PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 27. Hafta l Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

İleli
16.03.2008, 22:09
Sag saglim su sezonu bitirelim baska bise istemiyom..

Sefaenes
16.03.2008, 22:13
ne olur yanal hocam erdinci tolgayi hüseyini ilk 11 de oynatma.

TolgaTopçu61
16.03.2008, 22:18
kayseri alir bu maci

erdo6
16.03.2008, 22:19
en az 3-0 kayseri alır maçı

bizim gol atabilecek oyuncumuz yok

inanın bu sezondan bile korkuyorum

kalan maçlarda hangi takımı yenebiliriz bilmem

kasım paşanın bile 4 tane forveti olduğunu duyunca bu sezondan bile korkar hale geldim.

inşallah bir mucizeye imza atmayız.

Mert Marabaoğlu
16.03.2008, 22:19
Banko Kayserispor ...

Murat Acar
16.03.2008, 22:22
Artık gelecek sezonun takımı için altyapıdan genç futbolcuları denemektir yapmamız gereken ama ne ersun hoca nede yönetim buna izin vermez biz her maç bu formayı haketmiyenleri seyretmeye mahkumuz hiç boşuna heveslenmeyin gençleri oynatacak diye beklemeyin diyorum.Umarım beni yalancı cıkarırlar..Ha bu gün itibarıyla sezon bitmiştir benim adıma maçmı dediniz boş verin diyorum gelecek hafta yine tv başına geçip seyrederim maçımı hepsi o ...

ErayAkyüz
16.03.2008, 22:33
yeneriz yenerizzz

Kaan
16.03.2008, 22:45
Tolganın yerine Jefferson geçsin... Erdinç ve Hüseyin çıksın... O zaman yeneriz.. ;)

Vkgz
16.03.2008, 22:48
cangele...toledo...topuz...gökhan...ivankov...said ou... malesef kayserispor...

Sefa Murat Dokuz
16.03.2008, 22:54
------Jefferson(Tolga)---------
Jabi----Paf---Tayfun---Moawad
-----------Hüseyin-----------
Serkan-----Ayman-------Barış
------Yattara-----Umut-------

Mecburiyetten böyle çıkalım

Melis 61
16.03.2008, 22:56
Kayseriyi rahat yeneriz. Görürsünüz.

Bahattin Aydın
16.03.2008, 23:09
kayseri evire çevire bizi yenecek..bu defans bu forvet gol atarsakda mucize gol yemezsekde mucize....

ÇaGaTaY
16.03.2008, 23:20
------Jefferson(Tolga)---------
Jabi----Paf---Tayfun---Moawad
-----------Hüseyin-----------
Serkan-----Ayman-------Barış
------Yattara-----Umut-------

Mecburiyetten böyle çıkalım

barış cezalı...

Özge
16.03.2008, 23:21
Bu kadroyla çok zor.Bir tek Yattara var.

Dursun Kaplan
16.03.2008, 23:22
Yorum yok...!

.
.
.

Ayhan Yüksek
16.03.2008, 23:26
Tolga artık oynamamalı kalede onur oynasın yada jefferson,sağbek jabi solda mısırlı gençlere şans versindiyecem ama zannetmiyorum şu Cemide bi denesin artık ergin topçu felan değil bu takımda işiyok hala puan olarak rahat değiliz acı ama gerçek Kayseriyi yenmemiz gerekzor maç ama alırız inşallah.Artık gelecek yılın takımıoluşmalı yönetim transferleribitirmeli kampa kadar Türkiyeden iyitopçular ve kaliteli yabancılar hemen hemen tüm yabancı haklarımız var gibi sezon sonu mısırlı ve jabi ve jeffersonun gönder,leceğini düşünüyorum,defansımız tamamen değişmeli,oftaşlı giray ve bursalı egemen ve iyi bir yabancı alınabilir,kaliteli sol bek 2 forvetoyun kurucu birde manisalı selçuk diyorum işimizçok zor ziyanın enkazını temizlemek kolay olmayacak ne takımımız vardı ne hallere geldik doğru dürüst elle tutulur topçumuz kalmadı.ha bideiyi bir kaleci şart.

vurgun_kiz_61
16.03.2008, 23:28
ne desem bos artik hatimlerimde ise yaramiyor tek bildigim ben bu kayserispora acaip gicigim.

atabaş
16.03.2008, 23:39
yeneriz demek istiyorum ama hakemlere güvenim kalmadı

ugrpnk
16.03.2008, 23:43
Erdinç oynamasın da kim oynarsa oynasın....

atlantis
16.03.2008, 23:51
Bu takozlar kayseriyi yenemezler.. Giydikleri formadan utansınlar...Yattara bile utanıyordur bukadar kazmaların arasında top oynadığından...

Erkin
16.03.2008, 23:55
Geçmiş olsun.. Sıfır puan yazın şimdiden..

Kubilay ŞAHİN
17.03.2008, 00:11
valla bjk macında farklı yeniliriz demiştim aynen öyle oldu.....
bundada içimden gecen yeneceğiz ama nasıl bilmem....

sametaydin
17.03.2008, 00:15
yenilmeyiz bence ama yenermiyiz bilemem çünkü gol sorunu yaşıyoruz takımımızda gol atma becerisi gösterebilecek oyuncu yok. e gol atamayınca da kazanırız diyemem. ama yenilmeyiz bence.

Muhammed KOÇ
17.03.2008, 00:18
ha bjk ha kayseri..

hatta kayseri daha güçlü..

(benim düşüncem) bu maç da 3-0

ilhan
17.03.2008, 00:18
cangele...toledo...topuz...gökhan...ivankov...said ou... malesef kayserispor...

Vuvvv! Cangele'yi R.Madrid'den almışlardı. Toledo Barça'dan, İvankov ManU dan, Saiodu Chelsea'den..

Görende Barcelona ile oynuyoruz zannedecek :)

Bu maç berabere bitecek. İçimden öyle geçiyor.

mensure 61
17.03.2008, 00:20
Kayseri bizi yener :(

irfanb
17.03.2008, 00:22
Bu Cem Demir`i ne zaman seyredecegiz.Forvette Umut tek kaliyor.Ergin Keles saclariyla oynamaktan futbol oynamaya firsat bulamiyor ve cok etkisiz.
Artik Ersun Hoca farkli bir kadro düsünmeli.Kalede Onur oynasin bu hafta.Tolga`nin hatalarindan biktik usandik.Ne zaman kazanacak Hoca bu genc futbolculari?

Fatih BALTA
17.03.2008, 00:25
Gökdeniz gitti,Barış cezalı.
Takımımızın orta sahası nekadar bu maçı kaldırır malumunuz.
Defans bloğumuz desen evlere şenlik.
Forvet? Onu zaten unuttuk biz.
En güvendiğim kişi Yattara oda tek başına ne yapabilir.
İşimiz zor.

ilhan
17.03.2008, 00:26
Eğer Ersun Hoca, Umut'u ortasahada Cem Demir'i forvette oynatırsa rahat kazanırız.

Cem Balcı
17.03.2008, 00:59
ne desem bilemiyorum ki...

antagonist
17.03.2008, 01:14
Erdinç'in bu maçta harikalar(!) yaratacağına eminim.

2 sene önceki Kayseri maçını unutmadık,Erdinç Yavuz!!!

eys_61
17.03.2008, 01:34
Beşiktaş maçından daha zor geçer ama kazanacağımıza dair bir his var içimde.Golleri de vereyim tam olsun hatta; Ayman ve Keçeli.[tutmazsa mayo/bikini giymeyeceğimi şimdiden belirteyim :D)

beratiabi
17.03.2008, 01:35
Bu maçın kadrosuna Barışı ekleyin beyler onun cezasını kaldıracaklar yönetimin talebi doğrultusunda emin olun. Sonra Ergin azıcık bazılarından utan be koçum bir golünü görelim saha içerisinde kendine hiç güvenin varmış gibi değilsin sen inanmamışsın ki taraftar sana nasıl inansın. Takım hiç o kadarda karamsarlığa kapılacağınız kadar kötü değil. Tolunay kardeş senden özür diliyorum ama zorda olsa bu maçı alacağız.

Ahmet Kuru
17.03.2008, 02:05
ben kayseri Maçında eğer ki oynarsa maçı bırakıp Herşeyimle erdinç denen utanç tablosunu izleyeceğim sadece...bakalım neler yapacak...

sbay
17.03.2008, 02:10
formayı koyun sahaya yine çıkar alırız maçı...kayseri kim ki onlardan çekinecez..tamam kötü olabiliriz ama sıradan bir anadolu takımının kağıt üzerinde avni akerden çıkma şansı yoktur..ne kadar kötü bir oyuncu topluluğu da olsa hocanın oynatıığı olumlu futbol ile galibiyetin geleceğine inanıyorum.

keles76
17.03.2008, 02:13
bu takim bu baskan bu yonetim bu hoca bu futbolcular ancak berabere kalir

DeAgLeMaNyAq
17.03.2008, 02:16
Erdinç oynamayacaksa kovsunlar artık yetti bu tripler...

Emirhan Makul
17.03.2008, 08:26
ya beraberlik yada yeniliriz kayseriden maç alamayız

hüseyin1975
17.03.2008, 09:25
Yenelim ve rahatlayalim

erman_ss
17.03.2008, 09:56
kayseri maçı gerçekten zor maç ama hafta içi kayserinini maçı var kupada belki o avantaj olabilir.birde allah aşkına artık paf takımdan bir forvet oynat hoca ya bu umuttan hiç bir şey olmaz sol kanatada genç kadri koy hocam artık

zafer_holo
17.03.2008, 10:06
heygidi uşakalar bakın nelerden konuşuyoruz ne hallere düştük banko diyeceğimiz maça o çıksın bu çıksınn bekli beraberlikle bitiririz diyoruz ALLAH sonumuzu hayr etsin bir an önce takım düzelsin başka bişe istemiyorum olaya bak gideriz inönüye sanki olimpiyatlara çıkmışız koşu yarışı yaptık stadın etrafında takım bizimgibi koşsa idi farkı biz atardık aht ettim önümüzdeki ilk beşiktaş maçına gidecem bakalım bu sefer kim olimpiyatlara katılacak

Faik Yılmaz
17.03.2008, 10:09
Kayserinin formda olması kötü oldu. ama hafta arası kupa maçı oynayacaklar bu yüzden beraberlik daha gerçekçi gibi duruyor

İskender
17.03.2008, 10:34
Sadece teferruat artık ligde kalan maçlarımız...

