PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 [280] 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299

Semih
26.07.2008, 13:29
[quote=semih albayrak;1515982]

benım yazdıgım para konusu sadece ornektı. sen bunu burdan tutarsan senın ıs zaten olmaz. sonuc olarak bunu dusun. ısı genel olarak al. fatıh gıttıgınden ber ı kac yonetıcı kac taraftar hatrını sordu. sen bızım cocugumuzsun dedı, sen bızım ıcın kendını yaktın dedı, rahatmısın dıte sordu, kac trabzonlu fatıh mıllı takıma cagrılmadıgı zman formalara ıtıraz ettıgı kadar cıktı konustu, kampanyalar yaptı, bı konusun bakalım. bu adam sende oybarken sag acık oynatıldı mıllı takımda, ama bjk de oynasın dırek forvet. en guzel ornek rızelı koray. adam yıllarca takımında aynı oynadı kımse gormedı bjk ye geldı adam dırek mıllı 11. kardesım acın gozlerınızı artk. bazı gercekler var. bızler trabzonsporluyuz futbolu cok ıyı bırızı ve analız ederız ama profesyonellıgı hala ogrenemeyız. bu adamı bu kadar cok sevıyorsak nıye altay da ayagı kırıldıgı zaman kalkıp bız sahıp cıkmadık. yıllarca bu adama trabzon dısında surgun hayatı yasattık. bunları yaptgımız ınsandan sımdı ne ıstıyoruz. bızı bırakma bızı rezıl etme gtme bjk ye.

gs nın ekmegını yıyıp buyugen emre fb ye gıttı. ne oldu . lutfen genıs dusunelım. bız artık fatıhın kendını harcayıp turkıyede baska takıma gıtmemesıyle ovunecegımız yerde fatıhın devamlı oynarak attıgı gollerı seyredıp mıllı takımda yaptıgı showları syrederek ovunleım. artık bunların zamanı gemıstır.

youtube da 10 u aşkın fatih videosu yaptım ağladım kendi adıma...benim dışımda da aynı işi yapan sayısız taraftar var. taraftar olarak başka birşey yapabilsem yapacağımdan emin ol abim...emre meselesine gelince fenerlilerin cinconla nasıl dalga geçtiğini bilsen bu konuda böyle konuşmazsın bence... ben bu tip esprilere maruz kalmak istemiyorum...hem onların emresiyle bizim fatihimiz bir mi?

her dönemimizin bir efsanesi var...şenollar hamiler ve son olarak fatihler...bu insanlar gitmedi fatih de gitmesin mümkünse...nasıl onlardan bahsedildiğinde akla trabzonspor geliyorsa, yıllar sonra fatih kelimesini duyduğumda sadece ve sadece bordo-mavi'mi hatırlamak istiyorum!

Erdal
26.07.2008, 13:29
Beşiktaş ın Fatih için 7.5 milyon bonservis verecek parası yok. Olsaydı Fahriyi Konya ya satmazlardı. Kiralık olarak da Ruslar vermiyor. Verselerdi biz alırdık.

Fatih bjk ye gidermi? Tabiki gidebilir. Gitmeside onun Trabzonsporluluğuna halel getirmez. Ben Trabzonsporluyum dedikçe Trabzonsporludur. Fatih bu takımda vazifesini yapmış üstelik giderkende para kazandırmıştır. Prfoesyonel futbolcudur. Fatih e bjk ye giderse Trabzonsporluluğu biter diyen arkadaşlara katılmıyorum. Geçmişte yaptığı hizmetler sayesinde ömrünün sonuna kadar "ben Trabzonspor luyum" dedikçe öyle olacaktır. Tıpkı fb ile görüşen Şenol Güneş, fb ye giden Ali Kemal,wsws gibi

Erdem Keser
26.07.2008, 13:30
o kadar antika yorumlar yapiyorsun ki sanki fatihe tek talip olan besiktasmis gibi.
adamin kapi gibi sözlesmesi var.ben burada en az bir yil daha kalmak istiyorum deyip isi yokusa süremez mi?
fatih zenitle besiktas anlassa bile besiktasa gitmek zorunda degildir.
gider veya gitmez orasini bilemem ama gitmemelidir.
hersey oyuncuda biter,bu kadar basit.

Antika yorumlar :D Benim yorumlarımın sana antika gelmesi beni üzmez.Aksine seninle hiç bir konuda aynı fikirde olmadığım için kendimi çok şanslı görüyorum:)

Galiba benim söylemek istediğimi idrak edemedin.Fatih'e bir çok kulüp elbette ki talip olabilir.Ama Zenith kulübünün belirlediği bonservis ücretine en yakın fiyatı veren takım Fatih'e en yakın kulüptür.Bu Beşiktaş da olabilir Köln de.Verilen bonservisleri ve teklifleri bilmediğimiz için yaptığımız yorumlar havada kalıyor.Ben sadece Fatih için Beşiktaş kulübünün en yüksek teklifi vermesi durumunu konuştum.Gayet tabi çıkıp Köln takımı Beşiktaş'tan fazla bir para verirse Fatih'in ilk planda konuşması gerek kulüp Köln olur.Ama ne yazık ki benim söylemek istediğimi anlayamadığın için böyle havadan suda konuşuyorsun:)
İşi yokuşa sürme meselesine gelince;neden sürsün ki?Bu adam Milli topçu , oynayabileceği ve en yüksek parayı teklif eden kulübe gider.Bu kadar basit.

İskender YILMAZ
26.07.2008, 13:33
youtube da 10 u aşkın fatih videosu yaptım ağladım kendi adıma...benim dışımda da aynı işi yapan sayısız taraftar var. taraftar olarak başka birşey yapabilsem yapacağımdan emin ol abim...emre meselesine gelince fenerlilerin cinconla nasıl dalga geçtiğini bilsen bu konuda böyle konuşmazsın bence... ben bu tip esprilere maruz kalmak istemiyorum...hem onların emresiyle bizim fatihimiz bir mi?

her dönemimizin bir efsanesi var...şenollar hamiler ve son olarak fatihler...bu insanlar gitmedi fatih de gitmesin mümkünse...nasıl onlardan bahsedildiğinde akla trabzonspor geliyorsa, yıllar sonra fatih kelimesini duyduğumda sadece ve sadece bordo-mavi'mi hatırlamak istiyorum!

:alkış: :alkış: :alkış: % milyar.. :)

arifemre
Fatih bu takımda vazifesini yapmış üstelik giderkende para kazandırmıştır. Prfoesyonel futbolcudur. Fatih e bjk ye giderse Trabzonsporluluğu biter diyen arkadaşlara katılmıyorum. Geçmişte yaptığı hizmetler sayesinde ömrünün sonuna kadar "ben Trabzonspor luyum" dedikçe öyle olacaktır. Tıpkı fb ile görüşen Şenol Güneş, fb ye giden Ali Kemal,wsws gibi
:alkış::alkış::alkış:
fatih futbolu ile maddiyatı ile maneviyatı ile benim yaşımın yettiğinced bu kulübe en çok emeği geçen futbolcudur. bütün istanbul takımlarını dolaşsa bile trabzonsporludur, yeri başımızın üzerindedir.

Erdal
Erdem, Cafer germeyin ortamı :) Lig başlayana kadar bir orta saha alınacak:)

Erdem Keser
26.07.2008, 13:35
yaa hepsini anlıyorum ama yokmudur dünyada jimnastikçilerin sağladığı şartları sağlayabilen bir klüp fatih için?

İşte durumu tam olarak bilmiyoruz ki.Şuan için konuşulan Beşiktaş'ın Bobo'yu gönderip yerine Fatih'i alması.Zenith kulübünün başkanı değilim ya,hangi takım en yakın parayı teklif etti bileyim.Köln en yüksek teklifi sunarsa ilk planda anlaşması gereken kulüp Köln olur,yada bir başkası.

Recep Alkan
26.07.2008, 13:37
[quote=gece61;1516012]

kardesım bızler vıdeolar ıle degıl 96 larda canlı olarak kahr olduk. ılkokul beste tarbzonspor bhesıktasa 7-1 yenıldı dıye okula gıtmedım. daha 10 yaında cocuktum. hekesın kendıne gore trabzonsporluluk anlayısı var. ama yukarıda da dedıgım gıbı kardesım, artık profesyonellesmelıyız. bakın bız burda bu konularıtartısıyorz, fb dun gece formalarını tanıttı. seyrettınız mı? ben seyrettım. dnk gelırse sızde seyredın. bakın adamlar neler yapıyor. artık bunların zamanı geldı. bu buraya gıtsın mı gıtmesın mı bunları bıtırmelıyız. bunların hepsı bızım cocugumuzdur. hepsı elınden gelenın en ıyısını ve fazlasını trabzonspor ıcın yapmıstır. ynde de gorev ıcın varlar her zaman. bana senol gunes ornegını verıyorsun. bu adam trabzonsporu satıp bır yere gıtmemıstır. daha sonra ne olmustur. ıkı kez trabzonspordan kovulur gıbı elnden teknık dırektorlugu alınmıstır. goruyorsun ya kardesım bızler bızı bırakmayanlarında degerını cok fazla bılemıyoruz ne yazıkkı. bu yuzden dıyorum kı artık bızler futbolcularımıza kostek olacagımıza brakalım mıllıtakımda bızım usaklarımız olsun. bunun yolu ıstanbuldan gecıyorsa bırakın ordan gecsın. ama sunu bıln ılerıde cocuklarımıza anlatırken fatıhı soyle hatırlanacak;

bır futbolcumuz vardı bır sende 39 gol attı. vayy be.
ama bırde futbolcu vardı maca bır gırdı 2002 dunya kupasında topa ılk kez vurdu gol attı 3. olduk. bakın arkdaslar goruyorsunuz degılmı? kac attıgınzı degıl nerde, naısl ve hangı takımda attıgınız onemlı. ben dıyorum kı fatıh tekkeyı sadece trabzonsporlular hatırlamasn. tum turkıye ve hatta dunya bılsn.

Cafer Bulur
26.07.2008, 13:39
Antika yorumlar :D Benim yorumlarımın sana antika gelmesi beni üzmez.Aksine seninle hiç bir konuda aynı fikirde olmadığım için kendimi çok şanslı görüyorum:)

Galiba benim söylemek istediğimi idrak edemedin.Fatih'e bir çok kulüp elbette ki talip olabilir.Ama Zenith kulübünün belirlediği bonservis ücretine en yakın fiyatı veren takım Fatih'e en yakın kulüptür.Bu Beşiktaş da olabilir Köln de.Verilen bonservisleri ve teklifleri bilmediğimiz için yaptığımız yorumlar havada kalıyor.Ben sadece Fatih için Beşiktaş kulübünün en yüksek teklifi vermesi durumunu konuştum.Gayet tabi çıkıp Köln takımı Beşiktaş'tan fazla bir para verirse Fatih'in ilk planda konuşması gerek kulüp Köln olur.Ama ne yazık ki benim söylemek istediğimi anlayamadığın için böyle havadan suda konuşuyorsun:)
İşi yokuşa sürme meselesine gelince;neden sürsün ki?Bu adam Milli topçu , oynayabileceği ve en yüksek parayı teklif eden kulübe gider.Bu kadar basit.
yok kardesim ben senin demek istediklerini gayet iyi anliyorum.
zenitin anlastigi kulübe fatih gitmek zorunda diyorsun.ama öyle degil.
bir misal verecek olursak biz avrupa liglerinde isim yapmis ünlü bir oyuncuya takiminin stedigi bonservisi verdik diyelim.
ama futbolcu bize gelmek istemiyor.nasil alacagiz bir oyuncuyu?
zorla mi getirecegiz?
fatih e gelince.aciklamasi var trabzonda sampiyonluk yasamak en büyük hayalim diye.
sen trabzonsporun bu hedef icin tek yürek oldugu bir senede bu hedefi baltalamak icin bk ye git.akil mantik isi mi?
benim icin ayni görüste olmadigin icin sansli oldugunu yazmissin.bilmukabele diyorum.
seninle ayni görüste oldugumuz bazi konular da var .ersun yanala destek vermek gibi.
ersun yanal takimda tartisilrken onun bu takimda kalmasi icin birseyler yapmamiz gerektigi konusunda baslik acan benim.
neyse bu anlastigimiz tek konu olsa gerek.
ama bunu seninle ayni düsünmüyorum diyerek adeta karsi tarafin fikri mutlaka yanlistir diyerek saygisizlik yapmanin da bir anlami´olmasa gerek.

Ümit Tekşan
26.07.2008, 13:40
ben futbolu senden iyi anlarım çünkü yorumlarından hiçbirşey yok yani boş.
asıl kardeşim sen eziksin sen rusyadan kalk avrupadan hiçbir meziyeti olmayan sıradan bir takım olan bjk gel git avrupada oyna fatih bjk formasıyla avni akere nasıl çıkacak o yüzü taraftadan bulamaz avrupadan teklif varsa gitsin avrupaya

Maşallah ya anladığın ne kadar çok belli oluyo sen bu sekilde Futbol yorumlarını yap.

Çok güzel anlıyon sen futboldan bi ara futbol yorum okuulu aç da önce ben üye olayım sana ... Güldürme kardeşim beni.... Adamın canı nere isterse oraya gider tamammı... Biraz ilerici düşün ....Çağ atladık sen hala eski çağda kalmıssın.....

AYYILDIZ
26.07.2008, 13:41
Enerji projeleriyle ilgili açıklama
Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu Bordo Mavi Enerji Şirketi’ni faaliyetlerine yönelik bir açıklama yaptı.

Açıklamada yönetimi olarak enerji sektörüne girileceğinin kamuoyuna duyurulduğunu ve Bordo Mavi Enerji Elektrik Üretim Tic.Ltd.Şti. adlı bir şirketin devralındığını kaydeden Hacısalihoğlu, ilgilenilen projeler hakkında bilgi verdi. Bu doğrultuda Uzungöl Regülatörü ve HES Projesiyle, Atasu Regülatörleri ve Hes Projesi üzerinde yoğunlaşıldığını dile getiren Hacısalihoğlu, söz konusu projeler için D.S.İ Genel Müdürlüğü’ne müracaatta bulunulduğunu söyledi.

