PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 [224] 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299

Birtan Karaman
16.06.2008, 09:20
Listedeki 7 isim

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n4000/n3407/detail/Listedeki_7_isim.jpg

Şimdi hedeftekiler Sylva, Antzas, Engin, Özer, A. Rahman, Zafer Yelen ve Bilal Çubukçu!
Trabzonspor, yıldız, genç isimlerden oluşan tam 16 oyuncuyu renklerine katarken, görüşmeleri yürüttüğü 6 oyuncunun daha bulunduğu belirtiliyor. Yıldız oyuncular olarak düşünülen Aimar, Yıldıray ve El Hadji Diouf’un kulübe maliyetinin çok yüksek olacağı hesaplanırken, şu anda 6 oyuncuyla çok yakın temasların devam ettiği belirtildi. Bordo-Mavililer kaleyi, savunmayı, orta alanı ve sol kanadı daha da sağlamlaştırmak için Senegalli kaleci Lille’li Tony Sylva, Yunan stoper Olimpiakoslu Antzas, Hansa Rostock’un gurbetçi orta saha oyuncusu Zafer Yelen, Gençlerbirliği’nin sol kanadı Engin Baytar, Ankaraspor’un virtiözü Özer Hurmacı ve Herta Berlin’in Trabzonlu oyuncusu Bilal Çubukçu alınması düşünülen oyuncular arasında gösteriliyor. Bu oyuncularla ilgili pazarlıklar da sürüyor.

Camia Katkısına Bağlandı

Söz konusu 7 futbolcunun alınması için Jefferson, Jabi, Hasan Üçüncü, Tomas Jun ve Erdinç Yavuz’un satışından gelecek paranın en az 2 milyon YTL’yi bulması gerektiği kaydedildi. Hüseyin Çimşir’in de 2-3 milyon Euro karşılığı satılması halinde 7 oyuncu da alınabilecek. Bunların yanında İstanbul’da yapılacak geceden elde edilecek gelir, kombine biletlerin 15 binin üzerinde satılması, forma satışlarından 3-4 milyon YTL’nin gelmesi halinde de yönetimin 7 isim için de kesenin ağzını açacağı belirtildi. Bu arada çeşitli şirketlerle yeni sponsorluk görüşmesinin yapıldığı ve bunlardan elde edilecek sonuçların da transfere yön vereceği kaydedildi. Bu arada özellikle Cola Turka’nın istenilen bütçeyi ayırması halinde Aimar, Ayala ve El Hadji Diouf gibi yıldızların da yeniden gündeme taşınabileceği belirtildi.

Birtan Karaman
16.06.2008, 09:20
Çiçeği burnunda yeni transfer Giray Kaçar günebakış’a iddialı mesajlar verdi
Giray, “Herkes beni Trabzonlu sanıyor. Bununla da gurur duyuyorum. Futbolumla bu kulübe büyük hizmet vermek istiyorum” diye konuştu

Rekabeti sevdiğini dile getiren Giray, “Takımda çok kaliteli oyuncular var. Büyük bir rekabet olacak. Ben de forma için savaşacağım” dedi

Röportaj: Alaattin KAZANCI

Trabzonspor’un yeni transferi Giray Kaçar iddialı sözler söyledi. Hedefleri büyük olan bir kulübe geldiğini dile getiren Giray bu hedefe koşacak takımda kendisinin de yer alacak olmasından memnuniyet duyacağını söyledi. Bordo-Mavili formanın sorumluluğunu bildiğini belirten Giray, “Herkes beni Trabzonlu zannediyor. Ben de bundan gurur duyuyorum. Ne mutlu ki bana Trabzonspor gibi bir takımda forma giyeceğim. Yeni sezonda hep birlikte zafere yürüyeceğiz. Benim oynadığım yerde Tayfun var. Egemen ve Ceyhun alındı. Yeni isimler de alınıyor. Rekabet mükemmel olacak. Bundan çekinmem ve savaşa hazırım. Büyük bir kulüpte forma giyinmenin mutluluğunu yaşıyorum. Trabzon’da her şey futbol üzerine kurulmuş. Ben de futboldan başka bir şey düşünmem. Bana uygun olan bir şehre geldim” diye konuştu.

“Artık Trabzonsporlu Giray”

Ankara da Oftaşspor’da çok güzel günlerinin geçtiğini belirten genç futbolcu Giray Kaçar, “Futbol profesyonelliğin bir gereği bugün var. Dün yok... Bugünden çok mutluyum. Çünkü büyük bir kulüpteyim. Artık Trabzonsporlu Giray olarak anılacağım içinde gerçekten çok gururluyum. Şu anda 5 tane Trabzonspor forması satın aldım. Onları Ankara’ya götürdüm. Yakınlarıma ve Trabzonspor’u seven dostlarıma dağıttım” dedi. Giray Kaçar, " Özellikle Necmetti Aytekin başta olmak üzere Trabzonspor, son 3-4 aydır sürekli olarak benimle ilgileniyordu. Onlara yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Uzun yıllar Trabzonspor'da oynamak istiyorum. Trabzonspor'a layık olmak ve bordo-mavili camiayı en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Trabzonspor'da büyük başarılara imza atacağımı düşünüyorum" dedi.

Taraftarın İçin Sabırsızım

Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını belirten Giray, "Trabzonspor'da hiç kimse şüphe etmesin. Kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağım. Trabzonspor taraftarıyla buluşacağım günü iple çekiyorum" diye konuştu. Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın kendisi için büyük bir şans olduğunu ifade eden Giray Kaçar, “O da gelmem için çok çaba harcadı” dedi ve sözlerini, "Ersun Yanal, Türk futboluna birçok futbolcu kazandırdı. Trabzonspor'u tercih etmemdeki büyük etkenlerden birisi de Ersun Yanal'dır. Ersun Yanal'dan çok şey öğreneceğime ve kendimi daha da geliştireceğime inanıyorum" diyerek sözlerini sürdürdü. Giray, kendisine menajeri aracılığıyla Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklifler geldiğini ancak sadece Trabzonspor ile görüştüğünü ve bordo-mavili takımla anlaştığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

Emeği Geçenlere Minnettar

“Transferimde emeği geçen Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği Oftaşspor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ile Gençlerbirliği Kulübü Başkanı ve Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Onursal Başkanı İlhan Cavcav'a ayrıca teşekkür ediyorum. Beni bugüne getiren ve emeği geçenlere de binlerce kez teşekkür ediyorum. Onları asla mahcup etmeyeceğim.”Transferinin çok zor gerçekleştiğine değinen Giray, “Beni isteyenler vardı ancak ben Trabzonspor'da forma giymek istediğimi herkese söyledim. Trabzonspor gibi bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Trabzonspor'a layık olmaya çalışacağım. Yönetim ve teknik heyetle birlikte 24 yıldır özlenen başarıyı yakalamak için elimden gelini yapacağım. Ailemle birlikte Trazonspor’u istiyorduk. Tercihimi bu nedenle de Trabzonspor'dan yana kullandım. Her yerde de Trabzon'a gideceğimi söyledim. 3 ayda transfer için Necmettin Aytekin başkanımla sürekli irtibat halindeydik ve iş bitti” dedi.

Aytekin’in Özel Yeri Var

Transfer görüşmelerinin üç ay önce başladığına işaret eden Giray Kaçar, “Transferim gerçekten zor oldu, Necmettin Aytekin abim beni almak için çok büyük bir mücadele verdi. Bana, ‘Sen rahat ol, stres yapma, biz seni ne yapıp edip alacağız' dedi. Söylediği gibi oldu. Ben Trabzonsporlu yönetici ve başkanımıza güveniyordum, o yüzden hiç sıkıntı yapmadım. Onların beni transfer edene kadar çok büyük sıkıntılar yaşadıklarını biliyorum. Sadri başkanımızın, Hayrettin başkanımızın, Necmettin başkanımızın neler çektiğini iyi biliyorum” ifadelerini kullandı. Trabzonspor'un zirveye oynadığını belirten Giray, “Trabzonspor bu sezon çok iyi transferler yaptı. Bir iki tane daha transfer yapacaklar. Eğer onlarda gerçekleşirse üst sıralara oynayacağımıza inanıyorum. Başarılı olacağımızı düşünüyorum. Benim hiçbir tedirginliğim ve korkum yok. Kendime güvenen bir yapım var zaten. Bundan sonra Trabzonspor'un başarısı için ter akıtacağım” şeklinde konuştu.

Milli Hayal Kırıklığı Yaşadı

Sezon içinde sakatlık geçirdiğine değinen Giray, “2008 Avrupa Şampiyonası kadrosunda yer alamamak tabii ki beni çok üzdü. O kadroda ben de olabilirdim. Sezon içinde geçirdiğim sakatlık beni olumsuz etkiledi. Son 3 maç kendi takımımda forma giyemedim. Benim kadroda olmamamı sakatlanmama bağlıyorum. Milli takım herkesin hayalinde olan bir formadır. Kadroda olamadığım için üzüldüm tabi ki. Avrupa şampiyonasına gidememek beni üzdü. Ancak bu her şeyin sonu değil. Trabzonspor'da oynayarak, devamlılığımı göstererek yeniden milli takıma giderim” yorumunu yaptı. Bu sezon taraftarları mutlu etmek için elinden gelini yapacağını belirten Giray, “Taraftarlara bu sene her şeyin çok daha güzel olacağını söylüyorum. Evet geçen yıl bir düşüş yaşadık. Ancak yönetim çok kaliteli isimlerle kadroyu güçlendiriyor. Bu sezon çıkışa geçeceğiz. Seneye bambaşka bir Trabzonspor izleyeceğiz.

‘4 Numarayı Çok İstedim’

Futbol hayatı boyunca sürekli 4 numaralı formayı giydiğini belirten Giray, “Trabzonspor'da da bu formayı giymek istiyordum ama Çağdaş abi o formayı giyiyordu. Şimdi o gittiğine göre bu numarayı giyebilirim artık. Bazı insanların forma numarası hobisi vardır. Benim için de 4 numara çok önemli...” diye konuştu. Futbol hayatında hedeflerine birer birer ulaştığına sözlerine ekleyen Giray, “Önce Trabzonspor formasını giymek istiyorum. Futbol yaşantımı Trabzon'da sürdürmek ve uzun yıllar Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorum. Başarısı için mücadele etmek istiyorum. Trabzonspor'dan sonra Avrupa'ya transfer olup futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek en büyük hedefim. Türkiye'de Trabzonspor takımı dışında başka bir Türk takımına gitmek istemiyorum. Trabzonspor, Türkiye'de 4 büyüklerden biri. Her futbolcunun hayali olduğu gibi A Milli takım formayı da giymeyi çok istiyorum” şeklinde konuştu.

‘Havadan Top Sektirmem’

Hava toplarında çok etkili olduğunu ifade eden genç oyuncu Giray Kaçar, “En iyi özelliğim hava toplarına çok hakimim. Yani rakibe yüksek toplarda fırsat vermem. Boyum 1.87 olmasının avantajını iyi kullanıyorum. Ayrıca çabukluğum var. 90 dakika yüksek motivasyonla oynarım. Eksik gördüğüm bir yönüm yok. Sadece topu oyuna sokmakta biraz zorlanıyorum. Bu konuda kendimi geliştirmem gerek. Bu sorunu halledersem ve daha iyi olursam o zaman benim için çok iyi olur. Tek eksik gördüğüm yanım burası işte” ifadelerini kullandı. Yaşının henüz genç olduğunu belirten milli stoper Giray Kaçar, ailesine düşkünlüğünü de dile getirirken, “Ben bekarım ama Trabzon'a ailemle geleceğim. Annem benle olacak. Biz iki kardeşiz. Bir de ablam var benim. Birlikte oturacağız. Güzel günler yaşayacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Son Hedefim Avrupa’dır’

Türkiye'de kendisini en çok zorlayan santrforun Hakan Şükür olduğunu belirten Giray, ''Hakan ağabey çok zorluyor. Özellikle yüksek toplarda müthiş etkili'' şeklinde konuştu.
Uzun yıllar Trabzonspor'da futbol oynamak istediğini kaydeden Giray, ''Trabzonspor'dan sonra Avrupa'ya transfer olup futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek en büyük hedefim. Türkiye'de Trabzonspor takımı dışında başka bir Türk takımına gitmek istemiyorum. Trabzonspor, Türkiye'de 4 büyüklerden bir tanesi. Her futbolcunun hayali olduğu gibi A Milli takım formasını da giymeyi çok istiyorum'' diye konuştu. Giray, ailesinin futbolla ilgilenmesini pek fazla istemediğini belirterek, ''Çünkü o dönemde futbol ile okulun bir arada yürümeyeceği şeklinde bir kanaat vardı, ama ailem futboldan geri dönmeyeceğimi anladı ve bana destek vermeye başladı'' dedi.

David Beckham Hayranı

İlkokulda kalecilik yaptığını, daha sonra ise altyapılarda oynadığı dönemlerde orta sahanın sağında ve ortasında görev yaptığını ifade eden Giray, ''Son 6 sezondur stoper oynuyorum. Orta sahanın sağında oynadığım dönemde David Beckham'a çok özeniyordum. Hep onun gibi ortalar yapmaya çalışıyordum. Futbolda stoperlerin kesici özelliklerinin yanı sıra, topu olumlu kullanabilmesi de önemli. Ben bu tanıma biraz uyuyorum, ama daha fazla çalışmam gerekiyor. Orta saha oyuncusu olduğunuzda risk alarak oynayabiliyorsunuz, ama defans oyuncusuysanız böyle bir şans yok. Bu nedenle riske girmeden topu uzaklaştırmak istiyorsunuz. Yine de ben topu oyuna olumlu sokmaya çalışan tipte bir stoperim'' diye konuştu. Giray, şu anda Ankara’da Spor Akademisindeki eğitimine devam ettiğini dile getirirken, bir yandan da gelecek sezon için çalışmalarını sürdürdüğünü vurguladı.

ErayAkyüz
16.06.2008, 09:23
bu hafta bir transfer bekliyorum sadri baskan geldi gundem hareketlendi

Birtan Karaman
16.06.2008, 09:23
SYLVA GELİYOR! http://www.ilkhabergazete.com/images/font-size-12px.gifhttp://www.ilkhabergazete.com/images/font-size-14px.gifhttp://www.ilkhabergazete.com/images/font-size-16px.gifhttp://www.ilkhabergazete.com/images/font-size-18px.gifhttp://www.ilkhabergazete.com/uploads/2139_va-k.jpgTrabzonspor yönetimi yarın Fransa’da Senegalli kaleci Tony Sylva ile bir araya gelecek transfere nokta koyacak. Yönetim anlaşma sağlanır sağlanmaz Sylva’yı Trabzon’a getirecek
http://www.ilkhabergazete.com/newsdetails.php?newsId=731

Birtan Karaman
16.06.2008, 09:31
Ayman defteri resmen kapandı750 bin $ verip, bonservisini aldıhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/34496_b.jpg
ZAMALEK’İ İSTİYOR
Trabzonspor ile Ayman’ın yolları resmen ayrıldı. Çağdaş, Musa ve Mustafa Keçeli’den sonra 750 bin $ vererek bonservisini alarak Trabzonspor’dan ayrılan Mısırlı oyuncu, ülkesindeki eski takımı Zamalek’e dönmeye hazırlandığı, yurt içinden de G.Birliği’nin de ısrarını sürdürdüğü belirtildi. Trabzonspor’da, elde gönderilmesi beklenen kaleciler Jefferson ve Ahmet ile Jabi, Erdinç ve Hasan Üçüncü kaldı. Bu oyuncular için henüz teklif yok ...
Trabzonspor’un transfer etmek istediği Hansa Rostock’un orta alandaki gurbetçi yıldızı Zafer Yelen için girişimler sürüyor. H.Rostock’un küme düşmesiyle kulübünün transfere izin verme kararı aldığı Zafer ile her konuda anlaşan Bordo-Mavililer, bu transferi de birkaç gün içerisinde gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Teknik Patron Ersun Yanal’ın da Zafer’in alınmasını çok istediği gelen haberler arasında
FRANSA’YA GEÇTİ
Trabzon’da Tony Sylva ‘1 numara’ olmak için yola çıktı. Her konuda anlaşmaya varılan Senegalli kalecisi Tony’de son anda çıkan bonservis sıkıntısı ve menajerlik sorunları nedeniyle yaşanan problem üzerine Bordo-Mavili yönetimin, “Senin için 500 bin EURO bonservis veririz. Eğer Lille fiyatı yüksek isterse, alacağından keseriz” resti üzerine Senegalli kaleci, kulübü ile görüşmek için dün milli takım kampından Fransa’ya geçti.
ENGELLER KALKACAK
Senegal’in Liberya ile oynadığı maçta forma giyindikten sonra Fransa’ya geçen ve bugün Lille yönetimi ile görüşecek Senegalli kaleci, diğer yandan da sonradan ortaya çıkan menajerleri de devre dışı bırakarak, Trabzonspor’a transfer olma yolunda engelleri kaldırmak amacında. Yönetimin, Çarşamba gününe kadar süre verdiği Tony Sylva’nın sorunları bugün veya yarın çözüp, imza atmak için Trabzon’a gelmeyi istediği belirtildi.
Trabzonspor’da ‘yılın transferi’ Gökhan Ünal, Trabzon’a ayak bastıktan sonra gördüğü sevgi ve güvenin kendisini mutlu ettiğini ifade ederek, “Bu aynı zamanda benim için büyük motivasyon kaynağı oldu. Yıldız olduğumu buradaki ilgiden anladım. Trabzon gerçekten futbola aşık bir şehir. Bu beni adeta çıldırttı. Lig başlasada, bu itici güç ile gollerimi sıralamaya başlasam diye istiyorum” dedi.