Erbay
17.03.2008, 10:57
Çok zor maç.Böyle oynarsak Kayseri bizi rahat yener.

Serdær
17.03.2008, 11:01
Vuvvv! Cangele'yi R.Madrid'den almışlardı. Toledo Barça'dan, İvankov ManU dan, Saiodu Chelsea'den..

Görende Barcelona ile oynuyoruz zannedecek :)

Bu maç berabere bitecek. İçimden öyle geçiyor.

Kayseri bizden daha iyi top oynuyor.

Kayserinin bizden daha iyi orta saha ve forveti var.

Kayserinin bizim kadar olmasa da kötü defansı var.

Sonuç olarak Banko Kayseri !

Ali Yerlikaya
17.03.2008, 11:24
Bu sezon yenmemizi istedigi 2 takimdan biri. Biri Gayseri biride Feybe insallah ikisinide yeneriz. Ikiside kendini bi halt zannediyor hadi Feybeyi anladik en azindan sans a mansada olsa Avrupda oyniyor halen.
Ama su Gayserileriler yokmu havalarini almamis artik sart. Yoksa mactan sonra yine sacmalamaya baslicaklr büyük olasilikla yok biz 4. büyüz mus de felanda fitsna olabilir TS zaten 4. büyük degil 4 büyükten biri:D:D:D

H.A.Y
17.03.2008, 11:35
0-0 bitecek sanki

karatasof
17.03.2008, 11:38
Kalede yine Tolga oynar ve biz bu maçıda kaybederiz.Zaten maça Tolga ile başlamak kazanmayı hiç istememek demektir.

AtalaY_BuğrA
17.03.2008, 11:52
Erdinç'in bu maçta harikalar(!) yaratacağına eminim.

2 sene önceki Kayseri maçını unutmadık,Erdinç Yavuz!!!

Süleyman dün ki maçta da bariz görüldü ki bu adam takımı sabote ediyor.Gereksiz pozisyonda bjk lı oyuncuya tekme atıyor. Kart için elinden geleni yapıyorç. Artık Trabzon'da kalma lüksü yoktur bu adamın. Ben o yüzden bu maç Ersun Hoca'nın oynatacağını düşünmüyorum ki şayet oynarsa herşeyi bekleyin bu adamdan.

Gokdeniz-61
17.03.2008, 12:12
Trabzon 0 - 0 Kayseri !

Mert67
17.03.2008, 12:25
hiç umudum yok.

[TSinan]
17.03.2008, 12:57
ins eziktas macındaki gbi olmaz bnce kayseri daha iyi oynuor

Erdogan
17.03.2008, 13:20
ertugrulu severiz o yüzden besiktas alsa maci cok üzülmeyiz, dedikk.

kayseridede tolunay var, oda bizim usagimizdir kaybetsek de üzülmeyiz.

olsun gelen gecen vursun,.,

Mustafa AYDIN
17.03.2008, 13:23
Sahaya bir tek futbolcu çıkacak ( yattara) yani sahada bir takım olmuyacak,onun için kimse galibiyet gibi bir şey beklemesin.(İnşAllah maçtan sonra bu yazdıklarımdan dolayı utanırım )ama düşüncem bu..

OYılmaz
17.03.2008, 13:26
Yensek ne olur yenilsek ne olur .... hedef ligi 6 ncı bitirmek buda hedefse !!

macka61
17.03.2008, 14:08
kayseri yener eğer biz yenersek süpriz olur

kudu_61
17.03.2008, 15:47
benim de hiç umudum yok ilk defa böyle başladım galiba

jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
serkan-ayman
yattara-moawad
ergin-cem

çık böyle kaybedeceksen kaybet ben keçeliyi,ferhatı,hüseyini,umudu artık görmek istemiyorum lütfen hoca en güzel kadro bu

ÜNAL
17.03.2008, 15:55
Umutsuz da başarı olmaz arkadaşlar fakat durumlar kötüye sarmaya başladı.!!
Acilen köklü yatırımlar,takviyeler yapılmalı takımımıza.

TSelif
17.03.2008, 15:56
Barış'ın cezası kalkar da oynarsa bu maçı alırlar :)

[TSinan]
17.03.2008, 15:59
çok zor bu macı almamız kayseri iyi bi takım saglam oynuyacaktır..
ins yeneriz

alper*
17.03.2008, 16:01
Bir sifira raziyim.

nakzo
17.03.2008, 16:02
Kayseriyi rahat yeneriz. Görürsünüz.
Neyi yeniyorsun sen arkadaşım! sSenin utanmaz ,aymaz topçuların; herkesten fark yiyen konyaya bile yenildi .Kayseri bizi her halukarda evire çevire ,dönüre döndüre yener, rezilde eder. ARTIK SÖYLEMİYORUM BAĞARIYORUM BU TAKIMDA YATTARA VE BARIŞ DIŞINDA TEK ADAM KALMAMASI LAZIM GÖNDERİN ŞU İYİ AİLE ÇOCUKLARINI BU HAYSİYETSİZLERİN O FORMAYI GİYDİĞİ HER AN CANIM YANINYOR, HIÇKIRARAK AĞLAYASIM GELİYOR..........

Muhammet
17.03.2008, 16:07
son maçtan sonra bu maç artık çok çok çok! zor maç

adamlar formda,moralleri yerinde ve senenin başından beri sistemli bir oyunları var oturmuşlur kadroları var

bizde moraller sıfır takımda adamakıllı oyuncu yok form yok barış cezalı taraftar moralsiz...

Cengiz
17.03.2008, 16:11
kimse gol atamazsa ivankov atar 1-0 yeniliriz , bunu söylemekten nefret ediyorum ama hiç ümidim yok

MDanışmaz
17.03.2008, 16:36
Eğri oturup doğru konuşalım adamların kadroları bizden daha iyi.Bunu da göstereceklerdir zaten.Kazanmamız mucize hele bi de barış yokken

Hasan Habip Özbay
17.03.2008, 16:46
yapmayın beyler sizin inancınızda topçulargibi olmuş bu forma 1-0 galip gelir şu düştüğümüz hale bak ama şunda haklısınız bu hakemlerle zaten kötü bir takımımız var bi de saha dışında takımı kimse sahiplenmezse

Hasan Habip Özbay
17.03.2008, 16:48
toraman baki üzülmez hakem ey nerdesin eyyamcılar yalakalar ödünüz kopuyor he bu maçta da hakem lehimize bi şeyler verir medya konuşur

highlaz_61
17.03.2008, 16:53
Bu takimla Kayseriyi yenmemiz süpriz olur...
Coook Zoruma gidiyor bunu söylemek Helede Kayseri icin ama ne yazikki su durumda Yeneriz demek Hayalperestlik olur...

sanatik
17.03.2008, 16:54
Neyi yeniyorsun sen arkadaşım! sSenin utanmaz ,aymaz topçuların; herkesten fark yiyen konyaya bile yenildi .Kayseri bizi her halukarda evire çevire ,dönüre döndüre yener, rezilde eder. ARTIK SÖYLEMİYORUM BAĞARIYORUM BU TAKIMDA YATTARA VE BARIŞ DIŞINDA TEK ADAM KALMAMASI LAZIM GÖNDERİN ŞU İYİ AİLE ÇOCUKLARINI BU HAYSİYETSİZLERİN O FORMAYI GİYDİĞİ HER AN CANIM YANINYOR, HIÇKIRARAK AĞLAYASIM GELİYOR..........

peki bu takimi bu duruma getirenler ne olacak ? futbolcularin sucu nedir ? onlarin ne mal oldugu büyük ölcüde ortadaydi hernekadar senin kadar abartmasamda bir cogu trabzonsporda kesinlikle oynayamayacak ancak rüyasinda görebilecek topcuydu.

sadri senerin sezon sonu takimi tertemiz hale getirecegine inaniyorum ve ona güveniyorum umarim artik bir akilli diger delilerin yapdiklarini düzeltir.

karayamayman
17.03.2008, 17:04
Ben bundan sonra maç kazanamayacağımızı düşünüyorum...

digidoktor
17.03.2008, 17:04
Kayserispor'a Trabzonspor forması giydirseniz birde yanına Yattara'yı verseniz ligi açık ara önde götürür.

cyberentalpi
17.03.2008, 17:06
Ben su macta ayayında toptan cok sacı ile oynayanlarin oynamasini hazmedemiyorum.
Bunlar erdinc ergin ve tayfun.
Hocam oynat mowaad ve cem i. Yeniliriz muhtemelen ama olsun. Tolunay Hoca kiyak yapti demesinler.

SERDAR-61
17.03.2008, 17:09
HER NE OLURSA OLSUN OYNANMAMIŞ HER MAÇ
BİZİMDİR

:tsbayrak:

firidin61
17.03.2008, 17:46
-------------------Jefferson----------------------

Jabi ------- Tayfun--------Çağdaş--------M.Keçeli

---------------------Hüseyin----------------------

-----------Serkan--------------Adnan-------------

Yattara------------------------------------M.Sayed

----------------------Umut-------------------------

Sanırım En İdeal Kadro Bu

Kadro Yapımızda ( Ziya ( N ) Doğan saolsun ) Oyunu yönlendirebilcek ayağında top tutup takımı rahatlatabilcek bir oyuncuya sahip değiliz.(Yattara dışında):( İlerde top aldığında varyasyon yapıp kaleye gidebilicek bir oyuncumuz cezalı ( Barış ) mutlaka diğerine de önlem alcaklardır ( Yattara ) Bu durum da bence akıllı olan sağamızda kalıp hızlı oyuncularımızla kontra yakalamak.İzlediğim kadarıyla Sayed klasik bir sağ bek olamaz hem kafa toplarında etkisiz hemde kademe anlayışı zayıf bu durumda hızından yararlanmalıyız.Hüseyin ve Ayman çok yavaşlar ve pas oranları düşük bu yüzden Adnan düşünülebilir.Serkan Savunmayı rahatsız edebilicek tip de bir oyuncu. Bu kadroyla çıkarsak %51 Şansa sahibiz ..