Pjojelerle ilgili olarak her türlü idari, mali ve teknik fizibilite çalışmalarının yürütüldüğüne de işaret eden Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu şöyle konuştu:

“Talip olduğumuz projelerin finansmanı için kredi kullanılacak. Bu konuda da gerekli temaslar sürdürülüyor. Özellikle Atasu regülatörleri ve HES Projesi için Trabzon Belediyesi ile işbirliği yapacağız. Bu konunun detaylı bilgisi de çalışmalar tamamlandığında kamuoyuna aktarılacaktır. Her iki projenin de Trabzonspor Kulübü’nden bir bedel ödemeden yapılması söz konusu olup, bugünkü serbest piyasa fiyatlarıyla yıllık üretilen elektrik miktarının yaklaşık olarak getirisinin 30 milyon YTL. olması düşünülmektedir. Bu da kulübümüz adına son derece önemli bir sabit gelir kaynağıdır”

Transferden çok daha önemli bir haber helal olsun gerçekten Sadri Şener mükemmel çalışıyor.

hüseyin1975
26.07.2008, 13:42
Acaba Fatih icin ayri bir Baslikmi acilsa? :-)

Burada eziktasin belki yapacagi bir Transferi tartismayalim!

SERDAR-61
26.07.2008, 13:45
Maşallah ya anladığın ne kadar çok belli oluyo sen bu sekilde Futbol yorumlarını yap.

Çok güzel anlıyon sen futboldan bi ara futbol yorum okuulu aç da önce ben üye olayım sana ... Güldürme kardeşim beni.... Adamın canı nere isterse oraya gider tamammı... Biraz ilerici düşün ....Çağ atladık sen hala eski çağda kalmıssın.....
burda milleti alaylayıcı şekilde konuşup sinirimi bozma adam gibi yorum yap sen nereden biliyorsun ne kadar futbolu bilip bilmediğimi boş konuşma ben ilerici düşenemiyorum senin gibi ileri düşünen zihniyet yüzünden 25 sene bekliyoruz saygılarımla..

Trkz61
26.07.2008, 13:45
Yahu adamlar yalanlamış.Transfer yok.

Fatih Tekke ile ilgilenmiyoruz
Beşiktaş Futbol takımı Menajeri Sinan Engin, Rusya’nın Zenit takımında forma giyen milli futbolcu Fatih Tekke ile ilgi çıkan tüm transfer dedikodularını yalanladı.
Kartalhaber Genel Yayın Yönetmeni Erce Kaftan'ın sorularını yanıtlayan Menajer Sinan Engin, "Fatih Tekke ile hiçbir şekilde ilgilenmiyoruz. Beşiktaş Yönetimi böyle bir girişim içerisinde değildir. Biz gerekli transferleri yaptık. Takım şu anda ikinci kampı için Viyana'da sezona bomba gibi hazırlanıyor.. Zaten kadromuza çok kaliteli oyuncular dahil ettik. Kim nereden böyle haberler uyduruyor anlamıyorum. Bu takımın menajeri benim, eğer bir transfer çalışmasa varsa bundan benim haberim olur" dedi.

Gelişmeler kartalhaber.'de…

Ümit Tekşan
26.07.2008, 13:46
TS'de yeni formaların fiyatı

Trabzonspor'un NİKE tarafından üretilen yeni sezon formaları bugün satışa çıktı.
NİKE tarafından üretilen yeni sezon formaları bugün satışa çıktı. TS Club mağazalarında satışa çıkan formalara şu saat itibariyle ilginin fazla olduğu öğrenildi.

Trabzonspor'un yeni formalarını satın almak isteyen taraftarların TS Club mağazalarına akın ettiği öğrenildi.

TS Club mağazalarında satışa çıkan yeni formaların fiyatları şöyle:

Beyaz forma: 85 YTL,
Turuncu forma: 75 YTL
Bordo, kolları mavi olan formalar: 59 YTL,
Düz mavi formalar: 45 YTL
Düz bordo formalar: 75 YTL

Çocuk formalarının fiyatı ise:

Turuncu çocuk forması: 67 YTL
Bordo, kolları mavi olan forma 45 YTL

Erdem Keser
26.07.2008, 13:47
yok kardesim ben senin demek istediklerini gayet iyi anliyorum.
zenitin anlastigi kulübe fatih gitmek zorunda diyorsun.ama öyle degil.
bir misal verecek olursak biz avrupa liglerinde isim yapmis ünlü bir oyuncuya takiminin stedigi bonservisi verdik diyelim.
ama futbolcu bize gelmek istemiyor.nasil alacagiz bir oyuncuyu?
zorla mi getirecegiz?
fatih e gelince.aciklamasi var trabzonda sampiyonluk yasamak en büyük hayalim diye.
sen trabzonsporun bu hedef icin tek yürek oldugu bir senede bu hedefi baltalamak icin bk ye git.akil mantik isi mi?
benim icin ayni görüste olmadigin icin sansli oldugunu yazmissin.bilmukabele diyorum.
seninle ayni görüste oldugumuz bazi konular da var .ersun yanala destek vermek gibi.
ersun yanal takimda tartisilrken onun bu takimda kalmasi icin birseyler yapmamiz gerektigi konusunda baslik acan benim.
neyse bu anlastigimiz tek konu olsa gerek.
ama bunu seninle ayni düsünmüyorum diyerek adeta karsi tarafin fikri mutlaka yanlistir diyerek saygisizlik yapmanin da bir anlami´olmasa gerek.

Gayet iyi anladığını söylemişsin ama yine anlamamışsın.Ben ne yazmışım bir oku bakalım.En yakın bonservis ücretini veren kulüp Fatih'e en yakın kulüptür.;)Eğer bu parayı Köln takımı verirse Fatih'in ilk olarak Köln kulübüyle konuşmaıs gerekir.Bu kadar net bir şekilde söylüyorum.Umarım bu sefer anlayabilmişsindir.Ayrıca ısrarla olaya Fatih açısından bakmak gerektiğini söylüyorum.Fatih'in, Progrebnyak varken Zenith takımında ilk 11'de forma şansı çok düşük.Bu adam Milli futbolcu ve maç yapması gerekiyor.Zenith takımında bu şansı çok az.Eğer gelen teklifler doğrultusunda Fatih için belirlenen bonservis bedeline en yakın teklifi kim veriyorsa(kendisinede cazip gelirse) o takımla anlaşma zemini arayacaktır.Çünkü artık 31 yaşına gelmiş ve son zamanlarında futbol oynaması gerekiyor;)

Ayrıca Ersun Yanal konusu çok mühim değil.Genel konularda seninle aynı düşünmediğim için kendimi şanslı görüyorum.:)Karşısındakine "antika yorumlar yapıyorsun " diyen bir kişi olarak saygı kelimesini pek kullanma derim bende.

Semih
26.07.2008, 13:48
[quote=semih albayrak;1516028]

kardesım bızler vıdeolar ıle degıl 96 larda canlı olarak kahr olduk. ılkokul beste tarbzonspor bhesıktasa 7-1 yenıldı dıye okula gıtmedım. daha 10 yaında cocuktum. hekesın kendıne gore trabzonsporluluk anlayısı var. ama yukarıda da dedıgım gıbı kardesım, artık profesyonellesmelıyız. bakın bız burda bu konularıtartısıyorz, fb dun gece formalarını tanıttı. seyrettınız mı? ben seyrettım. dnk gelırse sızde seyredın. bakın adamlar neler yapıyor. artık bunların zamanı geldı. bu buraya gıtsın mı gıtmesın mı bunları bıtırmelıyız. bunların hepsı bızım cocugumuzdur. hepsı elınden gelenın en ıyısını ve fazlasını trabzonspor ıcın yapmıstır. ynde de gorev ıcın varlar her zaman. bana senol gunes ornegını verıyorsun. bu adam trabzonsporu satıp bır yere gıtmemıstır. daha sonra ne olmustur. ıkı kez trabzonspordan kovulur gıbı elnden teknık dırektorlugu alınmıstır. goruyorsun ya kardesım bızler bızı bırakmayanlarında degerını cok fazla bılemıyoruz ne yazıkkı. bu yuzden dıyorum kı artık bızler futbolcularımıza kostek olacagımıza brakalım mıllıtakımda bızım usaklarımız olsun. bunun yolu ıstanbuldan gecıyorsa bırakın ordan gecsın. ama sunu bıln ılerıde cocuklarımıza anlatırken fatıhı soyle hatırlanacak;

bır futbolcumuz vardı bır sende 39 gol attı. vayy be.
ama bırde futbolcu vardı maca bır gırdı 2002 dunya kupasında topa ılk kez vurdu gol attı 3. olduk. bakın arkdaslar goruyorsunuz degılmı? kac attıgınzı degıl nerde, naısl ve hangı takımda attıgınız onemlı. ben dıyorum kı fatıh tekkeyı sadece trabzonsporlular hatırlamasn. tum turkıye ve hatta dunya bılsn.

96 yı çocuk halimle ben de yaşadım ben de ağladım abim...ama videolar ve sanal ortam konusunda şunu söylemeliyim ki; nasıl sena ve bana bu tatlı tartışma ortamını sağlayan bmn önemli bir topluluksa , youtube daki video yarışı da öyle önemlidir. bugün bir sivasspor yazsan çıkacak video sayısı komik derecede az... ama ts yazınca istanbul klupleri ile orada da yarışıyorsun...sanal ortamı küçümsememek lazım dünya ordan dönüyor artık.

forma tanıtımları konusuna gelince fatih'i o üç takımda görmek istemeyince forma tanıtamıyor muyuz? bu tamamen yönetimin az sayıdaki hatalarından biri olmasıyla ilgili. biz fatihi satarak kurumsallaşmanın gereğini zaten yaptık diye düşünüyorum... ama fatihin kurumsallaşması gerekmez ki! o da bizim gibi iyi bir taraftar!

şenol güneş de öyle...tamam ona yapılanlar elbette hoş değil ama bu travmaları sadece o yaşamadı hep birlikte yaşadık...

hatalarımız elbette var ama trabzonda bir şenol güneş caddemiz de var.

Ümit Tekşan
26.07.2008, 13:51
burda milleti alaylayıcı şekilde konuşup sinirimi bozma adam gibi yorum yap sen nereden biliyorsun ne kadar futbolu bilip bilmediğimi boş konuşma ben ilerici düşenemiyorum senin gibi ileri düşünen zihniyet yüzünden 25 sene bekliyoruz saygılarımla..

Senin sinirin bozulması benim umrumda değil..!!!!

Önce sen bana yazmıssın sen futboldan anlamıyosun yorumların bos diye..! ben sana sinirlendimmi..? Tabiki hayır işde sen bu kadar yorumcusun hemen kızıyorsun.

Bizim gibiler yüzünden 25 sene beklemis bizde bekliyoruz 28 senedir en son 3 yasındayken olmusuz şampiyon...

He birde laflarını bil öyle konus kırıcı olma....

Burası forum sayfası ben kimseyi aşalamam sadece yorum yaparım oldumu..?

İlericiliğe gelince bida düşün.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

SERDAR-61
26.07.2008, 13:55
Senin sinirin bozulması benim umrumda değil..!!!!

Önce sen bana yazmıssın sen futboldan anlamıyosun yorumların bos diye..! ben sana sinirlendimmi..? Tabiki hayır işde sen bu kadar yorumcusun hemen kızıyorsun.

Bizim gibiler yüzünden 25 sene beklemis bizde bekliyoruz 28 senedir en son 3 yasındayken olmusuz şampiyon...

He birde laflarını bil öyle konus kırıcı olma....

Burası forum sayfası ben kimseyi aşalamam sadece yorum yaparım oldumu..?

İlericiliğe gelince bida düşün.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

hata yaptıysan kusura bakma burada seninle fikir tartışması yapıyorum ve fikirlerin ilericiliği savunmuyor ben fatihin trabzonspora gelmezse hiç bir istanbul takımına gelmesini istemiyorum bunu anlatmaya çalışıyorum saygılarımla...:)

Birtan Karaman
26.07.2008, 13:59
bence fatıh tekkeyı tartısmaya gerek yok besıktasa tranfserını sanmam bence basının uydurması gıderse hem sevınır hem uzulurum uzulme sebebım ıstanbul takımına hızmet etmesı sevınme sebebım ıse gusel gol gormeyı gercekten akıllıca klas gol gormeyı cok ozledım.oyun kurucu konusuna gelırse bende alex ısterım gelsın hem sut hem pas duran top tamamen yane komple futbolcu.

Ümit Tekşan
26.07.2008, 14:03
hata yaptıysan kusura bakma burada seninle fikir tartışması yapıyorum ve fikirlerin ilericiliği savunmuyor ben fatihin trabzonspora gelmezse hiç bir istanbul takımına gelmesini istemiyorum bunu anlatmaya çalışıyorum saygılarımla...:)

Bunu ben istiyorummu sanıyosun .? Güzel kardeşim ben de Fatih'in Trabzon spordan baska takımda oynamasını kesinlikle istemiyorum ama...'', senin,benim yada diğer arkadasların elinde olan bişey varmı..?

Biz ancak burdan yorum yaparız.. Gerisi Yöneticilerin ve Futbolcuların işi...Yoksa tabiki gitmesin bizim rakip takımlarımıza .. Gelsin bizde Trabzonumuzda oynasın... ama dedim gibi bizim yapabileceğimizi bişey yok..

Bu arada kızdırdığım için seni özür dilerim :)

Recep Alkan
26.07.2008, 14:04
[quote=gece61;1516061]

96 yı çocuk halimle ben de yaşadım ben de ağladım abim...ama videolar ve sanal ortam konusunda şunu söylemeliyim ki; nasıl sena ve bana bu tatlı tartışma ortamını sağlayan bmn önemli bir topluluksa , youtube daki video yarışı da öyle önemlidir. bugün bir sivasspor yazsan çıkacak video sayısı komik derecede az... ama ts yazınca istanbul klupleri ile orada da yarışıyorsun...sanal ortamı küçümsememek lazım dünya ordan dönüyor artık.

forma tanıtımları konusuna gelince fatih'i o üç takımda görmek istemeyince forma tanıtamıyor muyuz? bu tamamen yönetimin az sayıdaki hatalarından biri olmasıyla ilgili. biz fatihi satarak kurumsallaşmanın gereğini zaten yaptık diye düşünüyorum... ama fatihin kurumsallaşması gerekmez ki! o da bizim gibi iyi bir taraftar!

