PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 [231] 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299

Ömer SEVİNÇ
19.06.2008, 18:13
Bizim taraftar istiyor ki piyasadaki bütün futbolcuları alalım, transferi öyle kapatalım. Arkadaşlar 16 transfer yapıldı. Boru değil bu:)

İskender YILMAZ
19.06.2008, 18:22
Sami: "Hırslı ve hırçınım"

Trabzonspor'un 19 yaşındaki Hollanda'nın Nijmegen takımından transferi Sami Büyüktopaç ilk hedefinin Trabzonspor'da forma giymek olduğunu söyledi.

19 Haziran 2008 , 17:45

http://www.ajansspor.com/resim/SamiBuyuktopac01.jpg

Trabzonspor'un bu sezonki ilk transferinin Hollanda'nın 1. Lig ekiplerinden Nijmegen'de forma giyen 19 yaşındaki Belçikalı gurbetçi Sami Büyüktopaç'ın olduğunu O söyleyene kadar kimse bilmiyordu.

Ailesi aslen Bolulu. 22 Haziran doğumlu, 3 gün sonra 20 yaşına girecek Belçika'da Brüksel'de oturuyor. Geçen sezon Belçika 1. ligi ekiplerinde Cerçle Brugge'den Hollanda ekibi Nijmegen'e transfer oldu. Sezon sonunda Hollanda ekibiyle sözleşmesi bitti. Sami resmi sözleşmeyi Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Mali Sayman Mahmut Aksu'nun huzurunda törenle Brüksel'de attı.

Takım arkadaşı Colman'dan övgü ile söz ederken idolünün Tugay Kerimoğlu olduğunu açıkladı. Genç futbolcu şampiyonluk için ise temkinli konuştu,"17 yeni transfer yapılan ekibin önce uyum sağlaması gerek”...

İşte spor61.net'in röportajı;

Genç sol bek Trabzon'da kalıcı olmayı hedeflediğini ifade ederek,"Trabzonspor formasını uzun yıllar giymek istiyorum . Bakın bende Karadenizliyim, ailem Belçika'ya Bolu'dan geldi. O yörenin tüm karakteristik özelliklerini taşıyorum. Trabzonspor'un uzun süredir şampiyon olamadığında biliyorum. Öncelikli olarak bu özlemi dindirmeye katkı yapmak istiyorum. Sonra da milli takım forması giymek istiyorum. Ancak benim için öncelik Trabzonspor'dur. O formayı uzun süre giymek istiyorum” dedi.

TRABZON ADINI DUYDUM İŞ BİTTİ
Trabzonspor'dan teklif geldiği anda diğer takımlarla görüşmediğini söyleyen Sami Büyüktopaç, “İlk teklif bana menejerim Adnan Demir aracılığıyla geldi. Aileme Trabzonspor'a imza atacağım dedim. Sonra Mali Saymanımız Mahmut Aksu ile bir araya geldik. Beni Türkiye'den Trabzon dışında bir çok kulüp istiyordu. Ama Trabzonspor adını duyunca hiçbir kulüple görüşmeden teklifi kabul ettim. Benim imza törenime başkanımız Sadri Şener ve Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu'da katıldı. Ben Trabzonspor ile bu sezon ilk sözleşme imzalayan futbolcuyum ”dedi.

SOL TARAFTA OYNARIM
Rekabetin Trabzonspor'a katkı yapacağına inandığını ifade eden gurbetçi futbolcu Sami, “Benim gerçek mevkiim sol bek, ancak orta sahanın solunda da oynarım. Trabzonspor bu sezon bildiğim kadarıyla 4 tane sol bek aldı. O zaman burada büyük rekabet olacak. Bu rekabet Trabzonspor'a özlenen başarıyı getirmek için katkı yapar. Hak eden o formayı giysin. Benim korkum yok. Hırvat Cale'nin çok kaliteli bir futbolcu olduğunu biliyorum. Önemli olan Trabzonspor'un bundan kazançlı çıkması. Görev verirlerse yapmaya çalışırım,vermezlerse sıramı beklerim . Ben henüz 19 yaşındayım . 22 haziran doğum tarihim. Yanı 3 gün sonra benim doğum günüm. Önümde uzun bir futbol hayatım var” dedi.

COLMAN TARAFTAR AYAĞA KALDIRIR
Şampiyonluğa kolay ulaşılamayacağını bildiğini belirten yeni transfer Sami “Trabzonspor 17 ye yakın futbolcu aldığını biliyorum, bu beni korkutmuyor. Trabzonspor formasını bir kez giyeyim bir daha çıkarmamam. Ama işimin kolay olmadığını biliyorum. Mesela Gökhan Ünal çok kaliteli bir transfer. Sonra Colman mükemmel bir transfer. Ben Arjantinli Çolman'ı yakınen tanıyorum. Ailem Belçika'da olduğu için Belçika ligini yakın takip ediyorum. Çolman Trabzonspor'a çok katkı yapabilir. Sizde göreceksiniz Colman Trabzon'u ayağa kaldırır. Çok kaliteli bir futbolcu o. Ben onu defalarca izledim ve hayranıyım. Bana göre en doğru transfer Colmandır” dedi.

“Beni Türkiye'den bir çok takım istedi. Trabzonspor'un adını duyunca diğerleriyle görüşmedim. Aileme Trabzon'a imzayı atacağım dedimve zaten görüşme kısa sürdü. Brüksel'de sözleşme imzaladım”

AVRUPA İYİ TARANMIYOR
Avrupa'da kendi gibi bir çok kaliteli gurbetçi futbolcu olduğunu da sözlerine ekleyen Sami Büyüktopaç “Aralarında çok kaliteli isimler var. Bir çoğu da anavatanında top oynamak istiyor. Ancak buralar iyi takip edilmiyor. Almanya hem milli takım yetkilileri hem de kulüpler tarafından iyi taranıyor. Ancak Belçika ve Hollanda da aynı durum söz konusu değil. Ancak gurbetçi futbolcular buralarda üst düzey takımlara geldiğinde bulunabiliyor. Ben sanırım şanslılardanım. ”dedi

“Benim mevkiim de 4 transfer var. Kimin oynayacağını bilemem. Hırvat Cale de kaliteli bir isim. Rekabet edebilirsek Trabzon kazançlı çıkar. Henüz 19 yaşandayım 22 haziran doğum günüm. ve 20 yaşına gireceğim”

ŞAMPİYONLUK İÇİN KONUŞMAK ERKEN
Bu sezon garanti şampiyon oluruz demek doğru değil diyen gurbetçi futbolcu “Trabzonspor için kimse kesin olarak şampiyon olur demesin. 17 futbolcu transfer edildi. Yani bunun alt yapısının oluşması lazım. Kadronun oturması gerek. Ancak bu şampiyon olamayacağız demek değildir. Fakat şampiyonluğun çok transfer yapmayla direk ilişkilendirilmesi yanlış. Yani garantisi yok. Bazı şeylerin oturması için zaman lazım. Eğer uyum süresi erken aşılırsa bu takım zirvenin en büyük adayı olur. Ancak şampiyon olacağız parolasıyla başlamak baskı yaratır. Buda olumsuz olaylara sebebiyet verir. Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayıdır. Bunu unutmamak gerek. Sezon sonuna kadar bu mücadele yapılır. İlk 4 içinde oluruz da bunun sırası ne olur bilemem. Birincide olabiliriz 4. de. Bunu zaman gösterecek” dedi.

MİLLİ TAKIM YÜREĞİYLE OYNUYOR
Milli takımın oynadığı futbolu beğenmediğini sözlerine ekleyen Sami “Bakın Millilerimiz iyi futbol oynamıyor ancak yüreğini ortaya koyuyorlar. Zaten tempoyu yakalasalar yenemeyecekleri takım yok. Umarım futbol olarak ta Hırvat maçında iyi olurlar. Eğer organize futbol oynasalar yaptıkları olağanüstü mücadeleyle kesin kupayı alırız. Millilerimiz iyi futbol değil ama yürekleriyle oynuyor. Onun için başarılı oldular. Ama ben oynanan futbolu beğenmiyorum” dedi.

İDÖLÜM TUGAY KERİMOĞLU
İngiltere'de forma giyen Tugay Kerimoğlu'nun hem saha içi hem de saha dışında çok iyi profesyonel olduğunu altını çizen genç futbolcu Sami” Tugay'ı çok beğeniyorum. Onla aynı mevkide oynamıyorum ama o çok kaliteli bir futbolcu . Son derece iyi bir profesyonel. Yurt dışında da bizi iyi temsil ediyor. Real Madrid’de benim mevkim de oynayan Gabriel'i çok beğeniyorum.” Dedi.

HIRSLI VE HIRÇINIM
Bolulu olması nedeniyle Karadenizlilerin tipik özelliklerini taşıdığını belirten Sami “Benim sol ayağım iyidir. Çok teknik futbolcuyum Kaybetmeyi sevmem. Dedim ya ben Karadenizliyim. Tüm Karadenizliler gibi bende mağlup olmaktan pek haz etmem. Ha şunu söyleyeyim, Tekniğim dedim ama ,hırsım mücadelem de çok üst düzeydedir. Formamı ıslatmayı severim. 90 dakika mücadele ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

Erol Karadeniz
19.06.2008, 18:23
Sami "Hırslı ve hırçınım"http://www.spor61.net/images/news/sami_buyuktopac.jpg19 Haziran 2008 16:57TS'nin Hollanda 1.Lig ekiplerinden Nimeggen’den transferi 19 yaşındaki sol beki Sami spor61.net’e konuştu. #news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }
Reklam

Sami "Hırslı ve hırçınım"
Trabzonspor'un bu sezonki ilk transferinin Hollanda'nın 1.Lig ekiplerinden Nijmegen'de forma giyen 19 yaşındaki Belçikalı gurbetçi Sami Büyüktopaç'ın olduğunu o söyleyen kadar kimse bilmiyordu. Ailesi aslen Bolulu. 22 Haziran doğumlu, 3 gün sonra 20 yaşına girecek Belçika'da Brüksel'de oturuyor. Geçen sezon Belçika 1. ligi ekiplerinde Fc Brussels'den Hollanda ekibi Nijmegen'e transfer oldu. Sezon sonunda Hollanda ekibiyle sözleşmesi bitti . Sami resmi sözleşmeyi Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Mali Sayman Mahmut Aksu'nun huzurunda törenle Brüksel'de attı.
Takım arkadaşı Colman'dan övgü ile söz ederken idolünün Tugay Kerimoğlu olduğunu açıkladı. Genç futbolcu şampiyonluk için ise temkinli konuştu,"17 yeni transfer yapılan ekibin önce uyum sağlaması gerek”...

Trabzonspor'un 19 yaşındaki Hollanda'nın Nijmegen takımından transferi Sami Büyüktopaç ilk hedefinin Trabzonspor'da forma giymek olduğunu söyledi. Gen solbek Trabzon'da kalıcı olmayı hedeflediğini ifade ederek,"Trabzonspor formasını uzun yıllar giymek istiyorum . Bakın bende Karadenizliyim, ailem Belçika'ya Bolu'dan geldi. O yörenin tüm karakteristik özelliklerini taşıyorum. Trabzonspor'un uzun süredir şampiyon olamadığında biliyorum. Öncelikli olarak bu özlemi dindirmeye katkı yapmak istiyorum. Sonra da milli takım forması giymek istiyorum. Ancak benim için öncelik Trabzonspor'dur. O formayı uzun süre giymek istiyorum” dedi.
http://www.spor61.net/images/news/sami_.jpg

“Tipik Karadenizli özellikleri taşırım.Sol ayağımı raket gibi kullanırım ve asla kaybetmeyi sevmem. Tüm Karadenizliler gibi hırslı ve hırcınımdır ,yenildiğimiz gece rahat uyuyamam”

Trabzonspor'dan teklif geldiği anda diğer takımlarla görüşmediğini söyleyen Sami Büyüktopaç, “İlk teklif bana menejerim Adnan Demir aracılığıyla geldi. Aileme Trabzonspor'a imza atacağım dedim. Sonra Mali Saymanımız Mahmut Aksu ile bir araya geldik. Beni Türkiye'den Trabzon dışında bir çok kulüp istiyordu. Ama Trabzonspor adını duyunca hiçbir kulüple görüşmeden teklifi kabul ettim. Benim imza törenime başkanımız Sadri Şener ve Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu'da katıldı. Ben Trabzonspor ile bu sezon ilk sözleşme imzalayan futbolcuyum ”dedi.

“Hollanda'da Nijmegen'de oynadığıma bakmayın, ben Belçika doğumluyum. Aslen Boluluyuz ,ailem Brüksel'de oturuyor. Colman'ı yakın tanırım. Çok kaliteli transfer ve Trabzon'u ayağa kaldırır”

SOL TARAFTA OYNARIM
Rekabetin Trabzonspor'a katkı yapacağına inandığını ifade eden gurbetçi futbolcu Sami, "Benim gerçek mevkiim sol bek, ancak orta sahanın solunda da oynarım. Trabzonspor bu sezon bildiğim kadarıyla 4 tane sol bek aldı. O zaman burada büyük rekabet olacak. Bu rekabet Trabzonspor'a özlenen başarıyı getirmek için katkı yapar. Hak eden o formayı giysin. Benim korkum yok. Hırvat Cale'nin çok kaliteli bir futbolcu olduğunu biliyorum. Önemli olan Trabzonspor'un bundan kazançlı çıkması. Görev verirlerse yapmaya çalışırım,vermezlerse sıramı beklerim . Ben henüz 19 yaşındayım .22 haziran doğum tarihim. Yanı 3 gün sonra benim doğum günüm.Önümde uzun bir futbol hayatım var “dedi

http://www.spor61.net/images/news/sami__.jpg

Şampiyonluğa kolay ulaşılamayacağını bildiğini belirten yeni transfer Sami “Trabzonspor 17 ye yakın futbolcu aldığını biliyorum.korkutmuyor.Trabzonspor formasını bir kez giyeyim bir daha çıkarmamam.Ama işimin kolay olmadığını biliyorum.Mesela Gökhan Ünal çok kaliteli bir transfer.Sonra Colman mükemmel bir transfer.Ben Arjantinli Çolman'ı yakınen tanıyorum. Ailem Belçika'da olduğu için Belçika ligini yakın takip ediyorum. Çolman Trabzonspor'a çok katkı yapabilir. Sizde göreceksiniz Colman Trabzon'u ayağa kaldırır.Çok kaliteli bir futbolcu o. Ben onu defalarca izledim ve hayranıyım. Bana göre en doğru transfer Colmandır”dedi

“Beni Türkiye'den bir çok takım istedi.Trabzonspor'un adını duyunca diğerleriyle görüşmedim. Aileme Trabzon'a imzayı atacağım dedimve zaten görüşme kısa sürdü.Brüksel'de sözleşme imzaladım”

AVRUPA İYİ TARANMIYOR
Avrupa'da kendi gibi bir çok kaliteli gurbetçi futbolcu olduğunu da sözlerine ekleyen Sami Büyüktopaç “Aralarında çok kaliteli isimler var.Bir çoğu da anavatanında top oynamak istiyor.Ancak buralar iyi takip edilmiyor.Almanya hem milli takım yetkilileri hem de kulüpler tarafından iyi taranıyor. Ancak Belçika ve Hollanda da aynı durum söz konusu değil.Ancak gurbetçi futbolcular buralarda üst düzey takımlara geldiğinde bulunabiliyor.Ben sanırım şanslılardanım.”dedi

“Benim mevkiim de 4 transfer var.Kimin oynayacağını bilemem. Hırvat Cale de kaliteli bir isim.Rekabet edebilirsek Trabzon kazançlı çıkar.Henüz 19 yaşandayım 22 haziran doğum günüm.ve 20 yaşına gireceğim”

Bu sezon garanti şampiyon oluruz demek doğru değil diyen gurbetçi futbolcu “Trabzonspor için kimse kesin olarak şampiyon olur demesin.17 futbolcu transfer edildi.Yani bunun alt yapısının oluşması lazım. Kadronun oturması gerek.Ancak bu şampiyon olamayacağız demek değildir. Fakat şampiyonluğun çok transfer yapmayla direk ilişkilendirilmesi yanlış. Yani garantisi yok.Bazı şeylerin oturması için zaman lazım. Eğer uyum süresi erken aşılırsa bu takım zirvenin en büyük adayı olur. Ancak şampiyon olacağız parolasıyla başlamak baskı yaratır.Buda olumsuz olaylara sebebiyet verir.Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayıdır.Bunu unutmamak gerek. Sezon sonuna kadar bu mücadele yapılır.İlk 4 içinde oluruz da bunun sırası ne olur bilemem.Birincide olabiliriz 4. de.Bunu zaman gösterecek”dedi

“17 yeni transfer yapılmış.Belki birkaç isim daha gelecek.Şampiyon oluruz demek erken.Uyum süresini erken aşarsak sorunu çözeriz. Bu sezon İlk 4 ün içinde oluruz da bu neresi olur bilemem”

Milli takımın oynadığı futbolu beğenmediğini sözlerine ekleyen Sami “ Bakın Millilerimiz iyi futbol oynamıyor ancak yüreğini ortaya koyuyorlar.Zaten tempoyu yakalasalar yenemeyecekleri takım yok.Umarım futbol olarak ta Hırvat maçında iyi olurlar.Eğer organize futbol oynasalar yaptıkları olağanüstü mücadeleyle kesin kupayı alırız.Millilerimiz iyi futbol değil ama yürekleriyle oynuyor.Onun için başarılı oldular.Ama ben oynanan futbolu beğenmiyorum”dedi

http://www.spor61.net/images/news/sami_1.20080619171335.jpg

İDÖLÜM TUGAY KERİMOĞLU
İngiltere'de forma giyen Tugay Kerimoğlu'nun hem saha içi hem de saha dışında çok iyi profesyonel olduğunu altını çizen genç futbolcu Sami” Tugay'ı çok beğeniyorum. Onla aynı mevkide oynamıyorum ama o çok kaliteli bir futbolcu .Son derece iyi bir profesyonel. Yurt dışında da bizi iyi temsil ediyor.Real Madritte benim mevkim de oynayan Gabriel'i çok beğeniyorum.”dedi

“Belçika'da 1 ligde oynuyordum.Hollanda ekolu hoşuma gittiği için Nijmegen'e transfer oldum.Sezon sonunda sözleşmem bitti.Trabzonspor için Hollanda kulübünün sözleşme uzatma teklifini kabul etmedim”

HIRSLI VE HIRÇINIM
Bolulu olması nedeniyle Karadenizlilerin tipik özelliklerini taşıdığını belirten Sami “Benim sol ayağım iyidir.Çok teknik futbolcuyum Kaybetmeyi sevmem. Dedim ya ben Karadenizliyim. Tüm Karadenizliler gibi bende mağlup olmaktan pek haz etmem. Ha şunu söyleyeyim, Tekniğim dedim ama ,hırsım mücadelem de çok üst düzeydedir.Formamı ıslatmayı severim. 90 dakika mücadele ederim”dedi

Bu haber toplam 913 defa okunmuştur

Manu61
19.06.2008, 18:26
Sami: "Hırslı ve hırçınım"

Trabzonspor'un 19 yaşındaki Hollanda'nın Nijmegen takımından transferi Sami Büyüktopaç ilk hedefinin Trabzonspor'da forma giymek olduğunu söyledi.