Başarılar TRABZONSPOR um :alkış:

Erkan
17.03.2008, 17:47
Trabzonspor herseye ragmen yener.....

pReN@_61
17.03.2008, 17:50
Tolga ve hüso bu maçta oynamamalı.

İnşallah kazanırız, 3 puan ŞART !

oguzkoc
17.03.2008, 19:44
alırsak puan olarak bi anlam ifade etmeyecek fakat alamazsak kayserinin bi taraflarını kaldırmış olucaz oyüzden kesin yenmemiz lazım..

tolga
jabi
tayfun
çağdaş
keçeli
hüseyin
ayman
serkan
moawad
yattara
umut

bzaturits
17.03.2008, 19:49
şu ig bitsin seneye hepsiyl görusecez

İskender YILMAZ
17.03.2008, 19:57
------------- onur -----------

jabi --- tolqa --- tayfun -- moawad

hüsü ---- ayman

hasan
yattara ------------- barış

----------cem ----------

barış ın cezası kaldırılır heralde. böle oynayalım walla. yenileceksek bu takım yenilsinn.. kayseri bizi eze eze evire çevire yener..

Emirhan Makul
17.03.2008, 19:57
yattara ve barış cezalı kayseri maçında yoklar bildiğim kadarıyla ?

erdo6
17.03.2008, 20:04
trabzon bu futbolla bank asya birincilig takımlarını bile zor yener

sadri şener daha ligin bitmesine 8 hafta varken

ersun yanalı göndereceğini söylüyor.

arkadaşlar daha ne beklersiniz bu takımdan

lig biter operasyonunu ozaman yaparsın.

ne motivasyon kaldı nede inanç

şimdi bu takımın kaç maçtan puan alacağını merakla

bekliyorum

umarım bir tarih daha yazmayız'da ligde kalırız.

he bu arada kayseri maçından puan falan almayı'da beklemeyin

antagonist
17.03.2008, 20:22
Süleyman dün ki maçta da bariz görüldü ki bu adam takımı sabote ediyor.Gereksiz pozisyonda bjk lı oyuncuya tekme atıyor. Kart için elinden geleni yapıyorç. Artık Trabzon'da kalma lüksü yoktur bu adamın. Ben o yüzden bu maç Ersun Hoca'nın oynatacağını düşünmüyorum ki şayet oynarsa herşeyi bekleyin bu adamdan.

Haklısın Atalay...

Erdinç Yavuz'un kredisi bitmiştir. O'nu Sakarya'dan geri getirip Stepanov'u sattıran ve bugünkü kadronun baş mimarı olan Z.D.'a en içten dileklerimi iletiyorum.

Cem Balcı
17.03.2008, 20:25
belkide bjk maçından bile zor bir maç olucak.

skor tahmini yapmak çok zor.

Kazım Uzunboy
17.03.2008, 20:27
alırız bu maçı arkadaşlar sıkmayın kendinizi ya
en kötü ihtimal beraberlik :)

master yoda
17.03.2008, 20:32
ben gene iddaa da komik bi oran görmek istemiyorum evimizde favori olmamız lazım

Emirhan Makul
17.03.2008, 20:38
ya yattara yok dimii bu maçdaa?????

Ümit Tekşan
17.03.2008, 20:43
arkadaslar önümüzde 8 maçımız var ve biz bu maçlardan sadece ikisini belki birisini alsak bile ama ligde kalırız ama ikiyi alıp işimizin garanti olması lazım neden diyeceksiniz çünkü bu sene düşme potası 38 puanı gecmez mantıklı olalım bizim su anki puanımız 35 kimse karamsar olmasın kimse düşme gibi düşünce içine girmesin ve umutla bakalım haftalara kısacası tehlikemiz yok sahamızda iki maç alalım tamamdır bu iş ligi 6.sırada bitiririz kimsenin süpesi olmasın biz futbolculara ne kadar kazma kürek desekde onlara güvenmek zorundayız baska altarnatifimiz hiç ama hiç yok.

Dolayısıyla lütfen kimse karamsar olmasın inşallah bu hafta Kayseriyi devirecez ve artık hiç az da olsa içimizdeki süpe gidecek.
Bizim bu saatden sonra herhangi bir hedefimiz yok bütün hedeflerimiz seneye ha ben 26 yasındayın ve 20 yıldır hep seneye diyorum ama söle bir arkamı dönüp baktığımda gecmişe TÜRKİYE kupası hariç baska bir icraatımız yok , ama bu sunu göstermekde bizim yerimizde belki baska takımın taraftarları olsa idi takımlarını 10 yıl önce bırakmıslardı heralde,ama bizde öle değil bizde TRABZON spor sevdası,aşkı,özlemi var ve biz bu yüzden TRABZON sporluyuz ve biz bu yüzden 4. büyük takım olarak adlandırılıyoz bunların hepsi taraftarların sahasinde futbılcuların sahasinde kesinlikle değil.

Kayseri maçına gelince ben ümitliyim arkadaslar yeneceğiz bu takımı yeterki bizim cocuklarda futbolcularımızda kazanma hırsları hiç bitmesin bjk maçında iyi oynadık ama yaptığımız ikitane bireysel hatadan gol yedik firiği saymıyorum o tamamen şans golu idi ama ataklarımıza bakıyorum futbolcularımız forvet mevkii 5 defa bjk kalecisi rüştü ile karsı karsıya kalıyor ve bir türlü golü atamıyor işde bizim önümüzdeki yıl için mutlaka bu forvet mevkii aslında her mevkii ama önce gol yolunu çözmemiz lazım sonra diğer mevkileri insallahda bunları halledeceğiz.

Birde bu Bjk li taraftarlar siz bizim taraftarlarımızdan 2 kişiyi pıçaklamıssınız işde sizin gercek taraftar kimliğiniz bu sizler taraftar değil ancak böyle kendini bilmez insan diyemiyecem çünkü değilsin siz bu olursun ancak amaaaaaaa...... unutmayın bu senenin bir sonraki senesi ve TRABZON ayağı var orda da biz size fiziki olarak değil :) sadece FUTBOL oyun olarak göstereceğiz nasıl yenilgi olurmus ve taraftar nasıl olurmus göreceksinizzzz bundan şüpesi olmasın BJK li taraftar bozuntularının...

Sonuç olarak tüm taraftarlara gönlünüzü rahat tutun merak etmeyin biz TRABZON sporuz ve TRABZON sporluyuz Allah'ın izni ile herseyin üstesinden gelecez.

Hasan61
17.03.2008, 20:48
ya yattara yok dimii bu maçdaa?????
yattara var barış yok

Ümit Tekşan
17.03.2008, 20:55
Beyler beyler bu Gayseriyi ne kadar büyüttünüz yahuu kendinize gelin biz bu takımı evire çevire sahaya gömeriz allahım yarabbim ne kadar sakar olsada futbolcularımız bizim adımız Formamız yeter be kardeşim rahat olun 2 - 0 kazanırız evlerine göndeririz bu takımı.....

Emirhan Makul
17.03.2008, 21:04
biri kadro kurabilir mi acaba b u maça kimlen çıkacaz ya :S

Hasan61
17.03.2008, 21:10
biri kadro kurabilir mi acaba b u maça kimlen çıkacaz ya :S
1)??? 2)??? 3)??? 4)??? 5)??? 6)??? 7)??? 8)??? 9)??? 10)??? 11)Yattara ???=kim oynarsa farketmez demek

Emirhan Makul
17.03.2008, 21:11
bu maçda barışın yerine çakma beckham adnan oynayacakkk bakalım ne yapacakk

Cem Balcı
17.03.2008, 21:14
bu maçda barışın yerine çakma beckham adnan oynayacakkk bakalım ne yapacakk

barışta yok hepten yandık...:S

favory_61
17.03.2008, 21:17
tolga'nın yerine onur,hüseyin'in yerine kadir,umut'un yerinede cem oynasın artık bu gençlerin oynama vakti geldi.

Semih Kırsüleymanoğlu
17.03.2008, 21:21
alırsak puan olarak bi anlam ifade etmeyecek fakat alamazsak kayserinin bi taraflarını kaldırmış olucaz oyüzden kesin yenmemiz lazım..

tolga
jabi
tayfun
çağdaş
keçeli
hüseyin
ayman
serkan
moawad
yattara
umut

Allah icin bare siz kadronusa su Tolga denen adami koymayim. Adamda yetenek diye birsey yok!!! defolup gitsin artik!

Tolga Han
17.03.2008, 21:45
bu takımdan hiç bişey olmaz yeniliriz:(

Emirhan Makul
17.03.2008, 21:56
geri kalan 9 maçıda yenilme kapasitemiz var :S

Muhammed KOÇ
17.03.2008, 21:56
atik kayseriyi yenip puan farkını azaltıp avrupa hesapları yapamıyoruz.elde kaldı prestij.onun için bu sezonki maçlarımızı oynayacağız.çok zor ama inş. kazanıcaz..

kasarci
17.03.2008, 21:57
Benİm Bu Takimdan HİÇ Umudum Kalmadi. Bu Sene KÜme DÜŞmeyelİm Yeter. 40 Puani GeÇebİlsek Rahatlariz. Bu Takimin Yattara, BariŞ-- Jabİ--moawad DiŞinda Tamamen DeĞİŞmesİ Lazim.

kasarci
17.03.2008, 21:58
En Acİl PetkovİÇİ Gerİ Almamiz Lazim

kasarci
17.03.2008, 21:59
Tolga Çok KÖtÜ Bİr Kalecİ. Jefferson Barİ Oynasa.