şenol güneş de öyle...tamam ona yapılanlar elbette hoş değil ama bu travmaları sadece o yaşamadı hep birlikte yaşadık...

hatalarımız elbette var ama trabzonda bir şenol güneş caddemiz de var.

kardesm bızler taraftar olarak burda tartısmazsak, trabzonspor ıcın ıyı olanı asla bulmayız. sınırlar ıcınde tartısacagız kı ıyı olan ve bıze layk olan cıksın karsımıza. sanal ortam ıcın dedıklerını anlıyorum, hos ve gerekten genc ınsanları yarıstıracak seyler bunlar. bende gırdıgımde bnlerce ts vıdeosu gormek ısterım. bunlar ayrı ama bakarsan bız 6 mılyon taraftarımız var dıyoruz 100.000 forma satalım dıyoruz, bız 4 buyuklerın ıcınde en buyuguz dıyoruz sınırımızı avrupa olmalı dıe koyuyoruz. bak kardesım buyuksek her lafımız her davranısımız onun gıbı olmalı. forma satısı 100.000 degıl 7 mılyon olmalı herkes gerektıgınden fazla alalı, buyuguz hatta en buyuguz dıyorsak , hedefımız avrupa degıl once sampıyoınluk sonra da avrupada ıyı ısler yapmak olmalı. buyuguz dıyorsak futbolcumuzun bızm ıcın kendını harcaması ıle ovunmeyecegız. hzmetı ıcın tesekkur edecegız ve ALLAH olunu acık etsın dıecegız. futbol hayatı bıttıkten sonra tecrublerınden faydalanacagız. senol gunes olayında herkes yasadı dıyorsun ya kendısının, esının, cocuklarının yasadkları, trabzonspora yıllarca hızmet etmıs ve terını akıtmıs bır ınsana trabzonspor haını gıbı davranılması nasıl acıklanabılır. takımdan onursal bskan tarafından kovulan ogune kımler sahıp cktı. kımler hamdı y hatırladı. bızler sevdıgmıze cok guzel sahıp cıkarız ama bır o kadar da vesafızlık huyumuz vardır. yanı fatıh gıtmeyecek ıstanbula bunu herkes bılıyor. ama gıderse de dunyanın sonu degıl. onun adına sevınmelıyız. onu alkıslamalyız kı trabzonda artık brseylern degıstıgını herkes gorsun.

SERDAR-61
26.07.2008, 14:06
Bunu ben istiyorummu sanıyosun .? Güzel kardeşim ben de Fatih'in Trabzon spordan baska takımda oynamasını kesinlikle istemiyorum ama...'', senin,benim yada diğer arkadasların elinde olan bişey varmı..?

Biz ancak burdan yorum yaparız.. Gerisi Yöneticilerin ve Futbolcuların işi...Yoksa tabiki gitmesin bizim rakip takımlarımıza .. Gelsin bizde Trabzonumuzda oynasın... ama dedim gibi bizim yapabileceğimizi bişey yok..

Bu arada kızdırdığım için seni özür dilerim :)

kardeşim önemli değil ortak sevdamız olan TRABZONSPORUMUZ için tartışıyoruz. bende bütün forumdan özür dilerim gereksiz yere tartışma ortamı yarattığım için saygılarımla..

Özkan
26.07.2008, 14:10
Fotomaç ya da Günebakış bunu haber yapsın.

Kily Trabzonspor Yolunda

Transfer sezonunun flaş ekibi Trabzonspor, Kily Gonzales ile transferi noktalayacak. Kariyeri başarılarla dolu olan sol kanat oyuncusu Trabzonspor'a 1 milyon dolar'a mâl olacak. Hatırlanacağı üzere daha önce adı Galatasaray ile anılan Arjantinli, Trabzonspor'un teklifinden gurur duyduğunu söyleyerek "Daha önce de çeşitli Türk takımlarından teklif aldım ama Trabzonspor'un teklifi çok cazip geldi. Teklifi kabûl etmemde Colman çok etkili oldu. Burada muhteşem bir taraftar, çok kaliteli ve genç bir ekip, futboldan anlayan bir yönetim ve mükemmel bir teknik direktör olduğunu öğrendim. Bu genç takıma tecrübemle yardımcı olacağım." dediği öğrenildi.

Taraftar Gollerimi Beklesin

Kily, Trabzonspor taraftarına "Bombalarıma hazır olun. Özlediğiniz başarı ve iyi futbola szi kavuşturacağım." şeklinde mesaj verdi.

İskender YILMAZ
26.07.2008, 14:11
kaynak nedir..?

Ümit Tekşan
26.07.2008, 14:11
kardeşim önemli değil ortak sevdamız olan TRABZONSPORUMUZ için tartışıyoruz. bende bütün forumdan özür dilerim gereksiz yere tartışma ortamı yarattığım için saygılarımla..

Damarlarımı kesseler bordo mavi kan akar .... Nasıl ama ..!!!

Bizim Sevdamız, yarına kadar değil ... Ölene kadar.. TRABZONSPOR luyuzzzzzzzzzzz..

Özkan
26.07.2008, 14:13
kaynak nedir..?Yönetime yakın isimlerden alınan duyum. ;)

Semih
26.07.2008, 14:16
[quote=semih albayrak;1516114]

kardesm bızler taraftar olarak burda tartısmazsak, trabzonspor ıcın ıyı olanı asla bulmayız. sınırlar ıcınde tartısacagız kı ıyı olan ve bıze layk olan cıksın karsımıza. sanal ortam ıcın dedıklerını anlıyorum, hos ve gerekten genc ınsanları yarıstıracak seyler bunlar. bende gırdıgımde bnlerce ts vıdeosu gormek ısterım. bunlar ayrı ama bakarsan bız 6 mılyon taraftarımız var dıyoruz 100.000 forma satalım dıyoruz, bız 4 buyuklerın ıcınde en buyuguz dıyoruz sınırımızı avrupa olmalı dıe koyuyoruz. bak kardesım buyuksek her lafımız her davranısımız onun gıbı olmalı. forma satısı 100.000 degıl 7 mılyon olmalı herkes gerektıgınden fazla alalı, buyuguz hatta en buyuguz dıyorsak , hedefımız avrupa degıl once sampıyoınluk sonra da avrupada ıyı ısler yapmak olmalı. buyuguz dıyorsak futbolcumuzun bızm ıcın kendını harcaması ıle ovunmeyecegız. hzmetı ıcın tesekkur edecegız ve ALLAH olunu acık etsın dıecegız. futbol hayatı bıttıkten sonra tecrublerınden faydalanacagız. senol gunes olayında herkes yasadı dıyorsun ya kendısının, esının, cocuklarının yasadkları, trabzonspora yıllarca hızmet etmıs ve terını akıtmıs bır ınsana trabzonspor haını gıbı davranılması nasıl acıklanabılır. takımdan onursal bskan tarafından kovulan ogune kımler sahıp cktı. kımler hamdı y hatırladı. bızler sevdıgmıze cok guzel sahıp cıkarız ama bır o kadar da vesafızlık huyumuz vardır. yanı fatıh gıtmeyecek ıstanbula bunu herkes bılıyor. ama gıderse de dunyanın sonu degıl. onun adına sevınmelıyız. onu alkıslamalyız kı trabzonda artık brseylern degıstıgını herkes gorsun.

forma ve klüp konusunda söylediklerine imzamı atarım...ama bizim taraftar profilimiz ne yazik ki onlar kadar zengin değil. istanbul ekonomisi ile bu anlamda yarışmamız gerçekten zor.
yine de harçlığını biriktirip forma alan taraftarımızla gurur duyarım. kaç istanbul taraftarı yapar bunu??

hatalarımızdan ders almamız lazım değerlerimize sahip çıkmamız lazım haklısın...
ogünü kovan onursal başkanı da bizim kovmamız lazım...kendilerinin nasıl onursal başkan olduğu ve ne kadar trabzonsporlu olduğu açık seçik ortadadır, hamiyi de şenolu da diğer değerlerimizi de nasıl ezip geçtiği de öyle!

fatihi de aç bırakmış değiliz, kendisi gitmek istedi ve gitti... belinde silah taşıyacağına polise başvurmuş olsaydı mafya meselesi problem olur muydu?

ama uşak trabzonlu işte...duramay yerinde!

ben yine aynı delikanlılığı beklerim, isterim...yapsın bir babalık gitmesin, o bizim evladımız

biz yine biz bize olalım bordo mavi olalım..

Bahattin Aydın
bu takımın önünde zaten kimse duramaz ayrıca Kily Gonzales'ide renklerimize bağlarsak bu iş dahada kesinleşir...birde istanbul eziklerinin sözlerini şimdiden duyabiliyorum...birtanesi kesin şu olur : Trabzonspor'a bak ya adamlar transfere doymuyorlar..taraftarları çok heycanlandırdılar ateşlendirdiler...biz AVNİ AKER'de nasıl maç oynayacaz :D

Atakan
Kily Gonzales vary :D

Onur Civelek61
26.07.2008, 14:17
Yönetime yakın isimlerden alınan duyum. ;)

haberi kendin yazdın o zaman kaynak:Özkan yazsaydın...

Atakan
26.07.2008, 14:17
http://www.sobrefutbol.com.ar/wp-content/kily1.jpg

B.Yiğit
26.07.2008, 14:19
pumanın formaları 19 milyon kargo ücreti yok :::::> www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr)

Koray
26.07.2008, 14:19
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9445&page=30

Arkadaşlar burda ezik var :)

Semih
26.07.2008, 14:22

haha süpersin abi:D:D:D

koşun la bir ezik bulduk:D

İskender YILMAZ
26.07.2008, 14:23

:D :D süpersin abi.. koşun la..

Trkz61
26.07.2008, 14:24
Hurraaaaaa.Vurun gavura.:)

_SeRKaN_
26.07.2008, 14:25
Hurraaaaaa.Vurun gavura.:)

ççç ççç ççç ...

Recep Alkan
26.07.2008, 14:30
[quote=gece61;1516174]

forma ve klüp konusunda söylediklerine imzamı atarım...ama bizim taraftar profilimiz ne yazik ki onlar kadar zengin değil. istanbul ekonomisi ile bu anlamda yarışmamız gerçekten zor.
yine de harçlığını biriktirip forma alan taraftarımızla gurur duyarım. kaç istanbul taraftarı yapar bunu??

hatalarımızdan ders almamız lazım değerlerimize sahip çıkmamız lazım haklısın...
ogünü kovan onursal başkanı da bizim kovmamız lazım...kendilerinin nasıl onursal başkan olduğu ve ne kadar trabzonsporlu olduğu açık seçik ortadadır, hamiyi de şenolu da diğer değerlerimizi de nasıl ezip geçtiği de öyle!

fatihi de aç bırakmış değiliz, kendisi gitmek istedi ve gitti... belinde silah taşıyacağına polise başvurmuş olsaydı mafya meselesi problem olur muydu?

ama uşak trabzonlu işte...duramay yerinde!

ben yine aynı delikanlılığı beklerim, isterim...yapsın bir babalık gitmesin, o bizim evladımız

biz yine biz bize olalım bordo mavi olalım..

neyse kardesım formu karsılıklı konusma yerıne cevırdık. senın de guzel ve trabzonu dusuncelerın var. o yuzden sayg duyuyorum sana ve dusuncelerıne. bakalım ben gıtmeyecegınden emınım zaten. bu arada bızler sadece taraftarımız ıle degıl butun halkımız ıle gurur duyuyoruz. bu da ayrı. sevgıler

Semih
26.07.2008, 14:40
[quote=semih albayrak;1516216]

neyse kardesım formu karsılıklı konusma yerıne cevırdık. senın de guzel ve trabzonu dusuncelerın var. o yuzden sayg duyuyorum sana ve dusuncelerıne. bakalım ben gıtmeyecegınden emınım zaten. bu arada bızler sadece taraftarımız ıle degıl butun halkımız ıle gurur duyuyoruz. bu da ayrı. sevgıler

teşekkür ediyorum abi..benim için zevkti:)

Birtan Karaman
26.07.2008, 14:55
su klıy gonzalez haberı gercekmı arkadaslar saka bır yan:D

Travelair
26.07.2008, 14:57

Yalan.....

Semih
26.07.2008, 14:58

speedy gonzalesimiz de var zaten:D

Tayfun
26.07.2008, 14:58
Trabzon'a gelecek
Trabzonsporlu yöneticilerin bir süre önce Trabzon'a getirttiği ve son yılı opsiyonlu olmak üzere üç yıllık sözleşme imzalattırdığı Senegalli kaleci Tony Sylva'da nihayet mutlu sona ulaşıldı ve Lille'li file bekçisinin 27 Temmuz'da başlayacak olan Almanya kampına katılıyor.

Şuanda İstanbul'a gelen Senegalli kaleci Tony Slyva'ya bilet bulunması halinde akşam uçaklarından biri ile Trabzon'a gelip yarın sabah kafile ile birlikte Almanya'ya uçacak. Bilet bulunamaması halinde İstanbul'da kafileyi bekleyecek olan Tony Slyva Trabzonspor kafilesinin İstanbul Atatürk Havalimanına gelmesi ile birlikte buradan kafileye katılarak Almanya'ya uçacak.

Trabzonspor yönetimi Senegalli kaleciyi bu akşam Trabzon'a getirebilmek için tüm uçuklara ismini yedek yazdırdı. Trabzonspor yönetim kurulu Tony Slyva ile geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen Senegalli kaleci ile her şartlarda yeniden anlaşmıştı

Kaynak - Spor61

iril
26.07.2008, 15:00
Fatih Tekke iyi bir TS'lidir. Eziktaşa gitmez artkadaşlar merak etmeyin. kendinizi fatihin yerine koyun. para için o formayı giyermisiniz. insan tiksinir,midesi kalkar, her maç istifra etmekten oynayamaz. İçinizi ferah tutun. Ama eğer giderse biter bu kesin.

Semih
26.07.2008, 15:04
Fatih Tekke iyi bir TS'lidir. Eziktaşa gitmez artkadaşlar merak etmeyin. kendinizi fatihin yerine koyun. para için o formayı giyermisiniz. insan tiksinir,midesi kalkar, her maç istifra etmekten oynayamaz. İçinizi ferah tutun. Ama eğer giderse biter bu kesin.

:D:D:D daha mantıklı bir açıklama olamazdı

Bilâl ÇOBAN
26.07.2008, 15:43
nisan mayıs ayı gibiydi, gökdeniz ve fatih'in takımları karşı karşıya... Can Karyağdı gitmiş saha içinde röportaj yapıyor... Fatih biraz moralsiz göründü, muhabir sordu, alışamadım dedi... ülkeye döner misin, dönersen hangi takım olur dedi muhabir, hangi takım olacak tabi ki memleketimin takımı olacak dedi ve gözleri dolup yarıda kesti röportajı Fatih Sultan Tekke... Fatih eziklere gitmez, evet gitmez, ama orada kalınca da mutsuz ve kariyeri bitiyor... keşke biz alabilsek ama, madem alamıyoruz, almanya'ya gitsin...

Ali Özcan
26.07.2008, 15:50
bu arada şu anda devam eden maçta - Dinamo Moskova - Zenit - Fatih Tekke 5 er dakika arayla gördüğü 2 sarı kartla kırmızı karttan oyun dışında kaldı...

Mesut AKYILDIZ
26.07.2008, 15:53
bu arada şu anda devam eden maçta - Dinamo Moskova - Zenit - Fatih Tekke 5 er dakika arayla gördüğü 2 sarı kartla kırmızı karttan oyun dışında kaldı...

Zorla kendini kovdurmaya mı çalışıyor ne yaptı öyle?