19 Haziran 2008 , 17:45

http://www.ajansspor.com/resim/SamiBuyuktopac01.jpg

Trabzonspor'un bu sezonki ilk transferinin Hollanda'nın 1. Lig ekiplerinden Nijmegen'de forma giyen 19 yaşındaki Belçikalı gurbetçi Sami Büyüktopaç'ın olduğunu O söyleyene kadar kimse bilmiyordu.

Ailesi aslen Bolulu. 22 Haziran doğumlu, 3 gün sonra 20 yaşına girecek Belçika'da Brüksel'de oturuyor. Geçen sezon Belçika 1. ligi ekiplerinde Cerçle Brugge'den Hollanda ekibi Nijmegen'e transfer oldu. Sezon sonunda Hollanda ekibiyle sözleşmesi bitti. Sami resmi sözleşmeyi Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Mali Sayman Mahmut Aksu'nun huzurunda törenle Brüksel'de attı.

İşte spor61.net'in röportajı;

Genç sol bek Trabzon'da kalıcı olmayı hedeflediğini ifade ederek,"Trabzonspor formasını uzun yıllar giymek istiyorum . Bakın bende Karadenizliyim, ailem Belçika'ya Bolu'dan geldi. O yörenin tüm karakteristik özelliklerini taşıyorum. Trabzonspor'un uzun süredir şampiyon olamadığında biliyorum. Öncelikli olarak bu özlemi dindirmeye katkı yapmak istiyorum. Sonra da milli takım forması giymek istiyorum. Ancak benim için öncelik Trabzonspor'dur. O formayı uzun süre giymek istiyorum” dedi.

SOL TARAFTA OYNARIM
Rekabetin Trabzonspor'a katkı yapacağına inandığını ifade eden gurbetçi futbolcu Sami, “Benim gerçek mevkiim sol bek, ancak orta sahanın solunda da oynarım. Trabzonspor bu sezon bildiğim kadarıyla 4 tane sol bek aldı. O zaman burada büyük rekabet olacak. Bu rekabet Trabzonspor'a özlenen başarıyı getirmek için katkı yapar. Hak eden o formayı giysin. Benim korkum yok. Hırvat Cale'nin çok kaliteli bir futbolcu olduğunu biliyorum. Önemli olan Trabzonspor'un bundan kazançlı çıkması. Görev verirlerse yapmaya çalışırım,vermezlerse sıramı beklerim . Ben henüz 19 yaşındayım . 22 haziran doğum tarihim. Yanı 3 gün sonra benim doğum günüm. Önümde uzun bir futbol hayatım var” dedi.

Şampiyonluğa kolay ulaşılamayacağını bildiğini belirten yeni transfer Sami “Trabzonspor 17 ye yakın futbolcu aldığını biliyorum, bu beni korkutmuyor. Trabzonspor formasını bir kez giyeyim bir daha çıkarmamam. Ama işimin kolay olmadığını biliyorum. Mesela Gökhan Ünal çok kaliteli bir transfer. Sonra Colman mükemmel bir transfer. Ben Arjantinli Çolman'ı yakınen tanıyorum. Ailem Belçika'da olduğu için Belçika ligini yakın takip ediyorum. Çolman Trabzonspor'a çok katkı yapabilir. Sizde göreceksiniz Colman Trabzon'u ayağa kaldırır. Çok kaliteli bir futbolcu o. Ben onu defalarca izledim ve hayranıyım. Bana göre en doğru transfer Colmandır” dedi.

“Beni Türkiye'den bir çok takım istedi. Trabzonspor'un adını duyunca diğerleriyle görüşmedim. Aileme Trabzon'a imzayı atacağım dedimve zaten görüşme kısa sürdü. Brüksel'de sözleşme imzaladım”

AVRUPA İYİ TARANMIYOR
Avrupa'da kendi gibi bir çok kaliteli gurbetçi futbolcu olduğunu da sözlerine ekleyen Sami Büyüktopaç “Aralarında çok kaliteli isimler var. Bir çoğu da anavatanında top oynamak istiyor. Ancak buralar iyi takip edilmiyor. Almanya hem milli takım yetkilileri hem de kulüpler tarafından iyi taranıyor. Ancak Belçika ve Hollanda da aynı durum söz konusu değil. Ancak gurbetçi futbolcular buralarda üst düzey takımlara geldiğinde bulunabiliyor. Ben sanırım şanslılardanım. ”dedi

“Benim mevkiim de 4 transfer var. Kimin oynayacağını bilemem. Hırvat Cale de kaliteli bir isim. Rekabet edebilirsek Trabzon kazançlı çıkar. Henüz 19 yaşandayım 22 haziran doğum günüm. ve 20 yaşına gireceğim”

Bu sezon garanti şampiyon oluruz demek doğru değil diyen gurbetçi futbolcu “Trabzonspor için kimse kesin olarak şampiyon olur demesin. 17 futbolcu transfer edildi. Yani bunun alt yapısının oluşması lazım. Kadronun oturması gerek. Ancak bu şampiyon olamayacağız demek değildir. Fakat şampiyonluğun çok transfer yapmayla direk ilişkilendirilmesi yanlış. Yani garantisi yok. Bazı şeylerin oturması için zaman lazım. Eğer uyum süresi erken aşılırsa bu takım zirvenin en büyük adayı olur. Ancak şampiyon olacağız parolasıyla başlamak baskı yaratır. Buda olumsuz olaylara sebebiyet verir. Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayıdır. Bunu unutmamak gerek. Sezon sonuna kadar bu mücadele yapılır. İlk 4 içinde oluruz da bunun sırası ne olur bilemem. Birincide olabiliriz 4. de. Bunu zaman gösterecek” dedi.

Milli takımın oynadığı futbolu beğenmediğini sözlerine ekleyen Sami “Bakın Millilerimiz iyi futbol oynamıyor ancak yüreğini ortaya koyuyorlar. Zaten tempoyu yakalasalar yenemeyecekleri takım yok. Umarım futbol olarak ta Hırvat maçında iyi olurlar. Eğer organize futbol oynasalar yaptıkları olağanüstü mücadeleyle kesin kupayı alırız. Millilerimiz iyi futbol değil ama yürekleriyle oynuyor. Onun için başarılı oldular. Ama ben oynanan futbolu beğenmiyorum” dedi.

İDÖLÜM TUGAY KERİMOĞLU
İngiltere'de forma giyen Tugay Kerimoğlu'nun hem saha içi hem de saha dışında çok iyi profesyonel olduğunu altını çizen genç futbolcu Sami” Tugay'ı çok beğeniyorum. Onla aynı mevkide oynamıyorum ama o çok kaliteli bir futbolcu . Son derece iyi bir profesyonel. Yurt dışında da bizi iyi temsil ediyor. Real Madrid’de benim mevkim de oynayan Gabriel'i çok beğeniyorum.” Dedi.

HIRSLI VE HIRÇINIM
Bolulu olması nedeniyle Karadenizlilerin tipik özelliklerini taşıdığını belirten Sami “Benim sol ayağım iyidir. Çok teknik futbolcuyum Kaybetmeyi sevmem. Dedim ya ben Karadenizliyim. Tüm Karadenizliler gibi bende mağlup olmaktan pek haz etmem. Ha şunu söyleyeyim, Tekniğim dedim ama ,hırsım mücadelem de çok üst düzeydedir. Formamı ıslatmayı severim. 90 dakika mücadele ederim” diyerek sözlerini tamamladı.
bisi sölemeye gerek yok bence :D:D:D

Rıza ÇOLAK
19.06.2008, 18:28
Arkadaşlar neden gereksiz yere uzun uzadıya alıntı yapıyorsunuz.Bi Sami Röpartajıyla sayfa bitti.Üç arkadaşda art arda aynı haberi sayfaya yapıştırmışlar.Lütfen biraz daha özen gösterelim

Birtan Karaman
19.06.2008, 18:32
bu sene sol kanat barışın heralde yasına gore bıraz olgunlasmıs sanırsam ama bakalım daha kap donemı var

Manu61
19.06.2008, 18:32
Arkadaşlar neden gereksiz yere uzun uzadıya alıntı yapıyorsunuz.Bi Sami Röpartajıyla sayfa bitti.Üç arkadaşda art arda aynı haberi sayfaya yapıştırmışlar.Lütfen biraz daha özen gösterelim:alkış::alkış::alkış: hakılsıın kardes kendimizi kaptırmısız 1 anda :D:D

28TS61
19.06.2008, 18:33
yildiray bastürk transferi ne oldu arkadaslar???

Dursun Kaplan
19.06.2008, 18:36
yildiray bastürk transferi ne oldu arkadaslar???

YaLan oLdu gaLiba.. :)

MehmeTS_ADANA
19.06.2008, 18:37
yıldıray sorunlu adam ben gelmesini istemem
ya bu arada colman'ın mevkisi tam olarak ne ?

Manu61
19.06.2008, 18:38
:D:D:D:D tesislere gelmis diolar :D:D

.....
19.06.2008, 18:38
inş. gelecek.buna inanın.

Manu61
19.06.2008, 18:39
defansif orta saha aurelionun biraz daha ofansifi ve teknigi yada sölede diyebiliriz delgadonun defansifi:D

İskender YILMAZ
19.06.2008, 18:41
inş. gelecek.buna inanın.

başkan kendisi dedi, kaleciden başka transfer olmayacak diye. büyük ihtimal kapatacağız dedi. 10 numarayı sordular. umuttan alıp selçuğa veririm felan dedi. hala yıldıray diyorsunuz..?

ÖmerFarukYılmaz
19.06.2008, 18:41
Bu başlık hiçbir zaman düzelmeyecek....

Kaan
19.06.2008, 18:42
Bu başlık hiçbir zaman düzelmeyecek....

Maalesef evet... :(

ulaş sedat
19.06.2008, 18:43

Colman defansif ortasaha oynuyor.Ayrıca ortasahanın sağında ve solundada oynayabiliyor.

temel_yilmaz
19.06.2008, 18:44
alakasız olucak ama bu başlığın database alınıp açık arttırmada satılmalı kimler geldi kimler geçti :)

Manu61
19.06.2008, 18:44
başkan kendisi dedi, kaleciden başka transfer olmayacak diye. büyük ihtimal kapatacağız dedi. 10 numarayı sordular. umuttan alıp selçuğa veririm felan dedi. hala yıldıray diyorsunuz..?belli olmaz bizim baskanın ne yapacagı bence bekleyelim ve görelim

Manu61
19.06.2008, 18:45
alakasız olucak ama bu başlığın database alınıp açık arttırmada satılmalı kimler geldi kimler geçti :):D:D:D:D:D:D:D

Sencer
19.06.2008, 18:47
kampa kadar transferi durduruyoruz dediğine göre, ersun kampta göbeği hep boş bırakır, on numarayı alsın diye :D sonuçta sanırım eger gerekırse kamptan sonra transfer, onun ıcın sımdıden umıtlenmeyelım

Varlıbaş61
19.06.2008, 18:50
arkadaşlar yıldıray baştürk trabzonda grant zorlu otele yerlşmiş durumda imza an meselesi bi gurup kalabalık taraftar toplulugu inletiyor otelin önünü

demiş bir renktaş yorumunda
trabzondan biri bi zahmet teyit etsin ya:D

Volkan Albayrak
19.06.2008, 18:52
arkadaşlar yıldıray baştürk trabzonda grant zorlu otele yerlşmiş durumda imza an meselesi bi gurup kalabalık taraftar toplulugu inletiyor otelin önünü

demiş bir renktaş yorumunda
trabzondan biri bi zahmet teyit etsin ya:D

şehir efsanesi yok öyle bişey

Murat Keçeci
19.06.2008, 18:53
siz merak etmeyin yıldıray trabzona gelsin yeterki onun haberini havaalanına ayak basmadan alır burdakı mıllet:)

Varlıbaş61
19.06.2008, 18:53
şehir efsanesi yok öyle bişey

deme ya:(
nasıl bu kadar emin sallayabiliyorlar anlamıyorum walla

leavemealone
19.06.2008, 18:54
Yönetim yildiz transferi olmayacak diyor . Yani zafer yelen , sylva birde bi gurbetci alip bu isi bitirirler ..

Burdaki arkadaslarda zafer yeleni cok büyütüyor bence okadarda süper bir oyuncu degil .

Volkan Albayrak
19.06.2008, 18:54
deme ya:(
nasıl bu kadar emin sallayabiliyorlar anlamıyorum walla

şehir efsanesi işte inanan zorluya gidiyor

Volkan Albayrak
19.06.2008, 18:55
Yönetim yildiz transferi olmayacak diyor . Yani zafer yelen , sylva birde bi gurbetci alip bu isi bitirirler ..

Burdaki arkadaslarda zafer yeleni cok büyütüyor bence okadarda süper bir oyuncu degil .

şu anda olmayabilir ama gelecek var o yöndn bakmak gerekir zafer transferine

iril
19.06.2008, 18:56
Hergün yüzlerce kişi zorluya gidip yada telefon açıp soruyormuş. Çalışanlar illallah etmişler artık.

Mayls

Kimi begendik ki...

Yildiray su anda Türk Futbolunda en yetenekli ve istikrarli 10 Numaradir. Tek dezavantaji sakatlik sorunu.

Sencer
Tam 10 yıldır dünyanın en zorlu liglerinden birisi olan Bundesliga'da başarıyla futbol hayatını sürdüren ve Bundesliga'nın güçlü ekiplerinden Stuttgart'ta forma giyen Yıldıray Baştürk'ün, Fatih Terim tarafından milli takımın 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası kadrosundan çıkartılması büyük yankılara neden olmuş, dün de adı Trabzon'da dilden dile yayılmıştı.

Fakat Baştürk bu sıralarda sezonun stresini, Antalya'nın Side ilçesinde dostlarıyla biraraya gelerek atıyordu. Tatilini geçirdiği Antalya'dan Side'ye gelen ünlü futbolcu dostlarıyla birlikte Side Balıkevi'nde akşam yemeği yedikten sonra Light Hause Disko'da eğlendi.

ajansspor

nokta atış nerde olduğunu belirtmiş :D

Arif Timurcioğlu
19.06.2008, 18:58
Yıldıray gelirse iyi olur gelmesede ortasahadaki diğer adamlara güveniyorum.

iril
19.06.2008, 18:58
Şimdi yıldıraya benzeyen biriniotele göndersen amma kıyamet kopar ha :)

Sencer
19.06.2008, 18:59
"Yönetimimiz Zafer Yelen ve Bilal Çubukcuyu kadrosuna katarak Gerede ve Almanya kampları sonuna kadar transferi resmen kapatacak"

bu sabah avea dan gelen mesaj

Murat'
19.06.2008, 19:05
Kampa kadar görünen o ki Zafer Yelen , Tony Silva ve Bilal Çubukçu alınacak...

Varlıbaş61
19.06.2008, 19:08
Kampa kadar görünen o ki Zafer Yelen , Tony Silva ve Bilal Çubukçu alınacak...

yaw hane bomba ya?
herkes öyle biri gelecekki felan diyordu
valla ben bilmem bombamı isterim:D

Sencer
19.06.2008, 19:13
Bi arkadaşımız Colman'ı sormuştu nası oyuncu diye. Yeni transfer Sami Büyüktopaç'ın açıklaması:

Şampiyonluğa kolay ulaşılamayacağını bildiğini belirten yeni transfer Sami “Trabzonspor 17 ye yakın futbolcu aldığını biliyorum, bu beni korkutmuyor. Trabzonspor formasını bir kez giyeyim bir daha çıkarmamam. Ama işimin kolay olmadığını biliyorum. Mesela Gökhan Ünal çok kaliteli bir transfer. Sonra Colman mükemmel bir transfer. Ben Arjantinli Colman'ı yakınen tanıyorum. Ailem Belçika'da olduğu için Belçika ligini yakın takip ediyorum. Colman Trabzonspor'a çok katkı yapabilir. Sizde göreceksiniz Colman Trabzon'u ayağa kaldırır. Çok kaliteli bir futbolcu o. Ben onu defalarca izledim ve hayranıyım. Bana göre en doğru transfer Colmandır” dedi.

spor61.net

Akif Gür
19.06.2008, 19:29
Bi arkadaşımız Colman'ı sormuştu nası oyuncu diye. Yeni transfer Sami Büyüktopaç'ın açıklaması:

Şampiyonluğa kolay ulaşılamayacağını bildiğini belirten yeni transfer Sami “Trabzonspor 17 ye yakın futbolcu aldığını biliyorum, bu beni korkutmuyor. Trabzonspor formasını bir kez giyeyim bir daha çıkarmamam. Ama işimin kolay olmadığını biliyorum. Mesela Gökhan Ünal çok kaliteli bir transfer. Sonra Colman mükemmel bir transfer. Ben Arjantinli Colman'ı yakınen tanıyorum. Ailem Belçika'da olduğu için Belçika ligini yakın takip ediyorum. Colman Trabzonspor'a çok katkı yapabilir. Sizde göreceksiniz Colman Trabzon'u ayağa kaldırır. Çok kaliteli bir futbolcu o. Ben onu defalarca izledim ve hayranıyım. Bana göre en doğru transfer Colmandır” dedi.

spor61.net

inşallah spor61 sallamıyodur bu haberi

Atakan
19.06.2008, 19:30
oha okadrda sallamazla dogrudur;)

Erdal DİLEK
19.06.2008, 19:55
şampiyonluğa oynayan bir takımın kalecisi en az 2-3 mac almalı takımına, bu hep böyle olmuştur, en az 5-6 mac kazandırmalıdır. kaleci şarttır ve olumlu bir transfer. . .

robinhood61
19.06.2008, 19:56
colman simkovyak tarzında bir oyuncuymuş. açıkcası ligin başlamısını dört gözle bekliyorum :)

Samet Yildirim
19.06.2008, 19:57
yönetim daha çok istedi bu transferi. bence ersun hocanın kafasında kaleyi onura teslim etmek var.