Mert Marabaoğlu
17.03.2008, 22:01
***** 0-3 *****

Emirhan Makul
17.03.2008, 22:02
yok fark yemeyizde 1-2 felan yeniliriz

ftunsal
17.03.2008, 22:12
çok yeriz bizde bu iştah varken

Muhammed KOÇ
17.03.2008, 22:13
şu an kayseri bizden de beşiktaştan da daha güçlü bir takım ..

Cafer Bulur
17.03.2008, 22:23
şu an kayseri bizden de beşiktaştan da daha güçlü bir takım ..
bunun icindirki bu macta ilk hedefimiz gol yememek olmali.kimse trabzonsporun ilk hedefi gol yememek degil gol atmak olmalidir demesin.takimimizin oyuncu profili bize gol yemeden gol atmamiz gerektigi gercegini ortaya koyuyor.bu macta 1 gol yersek maci cevirmemiz imkansizdir.yemeden 1 gol atabilirsek kazanma sansimiz ancak ortaya cikar.ayrica gol yememek derken savunmaya cekilmemiz gerektigini kastetmiyorum.topun bizde kalmasi rakibi mümkün oldugunca cezasahamizdan uzak tutmamiz gerekiyor.

Umit Mert
17.03.2008, 22:37
Bu maci farkli kaybederiz.Insallah Huseyin oynamaz o zman belki berabere bitebilir.

astopal
17.03.2008, 22:53
yaff son iki üç maçta hep aynı adamların hatalrı yüzünden gol yiyoruz
( kaleci tolga, erdinç , çağdaş ( alan savuması hatası))
artık kaybedebileceğimiz fazla birşey hemen hemen kalmadığına göre
bir iki farklı versiyonlarla kurulmuş takım izleyebiliriz dimi yani
ersun hoca bize diğerleri gibi basmakalıp düşünce ve tek bir sisteminin olmadığını kanıtla artık
değişik kadro kurup oynatki
taraftar aaaa bak bunu hiç oynatmadı nasıl biri acaba neden oynamıyor bilmem ne ersun hoca demesinler
sana yazık sen sabret iyi kadro kuruluncaya kadar takımda kalman için ne gerekiyorsa yap

Anıl Caner
17.03.2008, 23:04
bunun icindirki bu macta ilk hedefimiz gol yememek olmali.kimse trabzonsporun ilk hedefi gol yememek degil gol atmak olmalidir demesin.takimimizin oyuncu profili bize gol yemeden gol atmamiz gerektigi gercegini ortaya koyuyor.bu macta 1 gol yersek maci cevirmemiz imkansizdir.yemeden 1 gol atabilirsek kazanma sansimiz ancak ortaya cikar.ayrica gol yememek derken savunmaya cekilmemiz gerektigini kastetmiyorum.topun bizde kalmasi rakibi mümkün oldugunca cezasahamizdan uzak tutmamiz gerekiyor.

takımımızın düştüğü bu durumdan dolayı hepimiz rahatsızız belki, belki eskisi gibi saldır trabzonspor farka git demek istiyoruz ama sonuna kadar haklı bir yorum ve tespit.

sonuna kadar katılıyorum.

adherent_61
17.03.2008, 23:11
Ersun hocaya yalvarıyorum. Allah aşkına takımı ya Umut olmadan forvetsiz çıkar sahaya. Ya da forvet olarak Tayfun'u, Ayman'ı, Yattara'yı, Çağdaş'ı veya Cem'i kullan da gol görelim. Vallahi billahi Umut'un beceriksizliğinden bıktık artık. İddia ediyorum şu forumdan bile gol yollarında Umut'tan daha becerikli en az 5-10 kişi çıkardı. Yeter ki Umut kadar şans verilsin...

Mehmet_Mercanlı
17.03.2008, 23:17
..........jefferson

jabi tolga çağdaş mustafa

.....serkan ayman
yattara barış sayed

...........cem

bukadro cıkarsa yenerız ...

şahinler61
17.03.2008, 23:22
görürsünüz bakın bu hafta federasyon müsveddesi kendini affettirmek için bizim maça bir hakemi görevlendirirler(!) bu maçı o yüzden alırız diyorum.

biltrabzon
17.03.2008, 23:25
aliriz cok kolay yeterki biraz hirs yapsinlar

TolgaTopçu61
17.03.2008, 23:28
kayseri cok kolay kazanir,bu takima hic güvenim kalmadi

Cafer Bulur
17.03.2008, 23:39
kayserisporun yarin bir kupa maci oynayacak olmasi bizim ufak bir avantajimiz olabilir mi acaba?nede olsa türk futbolcusu haftada 2 mac yapmaya alisik degildir.bunun icin diyorum ki pazar günkü macta öne gecmemiz bizi oldukca avantajli kilacaktir.

Çağatay_
17.03.2008, 23:41
Şu kayseriyi bi yenelim varya takımın bütün günahlarını affedecem.

Erkan
17.03.2008, 23:43
Yeneriz......... Yeneriz........... Yeneriz............ Biz Trabzonspor`uz bunu unutmayin beyler..

Murat Keçeci
18.03.2008, 00:52
biz unutmuyoruz da sahadaki adamlar unutuyor gibime geliyor

Failed
18.03.2008, 01:02
biz unutmuyoruz da sahadaki adamlar unutuyor gibime geliyor

gibime geliyoru çok az resmen öyle ne kadar amator oyuncu varsa bizde ( 1-2 si hariç ) Tolganın da fazla üstüne gidiyorsunuz gibi geliyor genç ve yetenekli bir oyuncu ilerde çok parlak bir geleceğe sahip diye düşünüyorum..

a.fındıkoğlu
18.03.2008, 01:03
bu savunmayla işimiz zor.Maç berabere biter.Kayseri bizden iyi top oynuyor,kadrosuda bizden iyi

asem61
18.03.2008, 01:03
maci aliriz. kafanizi yormayin.yeterki erdinc kazmasi oynamasin. adamdan nefret ediyorum.

asem61
18.03.2008, 01:08
holoskonun pesine 30 metre kostuda adama en ufak bir müdehalesi olmadi bu nebicim oyuncudur. ondan sonra orta sahada faul yapar sari kart görür beyinsiz.seref...iz hakem erdinc varken barisa niye kirmizi verirsin? ver erdince de kurtar bizi

egeli
18.03.2008, 08:54
jeff

jabi tayfun çağdaş mowad

serkan

yattara ayman barış

umut cem

arka 4 lünün bekleri ilerde pozisyon arayabilir geri çabuk gelmek kaydı ile.2 stoper sadece duran toplarda ileri çıkmalı asıl hedefleri topu arkadan oyuna iyi sokmalılar.Kanatlardan yapılacak ortaları da iyi değerlendirmeliyiz.Bu maçta fazla ileri çıkmadan,topun ayağımızda tutarak oyuna hakim olmalıyız.

hüseyin1975
18.03.2008, 09:00
Ersun Hocam artik bu Kadronun Ofansiv Oyun oynayamadigini kabul etsin ve daha saglam oynatsin.
1-0'da olsa Maclari artik biz alalim.
Prestiji tam kayetmeyelim.

Ayrica Hocam Tolga inadindan vazgecsin!
Herhalde Onuru eski Yönetim aldi ve ona Tavir koyuyor?

Fatih Öztürk
18.03.2008, 10:39
-------------jeferson---------
---jabi---tayfun---hüseyin---mowad---
---------serkan-----ayman--------
------yattara-------barış memiş-----
------cem demir-----umut bulut----

bu kadro bence elimizdeki en kalitelisi.
sahaya sürülse güzel mac cıkarır.

ilteriş
18.03.2008, 11:15
Bu maçta çift forvete dönmeliyiz.umut tek başına birşey yapamıyor.umut ve cem bir kere bari beraber oynasınlar.kalede jeff yada onur olsun.defansta erdinç oynamsın kendisi kayseri maçlarına motive olamıyor zaten.moowad onbirde olsun.belki galibiyet için bir şansımız olur.bu arada denizli bizi geçti.sırada ankaragücü falan var.yenilmeye devam edersek yine küme düşme tehlikesi baş gösterecek.

Süleyman50
18.03.2008, 11:17
kazansak ne olur arkadaşlar bütün derbileri kaybetmişiz puan bile alamamışız...

Kubilay ŞAHİN
18.03.2008, 11:37
ben bu macta erdinc in yerine büyük ihtimalle tolga seyhanı bekliyorum.....
birde bu moavad ve serkan gibi oyuncular kesinlkikle kadroda olmalı kontra ataklarda cok etkili olurlar....

TSezgin61
18.03.2008, 11:39
artik yorum yapmak bile gelmiyor icimden, bir sabah gözlerimi acsamki temmuzun sonuna gelmisiz, kadro kurulmus Ersun yanalla birlikte...

aklima su son haftalar ve transfer dönemi geldikce icime bir sikinti geliyor

kudu_61
18.03.2008, 11:40
Jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
serkan
yattara-ayman-moawad
cem-ergin

kazanırsa bu takım kazanır başka takım sahadan yenik ayrılır

ilteriş
18.03.2008, 11:41
kazansak ne olur arkadaşlar bütün derbileri kaybetmişiz puan bile alamamışız...

önümüzde sekiz hafta yani 24 puan var.küme düşme hattı ile 11 puan fark var.küme düşme hattına yelken açmamak için kazanmamız şart.

ilteriş
18.03.2008, 11:42
Jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
serkan
yattara-ayman-moawad
cem-ergin

kazanırsa bu takım kazanır başka takım sahadan yenik ayrılır

erginin yerine beceriksiz umutu tercih ederim.