Birtan Karaman
16.06.2008, 09:32
Sahada babamı tanımam"
Trabzonspor’un yeni transferi Egemen Korkmaz eşi Ezgi’yle birlikte geldiği Trabzon’da ilginç açıklamalar yaptı. Egemen Korkmaz, Trabzon’da yeni bir hayata başlayacaklarını, Ağustos ayında dünyaya gelecek çocuklarının da heyecanını daha şimdiden yaşadıklarını söyledi.
Tecrübeli savunma oyuncusu, şampiyonluk için yanıp tutuştuğunu da ifade ederek, “Trabzonspor yıllardır şampiyon olamıyor, bende hiç şampiyonluk duygusunu tatmadım. Her İkimiz de yeni sezonda mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Türkiye standartlarının üzerinde bir kadro kuruldu. Bu kadro bana sorarsanız Türkiye’nin iyi ekibidir. Kaynaşma dönemini kampta çözdüğümüzde bizi kimse tutamayacak. Ersun Yanal hocamızla birlikte inanılmaz başarılara imza atacağımızın sözünü şimdiden verebilirim. Çünkü Yanal hoca Türkiye’nin en iyisi” diye konuştu.
Egemen sahada babasını bile tanımadığını ifade ederek, “Maçlara öyle konsantre olurum ki, ne olup bittiğini ancak maç sonrasında değerlendiririm” diye konuştu.
HEDEFİM AVRUPA
Egemen Korkmaz, Trabzonspor’da şampiyonluk duygusunu tattıktan sonraki hedefinin Avrupa’da futbol oynamak olduğunu da kaydederek, “Avrupa’da futbol oynamak her futbolcunun olduğu gibi benim de en büyük hayallerinden biri. Ben istikrarlı bir futbol karakterine sahibim. Bursa’da tam 6,5 yıl oynadım. Trabzonspor’da kalıcı olmak isterim ama bu zaman diliminde tabi ki Avrupa’da ülkemi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyorum” dedi.

coolank
16.06.2008, 09:45
Şimdi hedeftekiler Sylva, Antzas, Engin, Özer, A. Rahman, Zafer Yelen ve Bilal Çubukçu!

Trabzonspor, yıldız, genç isimlerden oluşan tam 16 oyuncuyu renklerine katarken, görüşmeleri yürüttüğü 6 oyuncunun daha bulunduğu belirtiliyor. Yıldız oyuncular olarak düşünülen Aimar, Yıldıray ve El Hadji Diouf’un kulübe maliyetinin çok yüksek olacağı hesaplanırken, şu anda 6 oyuncuyla çok yakın temasların devam ettiği belirtildi. Bordo-Mavililer kaleyi, savunmayı, orta alanı ve sol kanadı daha da sağlamlaştırmak için Senegalli kaleci Lille’li Tony Sylva, Yunan stoper Olimpiakoslu Antzas, Hansa Rostock’un gurbetçi orta saha oyuncusu Zafer Yelen, Gençlerbirliği’nin sol kanadı Engin Baytar, Ankaraspor’un virtiözü Özer Hurmacı ve Herta Berlin’in Trabzonlu oyuncusu Bilal Çubukçu alınması düşünülen oyuncular arasında gösteriliyor. Bu oyuncularla ilgili pazarlıklar da sürüyor.

Camia Katkısına Bağlandı

Söz konusu 7 futbolcunun alınması için Jefferson, Jabi, Hasan Üçüncü, Tomas Jun ve Erdinç Yavuz’un satışından gelecek paranın en az 2 milyon YTL’yi bulması gerektiği kaydedildi. Hüseyin Çimşir’in de 2-3 milyon Euro karşılığı satılması halinde 7 oyuncu da alınabilecek. Bunların yanında İstanbul’da yapılacak geceden elde edilecek gelir, kombine biletlerin 15 binin üzerinde satılması, forma satışlarından 3-4 milyon YTL’nin gelmesi halinde de yönetimin 7 isim için de kesenin ağzını açacağı belirtildi. Bu arada çeşitli şirketlerle yeni sponsorluk görüşmesinin yapıldığı ve bunlardan elde edilecek sonuçların da transfere yön vereceği kaydedildi. Bu arada özellikle Cola Turka’nın istenilen bütçeyi ayırması halinde Aimar, Ayala ve El Hadji Diouf gibi yıldızların da yeniden gündeme taşınabileceği belirtildi.

Kamyonetçi adlı arkadaş Engin Baytar konusunu yazmış ... Bunu arka sayfalarda ve bazı arkadaşlara özel mesajlarda yazmıştım ...Oradaki konu yani cavcavın çark etmesi bizimle tam alakalı değil ... Ayman bizden istediği 900 000 doları isteyince cavcav çark etti ... Yoksa bonservis sıkıntı değildi sorun ...Bir daha yazayım bu iş % 90 hatta 95 bitecek ...Biraz sabretmek lazım ...

Berk
16.06.2008, 09:49
Sylva, Antzas, Engin, Özer, A. Rahman, Zafer Yelen ve Bilal Çubukçu!

En az 4-5 tanesini almamız gerek..

Emirhan Makul
16.06.2008, 09:51
özeri bence alamayacağız bu sene

coolank
16.06.2008, 09:51
Sylva, Antzas, Engin, Özer, A. Rahman, Zafer Yelen ve Bilal Çubukçu!

En az 4-5 tanesini almamız gerek..

Özer mümkün değil bence yani .....

Night61
16.06.2008, 09:53
Sylva, Antzas, Engin,A. Rahman, Zafer Yelen yeter

Mert67
16.06.2008, 09:56
Kamyonetçi adlı arkadaş Engin Baytar konusunu yazmış ... Bunu arka sayfalarda ve bazı arkadaşlara özel mesajlarda yazmıştım ...Oradaki konu yani cavcavın çark etmesi bizimle tam alakalı değil ... Ayman bizden istediği 900 000 doları isteyince cavcav çark etti ... Yoksa bonservis sıkıntı değildi sorun ...Bir daha yazayım bu iş % 90 hatta 95 bitecek ...Biraz sabretmek lazım ...
Yıldıray transferi için beya ümitlenmiştik ama oda olmayacak galiba.:(

MeNdaKkaDukKa
16.06.2008, 09:57
özeri bence alamayacağız bu sene

Özer bence başka takımlara uçurmayalım yeter bu sene biraz daha pişsin önümüzdeki sene alırız zaten alınsa yazık olur iyi topçu ama kadroya giremez genç olduğu için oynaya bileceği takımda kalmalı bir müddet daha barış var bu takımda bakalım o nasıl bir performans gösterecek inşallah parladığı gibi sönmez çok üzülürüm...

alper*
16.06.2008, 09:58
Yıldıray transferi için beya ümitlenmiştik ama oda olmayacak galiba.:(
forumda okudum burada bir arkadaş kendisiyle tatil yaptığı yerde bizzat görüşmüş ve yıldıray planları arasında türkiyede oynamanın olmadığını söylemiş =)
umutlanmaya gerek yok =)
zaten ben de zafer yelen'i tercih ederdim =)

MeNdaKkaDukKa
16.06.2008, 10:00
zaten ben de zafer yelen'i tercih ederdim =)

Zafer'in nasıl topçu olduğunu bilemem ama bu takıma Abdurrahman dereli ve bir oyun kurucu riqelme tarzında biri lazım bu aimar da olabilir.
Şimdi Figo'yu reddettik ama bu takıma Figo gerekirdi bence...

BALKAN 06
16.06.2008, 10:00
Neden yıldız? Bence Zafer Yelen düşünülebilir. :) Ben yıldızdan ziyade yıldız adayını tavsiye ediyorum.
Kesinlikle sana katılıyorum İlhan ama sanki 1 tanede yıldız gerekli gibi
takımın zor anlarında soğukkanlılığını koruyacak ve gençlere örnek olup cesaret verecek bir yıldız hem reklamımızı yapar hemde sezon boyunca bir kaç maç çevirir diye düşünüyorum
ama kesinlikle ve kesinlikle alınacak yıldızın geldiği takımlardaki uyumu kişiliği çok önemli dikkat edip karakterli bir yıldız almak lazım sadece isim yetmez paralarımızın uçup gitmemesi için baş belası olmaması için.

Uzunoğlu
16.06.2008, 10:03
Zafer'in nasıl topçu olduğunu bilemem ama bu takıma Abdurrahman dereli ve bir oyun kurucu riqelme tarzında biri lazım bu aimar da olabilir.

tabi alalım bir fosil oyun kurucu tribünden maç izler kombine satarız ona :)

Volkan Albayrak
16.06.2008, 10:03
yıldıza falan gerek yokj sadece şu duran topları ii kullanan bir adam

Emirhan Makul
16.06.2008, 10:04
Abdulrahman ve Engin Alınır Galiba ben öyle tahmin ediyorum çünkü satmamız gereken topçu var zorunlu olarak alacağız onları takas yoluyla alırız ikisinide bence sivasın jabi gibi bir futbolcuya ihtiyacı var orda oynar biz abdulrahmanı alalım

alper*
16.06.2008, 10:05
farabi abi kendisi hakkında çok olumlu ifadeler kullandı =)
yeterli referans benim için =)

Uzunoğlu
16.06.2008, 10:06
abdurrahman küçük takım futbolcusudur. yine hataya düşüyoruz hemşeri muhabbetine seçilmiş Trabzonlulara lüzumsuz para vereceğiz. Sağ kanata transfer lazım değil...

OLCAY ÇAKIR
16.06.2008, 10:28
Bende benzer bir uyarıda bulunacaktımki sizin yazınızı gördüm,teşekkürler.

Ama silah sevmeyen bir Trabzon'lu olarak, bende kullandığınız resme karşıyım kardeşim.:)

Saygılarımla.

Olcay
arkadasim ZENCI denmez, siyahi denir ....ZENCI dersen hakaret etmis olursun ......bu arada agabeyimin esi siyahi oldugundan bu konularda biraz hassasim ....saygilar

MeNdaKkaDukKa
16.06.2008, 10:29
Bence Abdurrahman dereli gerçek bir bek oyuncusu alınması mutlaka gereklidir diğer arkadaşımın görüşüne katılarak elimizdeki futbolcuları bu şekilde takasa kullanarak bu gibi oyuncuları kulubumuze kazandırabılırız.

Figo konusuda sadece bir görüştü yadırganmamasını rica ederim gerçek manada bir oyun kurucu gerekli olduğu görüşü kanısındayım bu kim olursa olsun ((tabi oynayabilen :D))...

Atakan
16.06.2008, 10:42
yıldıza falan gerek yokj sadece şu duran topları ii kullanan bir adam

Selçuk İnan tabikide Barışta kullanıyormuş;)

Birtan Karaman
16.06.2008, 10:46
yıldıray işi yattı arkadaslar orta alana aınırsa zafer alınır heralde fıgoyu yası sebebıyle reddettı yonetım recobanın yası ılede fıgonun yası arasında pek fark yok 1-2 yas recobayada veto gelır..aimar haberleri sallama aimar turkıyeye gelmek ıstemedıgını soyledı..

Ahmet AYDIN-28
16.06.2008, 10:48
Gökhan transfer edilince kurduğum cümleyi tekrar kuruyorum.
"Arda'yı alıp transferi kapatalım!"

Atakan
16.06.2008, 10:49
Zafer Yelen, Engin Baytar, Sylva bence yeter bunların dışında bilalda olabilir ama bu 3ü ile kapatalım bence

Murat'
16.06.2008, 10:49
Aslında bu 7 Futbolcu da alınabilir...Eğer hüseyin dedikleri gibi satılabilirse bu 7 transferi de yapabiliriz...Bence hüseyin gidecek.....Rusyada trasnfer sezonu başladığı gibi teklifler gelmeye başlar...

Mert67
16.06.2008, 10:53
Ağbi en az 12-13 milyon euro isterler.Yani imkansız.

Atakan

Arda imkansız;)

Volkan Albayrak
yıldıray işi yattı arkadaslar orta alana aınırsa zafer alınır heralde fıgoyu yası sebebıyle reddettı yonetım recobanın yası ılede fıgonun yası arasında pek fark yok 1-2 yas recobayada veto gelır..aimar haberleri sallama aimar turkıyeye gelmek ıstemedıgını soyledı..

önemli değil

Birtan Karaman
16.06.2008, 10:54
[quote=Atakan Öztürk;1422144]Zafer Yelen, Engin Baytar, Sylva bence yeter bunların dışında bilalda olabilir ama bu 3ü ile kapatalım bence[/quote
bu engın sevdasından bence vazgec gelmeyecek....cunku bıze teklıf yok satmayıda dusunmuyoruz dediler.

Adem CAKIR
16.06.2008, 10:54
Zafer Yelen, Engin Baytar, Sylva bence yeter bunların dışında bilalda olabilir ama bu 3ü ile kapatalım bence

Bu üçlü de alınabilirse, bu sezon gerçekten büyük iş yapmış olacağız.

Yönetim elinden geleni fazlasıyla yapmıştır. Bunlarda kaymağı olur.
Ancak hala klübe konusunda sıkıntılarımız var. Bir çok mevkide alternatifimiz yok.
Yönetimimizin düşüncesi, bu yılı mümkün olan en iyi şekilde geçirmek, yarışmacı, saldırgan bir takımı oturtmak ve bir sonraki sene eksikleri gidererek gerçekten büyük hedeflere koşmak şeklinde olacaktır diye tahmin ediyorum.

Atakan
16.06.2008, 10:56
Girayada öyle demişlerdi

Birtan Karaman
16.06.2008, 10:58
Tony Sylva'da karar anı
16 Haziran 2008 / 09:15
Senegalli kaleci Tony Sylva'nın ülkesinden bugün Fransa'ya döneceği ve bu transferde bazı pürüzlerin olduğu öğrenildi.

Senegalli kaleci Tony Sylva'nın ülkesinden bugün Fransa'ya döneceği ve bu transferde bazı pürüzlerin olduğu öğrenildi.
Alınan bilgiye göre menajerine ulaşılan Sylva için yöneticilerin aradaki pürüzleri gidermeye çalıştığı bildirildi. Eğer 32 yaşındaki file bekçisi kulübün şartlarını kabul ederse, yarın Türkiye'ye gelerek Bordo-Maviler'e resmi imzayı atacak.

Atakan
16.06.2008, 10:59
Tony Sylva'yı aldık beyler hiç heycanlanmayın:D

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:00
Antzas bekleniyor

Trabzonspor'un transfer listesinde bulunan Yunanlı oyuncu Antzas'ın transferinde yeşil ışık. Avrupa şampiyonasında son maçında Rusya'ya mağlup olarak elenen Yunan Milli Takımı ülkesine dönerken Olimpiakos'un milli stoperi Antzas'ın transferinde de gerçekleşme umudu arttı. Olimpiakos bu futbolcu için 750 bin euroluk bonservis bedeli belirlerken Antzas alacaklarına karşılık bu kulüpten bonservisini ücretsiz almaya çalışıyor. Bordo Mavili yönetim bu futbolcudan gelecek olumlu haberi beklerken Yunanistan'ın Avrupa şampiyonasından elenmesi nedeniyle transfer beklenenden erken gerçekleşebilir. Bordo-Mavili ekibin kurmaylarının her konuda kesin olarak anlaşmaya vardığı Antzas Olimpiakoslu yöneticilerle bir kez daha bir araya gelerek alacaklarına karşılık bonservisinin kendisine ücretsiz verilmesini isteyecek

bordo61
Trabzonspor’un Pazarspor’dan aldığı Abdülaziz ve Eren için özel protokol yaptığı belirtildi. Abdülaziz’i bedelsiz, Eren’i de 250 milyara Bordo-Mavili takıma veren Pazarspor’un sözleşmeye, “Süper Lig’in dışında bir kulübe bu oyuncular satılık veya kiralık verilirse, Abdülaziz için 200, Eren için 150 milyar bonservis bedeli Pazarspor’a ödenecek” maddesi koydurdu.
Bu iki oyuncunun pilot takım olarak düşünülen Sebat’a verilmesi durumunda Trabzonspor’un kasasından böylece 350 milyar daha çıkacağı ifade edildi. Yönetimin, diğer genç oyuncuların kamptaki performanslarına göre Teknik Patron Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Sebat’a vermeyi düşünürken, bu yönde Pazarspor’un tavrı nedeniyle Abdülaziz ve Eren için değerlendirme yapacak.