2-3 sene sonra devreder...ozaman daha 22-23 yasinda oluyor;)

robinhood61
19.06.2008, 20:01
evet onuru ben de sevdim. üstelik adaşım :). arkadaşlar benim görüşüm tolga iyi bir kaleci değil. haa kendini geliştirirse tamam ama o kadar zamanımız yok. ama onura şimdi bile güvenebiliriz. biraz destek görmesi yeterli ;)

Baggio
19.06.2008, 20:07
colman simkovyak tarzında bir oyuncuymuş. açıkcası ligin başlamısını dört gözle bekliyorum :)
Kesinlikle Symek tarzinda degil. Futbol stilli Nuri Sahin'e benziyor. Ondan biraz süratli,teknigi ve vücut kombinasyonu benziyor. Tek top ve cok kisa pass veren futbolcu. Stratej ve kollektiv futbolcu. Cok passla Orta sahi gecmek isteyen birisi. Gol bölgelerine pek girmeyen,ama arkadaslarina zeki passla avantaj duruma getiren Futbolcu.

Akif Gür
19.06.2008, 20:08
Kesinlikle Symek tarzinda degil. Futbol stilli Nuri Sahin'e benziyor. Ondan biraz süratli,teknigi ve vücut kombinasyonu benziyor. Tek top ve cok kisa pass veren futbolcu. Stratej ve kollektiv futbolcu. Cok passla Orta sahi gecmek isteyen birisi. Gol bölgelerine pek girmeyen,ama arkadaslarina zeki passla avantaj duruma getiren Futbolcu.

heralde daha önce izledin

Baggio
19.06.2008, 20:20
Evet 3 yil Belcikadaydim

Manu61
19.06.2008, 20:20
ben mons ve lokeren maclarını izledim colmanın gercekten iyi bir adam bize yararlı olacaktır

Semih Kırsüleymanoğlu
19.06.2008, 20:21
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=40166

bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Sadri baskanin konusmalari cok güzel:D insanin ici gülüyor resmen ya.
Bide videoyun son 3saniyesine bakin. Yönetici dedigin böyle konusmali, inacli, kendine güvenen, ne dedigni bilen. Helal olsun vallah.
Allah basimizdan eksik etmesin sizleri insallah

Birtan Karaman
19.06.2008, 20:31
sol kanat ıcın bomba yakındır arkadaslar sımdılık bu kadar ;)

Can
19.06.2008, 20:33
dioufu alalım başkada bişe istemem :)

Manu61
19.06.2008, 20:34
ortaya bisi atıon söle bari :D:D

biltrabzon
19.06.2008, 20:38
transfer falan yok bundan sonra unutun.baskan transfer ısı bitti dedı.10 numarayı umut tan alıp selcuk veya colman a verecegız alın sıze 10 numara.

degok
19.06.2008, 20:38
başkan kaleciden sonra bitti transfer diyo ama videoda.

Sabri Kurban
19.06.2008, 20:40
Biz istersek Eren'i de yanındakileri de alırız demiş Aksu. Bu laf size inandırıcı geldi mi arkadaşlar?

Sencer Bulut
19.06.2008, 20:42
Baskan cok zeki bir insan transfer bitti diyip ortamı yatıstırıyor zamanı gelince bomba patlayacaktır...dogrusuda bu...

Birtan Karaman
19.06.2008, 20:42
transfer falan yok bundan sonra unutun.baskan transfer ısı bitti dedı.10 numarayı umut tan alıp selcuk veya colman a verecegız alın sıze 10 numara.

arkadas o demeçler hep verıldı her sey bıter trabzonda transfer bitmeeeeZzZzZ....!

Hüseyin Çümen
19.06.2008, 20:48
kaç kez bitti dediler sonra bombalar patladı :) şimdi gene bu demeçler geliyor bombalar yakındır :D

Birtan Karaman
19.06.2008, 20:52
kaç kez bitti dediler sonra bombalar patladı :) şimdi gene bu demeçler geliyor bombalar yakındır :D

YANE....!:alkış:

legorakiss
19.06.2008, 20:54
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=40166

bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Sadri baskanin konusmalari cok güzel:D insanin ici gülüyor resmen ya.
Bide videoyun son 3saniyesine bakin. Yönetici dedigin böyle konusmali, inacli, kendine güvenen, ne dedigni bilen. Helal olsun vallah.
Allah basimizdan eksik etmesin sizleri insallah
aksu, terim gibi kafayı bi sağa savurmuş ve istesek ereni ve yanındakilerde alırız demiş
vallaha gururum okşandı

legorakiss
19.06.2008, 20:55
gerçekten bittiği zaman bitmedimi diyecekler acaba iyice merak ettim

Manu61
19.06.2008, 20:58
gerçekten bittiği zaman bitmedimi diyecekler acaba iyice merak ettim
mantıklı neden olmasın:D

.....
19.06.2008, 21:08
inş. bi yıldız gelirde şurda bi bayram ederiz :)

Emirhan Makul
19.06.2008, 21:10
oha okadrda sallamazla dogrudur;)

biz ne yalanlar gördük sallar sallar hemde ne biçim sallar hiç şüphen olmasın şuandaki misafirlerin hepsi onlar

logitech
19.06.2008, 21:11
Bana göre en doğru transfer Colmandır” dedi.

spor61.net
sallama var var :D nerden biliyorsun en doğru transfer olduğunu diyerlerini gördünmü? :D :D :D

TolgaTopçu61
19.06.2008, 21:12
yildiz lazim degil bize, zafer'len bilal'i bide defans'a tecrübeli bir oyuncu alalim ve transferi kapatalim.

Cafer Bulur
19.06.2008, 21:12
inş. bi yıldız gelirde şurda bi bayram ederiz :)
sadri sener oldukca acik sözlü bir baskandir.
böyle bir transfer gündemimizde olsaydi bunu hic cekinmeden aciklardi.
zaten transferde bütceyi gectigimizi söyledi.
ilk etapta transferin tony sylva ve zafer yelen ile askiya alinacagini düsünüyorum.
hazirlik maclarinda eksik görülürse mutlaka gereken takviyeler yapilacaktir.

10 numara
19.06.2008, 21:17
yildiz lazim degil bize, zafer'len bilal'i bide defans'a tecrübeli bir oyuncu alalim ve transferi kapatalim.

bırakında buna yönetim karar versin,ersun hoca karar versin , bir taraftarın şunu şunu alalım transferi kapatalım demesi kadar komik bir yorum olamaz,bu ilk değil hergün en az 20 kere yazılıyor...

TolgaTopçu61
19.06.2008, 21:20
bırakında buna yönetim karar versin,ersun hoca karar versin , bir taraftarın şunu şunu alalım transferi kapatalım demesi kadar komik bir yorum olamaz,bu ilk değil hergün en az 20 kere yazılıyor...
bunlari tabiki yönetim veya ersun yanal karar vericekdir,ama BENCE hic gerek yok yildiz oyuncuya

EmrahYalçınalp
19.06.2008, 21:22
TS yönetim kurulu üyesi Mahmut Aksu diyor ki: "Çok istesek Eren'i ve yanındakileri de alırız!"
Ne kadar gurur verici ve "iş bilen" imajı veren bir laf. Sadece bunun için bile bu yönetime ne kadar teşekkür etsek azdır.

Daha şurda birkaç sene önce ZD Demirören'in kendisine transfer teklif ettiğini açıklayıp sonra da Demirören tarafından böyle birşey olmadığının dillendirilmesi üzerine düştüğümüz durum geldi aklıma. "İstesek üçünü birden -ZD, RÇ, SA- alırız zaten!"

Allah hiç bir işi ehil olmayanlara düşürmesin demekten başka birşey gelmiyor elden...

Sağolun Sadri başkan ve ekibi, sağolun sayın bakan...

Ali Özcan
19.06.2008, 21:24
Beklenti çok fazla yükseldi forumda...Her yıl derdik ki kampa kadar transfer bitsin...Şimdi transfer bitti...Zafer ve Sylva ile 20 ye yakın futbolcu alındı, başkan çıkıyor transfer bitti kaleciyle diyor ama kimse ya inanmıyor ya da inanmak istemiyor...Arkadaşlar Zafer ve Sylva nın imzalarıyla Trabzonspor tarihinin en verimli, isabetli, etkili, doğru ve zamanlı transfer dönemini geçirmiş olacaktır...Lütfen artık kampı, hazırlık maçlarını ve ligin başlamasını bekleyelim...Ayrıca Zafer Yelen 10 numaranın kralıdır...Lucas Zelenka gibi bir stili var ve ondan daha yüksek bir kariyere ulaşacaktır...Bu adam alınmalıdır...(Ben hangi adama bu alınmalıdır desem alınamamıştır...)

10 numara
19.06.2008, 21:26
(Ben hangi adama bu alınmalıdır desem alınamamıştır...)

örnek verirmisin , çünkü bende aynı şekilde kime el attıysam olmadı :D

Emirhan Makul
19.06.2008, 21:28
Sezon Başı Favorilerim Bunlardı;

Selçun,egemen,mehmet çakır,antepli bekir,özer hurmacı,djikuzu 2 si oldu diğerleride olmaz zaten bu saatten sonra

Cafer Bulur
transferi kapatalim aciklamasi mantikli degil.cok sayida transfer yaptik ama bu oyuncularin takima ne verecegi belli degildir.
bunun icindir ki hazirlik maclarinda takimin durumu ortaya ciktiktan sonra yeniden transfer hamlesi gerekebilir.
transfer sezonu bitene kadar transfer kapanmamalidir.
Allah korusun bunun sakatligi,cezalar vb.durumlari var.
cok sayida oyuncu transfer ettik ama alinan oyuncularin hepsi kalite mi bekleyip görmek lazim.

seyyah61
Beklenti çok fazla yükseldi forumda...Her yıl derdik ki kampa kadar transfer bitsin...Şimdi transfer bitti...Zafer ve Sylva ile 20 ye yakın futbolcu alındı, başkan çıkıyor transfer bitti kaleciyle diyor ama kimse ya inanmıyor ya da inanmak istemiyor...Arkadaşlar Zafer ve Sylva nın imzalarıyla Trabzonspor tarihinin en verimli, isabetli, etkili, doğru ve zamanlı transfer dönemini geçirmiş olacaktır...Lütfen artık kampı, hazırlık maçlarını ve ligin başlamasını bekleyelim...Ayrıca Zafer Yelen 10 numaranın kralıdır...Lucas Zelenka gibi bir stili var ve ondan daha yüksek bir kariyere ulaşacaktır...Bu adam alınmalıdır...(Ben hangi adama bu alınmalıdır desem alınamamıştır...)
Bence bize sol kanat 10 numaradan daha önemli. Colman solda oynayabiliyor mu bilmiyorum ama sol kanat oyuncusu, cizgide oynayabilecek bir adam yok kadroda. Engin Baytar ile anlasildi denildi ne kadar dogrudur bilmiyorum ama insallah anlasilmistir. Bence 10 numaradan daha da önemli.

DaNGeR_BoY
19.06.2008, 21:30
Jabi pişcek ve bir Daniel Alves olarak geri dönecek :D Ne kiralaması yav :Dhahahahahaha:D:D:D:D:D...

Ali Özcan
19.06.2008, 21:32
örnek verirmisin , çünkü bende aynı şekilde kime el attıysam olmadı :D

Örnek Lucas Zelenka, Juan Roman Riquelme, Fode Mansare, Burak Yılmaz...:D

Tek istisnası var Selçuk İnan...

10 numara
19.06.2008, 21:33
Örnek Lucas Zelenka, Juan Roman Riquelme, Fode Mansare, Burak Yılmaz...:D

Tek istisnası var Selçuk İnan...

riquelme :D hayal etmek bile güzel bkz avatar :D

Uzunoğlu
19.06.2008, 21:35
Aslında burada boşuna isimler sayıyoruz. Futbolu bilen bir başkanımız ve bir teknik direktörümüz var onlara bu konuda inancımız tam olmalı. Ben keyifle sezonun açılışını bekliyorum. Mümkün olursa stadda olmazsa tv başında çok keyifli anlar geçireceğiz bu sezon...

RepLay
19.06.2008, 21:58
ee bu sami ortasağanın solundada oynuyormuş oo sol kanatı almışızda haberimiz yok :)

Tunç Tosun
19.06.2008, 22:19
http://www.transfermarkt.at/de/spieler/4385/patrickkluivert/profil.html

Tony ye bakarken rastladım.. Aslında reklam açısından iyi olur ama pek oynayacak hali kalmamış gibi gözüküyor eski yıldız..

Terzioğlu
19.06.2008, 22:35
Tony Sylva, Bilal Cubukcu ve Diouf'u alip transferi kapatirsak müthis bir transfer dönemi gecirmis oluruz.

Uzunoğlu
19.06.2008, 22:38
Tony Sylva, Bilal Cubukcu ve Diouf'u alip transferi kapatirsak müthis bir transfer dönemi gecirmis oluruz.

hiç transfer yapmasak bile müthiş bir transfer dönemi geçiriyoruz

Terzioğlu
19.06.2008, 22:43

Evet orasida öyle. Ama Diouf gibi bir futbolcuda gelirse iste dahada güzel olur. Ama olmasada ben yine cok memnunum bu transferlerden. Illa bir yildiz'a gerek yok.

Cafer Bulur
19.06.2008, 22:48
gercekten öyle.yönetim daha hazirliklar baslamadan transferlerin cogunu bitiren yönetim olarak tarihe gecmistir.
kendilerini tebrik eder,2-3 transfer daha yapmalarini bekledigimizi ifade etmek isterim.
sanirim öyle de olacaktir...

ilhan
19.06.2008, 22:54
http://img137.imageshack.us/img137/3423/electropc4.jpg

Dinlemek için grafiğe tıklayınız!

http://img255.imageshack.us/img255/7851/onairng5.gif (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

BU BAŞLIKTAYIZ : Y A Y I N D A | Radyo BMN | Cumartesi 22:00 - 00:00 | Yayıncı : İlhan (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8685)

Mustafa Uzuner 61
19.06.2008, 23:01
orası öyle ama bu başkan bize transfere öyle alıştırdı ki herkes şu da alınsa buda alınsa moduna geçti başakan transferlerden önce alınan oyuncuları alacaz dese tahminim %90 yarısına bile razı olurdu amaşimdi yetmiyor zafer yeleni alsın yeter ama hala aklım ne yalan söyliyeyimhiç gündemde yok ama erman kılıçı sol kanata almak

Ali Can
19.06.2008, 23:02
illa ki herşey biyerde biter...
bu transfer dönemide bitecek...

Baggio
19.06.2008, 23:23
Trabzonsporumuz bu sene cok önemli strateji izliyor. Bazilari diyorki.....Cok Transfer yapildi.....fazla genc futbolcu alindi.....yok,bize 10 numara......sol acik lazim.!
Trabzonspor cok kötü bir durumdaydi,ve büyüklügünü kaybetmek üzeriydi. Medyalarda bile bizim adimiz gecmiyordu. Yönetim ve Teknik heyet yalnislari gördü. Uzun vadeli bir calisma projesine girdi. Lütfen biz bizim takimimizdan bu sene Sampiyonluk beklemeyelim. Illaki Kadronun yetersizliginden degil,daha dogrusu uyum süreci icin. Biz bu genclerin cogunu baska takimlara kiraya verecegizdir. Bu alinan Genclerden hersene 1-2 tanesi sik sik oynarsa,uzun vaat icin iyi Kadromuz olur ve hersen 2-3 takviyelen,daha güclü duruma geliriz. Sizlere bir örnek vermek istiyorum.....Real Madrid su anda Ispanya cesitli liglerede tam 63 Futbolcusunu kiraya vermis. Iyi oynayani yavas yavas geri alip,kadrosuna dahil ediyor.....ve en önemlisi,senede 5,5 Milyon Avro gelir elde ediyor. Tamam,bazilari diyecek'ki....biz Real Madrid degil'iz..(Örnek)!
Trabzonspor icin bir yildiz almak lüks olur.....Yildiz almak icin,Trabzonspor Champions League'de oynamasi gerekiyor. Bir Aimar örnegi,Bizden 3Milyon alacagina,2Milyon ister eger Sampiyonlar Liginde oynasaydik. Ona göre fazla kendimizi üzmiyelim. Ben Ersun Yanala cok güveniyorum. Tek güvendigim Türk Antrönörü benim icin.

cordani
19.06.2008, 23:34
Şu Zafer Yelen alınsın hüngür hüngür ağlıycam şerefsiizim

Halit Aydın
19.06.2008, 23:49
http://www.transfermarkt.at/de/spieler/4385/patrickkluivert/profil.html

Tony ye bakarken rastladım.. Aslında reklam açısından iyi olur ama pek oynayacak hali kalmamış gibi gözüküyor eski yıldız..

Kluivert Denizli ile anlaşmıştı bir ara öyle haberler çıktı ne oldu bilmiyorum sonra

robinhood61
19.06.2008, 23:51
kluivertten bir cacık olmaz

Emirhan Makul
19.06.2008, 23:55
bize huntelair ve arshavin gibi yabancı forvet lazım

A.Gökhan AKIN
19.06.2008, 23:57

onların lazım olmadığı bir takım var mı acaba?