Ali Kemal Kalmuk
18.03.2008, 11:45
Bence Ersun Hoca Cem Demir-Umut ikilisi santrfor ve sağbekte Jabi solbekte Moawad stoperde Tolga(Tayfun),Çağdaş,orta saha Ayman,Hüseyin,Serkan Yattara kalede de kesinlikle Jefferson

Bu kadro daha başarılı olur kanaatindeyim.Barış ceza almaz sa o zaman orta saha Barış,Ayman,Serkan, Yattara dörtlüsü olarak oluşmalı.Hüseyin 1-2 maç dinlendirilmeli ki onsuz nasıl oynuyor takım bi de bunu görelim.Bence daha iyi oynar.

kudu_61
18.03.2008, 11:46
erginin yerine beceriksiz umutu tercih ederim.
tamam dediğin gibi olsun...sende haklısın ikisinden de bir fayda yok ama bence ergine de umuta tanınan 90 dakika şansı tanınmalı diye düşünerek yazmıştım umutun izleyecek bir tarafı kalmadı her şeyini gördük bide erginin görelim diye düşünüyorum

Canİlker
18.03.2008, 12:06
erdincin artık ilk 11de işi yok. sağbekte jabi oynamalı. tayfunda stopere çekilmeli. serkan olmayınca aymanın çok zor durumda kaldığını ve hiç verim alamadığımızı gördük, umarım serkan oynar. forvette ise yapacak bişey yok umut'un gol atmasını "umut" edecez.. umarım maçı alırız ve sezonu kazasız belasız bitiririz.

muratali
18.03.2008, 12:29
Yattara yi bundan sonra oynatmayalim .... Elimizde kala kala bir o kaldi ... Kalan bu anlamsiz ve hedefsiz maclarda en azindan sakatlanma riski olmasin. Seneye insallah yeni kadroda , bu seneden kalan tek topcu olur.

okg_53
18.03.2008, 12:30
Alın Kadro
-------Onur(jefferson)--------
Jabi---Tayfun---Tolga---Moawad
Serkan---Ayman---Hüso---Barış
----Yattara----Umut----

Ali Yerlikaya
18.03.2008, 12:37
Bendende bi kadro :

------------------ Onur -----------------------
-Jabi--------Tayfun-----Cagdas-------Moawed-
-------------Serkan----Ayman-----------------
--Yattara---------------------------Baris(cezasi kalkarsa)-
------------------Umut-----------------------
--------------Cem Demir----------------------

özçelik61
18.03.2008, 14:43
Alın Kadro
-------Onur(jefferson)--------
Jabi---Tayfun---Tolga---Moawad
Serkan---Ayman---Hüso---Barış
----Yattara----Umut----

çıkabilecek en ii kadro...tabi jefo kalede..şu çağdaşı hala yazanlara bişe diyemiyorum ..maç için zor maç tolunay baba var orda takımları ii ama deplasman karneleri zayıf..ayrıca bizde fena top oynamıyoruz en azından bjk maçını tribünden izleyen biri olarak takımı((((olan futbolcuları))) ile beğendim

Cem Balcı
18.03.2008, 14:46
kayseri cok kolay kazanir,bu takima hic güvenim kalmadi

zor maç olacağı kesin ama;okadar da değil...

zafer6161
18.03.2008, 15:02
kalede tolga olursa yeniliriz
başkası olursa berabere biter,yenme şasımız 0

kudu_61
18.03.2008, 15:11
çıkabilecek en ii kadro...tabi jefo kalede..şu çağdaşı hala yazanlara bişe diyemiyorum ..maç için zor maç tolunay baba var orda takımları ii ama deplasman karneleri zayıf..ayrıca bizde fena top oynamıyoruz en azından bjk maçını tribünden izleyen biri olarak takımı((((olan futbolcuları))) ile beğendim
bilmiyorum ama tribünden çağdaşı iyi etüt edemediğini düşünüyorum maç 1-0 iken birebir 3 topu kesti eğer o olmasaydı fark erkenden açılırdı sonraları yaptığı hatalara ise kızzamıyorum defansta tek başına top çıkar sağa koş sola koş ikinci stoperin açıklarını kapat bilmiyorum ama bence buna kimse dayanamazdı sağ ve sol beksiz tek stoperle oynadık bejeke maçında çağdaş defansın en özverili futbolcusudur.
maçın kadrosu ise hala iddia ediyorum tekdir

jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
serkan
yattara-ayman-moawad
cem-umut(ergin)

Mustafa K. Demirbaş
18.03.2008, 15:21
ınsallah kayserı yı yenıp bırazda olsa moral buluruz
benım kadrom
onur
jabi tayfun cağdaş m kecelı

yattara ayman huseyın serkan
umut cem

fetih aydın
18.03.2008, 15:41
bilmiyorum ama tribünden çağdaşı iyi etüt edemediğini düşünüyorum maç 1-0 iken birebir 3 topu kesti eğer o olmasaydı fark erkenden açılırdı sonraları yaptığı hatalara ise kızzamıyorum defansta tek başına top çıkar sağa koş sola koş ikinci stoperin açıklarını kapat bilmiyorum ama bence buna kimse dayanamazdı sağ ve sol beksiz tek stoperle oynadık bejeke maçında çağdaş defansın en özverili futbolcusudur.
maçın kadrosu ise hala iddia ediyorum tekdir

jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
serkan
yattara-ayman-moawad
cem-umut(ergin)

Üçüncü goLü nie yediik....:):):)

Bakanay61
18.03.2008, 15:47
Mehmet Topuzun cezalı olması avantaj.En kötü beraberlik gibi duruyor.

fetih aydın
18.03.2008, 15:50
muhetemel kadro

Kalede:Tolga

Sağbek:tayfun_defans:tolga-çağdaş_solbek:mustafa

orta sağa:___sekan___hüso___ayman

yattara__mwd

forvet:umut

Benim kadrom

Kalede:jeff

Defans:jabi__tayfun__tolga_musti

orta sağa:__serkan___hüso__kadir

yattara___mwd

forvet:Kimi koyarsan koyy bişe olmaz

UĞUR DURTAŞ
18.03.2008, 16:18
yıllarca yorumlar yapıyoruz,yönetim hatalı,hoca hatalı,futbolcular hatalı yok yok hakemler hatalı diye hiç raslamadım bizler yani taraftarlarda hatalı diye.....
kayseri maçı konusu açılmış çoğu arkadaşımız ilk 11 ni yazmış,kayseri maçıyla ilgili farklı aydınlatıcı bilgiler yazılabilir kanısındayım.mehmet topuz kaliteli bir oyuncu bizim maçta oynamayacak sarı kart cezalısı bizim için büyük bir avantaj,gole dönük oyuncuları mehmet eren tehlikeli bir oyuncu büyük bir ihtimalle ıglesias ve cangele ilerde oynayacak özellikle cangele ayaklarına çok hakim bizim orta saha ve defans oyuncularımız çok basit çalımlar diyorlar ersun hocanın buna göre önlem alacağını düşünüyorum.yenik duruma düşseler bile defansları fazla ileriye çıkmıyor (gs maçında olduğu gibi)rize maçından sonra kayseri biraz yorgun çıkabilir bizim maça . maça gelen taraftarlarımız yıllarca bizde oynamız tolunay hocaya sevgi gösterisinde bulunacaklar buda tolunay hoca için moral olacak.ersun hoca antremanlarda futbolcularımızla iç içe kimin ne yaptığını bizlerden daha doğrusu herkesden daha iyi biliyor.bende jıffersını tolgadan ahmetten ve onurdan biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum jabinin tayfundan ve ferhattan sağ kanatta daha başarılı
olur diye düşünüyorum ama ersun hocayı desdekliyorsak çıkardığı kadroyada saygı duymamız gerekiyor.ersun hoca zaman zaman dile getiriyor kadro kısıtlı ve yetersiz diye..... moral açısından kazanmamız gereken bir maç,inşallah kazanırız saygılarımla

Muhammed KOÇ
18.03.2008, 17:47
beni kahreden kayseriye yenilmek değil de yendiğimiz zaman kayserinin üstüne çıkamamak..
çok gerideyiz çook..bize yakışmıyor..

Ali Can
18.03.2008, 17:53
bu saat ten sonra ne petkovici elimizde zaten 5 tane kaleci var

master yoda
18.03.2008, 17:58
En son delgado nun golünden sonra aklıma geldi biz en son ne zaman frikik golu attık? Aklıma yattara nın rumlara golü geliyo yakın zamanda olan.Bence kesinlikle bi frikikçi transfer edilmeli

Ömer1967
18.03.2008, 18:15
Bence Bu maçı rahat alırız Allah'ın izniyle.

Mert Marabaoğlu
18.03.2008, 19:44
İ. Yattara, Kayserispor Maçında Sarı Kart Cezalısı Dimi Arkadaşlar.. 4. Sarı'yı gördü Çünkü. Barış Memiş'de yok.. Umut Ve Ergin'e kaldık.... :eek::eek::eek:

**** 0-3 ****
**** 0-3 ****
**** 0-3 ****

barisan
18.03.2008, 19:45
ya gökdenizi rubinkazana verdik yanında hüseyini de bonus verseydik keşke tüh nasıl akıl edemedik

Mert Marabaoğlu
18.03.2008, 19:50
ya gökdenizi rubinkazana verdik yanında hüseyini de bonus verseydik keşke tüh nasıl akıl edemedik

ben bi yerde okumuştum, Hüseyin'i sezon sonuna kadar Zenit Klübü izlicekmiş, Sonra Hüseyin'e 8 Milyon $ teklif yapıcakmışşş... :D:D:D:D

Cem Balcı
18.03.2008, 19:54
İ. Yattara, Kayserispor Maçında Sarı Kart Cezalısı Dimi Arkadaşlar.. 4. Sarı'yı gördü Çünkü. Barış Memiş'de yok.. Umut Ve Ergin'e kaldık.... :eek::eek::eek:

**** 0-3 ****
**** 0-3 ****
**** 0-3 ****

eğer öyleyse;hepten hapı yuttuk...