Birtan Karaman
Trabzon Sylva'yı bekliyor
Trabzonspor'un anlaşmaya vardığı Fransa'nın Lille takımının Senagalli file bekçisinin bu gün Türkiye'ye gelmesi bekleniyor. Bordo Mavili ekibin yönetiminin hem kulübüyle hem de kendisiyle anlaşmaya vardığı siyahi kaleci Fransa aktarmalı olarak Türkiye'ye gelecek. Tony'nin iki menejerinin'de Trabzonspor'dan para istemesi nedeniyle Bordo Mavili ekibin yönetimi Tony'e menejerini kendilerine bildirmesini istedi. Senegal'in deplasmanda Liberya ile oynadığı 2010 Dünya Kupası gurup eleme maçı için milli takımda bulunan Tony maçın ardından daha önce yapılan program doğrultusunda bu sabah saatlerinde Fransa'ya gelmesi bekleniyor Siyahi kaleci bir son dakika pürüzü yaşanmaması halinde bu akşam saatlerinde Türkiye'de olacak

SORUN MENEJERİ
Trabzonspor iki ayrı menejerinin ayrı ayrı menejerlik istemesi nedeniyle azda olsa sorun yaşadığı Tony'den menejerini resmi olarak belirleyerek bordo mavili kulübe iletmesini istedi. Bordo Mavili yönetim Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetimin Musampa'da yaşadığı sorunu yaşamamak için Slvaya UEFA kanalıyla Trabzonspor'a menejerinin ismini bildir talimatı gönderdi. Musampa transfer edilerken bordo maviyli yönetim kardeşi ve menejeri Jean musampa'ya menejerlik üçreci olan 420 bin euroyu öderken yine Musampa'nın menejeri olduğunu iddia eden Humpry Nijman FİFA'ya başvurarak Trabzonspor'un Musampa'nın transferinden dolayı menejerlik ücreti ödenmediği gerekçesiyle dava açmıştı

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:01
Kafayı Aimar’a taktı bir kere
Tam 16 imza attırdı. Hala doymadı. Başkan Şener ‘Alıcam da alıcam’ diyor. Bordo-mavili taraftarlar umutla bekliyor. Bu iş tamam gibi...
TRABZONSPOR’UN renklerine bağlamak istediği son isim tüm şehrin iştahını kabartıyor. Hatta Karadeniz’de dalgalar bile bir başka coşuyor... Deneyimli bir orta saha transferi yapmayı planlayan bordo-mavili yönetimin bir süredir ilgilendiği dünyaca ünlü oyuncu Pablo Aimar için Başkan Sadri Şener’in kesenin ağzını sonuna kadar açtığı öğrenildi. Bu işi kendisine bir onur meselesi haline dönüştüren Şener, “Transfer olursa hem marka değerimiz artar hem de itibarımız” diyor.İSPANYA’da küme düşen R.Zaragoza’da forma giyen Arjantinli’nin transferi için Colman’ın da devrede olduğu belirtildi. Bordo-mavililerin Arjantinli oyuncusu Colman’ın vatandaşını ikna edebilmek için sık sık telefonla görüştüğü kaydedildi. Başkan ise taraftarlara da mesaj yollayıp, “Siz kombinelere gereken ilgiyi gösterin, biz de yönetim olarak bombaları patlatalım” diyerek hedeflenen 15 bin rakamına ulaşmak istediklerini kaydetti. n Turgut ÖZDEMİR fotospor

Ahmet AYDIN-28
16.06.2008, 11:04
Antzas bekleniyor

Trabzonspor'un transfer listesinde bulunan Yunanlı oyuncu Antzas'ın transferinde yeşil ışık. Avrupa şampiyonasında son maçında Rusya'ya mağlup olarak elenen Yunan Milli Takımı ülkesine dönerken Olimpiakos'un milli stoperi Antzas'ın transferinde de gerçekleşme umudu arttı. Olimpiakos bu futbolcu için 750 bin euroluk bonservis bedeli belirlerken Antzas alacaklarına karşılık bu kulüpten bonservisini ücretsiz almaya çalışıyor. Bordo Mavili yönetim bu futbolcudan gelecek olumlu haberi beklerken Yunanistan'ın Avrupa şampiyonasından elenmesi nedeniyle transfer beklenenden erken gerçekleşebilir. Bordo-Mavili ekibin kurmaylarının her konuda kesin olarak anlaşmaya vardığı Antzas Olimpiakoslu yöneticilerle bir kez daha bir araya gelerek alacaklarına karşılık bonservisinin kendisine ücretsiz verilmesini isteyecek

Yunanistan son maçına çıkmadan ülkesine mi dönmüş?
İlginç basın...

Volkan Albayrak
16.06.2008, 11:05
bkaraman yıldıray yattı kesin herhalde

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:08
bkaraman yıldıray yattı kesin herhalde

valla tam olarak bılmıyorum kesın bısey dıyemıcem ama olmayacak buyuk ıhtımalle..

erik
16.06.2008, 11:10
Arda imkansızdı düğnden sonra tamamen imaknsız oldu.Adam en aşağı 15 milyon avro ya ing. ye çuf çuf gider.

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:11
Futbol yaşantısını Rusya'da sürdüren Fatih Tekke, Türkiye'ye dönmek istediğini söylerken, adının Beşiktaş ile anılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Fanatik Gazetesi'nde yer alan haber...

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Fatih Tekke, Fanatik'e konuştu: Bonservisim pahalı, ancak Türkiye'ye dönmeyi ciddi şekilde düşünüyorum. Kulübümle anlaşılsın, ona göre davranırım.

Mostar Köftecisi’ne gitti

Futbol yaşamını Zenit’te sürdüren ve ismi Beşiktaş ile anılan Fatih Tekke, Türkiye’ye geldi. İstanbul’a iner-inmez ayağının tozuyla arkadaşının sahibi olduğu Mostar Köftecisi’ne uğrayan yıldız oyuncu, muhabirimiz Ahmet Demirtaş’ın sorularını yanıtladı. Söz, Fatih Tekke’de: UEFA Kupası’nı kaldıran bir oyuncu olarak kendimle gurur duyuyorum. Transferimle ilgili net bir durum yok. Beşiktaş’ın beni istediğini duydum. Bonservisim çok yüksek. Kulübümle anlaşılırsa, ona göre davranırım...

‘Milli takımı hak etmiştim’
“Rusya'ya ayak uydurduğumu söyleyebilirim. Bazı yemeklerimi hâlâ Türkiye’den getirtiyorum. Tek sıkıntım Rus mutfağı... Milli takım konusuna gelince. Kadroya alınmadığım için çok üzgünüm. UEFA Kupası’nı kazandığım bir sezonda şampiyonada yer almayı hak ettiğimi düşünüyorum. Ancak milli takıma kırgınlık olmaz. Ay-Yıldızlı ekibimizin başarısıyla gurur duyacağım. Eski kulübüm Trabzonspor’un Gökhan Ünal transferini de son derece yerinde buluyorum.”

Mert67
16.06.2008, 11:13
Zenit Fatih ile takasta Hüseyin+para'yı kabul eder mi acaba.:)

Atakan
16.06.2008, 11:15
gökhan ünalın yanında fatih tekke olcaktı şimdi offf

Mehmet_Mercanlı
16.06.2008, 11:18
Zenit Fatih ile takasta Hüseyin+para'yı kabul eder mi acaba.:)

aslında duşunule bilir

hüseyin + para = FATİH tekke :alkış:

asilhamsi
16.06.2008, 11:18
ben 30 yaşında birinin alınıp ahada kurtarıcı denmesine tamamen karşıyım.şayet zafer engin ve tony alınırsa

---------tony--------
serkan--giray--egemen---cale
-------selçuk--colman-------
yattara-----zafer------engin
--------gökhan--------------

-------------onur-------------
ferhat---teyfun----ceyhun--ismail
buğra--abdülaziz--hüseyin--barış--
-----------umut---eren-----------

gibi bir kadromuz olur bence bu kadro taraftar desteğiyle müthiş işler yapar..

Atakan
16.06.2008, 11:20
artık şunu aklınıza sokun çift forvet oynucaz 2 tane olcak

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:23
kadromuz bu ;

tony
giray
egemen
cale
serkan
selcuk
colman
yattara
diouf
umut
gokhan

diouf orta alandada oynayabılıyor...

Atakan
beyler yeni 10 numara colman.onunda szymek gibi oldugu ınancındayım bunun arkasındayım ve kadromda şöyle

--------------Sylva(Onur)------------------
Buğra(Serkan)------Giray-------Ceyhun(Egemen)------Cale
---------------Hüseyin----------------
----------Selçuk---Colman------------
-----Yattara-----------------Umut------
---------------Gökhan Ünal---------------

--------------Selçuk------------
----------Barış---Colman------------
--------------Gökhan Ünal---------------

Oyun içinde kadro değiştirebilir barışın alınmasıyla böyle bir kadro olur.

Bu arada sol tarafta kadir keleşte var ortasahada solda oynayabilen genç bir yetenek zafer alınırsa. Barış zafer hüseyin veya umut.

Atılay
aimar gelirse tek forvet oynarız

Ömer Yüce
16.06.2008, 11:24
gökhan ünalın yanında fatih tekke olcaktı şimdi offf
sen ne diyosun ya owwww asist kralı olurdu bu sefer F.S.T

asilhamsi
16.06.2008, 11:25
beyler yeni 10 numara colman.onunda szymek gibi oldugu ınancındayım bunun arkasındayım ve kadromda şöyle

umut forvet arkası çok ilginç ne derin toplar ne asistler yapar amahttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

BALKAN 06
ben 30 yaşında birinin alınıp ahada kurtarıcı denmesine tamamen karşıyım.şayet zafer engin ve tony alınırsa

---------tony--------
Evet en gerçeğe yakın ve en ideal kadro bence de bu
ama 4 yabancı oluyor
2 tane daha yabancı hakkımız var yönetim sürprizler yapabilir diye düşünüyorum
öyle de olursa bu kadroyu yeniden şekillendirmek lazım.

Ömer Yüce
kadromuz bu ;

tony
giray
egemen
cale
serkan
selcuk
colman
yattara
diouf
umut
gokhan

diouf orta alandada oynayabılıyor...
dioufta nerden çıktı o da mı gündeme geldi şimdi :S

Atakan
16.06.2008, 11:26
Dunyada o aradiginiz futbolcu gibisi bi elin parmaklarini gecmez.. Hem defans yapicak hem oldurucu paslar aticak hem organizator olucak.. Boyle bi adam varsa bize gelmez direkt barcelonaya madride gider..

selçuk inan ve colman öyle oynuyor

Birtan Karaman

Oyun içinde kadro değiştirebilir barışın alınmasıyla böyle bir kadro olur.

Bu arada sol tarafta kadir keleşte var ortasahada solda oynayabilen genç bir yetenek zafer alınırsa. Barış zafer hüseyin veya umut.

as takımın orta alanının o sıstemve dızılısle cıkması ımkansızZz

Mehteroğlu

---------tony--------

bence bu kadro başlangıç için oldukça iyi...gençler kendine gelir bu sene, şampiyonlar ligine katılım şansımız olursa çok kaliteli bir 10 numara veya forvet getirme şansımız da olur ve 1-2 takviye ile seneye şampiyonluğun favorisi olabiliriz...

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 11:28

---------tony--------

Eren ve Abdülaziz galiba Sebat'a kiralık verilecek..
Yaptığın kadrolar güzel olmuş ama çift forvet oynucaz gibime geliyo..

Atakan
16.06.2008, 11:28
umut forvet arkası çok ilginç ne derin toplar ne asistler yapar amahttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

as takımın orta alanının o sıstemve dızılısle cıkması ımkansızZz

4-3-3 gibi oynucaz yani umut forvet arkası değil sol tarafta içeriye gircek şutlar felan çeker

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:29
http://www.atunnel.com//index.php/010110A/687474702s7777772r796s75747562652r636s6q2s77617463 683s763q536551455s454o324n6834

dioufun penaltı atıs stılıne bakın :D:D:D

BALKAN 06
16.06.2008, 11:29
bence bu kadro başlangıç için oldukça iyi...gençler kendine gelir bu sene, şampiyonlar ligine katılım şansımız olursa çok kaliteli bir 10 numara veya forvet getirme şansımız da olur ve 1-2 takviye ile seneye şampiyonluğun favorisi olabiliriz...
asilhamsi abimiz olsun Mehteroğlu abimiz olsun
büyükler daha mantıklı tahmin ve yorumlarda bulunuyor
bizler çok uçuyoruz bunu anladım
saygılar:)

Dursun Kaplan
16.06.2008, 11:31
Başkanımız bugün dönüyomuş.. Hadi bakaLım...

Ayağının tozuyLa geLsin bi yıLdız... :)

Atakan
16.06.2008, 11:31
Sylva(Onur)
Buğra(Serkan)
Giray
Ceyhun(Egemen)
Cale
Hüseyin
Selçuk
Colman
Yattara
Umut
Gökhan Ünal

2.

Onur
Serkan
Tayfun
Egemen
Cale
Selçuk
Barış
Colman
Yattara
Umut
Gökhan Ünal

Mehmet_Mercanlı
16.06.2008, 11:32
Kayserispor’dan = Gökhan Ünal
Bursaspor’dan = Egemen
Gençlerbirliği Oftaşspor’dan = Giray
Manisaspor’dan = Selçuk
Dinamo Zagreb’den = Cale
Germinal Beerschot’tan = Colman
Dardanelspor’dan = Buğra ve İsmail
Altınordu’dan = Yakup
Unterhaching’den = Ceyhun
Arsinspor’dan = Selçuk ve Mustafa
Pazarspor’dan = Eren ve Abdülaziz
Akçaabat Sebatspor’dan = Necdet ve Zafer

Mehteroğlu
16.06.2008, 11:32

zafer'i alamazsak 4-4-2oynarız umut'u one koyarız...

Atakan
16.06.2008, 11:33
Açıkçası Sol açık alınmazsa bile en ideal kadromuzun bu olduğunu düşünüyorum.

Sol açık alınmadığı takdirde , Gökhan Ünal ortaya , Yattara ve umut ise 2. ve 3. yardımcı (Oyunlarda Second Striker diye geçer) olarak oynayacaklarını tahmin ediyorum.Yani ortasaha ve forvet hattımız

------------Selçuk

-----Serkan----- Colman----

Yattara --------------Umut

-----------Gökhan

Bu düzende Yattara ile ÖZELLİKLE Umut sol açık gibi değil , içeri sarkarak oynar.(M.united'da Ronaldo gibi)...Yukarıda verdiğim Second Striker(SS) örneği yani.Ayrıca Umut'un forvet hattına sol taraftan girmesi çok iyi olur , çünkü çarprazlarlardan vuruşu ve ayak içi plaseleri çok iyi.

Colman göbeğin solunda yer aldığı için , sol açık alınmaz ise , açığı kapatabilir.Kendisi oynayabildğini söylüyordu.

Yani bir nevi 4-3-3 ama Tek göbek forvetli durum.

Bence güzel de olur :)

ben bunu demek istedim bence süper olur

asilhamsi
16.06.2008, 11:35
4-3-3 gibi oynucaz yani umut forvet arkası değil sol tarafta içeriye gircek şutlar felan çeker

4-3-3 bir ara barcelona oynuyordu ve umutu kastettiğin yerde ronaldinho vardı.o sistemde o bölgede oyanayan adamın teknik olması lazım

Mehmet_Mercanlı
16.06.2008, 11:37
Tayfun--Giray--Egemen--Cale

-----------Selçuk-----------

-----Serkan-----Colman----

--Yattara -----------Umut--

-----------Gökhan----------

Bencede güzel :D

Ömer Yüce
16.06.2008, 11:37
4-3-3 bir ara barcelona oynuyordu ve umutu kastettiğin yerde ronaldinho vardı.o sistemde o bölgede oyanayan adamın teknik olması lazım
Hayır nerden çıkardın... İstersen sağda oynat istersen oynatma bu ronaldinhonun olduğu bi zamanda çıkan bi taktik değil. bu taktiğin asıl amacı soldan veya sağdan gelen santraforun bölgeye göre ters ayak olması veya her iki ayağınıda kullanabilmesi. Anelkayı canlandırın. dıştan içeri doğru çekip sert ve güzel şutlar ortaya bindirmeler... Ah gökdeniz tam senlik bi taktik oluyo işte...

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 11:38
Umut'un tekniği azda olsa var..Hızı da var ama kullanamıyo..

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 11:42
Transfer yok mu millet başlamış yine acaip acaip konuşmaya :)

Ali Can
16.06.2008, 11:45
Burası Transfer Dosyası Lütfen Kurduğunuz, Düşündüğüz Kadroları Başka Bİr Başlık Altında Konuşabilirsiniz...

Mert67
16.06.2008, 11:47
Kadro kurmak isteyenler buraya:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8782

Ömer Yüce
16.06.2008, 11:48
Her defa söyleniyor... Peki değişen ne? 5 sayfa sonra konu değişiyor...

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 11:54
Atakan kardeş şu kadro işlerini bıraksan artık ha ;) transfere dönelim ..

Sen bir kadro yazıyorsun peşine 10 kişi kadro yazıyor başlık allak bullak ...

Travelair
16.06.2008, 11:56
"Musampa transfer edilerken bordo maviyli yönetim kardeşi ve menejeri Jean musampa'ya menejerlik üçreci olan 420 bin euroyu öderken..."

420 bin euro menejerlik ücreti için fazla değil mi? Fatih Tekke transferinde ne kadardı menejerlik ücreti?

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:57
Alo Sylva !Tarih: 16.06.2008 08:05:34 (1356 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/alo_16062008.080637.jpg Trabzonspor geride bıraktığımız hafta prensipte anlaştığı Tony Sylva’dan haber bekliyor.
Afrika kupası elemelerinde Senegal milli takımının kalesini koruyan Tony Sylva’nın menajeriyle olan sorununu çözmesi bekleniyor. Yönetim kurulu daha önce yapılan sözleşme şartlarının geçerli olduğunu Sylva’ya bildirdi.