İskender YILMAZ
26.07.2008, 15:55
nisan mayıs ayı gibiydi, gökdeniz ve fatih'in takımları karşı karşıya... Can Karyağdı gitmiş saha içinde röportaj yapıyor... Fatih biraz moralsiz göründü, muhabir sordu, alışamadım dedi... ülkeye döner misin, dönersen hangi takım olur dedi muhabir, hangi takım olacak tabi ki memleketimin takımı olacak dedi ve gözleri dolup yarıda kesti röportajı Fatih Sultan Tekke... Fatih eziklere gitmez, evet gitmez, ama orada kalınca da mutsuz ve kariyeri bitiyor... keşke biz alabilsek ama, madem alamıyoruz, almanya'ya gitsin...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=36296

işte burda..

Cafer Bulur
26.07.2008, 15:58
desenize fatihin suyu iyice isindi.
her ne kadar forvette ihtiyacimiz olmadigi görülsede bence fatihi icin bir girisim yapilmalidir.
bu transferin maddi kaynagi da bir yildiz da bizden kampanyasiyla desteklenmelidir.
fatih den daha iyi yildiz mi bulacagiz?
hem golcü hem abi hem de lider futbolcu.
yönetime duyurulur!:)

iril
26.07.2008, 16:02
desenize fatihin suyu iyice isindi.
her ne kadar forvette ihtiyacimiz olmadigi görülsede bence fatihi icin bir girisim yapilmalidir.
bu transferin maddi kaynagi da bir yildiz da bizden kampanyasiyla desteklenmelidir.
fatih den daha iyi yildiz mi bulacagiz?
hem golcü hem abi hem de lider futbolcu.
yönetime duyurulur!:)

Fatih gelirse kaptan kim olacak? hüseyinin satılması lazım. hüseyinle takas etsek kabul etmezler mi?

Cafer Bulur
26.07.2008, 16:04
Fatih gelirse kaptan kim olacak? hüseyinin satılması lazım. hüseyinle takas etsek kabul etmezler mi?
fatih gelirse hüseyin kaptanligi seve seve verir.iyi arkadastirlar.
bir de zenitte önlibero eksikligi varsa hüseyini verebiliriz onlara.bu sene iyi gitmiyorlar.

iril
26.07.2008, 16:06
hüseyin zenitte iyi iş yapar

Emo91
26.07.2008, 16:07
abiler belki tam uymuyor ama su videoya bir bakin..... takim ne kadar ic ice bi izleyin, vallah benim tüylerim diken diken oldu

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=41189

Cafer Bulur
26.07.2008, 16:10
haydi arkadaslar fatihin transfer edilmesi icin suni de olsa gündem olusturalim.:)
bu forumda günlerce olmayacak yildiray transferi gündem yapildi.
neden fatih konusunda bu kadar geride kaliyorsunuz?
sampiyonluk icin bir fatih tekke transferi öldürücü darbe olmaz mi?
forvetteki alternatifler sorun olmaz,3 forvetle oynariz.
satin almada sorun olursa kiralama yöntemi devreye sokulabilir.

İskender YILMAZ
26.07.2008, 16:12
yemin ediyorum Fatih gelsin önümüzdeki 3 sezon transfer felan istemem.. ve bu senede %90 şampiyonuz derim.. her zaman diyorum kraL başka, herşeyiyle başka..

iril
26.07.2008, 16:13
bir yıllığına kiralanması son derece mantıklı. ekonomik olarak yük getirmez. fakat dikkat ettim de bu yönetim fatih tekkenin transferini geldiği günden beri hiç gündeme almadı. kendi içlerinde mutlaka görüşmüşlerdir. ben şahsen Ersun Yanalın bu transfere soğuk baktığını düşünüyorum. aksi halde mutlaka gündeme alınır nabız yoklanırdı.

Cafer Bulur
26.07.2008, 16:16
bir yıllığına kiralanması son derece mantıklı. ekonomik olarak yük getirmez. fakat dikkat ettim de bu yönetim fatih tekkenin transferini geldiği günden beri hiç gündeme almadı. kendi içlerinde mutlaka görüşmüşlerdir. ben şahsen Ersun Yanalın bu transfere soğuk baktığını düşünüyorum. aksi halde mutlaka gündeme alınır nabız yoklanırdı.
ersun yanal fatih i neden istemesin ki?
fatih tekke bence gökhan ünaldan daha iyi,komple bir forvettir.
her teknik adam alternatifli bir kadroya sahip olmak ister,hele bu oyuncu kaliteli olursa daha da istekli olur.

unique
26.07.2008, 16:17
Fatih, bir türlü dikiş tutturamadı Rusya'da. Satın alabileceğimizi zannetmiyorum ama kiralayabiliriz sanki. Sadri Başkan Fatih'i bize getir:)

Emo91
26.07.2008, 16:19
ben basindan beir diyordum fatihi kiraliyalim diye... ver hüseyini al fatihi , veya kirala bir sey yap, ama o trabzonsporda oynmaak istedigini her zaman repörtajlarinda dile getiriyordu sadece bonservisi sorundu....

istanbul takimlarinda oynarsa asla af etmem onu bir trabzonsporlu olarak

Cafer Bulur
26.07.2008, 16:22
fatih tekke,gökhan ünal,umut bulut,isaac.
forvet hattina bak hizaya gel.
ergini de ver karadenizspora gitsin kurtulalim.

Emo91
26.07.2008, 16:26
iste döndük dolasidk yine geldik basa, fatihi benden fazla görmek isteyen yokdur belkide burda, cok ugrasdim fatih gelsin diye ama elden ne gelirki, bazi arkadaslar istemiyordu fatihi ....

ama döndük dolasdik basa geldik : kombine al + forma al = fatih tekke

bukadar yane, hekrez formalara hücum etsin fatihi alir bizim yönetim.....

iril
26.07.2008, 16:28
ersun yanal fatih i neden istemesin ki?
fatih tekke bence gökhan ünaldan daha iyi,komple bir forvettir.
her teknik adam alternatifli bir kadroya sahip olmak ister,hele bu oyuncu kaliteli olursa daha da istekli olur.

Fatih lider bir oyuncu. takım üzerinde son derece etkili. Ersun yanal kendi otoritesinin zarar görmemesi açısından soğuk bakıyor olabilir. aksi halde tabiki ister böyle bir oyuncuyu. bence ersun yanalın endişesi bu ve pekte haksız sayılmaz. Fatih gelecekte trabzona teknik direktör hattta başkan olmak istiyor. iki karpuz bi koltuğa sığmazmış. Tıpkı hakan şükürün takımda istenmemesi gibi

serdaracıl
26.07.2008, 16:30
arkadaşlar belki yeri değil ama, bu haber beni çok sevindirdi. Sizlerle paylaşmak istedim. önceki sayfalarda verilmişse kusura bakmayın:)

-TRABZONSPOR, ENERJİ SEKTÖRÜNDE

TRABZON (A.A) - 26.07.2008 - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Bordo Mavi Enerji Elektrik Üretim Ticaret Limited Şirketi'ni devraldıklarını söyledi.
Hacısalihoğlu, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, yeni şirketin ilgilendiği projeler hakkında bilgi verdi.
Uzungöl Regülatörü ve HES Projesiyle, Atasu Regülatörleri ve Hes Projesi üzerinde yoğunlaşıldığını dile getiren Hacısalihoğlu, söz konusu projeler için DSİ Genel Müdürlüğü'ne müracaatta bulunulduğunu söyledi.
Projelerle ilgili olarak her türlü idari, mali ve teknik fizibilite çalışmalarının yürütüldüğünü kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle konuştu:
''Talip olduğumuz projelerin finansmanı için kredi kullanılacak. Bu konuda da gerekli temaslar sürdürülüyor. Özellikle Atasu regülatörleri ve HES Projesi için Trabzon Belediyesi ile işbirliği yapacağız. Bu konunun detaylı bilgisi de çalışmalar tamamlandığında kamuoyuna aktarılacaktır. Her iki projenin de Trabzonspor Kulübü'nden bir bedel ödemeden yapılması söz konusu olup, bugünkü serbest piyasa fiyatlarıyla yıllık üretilen elektrik miktarının yaklaşık olarak getirisinin 30 milyon YTL olması düşünülmektedir. Bu da kulübümüz adına son derece önemli bir sabit gelir kaynağıdır.''

iril
iste döndük dolasidk yine geldik basa, fatihi benden fazla görmek isteyen yokdur belkide burda, cok ugrasdim fatih gelsin diye ama elden ne gelirki, bazi arkadaslar istemiyordu fatihi ....

ama döndük dolasdik basa geldik : kombine al + forma al = fatih tekke

bukadar yane, hekrez formalara hücum etsin fatihi alir bizim yönetim.....

Fatih gelirse forma satışı patlar, kombine karaborsaya düşer zaten

Onur Civelek61
Fatih lider bir oyuncu. takım üzerinde son derece etkili. Ersun yanal kendi otoritesinin zarar görmemesi açısından soğuk bakıyor olabilir. aksi halde tabiki ister böyle bir oyuncuyu. bence ersun yanalın endişesi bu ve pekte haksız sayılmaz. Fatih gelecekte trabzona teknik direktör hattta başkan olmak istiyor. iki karpuz bi koltuğa sığmazmış. Tıpkı hakan şükürün takımda istenmemesi gibi

yada samet aybaba-hami olayı

Travelair
26.07.2008, 16:32
Fatih gelirse iddia ediyorum aya çıkarız

Şaka

Mesut AKYILDIZ
26.07.2008, 16:32
Eğer Ersun hoca Fatihi takımda görmek isteseydi bu mutlaka gündeme gelirde üstelik takımın onun yeteneklerine ihtiyacı oldugu bir dönemde ama Ersun hoca onu neden düşünmemiştir orasını hiç bilmiyorum.....

iril
26.07.2008, 16:34
Şurası bir gerçekki fatihin gelmesi ve ersun-fatih uyumu takımı zirveye taşır

Emo91
26.07.2008, 16:35
daha 2 ay önce taraftarin yarisi istemiyordu fatihi ne oldu anlamadim, suan istemegenler tatildemidir nedir???

bence alinmali.... ama eger alinirsa forvette umut, gökhan fatih isaac olucak, ozaman en az 2 tane forvet elde cürücek.....

bilmiyorum ama fatihden daha iyi golcü bulamayiz TS ye, banko 20 gol atar, onun ölüsü bizi götürür

AYYILDIZ
26.07.2008, 16:41
arkadaşlar belki yeri değil ama, bu haber beni çok sevindirdi. Sizlerle paylaşmak istedim. önceki sayfalarda verilmişse kusura bakmayın:)

-TRABZONSPOR, ENERJİ SEKTÖRÜNDE

TRABZON (A.A) - 26.07.2008 - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Bordo Mavi Enerji Elektrik Üretim Ticaret Limited Şirketi'ni devraldıklarını söyledi.
Hacısalihoğlu, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, yeni şirketin ilgilendiği projeler hakkında bilgi verdi.
Uzungöl Regülatörü ve HES Projesiyle, Atasu Regülatörleri ve Hes Projesi üzerinde yoğunlaşıldığını dile getiren Hacısalihoğlu, söz konusu projeler için DSİ Genel Müdürlüğü'ne müracaatta bulunulduğunu söyledi.
Projelerle ilgili olarak her türlü idari, mali ve teknik fizibilite çalışmalarının yürütüldüğünü kaydeden Hacısalihoğlu, şöyle konuştu:
''Talip olduğumuz projelerin finansmanı için kredi kullanılacak. Bu konuda da gerekli temaslar sürdürülüyor. Özellikle Atasu regülatörleri ve HES Projesi için Trabzon Belediyesi ile işbirliği yapacağız. Bu konunun detaylı bilgisi de çalışmalar tamamlandığında kamuoyuna aktarılacaktır. Her iki projenin de Trabzonspor Kulübü'nden bir bedel ödemeden yapılması söz konusu olup, bugünkü serbest piyasa fiyatlarıyla yıllık üretilen elektrik miktarının yaklaşık olarak getirisinin 30 milyon YTL olması düşünülmektedir. Bu da kulübümüz adına son derece önemli bir sabit gelir kaynağıdır.''

Yönetim mükemmel çalışıyor Allah bozmasın çok önemli bir kaynak getirecek klübe her yıl.

Emo91
26.07.2008, 16:43
bu arada....

dinamo moskowa - zenit oynuyor su anlarda.....

fathin daha 35. dakikada 2. sari kartlan atildi macdan... bu adam epeyi sikildi ordan, kovulmak icin ugrasiyor, bence besiktasa giderse cok yazik olucak..... istanbul takiminda nasil oynar bilemiyorum, trabzonsporluyum demek bu kadar kolay olmamali.....

süpriz transfer olarak biz alalim onu

iril
26.07.2008, 16:44
Yönetim mükemmel çalışıyor Allah bozmasın çok önemli bir kaynak getirecek klübe her yıl.
Umarım şirketin başına işbilir iyi bir profesyonel getirirler de şirket daha da büyür.

Erdal
26.07.2008, 16:53

Hoca Fatih i istedi :) .Ama ruslar kiralamaya yanaşmadı.

iril
26.07.2008, 16:58
Hoca Fatih i istedi :) .Ama ruslar kiralamaya yanaşmadı.

kaynak var mı?

Kasım BEKTAŞ
26.07.2008, 17:02
fatih bizanslılara gitmesinde trabzona gelmesede olur

Ahmet Başkaya
26.07.2008, 17:11
http://www.sporx.com/futbol/superlig/118845/
ne duruyoruz oyuncularımızı zirveye taşımak içinn

Erdal
26.07.2008, 17:14
kaynak var mı?

:) benim kaynak hocam...Sanıyorum güvenilir bulmadınız ....

mesut061
26.07.2008, 17:16
kaynak var mı?