Mustafa Önder
19.06.2008, 23:58

o iş için de para lazım:D

61_yakamoz_61
19.06.2008, 23:58
tranzferler super ınsallah bu sene sampıyon oluruz 24 yıllık ozlem saona erer

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 00:00
zafer yetişemedim o geliyor diye başlık mı açılır.:D

kim geliyor ne biliyorsan söyle.

gizemli varlık.:D

hahaha
gamze ile selman aynı anda kilitlemeye saldırmışlar..:D

Osman Yavuz
20.06.2008, 00:01
Evet şimdi o geliyor diye bişey atıldı.İsim verin arkadaşlar.Bir iddia atıyorsunuz ama arkasını boş bırakıyorsunuz.

adem73
20.06.2008, 00:02
selcun kim arkadasim.o futbolcu alinamadi

My
20.06.2008, 00:04
Hakaten he. Kimmiş o "o geliyor!" :)

pReN@_61
20.06.2008, 00:04
kilit pek gecikmemiş.. :)

10 numara
20.06.2008, 00:05
orta sahaya selçuk ve colman alındı ve ihtiyaç yok denilmesine anlam veremiyorum en az 2 ortasaha oyuncusu lazım biri sol açık olursa daha iyi olur...

hüseyin1975
20.06.2008, 00:07

Baslik nerede ya? Ben birsey göremedim.
Ne yaziyordu?

10 numara
20.06.2008, 00:09

fransanın süper sol açığı adı: Oooooo :D

DURAS
20.06.2008, 00:10
başlık nerede yahuu. kilitlenen başlık yok ortada. birde kim açtı başlığı

hüseyin1975
20.06.2008, 00:12
Basligi acan Arkadas/Kaynakciyi buraya Davet ediyorum :-)

Samet Başdağ
20.06.2008, 00:12
biri bişemi biliyor?

Furkan Dündar
20.06.2008, 00:13
bomba baslıktı gelıor ama kım:)bence dursaydı ya ıyı geyık olurdu burda ızın verılmeyen geyıgı orda yapardık arkadaslar soleyeyım mesajlarıda hemen ılk soru o gelıor yıldız ama kım .hemen gamzeden cevap kilit kilit kilit:D:D:D:D:D

serkanholep
20.06.2008, 00:14
arkadaşlar altıntopların ve yıldırayın çıktığı takım alman SG Wattenscheid 09 II (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1451/sgwattenscheid09ii/uebersicht/startseite.html)
orda şimdi türkler var bence değerlendirilmeli
orada yaşayan türk (forumdan) arkadaşlar varmı
Youssef Yesilmen
Ozan Yilmaz
Farat Toku
Ibrahim Mahmoud
Serkan Gündogan
Osman Yüksel

Osman Yavuz
20.06.2008, 00:15
Böyle yalandan bişey yazıp sonra da ortadan kayboluyorlar.Bişey yazıyorsanız arkasında durun kardeşim.Geyik yapacaksanız gidin msn'de geyik yapın.Burada ciddi şeyler konuşuluyor.Bişey biliyorsanız ya tam yazın ya da hiç yazmayın.İnsanları kandırmayın.

A.Gökhan AKIN
20.06.2008, 00:17
ahada şimdi kafama takıldı bu o isimli şahıs...

DNA-TS
20.06.2008, 00:19
az önce ntv spor da mert aydın tony sylva için france ligue1 de yan toplardan en fazla hatalı gol yiyen kaleci olduğundan bahsetti bir pozisyonu yorumlarken ...enteresan ben bu adama baya güvenen bi insanım...hakkımızda hayırlı olsun

pReN@_61
20.06.2008, 00:20
başlık nerede yahuu. kilitlenen başlık yok ortada. birde kim açtı başlığıBaşlık silinmiş galiba...

Artık çok geç :)

Bartuğ13
20.06.2008, 00:21
az önce ntv spor da mert aydın tony sylva için france ligue1 de yan toplardan en fazla hatalı gol yiyen kaleci olduğundan bahsetti bir pozisyonu yorumlarken ...enteresan ben bu adama baya güvenen bi insanım...hakkımızda hayırlı olsun

en çok acı veren olay da zaten bizim kalecilerimizde eksik olan nokta da o.bu kalecinin alınmasına hiç olumlu bakmıyorum.umarım bişey çıkar ve alınmaz.

Hasan Ayvenli
20.06.2008, 00:21
sola zhirkov gelsin martin petrovdan vazgeçtim :D

Özge
20.06.2008, 00:24
Yıldıray bir tanıdığımın çok yakın arkadaşıydı.Yıldıray'ın Türkiye'de oynamaya sıcak baktığını bana söyledi.Alır mıyız acaba?:)

A.Gökhan AKIN
sola zhirkov gelsin martin petrovdan vazgeçtim :D

rus takımlarından futbolcu almak pek mümkün değil koca milli takımda avrupada oynayan bir tek sionko var (adını yanlış hatırlıyor olabilirim) ve oda yedek kalıyor takımda ruslarda para gani ve avrupaya gidibilecek ilk topçularıda kesinlikle zhirkov... adam sol tarafta hem sol bek hem sol açık oynuyor ve 90 dakika temposundan hiçbirşey kaybetmiyor.bana kalırsa şuan turnuvanın en iyi sol kanat oyuncusu katılırmısınız bilmiyorum?

Hamdi Karamahmutoğlu
Iyi bir kadro kurduk.
Bu sene zirvede olacagiz.

Can
20.06.2008, 00:25
yaw bu başlığı bir benmi görmedim:D

eren_61
20.06.2008, 00:26
basligi gördüm ama kilitliydi malesef.acep kimdi biseler bilen yazsinda catlariz biz :D

A.Gökhan AKIN
20.06.2008, 00:29
basligi gördüm ama kilitliydi malesef.acep kimdi biseler bilen yazsinda catlariz biz :D

gülermisin ağlarmısın? artık adına başlık açılan fakat alınamayan futbolcularıda geçtik. Ne olduğu belli olmayan bir başlıkla lakalı olarak onu göremediğimiz için üzlmeye başladık resmen paranoyak olduk iyice

başlık nerde?
dağa kaçtı..
Dağ nerde?
forum yöneticileri tuzla buz etti..

:) :)

Can
20.06.2008, 00:32
kim açtıysa ses versin ya:D

Ümit Küçük
20.06.2008, 00:33
arkadaslar kimse gelmiyo tamam bir oyuncu vardı yıldız diiyebilecemiz ama o da teklifimizi kabul etmemis böle her duydumuz haberi yazarsak ne olur burdakı ınsanlarımızın hali simdi o baslıkdan sonra ne dersek dıyelım burdakı arkadaslar beklentıye gırdı sabaha kadar kimisi uyuyamıycak lütfen böyle seyler yapmayalım bilginiz varsa nerden aldınız nerden ögrendinizi yazarak buraya yazın yoksa gelip adamın biri kuyuya tas atıyo yüzlerce insan cıkaramıyo lütfen yazmayın böyle seyler yada kaynagıyla yazın esrarengiz sallama yazı yazmayın

DNA-TS
20.06.2008, 00:34
yaa başlıkta bişe yazmıyorduki neyini merak ettik..tamamen kim olduğunu bilmeye yönelik iddaa oyunu gibi bişeydi... :D

o geliyor....?????????********* yanılmıyorsam böle bişeydi.....

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:36
ya arkadaşlar yapmayın gözünüzü sewiim ligtv.com.tr ye açın trabzonspor bölümünde sadri şener açıklama yapmışş bir kaleci transferimiz war ondan sonra transferi kapattık dio yıldıray falan bize gelmeyecek tony sylva dan sonra transfer kapanmıştır daha kimse transfer beklemesin artıkk ligtv.com.tr deki herkez bi izlesinn bnm ne demek istediğimi anlayacaksınız (www.agacsevenkoyu.com)

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 00:37
ya arkadaşlar yapmayın gözünüzü sewiim ligtv.com.tr ye açın trabzonspor bölümünde sadri şener açıklama yapmışş bir kaleci transferimiz war ondan sonra transferi kapattık dio yıldıray falan bize gelmeyecek tony sylva dan sonra transfer kapanmıştır daha kimse transfer beklemesin artıkk ligtv.com.tr deki herkez bi izlesinn bnm ne demek istediğimi anlayacaksınız (www.agacsevenkoyu.com) (http://www.agacsevenkoyu.com))

şu muhabbetten sıkılmadınız mı??

ben sana gökhandan silvya dan önce en az 4 tane demeç gösteririm transferi kapattık diye..

Laz_61
abi birimi geliyor ???

Hasan Ayvenli
rus takımlarından futbolcu almak pek mümkün değil koca milli takımda avrupada oynayan bir tek sionko var (adını yanlış hatırlıyor olabilirim) ve oda yedek kalıyor takımda ruslarda para gani ve avrupaya gidibilecek ilk topçularıda kesinlikle zhirkov... adam sol tarafta hem sol bek hem sol açık oynuyor ve 90 dakika temposundan hiçbirşey kaybetmiyor.bana kalırsa şuan turnuvanın en iyi sol kanat oyuncusu katılırmısınız bilmiyorum?

ben de biliyorum yahu çok zor olduğunu :) adamlar bizden 8 m. euroya adam alıyolar. kendilerindeki çok iyi adamı bırakılarmı hiç bize. gider ispanya ligine filan o adam

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:40
şu muhabbetten sıkılmadınız mı??

ben sana gökhandan silvya dan önce en az 4 tane demeç gösteririm transferi kapattık diye..

ii diyonda abi bak hala herkes transfer beklioo bnm de demek istediğim o :S

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 00:41
ii diyonda abi bak hala herkes transfer beklioo bnm de demek istediğim o :S

o zaman da bekliyorduk.
o zaman da transferi kapattık diyorlardı..
kapattık demelerine rağmen trasnfer devam etti.

takımdaki eksikler belli.

transfer falan kapanmaz..

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:41
ligtv.com.tr yi izle abi ondan sonra gel bana kız :)

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 00:43
ligtv.com.tr yi izle abi ondan sonra gel bana kız :)

yahu diyorum ki aynı lafları gökhanı almadan önce de duydum ben..

transferi kapattık dediler 2 gün sonra gökhanı aldılar.

para bitti artık adam almıyoruz dediler 3 gün geçmedi tony silvya ile görüşmeye başladılar. büyük ihtimal alınacak..

onu izlesem ne olacak.
aynısını 40 kere izledim, hiçbir anlamı kalmadı..
çünkü her söylediklerinde bi transfer daha yaptılar.

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:44

para bitti artık adam almıyoruz dediler 3 gün geçmedi tony silvya ile görüşmeye başladılar. büyük ihtimal alınacak..

onu izlesem ne olacak.

doğrudur abi ne diim

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:45
ama ben daha önce sadri şenerin ağzından transferi kapattık die bi video izlememiştim

Ümit Küçük
20.06.2008, 00:46

onu izlesem ne olacak.

o zaman fatih kardesim bir transfer daha yolda :D
söyledıklerıne aynen katılıyorum kaldıkı hangi paramız bıtıyorum tesısler istimlak olacak yaklasık 100 110 trılyon cıvarında para alacaz
bızde para bıtmezde takım avrupada degil ondan yıldız dıye nıtelendırdımız oyuncular kolay gelmıyo ondan sıkıntı cekıyoruz

zahido
20.06.2008, 00:53
Takimin belirli noktalarinda eksikler dururken, yabanci oyuncu hakkimiz dururken transferi kapattik aciklamasi ancak ve ancak bazi durumlar icin soylenmis olabilir.. Nedir peki bu bazi durumlar? Bence yonetimin ilgilendigi ama basina yansitmak istemedigi futbolcular olabilir.. Yine bazi futbolculari istemezuk gibi gosterip fiyat indirimine gidilmesini saglama politikasida olabilir..

3 tane yabanci hakimiz dururken forvette alternatifimiz yokken, sol acikta bir tane bile adamimiz yokken transferi kapattik aciklamasi inandirici gelmiyor acikcasi..

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:53
walla herhangi bir yıldız transfer olacağını zannetmiorum bundan sonra inş. olur ama bi 10 numara yakışırdı bu takıma inş. sizin dediiniz olur ama olacağını zannetmiorum

AYYILDIZ
20.06.2008, 00:55
Yönetim Zafer Yelen ve belki bir sol açık alarak transferi kapatacak gibi kimse yıldız bekleyipte sonra hayal kırıklığı yaşamasın.

Selami Gürpınar
20.06.2008, 00:56
Yönetim Zafer Yelen ve belki bir sol açık alarak transferi kapatacak gibi kimse yıldız bekleyipte sonra hayal kırıklığı yaşamasın.

hay o aaza kurban oliim topraam yaw ofli deilmisun ya bende sabhatan beri bunu demeye çalışıorum :alkış::alkış::alkış:

Furkan Dündar
20.06.2008, 00:57
Böyle yalandan bişey yazıp sonra da ortadan kayboluyorlar.Bişey yazıyorsanız arkasında durun kardeşim.Geyik yapacaksanız gidin msn'de geyik yapın.Burada ciddi şeyler konuşuluyor.Bişey biliyorsanız ya tam yazın ya da hiç yazmayın.İnsanları kandırmayın.

dostum bana dıorsan bıl kı ben acmadım baslıgı +burası forum transfer dosyasında geyıge kılıt vuruluor sılınıor orasıda durun geyık olurdu dedım msn de geyık yapacaksak da senden ızın alacak halımız yok herneyse sonucta baslık acılmıs kılıt vurulmus bu sayfalarıda kırletmeyelım!!!!!

Osman Yavuz
20.06.2008, 01:00
dostum bana dıorsan bıl kı ben acmadım baslıgı +burası forum transfer dosyasında geyıge kılıt vuruluor sılınıor orasıda durun geyık olurdu dedım msn de geyık yapacaksak da senden ızın alacak halımız yok herneyse sonucta baslık acılmıs kılıt vurulmus bu sayfalarıda kırletmeyelım!!!!!Orada sana birşey demedim.Sen yanlış anlamışsın.Böyle başlıklar açılınca kötü bir görüntü oluyor.Gereksiz yere insanlar heyecanlanıyorlar başlığı açan birşey mi biliyor diye.Ama o başlığı açanların hiçbirşeyden haberleri olmadığını düşünüyorum.Sadece zevk almak için açıyorlar o başlıkları.

Selami Gürpınar
20.06.2008, 01:01
Orada sana birşey demedim.Sen yanlış anlamışsın.Böyle başlıklar açılınca kötü bir görüntü oluyor.Gereksiz yere insanlar heyecanlanıyorlar başlığı açan birşey mi biliyor diye.Ama o başlığı açanların hiçbirşeyden haberleri olmadığını düşünüyorum.Sadece zevk almak için açıyorlar o başlıkları.

ben geri kalmışım başlık neydi ??

Furkan Dündar
20.06.2008, 01:02
Orada sana birşey demedim.Sen yanlış anlamışsın.Böyle başlıklar açılınca kötü bir görüntü oluyor.Gereksiz yere insanlar heyecanlanıyorlar başlığı açan birşey mi biliyor diye.Ama o başlığı açanların hiçbirşeyden haberleri olmadığını düşünüyorum.Sadece zevk almak için açıyorlar o başlıkları.

ok o zman sorun yok ama arkadasın da kotu nıyetle baslıgı actıgını sanmıorum amacı bence kımı gormek ıstersınız tarzında bırseydı

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 01:04

bu söylemin "ya yönetim bi yıldız alacak gibi" söyleminden ne kadar daha fazla bir temeli var??

Gamze
20.06.2008, 01:04
Arkadaşlar, konuya açıklık getireyim.

Ortada herhangi bir yıldız falan yok. O arkadaş, farklı bir açıdan bakarak bir başlık açtı, biz de işin uzamasına müsade vermeden başlığı ortadan kaldırdık.

Konu edilecek herhangi bir şey yok, merak edilecek bir şey de. ;)

Biz ciddi bir şekilde konumuza dönelim. ;)

Selami Gürpınar
20.06.2008, 01:07
başlık neydi ???

61mehmet61
20.06.2008, 01:51
belki de bu adamı Onur ve Tolgaya abilik yapsın diye almışlardır. Tecrübe her zaman tecrübedir

EmrahYalçınalp
20.06.2008, 01:59
Yahu bize vasat-masat, "kaleci" lazım sadece. Onur'un "milli" Tolga abisini kesebileceğini sanmıyorum. Bazıları şanslı doğuyor, yapacak birşey yok. O yüzden Tolga'nın kaleci olmasını bekleyerek geçireceğimiz 11 senenin ilk 2'sini bu vatandaşı kullanarak yapalım hiç değilse. Her sezon 10 tane gol yesin yan toplardan ve hatalı olarak. Yeter ki "Küçük Emrah" bakışlarıyla stoperlere bakınarak moralimi bozmasın.

Kimsenin betondan bir duvar beklediğini sanmıyorum. İçinde bulunduğumuz durum Petkoviç'ten Süleymanu'ya kadar eline eldiven geçirmiş herkese "hoş geldin, şansın bol olsun" dememizi gerektiriyor.

astatin
20.06.2008, 02:10
Tek eksiği yan top zaafı olsun,eğer birebirde iyiyse gerisinin çok önemli olduğunu düşünmüyorum.Mert Aydın bugünkü Almanya maçını yorumlarken bu ifadeyi kullandı,Allah aşkına bizim ligi getirin aklınıza.Geçen sene takımımızın oynadığı lig maçlarına bakarsak acaba maç başına cezaalanımıza kaç tane adam gibi orta yapılmıştır.Üçezikler dışındaki diğer maçlarda maç başına kalemize yapılan orta sayısı 1 bilemedin 2 tanedir,o konudada varsın eksikleri olsun önemli değil.Bu ligde 34 defa Almanya ile oynayacak olsak tamam büyük zaaf deriz ama bizim lig için zaaf sayılmaz.Şöyle geçen sezonun ikinci yarısını aklıma getirdiğimde yediğimiz goller hep aynı cezaalanı dışından veya çizgi üzerlerinden birisi vurur,Tolga ilk müdahalede başarılıdır ama topu sektirir seken topuda birisi tamamlar.Yada 30 metreden sert bir şut kimse nasıl girdiğini anlamaz.Bu kaleci bu topları yemesin yeter,ekstra birşeyler yapmasına gerek yok.

ulaş sedat
20.06.2008, 02:23
YÖNETİM ÇALIŞIYOR
Trabzonspor, bu transferlerin ardından orta saha oyuncusu alarak son noktayı koyacak. Bordo-mavili yönetimin bu mevkiye düşündüğü Zaragoza'lı Aimar ve Stilic'in getirilmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor. Yönetim, Gerede kampına kadar transfer defterini kapatma hedefinde.

ah be fotomaç stilic lech poznan diye bir klübe transfer oldu bile.Hadi sallıyorsun bir araştır bari.

josehakan
20.06.2008, 02:56
YÖNETİM ÇALIŞIYOR
Trabzonspor, bu transferlerin ardından orta saha oyuncusu alarak son noktayı koyacak. Bordo-mavili yönetimin bu mevkiye düşündüğü Zaragoza'lı Aimar ve Stilic'in getirilmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor. Yönetim, Gerede kampına kadar transfer defterini kapatma hedefinde.

ah be fotomaç stilic lech poznan diye bir klübe transfer oldu bile.Hadi sallıyorsun bir araştır bari.