Senagalli kaleci menajeriyle olan sorununu çözerse Türkiye’ye gelecek. Senegal Gambia ile 0-0 berabere kaldı. Dün akşam ise geç saatlerde Liberya ile oynadı. Senegal milli takımı Liberya ile 20 Haziran’da rövanş maçına çıkacak

Birtan Karaman
16.06.2008, 11:57
Gözler Zafer’deTarih: 16.06.2008 08:00:33 (1182 okuma) http://www.takagazete.com/haber_images/gosler_16062008.080624.jpg Trabzonspor Almanya’nın Hansa Rostock takımında oynayan orta saha oyuncusu Zafer Yelen’den haber bekliyor.
Fiyatı 1.5 milyon Euro olarak belirlenen gurbetçi için 800 bin Euro teklif verildi. Ümit milli takımda da görev yapan Zafer Yelen için otoriteler olumlu referans verdi. Bugüne kadar bütün yıldız gurbetçileri rakiplerine kaptıran Trabzonspor Zafer Yelen’de mutlu sona ulaşmak istiyor. Bu konuda son kararı yine başkan Sadri Şener verecek.
http://www.takagazete.com/images/pix.gif

_SeRKaN_
16.06.2008, 11:59
Sami'de sorun yokhttp://www.spor61.net/images/news/trabzonspor.20080503190634.jpg16 Haziran 2008 11:46Trabzonspor’un Hollanda’nın Nijmegeien takımından transfer ettiği 19 yaşında ki savunmacı Sami kampa katılacak.

Sami'de sorun yok

Trabzonspor'un Hollanda 1. lig ekibi NEC Nijmegen'den transfer ettiği Sami Büyüktopaç Bordo-Mavili ekipin kampına katılacak .Ailesi Belçika'da oturan ve Hollanda'nın NEC Nijmeggen takımına transfer olan gurbetci futbolcu Sami Büyüktopaç ile bordo mavililer Belçika'da daha önce 5 yıllık sözleşme imzaladı. Defansın solunda görev yapan 19 yaşındaki Sami Büyüktopaç, için Bordo-Mavililer Trabzon'da imza töreni düzenlemeyecek.Genç futbolcu ile Belçika'da daha önce resmi sözleşme imzalanırken bu futbolcu Trabzonspor'un Gerede'de yapacağı yeni sezon hazırlık kampına katılacak

Spor61

Ali Can
16.06.2008, 12:00
şu haberleri tek tek yapıştırmayalım...
forumun görüntüsüde bozuluyor;);)

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 12:01
Sami'de sorun yokhttp://www.spor61.net/images/news/trabzonspor.20080503190634.jpg16 Haziran 2008 11:46Trabzonspor’un Hollanda’nın Nijmegeien takımından transfer ettiği 19 yaşında ki savunmacı Sami kampa katılacak.

Sami'de sorun yok

Trabzonspor'un Hollanda 1. lig ekibi NEC Nijmegen'den transfer ettiği Sami Büyüktopaç Bordo-Mavili ekipin kampına katılacak .Ailesi Belçika'da oturan ve Hollanda'nın NEC Nijmeggen takımına transfer olan gurbetci futbolcu Sami Büyüktopaç ile bordo mavililer Belçika'da daha önce 5 yıllık sözleşme imzaladı. Defansın solunda görev yapan 19 yaşındaki Sami Büyüktopaç, için Bordo-Mavililer Trabzon'da imza töreni düzenlemeyecek.Genç futbolcu ile Belçika'da daha önce resmi sözleşme imzalanırken bu futbolcu Trabzonspor'un Gerede'de yapacağı yeni sezon hazırlık kampına katılacak

Spor61

Bu haber iyi oldu Teşekkürler :alkış:
Merka ediyordum bu çocuğun durumunu

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 12:02
şu haberleri tek tek yapıştırmayalım...
forumun görüntüsüde bozuluyor;);)
Sen de herşeyden şikayet ediyon be kardeş :)

_SeRKaN_
16.06.2008, 12:04
Bu haber iyi oldu Teşekkürler :alkış:
Merka ediyordum bu çocuğun durumunu

Benimde beklediğim bir haberdi fakat basın önünde bir tek Sami'nin sözleşme imzalamaması garip geldi bana...

esezgun
16.06.2008, 12:05
Arkadaşlar Aimar konusunda yeni bir haber varmı. yoksa rüyamı oldu. Kimse o konuyla ilgili konuşmuyor merak ettim.

Birtan Karaman
16.06.2008, 12:07
ajanssporda bir yorum;bilin bakalım kim:D
11 Haziran 2008, 16:28

http://forum.bordomavi.net/uye/profilres/default.jpg (http://www.ajansspor.com/tribun/p.asp?pID=10455)
TRABZONSPOR GÖKHAN ÜNAL TRANSFERİNİ DE YAPTIKTAN SONRA KESİNLİKLE ŞU YAZDIĞIM MEVKİLERE DE TRANSFER YAPARSA O ZAMAN ŞAMPİYONLUĞUN EN GÜÇLÜ ADAYI OLURUZ;
1-Çok Tecrübeli bir kaleci(D.James,N.Dida,J.Jaaskalaınen,Isaksson vb.)
2-Çok kaliteli ve tecrübeli yabancı stoper(Paraskevas Antzas vb.)
3-Orta sahada iyi bir yabancı oyun kurucu(W.Bremenli Diego gibi,Yıldıray,P.Cesar Aımar vb.)
4-Gökhan ÜNAL ve Umut BULUT ilerde ki forvetlerimizde olsalar kesinlikle sakat ve cezalı durumlarda düşünülerek bu 2 forvete alternatif olacak kesinlikle 3.forvet oyuncusu da şarttır.(Önerim G.Oftaşdan İBRAHİM ŞAHİN)
Kısaca en azından 4 oyuncu ya daha ihityacımız var.Musa büyük de satıldıktan sonra sağ bek mevkisi de aslında sıkıntılı olabilir.Orda ancak Serkan balcı veya Tayfun CORA oynayacak,onlarda sağ bek pek yararlı olamıyorlar.En azından 4 oyuncu transferi daha olursa TRABZONSPOR şampiyonluğun en güçlü adayı olur ve ŞAMPİYONLUK içinde çok iyi bir kadro kurulmuş olur.Transfere devam...

gercekten mantıklı konusmus...

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 12:07
Benimde beklediğim bir haberdi fakat basın önünde bir tek Sami'nin sözleşme imzalamaması garip geldi bana...

Yutdışında atılmış diyor imza ... Gerede kampına kadar kesin bir şey söylenir inşaallah

Kamp başlayınca anlaşılır zaten

marcelinhos100
16.06.2008, 12:12
Tony ve Antzası alacagız:)

Hacısalihoğlu, “Yabancı olarak gündemimizde sadece Tony ve Antzas var. Bunun dışında transferi kapattık. Eğer Almanya kampı sonrası acil transfer ihtiyacı olursa, defteri yeniden açabiliriz” dedi.

ŞİMDİLİK KAPALIYIZ

Trabzonspor’da Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, transferde duraklama dönemine girdiklerini ifade ederek, “Kaleci Tony ve Yunanlı stoper Antzas’ın yanında eğer gurbetçi Zafer’de olursa, transfer defterini kapatacağız” dedi. Hacısalihoğlu, şu anda kadar transferde ana hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Şimdi kale ve defans konusunda ‘tecrübe’ düşüncemizi de gerçekleştirip, transferi geçici olarak kapatacağız” diye konuştu.

KAMP SONRASINDA..

Hacısalihoğlu, kamp başlamadan önce bu son transferleri de gerçekleştirerek, yeni sezon hazırlıklarına sorunsuz girmeyi amaçladıklarını da dile getirerek, “Kamp süresince transfer gündemimizden düşecek. Ancak özellikle Almanya kampı sonrasında takımın ortaya koyacak performansa göre eğer çok aksayan bir mevki olursa, yeniden transfer defterini açabiliriz. Aksi durumda transfer yapmayacağız. Güçlü ve geleceği olan bir kadro oluşturduğumuza inanıyoruz. İnanıyorum ki bu sezon Trabzonsporlular’ı mutlu edecek sonuçlar alacağız” dedi.

Karadeniz

NoPain-NoGain
16.06.2008, 12:13
arkadasim ZENCI denmez, siyahi denir ....ZENCI dersen hakaret etmis olursun ......bu arada agabeyimin esi siyahi oldugundan bu konularda biraz hassasim ....saygilar

aslinda haklisin ama bizim ülkemizde siyahi insanlara karsi irkci bir bakis acisi oldugunu düsünmüyorum. biz de zenci kelimesi kullanilirken bir art niyet oldugunu sanmiyorum.
ingilizce'deki nigger kelimesi ile karsilastirmamak lazim. dünyanin diger ülkelerinin dengeleriyle bizim siyahi insanlara bakis acimizi karsilastirmak da yanlis. onlarin tarihte siyahilere yaptiklari insanlik disi davranislara bizim gecmisimizde rastlamiyoruz.

o yüzden zamaninda bizim baskanimiz komiklik yaptigini sanip siyahi futbolcumuza "yamyam" derken en ufak bir cekince duymuyor. ama avrupa kültüründen gelen futbolcu bunu espri olarak algilamasina müsade etmeyecek muamelelere maruz kalmis oluyor.

yine de evrensel insani degerlere göre hareket etmeyi ögrenmemiz ve siyahi insanlara karsi tavrimizi, onlara hitap seklimizi icimizde irkci düsünce ve duygular olmasa bile gözden gecirmemiz gerekiyor.

Murat TONBUL
16.06.2008, 12:15
arkadaşlar engin baytar transferi ne oldu ?
bilgisi olan var mı?

BALKAN 06
16.06.2008, 12:24
Sayın Hacısalihoğlu gerekeni söylemiş
tabii anlayana
yeni yeni isimler bulup burda gündeme getirmenin gereği yok

ne diyor 2.Başkanımız
bizim Toni gelecek diyor
komşudan Antzas gelecek diyor
Zafer Yelen'i de almaya çalışıyoruz diyor

başka isimleri konuşup tartışmaya gerenk yok
kamp sonrasında eksik mevkilerin kokusu çıkar ozaman yeni yeni isimleri bulur konuşuruz
birbirinizi üzmeyin sabredin bize güvenin bekleyin deiii.

Birtan Karaman
16.06.2008, 12:25
Tony ve Antzası alacagız:)

Hacısalihoğlu, “Yabancı olarak gündemimizde sadece Tony ve Antzas var. Bunun dışında transferi kapattık. Eğer Almanya kampı sonrası acil transfer ihtiyacı olursa, defteri yeniden açabiliriz” dedi.

ŞİMDİLİK KAPALIYIZ

Trabzonspor’da Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, transferde duraklama dönemine girdiklerini ifade ederek, “Kaleci Tony ve Yunanlı stoper Antzas’ın yanında eğer gurbetçi Zafer’de olursa, transfer defterini kapatacağız” dedi. Hacısalihoğlu, şu anda kadar transferde ana hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Şimdi kale ve defans konusunda ‘tecrübe’ düşüncemizi de gerçekleştirip, transferi geçici olarak kapatacağız” diye konuştu.

KAMP SONRASINDA..

Hacısalihoğlu, kamp başlamadan önce bu son transferleri de gerçekleştirerek, yeni sezon hazırlıklarına sorunsuz girmeyi amaçladıklarını da dile getirerek, “Kamp süresince transfer gündemimizden düşecek. Ancak özellikle Almanya kampı sonrasında takımın ortaya koyacak performansa göre eğer çok aksayan bir mevki olursa, yeniden transfer defterini açabiliriz. Aksi durumda transfer yapmayacağız. Güçlü ve geleceği olan bir kadro oluşturduğumuza inanıyoruz. İnanıyorum ki bu sezon Trabzonsporlular’ı mutlu edecek sonuçlar alacağız” dedi.

Karadeniz

hep aynı yorumlar ertesı gun 3-4 kısı ımza atıyo..:D

marcelinhos100
16.06.2008, 12:35
Trabzonspor Engin'le anlaştı

http://yenisafak.com.tr/resim/site/stra11a4558d31a3f3b7aby.jpg

KAMİL ANAHAR

Trabzonspor, uzun süredir transferi için girişimlerde bulunduğu G.Birliği'nden Engin Baytar ile anlaşmaya vardı. Trabzon'un Engin için Başkent kulübüyle yapılan pazarlıklarda büyük oranda anlaşmaya vardığı, bu hafta içinde de kesin olarak transferini bitireceği belirtildi. Bu arada Senegalli El-Hadji Diouf'un Trabzonspor'a önerildiği öğrenildi.

Yeni Şafak

16.06.2008

marcelinhos100
16.06.2008, 12:37
Rukavına'yı izleyip beğenmeyen Serdar Bali, Trabzonspor'a 3 milyon Euro para kazandırdı. Hırvat kulübü gerçek fiyata indi.

RUKAVİNA 1,5 MİLYON EURO

Trazonspor'un transfer listesinde bulunan birçok kişinin izleyip beğendiği Hırvat futbolcu Rukavına'yı son maçta Başkan Sadri Şener, Başkan Yardımcısı Muammer Saka, Teknik Direktör Ersun Yanal ve Trabzonspor eski futbolcular derneği başkanı Serdar Bali ile bir kez daha izlenen Hırvat futbolcunun son maçında oynadığı futbol Serdar Bali tarafından beğenilmeyince bu oyuncunun transferi askıya alınmıştı.
Ayrıca Hırvat kulübü Rukavina için Trabzonspor kulübünden daha önce yüksek bonservis bedeli istemişti.

Bu transferden vazgeçen bordo- mavili yöneticilere bu kez Hırvat kulübü görüşme talebinde bulundu. Hajduk Splitli yöneticiler bu futbolcu için daha önce 4 milyon 500 bin euro'dan kapı açarken son olarak 3 milyon 250 bin euroya kadar inmişlerdi. Ancak Bordo Mavili yönetim bu bedelide yüksek bularak transferi askıya almıştı. Bu futbolcuyu son olarak izleyen Serdar Bali Başkan Sadri Şener'e “ Rukavına'nın oynadığı futbolu beğenmedim. Trabzonspor'a faydalı olamaz. Ayrıca fiyatı çok yüksek bu para ona verilmez” diyerek iyi bir strateji uygulayarak Hırvat kulübünü dize getirdi.

BALİ “BEĞENMEDİ FİYATI AŞAĞIYA İNDİ”

Hırvat futbolcu Rukavinayı izleyen teknik adamları olumlu rapor verirken Hırvat kulübüyle yapılan pazarlıklar sonucu Ante Rukavına'nın bonservis bedelini en son olarak 3 milyon 250 bin Euroya indirildi.

Başkan Şener ve teknik direktör Ersun Yanal ile birlikte özel uçakla Hırvatistan'a giden Bali bir kez izlemesi sonucunda Rukavina hakkında başkan Şener'e kararını bildirmesi üzerine bu oyuncunun transferi askıya alındı Bunun üzerine harekete geçen Hırvat kulübü Rukavına nın bonservis bedelini gerçek rakam olan 1.5 milyon Euroya çekerek Trabzonspor'un kapısını aşındırmaya başladı.

Hırvat yöneticiler her gün Bordo- Mavili kulübü telefonla arayarak gelin görüşelim haberini yollamaya devam ediyor. Evet işte gerçek Trabzonsporluluk bu, Serdar Bali'nin beğenmeyip aldırmadığı Rukavına için Trabzonspor'un parası havaya uçmaktan son anda kurtuldu.

HIRVAT KULÜBÜ YOLA GELDİ

Bali'nin stratejisi tutarken Hırvat kulübüde yola geldi. Hajduk Split kulübü talibi çıkmayan Rukavına'nın bonservis bedelinin 1,5 milyon euroya indirdi. Hırvatlar Trabzonspor kulübüne haber göndererek Rukavina için Pazarlığa hazır olduklarını ilettiler. Daha önce 4 milyon 500 bin Euro bonservis bedeli belirleyen Hajduk Splitli yetkililer Serdar Bali'nin stratejisi nedeniyle 1milyon 500 bin Euroya inerken, Bali stratejisi ile Trabzonspor'un 3 milyon Euro'luk bir para kaybı yaşamasını engelledi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Emirhan Makul
16.06.2008, 12:37
aha engin maratonda yazarsa tamamdır

Birtan Karaman
16.06.2008, 12:38
Sayın Hacısalihoğlu gerekeni söylemiş
tabii anlayana
yeni yeni isimler bulup burda gündeme getirmenin gereği yok

ne diyor 2.Başkanımız
bizim Toni gelecek diyor
komşudan Antzas gelecek diyor
Zafer Yelen'i de almaya çalışıyoruz diyor

başka isimleri konuşup tartışmaya gerenk yok
kamp sonrasında eksik mevkilerin kokusu çıkar ozaman yeni yeni isimleri bulur konuşuruz
birbirinizi üzmeyin sabredin bize güvenin bekleyin deiii.

HATIRLARSAN GOKHAN UNALIN TRANSFERINDEN 1 GUN ONCEDE AYNI BU DEMCLER KULLANILMISTI...!:cool:

Mert67
16.06.2008, 12:41
TRABZONA NİYET, ARAPLARA KISMET!..