27 milyon avro para harcıya biliyorsak 3-5 milyoncuk daha para bulabiliriz... :D

mesut061
26.07.2008, 17:19
Fatih eğer SEKİZTAŞ a giderse hayatınn hatasını yapar....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

Şurası bir gerçekki fatihin gelmesi ve ersun-fatih uyumu takımı zirveye taşır

Kesinlikle.... Hiç şüphesiz...!!! :bmn:

Berk
26.07.2008, 17:22
Başlık 2007-2008 Transfer Dosyası.Fatih'in bu konuda işi yok..;)

iril
26.07.2008, 17:24
Başlık 2007-2008 Transfer Dosyası.Fatih'in bu konuda işi yok..;)

başlık 2008-2009 transfer dosyası. dolayısıyla fatihe yer var :)

Atakan
Hangisi geçit vermeyecek? 4 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/9180__song001.jpg Song 82.99 % 145596Hangisi daha mücadeleci? 8 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/8190__egemen001.jpg Egemen Korkmaz 50.66 % 87997Hangisi geleceğin yıldızı? 10 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/2373__ceyhun001.jpg Ceyhun Gülselam 67.47 % 117401Sizce hangisi daha hırslı? 13 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/3155__song002.jpg Rigobert Song 87.35 % 153345Hangisi daha fırsatçı? 17 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/7148__isaac002.jpg Isaac 62.71 % 109319Hangisi daha sempatik? 21 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/7677__giray001.jpg Giray Kaçar 52.39 % 91036Hangisi daha iyi transfer? 30 http://www.sporx.com/i/sizcehangisi/891__song001.jpg Rigobert Song 58.07 % 50125

arifemre
haydi arkadaslar fatihin transfer edilmesi icin suni de olsa gündem olusturalim.:)
bu forumda günlerce olmayacak yildiray transferi gündem yapildi.
neden fatih konusunda bu kadar geride kaliyorsunuz?
sampiyonluk icin bir fatih tekke transferi öldürücü darbe olmaz mi?
forvetteki alternatifler sorun olmaz,3 forvetle oynariz.
satin almada sorun olursa kiralama yöntemi devreye sokulabilir.
forumda rusça bilen arkadaşlar varsa zenitin forumlarına girip hüseyin için suni gündem oluştursun. o adamı almamız lazım süper olun falan:)
sonrası kolay

Keleşoğlu
26.07.2008, 17:31
sayfa 777 ... 7-7-7 :)

coolank
26.07.2008, 17:32
Ruslar kiralamaya yanaşmıyor ..Kiralama işi mümkün değil gibi ..Haksız da değiller ..

Trabzonspor Fatih için minumum 4 milyon Euro vermesi gerekir ....

4 milyon Euro verilecek durum olsa ilk alınacak oyuncu Alex olurdu ...

Gökhan Ünalı aldıgımız zaman belki Fatih alınabilirdi ... Şu an çok zor ...

Bence tabii ki.....

Hüseyin konusuna katılıyorum. Rus takımlarının sitelerine girip gaz vermek lazım :))))

1 2 hafta var sanırım Rusya da devreye

umraniye34
26.07.2008, 17:36
yav bu fatih tekke beşiktaşa giderse zoruma gider yazık olur aslında bizimde alma şanşımız var
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

kurtcebe
26.07.2008, 17:38
Bırakın bu Hüsein düşmanlığını, Fatih Tekke neyse Hüseyinde odur, takım kaptanı efendi bi adam.
Mevkisine görede fena adam değil Trabzon dan alt yapıdan çıktığınıda unutmayın

keles76
26.07.2008, 17:40
ben siz ne dusunursunuz bilemem ama Fatih tekke bu takimda olursa bu genc ve yeni takim hizaya gelir istikamet kazanir hedefli olur yani baslarinda bir abi olur fatih alinabilirmi bilemem ama alinsa takima hoca kadar pozitif etki eder derim.Gerekiyorsa kulup uyelerinden ekstra para toplansin ve fatih alinsin

iril
26.07.2008, 17:40
Hüseyin düşmenı değilim. hüseyini bende çok severim. ama sanki fatih daha faydalı olur gibi geliyor. ikisi birlikte olursa daha iyi olur

coolank
26.07.2008, 17:48
Hüseyin düşmanlıgı ?????

İyi adam olması ve Trabzonsporda oynaması ...??

Yerlinin yerlisi olması ????

Şimdi daha iyi anlıyorum niye 24 yıldır bekliyoruz

hüseyin1975
26.07.2008, 18:04
sayfa 777 ... 7-7-7 :)

Allahdan bu Yorumu 666 sayfada yapmadin:p

Travelair
26.07.2008, 18:24
Hüseyin-Serdar Kurtuluş takası olsa ne dersiniz? Kabul mu red mi?

Hasan61
26.07.2008, 18:25
onlar kabul etmez

hüseyin1975
26.07.2008, 18:26

Senin Fikrinmi yoksa böyle bir olasilik varmi?

Bence olabilir ama Takimda Türk bir Agabeyin olmasi faydalidir bence

Cafer Bulur
26.07.2008, 18:31
benden net bir red.
anatoli tymochuk-hüseyin takasina ise kabul.:)

Travelair
26.07.2008, 18:33
Tymoschuk 20 milyon €'ya geldi Zenit'e yanılmıyorsam :) Onu zamanında alacaktık (transfermarkt'da 14.5)

Benim fikrim. Tek ön liberoları Cisse. Yabancı sıkıntıları var. Belki Cisse'yi daha önde de kullanabilirler. Serdar geçen sezon sakattı. Yani daha araları sıcak değil. Bizim de sağ beke ihtiyacımız var. Bir de dedim insanlar ne düşünüyor böyle birşey olsa. Belki bazıları Trabzonspor'un kaptanının bjk'ye verilmesine hem de çaylak bir genç için verilmesine karşı çıkar. Bazıları ise faydalı bulur bilemiyorum. Nabız tutuyorum :) Yani gündemimizde yok gerçekten. Ama kızmayın çoğu gazetenin verdiği haberlerden daha mantıklı bir olasılık

Kadir
26.07.2008, 18:35

Çok güzel olur böle bir olay. Sağ bek ve sol açık ihtiyacımız varsağ beki Serdar'la kapatmış oluruz. Ama Manda Yıldırım Demirören bile yemez böyle birşeyi :D

kalavara
26.07.2008, 18:51
yapmayın arkadaşlar bırakın şu hüseyin mevzusunu. adam iyiyse 11 oynar değise kenarda bekler. bu kadar konuşup da hüseyin'i de üzmemek lazım zira bir anlamı yok. ne takmışsınız hüseyin hüseyin. eskisi gibi mevkisinde rakipsiz değil. iyi performans gösterirse oynar yoksa oynamaz. yazıktır, hiç yoktan hemşerimizdir...

bi de hüseyin konusunu bırakıp oyuncu transferine yoğunlaşmalıyız bence. almanya kampı da başladı. artık transfer yapmazlar muhtemelen ama biz yine de bastırmalıyız derim...

Çagman
26.07.2008, 18:55
acımasız olmayın sevmeye bilirsiniz ama kırmak olmaz trabzonlu ve trabzonsporlu bir kişilik takımda olusu bile güzel motive etmesi yeterli bence ve gununde ise süper top oynuyor ne olursa olsun takımda kesinlikle kalmalı

ibrahim
26.07.2008, 19:15
bence olmaz
ama fatih tekke hüseyin takasi olabilir gibime geliyo
bunlar hüseyini istiyolardi bi ara benim duydugum 7 milyon euro civarindaydi
fatihe pas bile atmiyolar zenitte bi islerine yarayacagini sanmam

martinpetrov
26.07.2008, 19:46
dsmartta bjk-schalke maçı var şimdi.muhabir bi bjklı yöneticiye Tekke ile görüştünüzmü dedi.o da hayır biz transferi dondurduk diye cevapladı.İnşallah doğru söylüyordur.

iril
26.07.2008, 19:49
Trabzon kalecisine kavuştu
26 Temmuz 2008 / 19:35
Senagalli kaleci Tony Sylva 2.kez Trabzon'a geldi.

Trabzonspor ile sözleşme imzalamasına rağmen, kulübü Lille ile bonservis sorununu çözemeyen Senagalli Kaleci Trabzon'a geldi.

Lille'den alacağı olan 450 bin €uro karşılığında bonservisini alacağını söyleyerek Trabzonspor ile sözleşme imzalayan, ancak kulübün 900 bin €uro istemesiyle transferi sıkıntıya giren Sylva, Lille ile olan bonservis sorunun kendisin çözünce transfer gerçekleşti..

Sylva yarın Trabzonspor ile birlikte Almanya'ya hareket edecek.

Atakan
26.07.2008, 19:49
26– TONY MARİO SYLVA

Buda var kafilede:D

iril
26.07.2008, 19:54
karşılasaydınız adamı. keşke dün gelseydi. uzungölde stres atardı. adam baya stres yaşadı ama değecek sanırım :)

Emirhan Makul
26.07.2008, 19:59
tonii maryo sylvaaa lay la la lay lay laaayyyy tonii maryo sylvaaa lay la la lay lay laaayyyy :sevinç::tsbayrak::tsmeşale::meşale1::meşale1:

Can
26.07.2008, 20:03
:atki:oooooooooooo tony sylvaa oleyyyy:tsatkı:

iril
26.07.2008, 20:06
bu arada sami'nin lakabını buldum: Bolu Beyi

Bera B.
26.07.2008, 20:14
bu arada sami'nin lakabını buldum: Bolu Beyi

onun lakabı speedy gonzalez zaten ya :p

Mesut AKYILDIZ
26.07.2008, 20:14
Kaleci sorunuda çözüldükten artık transfer yapacagımızı zannetmiyorum yaparsak ancak Isac Promıse transferinde olduğu gibi düşeş bi transfer yaparız......

Ali Özcan
26.07.2008, 20:21
Arkadaşlar Fatih i ben de çok ama çok sever ve beğenirim ama bu yeni yapılanmada yeri olmadığı görüşündeyim...Yepyeni bir ruh, taze başlangıçlar...eskilerden bir kaptan kaldı bir de karabela...Tekke umarım bir gün yönetici olarak döner takıma...O giderken hem kaybetti hem de bize kaybettirdi...(manevi anlamda)...Önce benim adım Fatih soyadım Tekke, benim sağım solum oynamaz, Fener e asla gitmem ben Trabzonsporşuyum" dedi sonra da geçen yıl devre arasında "Rusya da mutsuzum, Trabzonspora haber gönderdim ama maliyetimi karşılayamıyorlar. Bu parayı ödeyecek herhangi bir takıma gidebilirim" dedi...Bunların hepsini Fatih in ağzından Lig Tv de kulaklarımla duydum...

Gelmesin Fatih artık...

UMUT BULUT - ISAAC - GÖKHAN ÜNAL ...

Bu adamlara güvenelim...

Fatih Bayrakdar
26.07.2008, 20:30
Tony Sylva Trabzon'da
Yeni transferimiz Tony Sylva bu akşam saatlerinde Trabzon'a geldi.

Havaalanından alınarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne getirilen Sylva yarın takımımızla birlikte Almanya'ya hareket edecek.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/26sylva1.jpg

futbalski60
26.07.2008, 20:31
Fatih ne bjk'ya ne Ts'ye gidecek.Büyük ihtimale Daum Köln'e alcak Fatih'i.Bu da Fatih Tekke'nin kariyeri için en isabetli transfer olur.Ayrıca Fatih'i Ts'te isteyenler ne mantıkla istiyo anlamış değilim.

Travelair
26.07.2008, 20:37
Sylva, Cale, Song, Colman, Isaac, Yattara + 2

Tahminim bu kontenjanda bir gevşetme olabilir yakında. Olmasa bile gerekli olduğu anda yabancı transfer etme hakkımız var, mazeret değil

Mesut AKYILDIZ
26.07.2008, 20:40
İlk defa belkide yabancılardan cok fazla verim alabileceğimizi düşünüyorum....

futbalski60
26.07.2008, 20:50
Isaac Promise yine gol atmış arkadaşlar.Nijerya 2-0 kazanmış hazırlık maçını goller obina ve Isaac'den

EmreBir61
26.07.2008, 20:58
İsaac fiyatını katlıyor desenize.Sözleşmede bir problem çıkarsa üzülürüm.Golleri gördükçe cavcavın içi gidiyordur:D

Koray
26.07.2008, 21:01
İsaac'ın her attığı gol başına Cavcav bi büyük rakı deviriyodur :)

İlker Akçay
26.07.2008, 21:02
futbalski60 kardeş sen nerden takip ediyon nijerya'nın hazırlık maçlarını ben geçen baya bi baktım bulamadım belki videoları vardır diye ayrıca bilgilendirmeler için saol:)

futbalski60
26.07.2008, 21:03
futbalski60 kardeş sen nerden takip ediyon nijerya'nın hazırlık maçlarını ben geçen baya bi baktım bulamadım belki videoları vardır diye ayrıca bilgilendirmeler için saol:)
www.kickoffnigeria.com (http://www.kickoffnigeria.com) burda haberler çıkıyo nijerya milli takımıyla ilgili

Cafer Bulur
26.07.2008, 21:03
Fatih ne bjk'ya ne Ts'ye gidecek.Büyük ihtimale Daum Köln'e alcak Fatih'i.Bu da Fatih Tekke'nin kariyeri için en isabetli transfer olur.Ayrıca Fatih'i Ts'te isteyenler ne mantıkla istiyo anlamış değilim.
ben de sana karsi bir soru sorayim;
sen hangi mantikla fatih tekkeyi istemiyorsun?

Mesut AKYILDIZ
26.07.2008, 21:05
İsaac gol attıkça cavcav'ın ömründen 5 sene götürüyordur......

futbalski60
26.07.2008, 21:06
ben de sana karsi bir soru sorayim;
sen hangi mantikla fatih tekkeyi istemiyorsun?
3 tane forvetimiz var gerek yok bence ayrıca rakamı çok yüksek neden isteyim ki?

İlker Akçay
26.07.2008, 21:10
www.kickoffnigeria.com (http://www.kickoffnigeria.com) burda haberler çıkıyo nijerya milli takımıyla ilgili

çok teşekkürler gollerin videolarınıda bulduğunda bizimle paylaşırsan çok mutlu oluruz :)

Cafer Bulur
26.07.2008, 21:14
3 tane forvetimiz var gerek yok bence ayrıca rakamı çok yüksek neden isteyim ki?
fb de 5 tane var.kezman,semih,guiza,burak ve ilhan parlak.
bjk de 4 tane var.bobo,nobre,holosko ve batuhan.
o halde bizde neden 4 tane olmasin?
fazla mal göz cikarmadigi gibi fazla forvetlerde iyidir.takimda rekabet olur.
bjk ye yar olacagina biz durumunu arastirip almak icin girisim yapsak olmaz mi?
olur veya olmaz ,orasi ayri bir konu.ama fatih icin bir girisim yapmaya deger bence.

futbalski60
26.07.2008, 21:15
çok teşekkürler gollerin videolarınıda bulduğunda bizimle paylaşırsan çok mutlu oluruz :)
önemli değil renkdaş Tv verdiyse bu maçı hemen videosunu koyarlar.Yayınlarsalar atarım.

Ustaalioğlu
26.07.2008, 21:18
Caption: Isaac Promise has made a move up in Turkey by joining Trabzonspor.

Promise joins Trabzonspor
Posted: 2008-07-16 15:13

Nigeria striker Isaac Promise has made a move up in Turkey by joining giants Trabzonspor.

The 20-year-old moves from Genclerbirligi after signing a four-year contract with their bitter rivals.