Yaw bu SEMİR STİLİC çook ii adam dı ARSENAL MAN CİTY BİRMİNGHAM falan peşindeydi demekki almadılar ii transfer Polonya ligine:alkış::)

Uğurtan
20.06.2008, 03:18
Hala ses seda yok transferde perdey nasıl kapatacağız çok merak ediyorum.. Engin tamam diyenler hala bekle diyor anlamadım bu işten bişey.. Birşeyi bekliyoruz sanki ama neyi çözemedim..

Furkan Dündar
20.06.2008, 03:46
arakadaslar bu sayfada 1 transfer bıle yapamadık bence kapatıp kurbanlar eslıgınde yenısını acalım:D:D:D:D

hüseyin1975
20.06.2008, 04:25
Trabzon’da gözler son iki transferde
Yunus Emre SEL / DHA 20 Haziran 2008 http://www.hurriyet.com.tr/_np/3942/5833942.jpg Borda mavililer, Hansa Rostock’tan Zafer Yelen ve Hertha Berlin’den Bilal Çubukçu’yu alarak transfer dönemine nokta koyacak.

TRABZONSPOR (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’da yönetim Zafer Yelen ve Bilal Çubukçu’yu kadrosuna katarak Gerede ve Almanya kampları sonuna kadar transferi resmen kapatacak. Bugüne kadar 19 futbolcuyla anlaşmaya varan ve bu futbolculardan 16’sına resmi sözleşme imzalattıran bordo mavili yönetim, Hamburg’dan Fatih Altundağ, Nac Nijeman’dan Sami Büyüktopaç ve Lille’den Senegalli kaleci Tony Sylva’ya önümüzdeki hafta içerisinde imza attıracak.

Hansa Rostock’lu Zafer Yelen ve Hertha Berlin’li Bilal Çubukçu ile temaslarını sürdüren bordo mavililer, bu iki futbolcuya sözleşme yaptıktan sonra transferi sonlandıracak.

VALİYE ZİYARET

Başkan Sadri Şener ve asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzon Valisi Nuri Okutan’ı makamında ziyaret ederek, kendilerine ve kulübe olan desteklerinden dolayı teşekkür etti. Öte yandan kulüp tarihinde rekor kırarak ilerleyen kombine satışlarında 7 bin rakamı aşıldığı ifade edildi.

Kaynak: Hürriyet

leavemealone
20.06.2008, 05:07
Bugün almanya - portekiz macindan sonra ntv deki euro 2008 programinda bir ara portekiz kalecisini konustular .. Orda kalecinin yan toplarda cok büyük zaaflari filan var dediler ve orda su kel kafali adam portekiz kalecisi ricardoyu örnek göstererek trabzonsporun anlastigi kaleci sylvada aynen böyle yan toplarda hatali cikisla tonla gol yedi dedi .. Biz trabzonsporlulari simdiden uyaralim dedi ..

Burdan sylvayi izliyen arkadaslar ne diyebilir bu konu hakkinda merak ettim gercekten su kel kafalinin dedigi dogrumu ..

.....
20.06.2008, 05:24
selamun aleyküm cümleden hayırlı cumalar. bari bu cuma transferler gelsin :)

hos_cocuk61
20.06.2008, 05:56
bana göre bu takıma 10 numa şart alınmaz ise yazık olur

Hamdi Karamahmutoğlu
20.06.2008, 06:05
Tony'e guvenin, cok tecrubeli kaleci.

Birtan Karaman
20.06.2008, 09:06
djemba-djemba trabzonspora önerilmiş....;)

kadir57
20.06.2008, 09:08
Sami "Hırslı ve hırçınım"http://www.spor61.net/images/news/sami_buyuktopac.jpg19 Haziran 2008 16:57TS'nin Hollanda 1.Lig ekiplerinden Nimeggen’den transferi 19 yaşındaki sol beki Sami spor61.net’e konuştu. #news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }
Reklam

Sami "Hırslı ve hırçınım"
Trabzonspor'un bu sezonki ilk transferinin Hollanda'nın 1.Lig ekiplerinden Nijmegen'de forma giyen 19 yaşındaki Belçikalı gurbetçi Sami Büyüktopaç'ın olduğunu o söyleyen kadar kimse bilmiyordu. Ailesi aslen Bolulu. 22 Haziran doğumlu, 3 gün sonra 20 yaşına girecek Belçika'da Brüksel'de oturuyor. Geçen sezon Belçika 1. ligi ekiplerinde Fc Brussels'den Hollanda ekibi Nijmegen'e transfer oldu. Sezon sonunda Hollanda ekibiyle sözleşmesi bitti . Sami resmi sözleşmeyi Başkan Sadri Şener, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Mali Sayman Mahmut Aksu'nun huzurunda törenle Brüksel'de attı.

Trabzonspor'un 19 yaşındaki Hollanda'nın Nijmegen takımından transferi Sami Büyüktopaç ilk hedefinin Trabzonspor'da forma giymek olduğunu söyledi. Gen solbek Trabzon'da kalıcı olmayı hedeflediğini ifade ederek,"Trabzonspor formasını uzun yıllar giymek istiyorum . Bakın bende Karadenizliyim, ailem Belçika'ya Bolu'dan geldi. O yörenin tüm karakteristik özelliklerini taşıyorum. Trabzonspor'un uzun süredir şampiyon olamadığında biliyorum. Öncelikli olarak bu özlemi dindirmeye katkı yapmak istiyorum. Sonra da milli takım forması giymek istiyorum. Ancak benim için öncelik Trabzonspor'dur. O formayı uzun süre giymek istiyorum” dedi.
http://www.spor61.net/images/news/sami_.jpg

“Tipik Karadenizli özellikleri taşırım.Sol ayağımı raket gibi kullanırım ve asla kaybetmeyi sevmem. Tüm Karadenizliler gibi hırslı ve hırcınımdır ,yenildiğimiz gece rahat uyuyamam”

“Hollanda'da Nijmegen'de oynadığıma bakmayın, ben Belçika doğumluyum. Aslen Boluluyuz ,ailem Brüksel'de oturuyor. Colman'ı yakın tanırım. Çok kaliteli transfer ve Trabzon'u ayağa kaldırır”

SOL TARAFTA OYNARIM
Rekabetin Trabzonspor'a katkı yapacağına inandığını ifade eden gurbetçi futbolcu Sami, "Benim gerçek mevkiim sol bek, ancak orta sahanın solunda da oynarım. Trabzonspor bu sezon bildiğim kadarıyla 4 tane sol bek aldı. O zaman burada büyük rekabet olacak. Bu rekabet Trabzonspor'a özlenen başarıyı getirmek için katkı yapar. Hak eden o formayı giysin. Benim korkum yok. Hırvat Cale'nin çok kaliteli bir futbolcu olduğunu biliyorum. Önemli olan Trabzonspor'un bundan kazançlı çıkması. Görev verirlerse yapmaya çalışırım,vermezlerse sıramı beklerim . Ben henüz 19 yaşındayım .22 haziran doğum tarihim. Yanı 3 gün sonra benim doğum günüm.Önümde uzun bir futbol hayatım var “dedi

http://www.spor61.net/images/news/sami__.jpg

Şampiyonluğa kolay ulaşılamayacağını bildiğini belirten yeni transfer Sami “Trabzonspor 17 ye yakın futbolcu aldığını biliyorum.korkutmuyor.Trabzonspor formasını bir kez giyeyim bir daha çıkarmamam.Ama işimin kolay olmadığını biliyorum.Mesela Gökhan Ünal çok kaliteli bir transfer.Sonra Colman mükemmel bir transfer.Ben Arjantinli Çolman'ı yakınen tanıyorum. Ailem Belçika'da olduğu için Belçika ligini yakın takip ediyorum. Çolman Trabzonspor'a çok katkı yapabilir. Sizde göreceksiniz Colman Trabzon'u ayağa kaldırır.Çok kaliteli bir futbolcu o. Ben onu defalarca izledim ve hayranıyım. Bana göre en doğru transfer Colmandır”dedi

“Beni Türkiye'den bir çok takım istedi.Trabzonspor'un adını duyunca diğerleriyle görüşmedim. Aileme Trabzon'a imzayı atacağım dedimve zaten görüşme kısa sürdü.Brüksel'de sözleşme imzaladım”

AVRUPA İYİ TARANMIYOR
Avrupa'da kendi gibi bir çok kaliteli gurbetçi futbolcu olduğunu da sözlerine ekleyen Sami Büyüktopaç “Aralarında çok kaliteli isimler var.Bir çoğu da anavatanında top oynamak istiyor.Ancak buralar iyi takip edilmiyor.Almanya hem milli takım yetkilileri hem de kulüpler tarafından iyi taranıyor. Ancak Belçika ve Hollanda da aynı durum söz konusu değil.Ancak gurbetçi futbolcular buralarda üst düzey takımlara geldiğinde bulunabiliyor.Ben sanırım şanslılardanım.”dedi

“Benim mevkiim de 4 transfer var.Kimin oynayacağını bilemem. Hırvat Cale de kaliteli bir isim.Rekabet edebilirsek Trabzon kazançlı çıkar.Henüz 19 yaşandayım 22 haziran doğum günüm.ve 20 yaşına gireceğim”

Bu sezon garanti şampiyon oluruz demek doğru değil diyen gurbetçi futbolcu “Trabzonspor için kimse kesin olarak şampiyon olur demesin.17 futbolcu transfer edildi.Yani bunun alt yapısının oluşması lazım. Kadronun oturması gerek.Ancak bu şampiyon olamayacağız demek değildir. Fakat şampiyonluğun çok transfer yapmayla direk ilişkilendirilmesi yanlış. Yani garantisi yok.Bazı şeylerin oturması için zaman lazım. Eğer uyum süresi erken aşılırsa bu takım zirvenin en büyük adayı olur. Ancak şampiyon olacağız parolasıyla başlamak baskı yaratır.Buda olumsuz olaylara sebebiyet verir.Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayıdır.Bunu unutmamak gerek. Sezon sonuna kadar bu mücadele yapılır.İlk 4 içinde oluruz da bunun sırası ne olur bilemem.Birincide olabiliriz 4. de.Bunu zaman gösterecek”dedi

“17 yeni transfer yapılmış.Belki birkaç isim daha gelecek.Şampiyon oluruz demek erken.Uyum süresini erken aşarsak sorunu çözeriz. Bu sezon İlk 4 ün içinde oluruz da bu neresi olur bilemem”

Milli takımın oynadığı futbolu beğenmediğini sözlerine ekleyen Sami “ Bakın Millilerimiz iyi futbol oynamıyor ancak yüreğini ortaya koyuyorlar.Zaten tempoyu yakalasalar yenemeyecekleri takım yok.Umarım futbol olarak ta Hırvat maçında iyi olurlar.Eğer organize futbol oynasalar yaptıkları olağanüstü mücadeleyle kesin kupayı alırız.Millilerimiz iyi futbol değil ama yürekleriyle oynuyor.Onun için başarılı oldular.Ama ben oynanan futbolu beğenmiyorum”dedi

http://www.spor61.net/images/news/sami_1.20080619171335.jpg

İDÖLÜM TUGAY KERİMOĞLU
İngiltere'de forma giyen Tugay Kerimoğlu'nun hem saha içi hem de saha dışında çok iyi profesyonel olduğunu altını çizen genç futbolcu Sami” Tugay'ı çok beğeniyorum. Onla aynı mevkide oynamıyorum ama o çok kaliteli bir futbolcu .Son derece iyi bir profesyonel. Yurt dışında da bizi iyi temsil ediyor.Real Madritte benim mevkim de oynayan Gabriel'i çok beğeniyorum.”dedi

“Belçika'da 1 ligde oynuyordum.Hollanda ekolu hoşuma gittiği için Nijmegen'e transfer oldum.Sezon sonunda sözleşmem bitti.Trabzonspor için Hollanda kulübünün sözleşme uzatma teklifini kabul etmedim”

HIRSLI VE HIRÇINIM
Bolulu olması nedeniyle Karadenizlilerin tipik özelliklerini taşıdığını belirten Sami “Benim sol ayağım iyidir.Çok teknik futbolcuyum Kaybetmeyi sevmem. Dedim ya ben Karadenizliyim. Tüm Karadenizliler gibi bende mağlup olmaktan pek haz etmem. Ha şunu söyleyeyim, Tekniğim dedim ama ,hırsım mücadelem de çok üst düzeydedir.Formamı ıslatmayı severim. 90 dakika mücadele ederim”dedi

ÖmerFarukYılmaz
20.06.2008, 09:16
Şuraya aynı haberleri koymayı bırakmayacaksınız dimi...

Emirhan Makul
20.06.2008, 09:52
http://image.haber3.com/haber/201534.jpg
Sadri Şener'le Trabzonspor !
Trabzonspor'un başkanlığına Sadri Şener geldiğinden bu yana müthiş bir revizyon var.

20 Haziran 2008 09:45
Trabzonspor'da müthiş bir revizyon başladı. Önce Gökdeniz'in Rubin Kazan'a transfer etmesi Trabzonspor'lu taraftarları şok etmiş ve başkan Sadri Şener'e kızmıştı.Ancak Trabzonspor'un başkanı Sadri Şener, yaptığı transferler ve yapacağını vaad ettiği işler için kolları sıvaması Trabzonspor taraftarlarını yeni sezon için heyecanlandırıyor.

SPOR3.COM // ÖZEL HABER

Daha önce 1992-1994 yılları arasında da Trabzonspor'un başkanlığını yapan Sadri Şener, 9 Şubat 2008'de yapılan başkanlık seçimide Nuri Albayrak'ın adaylığını koymamasıyla başkanlık koltuğuna oturmuştu.

Sadri Şener, Trabzonspor taraftarının gönlünde taht kurmuş olan Gökdeniz Karadeniz'i 11 Mart 2006 tarihinde Rusya 'nın Rubin Kazan takımına 12.7 Milyon € karşılığında vermişti.

Bu transfer Trabzonsporlu taraftarların tepkisine neden olmuş ve Gökdeniz'in takımdan ayrılmaması için bir çok internet sitesi açılmıştı. Ancak Gökdeniz Karadeniz'in Rubin Kazan'la sözleşme imzalaması taraftarları yasa boğmuş ve 'Gökdeniz olmazsa biz ne yaparız' demişti.

Bu olaylar yaşanırken başkan Sadri Şener soğukkanlılığını korumuş ve 'Trabzonspor'da Gökdeniz'ler bitmez' diyerek taraftarın gönlüne su serpmişti.Öyle de oldu.

Başkan Sadri Şener yaptığı transferler ile hem geleceğe yatırım yaptı hemde Trabzonspor’da takviye yapılması gereken yerlerede gereken transferleri de gerçekleştirdi.

Trabzonspor’da transfer bitti mi ? bitmedi mi ? Basında birkaç iddia daha var.

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal’ın Yunanistan Milli Takımı’nın 32 yaşındaki stoperi Antzas’ın takıma dahil edilmesi konusunda ısrarcı olduğu iddia edildi.Ayrıca Yanal’ın Almanya’nın Hansa Rostock takımında forma giyen gurbetçi oyuncu Zafer Yelen’i de takımda görmek istediği de çıkan haberler arasında...

Bakalım Trabzonspor transfer dönemi kapanana kadar transfer yapacak mı? Spor3.com ekibi olarak Trabzonspor’un resmi olarak imza attırdığı 17 futbolcuyu sizler için bir araya getirdik.