Bir dönem Trabzospor'un ısrarla almak istediği Brezilyalı Fernandao'yu, Katar kulübü Al-Graffa renklerine bağladı. 30 yaşındak forvet oyuncusu, son olarak Brezilya Ligi'nde İnternacional takımında forma giyiyordu.

MARATON.COM.TR/KORAY BULUT

Parayı tercih etmiş.:(

BALKAN 06
16.06.2008, 12:41
HATIRLARSAN GOKHAN UNALIN TRANSFERINDEN 1 GUN ONCEDE AYNI BU DEMCLER KULLANILMISTI...!:cool:
evet şimdide ona benzer bişi oluyor gibi
Engin Baytar Trabzonda haberleri dolaşıyor
bende şaşırdım gerçekten
ama işi bilen 10 numara bir yönetimimiz var benim içim rahat:)

marcelinhos100
16.06.2008, 12:42
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/47408_1_080616123804.jpg

Bir dönem Trabzospor'un ısrarla almak istediği Brezilyalı Fernandao'yu, Katar kulübü Al-Graffa renklerine bağladı. 30 yaşındak forvet oyuncusu, son olarak Brezilya Ligi'nde İnternacional takımında forma giyiyordu.

Birtan Karaman
16.06.2008, 12:43
YABANCILAR ELDE KALDI!..
</SPAN>16 Haziran 2008 09:37
http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_01.gif (javascript:ts('body',-1))http://www.medyatrabzon.com/index_dosyalar/font_03.gif (javascript:ts('body',1))Trabzonspor’un elinde bulunan yabancılar sorun olacak. Sadri Şener ve ekibi transferleri bir yandan yaparken eldeki yabancıları arayan soran yok.
YABANCILAR ELDE KALDI!..

Trabzonspor’un elinde bulunan yabancılar sorun olacak. Sadri Şener ve ekibi transferleri bir yandan yaparken eldeki yabancıları arayan soran yok. Bonservislerini bedava almakta kararlı olan Jefferson,Jabi kulüp bile aramıyor.

Bordo mavili yönetim bu iki oyuncuyu göndermenin yollarını arıyor. Jabi ve Jefferson ise tatile çıktıkları günden bu yana kulüple hiçbir temas kurmadı. Tomas Jun ise Temmuz ayı içerisinde Teblice kulübü ile sözleşme imzalayacak.

Trabzonspor’un bu yabancıları gözden çıkarıldığını ve kesinlikle önümüzdeki yıl ki kadrosunda düşünülmediğini söyleyen As Başkan Hayrettin Hacisalihoğlu” Kendilerin e kulüp bulmaları yönünde her türlü kolaylık sağlanacak. Geri dönüşü olmayan bir yola çıkılmıştır.”dedi

BU JABI ILE JEFFERSONUN DEGERINI BILSEYDIK SIMDI BU HALLERE DUSMZLERDI...

Birtan Karaman
16.06.2008, 12:45
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fransa'nın Lille takımının Senegalli kalecisi Tony Sylva'nın transferinde şimdilik bir sorun bulunmadığını ve bu transferin bu hafta içinde olumlu sonuçlanacağını düşündüklerini söyledi.

Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada, ülkesinin milli takım kampında bulunan Sylva'nın bugün ya da yarın Fransa'ya döneceğini belirterek, "Menajeriyle şartlar konusunda görüşmüştük. Kendisine de iletildi. Şimdilik bir sorun bulunmuyor. Bu hafta içinde bu transferin olumlu sonuçlanacağını düşünüyoruz" dedi.

Kulüplerde transferin bitmeyeceğini ifade eden Hacısalihoğlu, "Ama bu şartlara ve gelişmelere göre değişir. Şu anda kalecinin haricinde özellikle almak istediğimiz bir mevkide yok, oyuncu da yok" diye konuştu.
Hacısalihoğlu, Yunanistan Milli Takım forması giyen Antzas'ın transferinin ise bu oyuncunun bonservis sorununu halletmesi halinde gerçekleşebileceğini sözlerine ekledi.
SAMİ, KAMPA KATILACAK
Trabzonspor'un daha önce Hollanda'nın NEC Nijmegen takımından anlaşmaya vardığı Sami Büyüktopaç'ın transferinde herhangi bir sorunun bulunmadığı belirtildi. İmza töreni yapılmayan Sami ile birlikte anlaşılan futbolcu sayısı 17'ye çıkarken bu futbolcunun Gerede'de yapılacak kampa katılacağı belirtildi. Bu arada, Trabzonspor'da kombine bilet satışlarının 6 bin 600'ü geçtiği ve bugün 13.00'den itibaren İstanbul Kartal'daki Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde de satışlara başlanacağı kaydedildi.

FANATIK61
16.06.2008, 12:46

Burak Yilmaz'in 100 % gelmeyecegi anlasildigi zaman Gökhan Ünal ertesi gün alinmistir.

Ts_CLuB1967
16.06.2008, 12:46
yahu ne değeri jefferson yediği goller jabi milli takım maçlarına gidiyor 1 ay geç geliyor disiplinsiz adam ne gereği var iyi oldu bide elimizden gitseler en az zararla

tisan61
16.06.2008, 12:47
jabi faydalı olabilir
talep yoksa kalsın

marcelinhos100
16.06.2008, 12:48
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_3n_Sylva002.jpg

Trabzon Toni Sylva'ya kavuşuyor

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fransa'nın Lille takımının Senegalli kalecisi Tony Sylva'nın transferinde şimdilik bir sorun bulunmadığını ve bu transferin bu hafta içinde olumlu sonuçlanacağını düşündüklerini söyledi.

Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada, ülkesinin milli takım kampında bulunan Sylva'nın bugün ya da yarın Fransa'ya döneceğini belirterek, "Menajeriyle şartlar konusunda görüşmüştük. Kendisine de iletildi. Şimdilik bir sorun bulunmuyor. Bu hafta içinde bu transferin olumlu sonuçlanacağını düşünüyoruz" dedi.

Kulüplerde transferin bitmeyeceğini ifade eden Hacısalihoğlu, "Ama bu şartlara ve gelişmelere göre değişir. Şu anda kalecinin haricinde özellikle almak istediğimiz bir mevkide yok, oyuncu da yok" diye konuştu.

Hacısalihoğlu, Yunanistan Milli Takım forması giyen Antzas'ın transferinin ise bu oyuncunun bonservis sorununu halletmesi halinde gerçekleşebileceğini sözlerine ekledi.

SAMİ, KAMPA KATILACAK

Trabzonspor'un daha önce Hollanda'nın NEC Nijmegen takımından anlaşmaya vardığı Sami Büyüktopaç'ın transferinde herhangi bir sorunun bulunmadığı belirtildi. İmza töreni yapılmayan Sami ile birlikte anlaşılan futbolcu sayısı 17'ye çıkarken bu futbolcunun Gerede'de yapılacak kampa katılacağı belirtildi. Bu arada, Trabzonspor'da kombine bilet satışlarının 6 bin 600'ü geçtiği ve bugün 13.00'den itibaren İstanbul Kartal'daki Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde de satışlara başlanacağı kaydedildi.

ertuuu
16.06.2008, 12:50
başkanın abd den dönüşü transfere hareket getirdi.. bomba yakındır...

Murat Keçeci
16.06.2008, 12:51
rukavınayı gerçekten 1.5mılyon euroya bırakacaklarsa kesinlikle alınmalı yattarayı sola çekeriz rukavına sağ açık ve gerektiğinde forvete destek güç olarak oynuyabilir

Onur Civelek61
16.06.2008, 12:51
Jabi hiç bir işe yaramaz.Tony de geliyorsa Jefferson da bi işe yaramaz kesinlikle kurtulmalıyız bunlardan...

Rukavina gerçekten çok teknik bir oyuncu 1,5 bence pahalı değil.Alınmalı bencede...

marcelinhos100
16.06.2008, 12:54
Konya'nın hedefi: Baki ve Jefferson

Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmenin hesaplarını yapan Konyaspor, kolları sıvadı. Kaleci Damir Kahriman’la yolları ayıran Yeşil-Beyazlılar, Tunus Milli Takımı’nın file bekçisi Hamdi Kasraoui ve Trabzonspor’dan ayrılan Jefferson ile temasa geçti. Ayrıca Beşiktaş’la olan sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde bulunan Baki Mercimek için de Konyaspor resmi teklifini yaptı. Tecrübeli stoperin bu hafta kararını vereceği öğrenildi. Teknik direktör Raşit Çetiner, “Baki çok başarılı bir stoper. Baki’nin yanı sıra bir de kaleci alıp, savunmamızı güçlendirmek istiyoruz” diye konuştu.

İnsallah Jabi ve Jefferson ile Hasan Erdinc ve Kaleci Ahmet Sahini yakın zamanda elden cıkartırız:)

ELA ELA LEOSE
16.06.2008, 12:58
antsaz diyen arkadaşlar adamı hiç izledinizmi ki antsaz gelsin diyorsunuz yunan ligini hangi kanal veriyor söyleyin bende izleyim
bi kere adam futbolu bırakıyor uero 2008 sonrası

Travelair
16.06.2008, 12:58
Jefferson'u alan süperlig kulübü karlı çıkar. Çünkü refleksleri güçlü bir kaleci. Martinez'in bir zamanlar yakaladığı sükseyi yakalar ertesi sene de iyi paraya satarlar. Küçük takımlarda yapılan hatalar değil yapılan ekstra işler göze çarpıyor. Büyük takımlarda ise tersi

Bilâl ÇOBAN
16.06.2008, 13:00
Ela Ela Leose, şu eksi kutuplu yaklaşımları ne zaman bırakacaksın sen? ciddi ciddi art niyetli olduğunuzu düşünmeye başlıyorum...

trapesus
16.06.2008, 13:03
Ela Ela Leose, şu eksi kutuplu yaklaşımları ne zaman bırakacaksın sen? ciddi ciddi art niyetli olduğunuzu düşünmeye başlıyorum...

Aynen ben de &#246;yle d&#252;ş&#252;n&#252;yorum. İnsanın ağzından g&#252;zel bir s&#246;z &#231;ıkmaz mı kardeşim. Zaten kayıt olma tarihi de d&#252;ş&#252;nd&#252;r&#252;c&#252;. Valla g&#246;z&#252;m &#252;zerinde leose, ona g&#246;re.

Gürkan
16.06.2008, 13:04
Jefferson'u alan süperlig kulübü karlı çıkar. Çünkü refleksleri güçlü bir kaleci. Martinez'in bir zamanlar yakaladığı sükseyi yakalar ertesi sene de iyi paraya satarlar. Küçük takımlarda yapılan hatalar değil yapılan ekstra işler göze çarpıyor. Büyük takımlarda ise tersi

geriye alacak olan biz olmayalım.

BALKAN 06
16.06.2008, 13:05
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/47408_1_080616123804.jpg

takımımda görmeyi çok istemiştim
gittiğinede bir o kadar üzüldüm
hemde Katar'a gitmesi çok acı
eski yönetimin bunları ne kadar kızdırdığını şimdi daha iyi anlıyorum
yoksa bir şekilde gelirdi Fernandao
tüh ki tüh

marcelinhos100
16.06.2008, 13:06
Yunanistanın Euro 2008 deki ilk macını birkac arkadısımla beraber sırf Paraskevas Antsazı izlemek icin izledim 5 li defansın ortasında oynattı Rehhagel cünkü o defansın icinde yanındaki Dellas ve Krygakosa göre daha sogukkanlı ve topu oyuna daha iyi sokuyor ama yenildiler ben ve arkadaslarımda futbolcuyu begendik ama burada begenmeyenelerin nasıl beklentileri var bilmiyorum 3-4 kisiyi gecip golmu atması bekleniyordu anlamıyorum neyse özetle söyle söylemek istiyorum Giray Egemen ve Tayfun koskocaman bir lig yetmeyebilir bunun sakatlıgı var cezası var varda var yabancı kontenjanımızda var defansıyla ekol olmus bir ülkenin milli oyuncusuna nasıl hayır diyoruz anlamıyorum ceyhun gülselamı defans diye düsünen arkadaslara sesleniyorum ersun hoca onu orta sahada oynatacak bunda kararlı:cool:

RepLay
16.06.2008, 13:08
Sylva dün 2 golmü yedi arkadaşlar?. Dünkü çek maçında dünya yıldızı çeh in yediği gollere bakınca ciddi ciddi düşünmeye başladım güzel kaleciler basit goller yiyomuş hakketten :)

ELA ELA LEOSE
16.06.2008, 13:12
http://www.ligtv.com.tr/Euro_2008.aspx?r=1&t=28&hid=39954
şu linki tıklayın bi isterseniz adam futbolu bırakacağını söyledi bu adamı alcaz

ozer10
16.06.2008, 13:14
kaleci ve stoper mevkiinden sonra sol açığa da adam alınıp kampa girilmeli.Sol açıkta eksiğimiz olduğu ortada.Hatta engin baytar transferi bence antsaz transferinden daha önemli.
Stoperde egemen giray tayfun ve hüseyinin yeterli olacağını düşünüyorum.Antsazın isveç maçında izlediğim kadarıyla bizdeki mevcut stoperlerden çok da fazla bir artısı yok.Eğer hüseyin satılırsa antsaz düşünülebilir.

BALKAN 06
16.06.2008, 13:15
http://www.ligtv.com.tr/Euro_2008.aspx?r=1&t=28&hid=39954
şu linki tıklayın bi isterseniz adam futbolu bırakacağını söyledi bu adamı alcaz
bırakmazsa alırız be abicim
bırakırsa da sorun yok sırtımızda yumurta küfesi yok ya atıverir yenisine bakarız
Sadri başkan ve Ersun hoca işinin ehli bizler inanalım sabredelim gerisi hallolur.

Mert67
16.06.2008, 13:16
Trabzon'a 3 transfer daha

Trabzonspor transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

FATİH ALTUNDAĞ TRABZONSPOR'DA

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor'da Mali Sayman Mahmut Aksu gündemdeki üç futbolcunun transferine açıklık getirdi. Aksu, bonservisi Hamburg'da bulunan gurbetçi futbolcu Fatih Altundağ'ı kadrolarına kattıklarını belirterek, "Bol alternatifli bir kadro kurmak için çalışmalar yapıyoruz. Fatih de kadroda görmek istediğimiz futbolculardan biriydi. Bu futbolcu ve kulübüyle anlaştık. Resmi imzayı önümüzdeki günlerde attırmayı planlıyoruz" dedi.

SYLVA'DA ÖNEMLİ BİR SORUN YOK

Aksu, Senegalli kaleci Tony Sylva'nın transferinin de yüzde 90 oranında bittiğini ifade ederek, "Sylva ülkesinin Afrika kupası maçları nedeniyle kamptaydı. Maçları dün sona erdi. Fransa'ya giderek, kulübü Lille ile bonservisi konusunda görüşmeler yapacak. Fransa'daki bir adamımız da Sylva'nın yanında olacak. Sylva kendi bonservis fiyatını uygun bir duruma getirdiğinde, biz de bu bedeli ödeyip transferi gerçekleştireceğiz. Zaten Sylva, Trabzon'a gelmek istediği için her hangi bir sorun çıkacağını sanmıyoruz. Sylva'yı bu hafta içerisinde Trabzon'a getirmeyi planlıyoruz" dedi.

ZAFER YELEN İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Aksu, Hansa Rostock'un 10 numarası Zafer Yelen için de temaslarının sürdüğünü ifade ederek, "Bu futbolcunun kendisiyle ilgili her hangi bir problemimiz yok. Kulübüyle bonservisi konusunda pazarlıklar yapıyoruz" dedi. Aksu, gurbetçi futbolcu transferlerini Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda yaptıklarını belirterek, "Belirlediğimiz birkaç gurbetçi futbolcu daha var. İlerleyen günlerde yeni gurbetçi futbolcular alabiliriz" dedi. Trabzonspor yönetiminin satış listesinin başına koyduğu Brezilyalı kaleci Jefferson ve Gineli Jabi'ye henüz resmi bir talibin çıkmaması yönetimi kara kara düşündürüyor. Bu futbolcuları bir an önce elinden çıkartmak isteyen yönetimin, gelecek olan teklifleri hemen değerlendirmeye alacağı vurgulandı.

İSTANBUL'DA KOMBİNE SATIŞI BAŞLADI

Öte yandan Trabzonspor yönetimi, taraftarların yoğun ilgisi üzerine İstanbul'da da kombine kart satışlarına başladı. Kartal'daki Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bugün satılmaya başlayan kombinelere taraftarların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Bu arada kombine kart satışları 6 bin 600 rakamını aştı. Öte yandan Trabzonspor yönetimi, dün akşam Çek Cumhuriyeti'ni 3 - 2 mağlup ederek EURO 2008'de adını çeyrek finale yazdıran Türk Milli Takımı için tebrik mesajı yayınladı.

16.06.2008 Kaynak : DHA

Bu Fatih nasıl biri bilen var mı?

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 13:17
bırakmazsa alırız be abicim
bırakırsa da sorun yok sırtımızda yumurta küfesi yok ya atıverir yenisine bakarız
Sadri başkan ve Ersun hoca işinin ehli bizler inanalım sabredelim gerisi hallolur.

Zaten bırakmıyormuş ...

