 23:09
Sanırım başlıktaki sorunun cevabı en yetkili ağızdan verildi.

Semih Kırsüleymanoğlu
20.03.2008, 00:21
Baris Memis

TSknbkTS
20.03.2008, 01:05
Sadece Barış Memiş.Tolga Zengin e de çok güldüm doğrusu.

mehmets61
20.03.2008, 01:16
fatih terim in milli formayı adaletli dagıttıgına inanmıyorum.o gene tümer hakan şükür emre aşık vb bunları çagırır bi kaç tanede fb bjk den alır...

BDiler61
20.03.2008, 01:19
Bence bizden kimseyi çağırmayacak.

TolgaTopçu61
20.03.2008, 01:22
bizden hic kimseyi cagirmaz.
baris diyenler var ama o daha cok tecrübesiz

Hüseyin Çümen
20.03.2008, 01:43
hüseyin i bence çağırır
mantıken bakınca febe ve gese li oyuncular gerçekten formda
belkide uzun yıllar sonra uğur boral ve gökhan sayesinde Türk milli takımı kanatlarda sıkıntı çekmeyecek ben teknik direktör olsam Trabzonspordan oyuncu almayı aklımdan bile geçirmezdim

a.fındıkoğlu
20.03.2008, 02:10
bizden oyuncu olmaz euro 2008 de anormal bişey olmazsa (hakan şükür ü transfer edersek kesin)

zeleka
20.03.2008, 02:46
beni yuzde yuz kadroya aldi bile az cok para konusunda anlasdik 50%/50% bolusecegiz prim ve verilecek paralari butun senedir zaten parami alamiyorum klubumden imza kedilerden bir kisi!!! :D vede terimin eski dostu ;)

ilhan
20.03.2008, 06:58
"Genç Sabri" dururken Barış'ı çağırmayacağı açık.

Genç Semih'i unutmamak lazım :) Adam 24 yaşına geldi halen genç diye lanse ediliyor. Bizim Barış çocuk daha çocuk.

zafercalikoglu
20.03.2008, 13:05
hüseyin gider,arkasındanda tolga

Osman Yavuz
20.03.2008, 13:55
Sadece Hüseyin'in çağrılıcağını düşünüyorum.Eğer ki Sabri çağrılıyorsa Tayfun Cora'nın kesin çağrılması gerekiyor bence.

Atakan
20.03.2008, 14:15
Hüseyin , Tolga SEYHAN belkide Barış Memiş ama çok zor.Osman abimede katılıyorum

Koray
20.03.2008, 14:18
fatih hoca belki bi sürpriz yapıp barışı alabilir...tabi barışın sezon sonuna kadar göstereceği performansa bağlı...

alper*
20.03.2008, 14:19
Sozlesmesini uzattigimiza gore Baris'n Euro 2008 hayalleri de suya dusmus demektir :p

futbalski60
20.03.2008, 14:23
fatih hoca belki bi sürpriz yapıp barışı alabilir...tabi barışın sezon sonuna kadar göstereceği performansa bağlı...
milli takımın sağ kulvarı gökdeniz,sabri,gökhan gönül ve hamit altıntopdan oluşuyodu bunların içersinde sabri bu performansıyla forma yüzü göremez muhtemelen sağ bek alacaklar onun yerine fatih hoca büyük bi ihtimalle sivasspordaki abdurrahmanı çağıracaktır belki bir süpriz yapıp o mevkiye serkan balcıyı da alabilir.Barışa gelince bence hiç şansı yok mevkisinde hamitle gökdeniz var

Samet Türkmen
20.03.2008, 15:29
Normalde kimseyi çağırmaması olasıdır ama ayıp olmasın diye belki bir kişi çağırabilir. Bu durumda terim2in cimbom sevdasından ddeğil Trabzonspor'u bu hallere düşürenlerin yüzündendir.

Ayaz
20.03.2008, 16:45
bana göre Terim, hiç ummadığımız isimleri de çağırarak bizleri şaşırtacaktır, iskelet kadroyu koruyarak. Farklı ve genç bir takım izleyeceğiz.. Sabri'nin yeri olmadığı gibi, Tayfun'un da milli takımda yeri olamaz.

ATSIZ
20.03.2008, 21:47
Yenİ Transferlerİmİzden Bİrİ Olabİlİr HÜseyİn İ Ben Olsam Almam..........

Ahmet Faruk
20.03.2008, 21:49
Adam Fatih Tekkeyi çağırmıyor, barışı çağıracak...
Ohooo baya ümitliyiz ama bakalım...

Cem Balcı
20.03.2008, 21:51
sanırım bizim takımdan hiçkimse...:S

Mayls
21.03.2008, 00:01
Genç Semih'i unutmamak lazım :) Adam 24 yaşına geldi halen genç diye lanse ediliyor. Bizim Barış çocuk daha çocuk.
"25 yasindaki genc futbolcu"
Lig TV'de Tuncay icin kullanilmisti bu yakistirma :)

Semih'i anliyorum, 18'lik cocuklar gibi oynatiliyor Fenerbahce'de, son 10 dakika gir, son 20 dakika gir. Tuncay'in neresi genc Allah askina :)

Bartuğ13
21.03.2008, 00:33
eğer euro2008e kadar milli takımda oynayabilecek bir transfer yapabilersek,o transfer gider ancak.
ama eğer potansiyeli olan bir oyuncu olursa,bizde bulunması belki de gitmesine engel olabilir.bundan dolayı kesin oynayanlardan birini almak lazım.hakan şükür mesela:D

zübeyr61
21.03.2008, 00:40
ben inaniyorum, eger baris lig sonuna kadar maclarda kendisini gösterirse, hoca ona sans verebilir, ben barisi hüseyinden daha önde görüyorum. bence hüseyinin yerine mehmet topali alir bunda sonra.

Osman Erdoğan
21.03.2008, 01:00
yha ne barışı :Dbarışı milli takımı kaldıramaz her şey bir anda olmaz bizden kim gitsin milli takıma kimse gitmesin bakalım trabzon futbolcusuz ne yapcaklar gökdeniz de gitmesin fatih de ki fatih gitmez gene büyük bir ihtimalle gitmez diyorum çağırmaz dil fatih terim bu futbolculara ihitiyacı var gökhan ünal mi forvet olcak pili bitmiş hakan şkür mü yoksa ballısemih mi milli takımda tek oynacak forvet nihat var başkada yok benim bildim yok ama umut bulut denenmesini tavsiye ederim böle bişe umudu yendien kazanmamızı için yararlı olabilr kısacası fatih terim trabzon futbolcusuna ihitacı var elindeki kadro hiç bi işe yaramaz yaramıcak da türkyie ceyrek finale cıksın bana göre türkiye final oynamış gibi sevinirim eskiden futbol ne güzel di yha şimdi korkak futbol var deli olcam cık sayaya cif forvet ne olcak yha sanki bi kişi eksik oyncan yalnış yapıor terim bence terim yerine başka bir teknik adam gelmesi lazim hami olabir

hüseyin1975
21.03.2008, 09:12
Ayip olmasin diye Kaptanimizi cagirirlar diye düsünüyorum.

Milli Takimda Stoper oynayan kazmalari gördükce bizim Cagdas kazmasini belki cagirir diye düsünüyorum

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2008, 09:55
hüseyin gider,arkasındanda tolga

Sadece Hüseyin'in çağrılıcağını düşünüyorum.Eğer ki Sabri çağrılıyorsa Tayfun Cora'nın kesin çağrılması gerekiyor bence.

Hüseyin , Tolga SEYHAN belkide Barış Memiş ama çok zor.Osman abimede katılıyorum

Mehmet Topal dururken Hüseyin'i almaz fatih hoca

Ayip olmasin diye Kaptanimizi cagirirlar diye düsünüyorum.

Milli Takimda Stoper oynayan kazmalari gördükce bizim Cagdas kazmasini belki cagirir diye düsünüyorum

Bizimde zaten tek temennimiz o. Çağdaşın çağrılması lazım.

Ayrıca sabri hikaye giremez bu takıma.

TSKara61
21.03.2008, 10:11
Arkadaslar baya guldurdunuz beni. Sanki futbolcularin gercek yeteneklerini goze alarak kadro secimi yapan bir hocamiz varmis gibi konusuyoruz. Adam hala Emre Asik'i cagriyor biz burda yok Baris iyi oynarsa, yok Serkan kendini gosterirse, yok Tayfun boyle devam ederse'nin tartismasini yapiyoruz.

tsmetu
21.03.2008, 10:11
fatih tekke,gökdeniz karadeniz(onlar bizim için senbol) olduğu için yazdım çağdaş,tayfun,barış.bunları çağıracağına eminim

Kemhacıoğlu
21.03.2008, 12:17
%100 hiç kimse gitmeyecek...

sbay
21.03.2008, 13:43
Tekke'yi çağırsın...hangi takımda oynadığı önemli değil..forvette Fatihi görmek isterim.

furkan emiroğlu
21.03.2008, 16:59
Yattara Veya Gökdeniz (ne yazık ki gökdeniz eskiden bizim takımdan gidebilirdi güle güle gökdeniz...
bir soru soracam gökdeniz mi? yattara mı? hangisi daha iyi zor olduğunu biliyorum ama merak ta ediyorum...

a)gökdeniz<yattaradan b)yattara<gökdenizden c)gökdeniz=yattara
bence ''c)'' seçeneği yanii eşitler ama sizler ''a)'' yanii gökdeniz yattaradan küçüktür(kötü) diyebilirsiniz veya ''b)'' yattara gökdenizden küçüktür(kötüdür)
bakalım kime daha çok destek gelecek veya eşit mi denecek???

Sizce???

Hasan61
21.03.2008, 17:29
Yattara Veya Gökdeniz (ne yazık ki gökdeniz eskiden bizim takımdan gidebilirdi güle güle gökdeniz...
bir soru soracam gökdeniz mi? yattara mı? hangisi daha iyi zor olduğunu biliyorum ama merak ta ediyorum...

a)gökdeniz<yattaradan b)yattara<gökdenizden c)gökdeniz=yattara
bence ''c)'' seçeneği yanii eşitler ama sizler ''a)'' yanii gökdeniz yattaradan küçüktür(kötü) diyebilirsiniz veya ''b)'' yattara gökdenizden küçüktür(kötüdür)
bakalım kime daha çok destek gelecek veya eşit mi denecek???

Sizce???
bu sorunun net bir cevabı yok bazı maçlarda 2'si birden süper oluyor(o zaman kaybetmemiz gerçekten zor)bazen biri dururken öteki çoşuyor..

isaret parmagi
21.03.2008, 18:02
TOLGA ZENGİN
A Milli Takım kadrosu açıklandı!

A Milli Takım'ın 26 Mart'ta oynayacağı Beyaz Rusya özel maçının kadrosu ve kamp programı belli oldu. Milli Takım, 23 Mart Pazar günü saat 17.00'de Polat Renaissance Hotel'de toplanacak.
24 Mart Pazartesi günü Türkiye Futbol Federasyonu ve Garanti Bankası arasında Polat Renaissance Hotel'de düzenlenecek imza töreninden önce Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim saat 11.00'de aynı salonda bir basın toplantısı yapacak.
Milli Takımımız, 24 Mart Pazartesi akşamı saat 19.00'da Galatasaray Metin Oktay Tesisleri'nde basına tamamen açık bir antrenman yapacak. 25 Mart Salı günü saat 11.00'de Minsk'e hareket edecek olan Milli Takımımız, Beyaz Rusya'da Hotel Europe Minsk'de konaklayacak.
Milli Takımımız, 25 Mart Salı günü saat 19.00'da maçın oynanacağı Dinamo Stadı'nda basına 15 dakika açık bir antrenman yaparak karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayacak. Milli Takımımız, Beyaz Rusya ile yapılacak hazırlık maçının ardından saat 23.30'da Türkiye'ye dönecek.
Milli Takım'ın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:
Volkan Demirel, Mehmet Aurélio, Uğur Boral, Yasin Çakmak, Gökhan Gönül, Selçuk Şahin (Fenerbahçe), Hakan Kadir Balta, Servet Çetin, Sabri Sarıoğlu, Mehmet Topal, Arda Turan (Galatasaray), Rüştü Reçber, Serdar Özkan, Gökhan Zan (Beşiktaş), Mehmet Yıldız (Sivasspor), Gökhan Ünal (Kayserispor), Tolga Zengin (Trabzonspor), Gökhan Emreciksin (MKE Ankaragücü), Giray Remzi Kaçar (Gençlerbirliği OFTAŞ Spor), Mustafa Sarp (Bursaspor), Emre Aşık (Ankaraspor), Nihat Kahveci (Villarreal), Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan), Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Halil Altıntop (Schalke 04), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Yıldıray Baştürk (Stuttgart), Tümer Metin (Larissa), Mevlüt Erdinç (Sochaux), Caner Erkin (CSKA Moskova)

Erbay
21.03.2008, 18:05
Tolga için iyi moral olmuştur.Son haftalarda aksine kötü oynamaya başlamıştı.Fatih Terim bazen oyuncuyu kazanmak için değişik kararlar verebiliyor;ama keşke Fatih Tekke'yi de alsaydı.

Hasan61
21.03.2008, 18:07
trabzonspor'dan bir oyuncu olsun diye yapılmıştır ama umarım yanılıyorumdur

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2008, 18:21
Trabzonspor kontenjanında girdi.

Ertan1982
21.03.2008, 18:39
Bencede kontenjandan girdi.Hey Allahim ne duruma düsdük Trabzonspor Kontenjan doldurmak icin kendini kaleci sanan kisiyi cariyor FT takima.

Terzioğlu
21.03.2008, 18:43
Bu arada Ferhat ve Umut'ta A2 Milli Takim kadrosuna cagirildi..

yaranozlu
21.03.2008, 19:05
barış, umut, çağdaş formlarını artırırlarsa bence değerlendirilebilir, tecrübesiyle de Hüseyin alınabilir, nitekim Terim seviyor kaptanımızı. (keşke iyi bir fiyata bir takıma gitse de eski kaptan diyebilsek:) )

futbalski60
21.03.2008, 19:07
mustafa sarp neden çağrıldı kadroya anlamış değilim gökhan emreciksin'in alınması doğru karar

Terzioğlu
21.03.2008, 19:09
Benim anlamadigim Ümit Karan'i niye kadroya almadigi ama konumuz bu degil..

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2008, 19:09
mustafa sarp neden çağrıldı kadroya anlamış değilim gökhan emreciksin'in alınması doğru karar

Gökhan emreciksin'in bizim takıma katılmasıda doğru bir karar olur.

coskun0661
21.03.2008, 19:11
türk olursa yattara cagrılır diye düşünuyorumm

Hasan61
21.03.2008, 19:17
türk olursa yattara cagrılır diye düşünuyorumm
gine milli takımında maça çıktığı için bizim milli takımda oynayamaz

Gokdeniz-61
21.03.2008, 19:20
kadro guzel
emre belozoglu ve mehmet topuz hafif sakatmis ondan kardoda yoklar :D

Kasım Hilal
21.03.2008, 19:34
Millet üzerime yürüyecek biliyorum ama benim iki adayım var..
1-Hüseyin
2-Tolga Zengin

kudu_89
21.03.2008, 19:40
Serkan Balcı gider.

Muhammed KOÇ
21.03.2008, 19:41
şu an tolga zenginimiz var.
o da 3. kaleci olarak herhalde..