Promise's move to Tabzonspor as a free agent was disputed by Genclerbirlig who claim he is tied to the club until 2009.

Despite the deadlock over his contract the Turkish Football Federation approved his move to Trabzonspor.

Promise attracted attention from several big name football clubs in Europe, he went on trials with Manchester United alongside John Mikel Obi in 2003, but was unsuccessful.

After being linked with Dutch outfit Feyenoord Rotterdam he eventually signed for Genclerbirligi in in August 2005.

Promise scored 12 goals in his first season in Turkey which attracted interest from several clubs in the country

He confirmed his status as a top player in the Turkish league by scoring 15 goals last season

18inde 12 gol, 19unda 15 gol, ben Promise nin yedek kalacagini dusunmuyorum.
Ayrica Trabzonspor'dan dev diye bahsetmisler, o da ayri hos bir durum....

Onur Civelek61
26.07.2008, 21:21
harikasın Isaac :)

futbalski60
26.07.2008, 21:21
fb de 5 tane var.kezman,semih,guiza,burak ve ilhan parlak.
bjk de 4 tane var.bobo,nobre,holosko ve batuhan.
o halde bizde neden 4 tane olmasin?
fazla mal göz cikarmadigi gibi fazla forvetlerde iyidir.takimda rekabet olur.
bjk ye yar olacagina biz durumunu arastirip almak icin girisim yapsak olmaz mi?
olur veya olmaz ,orasi ayri bir konu.ama fatih icin bir girisim yapmaya deger bence.
Bizde de 4 tane var Ergin'i de sayarsak:)
Haklı olduğun noktalar var Cafer abi ama biz tek kulvarda yarışıyoruz ayrıca istanbul kulüplerinin bütçeleri geniş.Biz Fatih'i alsak Umut ve Isaac'den biri ilk 18 e giremeyecek ve dolaysıyla harcanacak.Fatih en başta düşünülebilirdi ama şuanda forvetlerimiz yeterli bence Fatih'e verilecek parayla iyi bir ortasaha oyuncusu alınır ve daha faydalı olur.

Cafer Bulur
26.07.2008, 21:27
Bizde de 4 tane var Ergin'i de sayarsak:)
Haklı olduğun noktalar var Cafer abi ama biz tek kulvarda yarışıyoruz ayrıca istanbul kulüplerinin bütçeleri geniş.Biz Fatih'i alsak Umut ve Isaac'den biri ilk 18 e giremeyecek ve dolaysıyla harcanacak.Fatih en başta düşünülebilirdi ama şuanda forvetlerimiz yeterli bence Fatih'e verilecek parayla iyi bir ortasaha oyuncusu alınır ve daha faydalı olur.
sende haklisin.
ben fatihin maliyetinin az olmasi acisindan kiralik alinmasini uygun bulmustum.
ama arkadaslarin dediklerine göre kiralik vermeye yanasmiyorlar.
senin de dedigin gibi orta sahaya bir oyuncu alsak daha iyi olur.
ki bence orta sahaya hücuma yönelik bir takviye gereklidir.
bu arada ben zannedersem tam bir transferkolik oldum.:)

Kasım Hilal
26.07.2008, 21:52
sende haklisin.
ben fatihin maliyetinin az olmasi acisindan kiralik alinmasini uygun bulmustum.
ama arkadaslarin dediklerine göre kiralik vermeye yanasmiyorlar.
senin de dedigin gibi orta sahaya bir oyuncu alsak daha iyi olur.
ki bence orta sahaya hücuma yönelik bir takviye gereklidir.
bu arada ben zannedersem tam bir transferkolik oldum.:)

Aslında zamanında Gökhan'a 6,25 milyon verebilecek gücümüz var iken Fatih için 7,5 milyon harcamak daha mantıklı idi..
Şimdi ise Fatih'in Zenit'ten daha iyi bir Avrupa takımına gitmesini istiyorum sadece..
En azından daha iyi bir lige..

Hüseyin İlkin
26.07.2008, 21:57
Isaac'ın sırayla her maçta goller atması güzel bir gelişme,sezon öncesi iyi bir mesaj veriyor.Her ne kadar Nijerya maçlarını izlemesemde bizde de böyle oynar umarım.

Murat TONBUL
26.07.2008, 22:06
kaleci sorunu da ortadan kalktı çok şükür.
hayırlı uğurlu olsun takımımız adına.tolga ve onur çok şey öğrenecekler bu kaleciden.

hos_cocuk61
26.07.2008, 22:09
kaleci sorununuda hallettik artık bize ortasahada 10 numara diye halk dilinde tabir edilen bir futbolcu şart

Murat TONBUL
26.07.2008, 22:20
almanya kampı sonuna kadar transfer olacağını düşünmüyorum.
kamptan sonra ihtiyaç duyulursa yapılabilir.ama yapılmasa da çok güzel kadrmuz oldu.
takım olabilmek önemli olan.takım oyunu oynayabilirsek kimse duramaz önümüzde.

Baggio
26.07.2008, 22:21
arkadaslar......bugüne kadar gelmis,gecmis futbolcu olarak fatih tekke tartisilmaz. bende fatih tekkeyi cok seviyorum ve beyeniyorum. belki yüzde 98'i bana kizacak,ama,bence fatih tekke nin transferi trabzon icin pek iyi olmaz. maliyeti bir kenara. ama artik yeni bir devir ve baslangica gidildi ve bunu devam ettirmeli. birde bence nekadar fatih tekke bir futbolcuya yardimci olabili,okadarda bloke edecegini düsüniyorum. bence artik yeni degerleri kazanmamiz gerekiyor ve bu stratejiyi devam kovalamak zorundayiz. kusura bakmayin

Murat TONBUL
26.07.2008, 22:23
100 numara takım olduk.
daha transfer olmasa da olur :D

Umut ÖZTÜRK
26.07.2008, 22:32
Geliyoruz !!!!!!!

Napoli
26.07.2008, 22:33
Geliyoruz Ulan!

Koray
26.07.2008, 22:34
Sıkı dur istanbul !

Onur Civelek61
26.07.2008, 22:42
Bu yıl bizim yılımız olacak o kadar!!!

Emirhan Makul
26.07.2008, 22:43
Bordoooooooooooooooooooooooooooo

yns_emre61
26.07.2008, 22:44
ısaac 'ın videoları var mı :S

Onur Civelek61
26.07.2008, 22:45
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Muhammed
26.07.2008, 22:45
3. Hafta beşiktaşı ezmemiz lazım hadii

Onur Civelek61
26.07.2008, 22:46
3. Hafta beşiktaşı ezmemiz lazım hadii

8taşı 9taş yapıcaz :)

Soner Kurt
26.07.2008, 22:56
gaza gelmişiz yine :D

cas_per_61
26.07.2008, 22:59
renkdaşlar engin baytarı disiplinsizlik ten kadro dışı bırakmış paf takımıyla anteramana çıkıyomuş g.birliği den şu adamı alamadık gözüm kaldı ya hani şole cavcava biraz harçlık verip engini alsak nasıl olur arkadaşalar

Yasin Altuntas
26.07.2008, 23:05
renkdaşlar engin baytarı disiplinsizlik ten kadro dışı bırakmış paf takımıyla anteramana çıkıyomuş g.birliği den şu adamı alamadık gözüm kaldı ya hani şole cavcava biraz harçlık verip engini alsak nasıl olur arkadaşalar

Isaac olayindan sonra Cavcav hayatta daha bize Oyuncu vermez :)

lazrail8989
26.07.2008, 23:10
100 numara takım olduk.
daha transfer olmasa da olur :D
10 numara olmadığı sürece fazla bişey yapamayız

Onur Civelek61
26.07.2008, 23:17
Isaac olayindan sonra Cavcav hayatta daha bize Oyuncu vermez :)

Hülle yoluyla alalım :D bi kerede biz yapalım ama Cavcav garanti nalları diker:D:D:D

futbalski60
26.07.2008, 23:20
isabetli transfer olur çoğu kişinin görüşü bu kendisi Trabzonluymuş ben Kayserili diye biliyordum 38 numarayı bir arkadaşının ricası üzerine giyiyormuş

Atakan
26.07.2008, 23:27
hülle yolu ne ya hülle ne demek ben anlamıyorum

Kaan
26.07.2008, 23:29

Aynı kaderi paylaşıyoruz... :D

iril
26.07.2008, 23:29

oyuncuyu siz almak istersiniz ama kulübü size olan gıcıklığından dolayı size vermez. sizde kurnazlık yapar başka bir takımla anlaşırsınız oyuncuyu o takım alır siz o takımdan alırsınız. size vermeyen kulüp başkanı bu durumda .öt olur :)

Onur Civelek61
26.07.2008, 23:34
oyuncuyu siz almak istersiniz ama kulübü size olan gıcıklığından dolayı size vermez. sizde kurnazlık yapar başka bir takımla anlaşırsınız oyuncuyu o takım alır siz o takımdan alırsınız. size vermeyen kulüp başkanı bu durumda .öt olur :)
:D:D süper bi açıklama sözlüğe geçmesi için federasyona mail atalım:D hülle böyle açıklanır:D federasyon sözlüğünün yeni basımına yetiştirelim:D:D

iril
26.07.2008, 23:35
tezahürat istemez :)

iril
26.07.2008, 23:37
bu arada sivas 3-0 yenilmiş. Avrupadan silindik artık. dördüncü büyük takımımız bile varlık gösteremiyo :)

Kaan
27.07.2008, 02:18
Ya yeri değil ama çok sinirlendim arkadaşlar... :hırr:mad:

http://www.fotomac.com.tr/ana101.html

Beşiktaş yönetimi açıklama yaptı iddaalar yalan , ilgilenmiyoruz diye :mad: Adamlar daha anlaştı manlaştı diyor..! :hırr

Recep Alkan
27.07.2008, 02:20

Beşiktaş yönetimi açıklama yaptı iddaalar yalan , ilgilenmiyoruz diye :mad: Adamlar daha anlaştı manlaştı diyor..! :hırr

ya bu fotomacın her sene yaptıgı seyler kardesım. her sene faatıhıfenere satardı bu sene besıktasa. bırakın okumayın bunları. tıraj yaptırmayın bu adamlara ya. resmı ımzayı atsın sonra ınanın. hıkaye bunlarrrrrrr.

futbalski60
27.07.2008, 02:24

Altındaki haber daha felaket.Mehmet Topuz sırada diye haber yapmışlar:)

Recep Alkan
27.07.2008, 02:25
Altındaki haber daha felaket.Mehmet Topuz sırada diye haber yapmışlar:)

bu besıktas hıc uslanmayacak ya. bu sene o kadar gerımızde kaldılar o kadar nal topladılar. hala konusuyorlar ya. yazık valla. zaten ezıklerdı ıyıce ezdıler kendılerını.

leavemealone
27.07.2008, 02:25
Fotomac sylva icin 600 bin euro ödedigimizi yazmis .. Habu adam bonservisini kendi cözmicekmiydi ? Bu haberin dogruluk payi varmidir ??

-------------------------------------
Sylva resmen
Yanal'ın "Kampta sorunlu futbolcu olmasın" demesi üzerine harekete geçen yönetim, Fransızlara 600 bin euro ödeyerek bu transferi bitirdi.

Yanal bastırdı
Trabzon, Lille'den kaleci Sylva'nın bonservisini dün aldı. Yanal'ın "Sorunlu futbolcuyla kampa başlamayalım" demesi üzerine harekete geçen yönetim, geçici lisans çıkarıp Fransız kulübüyle FIFA'lık olmak yerine Lille'e 600 bin euro ödedi.

Trabzon'a geldi
Antalya'da iki gün tatil yapan Senegalli oyuncu dün menajeri Chinda ile Trabzon'a geldi. Sylva'yı Trabzon Havalimanı'nda, kulübün genel müdür yardımcısı Altuğ Atalay karşıladı. Sylva, bordo-mavili takımla Almanya'ya gidecek.

tunganyan
27.07.2008, 03:13
Fotomac sylva icin 600 bin euro ödedigimizi yazmis .. Habu adam bonservisini kendi cözmicekmiydi ? Bu haberin dogruluk payi varmidir ??

-------------------------------------
Sylva resmen
Yanal'ın "Kampta sorunlu futbolcu olmasın" demesi üzerine harekete geçen yönetim, Fransızlara 600 bin euro ödeyerek bu transferi bitirdi.

Yanal bastırdı
Trabzon, Lille'den kaleci Sylva'nın bonservisini dün aldı. Yanal'ın "Sorunlu futbolcuyla kampa başlamayalım" demesi üzerine harekete geçen yönetim, geçici lisans çıkarıp Fransız kulübüyle FIFA'lık olmak yerine Lille'e 600 bin euro ödedi.

Trabzon'a geldi
Antalya'da iki gün tatil yapan Senegalli oyuncu dün menajeri Chinda ile Trabzon'a geldi. Sylva'yı Trabzon Havalimanı'nda, kulübün genel müdür yardımcısı Altuğ Atalay karşıladı. Sylva, bordo-mavili takımla Almanya'ya gidecek.
çok sçma ve dengesiz bi haber bikere sylvanın bonzervisi ilk başta 450bin avroydu yani klübün sylvaya borcu...daha sora klüp bonservisi 900bin avro die söyledi artmış hali bu...ki eğer bunu bile ödesek 900-450:45bin avro maksimum vermişizdir...ama yöneticiler parasız olduğu için lamak istediler en kötü ihtimalle pazarlık ypatılar o kadar yani adamların istediği 900bin avro bikere aşmış bi paraydı zaten bütçenin üstüne çıktık bu kadr fazla vemriş olamazlar en fazla 200 300bin avro o bile zor..kaleci bonservisini kendisi halledip geelcekti!!