Dün bir arkadaş Yunan taraftarlarla görüştüğünü söyledi bu konuda ( Görüştüğü siteye baktım yani doğru ) Antzas'ın futbolu değil milli takımı bıraktığını söylediler ...

arifemre
16.06.2008, 13:22
rukavina kimdir? nasıl oynar? bileniniz var mı? hiç izlemedim ben faideli olur mu bize?
hırvat milli takımında neden yok? kendisi zaten sırp değil mi? neden haberlerde hırvat yazıyor.
dortmund dakinden başka bir rukavina var ise ve hırvatsa neden milli takımda yok?

Harun-61
16.06.2008, 13:23
Bomba Transfer olur :)
Antzas v.s. Hikaye :)

Khalid Boulahrouz

Oynadigi takimlar: FC Chelsea (8/2006-7/2007), Hamburger SV (9/2004-8/2006), RKC Waalwijk (bis 8/2004), FC Haarlem, Ajax Amsterdam, Excelsior Maassluis

Chelsea Boulahrouz'u Sevilla'ya kiralik vermisti. Nedense oradada oynayamadi.
ama Van Basten'in Milli takimin'da hep ilk 11'de.

ikili mücadelesi süper, kafa hakimiyeti en üst seviyede.

http://mediadb.kicker.de/2008/fussball/spieler/l/31650_936.jpg

.

Bilâl ÇOBAN
16.06.2008, 13:24
rukavina kimdir? nasıl oynar? bileniniz var mı? hiç izlemedim ben faideli olur mu bize?
hırvat milli takımında neden yok? kendisi zaten sırp değil mi? neden haberlerde hırvat yazıyor.
dortmund dakinden başka bir rukavina var ise ve hırvatsa neden milli takımda yok?

ayağa kalkınca göbeğin nereye gider :D

dur bi renkdaş ne ettin sen :D

Birtan Karaman
16.06.2008, 13:25

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor'da Mali Sayman Mahmut Aksu gündemdeki üç futbolcunun transferine açıklık getirdi. Aksu, bonservisi Hamburg'da bulunan gurbetçi futbolcu Fatih Altundağ'ı kadrolarına kattıklarını belirterek, "Bol alternatifli bir kadro kurmak için çalışmalar yapıyoruz. Fatih de kadroda görmek istediğimiz futbolculardan biriydi. Bu futbolcu ve kulübüyle anlaştık. Resmi imzayı önümüzdeki günlerde attırmayı planlıyoruz" dedi.

SYLVA'DA ÖNEMLİ BİR SORUN YOK

Aksu, Senegalli kaleci Tony Sylva'nın transferinin de yüzde 90 oranında bittiğini ifade ederek, "Sylva ülkesinin Afrika kupası maçları nedeniyle kamptaydı. Maçları dün sona erdi. Fransa'ya giderek, kulübü Lille ile bonservisi konusunda görüşmeler yapacak. Fransa'daki bir adamımız da Sylva'nın yanında olacak. Sylva kendi bonservis fiyatını uygun bir duruma getirdiğinde, biz de bu bedeli ödeyip transferi gerçekleştireceğiz. Zaten Sylva, Trabzon'a gelmek istediği için her hangi bir sorun çıkacağını sanmıyoruz. Sylva'yı bu hafta içerisinde Trabzon'a getirmeyi planlıyoruz" dedi.

ZAFER YELEN İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Aksu, Hansa Rostock'un 10 numarası Zafer Yelen için de temaslarının sürdüğünü ifade ederek, "Bu futbolcunun kendisiyle ilgili her hangi bir problemimiz yok. Kulübüyle bonservisi konusunda pazarlıklar yapıyoruz" dedi. Aksu, gurbetçi futbolcu transferlerini Ersun Yanal'ın isteği doğrultusunda yaptıklarını belirterek, "Belirlediğimiz birkaç gurbetçi futbolcu daha var. İlerleyen günlerde yeni gurbetçi futbolcular alabiliriz" dedi. Trabzonspor yönetiminin satış listesinin başına koyduğu Brezilyalı kaleci Jefferson ve Gineli Jabi'ye henüz resmi bir talibin çıkmaması yönetimi kara kara düşündürüyor. Bu futbolcuları bir an önce elinden çıkartmak isteyen yönetimin, gelecek olan teklifleri hemen değerlendirmeye alacağı vurgulandı.

İSTANBUL'DA KOMBİNE SATIŞI BAŞLADI

Öte yandan Trabzonspor yönetimi, taraftarların yoğun ilgisi üzerine İstanbul'da da kombine kart satışlarına başladı. Kartal'daki Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bugün satılmaya başlayan kombinelere taraftarların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Bu arada kombine kart satışları 6 bin 600 rakamını aştı. Öte yandan Trabzonspor yönetimi, dün akşam Çek Cumhuriyeti'ni 3 - 2 mağlup ederek EURO 2008'de adını çeyrek finale yazdıran Türk Milli Takımı için tebrik mesajı yayınladı.

tony sylva aracılıgı ıle sol kanat ıcı diouf alınabılır...

Metin Ural
16.06.2008, 13:25
http://en.euro2008.uefa.com/magazine/edition=719133/newsid=719141/

arifemre
16.06.2008, 13:28
ayağa kalkınca göbeğin nereye gider :D

dur bi renkdaş ne ettin sen :D
rukavina lar karıştı galiba:)
yahu alınıyor boınserviste indirim oldu diye ciddi ciddi haberler var. var mı bu adamı tanıyan. süper adam falan desin de içimiz rahatlasın:)

Akif Gür
16.06.2008, 13:28
antsaz diyen arkadaşlar adamı hiç izledinizmi ki antsaz gelsin diyorsunuz yunan ligini hangi kanal veriyor söyleyin bende izleyim
bi kere adam futbolu bırakıyor uero 2008 sonrası

milli takımı bırakıyor futbolu değil

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 13:32
http://en.euro2008.uefa.com/magazine/edition=719133/newsid=719141/

Nikopolidis ve Antzas...

İkisi de milli takımı bırakacaklarını açıklamışlar ...

Futbolu değil yani ...

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 13:34
rukavina lar karıştı galiba:)
yahu alınıyor boınserviste indirim oldu diye ciddi ciddi haberler var. var mı bu adamı tanıyan. süper adam falan desin de içimiz rahatlasın:)

Süper adam :ok:)

kumralhasan
16.06.2008, 13:43
Ozer Hurmacı yarın Lemiyle beraber Antalya ya geciyor

.....
16.06.2008, 13:43
fatih hayırlı olsu renkdaşlarım :)

BALKAN 06
16.06.2008, 13:45
fatih hayırlı olsu renkdaşlarım :)
Fatih derken?

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 13:46
Fatih derken?

Fatih Altundağ'dan bahsediyor ...

Mert67
16.06.2008, 13:47

Fatih derken?

BALKAN 06
16.06.2008, 13:48
Fatih Altundağ'dan bahsediyor ...
nasıl bir oyuncudur hangi mevkide oynar bilmiyorum ama genç sayısı çok olmadımı
kadroda şikinlik yapmazmı diye insanın aklına geliyor.

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 13:52
nasıl bir oyuncudur hangi mevkide oynar bilmiyorum ama genç sayısı çok olmadımı
kadroda şikinlik yapmazmı diye insanın aklına geliyor.

Hamburger SV II 'de 29 maçta oynamış sol kanatta oynuyor açık ve bek oynayabiliyor . Bunun dışında herhangi bir bilgi yok ...

Kaan
16.06.2008, 13:54
Çok sessiz kaldık bu günlerde... Bir bomba mı geliyor acaba..? :rolleyes:

mavi_bordo
16.06.2008, 14:01
--------------------Fiyat------Satılan-----Kapasite------Satış Tutarı--------Tamamı Satılsa Gelir
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VIP Özel-----28.000-------150-----------150-------------4.200.000 YTL---------4.200.000 YTL
VIP------------- 2.500--------303---------1.186---------------757.500 YTL---------2.965.000 YTL
Kapalı---------1.000--------964---------3.000---------------964.000 YTL----------3.000.000 YTL
Maraton--------300-------2.864-------10.650---------------859.200 YTL----------3.195.000 TL
Açık--------------100-------2.486--------8.000----------------248.600 YTL-------------800.000 TL
Toplam---------------------6.767------22.986---------------7.029.300 YTL-------14.160.000 TL

Satış Oranları
VIP Özel----100,00
VIP 1/2-------25,55
Kapalı--------32,13
Maraton------26,89
Açık-----------31,08

Bu rakamlarla transfer zor, hadi gözünü seveyim İstanbul...

.....
16.06.2008, 14:06
istanbulda takımımız patlama yapacaktır.
bu arada kartalda durum nasıl istanbuldaki arkadaşlar?

AKSOY_61
16.06.2008, 14:08
--------------------Fiyat------Satılan-----Kapasite------Satış Tutarı--------Tamamı Satılsa Gelir
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VIP Özel-----28.000-------150-----------150-------------4.200.000 YTL---------4.200.000 YTL
VIP------------- 2.500--------303---------1.186---------------757.500 YTL---------2.965.000 YTL
Kapalı---------1.000--------964---------3.000---------------964.000 YTL----------3.000.000 YTL
Maraton--------300-------2.864-------10.650---------------859.200 YTL----------3.195.000 TL
Açık--------------100-------2.486--------8.000----------------248.600 YTL-------------800.000 TL
Toplam---------------------6.767------22.986---------------7.029.300 YTL-------14.160.000 TL

Satış Oranları
VIP Özel----100,00
VIP 1/2-------25,55
Kapalı--------32,13
Maraton------26,89
Açık-----------31,08

vay be o kadar transfer oldu topu topu 6..7 bin mi satıldı?
taraftar olarak ronaldinho yu bekliyoruz heralde

.....
16.06.2008, 14:10
aksoy kardeş istanbuldaki durum hakkında bi bilgin var mı hani yer İst. diyorya ondan sordum :)

Serdar A
16.06.2008, 14:13

Satış Oranları
VIP Özel----100,00
VIP 1/2-------25,55
Kapalı--------32,13
Maraton------26,89
Açık-----------31,08

Kapalı A E D H 750 ytl değil mi ?

Harun-61
16.06.2008, 14:15
Bomba Transfer olur :)
Antzas v.s. Hikaye :)

Khalid Boulahrouz

Oynadigi takimlar: FC Chelsea (8/2006-7/2007), Hamburger SV (9/2004-8/2006), RKC Waalwijk (bis 8/2004), FC Haarlem, Ajax Amsterdam, Excelsior Maassluis

Chelsea Boulahrouz'u Sevilla'ya kiralik vermisti. Nedense oradada oynayamadi.
ama Van Basten'in Milli takimin'da hep ilk 11'de.

ikili mücadelesi süper, kafa hakimiyeti en üst seviyede.

http://mediadb.kicker.de/2008/fussball/spieler/l/31650_936.jpg

.

:alkış::alkış::alkış:

eminbayram
16.06.2008, 14:16
Milli takımımızın dün yazdığı destanın canlı şahitlerinden olan UEFA Başkanı Michel Platini maçı izlerken şaşkına döndü.

Platini şaşırtan bu olay ise Türkiye’nin maçı inanılmaz şekilde kendi lehine çevirmesi değil kadroda olmayan bir isimdi.

Maçı Protokol tribününde UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Hasan Doğan’la beraber izleyen Platini Türk Milli Takımının kadrosunu görünce “herhalde yedek” diye düşündü ve tepki vermedi ancak yedeklere baktığında şaşkınlığı iki katına çıktı.

Hemen yanındakilere döndü ve: “Zenitli neden yok?” diye sordu.

Michel Platini’nin dikkatini çeken isim Zenit ile UEFA Kupasını kaldıran Fatih Tekke’ydi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Birtan Karaman
16.06.2008, 14:20
Çok sessiz kaldık bu günlerde... Bir bomba mı geliyor acaba..? :rolleyes:

BOMBA SYLVA ILE BERABER GELECEK...!

.....
16.06.2008, 14:20
Milli takımımızın dün yazdığı destanın canlı şahitlerinden olan UEFA Başkanı Michel Platini maçı izlerken şaşkına döndü.

Platini şaşırtan bu olay ise Türkiye’nin maçı inanılmaz şekilde kendi lehine çevirmesi değil kadroda olmayan bir isimdi.

Maçı Protokol tribününde UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ve Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Hasan Doğan’la beraber izleyen Platini Türk Milli Takımının kadrosunu görünce “herhalde yedek” diye düşündü ve tepki vermedi ancak yedeklere baktığında şaşkınlığı iki katına çıktı.

Michel Platini’nin dikkatini çeken isim Zenit ile UEFA Kupasını kaldıran Fatih Tekke’ydi.

MARATON.COM.TR ÖZEL
:):):) o bizim hacı fatih tekkemiz :))

pEjMuRdE_
16.06.2008, 14:21
sakatlık ve cezalılardan dolayı fatih terim defansa adam alacakmış. galatasarayın paf takımından adam almazsa egemen orda oynamazmı?

arifberkay
16.06.2008, 14:22
Başkan Şener ve teknik direktör Ersun Yanal ile birlikte özel uçakla Hırvatistan'a giden Bali bir kez izlemesi sonucunda Rukavina hakkında başkan Şener'e kararını bildirmesi üzerine bu oyuncunun transferi askıya alındı Bunun üzerine harekete geçen Hırvat kulübü Rukavına nın bonservis bedelini gerçek rakam olan 1,5 milyon Euroya çekerek Trabzonspor'un kapısını aşındırmaya başlardı.

Kaan
16.06.2008, 14:22
BOMBA SYLVA ILE BERABER GELECEK...!

Yıldıray..? :rolleyes:

Birtan Karaman
16.06.2008, 14:25
Trabzon Zafer'i bekliyor
Trabzonspor'un transfer listesinde bulunan Zafer Yelen için yapılan girişimin ardından bordo mavililer haber beklemeye başladı. Geçtiğimiz hafta içersinde Almanya'ya giderek Zafer ve kulübü Hansa Rostock'la görüşerek bordo mavililerin son teklifini ileten mali Sayman Mahmut Aksu bu futbolcu ve kulübünden gelecek cevabı beklemeye başladı.

Alman Bundesliga ekiplerinden Hansa Rostoçk daha önce Trabzonspor'un yanı sıra Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin de teklif getirdiği bu futbolcunun satışına sıcak bakmadı. Rostoçk'un ligden düşmesi nedeniyle Zafer'in satışı gündeme gelirken mali Sayman Mahmut Aksu sessiz sedasız yeniden devreye girerek bu futbolcunun transferini bitirmeye çalışıyor. Alman kulübünün yaklaşık olarak 4,5 milyon euro bonservis bedeli belirlediği Zafer ve kulübü kesin cevabını hafta sonuna kadar bordo mavililere bildirecek.

Kocaeli'de Ayman sesleri!
Turkcell Süper Lig'in yeni takımı Kocaelispor, dış transferde bir hayli hızlı Gaziantepsporlu Bülent Bölükbaşı, Denizlisporlu Cesar ve Fenerbahçeli Serdar Kulbilge ile anlaşmaya varan Kocaelispor bu kez transferde rotayı Ayman'a çevirdi. Orta sahaya takviye yapmak isteyen Kocaelispor, eski futbolcusu Ayman ile görüşmelere başladı. Ayman Abdelaziz'e transfer teklifinde bulunan Kocaelispor bu futbolcunun vereceği kararı bekliyor.

Transfer konusunda eski takımına sıcak bakan Ayman'ın parasal konuda uzlaşma sağlanması halinde Kocaelispor'e evet diyeceği öğrenildi

Bu haber toplam 367 defa okunmuştur
Trabzonspor rekora koşuyor. Bordo Mavililer bu sezon kombine bilet rekoru kırmaya hazırlanıyor. Son olarak Özkan Sümer'in başkanlık yaptığı 2 dönem 2001- 2002 futbol sezonunda 7500 gibi rekor bir kombine satışı yapan bordo mavililer şimdi ise Sadri Şener başkanlığındaki yönetimle bu rekoru kırmaya hazırlanıyor.

Bordo-Mavililer 8 günde toplam 6 bin 613 kombine bilet satışı yaptı. Bu kartların 303 adeti VİP, 964 adedi Kapalı, 2864 Adedi Maraton, 2486 adedi de Açık tribünden gerçekleşti. Bordo-Mavili yönetim bu sezon 15 bin kombine bilet satışı hnedefliyor

Bu haber toplam 705 defa okunmuştur

spor61.net

Birtan Karaman
Yıldıray..? :rolleyes:
hayır...turk degıl....

vatandas61
sakatlık ve cezalılardan dolayı fatih terim defansa adam alacakmış. galatasarayın paf takımından adam almazsa egemen orda oynamazmı?

benim bildigim kadroyu bastan uefa ya bildirkten sonra yeni oyuncu alma sansin olmuyor. yanlismiyim?

coolank
16.06.2008, 14:26
Kulüplerde transferin bitmeyeceğini ifade eden Hacısalihoğlu, ''Ama bu şartlara ve gelişmelere göre değişir. Şu anda kalecinin haricinde özellikle almak istediğimiz bir mevkide yok, oyuncu da yok'' diye konuştu.

-----------------------------------------------------------------------------------

Gerçekten yönetim bu transfer işini çok iyi götürüyor ...Yunanlı ve kaleci işi bitti diyor açık açık Hacısalihoglu ....