Cem Balcı
21.03.2008, 19:48
hayret yahu.tolga zengini aday kadroya çağırmışlar.:)

Ali İhsan
21.03.2008, 19:58
Tolga kontenjandan çağrılmadı bence oynayan Türk kalecilere bakıldığında en mantıklı karar bu üçlünün çağırılması olurdu zaten. Ama Aykut sezon sonuna kadar böyle oynamaya devam ederse finallere o gider Tolga'nın yerine...

Murat Keçeci
21.03.2008, 20:20
euro 2008 e tolga zengini 3. kaleci olarak alacak diye söylemiştim sırf trabzonluların gözünü boyamak için yapılmış bi kıyak fatih terim euro 2008 de oynuycamız en fazla 7-8 maç olacak 3. kalecimize nasıl olsa iş düşmez diye düşünerek tolgayı çağırdı

oguzkoc
21.03.2008, 20:24
2-3 sayfa önce tolga zengin milli takıma çağrılcak dendiğimde bana çok komiksin, ben buna gülerim işte diyen arkadaşlar olmuştu.. umarım tolga zengin de o arkadaşlara gülecek :)

onur-61
21.03.2008, 20:35
Cagdas bence, Servette 100 ceker
barisda ardaya 100 ceker......

DeAgLeMaNyAq
21.03.2008, 20:48
Cagdas bence, Servette 100 ceker
barisda ardaya 100 ceker......

Kusura bakma kardeşim ama bu sözlerin fanatiklikten öteye geçmez...

Serdær
21.03.2008, 20:58
Tolga Zengin mi ?

Şaşırmadım dersem yalan olur. :eek:

Hatta Çok şaşırdım :eek:

Kasım Hilal
21.03.2008, 21:53
Neden Tolga'nın üzerine bu kadar gidiliyor anlamıyorum..
Bence Aykut'tan da, Volkan'dan da, Serdar'dan da, Hakan Arıkan'dan da daha iyi..
Aralarındaki fark ise bariz..

Aykut ve Orkun'un önünde Song gibi bir sigorta ve Servet gibi bir (hantal ama fiziği iyi) kesici var..
Volkan ve Serdar'ın önünde iki çirkef zat var.. Edu ve Lugano.. Adamları hiç sevmiyorum, hiç centilmen değiller ama çok iyiler o da ayrı.
Hakan'ın önünde Türk Milli Takımının stoperleri Gökhan ve İbrahim var..

Tolga'nın önünde kim oynuyor?

Murat Keçeci
21.03.2008, 22:05
bizim savunmanın arkasına en iyi kaleciyi koysanda fayda etmez ona bişe demiyoruz ama topu elinden kaçırıp rakıbın önüne bırakmak yanlış baraj kurdurmak savunmayla alakalı şeylerde değil

OLCAY ÇAKIR
21.03.2008, 22:09
Tolga'dan sonra Tayfun'da olmalı...

Olacak inşallah.

Hissediyorum.

Haydi çocuklar.

Emsallerinizden tek farkınız camianızdan yediğiniz okkalı küfürler.

Haydi,beni mahçup eylemeyin.

Ali İhsan
21.03.2008, 22:14
Tolga hatalarıyla, yedikleriyle de bizimdir. Özevlat değil, kontenjan değil, yeteneğiyle bu kalede duruyor. Adamın daha kalecilik yaşı gelmedi, topu topu 42 maçlık lig tecrübesi var.Ben Tolga'ya güveniyorum, çok eksiği var ama şu anda ülkemizde en potansiyelli kaleci kendisidir...

Terzioğlu
21.03.2008, 22:15
Bence Aykut'tan da, Volkan'dan da, Serdar'dan da, Hakan Arıkan'dan da daha iyi..

Aykut ve Orkun'un önünde Song gibi bir sigorta ve Servet gibi bir (hantal ama fiziği iyi) kesici var..
Volkan ve Serdar'ın önünde iki çirkef zat var.. Edu ve Lugano.. Adamları hiç sevmiyorum, hiç centilmen değiller ama çok iyiler o da ayrı.

Bu mantiga göre TSL nin en kötü defansina sahip takimin kalecisi herhalde Türkiye'nin en iyi kalecisi oluyor.

Tolga'dan hicbirsey olmaz. Bosuna kendiniz yipratmayin. Bunu bircok kez gördük..

alper*
21.03.2008, 22:17
KHE hakli.
Tolga bir suru tehlikeyle karsi karsiya kaliyor.

oguzkoc
21.03.2008, 22:19
A2 ye ferhat alınmış.. ferhat'ın alındığı kadroya tayfun da alınabilirdi..

ayrıca ne mutlu bize ki kalecilerimizin biri A milli öbürü ümit milli oldu :)

ÖmerFarukYılmaz
21.03.2008, 22:20

Bu kalecilerden bence helallik alman lazım:D

Ayaz
22.03.2008, 00:17
hiçbiri "nokta"

Osman Erdoğan
22.03.2008, 00:26
yha fatih gene gitmemiş hela yha umuta inşlah kenini gösterir tolgada inşlah oynar

Ayaz
22.03.2008, 00:34
yha fatih gene gitmemiş hela yha umuta inşlah kenini gösterir tolgada inşlah oynar

bi de yazdıklarından birşey anlaşılsa, fikrini anlayabileceğiz..

evet Fatih Tekke kadroya çağırmamış, gidip gitmemek onun vereceği bir karar değil.
Tolga? kendine güvenir, önünde oynayan kişilere güven verirse ve 5-6 kilo alabilirse.. Euro 2008'e çağırılabilecek futbolcu olma şansına sahip olabilir.

konuyla ilgili değil ama sabri'nin çağrılmasına gerçekten çok kızdım.. nedir bu sabri aşkı ya.

Murat Keçeci
22.03.2008, 00:36
fatih terim yağ çekmek için milli takıma adam almasın tolgayıda almasın ama ibrahim kaş gibilerinide almasın

Osman Erdoğan
22.03.2008, 00:48
bi de yazdıklarından birşey anlaşılsa, fikrini anlayabileceğiz..

evet Fatih Tekke kadroya çağırmamış, gidip gitmemek onun vereceği bir karar değil.
Tolga? kendine güvenir, önünde oynayan kişilere güven verirse ve 5-6 kilo alabilirse.. Euro 2008'e çağırılabilecek futbolcu olma şansına sahip olabilir.

konuyla ilgili değil ama sabri'nin çağrılmasına gerçekten çok kızdım.. nedir bu sabri aşkı ya.
fatih tekke benim fikrim bu tabi fatih terimi sevmedi için gitmior bahane ile gitmio hafta sonu önemli macımız var dio gitmio bunu gören fatih terim de cağırmadı yoksa fatih terimin ağzından bal damlıo istio ama yok faith gitmio allaha küfr eden adam iyi ediyor ben mili takımı izlemiom ztn ne zmn fatih terim gider o zmn ztn pek bi zevk de almıom gs den toplaan futbollar dk 70 gibi sabri oyna giri mehmet topal girio izlick bişe yok fatih terimin ne oldu belli harcadılar ersun yanalı şenol güneşi şimdi ah cekiolar
göricez terim bey...şenol

Ahmet Karadeniz
22.03.2008, 01:23
gokdeniz gittikten sonra euro 2008 'e trabzonspor'un hiç bir fubolcusu milli akıma seçilmez die dusunuorum eğer barış memiş sezon sonuna kadar cok ii bir performans goserirse bie ek o girebilir die dusunuorum onun dışında hiç bir fubolcu milli takıma zor girer.

oguzkoc
22.03.2008, 02:38
brezilya ile oynanacak maç için ankaraspordan risp isveç milli takımına çağrıldı.. iş bilmez ziyaya duyurulur :)

alper*
22.03.2008, 02:43
Risp icin uzulmeyin arkadaslar Robson Da Silva 2.Zeytinle karpuzu ayirmayacak kadar embesil.

oguzkoc
22.03.2008, 02:51
Risp icin uzulmeyin arkadaslar Robson Da Silva 2.Zeytinle karpuzu ayirmayacak kadar embesil.

sence şuan takımda olmuş olsaydı erdinçin yada çağdaşın yerine oynuyor olmazmıydı?

TSKara61
22.03.2008, 02:56
Tolga hatalarıyla, yedikleriyle de bizimdir. Özevlat değil, kontenjan değil, yeteneğiyle bu kalede duruyor. Adamın daha kalecilik yaşı gelmedi, topu topu 42 maçlık lig tecrübesi var.Ben Tolga'ya güveniyorum, çok eksiği var ama şu anda ülkemizde en potansiyelli kaleci kendisidir...

25 yasina gelmis nerdeyse ve maalesef 42 maclik tecrubesi var ama ilk macinda buyana hic bir ilerleme yok ve hala potansiyel diyorsunuz. Tolga Zengin'in milli takima cagrilmasi Fatih Terim'in futboldan ne kadar anladignin cok iyi bir gostergesidir.

h@msi61
22.03.2008, 02:57
Ben Tolga'nin milli takima alinma zihniyetle Baris'a besiktas macinda kirmizi kart gosteren zihniyet arasinda pek fark goremiyorum, ikisi de taraftar tepkisinden cekinildigi icin yapilmistir. En basitinden Cimbom'lu Aykut'un son haftalardaki performansi ortada. Bizim Tolga'nin da masallahi var, hatali gol yedikce odullendiriliyor....

TUNCAY HİÇYILMAZ
22.03.2008, 02:58
Konuşmaya bile değmicek bi bi futbolcudan bahsediyosunuz (Risp) konuylada alakası yok giden gitmiştir gittiği anda bitmiştir ( Fatih & Gökdeniz hariç tabiki)

macka61
22.03.2008, 03:54
oldularda ne performans gösterdiler milli takım futbolcusu olmak için

alper*
22.03.2008, 03:58
sence şuan takımda olmuş olsaydı erdinçin yada çağdaşın yerine oynuyor olmazmıydı?
Oynardi tabi ki.Hatta 3 tane Erdinc eder.Arkadaslarim bilir Risp'i cok sevdigimi.O bize gelince Isvec'e bile merak salmis biriyim.Gittiginde arkadaslarim senin adam Ankaraspora kacti diye alay etmislerdi.Yuzumu kizartti zat-i sahaneleri.Bizi tanimiyor ne oldugumuzu bilmiyor.Yaramaz.

TSKara61
22.03.2008, 08:41
Fatih hoca galiba bize Tolga'yi kakalamaya calisiyor galiba.

şeytanli
22.03.2008, 08:46
Ben Tolga'nin milli takima alinma zihniyetle Baris'a besiktas macinda kirmizi kart gosteren zihniyet arasinda pek fark goremiyorum, ikisi de taraftar tepkisinden cekinildigi icin yapilmistir. En basitinden Cimbom'lu Aykut'un son haftalardaki performansi ortada. Bizim Tolga'nin da masallahi var, hatali gol yedikce odullendiriliyor....

çok yerinde bir tespit bencede öyle

ilhan
22.03.2008, 09:07
Barış Memiş'e milli davet
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/memiss.jpgU19 Milli Takımımızın(01.01.1989), 26 Mart 2008'de İtalya ile deplasmanda oynayacağı özel karşılaşmanın aday kadrosu açıklandı. Kadroya oyuncularımızdan Barış Memiş davet edildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
İtalya'nın Lazio şehrine bağlı Fiuggi kasabasındaki Comunale Stadı'nda saat (TSİ) 16.00'de başlayacak karşılaşmanın aday kadrosuna davet edilen oyuncular 23 Mart 2008 Pazar günü saat 19.00'da İstanbul Wow Airport Hotel'de toplanacak.

18.03.2008 13:15:00

-----------

Onur ve Barış'a milli davet
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/memiss.jpgÜmit Milli Takım'ın 26 Mart Çarşamba günü saat 17.00'de Liechtenstein'le yapacağı özel maçın aday kadrosu açıklandı. Kadroda oyuncularımızdan Onur Recep Kıvrak ve Barış Memiş'de yer aldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Adana 5 Ocak Stadı'nda oynanacak karşılaşma öncesi Ümit Milli Takım 23 Mart Pazar günü saat 17.00'de WOW Hotel İstanbul'da toplanacak.

21.03.2008 20:38:00

Haber tarihleri ( 18.03 ) ve ( 21.03 ). Adam hem U19'a hem Ümit Milli takıma çağırılıyor. Neden A Milli takıma da çağırılmasın :) Euro 2008'e gitmesini beklediğim ve gideceğine inandığım tek isim.:cool:

Egemen
22.03.2008, 09:09
la sarhoş mu bunlar.. ikiside aynı gün :D:D

ÖmerFarukYılmaz
22.03.2008, 09:11

Aykut oynatılsaydı bu ülkenin yüz aklarından biri olurdu.Bir kalecide ne ararsan var Aykutta.Bunu Terimde gördü ve stutgart'a göndermedi.(As kaleciliğe)

Şimdi tolganın takıma laınmasını tamamen şampiyona öncesi bir jest olarak görüyorum.

Şimdilik yüzümüze gülüyorlar...

Mayls
22.03.2008, 09:18
Baris özellikle Besiktas macindaki performansi ve hakem tarafindan ezilmesiyle kamuoyunun dikkatini üzerine cekti. Bence bu saatten sonra o formayi hak ederse cagirilmama ihtimali yoktur.

Kasım Hilal
22.03.2008, 11:41
Bu mantiga göre TSL nin en kötü defansina sahip takimin kalecisi herhalde Türkiye'nin en iyi kalecisi oluyor.

Tolga'dan hicbirsey olmaz. Bosuna kendiniz yipratmayin. Bunu bircok kez gördük..

Hayır o anlama gelmiyor..
Bunun anlamı şu ki o defansın arkasındaki kaleci de çok tedirgin oluyor..

Bakın Tolga'nın kariyeri iyi değerlendirilmeli..
İlk kaleye Galatasaray maçıında geçti..
Takım berbat durumda idi, teknik direktör gitmişti ve Lemi Tolga'yı kaleye koyup yaktı yıktı resmen...

Tolga hiçbir zaman rahat bir şekilde oynayamadı..
Önündeki defans hiç sabitlenemedi (dolayısı ile defans ile bir anlaşma yapamadı)..
Tolga hep Trabzonspor'un kötü zamanlarında kaldı kalede..

Nasıl ki Ersın Yanal'a şu anda bir şey söylemiyoruz alınan malübiyetler nedeni ile; bence Tolga'ya da söylemememiz lazım..
Stresle yüklü olmadı kaç maç oynadı ki...

Bu çocuk genç Milli Takım'ın kalesini tek başına korudu daha bebecik iken..
Kesinlikle yetenekli biri ve kesinlikle haleflerinden (Hakan, Aykut ve Volkan) daha kaliteli...

Bakın Barcelona bile kaleci sorununu kendi içinde çözdü..

Valdes bir sezon bıyunca hemen hemen her topu yedi kaleye gelen..
Ama şimdi oturmuş bir takımın arkasında, kafası rahat ve iyi iş çıkarıyor (gerçi bence Barca için yetersiz ama o konumuz dışında.)...

Nedendir bilinmez elimizdekinin değerini hep elimizden kaçırınca anlıyoruz..

Misal mi istersiniz?
Eller.

hüseyin1975
22.03.2008, 12:19
Saglam bir Defansin arkasinda bircok Kaleci Is yapar zaten. Örnegini Barcelona Kalecisini göstererek kendiniz vermissiniz.

Tolga Kardesimiz eger iyi kaleciyim diyorsa her sartta Kalede Güven vermeli ve bazen Tek basina bir Maci kurtarabilmeli.

Kasım Hilal
22.03.2008, 12:25
Yıldız oyuncu maç kurtarır..
İyi önlibero maç kurtarır..
İyi kalci maç kurtarır..

Galiba biz bulunmaz Hint kumaşı arıyoruz..

Ben farklı bir açıdan bakıyorum..

Sadece iyi bir kaleci ile bu iş olmaz..
Hadi diyelim ki Tolga bu yıl 5 tane gol yediği maçta hiç gol yememiş olsun..
O beş maç bize ne kazandırır?
5 puan..
Yerimiz değişir mi?
Hayır?

Sadet:
Maç kurtaran adamlardan ziyade maçı alan takım benim için değerlidir..
İyi takım maçı vermez..

ÖmerFarukYılmaz
22.03.2008, 12:31
Yıldız oyuncu maç kurtarır..
İyi önlibero maç kurtarır..
İyi kalci maç kurtarır..

Galiba biz bulunmaz Hint kumaşı arıyoruz..

Ben farklı bir açıdan bakıyorum..

Sadece iyi bir kaleci ile bu iş olmaz..
Hadi diyelim ki Tolga bu yıl 5 tane gol yediği maçta hiç gol yememiş olsun..
O beş maç bize ne kazandırır?
5 puan..
Yerimiz değişir mi?
Hayır?

Sadet:
Maç kurtaran adamlardan ziyade maçı alan takım benim için değerlidir..
İyi takım maçı vermez..

Hint kumaşı değil Aykut, Volkan, Rüştü arıyoruz.

Şimdi bir şey diyeceğim

Volkan hata yapmadımı yaptı.Keza diğerleride.

Ama o hatadan sonra bile güven verdiler.Oyunlarının üstüne oyun kattılar.

Her geçen gün üstüne koydular.

Ama tolga dahada aşağı doğru gidiyor.

Bir kaleci hatalı yediği bir golü yeniden yememeli....

Ömer SEVİNÇ
22.03.2008, 12:33
Tolga milli takıma çağrılmış. Acaba Seyhan mı Zengin mi? Her iki halukarda da Terim'in niyetinden şüphe ediyorum:)

Kasım Hilal
22.03.2008, 12:46
Hint kumaşı değil Aykut, Volkan, Rüştü arıyoruz.

Şimdi bir şey diyeceğim

Volkan hata yapmadımı yaptı.Keza diğerleride.

Ama o hatadan sonra bile güven verdiler.Oyunlarının üstüne oyun kattılar.

Her geçen gün üstüne koydular.

Ama tolga dahada aşağı doğru gidiyor.

Bir kaleci hatalı yediği bir golü yeniden yememeli....

Aykut'u henüz değerlendirmek için erken..
Hele bir yarım sezon dursun kalede..

Volkan ise ayrı bir muamma..
Kaleciliğinden ziyade jöleli saçları yorum konusu idi daha düne kadar.. Ki yediği hatalı gollerin haddi desanı yoktu hatırlarsanız..
Serdar sakatlandı da kendine geldi..

Rüştü büyük kaleci, ona lafım yok..

Misina
22.03.2008, 14:21
Bugünki performansları göz önüne aLlırsak bizden kimsenin gideceğini sanmıyorum.Ama belki geniş kadro içinde Hüseyin ve Kaleci Tolga düşünülebilir.

Terzioğlu
22.03.2008, 14:39
Hayır o anlama gelmiyor..
Bunun anlamı şu ki o defansın arkasındaki kaleci de çok tedirgin oluyor..

Bakın Tolga'nın kariyeri iyi değerlendirilmeli..
İlk kaleye Galatasaray maçıında geçti..
Takım berbat durumda idi, teknik direktör gitmişti ve Lemi Tolga'yı kaleye koyup yaktı yıktı resmen...

Tolga hiçbir zaman rahat bir şekilde oynayamadı..
Önündeki defans hiç sabitlenemedi (dolayısı ile defans ile bir anlaşma yapamadı)..
Tolga hep Trabzonspor'un kötü zamanlarında kaldı kalede..

Nasıl ki Ersın Yanal'a şu anda bir şey söylemiyoruz alınan malübiyetler nedeni ile; bence Tolga'ya da söylemememiz lazım..
Stresle yüklü olmadı kaç maç oynadı ki...

Bu çocuk genç Milli Takım'ın kalesini tek başına korudu daha bebecik iken..
Kesinlikle yetenekli biri ve kesinlikle haleflerinden (Hakan, Aykut ve Volkan) daha kaliteli...

Bakın Barcelona bile kaleci sorununu kendi içinde çözdü..

Valdes bir sezon bıyunca hemen hemen her topu yedi kaleye gelen..
Ama şimdi oturmuş bir takımın arkasında, kafası rahat ve iyi iş çıkarıyor (gerçi bence Barca için yetersiz ama o konumuz dışında.)...

Nedendir bilinmez elimizdekinin değerini hep elimizden kaçırınca anlıyoruz..

Misal mi istersiniz?
Eller.

Dediklerin olabilir ama Tolga'yi Volkan'dan hele hele Aykut'tan daha yetenekli görmen (bana göre) sacmalik ama senin görüsüne saygi duyuyorum...

Terzioğlu
22.03.2008, 14:41
Aykut oynatılsaydı bu ülkenin yüz aklarından biri olurdu.Bir kalecide ne ararsan var Aykutta.Bunu Terimde gördü ve stutgart'a göndermedi.(As kaleciliğe)

Şimdi tolganın takıma laınmasını tamamen şampiyona öncesi bir jest olarak görüyorum.

Şimdilik yüzümüze gülüyorlar...

Hey gidi hey...sezon basinda yirtiniyordum buralarda alinsin su cocuk cok yetenekli diye. Ne diyordu millet. GS'nin yedek kalecisini ne yapacagiz. Ilk önce GS'de kendini ispatlasin...ispatladi iste...simdi bekle alirsin...

Kasım Hilal
22.03.2008, 14:43
Dediklerin olabilir ama Tolga'yi Volkan'dan hele hele Aykut'tan daha yetenekli görmen (bana göre) sacmalik ama senin görüsüne saygi duyuyorum...

Volkan ile bir kıyas sözkonusudur.
Onu tartışırız isterseniz..
Ama Aykut daha kaç maç oynadı ki onu Tolga'dan iyi görelim.

Hadi amiyane tabirimizi kullanalım.
Oynadığı süre zarfında Aykut kaç Galatasaray maçını kurtardı?
İyi bir takımda (düzensiz de olsa istikrarlı) iyi bir iki kurtarış yaptı..
Fazlası yok...

ÖmerFarukYılmaz
22.03.2008, 14:50
Hey gidi hey...sezon basinda yirtiniyordum buralarda alinsin su cocuk cok yetenekli diye. Ne diyordu millet. GS'nin yedek kalecisini ne yapacagiz. Ilk önce GS'de kendini ispatlasin...ispatladi iste...simdi bekle alirsin...

O bas bas bağıranlardan biride bendim.Ama maalesef.

Gs'nın aklı varsa 10 sene kalesını düşünmez.

eMR3
22.03.2008, 18:28
Eqer Barış Memiş kısa sürede ekstra üstün performans sergilerse gidebilir....yaşı genç diye kimse şaşırmasın...

Travelair
23.03.2008, 11:09
Siz daha Barış Memiş gidemez deyin. U-19'a çağrıldı, hemen ardından Ümit Milli Takıma davet aldı ;)

Ahmet Faruk
23.03.2008, 11:12
Çağdaş gidebilr, gitmeli de. Bence gökhan zandan çok daha kaliteli bir oyuncu.

Mayls
23.03.2008, 11:58
Tolga milli takıma çağrılmış. Acaba Seyhan mı Zengin mi? Her iki halukarda da Terim'in niyetinden şüphe ediyorum:)
Koca Trabzonspor'dan adam almamak olmaz. Tepkimizden korkmustur bence. Yani aday kadroda adi gecsin diye cagirmistir büyük ihtimalle :)

ilhan
23.03.2008, 12:03
Siz daha Barış Memiş gidemez deyin. U-19'a çağrıldı, hemen ardından Ümit Milli Takıma davet aldı ;)

1-2 sayfa önce resmi sitedeki manşetleri eklemiştim bu konuda :) Size katılıyorum. U16, U18,U19 , Ümit Milli derken çocuk bağıra bağıra A-Milli takıma göz kırpıyor.

Euro 2008'de ki tek futbolcumuzun Barış olacağına inancım tam.

İyi bir Hüseyin'de gidebilir.

ashok
23.03.2008, 12:08
valla arkadaşlar eğer yattara gıne mıllı takımında oynamasaydı ve Türk vatandaşı olsaydı sadece o gıderdı
yoksa bu kadrodakı kımse mıllı takımda oynayacak duzeyde değil kendımızı kandırmayalım

hasancolak
23.03.2008, 12:30
bence barış memış gıderdı ama galatasarayda top oynuyo olsaydı trabzonsporda oynadıgı ıcın gıdecegıne pek ınanmıyorum

Travelair
23.03.2008, 12:32
1-2 sayfa önce resmi sitedeki manşetleri eklemiştim bu konuda :) Size katılıyorum. U16, U18,U19 , Ümit Milli derken çocuk bağıra bağıra A-Milli takıma göz kırpıyor.

Euro 2008'de ki tek futbolcumuzun Barış olacağına inancım tam.

İyi bir Hüseyin'de gidebilir.

Evet görmemişim. Her katıldığı Milli turnuvada en değerli seçilen bir oyuncu, çalışmasını devam ettirdiği sürece neden A Milli takıma giremesin? Sanki diğer Milli takımlardaki futbolcular onun yaşında A Milli değil miydiler?

ÖmerFarukYılmaz
23.03.2008, 12:37
Evet görmemişim. Her katıldığı Milli turnuvada en değerli seçilen bir oyuncu, çalışmasını devam ettirdiği sürece neden A Milli takıma giremesin? Sanki diğer Milli takımlardaki futbolcular onun yaşında A Milli değil miydiler?

Barış milli takıma giderse, birçok oyuncunun karizması çok kötü çizelecek.:)

Genç yıldız kavramına yeni bir anlam getirecek çünkü..

Ali Haydar
23.03.2008, 15:35
Barış,Tolga Zengin,Umut

Hasan61
23.03.2008, 16:04
bizden ancak maçı izlemeye taraftar gider

lazko_87
23.03.2008, 17:01
barış memiş gider heralde

oguzkoc
23.03.2008, 19:26

barış memiş elbette gidebilir fakat ortada bir fatih terim gerçeği var :)