Gökhan Öz
27.07.2008, 03:49
Kalecimizi de aldık geriye bir tane transfer kaldı o da ortasahaya hücum gücü yüksek bir oyuncu

bakigokhan
27.07.2008, 03:49
Fotomaç gazetesine çeşitli ebatlarda ve renklerde (siyah beyaz, sarı kırmızı, sarı lacivert) üzerinde Fatih Tekke yazılı donlar yollayalım. Çünkü bu bahsi geçen takımlar ancak bunları alabilir. Bu gazete de hangi çocuğa biçmişse olnları ona giydiirir. Bu arada yalanlama haberi garanti di mi? Şimdi yok yere şey olmayalım. Ntv falan da vermiş haberi...:(

Burak
27.07.2008, 03:51
Bugun gs nın gent maçını ızledım bır ara gundemımızde olan ruız gonzalez de oynuyordu thijs le beraber, ben cok begendım keske alabilsek onu, ortalrı kesmeleri güzel iyide adam gecıyor gole de yakın oynuyor

Gökhan Öz
27.07.2008, 03:52
Fotomaç gazetesine çeşitli ebatlarda ve renklerde (siyah beyaz, sarı kırmızı, sarı lacivert) üzerinde Fatih Tekke yazılı donlar yollayalım. Çünkü bu bahsi geçen takımlar ancak bunları alabilir. Bu gazete de hangi çocuğa biçmişse olnları ona giydiirir. Bu arada yalanlama haberi garanti di mi? Şimdi yok yere şey olmayalım. Ntv falan da vermiş haberi...:(
Bjk'nın Fatih'i alabilmesi için Bobo'yu satması lazım.Sinan Engin de radyospor da Bobo'yu satmayacağız dedi.

bakigokhan
27.07.2008, 04:00
sağolasın valderama da iyi adamidi:) ama o en son dünya kupası oynadığında sen 9 yaşındaydın:) baya iyi bi hafıza var demek ki. Ya uykularımı kaçırıyor bu gazete bozuntusu yüzünden. Hele o fotomontajları yok mu adamı çıldırtıyor. Trabzonspor'u yazanlar bi acayip zaten. Neyse ben şimdi uyuyabilirim :D sağolasın

seyyah61
27.07.2008, 04:01

Aynı kaderi paylaşıyoruz... :D
Siz Kemal Sunal'in Süt Kardesler filmini seyredin. :D :D :D Anlarsiniz

Gökhan Öz
27.07.2008, 04:03
sağolasın valderama da iyi adamidi:) ama o en son dünya kupası oynadığında sen 9 yaşındaydın:) baya iyi bi hafıza var demek ki. Ya uykularımı kaçırıyor bu gazete bozuntusu yüzünden. Hele o fotomontajları yok mu adamı çıldırtıyor. Trabzonspor'u yazanlar bi acayip zaten. Neyse ben şimdi uyuyabilirim :D sağolasın
inanmazsın 6 yaşımdan beri futbol hastasıyım:)Asprilla,escobar bu isimleri 94 de babam dünya kupasını izlerken öğrenmiştim.Valderrama saçları ve hareketleriyle hep diikkatimi çekti ondan seviyorum

Fatih Tekke'nin ben yüzde 90 Köln'e gideceğine inanıyorum

Burak
27.07.2008, 04:11
inanmazsın 6 yaşımdan beri futbol hastasıyım:)Asprilla,escobar bu isimleri 94 de babam dünya kupasını izlerken öğrenmiştim.Valderrama saçları ve hareketleriyle hep diikkatimi çekti ondan seviyorum

Fatih Tekke'nin ben yüzde 90 Köln'e gideceğine inanıyorum

Asprilla gibi oyuncumuz olsaydı keske takım tadından yenmezdı :) Tekke haberlerı benı korkutuyor acıkcası, ınsallah gelmez Trabzonspor'dan baska bı takım ıcın Turkıye'ye

bakigokhan
27.07.2008, 04:12
Escobar'ı kendi kalesine gol attı diye vurmuşlardı. İtalya 90 ilk dünya kupamdır benim de Maradona'nın nasıl bişey olduğunu çözmeye çalışıyorum hala:) Kaç yaşımda gittiğimi hatırlayamadığım bir sene maç gitmiştik babamla:) O Avni Aker'in koltuksuz halindeki tozu yuttun mu hapı da yuttun demektir:D O maça gittikten sonra birbirimizi daha fanatik hale getiren bir ilişkiye dönüştü bizim baba oğul ilişkisi:D Şimdi Türkiye'nin sağlığı sıhati açısından Trabzonspor'un ne kadar önemli bir yerde olduğunu bu ilişki sayesinde anladım diyeblirim. Zira ikimiz de gaza gelmekte hiç zorlanmıyoruz:D Allahtan Trabzonspor var da enerjimizi bir noktaya kanalize edebiliyoruz:D Galiba bu Trabzonsporlu olan herkes içn aynı :D

Ben de Köln'e gideceğini umuyorum.

TSKara61
27.07.2008, 04:13
Cernat'imi alsak acabaaaaa

Burak
27.07.2008, 04:14

Ahmet ne Cernat'ı adam ah vahları oynuyor

Gökhan Öz
27.07.2008, 04:18
takımı bonservisini yeni almadı mı onun?Alabilirsek Ersun Yanal'ın eski öğrencisi vardı Haminu Draman hatta cavcav bu oyuncuyu sattı diye Ersun hoca istifa etmişti yanlış hatırlamıyorsam top tekniği çok iyi,adam eksiltiyo,hızlı ve sol açık.Gana milli takımında oynuyo ayrıca, kulübü de Lokomotiv moskova sanırım

bakigokhan
27.07.2008, 04:22
Bence Ersun Yanal'ın futbol anlayışı sebebiyle oyun kurucu alınmayacak. Ya da gerçekte ihtiyaç duyulursa Almanya kampı sonrasında alınır. Çünkü bu takım nasıl futbol oynuyor kimse bilmiyor.İdman maçları bunun için de ölçü değil. Manisaspor'da Zelenka diye biri vardı sparta prag'dan alındığında hepimiz şaşırmıştık(hepimiz derken bizim aradaş çevresi:) ). jun'a ne olduysa bu adamcağızın da başına aynısı geldi. Uğur inceman ve Metin de bildiğim kadarıyla Giray hoca zamanında piyasaya çıkmaya başladı. (emin değilim bunun araştırılması gerek)

Engin Baytar gelecekte adından söz ettirebilecek yetenekte biri bence. Bu sene Gençlerbirliği'nin attığı gollerdeki payı çok büyük. Duran topları çok iyi kullanıyor. İki forvet arkasında da oynayabilecek yetenekte. Umarım bir gün topraklarına geri döner.

a.fındıkoğlu
27.07.2008, 04:24
yaa alabilsekte riquelme yi alsak ..cok mu hayalperestim..

Gökhan Öz
27.07.2008, 04:28
Bence Ersun Yanal'ın futbol anlayışı sebebiyle oyun kurucu alınmayacak. Ya da gerçekte ihtiyaç duyulursa Almanya kampı sonrasında alınır. Çünkü bu takım nasıl futbol oynuyor kimse bilmiyor.İdman maçları bunun için de ölçü değil. Manisaspor'da Zelenka diye biri vardı sparta prag'dan alındığında hepimiz şaşırmıştık(hepimiz derken bizim aradaş çevresi:) ). jun'a ne olduysa bu adamcağızın da başına aynısı geldi. Uğur inceman ve Metin de bildiğim kadarıyla Giray hoca zamanında piyasaya çıkmaya başladı. (emin değilim bunun araştırılması gerek)

Engin Baytar gelecekte adından söz ettirebilecek yetenekte biri bence. Bu sene Gençlerbirliği'nin attığı gollerdeki payı çok büyük. Duran topları çok iyi kullanıyor. İki forvet arkasında da oynayabilecek yetenekte. Umarım bir gün topraklarına geri döner.
Engin'i Gençlerbirliği taraftarı hiç sevmiyo.2 hafta önce al-karalar'dan bir abiyle konuşmuştum baya atıp tuttu hakkında.Kendisi Trabzonludur diyo ama Almanyada büyümüş 38 numarayı da çok sevdiği bir abisinin ricası için giyiyormuş.G.birliğinden kaçmak için her şeyi yapıyomuş hatta idmandan sonra sigara içmiş atılmak için:)Bu abi güvenilir biri öyle yalan söylemez doğrudur bence zaten yalan söyleyecek yaşta değil:)

FANATIK61
27.07.2008, 04:29
Dün Aksam Köln - Münih macina baktim. Mactan sonra Daum bir forvet oyuncusuna daha ihtiyac duyduklarini belirtdi.

Fatih Tekke ???

bakigokhan
27.07.2008, 04:32
Engin'i Gençlerbirliği taraftarı hiç sevmiyo.2 hafta önce al-karalar'dan bir abiyle konuşmuştum baya atıp tuttu hakkında.Kendisi Trabzonludur diyo ama Almanyada büyümüş 38 numarayı da çok sevdiği bir abisinin ricası için giyiyormuş.G.birliğinden kaçmak için her şeyi yapıyomuş hatta idmandan sonra sigara içmiş atılmak için:)Bu abi güvenilir biri öyle yalan söylemez doğrudur bence zaten yalan söyleyecek yaşta değil:)

ben gider onunla kafa kafaya bir paketi deviririm. Sonra da sağlıklı yaşam derslerine başlarız transferden sonra:D Yeterki gelsin. Al karalar zaten mevcut politik duruşlarıyla bir Trabzonlu'nun içinde bulunamakta zorlanacağı bir noktada:) Gerçi cavcav gibi bir tüzzar zihniyetle neyin alı karası o ayrı ama :D

Gökhan Öz
27.07.2008, 04:38
Dün Aksam Köln - Münih macina baktim. Mactan sonra Daum bir forvet oyuncusuna daha ihtiyac duyduklarini belirtdi.

Fatih Tekke ???
Ben de Tekke diyorum.Daum zaten Fatih Tekke hayranı.Olaylı Cem papila maçından sonra basın toplantısında bu maç için konuşulacak tek şey Fatih Tekke'nin attığı goldür demişti.Fatih'in bundesligada kendine geleceğine inanıyorum ümit özat ve mondragon da var yabancılık çekmez inşallah köln'e transfer olur.

bakigokhan
27.07.2008, 04:48
İshiaku diye birisini almışlar. 4.500 € da toplamda harcadıkları para. Bu klübün maddi durumu Fatih'i alabilecek kapasitede mi? Hani 90 lardaki köln olsa elbette de şimdi? Shalke falan istese alabilirler derim de. Bonservise bu almanlar o kadar para vermiyorlar bildiğim kadarıyla. Bayern ve Shalke hariç tabi

Gökhan Öz
27.07.2008, 04:51
valla almak zorundalar:) Fatih'in durumu hepimizi çok üzüyo Rus takımı kiralamaya da yanaşmıyo ucuza da satmazlar Allah Fatih'e sabır versin zor günler geçiriyo gerçekten

bakigokhan
27.07.2008, 04:57
zor ya bu adamlar alamaz gibi. Vermezler. İspanya olsa anlarım da Almanlar da çok sıkı be para konusunda:D

cyberentalpi
27.07.2008, 11:01
Ben hala Zafer Yelen istiyorum. Belki Hami den bu yana fririk gollerini cok ozledigim icin

ilhan
27.07.2008, 11:20
Ben hala Zafer Yelen istiyorum. Belki Hami den bu yana fririk gollerini cok ozledigim icin

Bu sene Colman olsun Selçuk olsun bir çok serbest vuruş golü izleyeceğimizi düşünüyorum abi :) Hami gibi atan bir daha yeryüzüne gelmez ama bu sene serbest vuruşlardan gol izleyeceğimize inanıyorum.

Atakan
27.07.2008, 11:30
Anladım:D açıklama için tşk

Samet KILIÇ
27.07.2008, 11:30
Bu sene Colman olsun Selçuk olsun bir çok serbest vuruş golü izleyeceğimizi düşünüyorum abi :) Hami gibi atan bir daha yeryüzüne gelmez ama bu sene serbest vuruşlardan gol izleyeceğimize inanıyorum.

bende yattaranın bu sene frikikten gol atacagı düsüncesindeyim

İskender YILMAZ
27.07.2008, 11:31
ohh sylva da gelmiş şimdi geriye bi 10 kaldı.. :) yönetim ne aç taraftarımız varmış, doyuramadık diyordur..

ÖmerFarukYılmaz
27.07.2008, 11:39
Böylece kaleyide garantiledik...

jacek cyzıo
27.07.2008, 11:39
Kalecimizi de aldık geriye bir tane transfer kaldı o da ortasahaya hücum gücü yüksek bir oyuncu
bu takıma orta saha şart sonra kıvranırız ara transfer başlasın diye.

kalavara
27.07.2008, 11:42
evet millet son sürat yönetimi sıkıştıralım bence. bir oyuncu daha, kuyruğuna gelmişken dönmek olmaz... hadi sadri başkan son bir oyuncu daha, lütfeeen.

Onur Civelek61
27.07.2008, 11:42

Ceyhun'u unutmayalım :)

hüseyin1975
27.07.2008, 11:44
Zaferide alsaydik iyi olacakdi.
Bakalim Ersun Hocam hazirlik Maclarindan sonra ne diyecek.

O isterse Transfer yapilacakdir.

Travelair
27.07.2008, 12:37
Hani bizim zenginlerimiz? Kulübe faizsiz borç versinler bari sol açık ile oyunkurucuyu öyle karşılayalım

hüseyin1975
27.07.2008, 12:53
http://www.fcenergie.de/saison/spiel.php?ID=5085

Cagdas ilk Hazirlik Macinda Frikikten Gol atmis.
Bugün Ankaragücü ile Maclari var.

Gittigine "üzüldügüm" tek eleman.

Travelair
27.07.2008, 13:01
Çağdaş varken Egemen'e ne gerek var diyen arkadaşlar vardı. Bence de benzer stildeler ama Egemen meziyetleriyle daha kaliteli bir futbolcu. Sezon içerisinde bunu inşallah görürüz

Birtan Karaman
27.07.2008, 13:05
bence suan ırtbarıyle transfer kapanmıstır dun sadrı baskanın kafırga tvde acıklamalarını ızledım dedıkı hocamız basın acıklamasında transfer lazım dedı aıyoruz dedı ama bız almanya kampı raporlarına gore hareket edecegız ama sunu soyleyebılırımkı buyuk ıgtımalle daha olması ımkansız''dedi.

Cafer Bulur
27.07.2008, 13:05
http://www.fcenergie.de/saison/spiel.php?ID=5085

Cagdas ilk Hazirlik Macinda Frikikten Gol atmis.
Bugün Ankaragücü ile Maclari var.

Gittigine "üzüldügüm" tek eleman.
ilk hazirlik maclari degildi,hazirlik kampindaki ilk hazirlik maciymis.
ben de ilk basta cagdasin gitmesine üzüldüm ama yerine tranfer edilen giray ve egemen i gördükten sonra bu üzüntüm kayboldu.
yine de cagdas yüregi ile oynayan iyi bir oyuncumuzdu,cottbus da basarilar diliyorum kendisine.

Hüseyin İlkin
27.07.2008, 13:11
Egemen-Giray-Song üçlüsünü gördükten sonra Çağdaş'ı konuşmamız gerek bence,üçü de Çağdaş'ın kalitesinin çok ama çok üstünde elemanlar.

Bizim hazırlık maçlarından hepsini umarım D-Smart verir,sadece üç maçı verecek diyordu bugün biri.

Hasan61
27.07.2008, 13:13
Egemen-Giray-Song üçlüsünü gördükten sonra Çağdaş'ı konuşmamız gerek bence,üçü de Çağdaş'ın kalitesinin çok ama çok üstünde elemanlar.

Bizim hazırlık maçlarından hepsini umarım D-Smart verir,sadece üç maçı verecek diyordu bugün biri.
az önce baktım sadece 3 maç yayın akışında var

Birtan Karaman
27.07.2008, 13:13
arkadaslar toulouse takımında bır Moussa Sissoko bılmem tnırmısınız 18 yasında supoer yetenek bence orta alana eger takvıye gerekıyorsa dusunmeden almalıyız.

Harun
27.07.2008, 13:14
Süreki on numara ,isteği var.Ortasahanın ilk üçü garanti Yattara,Selçuk,Colman.Eksik olan taraf bana göre sol taraf.Bu şartlar altında 10 numara alınırsa kim oynamayacak?

OKANIZM
27.07.2008, 13:17
sol tarafa fransada oynayan ve yattaranın milli takımdan arkadas olan ve bence yattaradan daha hızlı ve daha kıvrak futbol zekası daha üstün olan FODE MANSARE alınırsa bu takım kesinlikle sıkıntı cekmez

Birtan Karaman
27.07.2008, 13:19
sol tarafa fransada oynayan ve yattaranın milli takımdan arkadas olan ve bence yattaradan daha hızlı ve daha kıvrak futbol zekası daha üstün olan FODE MANSARE alınırsa bu takım kesinlikle sıkıntı cekmez
gelmıyorum dedı sene basında.bu arada afrıka kupası bızım kabusumuz olacak song,tony,yattara,isaac,hepsı gıdıyor.

Hasan61
27.07.2008, 13:21
gelmıyorum dedı sene basında.bu arada afrıka kupası bızım kabusumuz olacak song,tony,yattara,isaac,hepsı gıdıyor.
bu sene afrika kupası yok
bildiğim kadarıyla

Ahmet Faruk
27.07.2008, 13:26
Gonzalez diye biri geçti sanırım burda bi ara...
Nedir çıkış noktası...

Cafer Bulur
27.07.2008, 13:27
bu sene afrika kupası yok
bildiğim kadarıyla
afrika kupasi yok ama dünya kupasi eleme maclari var.
yani afrikali oyuncularimiz ile bu konuda bir sikinti yasayabiliriz.
zamaninda dönmeleri cok ama cok önemli.

Travelair
27.07.2008, 13:31
Gonzalez diye biri geçti sanırım burda bi ara...
Nedir çıkış noktası...

Can sıkıntısı

Ahmet Faruk
27.07.2008, 13:33
Can sıkıntısı

İkinci bir Aimar veya Yıldıray vakası başlamadan bitti yani :D

unique
27.07.2008, 13:34
Kadro, orta saha dışında bayağı alternatifli oldu. Orta sahaya bir-iki adam daha lazım;biri sol açık olmalı. Sakat-ceza durumlarında sıkıntı yaşayabiliriz, böyle düşünüyorum.

Semih
27.07.2008, 13:36
bence de bir sol açık lazım ama istemeye utanıyorum:D

Cafer Bulur
27.07.2008, 13:38
Kadro, orta saha dışında bayağı alternatifli oldu. Orta sahaya bir-iki adam daha lazım;biri sol açık olmalı. Sakat-ceza durumlarında sıkıntı yaşayabiliriz, böyle düşünüyorum.
katiliyorum,orta saha ya 2 olmasada 1 oyuncu daha gerekli diye düsünüyorum.
zirveye oynamak icin alternatifler cok önemli.
nasil ki savunma ve forvette bu alternatifler varsa orta sahada da olmalidir.
ki orta saha bir takimin beynidir, orada bol kalite olmadan basarinin gelmesi cok zordur.

Semih
27.07.2008, 13:46
Gazetelerin bugün yaptığı transferler
27 Temmuz 2008 http://www.hurriyet.com.tr/_np/0798/6050798.jpg Turkcell Süper Lig'in 2008/2009 sezonu için geri sayım başladı... Takımlar ise kadrolarını güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor...

Bugün çıkan bazı gazeteler ise Fatih Tekke'yi Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/beşiktaş/)'a, Xabi Alonso'yu Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)'ye transfer etti bile...

hiç beklemezdim iyi dalga geçmiş hürriyet:D:D

Dogan
27.07.2008, 13:46
Orta sahanın ortası ve sağı için yeterince alternatif olduğunu düşünüyorum. Sol tarafı da antrenman performansına göre Barış, Sami götürebilir gibi görünüyor. Ayrıca Fatih de var. Sol taraf harici yapılacak transferler kadroyu fazlasıyla şişirecek...

Napoli
27.07.2008, 13:47
yeşilkoye yakın oturan varsa futbolcuları gormeye gdiebilir havalimanına uçak rotar yapmıs 2 saat kadar ordalar,simdi ablamla kosntum bi idman thsortude kaptı benim için :)

Semih
27.07.2008, 13:48
yeşilkoye yakın oturan varsa futbolcuları gormeye gdiebilir havalimanına uçak rotar yapmıs 2 saat kadar ordalar,simdi ablamla kosntum bi idman thsortude kaptı benim için :)

izdihama sebebiyetten yargılanman yakındır:D

Napoli
27.07.2008, 13:50
izdihama sebebiyetten yargılanman yakındır:D

şimdi ablamla kosntum,yemek falan yiyrolarmış falan Sani şener karsılamış onları Tavın yonetim kurulu başkanı,valla ben leventeyim yakın olsam giderdim :)

Semih
27.07.2008, 13:53
şimdi ablamla kosntum,yemek falan yiyrolarmış falan Sani şener karsılamış onları Tavın yonetim kurulu başkanı,valla ben leventeyim yakın olsam giderdim :)

ortama bak yaa:confused::confused::confused:
keşke orda olsaydım...

Napoli
27.07.2008, 13:55
ortama bak yaa:confused::confused::confused:
keşke orda olsaydım...

gümüşhaneli olan futbolcu kim uzungoldeyik sizin koyde falan demiş bizmkilere ismi neydi dedim valla unuttum dedi, ama gumuşhaneliymiş kim var gumuşhaneli bizde :confused:

Emre Emiroğlu
27.07.2008, 13:56
asparagas haber olabilir. ama fatih beşiktaşa gitse şaşırmam da. üzülmem de.

Semih
27.07.2008, 13:57
pazarspordan gelmiş olsa da abdülazizde o tip var...tamamen tahmin

alioglua
27.07.2008, 14:03
arkadaşlar tolga malum degaj konusunda hepimizde sinir hastalığı oluşturacaktı nerdeyse, acaba tony degaj yeteneği nasıl acaba, cordoba gibi olsa keşke adam forvettekinin tam ayağına atıyordu tolga ise daha orta sahayı geçemiyordu geçtiği zaman şaşırıyordum ben, bu konuda bir bilgisi olan var mı ?

Ümit Tekşan
27.07.2008, 15:45
arkadaslar bana birisi hani 6ts nin hazırlmaıs olduğu futbolcuların videousu vardı bana linkini veriirmisin.. bekliyorum tesekkürelr...

Ahmet AYDIN-28
27.07.2008, 15:53
gümüşhaneli olan futbolcu kim uzungoldeyik sizin koyde falan demiş bizmkilere ismi neydi dedim valla unuttum dedi, ama gumuşhaneliymiş kim var gumuşhaneli bizde :confused:

Tolga ZENGİN (29)

#10 Fietra
27.07.2008, 16:03
Tolga ZENGİN (29)
Tolga Artvinlidir.Abdülaziz de Araklılı.

28TS61
27.07.2008, 16:07
caykur rizespor, trabzonsporlu defans oyuncusu murat ocak ile anlasti yazisi gecti ligtv de

Napoli
27.07.2008, 16:11
Tolga ZENGİN (29)

sanırım uzun boylu 84 lü bi uşak dediler tolga oluyor

bu arda tolgayı Trabzonlu biliyordum :confused:

tunganyan
27.07.2008, 16:11
Gümüşhaneli olan Tolgadır arkadaşlarım artvinli değil yani..tolga aslında gümüşhanelidir ama doğma büyüme Trabzonludur...

#10 Fietra
27.07.2008, 16:13
Gümüşhaneli olan Tolgadır arkadaşlarım artvinli değil yani..tolga aslında gümüşhanelidir ama doğma büyüme Trabzonludur...
Aslen Gümüşhaneli olabilir doğrudur ama benim bildiğim doğum Artvin.

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:16
caykur rizespor, trabzonsporlu defans oyuncusu murat ocak ile anlasti yazisi gecti ligtv de

murat ocak Trabzonspor'unmuymuş hala.. neyse hayırlısı olsun.. 2. lide oynamayı haketmiyor o adam, üzüldüm.. ben bizden neden gönderildiğini bile anlamamıştım..

zahido
27.07.2008, 16:27
murat ocak Trabzonspor'unmuymuş hala.. neyse hayırlısı olsun.. 2. lide oynamayı haketmiyor o adam, üzüldüm.. ben bizden neden gönderildiğini bile anlamamıştım..

Nereye haketmiyor.. Adam iyi olsa super ligden illa ki bir iki tane taliplisi olur.. Kaldi ki kendini iyi futbolcu olarak lanse eden adam 2. lige gider mi?? Bizde ne yaptigi belli olmayan Albayragin kazigiydi.. Iyi olmus..

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:30
Nereye haketmiyor.. Adam iyi olsa super ligden illa ki bir iki tane taliplisi olur.. Kaldi ki kendini iyi futbolcu olarak lanse eden adam 2. lige gider mi?? Bizde ne yaptigi belli olmayan Albayragin kazigiydi.. Iyi olmus..

haketmiyor varmı.. benim fikrim.. öyle bi konuşuyosunki sanki elinde belgeyle bişey ispat ediyorsun.. bana göre murat ocak süper ligde çoğu takımda rahat oynayabilecek kapasitede.. Albayrak'ın kazığı felan değildi, ne güzel futbolcuydu işte, oynuyodu çatır çatır.. kötü olmuş..

İlker Akçay
27.07.2008, 16:31

ben gümüşhaneliyim tolga zengin gümüşhane'nin torul ilçesine baglı demirciler köyündendir.Hatta abiside gümüşhane merkez'de bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yapmaktadır.TS maçlarını beraber izlediğimiz için ordan biliyorum ama arkadaşın dediği gibi doğum yeri artvindir.

zahido
27.07.2008, 16:34
haketmiyor varmı.. benim fikrim.. öyle bi konuşuyosunki sanki elinde belgeyle bişey ispat ediyorsun.. bana göre murat ocak süper ligde çoğu takımda rahat oynayabilecek kapasitede.. Albayrak'ın kazığı felan değildi, ne güzel futbolcuydu işte, oynuyodu çatır çatır.. kötü olmuş..

Catir catir oynadigi maclarin listesini gostersene bi.. :D:D

mhayri
27.07.2008, 16:34
verin parayı alın mehmet topuzu diyorum ...
o zaman şampiyonluktan bahsedebiliriz ...

hüseyin1975
27.07.2008, 16:35

Hocam Antreman Listesi biraz uzun olabilir:p

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:35

sen kötü oynadıklarının listesini göstersene..

zahido
27.07.2008, 16:36
sen kötü oynadıklarının listesini göstersene..

Bak o kolay iste, Trabzonsporda oynadigi butun maclar :D:D

hüseyin1975
27.07.2008, 16:38
Elbette iyi gözükdügü Maclarda oldu ama genel anlamda öyle arkasindan aglanilacak bir Oyuncu degil.
Kadroda olsa ancak Alternatif bir Oyuncu olabilirdi

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:38
Bak o kolay iste, Trabzonsporda oynadigi butun maclar :D:D

ha ha ha.. yeter heralde, daha güleyim mi?

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:39
Elbette iyi gözükdügü Maclarda oldu ama genel anlamda öyle arkasindan aglanilacak bir Oyuncu degil.
Kadroda olsa ancak Alternatif bir Oyuncu olabilirdi

abi bende aman aman bi adamdı demiyorumki zaten süper ligte çoğu takımda rahat oynayabilecek kapasitede bi adamdı dedim, yazık olmuş 2.lige gitmesi dedim, arkadaş coştu, yok ne yazığymış, haketmişmiş felan..

zahido
27.07.2008, 16:40
ha ha ha.. yeter heralde, daha güleyim mi?

:D Tamam tamam iyi futbolcuydu hatta okadar iyiydi ki bank asyaya gitti :) Mustafa Keceli bile Bursaya gitti.. Gerisini sen dusun..

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:42
:D Tamam tamam iyi futbolcuydu hatta okadar iyiydi ki bank asyaya gitti :) Mustafa Keceli bile Bursaya gitti.. Gerisini sen dusun..

ona bakarsan ismail güldüren de baki de hala süper ligte bazı takımlara transfer olabiliyorlar..

zahido
27.07.2008, 16:44
ona bakarsan ismail güldüren de baki de hala süper ligte bazı takımlara transfer olabiliyorlar..

Dusun iste begendigin adamin halini :) Neyse kardes bosver.. Sikmayalim canimizi vasifsiz bir futbolcu icin.. Trabzonspora yakismiyordu zaten.. En iyisi olmus iki taraf icinde..

Uğurtan
27.07.2008, 16:46
Bence Murat Ocak şansızlıklar yaşadı.. sol bek oynayamayabilir.. Defansif yönü kötü.. ama sol açıkta oynayabilirdi.. Ben Avni Aker'de maçını izledim ileri iyi çıkıyor ve adam geçebiliordu.. Yazık olmuş bencede..

İskender YILMAZ
27.07.2008, 16:46
Dusun iste begendigin adamin halini :) Neyse kardes bosver.. Sikmayalim canimizi vasifsiz bir futbolcu icin.. Trabzonspora yakismiyordu zaten.. En iyisi olmus iki taraf icinde..

yaa sen uçmuşsun, ben ne dersem tersini anlıyosun.. neyse hocam kolay gelsin..

hüseyin1975
27.07.2008, 16:48
abi bende aman aman bi adamdı demiyorumki zaten süper ligte çoğu takımda rahat oynayabilecek kapasitede bi adamdı dedim, yazık olmuş 2.lige gitmesi dedim, arkadaş coştu, yok ne yazığymış, haketmişmiş felan..

Bence böyle düsünmemelisin.

Bazen Hayatta yeni bir Baslangic yapmak gerekir ve buna bir Basamak asagidan baslamak daha saglikli olabilir.
Sonucda Rize tekrardan cikmaya oynayacak ve orada sürekli Forma sansi bulursa bu ona yarayacak.
Kendini toparlayip tekrar gösterebilir.

Bize ilk geldiginde ümitliydim ve topun ayagina yakisdigini düsünüyordum. Biraz agir bir topcu olmasa daha iyi olabilirdi.
Sonucda belkide en büyük sanssizligi Z.D'nin antrenörü olmasiydi:(