Bir oyuncuyu çok istediğinizi söylerseniz fiyatı yukarı gider ama olsa da olur olmasa da olur havasında ise o ilgili oyuncuyu alma şansınız hayli yükselir ...

Türkiyeden Engin ve Abdurrahman dışında oyuncu alınacagını veya düşünüldüğünü sanmıyorum ...

Resmi imza olmadıgı için yunanlı ve kaleciyi de yazarsak , yunanlı engin abdurrahman kaleci ile sanırım bir mola verirler ... Geride olan tek yabancı hakkı makul bir fiyat ve yarinki istanbulda yapılacak olan geceye baglı olur :))))

Gurbetçiler konusu ise bence ucu epey açık ... Sadece Zafer ve Bilal ile kalmıyabilirler ..Sebat nasıl olsa orada duruyor :)

Forumda özellikle başta farabi kardeşimize bakılırsa Zafer alınması gerekli bir oyuncu gibi duruyor ..

Proof
benim bildigim kadroyu bastan uefa ya bildirkten sonra yeni oyuncu alma sansin olmuyor. yanlismiyim?

Yo dogru..

.....
hayır...turk degıl....
sen bi şey biliyorsun galiba :)

esved
16.06.2008, 14:27

isviçrenin kaptanı frei sakatlandığında, isviçre yeni birini çağırmıştı, sakatlığa tolereans gösteriyorlar, ama sakat birini kadrodan çıkarmaası lazım

Murat'
16.06.2008, 14:27
http://www.hsv.de/uploads/pics/m_Fatih-Altundag.jpg

işte fatih altundağ...

Vorname: Fatih Nachname: Altundag Position: Abwehr Geburtsdatum: 11.02.1988 Nationalität: Deutsch Größe: 1,78 m Gewicht: Beim HSV seit: Juli 2006 Vorherige Vereine: Tennis Borussia Berlin, BFC Türkiyemspor 1978, Reinickendorfer Füchse, Hertha BSC Berlin, 1. FC Neukölln

Sabri Kurban
16.06.2008, 14:28

Kurala göre kadrodan çıkardığı son 3 kişiden birini çağırabiliyor galiba. Yıldıray olmayacağına göre, Ya Halil ya da İbrahim Kaş. Savunma sıkıntısı olduğuna göre de İbrahim Kaş'ı çağıracaktır.

pEjMuRdE_
16.06.2008, 14:29

Sarı kart cezalısı Aurelio ile kırmızı kart gören kaleci Volkan’ın yanı sıra sakatlanan Emre Güngör çeyrek finalde oynamayacak. Terim, 1 oyuncuyu kampa çağıracak

hurriyet

Murat'
16.06.2008, 14:30
kimseyi çağırmaz merak etmeyin...ibrahim kaş 2 haftadan beri idaman yapmıyor nasıl oynayacak ki...

A.Furuncu
hayır...turk degıl....

nerden bu kadar emin diyosunuz kaynağın sağlma galiba:D

Travelair
Aykut Demir'e ne oldu? Bölge takımlarına kadar inip parasıyla oyuncu alıyoruz ama böyle futbolcuları kaçırdığımız zaman Eren Derdiyok gibi bir sezon sonra fiyatları 20'ye katlanabiliyor

Murat'
16.06.2008, 14:38
http://www.hsv.de/typo3temp/pics/0debbfc556.jpg

arkadaşlar tunay torun....1990 doğumlu çok genç...barış ile birlikte milli takımdada oynuyordu....barıştan bile iyi bir oyuncu...alabiliriz bence...

Metin Ural
16.06.2008, 14:38

ilk maçı oynadıktan sonra 23 kişilik kadroda değişiklik yapılamıyor.

Murat'
16.06.2008, 14:41
arkadaşlar biraz mantıklı düşünelim...bu kadroya şu anda hiçkimse çağrılamaz çünkü herkes tatilde..idman falan yapmıyorlar...5 gün sonra maç var...4 günlük idman ile hiç sahaya çıkılır mı..

Metin Ural
16.06.2008, 14:41
http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf

Sayfa 19, Article 16.05.

hürriyet'in yazmış olduğu yalan haber kabul edilemez.

Samet Yildirim
16.06.2008, 14:42
http://www.hsv.de/typo3temp/pics/0debbfc556.jpg

arkadaşlar tunay torun....1990 doğumlu çok genç...barış ile birlikte milli takımdada oynuyordu....barıştan bile iyi bir oyuncu...alabiliriz bence...

bu futbolcudan cok cektim 2 sene öncesine kadar:)

Murat'
16.06.2008, 14:43
bu futbolcudan cok cektim 2 sene öncesine kadar:)

o zaman anlat bakalım nasıl bir oyuncu...bize faydalı olur mu???

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 14:44
Hüseyin,Ceyhun,Tayfun,Giray,Egemen
5 tane stoper oynuyacak adam varken bir tane daha stoper almak çok anlamsız..
Öncelik sol açık ve forvet alınması..
Sol tarafda Barış'dan başka biri yok..Gerçi Barış'da sol ayaklı değil ama orayı idare ediyor..Bize Engin Baytar, Erman Kılıç, veya Bilal Çubukçu gibi bir adam lazım.
Forvetde ise Umut ve Gökhan var..Oraya da bir alternatif lazım..
Son olarak 10 numara alınırsa Zafer Yelen alınsın...Fazla aşırıya kaçmamak lazım
:D
LAZım da lazım.. :D

Samet Yildirim
16.06.2008, 14:47
o zaman anlat bakalım nasıl bir oyuncu...bize faydalı olur mu???

Oyuncu gecme özelligi ve teknigi süper...atik bi cocuk...fiziki yönü de yasina göre iyi...simdi faydali olmasi zor ama ilerde olur...direk golcu degildir daha geriden gelen toplari alan bi forvet tipi...iki agada iyidir...
Listede var bu futbolcu Haminin önerdigi isimlerden birisi...bildigim kadariyla kendisi trabzonlu ve babasida trabzona gelmesini cok istiyor ama HAMBURG kulübü biraz cekimsermis verme konusunda...ama listede var yani istyioruz...

Jester
16.06.2008, 14:49
Coolank çok doğru söylüyor.
Yönetim transferde neredeyse herkese ders veriyor.
Olmazsa olmaz adamları aldıktan sonra işte böyle canının istediğine resti çekersin.

Transferde başarı sadece iyi adam alabilmek değil.
En uygun adamı en uygun şartlarda alabilmek.

Kimse merak etmesin, yönetim de buradaki herkes kadar biliyor eksikleri.
Sezona girmeden en az 5 futbolcu daha alınacaktır, burada herkesin belirttiği mevkilere.
En ideal isimler olur mu tartışılabilir ama en uygun şartlarda alınacakları kesin.

Asıl keyifli kısım önümüzdeki sezon olacak.
Herkesin göreceği eksik mevkilere üç-dört tane adamı tık diye gidip alacaklar, belki de Haziran gelmeden.
Devre arasında da acil yerlere bir-iki ayar çekileceğini düşünürsek eğer,

Çok güzel olacak çok...

Travelair
16.06.2008, 14:52
Bu kadar bomba gazı verildiğine göre bu konuda birşeyler yapmak gerek. Ama diri bir bomba tabiki. Diouf fena bir seçenek gibi durmuyor. Sol kanatta oynayabiliyorsa süper. Veya Tomasov da benim için bombadır

Kaan
16.06.2008, 14:52
Oyuncu gecme özelligi ve teknigi süper...atik bi cocuk...fiziki yönü de yasina göre iyi...simdi faydali olmasi zor ama ilerde olur...direk golcu degildir daha geriden gelen toplari alan bi forvet tipi...iki agada iyidir...
Listede var bu futbolcu Haminin önerdigi isimlerden birisi...bildigim kadariyla kendisi trabzonlu ve babasida trabzona gelmesini cok istiyor ama HAMBURG kulübü biraz cekimsermis verme konusunda...ama listede var yani istyioruz...

Evet... Ben yaklaşık 3 - 4 maçını stadda izledim... Çok iyi bir oyuncu yaşına göre... :rolleyes:

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 14:54
Sami TS kampına katılacak
16 Haziran 2008 / 12:46
Sami Büyüktopaç'ın transferinde herhangi bir sorunun bulunmadığı belirtildi.

Trabzonspor'un daha önce Hollanda'nın NEC Nijmegen takımından anlaşmaya vardığı Sami Büyüktopaç'ın transferinde herhangi bir sorunun bulunmadığı belirtildi.

İmza töreni yapılmayan Sami ile birlikte anlaşılan futbolcu sayısı 17'ye çıkarken bu futbolcunun Gerede'de yapılacak kampa katılacağı belirtildi.
Bu çocukda sol bek oynuyor..3 tane sol bekimiz oldu.. :)

Haber verildiyse özür dilerim

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 14:56
Bu kadar bomba gazı verildiğine göre bu konuda birşeyler yapmak gerek. Ama diri bir bomba tabiki. Diouf fena bir seçenek gibi durmuyor. Sol kanatta oynayabiliyorsa süper. Veya Tomasov da benim için bombadır

Bomba Fode Mansare olsa çok iyi olurdu.Hem sağda hem solda oynar.Yattara'yla birlikte çatara patara adam geçerdi :D
Mansare, Yattara'nın şut çeken hali gibi bişey :D

TheCrow
16.06.2008, 14:56
aslinda haklisin ama bizim ülkemizde siyahi insanlara karsi irkci bir bakis acisi oldugunu düsünmüyorum. biz de zenci kelimesi kullanilirken bir art niyet oldugunu sanmiyorum.
ingilizce'deki nigger kelimesi ile karsilastirmamak lazim. dünyanin diger ülkelerinin dengeleriyle bizim siyahi insanlara bakis acimizi karsilastirmak da yanlis. onlarin tarihte siyahilere yaptiklari insanlik disi davranislara bizim gecmisimizde rastlamiyoruz.

o yüzden zamaninda bizim baskanimiz komiklik yaptigini sanip siyahi futbolcumuza "yamyam" derken en ufak bir cekince duymuyor. ama avrupa kültüründen gelen futbolcu bunu espri olarak algilamasina müsade etmeyecek muamelelere maruz kalmis oluyor.

yine de evrensel insani degerlere göre hareket etmeyi ögrenmemiz ve siyahi insanlara karsi tavrimizi, onlara hitap seklimizi icimizde irkci düsünce ve duygular olmasa bile gözden gecirmemiz gerekiyor.

Evet ben de cevap yazmak gerekli midir değil midir diye düşünüp yazmaya gerek olmadığına kanaat getirmiştim.Ama siz beni savunduğunuz için sessiz kalmayayım dedim.Teşekkürler.
İngilizce'de "nigga" hakaret kabul ediliyor diye bizdeki "zenci" niye hakaret olsun ki?..Niyet belli,adamlar Türkçe bile bilmiyor,biz burda zenci demeyin hakarettir diyoruz,ne alakası var yani şimdi...

6Şafak Aydın1
16.06.2008, 15:00
eger haberin asli varsa yukarda bir haberde Rostock Zafer icin 4,5 milyon € istemis ,yani :D tahminen piyasa degeri 1,2 milyon € hadi tas catlasa 2 milyon olur.

TheCrow
16.06.2008, 15:01
Valla görmemiştim sevgili Kaan, ama bi google'lık canı varmış :)

http://www.blackathlete.com/artman/publish/cat_index_34.shtml

:D
Ben de ilk defa gördüm,o kadar senedir olimpiyat,şampiyona filan izlerim hiç hatırlamıyorum "siyahi" ;) yüzücü.Demekki varmış bir kaç örnek elimizde...

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 15:03
eger haberin asli varsa yukarda bir haberde Rostock Zafer icin 4,5 milyon € istemis ,yani :D tahminen piyasa degeri 1,2 milyon € hadi tas catlasa 2 milyon olur.
Biz kimi istesek fiyatları fırlıyo..
Bence de 2 milyon eurodan fazla verilmesin..
2m euro verilcekse zaten Aimar'ı alsınlar :D

Adem CAKIR
16.06.2008, 15:05

4,5milyon € :confused:
yok deve!.. fena uçmuşlar... :mad:
(Haberin aslı varsa tabi...)

Murat'
16.06.2008, 15:05
yok yaaa o kadar değildir...ne yapmışlar öyle....

Mustafa Ağaoğlu
16.06.2008, 15:08
kartaL'da ki kombineLerde patLama var mı nedir durum ?

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 15:15
Ante Rukavina'nın bonservisi 1.5m euroya indirildiyse direk alalım..Burak Yılmaz'dan 2 kat daha iyidir..Sağ ve sol taraftada oynuyabiliyo..

erik
16.06.2008, 15:22
UEFA'NIN PATRONU ŞAŞKINA DÖNDÜ!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=47418&archieve=)16 Haziran 2008 13:17http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/47418_1_080616131706.jpg

MARATON.COM.TR ÖZEL

Özkan
16.06.2008, 15:25
Zenci lâfı dilimizde hakâret değildir. Irkçılık konusunda bu kadar hassassak deri rengine atıfta bulunan sözcükler yerine "Afrikalı" ya da "Afrika kökenli" dememiz gerekir.

Mert67
16.06.2008, 15:27
Sadri Şener'in mutlu günü

Chicago Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan kızı Zeynep'in mezuniyet törenine katılan Sadri Şener, burada bir hafta tatil yaparak dinlendikten sonra öğle saatlerinde Türkiye'ye döndü.
Havalimanında Türkiye'nin başarısını değerlendiren Şener, "Hırvatları da yenip turnuvada çok daha yukarılara tırmanacağız. Fatih hocayı seviyorum, takdir ediyorum ve başarılı buluyorum" dedi.

16.06.2008
Kaynak : İHA

Murat'
16.06.2008, 15:31
hadi bakalım başkanım amerikadan döndüğüne göre artık şu transfer işini de bitirirsin..

b0rd0mavi
16.06.2008, 15:32

.................................................. .................................................. .
fatih terim ona yada onun gibilere efelik yapamicak bagirip cagiramayacak mac icindede ondan yoktur:)))

Fatih Bayrakdar
16.06.2008, 15:33
Bırakın Transferi kombine alın aldıysanız aldırın !!!

Hasan Ayvenli
zafer yelen'in bonservisini 750bin euroya düşürmeye çalışıyoduk ne 4.5 milyon eurosu

Atakan
Sadri Başkan Döndüğüne göre transferde hız yeniden yükselcektir

okg_53
16.06.2008, 15:42
stopere antsaz veya onun ayarında biri gelirse.sağ bek almazlar.

hakankurt1967
16.06.2008, 15:45
stopere antsaz veya onun ayarında biri gelirse.sağ bek almazlar.

Antsaz şampiyonadan sonra futbolu bırakacağı koşuluyordu burada.Bu türde haberler geçti bir ara ama neden bu kadar diretiyoruz ki bu stoperde gerçekten çokmu iyi bir oyuncu yaşı ilerlemiş gibi gençe yönelen bir yeönetim varken bu oyuncuyu almak tecrübemi kullanmak istiyor acaba.:confused:

xenit
16.06.2008, 15:47

.................................................. .................................................. .
))

Platini boşuna uefa ya futbola başkan olmadı... terim gibi futbol cahili değil

.....
16.06.2008, 15:47
sadri babamızda geldiğine göre bu sıralar bi şeyler olabilir arkadaşlar.

okg_53
16.06.2008, 15:48
Antsaz şampiyonadan sonra futbolu bırakacağı koşuluyordu burada.Bu türde haberler geçti bir ara ama neden bu kadar diretiyoruz ki bu stoperde gerçekten çokmu iyi bir oyuncu yaşı ilerlemiş gibi gençe yönelen bir yeönetim varken bu oyuncuyu almak tecrübemi kullanmak istiyor acaba.:confused:
evet tecrübesinden faydalanılmak isteniyor.bencede iyi yapılıyor.
adam onlarca Avrupa Şampiyonası ve Şampiyonlar ligi maçına katıldı.Ve kendiside Türkiye şartlarına göre iyi bir savunmacı.fiyatıda güzel.Mutlaka alınmalı.

Mert67
16.06.2008, 15:50
Diouf konusunda size katılıyorum.Gelse bence muhteşem olur.Sağda Yattara solda Diouf kanatlardan vururuz her takımı.

Mustafa Hazıroğlu
16.06.2008, 15:51

Avrupa Şampiyonasından sonra Milli takımı bırakcak diye biliyodum ben :confused:

Birtan Karaman
16.06.2008, 15:52
Diouf konusunda size katılıyorum.Gelse bence muhteşem olur.Sağda Yattara solda Diouf kanatlardan vururuz her takımı.

evt arkadasım...insALLAH...