DeAgLeMaNyAq
18.03.2008, 20:07
Yattara cezalı değil ama kart sınırında. Barış'ın yerine muhtemelen Moawad oynayacaktır. Serkan'da iyileşirse Ferhat'ın yerine oynar. Stoperde de Türkiye'ye kendini rezil eden Erdinç yedeğe çekilip yerine Tayfun yada Tolga oynayabilir. Tayfun oynarsa sağbeke Jabi geçer...

atabaş
18.03.2008, 20:13
berabere biter...nasıl olsa yenmemize izin vermezler...kimseye güvenmiyorum artık...

nakzo
18.03.2008, 20:17
arkadaslar önümüzde 8 maçımız var ve biz bu maçlardan sadece ikisini belki birisini alsak bile ama ligde kalırız ama ikiyi alıp işimizin garanti olması lazım neden diyeceksiniz çünkü bu sene düşme potası 38 puanı gecmez mantıklı olalım bizim su anki puanımız 35 kimse karamsar olmasın kimse düşme gibi düşünce içine girmesin ve umutla bakalım haftalara kısacası tehlikemiz yok sahamızda iki maç alalım tamamdır bu iş ligi 6.sırada bitiririz kimsenin süpesi olmasın biz futbolculara ne kadar kazma kürek desekde onlara güvenmek zorundayız baska altarnatifimiz hiç ama hiç yok.

Dolayısıyla lütfen kimse karamsar olmasın inşallah bu hafta Kayseriyi devirecez ve artık hiç az da olsa içimizdeki süpe gidecek.
Bizim bu saatden sonra herhangi bir hedefimiz yok bütün hedeflerimiz seneye ha ben 26 yasındayın ve 20 yıldır hep seneye diyorum ama söle bir arkamı dönüp baktığımda gecmişe TÜRKİYE kupası hariç baska bir icraatımız yok , ama bu sunu göstermekde bizim yerimizde belki baska takımın taraftarları olsa idi takımlarını 10 yıl önce bırakmıslardı heralde,ama bizde öle değil bizde TRABZON spor sevdası,aşkı,özlemi var ve biz bu yüzden TRABZON sporluyuz ve biz bu yüzden 4. büyük takım olarak adlandırılıyoz bunların hepsi taraftarların sahasinde futbılcuların sahasinde kesinlikle değil.

Kayseri maçına gelince ben ümitliyim arkadaslar yeneceğiz bu takımı yeterki bizim cocuklarda futbolcularımızda kazanma hırsları hiç bitmesin bjk maçında iyi oynadık ama yaptığımız ikitane bireysel hatadan gol yedik firiği saymıyorum o tamamen şans golu idi ama ataklarımıza bakıyorum futbolcularımız forvet mevkii 5 defa bjk kalecisi rüştü ile karsı karsıya kalıyor ve bir türlü golü atamıyor işde bizim önümüzdeki yıl için mutlaka bu forvet mevkii aslında her mevkii ama önce gol yolunu çözmemiz lazım sonra diğer mevkileri insallahda bunları halledeceğiz.

Birde bu Bjk li taraftarlar siz bizim taraftarlarımızdan 2 kişiyi pıçaklamıssınız işde sizin gercek taraftar kimliğiniz bu sizler taraftar değil ancak böyle kendini bilmez insan diyemiyecem çünkü değilsin siz bu olursun ancak amaaaaaaa...... unutmayın bu senenin bir sonraki senesi ve TRABZON ayağı var orda da biz size fiziki olarak değil :) sadece FUTBOL oyun olarak göstereceğiz nasıl yenilgi olurmus ve taraftar nasıl olurmus göreceksinizzzz bundan şüpesi olmasın BJK li taraftar bozuntularının...

Sonuç olarak tüm taraftarlara gönlünüzü rahat tutun merak etmeyin biz TRABZON sporuz ve TRABZON sporluyuz Allah'ın izni ile herseyin üstesinden gelecez.
Diğer sözlerine katılmakla beraber bu sene 36 puanın ligde kalacağını düşünüyorum.Alttaki takımlar çok kötü ve son haftalara doğru kendi aralarında maçları var.Ayrıca bizi bu tür muhabetlere iten bütün sorumluların allah belasını versin, koskoca trabzon neleri konuşuyor :Düşermiyiz ,düşmezmiyiz........

nakzo
18.03.2008, 20:22
ben bi yerde okumuştum, Hüseyin'i sezon sonuna kadar Zenit Klübü izlicekmiş, Sonra Hüseyin'e 8 Milyon $ teklif yapıcakmışşş... :D:D:D:D
ABİ OZAMAN MİLYONLARCA TRABZON TARAFTARI FUTBOLDAN ANLAMIYO ....İstanbulda, cafelerde izldiğim her maçta onlarca kişi çok afedersiniz ;ama hüseyine dümdüz sövüyor .Yemin ederim izlediğim her maç ve değişik mekanlarda..............................http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon9.gif

Ömer1967
18.03.2008, 21:05
yattara,barış kart cezalısı oyun kuracak adam yok ne yapçaz bilmiyorum.

Samet Berber
18.03.2008, 21:10
yattara cezalı değil yaaa...

adherent_61
18.03.2008, 21:25
Bu maçta taraftarımız stadı doldurup Trabzonspor'umuzu desteklerse, bir de Umut forvette oynamazsa, zorda olsa kayseri'yi yeneceğimize inanıyorum. Bütün takım Umut'tan gol beklediği için topu onunla buluşturmaya çalışıyor. Umut'un topla buluşma sorunu olduğu, buluşsa bile adresi bulamadığı için yaptığımız atakların tamamı boşa gidiyor. Tek çare birkaç maç Cem'i deneyip Yattara'nın yanında Tayfun'u, Serkan'ı, Ayman'ı da hücuma çıkarmak. Umut'u da orta sahada presçi olarak tutmak. Bir oraya bir buraya koşsun, pres yapsın manyak gibi...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Jefferson _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jabi _ _ _ _ _ Tayfun _ _ _ _ _ Çağdaş _ _ _ _ _ Keçeli

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Hüseyin _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Serkan _ _ _ _ _ Ayman _ _ _ _ _ Umut _ _ _ _ _ Yattara

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cem _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

hsnthsn
18.03.2008, 21:27
süper ligte forweti olmayan tek takımız yok böle bişi ya

Mehmet Fırat
18.03.2008, 21:27
Ersun Yanal'ın çıkartacağı muhtemel kadro;

.....................Tolga

Jabi.......Tayfun.....Çağdaş.....M.Keçeli

....................Hüseyin

..........Serkan.............Ayman

Yattara................................Moawad

......................Umut

Ömer TOPAL
18.03.2008, 21:32
İmzam konuşur ben susarım bu gibi durumlarda...Sizde susun...Şayet hakem oynamazssa yeneriz....Tüm futbolcularımız sakatta olsa BAŞLAMAYAN HER MAÇ BİZİMDİR.....

DeAgLeMaNyAq
18.03.2008, 21:33
Şu kadro kurarken Jefferson'ı yazıp, adamcağızın adını kirletmeyelim bence...

lazooo28
18.03.2008, 21:44
kayser 3 ledi..ismiz zor vallah..cangele,iglesias,toledo..

Mert Marabaoğlu
18.03.2008, 22:05
Arkadaşlar, Yattara Kayserispor Maçında, SArı Kart Cezalısı, buyrun bakın;

http://www.turkcellsuperlig.com/UI/PlayerStats.aspx (http://www.turkcellsuperlig.com/UI/PlayerStats.aspx)

Takımlardan Trabzonspor'a tıklayın Ve Yattara'nın SArı Kart SAyısına Bakın...

Yattara Kesin Cezalı..

TolgaTopçu61
18.03.2008, 22:07
Arkadaşlar, Yattara Kayserispor Maçında, SArı Kart Cezalısı, buyrun bakın;

http://www.turkcellsuperlig.com/UI/PlayerStats.aspx (http://www.turkcellsuperlig.com/UI/PlayerStats.aspx)

Takımlardan Trabzonspor'a tıklayın Ve Yattara'nın SArı Kart SAyısına Bakın...

Yattara Kesin Cezalı..
yattaranin üc sari karti var bide cift saridan kirmizi kart.

Mert Marabaoğlu
18.03.2008, 22:12
yattaranin üc sari karti var bide cift saridan kirmizi kart.

hmm.. o zaman başka, ok saol!

Talat YAVUZ
18.03.2008, 22:32
asla yenilmeyiz!bu maçta

legend_ts_61
18.03.2008, 22:38
arkadaşlar bundan sonrakı maclar da 1 er puan cıkarsak ıyıdır.Zaten bu hafta barış memişde yok.Kim gol atacak tayfun cora mı?,ayman mı??
takımın bu senekı ısı cok zor.alllahın ıznıyle bu lıgıı sa salım bıtırırsek ıyıdır..

TolgaTopçu61
18.03.2008, 22:41
arkadaşlar bundan sonrakı maclar da 1 er puan cıkarsak ıyıdır.Zaten bu hafta barış memişde yok.Kim gol atacak tayfun cora mı?,ayman mı??
takımın bu senekı ısı cok zor.alllahın ıznıyle bu lıgıı sa salım bıtırırsek ıyıdır..
tayfun atar zaten suanda takimin en iyi ikinci gölcüsü :D

Cafer Bulur
18.03.2008, 22:45
kayserispor bizden daha oturmus ve daha iyi bir takim olsada pazar günü en azindan yenilmeyecegimizi düsünüyorum.bu macta en büyük görev taraftarlarimiza düsüyor.eger 12.adam gibi takimimiza destek verirlerse bu maci kazanabilecegimize inaniyorum.ama en önemlisi gol atamadan yememek olmalidir.maglup duruma düsersek kazanmamiz cok zor olur.su anki kadro yapimizla kayseriye 2 gol atmamiz zor olacaktir.bir de ersun yanalin her defasinda söyledigi gibi rakipten daha fazla istemeden ve mücadele etmeden mac kazanmamiz cok zor oluyor.bunun icindirki rakipten daha fazla istemek ve gol yememek macin anahtar kelimesi olacaktir.

Murat Keçeci
19.03.2008, 00:03
ayman tayfun hüseyin gol atabilirlerse maçı alırız yani burdan çıkan sonuç işimiz Allaha kalmış

TSknbkTS
19.03.2008, 00:30
bu defansla zor.erdinç kayseri maçlarında patlatır yine bir bomba.

vurgun_kiz_61
19.03.2008, 00:39
cok zor valla ergin saclariyla oynar huseyin yerlere duseni toplar kayserili erdincte bilerek topu kayseriye verir garibim tolgada olmadik goller yer barista daha ne desem ki? artti bugun kayserispor 3-0 kazandi morallarida yerinde. gelde kazan simdi?

atlantis
19.03.2008, 00:41
Bu maçta beraberlik olur diye düşünüyorum.. Kısır golsüz bir maç olabilir..

FANATIK61
19.03.2008, 00:44
Kayseri yener adamlar Uefa icin oynuyor bizimkiler artik sezon bitsede uzun tatile gitsek icin kivraniyorlar. 3 sene üst üste sanirim erken döndüler tatilden. Uefa ve Intertoto yüzünden.

DeAgLeMaNyAq
19.03.2008, 01:05
Kayseri yener adamlar Uefa icin oynuyor bizimkiler artik sezon bitsede uzun tatile gitsek icin kivraniyorlar. 3 sene üst üste sanirim erken döndüler tatilden. Uefa ve Intertoto yüzünden.

Kayseri zaten Türkiye kupası finaline yüzde 99 adını yazdırdı ve UEFA'ya gitmeyi garantiledi. Bu saatten sonra tüm lig maçlarını kaybetse de farketmez...

digidoktor
19.03.2008, 01:11
Kayseri zaten Türkiye kupası finaline yüzde 99 adını yazdırdı ve UEFA'ya gitmeyi garantiledi. Bu saatten sonra tüm lig maçlarını kaybetse de farketmez... Kupayı almadan garantileyemezler. GS nin tur atlayıp ligde ilk 3 e gireceği garantimi!

DeAgLeMaNyAq
19.03.2008, 01:21
GS'nin GB'yi rahat geçeceğini düşünüyorum. Tabii yarın ki maçta hiçbir şey belli olmaz GS'nin baya eksiği var. Sonuçta GS finale çıktı mı Kayseri'de kupayı kaybetmiş olsa dahi kupa finalisti olarak UEFA'ya gitmeye hak kazanıyor. Tabi GS lig 4.sü olursa işler değişir. Futbol sürprizlerle dolu olsa da mevcut tabloda böyle bir şeyin gerçekleşeceğini pek düşünmüyorum. BJK şampiyon olur, kupayı da GS alır gibi. Kim ne alırsa alsın bizi ilgilendirmez, bir senemiz daha heba oldu...

BDiler61
19.03.2008, 01:22
yine çok zor bir maç :S

Bahattin Aydın
19.03.2008, 01:22
biz bu maçı kaybetcez artık güvenim yok takıma...heleki defansta talaslı erdinç asla oynamamalı...nede olsa tsnin iddiası yok kayseri uefaya gitsin der verir maçı kayseriye...:(

Emirhan Makul
19.03.2008, 07:55
türkiye kupasını kayseri alırsa biz intertotoya gidebiliyormuyuz?

Faik Yılmaz
19.03.2008, 08:21
Mehmet Topuz un cezalı olması işimize yarar orta sahadaki organizasyon yapılarını bozarız....

onurts61
19.03.2008, 09:16
Bence Bu maçı rahat alırız Allah'ın izniyle.

Iste neden bu takim bu duruma dustu sorusunun cevabini aciklayan bir cumle yukarida arkadasimiz kullandigi.

Gercek dunya ya gelme zamanidir, forvette ali kemal , ortasahada dozer cemil , kalede senal gunes , sag da kadir yok ama yukaridaki gibi yapilan yorumlar sanki takimimizda bunlar var iyi bir takim olan kayseriyi nasil bu kazmalar ordusu ile rahat bir sekilde yeniriz iddasinda bulunabiliriz , evet buyuguz ama sahada degil buuk takim buyuk futbolcularla olur bence gercege yakin yorumlar yapilmali artik isimler mac kazanmiyor futbolcusu daha iyi olan takim maci kazaniyor , bu gercegi kavrayip o yonde hareket edip yukaridaki gibi gercege dayanmayan yorumlar yapmayi birakirsak belki o gunlere donebiliriz...

Mayls
19.03.2008, 10:20
Ya cok zevkli, bol pozisyonlu bir mac olacak, ya da kisir, golsüz bir mac olacak bence. Bir iddiamiz olmadigindan pek önemsemiyorum, umarim zevkli gecer.

Ali İhsan
19.03.2008, 11:07
türkiye kupasını kayseri alırsa biz intertotoya gidebiliyormuyuz?

Biz Avrupa'ya ancak ülkemize fair play kontenjanından hak gelirse gideriz. Bir de intertotodan çekilen ülkelerin yerine talip olma falan hikayeleri var. Tabi onun ne kadar imkansız olduğunu da siz düşünün, her halde fair play sıralamasında ülkemiz sonuncudur. Zaten biz de 7.yiz şu an yani o bile olsa gidemiyoruz...

iKeLa
19.03.2008, 13:02
kayseri evinde tek maglubiyet almamıs ic saha performansında turkiyede ilk sıralarda gele bir takım ben yinede umudumuzu yitirmeme taraftarıyım ama gercekler 90 dakikada gözler onune sergilenecektir umarım gulen taraf biz oluruz buna ister temenni diyin isterseniz taraf tutuculuk diyin tek gercek icimizdeki trabzonsporluluk

surmeneli_keles
19.03.2008, 13:13
trabzon için zorlu bi mac bjk macından daha zor tahmınım bu macta en kotu sonuc beraberlık olcaktır ondan sonra trabzon galıbıyetı

erman_ss
19.03.2008, 13:27
trabzonsporumuz adına çok zor maç kayseri yenip inşallah rahat nefes alırız...

Serdær
19.03.2008, 13:35
Mehmet Topuz un cezalı olması işimize yarar orta sahadaki organizasyon yapılarını bozarız....

Mehmet Topuz Cezalı ise ; Şansımız bir kademe artıyor.

murseltaskin
19.03.2008, 13:50
hem gol atar hemde gol yeriz üst biter maç

Selman
19.03.2008, 13:58
Sahaya çıkacak olan 11 futbolcumuzdan sadece bir tanesi Türkiye'de mevkisinin en iyisi.O da Yattara.Diğer 10 tanesinin kimi 10. sırada gelir kimi 15.Rakiple kıyaslama yaptığımız zaman onların daha şanslı olduğu su götürmez bir gerçek.

kalandar61
19.03.2008, 14:02
zor maç kalede onuru görelim artık.birde yattaranın yeni misyonunu...

Murat Keçeci
19.03.2008, 14:08
bizde bu savunma oyuncuları oldukça biz daha çok puan kaybederiz tayfunun sadece yedek stoper olarak kalmasını isterim diğer hepsinin kovulması taraftarıyım

Kalkinmali
19.03.2008, 14:52
arkadaslar birakin su erdinc'in yakasini...

adamin gunahini almayin... bu kadar senedir trabzonda oynuyor...

anlamiyorum?... bu arada pastirmalari yeneriz! o petkovic varya! onu gol yagmuruna tutacaz :D -edit-

Hasan61
19.03.2008, 14:56

anlamiyorum?... bu arada pastirmalari yeneriz! o petkovic varya! onu gol yagmuruna tutacaz :D serefsiz!
hepsi tamamda kayseriyle oynarken sivas kalecisi petkovic'e nasıl gol atacaz:p:p:p

ozturk
19.03.2008, 15:00
3-0 kayseri alır.. umarım 35 puan ligde kalmamıza yeter...

Onur Akyüz
19.03.2008, 15:05

anlamiyorum?... bu arada pastirmalari yeneriz! o petkovic varya! onu gol yagmuruna tutacaz :D -edit-

petkovic kim yaw?? onu gol yagmuruna tutabilmemiz icin sutlari sivasa dogru cekmemiz lazim(((:

sbay
19.03.2008, 15:39
m.topuz yoksa maçı alırız.topuz o takımın yüzde kırkıdır...

İskender
19.03.2008, 17:12
Bizde barış onlarda topuz yok maç iyice yavan olacak demektir...
Kayseri makina gibi bir takım fizik gücü çok yüksek bu takımın umarım kaza kurşununa gitmeyiz...
Her hafta aynı şeyi yazıyorum bitsin artık şu lig...

Erkan
19.03.2008, 17:17
barisa gosterilen karti... Tovbe estagfurullah... Neyse, yenecegiz!

pReN@_61
19.03.2008, 17:51
Barış bu maçta oynasaydı keşke..

Ali Can
19.03.2008, 18:47
kayseri galibiyete daha çok yakın

Bahattin Aydın
19.03.2008, 19:02
febeden ne kadar nefret ediyorsam kayseridende aynı derecede nefret ediyorum...gönül isterki yenelim..ancak bizim oynadığımız futbol ortada kayserinin oynadığı futbol ortada..ayrıca hakemler ortada bu maçta kim kırmızı kart görcek çok merak ediyorum...

Emirhan Makul
19.03.2008, 19:16
mehmet topuzun oynamaması iyi bizim için beraberlik şansımız var

Osman Erdoğan
19.03.2008, 19:26
bu mac bizim:D gencler le cıkılsın artık kaybetcek başka bişeyğimiz yok gitcekler belli artık gelcek dönem bizle kalacak takıma gircek futbolcuları görmek istiyorum

camur61
19.03.2008, 19:26
mehmet topuzun oynamaması iyi bizim için beraberlik şansımız var
beraberlik bizim için en iyi galibiyettir

ÖmerFarukYılmaz
19.03.2008, 19:52
Bu hafta bizim için zor bir hafta olacak.

Takımımızın yetersiz olduğunu zaten konuşmuyorum.Ama biz Trabzonsporuz.Her maça galibiyet için çıkarız.Bu maçıda yeneceğimizi düşünüp haftasonuna kadar kafamı rahatlatmak istiyorum.

İçimdeki tek ümit Ersun hocanın kabiliyetleri.Onuda sonuna kadar takıma yansıttığını görüyoruz.

İnşallah kazanacağız

Muhammet
19.03.2008, 20:24
Mehmet Topuz'un olmaması iyi olmuş
ama yine de zor maç
Kayseri'ye karşı şansımız tutmuyor son dönemlerde
inş. yeneriz ama şöle eze eze yeneriz de hadlerini bilirler
benim de içimin yağları erir

Emre B.
19.03.2008, 21:29
Bu forvet, bu kaleci, bu defans ile hiçbir maçı rahat izleyemiyorum.

Samet Berber
19.03.2008, 21:31
arkadaşlar yattara bu maçta cezalı mı ...

Semih58
19.03.2008, 21:38
Artık Kayseri'yi pastırma yapmanın zamanı geldi.

3-0 alırız.

Erkan
19.03.2008, 21:50
Ozaman, parti parti partizane!

Emre7
19.03.2008, 22:07
ziya nuri Allah size akıl versin bu gece bu duayı ettim....
her maçta sizin için dua ediyorum....
Ahlkaksızlar sizi...

Cafer Bulur
19.03.2008, 22:30
Sahaya çıkacak olan 11 futbolcumuzdan sadece bir tanesi Türkiye'de mevkisinin en iyisi.O da Yattara.Diğer 10 tanesinin kimi 10. sırada gelir kimi 15.Rakiple kıyaslama yaptığımız zaman onların daha şanslı olduğu su götürmez bir gerçek.
mehmet topuzun cezali olmasi bizim icin bir avantajdir.ne de olsa en etkili oyunculari.tabiiki cangeleye de dikkat etmemiz lazim.cok kolay adam eksiltiyor.bu oyuncularin haricinde kayserisporun takim oyununa dayali bir etkinlik gösterdigini düsünüyorum.ben sahsen bu maci kazanabilecegimizden ümitliyim.

kayhan61
19.03.2008, 22:37
bence erdinç kesinlikle oynamasın 4 2 lik macı unutmadık

Cafer Bulur
19.03.2008, 22:42
bence erdinç kesinlikle oynamasın 4 2 lik macı unutmadık
katiliyorum.erdincin kayseri maclari öncesindeki ve maclarindaki durusunu hatirlarsak bu macta dinlendirilmesi gerektigini düsünüyorum.bu sekilde besiktas macindan sonra yarim kalan sacini düzeltme islerini bu sekilde bolca yapabilir.bu macta oynatilmamasi bir yana erdincin trabzondaki miladinin dolduguna inaniyorum.yillarca performansi istikrarsizliktan öteye gidemedi.

şahinler61
19.03.2008, 22:46
yok mu pafta fiziği güçlü bi stoperimiz
erdinçten kötü oynamaz heralde

Emirhan Makul
19.03.2008, 22:48
Ozaman, parti parti partizane!

kesinlikle katıluyorum aynen disko diskoo partizaniii lalala lay lay lay

Özkan
19.03.2008, 22:56
Tolunay Kafkas'ın Trabzonspor'a gelmeyi çok istediğini kendisinden duydum. Kimse gs maçındaki Kayseri'yi beklemesin, bu maça inanılmaz bir şekilde asılacaklar.

Mert Marabaoğlu
19.03.2008, 23:00
Tolunay Kafkas'ın Trabzonspor'a gelmeyi çok istediğini kendisinden duydum. Kimse gs maçındaki Kayseri'yi beklemesin, bu maça inanılmaz bir şekilde asılacaklar.

:o:o:o:o:o:o:o

erhank
19.03.2008, 23:11
Cok zor mac olacak ama artik su kayseriyide yenme zamanimiz geldi,en son ne zaman yendik hatirlamiyorum valla.

tisan61
19.03.2008, 23:17
artık yenelim diyorum
bi saş gölüyle bile olsa yenelim ne olur

bmtr
20.03.2008, 00:30
Kayseri Kangele'yi takima adapte ettikten sonra cok iyi bir takim oldu. Son zamanlarda da zaten kolay kolay yenilmiyor. Bu maci kazanmamiz gercekten cok zor.

bmtr
20.03.2008, 00:34
febeden ne kadar nefret ediyorsam kayseridende aynı derecede nefret ediyorum...gönül isterki yenelim..ancak bizim oynadığımız futbol ortada kayserinin oynadığı futbol ortada..ayrıca hakemler ortada bu maçta kim kırmızı kart görcek çok merak ediyorum...

Bence KAyseri oyle nefret edilecek bir takim degil kesinlikle. En azindan maclarini adam gibi oynuyorlar ve Sivas gibi cirkeflik yapmiyorlar. Ayrica yenilirlerse de Sivas gibi hazimsizlik yapip saga sola (hakem ve 4 buyukler gibi) saldirmiyorlar, sindirmesini biliyorlar. Ben Kayseri'ye negatif bakmiyorum.

bmtr
20.03.2008, 00:35
3-0 kayseri alır.. umarım 35 puan ligde kalmamıza yeter...

Benim de o 35 puan ve ligde kalmaya yetmesi konusunda temennim var.

adherent_61
20.03.2008, 01:17
Stad dolar, seyirci destek verirse zorda olsa yeneriz Kayseri'yi. Trabzonspor'umuzun bu kadrosu tek başına asla yenemez Kayseri'yi ama 12. adam da takımın arkasında olursa ite-kaka galibiyete sürükler takımı diye düşünüyorum...

Hüseyin Çümen
20.03.2008, 01:32
gerçekten çok zor işimiz var inşallah kazanabiliriz bu maç için ancak dua edebilirim

Gülderen
20.03.2008, 01:32
kayseriyede yenilirsek sokaha cıkamayacaham galiba beşiktası daha unutturamadım insanlara macı türbünden izleyipte birde 3 .0. yenilince tepki cok oldu işallah diyorum yeneriz

Melis 61
20.03.2008, 03:14
Amma büyüttünüz şu kayseriyi ya. Rahat bir galibiyet alacağız. Hemde evire çevire.

alper*
20.03.2008, 04:16
Kofte ekmegine iddiaya girerim ki Yattara kirmizi kart gorecek...

AKSOY_61
20.03.2008, 08:41
%50 beraberlik
%40 yenilgi
kalanlar da galibiyet işte.

adamlar sağlam top oynuyorlar.çor zor bir maç

Fatih Ay
20.03.2008, 10:18
ofansif olarak sahada 2 adam olcak bi yattara bi umut...kayseri bizi çatur çutur yener...

Kasım Hilal
20.03.2008, 10:37
Eskiden "Gökdeniz oynarsa.." diye başlayan cümleler kurardım ama artık o da yok.
Eh artık şansımız yaver giderse alırız bu maçı.
Kayseri bize göre daha bir oturmuş.
Ama büyük ihtimal dengesiz saldırmayacaklardır..
Yattara'nın ortalarını değerlendireck biri lazım..
Ya da ne bileyim Yattara acaba ortada oynayabilir mi?
Belki de Umut'Un yanında..

Bilal 61
20.03.2008, 10:57
Çok zorlu geçecek bir maç daha ama ne olursa olsun kazanmalıyız..Bence zorda olsa alacağız bu maçı..

zeleka
20.03.2008, 11:00
10 sifir yenilmeye raziyim yeterki genc yeteneklere cikin sahaya...
bu saatden sonra yensekde yenilsekde onemi yok yeterki gencleri ve gelecek seneye hazirliklar yapalim.

K@HrY
20.03.2008, 11:13
Bu maçtada yenileceğimizi düşünüyorum bu oyuncu kadrosuyla bu kadar. Kişisel becerisi olmayan takımdan galibiyet beklemek bana mantıklı gelmiyor ama maça gideceğim desteğimi verecem inşallah iyi bir galibiyet alırız ama sanmıyorum ümidim yok.

yns61
20.03.2008, 11:14
yorum yappmak istemiyorum

kasarci
20.03.2008, 11:29
Bu Sene Lİg DÜŞmeyelİm Yeter

Murat Keçeci
20.03.2008, 11:45
bundan sonrakı hedef gol yememek olmalı artık yıldızımız yok gol yersek altından kalkamayız

kudu_61
20.03.2008, 12:02
jeff
jabi-tayfun-çağdaş-KADİR
serkan
yattara-ayman-moawad
cem-umut (ergin)

serkan oynarsa böyle

jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
hüseyin
musa-yattara-ayman-moawad
cem

serkan oynamazsa da böyle çıkmalıyız yenebilmek için

Tosun61
20.03.2008, 12:22
bu oyuncularla Kayseri'yi yenmek baya zor gibime geliyor.isimiz acikcasi cok zor bu takim ligde kalsin bu sene inanin bana yeterlidir.

Sinan Akyıldız
20.03.2008, 12:25
jeff
jabi-tayfun-çağdaş-KADİR
serkan
yattara-ayman-moawad
cem-umut (ergin)

serkan oynarsa böyle

jeff
jabi-tayfun-çağdaş-kadir
hüseyin
musa-yattara-ayman-moawad
cem

serkan oynamazsa da böyle çıkmalıyız yenebilmek için

Hüseyin'i şu takımdan sakatlık dışında kesen bir teknik direktör gördük mü acaba ? Onun için hayal kurmaya gerek yok kuracağımız kadroda hüseyin banko olsun :)

tsmetu
20.03.2008, 12:52
şu anda trabzonsporun bulunması gereken yer yükselme grubu butakım ve bu kadroyla bu olur kayserisporda bzi yenebilecek güçte bir takım ama ne olur bilemem

ismail tüfekçi
20.03.2008, 13:22
aslında sonuçtan çok hocamız bu maçlarda gençlere şans verecekmi cem kadir ergin.e ilk 11 yakışır kayseriyi yensek ne olur yenlsek ne hadi hocam gençleri kazan

Facciolo
20.03.2008, 13:32
Bu maçta kayseri'yi, durdurmaya çalışırız artık :mad:

Galibiyet den başka her şeyi bekliyorum :mad:

Emirhan Makul
20.03.2008, 13:34
beraberlik olur