Emirhan Makul
20.06.2008, 09:53
http://image.haber3.com/haber/190332.jpg
İŞTE TRABZONSPOR'UN İMZA ATTIRDIĞI OYUNCULAR
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KALECİ
http://image.haber3.com/haber/201477.jpg
Yakup Bugun - Kaleci - Altınordu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DEFANS
http://image.haber3.com/haber/201478.jpg
Remzi Giray Kaçar - Defans - Gençlerbirliği Oftaşspor

http://image.haber3.com/haber/201479.jpg
Ceyhun Gülselam - Defans - SpVgg Unterhaching

http://image.haber3.com/haber/201480.jpg
Egemen Korkmaz - Defans - Bursaspor

http://image.haber3.com/haber/201481.jpg
Hrvoje Čale - Defans - NK Dinamo Zagreb

http://image.haber3.com/haber/201482.jpg
İsmail Özeren - Defans - Çanakkale Dardanelspor

http://image.haber3.com/haber/201483.jpg
Zafer Aydoğdu - Defans - Akçaabat Sebatspor

Emirhan Makul
20.06.2008, 09:54
http://image.haber3.com/haber/201484.jpg
Mustafa Yumlu - Defans - Arsinspor
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------ORTA SAHA

http://image.haber3.com/haber/201485.jpg
Necdet Kaba - Orta Saha - Akçaabat Sebatspor

http://image.haber3.com/haber/201487.jpg
Selçuk Yıldırım - Orta Saha - Arsinspor

http://image.haber3.com/haber/201488.jpg
Kadir Keleş - Orta saha - Trabzonspor

Emirhan Makul
20.06.2008, 09:55
http://image.haber3.com/haber/201489.jpg
Selçuk İnan - Orta Saha - Manisaspor

http://image.haber3.com/haber/201490.jpg
Abdülaziz Solmaz - Orta Saha - Pazarspor

http://image.haber3.com/haber/201491.jpg
Buğra Erdoğan - Orta Saha - Çanakkale Dardanelspor

http://image.haber3.com/haber/201492.jpg
Gustavo Colman - Orta Saha - K.F.C. Germinal Beerschot
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------FORVET

http://image.haber3.com/haber/201494.jpg
Gökhan Ünal - Forvet - Kayserispor

http://image.haber3.com/haber/201493.jpg
Eren Görür - Forvet - Pazarspor

x_man
20.06.2008, 09:58
arkadaşlar engin baytardan ve özer hurmacıdan kesin olarak vazgeçildimi durum ne bilen varmı arkadaşlar

İskender YILMAZ
20.06.2008, 10:01
şu gençlerden buğra, ismail, abdülaziz bi de eren ' den çok umutluyum, inşallah şans bulurlar.. özellikle eren ve buğra denildiği gibiyse full ilk 11 oynasınlar..

marcelinhos100
20.06.2008, 10:02
EMRİNE AMADEYİM

Yanal'ın 10 numara pozisyonunda düşündüğü Selçuk İnan, Karadeniz'e konuştu:

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/34680_b.jpg

Genç oyuncu, “Ersun hocam duran yıldızlardan çok savaşan oyuncuları sever. Beni de yüreğim için istedi” dedi
Selçuk, “Nerede görev alırsam, Trabzonspor’un başarısı için elimden geleni yaparım. Bu takım bir kaynaşırsa..” dedi.

TRANSFERLERE BAKIN

Trabzonspor’un yeni transferi olan genç prenslerinden Selçuk İnan, Ersun Yanal’ın yeni oyun şablonunda kendisine ne görev verirse, elinden geleni yapacağını söyledi. Karadeniz’e konuşan genç oyuncu, alınan oyuncuların futbol kimliklerinin Ersun hocanın nasıl bir takım yaratma düşüncesinde olduğunu gösterdiğini belirterek, “Transferlerin tamamına yakını savaşçı oyuncular. Zaten Ersun hoca da sahada kim olursa olsun, yüreğini ortaya koymasını ister” dedi.

10 NUMARA OLURUM

Selçuk, Ersun hocanın durarak yıldızdan çok savaşan isimleri sevdiğini belirterek, “Orta alandaki şablonda böyle şekilleneceği görülüyor. ’10 numara’ tabir edilen oyun kurucu pozisyonundaki oyuncunun, aynı zamanda savunma yönününde güçlü olmasını istiyor. Bu yönde bana görev verirse, elimden geleni yaparım. Manisa’da daha çok topu kapma özelliğim ile ön plandaydım ama oyun yönlendirme özelliğim de var. Bunu en iyi bilen de Ersun Yanal’dır” dedi.

ERKEN UYUM YAKALANIRSA..

Selçuk, yeni takımın her zaman zor bir dönem geçirmesinin normal olduğunu ifade ederek, “Tamamıyla yenilenmiş bir takımın uyum süreci zaman alabilir. Ancak sezon hazırlıklarıyla birlikte önümüzde 2.5 aylık zaman olacak. Bu süreçte tam bir kaynaşma yakalanırsa, lige güçlü ve zirve yarışında en iddialı ekip olarak gireriz” dedi.

Burada herkes başarıya aç

Selçuk, Trabzonspor’un uzun yıllardır şampiyon olamadığını ifade ederek, “Herkes bu başarının özlemini çekiyor. Yeni takım oluşmasına rağmen şampiyonluk için Trabzon’a geldiğimde yeniden güçlü bir umut yeşermesi gördüm. Bu çok önemli. Transferlerin hepsi de kaliteli olduğu gibi başarıya aç ve hedefleri olan genç yetenekler. Bu iki güç başarı için birleşirse, Trabzon hak ettiği noktaya ulaşır” dedi.

Genç oyuncu, düşen takımdan alınan oyuncular için ‘iyi olsalardı, takımlarını kurtarırlardı’ yorumlarına katılmadığını belirterek, “Birkaç yeteneğin çabası başarıyı getirmez. Bu yıl Manisa için elimden geleni yaptım ancak takım olarak tek yürek olamadığımız için küme düştük. Ama düşen takım komple kötü değildir. Zaten iyi olmasam Trabzonspor beni tercih etmezdi” dedi.

Milli takımın zamanı geldi

Trabzonspor’a gelerek, büyük takıma gitme hayalinin gerçekleştiğini, bunun yeni ideallerinin de yolunu açtığını belirten Selçuk, “Milli takım zamanının da geldiğini düşünüyorum” dedi.
Milli Takım herkes gibi futboldaki hayallerinde özel yeri olduğunu dile getiren Selçuk, “Trabzonspor gibi büyük bir takımdaki başarının bana bu yola açacağına inanıyorum. Onun için çok çalışacağım” dedi.

Karadeniz

marcelinhos100
20.06.2008, 10:05
ZAFER YELEN TRABZON'UN

Bordo-Mavililer, H.Rostock'un gurbetçi yıldızının transferinde mutlu sona ulaştı...
Alman ekibi ile her konuda anlaşılırken, Genel Sayman Aksu pazartesi Almanya’ya gidip, Zafer’i imza için Trabzon’a getirecek.

VE MUTLU SON

Trabzon, Zafer’e ulaştı. Bordo-Mavililer, bir süredir transfer etmek için yoğun çaba harcadığı Alman ekibi Hansa Rostock’un orta alandaki gurbetçi yıldızı Zafer Yelen’in işini bitirdi. Bordo-Mavililer, Zafer’in ardından Alman ekibi ile de dün kesin olarak anlaşmaya varırken, Genel Sayman Mahmut Aksu’nun pazartesi günü Almanya’ya giderek, genç oyuncuyu imza için Trabzon’a getireceği belirtildi.

ZAFER İSTEYİNCE

Transferin gerçekleşmesinde Zafer’in büyük katkısı olduğu belirtilirken, iki Türk takımının devreye girmesiyle kulübünün fiyat arttırma düşüncesini, “Trabzon’dan başka bir yere gitmem” diyerek engelledi. Böylece H.Rostock, diğer Türk takımlarını devre dışı bırakmak zorunda kalırken, Trabzonspor’un teklifine ‘evet’ dediği belirtildi. Zafer’in Trabzonspor’a maliyetinin 1 milyon YTL civarında olduğu öğrenildi.

10 NUMARA GİBİ

Bu sezon H.Rostock’ta gösterdiği performans ile büyük beğeni toplayan Zafer’i uzun süredir takip ettiren Teknik Patron Ersun Yanal’ın, genç oyuncuyu ’10 numara’ pozisyonunda veya orta sahanın solunda görev vermeyi düşündüğü belirtildi. Zafer’in transferi Yanal’ı oldukça mutlu etti.

Karadeniz

İskender YILMAZ
20.06.2008, 10:09
doğru mu bu..?

marcelinhos100
20.06.2008, 10:10
Kampa kadar bunlar yeter

Asbaşkan Hacısalihoğlu:

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/34684_b.jpg

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, şuanda anlaşmaya vardıkları kaleci Tony ve gurbetçi Zafer ile birlikte Yunanlı Antzas’ın gündemlerinde olduğunu ifade ederek, ‘Bu transferler gerçekleşirse, Almanya kampı sonuna kadar transferi kapatacağız. Eğer hazırlık sürecinde acil aksayan bölge tespit edersek, belki bir transfer daha yapabiliriz” diye konuştu.

Antzas gemileri yaktı!Trabzonspor ile anlaşan Yunanlı stoper, sorun çıkaran kulübü Olimpiakos’a resti çekti

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/34685_b.jpg

YA BIRAKIN YA DA..

Antzas, Trabzon için savaşıyor. Bordo-Mavililer’in transfer etmek istediği Yunanlı stoper Paraskevas Antzas, Yunanistan’ın Avrupa Şampiyonası’ndan elenmesinin ardından ülkesine dönerek, kulübü Olimpiakos ile masaya oturdu. Trabzonspor’un 500 bin EURO bonservis vermeyi taahüt ettiği Antazs’ın gidişine Yunan ekibi onay vermeyince, tecrübeli savunmacı resti çekti: Bırakın gideyim yoksa futbolu bırakırım.

YANAL ÇOK İSTİYOR

Yunanlı oyuncunun, bu resti karşısında Olimpiakos’lu idarecilerin şaşkına döndüğü ve 1 yıl sözleşmesi kalan Antazs’ı elden çıkartmaya karar verdikleri belirtiliyor. Teknik Patron Ersun Yanal’ın ısrarla istediği Yunanlı oyuncu, en kısa sürede transferinin bitirileceği belirtildi.

Karadeniz

marcelinhos100
20.06.2008, 10:11
Tony ile birlikte!

Trabzonspor, Zafer gibi anlaşmaya vardığı Senegalli kaleci Tony Sylva’yı birlikte...

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/34683_b.jpg

Trabzonspor, Zafer gibi anlaşmaya vardığı Senegalli kaleci Tony Sylva’yı birlikte imza için Trabzon’a getirebileceği de belirtildi. Genel Sayman Mahmut Aksu’nun pazartesi Almanya’ya gidip, Zafer’i aldıktan sonra Fransa’ya geçebileceği de öğrenildi.

Tony’in ülkesinden Fransa’ya geçişte son anda problem çıkmaması durumunda Aksu’nun, Paris’ten Zafer ve Tony ile birlikte İstanbul aktarmalı olarak Salı günü akşamı Trabzon’a geleceği bildirildi. İmzaların da Çarşamba günü atılacağı belirtildi.

Karadeniz

marcelinhos100
20.06.2008, 10:13
Zafer gün sayıyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n4000/n3548/detail/Zafer_gun_sayiyor.jpg

Gurbetçi yıldızla ilgili Almanya’dan haber bekleniyor.

Yeni harekat gelecek hafta
Trabzonspor'un transfer listesinde bulunan Zafer Yelen için yapılan girişimin ardından yöneticilerin bekleyişe geçtiği belirtildi. Geçtiğimiz hafta içersinde Almanya'ya giderek Zafer ve kulübü Hansa Rostock'la görüşerek Trabzonspor’un son teklifini ileten Mali Sayman Mahmut Aksu bir aksilik olmaması halinde bu işi bitireceklerini dile getirdi. Zafer Yelen’le Trabzonspor’un her konuda anlaştığı ve hattı ön sözleşme bile yaptığı belirtilirken, kulübü Hansa Rostock’un 1 milyon 250 bin Euro olarak belirledikleri bonservis ücretini 800 bin Euro seviyesine düşürmeleri bekleniyor. Hansa Rostock daha önce bu futbolcunun satışına sıcak bakmadığı ama küme düşmelerinden sonra da geri adım attığı ifade edildi.

Kampa Yetişmesi Gerekiyor

Zafer’in, Trabzonspor’u tercih etmesi ise ibrenin Bordo-Mavililere kaymasına neden oldu. Tony Sylva transferi için Fransa’ya giden, ardından İstanbul’daki geceye katılan Mahmut Aksu, önceki gün döndüğü Trabzon’da beklemeye başladı. Almanya’dan gelecek olumlu bir haberle birlikte hafta başında büyük ihtimalle bu ülkeye gidecek olan Aksu’nun Zafer’in işini bitirerek dönebileceği kaydedildi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da Ümit Milli takımın da oyun kurucu görevini üstlenen Zafer Yelen’in alınması halinde transferde çok önemli bir işi daha çözmüş olacaklarını söylediği belirtildi. Zafer’in transferinin kamp dönemine kadar yetiştirilmesi gerektiğinin de altı çizilerek biraz daha acele edilmesi istendi.

Günebakış

İskender YILMAZ
20.06.2008, 10:13
zafer'le kesin olarak anlaşıldı mı..?

marcelinhos100
20.06.2008, 10:14
‘61’ler sözde kaldı

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n4000/n3549/detail/‘61’ler_sozde_kaldi.jpg

Trabzonspor dış transfere 20 milyon Euro harcadığı için Trabzonlulara para kalmadı

Sadri Şener başkanlığında oluşturulan yönetim, “Trabzonspor’u özgün kimliğine kavuşturacağız. Dengeli politika izleyeceğiz. Kendi yıldızımızı yaratacağız. Tarihimizden ders alarak özellikle başarılı ve kaliteli Trabzon kökenli futbolcuların sayısını artıracağız” demelerine karşın transferde çok farklı bir yol izleyerek, Türkiye’de bu anlamda neredeyse şampiyon ilan edildi. Kadrosuna tam 18 futbolcu kadar Bordo-Mavililerde, yönetim bırakın Trabzon kökenli oyuncuların sayısını artırmayı, neredeyse var olanların da tümünü gönderme eğilimine girdi. Dış transfere fırtına gibi giren Trabzonspor’un 20 milyon Euro’ya yakın bir para harcayarak rekor kırmasından sonra duraklama dönemine giren yönetim, Trabzon kökenli futbolcuların bonservislerinin yüksek olduğunu belirterek geri adım atıyor. Yöneticiler, listedeki en son isimler Özer, A.Rahman, Bilal ve Engin’i de alamayacaklarını dile getiriliyor ve paranın kalmadığını söylüyorlar.

‘61’ler Vaat Olarak Kaldı

Özellikle Ümit Milli takım formasını giymiş olan Trabzon kökenli G. Birliği’nden Engin Baytar ve Kerem Şenes, H. Berlinli Bilal Çubukçu, Ankarasporlu Özer Hurmacı, Oftaşlı İbrahim Şahin, Rizesporlu Serhat Akyüz, A2 milli Kasımpalı Erhan Küçük, Denizlisporlu Çağlar Birinci, A Milli Sivassporlu Sedat Bayrak ile birlikte aynı takımın sağ kanat oyuncusu Abdurrahman Dereli ve Galatsaaraylı Serkan Çalık gibi isimler sözde listedeydi. Fakat yönetim dış transferde yabancılara ve yerlilere yüksek bonservis bedelleri ödenince, Kerem, Engin, Özer, İbrahim, Serhat, Erhan, Çağlar, Sedat, Bilal, A.Rahman gibi oyunculara ödenecek para kalmadı. Yönetim şimdi de ‘Nerede 61 numaralı futbolcular?’ diye soranlara, ‘Ne yapalım, bonservisleri çok yüksek’ diyerek kaçamak yanıtlar veriyorlar. Başkan Sadri Şener de, “İki yolumuz vardı. İkinciyi tercih ettik” diyerek Trabzon kökenli futbolcuları rafa kaldırdıklarını resmen ilan etmiş oldu.

Günebakış

marcelinhos100
20.06.2008, 10:15
Aksu'dan Eren'e tepki

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n4000/n3547/detail/Aksu'dan_Eren'e_tepki.jpg

Mali Sayman Mahmut Aksu, “Eren Derdiyok, her halde Trabzonspor’un büyüklüğünün farkında değil. Türkiye’ye gelirse bunu öğrenir” dedi.

Eren Derdiyok... Uzun süre Trabzonspor’un transfer listesinde yer aldı. İsvirçe’nin Basel kulübüyle pazarlıklarda bir sonuç alınamadı. Bu arada Gökhan Ünal transferi gerçekleşince de gündemden düştü. Avrupa Futbol Şampiyonası başladıktan sonra yaptığı “Kariyerimi düşündüğüm için Trabzonspor'a gitmedim. Ama Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kulüplerden teklif alırsam Türkiye’ye seve seve giderim” şeklinde yaptığı açıklamalar sert tepki gördü. Mali Sayman Mahmut Aksu transferi gündeme gelen Eren'e 2 milyon 100 bin Euro'luk bir teklifte bulunduklarını belirterek “Biz 3 ya da 3.5 milyon Euro'luk bir teklifte bulunsaydık bu transfer gerçekleşirdi. Sanırım Eren, Trabzonspor'un büyüklüğü bilmiyor. Trabzonspor zor zamanlarda bile yaptığı transferlerle ne kadar büyük bir camia olduğunu kanıtlamıştır. Eğer Türkiye’ye gelirse ne kadar büyük bir kulüp olduğumuzu anlayacaktır. Umarım Türkiye’ye gelir” şeklinde konuştu.

‘Zafer’de Engel Yok Gibi’

Hansa Rostock'da forma giyen Zafer Yelen'in için gelecek hafta Almanya'ya gideceğini belirten Aksu Türkiye'den iki kulübün daha önce bu futbolcuyu istediğini ifade ederek, “Zafer bize gelmek istiyor. Ayrıca bu oyuncuyu hocamız da çok istiyor. Transferin önündeki tek engel Alman kulübü Hansa Rostock'un istediği yüksek bonservis bedeli. Onu da aşacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Aksu Senegalli kaleci Toni Silva'nın milli maçlar nedeniyle Türkiye’ye gelemediğini de sözlerine ekleyerek, “Kaleci ve kulübüyle anlaşma sağladık. Senagal'in dünya kupası finallerine katılması için Liberya'yı muhakkak yenmesi gerekiyor. Bu maça Senegal büyük önem veriyor. Maç Katar’da oynanacak. Kaleci Sylva milli takım kampından izin alamadı. Aynı zamanda Senegal Avrupa'ya transfer olan diğer futbolculara da izin vermedi. Bir aksilik olmazsa Salı günü bu futbolcunun transferini gerçekleştireceğiz” dedi.

Günebakış

BALKAN 06
20.06.2008, 10:16
marcelinhos her gün sabah bizleri haber manyağı yapıyorsun,iyi de ediyorsun
Zafer Yelen'i hocanın istediği doğru ise iyidir diyorum
inşallah haberler doğru çıkar
Toni de gelsin artık merak ettik hemşerimi:)

Kadir
20.06.2008, 10:18
Hiç istemiyorum bu adamı gelirse hayırlı olsun demek düşer .

Uzunoğlu
20.06.2008, 10:19
‘61’ler sözde kaldı

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n4000/n3549/detail/‘61’ler_sozde_kaldi.jpg

Trabzonspor dış transfere 20 milyon Euro harcadığı için Trabzonlulara para kalmadı

Sadri Şener başkanlığında oluşturulan yönetim, “Trabzonspor’u özgün kimliğine kavuşturacağız. Dengeli politika izleyeceğiz. Kendi yıldızımızı yaratacağız. Tarihimizden ders alarak özellikle başarılı ve kaliteli Trabzon kökenli futbolcuların sayısını artıracağız” demelerine karşın transferde çok farklı bir yol izleyerek, Türkiye’de bu anlamda neredeyse şampiyon ilan edildi. Kadrosuna tam 18 futbolcu kadar Bordo-Mavililerde, yönetim bırakın Trabzon kökenli oyuncuların sayısını artırmayı, neredeyse var olanların da tümünü gönderme eğilimine girdi. Dış transfere fırtına gibi giren Trabzonspor’un 20 milyon Euro’ya yakın bir para harcayarak rekor kırmasından sonra duraklama dönemine giren yönetim, Trabzon kökenli futbolcuların bonservislerinin yüksek olduğunu belirterek geri adım atıyor. Yöneticiler, listedeki en son isimler Özer, A.Rahman, Bilal ve Engin’i de alamayacaklarını dile getiriliyor ve paranın kalmadığını söylüyorlar.

Özellikle Ümit Milli takım formasını giymiş olan Trabzon kökenli G. Birliği’nden Engin Baytar ve Kerem Şenes, H. Berlinli Bilal Çubukçu, Ankarasporlu Özer Hurmacı, Oftaşlı İbrahim Şahin, Rizesporlu Serhat Akyüz, A2 milli Kasımpalı Erhan Küçük, Denizlisporlu Çağlar Birinci, A Milli Sivassporlu Sedat Bayrak ile birlikte aynı takımın sağ kanat oyuncusu Abdurrahman Dereli ve Galatsaaraylı Serkan Çalık gibi isimler sözde listedeydi. Fakat yönetim dış transferde yabancılara ve yerlilere yüksek bonservis bedelleri ödenince, Kerem, Engin, Özer, İbrahim, Serhat, Erhan, Çağlar, Sedat, Bilal, A.Rahman gibi oyunculara ödenecek para kalmadı. Yönetim şimdi de ‘Nerede 61 numaralı futbolcular?’ diye soranlara, ‘Ne yapalım, bonservisleri çok yüksek’ diyerek kaçamak yanıtlar veriyorlar. Başkan Sadri Şener de, “İki yolumuz vardı. İkinciyi tercih ettik” diyerek Trabzon kökenli futbolcuları rafa kaldırdıklarını resmen ilan etmiş oldu.

Günebakış

Şu densizlerin yaptığına bakın. Yönetimi eleştirmek için bahane yaratıyorlaar. Helal olsun günebakışa! Yerel medyayı komple ortadan kaldıracaksın ya

İskender YILMAZ
20.06.2008, 10:21
61 ' lerin çoğu fıss ta engin baytar olsa keşke ya..

Birtan Karaman
20.06.2008, 10:22
TRABZONSPOR, Yildiray Bastürk is so
19.06.2008 15.28 by Redazione TMW (http://www.transfermarketweb.com/?action=contacts&idsel=1) read 317
Bastürk (29) is a target of Trabzonspor. The offensive midfielder of Stuttgart, whom contract with Germans expire in 2010, is so appreciated by the turkey club.

transfermarketweb

Bahtiyar
20.06.2008, 10:24
‘61’ler sözde kaldı

Günebakış

çok saçma bir haber. başımıza yeni Hasan-Hüseyin ler musallat olmasını istiyorlar herhalde. şu lokal milliyetçilik duygusundan kurtulamadık gitti. ben yok biz var ama böyle iki şişe biraya haber yapan insanlar haber yaptıklarını zannediyorlar.

Nytre
20.06.2008, 10:27
gunebakisin yaptigi haberlerde nedense iyi niyeti mumla aramaya basladik. ne oldu bu gunebakisa? bunlarin boyle davranmasinin sebebi nedir acaba?

marcelinhos100
20.06.2008, 10:28
http://www.ilkhabergazete.com/uploads/2176_GUR.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/newsdetails.php?newsId=766)

İlkhaber:)

Tolpaş61
20.06.2008, 10:29
valla hayretler içerisindeyim.herkes birşeyler diyor.bu adama 2 sezon önce şampiyonlar liginde dahi gol atana kadar takımların göbeği çatlıyordu.avrupanın en iyi on kalecisi arasında gösteriliyordu.bir gelsede görsek.herşeye rağmen gelmesi taraftarıyım.kurulan bu takım acemi bir kaleciye teslim edilemez.

Emirhan Makul
20.06.2008, 10:30
engin baytarrr diyorum engin baytar alalım şu adamı yaa

Emirhan Makul
20.06.2008, 10:30
gelemedi gitti yaa

Adil ÖZGÜR
20.06.2008, 10:34
Hiç istemiyorum bu adamı gelirse hayırlı olsun demek düşer .

Katılıyorum, pişmiş aşa su katılmaz !
==========================

TRABZONLU OLMAK NASİP MESELESİDİR,
TRABZONSPORLU OLMAK ONUN MEYVESİDİR.

marcelinhos100
20.06.2008, 10:37
Tüm yetki TS'de olacak

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan çarpıcı açıklamalar. Hacısalihoğlu Trabzonspor'un Pilot takım değil ARA Takım hedefi olduğunu söyledi

BİZ ARA TAKIM İSTİYORUZ

Pilot takım konusunda görüşmelerin sürdüğünü ifade eden asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu”” Biz kamuoyunda bilindiği şekliyle Pilot değil ARA Takım düşünüyoruz Bu şartlara uyabilecek olan kulüplerle görüşmeler sürüyor.Bunu kısa süre içersinde şekillendireceğiz Biz Pilot takım değil Ara takım arıyoruz. Pilot takım farklı Ara takım çok farklı. Ara takımda kasıt şu. Tümüyle Trabzonspor bünyesinde olan futbolcusu teknik heyeti tümüyle Trabzon'a ait olacak bir ekip olacak..Yani PAF takımı gibi . Nasıl PAF takımının teknik heyeti futbolcusu ekonomisi Trabzon'a bağlıysa ,ARA takımda aynı olacak. Her şeyini biz belirleyeceğiz.Bu konuda şartlarımıza uyacak kulüplerle olan görüşmelerimiz sürüyor.Ayrıca belirlediğimiz bedel üzerinde de anlaşma sağlanması gerek..

ANTZAS OLMAZSA OLMAZIMIZ DEĞİL

Yunanlı stoperin dün haber bültenlerine düşen futbolu bıraktı açıklamalarıyla ilgili kendilerinin kesin bilgiye sahip olmadığını da sözlerine ekleyen Asbaşkan Hacisalihoğlu “ Bize bu kanıda kesin bir bilgi gelmedi .Yani açıklama ne kadar doğru bilmiyoruz. Belki futbolu değil de Milli takımı bırakmak istemiştir.Ancak haberlere futbolu bıraktı şeklinde yansımış olabilir .

Antzas bizim olmazsa olmazlarımızdan değil. Yunanlı futbolcuyla uzun süre önce bir ön görüşme yaptık. Fiyatınının yanı sıra gelip gelmek istemeyeceğini sormuştuk. Sonrasında bir görüşmemiz olmadı.Yani ille de alacağız diye düşünmemiştik.. Bonservisini kendisi alacaktı. Şuan bu konuda bir acelemiz yok”dedi

İÇ TRANSFERDE HAREKET YOK

Trabzonspor'un kadrosunda tutmayı düşünmediği futbolcuların bir kısmının başka kulüplere gittiğinin altını çizen Asbaşkan Hacısalihoğlu eldeki futbolcuların kulüplerle görüştüğünü biliyoruz.Ancak bize kulüplerden şuana kadar futbolcular için gelen resmi bir talep yok. Göndermek istediğimiz futbolculara talep gelmesi halinde gerekli kolaylığı sağlarız”dedi

İkinci kaptan Hasan Ücüncü'nün durumuyla ilgili olarak sorulan bir soruya da Hacısalihoğlu ikinci kaptanımız Hasan Ücüncü'ye kendisini bu sezon takımda düşünmediğimizi ilettik.Oda bir takım arayışlar içersinde.Kendisine bundan sonraki futbol yaşamlında başarılar diliyoruz”dedi:cool:

Birtan Karaman
20.06.2008, 10:38
Orta Yeterli Mi?Tarih: 20.06.2008 08:19:34 (423 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/orda_20062008.080629.jpg Takımın omurgasını büyük ölçüde değiştiren Trabzonspor’da orta alanda mücadele verecek olan yeni transferler Colman, Selçuk ile birlikte Hüseyin, Adnan, Ferhat ve Serkan’ın bu alan için yeterli olup olmayacakları tartışılıyor.
Taraftarların 10 numara beklentisine yönetimin ilerleyen günlerde nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor. Bazı yöneticiler kombine biletlerin 15 bini aşması durumunda başkan Sadri Şener’in süper bir orta saha alacağı yönünde yorum yapması beklentileri artırdı.
http://www.takagazete.com/images/pix.gif

ErayAkyüz
20.06.2008, 10:46
TRABZONSPOR, Yildiray Bastürk is so
19.06.2008 15.28 by Redazione TMW (http://www.transfermarketweb.com/?action=contacts&idsel=1) read 317
Bastürk (29) is a target of Trabzonspor. The offensive midfielder of Stuttgart, whom contract with Germans expire in 2010, is so appreciated by the turkey club.

transfermarketweb

ne diyor burda?

Metin Ural
20.06.2008, 10:52
günebakış'ın sahibi serdar bali'mi?

MeNdaKkaDukKa
20.06.2008, 10:57

Serdar bali sahibi değil.

Cengiz
20.06.2008, 11:02
‘61’ler sözde kaldı

böyLe başLık oLur mu ya, kasıtLı atıyoLar bu başLıkLarı

cebcare
20.06.2008, 11:06
engin baytar ne oldu bilen varmı?

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:17
engin baytar ne oldu bilen varmı?

ARKADAS SEN UNUT ENGINI

cebcare
20.06.2008, 11:17
ARKADAS SEN UNUT ENGINI
ne oldu alamıyormuyuz

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:20
Menajerler Bu Seferde Djemba-djembayi Onermisler Bİze..

salihismet
20.06.2008, 11:32
çok saçma bir haber. başımıza yeni Hasan-Hüseyin ler musallat olmasını istiyorlar herhalde. şu lokal milliyetçilik duygusundan kurtulamadık gitti. ben yok biz var ama böyle iki şişe biraya haber yapan insanlar haber yaptıklarını zannediyorlar.

Size katiliyorum, ve alkisliyorum bu dogru tespitleri yaptiginiz icin.

Seyit Hoca
20.06.2008, 11:34

Ali ÖZTÜRK.....................

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:35
ozur dılerım alakası yok ama su fotorafa baktımda kımler yok kimler:(
szymek,ersen,marcelinho vs vs dagıttılar ne guzel kadroyu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/220806idman1.jpg

ELA ELA LEOSE
20.06.2008, 11:36
ben bu forumdakilein serdar bali takıntısını anlamaıyorum
burası transfer dosyası siz serdar baliyi kötuluyorsuuz
acaba ondan daha çok mu trabzonsporlusunuz

ApoCaN28
20.06.2008, 11:38
bkaraman
Çok haklısın okdarodan 3-4 topçu olaydı elimizde
Symkowiak-Marcelinho-Stepanov gibi bu sene çok iyi olurduk...

Mehmet Fatih Yavuz
20.06.2008, 11:41

birinin diğerinden daha fazla trabzonsporlu olması gerkmiyor..

önemli olan elindeki gücü nasıl kullandığı.

giray bulakı veya bir diğer trabzonlu t.d ü hoca yapmak için aylardır verdiği çaba, tv ekranlarında bu konuda yaptığı adına eleştiri diytemeyeceğim konuşmalar. vs vs vs..

serdar bali bu derin trabzon dediğimiz , takımı sürekli kontrolünde tutmaya çalışan yerel güçlerin kadrosundan biri..o yüzden kimin daha fazla trabzonsporlu olduğunun hiçbir önemi yok.

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:41
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx

gokhan unaldan cok klas bır gol.!!!

kc08
20.06.2008, 11:51
dört koldan her yanı ateş sarsada,
ateş dokunmaz sana sen çık meydana,
yalnız değilsin sen Türkiyemizsin
dünyaya haykıran gür sesimizsin,

sende askersin sende mehmetsin
kalbimde en derinde hissedeceksin,
haydi haydi gün bugün
tüm dünyayı titreteceksin

kora kor dişe diş dağ gibiyiz biz
tarihlerden fışkıran Kaplanlarız biz
hep onurlu hep cesur tüm hikayemiz
ay yıldızlı bayrağın neferleriyiz

sende askersin sende mehmetsin
kalbimde en derinde hissedeceksin
haydi haydi gün bugün
tüm dünyayı titreteceksin...

Milli takımımıza hırvatistan maçında başarılar...

Birtan Karaman
Taraftar Yıldıray'ı getirdi!:D

Trabzon'da gündeme, milli futbolcu Yıldıray Baştürk'ün imza için Trabzon'a geldiği dedikodusu damga vurdu.

Yıldıray'ın bir otele yerleştiği söylentileri, hatta tesislerde olduğunun iddia edilmesi, kentte büyük heyecana yol açtı. Yıldıray'ı takımda görmek isteyen taraftarlar, basın bürolarına bu söylentilerin doğru olup olmadığını sorarken, basın mensupları da bu konuda kulüp yetkililerini aradı. Kulüp yetkilileri ise bu dedikoduların yaklaşık 15 gündür yapıldığını belirterek, "Her gün bu konuda belki de yüze yakın telefon alıyoruz. Trabzon küçük bir şehir olduğu için çoğu kişi de bu dedikoduyu duydu. Onlara 'Yıldıray burada yok' demekten yorulduk. Bunu ortaya çıkaranlar bile artık inanmıştır, biz bile inanır hale geldik." dediler.
Kadrosuna 18 oyuncu katan Bordo-Mavili yönetim, Yıldıray'ın transfer edileceğine ilişkin çıkan haberleri daha önce resmi internet sitesinden de yalanlamıştı.

Birtan Karaman
Trabzonspor'a iki takviye daha
20 Haziran 2008 / 11:34
Trabzonspor, Tony Sylva ile Almanya'nın Hansa Rostock takımında oynayan gurbetçi oyuncu Zafer Yelen'in transferlerini gelecek hafta bitirmeyi planlıyor.

Trabzonspor, dış transferde Fransa'nın Lille takımında forma giyen kaleci Tony Sylva ile Almanya'nın Hansa Rostock takımında oynayan gurbetçi oyuncu Zafer Yelen'in transferlerini gelecek hafta bitirmeyi planlıyor.

Senegalli kaleci Sylva ile daha önce her konuda anlaşan bordo-mavililer, milli takım kampında bulunan kalecinin Salı günü Türkiye'ye gelmesini beklediklerini belirttiler.

Hansa Rostock'da forma giyen Zafer Yelen'in transferi konusundaki görüşmeler sıklaştı. Daha önce bu transfer için Almanya'ya gidip Hansa Rostock ve Zafer Yelen ile görüşme yapan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu, futbolcuyla anlaşmaya vardı.

Bu transferde belli bir noktaya gelen bordo-mavililer, Hansa Rostock Kulübü'ne sunduğu teklife cevap bekliyor. Alman kulübünden olumlu bir cevap gelmesi halinde Aksu'nun bu transferi bitirmek için tekrar Almanya'ya gideceği kaydedildi.

Trabzonspor, Zafer Yelen'in transferini çözmesi halinde gelecek hafta bu iki oyuncu ile sözleşme imzalayacak.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/5.jpg

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:52
TS eski kalecisine soruşturma
20 Haziran 2008 / 11:26
Trabzonspor'un eski kalecisi Belçikalı Jean-Marie Pfaff'ın gelirlerinin vergi dairesi tarafından soruşturulduğu bildirildi.

Belçika Milli Takımı'nın eski kalecilerinden olan ve bir dönem Bayern Münih'te forma giyen Pfaff'ın son 10 yıldır gelirlerini vergi dairesine bildirmediği kaydedildi.

Eski futbolcunun bazı şirketlerden sponsorluk için ve özel televizyon kanalı VTM'de yıllardır yayınlanan “Pfafflar” adını taşıyan diziden yüksek miktarda para aldığı, ancak bunların vergi dairesinde kayıtlı olmadığı açıklandı.

Belçika'nın Anvers bölgesindeki vergi dairesi ve adli makamlarca gelirleri mercek altına alınan Pfaff'ın, 300 bin Avro vergi borcu olduğu, İsviçre ve Münih'te banka hesaplarının bulunduğu, ancak bu hesaplarda ne kadar para olduğunun çözülemediği belirtildi.

Trabzonspor'da da bir dönem kalecilik yapan Pfaff, 1987'de dünyanın en iyi kalecisi seçilmişti

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:52
Trabzonspor hız kesmiyor. Bordo-Mavililer´de Başkan Şener´e yine Avrupa yolu göründü.
Trabzonspor hız kesmiyor. Savunma ve orta sahaya takviye yapmak isteyen Bordo-Mavililer´de Başkan Şener´e yine Avrupa yolu göründü.

Rota Avrupa Şampiyonası
Bugüne kadar 19 futbolcuyla anlaşmaya varan Trabzonspor'da transfer konusu gündemde kalmaya devam ediyor. Teknik direktör Ersun Yanal'ın savunma ve orta sahaya takviye yapılmasını istediği Bordo-Mavili ekipte, Başkan Sadri Şener'in önümüzdeki hafta İsviçre ve Avusturya'ya giderek hem maçları izleyeceği, hem de gündemde olan futbolcularla görüşmeler yapacağı öğrenildi. Hansa Rostock'tan Zafer ve Hertha Berlin'den Bilal için de temasların sürdüğü dile getirildi.

'Yıldız alınmayacak'
Önümüzdeki günlerde, daha önce her konuda anlaşmaya varılan NEC Nijmegen'den Sami Büyüktopaç, Hamburg'dan Fatih Altundağ ve Lille'den kaleci Tony Sylva'ya sözleşme imzalatacak olan Karadeniz ekibinin, Gerede ve Almanya'da yapılacak kamp çalışmalarına kadar transferi tamamlamak istediği kaydedildi. Bu arada Başkan Şener, kamuoyunda oluşan 'yıldız oyuncu transfer edilecek' söylentilerine, “Yıldıray ve Aimar gibi isimler duyduk. Bunlar doğru değil” şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/24.jpg
Bu haber toplam

salihismet
20.06.2008, 11:54

Kimin ne kadar Trabzonsporlu olup olmadigini elbette hickimse tam olarak bilemez, yaptiklarina bakarsaniz faydali mi yoksa zararli mi diye bir kaniya varirsiniz.
Serdar Baliyle bir baglantisi yok ama size birkac gün önce bir millevrkilinin bir cete lidri hakkinda söylediklerini hatirlatayim. Vekilimiz o cete liderine diyorki; sen vatanini seven bir mafyasin. Benzetmeye bakarmisiniz, vatan sever mafya. Hem zarar veriyor hemde seviyor. Bana öyle geliyorki bu benzetmeyi bizden baska hickimse yapamaz, hani bize uymuyorda deyil.

Birtan Karaman
20.06.2008, 11:57
arkadaslar kayserısporda gokhanın yerını doldurdu;
Kayserispor, İngiltere Premier Lig takımlarından Wigan'da forma giyen Nijeryalı Julis Agahowa ile 3 yıllığına mukavele imzaladı.
http://www.radyospor.com/pic_lib/19.06.2008_agahowa1.jpg (http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=53182#)

vadaa55
20.06.2008, 11:58
paraguayın sol açığı rodrigez 2 gün önce harka bir maç çıkardı tam bizlik bir adam,Farabi bu adamı biliyor musun?

brutalize
20.06.2008, 11:59
arkadaslar kayserısporda gokhanın yerını doldurdu;
Kayserispor, İngiltere Premier Lig takımlarından Wigan'da forma giyen Nijeryalı Julis Agahowa ile 3 yıllığına mukavele imzaladı.
http://www.radyospor.com/pic_lib/19.06.2008_agahowa1.jpg (http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=53182#)

bize ne bundan ?

brutalize
20.06.2008, 12:01
trabzonda az once deprem oldu arkadaslar aimar mı geldi :D

OYılmaz
20.06.2008, 12:02
Djemba Djemba adını duyunca heyecanlandım alırız inş. Sadri şenere güveniyoruz Djemmmbaaa Djemmmbaaa Tribünlerimizin yeni maskotu :)

Murat Acar
20.06.2008, 12:02

Maşallah sende nerde şu yönetimi eleştirenler var baş tacı yapıyor sonrada bu yönetimim yaptıklarını eleştirmekten öte bişey yapmıyosun gölge etme başka ihsan istemez diyorum sana seni yakından takip ediyoprum bir olumlu mesajın bir olumlu sözün yok habıre eleştiri habire birilerini karalama ne zamanki birisi olmayacak bir söz söyler onun arkasında durmakda sana kalmış gibi hemen savunuyosun şuanki transferleri herkes gıptayla izlerken günebakış gibi ne amaca hizmet ettiği belli olmayan bir haberin savunuculuğuna soyunmakda ancak sana düşüyo zaten burda..Burdakilerin TRABZONSPORLULUĞUNU sorgulayabiliyosan burdaki tüm herkesde seni sorgular bunu unutma.yukardada dediğim gibi Gölge etme başka ihsan istemeyiz.
Bu arada kusura bakmayın bu konu başlığında bunları yazdığım için.

BALKAN 06
20.06.2008, 12:06
kaleci alındı ise
2 yabancı hakkımız kalıyor
Antzas da alınacaksa
son hakkımız
*sol kanatmı
*oyun kurucumu
*forvet mi diye merak ediyorum
afedersiniz:)

Serdær
20.06.2008, 12:07
Djemba Djemba adını duyunca heyecanlandım alırız inş. Sadri şenere güveniyoruz Djemmmbaaa Djemmmbaaa Tribünlerimizin yeni maskotu :)

Djemba Djemba şuanda hangi takımda oynuyor ? Biliyormusunuz ?

Djemba Djemba kaç senedir gözükmüyor ? Bunu Biliyormusunuz ?

Yabancı olsunda ne olursa olsun dimi . :cool:

yns_emre61
kaleci alındı ise
2 yabancı hakkımız kalıyor
Antzas da alınacaksa
son hakkımız
*sol kanatmı
*oyun kurucumu
*forvet mi diye merak ediyorum
afedersiniz:)
sen merak etme onların hepsi alınsa bile yine eksik yer buluruz :D sanırım yabancı almazlar..

Burak

Sionko Çek Cumhuriyeti'nde :)

Ts_CLuB1967
20.06.2008, 12:08

onu geç zaten o mevki kalabalık ne geregi var

Harun-61
20.06.2008, 12:09

Djemba Djemba, ya Katar'da yada Japonya'da oynuyordu. :confused:

.

Serdær
20.06.2008, 12:10

Bu arada Arshavin Chelsea ile anılıyor.

Abramowich etken tabi ki.

Samet Berber
20.06.2008, 12:11
Eski Man U lu Djemba-Djemba mı onu ne yapacağız biz sorması ayıp .

Yanlış hatırlamıyorsam Katarda oynuyor. :)

Serdær
20.06.2008, 12:12
Djemba Djemba, ya Katar'da yada Japonya'da oynuyordu. :confused:

.

Eric Djemba kimdir?

Kamerun Milli Takımı'nın yıldızlarından 1981 doğumlu Eric Djemba-Djemba, 3 Temmuz 2003'te Nantes'tan Manchester United'a 3.5 milyon pounda geldi. Sir Alex Ferguson, bir forvet oyuncusu olan 'Cantona' lakaplı Djemba-Djemba'yı orta sahada görevlendirdi. Disiplinsizliği nedeniyle Manchester United, ocak ayındaki transfer döneminin son gününde Afrikalı futbolcuyu 1.5 milyon pounda Aston Villa'ya kiraladı. Ancak şansı yaver gitmedi ve kaslarındaki sakatlık nedeniyle 6 hafta sahalardan uzak kalmak zorunda kaldı.

Bu kadar vasat bir oyuncuyu alacağız öyle mi ?

Menajerler bize teklif etmiş. İyi oyuncu olsaydı ManU göndermezdi.

Şuanda Katar Liginde oynuyor.Hierro , Ricardinho gibi oyuncularla :)

Nokta !

Harun-61
20.06.2008, 12:12
buldum :)

Qatar Sports Club'da oynuyormus
:)

Birtan Karaman
20.06.2008, 12:13
suana kadar bıze menajerler recoba davıds dıouf vs vs onerdı bence ıclerınde en mantıklısı DİOUF sol kanat ıcın dusunulebılır..

Serdær
20.06.2008, 12:15
Trabzon'da geri sayım başladı

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_bm_Sylva001.jpg

Trabzonspor, dış transferde Fransa'nın Lille takımında forma giyen kaleci Tony Sylva ile Almanya'nın Hansa Rostock takımında oynayan gurbetçi oyuncu Zafer Yelen'in transferlerini gelecek hafta bitirmeyi planlıyor.

Senegalli kaleci Sylva ile daha önce her konuda anlaşan bordo-mavililer, milli takım kampında bulunan kalecinin Salı günü Türkiye'ye gelmesini beklediklerini belirttiler.

Hansa Rostock'da forma giyen Zafer Yelen'in transferi konusundaki görüşmeler sıklaştı. Daha önce bu transfer için Almanya'ya gidip Hansa Rostock ve Zafer Yelen ile görüşme yapan kulüp genel saymanı Mahmut Aksu, futbolcuyla anlaşmaya vardı.
Bu transferde belli bir noktaya gelen bordo-mavililer, Hansa Rostock Kulübü'ne sunduğu teklife cevap bekliyor. Alman kulübünden olumlu bir cevap gelmesi halinde Aksu'nun bu transferi bitirmek için tekrar Almanya'ya gideceği kaydedildi.
Trabzonspor, Zafer Yelen'in transferini çözmesi halinde gelecek hafta bu iki oyuncu ile sözleşme imzalayacak.
OYUNCULAR TRABZON'A GELİYOR
Bu arada, Trabzonsporlu bazı oyuncular, Trabzon'a yapılan bir iş merkezinin açılışında bir araya gelecekler.
Hüseyin Çimşir, Gökhan Ünal, Egemen Korkmaz, Giray Kaçar, Serkan Balcı, Tayfun Cora'nın da aralarında bulunduğu oyuncuların açılışa katılacakları bildirildi.

Kaynak : LIGTV

Birtan Karaman
20.06.2008, 12:16
Trabzon'da geri sayım başladı

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_bm_Sylva001.jpg

OYUNCULAR TRABZON'A GELİYOR
Bu arada, Trabzonsporlu bazı oyuncular, Trabzon'a yapılan bir iş merkezinin açılışında bir araya gelecekler.
Hüseyin Çimşir, Gökhan Ünal, Egemen Korkmaz, Giray Kaçar, Serkan Balcı, Tayfun Cora'nın da aralarında bulunduğu oyuncuların açılışa katılacakları bildirildi.

Kaynak : LIGTV

peki bu zaferın alternatıf kım dıyelım vermedı hansa rosctok?:confused:

Sencer
20.06.2008, 12:16
abi naptınız yaaa recoba davids diouf falan... surda transferı kapattık dedı baskan, yıldırayı alamıyoruz, bunları nası alacaz

brutalize
20.06.2008, 12:19
transfer kapandı zafer alınırsa alınacak

Birtan Karaman
20.06.2008, 12:20
abi naptınız yaaa recoba davids diouf falan... surda transferı kapattık dedı baskan, yıldırayı alamıyoruz, bunları nası alacaz

YA BENCE SEN NE YAPIYOSUN NE TRANSFERI KAPATMASI YA TRANSFER SURECEK HEP OYLE DEDILER BITTI FALAN.MERAKLANMA TRABZONDA TRANSFER BİTMEzZzZ...!

b_m_61
20.06.2008, 12:24
Zafer Yelen'in gelmesini çok istiyorum şahsen.

Ayhan Çolak
20.06.2008, 12:25
tony sylva trabzonspor için biçilmiş kaftandır. kariyeri boyunca devamlı hem milli takımda 2003 ten beri 29 maç) hemde kulubunde oynamış(2005 ten beri 133 maç) ayrıca 2005 ten beri avrupa kupalarında 33 maç oynamış bir kalecinin türkiye de kariyerine yakın bir kaleci var mıdır? (rüştü de dahil)bu tartışılmamalıdır.bence gustavo colman ile birlikte eger olursa en iyi transferimiz olacaktır.

Sencer
20.06.2008, 12:25
YA BENCE SEN NE YAPIYOSUN NE TRANSFERI KAPATMASI YA TRANSFER SURECEK HEP OYLE DEDILER BITTI FALAN.MERAKLANMA TRABZONDA TRANSFER BİTMEzZzZ...!

ya bu vıdeoyu sen koydun kardes, baskan kendı dıyo, basında mılletın uydurdugu deılkı, sınemontajsa bılemem tabı :D
en azından bence kamp bıtene kadar transfer olmayacak, kamptan sonra transferın olacaına bende ınanıyorum

ApoCaN28
20.06.2008, 12:31
Slvya ts için iyi bi transfer özellikle onur-tolga için tolga zaten milli takımdada bi şeyler öğrenemediyse öğrenemez ama onur gerçekten çok iyi:D

Birtan Karaman
20.06.2008, 12:33
ya bu vıdeoyu sen koydun kardes, baskan kendı dıyo, basında mılletın uydurdugu deılkı, sınemontajsa bılemem tabı :D
en azından bence kamp bıtene kadar transfer olmayacak, kamptan sonra transferın olacaına bende ınanıyorum

benım koydugum gokhan unalın gol vıdeosu bılıyorum bıde baskanına cıklamalrı var bıttı dıye ben baskana yalan dıyosun demıyorum evet baskan transfer bıtecek dedı bunlar hep goz boyuyolar 1-2 gun sonra yıldıray falan gelırse hiç şaşırma tamamı;)

Sencer
20.06.2008, 12:35
benım koydugum gokhan unalın gol vıdeosu bılıyorum bıde baskanına cıklamalrı var bıttı dıye ben baskana yalan dıyosun demıyorum evet baskan transfer bıtecek dedı bunlar hep goz boyuyolar 1-2 gun sonra yıldıray falan gelırse hiç şaşırma tamamı;)

inşallah baskan atıyodur kandırık:D
buyuk baskan bızı kandırsanaaaaa kandırsanaaaaa kandırsanaaaaaaaa

A.Gökhan AKIN
20.06.2008, 12:35

tebrik ederim iyi yakalamışssın bari doğrusunun Saenko olduğunu, Nünbergde oynadığınıda yazsaydın....

Serdar A
20.06.2008, 12:39
Tony Sylva , Jean-Marie Pfaff'dan sonra aldığımız en kariyerli , kendini Avrupa'da kanıtlamış kaleci .

Sylva'yı istemeyen taraftar ne bekliyordu , Van der Saar'ı mı ?

Mehmet_Mercanlı
20.06.2008, 12:44
Yahu bize vasat-masat, "kaleci" lazım sadece. Onur'un "milli" Tolga abisini kesebileceğini sanmıyorum. Bazıları şanslı doğuyor, yapacak birşey yok. O yüzden Tolga'nın kaleci olmasını bekleyerek geçireceğimiz 11 senenin ilk 2'sini bu vatandaşı kullanarak yapalım hiç değilse. Her sezon 10 tane gol yesin yan toplardan ve hatalı olarak. Yeter ki "Küçük Emrah" bakışlarıyla stoperlere bakınarak moralimi bozmasın.

Kimsenin betondan bir duvar beklediğini sanmıyorum. İçinde bulunduğumuz durum Petkoviç'ten Süleymanu'ya kadar eline eldiven geçirmiş herkese "hoş geldin, şansın bol olsun" dememizi gerektiriyor.

Bu konu hakkında yorum yazmadan önce söyle bir yazılanları okım dedim ... :alkış: benim gibi düşünün biri varmış... :)

alper*
20.06.2008, 12:49
........ Her sezon 10 tane gol yesin yan toplardan ve hatalı olarak. Yeter ki "Küçük Emrah" bakışlarıyla stoperlere bakınarak moralimi bozmasın.
.......
Tolga'nın en sinir olduğum özelliği...

Hüseyin Kurt
20.06.2008, 12:51
ne djemba djembası allah aşkına
5 para etmez bi adam.
recoba,aimar nerde djemba djemba nerde....

erkankoc
20.06.2008, 13:02
18 oyuncu almisizzz...rakiplerimiz 3 transferi gecememis..ben oyle isim yapmis oyuncuya karsiyim bu sene....takim cok dengeli suan...gelicekse zafer gelsin transfer kapansin...aimar ve bunun gibileri alip borca girmektense almam daha iyi..seneye sampiyoanlar ligini girsek yeter..sampiyonluk beklemiyorum.. ama transfer bitmesin diyen arkadaslar biraz abartiyo..lig baslamadan 12 transfer dediler 18 yaptilar....valla artik kimseyi almasalarda bisey demem..hepsine simdiden tesekkurler...nuri alco donemini hatirladikca,sadri baskana dua ediyomm..eksik olmasin

AbSoLuTt34
20.06.2008, 13:06
arkadaşlar aimar yıldıray konularında son durum nedir fikri olan varmıı...

special_laz1967
20.06.2008, 13:12
http://tr.wikipedia.org/wiki/Pablo_Aimar
arkadaşalr bu sitede aimarın 25.06.2008 tarihinde trabzonspora imza atacağını sölüyor doğruluk payı nedir bu site ne kadar bilgilendirirseniz seviniirim

Murathan
20.06.2008, 13:12
sadri başkan yalanladı:o

special_laz1967
20.06.2008, 13:13
YAZI AYNEN BÖYLE
Pablo Cesar Aimar (d. 3 Kasım 1979) Arjantin 'li futbolcu. İspanya'nın Valencia C.F. takımında beş yıl forma giydikten sonra 29 Temmuz 2006 tarihinde Real Zaragoza 'ya 11 milyon euro bonservis bedeliyle transfer oldu. Bu takımda futbol yaşamını sürdürmektedir.
Tıp eğitimini yarıda bırakıp futbolla ilgilenmiştir. Futbola ülkesinde River Plate'te başlayan Aimar, 2001 yılında İspanyol Valencia C.F. kulübüne transfer oldu.Aimar beş yıl bu takımın formasını giydikten sonra 2006 senesinde Real Zaragoza 'ya transfer oldu.Ve halen futbol hayatını bu takımda sürdürmektedir. Arjantin Milli Futbol Takımı'nın 2006 FIFA Dünya Kupası kadrosunda da yer almıştır.2008 haziran ayında 5 milyon euro ya Trabzonspor a transfer olmuştur 25/06/2008 tarihinde trabzon a gelerek resmi sözleşme imzalıycak

bakigokhan
20.06.2008, 13:13
Bence de transfer kapatılmıştır. Yalnız Engin Baytar'ın gelmesini çok isterdim. Türkiye'de her klübün peşinde olduğu bir adama imza attırmışız. elde edilen kombine geliri 2.757.900- 3.011.400 arasında. 18 transfer takımına bu kadar sahip çıkan taraftara fazla bile. Daha Girayın Bonservisini çıkartamadık. Hayde uşaklar yeter ki başkan arkasında verdiği paraları geri kazandıracak bir gücü görsün. Kombine almayana transfer de yok konuşmak da.

Cafer Bulur
20.06.2008, 13:14
bu oyuncular kesinlikle gündemimizde yoktur.
bosu bosuna beklenti icinde olmayalim.
zafer yelen,fatih altundag ve tonya sylva ile transfer bir süreligine askiya alinacaktir.
antzas transferinin bile gerceklesme ihtimalini düsük görüyorum.
gerisi ise sadece dedikodudur.