Erdem Keser
16.06.2008, 15:52
Antzas kaliteli bir oyuncuya benziyor.İzlediğim maçında hava toplarının hemen hepsini aldı.
Yanlız bu bölgeye transfer lüks olur.Bu bölgede kullanabileceğin Giray , Egemen ,Tayfun hatta Ceyhun varken 4. bir oyuncu almak o bölgede bir yığılmaya sebep olacaktır..O zaman Giray yada Egemen'den birisini almayacaktın.Kalkıpta 2 tane -Türkiye standartlarına göre- kalburüstü stoperi avrupada bile mücadele etmezken yedek kulübesinde oturma lüksümüz yok.
Stoper mevkisinden ziyade ortasahamıza gelecek vaadeden gurbetçi oyuncular ve ihtiyacımız olan bir sol açık oyuncusu katabiliriz.
Şuan için Erman Kılıç ve Zafer Yelen ortasahamız için çok yerinde isimler olarak düşünülebilir ki Erman joker olarak kullanabileceğimiz bir oyuncu.Bunların dışında sağ kanat için Türkiye'den alabileceğin kalitedeki tek isim Gökhan Emreciksin.Onu da kulübü kolay kolay bırakmaz.

bysurmeneli
16.06.2008, 15:53
Forumdaki yazıları okuyorum herkesin hem fikir olduğu konular takıma kesinlikle bir 10 numara katılmalı ve ortanın soluna bir adam alınmalı... Bir kısım arkadaşta sağ bek ve stoperle birlikte 10 numara ve forvete de alternatif istiyor...

Açıkcası bencede sağ kanata Abdurrahman alınmalı çünkü serkan bize geldiğinden beri adam gibi top oynamadı. Antzas konusunda kararsızım aslında o bölgeye Antzas ya da başkası ama mutlaka uluslararası tecrübeye sahip topu oyuna sokma yeteneğine haiz bir oyuncu alınmalı diye de düşünmüyo değilim çünkü egemen ve girayın topu oyunu sokma becerileri iyi değil onun için hoca hüseyini defansa çekmek istiyor gerçi hüseyinde bu konuda çok yeterli değil ama Antzas alınmazsa büyük ihtimal Hüseyin geriye çekilecek D.Mistroviç tam biçilmiş kaftandı ama olmadı ..

Ortanın solu ve Ortanın ortası aslında bu mevkilere oyuncu alınmasını hoca pek istemiyor gibi ortanın solunda colmanı ortasında da selçuğu oynatacak 4-4-2 li sistemde yattara-ceyhun-selçuk-colman eğer alınırsa yattara-zafer-selçuk-colmanı da oynatabilir cale den kanatı abdullah gibi komple kullanmasını isteyecek onun için zafer ve engin olayında ağırdan alınıyor bu bölgeye yıldız bir oyuncu alınacağını pek sanmıyorum...

forvete de alternatif alınacak mı alınmayacak mı en çok merak ettiğim konu mutlaka oyuncu takviyesi bekleyen bu bölgeye neden oyuncu alınmayacakmış gibi davranılıyor anlamadım erginle eren mi alternatif olark düşünülüyo acaba? ersun hoca kesinlikle tek forvet oynamaz gökhan ve umutun arkasında iyi alternatif bulunup alınmalı ...

Gurbette gezinen yöneticelerin Aykut Demir-Tunay Torun la neden ilgilenmediklerini merak ediyorum ikiside Trabzonlu ve çok yetenkliler özellikle Aykut için çok iyi referanslar var ceyhun orta saha oynıcaksa Aykut defansa alternatif olarak düşünülebilir.. Tunay Torun'da Haminin ısrarla üstünde durduğu bir başka oyuncu güçlü fiziğiyle 1-2 yıl içinde kendine takımda yer edinebilir

Bir de Barış Memiş sağ ayaklı falan diye yazılar geliyor yok efendim sol da oynayamazmış kesinlikle Barış sol ve sağ ayağına da kullanabilen çok kaliteli bir oyuncudur ve bu takımda orta sahanın her yerinde oynayabilecek kapasiteye sahiptir, belki biraz daha pişmesi lazım ama çok yönlü bir oyuncu olduğunu unutmayalım...

Zafer Yelen gerçekten 10 numara mevkinin sorumluluğunu kaldırabilir mi bu oyuncuyu izleyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum söylendiği kadar iyi bir oyuncu mu?

Engin Baytar'la ilgili alındı gibi haberler çıkıyor yerel medya ya bakıyorum bu konuda sessizler Enginle ilgili durum nedir alındı alınmadı mı? alındıysa ortanın solunda çok rahat görev yapabilir bu konu da da bilgisi olanları paylaşamaya davet ediyorum

Serdar A
16.06.2008, 15:55

Merak ettiğim şey şu ;

İngiltere'de 2m€'a yakın bir para kazanan ve sadece 2007/2008 yılında 42 maçta 3000 dakika süre alıp 6 gol 8 asist ve oynadığı futbol ile başarılı sayılabilecek bir sezon geçiren , hali hazırda İngilterede çalışma izni bulunan bir futbolcuyu hangi şartlar ile Türkiye'ye getiririz ?

O şartlar takımın mevcut yıldızlarını nasıl etkiler ?

Birtan Karaman
16.06.2008, 15:58
TS'nin teklifine Sebat ne dedi?
16 Haziran 2008 / 15:51
Akçaabat Sebatspor'un kulüp asbaşkanı Temel Kazancıoğlu, gelecek sezon hedeflerinin Bank Asya 1. Lig'e yükselmek olduğunu söyledi.

TFF 2. Lig takımlarından Akçaabat Sebatspor'un kulüp asbaşkanı Temel Kazancıoğlu, gelecek sezon hedeflerinin Bank Asya 1. Lig'e yükselmek olduğunu söyledi.

Kazancıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor'dan gelen pilot takım olma teklifi nedeniyle olağanüstü genel kurula gitme kararı aldıklarını belirterek, ''Genel kuruldan bu yetkiyi almak istiyoruz. Başkanımız ile göreve devam etme düşüncesindeyiz. Ne görev verilirse verilsin kimse görevden kaçmaz'' dedi.

Akçaabat Sebatspor olarak Trabzonspor'un teklifine olumlu baktıklarını ifade eden Kazancıoğlu, ''Akçaabat Sebatspor'un gelecek sezon tek hedefi Bank Asya 1. Lig'e çıkmaktır. Trabzonspor'un katkısıyla bunu gerçekleştireceğimize inanıyoruz'' diye konuştu.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/5.jpg

Ali Can
16.06.2008, 15:59
Merak ettiğim şey şu ;

İngiltere'de 2m€'a yakın bir para kazanan ve sadece 2007/2008 yılında 42 maçta 3000 dakika süre alıp 6 gol 8 asist ve oynadığı futbol ile başarılı sayılabilecek bir sezon geçiren , hali hazırda İngilterede çalışma izni bulunan bir futbolcuyu hangi şartlar ile Türkiye'ye getiririz ?

AĞZIMDAN ALDIN DİOUF ŞARTLAR İYİKEN BİZE NİYE GELSİN HEMDE İNGİLTEREDERN ADAM ALMAMIZ BİZE PAHALIYA PATLAR..

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:00
AĞZIMDAN ALDIN DİOUF ŞARTLAR İYİKEN BİZE NİYE GELSİN HEMDE İNGİLTEREDERN ADAM ALMAMIZ BİZE PAHALIYA PATLAR..

bu sene ıngıltere lıgınden kesın olarak ayrılacagını acıkladı....sylva ıle mıllı takım arkadası aynı yattara ve jabı gıbı neden olmasın....

Ali Can
16.06.2008, 16:05
bu sene ıngıltere lıgınden kesın olarak ayrılacagını acıkladı....sylva ıle mıllı takım arkadası aynı yattara ve jabı gıbı neden olmasın....
diofun ucuza geleceğinimi sanıyorsun..

10 numara
16.06.2008, 16:06
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından VfL Wolfsburg, Almanya üçüncü liginde (Regionalliga) gol kralı olan Mahir Sağlık'ı transfer etti. :cool:

Uzunoğlu
16.06.2008, 16:07
Vallahi Almanya türk futbolcu kaynağı oldu. Almanyanın alt liglerinden bir pilot takım ayarlasak çok yararlı bir iş yaparız diye dşünüyorum...

Mert67
16.06.2008, 16:08
Merak ettiğim şey şu ;

3000 dakika yaklaşık 33 maç oluyor.Diouf'un o kadar maç oynadığını bilmiyordum.

61_dnc_TS
16.06.2008, 16:09
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından VfL Wolfsburg, Almanya üçüncü liginde (Regionalliga) gol kralı olan Mahir Sağlık'ı transfer etti. :cool:

FM ve CM oynayanların yakından tanıdığı bir isim

Murat'
16.06.2008, 16:10

bu oyuncu fm dede çok iyi.......

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:10
diofun ucuza geleceğinimi sanıyorsun..

Verein (RN):Bolton Wanderers (http://www.transfermarkt.de/de/verein/355/boltonwanderers/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/21.gif Position:SturmPositionsdetails:Offensiv-AllrounderLänderspiele:43 Spiele für Senegal (http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3499/senegal/uebersicht/startseite.html) Länderspieltore:16 Tore für Senegal (http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3499/senegal/uebersicht/startseite.html) Vertrag bis:30.06.2008Marktwert:5.500.000 € BIRAZ PAZARLIK 4 MİLYON BU PAZARLIKTA SYLVADA ETKILI OLUR TABIKI....:cool:

28TS61
16.06.2008, 16:11

bi kac sayfa gerilerde bende bizim takima tavsiye etmistim ama wolfsburg aldi demekki

28TS61
16.06.2008, 16:13

futbolu degil milli takimi birakiyor

Ali Can
16.06.2008, 16:17
Fatih Yiğituşağı - BFC Türkiyemspor 1978 - 27 maç 32 gol - 24 yaşında 1.87 boyunda
Halil Savran -Tennis Borussia Berlin - 28 maç 31 gol - 23 yaşında 1.83 boyunda
Bilal Çubukçu - Herta Berlin - 24 maç 12 gol 11 asist -21 yaşında 1.74 boyunda

Ali Can
16.06.2008, 16:20
Verein (RN):Bolton Wanderers (http://www.transfermarkt.de/de/verein/355/boltonwanderers/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/21.gif Position:SturmPositionsdetails:Offensiv-AllrounderLänderspiele:43 Spiele für Senegal (http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3499/senegal/uebersicht/startseite.html) Länderspieltore:16 Tore für Senegal (http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/3499/senegal/uebersicht/startseite.html) Vertrag bis:30.06.2008Marktwert:5.500.000 € BIRAZ PAZARLIK 4 MİLYON BU PAZARLIKTA SYLVADA ETKILI OLUR TABIKI....:cool:
allah aşkına buradaki fiyatlar gerçekleri yansıtmıyor...
yansıtsa bile 5.5´den 4´e mi inecekler..

PiYADE
16.06.2008, 16:21
ben diouf yada başka bir afrikalı oyuncuya karşıyım. afrika kupası bize ters zamanlarda oluyor ve bu oyunculardan uzun zaman yararlanılamıyor. zaten ne hikmetse gineye giden hep rötarlı döner:D.bu açıdan sylva,yattara, jabi ve 4ncü afrikalı takıma çok zarar verir.

Mayls
16.06.2008, 16:27
Acikcasi "zenci" kelimesi kulaga biraz asagilayici geliyor. "Zenci" yerine "siyahi" denebilir. Hem kaleci daha gelmeden "zenci" diye firca atiyoruz adama resmen. Bazen gercekten anlamsiz ve bir o kadarda ilginc seyler oluyor forumda.

Osman Yavuz
16.06.2008, 16:28
Ben Diouf'un Türkiye'ye gelmek isteyeceğini düşünmüyorum açıkçası.Zaten sorunlu bir isim bana göre.Bu konunun kapatılması görüşündeyim.:)

Murat'
16.06.2008, 16:29
yaaa yattaramız var ne yapacağız dioffu ...

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:29
allah aşkına buradaki fiyatlar gerçekleri yansıtmıyor...
yansıtsa bile 5.5´den 4´e mi inecekler..

bak aimara da oyle dıyoruz 8 milyon degerı var baskan 6.5 gıbı bıtırdı ısı ne oldu aimarda ındıler dıoufdamı ınmeyecekler...:cool:

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:30
yaaa yattaramız var ne yapacağız dioffu ...

abi sol kanat yaww:D

10 numara
16.06.2008, 16:32
abi sol kanat yaww:Dsol kanat illaki çizgi oyuncusu olacak değil ya! bence biraz daha iç oynayan biri daha yararlı olur...

wien_ts
16.06.2008, 16:32
bak aimara da oyle dıyoruz 8 milyon degerı var baskan 6.5 gıbı bıtırdı ısı ne oldu aimarda ındıler dıoufdamı ınmeyecekler...:cool:

ne zaman bitirdi,hic haberimiz olmadi yahu..

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:33
sol kanat illaki çizgi oyuncusu olacak değil ya! bence biraz daha iç oynayan biri daha yararlı olur...
diouf sag sol kanatforvet arkası ve forvet de oynayaılıyor ıngıltere lıgını takıp edenler bılır...!:cool:

Emo91
16.06.2008, 16:34
aimarin yerine recoba da süper olur.... daha ucuzdur o....
ama katki saglicakdir, hatta sol kanatta oyniyabilir bizim takimda, onun icin RECOBA diyorum ben

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:36
aimarin yerine recoba da süper olur.... daha ucuzdur o....
ama katki saglicakdir, hatta sol kanatta oyniyabilir bizim takimda, onun icin RECOBA diyorum ben

fıgo neden kabul edılmedı yası nedenıyle yas kac 34.recoba yas 32 sence alınırmı...?:cool:

martinpetrov
16.06.2008, 16:37
bir dakika neyi bitirdi başkan neyi?

Ts_CLuB1967
16.06.2008, 16:37
bence liste başı aimar olmalı aimar olmazsa engin baytar oda olmadu recoba o olmazsa zafer en son diuf bence tabi :cool:

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:39
bence liste başı aimar olmalı aimar olmazsa engin baytar oda olmadu recoba o olmazsa zafer en son diuf bence tabi :cool:
sence dıouf harıc obur saydıgın oyunculardan engin de harıc hangısı sol kanat:cool:

10 numara
16.06.2008, 16:40

temenni ediyorsun heralde :D

Emo91
16.06.2008, 16:42
abicim 32 yasinda oyuncu niye alinmasin , hatta onu biz bidaha satariz kardesim...
figo hade neyse 1 sene daha oynicakmis, ama recoba daha oynar.... heleki bizim ligde yildizi parlarsa yine niye oynamasin ki?
hem tecrübe acisindan takima büyük katki saglar....
bide su varki o figo haberine ben inanmiyorum, böyle bir sey olamaz, adam türkiyeye niye gelsin ki arab zenginleri dururken

Ts_CLuB1967
sence dıouf harıc obur saydıgın oyunculardan engin de harıc hangısı sol kanat:cool:
recoba solak
aimar solak
zafer genç oyuncu zamanla sol kanadada ayak uyurubilir
ayrıca illa sol kanat diye bir kaidemı var

DURAS
bkaraman kardeşim, aimarı bitirdiklerini nereden biliyorsun, 50 kişi sordu. birde ben sorayım:)

Ts_CLuB1967
16.06.2008, 16:45
madem sadece sol kanada oyuncu alınacak kaç aydır 10 numaranın davasını niye yapıyoruz

Osman Yavuz
Yine ortalığı karıştırdınız bir cümleyle.Aimar'ın bittiği nerden çıktı diye soruyor insanlar.Birşey yazarken 2 kere düşünün öyle yazın.

Birtan Karaman
recoba solak
aimar solak
zafer genç oyuncu zamanla sol kanadada ayak uyurubilir
ayrıca illa sol kanat diye bir kaidemı var

ben sol kanat ıcın onerdım ama...!:cool:

10 numara
16.06.2008, 16:46
Yine ortalığı karıştırdınız bir cümleyle.Aimar'ın bittiği nerden çıktı diye soruyor insanlar.Birşey yazarken 2 kere düşünün öyle yazın.

hiç sorma birşey atıyyorlar ortaya sonra ses yok böylelerini uzaklaştıracaksın forumdan....:D

10 numara
16.06.2008, 16:47
şişştt bkaraman arkadaşım az önce 6,5 milyon euroya aimar'ın bittiğini yazdın açıklama yaparmısın...?

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:47

heee onuda acıklayayım aimarın 6.5 kadar ındı fıyatı ozur dılerım bıttı demısım...
fıyatı ındı 6,5 kadar..

Osman Yavuz
16.06.2008, 16:48
heee onuda acıklayayım aimarın 6.5 kadar ındı fıyatı ozur dılerım bıttı demısım...
fıyatı ındı 6,5 kadar..
Beraber miydin başkanla pazarlıklarda:D?

Ts_CLuB1967
16.06.2008, 16:50
ben sol kanat ıcın onerdım ama...!:cool:
neyse renkdaş ben bildiğimle kalayım aimar soldada oynar iyi futbolcular zaten mevki ayırt etmez her yerde oynar aimarda recobada orta saha ve hucumda her mevkide oynaiblecek oyuncular zaferde bizzat ogle onun için 10 numara demiyolarmı

İsmail Çavuşoğlu
16.06.2008, 16:50
fıyatı ındı 6,5 kadar..
peki kaça biter bu iş sence ??

martinpetrov
16.06.2008, 16:53
Ütopik golcümüz Fernandao Katara gitmiş bu arada:)

Cafer Bulur
16.06.2008, 16:54
arkadaslar su bir yildiz da biz kazanadiralim kampanyasindan gelecek para ile cek milli takiminin en iyilerinden biri olan sionko yu alamaz miyiz?dün aksam türkün gücünü gördükten sonra bize gelmeye sicak bakabilir.ne dersiniz?

Birtan Karaman
16.06.2008, 16:55
Beraber miydin başkanla pazarlıklarda:D?

haberı trabzondan bi abimden aldım....:cool: